Alsem-CNC A.Ş.

Makine  

Alsem-CNC A.Ş. hakkında:

ALSEM CNC Mühendislik, Makina, Otomotiv San. ve Tic. A.Ş. 1997 yılında İzmir’de kurulmuştur. Konusunda 30 yılı aşkın deneyimli mühendislik ekibi ile, Medikal, Otomotiv ve Enerji sektörlerinde, işlenmesi uzmanlık gerektiren parçaların üretimine devam etmektedirler.

Firmamız, müşterilerine, ar-ge ve prototip çalışmalarından başlayarak, tüm talaşlı imalat metodları yanında, ısıl işlem, kaplama, markalama gibi hizmetleri sözleşmeli yan sanayilerinden alarak komple ürün sunmaktadır.

ALSEM CNC A.Ş. müşterilerine ait olan teknik resim ve spesifikasyonlara veya numuneye göre re-engineering metodları ile oluşturulan resimleri kulanarak, hassa toleranslarda ve yüzey kalitelerinde seri, verimli üretim konusunda uzmandır.

Müşterilerimizin kendi alanlarında Ar-ge, dizayn çalışmalarına yoğunlaşırken firmamız bu dizaynların üretim teknolojilerine göre geliştirşilmesi konusunda müşterilerine destek vermekte ve dizaynları tamamlanan parçaları kusursuz üreterek müşterilerinin çözüm ortağı olmaktadır.

Bu çalışmaların yürütülmesinde, ISO 9001 ve ISO 13485 standartlarının uygulanması, ürün izlenebilirliğinin tam olarak yerine getirilmesi esastır.

Alsem-CNC A.Ş. İş İlanları

Alsem-CNC A.Ş. firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!