Denizcilik İş İlanları

Hepsini Temizle
Denizcilik
 • İş Açıklaması Matafora Denizcilik Uluslararası Türkiye içi yük,yolcu,konteyner,tanker Gemilerinin Özel ve Turistik Yatların Mutfak,Makine,Güverte bölümlerinde çalışacak aşçı,garson,mekanikçi,kaynakçı,tornacı,vasıflı vasıfsız elemanlar aranıyor.Dolgun maaş tüm sosyal haklar mevcuttur.

  Aranan Nitelikler Denizcilik firmamızda tanker,konteyner,kuruyük,yolcu gemilerinin özel ve turistik yatların mutfak,makine,güverte bölümlerinde çalışaca aşçı,garson,kaynakçı,mekanikçi,tornacı,vasıflı,vasıfsız elemanlar aranıyor.Dolgun maaş tüm sosyal haklar mevcuttur. Not:Gemi cüzdanı (sertifika)olması tercih sebebidir olmayan arkadaşlara M.E.B Denizcilik Ulaştıma Müsteşarlığına bağlı eğitim kurumlarında temin etmelerine danışmanlık hizmeti verilir.

 • İş Açıklaması MATAFORA DENİZCİLİK Uluslar arası Türkiye içi tanker,konteyner,kuruyük,yolcu,gemilerin özel ve turistik yatların makine,mutfak, güverte bölümlerinde çalışacak aşçı,garson,makineci,motorcu,kaynakçı,elektirikçi,tornacı,vasıflı vasıfsız eleman,personeller aranıyor dolgun maaş tüm sosyal haklar mevcuttur.

  Aranan Nitelikler Denizcilik firmamızda tanker,konteyner,kuruyük,yolcu gemilerinin özel ve turistik yatların mutfak makine,güvetre bölümlerinde çalışacak, aşçı,garson,kaynakçı,mekanikçi,motorcu,tornacı,elektirikçi,vasıflı vasıfsız elemanlar aranıyor.dolgun maaş tüm sosyal haklar mevcuttur. NOT:Gemi cüzdanı(sertifika) olması tercih sebebidir olmayan arkadaşlara M.E.B Denizcilik ulaştırma haberleşme bakanlığına bağlı anlaşmalı olduğumuz eğitim kurumlarından temin etmelerine danışmanlık hizmeti verilmektedir.

 • Yurtdışı Satış Yetkilisi
  Data Hidrolik
  İstanbul Anadolu 3 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Gemi ve yat ekipmanları üreten firmamızda, yurtdışı satış faaliyetlerinde görevlendirilmek üzere Yurtdışı Satış Yetkilisi aranmaktadır. Yurtdışı Satış Yetkilisinin yapacağı görevler arasında yeni pazar araştırmaları yapmak, yeni müşteri bulma çalışmalarına katılmak, yurtdışı müşteri ilişkilerini yürütmek, yurtdışı fuar katılım organizasyonlarına destek olmak, satış öncesinde ve sırasında evraksal ve programsal takipleri yapmak bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Anadolu yakasında Tuzla veya çevresinde ikamet eden Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış Üniversitelerin makine mühendisliği veya gemi inşa mühendisliği bölümü mezunu Çok iyi düzeyde İngilizce bilen En az 5 yıl satış tecrübesi olan Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabilen ERP programı kullanabilen B sınıfı ehliyeti olan ve yurtiçi/yurtdışı seyahat engeli olmayan Titiz, disiplinli, iyi iletişim kurabilen, etkin yöneticilik niteliklerine sahip prezantabl

 • İş Açıklaması Proje cargo/yük sorumlusu gabari dışı , ağır yük , taşmalı yük , taleplerinde bulunan sanaayi kurulşlarının , müşterilerimizin navlun taleplerine yanıt verecektir. Başvuralar Istanbul ve İzmir ofislerimiz içindir ,

  Aranan Nitelikler Universite mezunu olmak , İngilizce'yi iyi derecede konuşmak ve anlamak , Benzer pozisyonda en az bir-iki yıl deneyimli olmak. Çalışkan ,başarı odaklı olmak.Zaman yönetimi, stres yönetimi, uyumlu takım çalışması gibi kiisel becerilere sahip olmak. Ozgüven sahibi olmak, presentıbl olmak , sunum yeteniğine sahip olmak.

 • Gemi Elemanı
  Ada Denizcilik
  Türkiye Geneli 3 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Yüksek gelir ve kariyer hedefleyen seyehat engeli olmayan en az ilk okul lise, üniversite mezunu 18 45 yaş arası uluslararası-yurtiçi gemilerde ve deniz araçlarında çeşitli departmanlarda görevlendirilmek üzere personeller alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Yat Kaptanı /Güverte tayfası / Makina tayfası /Elektirikçi / Aşçı / Garson / departarında : Kuru yük-roro(yolcu)- tanker -gaz-konteyner-özel ve turistik yatlarda dolgun maaş + sgk +ikramiye ve tüm sosyal haklarla çalışacak personeller. Gemiadamı cüzdanı olması tercih sebebidir. GEMİADAMI CÜZDANI hazır olmayan acemi personneler için M.E.B ve denizcilik haberleşme bakanlığı onaylı anlaşmalı kurummuzda tam teşekküllü gemiadamı yetiştirme kursları düzenlenmemekteyiz. AŞÇI; 12 GÜN temel stcw Eğitmi GARSON (kamarot): 12 GÜN temel stcw Eğitimi ELEKTİRİK:12 GÜN temel stcw Eğitimi GEMİCİ (güverte tayfası): 36 GÜN 12 gün stcw +24 gün mesleki eğitim toplam :36 gün YAĞCI (makina tayfası ): 36 GÜN 12 gün stcw + 24 gün mesleki eğitim toplam : 36 gün YAT KAPTANI : Topamda 90 GÜN BİR AY STAJ iş başvurusu onaylanan personellerimiz gerekli sertefikalandırma ve evrak işlemlemleri bittikten sonra iş başı yapabilir.

 • Satış Danışmanı
  Wilckens Turkey Boyaları
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 3 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Wilckens Marine & Protective Coatings 165 yıllık tecrübeye sahip, Alman menşeli deniz boyaları ile endüstriyel boyalar üreticisi ve tedarikçisi bir firma olup Avrupa’nın önde gelen boya üreticilerindendir ve deniz ve sanayi boyaları konusunda da dünya çapında söz sahibidir. 1845 yılında kurulmuş olan firmamız, başlangıcından beri kalite odaklı bir üretici olmuş ve bugün dünyaya yayılmış 20 ülkedeki fabrikalarında çözüm ortağı olarak çalışmaktadır. Deniz boyaları konusunda Japonya’nın en büyük boya üreticisi durumunda Nippon Paint ile devam eden işbirliği sonucunda hem teknolojik olarak farklı boya sistemlerini ürün yelpazesine katmış, hem de Uzakdoğuda etkinliğini arttırmıştır. Bu başarının temeli sürekli Ar-Ge’ye adanmış bir hizmet anlayışı ve doğanın yanı sıra müşterilerimizin varlıklarının özenle korunması ilkesinden kaynaklanmaktadır. Wilckens- Nippon kendine süreklilik ve güvenilirlik ilkelerini hedef almış ve gerek müşteri ilişkilerinin sürdürülmesinde gerekse kalite ve innovasyon konularında sürekli ve kalıcı olmak için çabalamaktadır. Wilckens Boya olarak, İstanbul-Tuzla’da faaliyet gösteren satış ofisimizin bünyesinde görevlendirilmek üzere, Satış Danışmanı arayışımız bulunmaktadır. • Yeni müşteri portföyü oluşturabilecek ve sürekliliğini sağlamak, • Bütçe hedeflerine bağlı olarak satışları gerçekleştirmek ve müşteri memnuniyetini sağlayacak şekilde satış uygulamalarını yerine getirmek, • Düzenli firma ziyaretleri yaparak, müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda ürün ve çözüm önerileri getirmek, • Müşteri talepleri, satış miktarlarında analizler yaparak hazırlanan raporların yorumlanması, satış politikalarının belirlenmesi

  Aranan Nitelikler • Lisans mezunu • İyi derece de İngilizce bilen • Tercihen boya satış konusunda deneyimli, • İletişim becerileri gelişmiş ve müşteri odaklı düşünebilen • B sınıfı sürücü ehliyetine sahip, aktif sürücü, • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış. Not: Tüm başvurular, gizlilik esası içinde değerlendirilecektir.

 • Kurumsal Satış Temsilcisi
  Conturk Denizcilik
  İstanbul Anadolu 3 Ağustos 2015

  İş Açıklaması MEVCUT MÜŞTERİ PORTFÖYÜNÜ YÖNETECEK, MÜŞTERİ TALEPLERİNE UYGUN TAŞIMA ÇÖZÜMLERİ SUNACAK, PAZAR ARAŞTIRMASI YAPACAK, YURTİÇİ VE YURTDIŞI FUARLARA KONFERANSLARA KATILACAK, TELEFON İLE FİRMA TANITIMI YAPACAK, E-POSTA ILE FİRMA TANITIMI YAPACAK, AKTİF OLARAK MÜŞTERİ ZİYARETLERİNE GİDECEK, YENİ MÜŞTERİLERİ PORTFÖYE EKLEYECEK, SATIŞ VE PAZARLAMA RAPORLARI SUNACAK.

  Aranan Nitelikler ASKERLİĞİNİ YAPMIŞ BAY VEYA BAYAN, ORTA VEYA ÜST DÜZEY İNGİLİZCE BİLGİSİ OLAN, BİLGİSAYAR KULLANIMINA HAKİM, ARAÇ KULLANMA EHLİYETİ OLAN, YURTİÇİ VEYA YURTDIŞI SEYAHAT ENGELİ OLMAYAN, YOĞUN ÇALIŞMA TEMPOSUNA AYAK UYDURABİLECEK, TAKIM ÇALIŞMASINA UYUMLU, DENİZ YOLU TAŞIMACILIK SEKTÖRÜNDE KARİYER HEDEFLEYEN, TECRÜBELİ VEYA TECRÜBESİZ, İŞ YERİMİZ KADIKÖY'DE OLUP,KADIKÖY VE ÇEVRESİNDE İKAMET EDEN, SATIŞ TEMSİLCİLERİ ALINACAKTIR.

 • İş Açıklaması Mevcut uluslararası acente ağını yönetecek, yöneticilerinin acenteler konusunda kendisine vereceği görevleri yapacak, acentelerle iletişim ve altyapı çalışmasını sürdürecek, Kendisine verilen bölge konusunda internet ve pazar araştırmasını yapılacak, bölgeye göre sağlanacak hizmet ve hizmet alanlarını belirleyecek, Sağlanacak hizmetlerin tanıtımını sağlayacak, email ve diğer iletişim yollarıyla yurtdışı acentelerine ulaşacak, Yurt içi ve Yurt Dışı konferanslara katılacak, firmanın temsilini sağlayacak, Acente ve yurtdışı müşterilerini sorunlarını analiz edip, çözüm süreçleri geliştirecek, Yöneticilerinin konu kapsamında kendisine vereceği tüm diğer görevleri gerçekleştirecek

  Aranan Nitelikler 18 - 28 yaş aralığında, bay / bayan, bay adaylarsa mutlaka askerliğini yapmış, Tecrübeli / Tecrübesiz / Yeni mezun Gelişime, öğrenmeye açık, deniz taşımacılığı alanında kariyer hedefleyen, Baskı altında çalışmaya dayanıklı, grup çalışmasına uyumlu, motivasyonunu kolay yitirmeyen, İş sözleşmesi dahilinde çalışmaya uygun, konuşması düzgün, kendini ifade etme yeteneği olan, ofis aletleri ve ofis bilgisayar programlarına hakim, uluslararası iş geliştirme asistanı alınacaktır.

 • İş Açıklaması Tüm finans işlemlerinin yapılması, kontrol edilmesi, ve rapor edilmesi. *Günlük banka hesaplarının kontrolü ve mutabakatının yapılması.Finans departmanına gelen günlük ödeme taleplerinin gerçekleştirilmesi ( peşin tr. talepleri , iş avansı talepleri , maaş avansı talepleri ,vb..), ilgililerden onay alınması, banka bacağının kaydı ve işlemlerin kayıtları.Günlük , haftalık , aylık nakit akış tablosunun oluşturulması.Ay sonu SSK ve KDV ödemelerinin gerçekleştirilmesi ve bunlara bağlı olarak alınan banka kredilerinin takibi ve kontrolü.Günlük haftalık ve aylık yurtiçi ve yurtdışı ödemelerinin sistemden çekilerek oluşturulması , ilgili onayların alınıp banka sürecinin gerçekleştirilmesi ile kayıtlarının atılması.Gelen yurtiçi ve yurtdışı ödeme maillerine cevap verilerek ilgili departmanların bilgilendirilmesi.Haftalık ve aylık gelen yurtiçi ve yurtdışı müşteri ödemelerinin takibi ve sisteme kayıt edilmesi.Aylık banka mutabakatlarının yapılması ve ilgili kayıtlarının yapılması.Aylık personel iş ve maaş avanslarının mutabakatının yapılması ve ilgili kayıtlarının atılması.Haftalık personel masraf listelerinin ödemesi ve ilgili kayıtlarının atılması. Yapılan bütün ( Yurtiçi ) satışların tahsilat süreci. Sistemden alınan müşteri vade raporuna göre oluşturulan listeye göre arama yapılarak tahsilat yapılması. Yapılan tahsilatların, gerek kredi kartı gerek havale gerekse çek veya senet ile ilgili ayıtların atılması. Çek ve senet tahsilatları ile ilgili doğan sorunların avukata bildirilmesi ve takibi. Müşteri hesaplarının mutabakatı. Gerekli durumlar da bağlı bulunulan muhasebe departmanına destek verilmesi.

  Aranan Nitelikler Kartal ,Pendik ,Tuzla civarı ikamet eden ,çalışkan,güvenilir,özverili ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,muhasebe,ön muhasebe,finans konularına hakim ve geçmişte bu bölüm ve birimlerinde çalışmış , öz güveni olan ve daima çalışacağı firmanın haklarını koruyup kendi şirketi" gibi sahiplenecek , konusu ile ilgili programlar ve bilgisayar kullanımı iyi olan bay ve bayan çalışma arkadaşları aramaktayız.

 • Vasıfsız Eleman
  Vizyon Deniz
  Türkiye Geneli 3 Ağustos 2015

  İş Açıklaması GEMİ İÇERİSİNDE GÜVERTE DEPARTMANINDA BAKIM ONARIM PERSONELİ OLARAK GÖREVLENDİRİLECEK SEYEHAT ENGELİ OLMAYAN DENİZCİLİK SEKTÖRÜNDE KARİYER HEDEFLEYEN UZUN VADELİ ÇALIŞACAK ORTALAMA 3000-4000 TL ARASI MAAŞLA , TECRÜBELİ- TECRÜBESİZ PERSONELLER ALINACAKTIR.

  Aranan Nitelikler ULUSLARARASI- YURTİÇİ SULARDA YÜK GEMİLERİNDE, YÜKSEK GELİR VE KARİYER HEDEFLEYEN DOLGUN MAAŞ+ SGK+ İKRAMİYE VE TÜM SOSYAL HAKLARLA GÜVERTEDE BAKIM ONARIM İŞLERİ İLE İLGİLENECEK EN AZ İLK OKUL MEZUNU VASIFSIZ PERSONELLER.. NOT: GEMİ ADAMI CÜZDANI OLMASI TERCİH SEBEBİDİR. GEMİ ADAMI CÜZDANI OLMAYAN PERSONELLERİMİZİ DENİZCİLİK ULAŞTIRMA VE HABERLEŞME BAKANLIĞININ VE MEB'İN DÜZENLEDİĞİ GEMİ ADAMI YETİŞTİRME KURSLARINA YÖNLENDİREREK GEREKLİ BELGELENDİRME İŞLEMİ YAPILABİLMEKTEDİR..

 • Garson
  Vizyon Deniz
  Türkiye Geneli 3 Ağustos 2015

  İş Açıklaması KURU YÜK GEMİLERİNDE 15-30 KİŞİLİK GEMİ MÜRETTEBATINA YOLCU(RORO) GEMİLERİ ÖZEL VE TURİSTİK YATLARDA MÜRETTEBAT+YOLCU VE MÜŞTERİLERE SERVİS VE SUNUM YAPABİLECEK GEREKLİ MESLEKİ BİLGİ VE TECRÜBEYE SAHİP SEYEHAT ENGELİ OLMAYAN UZUN VADELİ ÇALIŞABİLECEK DENİZCİLİK SEKTÖRÜNDE KARİYER HEDEFLEYEN GARSON(KAMAROT) OLARAK GÖREVLENDİRİLECEK 3000-4000 TL ARASI MAAŞLA DENİZ DENEYİMİ OLAN VEYA OLMAYAN PERSONELLER.

  Aranan Nitelikler ULUSLARARASI- YURTİÇİ SULARDA YÜK VE YOLCU GEMİLERİNDE, ÖZEL VE TURİSTİK YATLARDA YÜKSEK GELİR HEDEFLEYEN DOLGUN MAAŞ+ SGK+ İKRAMİYE VE TÜM SOSYAL HAKLARLA ÇALIŞACAK DENİZ DENEYİMİ OLAN OLMAYAN GARSONLAR ALINACAKTIR. NOT : GEMİ ADAMI CÜZDANI OLMASI TERCİH SEBEBİR. CÜZDANI OLMAYAN PERSONELLERİMİZE DENİZCİLİK ULAŞTIRMA VE HABERLEŞME BAKANLIĞI VE MEB. TARAFINDAN DÜZENLENEN GEMİ ADAMI YETİŞTİRME KURSLARINA YÖNLENDİRME YAPILARAK GEREKLİ BELGELENDİRME İŞLEMİNİZ YAPILABİLMEKTEDİR..

 • Gemi Elemanı
  Vizyon Deniz
  Türkiye Geneli 3 Ağustos 2015

  İş Açıklaması KURU YÜK GEMİLERİNDE 15-30 KİŞİLİK GEMİ MÜRETTEBATINA YOLCU(RORO) GEMİLERİ ÖZEL VE TURİSTİK YATLARDA MÜRETTEBAT+YOLCU VE MÜŞTERİLERE SERVİS VE SUNUM YAPABİLECEK GEREKLİ MESLEKİ BİLGİ VE TECRÜBEYE SAHİP SEYEHAT ENGELİ OLMAYAN UZUN VADELİ ÇALIŞABİLECEK DENİZCİLİK SEKTÖRÜNDE KARİYER HEDEFLEYEN GARSON(KAMAROT) OLARAK GÖREVLENDİRİLECEK 3000-4000 TL ARASI MAAŞLA DENİZ DENEYİMİ OLAN VEYA OLMAYAN PERSONELLER.

  Aranan Nitelikler ULUSLARARASI- YURTİÇİ SULARDA YÜK VE YOLCU GEMİLERİNDE, ÖZEL VE TURİSTİK YATLARDA YÜKSEK GELİR HEDEFLEYEN DOLGUN MAAŞ+ SGK+ İKRAMİYE VE TÜM SOSYAL HAKLARLA ÇALIŞACAK DENİZ DENEYİMİ OLAN veya OLMAYAN GARSONLAR ALINACAKTIR. NOT : GEMİ ADAMI CÜZDANI OLMASI TERCİH SEBEBİR. CÜZDANI OLMAYAN PERSONELLERİMİZE DENİZCİLİK ULAŞTIRMA VE HABERLEŞME BAKANLIĞI VE MEB. TARAFINDAN DÜZENLENEN GEMİ ADAMI YETİŞTİRME KURSLARINA YÖNLENDİRME YAPILARAK GEREKLİ BELGELENDİRME İŞLEMİNİZ YAPILABİLMEKTEDİR...

 • Planlama Mühendisi
  Tersan Tersanecilik
  İstanbul Anadolu, Kocaeli, Yalova 3 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Yalova’da kurulu tersanemizin Planlama departmanında yeni inşa tarafında istihdam edilmek üzere, aşağıdaki niteliklere sahip eleman alınacaktır. Proje planları oluşturarak yapılan işleri takip etmek, Plandaki aksamaları ve/veya eksikleri tespit ederek raporlamak, Proje planının güncelliğini sağlamak, işlerin plana bağlı kalınarak yürütülmesi amacıyla çalışmalarını gerçekleştirmek ve koordine etmek, Proje ekibini yönlendirmek, Proje ile ilgili yapılan planlamalar çerçevesinde, iş emirlerini zamanında açmak, İş emirleri için gerekli kaynakların planlamalarını yapmak, Taşeron teknik şartnameleri hazırlamak, sözleşmeler yapmak, Anlık olarak proje planı ve iş akışlarını gözlemleyerek sorunları tespit ederek sistematik çözümler getirmek, Proje ile ilgili raporları oluşturmak, analiz etmek ve çözümler üretmek,

  Aranan Nitelikler Enaz 5 yıllık tersane tecrübesi olan Gemi İnşa veya Endüstri Mühendisi, Benzer bir pozisyonda en az 3 yıl deneyimli, MS Office ve MS Project programlarını iyi derecede bilen, Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Projelerin iş emirlerinin hazırlanması, takibi ve iş akış seviyesi hakkında bilgi sahibi, Analitik düşünce yapısına sahip, araştırmacı ve yeniliklere açık, Sonuç odaklı çalışan, dikkatli, detaylara önem veren, takipçi, Tercihen Yalova veya Kocaeli (Karamürsel) çevresinde ikamet eden veya edebilecek, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmayan, Tercihen sigara kullanmayan

 • Genel Başvuru Engelli
  Tersan Tersanecilik
  İstanbul Anadolu, Kocaeli, Düzce, Yalova 3 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Tersanemizde engelli statüsünde çalışacak mavi yaka personelleri için genel başvuru ilanıdır.

  Aranan Nitelikler Sahada beden işçisi olarak veya ofislerde çalışabilecek engelli personeller

 • Operasyon Sorumlusu
  İnka
  İzmir 3 Ağustos 2015

  İş Açıklaması İNKA İnsan Kaynakları Firması Bütünleşik İnsan Kaynakları Çözümü ile Türkiye’nin 7 bölgesinde ve Yurt dışında 4 ana faaliyet alanımız olan İşe Alım, Bordro Hizmetleri, Esnek İşgücü ve Eğitim, Danışmanlık hizmetleriyle sektör ayırt etmeksizin, yerli yabancı firmalara, Uzman, tecrübeli, dinamik kadrosu ile hizmet vermektedir. İnka insan kaynakları İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda aradığınız tüm alternatifleri size sunan iş ortağınızdır. Danışmanlığı yapmakta olduğumuz Damimarka kökenli uluslararası bir lojistik firması için Operasyon Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler İş Tanımı Sorumlu olduğu taşımalar ile ilgili olarak yurt içi ve yurt dışı iletişimi sağmak, Operasyonu gerçekleştirdiği müşteriyi yüklemesinin durumu ile ilgili düzenli ve vaktinde bilgilendirmek, Yurt dışı ofisleri ile yükün tahliyesi ve/veya sevkine yönelik işlemleri yönetmek, Mevcut müşterilerle ilişkilerin geliştirilmesine yönelik ziyaret planlaması yapmak, Gerekli ön iletişim, tanışma sonrası ve yeni müşterilerle gerçekleşecek hizmetlerde destek vermek. İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Deniz Operasyon ve Uluslararası Deniz Taşımacılığı konusunda minimum 2 yıl tecrübe sahibi, İyi düzeyde İngilizce bilgisi olan, MS Office uygulamalarına hakim, Takım çalışmasına ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, İletişimi kuvvetli, değişime ve gelişime açık, Organizasyon kabiliyeti yüksek, "İNKA TC Türkiye İş Kurumu tarafından verilen, 15.03.2014 tarih ve 453 no. 'lu "Özel İstihdam Bürosu" Lisansına sahiptir.”

 • Kalibrasyon Laboratuvarı Teknikeri
  Mavi Yaka İnsan Kaynakları
  İstanbul Anadolu, Kocaeli 3 Ağustos 2015

  İş Açıklaması DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, DENİZCİLİK SEKTÖRÜNDE YER ALAN MÜŞTERİMİZ İÇİN; * Laboratuvarda yapılan işlere yardımcı olmak, * Sıcaklık, gaz ölçüm, basınç kalibrasyonları ile kimyasal analiz bölümünde teknik işlerin yapılması, * Raporlama, * Tersane ve limanlarda bulunan gemilerdeki sistemlerin bakım kontrol ve kalibrasyonlarının yapılması,

  Aranan Nitelikler * Minimum Lise, tercihen Meslek Lisesi mezunu, * 20 yaş ve üzeri, * Alanında deneyimli, * Bilgisayar kullanabilen, * Konuşma düzeyinde iyi İngilizcesi olan, * B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, * Yüzme bilen, * Askerlik hizmetini tamamlamış, * İstanbul Anadolu yakasında ve / veya Gebze'de ikamet eden, * Bay, " KALİBRASYON LABORATUVARI TEKNİKERİ " aranmaktadır. www.maviyakaik.com

 • Tur Satış Asistanı
  Orient Denizcilik Turizm…
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 3 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Orient Denizcilik Turizm San. ve Tic. A.Ş. çatısı altında 1999 yılından itibaren faaliyet gösteren Sea Song Tours şirketimiz bünyesindeki FIT departmanımız için tur satış asistanı olarak çalışacak takım arkadaşları aramaktayız. Yurtdışında ortak olarak çalıştığımız acentalarla iletişimi sağlamak Müşteri istek ve taleplerine yönelik tur programlarının hazırlanması Acentalara gerekli tekliflerin mail yoluyla geçilmesi Tur maliyetlerinin, rehber dosyalarının hazırlanması Turlarla ilgili gerekli rezervasyonların yapılması ve takibi

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden yeni mezun ya da tercihen Turizm sektöründe en az 2 yıl deneyimli Turizm sektöründe kariyer hedefleyen İyi derecede İngilizce ve İspanyolca bilen Takım çalışmasına uyumlu Sultanahmet bölgesine ulaşım zorluğu bulunmayan Esnek çalışma saatlerinde uyum gösterebilecek İletişim gücü yüksek ve yaratıcı Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya minimum 2 yıl tecilli Dış görünümüne önem veren

 • Denizcilik Firması Personel Departmanı Eleman Alım
  Firma Adı Gizli
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 2 Ağustos 2015

  İş Açıklaması DENİZCİLİK FİRMAMIZIN ATAŞEHİR OFİSİNDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE AŞAĞIDA BELİRTİLEN NİTELİKLERE SAHİP,TÜRK/YABANCI GEMİ PERSONELİ PORTFÖYÜNE HAKİM PERSONEL DEPERTMANINDA ÇALIŞMAK ÜZERE BAY ELEMAN ALIMI YAPILACAKTIR. İŞ TANIMI: -PERSONEL İŞLEMLERİ VE ÖN MÜLAKATLARIN YAPILMASI, -PERSONELİN ALACAĞI EĞİTİMLERİ TAKİP ETMEK ,YÜRÜTMEK -PERSONEL EVRAK TAKİBİ,GÜNCEL TUTULMASI, -PERSONELİN ENDORSMENTLERİNİN TAKİBİ, BAŞVURULARIN YAPILMASI - YURT İÇİ /YURT DİŞİ PERSONEL DEĞİŞİMLERİNİN AYARLANMASI GEREKLİ ORGANİZASYONUN YAPILMASI, ACENTE VE DİĞER BAĞLANTILI KURUŞLARLA YAZIŞMA VE GEREKEN AYARLAMALARIN YAPILMASI, - PERSONEL VİZELERİNİN TAKİBİ , BAŞVURULARININ YAPILMASI, - PERSONEL KONAKLAMA VE ULAŞIM ORGANİZASYONUNUN YAPILMASI, - GEMİ PERSONELİ AYLIK GİDER,AVANS,EXTRALARININ TAKİBİ, AYLIK MAAŞ HESAPLARININ YAPILMASI. - ISM EVRAK TAKİBİ, - PERSONEL İŞE -GİRİŞ ÇIKIŞ İŞLEMLERİNİN YAPILMASI,PLANLANMASI, - FİRMA BÜNYESİNDEKİ TÜM PERSONELİN ÖZLÜK DOSYALARININ TUTULMASI. İŞE BAŞLANGIÇ VE ÇIKIŞ İŞLEMLERİNİN İLGİLİ BİRİMLERE BİLDİRİLMESİ. - BAŞLANGIÇ İÇİN DÜŞÜNÜLEN MAAŞ 2000 TL DİR.

  Aranan Nitelikler - SADECE ERKEK ADAYLAR - AKTİF ARAÇ KULLANABİLEN - EN AZ LİSE MEZUNU ( TERCİHEN DENİZCİLİK OKUL MEZUNLARI ), - 20-35 YAŞ ARASI, - MS OFFICE PROGRAMLARINI ETKİN KULANABİLEN, - İYİ DERECE YAZILI ,SÖZLÜ İNGİLİZCE BİLGİSİ OLAN, - PLANLAMA VE ORGANİZASYON YETEĞİNE SAHİP, - ŞEHİR DIŞI / YURT DIŞI SEYEHAT ENGELİ BULUNMAYAN, - YOĞUN İŞ TEMPOSUNA AYAK UYDURABİLECEK, - TERCİHEN ANADOLU YAKASINDA İKAMET EDEN,

 • İhracat Operasyon Elemanı
  Cms Logistics Group
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 2 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Denizyolu tasimaciligi yapan firmamizin ihracat operasyon departmanına calisma arkadaslari aranıyor.

  Aranan Nitelikler Ingilizce bilen 30 yasini asmamis Askerlikle ilisigi olmayan Anadolu yakasinda ikamet eden Yogun calisma temposuna ayak uydurabilecek Universite mezunu

 • Broker
  Canmarine Denizcilik
  İstanbul Anadolu 2 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Denizcilik sektöründe faaliyet gösteren firmamızın Anadolu yakasındaki ofisinde görevlendirilmek üzere, Yük ve gemi takibi yapabilecek, uluslararası denizcilik piyasasına hakim, marketi yakından takip edebilecek, Voyage estimation ve Charter Party’lere hakim Tercihen en az 5 yıl benzer pozisyonda görev almış ve dünya denizcilik ticaretine hakim brokerler aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Çok iyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Broker olarak aynı pozisyonda daha önce çalışmış, Üniversitelerin örgün eğitim veren ilgili bölümlerinden mezun (Denizcilik fakültesi, Gemi İşletmeciliği vb.), Sözlü ve yazılı iletişim yeteneği güçlü ve halkla ilişkiler becerileri gelişmiş, MS Office programlarını ve ofis ekipmanlarını etkin olarak kullanabilen, Voyage Estimation ve Charter Party hakim, Sonuç odaklı, titiz, özverili, İşinin gerektirdiği teknik bilgileri öğrenmeye açık, takım çalışmasına uygun, Gerektiğinde esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için)

 • Operasyon Elemanı
  Canmarine Denizcilik
  İstanbul Anadolu 2 Ağustos 2015

  İş Açıklaması - Kuru yük taşımacılığı yapan firmamızın Operasyon (Postfixture) Departmanında gemilerin takibini sağlamak, - Operasyondaki gemilerin düzenli takibi, - Kaptanlar ile direk temas içinde olarak koordinasyonu sağlamak, - Laytime calculation programlarına hakim olmak, - Müşterileri güncel olarak bilgilendirmek ve taleplerini yerine getirmek, - Şirket içinde bilgi akışı sağlamak, gerektiği durumlarda raporlamak,

  Aranan Nitelikler Denizcilik Sektörünün öncü firmalarından olan şirketimizin Operasyon Departmanında görevlendirilmek üzere; -Üniversitelerin Denizcilik Fakültesi, Lojistik Bölümünden mezunu, -Deneyim sahibi veya yetiştirilmek üzere, -Çok iyi derecede İngilizce bilen, - Postfixture ve denizcilik terimlerine hakim -Üst düzeyde temsil ve iletişim yeteneğine sahip, prezentabl -Erkek adaylar için askerlikle ilişkisi olmayan, -Çok iyi düzeyde MS Ofis Uygulama bilgisi olan, -Gelişime açık, ekip çalışmasına yatkın, -Sorumluluk alabilecek, sonuç odaklı, hırslı, güçlü ikna kabiliyeti olan,

 • Servis Mühendisi
  Mariner Gemi Ekipmanları…
  İstanbul Anadolu 1 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Tuzla tersaneler bölgesinde yer alan, gemi inşaa yan sanayisinde güverte ekipmanları tasarımı ve üretimi ile yurtiçi ve yurtdışı satış faaliyetlerini yürütmekte olan firmamızın servis departmanında görevlendirilmek üzere aşağıda belirtilen niteliklere uygun Servis Mühendisi / Servis Teknikeri istihdam edilecektir.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği, Makine Mühendisliği, Gemi İnşaatı veya Gemi Makineleri Mühendisliği bölümünden mezun, En az 3 yıl deneyimli, AutoCAD ve MS Office programını etkin derecede kullanabilen, Tercihen hidrolik konusunda tecrübe sahibi, Çok iyi derecede ingilizce bilgisine sahip (Yazma, Okuma ve Konuşma...) Sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen, Yurtiçi ve Yurtdışı seyehat engeli bulunmayan, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Anadolu yakasında ikamet eden, Askerlik hizmetini tamamlamış, Nitelikli adayların başvurularını bekliyoruz. NOT: Adayların yabancı dil yeterlilik bilgisini ölçmek için görüşmelerimiz ingilizce olarak yapılacaktır!

 • Ön Muhasebe Elemanı
  Dilşen Demir Çelik
  İstanbul Avrupa 31 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Kalite politikası ve hedefleri doğrultusunda çalışmak, Alış evraklarının sisteme kaydedilmesi Satış irsaliyelerinin düzenlemek ve faturalandırmak, Hesap mutabakatı yapmak ,Cari hesapları takip etmek, Gelen siparişleri bilgisayara girmek,

  Aranan Nitelikler LOGO ticari programı bilmek. En az lise ( ticaret) mezunu olmak, Benzer bir görevde en az 5yıl deneyim sahibi olmak, Microsoft Office programlarını kullanabilmek. 25-40 yaş aralığında İş yerine yakın ikamet etmek Ekip çalışması yapabilecek "Ön Muhasebe Elemanı"aranmaktadır.

 • İş Açıklaması TİTANİK DENİZCİLİK ULUSLARARASI, Yurtiçi Yük ve YOLCU Gemilerinde Yetiştirilip kadrolu olarak çalışacak DENİZCİLER ve Denizci olmak isteyen personeller. 2500 – 3000 TL / USD Maaş + A3 SGk ile Tüm Sosyal Haklarla, EN az ilkokul mezunu olma şartı ile 17-55 yaş arası GÜVERTE, Makina ve mutfak bölümlerine personeller alınacaktır. İş Garantisi Firmamız tarafından kontratlı şekilde sağlanmaktadır. DENEYİMSİZ Personellerimiz için Milli Eğitim Bakanlığı ve DENİZCİLİK Müsteşarlığı onaylı yeni dönem KURS Kayıtlarımız Başlamıştır. BÜNYEMİZDE Konaklama, Sağlık Hizmeti ve Gemilere VASIFLI / VASIFSIZ Personeller Alınacaktır. Türkiye’de hızla büyüyen işlerinden biri olan ” ULUSLARARASI YURTİÇİ DENİZ TAŞIMACILIĞI ” sektöründe sizde yerinizi almak istiyorsanız hemen başvuru yapın. ERKEN Kayıt Avantajlarımızdan Yararlanın. SERTFİKALI Denizcilik Eğitmlerimize katılarak Geleceğin Mesleğine Sahip Olun. Not : Şehirdışından yapılacak tüm başvurular değerlendirilecektir.

  Aranan Nitelikler - En az ilkokul mezunu - Sabıka ve Sağlık Problemi Olmayan - Seyahat Engeli Olmayan - Eğitime elverişli ve Çalışabilecek kişiler tercih sebebidir.

 • A'la Carte Garson
  Martı Otel İşletmeleri…
  İzmir, Kocaeli, Aydın, Mersin(İçel), Muğla, Niğde, Ordu, Sakarya, Samsun, Sinop, Tekirdağ, Uşak, Yalova 27 Temmuz 2015

  İş Açıklaması 1967'den beri, mutlu bir tatilin akla gelen ilk ismi Martı Otellerinin, Muğla/Marmaris/Orhaniye bölgesinde bünyesinde Martı Marina'da görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşları aramaktayız "Martı Grubu; sahip olduğu birikim ve örnek kurumsal kimliği ile sadece tesisleri ve projelerini değil, bununla birlikte çalışanlarını da her zaman daha ileriye taşıyan köklü ve saygın bir kuruluştur."

  Aranan Nitelikler Turizm Otelcilik M.Y.O.,Turizm Otelcilik Meslek Lisesi veya Lise mezunu, A’la Carte konusunda bilgi sahibi, En az 1 yabancı dil bilen, Takım çalışmasına yatkın, Misafir memnuniyeti odaklı, Güler yüzlü hizmet sunmayı ilke edinmiş, İnsan ilişkileri ve iletişim gücü yüksek, Dış görünüşüne ve kişisel hijyenine özen gösteren, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Lojman imkanı verilmektedir.

 • İş Açıklaması 1967'den beri, mutlu bir tatilin akla gelen ilk ismi Martı Otellerinin, Martı Marina Orhaniye Tesisi bünyesinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşları aramaktayız "Martı Grubu; sahip olduğu birikim ve örnek kurumsal kimliği ile sadece tesisleri ve projelerini değil, bununla birlikte çalışanlarını da her zaman daha ileriye taşıyan köklü ve saygın bir kuruluştur."

  Aranan Nitelikler * En az Üç Yıldız Dalgıç belgesine sahip * Mesleğinde en az 3 yıl deneyimli * Askerliğini tamamlamış * 40 yaşını aşmamış * Tercihen İngilizce bilen * Takım çalışmasına yatkın * Esnek çalışma saatlerine uyumlu * Lojman ve 3 öğüm yemek imkanı bulunmaktadır.

 • Tekne Kaptanı
  Firma Adı Gizli
  İzmir 22 Temmuz 2015

  İş Açıklaması İZMİR ÇEŞME MARİNADA BAĞLI; TEKNEMİZDE GÖREV ALACAK

  Aranan Nitelikler ELEKTRONİK CİHAZLAR KONUSUNDA YETENEKLİ, BİLGİSAYAR KULLANMASINI BİLEN, SEYAHAT ENGELİ BULUNMAYAN, ASKERLİK GÖREVİNİ TAMAMLAMIŞ, SİGARA KULLANMAYAN, ADAYLAR DEĞERLENDİRİLECEKTİR.

 • İş Açıklaması OZSAY SATELLITE COMMUNICATIONS A.S. IS SEEKING MARINE ELECTRONICS FIELD TECHNICIANS. Under limited supervision, the technician will install, service, and repair marine satellite communication systems (mainly VSAT) on board vessels. Candidates must meet well level of English language requirement in all speaking, reading and writing to be able to read and understand installation and service manuals, prepare detailed service reports.

  Aranan Nitelikler Well level of English language Two to Five years of similar marine electronics experience High School, Technical College or University Degree Knowledge of IT/Network theory and applications Be physically fit. (Work environment often involves on board/bridge/mast of vessels at international ports and waters) Ability to travel extensively and to travel by air Internationally Residing at Istanbul, preferably Asian side

 • İş Açıklaması Bir üst amirinin vermiş olduğu görevleri yerine getirmek, Yurtdışına ihraç edilecek olan kargoların iş akış süreçlerine uygun şekilde sevkiyat planlamasının koordinasyonunu sağlamak ve müşteri, acente ile olan ilişkileri yürütmek, Gemi acenteleri ile iletişim kurmak ve navlun taleplerine cevap vermek,

  Aranan Nitelikler Deniz kargo İhracat operasyonu alanında en az 2 yıll deneyime sahip olmak, Tercihen Üniversitelerin Deniz İşletme, Ulaştırma Mühendisliği, Uluslararası Lojistik, Lojistik, Dış Ticaret vb. bölümlerinden mezun, MS Office programlarını etkin bir şekilde kullanabilen, Güçlü koordinasyon ve organizasyon becerilerine sahip, Takım çalışmasına uyum sağlayabilecek, Prezantabl, İletişimi güçlü, değişime ve gelişeme açık, analitik düşünme yeteneğine sahip, B Sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,

 • Dizayn Donatım Mühendisi/Teknikeri
  Cemre Mühendislik Gemi İnşaat…
  İstanbul Anadolu, Kocaeli, Yalova 15 Temmuz 2015

  İş Açıklaması 1. Tercihen Nupas-Cadmatic Outfitting programını aktif olarak kullanabilen, 2. Ekipman ve bunlara ait foundation modeli yapabilen, 3. Çelik teçhiz işlerini modelleyip, üretim resimleri hazırlayabilen, 4. Boru, hava kanalı, kablo yolu gibi detayları modelleyip, montaj resmi hazırlayabilen, 5. Autocad ile çizim yapabilen.

  Aranan Nitelikler *Meslek Liseleri veya Meslek Yüksek Okullarının Gemi İnşa, Makine bölümleri ile Üniversitelerin Gemi İnşaatı ve Makineleri Mühendisi, Gemi ve Deniz Teknolojileri Mühendisi, Makine Mühendisi bölümlerinden mezun *Gemilerin donatım projelerinde çalışmış ve en az 2 yıl tecrübeye sahip olan *İş disiplini sahibi, esnek çalışma süreleri konusunda uyum sağlayabilecek *İngilizce bilen *Erkek adaylar için askerliğini yapmış *Tercihen sigara kullanmayan *Yalova, Karamürsel, Gebze, İstanbul Tuzla civarında ikamet edebilecek takım arkadaşları aramaktayız…

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Videolu İlan

  Eski Hükümlü

 • Staj

  Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

 • Sorulu İlan

  Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - Denizcilik İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?