İzmir İş İlanları

Hepsini Temizle
İzmir
 • Euroserve Hizmet ve İşletmecilik A.Ş.

  Dahili Lojistik ve Depolama Yöneticisi Euroserve Hizmet ve İşletmecilik A.Ş.

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Aşağıdaki niteliklere sahip çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun İyi derecede ingilizce bilen, Depo yönetimi ve işletimi alanında en az 3 yıl deneyimli, MS Office programlarını ve ERP sistemleri arasında tercihen SAP’nin ilgili modüllerini etkin bir biçimde kullanabilen, Tercihen Gıda, FMCG, Tütün ve/veya Alkollü İçecekler sektörlerinde deneyim kazanmış, Planlama, organizasyon ve ekip yönetimi becerileri gelişmiş, ekibine liderlik edebilecek, Yoğun iş temposuna ve gerektiğinde esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Kendi ekibi ve müşteriyle üst düzeyde ilişki yönetimi yapabilecek, iletişim yönü çok güçlü , Ekip çalışmasına yatkın, analitik düşünebilen, sonuç odaklı, problem çözen ve mevcut iş süreçlerini geliştirebilecek, Kalite, İş Güvenliği, Yalın Yönetim sistemlerini iyi tanıyan, Veri analizi, raporlama, sunum yapabilme özellikleri gelişmiş, Kontrat ve proje yönetimi yapabilecek, B Sınıfı ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, İzmir’de ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,

 • Effect Consultancy

  Zincir Mağazalar Satış Temsilcisi/Promotör Effect Consultancy

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Ürünlerimizin satıldığı yerel ve ulusal zincir mağazalarda görevlendirilmek üzere, Müşterilerimize talep ve ihtiyaçları konusunda destek verecek, bilgilendirecek, Belirlenen satış hedeflerinin gerçekleşmesine gerekli katkıda bulunacak, Ürünlerin en doğru şekilde sergilenmesini sağlayacak,

  Aranan Nitelikler En az lise ,tercihen üniversite mezunu,m Tercihen satış veya pazarlama alanında deneyim sahibi, İnsan ilişkileri ve iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, Sunum becerileri yüksek, Müşteri odaklı yaklaşımı benimsemiş, maksimum hizmet kalitesi sunabilecek, Dış görünümüne özen gösteren, Full-Time satış personelleri işe alınacaktır.

 • Effect Consultancy

  Zincir Mağazalar Satış Temsilcisi/Promotör Effect Consultancy

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Ürünlerimizin satıldığı yerel ve ulusal zincir mağazalarda görevlendirilmek üzere, Müşterilerimize talep ve ihtiyaçları konusunda destek verecek, bilgilendirecek, Belirlenen satış hedeflerinin gerçekleşmesine gerekli katkıda bulunacak, Ürünlerin en doğru şekilde sergilenmesini sağlayacak,

  Aranan Nitelikler En az lise ,tercihen üniversite mezunu,m Tercihen satış veya pazarlama alanında deneyim sahibi, İnsan ilişkileri ve iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, Sunum becerileri yüksek, Müşteri odaklı yaklaşımı benimsemiş, maksimum hizmet kalitesi sunabilecek, Dış görünümüne özen gösteren, Full-Time satış personelleri işe alınacaktır.

 • Pupa Bilişim

  Ürün Danışmanı ( Mavibahçe AVM ) Pupa Bilişim

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Firmamız PUPA BİLİŞİM HİZMETLERİ TİC.A.Ş , Apple perakende mağazacılık ve kurumsal satış alanında ülkemizin en önde gelen yatırımcısıdır. Şuan da İstanbul'da 4 ve Anadolu'da 8 olmak üzere toplam 12 noktada perakende satış mağazalarımızın yanısıra Ataşehir'de merkez ofisimiz ve yetkili teknik servisimiz mevcuttur. İzmir , Karşıyaka Mavibahçe AVM 'de Ekim ayında kapılarını müşterilerine açacak olan mağazamız , Pupa'nin 13 . mağazası olacak. Yeni açılacak olan mağazamızda , Ürün Danışmanı olarak bizimle birlikte satış heyecanını yaşamak ve çalışmak isteyen adaylarının başvurularını bekliyoruz.. Maaşa ilave olarak , 375 TL multinet kart yan hak olarak sağlanmaktadır.

  Aranan Nitelikler -Perakende sektöründe en az 5 yıl satış tecrübesi bulunmak , - Prezantabl ve Dinamik olmak , -Tercihen Bilişim Sektöründe tecrübeli olmak , - Akıcı bir İngilizceye sahip olmak , -Erkek adaylarda , askerliğin yapılmış olması tercih sebebidir.

 • Simirna Yapı

  Dış Ticaret Operasyon Sorumlusu Simirna Yapı

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İnşaat malzemeleri ve orman ürünleri sektöründe bilgi ve tecrübeye sahip, Tüm ithal ürünlerin ithalat planlamalarının yapılarak resmi prosedürlerinin hazırlanması ve takibi, İthal ürünlerin sipariş ve stok planlamasının yapılması ve plana uygun tedarik edilmesi amacı ile ithalat sürecinin etkin yönetimi, İthal ürünlerin mevzuatlara uygun olarak zamanında tedarik edilmesi için gerekli belgelerin hazırlanması, Gümrük sorumluları ile koordinasyon ve evrak tanzimi, Ürünlerin navlun takibi ve antrepo yönetimi, Lojistik bilgiye sahip, lojistik operasyonları başından sonuna takip edecek.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin dış ticaret, lojistik, işletme veya iktisad bölümlerinden mezun, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Dış Ticaret Mevzuatına hakim, İzmir ilinde ikamet eden, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İnsan ilişkilerinde başarılı ve iletişim yeteneğine sahip, İş takibi ve sonuçlandırılması konusunda başarılı ve sorumluluk sahibi, Sistemli ve düzenli çalışma yeteneği olan Çözüm odaklı ve takım çalışmasına uygun personel alınacaktır.

 • Pupa Bilişim

  Mağaza Müdürü ( Mavibahçe AVM ) Pupa Bilişim

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Firmamız PUPA BİLİŞİM HİZMETLERİ TİC.A.Ş , Apple perakende mağazacılık ve kurumsal satış alanında ülkemizin en önde gelen yatırımcısıdır. Şuan da İstanbul'da 4 ve Anadolu'da 8 olmak üzere toplam 12 noktada perakende satış mağazalarımızın yanısıra Ataşehir'de merkez ofisimiz ve yetkili teknik servisimiz mevcuttur. İzmir , Karşıyaka Mavibahçe AVM 'de Ekim ayında kapılarını müşterilerine açacak olan mağazamız , Pupa'nin 13 . mağazası olacak. Yeni açılacak olan mağazamızda , mağaza müdürü olarak bizimle birlikte çalışmak isteyen müdür adaylarının başvurularını bekliyoruz.. Sektörün değişik bölümlerinde deneyim de kabulümüzdür. Apple teknolojisi ve ürünleri hakkında bilgi edinme konusunda tutkulu olmanız gerekir. Merkez ile koordinasyon sağlanmalı ve şirketteki diğer birimlerle müşterek çalışma yapmanız gerekir. Mağazanın ciro ve karlılık hedeflerini tutturmak amacıyla mağaza personelini satış ve müşteri odaklı yönlendirmelisiniz, Mağazadaki idari ve operasyonel süreçlerin yürütülmesinden sorumlu olacaksınız.

  Aranan Nitelikler Bir Apple Premium Reseller'in başarılı bir şekilde çalışmaya devam etmesini sağlamak için bir dizi liderlik becerisi gerekir ve bir Müdür olarak, bu becerilerin hepsine hakim olmalısınız. Akıcı bir İngilizce, Müşteriyle yüz yüze bir satış ortamında en az beş yıllık bir liderlik deneyimi, Esnek çalışma saatlerine uyum , Ekip geliştirme yoluyla şaşırtıcı müşteri deneyimleri (ve satış sonuçları) elde etme konusunda kanıtlanmış yetenek , Müşterilere, personele ve operasyonlara yönelik çok yönlü taahhütleri diplomatik bir şekilde yönetme deneyimi, Sürekli devinen bir perakende ortamında sakinliğinizi koruyarak zorluklara uyum sağlama yeteneği, Olan Mağaza Müdür adaylarının başvurularını bekliyoruz.

 • Fine Arts Brıtısh Kıds

  İngilizce Öğretmeni Fine Arts Brıtısh Kıds

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İngiliz Kültür Fine arts and Drama Anaokulu İzmir Bornova Temsilciliğimizde görevlendirilmek üzere; İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ alınacaktır.

  Aranan Nitelikler İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar - Üniversitelerin İngilizce Öğretmenliği, İngiliz Dili ve Edebiyatı, Amerikan Dili ve Edebiyatı bölümlerinden mezun olan, - Çocuklarla çalışma konusunda tecrübesi olan, - Hizmet kalitesine önem veren, - Dış görünüşüne dikkat eden, - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek olan,

 • Yum! Turkey

  Kfc Vardiya Müdürü Yum! Turkey

  Türkiye Geneli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması YUM! eşsiz bir kültür, güçlü değerler ve harika insanların birarada olduğu büyük bir ailedir! Tüm Dünyada yaklaşık 40.000 restoranı ile 130 ülkede varolan Yum!, KFC, Pizza Hut ve Taco Bell restoran markaları ile tavuk, pizza ve Meksika usulü yemek kategorilerinde Dünya Lideri. 2012 yılında, 13 milyar $’ın üzerinde gelir ile Fortune 500 listesinde 201. sırada olan YUM!, 2013 yılında da Kurumsal Sosyal Sorumluluk anlayışı ile adından oldukça sözettirdi ve "Corporate Responsibility Magazine”’de ismini 100 kurumsal kurumun arasına yazdırdı. Amerika haricinde, günde 5’in üzerinde restoran açılışı ile, perakende iş geliştirme sürecinde de Dünya Lideri olduğunu kanıtladı. Türkiye’de KFC ve Pizza Hut markaları ile varolan YUM!, 2500’e yakın çalışan ve 110’un üzerinde olan restoran sayısını çok hızlı sürede artırmayı, iddialı büyüme hedefine uygun olarak Restoran ve Restoran Destek Merkezi organizasyonunu kısa sürede güçlendirmeyi hedefliyor.

  Aranan Nitelikler Başarıyı tadın! Sürekli büyüyen organizasyonumuz içerisinde restoranlarımızda iş ve eğlenceyi bir arada yürüterek aktif olarak görev yapacak, Tercihen Üniversite mezunu Marka standartlarına bağlılıkla hareket edebilecek, İnsan ilişkileri, iletişim ve liderlik becerileri kuvvetli Takımını geliştirerek yükselme imkanları sağlayacak, eğitime önem veren Tüm restoran operasyonunu yürütülmesi konusunda Restoran Genel Müdürü'ne destek verebilecek, Benzer pozisyonda deneyimli, Müşteri odaklı, Restoran satış maliyeti (COS), işgücü maliyeti (COL) ve yarı-değişken giderlerinin, planlaması, yürütülmesi ve kontrolü konularına hakim Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış adaylarımızla tanışmak istiyoruz.

 • Mg Tatil Turizm Otelcilik Ltd. Şti.

  Tanıtım / Halkla İlişkiler Elemanı Mg Tatil Turizm Otelcilik Ltd. Şti.

  Türkiye Geneli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Düzce/Akçakoca daki bulunan 5yıldızlı Sky Tower Hotel DEVR-İ TATİL departmanında * Eğlenerek para kazanmak için, * İş disiplini olan, * 18-26 yaş arası, * Seyahat engeli olmayan, * Bay- Bayan Tanıtım Halkla İlişkiler Elemanları alınacaktır. * Tesettürlü bayanlarda başvurabilir. Not : Maaş+Sigorta+Prim+Yemek+Konaklama verilecektir. *****26 yaş üzeri başvurular değerlendirilmeyecektir.

 • Özaker Reklamcılık

  Kaynak Elemanı/Kaynakçı Özaker Reklamcılık

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Firmamızın kaynak bölümünde görevlendirilmek üzere Kaynak Elemanı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Meslek lisesi ya da çıraklık okulu mezunu 25 / 48 yaş arasında olan, Kaynak processinden anlayan, Ekip çalışmasına yatkın, Askerliğini yapmış.

 • Özaker Reklamcılık

  Cnc Router Operatörü Özaker Reklamcılık

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Firmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda CNC ROUTER OPERATÖRÜ aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Teknik Lise, EML veya MYO'larının Makine,CNC,Tesviye bölümlerinden mezun, Askerliğini tamamlamış, Takım çalışmasına ayak uydurabilecek, Bay

 • Özaker Reklamcılık

  Grafik Tasarımcı Özaker Reklamcılık

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Firmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda Grafik Tasarımcı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Grafik Tasarım bölümünden mezun, Sözlü ve yazıl ifade yeteneği güçlü, ekip çalışmasına yatkın, yeniliklere ve gelişime açık, Dikkatli ve analitik düşünebilen, karar verebilen, Kritik noktaları fark ederek amirlerine önceden uyarı ve bilgi verebilen, Dakik, meraklı, hayal gücü yüksek, pratik zekalı, yaratıcı akıllı, zeki, sosyal, enerjik 25 / 35 yaş arası Bay.

 • Temas Tanıtım

  Güzellik Uzmanı Temas Tanıtım

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Ankara, Antalya, Bursa, İzmir, Malatya

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Kozmetik sektörünün önde gelen markalarında görev alarak, markasının satışını ve tanıtımını gerçekleştirecek, GÜZELLİK UZMANI aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Diksiyonu düzgün, Kozmetik sektöründe kariyer hedefleri bulunan, Dış görünüşüne özen gösteren, İnsan ilişkilerinde başarılı ve ikna yeteneği güçlü, Ekip çalışmasına yatkın, Satışı seven ve hırslı, 1200-1400 maaş+ yol+yemek+ özel sağlık sigortası ile çalışacak,

 • Batılı Mobilya

  Ön Muhasebe Elemanı Batılı Mobilya

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Şirketimizde Ön Muhasebe elemanı olarak görev alacak,

  Aranan Nitelikler Ticaret Lisesi veya yüksek okul veya üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Netsis' i iyi derecede kullanabilen, MS Office programlarını aktif kullanabilen, Ön muhasebe süreçlerinde en az 3 yıl tecrübe sahibi, Esnek çalışma şartlarına uyumlu, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ve ya muaf, 25-35 yaş aralığında,

 • Egedor

  Mağaza Ön Muhasebe Elemanı Egedor

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Mobilya sektöründe hizmet veren Mağazamızda görevlendirilmek üzere, Ön Muhasebe Elemanı alınacaktır.

  Aranan Nitelikler * En az Meslek Lisesi veya Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, * Mağazcılıkta ön muhasebe işlemlerinde en az 3 yıl tecrübesi olan, * Netsis Fusion programını aktif kullanabilecek, * Offıce programlarını aktif kullanabilecek, * Esnek çalışma saatlerine uyumlu, * Dış görünümüne özen gösteren, * Dinamik ve insan ilişkileri, iletişimi kuvvetli,

 • Boyner Büyük Mağazacılık

  Boyner Balçova / Müşteri İlişkileri Elemanı Boyner Büyük Mağazacılık

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Müşterilerin talep ve ihtiyaçlarının karşılanmasından, müşteri şikayet ve problemlerinin çözümünden sorumlu olacak, Müşteri iade sürecini yürütebilecek, Müşteri memnuniyeti ölçümlerinin gerçekleştirilmesine destek verebilecek.

  Aranan Nitelikler Balçova Kipa Avm'de bulunan Boyner Mağazası'nda görev alacak; Tercihen üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Müşteri ilişkileri sürecinde en az 1 yıl deneyim sahibi, İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın, Sonuç odaklı, çözüm üreten, MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen, Dinamik, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen adaylar aranmaktadır.

 • Miracle World Wedding Dress

  Muhasebe Elemanı Miracle World Wedding Dress

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İzmir Çankaya’daki toptan gelinlik üretimi alanında faaliyet gösteren firmamızda çalışacak.

  Aranan Nitelikler Netsis ön muhasebe programına hakim Muhasebe konusunda bilgi sahibi En az 2 yıl tecrübeli Ms ofis programlarına hakim bayan muhasebe elemanı alınacaktır.

 • Coffeemania

  Coffeemania-İzmir/Üçkuyular-Servis Elemanı Coffeemania

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İzmir Üçkuyular Şubemiz için gelen misafirlere ürünlerimizi sunmak üzere Servis Elemanına ihtiyacımız vardır. Sorumluluk alanları: - Bar temizlik ve düzeni. - Salon temizlik ve düzeni.

  Aranan Nitelikler Aradığımız özellikler genel hatları ile şunlardır ; -Güler yüzlü, kişisel bakımına özen gösteren, ekip çalışmasına uygun, dinamik, konusunda tecrübeli. - İnsan ilişkilerinde kuvvetli, müşterilerimizi güler yüzle karşılayacak, güler yüzle hizmet edecek ve uğurlayacak şekilde yetişmiş - Çalışma saatleri içerisinde her zaman müşteri odaklı olacak şekilde düşünceye sahip - Kişisel temizliğine, tertip ve düzenine her zaman dikkat eden ve bunu iş yerinde de devam ettiren - Diksiyonu düzgün ve müşteriler ile mesafesini koruyabilen - Akıllı, çalışkan ve işini en iyi yapmayı beceren Çalışma arkadaşları arıyoruz.

 • Coffeemania

  Coffeemania / İzmir / Balçova / Barista Coffeemania

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması COFFEEMANİA BALÇOVA mağazamızda, en seçkin kahve çekirdekleri ile hazırlanan soğuk/sıcak içeceklerimizi hazırlayacak ve onlara eşlik eden enfes tatlılarımızı sunacak, işini seven, esnek çalışma saatlerine uyumlu, kişisel görünümüne özen gösteren, deneyimli baristalar alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Hizmet sektöründe kariyer hedefi olan Müşteri taleplerini nazikçe ve güleryüzle karşılayan Takım çalışmasına yatkın Sürekli gelişimi hedefleyen Kahveye gönül vermiş baristalar aranıyor.

 • Coffeemania

  Coffeemania / İzmir / Balçova / Servis Elemanı Coffeemania

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Coffeemania Balçova Şubemiz için gelen misafirlere ürün hazırlayıp sunmak üzere Servis Elemanına ihtiyacımız vardır. Sorumluluk alanları: - Bar temizlik ve düzeni. - Bar stok takibi. - Salon temizlik ve düzeni.

  Aranan Nitelikler Aradığımız özellikler genel hatları ile şunlardır ; -Güler yüzlü, kişisel bakımına özen gösteren, ekip çalışmasına uygun, dinamik, konusunda tecrübeli. - İnsan ilişkilerinde kuvvetli, müşterilerimizi güler yüzle karşılayacak, güler yüzle hizmet edecek ve uğurlayacak şekilde yetişmiş - Çalışma saatleri içerisinde her zaman müşteri odaklı olacak şekilde düşünceye sahip - Kişisel temizliğine, tertip ve düzenine her zaman dikkat eden ve bunu iş yerinde de devam ettiren - Diksiyonu düzgün ve müşteriler ile mesafesini koruyabilen - Akıllı, çalışkan ve işini en iyi yapmayı beceren Çalışma arkadaşları arıyoruz.

 • Firma Adı Gizli

  Elektrik Teknikeri/Teknisyeni Firma Adı Gizli

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İzmir / Gaziemir – Sarnıç’ta Gıda üzerine faaliyet göstermekte olan firmamızda görevlendirilmek üzere, Fabrikanın elektrik bakım, otomasyon sistemleri faaliyetlerinde görev alacak, verilen talimatları, İş Güvenliği ve ISO 9001 prosedürlerine uygun olarak yerine getirecek, Üretim Programının zamanında gerçekleşebilmesi için gerekli elektrik-enstrüman ve otomasyon bakım çalışmalarını yürütmek. Makinaların montaj ve demontaj işlemlerinin, elektrik bağlantılarının yapılması

  Aranan Nitelikler Teknik Lise veya Meslek Yüksek Okulu Elektrik veya Elektrik Elektronik Bölümü Mezunu Tercihen 1-2 yıl gıda sektöründe üretim yapan bir firmada Elektrik bakım alanında çalışmış Elektrik ve oto ehliyeti olan Elektriksel ölçü aletlerini kullanabilen, Elektrik kumanda şemalarını okuyabilen, İletişim becerisi güçlü, Takım çalışmasına yatkın, Tercihen Elektrik-Enstrüman , Otomasyon ve Mekanik bilgisi olan Gaziemir, Sarnıç, Karabağlar, Torbalı, Menderes ve Şirinyer semtlerinde oturanlar tercih sebebidir.

 • Pehlivanoğlu Marketçilik Gıda Pazarlama San. ve Tic. A.Ş.

  Mağaza Yöneticisi Adayı Pehlivanoğlu Marketçilik Gıda Pazarlama San. ve Tic. A.Ş.

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Şirket merkezine bağlı olarak mağazanın genel işleyişinden sorumlu olunacaktır.

  Aranan Nitelikler *23-35 yaşları arasında, *Mağazacılık ve perakende sektöründe kariyer hedefi olan, * Lisans mezunu, * Sabırlı, güler yüzlü, * Dış görünümüne önem veren, diksiyonu düzgün, *Gerektiğinde ikamet değiştirebilecek, *Esnek çalışma saatlerine ve yoğun çalışma ortamına uyabilecek, *Takım çalışmasına yatkın, *Office programlarını kullanabilen, *Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan *İzmir -merkez ilçelerde ikamet eden adaylar alınacaktır.

 • Park Bornova Carting

  Servis Personelleri Park Bornova Carting

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Park Karting ( Buruncuk) ve Park Bornova AVM de bulunan (Eski EGS Park) Kartingimizde iki ayrı kısım bulunmaktadır. Müşteri karşılaması yapıp kasaya bakacak bir bayan personel, go kart için gelen müşterileri karşılayacak, araç kullanımı hakkında bilgi verecek,araçların bakımı ile ilgilenebilecek iki Pist Personeli aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Güleryüzlü Diksiyonu düzgün Tercihen araç motorları ile ilgili deneyimli İki Bay / Bir Bayan personel aramaktayız

 • Akdeniz Kimya

  Kazan Operatörü Akdeniz Kimya

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler KAZAN OPERATÖRÜ Makine Mühendisleri Odası’ndan Sanayi Tipi Kazanların İşletmesi’nde Yardımcı Personel Yetiştirme Kursunu tamamlamış, belge sahibi Kazan,Isıtma-soğutma,Makine bakım -onarım konusunda en az 1 yıl deneyimli, Meslek Yüksek Okulu / Endüstri Meslek Lisesi ; Isıtma Soğutma / İklimlendirme / Makine bölümlerinden mezun / İlkokul-Ortaokul mezunu Vardiyalı sistemde çalışabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış, Ekip çalışmasına yatkın, dinamik, adayların başvurularını bekliyoruz. Firmanın ilana eklediği diğer bilgiler: Pozisyon Tipi: Sürekli / Tam zamanlı Eğitim Seviyesi: Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun), Ortaokul,İlkokul Tecrübe: En az 1 yıl tecrübe Cinsiyet: Erkek Askerlik Durumu: Yapıldı

 • Rossmann

  Dönemsel Satış Görevlisi-Çankaya Rossmann

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İzmir/Çankaya'da bulunan mağazamızda dönemsel olarak görev alacak, müşteri odaklı Satış Görevlisi aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu Mağazacılık sektöründe; tercihen temizlik, hızlı tüketim malları, gıda veya kozmetik gruplarından birinde deneyimli Tercihen kasa kullanımı konusunda deneyimli Dikkatli, detaylara önem veren, kendini ve işini sürekli geliştirmeye odaklı, Güleryüzlü, iletişim yeteneği güçlü, müşteri ihtiyaçlarını analiz edebilecek, Dinamik çalışma ortamında çalışabilecek, Takım olarak hareket edebilecek çalışma arkadaşları arıyoruz. Yöneticilerini kendi bünyesinden yetiştiren Rossmann'da yarının yöneticisi olmak için başvurularınızı bekliyoruz.

 • Rossmann

  Satış Görevlisi-İzmir/Çankaya Rossmann

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İzmir Çankaya'da bulunan mağazamızda çalışacak, mağazacılık alanında kariyer yapmayı düşünen, müşteri odaklı erkek Satış Görevlisi aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu Mağazacılık sektöründe; tercihen temizlik, hızlı tüketim malları, gıda veya kozmetik gruplarından birinde deneyimli, Tercihen kasa kullanımı konusunda deneyimli, Dikkatli, detaylara önem veren, kendini ve işini sürekli geliştirmeye odaklı, Güleryüzlü, iletişim yeteneği güçlü, müşteri ihtiyaçlarını analiz edebilecek, Dinamik çalışma ortamında çalışabilecek, Askerlikle ilişiği olmayan, Takım olarak hareket edebilecek çalışma arkadaşı arıyoruz. Yöneticilerini kendi bünyesinden yetiştiren Rossmann'da yarının yöneticisi olmak için başvurularınızı bekliyoruz.

 • Mersinli Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi

  İş Güvenliği Uzmanı Mersinli Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması MERSİNLİ ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ bünyesinde İzmir'de ve/veya Manisa'da çalışabilecek İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI arıyoruz.

  Aranan Nitelikler A veya B veya C iş güvenliği sertifikasına sahip, İletişim becerisi kuvvetli, Takım çalışmasına yatkın, İş sağlığı ve güvenliği mevzuatına uygun olarak iş yerinde gerekli çalışmaların yürütülmesini sağlayacak, Hafta içi mesai saatlerinde çalışabilecek Alanında en az iki yıl tecrübeli

 • Bemar Kariyer Okulu

  Bilgisayarlı Muhasebe ve Finans Eğitmeni Bemar Kariyer Okulu

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Bemar Kariyer Okulu İZMİR Temsilciliğimizde görev alacak Bilgisayarlı Muhasebe ve Finans eğitimi verebilecek takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Türkiye'de ilk Bilgisayar Uygulamalı Muhasebe eğitimini başlatan Bemar Kariyer Okulu'nda ; -Topluluk karşında sunum yapabilecek, -Tercihen Mali Müşavir -Kendini sürekli geliştirebilen, yenilikleri, öğrenmeyi ve öğretmeyi seven -Sonuç odaklı, iletişim yetkinliği güçlü -Bildiklerini iletme yeteneği gelişmiş -Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, -Netsis, Mikro, Nebim muhasebe programlarına hakim -Ön Muhasebe, Personel İşlemleri ve Genel Muhasebeye hakim -Tercihen Maliyet Muhasebesi bilen, -MS Office programlarına hakim,

 • Bemar Kariyer Okulu

  Mcsd Yazılım Veri Tabanı Uzmanlığı Eğitmeni Bemar Kariyer Okulu

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Bemar Kariyer Okulu İZMİR Temsilciliğimizde görev alacak MCSD Yazılım eğitimi verebilecek takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği veya ilgili bölümlerinden mezun, HTML, C#, SQL Server, ADO.NET, ASP.NET, CSS, Java Script, XML Web Servisleri teknolojilerinde uzman, .NET teknolojilerinde web yazılım uygulamaları geliştirmiş, Tercihen MCSD, MCT sertifikalarından birine sahip, En az 2 yıllık sektör deneyimine sahip, İyi derecede İngilizce bilen Nazilli'de ikamet eden

 • Erbak Uludağ İçecek A.Ş.

  Horeca Saha Takım Lideri Erbak Uludağ İçecek A.Ş.

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Antalya, İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Sorumlu olduğu bölgede, Horeca noktalarında müşteri portföyünü koruyup geliştirmek Mevcut anlaşmalı noktaların satışlarının ve devamlılığının kontrolünü sağlamak Sürekli raporlama ile üst yönetimi pazar hakkında bilgilendirmek Pazardaki rakip faaliyetleri takip etmek Kendisine bağlı Satış Temsilcilerini sevk ve idare etmek Kendisine bağlı ekibin verimlilik ve performans analizlerini gerçekleştirmek

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu Hızlı Tüketim sektöründe (Gıda-İçecek) en az 2 yıl deneyimli İstanbul, İzmir ve Antalya İllerinde ikamet eden veya edebilecek MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen İletişim ve müzakere becerileri güçlü, ikna kabiliyeti yüksek Müşteri ve sonuç odaklı, problem çözme becerisi gelişmiş Takım çalışmasına yatkın ve koçluk becerisi gelişmiş Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek Yurt içi seyahat engeli bulunmayan, aktif araç kullanabilen Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış

/
57
 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - İzmir İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?