Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Tıbbi Malzeme İş İlanları

Hepsini Temizle
Tıbbi Malzeme
 • İş AçıklamasıÜretim Sorumlu Müdürü'nün yönetiminde atölyede ve gerektiğinde atölye dışında aşağıdaki görevlerde çalışacak Medikal Silikon Üretim Personeli aramaktayız. Hammaddelerin veya makine, kalıp parçalarının ilgili yerlerden temini Temiz odada üretim yapılması, üretim esnasında hammaddenin ve üretilen parçaların kontrolu Ürünlerin kalite standartlarına uygun olarak üretilmesi, ölçü kontrollerinin yapılması, paketlemenin yapılması Makine ve kalıpların bakım ve onarımlarının takibi Çalışan makine ve kalıpların günlük bakım ve temizliğinin yapılması Üretilen ürünlerin ve hammaddelerin stok takibi ve düzenli raporlama

  Aranan Nitelikler-Tercihen Teknik Lise ve Meslek Yüksek Okulu teknik resim, makine, kalıp, plastik teknolojileri veya biyomedikal cihaz teknolojileri bölümlerinden mezun -Tercihen silikon enjeksiyon, kalıp konularında deneyimli -Tercihen ingilizce bilen -MS Ofis programlarına hakim -Takım çalışmasına yatkın -Dikkatli, titiz ve dakik çalışan -Ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen -Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen -Askerliğini yapmış -Erkek

  Sektör: Endüstri, Sağlık/Hastane, Tıbbi Malzeme

  Pozisyon: Teknisyen, Eleman, Tekniker

 • Tele-Satış Ekibi

  İme Dc Sağlık Ürünleriİstanbul Avrupa 12 Aralık 2017

  İş AçıklamasıSağlık sektöründe faaliyetini sürdüren firmamızda; Ürünlerimiz hakkında Kampanya bilgisi paylaşacak, Ürünleriimize ait verilen hizmetleri , ilgili müşterilerin bilgilendirilmesini sağlamak , Satış hedefleri doğrultusunda ürünlerimizin telefon ile satışını gerçekleştirmek.

  Aranan NiteliklerEn az Lise veya Yüksekokul mezunu, 18-28 yaş aralığında, Yetiştirilmek üzere veya satış alanında deneyimli, Diksiyonu düzgün, İletişim becerisi gelişmiş, Hedef ve müşteri odaklı çalışabilecek, Dinamik ve yoğun çalışma ortamına uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli, İSTOÇ (Bağcılar)’a ulaşımı kolay yerde ikamet eden, SİGARA KULLANMAYAN, BAY-BAYAN çalışma arkadaşları arıyoruz. Çalışma Saatleri ; Hafta İçi 08:30 – 18:00 Arası Cumartesi 09:00 – 13:30 Arası Pazar günü TATİL.

  Sektör: Tıbbi Malzeme

  Pozisyon: Ofis Elemanı, Eleman

 • İş AçıklamasıHastane mekanik ekipmanları üretim ve montaj faaliyetlerinde görev alacak iş arkadaşları aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerTERCİHEN; Bilgisayar uygulamaları ve kullanımı, Proje uygulamaları, Metal işleri veya elektrik ile ilgili mesleki eğitim mezuniyeti, Aktif araç kullanımı ve SRC 2 ehliyet.

  Sektör: Tıbbi Malzeme

  Pozisyon: Teknisyen, Usta, Eleman, Ustabaşı, Tekniker

 • Satış Temsilcisi

  İme Dc Sağlık Ürünleriİstanbul Avrupa 12 Aralık 2017

  İş AçıklamasıTürkiye genelinde sağlık sektöründe faaliyet gösteren firmamıza; tecrübeli veya yetiştirilmek üzere,

  Aranan NiteliklerEn az ön lisans mezunu, 19-27 yaş aralığında, Ehliyetli ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, Bilgi paylaşımını sağlıklı yapabilecek, Diksiyonu düzgün, ikna kabiliyeti gelişmiş, Bağlı bulunduğu birimlere raporlama yapabilecek, Dışa dönük, insancıl, baskın ve analitik yönleri dengede olabilen, Müşteri ve hedef odaklı, Takipçi ve disiplinli, Dış görünüşüne önem veren, Kendini geliştirmeye istekli SİGARA KULLANMAYAN, BAY çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: Tıbbi Malzeme

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • İş AçıklamasıGerekli programları kullanarak, Lazer kesim ve abkant büküm için gerekli üretim çizimlerini yapmak, Teknik resimlerini oluşturmak Dokümanları düzenlemek, Gerektiğinde revizyonları düzenlemek, Tasarım dokümanlarına ait alt parçaları düzenlemek,

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin iki yıllık MYO; Makine Ressamlığı, Makine, Konstrüksiyon veya Teknik Öğretmenlik bölümlerinden mezun, Inventor programını bilmesi tercih sebebidir. Sac malzemelerin kesim ve büküm hesapları konusunda tecrübeli,Paslanmazdan malzeme üretiminde çalışmış olup bu konuda tecrübeli olması tercih sebedir . Analitik düşünebilen, Şirket içi diğer bölümler ile koordineli çalışacak

  Sektör: Tıbbi Malzeme, Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Eleman, Sorumlu, Teknik Ressam, Uzman, Uzman Yard

 • İş AçıklamasıMedikal sektörde Kalp Damar Cerrahisi, Üroloji, Genel Cerrahi, Beyin Cerrahisi, KBB alanlarında faaliyet gösteren İstanbul'daki firmamızda Tıbbi Cihaz ve medikal ürünler satışı yapmak üzere hastane ve doktor ziyaretleri yapacak, beklenen satış hedeflerini karşılayabilecek Tıbbi Pazarlama ve Satış Uzmanı alınacaktır. - Şirket stratejileri çerçevesinde sorumlu olduğu bölge içinde doktorlara ulaşarak, firmamızın ürünlerinin tanıtımını ve hedeflenen bütçe doğrultusunda satışını gerçekleştirmek, - Doktor ve hastane ziyaret planı oluşturarak, düzenli ziyaretlerde bulunmak, - Crm sistemini kullanarak detaylı raporlama yapmak, - Ürünlerin marka bilinirliğinin artırılmasına yönelik tanıtım aktiviteleri planlamak ve uygulamak,

  Aranan Nitelikler-Medikalle ilgili Üniversite Fakültelerinden mezun -Medikal sektörde satış departmanında çalışmış, en az 1 yıl deneyimli -Bilgisayar kullanımı ve MS Ofis uygulamalarına hakim -İnsan ilişkilerinde başarılı ve takım çalışmasına yatkın -Dış görüntüsüne önem gösteren, diksiyonu düzgün -Ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen -Seyahat engeli olmayan -Askerliğini tamamlamış

  Sektör: İlaç, Sağlık/Hastane, Tıbbi Malzeme

  Pozisyon: Tıbbi Mümessil, Temsilci

 • Depo Sorumlusu

  Opak Lensİstanbul Anadolu 8 Aralık 2017

  İş AçıklamasıOptik sektöründe faliyet gösteren firmamızın Kavacık'ta bulunan merkez ofisinde görevlendirilmek üzere 'Depo Sorumlusu' aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerEn az Üniversite mezunu, Depo ve sevkiyat süreçlerinde en az 5 yıl tecrübeli, MS Office Programlarını ve Excel programlarını ileri derecede kullanabilen, Yüksek tempoda çalışmaya uyum sağlayabilecek, Pratik ve analitik düşünebilen, sistemli ve düzenli çalışan, İletişim yeteneği güçlü, takipçi, çözüm üretebilen, Tercihen Logo Tiger kullanabilen, Beykoz, Ümraniye ve Üsküdar çevresinde ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İrsaliye, fatura ve stok takibi mantığına yatkın, Cam depo tercih nedenimizdir. Adayların başvurularını iletmelerini rica ederiz.

  Sektör: Tıbbi Malzeme

  Pozisyon: Sorumlu

 • Tıbbi Satış Temsilcisi

  HerAda Grupİstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıDüzenli hekim,hastane ve eczane ziyaretleri yapmak, sorumlu olduğu ürünler ve tedavi alanları ile ilgili gerekli bilgileri sunarak medikal anlamda bilinirliği arttırmak, Sorumlu olduğu bölge içinde tüm tanıtım,satış ve pazarlama faaliyetlerini yürütmek, Oluşturulan aylık çalışma programını eksiksiz şekilde gerçekleştirmek ve raporlamak.

  Aranan Niteliklerİstanbul Anadolu,İstanbul Avrupa,Ankara,İzmir,Adana illeri için; Büyüyen Ürün Grubumuz için şirketimizin tanıtım-pazarlama stratejilerini sahada uygulayacak takım arkadaşları arıyoruz. Üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun, Tercihen reçeteli ürünler alanında Ortopedi,Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon branşlarında deneyimli, İnsan ilişkilerinde başarılı ve dinamik, Temsil ve ikna kabiliyeti yüksek, Öğrenmeye ve kendini geliştirmeye açık, Görünümüne önem veren ve diksiyonu düzgün, Sorumluluk sahibi ve aidiyet duygusu yüksek, Sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanan, Seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Tercihen ÜTE veya Tıbbi Cihaz Satış ve Tanıtım Elemanı Belgesi olan,

  Sektör: İlaç, Tıbbi Malzeme, Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Tıbbi Mümessil

 • İş AçıklamasıSorumlu olduğu bölgede Fujifilm markasına ait ürünlerin satış ve pazarlama faaliyetlerini sürdürecek , Ürünlerimiz ile ilgili Kamu ihale süreçlerini takip edecek ve sonuçlandıracak, yapmış olduğu faaliyetlerle ilgili yöneticisine dönemsel raporlamalar iletebilecek ; Büyüyen saha kadromuz için Ankara, Konya, Antalya illerinde ikamet eden , aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler- Tıbbi Cihaz Satış ve Tanıtım Sertifikasına sahip olmak veya en az Yüksek Okul mezunu olup bu sertifikayı alabilecek durumda olmak. - Kamu İhale Mevzuatı'na hakim. - Prezantabl. - İnsan ilişkilerinde başarılı. - Sunum ve temsil yetenekleri gelişmiş. - Analitik ve çözüm odaklı düşünebilen. - Takım çalışmasına yatkın. - Microsoft Office uygulamalarını iyi derecede kullanabilen. - Seyahat engeli bulunmayan. - Sürücü belgesine sahip. - Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak.

  Sektör: Sağlık/Hastane, Tıbbi Malzeme

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • Tıbbi Satış Temsilcisi

  HOLİMER SAĞLIKİstanbul Avrupa 24 Ekim 2017

  İş Açıklamasıİthalatını ve ülke temsilciliğini yaptığımız, geleneksel ve tamamlayıcı tıp ile ilgili cihaz ve sarf malzemeleri satmakta olan şirketimizin satış departmanında çalışacak satış temsilcileri alınacaktır.

  Aranan Niteliklerİstanbul’ da ikamet eden 4 yıllık üniversite mezunu Aktif araç kullanabilen Erkek adaylarda askerliğini tamamlamış olmak Seyahat engeli olmayan 22 – 40 yaş arası Bilgisayar ve Office programlarına hakim Giyimine özen gösteren İnsan ilişkilerinde başarılı ve iletişimde kuvvetli Kalite yönetim sistemi dahilinde raporlama yapabilecek Analitik düşünebilen ve çözüm üretebilen Tercihen İngilizce bilen Maaş ve pirim siteminde çalışacak Yukarıda belirtilen nitelik özelliklere sahip adayların cv leri değerlendirmeye alınacaktır.

  Sektör: İlaç, Sağlık/Hastane, Tıbbi Malzeme

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Uzman, Müşteri Temsilcisi, Tıbbi Mümessil, Temsilci

 • Management Trainees For Marketing & Sales

  Andromedİstanbul Anadolu 22 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıWe are looking for management trainees who will be supporting current operations of sales, business development and assistant general manager projects.

  Aranan NiteliklerGraduates of Biomedical Engineering, Business Administration, Economics from a reputable university in Turkey or abroad Excellent command of both written and spoken English Computer proficiency in MS Office Set Being creative, proactive and result-oriented Willingness and potential for learning and development Valid driver's licence, willing to travel frequently Willing to make a career in marketing and sales Male candidates

  Sektör: İlaç, Sağlık/Hastane, Tıbbi Malzeme

  Pozisyon: Tıbbi Mümessil, Satış Temsilcisi

 • Area Sales Manager

  Andromedİstanbul Anadolu 22 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıWe are now seeking an Area Sales Manager for our aesthetics department. This position will be primarily focused on generating new sales and managing department. Manager will be responsible from identifying, developing and maintaining profitable sales while ensuring growth targets are met.

  Aranan NiteliklerPreferably having a bachelor’s degree in business administration, economics, biomedical engineering, marketing from reputable universities At least 5 to 6 years of sales experience preferably in medical aesthetics sector Fluency in both written and spoken English Proficiency in MS Office applications Self-motivated individual with the ability to manage and plan his/her workload Have excellent interpersonal and communication skills Having a valid driving license and no restrictions for travelling No military obligation. Male

  Sektör: Sağlık/Hastane, Tıbbi Malzeme, İlaç

  Pozisyon: Müdür, Eleman, Tıbbi Mümessil, Uzman, Sağlık Memuru

 • İş Açıklamasıİletişim yeteneği yüksek, analitik düşünen ve planlama yeteneği olan, sunum hazırlama, raporlama ve etkili anlatabilme becerisine sahip, Satıcı-Müşteri cari hesap takibinin ve mutabakatlarının yapılması,

  Aranan NiteliklerTelefonla sipariş alabilecek Sipariş Takibini yapabilecek Diksiyonu düzgün Yoğun iş temposunda görev alabilecek Ms Office programlarını özellikle Excel kullanabilen, Analitik düşünebilen, İnsan ilişkilerinde başarılı ve sorumluluk sahibi, Kurumsal şirketlerde çalışma disiplinine sahip Öğrenmeye açık Takipçi, dinamik, sorumluluk sahibi, detaylara önem veren, Takım çalışmasında başarılı Bay-Bayan takım arkadaşları arıyoruz Muhasebe programı kullanabilen(Logo)

  Sektör: Tıbbi Malzeme

  Pozisyon: Sekreter, Sorumlu, Ofis Elemanı

 • Tıbbi Pazarlama ve Satış Uzmanı

  Andromedİstanbul Anadolu 22 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıÜroloji, plastik cerrahi ve estetik alanlarında faaliyet gösteren firmamızın ürünlerinin tanıtımı, satışı ve uygulamasında çalışacak Tıbbi Pazarlama ve Satış Uzmanı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler-En az 4 yıllık üniversite mezunu, -PC, MS Ofis programları, internet, sosyal medya kullanımına hakim, -Tıbbi satış ve pazarlamada ve tercihen üroloji alanında çalışmış, -Tercihen ingilizce bilen, -Aktif, çalışkan, girişken, iletişim becerisi gelişmiş, -Proaktif davranabilen, analiz yeteneği gelişmiş, -Takım çalışmasına uyumlu, -Ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, -Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen ve seyahat engeli olmayan, -Erkek.

  Sektör: İlaç, Sağlık/Hastane, Tıbbi Malzeme

  Pozisyon: Tıbbi Mümessil, Satış Temsilcisi

İş Habercisi - Tıbbi Malzeme İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?