Ensimak Makine

Makine  

www.ensimak.com.tr/

Ensimak Makine hakkında:

ENSİMAK olarak İzmir 4, Sanayi sitesinde tecrübemizle sizlere hizmet vermekteyiz. Çelik Konstrüksiyon ve Metal İmalatı sektöründe 2010 yılından beri aktif olarak bulunmakla birlikte 15 yıllık tecrübeye sahibiz. 2010 yılının başında kurmuş olduğumuz şirketimiz bünyesinde fabrikalarının imalat, bakım, onarım ve revizyon işlerindeki çalışmalarımızla başarımızı bugünlere kadar taşıyarak sektörünün önde gelen ve aranılan firması olma yolunda ilerlemekteyiz.

Sektörde ağırlıklı olarak faaliyet gösterdiğimiz konular; döner fırın manto imalatlatları, ring montaj ve demontajları, klinker soğutma de montaj ve montajları, farin değirmenleri, ayna muylu de montaj ve montajları, konkasör, rotör montaj ve demontajları, çimento değirmenleri symetro dişli montaj ve demontajları, döner fırın ayar işleri, havalı bantlar, helezonlar, elevatörler, soğutma şasesi (pabuç bağlantılı) imalatları olup, manto, ring birleşmelerinde de son model ekipmanlar ve uzman bir teknik kadro ile çalışmaktayız. Yapılan manto kesimlerini otomatik kesme makineleri ile ve kaynak ultrasonografisi uygulayarak yapmaktayız.

ENSİMAK olarak bizler sürekli kendini geliştiren, yeniliklere açık, vizyon sahibi, tecrübesine, Köklü geçmişine ve bünyesinde görev alan uzman kadrosuna güvenerek, müşterilerimizden aldığımız olumlu desteklerle hizmet verdiğimiz sektörde emin adımlarla ilerlemeye devam etmekteyiz.

Ensimak Makine İş İlanları

Ensimak Makine firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!