Panço

Firmayı Şikayet Et
Panço İş İlanı Ara

Panço Hakkında

Panço’nun ticari hayatı 1978 yılında, toptan satış ile Eminönü Sultanhamam’da başlamıştır.Ticari hayatına başladığı ilk andan itibaren güçlü bir başarı ivmesi yakalamış ve bu başarıyı da 1984 yılında markalaşma sürecine ilk adımını atıp, Şişli’de ilk mağazasını açarak taçlandırmıştır. 38 yıldır, kendi sektöründe “Lider Çocuk Markası” olma özelliğini benimsemiş ve bu benimsediği vizyona layık bir marka olmak için de, “Hem kaliteli hem de sağlıklı üretim.” misyonunu özümseyerek çalışmalarına durmaksızın devam etmiştir.

Panço, 40 yılda her dönem zengin, modayı takip eden koleksiyonları sayesinde, Türkiye’de ve ayrıca Avrupa, Ortadoğu ve Türk Cumhuriyetlerinde çocukların ve anne babaların kalbine değerek, hayatlarında yer aldı ve de büyümeye devam ederek yer almaya devam ediyor.

 Panço için önemli olan bu sevgi ve güven bağının hiç bitmemesi ve de 40 yıldır olduğu gibi büyüyerek, bundan sonraki yıllarda da bu bağ ile her nesle değmektir.

Firma Bilgileri
Çalışma Saatleri Haftaiçi: 08:00 - 17:30 Cumartesi: Belirtilmemiş Pazar: Belirtilmemiş

Panço İş Başvurusu

Panço, kariyerinizi zirveye taşımanız için kapılarını açıyor!

Panço firmasına iş başvurusu yaparak heyecan verici bir kariyerin kapılarını aralayabilirsiniz. Siz de Panço ailesine katılarak profesyonel gelişiminize katkı sağlamak ve keyifli bir çalışma ortamında yer almak için hemen başvurun.

En güncel Panço iş ilanlarına göz atın ve hayalinizdeki işe bir adım daha yaklaşın!

Panço iş ilanlarına iş başvurusu yapmak için aday girişi yapın veya cv oluşturun.

Anasayfa CV Oluştur İş Ara Aday Giriş İş İlanı Ver