İzmir İş İlanları

Hepsini Temizle
İzmir
 • Tena Tekstil Ürünleri San. ve Tic. Ltd. Şti.

  Aliağa Mağ.Satış Danışmanı Tena Tekstil Ürünleri San. ve Tic. Ltd. Şti.

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması En az lise mezunu, Hazır giyim, perakende mağazacılık sektöründe en az 6 Ay deneyimli, Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen, Müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş, Değişime açık, gelişimi hedefleyen, Diksiyonu düzgün, iletişim becerileri gelişmiş, Ekip çalışmalarında başarılı, Pozitif, güler yüzlü, enerjisi yüksek, Modayla ilgili, kişisel bakımına özen gösteren, Sorumlu olduğu satış alanında görsel düzenlemelerin uygunluğunu ve sürekliliğini sağlayacak, İnsanlarla iyi ilişkiler kurabilen,

  Aranan Nitelikler Tüm satış sürecinde aktif olarak rol alarak; müşterisine ürün hakkında bilgi verecek, müşteri ihtiyaçlarına göre alternatif ürünler sunacak, ödeme koşulları hakkında bilgi verecek, tadilat alacak, eksik ürünlerini takip edecek; Aliağa Mağazamızda görev alacak Satış Danışmanı takım arkadaşları arayışımız bulunmaktadır.

 • Halka Grup

  Ykm Züccaciye Satış Danışmanı Halka Grup

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması YKM MAĞAZASINDA züccaciye reyonunda,satış destek ve ürün danışmanlığı yapılacaktır. Asgari ücret+ AGİ+ 170 yol ücreti+300 TL Ticket Çalışma Saatleri: Mağazaya göre belirlenecektir. Hafta içi 1 gün izin kullanılmaktadır.

  Aranan Nitelikler Danışmanlığını yapmakta olduğumuz,Sektöründe Lider Bir Firma için; Tercihen ZÜCCACİYE sektöründe deneyimli 20-30 yaş aralığında Prezantabl ve güler yüzlü Perakende sektöründe ve satış konusunda tecrübe sahibi İnsan ilişkileri kuvvetli ve iletişim becerileri gelişmiş YKM gibi zincirlerde mağaza satış deneyimi olan Bayan Mağaza Satış Danışmanları aramaktayız. FOTOĞRAFSIZ BAŞVURULAR DİKKATE ALINMAYACAKTIR. SHIFT’Lİ ÇALIŞILACAĞI İÇİN,İKAMETİ YAKIN OLAN ADAYLARIN BAŞVURMASI RİCA OLUNUR.

 • Psg Mühendislik

  İş Güvenliği Uzmanları Psg Mühendislik

  İzmir, Aydın, Çanakkale, Denizli, Kırıkkale, Manisa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması ŞANTİYELERİMİZDE ÇALIŞMAK ÜZERE İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLARI ALINACAKTIR. İş güvenliği ile ilgili mevzuatlara uygun olarak sorumlusu bulunduğu projelerde gerekli çalışmaların yapılmasının sağlanması, İşyerinde yapılan çalışmalar ile ilgili tasarım, makine ve ekipmanların durumu, bakımı ve seçimi ile işin plânlanması, uygulanması ve raporlanması, Risk analizleri yapılarak; tehlikeli faaliyet ve davranışlara müdahale edilmesi ve gerekli tedbirlerin alınmasının sağlanması, İşyerinde iş sağlığı ve güvenliği yönünden yapılması gereken periyodik bakımların plânlanması ve uygulamada gerekli kontrollerin yapılması, İşyerinde kaza, yangın veya patlamaların önlenmesi için mevzuata uygun çalışmalar yapılması ve gerekli kontrollerin gerçekleştirilmesi İş sağlığı ve güvenliği eğitimlerinin ilgili mevzuatlara uygun olarak plânlanması ve uygulanması.

  Aranan Nitelikler C Sınıfı iş güvenliği uzmanı sertifikası sahibi Bay / Bayan Prezantabl, Dış görünüşüne önem veren İletişim becerisi kuvvetli, Ekip çalışmasına uyumlu, Analitik düşünebilen... Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilen Tercihen Sağlık-Emniyet-Çevre uygulamalarında şantiye tecrübesi olan, Risk değerlendirme metodolojilerine hakim Veri analizi ve raporlama konusunda bilgi ve deneyim sahibi, Çevre, İşçi sağlığı ve iş güvenliği mevzuat ve yönetmeliklerine hakim, MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen.

 • Psg Mühendislik

  Şantiye Şefleri - Makina Mühendisleri Psg Mühendislik

  İzmir, Aydın, Çanakkale, Denizli, Kırıkkale, Manisa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Enerji Sektöründe faaliyet gösteren, Endüstriyel Tesis uygulamalarında nitelikli projelere imza atan firmamızın İzmir merkez ofisinde ve Şantiyelerinde (İzmir, Manisa, Aydın, Denizli, Çanakkale, Kırıkkale) görevlendirilmek üzere kariyer hedefleri olan, kurumsal firma kimliği altında ekibimize ivme ve değer katacak ŞANTİYE ŞEFLERİ - MAKİNA MÜHENDİSLERİ alınacaktır. Aşağıdaki tanımlayıcı iş süreçlerinin yönetim ve koordinasyonunun sağlanması. Şantiyeler için Bay adaylar tercihimizdir; Şantiyelerimizde kullanılacak olan malzeme ve ekipmanların sevk, idare ve organizasyonunun sağlanması, Şantiyeler için belirlenen iş programının mevcut süre içerisinde uygulanması ve tamamlanması, Şantiyelerimizde yapılan uygulamaların merkez ofise rapor edilmesi, Tüm uygulamaların projede istenilen kalitede olmasının sağlanması, Bünyemizde görevli olan ekip ve taşeron firmaların koordinasyonunun sağlanması, Hakediş, iş programı, raporlama, metraj v.b. görevlerinin yerine getirilmesi.

  Aranan Nitelikler ŞANTİYE ŞEFLERİ Üniversitelerin Makina Mühendisliği bölümlerinden mezun, En az 4-10 yıl arası deneyimli, Endüstriyel Tesis ve Enerji Santrali şantiyelerinde Şantiye Şefliği yapabilecek, Planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş. Projenin tüm aşamaları arasındaki koordinasyonunu sağlayabilecek, Tercihen İş Güvenliği ve İşçi Sağlığı, Keşif, metraj, saha ve ekip yönetimi, Kaliteli imalat ve montaj kontrolü, denetim ve iş planı, iş akış ve yönetimi, malzeme yönetimi yapabilecek büyük projelerde görev almış konusunda tecrübeli ve bilgi sahibi. Sorumluluk alabilen ve sonuç odaklı çalışabilen, yaratıcı, ikna kabiliyeti yüksek, Analitik düşünen, raporlama tekniklerine hakim, günlük-haftalık-aylık raporların muntazam hazırlayıp zamanı içinde yayınlanması, Yoğun ve esnek mesai saatlerine ayak uydurabilecek, Autocad, MS Office ve diğer ofis araçlarını yeterli derecede kullanabilen. Tercihen İngilizce bilen. Bay adaylar için askerliğini tamamlamış, İzmir, Manisa, Aydın, Denizli, Çanakkale, Kırıkkale, illerinde ikamet eden veya bu illerde çalışabilecek, B sınıfı Ehliyet sahibi, seyahat engeli olmayan adaylar. MAKİNA MÜHENDİSLERİ Üniversitelerin Makina Mühendisliği bölümlerinden mezun, En az 3 yıl deneyimli, Ekip çalışmasına yatkın, araştırmacı, Planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş. Projenin tüm aşamaları arasındaki koordinasyonunu sağlayabilecek, Tercihen İş Güvenliği ve İşçi Sağlığı, Kalite ve Çevre Yönetim sistemleri konusunda tecrübe ve bilgi sahibi veya yetiştirilmek üzere, Sorumluluk alabilen ve sonuç odaklı çalışabilen, yaratıcı, ikna kabiliyeti yüksek, Analitik düşünen, raporlama tekniklerine hakim, Yoğun ve esnek mesai saatlerine ayak uydurabilecek, Autocad, MS Office ve diğer ofis araçlarını yeterli derecede kullanabilen. Tercihen İngilizce bilen. Bay adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, İzmir, Manisa, Aydın, Denizli, Çanakkale, Kırıkkale, illerinde ikamet eden veya bu illerde çalışabilecek, B sınıfı Ehliyet sahibi, seyahat engeli olmayan adaylar.

 • Ermat Motorlu Araçlar

  Kaporta Teknisyeni ve Ustası Ermat Motorlu Araçlar

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar Tercihen Endüstri Meslek Lisesi mezunu, Oto mekanik, kaporta konusunda deneyimli, Yetkili servis veya özel servislerde tamir, bakım işlerinde görev almış, B sınıfı ehliyet sahibi,

 • Stratej İk

  Dönemsel Banka Gişe Yetkilisi - İzmir Stratej İk

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, Türkiye'nin önde gelen bankasının İzmir Alaçatı şubesinde görev alacak, "Dönemsel Gişe Yetkilileri" arıyoruz. Adayların 6 aylık sözleşme süresince dönemsel çalışarak aşağıdaki görevleri yerine getirmeleri beklenmektedir. Esnek çalışma saatlerine uyum göstermek, Gişe işlemlerine destek vermek, Sözleşme sonunda performans ve eğitim düzeyi olumlu bulunan adaylar ihtiyaçlar dahilinde kadroya alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Lisans Mezunu 20-27 yaş arası, Sosyal, girişken, analitik düşünebilen, İletişim becerileri yüksek, prezentabl, Takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli

 • Superonline İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Çağrı Merkezi Takım Lideri Superonline İletişim Hizmetleri A.Ş.

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Türkiye’ nin yenilikçi telekom operatörü Turkcell Superonline, bir Turkcell grup şirketidir. Kendi altyapısını kurmak üzere fiber optik yatırımlarına hız kesmeden devam eden Turkcell Superonline, Türkiye’de 1000Mbps’ye varan hızlarda İnternet erişimi sağlayan ilk ve tek telekom operatörüdür. Turkcell Superonline, bireysel ve kurumsal müşterilerine ses, data, geniş bant İnternet erişimi, toplu ses taşıma ve kiralık veri hattı hizmetleri ve katma değerli servisler sunmaktadır. Turkcell Superonline Abone Merkezinde; · Ekibinin koordinasyonunu sağlayacak · Belirlenen hedefler doğrultusunda gerekli yönlendirmeleri yapabilecek · Ekibinin iş verimliliği ve gelişimden sorumlu olacak ÇAĞRI MERKEZİ TAKIM LİDERİ aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyimli Kalite standartları konusunda tecrübeli Inbound ve Outbound operasyonlarında takım yönetmiş Süreçlerin standartlar çerçevesinde yürütülmesinden sorumlu olabilecek Süreç raporlamalarını gerçekleştirecek, etkinlik analizlerini raporlayabilecek Doğru bilgi aktarımı ve kaliteli hizmetle müşteri memnuniyeti sağlayabilecek Motivasyonu yüksek, zaman yönetimi konusunda hassas MS Office uygulamalarına hâkim

 • Ulusal Özel Güvenlik

  Yatılı Güvenlik Bay Görevlileri Ulusal Özel Güvenlik

  Türkiye Geneli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İstanbul Avrupa bölgede bulunan projelerimize yatılı bay güvenlik görevliler alınacaktır.

  Aranan Nitelikler 22-39 yaş arası askerlik görevini tamamlamış 170 boy ve üzeri özel güvenlik kimlik e sahip personeller alınacaktır.

 • Zeyteks Teksil Ürünleri

  Mağaza Satış Elemanı Zeyteks Teksil Ürünleri

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Ev Tekstil Sektöründe Faaliyet Gösteren Firmamızda görev alabilecek ve; Mağazada satılan ürünlerin özelliklerinin müşterilerle paylaşılması, Ürün satışının gerçekleştirilmesi, Raf düzeninin sağlanması ve raf eksiklerinin tamamlanması, Ürünlerin raflara yerleştirilmesi, Mağazanın düzeninin sağlanması, Müşterilerle birebir ilgilenilmesi, Müşteriye en uygun hizmetin verilmesinin sağlanması, görevlerini yürütebilecek '' BAY-BAYAN MAĞAZA SATIŞ ELEMANI (TEZGAHTAR) '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tercihen Ev Tekstili & Zücaciye & Elektrikli ev aletleri sektöründe çalışmış, Mağazada iletişim kurup satış gerçekleştirebilecek özgüvene sahip Diksiyonu Düzgün, Dış görünüşe özen gösteren BAY adayların askerlik görevini tamamlamış olması gerekmektedir.

 • Ekol Kulak Burun Boğaz Hastanesi

  Diş Doktoru Asistanı Ekol Kulak Burun Boğaz Hastanesi

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Türkiye’nin ilk, Avrupa’nın en büyük ve kapsamlı hastanesi olan Ekol Kulak Burun Boğaz İhtisas Hastanesi’nde görevlendirilmek üzere ‘Diş Doktoru Asistanı’ aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En za Lise mezunu, En az 1 yıl Diş Hekimi yanında Asistanlık deneyimi olan, Tercihen Genotıp programını kullanmış, Ekip çalışmasına ve esnek çalışma saatlerine yatkın, Hasta memnuniyetine önem veren, Bayan

 • Kopuz Şirketler Grubu

  Muhasebe Sorumlusu Kopuz Şirketler Grubu

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Genel muhasebe ile ilgili işlemlerin mevzuata, muhasebe usulleri ve yönetmeliklere uygun olarak yapılması.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler fakültelerinden mezun, Genel muhasebe alanında minimum 2-3 yıl tecrübeli, Mutabakat,fatura,stok, çek-senet süreçlerinde deneyimli, Paket programları kullanabilen, Ms Office programlarına hakim, Analitik düşünce yeteneği olan, Dikkatli ve detaylara önem veren, İzmir'de ikamet eden.

 • Team Gerilla

  Satış Destek Personeli (İzmir Bayan Part Time) Team Gerilla

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Hızlı tüketim sektöründe faaliyet gösteren Uluslararası bir firma adına İZMİR ilinde ikamet eden Part-time BAYAN SATIŞ DESTEK ELEMANLARI arıyoruz. MAYIS-HAZİRAN-TEMMUZ-AĞUSTOS-EYLÜL ayları boyunca Cuma-Cumartesi-Pazar günleri çalışma yapılacaktır. (Haftada 3 gün çalışma yapılacaktır) İşin Tanımı : Tarafımızca belirlenen Satış Noktalarında Tüketiciler tarafından Marka Ürünleri hakkında gelebilecek soruları yanıtlamak ve Ürünler hakkında Tüketicileri bilgilendirmek.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu. İzmir ilinde ikamet eden 19-28 yaş aralığında.( BAYAN ) İkna kabiliyeti yüksek. İletişimi kuvvetli. Kendine güvenen. Kişisel bakımına özen gösteren. Güler yüzlü. Disiplinli. Takım çalışmasına yatkın

 • Pamukkale Grup

  Ön Muhasebe Elemanı Pamukkale Grup

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Pamukkale Turizm İzmir Pınarbaşı tesislerinde çalıştırılmak üzere Ön Muhasebe Elemanı alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Araç hesaplarının kontrolü ve işlenmesinde görevli olacak personel nitelikleri; En az 2 yıllık üniversite mezunu ( tercihen muhasebe bölümü mezunu ) Microsoft Office programlarını kullanabilen ( excel bilgisi iyi ) Erkek adaylar için askerliğini yapmış. Tercihen ön muhasebe ve hesap işlemleri konusunda tecrübeli Detaylara hakim, iş takibi ve raporlama yapabilecek. Bay, bayan aday

 • Go Group Danışmanlık

  Yüz Yüze Müşteri Hizmetleri Saha Yöneticisi Go Group Danışmanlık

  Antalya, İzmir, Adana

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Çevre illerdeki bayilerin Müşteri Hizmetleri denetimi, performans ziyaretleri ve iyileştirmelerinden sorumludur. Yüz yüze Müşteri Hizmetleri iş kalitesinin en yüksek seviyede tutulmasının sağlanması. Yönetim alanı olarak belirlenmiş bölgedeki yüz yüze müşteri hizmetleri uzmanlarının düzenli ziyaret edilerek denetlenmesi. Sahadaki uzmanların daha önceden belirlenmiş performans kriterlerine uygun çalışıp çalışmadığının takip edilmesi. Bölgesindeki sorumlu olduğu çalışanların bilgi seviyelerinin yüksek tutulmasının sağlaması. Sahada yapılan iş kalitesi ve KPI’larının pozisyon yöneticisine düzenli raporlanması. Yüksek performans için koçluk yapılması.

  Aranan Nitelikler TÜRKİYE’NİN LİDER DIGITAL PLATFORMU BÜNYESİNDE GÖREV ALABİLECEK; 4 yıllık Üniversite mezunu En az 3 yıl benzer bir pozisyonda iş deneyimi olan Ekip yönetimi konusunda yetkin tecrübe sahibi MS Office uygulamalarını ileri düzeyde kullanabilen İfade kabiliyeti ve sunum yeteneği güçlü Analitik düşünme, analiz ve yorum yapabilecek bilgi ve beceriye sahip Müşteri deneyimi vizyonu gelişmiş ve yaratıcı Hedef ve Sonuç odaklı çalışma yeteneğine sahip ve kararlı Aktif araç kullanılabilen Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış

 • Sporthınk - (Doğukan Spor)

  Mağaza Müdürü Sporthınk - (Doğukan Spor)

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Sorumlu olduğu mağazanın tüm iç ve dış organizasyonunu gerçekleştirecek, Müşteri memnuniyetini sağlayacak, Çalışanların belirlenen prensiplere uygun olarak görevlerini yürütmesini sağlayacak ve satış performansını arttıracak, Verilen satış hedeflerini gerçekleştirecek, Müşteri portföyü oluşturacak, Müşteri şikayet / öneri sistemini yönetecek, Mağazanın karlı ve örnek bir operasyona dönüşmesini sağlayacak, Ürün sayımının yapılarak, stok takibi gerçekleştirecek, Mağaza içi lojistik uygulamaları yürütebilecek, Gerekli raporlamaların Merkez ofise zamanında ve doğru olarak yapılmasını sağlayacak, Mağaza müşteri hizmet birimlerinin faaliyetleri ile ilgili merkez ve mağaza arasındaki koordinasyonu sağlamak ve takibini yapacak, Optimum AVM ve Şirinyer -Buca (merkez) mağazalarımızda görevlendirilmek üzere Mağaza Müdürü" aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Hazır giyim sektöründe tecrübeli, Güler yüzlü , iletişime açık ve ekip çalışmasına yakın, Pozitif iletişim becerisi kuvvetli, Müşteri memnuniyetini benimsemiş, Dinamik,kendisine özen gösteren, Satış motivasyonunu yüksek tutabilecek, Tercihen Hitit mağaza programını iyi derecede bilen, 25-40 yaşlarında.

 • Tribal

  Firma Temsilcisi-(Merchandiser) Tribal

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını yürütmekte olduğumuz Türkiye’nin en büyük Firmalarından biri için "Merchandiser-(Firma Temsilcisi)” aranmaktadır. Rut planlamasına uygun saha ziyareti gerçekleştirmek, Ürün Bulunurluluk ve sipariş sürecine zemin hazırlamak Satış Arttırıcı nitelikteki tanzim ve teşhir çalışmalarının yürütülmesi ve satış destek aktivitelerinin yerine getirilmesi sağlamak Şirket politikaları ve hedefleri doğrultusunda kendisine verilen hedefleri sahada gerçekleştirmek bu pozisyonun başlıca sorumluluklarındandır.

  Aranan Nitelikler -En az Lise düzeyinde eğitimini tamamlamış, - İletişim becerisi yüksek, - Planlı ve programlı çalışan, - Sorumluluk sahibi, - Kişisel gelişimine önem veren, - Zaman yönetimi olan, - Motivasyonu yüksek, - Sorun çözme becerileri gelişmiş ve çözüm odaklı çalışma yaklaşımına sahip, - Dürüst, tutarlı ve ekip çalışmasına uyumlu, - Ms ofis programlarını iyi derecede kullanabilen, - Erkek Adaylar için Askerlik görevini tamamlamış yada enaz 3 yıl tecilli- iZMİR BÖLGE için Firma Temsilcisi Alımı Yapılacaktır.

 • Bor-An İnşaat ve Makine Sanayi A.Ş.

  Kazakça ve Rusça Bilen İnşaat Mühendisi Bor-An İnşaat ve Makine Sanayi A.Ş.

  Türkiye Geneli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması YOL PROJELERİMİZDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE KAZAKÇA VE RUSÇA BİLEN İNŞAAT MÜHENDİSİ ARAMAKTAYIZ.

  Aranan Nitelikler ÜNİVERSİTELERİN İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMLERİNDEN MEZUN, İYİ DERECE KAZAKÇA VE RUSÇA BİLEN, EN AZ 2 YIL ŞANTİYE DENEYİMİ BULUNAN, GEREKLİ BİLGİSAYAR PROGRAMLARINA HAKİM, SEYAHAT ENGELİ BULUNMAYAN,

 • Foi Fiber Optik İletişim ve Network Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.

  Muhasebe Sorumlusu ( Ön Muhasebe ) Foi Fiber Optik İletişim ve Network Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Satış faturalarını kesmek, Alım faturalarını işlemek Kasa ,Banka ,Cari Hesap kayıtlarını zamanında işlemek Çek giriş ve çıkış kayıtlarını işlemek Tahsilat ve ödeme raporları çıkarmak Vergi ödemelerini yapmak ve takibinin yapılmasını sağlamak Ödeme ve tahsilat için müşteri görüşmeleri yapmak

  Aranan Nitelikler Üniversite (İktisat, İşletme, Muhasebe vb.) veya Ticaret Lisesi Mezunu olmak, Bayan (Tercih sebebidir), 28 Yaşını aşmamış olmak, Ön muhasebe bilgisine sahip olmak (3 yıl’dan fazla tecrübeli adaylar tercih sebebidir) Netsis Muhasebe programını iyi kullanabiliyor olmak Microsoft Office Programlarını kullanabiliyor olmak Muhasebe ve Finans konusunda kariyer hedefi olmak Öğrenmeye açık, Kıyafet, Diksiyonu düzgün olmak Görünümüne özen göstermek İş disiplinine sahip, mesleğini seviyor olmak Takım oyununa ve ekip ruhuna sahip olmak İhtiyaç durumunda, Kefil ve Referans gösterebilir olmak

 • Hattuşa Termal Resort

  Halkla İlişkiler Personeli Hattuşa Termal Resort

  Türkiye Geneli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Balıkesir Edremit Güre'de bulunan 1.sınıf termal tatil köyünde konaklama yapan ailelerle ilgilenip, tatillerini yönlendirebilecek "Halkla İlişkiler ve Satış Pazarlama Personeli" alınacaktır.

  Aranan Nitelikler En az lise tercihen üniversite mezunu, 18 - 27 yaş arası, Diksiyonu düzgün, İkna kabiliyeti yüksek, Çözüm odaklı, Giyimine önem veren Konaklama ve seyahat engeli olmayan Takım çalışmasına yatkın, Bay – Bayan. VERİLECEK İMKANLAR : SEÇENEK 1) Maaş + Prim, Ulaşım, Konaklama, Yemek SEÇENEK 2) Yüksek Prim + Spıff, Ulaşım, Konaklama, Yemek NOT: FOTOĞRAFSIZ BAŞVURULAR DİKKATE ALINMAYACAKTIR.

 • Turkcell Superonlıne Fiberser Abone Merkezi

  Çağrı Merkezi Personeli Turkcell Superonlıne Fiberser Abone Merkezi

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Yenilikçi telekom operatörü Turkcell Superonline, bir Turkcell grup şirketidir. Kendi altyapısını kurmak üzere fiber optik yatırımlarına hız kesmeden devam eden Turkcell Superonline, Türkiye’de 1000Mbps’ye varan hızlarda internet erişimi sağlayan ilk ve tek telekom operatörüdür. Turkcell Superonline, bireysel ve kurumsal müşterilerine ses, data, geniş bant internet erişimi, toplu ses taşıma ve kiralık veri hattı hizmetleri ve katma değerli servisler sunmaktadır. Turkcell Superonline Abone Merkezinde, ürün ve hizmetlerin telefonda tanıtım ve satışını gerçekleştirecek takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Tercihen Çağrı Merkezi veya Satış Kanalı tecrübesi olan Tercihen Outbound / inbound konusunda deneyimli En az lise mezunu Satış konusunda kendine güvenen Doğru bilgi aktarımı ve kaliteli hizmetle müşteri memnuniyeti sağlayabilecek Telefonda ifade ve ikna kabiliyeti kuvvetli, diksiyonu düzgün Müşteri odaklı bakış açısına sahip Motivasyonu yüksek, zaman yönetimi konusunda hassas Takım çalışmasına yatkın MS Office uygulamalarına hakim Tam zamanlı çalışabilecek

 • Hrt Organizasyon

  Satış Temsilcisi / İzmir Çiğli Kipa Hrt Organizasyon

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması DÜNYACA ÜNLÜ BİR BEYAZ EŞYA FİRMASI ADINA İZMİR ÇİĞLİ KİPA'DA GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE BEYAZ EŞYA VE TV KATEGORİSİNDE SATIŞ DESTEKTE BULUNACAK PERSONELLER ARANMAKTADIR. Başlıca sorumluluklar; * Mağazaya zamanında gitmek (12.00-20.00) * Kılık kıyafet yönetmeliğimize uymak ( Siyah pantolon,beyaz gömlek) * Sorumlu olduğu ürün grubunun satışını yapmak. * Ürünlerin genel düzeninden sorumlu olacak * Satış raporlarını istenilen zamanda göndermek. * Müşteri ilişkilerinde dikkatli olmak, gibi başlıca görev ve sorumlulukları bulunmaktadır. Çalışma haftanın 6 günü olacak hafta içi 1 gün izin kullanılacaktır. Çalışma saatleri: 12.00-20.00 MAAŞ + YOL+ YEMEK+ SSK+ PRİM

  Aranan Nitelikler Beyaz eşya, TV ya da Küçük Ev Aletler satış destek konusunda tecrübeli, Müşteri ilişkileri ve ikna konusunda kendine güvenen, Mağaza disiplininde çalışmaya uygun, Dış görünüşüne önem veren, Sorumluluklarının bilincinde, 18-30 yaş aralığında Dinamik ve güler yüzlü Bay ya da bayan takım çalışma arkadaşlar aranmaktadır.

 • Hrt Organizasyon

  Satış Temsilcisi / İzmir Forum Bornova Hrt Organizasyon

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması DÜNYACA ÜNLÜ BİR BEYAZ EŞYA FİRMASI ADINA İZMİR FORUM BORNOVA KİPA'DA GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE BEYAZ EŞYA VE TV KATEGORİSİNDE SATIŞ DESTEKTE BULUNACAK PERSONELLER ARANMAKTADIR. Başlıca sorumluluklar; * Mağazaya zamanında gitmek (12.00-20.00) * Kılık kıyafet yönetmeliğimize uymak ( Siyah pantolon,beyaz gömlek) * Sorumlu olduğu ürün grubunun satışını yapmak. * Ürünlerin genel düzeninden sorumlu olacak * Satış raporlarını istenilen zamanda göndermek. * Müşteri ilişkilerinde dikkatli olmak, gibi başlıca görev ve sorumlulukları bulunmaktadır. Çalışma haftanın 6 günü olacak hafta içi 1 gün izin kullanılacaktır. Çalışma saatleri: 12.00-20.00 MAAŞ + YOL+ YEMEK+ SSK+ PRİM

  Aranan Nitelikler Beyaz eşya, TV ya da Küçük Ev Aletler satış destek konusunda tecrübeli, Müşteri ilişkileri ve ikna konusunda kendine güvenen, Mağaza disiplininde çalışmaya uygun, Dış görünüşüne önem veren, Sorumluluklarının bilincinde, 18-30 yaş aralığında Dinamik ve güler yüzlü Bay ya da bayan takım çalışma arkadaşlar aranmaktadır.

 • Pamukkale Grup

  Müşteri Temsilcisi Pamukkale Grup

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Türkiye’nin karayolları taşımacılığında öncü firması olan Pamukkale Turizmin, 7/24 hizmet veren çağrı merkezi için çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az Lise, tercihen üniversite öğrencisi veya mezun, Tercihen Çağrı Merkezi sektöründe çalışmış, 18-32 yaş arası, İletişim becerisi yüksek ve kendine güvenen Akıcı ve düzgün bir diksiyona sahip, İkna kabiliyeti ve iletişim becerileri gelişmiş, Analiz etme ve problem çözme yetkinliğine sahip Müşteri ,hizmet ve sonuç odaklı, Yazılı ve sözlü iletişim becerisi gelişmiş, Yoğun ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Satış işinden keyif alan ve azimli, Ekip çalışmasına uygun ve uyumlu, Motivasyonu yüksek, zaman yönetimi konusunda hassas MS Office uygulamalarına hakim (hızlı klavye kullanabilen), Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl süre ile tecilli durumda olan

 • Tuana Grup

  Türkiye Geneli Bölge Satış Sorumluları Tuana Grup

  Türkiye Geneli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İyi bir yaşam hedefi olan, Liderlik vasıfları gelişmiş, Eğitim sürecine ve yoğun tempoya uyum sağlayabilecek, Türkiye geneli bay & bayan satış sorumluları..

  Aranan Nitelikler En az MYO, tercihen üniversite mezunu, Hırslı, sorumluluk sahibi, Kendine güvenen ve ifade edebilen, Çözüm odaklı, analitik düşünme yetenekleri gelişmiş, İnsan ilişkilerinde başarılı, Aktif sürüş deneyimi olan, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlikle ilişkisi bulunmayan.

 • Fta Havacılık Bağlantı Elemanları

  Makina Mühendisleri-İmalat,Kalite Kontrol,Planlama Fta Havacılık Bağlantı Elemanları

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Çiğli A.O.S.B.’de bulunan firmamızda görevlendirilmek üzere MAKİNA MÜHENDİSLERİ (İMALAT, KALİTE KONTROL ve PLANLAMA) alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Makina Mühendisliği Bölümünden mezun, İmalat Bölümü (CNC Torna, Freze, Pres-Fabrikasyon), Kalite Kontrol Bölümü ve Üretim Planlama Bölümlerinde istihdam edilmek üzere, Takım çalışmasına inanan, Askerliğini tamamlamış (Erkek adaylar için), İyi derecede İngilizce bilen, Offıce programlarını kullanabilen, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek çalışma arkadaşları aramaktayız.

 • Fcl Assist

  Freelance Metin Yazarı Fcl Assist

  Türkiye Geneli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması E-ticaret sitemizin ürünlerinin yazılarını özgün olarak yazabilecek freelance metin yazarı arıyoruz. Şirketin web siteleri için düzenli olarak SEO uyumlu içerik üretilmesi Hazırlanan veya düzenlenen içeriklerin seo kurallarına uygun olmasına dikkat edilmesi

  Aranan Nitelikler İçerik üretmeyi, araştırma yapmayı ve yazı yazmayı seven Türkçe'ye hakim, dil bilgisi kurallarına özen gösteren Hızlı bir şekilde makale yazabilen

 • Ateş Halat Hırdavat

  Bakım Onarım Teknisyenleri Ateş Halat Hırdavat

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İZMİR'İN BAYINDIR İLÇESİNDE KURULU İP - HALAT ÜRETİMİ YAPAN FABRİKAMIZDA ÇALIŞACAK MEKANİK BAKIMCI , ELEKTRİKÇİ VE ELEKTRONİKÇİ ALINACAKTIR.

  Aranan Nitelikler - TİRE VEYA BAYINDIR'DA İKAMET EDEN YADA EDECEK OLAN, - BAKIMCILARIN TORNA-FREZE VE KAYNAK İŞLERİNDE EN AZ 5 YIL TECRÜBELİ, - ELEKTRİKÇİLERİN FABRİKA ÜRETİM ORTAMINDA EN AZ 3 YIL DENEYİMLİ, - VARDİYALI ÇALIŞABİLECEK, - TAKIM ÇALIŞMASINA UYUMLU, - SORUN YARATAN DEĞİL,SORUN ÇÖZÜCÜ OLAN, - PRATİK ZEKALI, İNSANLARLA KOLAY İLETİŞİM KURABİLEN, - YOĞUN İŞ TEMPOSUNA AYAK UYDURABİLECEK, - PLANLI VE TİTİZ ÇALIŞMAYI SEVEN, - İLERİYE DÖNÜK CİDDİ HEDEFLERİ OLAN,UZUN VADELİ ÇALIŞABİLECEK, - ASKERLİKLE İLİŞİĞİ OLAMAYAN,BAY - MEKANİK BAKIMCI,ELEKTRİKÇİ VE ELEKTRONİKÇİ ALINACAKTIR.

 • Tekpan Pano

  Teknik Ressam Tekpan Pano

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İzmir’de, Endüstriyel Tipte Elektrik Panosu İmalatı yapan firmamızda görevlendirilmek üzere takım arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler • Tasarım sevgisi ve yeteneği olan, • Meslek lisesi Makine Ressamlığı , MYO mezunu, • Sac tasarımında deneyimli, • Solidworks programını çok iyi derecede kullanabilen , 3D ve 2D hızlı çizim yapabilen, • Uluslararası teknik resim standartlarına hakim • 30 Yaşını aşmamış, • Yoğun iş temposuna ayak uydurabilen ve esnek çalışma saatlerine uyabilecek, • Tercihen Metalix programını kullanabilen • Askerliğini yapmış, Bay takım arkadaşı arıyoruz.

 • Kopuz Şirketler Grubu

  Şube Müdürü-Gıda Kopuz Şirketler Grubu

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Kopuz Şirketler Grubumuz bünyesinde İzmir Bölge Müdürlüğü'ne bağlı çalışacak Şube Müdürü aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler "Pastacılık" ve "Ev Dışı Tüketim " kanalında en az 5 yıl yöneticilik yapmış, Gıda sektörü dinamiklerine hakim, Ms Office Porgramlarını iyi seviyede kullanabilen, Analitik düşünce yapısına ve problem çözme becerisine sahip, Sözlü ve yazılı iletişim becerisi güçlü, Ekip yönetimi konusunda tecrübeli, İzmir'de ikamet eden, Bay.

 • Pamukkale Grup

  Kargo Personeli Pamukkale Grup

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Kargo operasyonlarını gerçekleştirmek Vardiyalı çalışabilmek Kargo programı üzerinden ve manuel fatura kesebilmek Günlük fatura ve para akışını raporlayabilmek

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu Microsoft Office programlarını kullanabilen Detaylara hakim, iş takibi ve raporlama yapabilecek. 35 yaşını aşmamış İzmir’ de ikamet eden Askerlik hizmetini tamamlamış Bay aday.

 • Kahve Deryası İskele Şube

  Baristalar Kahve Deryası İskele Şube

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İzmir Kahve Deryası Konak Vapur İskelesi Şubemiz için aşağıdaki niteliklere sahip '' BARİSTALAR '' arıyoruz...

  Aranan Nitelikler Tercihen Restoran/Cafe Sektöründe Tecrübeli, İnsan İlişkileri ve İletişim Becerisi Güçlü, Müşteri Taleplerini Güler Yüzle Karşılayan, Ekibindeki Kişilerle Uyum İçinde Çalışacak, Kişisel Görünümüne Özen Gösteren, Bay/Bayan.

 • Kahve Deryası İskele Şube

  Garson (Servis Personelleri) Kahve Deryası İskele Şube

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İzmir Kahve Deryası Konak Vapur İskelesi Şubemiz için aşağıdaki niteliklere sahip '' GARSON (SERVİS PERSONELLERİ) '' arıyoruz...

  Aranan Nitelikler Tercihen Restoran/Cafe Sektöründe Tecrübeli, İnsan İlişkileri ve İletişim Becerisi Güçlü, Müşteri Taleplerini Güler Yüzle Karşılayan, Ekibindeki Kişilerle Uyum İçinde Çalışacak, Kişisel Görünümüne Özen Gösteren, Bay/Bayan.

 • Termokar

  Planlama Mühendisi Termokar

  İzmir, Manisa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Planlama Mühendisi Isıtma ve soğutma sektöründe metal işleme üzerine faaliyet gösteren, sektörünün lider firmaları arasında yer alan Fabrikamızın Planlama ve Satınalma Bölümünde görevlendirilmek üzere Planlama Mühendisi alınacaktır. İş Tanımı: Şirketin hedefleri doğrultusunda aylık/yıllık malzeme planlarının hazırlanması ve takibinin yapılması, Satış ve maliyet kalemlerinin detaylı analizini gerçekleştirmek ve karlılık analizi yapmak, Gerektiğinde fizibilite analizleri yaparak şirketin karar alma sürecinde aktif rol almak, İş ve zaman etüdü ile ürün maliyet iyileştirme çalışmalarına katkıda bulunacak, Mrp sonucu ürünlerin tedariklerini sağlayacak, Hedef, strateji ve bütçe gerçekleşmelerinin analiz edilmesi ve raporlanması, Planlama süreçlerini fabrika verimliliğini artıracak şekilde yürütmek, Hat ve kapasite planlaması yapmak, iyileştirme konularını belirlemek ve iyileştirme projeleri ile takip etmek

  Aranan Nitelikler Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun, Planlama konusunda bilgi sahibi, MS Office uygulamalarına hakim, ileri derecede excel bilen, tercihen VBA bilen, Tercihen Netsis ERP programını kullanmış, Aylık, haftalık ve günlük üretim, malzeme ihtiyaç planlaması yapabilecek, İş ve zaman etüdleri yapabilecek, Analiz ve raporlama becerisine sahip, İyi derecede İngilizce yazma ve konuşma becerisine sahip, Etkili iletişim becerisine sahip, Analitik düşünce yapısına ve problem çözme becerisine sahip, Planlama ve organizasyon yeteneği olan, Erkek adayları için askerliğini tamamlamış, İzmir veya Manisa ilinde ikamet eden

 • Mavili Elektronik Ticaret Sanayi A.Ş

  Proje Satış Mühendisi Mavili Elektronik Ticaret Sanayi A.Ş

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Ankara, Antalya, Bursa, İzmir, Diyarbakır

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması · Firmamızın üretimi olan Yangın ve Gaz Algılama Sistemlerinin proje ve taahhüt firmalarına tanıtım ve satışının yapılması. Projeler ile ilgili prezentasyon, teklif hazırlama ve takibi yapılarak sonuç odaklı çalışma

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin; Elektrik Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği bölümlerinden mezun,Satış ve pazarlama konusunda en az 2 yıl deneyime sahip, AutoCAD programlarına hakim, İyi derecede İngilizce bilen, İletişim ve İkna kabiliyeti yüksek, Sorumluluk sahibi, Detaylara önem veren, MS office programlarını kullanabilen, Trafikte aktif olarak araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlikle ilişkisi olmayan

 • D's Damat

  Satış Danışmanı - İzmir Karabağlar AVM D's Damat

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması ORKA Holding'in genişleyen mağazalar zinciri olan D'S Damat markasına, mağazacılığı kendine meslek ve yaşam tarzı olarak seçmiş, kariyer hedefleyen, aşağıdaki niteliklere sahip; İzmir Karabağlar AVM'de bulunan mağazalarımız için"Satış Danışmanları”arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Mağazacılık sektöründe en az 2 yıl deneyimli En az lise mezunu Müşteri beklentilerini iyi algılayacak, sürekli müşteri memnuniyetini sağlayacak Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren Erkek adaylar askerlik görevini yapmış veya en az 2 yıl tecilli olmalı 28 yaşını aşmamış bay ve bayan adaylar

 • Halka Grup

  Züccaciye Satış Danışmanı Halka Grup

  İzmir, Manisa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Dayanıklı Tüketim Mallarında Lider Firmamız adına İZMİR'DE BORNOVA, ÖZKANLAR, ÇAMDİBİ, HATAY, NARLIDERE, TORBALI VE MANİSA'DA SALİHLİ ÖZŞANAL ZÜCCACİYE MAĞAZALARI İÇİN ; Tercihen Dayanıklı Tüketim Malları, Züccaciye sektöründe deneyimli, Perakende sektöründe ve satış konusunda tecrübe sahibi, 20-35 yaş aralığında, Prezentabl ve güleryüzlü, İnsan ilişkileri kuvvetli ve iletişim becerileri gelişmiş Bay ve Bayan Satış Temsilcileri aramaktayız. FOTOĞRAFSIZ BAŞVURULAR DİKKATE ALINMAYACAKTIR.

  Aranan Nitelikler İzmir'de Bornova, Özkanlar, Çamdibi, Hatay, Narlıdere, Torbalı ve Manisa'da Salihli Özşanal mağazalarında görev alacak Satış Danışmanları aranmaktadır. Hakediş: ASGARİ ÜCRET + Prim + SSK + 120TL Yol + 270TL Yemek (Ticket) Çalışma Saatleri:10:30-19:30 Hafta içi 1 gün izin kullanılmaktadır.

 • Türev Danışmanlık

  Müşteri İlişkileri Sorumlusu Türev Danışmanlık

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Türev Danışmanlık grubunun eğitim hizmetlerinin satış ve satış sonrası faaliyetlerini yürütecek, Müşteri İlişkileri Sorumlusu aranmaktadır. Türev Danışmanlık Grubu 1997 yılında kurulduğu günden itibaren, 26 farklı sektördeki 414 şirkete yönetim, bilişim, İnsan Kaynakları ve Kalite konularda danışmanlık hizmeti vermiş ve sunduğu 260 farklı eğitim programı ile 22.000’den fazla şirket yöneticisi ve çalışanına 73.000 saat eğitim hizmeti vermiş İzmir merkezli bir eğitim ve danışmanlık şirketidir. Şu anda 27 ilde faaliyeti bulunmaktadır. SORUMLULUKLAR: Yeni Müşteri araştırması yapmak. Haftalık müşteri görüşme planı yapmak. Telefonla eğitim satışı yapmak. Fiyat teklifi hazırlamak ve müşteriye iletmek. Müşterilerden gelen soruları ve talepleri cevaplamak. Gerektiğinde müşteriye satış amaçlı ziyaret yapmak. Satışı yapılan eğitimin tahsilât işlemlerini yürütmek. Müşteri ilişkilerine yönelik çalışmaları yürütmek.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu olmak. En az 2 yıllık aktif satış tecrübesine sahip olmak. MS Office programlarını (word, excel, power point) etkin olarak kullanabilmek. İzmir’de ikamet ediyor olmak. Seyahat engeli bulunmamak. Tercihen B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanıyor olmak. Erkek adaylar için, askerlik görevini tamamlamış olmak. YETKİNLİKLER: Hedef odaklı çalışabilmek. İkna yeteneği güçlü olmak. Temsil gücü yüksek olmak. Sözlü ve yazılı iletişimde güçlü olmak. Raporlama yeteneğine sahip olmak. Stresi kontrol edebilmek.

 • Stratej İk

  Banka Direkt Satış Yetkilisi - İstanbul Stratej İk

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Stratej İnsan Kaynakları’nın danışmanlığını yapmakta olduğu, Türkiye’nin önde gelen bankalarının, kredi kartı satış ekiplerinde görev alacak Direkt Satış Yetkilileri arıyoruz. Bankacılık sektöründe kariyer hedefleyen adayların, aşağıdaki belirtilen kriterleri gerçekleştirmesi gerekmektedir. Kredi Kartı satışı gerçekleştirmek Sahada, aktif olarak, randevulu veya randevusuz müşteri ziyaretlerinde bulunmak Haftanın 5 günü çalışmak, gerektiğinde Cumartesi günleri çalışabilmek Esnek çalışma saatlerinde görev yapmak Günlük, Haftalık ve Aylık hedefleri tutturmak

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu veya üniversite öğrencisi Tercihen önlisans veya lisans mezunu 30 yaşını aşmamış İletişim becerileri yüksek Tercihen satış ve ikna kabiliyetine sahip Ekip çalışmasına yatkın Genel görünümüne özen gösteren, yaptığı işe saygı duyan Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli olmak

 • Stratej İk

  Kobi Portföy Yöneticisi - İzmir Stratej İk

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Stratej İnsan Kaynakları'nın danışmanlığını yapmakta olduğu, Türkiye'nin önde gelen bankalarında görev alacak "Kobi Portföy Yönetmenleri" arıyoruz. Üst yönetim tarafından banka politikaları doğrultusunda belirlenen kriterlere uygun potansiyel müşterilerin kazandırılmasına yönelik çalışmalar yaparak müşteri portföyü oluşturmak ve müşteri ziyaretleri gerçekleştirmek Müşteri ihtiyaçlarına uygun ürün ve hizmetleri sunmak, kaliteli hizmet anlayışının ve müşteri tatmininin yaratılarak müşteri portföyünü karlılık, verimlilik ve müşteri bilgileri gizliliği esaslarına uygun yönetmek Şube müdürü ve ilgili satış yönetimi tarafından belirlenen bütçe hedeflerinin gerçekleştirmek, hedeflerin gerçekleşme oranlarını izlemek Karlılığı sağlamak için müşteri bazında ilgili satış yönetiminin yönlendirmesi doğrultusunda şube müdürü ile birlikte gerekli aksiyonların alınmasını sağlamak Portföyünde bulunan müşterilerin bütçe-gerçekleşme ve performans raporlarını oluşturmak

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu Yatırım ürünleri konusunda bilgi sahibi Kobi portföy yönetimi deneyimine sahip Yurtiçi ve yurtdışı piyasaları takip ve analiz eden Analitik düşünme yeteneğine sahip İletişim becerileri güçlü

 • Setrms Mağazaları

  İzmir Mağaza Uzman Satış Danışmanı Setrms Mağazaları

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Sektörünün Belirleyicisi Durumunda, Global Pazarların Gözde Markaları arasında yerini almış, Şıklığın ve Zerafetin Aranan Markası Firmamızın; İZMİR mağazasında görevlendirilmek üzere, '' Bayan Uzman Satış Danışmanları '' aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler - En az lise mezunu ( Tercihen Yüksek okul ya da Üniversite mezunu ) - Bayan klasik giyim sektöründe en az 3 yıl deneyimli, - İşini severek yapan , Güleryüzlü - Kendini sürekli geliştiren,modayı ve sektörü takip eden, - Sektörde hedefleri olan, - İnsan ilişkilerinde başarılı, - Dış görünüşüne özen gösteren, - Ekip ruhuyla çalışabilecek, - Esnek Mesai Saatlerine ve Yoğun İş Temposuna ayak uydurabilecek, Bayan Uzman Satış Danışmanı Adaylarının Başvurularını Bekliyoruz.

 • Superonline İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Saha Satış Temsilcisi Superonline İletişim Hizmetleri A.Ş.

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Türkiye’ nin yenilikçi telekom operatörü Turkcell Superonline, bir Turkcell grup şirketidir. Kendi altyapısını kurmak üzere fiber optik yatırımlarına hız kesmeden devam eden Turkcell Superonline, Türkiye’de 1000Mbps’ye varan hızlarda internet erişimi sağlayan ilk ve tek telekom operatörüdür. Turkcell Superonline, bireysel ve kurumsal müşterilerine ses, data, geniş bant internet erişimi, toplu ses taşıma ve kiralık veri hattı hizmetleri ve katma değerli servisler sunmaktadır. Turkcell Superonline Abone Merkezinde, belirlenen bölge içerisinde ki toplu yaşam alanlarında kurulan stand veya kapıdan kapıya tekniğiyle Turkcell Superonline ürünlerinin tanıtım ve satışını gerçekleştirecek, SAHA SATIŞ TEMSİLCİSİ aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu Tercihen satış konusunda deneyimli ya da saha satış alanında kariyer hedefi bulunan İkna ve iletişim kabiliyeti yüksek Sahada çalışmayı seven İnsan ilişkilerinde başarılı Dinamik, motivasyonu yüksek ve güleryüzlü Takım çalışmasına yatkın Sattıkça daha çok kazandıran etkili prim sistemiyle gelirini yükseltmeyi hedefleyen Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek

 • Tiamat Telekomünikasyon

  Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcis Tiamat Telekomünikasyon

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Çağrı merkezi ( call center ) alanında faaliyet göstermekte olan firmamız telekomünikasyon sektörünün öncülerine iş ve çözüm ortaklığı sunmaktadır.Bu süreçte firmamızın ÇANKAYA / İZMİR de bulunan lokasyonun da görevlendirilmek üzere Müşteri temsilcileri istihdam edilecektir.

  Aranan Nitelikler Seçme ve yerleştirme aşamalarında dikkate alınacak unsurlar şu şekildedir: İletişim becerilerini geliştirebilmiş, çabuk adapte olan ve ekip çalışmasına yatkın bireyler bu alanda her zaman bir adım önde olmuşlardır Kurumsallık son zamanların en gözde iş terimlerinden biri olarak öne çıkmaktadır. Siz de kurumsal bir çatı altında iş hayatınızı sürdürmek, kariyer ve hedeflerinize hızlı bir şekilde yön vermek istiyorsanız, doğru yerdesiniz. İnsan ilişkileri iş hayatının olmazsa olmaz faktörlerindendir. Ekip üyeleri ve müşterilerinizle aranızdaki diyalog sizin başarı oranınızla aynı seviyededir. İkili ilişkileri kuvvetli insanlar iş dünyasında vazgeçilmezleri arasındadır. Rakam bazlı çalışmayı prensip edinmiş kurumlar, sonuca odaklanır ve fotoğrafın tamamını görmekte zorlanırlar. Bu sebeple biz; her kareyi tüm detaylarıyla analiz etmek ve sürdürülebilir bir başarı yakalayabilmek adına yatırımımızı önce çalışanlarımıza yapıyoruz. Rakamların başarının küçük bir halkası olarak görüldüğü bu proje bir satış projesi değildir! Aidiyet duygusu içinde çalışarak, hedeflerinize emin adımlarla ilerlemek istemez misiniz ?Yirmili yaşların heyecanı, coşkusu, hırsı ve enerjisine sahip olabilirsiniz ya da otuzlu yaşlarınızda tecrübeli, olgun, bilinçli ve ne istediğini bilen, hedefleri kesinleşmiş bilgi birikimini aktaracağı bir iş ortamı arayan biri olabilirsiniz...Aradığımız kişi siz misiniz ?

 • Firma Adı Gizli

  Akademik İngilizce Öğretmeni Firma Adı Gizli

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Ankara, İzmir, Kocaeli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Dil Okulumuzda akademik eğitim verebilecek İngilizce Öğretmenleri aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Genel Nitelikler Türkiye geneli şubelerimizde görevlendirilmek üzere; Full time veya Part time çalışabilecek, YDS, IELTS ve Mesleki İngilizce eğitimleri gibi. Akademik eğitimlerde deneyim sahibi ve alanında ilerlemek isteyen, İngilizce öğretmenliği, Amerikan Kültürü ve Edebiyatı, İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunu; Deneyimli, Kendini geliştirmeye özen gösteren, İnsan ilişkilerine önem veren, Öğrenmeyi ve öğrenciyi her şeyin üzerinde tutan, Kurumuna her ortamda sahip çıkan, uyuma açık İngilizce öğretmenleri aranmaktadır

 • Just Englısh

  Stajyer İngilizce Öğretmeni Just Englısh

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Ankara, İzmir, Kocaeli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Haftada 25 saat ofis içinde çalışabilecek, Eğitime devam eden öğrencilere birebir ve grup dersleri verebilecek, Eğitim materyali, ofis işleri ve eğitim programları hazırlama konusunda yardımcı olabilecek stajyer öğretmenler aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler İstanbul, Ankara, İzmir, İzmit-Kocaeli şubelerinde görevlendirilmek üzere; İngilizce öğretmenliği, İngiliz dili edebiyatı, Amerikan dili edebiyatı, mütercim tercümanlık bölümlerinde okuyan.(2./ 3./ veya 4.sınıflarında halen öğrenci olan ) Kişisel gelişimine önem veren, İngilizce dersi verebilecek, Öğretmen olarak kariyer hedefleyen, Sosyal yönü gelişmiş, Öğretirken öğrenen ve yabancı dilini iyi bir şekilde geliştirmeye açık olan, Hafta içi akşam ya da hafta sonu part-time çalışabilecek, Kariyer planlayan genç ,dinamik, çalışma arkadaşları arıyoruz

 • Tuğba Kuruyemiş

  Genel Başvuru -Engelli Tuğba Kuruyemiş

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Tamamı kendi imalatımız olan ürünlerimizi (Kuruyemiş, Lokum, Kahve, Draje, Şekerleme, İncir, Baharat vs.) ülkemizin en güzel noktalarında ki butik mağazalarımızla müşterilerimize ulaştırıyoruz... Aydın, Afyon, Bursa, Denizli, Muğla, Manisa, Kütahya, Balıkesir, Uşak, Eskişehir, İzmir, Ankara ve İstanbul illerinde 56 adet mağazamız bulunmaktadır... İzmir mağazalarımızda görevlendirilmek üzere Engelli Personel aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Türkiye İş Kurumu’na kayıtlı, Sorumluluk sahibi, Ekip çalışmasına yatkın, dinamik (ayakta çalışmaya yatkın) En az %40 oranında engelli raporu olan, Yazılı ve sözlü iletişim becerisine sahip, Pozisyonla ilgilenen adayların ön yazılarında; engellerini net olarak ifade etmelerini rica ederiz. Not : Fotoğrafsız CV'ler değerlendirilmeyecektir www.tugbakuruyemis.com.tr

 • Ateş Halat Hırdavat

  Netsis Destek Uzmanı Ateş Halat Hırdavat

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İZMİR'İN TİRE İLÇESİNDE ÜRETİM - İHRACAT - İTHALAT YAPAN ŞİRKETİMİZİN BİLGİ İŞLEM KADROSUNA NETSİS DESTEK ELEMANI ALINACAKTIR.

  Aranan Nitelikler - TİRE ' DE İKAMET EDEN YADA EDEBİLECEK OLAN, - NETSİS UYGULAMALARINDA DENEYİMLİ, - İYİ DERECEDE Ms SQL BİLEN, - TERCİHAN NOD BELGESİNE (netsis onaylı destek uzmanı) SAHİP, - TERCİHEN BİLGİSAYAR DONANIM VE NETWORK BİLGİSİNE SAHİP, - ŞİRKET PERSONELİMİZE YERİNDE EĞİTİM VE DESTEK VERECEK, - ANALİTİK DÜŞÜNME YETENEĞİNE SAHİP, - EKİP ÇALIŞMASINA UYUMLU, - İŞLERİN AKSAMADAN VE ZAMANINDA YAPILMASINI SAĞLAYACAK, - KENDİSİNE GÜVENEN,SORUMLULUK SAHİBİ, - KİŞİSEL GELİŞİMİNE ÖNEM VEREN, - İLETİŞİM BECERİSİ YÜKSEK, - ESNEK ÇALIŞMA SAATLERİNİ SORUN YAPMAYACAK, - NETSİS DESTEK ELEMANI ARANMAKTADIR.

 • Firma Adı Gizli

  Gizli Müşteri Firma Adı Gizli

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İş Tanımı Gıda sektöründe hizmet veren ve yaygın şubeleri olan firmamızın şubelerine gidip müşteri gibi davranabilecek, bilgi toplayıp, gözlem yapıp, bunları raporlara aktarabilecek ekip arkadaşlarına ihtiyacımız vardır. Gizli müşteri; tamamen normal bir müşteri gibi ziyaret ettiği satış noktasını, kimliğini ve görevini belli etmeden, objektif olarak değerlendiren kişidir. İşimizin amacı; hizmet kalitesini ölçmek ve elde edilen veriler doğrultusunda tüketicilere en iyi hizmetin verilmesi sağlamaktır.

  Aranan Nitelikler Aranan Nitelikler · Asgari Lise Mezunu, · 20-55 yaşları arasında olmak (bay/bayan) · Detaycı, gözlemci, titiz, araştırmacı olmak · Sorumluluk sahibi olmak · İletişim kurmayı sevmek · Alışverişi sevmek · Raporlama yapabilecek · Seyahat engeli olmayan · Algılaması ve hafızası kuvvetli · İzmir’de ikamet eden · Başka bir işte çalışan kişilerde ek gelir sağlamak için pozisyona başvurabilirler.

 • Ateş Halat Hırdavat

  Bölge Satış Sorumlusu Ateş Halat Hırdavat

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İZMİR'İN TİRE İLÇESİNDE KURULU FABRİKALARIMIZIN ÜRETMİŞ OLDUĞU ÜRÜNLERİ, İTHALATINI YAPTIĞIMIZ ÜRÜNLERİ VE BAYİSİ OLDUĞUMUZ ÜRÜNLERİN HIRDAVAT VE NALBURİYE TOPTANCILARINA SATIŞINI GERÇEKLEŞTİRMEK.SATIŞLARIN TAHSİLATINI YAPMAK.BÖLGE İLE İLGİLİ BELLİ DÖNEMLERDE RAPORLAMALARI YAPMAK.

  Aranan Nitelikler - İZMİR,AYDIN,MANİSA İL VE İLÇELERİNDEN BİRİNDE İKAMET EDEN, - SOĞUK SATIŞ KONUSUNDA EN AZ 3 YIL TECRÜBELİ, - EN AZ LİSE MEZUNU, - İNSANLARLA KOLAY İLETİŞİM KURABİLEN, - UZUN SOLUKLU ÇALIŞARAK ŞİRKETİMİZDE KARİYER HEDEFLEYEN, - PLANLI VE TİTİZ ÇALIŞMAYI SEVEN, - HIRSLI,İSTEKLİ,SATICILIĞI MESLEK EDİNMİŞ, - ASKERLİKLE İLİŞİĞİ OLMAYAN, - KENDİSİNE VERİLECEK TÜRKİYE GENELİNDE BİR BÖLGEYE HER HAFTA DÜZENLİ ZİYARETLER YAPACAK, BAY BÖLGE SATIŞ SORUMLUSU ARANMAKTADIR.

 • Yenigün Temizlik ve Servis Hizmetleri

  Loder Forklift Yenigün Temizlik ve Servis Hizmetleri

  Ankara, İzmir, Kocaeli, Trabzon

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Loader-Forklift Operatörü  İşyerinde bulunan malzeme ve eşya taşımak amacıyla kullanılan kaldırma platformlu makineyi/aracı kullanmak, belli aralıklarla bakımını yapmak,  Depo, şantiye ve benzeri tesislerde eşya ve diğer malzemeyi gösterilen yere taşımak, boşaltmak, istif etmek,  Mesleği, unvan ve görevleriyle uyumlu verilecek diğer işleri yapmak. TEL:2163268328

  Aranan Nitelikler En az ilköğretim mezunu olmak Mesleğinde en az 2 yıllık tecrübesi olmak, Erkek olmak, 20 yaşından küçük 45 yaşından büyük olmamak, Askerlik hizmetini yapmış olmak veya tecilli olmak, Ağır vasıta şoförü için C,D,E sınıfı sürücü belgelerinden birine sahip olmak, Traktör şoförü için B,C,D,E,F sınıfı sürücü belgelerinden birine sahip olmak, Loader-Forklift Operatörü için G+Forklift sınıfı sürücü belgesi Milli Eğitim Bakanlığından onaylı forklift operatör belgesine sahip olmak.

 • Yenigün Temizlik ve Servis Hizmetleri

  Teknisyen Yardımcısı Yenigün Temizlik ve Servis Hizmetleri

  Ankara, İzmir, Kocaeli, Aksaray, Çanakkale, Çorum, Kırşehir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Teknisyen Yardımcısı (Genel): İlgili Teknik Şef, Mühendis, Tekniker veya Teknisyenin bilgisi dâhilinde branşı ile ilgili her türlü makine-araç-gereç ve cihazları çalıştırmak, periyodik bakım ve onarımlarını yapmak, ihtiyaçları tespit ederek karşılanmasını sağlamak,  Görevleriyle ilgili malzeme, yedek parça, demirbaş gibi değerlerin muhafazasını yapmak, kayıtlarını tutmak, yapılan işle ilgili form, cetvel ve benzeri belgeleri düzenlemek, teminini sağlamak,  Kullandığı alet ve malzemenin temizlik ve bakımını yapmak hizmete hazır bulundurmak,  Gerektiğinde ve görevlendirildiğinde merkez ve taşra teşkilatının onarımlarını yerinde yapmak,  Mesleği, unvan ve görevleriyle uyumlu verilecek diğer işleri yapmak,  (A.Alkaloidleri Fabrikasında) Vardiyalı sistemde çalışmak. Teknisyen Yardımcısı/Usta: (Tornacı –Frezeci) İşletme Müdürlüğümüz yetkili ve sorumlu personelinin gözetim ve denetiminde;  İşletmemizin çeşitli birimlerinden gelen iş taleplerini mekanik atölye imkanları ile gerçekleştirilerek yerine getirmek.  Fabrikamız torna atölyesine gelen her türlü tamir ve torna imalat işlerini yapmak.  Mekanik Atölyeye gelen freze işlerinin freze tezgahlarında yaparak teslim etmek.  Atölyedeki makine ve cihazların bakım, takip ve tamirini yapmak, her an için çalışabilirliklerini sağlamak.  Bu görevleri vardiyalı nöbet sisteminde gerçekleştirmek. Teknisyen Yardımcısı (İnşaat Sıva ustası ve Boyacı): İşletme Müdürlüğümüz yetkili ve sorumlu personelinin gözetim ve denetiminde;  Fabrikamızda yapılması gereken inşaat işlerinin genel tespitinin yapılarak, yapılacak inşaat işlerinin özelliklerinin belirlenerek keşfinin hazırlanması.  Yapılan inşaat ve inşaat bakım onarım işlerinin takip ve kontrolünün yapılması.  Fabrikamızda boyanacak alanların tespitinin yapılarak kullanılacak boya miktarını belirlemek.  Fabrikamız alanlarındaki boya ve badana işlerini özellik ve kalite tespitinde yardımcı olarak yapmak.  Binaların iç ve dış yüzeyleri ile eklentilerini korumak veya dekorasyon amacıyla her türlü boya, badana ve sıva işlerini istenilen renk ve şekilde yapmak,  Boya, badana yapılmadan önce zemini temizlemek, çatlak ve sıvası dökük yerleri alçı, macun ve benzeri malzeme ile kapatmak, gerekli onarımlarını yapmak,  Görevlerine ilişkin araç, gereç ve malzeme ihtiyacını belirleyerek karşılanmasını sağlamak, sarfedilen malzeme miktarını tespit etmek, kullanılan araç, gereç ve malzemenin bakım ve temizliğini yapmak,  Mesleği, unvan ve görevleriyle uyumlu verilecek diğer işleri yapmak. Teknisyen Yardımcısı (Kaynakçı): İşletme Müdürlüğümüz yetkili ve sorumlu personelinin gözetim ve denetiminde;  Her türlü elektrik ve oksijen kaynağı işlerini yapmak.  Fabrikamızda çalışan tüm sistemlerin kaynak işlerini mekanik atölye imkanlarını kullanarak yapmak.  Bu görevleri vardiyalı nöbet sisteminde gerçekleştirmek.  Çalıştığı bölüm görevlerine ilişkin, bağlı bulunduğu amiri tarafından istenilen/gösterilen, her türlü metal aksamına ait gerekli kaynak işlerini, proje, sözleşme veya tekniğine uygun olarak yapmak,  Kaynak yapılan yeri temizlemek ve düzeltmek, gerektiğinde kaynak donanımı ile metalleri kesmek,  Elektrot, kaynak maşası gibi görevlerine ilişkin malzeme ihtiyacını belirlemek, karşılanmasını sağlamak, kaynak makinesi ve malzemesini bakım ve muhafaza altında tutmak,  Mesleği, unvan ve görevleriyle uyumlu verilecek diğer işleri yapmak. Teknisyen Yardımcısı/Usta: (Tornacı –Frezeci) İşletme Müdürlüğümüz yetkili ve sorumlu personelinin gözetim ve denetiminde;  İşletmemizin çeşitli birimlerinden gelen iş taleplerini mekanik atölye imkanları ile gerçekleştirilerek yerine getirmek.  Fabrikamız torna atölyesine gelen her türlü tamir ve torna imalat işlerini yapmak.  Mekanik Atölyeye gelen freze işlerinin freze tezgahlarında yaparak teslim etmek.  Atölyedeki makine ve cihazların bakım, takip ve tamirini yapmak, her an için çalışabilirliklerini sağlamak.  Bu görevleri vardiyalı nöbet sisteminde gerçekleştirmek.

  Aranan Nitelikler ****Teknisyen Yardımcısı Meslek Lisesi/ Milli Eğitim Bakanlığı veya Mesleki Eğitim Merkezlerinden onaylı sertifika sahibi olmak, Mesleğinde en az 3 yıl iş tecrübesi olmak, Erkek olmak, 21 yaşından küçük 45 yaşından büyük olmamak, Askerlik hizmetini yapmış olmak veya tecilli olmak. TEL:2163268328

/
37
 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan