Antalya İş İlanları

Hepsini Temizle
Antalya
 • Www.Neyiyelim.Com

  Saha Satış Temsilcisi Www.Neyiyelim.Com

  Türkiye Geneli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Online Yemek Siparişi sektöründe Türkiye'nin en teknolojik ve internetin en hızlı firması olarak anılan ve sektöründe 2006 yılından bugüne hizmet veren neyiyelim.com bünyesinde, Cafe/Restoran ve benzeri işletmelerin neyiyelim.com'a dahil olma süreçinde görev almak üzere güler yüzlü, en az bizim kadar enerjisi olan ve çok para kazanmak isteyen takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler neyiyelim.com ve onlineyemek.com markalarımız ile, sektörün en iyisi olma isteğimizi paylaşacak, zorluklarla başa çıkmayı bilen, değişimi yönetebilen ve bundan zevk alan, yenilikçi fikirler üretebilecek kişilerle çalışmak istiyoruz.

 • Matafora Denizcilik

  Makine-Kaynak-Elektrik-Aşcı-Garson-Vasıfsız Eleman Matafora Denizcilik

  Türkiye Geneli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması MATAFORA DENİZCİLİK Uluslar arası Türkiye içi tanker,konteyner,kuruyük,yolcu,gemilerin özel ve turistik yatların makine,mutfak, güverte bölümlerinde çalışacak aşçı,garson,makineci,motorcu,kaynakçı,elektirikçi,tornacı,vasıflı vasıfsız eleman,personeller aranıyor dolgun maaş tüm sosyal haklar mevcuttur.

  Aranan Nitelikler Denizcilik firmamızda tanker,konteyner,kuruyük,yolcu gemilerinin özel ve turistik yatların mutfak makine,güvetre bölümlerinde çalışacak, aşçı,garson,kaynakçı,mekanikçi,motorcu,tornacı,elektirikçi,vasıflı vasıfsız elemanlar aranıyor.dolgun maaş tüm sosyal haklar mevcuttur. NOT:Gemi cüzdanı(sertifika) olması tercih sebebidir olmayan arkadaşlara M.E.B Denizcilik ulaştırma haberleşme bakanlığına bağlı anlaşmalı olduğumuz eğitim kurumlarından temin etmelerine danışmanlık hizmeti verilmektedir.

 • Stefanel

  Antalya Mağaza Müdürü - Yeni Açılış Stefanel

  Antalya

  6 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Antalya da yeni açılacak olan mağazamızda görevlendirilmek üzere Mağaza Müdürü arayışımız bulunmaktadır. Mağazanın ciro ve karlılık hedeflerini yakalamak amacıyla mağaza ekibini satış ve müşteri odaklı yönlendirebilecek, Stefanel kurumsal kimliğine uygun olarak görsel ve vitrin standartlarını uygulayabilecek ve kontrolünden sorumlu olacak, Mağaza içi tüm operasyonel ve idari süreçlerini yürütülmesinden sorumlu olacak "MAĞAZA MÜDÜRÜ" arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversite mezunu Tercihen Antalya'da ikamet eden Mağaza yönetiminde en az 3 yıl deneyimli ve ingilizce bilen Modayı ve trendleri yakından takip eden Ekip yönetimi konusunda başarılı İletişim becerileri güçlü ve dinamik Müşteri memnuniyetini hedef alan ve satış odaklı Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Erkek adaylar için, askerlik hizmetini tamamlamış

 • Doğal Tarım

  Kalite Kontrol Sorumlusu Doğal Tarım

  Antalya

  6 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Antalya'da Bitki Koruma Ürünleri üreten fabrikamızın işletmesinde görevlendirilmek üzere Kalite Kontrol Sorumlusu alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Tercihen Kimya sektöründe Kalite Kontrol deneyimi olmakla birlikte, en az 2 yıl tecrübeli , Yurt dışı siparişlerde istenilen üretim ve ambalaj kalite ve özelliklerini tam olarak anlayarak, fabrikanın doğru üretimi yapmasını sağlamak, Ambalaj, etiket, koli işaretleme, Üretim tarihi / Şarj numarası basımı gibi detayların siparişe uygunluğunu denetlemek, Üretilen malın siparişte belirtilen teslimat şekline göre Operasyon bölümü ile koordineli olarak ilgili taşıyıcıya tesliminde nezaret etmek, resimlemek ve Merkez Operasyon bölümüne ve İhracat Satış bölümüne raporlamak, Müşterilere gönderilen numunelerin zamanında hazırlanmasının, Fiziksel / Kimyasal kalitesinin doğru ve amaca uygun olduğunun denetlenmesi ve istenilen taşıyıcıya sevki, Yukarıdaki işlemleri ISO kurallarına göre raporlanması, IATA, ADR kuralları ve MSDS hazırlama konusunda bilgi sahibi, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Antalya’da ikamet eden, KALİTE KONTROL SORUMLUSU aranmaktadır.

 • Oyun Stüdyosu

  Arapça Bilen Game Moderator-Topluluk Yöneticisi - Oyun Stüdyosu

  Türkiye Geneli

  6 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Şirket Sanalika’nin, Arapca, sürümü icin eğlencenin bir dakika bile durmamasını garanti altına alacak Topluluk Yöneticileri arıyoruz! İş Tanımı: Etkinlik fikirleri yaratmak, geliştirmek ve uygulamak, Oyun içindeki duyuruları hazırlamak ve yayınlamak, Günlük olarak yapılan etkinlikleri ve oyunla ilgili her gelişmeyi raporlamak, Oyun içinde sürekli olarak gözlem yapmak ve kullanıcılarla iletişim halinde olmak, Kullanıcıların sorunları ile ilgili Destek Ekibi ile ortak çalışmalar yapmak.

  Aranan Nitelikler En az 1 yabancı dil bilen ve imla kurallarına hakim, Dili iyi kullanabilen, mizah yeteneğine güvenen, Sosyal medyayı ve trendleri takip eden, Esnek çalışma saatlerine uyumlu 20-30 yaş arası

 • Fenerium

  Satış Danışmanları Fenerium

  Antalya

  6 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Antalya Migros Alış-Veriş Merkezi'nde bulunan kiosk-mağazamızda görevlendirilmek üzere "Satış Danışmanları" arıyoruz.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Fenerbahçeli olma ayrıcalığını hissedecek ve taraftarlarımıza hissettirecek, Dinamik ve esnek çalışma saatlerine uygun, Mağazacılık sektöründe en az 2 yıl deneyimli,dış görünümüne özen gösteren , 25 yaşını aşmamış, Bay ve Bayan satış danışmanları Erkek adayların askerlik görevini tamamlamış yada en az 2 yıl tecilli olmaları gerekmektedir.

 • Karya Mühendislik

  Qc Engineer - Electrıcal/ I&C  Karya Mühendislik

  Türkiye Geneli

  6 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması We are looking for a Electrical-I&C QA/QC Engineer for our project in Northern Iraq. The position will be located on the site in Erbil. Required qualifications are:

  Aranan Nitelikler University degree in Electrical or Electrical & Electronics Engineering Experience in quality Assurance and quality control of site works Minimum 1-2 years of experience in industrial and/or power plant projects Experience in working with engineering/consultancy, construction companies for large-scale international projects Experience in preparing Method of Statements(MS), Internal Test Procedure(ITP) and other similar Quality Documents ISO 9001-2000, EN 3834-2 experience is an asset Excellent planning and coordination of site works Experience with HSE applications on the site Ability to work in an international working environment, having an international sense of business Excellent command of English,

 • Eniyihekim.Com

  Bölge Satış Sorumlusu Eniyihekim.Com

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Ankara, Antalya, Bursa, İzmir, Adana

  6 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Eniyihekim.com Türkiye'nin 1 numaralı doktor randevu ve tercih portalıdır. 2014 yılı itibariyle 17 milyon hastaya hizmet veren internet sitemizde 150.000 doktor listelenmektedir. Eniyihekim.com 25 ülkede faaliyet gösteren DocPlanner.com'un Türkiye'deki temsilcisidir. Her ay binlerce hasta randevularını bizim üzerimizden alıyor. Çok yakında milyonlara ulaşmayı hedefliyoruz. Yaşadığı ilde ve civar illerde özel sektörde hizmet veren doktorlara ulaşıp Eniyihekim.com'un muhteşem hizmetlerini anlatmak Müşteri ziyaretlerinde Eniyihekim.com'un yüzü olmak Doktorların Eniyihekim.com'dan beklentilerini anlayıp çözüm üretmek Aylık satış hedeflerini keyifle tutturmak ve hatta üzerine çıkmak

  Aranan Nitelikler Eniyihekim.com'un en eğlenceli birimlerinden olan satış ekibinde görevlendirilecek; Daha önceki satış tecrübelerinde başarılı olup satışa aşık olmuş Rüyalarında bile müşteri görüşmeleri yapan Uzun vadeli iş ilişkileri kurmakta başarılı olan Seyahat etmeyi seven İnternetin insanların hayatını nasıl değiştirdiğinin farkında olan Kendini geliştime konusunda istekli Hayata gülümseyerek bakan, Leb demeden leblebiyi cebinden çıkartacak seviyede analitik ve pratik olabilen Üniversite mezunu Bölge Satış Sorumlusu takım arkadaşımız belki de sizsiniz! Bizim yerimize başka bir firmada çalışmaya karar vermeden önce, mutlaka size sunabileceğimiz aşağıdaki imkanları dikkate alın! Başarıyı ödüllendiren prim sistemimiz Kişisel gelişim eğitimlerimiz En büyük hazinesi insan olan bir ortamda çalışmak

 • Emin Şirketler Grubu

  Satış Danışmanı-Antalya Emin Şirketler Grubu

  Antalya

  6 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 23 yıllık geçmişe sahip, Elbirliği Sistemi ile müşterilerinin ihtiyaçlarına Faizsiz çözümler sunan Emin Şirketler Grubu'nun Antalya Şubesinde çalışacak takım arkadaşı aranıyor.

  Aranan Nitelikler Satış konusunda 2 yıl deneyimli, Gelişime açık, Dış görünümüne özen gösteren, Sorumluluk sahibi, İletişimi kuvvetli, Askerlik ile ilişiği bulunmayan, Antalya’da ikamet eden, Maaş+Prim sistemi ile çalışacak, Takım arkadaşları arıyoruz.

 • Emin Şirketler Grubu

  Sigorta Pazarlama Uzmanı Emin Şirketler Grubu

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Ankara, Antalya, İzmir, Elazığ, Konya

  6 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Tüm sigorta branşlarında pazarlama yapmak, Sorumlu olduğu şubelere periyodik olarak ziyaretlerde bulunmak, Şubelerin verdiği referansları ziyaret etmek ve satış faaliyetlerinde bulunmak, Bölgenin teslimat sigortaları konusunda organizasyonu sağlamak, Bölge çalışanlarının sigorta konusunda bilinçlenmesini sağlamak, Bölge hedeflerini gerçekleştirmek, Aylık düzenli rapor hazırlamak.

  Aranan Nitelikler Bölgelerden birisinde görev yapabilecek (İSTANBUL, ANKARA, İZMİR, ANTALYA, KONYA, ELAZIĞ) Sigorta pazarlama konusunda 5 – 10 yıl tecrübesi bulunan, Müşteri odaklı ve iş sorumluluğu bilincine sahip, Kurum değer ve kültürüne sahip çıkabilecek, Segem sertifikasına sahip, Diksiyonu düzgün ve güler yüzlü, İkna ve iletişim yeteneği güçlü, Motivasyon ve özgüveni yüksek, Takım çalışmasına yatkın, rotasyona uygun, Stres yönetimi ve problem çözme konusunda başarılı, Planlama, koordinasyon ve organizasyon yetkinliğine sahip, Uzun soluklu çalışmayı kendine prensip edinmiş, Seyahat engeli bulunmayan, Raporlama yapabilecek, Müşteri ziyaretlerinde bulunabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için)

 • Mina Travel

  Seyahat Acentası Rezervasyon Mina Travel

  Antalya

  6 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Antalya merkez ofisimizde görevlendirilmek üzere, Rezervasyon departmanımıza, Avrupa pazarlarında görev alacak, iyi derecede İngilizce yazışma yapabilen, Sejour kullanabilen, acenta rezervasyonu ve proforma konusunda en az 2 yıl tecrübeli çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler - En az 2 yıllık meslek yüksekokulu mezunu ve 22 - 30 yaş arası, - İyi seviyede İngilizce bilen ve Turizm konusunda en az 2 yıl tecrübeli, - Sejour kullanabilen, - Microsoft office uygulamalarına hakim, - Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek ve ekip çalışmasına yatkın, - Sigara kullanmayan

 • Wall Street English

  Resepsiyonist (Part-Time) Wall Street English

  Türkiye Geneli

  6 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Müşteri memnuniyetini esas alacak şekilde şubeye gelen kişilerin karşılama/yönlendirilme çalışmalarını gerçekleştirebilecek Öğrencilerle ilgili gerekli raporlama çalışmalarını yapabilecek Şubeye gelen evrakların takibini ve iletimini gerçekleştirecek. Çalışma Şekli: Hafta içi 4 gün 17.00 - 21.30 Hafta içi 1 gün izin Hafta sonu 1 gün 10.00 - 18.00 Hafta sonu 1 gün izin

  Aranan Nitelikler Tercihen Üniversite öğrencisi, Müşteri ilişkileri konusunda tecrübeli, Organizasyon kabiliyeti güçlü, İyi derecede İngilizce bilen, Enerjik, Shiftli çalışabilecek Firmamız şubelerinin olduğu İstanbul, Ankara, Antalya, Bursa, Eskişehir, Kocaeli, Konya, İzmir, Gaziantep illerinde çalışacak Part-time Resepsiyonistler aramaktayız.

 • Wall Street English

  Personal Tutor (Part-Time İngilizce Öğretmeni) Wall Street English

  Türkiye Geneli

  6 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Kurumumuzun eğitim tekniklerini kullanarak öğrencilerin eğitimine destek olabilecek. Öğrencilerin gelişimlerinin takibini yapacak ve verim arttırıcı önerilerde bulunabilecek. Hafta içi 4 gün 17.00-21.30, hafta içi 1 gün izin ve hafta sonu 1 gün 10.00-18.00’dir, hafta sonu 1 gün izin vardır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İngiliz veya Amerikan Dili Edebiyatı/İngilizce Öğretmenliği, Mütercim Tercümanlık (İngilizce) bölümlerinde en az 3.sınıf öğrencisi olan, İletişim becerileri gelişmiş, İlgili, dinamik, Motivasyonu yüksek, Organizasyon kabiliyeti güçlü, Profesyonel dış görünüş ve davranışlara sahip, Firmamız şubelerinin olduğu İstanbul, Ankara, Antalya, Bursa, Eskişehir, Kocaeli, Konya, İzmir, Gaziantep illerinde Part-time İngilizce Öğretmeni olarak çalışacak takım arkadaşları aramaktayız.

 • Wall Street English

  Resepsiyonist Wall Street English

  Türkiye Geneli

  6 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Müşteri memnuniyetini esas alacak şekilde şubeye gelen kişilerin karşılama/yönlendirilme çalışmalarını gerçekleştirebilecek Öğrencilerle ilgili gerekli raporlama çalışmalarını yapabilecek Şubeye gelen evrakların takibini ve iletimini gerçekleştirecek. Çalışma Şekli: Haftaiçi 5 gün 10:30 - 17:30 ve 14.00 - 21.30 (Shiftli çalışma) Haftasonu 1 gün 10.00 - 18.00 Diğer gün izin

  Aranan Nitelikler Tercihen Üniversite mezunu Müşteri ilişkileri konusunda tecrübeli Organizasyon kabiliyeti güçlü İyi derecede İngilizce bilen Enerjik Shiftli çalışabilecek, Firmamız şubelerinin olduğu İstanbul, Ankara, Antalya, Bursa, Eskişehir, Kocaeli, Konya, İzmir, Gaziantep illerinde çalışacak Resepsiyonistler aramaktayız.

 • Wall Street English

  Personal Tutor (Full-Time İngilizce Öğretmeni) Wall Street English

  Türkiye Geneli

  6 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması • Kurumumuzun eğitim tekniklerini kullanarak öğrencilerin eğitimine destek olabilecek. • Öğrencilerin gelişimlerinin takibini yapacak ve verim arttırıcı önerilerde bulunabilecek. • Çalışma Şekli: Hafta içi 5 gün 10.30 - 17.30 ve 14.00 - 21.30 (Shiftli çalışma) Hafta sonu 1 gün 10.00 - 18.00

  Aranan Nitelikler • Üniversitelerin İngiliz veya Amerikan Dili Edebiyatı, İngilizce Öğretmenliği, Mütercim Tercümanlık (İngilizce) bölümlerinden mezun, • İletişim becerileri gelişmiş, • İlgili, dinamik, • Motivasyonu yüksek, • Organizasyon kabiliyeti güçlü, • Profesyonel dış görünüş ve davranışlara sahip, • Full time çalışabilecek, Firmamız şubelerinin olduğu İstanbul, Ankara, Antalya, Bursa, Eskişehir, Kocaeli, Konya, İzmir, Gaziantep illerinde çalışacak İngilizce Öğretmenleri aramaktayız.

 • Wall Street English

  Bireysel Satış Uzmanı (Eğitim Danışmanı) Wall Street English

  Türkiye Geneli

  6 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Potansiyel müşterilere eğitim sistemini etkili bir şekilde anlatmak, Zamanla bireysel ve kurumsal müşteri portföyü oluşturmak, Kendisine verilen bireysel (ağırlıklı olarak) ve kurumsal hedefleri gerçekleştirebilmek, Sisteme kayıt ettiği öğrencilerin gelişimlerini takip edebilecek, İşiyle ilgili gerekli raporlama ve dokümantasyonu yaparak görevlerini yerine getirebilmek, Çalışma saatleri: Hafta içi 5 gün 10:30-18:30 ve 13:30-21:30 shiftli çalışma, hafta sonu 1 gün 10:00-18:00 ve diğer gün izin vardır. İşe alınacak kişiler gerekli oryantasyon ve ürün eğitimlerinden geçirilecek olup, Şubesi için hazır hale getirilecektir.

  Aranan Nitelikler 1972 yılından bu yana var olan İngilizce dil eğitimi konusunda 300 uzman personeli ile Türkiye genelinde (İstanbul, Ankara, Antalya, Bursa, Eskişehir, Kocaeli, Konya, İzmir, Gaziantep) 16 Şube'de hizmet veren Şirketimizin çeşitli şubelerinde görevlendirilmek üzere ağırlıklı olarak şube içinde bireysel satış yapacak 'Satış Uzmanı' alımı yapılacaktır. En az Ön Lisans mezunu, Kariyerini satış alanında geliştirmek isteyen, Tercihen hizmet sektöründe satış konusunda 1-2 yıl tecrübeli, İletişim becerilerini etkin şekilde kullanabilen, Başarı odaklı, hırslı, Analitik düşünebilen, Diksiyonu düzgün, prezantabl, dinamik, Takım çalışmasına yatkın, 22-30 yaşları arasında Tercihen İngilizce bilen Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış adayların başvurularını bekliyoruz.

 • Ayyıldız İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pazarlama Elemanı Ayyıldız İş Sağlığı ve Güvenliği

  Antalya

  6 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İŞ SAĞLIĞI VE İŞ GÜVENLİĞİ, ÇEVRE DANIŞMANLIĞI VE İLK YARDIM EĞİTİMİ KONULARINDA, ANTALYA VE İLÇELERİNDE AYRICA AYDIN VE İLÇELERİNDE PAZARLAMA YAPILMASI.

  Aranan Nitelikler KONUSUNDA TECRÜBE TEMSİL YETENEĞİ VE DÜZGÜN KONUŞMA ŞOFÖR EHLİYETİ VE ARAÇ KULLANMA DENEYİMİ

 • Ayyıldız İş Sağlığı ve Güvenliği

  B Veya C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı Ayyıldız İş Sağlığı ve Güvenliği

  Antalya

  6 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Antalya ve Aydın illeirnde faaliyet gösteren firmamızda çalışacak B veya C sınıfı iş güvenliği uzmanı aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Çevre Mühendisi olması tercih sebebidir. B sınıfı ehliyet gereklidr.

 • Cengiz Grup Mobilya

  Muhasebe Elemanı Cengiz Grup Mobilya

  Antalya

  6 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Tercihen İlgili bölümlerden mezun, Genel muhasebe ve Ön Muhasebe Sistemi ve Vergi mevzuatı uygulamalarına hakim, En az 2- 3 yıl deneyimli, Ms Office Programlarına hakim Takım Çalışmasına Yatkın, sorumluluk alabilen Askerlik hizmetini tamamlamış (Bay Adaylar için) 40 yaşını aşmamış

 • Madame Coco Parisli Ev Butiği

  Antalya Kemer Cadde - Mağaza Satış Danışmanı Madame Coco Parisli Ev Butiği

  Antalya

  6 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması MADAME COCO, Antalya Liman Caddesi'nde yeni açılacak olan Kemer Cadde mağazamızda görevlendirmek üzere; perakende sektöründe kariyer hedefleyen, dinamik, mağazacılığa ilgi duyan, Satış Danışmanı pozisyonunda görev alacak takım arkadaşları arıyor. Bay bayan herkesi MADAME COCO ailesine bekliyoruz.

  Aranan Nitelikler Bilgisayar ve Nebim programını kullanabilen, Ev tekstiline ilgi duyan, Mağazacılık alanında deneyimi olan ve kariyer hedefleyen, Pozitif, güler yüzlü, enerjisi yüksek, İletişime açık, ekip çalışmasına yatkın, Bakımlı, kendine ve işine özen gösteren, Müşteri memnuniyetine önem veren, Diksiyonu düzgün, Yoğun iş temposunda çalışabilecek, Bay ve bayan, İnsan ilişkilerinde başarılı, İkna kabiliyeti yüksek çalışma arkadaşları aramaktayız.

 • Madame Coco Parisli Ev Butiği

  Antalya Liman Cadde - Part Time Satış Danışmanı Madame Coco Parisli Ev Butiği

  Antalya

  6 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması MADAME COCO, Antalya Liman Caddesi'nde yeni açılacak olan Kemer Cadde mağazamızda görevlendirmek üzere; perakende sektöründe kariyer hedefleyen, dinamik, mağazacılığa ilgi duyan, Part Time Satış Danışmanı pozisyonunda görev alacak takım arkadaşları arıyor. Bay bayan herkesi MADAME COCO ailesine bekliyoruz.

  Aranan Nitelikler Bilgisayar ve Nebim programını kullanabilen, Ev tekstiline ilgi duyan, Mağazacılık alanında deneyimi olan ve kariyer hedefleyen, Pozitif, güler yüzlü, enerjisi yüksek, İletişime açık, ekip çalışmasına yatkın, Bakımlı, kendine ve işine özen gösteren, Müşteri memnuniyetine önem veren, Diksiyonu düzgün, Yoğun iş temposunda çalışabilecek, Bay ve bayan, İnsan ilişkilerinde başarılı, İkna kabiliyeti yüksek çalışma arkadaşları aramaktayız.

 • Öpçin Mobilya

  Sekreter Öpçin Mobilya

  Antalya

  6 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Şirkete gelen ve giden evrakların kaydını tutmak ve ilgililerine teslim etmek Her türlü posta ve kargo işlemlerini takip etmek Görev, yetki ve sorumlulukları içine girebilecek konularda yöneticilerinin vereceği diğer görevleri yapmak Gelen-Giden telefon ve faks trafiğini etkin bir biçimde yönlendirilmesi, Randevu sistemin yönetimi ve kontrolü, Yöneticilerin asiste edilmesi, Ekip arkadaşlarına destek olunması, Gelen-Giden evrak işlemlerini yürütülmesi, Görüşme, randevu ve toplantıların organize edilmesi, Ofis koordinasyonunun ve iletişiminin sağlanması, Dokümanların hazırlanması ve dijital ortamda dosyalanması, Seyahat organizasyonlarının yapılması, Çay ve kahve servisi yapılması,

  Aranan Nitelikler Tercihen Büro Yönetimi ve Sekreterlik bölümlerinden mezun, Şirketin santral telefon trafiğini hızlı ve doğru olarak yönlendirebilecek Tercihen IP santral kullanmış, Dosya ve evrak işlerini yürütecek, Sekreterya konusunda deneyimli, MS Office programlarına hakim Büro ekipmanlarını etkin bir şekilde kullanabilen, Bilgisayarı ve interneti etkin olarak kullanabilen, Sözlü ve yazılı iletişimi kuvvetli, diksiyonu düzgün, Prezentabl , güler yüzlü, Hafızası kuvvetli, dinamik ve sabırlı, İş disiplinini önemseyen, sorumluluk sahibi, Dikkatli, titiz ve düzenli çalışmayı prensip edinmiş, Görüşme, randevu ve toplantıları organize etmek,

 • Öpçin Mobilya

  Muhasebe Müdürü Öpçin Mobilya

  Antalya

  6 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Mobilya İmalatları ile Sektör de hızla ilerleyerek Sektörün önde gelen firmaları arasında yer alan firmamızın, gerek Yurt içinde gerekse Yurt dışında , Projeleri devam etmektedir. Bizlerle birlikte çalışabilecek ciddi, iş ahlakına ve takım çalışmasına uyum sağlayabilecek;

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen SMMM belgesine sahip, en az 5 yıl tecrübeli, Maliyet muhasebesine hakim, üretim maliyet çalışmalarında bulunmuş, Beyannameler, Muhasebe Mevzuatı, Vergi Hukuku, Ticari Hukuk, Gelir Tablosu ve diğer mali tablolar konularına hakim, Kurumsal Kaynak Planlama (ERP) programlarına hakim, Netsis muhasebe programı ve MS Office programlarına hakim, Problem çözme kabiliyeti gelişmiş, analitik düşünüp uygulayabilen, Tercihen dört büyük denetim firmasında çalışmış, Ekibini motive edebilen, takım çalışmasına yatkın, Dürüst, güvenilir, hassas, titiz ve hatasız çalışmayı ilke edinmiş, İşinin takibini gereklilikten öte bir sorumluluk olarak gören, Aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,

 • Öpçin Mobilya

  Endüstri Mühendisi Öpçin Mobilya

  Antalya

  6 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Üretim ihtiyaçlarına göre Malzeme planlamalarını yaparak Satınalmaya bildirmek Üretim Planlarını yaparak, terminleri belirleyip bunlara uyulmasını sağlamak, Üretim iş emirlerini hazırlayarak, ilgili bölümlere iletmek, Malzeme ihtiyaç planlaması ve tedarik zincirini gözeterek, üretim adetlerini karşılayıp, zamanında üretilmesini sağlamak, İş Süreçlerini iyileştirici çalışmalar yapmak, Üretim Hatlarının, kapasite ve verimlilik konularında üretimi destekleyici çalışmaları yürütmek, Verimlilik, fireler, üretim-satış, satınalma-üretim ile ilgili periyodik rapor ve istatistikleri hazırlamak, Minimum, maksimum ve optimum stok seviyelerini hazırlamak ve Stokların güncelliğini sağlamak, Lojistik Bölümünün koordinasyonuna yardımcı olmak,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Mühendislik Fakültesi Endüstri Mühendisliği bölümü mezunu, Muhakeme yeteneği gelişmiş, Kendini ifade etmede yetkin, Üretim Planlama ve Stok Kontrol yönetimi konusunda bilgili ve tecrübeli, Gelişmekte olan işleri anlayıp yönlendirmede takım ile birlikte çalışabilecek, Öğrenmeye açık, enerjisi yüksek ve gelişim hedeflerine sahip, Saha ekibiyle koordineli çalışabilecek, Raporlama, analiz ve takip becerisi yüksek, Tercihen Office programları ile ERP uygulamalarını kullanabilen, İnsan ilişkileri ve iletişim becerileri kuvvetli, Sorumluluk sahibi, sistemli çalışabilen, Ekip çalışmasına yatkın, iş süreçlerinde iyileştirmeler yapabilecek, Erkekler için askerlik hizmetini tamamlamış,

 • Öpçin Mobilya

  Orman Endüstri Mühendisi Öpçin Mobilya

  Antalya

  6 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Üretime giren ürünlerin üretim faaliyetlerinin yürütülmesi için kendisine bağlı ekibini yönetir, Üretim ile ilgili sistemdeki operasyonel işlemleri yerine getirir, Üretimi planlanmış olan ürünlerin hatasız ve eksiksiz şekilde üretimini gerçekleştirir, Sürekli iyileştirme çalışmalarında bulunur, Bağlı bulunduğu yöneticisinin kendisine verdiği diğer görevleri yerine getirir.

  Aranan Nitelikler 4 Yıllık Üniversitelerin Orman Endüstri Mühendisi ve Ağaç İşleri Mühendisi, Autocad ve MS Office programlarına hakim, Ahşap Mobilya üretim süreçlerine ve hammaddeye hakim Geniş Malzeme bilgisine sahip, yenilikleri takip eden, detaycı, dikkatli, disiplinli, sistemli, ve düzenli çalışmayı prensip haline getirmiş Projelendirme, planlama, sunum, koordinasyon çalışmaları yapacak Organizasyon yeteneği güçlü Aktif araç kullanabilen Gelişmeye açık ve araştırmacı kişiliğe sahip, İletişim kabiliyeti yüksek, ekip çalışmasına yatkın, dinamik Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Üretim hedefleri doğrultusunda ve uygun kalitede üretimin yapılmasını sağlayacak, Günlük raporlamaları yapılmasını sağlayacak,

 • Öpçin Mobilya

  Teknik Personel Öpçin Mobilya

  Antalya

  6 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Firmamızın teknik departmanında çalışacak personel arıyoruz

  Aranan Nitelikler Meslek Liselerinin ya da Meslek Yüksek Okullarının , Elektrik, Makine, bölümlerinden mezun, Tercihen Elektrik Bakım ve Mekanik Bakım , tesisat işlerinde tecrübeli , Makinelerin mekanik ve elektrik arızalarını giderebilecek, bakımlarını yapacak, 25-35 yaşları arasında, Dikkatli ve sorumluluk bilinci yüksek, Takım çalışmasına yatkın, Motivasyonu yüksek, Askerlik hizmetini tamamlamış

 • Öpçin Mobilya

  Mimar Öpçin Mobilya

  Antalya

  6 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Uygulama ve proje çizimlerini gerçekleştirmek, Üretim süreçlerinin projelere uygun tamamlanması için gerekli aksiyonların alınmasını sağlamak Üretim ekibinin yönetimi ve yönlendirmesini yapmak, Üretim faaliyetlerinin gerçekleşmesini sağlamak, Müşterilerle koordinasyonu gerçekleştirmek,

  Aranan Nitelikler Mobilya İmalatları ile Sektör de hızla ilerleyerek Sektörün önde gelen firmaları arasında yer alan firmamızın, gerek Yurt içinde gerekse Yurt dışında , Projeleri devam etmektedir.Bizlerle birlikte çalışabilecek ciddi, iş ahlakına ve takım çalışmasına uyum sağlayabilecek ; Üniversitelerin mimarlık bölümünden mezun Autocad ve 3ds max, ms offıce programlarını iyi düzeyde kullanabilen, Planlama ve organizasyon yeteneği yüksek, Mobilya ürün , üretim ve montaj bilgisine sahip , Üretim süreçlerinin kontrol ve takibini yapabilecek , Yetenekli, disiplinli, insan ilişkileri kuvvetli ve üst düzey temsil yeteneği olan, Proje koordinasyonunu gerçekleştirebilecek, Problem çözme ve planlama becerisi yüksek , Takım çalışmasına yatkın,sonuç odaklı düşünebilen Sorumluluk sahibi, Aktif olarak araç kullanan,

 • Tuana Grup

  Türkiye Geneli Bölge Satış Sorumluları Tuana Grup

  Türkiye Geneli

  6 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İyi bir yaşam hedefi olan, Liderlik vasıfları gelişmiş, Eğitim sürecine ve yoğun tempoya uyum sağlayabilecek, Türkiye geneli bay & bayan satış sorumluları..

  Aranan Nitelikler En az MYO, tercihen üniversite mezunu, Hırslı, sorumluluk sahibi, Kendine güvenen ve ifade edebilen, Çözüm odaklı, analitik düşünme yetenekleri gelişmiş, İnsan ilişkilerinde başarılı, Aktif sürüş deneyimi olan, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlikle ilişkisi bulunmayan.

 • Nişantaşı Dershanesi

  Türkçe-Edebiyat Öğretmeni Nişantaşı Dershanesi

  Türkiye Geneli

  6 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması NİŞANTAŞI'NDAKİ DERSHANEMİZE ve YENİ OKULLARIMIZA;

  Aranan Nitelikler Türkçe, Edebiyat alanında kendini geliştirmiş, Yöneticilik vasıflarına sahip, Dershanecilik tecrübesi olan, Alan hakimiyeti güçlü, Tam zamanlı çalışacak Pozitif,iletişimi güçlü,takım çalışmasına yatkın, Öğrencilerin , yetenek ve potansiyelini ortaya çıkarmaya hazır, Prezantabl TÜRKÇE-EDEBİYAT ÖĞRETMENLERİ aranmaktadır.

 • Nişantaşı Dershanesi

  Matematik -Geometri Öğretmeni Nişantaşı Dershanesi

  Türkiye Geneli

  6 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması NİŞANTAŞI'NDAKİ DERSHANEMİZE ve YENİ OKULLARIMIZA; MATEMATİK-GEOMETRİ ÖĞRETMENLERİ aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler ​ Matematik-1,Matematik-2 ve Geometri alanında kendini geliştirmiş, Yöneticilik vasıflarına sahip, Dershanecilik tecrübesi olan, Alan hakimiyeti güçlü, Tam zamanlı çalışacak Pozitif,iletişimi güçlü,takım çalışmasına yatkın, Öğrencilerin , yetenek ve potansiyelini ortaya çıkarmaya hazır, Prezantabl

/
31
 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Videolu İlan

  Eski Hükümlü

 • Staj

  Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

 • Sorulu İlan

  Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - Antalya İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?