Doğa İnsan Kaynakları

Doğa İnsan Kaynakları
Doğa İnsan Kaynakları www.dogahr.com
Firmayı Şikayet Et
Doğa İnsan Kaynakları İş İlanı Ara

Doğa İnsan Kaynakları Hakkında

Doğa HR Global HR Center, insan kaynakları ve bilişim bilgi birikimi ve deneyimleri ile 2017 yılında; Doğa İnsan Kaynakları Yönetim ve Bilişim Hizmetleri Ltd. Şti. unvanı ile kurulmuştur.

Merkez ofisi İzmir'de olmak üzere, İstanbul ve Almanya Düsseldorf ofisleri ile hem Türkiye’de hem de Avrupa’da dünyanın en büyük markalarına; Almanca, Flemenkçe, Fransızca, İtalyanca, İspanyolca, Danca, İsveçle, İngilizce vb tüm dünya dillerinde istihdam sağlamaktadır.

İnsan doğasına uygun İK çözümlerini prensip edinen Doğa HR'nin sağladığı hizmetler, uzun yıllar elde edilen bilgi birikimi ve deneyimin bir sonucudur. Bu hizmetler, insan kaynakları gelişim trendleri ışığında hizmet verilecek kuruma/ kitleye özelleştirilerek verilmektedir.

Aynı zamanda, İşkur Özel İstihdam Bürosu lisansı bulunan Doğa HR, tüm Türkiye’deki Çağrı Merkezi, Bilişim, Üretim ve tüm hizmet sektörlerindeki; Yönetici, Uzman, Beyaz Yaka ve Mavi Yaka ağırlıklı aday havuzu ve uzman işe alım kadrosuyla istihdama yüksek oranda katkı sağlamaktadır.

Doğa İnsan Kaynakları Yönetim ve Bilişim Danışmanlık Hizmetleri Ltd; Türkiye İş Kurumu'nun 04.05.2018 tarih 4904 numaralı izin belgesi ile faaliyet gösteren özel istihdam bürosudur. 4904 numaralı kanun gereği iş arayanlardan hiçbir isim altında menfaat talep etmez.

İletişim Bilgileri:

Phone: 05324129803

info@dogainsankaynaklari.com

Firma Bilgileri
Çalışma Saatleri Haftaiçi: 09:00 - 18:00 Cumartesi: 09:00 - 13:30 Pazar: Yok

Doğa İnsan Kaynakları İş Başvurusu

Doğa İnsan Kaynakları, kariyerinizi zirveye taşımanız için kapılarını açıyor!

Doğa İnsan Kaynakları firmasına iş başvurusu yaparak heyecan verici bir kariyerin kapılarını aralayabilirsiniz. Siz de Doğa İnsan Kaynakları ailesine katılarak profesyonel gelişiminize katkı sağlamak ve keyifli bir çalışma ortamında yer almak için hemen başvurun.

En güncel Doğa İnsan Kaynakları iş ilanlarına göz atın ve hayalinizdeki işe bir adım daha yaklaşın!

Doğa İnsan Kaynakları iş ilanlarına iş başvurusu yapmak için aday girişi yapın veya cv oluşturun.

Anasayfa CV Oluştur İş Ara Aday Giriş İş İlanı Ver