Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Aydınlatma İş İlanları

Hepsini Temizle
Aydınlatma
 • İş AçıklamasıSultangazi'de yer alan üretim yerimizde kaynak ve montaj işlerinden sorumlu olmak

  Aranan NiteliklerMakine, donanım, alet ve malzemeleri hazırlayabilen, Argon, pirinç ve oksijen kaynağında deneyimli, Montaj işinde tecrübeli, Takım çalışmasına uygun, 25-40 yaş arası, Askerliğini yapmış eleman aranmaktadır.

  Sektör: Aydınlatma

  Pozisyon: Argon Kaynakçısı

 • İş AçıklamasıTelekomünikasyon ve Zayıf akım sistemlerinde 30 Yıllık tecrübe ve bilgi birikimi sayesinde eşsiz projeleri ile piyasa lideri olan firmamız; Siemens, Telesis, Lg Ericsson ve Karel sayısal ve IP telefon santralları haberleşme ürünleri, Karel, Lg ve Samsung CCTV güvenlik sistemleri, Cooper marka Yangın Algılama, Profesyonel seslendirme, Smatv, Data, Kartlı geçiş sistemleri ürünlerinin satış ve satış sonrası hizmetlerini vermekte ve kurumsal müşterilerine özel projeler üretmektedir. Ürünlerimizi öğrenmeye ve teknolojiye odaklı, çabuk öğrenebilecek, müşterilerimize ürünlerimizin üstün özelliklerini anlatarak satışını gerçekleştirebilecek, satış sonrası teknik destek sağlanmasını ve kurulumlarını organize edebilecek deneyimli Elektrik, Elektrik/Elektronik Mühendisleri aramaktayız.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Elektrik Mühendisliği veya Elektrik / Elektronik bölümlerinden mezun, Proje yönetimi ve kontrollük teşkilatında veya benzer işlerde tecrübesi olan, Tercihen mühendislik ve şantiye uygulamalarında deneyim sahibi olan, Merkez kadrosu ile koordineli çalışabilecek, MS Office ve AutoCad programlarına hakim olan, İletişim ve organizasyon becerileri gelişmiş, firma temsil etme yeteneğine sahip olan, Sorumluluk alan, karar verme ve yönetme tecrübesi olan, Ekip çalışmasına yatkın, analitik düşünme ve problem çözme becerisine sahip olan, Konusunda uzman sınıfında olmak, Araştırmacı, sektör ve mesleği ile ilgili gelişmeleri, mevzuatları, yönetmelikleri takip eden ve yorumlayabilen, Takım çalışmasına yatkın, Seyahat engeli bulunmayan, Şehir dışı şantiyelerimizde çalışabilecek, Aktif olarak araç kullanabilen, Tercihen askerlik hizmetini tamamlamış, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, dinamik, çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Aydınlatma, Proje ve Taahhüt

  Pozisyon: Mühendis, Uzman, Öğretmen, Ustabaşı

 • İş AçıklamasıElektrik-Elektronik Mühendisi-Öğretmeni

  Aranan Nitelikler*Elektrik elektronik mühendisi veya öğretmenliği(2-4 yıl üniversite eğitimi) *Askerliğini yapmış.. *Bilgisayar programlarına hakim(Windows,Office,Autocad vb) *Pcb tasarım/üretim programlarından (Kicad,Altium ..) en az bir tanesine hakim olmak *Anadolu yakasında ikamet eden(Maltepe-Şekerpınar arası) *Elektrik pano firmasında proje okuyup teklif verebilen tecrübeli arkadaşlara ihtiyaç vardır.Bunları yapabilen arkadaşlar varsa mühendis olmasınada gerek yok *Uzun süreli çalışmayı düşünen arkadaşların başvuru yapmalarını rica ederiz.

  Sektör: Aydınlatma

  Pozisyon: Yönetici

 • İş AçıklamasıTürkiye’nin enerji taşıma sektöründe önde gelen üreticilerinden olan firmamız için, aşağıda belirtilen niteliklere sahip YURTDIŞI SATIŞ UZMANI aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerExport süreçlerine hakim, Yurt dışı seyahat engeli olmayan, İletişim ve müzakere yetkinliği yüksek, Analitik, inisiyatif kullanabilen, takipçi ve çözüm odaklı, Kablo veya aydınlatma sektöründe tecrübeli, İyi derecede Ms Office kullanan, Çok iyi derecede Arapça, tercihen ikinci dil olarak İngilizce konuşabilen.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Enerji, Aydınlatma

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Temsilci, Uzman, Şef / Amir

 • İş Açıklaması. Sorumlu olduğu bölgede satış ağını genişletmek ve kontrolünü sağlamak, . Projeleri analiz etmek, ihtiyaçları belirleyip çözüm önerileri geliştirmek, teklif hazırlamak . Teklif aşamasından, sipariş aşamasına kadar tüm süreçleri takip etmek . Piyasa araştırması ve rakip analizi yapmak . Ziyaret, teklif ve satış süreçlerini raporlamak ve yönetime sunmak . Aydınlatma ve amortisman hesaplamaları konusunda proje mühendisleri ile ortak çalışma yürütebilecek

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin 2 veya 4 yıllık elektrik,elektronik,makine,endüstiri,mekatronik,işletme ve iktisat bölümünden mezun · Tercihen Endüstriyel Aydınlatma konularında deneyimli, · Aktif Satış & Pazarlama deneyimi olan, · MS Office programlarını etkin şekilde kullanabilen, · B sınıfı ehliyet sahip ve aktif araç kullanabilen, · Yurtiçi seyahat engeli olmayan, · Planlama ve çözüm üretme becerisi gelişmiş, · İnsan ilişkileri kuvvetli, takım çalışmasına yatkın, · Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış

  Sektör: Aydınlatma

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Mühendis

 • Ürün Mühendisi

  Hera Led Aydınlatmaİstanbul Anadolu 7 Aralık 2017

  İş AçıklamasıÜrün süreçlerine teknik destek vermek üzere,

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Elektrik / Elektrik – Elektronik / Elektronik Haberleşme Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen PCB tasarımı konusunda tecrübeli, Proteus programını iyi derecede kullanabilen Tercihen iyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip, Araştırıcı, öğrenmeyi seven ve dinamik bir kişiliğe sahip, Yurtiçi/dışı seyahat engeli bulunmayan,

  Sektör: Aydınlatma

  Pozisyon: Mühendis

 • İş AçıklamasıÜretim, satış ve pazarlama alanında faaliyet gösteren firmamızın İstanbul Perpa Ofisi için, İstanbul Bölgesin’ de görevlendirilmek üzere, aşağıda yer alan niteliklerde“Yurtiçi SatışTemsilcisi” aramaktayız. Üniversitelerin Elektrik, Elektronik, Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, Yurtiçi satış alanında en az 3 yıllık tecrübe sahibi, Elektrik sektörü, taahhüt, mühendislik firması tecrübesi Satış alanında sertifika ve eğitim sahibi, İnsan ilişkileri ve komünikasyonu güçlü, Farklı kültürleri anlayabilecek, farklı insan profilleri karşısında pozitif etki yaratabilen, Sonuç ve hedef odaklı çalışan, Analitik ve stratejik düşünme yeteneği olan, sorgulayıcı, rakamlarla arası iyi olan, İnisiyatif kullanabilen, Gelişime ve yeniliklere açık, Excel vb. programlarla analiz ve raporlama yapabilen, Ms Office programlarını iyi düzey de kullanabilen, İyi düzeyde İngilizce bilen, Yurtiçi seyahat engeli olmayan, aktif sürücü – B sınıfı ehliyet sahibi, %80 sahada olabilecek, 27-35 yaşları arasında, İstanbul’da ikamet eden adaylar,

  Aranan NiteliklerSorumlu olduğu bölgelerin satış ve tanıtım faaliyetlerini yerine getirmek, şirket satış politika ve stratejilerini sahada uygulamak. Şirket hedefleri ve stratejileri doğrultusunda pazar payını, satış hacmini ve verimliliğini arttıracak şekilde çalışmak. Sektörle ilgili pazar araştırmaları yapmak, piyasadaki gelişmeleri takip etmek, pazar araştırma sonuçlarını ve bu pazarların fiyat politikalarını üst yöneticisine raporlamak. Müşteri ilişkilerini canlı tutmak, geliştirmek, periyodik müşteri ziyaretleri yapmak, raporlamak, müşteri memnuniyetine ilişkin faaliyetleri yerine getirmek. Yeni müşteriler için gerekli iletişim ağını kurmak, geliştirmek ve yeni müşteri kazanımları için alt yapı oluşturmak. Bayiler ile ilgili tüm yönlendirme ve uygulamaları yerine getirmek, bayilerin performansının ölçülmesi ve performans arttırıcı faaliyetlerde bulunulması için çalışmalar yürütmek. Sorumlu olduğu bölgelerdeki pazarlama faaliyetlerinden sorumlu olmak. Sektör ve ürün bazında yurtiçi ve yurtdışı fuar, kongre ve seminerlere katılmak, şirket yararına olabilecek her türlü bilgiyi edinmek ve ilgili birimlerle paylaşmak. Pazar ve tüketici analizleri yapmak, satışa ilişkin her türlü raporlamalardan sorumlu olmak, üst yöneticisine sunmak.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Aydınlatma, Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • İş AçıklamasıAYDINLATMA MERKEZİ ®, MİMAR / ENDÜSTRİYEL TASARIMCI (AYDINLATMA PROJE & ÜRGE): AYDINLATMA MERKEZİ ® firmamızda planlanan aydınlatma projelerinin projelendirme, satış ve uygulama sorumluluğunu alabilecek takım arkadaşları arıyoruz. Tercihen Mimarlık / Endüstri Ürünleri Tasarımı alanlarında eğitime sahip ve/veya Tercihen aydınlatma sektöründe min. 2 yıl tecrübeli.

  Aranan NiteliklerMimarlık / Endüstri Ürünleri Tasarımı bölümü mezunu, En az 2 yıl Aydınlatma Projelendirme ve/veya Satış tecrübesi olan, İyi derecede İngilizce bilen, Elektrik ve Yapı projeleri konusunda en az 2 yıl deneyimli, Autocad, 3d max, photoshop, Microsoft office programlarını çok iyi derecede bilen ve kullanan, tercihen Dialux kullanabilen LED Aydınlatma ve teknolojileri konusunda ilgili ve bilgili, Üretim ve imalat konularında tecrübeli, Ürün analizi ve AR-GE çalışmalarında tecrübeli, İnsan ilişkileri güçlü, iletişimi kuvvetli, sonuç odaklı, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için) Aktif B ehliyetine sahip, seyahat engeli olmayan İletişimi güçlü takım arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: İnşaat, Elektrik ve Elektronik, Aydınlatma

  Pozisyon: Tasarımcı, Sorumlu, Mimar, İç Mimar

 • İş AçıklamasıPaslanmaz demir kesebilecek Alüminyum plaka kesebilecek Lazer makinası kullanabilecek

  Aranan Nitelikler"Lazer Kesim Operatörü" aramaktayız. En az Lise mezunu, Min.2 yıl tecrübeli, Sorumluluk sahibi, düzenli, Anadolu yakası veya Kocaeli bölgesinde ikamet eden, Tercihen Durmazlar-Durma marka lazer makinelerinde çalışmış, Fiber (havalı) lazer kesim yapabilecek ...

  Sektör: Aydınlatma, Makine, İnşaat

  Pozisyon: Operatör, Usta, Teknisyen, Tekniker

 • İş AçıklamasıÜniversitelerin pazarlama, işletme, mimarlık, elektrik-elektronik bölümlerinden mezun, Tercihen pazarlama alanında Aydınlatma sektöründe deneyimli, Çok iyi derecede İngilizce bilen, İş geliştirme, satış stratejileri oluşturma konularında deneyim sahibi, Yurtdışı seyahat engeli olmayan, Sorumluluk sahibi, detaylara dikkat eden, İletişim, temsil ve sunum becerileri gelişmiş, enerjisi yüksek, MS Office uygulamalarına hakim, B sınıfı ehliyet sahibi, aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için Askerlik görevini tamamlamış.

  Aranan NiteliklerPazarlama ve satış stratejilerini oluşturmak ve uygulamak, Pazarlama stratejisine uygun olarak tanıtım araçlarının hazırlık, uygulama, takip ve raporlama süreçlerini yönetmek, Şirketin potansiyel projeler ile ilgili iş geliştirme ve tanıtım çalışmalarını yapmak Tüm baskılı iş süreçlerinin ve görsel malzemelerin üretimi, takibi ve iş süreçlerini yönetmek, Kreatif çalışmaların hazırlanması ve takibini sağlamak, İlgili bütçelerin takibi ve raporlanmasını sağlamak, İnternet sitelerinin takibi, güncellenmesini yürütmek, Şirketin planladığı tüm etkinliklerde aktif görev almak, Pazar araştırmaları yaparak satış hedeflerine yönelik çalışmak, Pazar payını büyüterek yeni müşteriler kazanmak ve satış hedeflerini gerçekleştirmek, Temsil edilen markaların pazarlama ve satış aktivitesini kurumsal satış kanallarında yürütmek, Projelerin satış ve uygulama takibini yapmak, Firmanın mevcut iş ortaklarıyla koordinasyonunu sağlamak ve aydınlatma projelerinin tamamlanmasında aktif rol üstlenmek.

  Sektör: Aydınlatma

  Pozisyon: Sorumlu, Uzman, Satış Temsilcisi

 • İş AçıklamasıAYDINLATMA MERKEZİ ®, GÖRSEL İLETİŞİM TASARIMCISI / MİMAR (AYDINLATMA PROJE & SUNUM): AYDINLATMA MERKEZİ ® firmamızda planlanan aydınlatma projelerinin projelendirme ve sunum sorumluluğunu alabilecek takım arkadaşları arıyoruz. Tercihen Görsel İletişim Tasarımı veya Mimarlık / İç Mimarlık alanlarında eğitime sahip Tercihen reklam veya aydınlatma sektöründe min. 2 yıl tecrübeli.

  Aranan NiteliklerGörsel İletişim Tasarımı veya Mimarlık / İç Mimarlık bölümü mezunu, En az 2 yıl 3D görselleştirme, animasyon ve sunum tecrübesi olan, İyi derecede İngilizce bilen, 3D görselleştirme, render ve video animasyon yazılımlarını etkin kullanabilen 2D görsel tasarım ve projelendirme yazılımları konusunda tecrübeli İnsan ilişkileri güçlü, iletişimi kuvvetli, sonuç odaklı, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için) Aktif B ehliyetine sahip, seyahat engeli olmayan İletişimi güçlü takım arkadaşları arıyoruz. NOT: Bu pozisyon için lütfen portfolyo paylaşınız.

  Sektör: Reklamcılık, Mimarlık, Aydınlatma

  Pozisyon: Tasarımcı, Grafiker, Mimar, İç Mimar

 • İhracat Sorumlusu

  IŞILDAR PLS EŞYA VE ELK MALZİstanbul Avrupa 8 Aralık 2017

  İş AçıklamasıPlastik ve Aydınlatma sektöründe faaliyet gösteren firmamıza İhracat Pazarlama Sorumlusu olarak çalışabilecek takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan NiteliklerÜniversite mezunu, İyi derecede İngilizce bilen,İkinci dil tercih sebebidir.(Arapça veya Rusça tercih sebebidir.) Tercihen üretim alanında İhracat yapmış, En az 5 yıl tecrübe sahibi olup benzer pozisyonda daha önce görev yapmış, Mevcut müşteri ilişkilerini devam ettirebilecek ve yeni müşteri oluşturma konusunda tecrübeli, Sürücü ehliyetine sahip olup, aktif araç kullanabilen. Yurtiçi ve Yurtdışı seyahat engeli bulunmayan,

  Sektör: Plastik, Aydınlatma

  Pozisyon: Sorumlu

 • İş AçıklamasıAYDINLATMA MERKEZİ ®, ELEKTRİK MÜHENDİSİ (AYDINLATMA PROJE - ÜRETİM ve SAHA TAKİBİ - UYGULAMA): AYDINLATMA MERKEZİ ® firmamızda yürütülen aydınlatma projelerinin projelendirme, imalat takibi ve saha uygulama sorumluluğunu alabilecek takım arkadaşları arıyoruz. • Tercihen Elektrik / Elektrik-Elektronik Mühendisliği alanlarında eğitime sahip ve aydınlatma sektöründe min. 2 yıl tecrübeli.

  Aranan Nitelikler• Tercihen Elektrik / Elektronik Mühendisliği veya Mimari Fakülte mezunu, • Tercihen min. 2 yıl Aydınlatma Projelendirme ve Uygulama tecrübesi olan, • Türkçeyi çok iyi kullanan, yazılı ve sözlü anlatım yeteneği olan, • İyi derecede İngilizce bilen, • Elektrik ve Yapı projeleri konularında en az 2 senelik proje deneyimine sahip, • AutoCAD yazılımı konusunda deneyimli, tercihen Dialux kullanabilen, • Microsoft Word, Excel ve Powerpoint programlarına hakim, • Prezantasyon konusunda deneyimli, • LED Aydınlatma ve teknolojileri konusunda ilgili ve bilgili, • Aldığı briefi sorgulayan, projeleri tasarımdan uygulamaya tüm evrelerinde kontrol edebilme yetisine sahip, • Üretim takibi yapıp, koordine edebilecek, • Proje uygulamalarını eksiksiz ve titizlikle sonuçlandırabilecek, • Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), • Aktif B ehliyetine sahip, seyahat engeli olmayan, • Analitik düşünme ve karar verme yeteneğine sahip, • Enerjik, disiplinli ve organize çalışma yeteneğine sahip, • Ekip çalışmasına uyumlu, • İletişimi güçlü.

  Sektör: Aydınlatma, Elektrik ve Elektronik, İnşaat

  Pozisyon: Mühendis, Sorumlu, Uzman

 • İş AçıklamasıŞirktimizde üretim departmanında çalışacak ve aşağıdaki işlerden sorumlu: Metal parça tesviye Polisaj ve parlatma

  Aranan NiteliklerÜretimini yaptığımız aydınlatma armatürlerinin kaynak tesviyesinde titizce çalışacak, düzenli, işinde usta, metal tesviye elemanı aranmaktadır. İşinde titiz, düzenli ve öğrenmeye açık ve tercihen meslek lisesinin ilgili bölümünden mezun adaylar tercih sebebidir.

  Sektör: Aydınlatma

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıDENEYİMLİ SATIŞ PERSONELİ VE MAĞAZANIN HER TAKİBİNİ YAPABİLECEK ÇALIŞMA ARKADAŞI ARIYORUZ.

  Aranan Nitelikler-DENEYİMLİ -DİKSİYONU DÜZGÜN -BİLGİSAYARLARLA AKTİF -MUHASABEDEN ANLAYAN -SATIŞ TECRÜBESİ OLAN -GİRİŞKEN

  Sektör: Aydınlatma

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Mağaza Müdürü, Mağaza Satış Danışmanı

 • İş AçıklamasıSatıs faturaların kesilmesi ve muhasebeleştirilmesi Alış faturalarının kontrolu ve muhasebeleştirilmesi Cari hesaba göre firma mutabakatlarının yapılması raporlanması Banka hareketlerinin takibi ve muhasebeleştirilmesi Borç çeklerinin takibi ve muhasebeleştirilmesi Günlük kasa hareketkerinin kontrolü ve muhasebeleştirilmesi Günlük, haftalık, aylık yönetime raporlama yapılması Üretim maliyetlerinin çıkarılması ve raporlanması. Müşteri tahsilatlarının takibi, Müşteri cari hesaplarının takibi,

  Aranan NiteliklerTakım çalışmasına uyumlu, MC, MS Office, NETSIS ENTEGRE programlarını çok iyi kullanabilen, Dört yıllık, İşletme, İktisat, Maliye, Muhasebe Mezunu olmak Erkek adaylar için askerliğini yapmış. Muhasebe alanında en az 5 yıl tecrübeli, Problemler karşısında çözüm alternatifleri geliştirebilecek, sonuç odaklı Planlama, analitik düşünme ve raporlama yeteneği gelişmiş Yoğun ve dinamik çalışma ortamına uyum sağlayabilecek İletişim becerileri güçlü ve sorumluluk sahibi

  Sektör: Aydınlatma

  Pozisyon: Eleman

İş Habercisi - Aydınlatma İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?