Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Demir-Çelik İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Demir-Çelik
 • İş AçıklamasıDanışmanlığını yapmakta olduğumuz Döküm sektöründe faaliyet gösteren firmamız bünyesinde değerlendirilmek üzere, Üretim sürecini planlayıp, iş emirlerini oluşturacak ve takip edecek, Siparişlerin miktarı ve teslim tarihlerine göre, ilgili işlem adımlarını belirleyecek, Siparişlerin teslimatlarının zamanında gerçekleşmesini sağlayacak, Stok ve sipariş durumlarına göre hammadde ihtiyaçlarını planlayacak ve raporlamasını yapacak,

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun, Metal sektöründe benzer pozisyonda en az 5 yıl tecrübeli. Üretim süreçleri hakkında bilgi sahibi Ekip yönetim tecrübesi olan, ERP tecrübeli, teknik resim okuma becerisine sahip, Analitik, planlı çalışan Kurumsal deneyim ve görgüsü olan, düzenli ve disiplinli çalışmayı kendisine ilke edinmiş, bütünsel kalite ve sürekli gelişim anlayışına sahip, bilgisayardan ve ofis yazılımlarından etkin olarak yararlanabilen ve askerlikle ilgisi olmayan bay adayların başvuru yapmaları rica olunur. Başvurular cevaplandırılacak ve kesinlikle gizli tutulacaktır.

  Sektör: Demir-Çelik, Alüminyum, Metal Sanayi

  Pozisyon: Yönetici, Yönetmen, Müdür

 • İş AçıklamasıDanışmanlığını yapmakta olduğumuz Döküm sektöründe faaliyet gösteren firmamız bünyesinde değerlendirilmek üzere, Yarı mamul ve mamuller için kalite onay sürecini yönetecek, Kalite Yönetim Sistemleri Faaliyetlerini yürütecek, Çevre ve İş güvenliği politikalarının bölümde yaygınlaştırılmasını ve yürütülmesini sağlayacak, OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi ve ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemlerinin uygulamalarına firmanın katılımı ve uyumunu sağlayacak, İş güvenliği tehlikeleri ve çevre boyutları ile ilgili risk değerlendirme çalışmalarını gerçekleştirecek, Sürdürülebilir yönetim sisteminin yürütülmesini sağlayacak, düzeltici ve önleyici faaliyetleri yürütecek.

  Aranan NiteliklerÜniversite mezunu, Alanında en az 5 yıl tecrübeli. ISO 9001 - 14001, OHSAS, Çevre Yönetimi, 5S, İSG, Hammadde bilgisi, Laboratuvar bilgisi, analiz ölçümü ve yorumlama becerisine sahip, Dökme demir sektöründe tecrübeli, İletişimi kuvvetli, Analitik yapısı kuvvetli Kurumsal deneyim ve görgüsü olan, düzenli ve disiplinli çalışmayı kendisine ilke edinmiş, bütünsel kalite ve sürekli gelişim anlayışına sahip, bilgisayardan ve ofis yazılımlarından etkin olarak yararlanabilen bayan ve askerlikle ilgisi olmayan bay adayların başvuru yapmaları rica olunur. Başvurular cevaplandırılacak ve kesinlikle gizli tutulacaktır.

  Sektör: Demir-Çelik, Alüminyum, Metal Sanayi

  Pozisyon: Yönetici, Yönetmen, Müdür

 • İş AçıklamasıDanışmanlığını yapmakta olduğumuz Döküm sektöründe faaliyet gösteren firmamız bünyesinde değerlendirilmek üzere; Tüm yurtiçi ve yurtdışı pazarlama stratejilerinin, marka iletişiminin ve halka ilişkiler aktivitelerini planlayacak, Katalog, föyler gibi görsel materyallerin ve web sitesinin hazırlanmasında firma marka imajıyla uyumlu görsellerin oluşturacak, reklam, medya ve ajanslarla iletişim kuracak. Fuar katılım organizasyonlarının, stant dizaynlarının ve fuar görsellerinin hazırlayıp yönetecek, Sosyal sorumluluk, etkinlik ve sponsorluk faaliyetlerini organize edecek Ürün geliştirme, Fiyatlandırma, Dağıtım ve Tutundurma faaliyetlerini yürütecek.

  Aranan NiteliklerÜniversite mezunu, tercihen alanında yüksek lisans yapmış. Üretim yapan firmaların, tercihen döküm sektöründe asgari 5 yıl tecrübeli Prezantabl, İletişimi kuvvetli, Ekip çalışmasına inanan ve ekibini yönlendirme becerisine sahip, Ofis yazılımlarından etkin bir şekilde yararlanabilen, İyi derecede İngilizce dil bilgisine sahip. Kurumsal deneyim ve görgüsü olan, düzenli ve disiplinli çalışmayı kendisine ilke edinmiş, bütünsel kalite ve sürekli gelişim anlayışına sahip, bilgisayardan ve ofis yazılımlarından etkin olarak yararlanabilen bayan ve askerlikle ilgisi olmayan bay adayların başvuru yapmaları rica olunur. Başvurular cevaplandırılacak ve kesinlikle gizli tutulacaktır.

  Sektör: Alüminyum, Metal Sanayi, Demir-Çelik

  Pozisyon: Müdür, Yönetici, Yönetmen

 • İş AçıklamasıŞirketimizin Kırşehir' de bulunan Döküm ve Talaşlı İmalat Fabrikası bünyesinde görevlendirilmek üzere, iletişim ve organizasyon becerisi güçlü,ekip çalışması ve yoğun iş ortamına uyumlu çalışma arkadaşı arıyoruz.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Metalurji Mühendisliği veya Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun Konusunda en az 5 yıl iş tecrübesi (tercihen döküm sektöründe) olan İyi derecede İngilizce bilen Askerlik görevini tamamlamış

  Sektör: Demir-Çelik, Makine, Mühendislik

  Pozisyon: Mühendis, Uzman, Sorumlu

 • İş AçıklamasıUzun yıllardır ENDÜSTRİYEL MUTFAK ve SOĞUTMA Sektöründe faaliyet gösteren firmamızın imalat bölümünde çalışmak üzere "İmalat Müdürü ve Personeller" alınacaktır.

  Aranan Nitelikler-ÇELİK EŞYA USTALARI VE YARDIMCILARI -PASLANMAZ ÇELİK USTA VE ÇIRAKLARI -SANAT OKULU MEZUNLARI -STAJYER TALEBELER -AVRUPA YAKASINDA ŞİŞLİ-ÇAĞLAYAN BÖLGESİNE ULAŞIMI KOLAY OLAN personeller aranmaktadır.

  Sektör: Demir-Çelik, İmalat, Metal Sanayi

  Pozisyon: Eleman, Ustabaşı, Çırak, Usta, Bakım Onarım Teknikeri

 • Firma Adı GizliÇanakkale 25 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıDemir Çelik Fabrikası'nda Kurulu Şantiyemizde, Genel Bakım ve Onarım İşlerinde Çalışmak Üzere, Ark Ocağı Panelleri ve Sulu Baca İmalatlarında Tecrübeli, Çelik Konstruksiyonda Deneyimli, Mekanik Tesisat ve Endüstriyel Borulama Alanlarında Çalışmış, Projelerin bütçe, planlama ve maliyet yönetimi, işprogramı hazırlanması görevlerini yapabilecek, Metraj, Hakediş, Keşif Konularına Hakim, Tercihen Demir Çelik Sektöründe Çalışmış.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Makine Mühendisliği Bölümünden mezun, Analitik Düşünebilen, Çözüm Odaklı, Sorumluluk Sahibi, MS Office, Autocad programlarına hakim, Şantiye Yönetimini Sağlayabilecek, İkna kabiliyeti ve temsil gücü yüksek Makine Mühendisi Çalışma Arkadaşı Arayışımız Bulunmaktadır.

  Sektör: Demir-Çelik, Makine, Mekanik Tesisat

  Pozisyon: Mühendis

 • İş Açıklaması40 YILI AŞKIN SÜREDİR DEMİR ÇELİK SEKTÖRÜNDE İTHALAT VE İHRACAT ÜZERİNE HİZMET VEREN FİRMAMIZIN ESENYURT - KIRAÇ'TA BULUNAN MERKEZ OFİSİNDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE, - YURTİÇİ SATIŞ SÜRECİNİ TAKİP EDECEK, - HAFTALIK VE AYLIK SATIŞ RAPORLARINI HAZIRLAYACAK, YETİŞTİRİLMEK ÜZERE "MÜŞTERİ TEMSİLCİLERİ" ALINACAKTIR.

  Aranan Nitelikler- AVCILAR, BEYLİKDÜZÜ, ESENYURT CİVARINDA İKAMET EDEN, - SÖZLÜ VE YAZILI İLETİŞİM YETENEĞİ YÜKSEK, - MS OFFİCE UYGULAMALARINA HAKİM, - ERKEK ADAYLAR İÇİN ASKERLİK GÖREVİNİ TAMAMLAMIŞ, TERCİHEN EHLİYET SAHİBİ, ADAYLAR ARASINDAN ALIM YAPILACAKTIR.

  Sektör: Demir-Çelik

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi

 • İş AçıklamasıM.Ereğlisinde kurulu tesislerimizde görevlendirilmek üzere Bay/Bayan satınalma mühendisi arıyoruz. •En az 3 yıl satınalma mühendisliği deneyimine sahip, •Üniversitelerin mühendislik fakültelerinden mezun (Tercihen Makine, Endüstri, Metalurji Mühendisliği) •25 - 45 Yaş aralığında, •Tercihen iyi düzeyde İngilizce bilen, •B sınıfı sürücü ehliyetine sahip, •Microsoft office programlarını bilen, •Tercihen Oracle Erp programını bilen, •Takım çalışmasına yatkın, •Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, •Adli sicil kaydı olmayan, •Çorlu ,Marmaraereğlisi, Sultanköy bölgelerinde ikamet eden veya edebilecek.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Demir-Çelik

  Pozisyon: Eleman

 • Kaptan Şirketler Grubuİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 25 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıFirmamızın Altunizade'de bulunan merkez ofisinde görevlendirmek üzere bayan temizlik görevlisi aramaktayız.

  Aranan NiteliklerBenzeri görevlerde 1- 2 yıl deneyim sahibi. Temizlik konusunda hassas davranacak. Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden. Tercihen 40 yaşını aşmamış.

  Sektör: Demir-Çelik

  Pozisyon: Görevli, Eleman

 • İş AçıklamasıDanışmanlığını yapmakta olduğumuz Döküm sektöründe faaliyet gösteren firmamız bünyesinde değerlendirilmek üzere, Tesislerin üretim planlarına uygun şekilde bakım-üretim performans takiplerini yapacak, İşletmenin yüksek verimlilik hedefine paralel modern bakım sistemlerini kurup, iyileştirilmesi ve geliştirilmesinden sorumlu olacak, Makine, yedek parça sürecini yönetecek,

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Makine Mühendisliği veya Elektrik / Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, Üretim tesislerinde benzer pozisyonda en az 5 yıl tecrübeli. Bina bakım onarım, çevre yönetimi, İSG yönetimi konularında bilgi ve tecrübe sahibi, Mekanik, Hidrolik, Pnömatik, Elektrik, Eldektronik konularında teknik bilgisi olan, İletişimi iyi, Kurumsal deneyim ve görgüsü olan, düzenli ve disiplinli çalışmayı kendisine ilke edinmiş, bütünsel kalite ve sürekli gelişim anlayışına sahip, bilgisayardan ve ofis yazılımlarından etkin olarak yararlanabilen bayan ve askerlikle ilgisi olmayan bay adayların başvuru yapmaları rica olunur. Başvurular cevaplandırılacak ve kesinlikle gizli tutulacaktır.

  Sektör: Danışmanlık, Demir-Çelik, Alüminyum

  Pozisyon: Yönetici, Müdür, Yönetmen

 • Dilşen Demir Çelikİstanbul Avrupa 25 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıKalite politikası ve hedefleri doğrultusunda çalışmak, Alış evraklarının sisteme kaydedilmesi Satış irsaliyelerinin düzenlemek ve faturalandırmak, Hesap mutabakatı yapmak ,Cari hesapları takip etmek, Gelen siparişleri bilgisayara girmek,

  Aranan NiteliklerLOGO Tiger ticari programı bilmek. En az lise ( ticaret) mezunu olmak, Benzer bir görevde en az 5yıl deneyim sahibi olmak, Microsoft Office programlarını kullanabilmek. 25-40 yaş aralığında İş yerine yakın ikamet etmek Ekip çalışması yapabilecek "Ön Muhasebe Elemanı"aranmaktadır.

  Sektör: Demir-Çelik, Denizcilik

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Sorumlu

 • İş AçıklamasıFirmamızın Tekirdağ / Marmaraereğlisi tesislerinde görevlendirilmek üzere Bilgi İşlem departmanımıza aşağıda belirtilen tanım ve niteliklerde çalışma arkadaşı aramaktayız. - Sharepoint üzerinde şirket intranet sayfasında ihtiyaca yönelik implementasyon yapmak, - ERP sistemleri hakkında modül danışmanlığı ve teknik destek vermek, - Kurum içerisinde yapılan C# ve .Net tabanlı yazılımlara müdehale etmek ihtiyaca uygun geliştirme yapmak, - Oracle ve SQL veritabanı sistemlerini izlemek ihtiyaçları belirlemek, raporlamak, - Unix tabanlı sistemlerin kontrol ve yönetimine katkıda bulunmak, - ISO – 27001 kapsamında yürütülen prosedür, form ve talimatları takip etmek,

  Aranan Nitelikler-Benzer bir pozisyonda en az 3 yıl görev yapmış, -Tercihen bilgisayar ve alakalı bölümlerden en az lisans mezunu, -Tercihen MCSD, MCAD, MCPD, OCA, OCP, CNC sertifikalarından birine veya birkaçına sahip, -Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, -Ekip çalışmasına uygun, -Veritabanı sistemleri hakkında tecrübeli, -Bilgisayar donanımı, active directory, vmware, Unix ve network altyapıları gibi bilişim sistemleri hakkında fikir veya tecrübe sahibi, - C#, .Net üzerinde geliştirme, analiz decoding yapabilecek, - İş zekası ve Datawarehouse mimarisi hakkında bilgisi olan, -Oracle ERP yazılımı/sistemleri ve yardımcı sistemlerinin işleyişi konusunda tecrübeli modül danışmanlığı desteği verebilecek, -Erkek adaylar için askerlik ilişkisi olmayan, -Planlı, organize ve titiz eğitim ile gelişmeye açık, -İyi düzeyde İngilizce bilen,

  Sektör: Demir-Çelik

  Pozisyon: Bilgisayar Mühendisi, Bilgisayar Programcısı

 • Global Çelikİstanbul Avrupa 27 Mayıs 2017

  İş Açıklaması* ÇEK- SENET KAYITLARINI YAPABİLECEK * CARİ HESAP MUTABAKATLARI * DOSYALAMA İŞLEMLERİ * YEVMİYE FİŞLERİNİN TAKILMASI * BA - BS MUTABAKATLARI

  Aranan Nitelikler* 18 - 25 ARASI BAYAN * EN AZ LİSE MEZUNU * AVCILAR- BEYLİKDÜZÜ - ESENYURT CİVARINDA OTURAN

  Sektör: Demir-Çelik

  Pozisyon: Yardımcı

 • ÖMÜR ÇELİK A.Ş.İstanbul Anadolu 23 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıDemir-Çelik sektöründe faaliyet gösteren firmamızda, İstanbul-Ataşehir Merkez Fabrikamızda Depo-Sevkiyat departmanında görevlendirilmek üzere Forklift Operatörü " aramaktayız Araçların yüklenmesi ve boşaltılması Yükleme sahasının düzeninin sağlanması

  Aranan NiteliklerForklift ehliyetine sahip ve aktif olarak forklift kullanabilen En az 2 yıl deneyimi olan Erkek adaylar için askerlik sorunu olmayan Takım çalışmasına uyum sağlayabilen Vardiyalı çalışabilecek iş güvenliğine önem veren

  Sektör: Demir-Çelik

  Pozisyon: Forklift Operatörü / Reachtrack

 • İş AçıklamasıDemir-Çelik sektöründe faaliyet gösteren firmamızda, İstanbul-Ataşehir Merkez Fabrikamızda Depo-Sevkiyat departmanında görevlendirilmek üzere Depo Elemanları alınacaktır.

  Aranan NiteliklerTercihen vinç kullanabilen, Takım çalışmasına yatkın, enerjisi yüksek, Vardiyalı çalışabilecek, 30 yaşını aşmamış, Askerlik görevini tamamlamış,

  Sektör: Demir-Çelik

  Pozisyon: Eleman, Görevli

 • İş AçıklamasıŞirketteki açık ve kapalı iş sahalarında ve demirbaşlarda meydana gelen elektrik bakım-onarım, arıza işlemlerinin giderilmesi, Demirbaşların şirket içi talimat ve prosedürler ile ilgili mevzuat kapsamında periyodik, koruyucu bakım-onarım işlerinin yapılması, Üretim makine ve donanımlarının mekanik arızalarını gidermek, Arızalara zamanında müdahale etmek ve önleyici tedbirler almak. Periyodik bakımları gerçekleştirmek ve üretim makinalarının verimli çalışmasına katkıda bulunmak,

  Aranan NiteliklerTürkiye'nin önde gelen vasıflı çelik üreticisi olan şirketimiz Coşkun Group, 1983 yılında demir çelik ticaretine adım atmıştır. Müşteri ihtiyaçları doğrultusunda hizmet kalitesini arttırmak amacı ile 1990 yılında ithalata başlamış ve edindiği ticari birikimi sürekli ve doğru yatırımlarla artırarak günümüz demir çelik sektörünün önde gelen firmaları arasına girme başarısını göstermiştir. Kuruluşundan bu yana istikrarlı bir şekilde büyüyen firmamız bugün başta makine, otomotiv, savunma sanayi ,inşaat, beyaz eşya, çelik konstrüksiyon ve imalat olmak üzere birçok sektörde faaliyet gösteren yüzlerce müşterisine, kendi üretimi olan ürünleri yanı sıra iç ve dış piyasadan temin ettiği ürünlerle hizmet sunmaktadır. BAKIM TEKNİSYENLERİ Türkiye'nin önde gelen vasıflı çelik üreticisi olan şirketimiz için Kocaeli-Çayırova lokasyonunda görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde “BAKIM TEKNİSYENLERİ “ alınacaktır. Tercihen Meslek Yüksek Okulu veya Endüstri / Teknik Meslek Liselerinin Elektrik Otomasyon Mekanik, Torna Tesviye ve ilgili bölümlerinden mezun, Ağır sanayi sektöründe ( demir-çelik fabrikaları, çimento fabrikaları, döküm fabrikaları, diğer metal sanayi işkolları v.b) mekanik bakım ve elektrik bakım departmanlarında min. 3 yıl tecrübeli Takım çalışmasına yatkın, Askerlikle ilişiği olmayan, Hidrolik ve pnömatik sistemlerin bakım ve onarımında bilgi ve tecrübe sahibi Gezer köprü vinçlerinin her türlü bakım ve onarımında tecrübeli Eletrik gaz altı veya argon kaynaklarından en az birini bilen Mekanik bakım departmanında vardiya tutabilecek düzeyde tecrübe sahibi Tercihen orta ve alçak gerilim ve elektrik sistemlerinde tecrübesi olan, Otomasyon sistemleri ve mekanik sistemler konusunda bilgi sahibi olan

  Sektör: Demir-Çelik

  Pozisyon: Bakım Onarım Teknikeri

 • İş AçıklamasıDemir-Çelik sektöründe faaliyet gösteren firmamızda, İstanbul-Ataşehir Soğuk Hadde tesisinde görevlendirilmek üzere Üretim Elemanı alınacaktır.

  Aranan NiteliklerEnaz Ortaokul olmak üzere tercihen meslek lisesi mezunu, (Torna, Tesviye, Makine, Motor, Elektrik, Metal İşleri) Tavan Vinci ve Üretim Operatörü olarak yetiştirilmek üzere işin gerektireceği teknik donanıma ve belgeye sahip, Takım çalışmasına yatkın, enerjisi yüksek, Vardiyalı çalışma sisteminde çalışabilecek, 30 yaşını aşmamış, Askerlik görevini tamamlamış,

  Sektör: Demir-Çelik

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Temsilci

 • İş AçıklamasıDemir-Çelik sektöründe faaliyet gösteren firmamızda, üretim faaliyetlerinde görevlendirilmek üzere Üretim Müdürü aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Metalurji ve Makine veya Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun, Alanında enaz 3-4 yıl tecrübeli Tercihen soğuk hadde üretimi üzerine tecrübesi olan, Analitik ve pratik düşünebilme, problem çözme yetkinliklerine sahip, takım çalışmasına yatkın, insan ilişkileri güçlü, enerjisi yüksek, MS Office programlarını etkin şekilde kullanabilen, Askerlik görevini tamamlamış,

  Sektör: Demir-Çelik

  Pozisyon: Müdür Yardımcısı, Müdür, Yönetici

 • İş AçıklamasıDemir-Çelik sektöründe faaliyet gösteren firmamızda görevlendirilmek üzere Satış/Pazarlama Müşteri Temsilcisi aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin tercihen 4 yıllık Metalurji, Makine ve Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, MS Office programlarını etkin şekilde kullanabilen, Satış ve pazarlama alanında kendine güvenen, İnsan ilişkileri ve ikna kabiliyeti kuvvetli ve satış odaklı olan, Takım çalışmasına yatkın, enerjisi yüksek ve güler yüzlü, Dış görünümüne önem veren, şirketimizi iyi şekilde temsil edebilecek, Satış faaliyetlerinin gerektirdiği esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Seyahat engeli bulunmayan, B sınıfı sürücü ehliyetine sahip, Askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için), Tercihen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden,

  Sektör: Demir-Çelik

  Pozisyon: Uzman, Satış Temsilcisi, Eleman, Temsilci

 • İş AçıklamasıSıcak ve Soğuk hadde üretim ile ilgili genel işleyişi öğrenmek ve yapmak, Bulunduğu üretim bölümü ile ilgili bakım onarım işlerini öğrenmek ve bakım süreçlerinden sorumlu olmak, Lojistik planlama ile ilgili genel işleyişi öğrenmek, Üretim alanında belirlenen talimatlara ve iş güvenliği kurallarına uygun olarak prosesin ürün hazırlama, ambalaj ve etiketleme aşamalarında çalışacak, Talimatlara uygun olarak üretim faaliyetlerini gerçekleştirmek,

  Aranan NiteliklerTürkiye'nin önde gelen vasıflı çelik üreticisi olan şirketimiz için KOCAELİ-ÇAYIROVA lokasyonunda çalıştırılmak ve yetiştirilmek üzere tecrübeli ve tecrübesiz sıcak hadde, soğuk hadde üretim ve sevkiyat elemanları aranmaktadır •Lise, Teknik Lise, Endüstri Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okulu mezunu •Vardiyalı çalışabilecek, •Yetiştirilmek üzere (Tercihen üretim alanında iş tecrübesine sahip veya makina operatörü olarak görev yapmış) •İletişim becerileri ve insan ilişkileri güçlü, takım çalışmasına yatkın, •Bay / bayan personeller aranmaktadır.

  Sektör: Demir-Çelik, İmalat, Metal Sanayi

  Pozisyon: Operatör

 • İş AçıklamasıDemir-Çelik sektöründe faaliyet gösteren firmamızda görevlendirilmek üzere Dış Ticaret ( İthalat-İhracat) Uzmanı aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Ticari Bilimler ve Mühendislik Fakültelerinden mezun, ÇOK İYİ DERECEDE İNGİLİZCE BİLEN, Yurt Dışı sipariş-üretim-satış-ithalat-ihracat ve gümrük işlemlerinin takibi, Takip ve Raporlama yönü kuvvetli, detaylara hakim, MS Office programlarını etkin şekilde kullanabilen, Yurt dışı seyahat engeli bulunmayan, Askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için), Tercihen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden,

  Sektör: Demir-Çelik

  Pozisyon: Yetkili, Uzman, Uzman Yard, Eleman, Sorumlu

 • Rafex Raf Sistemleriİstanbul Anadolu 22 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıEndüstriyel Raf üretimi yapan şirketimizin Tuzla Deri Org. Yan Sanayi Sitesindeki fabrikasında çalıştırılmak üzere; aşağıda detayları belirtilmiş olan niteliklere uygun personel istihdam edilecektir.

  Aranan NiteliklerMeslek Lisesi veya M.Y.O. ilgili bölümlerden mezun (Tercihen Makine Resim Kontriksiyon, Makine Ressamlığı veya Makine ), Standartlara uygun olarak teknik resim hazırlayabilen ve teknik resim kurallarına hakim, AUTOCAD ve SOLIDWORKS programlarını bilen, Tercihen sac şekillendirme ( pres, abkant, roll forming, operasyonları ) ve kaynaklı üretim konusunda bilgili, Gerektiğinde yoğun iş temposunda çalışabilecek, İç / Dış müşteri odaklı bakış açısına uygun çalışabilecek Stres ile mücadele etmeyi bilen yada mücadele edebilecek kişilik özelliklerine sahip, Takım çalışmasına yatkın ve iletişimi kuvvetli Eğitim ve öğrenmeye açık, Asgari 1 - 3 yıl benzer iş kolunda deneyim sahibi, Tuzla-Pendik-Kartal E-5 güzergahında ikamet eden

  Sektör: Demir-Çelik, Makine, Metal Sanayi

  Pozisyon: Teknik Ressam, Eleman, Sorumlu, Yardımcı

 • EuroTrayİstanbul Anadolu 22 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıKablo Taşıma Sistemleri üretiminde faaliyet gösteren firmamızda görevlendirilmek üzere “İhracat Satış Temsilcisi” arayışımız bulunmaktadır. Yeni ve etkin yurtdışı pazar ve müşterilerin bulunmasında aktif rol oynayacak, Şirketimizin satış stratejileri ve ilkeleri doğrultusunda, şirket ürünlerimizin satışlarının organize edilmesine ve gerçekleştirilmesine destek verebilecek, Yurtdışı fuar organizasyonlarında deneyimli, İhracat müşterilerine ve yurtdışı müşterilerine yönelik yurtdışı seyahatlerde bulunabilecek, Bayi Ağı kurulumunda tecrübe sahibi, Düzenlenecek global veya yerel fuarların ve müşteri aktivitelerinin organizasyonuna yapabilecek, Pazarın ihtiyaçlarını ve trendlerinin takibini yaparak pazar analizine katkı sunacak, İhtiyaçlara uygun ürün çözümleri talep ve takibini sağlayacak,

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen Elektrik Sektöründe imalat yapan firmada minimum 4 yıl ihracat deneyimi olan, Sektörel gelişmeleri takip ederek kendini sürekli yenileyen, İleri düzeyde İngilizce ve tercihen ikinci dil konuşabilen, Dış görünümüne özen gösteren, dinamik, insanlarla kolay iletişim kurabilen, takım çalışmasına uyumlu, MS Office programları etkin olarak kullanabilen, Yurtdışı seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlikle hizmetini tamamlamış 30-40 yaşları arasında, İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden,

  Sektör: Demir-Çelik, İthalat/İhracat, Makine

  Pozisyon: Bölge Sorumlusu, Uzman, Satış Temsilcisi, Uzman Yard, Sorumlu

 • ÖMÜR ÇELİK A.Ş.İstanbul Anadolu 25 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıDemir-Çelik sektöründe faaliyet gösteren firmamızda Mali İşler departmanı için 1-2 yıl tecrübeli ve yetiştirilmek üzere Bay Muhasebe-Sevkiyat Elemanları alınacaktır.

  Aranan NiteliklerÜniversite mezunu 24-30 yaş aralığında Askerlik görevini tamamlamış Tercihen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Ferhatpaşa'ya ulaşım sorunu olmayan Bay eleman

  Sektör: Demir-Çelik

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıPaslanmaz Çelik Mutfak Eşyaları sektöründe hizmet veren firmamızın; Muhasebe Birimi'nde görevlendirilmek üzere; *Fatura, banka, çek/senet ve kasa işlemlerinin günlük kayıtlarını yapmak, *Cari ve Ba/Bs mutabakatlarını yapmak, *Tahsilat görüşmeleri yapmak, *Stok takibi yapmak, *Pos ve kredi kartı işlemlerinin takibini yapmak, *Beyanname sürecine hazırlık aşamasındaki ön muhasebe işlemlerini yapmak, *Pazarlamacıların takibi - satışların kontrolü ve sevkiyatların planlanmasını sağlamak *Logo-Tiger kullanmasını bilen *En az 3 yıl tecrübeli

  Aranan NiteliklerPaslanmaz Çelik Mutfak Eşyaları sektöründe hizmet veren firmamızın; Muhasebe Birimi'nde görevlendirilmek üzere; *Fatura, banka, çek/senet ve kasa işlemlerinin günlük kayıtlarını yapmak, *Cari ve Ba/Bs mutabakatlarını yapmak, *Tahsilat görüşmeleri yapmak, *Stok takibi yapmak, *Pos ve kredi kartı işlemlerinin takibini yapmak, *Beyanname sürecine hazırlık aşamasındaki ön muhasebe işlemlerini yapmak, *Pazarlamacıların takibi - satışların kontrolü ve sevkiyatların planlanmasını sağlamak *Logo-Tiger kullanmasını bilen *En az 3 yıl tecrübeli BAY VE SİGARA KULLANMAYAN ADAYLAR TERCİH EDİLECEKTİR.

  Sektör: Beyaz Eşya, Dayanıklı Tüketim Malları, Demir-Çelik

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıDEMİRÖREN HOLDİNG BÜNYESİNDE BULUNAN; DEMİRÖREN AĞIR METAL SAN. A.Ş. ŞİRKETİNDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE. Tek Düzen Hesap Planına Vakıf Genel Muhasebe Uygulamaları Konusunda En Az 5 Yıl Deneyimli Üretim Sektöründe Faaliyet Gösteren Kurumsal Firmalarda Maliyet Muhasebesi Alanında Görev Almış Finans İşlemleri ve Uygulamalarında Tecrübeli MS Office Programlarını İleri Derecede Kullanabilen Evrak Kayıt Tertip Düzenine Sahip.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin İktisat,İşletme, Ekonomi,Maliye Bölümlerinden Mezun, (En az Ticaret Lisesi Mezunu) Vergi Mevzuatı ve Genel abul görmüş muhasebe prensiplerine uygun muhasebe kayıtlarının tutulması

  Sektör: Demir-Çelik

  Pozisyon: Sorumlu

 • Adecco GebzeKocaeli 23 Mayıs 2017

  İş Açıklamasıİş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de ve 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı ve 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturan Adecco, İnsan Kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz çelik imalat sektöründe faaliyet gösteren öncü firmamız için '' Muhasebe Sorumlusu'' arayışımız bulunmaktadır. Yasal mevzuata uygun olarak tüm muhasebe süreçlerinin doğru, düzenli ve eksiksiz yürütülmesi, Aylık mizan kontroli, KDV, muhtasar ve diğer beyannamelerin düzenlenmesi, Bilanço, gelir tablosu ve diğer mali tabloların vergi usül kanunu doğrultusunda hazırlanması, Teminat mektupları ve banka kredilerinin düzenli olarak takip edilmesi, Yönetime sunulacak mali raporların hazırlanması,

  Aranan Nitelikler​İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen 5 yıl tecrübeli, Maliyet Muhasebesi alanında tecrübeli, Ms Office programlarına hakim, Takip yönü güçlü, raporlama yanı kuvvetli, Kurumu Resmi Kurum/Kuruluşlarda ve bankalarda temsil edebilecek öz güvene sahip, Sonuç odaklı düşünebilen,tİletişim kabiliyeti yüksek, Disiplinli ve sorumluluk sahibi, Ekip çalışmasına yatkın. Gebze ve İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden,   ADECCO, İşkur denetiminde 31/12/2010 tarihli, 442 no'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

  Sektör: Demir-Çelik

  Pozisyon: Yetkili

 • İş AçıklamasıHassas döküm sektöründe faaliyet gösteren Tuzla Deri OSB’de bulunan firmamıza Yurtiçi & Yurtdışı Satış / Pazarlama bölümünde görevlendirilecek mühendisler alınacaktır.

  Aranan NiteliklerTercihen üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun olan ( Makine –Endüstri –Metalurji ) İthalat – İhracat işlemlerinde bilgi sahibi, Alanında en az 2-3 yıl deneyimli olan, İyi derecede İngilizce bilgisi olan, Yeni pazar oluşum süreçlerini ve fuar organizasyonlarını yürütebilecek, Organizasyon, planlama, takip ve raporlama yönleri kuvvetli, Yüksek profildeki müşteri görüşmelerinde firmayı temsil edebilecek, Bay adaylarda askerliğini tamamlamış olan, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen, Ms Ofis programlarını iyi kullanabilen, Aktif araç kullanabilen, Yurtiçi ve Yurtdışı seyahat engeli bulunmayan, Takım çalışmasına yatkın, insan ilişkilerinde başarılı, Teknik resim okuyabilen ve yorumlayabilen. Satış – Pazarlama – Dış ticaret bölümlerinde kariyer hedefleyen, Takım arkadaşları aramaktayız.

  Sektör: Demir-Çelik

  Pozisyon: Mühendis

 • ELMAKSANİstanbul Anadolu 6 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıDemir Çelik sektörüne makina imalatı ve ihracatı yapan fabrikamızda görevlindirilmek üzere

  Aranan NiteliklerTeknik ressamlık, makina resim konstrüksiyon vb bölümlerden mezun olan Tercihen 3 yıl deneyimli, kendi alanımızda yetiştirilmek üzere Öğrenmeye açık, aktif Anadolu yakasında ikamet eden Erkek adayların askerlikle ilişiği bulunmayan Çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: Makine, İmalat, Demir-Çelik

  Pozisyon: Teknik Ressam

 • ELMAKSANİstanbul Anadolu 7 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıMaltepe Büyükbakkalköy'de faliyet gösteren, Demir-Çelik Sektörüne Makine İmalatı ve İhracatı yapan Firmamıza

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Elektrik Mühendisliği Bölümlerinden Mezun Tercihen 3 yıl tercrübeli, kendi alanımızda yetiştirilmek üzere İngilizce bilen MS Office programlarını aktif olarak kullanabilen İstanbul/Anadolu Yakası'nda İkamet Eden Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli olmayan Aktif olarak araç kullanabilen Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış(Muaf) Çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: Demir-Çelik, İmalat, Makine

  Pozisyon: Mühendis

İş Habercisi - Demir-Çelik İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?