İzmir İş İlanları

Hepsini Temizle
İzmir
 • Martı Kurumsal Hizmetler

  Teknik Servis Personeli Martı Kurumsal Hizmetler

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması "Martı Kurumsal Hizmetler ve Özel İstihdam Bürosu” bir Martı Grup kuruluşudur ve İŞKUR’dan 638 numaralı izin belgesi ile lisanslı olarak faaliyet gösteren, işverenlerle iş arayanları aynı platformda bir araya getiren aracı bir kurumdur. Martı Kurumsal Hizmetler olarak; İnsan Kaynakları Seçme Yerleştirme alanında profesyonel kadromuzla, güncel mülakat tekniklerini ve kişilik envanterlerini uygulayarak, müşteri firmalarımızın talep ettiği tüm mavi yaka ve beyaz yaka pozisyonlarıyla birlikte, dönemsel ve/veya proje bazlı iş gücünün istihdam edilmesine yönelik hizmet vermekteyiz. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, "iç ve Dış Ticaret" alanında faaliyet gösteren müşteri firmamız için, aşağıdaki niteliklere sahip ''Teknik Servis Personeli'' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Liselerin Elektrik veya Mekanik bölümlerinden mezun, Elektrik,Mekanik veya Torna alanlarında iş tecrübesi bulunan, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, Tercihen Çiğli veya yakınlarında ikamet eden. 35 yaşını aşmamış, ERKEK

 • Kemal Tanca

  Satış Danışmanı Kemal Tanca

  Türkiye Geneli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması KEMAL TANCA olarak 1950'den bu yana büyümekte olan, Türkiye genelinde 100'ü aşkın mağazasıyla müşterilerine hizmet veren organizasyonumuza, çeşitli illerdeki mağazalarımızda değerlendirmek üzere; "SATIŞ DANIŞMANI" arayışımız bulunmaktadır. Müşteri memnuniyetini sağlamak, Verilen satış hedeflerini gerçekleştirmek, Müşterilerin ihtiyaçlarına uygun ürünleri sunmak, Reyon temizlik ve düzenini koruyacak, ürün güvenliğini sağlayacak, Tam zamanlı çalışmak üzere takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Tercihen 1 yıl deneyimli veya yetiştirilebilecek, Kariyerini mağazacılık alanında geliştirebilecek, Ekip çalışmasına yatkın, Kişisel bakımına önem veren, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan.

 • Ege-Tav Ege Tarım Hayvancılık Yatırım Tic. ve San. A.Ş.

  Ziraat Mühendisi/Teknikeri Ege-Tav Ege Tarım Hayvancılık Yatırım Tic. ve San. A.Ş.

  İzmir, Manisa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması EGE-TAV Ege Tarım Hayvancılık Yatırım Tic. ve San. A.Ş bünyesinde, Kemalpaşa'da çalışmak üzere '' ZİRAAT MÜHENDİSİ/TEKNİKERİ '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler - Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, - Sorumluluk sahibi,gelişmeye açık ve kendine güvenen, - İnsan ilişkilerinde başarılı,takım çalışmasını seven, - Esnek çalışma saatlerine ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, - Askerlik görevini tamamlamış, - B sınıfı sürücü belgesine sahip, - İzmir / Kemalpaşa / Turgutlu il/ilçelerinde ikamet eden, - Tecrübeli / Tecrübesiz, - Bay.

 • Zf Lemförder Aks Modülleri

  Üretim Operatörü Zf Lemförder Aks Modülleri

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Otomotiv yan sanayisinin öncülerinden Çiğli AOSB’de kurulu olan % 100 Alman Sermayeli "ZF Lemförder Aks Modülleri San. Tic. A.Ş”de İŞKUR İşgücü Yetiştirme Programı kapsamında alacağı 6 aylık eğitim sonunda başarılı olması durumunda, adaylar; 2009 yılında çıkan yönetmelik hükümlerine uygun, Ağır ve Tehlikeli İşlerde Çalışabilir Sertifikası’na sahip olacak, Eğitim sonunda, şirketimizin uygun, boş kadrolarında değerlendirilecektir. Üretim Operatörü olarak çalışacak adayların aşağıdaki niteliklere uygun olması gerekmektedir.

  Aranan Nitelikler Düz Lise, Meslek Lisesi yada Çıraklık Eğitim Merkezlerinin; Metal, Torna Tesviye, CNC, Makina bölümleri dışındaki bölümlerden mezun, Tercihen seri üretim şartlarında minimum 1 yıl tecrübeli, Vardiyalı çalışabilecek, Askerlikle ilişiği olmayan, Tercihen Çiğli, Karşıyaka, Bornova, Bayraklı semtlerinde ikamet eden.

 • Klimasan Klima

  Elektrik Bakım Teknisyeni Klimasan Klima

  İzmir, Manisa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Endüstri Meslek Lisesi, Meslek Yüksek Okulu Elektrik veya Otomasyon bölümlerinden mezunu, Elektrik bakım konusunda en az 3 yıl tecrübeli olan, Pnomatik konusunda bilgi sahibi olan, Arıza bulma ve çözme konusunda deneyim sahibi olan, Takım çalışmasına uygun. Gerektiğinde vardiyalı çalışabilecek, Tercihen Forklift ehliyetli olan, Askerliğini yapmış, Elektrik bakım teknisyeni aramaktayız.

 • Ermat Motorlu Araçlar

  Mekanik Teknisyen Ermat Motorlu Araçlar

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Mekanik Teknisyen; Servisimizde görevlendirilmek üzere; günlük oluşturulan araç kayıtlarına göre, bakım ve onarım işlerini marka standartlarının belirlediği kriterler doğrultusunda gerçekleştirmek.

  Aranan Nitelikler ~~Mekanik Teknisyen •Tercihen Motor meslek lisesi mezunu •Benzer pozisyonda en az 5 yıl deneyimli ( Tercihen yetkili servis tecrübeli ) •Askerlikle görevini tamamlamış •30 yaşını aşmamış •B sınıfı sürücü belgesi olan ve aktif araç kullanabilen •Seyahat engeli olmayan •Takım çalışmasına uyumlu

 • Ermat Motorlu Araçlar

  Mekanik Servis Danışmanı Ermat Motorlu Araçlar

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Mekanik Servis Danışmanı; Servise gelen müşteriyi güleryüzle karşılayarak, müşteri şikayetlerini dinlemek, araç kaydını oluşturarak işleri takip etmek ve müşteri ile atölye arasındaki bilgi akışını en üst düzeyde yönetmek.

  Aranan Nitelikler Mekanik Servis Danışmanı Otomotiv sektöründe benzer pozisyonda en az 3 yıl deneyimli Yetkili servis tecrübesi olan ( Tercihen Renault ) Düzenli , tertipli ve sorumluluk alabilen, Müşteri Odaklı ve güçlü iletişim yeteneğine sahip, Stres altında çalışabilen Seyahat engeli olmayan Microsoft Office uygulamalarına hakim B sınıfı sürücü belgesi olan ve aktif araç kullanabilen Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış 30 yaşını aşmamış En az MYO mezunu ( Tercihen Otomotiv )

 • Poyraz İnşaat

  Makine Mühendisi Poyraz İnşaat

  Türkiye Geneli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması ANKARA VE ÇEVRESİ PROJELERİMİZDE ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE MEKANİK TAAHHÜT KONUSUNDA DENEYİMLİ 10 YIL TECRÜBELİ MAKİNA MÜHENDİSİ

  Aranan Nitelikler MEKANİK TAAHHÜT KONUSUNDA ( ISITMA,SOĞUTMA,YANGIN, DİSİPLİNLERİNDE ) EN AZ 10 YIL DENEYİMLİ, AUTOCAD VE OFİS PROGRAMLARINI İYİ DERECEDE KULLANABİLEN, HAKEDİŞ VE RAPORLAMA KONUSUNDA DENEYİMLİ, TAKIM ÇALIŞMASINA UYGUN, İKİLİ İLİŞKİLERDE BAŞARILI SAHA TECRÜBESİ OLAN MAKİNA MÜHENDİSLERİ

 • Firma Adı Gizli

  Depo Yöneticisi Firma Adı Gizli

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Dayanıklı tüketim mallarına ait depomuzun genel yönetim ve tüm operasyon süreçlerinden sorumlu olacak, adresleme konusuna hakim, gerekli aylık ve yıllık raporları hazırlayabilecek ve yönetime sunabilecek Depo Müdürü alınacaktır.

  Aranan Nitelikler *Depo yönetimi konusunda en az 5 yıllık deneyime sahip, *Depo çalışanlarının sevk ve idaresi konusunda tecrübeli ve yetkin, *Depolama ve stok alanlarının yönetimi konusunda deneyimli, *Netsis Fusion ve Office programlarını iyi derecede kullanabilen , *Yoğun hacimli iş akışlarına ait çalışma temposuna uyum sağlayabilecek hakimiyette, * İzmir ve Torbalı 'da ikamet eden,

 • Abz Elektromekanik Ltd Şti.

  Elektrik Teknisyeni Abz Elektromekanik Ltd Şti.

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Ankara, İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İstanbul Avrupa ve Anadolu yakasındaki şantiyelerimizde çalışmak üzere elektrikçi tekniker ve teknisyen aranmaktadır. info@abzelektromekanik.com

  Aranan Nitelikler -Esnek Çalışma Saatleri Olan -Sorumluluk Sahibi -Elektrik Konusunda İlgili Olan -Şantiye Ortamına Uyum Sağlayabilecek -Tecrübeli veya Tecrübesiz -Barınma Kampımız Mevcuttur.

 • Bortar Hazır Yemek ve Gıda San.Tic. A.Ş.

  Gıda Mühendisi Bortar Hazır Yemek ve Gıda San.Tic. A.Ş.

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Yeni Hedeflere Birlikte Koşacağımız "Takım Arkadaşları Arıyoruz” 25.000 kişilik üretim kapasitesiyle hizmet kapsamında sigortalattığı müşterileriyle Ege Bölgesinin en büyük ve en güvenilir yemek fabrikası olan BORTAR, 1993'ten beri Toplu Yemek ve Catering hizmeti vermektedir. 7.000 M2 kapalı alanı olan günlük 100,000 kişilik yemek üretim kapasitesine sahip, akıllı bina olarak tasarlanan yeni fabrika binasında yıl sonunda üretime başlanacaktır. Hedeflerimize birlikte koşacağımız; Merkez mutfakta veya yerinde üretim mutfaklarında görevlendirilmek üzere Gıda Mühendisleri aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Kalite,Üretim,Satış departmanlarımızda deneyimli ve/veya yetiştirilmek üzere

 • Tena Tekstil Ürünleri San. ve Tic. Ltd. Şti.

  Kasa Personeli Tena Tekstil Ürünleri San. ve Tic. Ltd. Şti.

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması TENA MAĞAZACILIK; Tekstil pazarındaki değişen talepler doğrultusunda istikrarla büyüyen, bulunduğu bölgelerde kalite ile güvenin simgesi olarak bu anlayışla markalaşan sektörün önde gelen kurumları arasında bir numara olma yolunda hızla ilerlemektedir. İnsan kaynaklarından müşteri ilişkilerine, teknolojik gelişmelere kadar her alanda yenilikçi, araştırmacı, geliştirmeci ve mükemmeliyetçi yönetim politikasıyla her geçen gün daha fazla istihdam yaratarak bölge ve ülke ekonomisine katkıda bulunan TENA MAĞAZACILIK; ailesine yeni bireyler katmayı hedefliyor.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Benzer pozisyonda en az 6 ay deneyimli, Mağazacılığı kendine meslek ve yaşam tarzı olarak seçmiş, Modayı yakından takip edip, pazarı iyi gözlemleyebilen, İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişim yeteneği güçlü olan, İşinde fark yaratabilecek yetkinliklere sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış yada ertelemiş, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Nebim Winner veya V3 programını bilen, İzmir/Kemeraltı, İzmir/Hatay, İzmir/Bornova, İzmir/Karşıyaka Mağazalarımızda görev alabilecek Kasa personeli takım arkadaşları arayışımız bulunmaktadır.

 • Şimsay İletişim

  Çağrı Merkezi Elemanları Şimsay İletişim

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İZMİR-Alsancak’taki lokasyonumuzda görevlendirilmek üzere, Turkcell Superonline Çağrı Merkezinde, ürün ve hizmetlerin telefonda tanıtım ve satışını gerçekleştirecek takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu , Özgüveni yüksek , ikna yeteneği olan , Diksiyonu düzgün , akıcı konuşabilen , Telefonda ifade ve ikna kabiliyeti kuvvetli Doğru bilgi aktarımı ve kaliteli hizmetle müşteri memnuniyeti sağlayabilecek, Outbound satış personeli olarak çalışacak , Motivasyonu yüksek, zaman yönetimi konusunda hassas , Takım çalışmasına yatkın , Satış konusunda kendine güvenen, Verilen hedefleri tamamlamak için çaba gösterebilen. Yukarıdaki şartlara göre başvuru sonrasında mülakat için davet edildiğinde görüşmeye gelecek ,35 yaşını aşmamış Bay / Bayan takım arkadaşları aranmaktadır. Çağrı Merkezi Eğitimi + Net maaş + prim + Sgk + Yemek

 • Analizden İnsan Kaynakları

  Dış Pazar Satış Sorumlusu Analizden İnsan Kaynakları

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını yürüttüğümüz üretim sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için; Pazar araştırması yaparak yeni müşteriler bulabilecek, sektör ile ilgili potansiyel müşteri portföyüne hakim olacak, mevcut müşteri sürekliliğini sağlayacak, yurt dışı fuar organizasyonlarından ve yurt dışı satış faaliyetlerinin yürütülmesinden sorumlu olacak "Dış Pazar Satış Sorumlusu" arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Ekonomi / İşletme / İktisat / Pazarlama / Dış Ticaret bölümlerinden mezun, Yurt dışı satış alanında en az 1 yıl deneyimli, İyi derecede İngilizce bilen, Ms Ofis programlarını etkin kullanabilen, İnsan ilişkilerinde başarılı, Sonuç odaklı, işini sonuna kadar takip eden, Müşteri ilişkilerine önem veren, 30 yaşını aşmamış, Seyahat engeli bulunmayan, Askerlik görevini tamamlamış erkek adaylar değerlendirilecektir.

 • Wall Street English

  Resepsiyonist (Part-Time) Wall Street English

  Türkiye Geneli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Müşteri memnuniyetini esas alacak şekilde şubeye gelen kişilerin karşılama/yönlendirilme çalışmalarını gerçekleştirebilecek Öğrencilerle ilgili gerekli raporlama çalışmalarını yapabilecek Şubeye gelen evrakların takibini ve iletimini gerçekleştirecek. Çalışma Şekli: Hafta içi 4 gün 17.00 - 21.30 Hafta içi 1 gün izin Hafta sonu 1 gün 10.00 - 18.00 Hafta sonu 1 gün izin

  Aranan Nitelikler Tercihen Üniversite öğrencisi, Müşteri ilişkileri konusunda tecrübeli, Organizasyon kabiliyeti güçlü, İyi derecede İngilizce bilen, Enerjik, Shiftli çalışabilecek Firmamız şubelerinin olduğu İstanbul, Ankara, Antalya, Bursa, Eskişehir, Kocaeli, Konya, İzmir, Gaziantep illerinde çalışacak Part-time Resepsiyonistler aramaktayız.

 • Wall Street English

  Personal Tutor (Part-Time İngilizce Öğretmeni) Wall Street English

  Türkiye Geneli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Kurumumuzun eğitim tekniklerini kullanarak öğrencilerin eğitimine destek olabilecek. Öğrencilerin gelişimlerinin takibini yapacak ve verim arttırıcı önerilerde bulunabilecek. Hafta içi 4 gün 17.00-21.30, hafta içi 1 gün izin ve hafta sonu 1 gün 10.00-18.00’dir, hafta sonu 1 gün izin vardır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İngiliz veya Amerikan Dili Edebiyatı/İngilizce Öğretmenliği, Mütercim Tercümanlık (İngilizce) bölümlerinde en az 3.sınıf öğrencisi olan, İletişim becerileri gelişmiş, İlgili, dinamik, Motivasyonu yüksek, Organizasyon kabiliyeti güçlü, Profesyonel dış görünüş ve davranışlara sahip, Firmamız şubelerinin olduğu İstanbul, Ankara, Antalya, Bursa, Eskişehir, Kocaeli, Konya, İzmir, Gaziantep illerinde Part-time İngilizce Öğretmeni olarak çalışacak takım arkadaşları aramaktayız.

 • Analizden İnsan Kaynakları

  İç Pazar Satış Sorumlusu Analizden İnsan Kaynakları

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını yürüttüğümüz üretim sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için "İç Pazar Satış Sorumlusu" arıyoruz. Mevcut müşteri ziyaretlerinin gerçekleştrilmesi, Pazar araştırma faaliyetlerinin yürütülmesi, Hedefler doğrultusunda satış faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Ekonomi / İşletme / İktisat / Pazarlama bölümlerinden mezun, Yurt içi satış alanında en az 1 yıl deneyimli, Tercihen iyi derecede İngilizce bilen, Ms Ofis programlarını etkin kullanabilen, Gelişime açık, proaktif, ikna kabiliyeti yüksek, Satış ve müşteri odaklı çalışabilen, Takım çalışmasına yatkın, 30 yaşını aşmamış, Ehliyetli, aktif araç kullanabilen, Yoğun seyahat programına uyum sağlayabilen, Askerlik görevini tamamlamış erkek adaylar değerlendirilecektir.

 • Wall Street English

  Resepsiyonist Wall Street English

  Türkiye Geneli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Müşteri memnuniyetini esas alacak şekilde şubeye gelen kişilerin karşılama/yönlendirilme çalışmalarını gerçekleştirebilecek Öğrencilerle ilgili gerekli raporlama çalışmalarını yapabilecek Şubeye gelen evrakların takibini ve iletimini gerçekleştirecek. Çalışma Şekli: Haftaiçi 5 gün 10:30 - 17:30 ve 14.00 - 21.30 (Shiftli çalışma) Haftasonu 1 gün 10.00 - 18.00 Diğer gün izin

  Aranan Nitelikler Tercihen Üniversite mezunu Müşteri ilişkileri konusunda tecrübeli Organizasyon kabiliyeti güçlü İyi derecede İngilizce bilen Enerjik Shiftli çalışabilecek, Firmamız şubelerinin olduğu İstanbul, Ankara, Antalya, Bursa, Eskişehir, Kocaeli, Konya, İzmir, Gaziantep illerinde çalışacak Resepsiyonistler aramaktayız.

 • Wall Street English

  Personal Tutor (Full-Time İngilizce Öğretmeni) Wall Street English

  Türkiye Geneli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması • Kurumumuzun eğitim tekniklerini kullanarak öğrencilerin eğitimine destek olabilecek. • Öğrencilerin gelişimlerinin takibini yapacak ve verim arttırıcı önerilerde bulunabilecek. • Çalışma Şekli: Hafta içi 5 gün 10.30 - 17.30 ve 14.00 - 21.30 (Shiftli çalışma) Hafta sonu 1 gün 10.00 - 18.00

  Aranan Nitelikler • Üniversitelerin İngiliz veya Amerikan Dili Edebiyatı, İngilizce Öğretmenliği, Mütercim Tercümanlık (İngilizce) bölümlerinden mezun, • İletişim becerileri gelişmiş, • İlgili, dinamik, • Motivasyonu yüksek, • Organizasyon kabiliyeti güçlü, • Profesyonel dış görünüş ve davranışlara sahip, • Full time çalışabilecek, Firmamız şubelerinin olduğu İstanbul, Ankara, Antalya, Bursa, Eskişehir, Kocaeli, Konya, İzmir, Gaziantep illerinde çalışacak İngilizce Öğretmenleri aramaktayız.

 • Wall Street English

  Bireysel Satış Uzmanı (Eğitim Danışmanı) Wall Street English

  Türkiye Geneli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Potansiyel müşterilere eğitim sistemini etkili bir şekilde anlatmak, Zamanla bireysel ve kurumsal müşteri portföyü oluşturmak, Kendisine verilen bireysel (ağırlıklı olarak) ve kurumsal hedefleri gerçekleştirebilmek, Sisteme kayıt ettiği öğrencilerin gelişimlerini takip edebilecek, İşiyle ilgili gerekli raporlama ve dokümantasyonu yaparak görevlerini yerine getirebilmek, Çalışma saatleri: Hafta içi 5 gün 10:30-18:30 ve 13:30-21:30 shiftli çalışma, hafta sonu 1 gün 10:00-18:00 ve diğer gün izin vardır. İşe alınacak kişiler gerekli oryantasyon ve ürün eğitimlerinden geçirilecek olup, Şubesi için hazır hale getirilecektir.

  Aranan Nitelikler 1972 yılından bu yana var olan İngilizce dil eğitimi konusunda 300 uzman personeli ile Türkiye genelinde (İstanbul, Ankara, Antalya, Bursa, Eskişehir, Kocaeli, Konya, İzmir, Gaziantep) 16 Şube'de hizmet veren Şirketimizin çeşitli şubelerinde görevlendirilmek üzere ağırlıklı olarak şube içinde bireysel satış yapacak 'Satış Uzmanı' alımı yapılacaktır. En az Ön Lisans mezunu, Kariyerini satış alanında geliştirmek isteyen, Tercihen hizmet sektöründe satış konusunda 1-2 yıl tecrübeli, İletişim becerilerini etkin şekilde kullanabilen, Başarı odaklı, hırslı, Analitik düşünebilen, Diksiyonu düzgün, prezantabl, dinamik, Takım çalışmasına yatkın, 22-30 yaşları arasında Tercihen İngilizce bilen Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış adayların başvurularını bekliyoruz.

 • Set Teknik

  Teknik Hizmetler Teknikeri Set Teknik

  İstanbul Anadolu, İzmir, Adana

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması TEKNİK EMNİYET (GAZ VE YANGIN ALGILAMA SİSTEMLERİ) VE ÇEVRE TEKNOLOJILERI KONUSUNDA FAALİYET GÖSTEREN VE KONUSUNDA DÜNYA LİDERİ OLAN ULUSLARARASI MARKALARIN (HONEYWELL ANALYTICS,SIEMENS,DURAG ) TÜRKİYE DİSTRİBÜTÖRLÜĞÜNÜ YAPAN FİRMAMIZA İZMİR VE İSTANBUL OFİSLER İÇİN (ANADOLU YAKASINDA İKAMET EDEN)TEKNİK SERVİS TEKNİKERİARANMAKTADIR. FİRMAMIZIN SATMIŞ OLDUĞU CİHAZLARIN SAHADA GENEL BAKIM VE KALİBRASYONLARININ YAPILMASI SERVİSE GELEN CİHAZLARIN ARIZA TESPİT VE ONARIMLARININ YAPILMASI YENİ SATILAN SİSTEMLERİN MONTAJI VE DEVREYE ALINMASI PROJENİN NİTELİĞİNE GÖRE SAHA ETÜDLERİNİN YAPILMASI TEKNİK SERVİSE GİREN VE ÇIKAN CİHAZLARIN TAKİBİ

  Aranan Nitelikler MESLEK LİSELERİ, MESLEK YÜKSEK OKULLARININ VE ÜNİVERSİTELERİN ELEKTRİK/ELEKTRONİK/OTOMASYON BÖLÜMLERİNDEN MEZUN ASKERLİK HİZMETİNİ TAMAMLAMIŞ ELEKTRİK VE OTOMASYON PROJELERİNİ ANLAYABİLEN İYİ SEVİYEDE BİLGİSAYAR BİLGİSİ OLAN İŞ TAKİBİ VE SONUÇLANDIRMA BECERİSİNE SAHİP,TAKIM ÇALIŞMASINA YATKIN* MS OFFİCE VE MESLEĞİ İLE İLGİLİ PROGRAMLARI KULLANABİLEN (AUTOCAD, EPLAN) SEYAHAT ENGELİ OLMAYAN, EHLİYETLİ

 • Tusem Tıpta Uzmanlık Sınavı Eğitim Merkezi

  Tanıtım Sorumluları Tusem Tıpta Uzmanlık Sınavı Eğitim Merkezi

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması FİRMAMIZ İÇİN BELİRTİLEN NİTELİKLER DOĞRULTUSUNDA TANITIM SORUMLULARI ARANIYOR.

  Aranan Nitelikler İZMİR'DE İKAMET EDEN 22-30 YAŞLARI ARASINDA İLETİŞİM BECERİSİ YÜKSEK VE EKİP ÇALIŞMASINA YATKIN OFİS İÇİNDE VE DIŞINDA ÇALIŞABİLECEK ESNEK ÇALIŞMA SAATLERİNE UYUM SAĞLAYABİLECEK DİKSİYONU DÜZGÜN VE AKICI KONUŞABİLEN PREZENTABL ERKEK ADAYLAR İÇİN ASKERLİĞİNİ TAMAMLAMIŞ VEYA EN AZ İKİ YIL TECİLLİ MS OFİS PROGRAMLARINA HAKİM B SINIFI EHLİYETİ OLAN VE AKTİF ARAÇ KULLANABİLEN TERCİHEN DERSHANEDE ÖĞRENCİ KAYDI KONUSUNDA TECRUBELİ BAY BAYAN ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ARANIYOR.

 • Defacto

  Yönetici Yetiştirme Programı Defacto

  Türkiye Geneli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması OKUMANIN MÜKAFATI BİZDE! Yönetici adayı olarak işe alındığınızda altı aylık bir eğitim sürecinden geçiyor ve Mağaza 2.Müdürü pozisyonunda işe başlıyorsunuz. Üstelik eğitim sürecinde 1300 TL maaş alıyorsunuz. Sonrasında da Mağaza Müdürü (2.MD) olarak bir yıl boyunca 3.900 TL maaşla çalışıyorsunuz. 2.Müdür olarak 1 yıl çalıştıktan sonra da 5.300 TL maaşla 1.Müdür (1.MD) oluyorsunuz.

  Aranan Nitelikler Yarının yöneticilerini bugünden aramızda görmek için aradığımız özellikler; 4 yıllık üniversite mezunu, 23-29 yaş arasında, Farklı illerde görev alabilecek, Takım çalışmasına yatkın, İnsan ilişkileri,iletişim ve analitik düşünce becerileri güçlü olan, Kişisel bakımına özen gösteren, Öğrenmeye ve gelişmeye açık, MS Ofis programlarını kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya en az 2 yıl tecilli.

 • Tekpan Pano

  Danışma Görevlisi Tekpan Pano

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İzmir'de faaliyet gösteren firmamıza; fabrikaya gelen ziyaretçileri karşılamak ve kayıt altına almak üzere takım arkadaşı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Sorumluluk sahibi,özverili ve disiplinli, İşine ve kendine saygısı olan, Tercihen lise mezunu, B sınıfı ehliyeti olup aktif araç kullanabilen, Tercihen Karşıyaka tarafında ikamet eden, 30 yaşını aşmış, Askerliğini tamamlamış, Bay

 • Tekpan Pano

  Kalite Mühendisi Tekpan Pano

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İzmir de elektrik sektöründe faaliyet gösteren firmamızda Kalite Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Mühendislik (Tercihen Endüstri, Elektrik / Elektronik veya Makine Müh.) fakültelerinden mezun, İyi derecede İngilizce bilen Kalite alanında en az 3 yıl tecrübeli, MS-Office programlarını iyi derecede kullanabilen, İletişim ve organizasyonel yetkinlikleri yüksek, Takım çalışmasına yatkın, Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli bulunmayan, Askerliğini yapmış, B Sınıfı Sürücü Belgesi sahibi, 30 yaşını aşmış Bay

 • Zeta İnsan Kaynakları

  Mağaza Satış Danışmanı Zeta İnsan Kaynakları

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması - Giyim sektöründe lider olan markanın ürünlerinin, ulusal zincir mağazalarında satışının yapılması. -Belirlenen mağazada sabit olarak çalışarak satış hedeflerinin gerçekleşmesi ve stok durumunun raporlanması - Satışı yapılacak ürünlerin ve ürün teşhirlerinin görsel standartlara uygun şekilde düzenlenmesinin sağlanması.

  Aranan Nitelikler -En az lise mezunu, -20-45 yaşları arasında, -Mağazacılık konusunda deneyimli, -Satış yeteneğine güvenen, -İnsan ilişkileri ve iletişimi güçlü, -Dış görünümüne özen gösteren, -Güler yüzlü, BayBayan Mağaza Satış Danışmanı aranmaktadır.

 • Nişantaşı Dershanesi

  Matematik -Geometri Öğretmeni Nişantaşı Dershanesi

  Türkiye Geneli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması NİŞANTAŞI'NDAKİ DERSHANEMİZE ve YENİ OKULLARIMIZA; -Matematik-1,Matematik-2 ve Geometri alanında kendini geliştirmiş, -Yöneticilik vasıflarına sahip, -Dershanecilik tecrübesi olan, -Alan hakimiyeti güçlü, -Tam zamanlı çalışacak -Pozitif,iletişimi güçlü,takım çalışmasına yatkın, -Öğrencilerin , yetenek ve potansiyelini ortaya çıkarmaya hazır, -Prezantabl MATEMATİK-GEOMETRİ ÖĞRETMENLERİ aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler

 • Panço

  Mağaza Müdür Yardımcısı (Agora) Panço

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Biz, perakende sektörünün çocuk bölümünde yıllardır faaliyet gösteren bir şirket olarak, istekli, yüksek kaliteli çalışma anlayışıyla, İzmir Agora AVM'deki mağazamızda görev yapabilecek, aşağıdaki niteliklere sahip "Mağaza Müdür Yardımcısı" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Tercihen mağazacılık alanında deneyim sahibi, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Algılama yeteneği yüksek, iletişim ve ikna becerileri gelişmiş, Satış odaklı hareket edebilen, Takım çalışmasına uyumlu, Dikkatli ve aktif, Sorumluluk alabilen ve insiyatif kullanabilen, Kişisel bakımına özen gösteren, Tercihen bayan MAĞAZA MÜDÜR YARDIMCISI aramaktayız.

 • Pehlivanoğlu Şirketler Topluluğu

  Kasap Pehlivanoğlu Şirketler Topluluğu

  İzmir, Balıkesir, Manisa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Firmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda Kasap aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Temizlik ve hijyen kuralları konusunda titiz, Pratik,güler yüzlü Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Askerliğini tamamlamış İletişimi ,insan ilişkileri ve ikna kabiliyeti kuvvetli Müşteri memnuniyeti odaklı, Erkek adaylar alınacaktır.

 • Pehlivanoğlu Şirketler Topluluğu

  Manisa-Reyon Pehlivanoğlu Şirketler Topluluğu

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Mağazalarımızda raf düzenleme işlemlerinde görev yapmak üzere firmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda Reyon Görevlisi aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Lise mezunu, Güler yüzlü, Takım çalışmasına yatkın, iletişimi kuvvetli, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Yetiştirilmek üzere, 30 yaşını aşmamış, Bay çalışma arkadaşarı arıyoruz.

 • Pehlivanoğlu Şirketler Topluluğu

  Kasiyer-Manisa Pehlivanoğlu Şirketler Topluluğu

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Kasa işlemlerinde aktif olarak çalışacak, gerektiğinde raf düzenlemeye destek verecek, yetiştirilmek üzere aşağıda belirtilen nitelikler de Kasiyer aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler * Manisa'da merkezde ikamet eden * 18-25 yaşları arasında, * En az lise mezunu, * Sabırlı, güler yüzlü, * Dış görünümüne önem veren, diksiyonu düzgün, * Mağazacılık ve perakende sektöründe kariyer hedefi olan, * Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, * Takım çalışmasına yatkın Bayan kasiyer alınacaktır. (fotoğraflı başvurular değerlendirmeye alınacaktır)

 • Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Bakım Elemanı Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, GIDA ALANINDA TÜRKİYE'NİN EN BÜYÜK HOLDİNGLERİNDEN BİRİNE BAĞLI OLAN MÜŞTERİMİZİN İZMİR -TORBALI FABRİKASINDA ÇALIŞMAK ÜZERE; Üretim ve üretime yardımcı tesislerde bulunan, her türlü makine ve techizatın, en verimli şekilde ve uzun ömürlü çalışmasının sağlanması, Önleyici, periyodik ve arıza bakım faaliyetlerinin yapılması, Arızaların en kısa sürede, en doğru şekilde onarımının yapılması, Çevre, iş sağlığı ve güvenliği kurallarına uyulması. Uygunsuzluk durumunda amirlerine bildirilmesi, Kuruluşun verdiği eğitimlere katılarak verimliliğin arttırılması görevlerinden sorumlu olacak.

  Aranan Nitelikler Meslek Lisesi’nin ilgili bölümünden mezun (Makine, Torna Tesviye, Metal İşleri vb.) Askerliğini yapmış, 25 yaşını aşmamış Yetiştirilmek üzere deneyimli-deneyimsiz eleman Bay, "BAKIM - ÜRETİM ELEMANI" aranmaktadır. www.maviyakaik.com

 • Kahve Deryası

  Aşçı/Aşçı Yardımcısı Kahve Deryası

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İzmir Konak Kahve Deryası Cafemiz için, aşağıdaki niteliklere sahip ‘’AŞÇI/AŞÇI YARDIMCISI‘’ arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler 18-35 Yaş Aralığında, Tercihen En Az 1 Yıl Deneyimli, Hijyen ve düzene özen gösteren Hızlı ve pratik çalışabilen, İşini Titizlikle Yapabilen, Takım çalışmasına önem veren.

 • Tceege Konteyner Terminal İşletmeleri A.Ş.

  Faturalama Elemanı Tceege Konteyner Terminal İşletmeleri A.Ş.

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Aliağa' da bulunan konteyner terminalimizin mali işler departmanında, Operasyon, müşteri hizmetleri ve gümrük ile gerekli organizasyonu sağlayarak, gerçekleşen tüm liman hizmetlerinin satış faturalarının oluşturulması, Faturaların tahsilat takibi, Müşteri iade ve itirazlarının kontrol ve takibi, Ay sonu satış raporlarının oluşturulması, konularında görevlendirilecek,

  Aranan Nitelikler En az MYO mezunu, İş alanında benzer bir pozisyonda 2 yıllık iş deneyimi bulunan, Vardiyalı (08:00 - 16:00 / 16:00 - 00:00) çalışabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Tercihen AS400 program bilgisine sahip, Faturalama Elemanı aramaktayız.

 • Enkay Group

  İzmir Forum Bornova Takım Arkadaşları Enkay Group

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İzmir Forum Bornova Enplus Mağazamızda hızla büyüyen yapımızda ekibimizin bir parçası olacak deneyimli veya yetiştirilmek üzere Takım Arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler En az lise,Tercihen Üniversite perakende bölümü mezunu, Ekip çalışmasına ve müşteri memnuniyetine önem veren, İletişim ve problem çözme yeteneğine sahip, Prezantabl, Satış konusunda deneyimli ve gelişime açık, Dinamik ve yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilen, Mağazacılık alanında kariyer hedefleri olan, 25 yaş ve üzeri, Bay adaylar için Askerlikle ilişiği olmayan veya tecilli, Bay / Bayan takım arkadaşlar.

 • Ekol Kulak Burun Boğaz Hastanesi

  Finans Uzmanı Ekol Kulak Burun Boğaz Hastanesi

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Şirketimiz bünyesinde görevlendirilmek üzere ''FİNANS UZMANI'' aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler NETSİS ENTEGRE W3 programının tüm modüllerini aktif olarak kullanabilen, Genel ve Ön muhasebe bilgisi kuvvetli, Banka ve Finans Kuruluşları ile yapılacak mali görüşmelerde yönetime bilgi sunarak işletmenin mali portresini oluşturabilecek, Mali tabloların aylık takibini yaparak işletmenin aylık maliyetleri hakkında yönetime bilgi vermek ve bu konuda mali politikalar geliştirebilecek, İşletmenin kalite politikası ve hedefleri doğrultusunda görevini yerine getirebilecek ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Lisans eğitimini Muhasebe/Maliye üzerine tamamlamış, Prezentabl, Güleryüzlü, Diksiyonu düzgün, Alanında en az ''3 YIL'' deneyimi olan 30 yaşını aşmamış ''FİNANS UZMANI'' alınacaktır.

 • Duymer İşitme Cihazları

  Satış Muhasebe Personeli Duymer İşitme Cihazları

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Müşterilerin günlük satış faturalamalarının yapılması, cari hesapların takip edilmesi, düzenli olarak cari hesap ve BA/BS mutabakatlarının gerçekleştirilerek hesap analizlerinin ve raporlamalarının yapılması. Arşiv ve dokümantasyonun sağlanması. Tahsilatların tespit edilmesi. İlgili departmanlar ile koordineli çalışarak periyodik raporlamaların gerçekleştirilmesi. Diğer muhasebe süreçlerine destek olunması.

  Aranan Nitelikler Şişli, Kadıköy, Bakırköy, Ankara, İzmir Karşıyaka, Alsancak, Buca şubeleri ve tüm Türkiye'ye yayılmış Bayileri ile hizmet vermekte olan Duymer İşitme Cihazları Merkezi bünyesinde, Çiğli-Merkez lokasyonunda görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Maliye, İşletme veya İktisat bölümlerinden mezun. Genel muhasebe konusunda bilgi sahibi. Satış Muhasebesi alanında en az 1 yıl deneyim sahibi. Ekip çalışmasına yatkın. MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Netsis bilen. Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış. Satış Muhasebe Personeli aranmaktadır.

 • Tena Tekstil Ürünleri San. ve Tic. Ltd. Şti.

  Mağaza Satış Elemanı Tena Tekstil Ürünleri San. ve Tic. Ltd. Şti.

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması En az lise mezunu, Hazır giyim, perakende mağazacılık sektöründe en az 6 Ay deneyimli,Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen,Müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş,Değişime açık, gelişimi hedefleyen,Diksiyonu düzgün, iletişim becerileri gelişmiş,Ekip çalışmalarında başarılı,Pozitif, güler yüzlü, enerjisi yüksek,Modayla ilgili, kişisel bakımına özen gösteren,Sorumlu olduğu satış alanında görsel düzenlemelerin uygunluğunu ve sürekliliğini sağlayacak, İnsanlarla iyi ilişkiler kurabilen,

  Aranan Nitelikler Tüm satış sürecinde aktif olarak rol alarak; müşterisine ürün hakkında bilgi verecek, müşteri ihtiyaçlarına göre alternatif ürünler sunacak, ödeme koşulları hakkında bilgi verecek, tadilat alacak, eksik ürünlerini takip edecek; Bornova/İzmir Mağazamızda görev alacak Satış Elemanı takım arkadaşları arayışımız bulunmaktadır.

 • Duymer İşitme Cihazları

  Kalite Yönetim Direktörü Duymer İşitme Cihazları

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Hastanemiz "Kalite Yönetimi" Biriminde görevlendirilmek üzere;

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu, Tercihen daha önce hastanede aynı pozisyonda görev almış, Alanı ile ilgili sertifikalara sahip, 25-40 yaş aralığında, Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Bilgisayar kullanımı aktif, office programlarına hakim, Prezentabl, Diksiyonu düzgün, Tercihen Çiğli/Karşıyaka bölgesinde ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış çalışma arkadaşı aramaktayız. Not: Yalnızca fotoğraflı cvler değerlendirilmeye alınacaktır.

 • Ekol Kulak Burun Boğaz Hastanesi

  Satın Alma Şefi Ekol Kulak Burun Boğaz Hastanesi

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Sorumluluğunda bulunan projelerin tüm satın alma süreçlerini yöneticisine bağlı olarak yürütecek, Firmanın satın alma ihtiyaçlarına yönelik olarak pazar ve fiyat analizlerini gerçekleştirecek, Tedarikçilerle görüşmeleri ve değerlendirme çalışmalarını yürütecek, Tedarik edilen ürünlerin Netsis üzerinde stok takibini gerçekleştirecek.

  Aranan Nitelikler Malzeme ihtiyaç planlaması konusunda bilgi sahibi, İletişim ve ikna kabiliyeti gelişmiş, Çözüm ve hedef odaklı, Üniversitelerin ilgili bölümünden mezun, Netsis programlarını kullanan, Ms Office programlarını iyi derecede bilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, En az 1 yıl hastanede satın alma konusunda tecrübeye sahip çalışma arkadaşı aranmaktadır.

 • Pehlivanoğlu Şirketler Topluluğu

  Manavkuyu-Reyon Gör. Pehlivanoğlu Şirketler Topluluğu

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Mağaza müdürüne bağlı olarak raf düzenleme ve mağaza içindeki diğer görevleri yerine getirmek.

  Aranan Nitelikler Bornova 'de ikamet eden * 18-25 yaşları arasında, * En az lise mezunu, * Sabırlı, güler yüzlü, * Mağazacılık ve perakende sektöründe kariyer hedefi olan, * Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, * Takım çalışmasına yatkın Erkek reyon görevlileri alınacaktır. (fotoğraflı başvurular değerlendirmeye alınacaktır)

 • Coffeemania

  Coffeemania Genel Merkez / Sekreterya Coffeemania

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İzmir Coffeemania Genel Merkez firmamız için yönetici randevularını düzenleyecek, yöneticiye ait iş takibini yapacak, seyahat , görüşme vb organizasyonlarını yapacak, firma içi departmanların yöneticiye olan bilgi akışı ve raporlamaları tanzim edecek, misafir karşılama ve gerekli telefonları yanıtlama görevlerinden sorumlu ve esnek çalışma saatleri dahilinde çalışacak takım arkadaşı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Sekreterya konusunda en az 1 yıl deneyimli MicroSoft Office programlarına ve internete hakim, Telefon , faks trafiğini yönetebilecek, Diksiyonu düzgün, Dış görünümüne dikkat eden, İş disiplinine önem veren, Algı yeteneği kuvvetli, dikkatli ve pratik Sekrerterya arayışımız bulunmaktadır....

 • Matafora Denizcilik

  Makine-Kaynak-Elektrik-Aşcı-Garson-Vasıfsız Eleman Matafora Denizcilik

  Türkiye Geneli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması MATAFORA DENİZCİLİK Uluslar arası Türkiye içi tanker,konteyner,kuruyük,yolcu,gemilerin özel ve turistik yatların makine,mutfak, güverte bölümlerinde çalışacak aşçı,garson,makineci,motorcu,kaynakçı,elektirikçi,tornacı,vasıflı vasıfsız eleman,personeller aranıyor dolgun maaş tüm sosyal haklar mevcuttur.

  Aranan Nitelikler Denizcilik firmamızda tanker,konteyner,kuruyük,yolcu gemilerinin özel ve turistik yatların mutfak makine,güvetre bölümlerinde çalışacak, aşçı,garson,kaynakçı,mekanikçi,motorcu,tornacı,elektirikçi,vasıflı vasıfsız elemanlar aranıyor.dolgun maaş tüm sosyal haklar mevcuttur. NOT:Gemi cüzdanı(sertifika) olması tercih sebebidir olmayan arkadaşlara M.E.B Denizcilik ulaştırma haberleşme bakanlığına bağlı anlaşmalı olduğumuz eğitim kurumlarından temin etmelerine danışmanlık hizmeti verilmektedir.

 • Çift Geyik Karaca Giyim

  Kasiyer (İzmir Gaziemir) Çift Geyik Karaca Giyim

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İzmir Gaziemir' de bulunan mağazamızda görev almak üzere; Uygun iletişim tarzı ile müşterilerin ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda kasa hizmeti verecek Kasa noktasında yasal mevzuatlara ve şirket standartlarına uygun hizmeti sunacak kasiyerler aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu Perakende sektöründe en az 1 yıl deneyimli Esnek çalışma saatlerine uygun (Bay- Bayan) İletişim yeteneği güçlü Müşteri odaklı Detaylara hakim Dış görünümüne özen gösteren Sorumluluk sahibi Nebim-winner kullanabilen adaylar.

 • Lotus Akademi İç Mimarlık

  İç Mimar/Mimar Lotus Akademi İç Mimarlık

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Firmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda İÇ MİMAR / MİMAR aramaktayız.

  Aranan Nitelikler İç Mimarlık veya Mimarlık Fakültesi Mezunu, Autocad, 3D Max, V-Ray, Adobe Photoshop konularında tecrübeli ve öğreti yapabilecek kapasitede Mimari ve İç Mimari konusunda gerek malzeme, gerekse detay çizebilecek ve bu konuda deneyimli

 • Analizden İnsan Kaynakları

  İhracat Satış Sorumlusu Analizden İnsan Kaynakları

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını yürüttüğümüz müşterimiz için "İhracat Satış Sorumlusu" arıyoruz. Yurt dışı fuarlara katılım, Yurt dışı müşteri ziyaretlerinin gerçekleştirilmesi, Yurt dışı mevcut müşteri ilşkilerinin yürütülmesi, Satış stratejileri geliştirerek müşteri portföyünün genişletilmesi.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu, Yurt dışı satış konusunda 1-2 yıl deneyimli, İyi derecede İngilizce bilen, ikinci dil Fransızca veya Arapça tercih nedenidir. MS Ofis programlarını etkin kullanabilen, İkna kabiliyeti yüksek, girişimci, İnsan ilişkileri kuvvetli, Takım çalışmasına yatkın, Müşteri odaklı çalışabilen, Seyahat engeli olmayan, Askerlik görevini tamamlamış, erkek adaylar değerlendirilecektir.

 • Pehlivanoğlu Şirketler Topluluğu

  Evka-4 Kasiyer Pehlivanoğlu Şirketler Topluluğu

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Kasa işlemlerinde aktif olarak çalışacak, gerektiğinde raf düzenlemeye destek verecek, yetiştirilmek üzere aşağıda belirtilen niteliklerde Kasiyer aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler * İzmir merkezde ikamet eden * 18-25 yaşları arasında, * En az lise mezunu, * Sabırlı, güler yüzlü, * Dış görünümüne önem veren, diksiyonu düzgün, * Mağazacılık ve perakende sektöründe kariyer hedefi olan, * Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, * Takım çalışmasına yatkın *Bornova bölgesinde oturan, Bayan kasiyer alınacaktır. (fotoğraflı başvurular değerlendirmeye alınacaktır)

 • Pehlivanoğlu Şirketler Topluluğu

  Evka4-Reyon Görevlisi Pehlivanoğlu Şirketler Topluluğu

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Firmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda Reyon Görevlisi aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler * 18-25 yaşları arasında, * En az lise mezunu, * Sabırlı, güler yüzlü, * Dış görünümüne önem veren, diksiyonu düzgün, * Mağazacılık ve perakende sektöründe kariyer hedefi olan, *Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, *Takım çalışmasına yatkın *Yetiştirilmek üzere, *Bornova bölgesin de oturan, Erkek reyon görevlileri alınacaktır.

 • Loya Mağazacılık

  Satış Danışmanı Loya Mağazacılık

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İzmir Karşıyaka mağazamızda görevlendirilmek üzere öğrenmeye ve gelişime açık, yenilikçi ve yeniliklere kısa zamanda adapte olabilecek Full Time Satış Danışmanı arkadaşlar arıyoruz.

  Aranan Nitelikler En Az Lise Mezunu, Mağazacılığı meslek olarak benimsemiş, Mağazacılık sektöründe veya ilgili alanlarda en az 1 yıl deneyimli Değişime ve gelişime açık, Diksiyonu düzgün, Giyimine ve görünüşüne özen gösteren, Müşteri odaklı, Yoğun iş temposunda çalışabilecek, Zorluklardan kaçmadan, işini sahiplenerek çalışacak, İnsan ilişkileri kuvvetli, 18-25 yaş aralığında BAYAN takım arkadaşları arıyoruz.

 • Loya Mağazacılık

  Satış Danışmanı Loya Mağazacılık

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İzmir Kemeraltı mağazamızda görevlendirilmek üzere öğrenmeye ve gelişime açık, yenilikçi ve yeniliklere kısa zamanda adapte olabilecek Full Time Satış Danışmanı arkadaşlar arıyoruz.

  Aranan Nitelikler En Az Lise Mezunu, Mağazacılığı meslek olarak benimsemiş, Mağazacılık sektöründe veya ilgili alanlarda en az 1 yıl deneyimli Değişime ve gelişime açık, Diksiyonu düzgün, Giyimine ve görünüşüne özen gösteren, Müşteri odaklı, Yoğun iş temposunda çalışabilecek, Zorluklardan kaçmadan, işini sahiplenerek çalışacak, İnsan ilişkileri kuvvetli, 18-25 yaş aralığında BAYAN takım arkadaşları arıyoruz.

/
38
 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - İzmir İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?