Demir-Çelik İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Demir-Çelik
 • İş AçıklamasıDanışmanlığını yapmakta olduğumuz Döküm sektöründe faaliyet gösteren firmamız bünyesinde değerlendirilmek üzere; Tüm yurtiçi ve yurtdışı pazarlama stratejilerinin, marka iletişiminin ve halka ilişkiler aktivitelerini planlayacak, Katalog, föyler gibi görsel materyallerin ve web sitesinin hazırlanmasında firma marka imajıyla uyumlu görsellerin oluşturacak, reklam, medya ve ajanslarla iletişim kuracak. Fuar katılım organizasyonlarının, stant dizaynlarının ve fuar görsellerinin hazırlayıp yönetecek, Sosyal sorumluluk, etkinlik ve sponsorluk faaliyetlerini organize edecek Ürün geliştirme, Fiyatlandırma, Dağıtım ve Tutundurma faaliyetlerini yürütecek.

  Aranan NiteliklerÜniversite mezunu, tercihen alanında yüksek lisans yapmış. Üretim yapan firmaların, tercihen döküm sektöründe asgari 5 yıl tecrübeli Prezantabl, İletişimi kuvvetli, Ekip çalışmasına inanan ve ekibini yönlendirme becerisine sahip, Ofis yazılımlarından etkin bir şekilde yararlanabilen, İyi derecede İngilizce dil bilgisine sahip. Kurumsal deneyim ve görgüsü olan, düzenli ve disiplinli çalışmayı kendisine ilke edinmiş, bütünsel kalite ve sürekli gelişim anlayışına sahip, bilgisayardan ve ofis yazılımlarından etkin olarak yararlanabilen bayan ve askerlikle ilgisi olmayan bay adayların başvuru yapmaları rica olunur. Başvurular cevaplandırılacak ve kesinlikle gizli tutulacaktır.

  Sektör: Danışmanlık, Metal Sanayi, Demir-Çelik

  Pozisyon: Yönetmen, Yönetici

 • İş AçıklamasıDanışmanlığını yapmakta olduğumuz Döküm sektöründe faaliyet gösteren firmamız bünyesinde değerlendirilmek üzere, Üretim sürecini planlayıp, iş emirlerini oluşturacak ve takip edecek, Siparişlerin miktarı ve teslim tarihlerine göre, ilgili işlem adımlarını belirleyecek, Siparişlerin teslimatlarının zamanında gerçekleşmesini sağlayacak, Stok ve sipariş durumlarına göre hammadde ihtiyaçlarını planlayacak ve raporlamasını yapacak,

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun, Metal sektöründe benzer pozisyonda en az 5 yıl tecrübeli. Üretim süreçleri hakkında bilgi sahibi Ekip yönetim tecrübesi olan, ERP tecrübeli, teknik resim okuma becerisine sahip, Analitik, planlı çalışan Kurumsal deneyim ve görgüsü olan, düzenli ve disiplinli çalışmayı kendisine ilke edinmiş, bütünsel kalite ve sürekli gelişim anlayışına sahip, bilgisayardan ve ofis yazılımlarından etkin olarak yararlanabilen ve askerlikle ilgisi olmayan bay adayların başvuru yapmaları rica olunur. Başvurular cevaplandırılacak ve kesinlikle gizli tutulacaktır.

  Sektör: Diğer, Metal Sanayi, Demir-Çelik

  Pozisyon: Yönetmen, Müdür, Yetkili, Yönetici

 • İş AçıklamasıDanışmanlığını yapmakta olduğumuz Döküm sektöründe faaliyet gösteren firmamız bünyesinde değerlendirilmek üzere, Yarı mamul ve mamuller için kalite onay sürecini yönetecek, Kalite Yönetim Sistemleri Faaliyetlerini yürütecek, Çevre ve İş güvenliği politikalarının bölümde yaygınlaştırılmasını ve yürütülmesini sağlayacak, OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi ve ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemlerinin uygulamalarına firmanın katılımı ve uyumunu sağlayacak, İş güvenliği tehlikeleri ve çevre boyutları ile ilgili risk değerlendirme çalışmalarını gerçekleştirecek, Sürdürülebilir yönetim sisteminin yürütülmesini sağlayacak, düzeltici ve önleyici faaliyetleri yürütecek.

  Aranan NiteliklerÜniversite mezunu, Alanında en az 5 yıl tecrübeli. ISO 9001 - 14001, OHSAS, Çevre Yönetimi, 5S, İSG, Hammadde bilgisi, Laboratuvar bilgisi, analiz ölçümü ve yorumlama becerisine sahip, Dökme demir sektöründe tecrübeli, İletişimi kuvvetli, Analitik yapısı kuvvetli Kurumsal deneyim ve görgüsü olan, düzenli ve disiplinli çalışmayı kendisine ilke edinmiş, bütünsel kalite ve sürekli gelişim anlayışına sahip, bilgisayardan ve ofis yazılımlarından etkin olarak yararlanabilen bayan ve askerlikle ilgisi olmayan bay adayların başvuru yapmaları rica olunur. Başvurular cevaplandırılacak ve kesinlikle gizli tutulacaktır.

  Sektör: Danışmanlık, Demir-Çelik, Metal Sanayi

  Pozisyon: Şef / Amir, Yönetmen, Yönetici

 • İş Açıklaması00, Endüstriyel Mutfak ve Soğutma Sektöründe hizmet eden, tecrübeli ve dinamik kadrosu ile faaliyet gösterdiği bu sektörde lider bir kuruluştur. S 2000 olarak yaptığımız işte farklılık yaratacak yeni teknolojiler geliştirerek, sektöründe lider, uluslararası piyasada bilinirliği ve saygınlığı yüksek marka olmaktır. Endüstriyel mutfaklarda ürettiğimiz, temsil ettiğimiz marka ve ürünler ile dığru teknolojiyle, soruna özel, yerine özel, ürün ve sistem desteği ile güvenilir, verimli projeler teslim etmektir.2000, Endüstriyel Mutfak ve Soğutma Sektöründe hizmet eden, tecrübeli ve dinamik kadrosu ile faaliyet gösterdiği bu sektörde lider bir kuruluştur. S 2000 olarak yaptığımız işte farklılık yaratacak yeni teknolojiler geliştirerek, sektöründe lider, uluslararası piyasada bilinirliği ve saygınlığı yüksek marka olmaktır. Endüstriyel mutfaklarda ürettiğimiz, temsil ettiğimiz marka ve ürünler ile dığru teknolojiyle, soruna özel, yerine özel, ürün ve sistem desteği ile güvenilir, verimli projeler teslim etmektir.2000, Endüstriyel Mutfak ve Soğutma Sektöründe hizmet eden, tecrübeli ve dinamik kadrosu ile faaliyet gösterdiği bu sektörde lider bir kuruluştur. S 2000 olarak yaptığımız işte farklılık yaratacak yeni teknolojiler geliştirerek, sektöründe lider, uluslararası piyasada bilinirliği ve saygınlığı yüksek marka olmaktır. Endüstriyel mutfaklarda ürettiğimiz, temsil ettiğimiz marka ve ürünler ile doğru teknolojiyle, soruna özel, yerine özel, ürün ve sistem desteği ile güvenilir, verimli projeler teslim etmektir.2000, Endüstriyel Mutfak ve Soğutma Sektöründe hizmet eden, tecrübeli ve dinamik kadrosu ile faaliyet gösterdiği bu sektörde lider bir kuruluştur. S 2000 olarak yaptığımız işte farklılık yaratacak yeni teknolojiler geliştirerek, sektöründe lider, uluslararası piyasada bilinirliği ve saygınlığı yüksek marka olmaktır. Endüstriyel mutfaklarda ürettiğimiz, temsil ettiğimiz marka ve ürünler ile dığru teknolojiyle, soruna özel, yerine özel, ürün ve sistem desteği ile güvenilir, verimli projeler teslim etmektir.

  Aranan NiteliklerİTHALAT İHRACAT DEPARTMANINDA ÇALIŞACAK, KONUSUNDA DENEYİMLİ •İTHALAT İHRACAT MEVZULARINA HAKİM • ÇOK İYİ DERECEDE İNGİLİZCE BİLEN • İletişim gücü yüksek, • Sözlü ve yazılı iletişimi ile sunuş becerileri güçlü, • Diksiyonu düzgün, • Güçlü İletişim ve koordinasyon becerilerine sahip, • Şişli bölgesine yakın ikamet eden • Dinamik,aktif,çözüm odaklı, analitik düşünebilen • Bayan

  Sektör: Demir-Çelik

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıM.Ereğlisinde kurulu tesislerimizde görevlendirilmek üzere Bay Malzeme stok yönetimi ambar personeli arıyoruz. •Malzeme stok yönetiminde en az 3 yıl mesleki deneyime sahip •Üniversitelerin Meslek Yüksek Okulu veya Lisans bölümünden mezun, •25 - 35 Yaş aralığında, •Vardiyalı düzende çalışabilecek, •İyi düzeyde microsoft office programlarını bilen, •Tercihen Oracle Erp programını bilen, •Takım çalışmasına yatkın, •Askerlik görevini tamamlamış, •Adli sicil kaydı olmayan, •Çorlu ,Marmaraereğlisi, Sultanköy bölgelerinde ikamet eden veya edebilecek.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Demir-Çelik

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıM.Ereğlisinde kurulu tesislerimizde görevlendirilmek üzere Bay/Bayan satınalma mühendisi arıyoruz. •En az 3 yıl satınalma mühendisliği deneyimine sahip, •Üniversitelerin mühendislik fakültelerinden mezun (Tercihen Makine, Endüstri, Metalurji Mühendisliği) •25 - 45 Yaş aralığında, •Tercihen iyi düzeyde İngilizce bilen, •B sınıfı sürücü ehliyetine sahip, •Microsoft office programlarını bilen, •Tercihen Oracle Erp programını bilen, •Takım çalışmasına yatkın, •Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, •Adli sicil kaydı olmayan, •Çorlu ,Marmaraereğlisi, Sultanköy bölgelerinde ikamet eden veya edebilecek.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Demir-Çelik

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıKAPTAN ŞİRKETLER GRUBU- ÇEBİ TRANS VE LOJİSTİK A.Ş. FİRMAMIZDA KADEME BAKIM BÖLÜMÜNDE VARDİYALI SİSTEMDE ÇALIŞACAK TAKIM ARKADAŞLARI ARIYORUZ.

  Aranan Nitelikler-Oto Elektrik bakım konusunda tecrübeli, -Tekirdağ,Silivri,Çorlu,Gümüşyaka ve M.Ereğlisi civarında ikamet eden, -Askerliğini tamamlamış, -45 Yaşını aşmamış,

  Sektör: Demir-Çelik

  Pozisyon: Bakım Onarım Teknikeri

 • İş AçıklamasıKAPTAN ŞİRKETLER GRUBU- ÇEBİ TRANS VE LOJİSTİK A.Ş. FİRMAMIZDA KADEME BAKIM BÖLÜMÜNDE VARDİYALI SİSTEMDE ÇALIŞACAK TAKIM ARKADAŞLARI ARIYORUZ.

  Aranan Nitelikler-Ağır vasıta lastik sökme takma ve montaj işinde tecrübeli, -Tekirdağ,Silivri,Çorlu,Gümüşyaka ve M.Ereğlisi civarında ikamet eden, -Askerliğini tamamlamış, -45 Yaşını aşmamış,

  Sektör: Demir-Çelik

  Pozisyon: Görevli

 • İş AçıklamasıKAPTAN ŞİRKETLER GRUBU- ÇEBİ TRANS VE LOJİSTİK A.Ş. FİRMAMIZDA KADEME BAKIM BÖLÜMÜNDE VARDİYALI SİSTEMDE ÇALIŞACAK TAKIM ARKADAŞLARI ARIYORUZ.

  Aranan Nitelikler-Oto Mekanik,Motor ve hidrolik konusunda tecrübeli, -Tekirdağ,Silivri,Çorlu,Gümüşyaka ve M.Ereğlisi civarında ikamet eden, -Askerliğini tamamlamış, -45 Yaşını aşmamış,

  Sektör: Demir-Çelik

  Pozisyon: Bakım Onarım Teknikeri

 • Şayir MühendislikÇanakkale 20 Şubat 2017

  İş AçıklamasıÇanakkale / Biga / İçdaş Demir Çelik Fabrikası'nda Kurulu Şantiyemizde, Genel Bakım ve Onarım İşlerinde Çalışmak Üzere, Ark Ocağı Panelleri ve Sulu Baca İmalatlarında Tecrübeli, Çelik Konstruksiyonda Deneyimli, Mekanik Tesisat ve Endüstriyel Borulama Alanlarında Çalışmış, Projelerin bütçe, planlama ve maliyet yönetimi, işprogramı hazırlanması görevlerini yapabilecek, Metraj, Hakediş, Keşif Konularına Hakim, Tercihen Demir Çelik Sektöründe Çalışmış.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Makine Mühendisliği Bölümünden mezun, Analitik Düşünebilen, Çözüm Odaklı, Sorumluluk Sahibi, MS Office, Autocad programlarına hakim, Şantiye Yönetimini Sağlayabilecek, İkna kabiliyeti ve temsil gücü yüksek Makine Mühendisi Çalışma Arkadaşı Arayışımız Bulunmaktadır.

  Sektör: Demir-Çelik, Makine, Mekanik Tesisat

  Pozisyon: Mühendis

 • GAZİ METAL MAMULLERIİstanbul Avrupa 20 Şubat 2017

  İş AçıklamasıYönetim Kurulu Başkan Yardımcımızın Arnavutköy’deki evinin( 150 m2) temizliği, yemeği ve gerektiği durumlarda Yön. Kur. Bşk. Yard.’mızın iki oğluyla ilgilenebilecek,

  Aranan NiteliklerHaftanın 6 günü çalışabilecek, sadece Salı günü izin yapabilecek, Çocuklar ile ilgilenirken kullanması açısından İngilizce bilmesi tercih sebebidir, Temizliğe önem veren, Yabancı uyruklu da olabilir, Çocuklarla iletişim yeteneği güçlü, Güvenilir bir bayan aranmaktadır.

  Sektör: Demir-Çelik

  Pozisyon: Hizmetli

 • İş AçıklamasıM.Ereğlisinde kurulu tesislerimizde görevlendirilmek üzere Bay Yerli Hurda Eksperi arıyoruz. •Hurda ve hurda eksperliğinde en az 3 yıl mesleki deneyime sahip •Minimum Meslek Yüksek Okulu veya dengi okullardan mezun, •Vardiyalı düzende çalışabilecek, •Takım çalışmasına yatkın, •Askerlik görevini tamamlamış, •Adli sicil kaydı olmayan, •Çorlu ,Marmaraereğlisi, Sultanköy bölgelerinde ikamet eden veya edebilecek.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Demir-Çelik

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıDemir Çelik ve Metal sektöründe İç ve Dış Ticaret konularında faaliyet gösteren firmamıza"Ofis Asistanı" aramaktadır. Ofisimizin telefon, faks ve mail trafiğini yönlendirmek, Gerekli durumlarda ön muhasebeye destek vermek Dosyalama,arşiv düzeni ve dokümantasyon işlemlerini takip etmek.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu İyi derecede ingilizce bilen Düzenli çalışmayı seven, titiz, dikkatli ve sorumluluk sahibi, MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, Sigara kullanmayan, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden Bayan Adayların Başvurularını bekliyoruz.

  Sektör: Demir-Çelik, Endüstri, Metal Sanayi

  Pozisyon: Ofis Elemanı, Sekreter, Asistan

 • Kaptan Şirketler Grubuİstanbul Avrupa, Tekirdağ 20 Şubat 2017

  İş Açıklaması

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Çevre Mühendisliği bölümünden mezun, Atık Yönetimi konusunda deneyimli, Çevre Görevlisi Belgesine sahip, MS Office programlarına hakim, Aktif olarak araç kullanabilen, Erkek Adaylar İçin askerlik görevini tamamlamış, İnsan ilişkilerinde başarılı, Diksiyonu düzgün, Sorumluluk Sahibi En az 2 yıl çevre görevlisi olarak çalışmış Çorlu, Tekirdağ İl merkezi veya Marmara Ereğlisinde ikamet edebilecek

  Sektör: Demir-Çelik

  Pozisyon: Mühendis

 • Kaptan Şirketler GrubuTekirdağ, İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 20 Şubat 2017

  İş Açıklamasıİş Güvenliği - Çevre Teknisyeni Kaptan Demir Çelik Bünyesindeki Fabrikalarımızda ve Martaş limanımızda görev alabilecek, çalışkan, gelişime açık, problem çözme odaklı olan ve Grup çalışmasına yatkın, Günün % 70-80 sahada geçirecek ve gerekli raporlamaları yapabilecek, Teknik Lise ve/veya Meslek Yüksek okulu çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan NiteliklerİŞ GÜVENLİĞİ VE ÇEVRE TEKNİSYENİ C Sınıfı İş Güvenliği belgesi olan (tercih sebebi) Teknik lise / Meslek Yüksek Okulu Mezunu Askerlikle ilişkisi olmayan İş Güvenliği ve Çevre konularını seven ve ilgilenen, Sahada çalışmayı seven, Gelişime açık, İyi bir izleyici olan Kendisine verilen görevi yapan, Grup çalışmasına yatkın olan, İletişim ve koordinasyon becerileri gelişmiş PC kullanabilen Çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: Demir-Çelik

  Pozisyon: Teknisyen

 • Kaptan Şirketler GrubuTekirdağ, İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 20 Şubat 2017

  İş Açıklamasıİş Güvenliği Uzmanı, Kaptan Demir Çelik Bünyesindeki Fabrikalarımızda ve Martaş limanımızda görev alabilecek, çalışkan, gelişime açık, problem çözme odaklı olan ve Grup çalışmasına yatkın çalışma arkadaşı arıyoruz.

  Aranan NiteliklerİŞ GÜVENLİĞİ UZMANI A, B Sınıfı İş Güvenliği belgesi olan En az 3 yıl ağır sanayi deneyimi olan İş Güvenliği ile ilgili mevzuata hakim İş Güvenliği ile ilgili şirket içinde yapılması gereken Risk Analizi, Eğitim vb. konularında deneyimli Problem çözme becerisi gelişmiş, İletişim ve koordinasyon becerileri gelişmiş Grup Çalışmasına yatkın Sahayı, seven Çalışma arkadaşı arıyoruz.

  Sektör: Demir-Çelik

  Pozisyon: Uzman

 • İş AçıklamasıMAK NDT Elektronik Endsütriyel Muayene Sistemleri ve Hizmetleri A.Ş. firması olarak Tahribatsız Muayene (NDT) alanında uluslararası firmaların Türkiye ve Yakın Asya (Azerbeycan, Türkmenistan) temsilciliğini yapmaktayız. Gelişen iş hacmi dolayısıyla tahribatsız muayene ve kalite kontrol cihazlarının satışı ve satış sonrası hizmetlerini yerine getirmek için İstanbul / Anadolu Yakası - Ataşehirdeki ofisimizde görevlendirilmek üzere BAY / BAYAN, Satış Mühendisi / Satış Destek Mühendisi aramaktadır. Tahribatsız Muayene (NDT) Ürün Gruplarının satış faaliyetlerinin yürütülmesi Müşteri ziyaretlerinin yapılması, tekliflerinin verilmesi ve projelerin takibi Müşteri gereklilikleri ve talepleri doğrultusunda teknik destek, eğitim ve kurulumların yapılması Müşteri özel isteklerine yönelik yurtdışı üretici firmalar ile temas edip müşteriye teknik çözümleri sunulması

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Metalurji ve Malzeme Mühendisliği, Fizik Mühendisliği ve Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun, Temsilcisi olduğumuz uluslararası firmalar iletişime yönelik iyi derecede ingilizce bilen İyi derecede bilgisayar ve MS Office (World, Excel, Power Point, Outlook uygulamaları) programlarını kullanabilen Askerlik hizmetini tamamlamış veya ilişkisi olmayan En az 1 yıl satış pozisyonun da tecrübesi olan B sınıfı sürücü belgesine sahip ve araç kullanım tecrübesi olan Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden Görünüşüne önem veren prezantabl ve diksiyonu düzgün Teknik ve analitik düşünebilen, Takım çalışmasına yatkın

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Demir-Çelik, Mühendislik

  Pozisyon: Mühendis, Satış Temsilcisi

 • NWG ServicesKocaeli, İstanbul Anadolu 20 Şubat 2017

  İş AçıklamasıGebze Organize Sanayi Bölgesinde Bulunan Fabrikada Üretim bölümünde 07:30 - 17:30 Çalışacak 21-34 Yaş Arasında Bay Üretim Elemanları Alınacaktır. Tercihen İş Tecrübesi bulunan, Askerlik görevini tamamlamış, Sabıka kaydı bulunmayan, Sağlık sorunu olmayan Bay Adayların başvuruları değerlendirilecektir MAAŞ + FAZLA MESİ + SERVİS +YEMEK + SOSYAL HAKLAR VERİLMEKTEDİR. Servis Güzergahı: Arap Çeşme Mah. – Güzeller Mah. – Akse Sapağı – Yavuz Selim Mah. – Kadir Bakkal - Adem Yavuz – Sultan Orhan Mah. – Menderes Cad. – Kazım Karabekir Mah.- Atatürk Cad. – Çağdaş Kent - Osman Yılmaz Mah. –Gaziler Mah. – Gebze Belediye -Darıca İstasyon – Boğaziçi Hast ve Çevresi - Darıca Emek Mah -Osman gazi İstasyon - Hayvanat bahçesi - Bayramoğlu Emak Mah.- Fatih Cad.– İnönü Mah. - Üçel Ekmek –Gebze Minibüs Durakları – Fatih Cad. (Tünel)

  Aranan NiteliklerGENEL NİTELİKLER Ortaöğretim veya Lise mezunu, tercihen Endüstri Meslek Lisesi mezunu Askerliğini tamamlamış Üretim alanında tecrübe sahibi Darıca İstasyon, Emek Mah., Daerıca Hayvanat Bahçesi, Gebze merkez ve Çayırova merkezde ikamet eden İrtibat: 0533 961 63 70

  Sektör: Demir-Çelik

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıDemirhan Tel Çit Sistemleri ve Spor Sahaları olarak firmamıza , fabrikamızda aktif satış biriminde çalışacak , yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek yeni takım arkadaşları aramaktayız. Mevcut ve potansiyel müşterilere ürünlerimizin satışını yapmak, Sahada aktif satış yapabilmek, Hedef pazarlarda strateji ve prensiplere uygun yeni satış kanallarının oluşturmak, Müşterilerden siparişin alınmasından teslimata kadar olan sürecin etkin şekilde yönetilmesi, İlgili birimlerle koordinasyonu sağlanması, Yöneticilerin karar vermelerini kolaylaştırmak için gerekli verileri hazırlamak, Tüm pazarlama-satış sürecini takip edip düzenli raporlamak, Potansiyel satış arttırıcı aktivitelerde bulunmak, yeni satış noktaları ve alternatif kanallar oluşturmak, Müşteri portföyünü genişletmek, Telefon ve mail yoluyla gelen müşteri taleplerini karşılamak.

  Aranan NiteliklerÖnlisans ya da lisans mezunu, MS Office programlarına hakim, Seyahat engeli olmayan, Aktif olarak araç kullanabilen, Takım çalışmasına uygun, planlama yeteneği yüksek, İletişim becerisi kuvvetli, Öğrenmeye açık ve istekli. Tel çit sistemleri ve spor sahaları sektöründe yer alan firmamızın ürünlerinin, satış ve pazarlama faaliyetlerinin yürütebilecek, Teklif , takip ve sonuçlandırmasını yapabilecek, Diksiyonu düzgün, Prezentabl, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, 22-35 Yaş arası BAY

  Sektör: Demir-Çelik, Diğer, Metal Sanayi

  Pozisyon: Yetkili, Müşteri Temsilcisi, Sorumlu

 • Kaptan Şirketler Grubuİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 20 Şubat 2017

  İş AçıklamasıFirmamızın Altunizade'de bulunan merkez ofisinde görevlendirmek üzere aşağıda belirtilen tanım ve niteliklerde Finans Uzman Yardımcısı aramaktayız.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden lisans düzeyinde mezun, Finans alanında 0-3 yıl arasında deneyim sahibi, Finans alanında ilgili raporlamaları, günlük nakit akışını, kredi ve mevduatların takibini, bankacılık işlemlerini yürütebilecek, Tercihen iyi düzeyde İngilizce bilen, İletişim becerileri gelişmiş, takım çalışmasına yatkın, Pratik, hızlı düşünebilen, yoğun iş temposuna ayak uydurabilen, Microsoft office programlarını bilen, Erkek adaylar için askerlik ilişkisi olmayan,

  Sektör: Demir-Çelik

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard

 • İş AçıklamasıPaslanmaz Çelik Mutfak Eşyaları sektöründe hizmet veren firmamızın; Muhasebe Birimi'nde görevlendirilmek üzere; *Fatura, banka, çek/senet ve kasa işlemlerinin günlük kayıtlarını yapmak, *Cari ve Ba/Bs mutabakatlarını yapmak, *Tahsilat görüşmeleri yapmak, *Stok takibi yapmak, *Pos ve kredi kartı işlemlerinin takibini yapmak, *Beyanname sürecine hazırlık aşamasındaki ön muhasebe işlemlerini yapmak, *Pazarlamacıların takibi - satışların kontrolü ve sevkiyatların planlanmasını sağlamak *Logo-Tiger kullanmasını bilen *En az 3 yıl tecrübeli

  Aranan NiteliklerPaslanmaz Çelik Mutfak Eşyaları sektöründe hizmet veren firmamızın; Muhasebe Birimi'nde görevlendirilmek üzere; *Fatura, banka, çek/senet ve kasa işlemlerinin günlük kayıtlarını yapmak, *Cari ve Ba/Bs mutabakatlarını yapmak, *Tahsilat görüşmeleri yapmak, *Stok takibi yapmak, *Pos ve kredi kartı işlemlerinin takibini yapmak, *Beyanname sürecine hazırlık aşamasındaki ön muhasebe işlemlerini yapmak, *Pazarlamacıların takibi - satışların kontrolü ve sevkiyatların planlanmasını sağlamak *Logo-Tiger kullanmasını bilen *En az 3 yıl tecrübeli

  Sektör: Beyaz Eşya, Dayanıklı Tüketim Malları, Demir-Çelik

  Pozisyon: Eleman

 • Kaptan Şirketler Grubuİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 20 Şubat 2017

  İş AçıklamasıFirmamızın Bilgi İşlem departmanında görevlendirilmek üzere aşağıda belirtilen tanım ve niteliklerde çalışma arkadaşı aramaktayız. - Sharepoint üzerinde şirket intranet sayfasında ihtiyaca yönelik implementasyon yapmak, - ERP sistemleri hakkında modül danışmanlığı ve teknik destek vermek, - Kurum içerisinde yapılan C# ve .Net tabanlı yazılımlara müdehale etmek ihtiyaca uygun geliştirme yapmak, - Oracle ve SQL veritabanı sistemlerini izlemek ihtiyaçları belirlemek, raporlamak, - Unix tabanlı sistemlerin kontrol ve yönetimine katkıda bulunmak, - ISO – 27001 kapsamında yürütülen prosedür, form ve talimatları takip etmek,

  Aranan Nitelikler-Benzer bir pozisyonda en az 3 yıl görev yapmış, -Tercihen bilgisayar ve alakalı bölümlerden en az lisans mezunu, -Tercihen MCSD, MCAD, MCPD, OCA, OCP, CNC sertifikalarından birine veya birkaçına sahip, -Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, -Ekip çalışmasına uygun, -Veritabanı sistemleri hakkında tecrübeli, -Bilgisayar donanımı, active directory, vmware, Unix ve network altyapıları gibi bilişim sistemleri hakkında fikir veya tecrübe sahibi, - C#, .Net üzerinde geliştirme, analiz decoding yapabilecek, - İş zekası ve Datawarehouse mimarisi hakkında bilgisi olan, -Oracle ERP yazılımı/sistemleri ve yardımcı sistemlerinin işleyişi konusunda tecrübeli modül danışmanlığı desteği verebilecek, -Erkek adaylar için askerlik ilişkisi olmayan, -Planlı, organize ve titiz eğitim ile gelişmeye açık, -İyi düzeyde İngilizce bilen,

  Sektör: Demir-Çelik

  Pozisyon: Bilgisayar Mühendisi, Bilgisayar Programcısı

 • İş Açıklaması* ETA muhasebe programını eksiksiz kullanabilen * Cari hesap, fatura ve stok takibi yapabilme * Personel maaş ve puantaj işlemleri * Çek, senet takibi yapabilme * Günlük fatura işleyişini sağlayabilme * Mali evrak takip ve dosyalama yapabilme * Muhasebe raporlarını yönetime sunma

  Aranan Nitelikler* Meslek Yüksek Okullarının Muhasebe bölümlerinden veya üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun * Ön muhasebe hususunda tecrübeli * Diksiyonu düzgün * Tertipli ve düzenli * Zaman planlaması yapabilen * Bayan * En az 3 yıl tecrübeli

  Sektör: İmalat, Demir-Çelik, Denizcilik

  Pozisyon: Eleman

 • Yordam Danışmanlıkİstanbul Anadolu 14 Şubat 2017

  İş AçıklamasıDanışmanlığını yapmakta olduğumuz üretim sektöründe faaliyet gösteren müşteri firmamız için "İç Satış Uzmanı" aramaktayız. Yurt içi ve Yurt Dışı pazarda potansiyel müşteri ve projeleri, gelişmeleri araştırmak, Potansiyel ve mevcut müşteri ziyaretlerini gerçekleştirmek, Müşteriden gelen talepler çerçevesinde üretim ile koordineli olarak, fiyat analizleri yapmak ve teklif hazırlamak, İhaleler için gerekli evrakları hazırlamak ve ihale yeterlik kriterleri konusunda kanuni süreçleri takip etmek, Alınan işlerde; siparişleri fabrikaya iletmek, fabrika, ambar ve şantiye sahasında müşteri kabullerine nezaret etmek, Hak edişleri düzenlenmek Sipariş, üretim ve sevk süreçlerinin yakın takibini yapmak, Proje maliyet analiz çalışmalarını yürütmek, Müşteri alacaklarını yakın takip etmek, tahsilatlar konusunda muhasebe/finans ile koordineli çalışmak, Satış raporlarını hazırlamak.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun, Çelik, kaynaklı imalat, otomotiv sektörlerinde ve min. 2 yıl satış alanında deneyimli, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Analitik düşünebilen, Ekip çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.

  Sektör: Holding, Demir-Çelik

  Pozisyon: Uzman

 • İş AçıklamasıNaci Uyar Demir Çelik bünyesindeki mevcut ve oluşabilecek tüm pozisyonlar için değerlendirilmek üzere Genel Başvuru'ları kabul etmekteyiz.

  Aranan Nitelikler- Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, - Avcılar, Esenyurt, Beylikdüzü civarında ikamet eden (İstanbul merkez ofise başvurular için), Adaylar değerlendirmeye alınacaktır.

  Sektör: Demir-Çelik

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi, Eleman, Ahçı/Aşçı

 • İş AçıklamasıÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Mesleğinde min. 3 yıl deneyimli, Alış – satış faturalarını işleyebilen, KDV-Muhtasar-BA-BS beyannamelerini yapabilen, Cari Hesap mutabakat ve takibi yapabilen, E-fatura kesebilen, Banka-Çek-senet gibi finansal araçların takibini yapabilen, Vergi mevzuatı ve muhasebe standartlarına hakim, Muhasebe paket programları (tercihen LOGO) ve MS Office programlarını etkin şekilde kullanabilen, İş takibi ve sonuçlandırılması konusunda başarılı ve sorumluluk sahibi, Yazılı ve sözlü iletişim becerileri gelişmiş, Avcılar-Beylikdüzü-Kıraç çevresinde ikamet eden, Askerlik ile ilişiği bulunmayan, Bay “ Muhasebe Personeli ” arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Mesleğinde min. 3 yıl deneyimli, Alış – satış faturalarını işleyebilen, KDV-Muhtasar-BA-BS beyannamelerini yapabilen, Cari Hesap mutabakat ve takibi yapabilen, E-fatura kesebilen, Banka-Çek-senet gibi finansal araçların takibini yapabilen, Vergi mevzuatı ve muhasebe standartlarına hakim, Muhasebe paket programları (tercihen LOGO) ve MS Office programlarını etkin şekilde kullanabilen, İş takibi ve sonuçlandırılması konusunda başarılı ve sorumluluk sahibi, Yazılı ve sözlü iletişim becerileri gelişmiş, Avcılar-Beylikdüzü-Kıraç çevresinde ikamet eden, Askerlik ile ilişiği bulunmayan, Bay “ Muhasebe Personeli ” arayışımız bulunmaktadır.

  Sektör: Demir-Çelik

  Pozisyon: Sorumlu

 • Global ÇelikTüm Türkiye, İstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıHIRDAVAT VE ÇELİK HALAT SEKTÖRÜNDE DENEYİMLİ * MÜŞTERİ ZİYARETLERİ YAPABİLECEK * FİRMA İLE KOORDİNELİ BİR ŞEKİLDE SİPARİŞ ALABİLECEK * TAHSİLATLARINI TAKİP EDECEK * FİRMA ÜRÜN TANITIMINI YAPABİCEK * SEYAHAT ENGELİ OLMAYAN

  Aranan NiteliklerİSTANBUL VE İSTANBUL DIŞI BÖLGELERDE GÖREVLENDİRMEK ÜZERE * TEKNİK HIRDAVAT VE ÇELİK HALAT SEKTÖRÜNDE DENEYİMLİ SATIŞ TEMSİLCİLERİ ALINACAKTIR. NOT: HER PERSONEL KENDİ BÖLGESİNDEN SORUMLU OLACAKTIR.

  Sektör: Demir-Çelik

  Pozisyon: Bölge Sorumlusu

 • İş AçıklamasıSıcak ve Soğuk hadde üretim ile ilgili genel işleyişi öğrenmek ve yapmak, Bulunduğu üretim bölümü ile ilgili bakım onarım işlerini öğrenmek ve bakım süreçlerinden sorumlu olmak, Lojistik planlama ile ilgili genel işleyişi öğrenmek, Üretim alanında belirlenen talimatlara ve iş güvenliği kurallarına uygun olarak prosesin ürün hazırlama, ambalaj ve etiketleme aşamalarında çalışacak, Talimatlara uygun olarak üretim faaliyetlerini gerçekleştirmek,

  Aranan Nitelikler•Teknik Lise, Endüstri Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okulu mezunu (Metal İşleri, Makine, Motor, Elektrik, Torna-Tesviye vb. ), •Vardiyalı çalışabilecek, •Yetiştirilmek üzere (Tercihen üretim alanında iş tecrübesine sahip veya makina operatörü olarak görev yapmış) •İletişim becerileri ve insan ilişkileri güçlü, takım çalışmasına yatkın, •Bay / bayan personeller aranmaktadır.

  Sektör: Demir-Çelik, İmalat, Metal Sanayi

  Pozisyon: Operatör

 • İş AçıklamasıSatış arttırıcı pazarlama teknikleri belirlemek ve uygulamak Yurtiçi potansiyel müşterileri tespit etmek, müşteri portföyünün genişlemesini sağlamak, Pazar araştırmaları yaparak, yeni satış hedeflerinin gerçekleştirilmesi için gerekenleri yerine getirmek, Müşteri odaklı pazarlama, satış hedef ve stratejileri oluşturmak, Rakip aktiviteleri takip etmek ve raporlamak.

  Aranan NiteliklerYaratıcı fikirler üretebilen, dijital strateji ve konsept geliştirebilen Metin ve içerik üretme konusunda yetkin Çözüm üreten, analitik düşünebilen, zamanı etkin kullanan, sonuç odaklı ve ekip çalışmasına yatkın Pazarlama dünyasındaki trendleri yakından takip eden Sosyal medyayı aktif olarak kullanan, takip eden ve araştırmayı seven Yoğun çalışma temposu altında hızlı düşünebilecek ve aksiyon alabilecek

  Sektör: Demir-Çelik, Reklamcılık

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard, Eleman, Sorumlu, Şef Yardımcısı

 • Uyar Çelikİstanbul Avrupa 12 Şubat 2017

  İş AçıklamasıŞirketimizin dış ticaret departmanında görevlendirilmek üzere, ihracat vesaikinin hazırlanması konusunda deneyimli ve ithalat operasyonlarını yürütebilecek eleman aranıyor.

  Aranan Niteliklerİngilizce bilen, tercihen üniversite mezunu

  Sektör: Demir-Çelik

  Pozisyon: Müdür Yardımcısı

İş Habercisi - Demir-Çelik İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?