İzmir İş İlanları

Hepsini Temizle
İzmir
 • İş Açıklaması İzmir Bornova – Bayraklı lokasyonun da yer alan inşaat projelerimizde Mimar olarak görev alacak takım arkadaşları alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Mimarlık bölümü mezunu, AUTOCAD, PHOTOSHOP , MS OFFICE vb….., programlarını iyi derecede kullanabilen; Hakediş ve metraj yapabilen, şantiye tecrübesi edinmiş, Prezantabl, verileri analitik çözümler üretip, yorumlayabilen, vizyon ve sorumluluk sahibi, Mesleki eğitimini satış ile ilişkilendirebilen, Planlama,takip ve yönetsel yetenekleri olan, İletişimi kuvvetli ve ekip çalışmasına yatkın , Meraklı, araştırmacı, yaratıcı, Erkek adaylar için askerlikle ilişkisi bulunmayan, B Sınıfı sürücü belgesine sahip, Alanında deneyimli. Çalışma arkadaşları arıyoruz…

 • İş Açıklaması İzmir Bornova – Bayraklı lokasyonun da yer alan inşaat projeleri  satış ofislerimizde '’Satış Temsilcisi'’ olarak görev alacak;   Proje satış ofisine gelen müşterilere projenin tanıtılması ve proje satışının gerçekleştirilmesi, Yönetimce belirlenen pazarlama stratejisine uygun satış tekniklerinin uygulanması, Haftalık ve aylık düzende faaliyet raporlarının hazırlanması, Müşteri takiplerinin yapılması, düzenli olarak iletişime geçilmesi, Müşterilerin kampanya ve yeniliklerden haberdar edilmesi,gelen geri bildirimlerin raporlanması, Satışların geliştirilmesine yönelik tüm noktaların paylaşılması ve yönetim onayı sonrası uygulanması, Projenin fuar, gala, konferans, kokteyl, resepsiyon vb. tanıtım faaliyetlerinde aktif görev alınması. İsteklerimiz; Dürüstlüğü yaşamında ilk sırada tutan ve davranışlarıyla bunu tamamen yansıtan, Problemin değil, çözümün bir parçası olma isteğiyle hareket eden, Takım çalışmasına üst düzey önem gösteren, Dış görünümüne her zaman özen gösteren, güler yüzlü ve enerjisi yüksek olan, Geçici değil, uzun soluklu yolu tercih eden.

  Aranan Nitelikler Gayrimenkul veya inşaat sektörlerinde, proje satış alanında deneyimli, Takım ve bireysel hedeflerini aynı ölçüde önemseyen, Problem çözme yeteneği güçlü, hızlı düşünebilen, İnsan ilişkilerinde başarılı, müşteri odaklı çalışan, Satış hedeflerini müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutarak gerçekleştiren, İkna kabiliyeti yüksek, akıcı konuşabilen, Esnek çalışma saatleri ve yoğun iş temposuna uyum gösterebilecek, Zaman yönetimine önem veren ve işini sonuç odaklı takip eden, Öğrenmeye ve kendini geliştirmeye her zaman açık olan, Hafta sonu çalışıp hafta içi izin kullanabilecek olan, En az lise mezunu, tercihen lisans veya ön lisans mezunu, MS Office programlarını rahat kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.

 • İş Açıklaması DTA Lojistik firmasının kuruluş ana amacı Uluslararası Taşıma Hizmetini Intermodal taşıma esasına dayanarak ucuz, güvenli ve hızlı servis verebilmektir. İş bu amaçla lojistik sektörünün hızla değişen ihtiyaçlarını global pazarda iyi bilen bir ekip iştiraki sonucunda DTA Lojistik doğmuştur. KARADEVECİ  Ailesinin 70 yılı aşkın süredir yolcu taşımacılığındaki hassasiyeti ve tecrübesi ile destek alan DTA Lojistik daha sağlam temeller üzerine inşa edilmiştir. DTA Lojistik Mutlak Müşteri Memnuniyeti ilkesi ile hareket etmekte olup büyük, küçük, potansiyel, az potansiyel demeden aynı hizmet kalitesini tüm müşterilerine her işte sunabilme ve değişen lojistik yenilikleri takip edip uygulayabilecek sistemi sağlama konusunda her daim kararlı olmaktadır. Firmamızın gelişim çizgisi içerisinde firmamıza değer katabilecek ve aşağıdaki niteliklere sahip, İzmir Alsancak’ ta yer alan ofisimizde görev alabilecek  '' SATIŞ-PAZARLAMA SORUMLUSU '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tercihen Üniversite Mezunu, İngilizceye Hakim, Satış-Pazarlama ve Müşteri Temsilciliği Konularında Deneyimli, Ekip Çalışmasına Uygun, İkili İlişkilerde Son Derecede Başarılı, Takım Çalışmasına Yatkın, İş Temposuna Ayak Uydurabilecek, Vizyonu Olan, Prezentabl, B Sınıfı Ehliyete Sahip ve Aktif Araç Kullanabilen, İzmir’ de İkamet Eden, BAY/BAYAN.  

 • İş Açıklaması Bünyemizde bulunan turizm acentasında değerlendirilmek üzere, müşterilerden gelen uçak bileti taleplerinin karşılanması, müşteri memnuniyeti esas alınarak bilet satış ve diğer işlemlerin gerçekleştirilmesini sağlayacak Satış Asistanı aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Turizm ile ilgili lise, meslek yüksek okulu veya  lisans  mezunu, Uçak bileti satışı konusunda en az 2 yıl tecrübeli, Rezervasyon ve biletleme programlarını etkin bir şekilde kullanabilen, Tercihen İngilizce bilen, Enerjisi ve motivasyonu yüksek, Satış ve iletişim becerisi yüksek, Ekip çalışmasına yatkın ve takım ruhuna sahip, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Erkek adaylar için askerliğini yapmış,

 • İş Açıklaması Türkiye’ nin yenilikçi telekom operatörü Turkcell Superonline, bir Turkcell grup şirketidir. Kendi altyapısını kurmak üzere fiber optik yatırımlarına hız kesmeden devam eden Turkcell Superonline, Türkiye’de 1000Mbps’ye varan hızlarda internet erişimi sağlayan ilk ve tek telekom operatörüdür. Turkcell Superonline, bireysel ve kurumsal müşterilerine ses, data, geniş bant internet erişimi, toplu ses taşıma ve kiralık veri hattı hizmetleri ve katma değerli servisler sunmaktadır.   Şirketimiz bünyesinde; Sorumlu olacağı bölgedeki bayilere ziyaretlerde bulunarak bayi portföyünü ve Bayi Kanalı ekibini yönetebilecek, İş geliştirmeye ve verimlilik arttırmaya yönelik projeleri yönetime sunacak, Rekabetin takibi ve analizlerinin hazırlanmasını üsylenecek, Bütçe planlama konusunda gerekli raporları hazırlayacak, Bayi Kanalı Satış Yöneticilerinin organizasyonu sağlayacak Bayi Kanalı Müdürü aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Tercihen yüksekokul veya fakültelerin ilgili bölümlerinden mezun, Bilişim, İletişim, Telekomünikasyon alanında tecrübeli, Bayi ilişkileri, bayi yönetimi, yeni bayi oluşturma ve müşteri yönetimi konusunda tecrübeli, İletişim becerileri gelişmiş, İkna yeteneği ve ifade kabiliyeti güçlü, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, disiplinli, motivasyonu yüksek ve planlı çalışmayı prensip edinmiş Sonuç odaklı çalışma yeteneğine sahip ve kararlı, Sorumluluk alıp işini takip eden, iyi bir takım oyuncusu, Seyahate engeli olmayan, ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Raporlama, takip ve koordinasyon yetkinliği olan, MS Office uygulamalarına hakim, Erkek adaylar için askerlik ile ilişkisi olmayan,

 • İş Açıklaması Maaşlı bir işte çalışmaktan sıkıldıysanız,Çalışma saatlerinizi kendiniz belirleyebilmek ve kazancınızı arttırarak yüksek gelir sahibi olmak istiyorsanız Gayrimenkul Danışmanlığı tam size göre. Sektörün en büyük ve güvenilir kurumlarından RE/MAX’ de Gayrimenkul Danışmanı olma fırsatı sizlere sunmaktayız. REMAX’ ın sağlayacağı avantajları kullanarak kendi işinizin patronu olabilir, kariyerinizde devrim yapma fırsatını yakalayabilirsiniz. Türkiye’nin hızla büyüyen Gayrimenkul sektöründe kariyer yapıp yüksek kazançlı bir profesyonel olmak istiyorsanız bizi arayın.İnsan ilişkileri güçlü, dinamik girişimcilerden oluşan bir ortamda sizde yerinizi alın, hayallerinizi gerçekleştirin..!GELİN BİRLİKTE ÇALIŞALIM..!

  Aranan Nitelikler 25 yaş ve üstü, Gayrimenkul Sektörüne ilgi duyan, Mesleği ne olursa olsun hedef ve beklentileri yüksek olan, Kendi işini yapmak isteyen, Kurumsal bir markayı temsil edebileceğine inanan, En az lise ve üzeri okullardan mezun olmuş İnsan ilişkilerinde başarılı,kendine güvenen, İkna kabiliyeti yüksek, Bilgisayar, ofis programları ve internet kullanabilen, Büyük hedefler koyan, hedef çıtasını sürekli yükselten.

 • İş Açıklaması   İZMİR' DEKİ PASTANELERİMİZ' DE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE, ''GARSON, KOMİ'' ARAYIŞIMIZ BULUNMAKTADIR.  

  Aranan Nitelikler

 • İş Açıklaması İnşaat sektörünün liderlerinden olan firmamızın  İzmir Bornova ve Bayraklı Lokasyonun da yer alan inşaatlarımızda görevlendirilmek üzere;'SAHA İNŞAAT MÜHENDİSİ' takım arkadaşı arıyoruz. Sorumlu olduğu saha imalatlarına AVCILAR İNŞAAT standartları çerçevesinde projesine uygun olarak ve planlanan zamanda tamamlanmasının sağlanması.  

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun, Alanında en az 5 yıl deneyimli, Endüstriyel kalıp sistemlerinin çözüm ve uygulamaları konusunda en az 5 yıl deneyim sahibi, Yurtdışı ve yurtiçi nitelikli konut  projelerinde ilgili pozisyonda görev almış, Çok katlı bina inşaatında çalışmış, İş planlama ve organizasyonu tecrübesi olan, Kaba yapı uygulamalarını sevk ve idare edebilecek, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Ekip çalışmasına uyumlu, İzmir’de  ikamet eden, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için).  

 • İş Açıklaması İzmir Bornova Forum AVM mağazamız için Depo / Satış Destek Personeli arayışımız mevcuttur.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Mağazacılıkta kariyer yapmayı hedefleyen,  Dış görünüş ve kişisel imajına özen gösteren, İnsan ilişkileri kuvvetli,  Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek dinamik çalışma arkadaşları arıyoruz.  

 • İş Açıklaması Sektörün önde gelen elektronik markası için; İzmir Çiğli'de bulunan Kipa Avm içerisindeki elektronik mağaza içinde süpürge ve küçük ev aletlerinin tanıtımını ve satışını gerçekleştirecek, günlük ve haftalık raporlamaları yapabilecek bayan satış temsilcileri aranmaktadır. 1.300TL net maaş + 190 TL yol + 325TL yemek + Prim + SSK

  Aranan Nitelikler -İzmir Çiğli ya da civarında ikamet eden, -Tercihen perakende mağaza satış tecrübesine sahip, -Elektroniğe, özellikle küçük ev aletlerine ilgi duyan, -Tercihen elektronik market tecrübesine sahip, -Haftalık satışlarını raporlama yapabilecek, -Diksiyonu düzgün, -Girişken, -İletişim yeteneği kuvvetli, -Takım çalışmasına yatkın, Bayan Satış Temsilcileri aranmaktadır

 • İş Açıklaması Biz, perakende sektörünün çocuk bölümünde yıllardır faaliyet gösteren bir şirket olarak, istekli, yüksek kaliteli çalışma anlayışıyla, İzmir Agora'daki mağazalarımızda  görev yapabilecek, aşağıdaki niteliklere sahip "Mağaza Satış Danışmanları" aramaktayız.  

  Aranan Nitelikler Tercihen mağazacılık alanında deneyim sahibi, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Algılama yeteneği yüksek, iletişim ve ikna becerileri gelişmiş, Satış odaklı hareket edebilen, Takım çalışmasına uyumlu, Dikkatli ve aktif, Sorumluluk alabilen ve insiyatif kullanabilen, Kişisel bakımına özen gösteren,      MAĞAZA SATIŞ DANIŞMANLARI   aramaktayız.

 • İş Açıklaması Su sporları departmanında satış ve satış sonrası hizmet sağlayabilecek, Her müşteriyi iyi bir şekilde karşılamak, birebir ilgilenmek  ve ona en uygun çözümü sunmak. Kişilerin ve ürünlerin güvenliğini sağlamak. Kişisel ve özel hizmetler sunarak satışları canlandırmak. Departmanla ilgili rutin işlemleri yürütmek, takibini yapmak , 

  Aranan Nitelikler Spora tutkuyla bağlısın. Dinamiksin ve müşterilerle iletişim halide olmayı seviyorsun. Hizmet anlayışın ve takım ruhun en güçlü noktaların. Mağazacilikta kariyer hedefliyorsun, İş titizliği, disiplini ve iş organizasyonu senin için vazgeçilmez   Zıpkın ve Sualtı Balık avı konusunda deneyimli, ​  Eğer yukarıdaki özellikler seni anlatiyorsa ; GAZİEMİR OPTİMUM OUTLET'teki mağazamızda çalışmak üzere başvurularınızı bekliyoruz.

 • İş Açıklaması Gaziemir ve Balçovada bulunan Sağlıklı Yaşam ve Spor Merkezimizin satış bölümünde görevlendirilecek, üyelik satışı ve kayıt işlemlerini gerçekleştirebilecek danışmanlar aranıyor. 1300TL MAAŞ+PRİM+SGK+YEMEK

  Aranan Nitelikler Aktif satış ya da mağazacılıkta tecrübeli olanlar İkna gücüne güvenenler Hırslı rekabetçi ve çalışkan olanlar Kariyer hedefleyenler Askerlik ve okul sorunu olmayanlar En az lise mezunu olanlar

 • İş Açıklaması Firmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda FİNANSMAN SORUMLUSU alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu Konusunda deneyimli Devlet destek hibe ve teşviklerini takip edebilecek Kasko-sigorta işlemlerini yürütebilecek İzmir’de ikamet eden Bay/Bayan  

 • İş Açıklaması Almanya merkezli, Avrupa'da 35 ülke ve Amerika'da, I AM ve SIX aksesuar Markaları altında faliyet gösteren 400'e yakın mağazası 15.000 üzerinde farklı satış noktası ile Takı ve Aksesuar sektöründe faaliyet göstermekte olan firmamızın, İzmir Gaziemir bölgesindeki satış noktalarında görevlendirilmek üzere PART TIME SAHA SATIŞ DANIŞMANI arıyoruz. Farklı çalışma ortaklarımızın mağazalarında konumlandırdığımız standlarımızın görsel düzenini ve donanımını sağlayacak Haftalık siparişleri verip, aksesuar standlarının her zaman beeline standartları dahilinde olmasını sağlayacak Ürün eksiklerini tamamlayarak , görselliği sağlamak amacı ile günlük mağaza ziyareti yapacak Stok ve sipariş takibi yapabilecek  

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu Hareketli yaşam tarzını benimsemiş, hareket etmeyi seven Modayı yakından takip eden Ürün görsel düzenleme konusunda kabiliyetli Bireysel çalışma konusunda motivasyonu yüksek Tercihen satış deneyimine sahip Yarı zamanlı (part time) çalışabilecek Tercihen kadın

 • İş Açıklaması Türkiye'nin geneline yayılan çağrı merkezi ağımız aracılığı ile sunduğumuz danışmanlık hizmetimizi müşterilerimize ulaştırmaktayız.Çağrı merkezi departmanlarımızda full-time veya part-time olarak çalışabilecek dinamik takım arkadaşları aramaktayız.   Çalışma Saatlerimiz : Haftaiçi : 09.00-18:00  Cumartesi : 09:00-16:00

  Aranan Nitelikler Diksiyonu düzgün Sözlü iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti gelişmiş, insan ilişkilerinde başarılı Pozitif düşünce yapısına sahip Müşteri memnuniyeti ve çözüm odaklı Ekip çalışmasına uyum sağlayacabilecek Tempolu ve yoğun iş ortamında çalışabilen  En az lise mezunu Başarıyı ilke edinmiş ÇAĞRI MERKEZİ EĞİTİMİ-KARİYER İMKANI-NET MAAŞ-YÜKSEK PRİM-TÜM SOSYAL HAKLAR

 • İş Açıklaması İNCİ DENİZCİLİK,uluslararası ve yurt içi gemi ve özel yatlarda görev alıcak vasıflı   vasıfsız personeller aranmaktadır.1200 USD İLE 3000 USD MAAŞ ile... Tüm sosyal haklar mevcuttur. MAAŞ+MESAİ+İKRAMİYE+SSK+YEMEK+KALACAK YER Gemi ve yatlarda çalışabilir, denizlerde iyi bir kazanç ve meslek edinebilirsiniz. Restoran bölümüne: AŞÇI-AŞÇI YARDIMCISI-GARSON-KOMİ Makine dairesine: MAKİNECİ-ELEKTRİKÇİ-TESİSATÇI-KAYNAKÇI-BOYACI- Güverte bölümüne: GEMİCİ ve VASIFSIZ PERSONELLER Sabıka kaydınız yoksa ve en az ilköğretim mezunu iseniz ilgili telefonlarımızdan bilgi alabilirsiniz.   TEL:0216-305-72-45 veya TEL:0216-305-72-46 Cep:0546-256-15-40 Cep:0537-348-41-50 Cep:0534-853-82-16

  Aranan Nitelikler -T.C vatandaşı olmak -Vasıflı/Vasıfsız -En az ilköğretim meğzunu -Seheyat engeli olmayan -Denizlerde kariyer hedefleyen -17 ile 55 yaş arası

 • İş Açıklaması 1995 yılında organize yapı market sektörünün öncüsü olarak kurulan TEKZEN, yüzde yüz yerli sermaye ile yatırımlarını hızla sürdürmektedir.Yapmış olduğu düzenli yatırımlara devam eden TEKZEN, 52 İlde 97 Mağaza 12 Ekspress Şubesiyle Türkiye'nin en çok müşteriye ulaşmış, en yaygın yapı market zinciridir.  İzmir'in Balçova ilçesinde Selway Outlet AVM içerisinde açılacak mağazamız için döşeme, seramik, ev gereçleri, mobilya, aydınlatma-elektrik, banyo, ısıtma-tesisat, hırdavat, el aletleri, nalburiye, boya-dekorasyon, mutfak, bahçe alanlarından birinde ürün bilgisi ve iş deneyimine sahip ''Satış Danışmanı'' ile kasa bilgisi ve iş deneyimine sahip "Kasiyer" olarak görev yapacak çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler *En az lise mezunu ,tercihen yüksekokul mezunu, *Mağazacılık süreçlerinde tecrübeye sahip, *İkna kabiliyeti yüksek, müşteri ilişkileri ve iletişim becerileri kuvvetli, *Ekip çalışmasına yatkın ve iletişim becerisi yüksek, *MS Office uygulamalarına hakim, *Problem çözme yeteneği olan, *Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, *Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az iki yıl tecilli olmak.  

 • Muhasebe Uzmanı
  Apxpress Tekstil
  Türkiye Geneli Bugün

  İş Açıklaması 1980 yılında İngiltere'de kurulan, tekstil sektöründe deri etiket, metal aksesuar ve dokuma etiket alanında hizmet veren Apxpress tüm dünyada 11 operasyon ofisi ve 3 üretim merkezi ile hizmet vermektedir. Kuruluşundan bu yana kaliteden ödün vermeden büyümeye devam eden çokuluslu şirketimizin İstanbul - Güneşli ofisinde görev almak üzere aşağıdaki niteliklere sahip MUHASEBE UZMANI aramaktayız.   

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Muhasebe, Maliye, İşletme, İktisat, Finans, Ekonomi ve benzeri bölümlerinde lisans düzeyinde mezun, İyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilgisi olan,  Minimum 3 yıl alanında iş tecrübesine sahip, Tek düzen hesap planı ve muhasebe işlemleri hakkında bilgi ve tecrübe sahibi, İthalat ve ihracat muhasebesi işlemleri, Kdv, Muhtasar, Kurumlar vergisi beyannamelerinin hazırlanması konusunda bilgi sahibi,  BA - BS Formlarının düzenlenmesi, Mizan ve Mali Tabloların hazırlanması konusunda bilgi sahibi, Muhasebe uygulamaları alanındaki hukuksal mevzuat hakkında bilgi ve tecrübe sahibi, İrsaliye ve Faturalama ile ilgili akışı ve kontrolleri sağlayabilecek,  Cari hesapları takip edebilecek, mutabakat yapabilecek, MS Ofis programlarına çok iyi derecede hakim, Takım çalışmasına yatkın, Planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş, Analitik düşünebilen, her zaman dikkatli ve ayrıntılara önem veren, Sorumluluk sahibi, sonuç ve çözüm odaklı, Erkek Adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış adayların başvurularını bekliyoruz. 

 • İş Açıklaması Torbalı’da bulunan Yem Fabrikamızda görev almak üzere

  Aranan Nitelikler Gıda Mühendisliği mezunu, Gıda sektöründe en az 2 yıl deneyimli, Kalite sistemleri konusunda yeterli bilgi ve deneyime sahip, MS office uygulamalarına hakim, İletişim yeteneği güçlü, takım çalışmasına uygun ve hedef odaklı, Laboratuvar bilgisi olan, Erkek adaylar için askerliğini yapmış ya da muaf, Torbalı'da ikamet eden adaylar aranmaktadır.   Pozisyon Bilgileri: Firma Sektörü: Balıkçılık Departman: Üretim Çalışma Şekli: Sürekli/Tam zamanlı  Şehir:İzmir/Torbalı 

 • Satış Danışmanı
  Oxxo
  Türkiye Geneli Bugün

  İş Açıklaması Müşterilerilerimizin memnuniyetini sağlayarak, kendisine verilen satış hedeflerini gerçekleştirmek, Mağaza görsel standartlarının korunmasını sağlamak

  Aranan Nitelikler Mağazacılık kariyerine OXXO ailesinde  başlamak isteyen, Mağazacılıkta tecrübeli veya tecrübesiz, Mağazalarımızın hareketli ve neşeli çalışma ortamında, dinamizmi ile müşteri mutluluğumuzu arttırmayı hedefleyecek, Güleryüzlü ve iletişim yeteneği kuvvetli, 18-24 yaşları  arasında,  En az lise mezunu,  İstanbul, Ankara, Bursa, Mersin, Adana,Gaziantep ve Eskişehir' de ikamet eden adayların başvurularını bekliyoruz. Üstün ürün ve hizmet kalitemizi müşterilerimize aktaracak, mağazacılık kariyerine OXXO ailesinde başlamak isteyen full time  SATIŞ DANIŞMANLARI arıyoruz.

 • İş Açıklaması    Satış Danışmanı – Gaziemir/İzmir   Mağazacılık Perakende satış, ev ve bahçe mobilyaları, ev tekstili ve dekorasyonu, ithalat ve üretim, konularında faaliyet gösteren firmamızın, İzmir Gaziemir Cadde Mağazası için "Satış Danışmanı" aranmaktadır.   Mağazaya gelen müşterileri karşılamak, Müşteri ihtiyacını anlayıp, ilave alternatif ürünler sunarak satış yapmak, Mağazanın satış hedeflerine gerekli katkıyı sağlamak ve satışlarının takibini yapmak, Eksik ürünlerin mağaza yöneticisine bildirmek varsa depodan çıkarıp, reyona yerleştirmek, Ürünlerin ve reyonun temizliği ve düzeninden sorumlu olmak, Mağaza içi sayımlara katılmak, Mal kabule gelen ürünleri mağazaya taşımak sayımlarını yapmak ve reyonuna yerleştirmek, Etiket kontrolü yapmak, eksik etiketleri tamamlamak ve hatalı etiketleri tespit ederek düzeltmek, Mağazanın gerekliliği olan her işte aktif rol almak, Pozisyonun Amacı; Şirketin mevcut ve potansiyel müşterileri doğrultusunda satış hacminin artırılması, Şirket stratejilerine uygun olarak satış ve karlılık hedeflerine ulaşmak, müşteri  memnuniyetini artırmak.  

  Aranan Nitelikler   Tercihen ev tekstili, mobilya, bahçe mobilyaları, aydınlatma veya dekorasyon ürünlerinin satışında tecrübesi olan, Mağazacılık sektöründe satış veya kasa konularında en az 2 yıl deneyimli, En az lise mezunu, tercihen yüksek okul veya üniversite mezunu, Mağazacılığı meslek olarak benimsemiş ve kariyer yapmak isteyen, İkna kabiliyeti yüksek ve iletişim becerileri güçlü, Güler yüzlü, aktif, değişime ve gelişime açık olan, Giyimine ve dış görünüşüne özen gösteren, Düzgün diksiyona sahip, Yoğun iş temposunda, müşteri odaklı çalışabilecek, İşinde fark yaratabilecek yetkinliklere sahip, Ekip çalışmasına yatkın, Tercihen Nebim Winner programını kullanabilen,            Adayların başvurularını bekliyoruz.   

 • İş Açıklaması Sektörün önde gelen elektronik markası için; İzmir Bornova'da bulunan Kipa Avm içerisindeki elektronik mağaza içinde süpürge ve küçük ev aletlerinin tanıtımını ve satışını gerçekleştirecek, günlük ve haftalık raporlamaları yapabilecek bayan satış temsilcileri aranmaktadır. 1.300TL net maaş + 190 TL yol + 325TL yemek + Prim + SSK

  Aranan Nitelikler -İzmir Bornova ya da civarında ikamet eden, -Tercihen perakende mağaza satış tecrübesine sahip, -Elektroniğe, özellikle küçük ev aletlerine ilgi duyan, -Tercihen elektronik market tecrübesine sahip, -Haftalık satışlarını raporlama yapabilecek, -Diksiyonu düzgün, -Girişken, -İletişim yeteneği kuvvetli, -Takım çalışmasına yatkın, Bayan Satış Temsilcileri aranmaktadır.

 • Alışveriş Merkezlerine Vale Park Şoförleri
  Sibay Araç Park ve Turizm…
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu, Bursa, İzmir Bugün

  İş Açıklaması İstanbul ‘da mevcut olan Zincirlikuyu(Zorlu Center), Etiler ( Nispetiye On ) , Memorial Hastanesi ( Şişli ve Harici Şubeleri ) , Başakşehir(Mall Of İstanbul), Gayrettepe(Astoria), Bakırköy(Capacity), Halkalı(Arenapark AVM-Star City), Atatürk Havalimanı, Emirgan(Sakıp Sabancı Müzesi), Nişantaşı(Maçka Residences), Ataşehir, Esenyurt(Torium), Bahçeşehir ve Kadıköy, Bursa(Korupark AVM) ve İzmir'deki alışveriş merkezi şubelerimizde ( Forum Bornova AVM - Point Bornova AVM - Egepark AVM ) görev alacak,kariyer hedefleyen; "Bay-Bayan Vale ve Transfer Şoförleri" alınacaktır.

  Aranan Nitelikler 43 yaşını aşmamış, En az lise ve dengi okul mezunu, Dış görünüşüne önem veren, dinamik, İletişim yönü güçlü ve güler yüzlü, Tercihen sigara kullanmayan, Tercihen yabancı dil bilgisi olan(transfer şoförü), En az 5 yıldır her türlü aracı aktif olarak kullanabilen, Sürücü ehliyetine ve SRC belgesine sahip(transfer şoförü), Alışveriş merkezi, otel, havalimanı, kongre merkezi ve hizmet sektöründe benzer poziyonda en az 2 yıl görev yapmış, Makam kurallarını bilen, Tercihen askerliğini yapmış,  Esnek ve vardiyalı çalışma saatlerine uyum gösterebilecek.

 • İş Açıklaması 1965 yılından bu yana hazır giyim sektöründe faaliyet gösteren ve yurtiçi / yurtdışı mağazaları ile rahat giyimin öncüsü olan şirketimizin RELAX MODE markası ile üretim yaptığı İZMİR Merkez Fabrikasında görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip   BİLGİSAYAR YAZILIM GELİŞTİRME UZMANI aranmaktadır.   * Web sitesini geliştirici sürekli faaliyetlerde bulunmak * Yazılım konusunda Bilgi İşlem Departmanına destek vermek * Online satış departmanına destek vermek * Şirketimizin ihtiyaç duyduğu her türlü yazılım ve geliştirme faaliyetlerinde bulunmak.

  Aranan Nitelikler  * Web site tasarım ve kodlama bilgisi olan  * Çok iyi derecede netsis bilen  * Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olan   * Programlama ve yazılım tecrübesi olan  * Online satış deneyimi bulunan  * Erkek adaylar için askerliğini yapmış olan  * İzmir de ikamet eden

 • İş Açıklaması İzmir Güzelyalı şubemiz için Barista  olarak çalışacak yeni takım arkadaşlarımızı arıyoruz.   Hijyen kurallarıyla uyumlu şekilde, titiz ve pratik hizmet verebilecek Müşteri ihtiyaçlarını belirleyerek, müşterinin en uygun seçimi yapabilmesini sağlayabilecek Kahve ve tatlı siparişlerini servise hazır hale getirecek ve servis edebilecek Mağazanın genel düzenini ve temizliğini sağlayabilecek Misafirleri karşılayıp, uğurlayabilecek

  Aranan Nitelikler   Tecrübeli veya hızlı öğrenmeye ve uygulamaya yatkın, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Takım çalışmasına yatkın, İnsan ilişkileri ve iletişim becerisi güçlü, Kişisel görünümüne özen gösteren, Tercihen askerliğini tamamlamış (erkek adaylar için), Dinamik, dikkatli, düzenli, takipçi 18-30 yaş aralığında   Yüz yüze yapılan görüşmeler daha önemli ele alınacaktır. ***  

 • İş Açıklaması   Büyüyen ve  gelişen yeni organizasyonumuzda, ‘’SCHAFER’’ ailesine katılmaya hazır mısınız?   İzmir / MAVİBAHÇE  AVM ’deki mağazamızda  görev yapmak isteyen tüm adaylar ile  tanışmak istiyoruz. Perakende sektöründe kariyer hedefleyen, tüm satış sürecinde aktif rol alabilecek, dinamik ve gelecek planları olan   ‘’SATIŞ DANIŞMANI’’ pozisyonunda görev alacak  bay, bayan takım arkadaşları arıyoruz  

  Aranan Nitelikler • Mağazacılığı meslek olarak benimseyen, • Ekip çalışmasına yatkın ve insan ilişkileri kuvvetli, • Değişime ve gelişime açık, • Müşteri ve  satış odaklı, • Mağazasının , satış hedeflerini gerçekleştirmesinde  önemli katkısı olacak, • Müşteri talep ve ihtiyaçlarına destek verip, doğru bilgilendirecek, • Sunum becerisi ve ikna kabiliyeti olan, • Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayacak, • En az Lise mezunu  

 • İş Açıklaması Kent ekipmanları üretimi yapan, hem yurtiçi satışı hem de ihracatı konusunda faaliyet gösteren, İzmir’in Torbalı semtinde bulunan fabrikamızda görev yapacak, Ahşaphane Bölüm Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin M.Y.O. veya teknik eğitim fakültelerinden, tercihen mobilya dekorasyon, makine/talaşlı imalat bölümlerinden mezun, En az üç yıl kendi sektöründe tecrübeli, Ürün bilgisine ve montaj becerisine sahip, Tam zamanlı çalışabilecek, Autocad ile beraber tercihen alphacam  ya da woodwop programlarından birini kullanabilen, Cnc router için nesting çalışması yapabilecek, Liderlik vasıflarına sahip ve ekip yönetebilecek, Müşteri odaklı ve ikna kabiliyeti yüksek, Problem çözme becerisine sahip, Araştırmacı, analitik düşünebilen, mobilya sektöründe bilimsel ve teknolojik yenilikleri takip eden, İletişim becerileri yüksek, takım çalışmasına yatkın, İzmir’ de ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.  

 • İş Açıklaması CRM Tanıtım Hizmetleri olarak 15 den fazla dünya lideri  elektronik markanın mağaza satış takımlarını (Promotör) kurup yönetmekteyiz.   Devam etmekte olan projemiz için SONY markasını temsil edecek tüm TÜRKİYE genelinde teknoloji mağazalarında Full Time ( Haftada 6 gün) görev alacak genç arkadaşlar arıyoruz. Maaş+Prim+Yemek+Yol ücreti sistemi uygulanacaktır.

  Aranan Nitelikler En az lise  tercihen Üniversite mezunu Teknoloji mağazalarında satış tecrübesine sahip, Teknolojiyi takip eden, Kendine özen gösteren ve diksiyonu düzgün, Problem çözme, analiz, planlama ve takip yeteneği olan, Takım çalışmasına yatkın, İkna yeteneği gelişmiş, Bay, Bayan  

 • İş Açıklaması Gelen telefonların cevaplanması ve ilgili kişiye aktarılması Showroom a gelen misafirlerin karşılanması ve yönlendirilmesi Gelen-giden evrak ve kargo takibi yapmak    

  Aranan Nitelikler Karşıyaka - Çiğli bölgesinde ikamet eden         Tercihen MYO Büro Yönetimi ve Sekreterlik Bölümlerinden mezun Ms Office programlarına hakim   Sözlü ve yazılı iletişim becerileri gelişmiş,  Planlama,organizasyon yeteneği olan  Diksiyonu düzgün,prezantabl ve takım çalışmasını benimsemiş 30 yaşını aşmamış,bayan çalışma arkadaşı aramaktayız.  

/
59

İş Habercisi - İzmir İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?