Denizcilik İş İlanları

Hepsini Temizle
Denizcilik
 • İş Açıklaması   Uluslar arası alanda konteyner taşımacılığı yapan firmamızda , tecrübesiz yetiştirilmek üzere veya en az 1 yıl sektör tecrübesine sahip bay veya bayan tercihen İngilizce bilen ve Anadolu yakasında ikamet eden , kariyerine Satış ve Pazarlama alanında devam etmek isteyen kişiler aranmaktadır. İthalat ve ihracat Konteynertaşıma faaliyetlerinin satışları için müşterilerin taleplerinideğerlendirme, fiyatlandırma ve satış organizasyonunu yapma ile yetkilidir.  

  Aranan Nitelikler MS Office programlarına hakim, Temsil ve iletişim yeteneğine sahip, Sonuç odaklı, hırslı, güçlü ikna kabiliyeti olan, Seyahate engeli olmayan, B sınıfı sürücü ehliyetine sahip ve aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, En az Lise Mezunu

 • İş Açıklaması Firmamızda 'Kurumsal Satış Uzmanı ' olarak görev yapacak, sistematik ve analitik düşünmeye yatkın, iletişim becerileri ve insan ilişkileri kuvvetli, gelişime açık, prezentabl bir takım arkadaşı arıyoruz. Sipariş sürecini takip etmek, Nakit akış planını hazırlamak ve tahsilat sürecini takip ederek gerekli durumlarda bağlı olduğu yöneticisi ile birlikte aksiyon almak, Tüm periyodik satış raporlarını hazırlamak, İç ve dış müşterilerle işbirliği içerisinde çalışmak.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun, Tercihen 1 yıla kadar iş tecrübesine sahip, İnsan ilişkileri kuvvetli, İkna kabiliyeti yüksek, İngilizce bilgisine sahip (okuma, yazma ve konuşma) Genel bilgisayar uygulamalarına, web tabanlı uygulamalara ve MS Office uygulamalarına hakim, B sınıfı sürücü ehliyetine sahip, Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

 • İş Açıklaması Matafora Denizcilik Uluslararası Türkiye içi yük,yolcu,konteyner,tanker Gemilerinin Özel ve Turistik Yatların Mutfak,Makine,Güverte bölümlerinde çalışacak aşçı,garson,mekanikçi,kaynakçı,tornacı,vasıflı vasıfsız elemanlar aranıyor.Dolgun maaş tüm sosyal haklar mevcuttur.

  Aranan Nitelikler Denizcilik firmamızda tanker,konteyner,kuruyük,yolcu gemilerinin özel ve turistik yatların mutfak,makine,güverte bölümlerinde çalışacak aşçı,garson,kaynakçı,mekanikçi,tornacı,vasıflı,vasıfsız elemanlar aranıyor.Dolgun maaş tüm sosyal haklar mevcuttur. Not:Gemi cüzdanı (sertifika)olması tercih sebebidir olmayan arkadaşlara M.E.B Denizcilik Ulaştıma Müsteşarlığına bağlı eğitim kurumlarımızdan temin etmelerine danışmanlık hizmeti verilir.

 • İş Açıklaması MATAFORA DENİZCİLİK Uluslar arası Türkiye içi tanker,konteyner,kuruyük,yolcu,gemilerin özel ve turistik yatların makine,mutfak, güverte bölümlerinde çalışacak aşçı,garson,makineci,motorcu,kaynakçı,elektirikçi,tornacı,vasıflı vasıfsız eleman,personeller aranıyor dolgun maaş tüm sosyal haklar mevcuttur.

  Aranan Nitelikler Denizcilik firmamızda tanker,konteyner,kuruyük,yolcu gemilerinin özel ve turistik yatların mutfak makine,güvetre bölümlerinde çalışacak, aşçı,garson,kaynakçı,mekanikçi,motorcu,tornacı,elektirikçi,vasıflı vasıfsız elemanlar aranıyor.dolgun maaş tüm sosyal haklar mevcuttur. NOT:Gemi cüzdanı(sertifika) olması tercih sebebidir olmayan arkadaşlara M.E.B Denizcilik ulaştırma haberleşme bakanlığına bağlı anlaşmalı olduğumuz eğitim kurumlarından temin etmelerine danışmanlık hizmeti verilmektedir.

 • İş Açıklaması DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, LİMAN İŞLETMECİLİĞİ SEKTÖRÜNDE FAALİYET GÖSTEREN, TÜRKİYE'NİN EN ÖNEMLİ FİRMALARINDAN OLAN MÜŞTERİMİZ BÜNYESİNDE, * Liman içerisindeki konteynerları taşıyan iş makinelerinin, elektirik bakım - onarım ve arızaya müdahale işlemlerinden sorumlu olmak üzere;

  Aranan Nitelikler * Lise ve / veya MYO ilgili bölümlerden mezun olan, Endüsrti Meslek Lisesi: Elektrik ve / veya Elektrik - Elektronik Teknolojileri bölümü, alan olarak da, YG Sistemleri, Elektrik Tesisat ve Pano Montörlüğü, Endüstriyel Bakım Onarım, MYO: Elektrik bölümü, MEB ( Mesleki Çıraklık Eğitim Merkezinden alınan Ustalık Belgesi ) Elektrik veya Elektrik Elektronik Teknolojileri bölümü, alan olarak da, YG Sistemleri, Elektrik Tesisat Pano Montörlüğü, * 39 yaşını aşmamış, * Tercihen liman iş makineleri bakım-onarımı konusunda deneyimli, * PLC, otomasyon ve şema okuyabilen, * İş makineler alanında bakım - onarım ve arızaya müdahale işlemlerinde deneyimli, * 07:00-15:00 / 15:00-23:00 / 23:00-07:00 vardiya saatlerine uyum sağlayacak, * Askerlik hizmetini tamamlamış, * Körfez'den İzmit Liman'a kadar olan yerlerde ikamet eden, İzmit, Başiskele, Derince, Körfez, Kandıra Sağağı, Bahçecik, Yuvacık, İzmit Dünya Bankası Girişi, Yuvam Akarca, Bekirpaşa Karakol, Kent Konut, Mopaş, Yenikent, Hacı Osman, 60 Evler Sahil, 95 Evler, Tütünçiftlik, İlimtepe, Çamlitepe, Yarımca Altyol, Çenesuyu, Çınarlı, Esentepe, Harmantarla ve Kullar semtlerine servis bulunmaktadır. ( Kirazlı'dan sonraki Körfez mevkileri sevis güzergahına dahil değildir. Hereke gibi ) * Bay "TEKNİK BAKIM TEKNİSYENLERİ" aranmaktadır.     www.maviyakaik.com

 • Marine Brokeri
  Stratej İk
  İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz sektörün lider sigorta brokerlerinden biri olan yabancı bir müşterimiz için aşağıdaki görev tanımına sahip "Senior Broker" arayışımız bulunmaktadır. Denizcilik endüstrilerindeki müşterileri Şirkete kazandırmak ve bu müşterilerin risk transfer programlarını dizayn etmek, Müşterilerin günlük ihtiyaçlarını karşılamak ve ilişkileri yönetmek, Müşterilerin işlerinden gelen gelir ve giderlerin takip ve raporlamasını yapmak, bütçelerini oluşturmak

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun, Çok iyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Sigorta sektöründe benzer pozisyonda minimum 4 yıl iş deneyimi sahibi

 • Gemi Elemanı
  Ulusal Denizcilik ve Acentecilik
  Türkiye Geneli 28 Kasım 2015

  İş Açıklaması Yüksek gelir ve kariyer hedefleyen seyahat engeli olmayan en az ilkokul lise, üniversite mezunu 18 45 yaş arası uluslararası-yurtiçi gemilerde ve deniz araçlarında çeşitli departmanlarda görevlendirilmek üzere personeller alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Yat Kaptanı /Güverte tayfası / Makine tayfası /Elektrikçi / Aşçı / Garson / deparlarında Kuru yük-roro(yolcu)- tanker -gaz-konteynır-özel ve turistik yatlarda dolgun maaş + sgk +ikramiye ve tüm sosyal haklarla çalışacak personeller. Gemi adamı cüzdanı olması tercih sebebidir. GEMİADAMI CÜZDANI hazır olmayan acemi personeller için M.E.B ve denizcilik haberleşme bakanlığı onaylı anlaşmalı kurumumuzda tam teşekküllü gemi adamı yetiştirme kursları düzenlenmemekteyiz. AŞÇI; 12 GÜN temel stcw Eğitmi GARSON (kamarot): 12 GÜN temel stcw Eğitimi ELEKTİRİK:12 GÜN temel stcw Eğitimi GEMİCİ (güverte tayfası): 36 GÜN 12 gün stcw +24 gün mesleki eğitim toplam: 36 gün YAĞCI (makine tayfası ): 36 GÜN 12 gün stcw + 24 gün mesleki eğitim toplam: 36 gün YAT KAPTANI: Topamda 90 GÜN BİR AY STAJ iş başvurusu onaylanan personellerimiz gerekli sertifikalandırma ve evrak işlemleri bittikten sonra iş başı yapabilir.

 • Garson
  Ulusal Denizcilik ve Acentecilik
  Türkiye Geneli 28 Kasım 2015

  İş Açıklaması KURU YÜK GEMİLERİNDE 15-30 KİŞİLİK GEMİ MÜRETTEBATINA YOLCU(RORO) GEMİLERİ ÖZEL VE TURİSTİK YATLARDA MÜRETTEBAT+YOLCU VE MÜŞTERİLERE  SERVİS VE SUNUM YAPABİLECEK GEREKLİ MESLEKİ BİLGİ VE TECRÜBEYE SAHİP SEYEHAT ENGELİ OLMAYAN UZUN VADELİ ÇALIŞABİLECEK DENİZCİLİK SEKTÖRÜNDE KARİYER HEDEFLEYEN GARSON(KAMAROT) OLARAK GÖREVLENDİRİLECEK TÜRK BAYRAKLI GEMİLERİMİZDE 3000-4000 TL YABANCI BAYRAKLI GEMİLERİMİZDE 1500-2000 USD ARASI MAAŞLA DENİZ DENEYİMİ OLAN VEYA OLMAYAN PERSONELLER.

  Aranan Nitelikler ULUSLARARASI- YURTİÇİ SULARDA YÜK VE YOLCU GEMİLERİNDE, ÖZEL VE TURİSTİK YATLARDA YÜKSEK GELİR HEDEFLEYEN DOLGUN MAAŞ+ SGK+ İKRAMİYE VE TÜM SOSYAL HAKLARLA ÇALIŞACAK DENİZ DENEYİMİ OLAN OLMAYAN GARSONLAR ALINACAKTIR. NOT : GEMİ ADAMI CÜZDANI OLMASI TERCİH SEBEBİR. CÜZDANI OLMAYAN PERSONELLERİMİZE DENİZCİLİK ULAŞTIRMA VE HABERLEŞME BAKANLIĞI VE MEB. TARAFINDAN DÜZENLENEN GEMİ ADAMI YETİŞTİRME KURSLARINA YÖNLENDİRME YAPILARAK GEREKLİ BELGELENDİRME İŞLEMİNİZ YAPILMAKTADIR

 • Makina-Motor
  Ulusal Denizcilik ve Acentecilik
  Türkiye Geneli 28 Kasım 2015

  İş Açıklaması (8 kuru yük, 15 konteyner, 6 kimyasal, 3 LPG, 8 RO-RO, 30 tanker olarak totalde 70 gemilik filoya sahip) acenteliğini yapmakta olduğumuz ve hizmet satın aldığımız şirketimiz  için, Yabancı bayraklı gemilerde (ağırlıklı Liberya, Panama ve Singapur Bayrak) çalışacak aşağıdaki özelliklere sahip gemi adamları Güverte ve makina için bütün pozisyonlarda dolgun ücret ve tüm sosyal haklar ile işe alım yapılacaktır.  Gemici/ Fiter (Kaynakçı)/Yağcı/ Aşçı /Kamarot (garson)/ Elektirikçi aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Seyehat engeli olmayan 18-45 yaş arası En az ilkokul mezunu Meslek lisesi(makina -motor- elektrik-elektronik) mezunları Halk eğitim sertefikalı elektrik-elektronikçiler M.y.o ,ön lisans,lisans mezunları Sabıka (yüz kızartıcı )ve Sağlık Problemi Olmayan Tercihen yabancı bayraklı gemilerde çalışmak isteyen Gemi evrakları hazır olan (Gemi Adamı Cüzdanı, Pasaport, Sağlık Belgesi, Aşı Kartı) Daha iyi gemi ortamında ve şartlarda çalışmak isteyen   Daha önce gemilerde ve denizcilik sektöründe çalışmamış gerekli evrakları hazır olmayan  deneyimsiz personeller için M.E.Be bağlı denizcilik haberleşme bakanlığı onaylı anlaşmalı  kurumlarımıza yönlendirme yapılarak,gerekli belgelendirme yetiştirme  işlemleri yapılmaktadır.   AŞÇI; 12 İŞGÜNÜ temel stcw Eğitmi GARSON (kamarot): 12 İŞGÜNÜ temel stcw Eğitimi ELEKTİRİK: 12 İŞGÜNÜ temel stcw Eğitimi GEMİCİ (güverte tayfası): 36 GÜN 12 gün stcw +24 gün mesleki eğitim toplam :36 gün YAĞCI (makina tayfası ): 36 GÜN 12 gün stcw + 24 gün mesleki eğitim toplam : 36 gün YAT KAPTANI : Topamda 90 GÜN BİR AY STAJ   iş başvurusu onaylanan  personellerimiz gerekli sertefikalandırma ve evrak işlemlemleri bittikten sonra iş başı yapabilir.

 • Vasıflı-Vasıfsız
  Ada Denizcilik
  Türkiye Geneli 28 Kasım 2015

  İş Açıklaması GEMİ İÇERİSİNDE ÇEŞİTLİ BÖLÜMLERDE  GÖREVLENDİRİLECEK SEYAHAT ENGELİ OLMAYAN UZUN VADELİ ÇALIŞABİLECEK DENİZCİLİK SEKTÖRÜNDE KARİYER YAPMAYI HEDEFLEYEN ORTALAMA TÜRK BANDRALI GEMİLERİMİZDE 3000-4000 TL ARASI YABANCI BANDRALI GEMİLERİMİZDE 1500-2000 USD  ÜCRET VE TÜM SOSYAL HAKLAR İLE ,DENİZ DENEYİMİ OLAN VEYA OLMAYAN PERSONELLER

  Aranan Nitelikler ULUSLARARASI- YURTİÇİ SULARDA KURU YÜK ,RORO(yolcu-araç) GEMİLERİNDE, ÖZEL VE TURİSTİK YATLARIMIZA YÜKSEK GELİR VE KARİYER HEDEFLEYEN DOLGUN MAAŞ + SGK+ İKRAMİYE VE TÜM SOSYAL HAKLARLA GEMİ İÇERİSİNDE ÇEŞİTLİ BÖLÜMLERE  EN AZ İLK OKUL MEZUNU VASIFLI-VASIFSIZ PERSONELLER.. NOT: GEMİ ADAMI CÜZDANI OLMASI TERCİH SEBEBİDİR. GEMİ ADAMI CÜZDANI OLMAYAN PERSONELLERİMİZİ DENİZCİLİK ULAŞTIRMA VE HABERLEŞME BAKANLIĞININ VE MEB'İN DÜZENLEDİĞİ GEMİ ADAMI YETİŞTİRME KURSLARINA YÖNLENDİREREK GEREKLİ BELGELENDİRME İŞLEMİ YAPILMAKTADIR

 • İnsan Kaynakları İşe Alım Uzmanı
  Tersan Tersanecilik
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu, Bursa, Kocaeli, Kayseri, Yalova 28 Kasım 2015

  İş Açıklaması Kendisine verilen hedefler doğrultusunda işe alım sürecinin baştan sona yürütülmesinden sorumlu olmak,  İlanların güncellemek, başvuruları değerlendirmek, cv taramasını yaparak adayları telefon ile mülakat sürecine dahil etmek Referans kontrollerinin yapılmasını sağlamak Mülakat sürecinde olumlu olan adaylardan ShortList oluşturmak Olumlu geçen görüşmeler için İş Teklifinin yapılarak, yeni personelin özlük dosyasının düzenlemesini sağlamak Performans değerlendirmede varolan sistemin sürekliliğini sağlamak ve geliştirmek    

  Aranan Nitelikler 4 yıllık üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun  İnsan kaynakları alanında en az 3 yıl tecrübeli Ms Office uygulamalarına hakim Hedef ve sonuç odaklı Enerjik, pozitif, takipçi, analitik düşünce yapısına sahip Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Çok iyi derecede İngilizce bilen    

 • Teknik Personel
  Tersan Tersanecilik
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu, Kocaeli 28 Kasım 2015

  İş Açıklaması Tersan Shipping firmamızın Teknik departmanında çalıştırılmak üzere en az MYO mezunu, denizicilik tecrübesi olan personel,

  Aranan Nitelikler İyi düzeyde İngilizce bilgisi, Bilgisayar programlarına hakim, Tercihen denizcilik kökenli, En az yüksekokul mezunu, Askerlik problemi olmayan, Istanbul Anadolu yakasında çalışabilecek,

 • Boru ve Start Up Formeni
  Tersan Tersanecilik
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu, Kocaeli, Düzce, Yalova 28 Kasım 2015

  İş Açıklaması Yeni inşa gemilerinde boru ve start up alanında çalışacak

  Aranan Nitelikler Lise mezunu, Tercihen meslek lisesi Boru ve start up alanlarında en az 5 Yıl tecrübeli İnsan ilişkilerinde başarılı Ekip çalışmasına yatkın Koordinasyon ve organizasyon becerisi olan Denizcilik / Tersanecilik deneyimi olan 25 - 40 Yaş arası Askerliğini tamamlamış Tercihen Yalova bölgesinde ikamet eden / edebilecek olan

 • Proje Sorumlusu
  Tersan Tersanecilik
  Türkiye Geneli 28 Kasım 2015

  İş Açıklaması Tersanemiz bünyesinde yeni inşası devam eden; Balıkçı Gemisi - Offshore Supply Vessel gemilerinden birinde görevlendirilecek ve proje sorumlusu olacak

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Gemi İnşa Mühendisliği, Gemi Makineleri İşletme Mühendisliği Bölümlerinden mezun; En az 10 yıl tecrübesi olan 30 – 40 yaş arası olan İyi derecede İngilizce bilen (Okuma - Konuşma - Yazma) İnsan ilişkilerinde başarılı Ekip çalışmasına yatkın Koordinasyon ve organizasyon becerisi olan Problemler karşısında pratik çözümler üretebilen Prezantabl, aktif ve diksiyonu düzgün Gemi tecrübesi olan tercih sebebi En az 5 yeni inşa gemi teslimi gerçekleştirmiş olan Yurt dışı seyahat engeli olmayan

 • Dizayn Donatım Mühendisi/Teknikeri
  Cemre Mühendislik Gemi İnşaat…
  İstanbul Anadolu, Kocaeli, Yalova 28 Kasım 2015

  İş Açıklaması Tercihen Nupas-CadmaticOutfittingprogramını aktif olarak kullanabilen, Ekipman ve bunlara ait foundation modeli yapabilen,   Çelik teçhiz işlerini modelleyip, üretim resimleri hazırlayabilen, Boru, hava kanalı, kablo yolu gibi detayları modelleyip, montaj resmi hazırlayabilen, Autocad ile çizim yapabilen.

  Aranan Nitelikler *Meslek Liseleri veya Meslek Yüksek Okullarının Gemi İnşa, Makine bölümleri ile Üniversitelerin Gemi İnşaatı ve Makineleri Mühendisi, Gemi ve Deniz Teknolojileri Mühendisi, Makine Mühendisi bölümlerinden mezun *Yeni mezun ya da gemilerin donatım projelerinde çalışmış olan *İş disiplini sahibi, esnek çalışma süreleri konusunda uyum sağlayabilecek *İngilizce bilen *Erkek adaylar için askerliğini yapmış *Tercihen sigara kullanmayan *Yalova, Karamürsel, Gebze,İstanbul Tuzla civarında ikamet edebilecek   takım arkadaşları aramaktayız…

 • Kalite Kontrol
  Arenka Makina
  İstanbul Anadolu 28 Kasım 2015

  İş Açıklaması Makine Mühendisi veya Teknisyeni alınacaktır. Erkek adayların askerlik hizmetlerini tamamlamış olmaları ve Anadolu yakasında ikamet etmeleri şarttır. Devlet üniversitelerinin 4 senelik makine mühendisliği ya da 2 senelik makine yüksekokulu programlarından mezun olmaları gerekmektedir.

  Aranan Nitelikler

 • Sorumlu
  Firma Adı Gizli
  Muğla 28 Kasım 2015

  İş Açıklaması Kurum hedef ve stratejileri doğrultusunda, operasyonel işlemleri gerçekleştirmek.

  Aranan Nitelikler • Lisans mezunu (Tercihen Denizcilik Fakültesi, Kamu Yönetimi, Uluslararası İlişkiler) • 1-2 yıl deneyim • İyi derecede İngilizce bilen (okuma, yazma, konuşma), tercihen 2. yabancı dil • MS Ofis Programlarına hâkim • Sigara Kullanmayan • Yazılı ve sözlü ifade yeteneği gelişmiş • Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış • Marmaris ‘te ikamet eden • Takım çalışmasına yatkın • 35 yaşını aşmamış • A ve B Sınıfı Sürücü Belgesi • Marmaris’te ikamet eden

 • Garson
  Vizyon Deniz
  Türkiye Geneli 28 Kasım 2015

  İş Açıklaması KURU YÜK GEMİLERİNDE 15-30 KİŞİLİK GEMİ MÜRETTEBATINA YOLCU(RORO) GEMİLERİ ÖZEL VE TURİSTİK YATLARDA MÜRETTEBAT+YOLCU VE MÜŞTERİLERE  SERVİS VE SUNUM YAPABİLECEK GEREKLİ MESLEKİ BİLGİ VE TECRÜBEYE SAHİP SEYEHAT ENGELİ OLMAYAN UZUN VADELİ ÇALIŞABİLECEK DENİZCİLİK SEKTÖRÜNDE KARİYER HEDEFLEYEN GARSON(KAMAROT) OLARAK GÖREVLENDİRİLECEK 3000-4000 TL ARASI MAAŞLA DENİZ DENEYİMİ OLAN VEYA OLMAYAN PERSONELLER.    

  Aranan Nitelikler ULUSLARARASI- YURTİÇİ SULARDA YÜK VE YOLCU GEMİLERİNDE, ÖZEL VE TURİSTİK YATLARDA YÜKSEK GELİR HEDEFLEYEN DOLGUN MAAŞ+ SGK+ İKRAMİYE VE TÜM SOSYAL HAKLARLA ÇALIŞACAK DENİZ DENEYİMİ OLAN OLMAYAN  GARSONLAR ALINACAKTIR.     NOT : GEMİ ADAMI CÜZDANI OLMASI TERCİH SEBEBİR. CÜZDANI OLMAYAN PERSONELLERİMİZE DENİZCİLİK ULAŞTIRMA VE HABERLEŞME BAKANLIĞI VE MEB. TARAFINDAN DÜZENLENEN GEMİ ADAMI YETİŞTİRME KURSLARINA YÖNLENDİRME YAPILARAK GEREKLİ BELGELENDİRME İŞLEMİNİZ YAPILABİLMEKTEDİR..

 • Vasıfsız Eleman
  Vizyon Deniz
  Türkiye Geneli 28 Kasım 2015

  İş Açıklaması GEMİ İÇERİSİNDE GÜVERTE  DEPARTMANINDA   BAKIM ONARIM PERSONELİ OLARAK GÖREVLENDİRİLECEK SEYEHAT ENGELİ OLMAYAN DENİZCİLİK SEKTÖRÜNDE KARİYER HEDEFLEYEN UZUN VADELİ ÇALIŞACAK ORTALAMA 3000-4000 TL ARASI MAAŞLA , TECRÜBELİ- TECRÜBESİZ PERSONELLER ALINACAKTIR.    

  Aranan Nitelikler ULUSLARARASI- YURTİÇİ SULARDA YÜK GEMİLERİNDE, YÜKSEK GELİR VE KARİYER HEDEFLEYEN DOLGUN MAAŞ+ SGK+ İKRAMİYE VE TÜM SOSYAL HAKLARLA GÜVERTEDE BAKIM ONARIM İŞLERİ İLE İLGİLENECEK EN AZ İLK OKUL MEZUNU VASIFSIZ PERSONELLER.. NOT: GEMİ ADAMI CÜZDANI OLMASI TERCİH SEBEBİDİR. GEMİ ADAMI CÜZDANI OLMAYAN PERSONELLERİMİZİ DENİZCİLİK ULAŞTIRMA VE HABERLEŞME BAKANLIĞININ  VE MEB'İN DÜZENLEDİĞİ GEMİ ADAMI YETİŞTİRME KURSLARINA YÖNLENDİREREK GEREKLİ BELGELENDİRME İŞLEMİ YAPILABİLMEKTEDİR..

 • İş Açıklaması TÜRKİYE'NİN VE DÜNYANIN HIZLA GELİŞEN, BÜYÜYEN DENİZCİLİK SEKTÖRÜNDE FALİYET GÖSTERMEK ARTIK ÇOK KOLAY!... TİTANİK DENİZCİLİK ULUSLARARASI, Yurtiçi Yük ve YOLCU Gemilerinde Yetiştirilip kadrolu olarak çalışacak DENİZCİLER ve Denizci olmak isteyen personeller.   DOLGUN Maaş + A3 SGk ile Tüm Sosyal Haklarla, EN az ilkokul mezunu olma şartı ile  16-55 yaş arası GÜVERTE, MAKİNA ve MUTFAK bölümlerine personeller alınacaktır. Ön Elemelerden geçen personellerin iş başlangıcı KONTRATLI şekilde olacaktır. DENEYİMSİZ Personellerimiz için anlaşmalı Milli Eğitim Bakanlığı ve DENİZCİLİK Müsteşarlığı onaylı yeni dönem KURS Kayıtlarımız Başlamıştır. BÜNYEMİZDE Konaklama ve Sağlık Hizmeti Mevcut olup; Uluslararası ve Şehirlerarası Çalışan Gemilere VASIFLI / VASIFSIZ Personeller Alınacaktır.  Türkiye’de hızla büyüyen işlerinden biri olan ” ULUSLARARASI YURTİÇİ DENİZ TAŞIMACILIĞI ” sektöründe sizde yerinizi almak istiyorsanız hemen başvuru yapın. ERKEN Kayıt Avantajlarımızdan Yararlanın. SERTFİKALI Denizcilik Eğitmlerimize katılarak  Geleceğin Mesleğine Sahip Olun. Detaylı bilgi ve randevüler için internet sitemizden bize ulaşın!..                                              www.titanicdenizcilik.com   0216-511-58-33 0216-511-58-32 0538-012-52-16

  Aranan Nitelikler GEMİ ADAMI CÜDANI ÇIKARMAK İÇİN GEREKEN EVRAK VE KIRİTALLER;   *  Sabıka kaydı *  İkametkah *  Diploma fotokopisi (noter onaylı) *  15 Adet Fotoğraf *  Nüfüs kayıt örneği *  Askerlik ilişki belgesi *  Sağlık raporu (sadece yönlendirdiğimiz ve liman başkanlığının onayladığı hatahane olmakzorundadır) * Seyahat Engeli Olmayan *  En az ilkokul mezunu *  Eğitime elverişli ve Çalışabilecek kişiler tercih sebebidir.   Güverte,Makina ve Mutfak bölümlerinde çalışacak vasıflı vasıfsız, Bay Bayan personeller, TÜRKİYE geneli bir ilan olduğu için gelebilecek tüm başvurular değerlendirilecek ve cevaplanacaktır. Yüksek gelir + SSK + bütün sosyal haklar. NOT: Sektöre yeni atılacak olan personellerimiz için şirketimiz bünyesinde anlaşmalı M.E.B bağlı onaylı eğitim hizmeti verilmektedir.   Detaylı bilgi ve randövüler için internet sitemizden bize ulaşın!..                                              www.titanicdenizcilik.com 0216-511-58-33 0216-511-58-32 0538-012-52-16

 • İş Açıklaması Firma bünyesindeki mühendis ekibi tarafından yetiştirilecek olan, projelendirme ve tasarım alanında görevlendirilecek, tercihen denizcilik alanında tecrübeli, makina ya da gemi inşaa mühendisi aranmaktadır. 

  Aranan Nitelikler İyi derecede İngilizce bilen, İş disiplinine sahip, uyumlu ve titiz olan, Tercihen tersane ve/veya saha tecrübesine sahip, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olan,  Sigara kullanmayan,   

 • Temizlik
  Asakua Su Ürünleri
  İzmir 27 Kasım 2015

  İş Açıklaması Temizlik işleri ve günlük servisle ilgilenecek Tam Zamanlı Bayan Personel    

  Aranan Nitelikler Bayan, Herhangi bir sağlık sorunu olmayan, Sigara Kullanmayan, Çiğli, Menemen, Karşıyaka bölgesinde ikamet eden, 30-45 yaşları arasında,  

 • Müşteri Temsilcisi
  Conturk Denizcilik
  İstanbul Anadolu 27 Kasım 2015

  İş Açıklaması ithalat ve ihracat yük takibi yapacak konteyner yükleme ve boşalma süreçlerini takip edecek müşterilere yüklemelerin durumları hakkında bilgi verecek iç nakliye ve kapı teslim işlerinde tedarikçileri organize edecek firma yazılımına ve kullandığımız şablonlara ilgili kap ve kg girişlerini yapacak konteyner dolaşım ve son durumlarını inceleyecek transit işlem ve tescil işlemlerini takip edecek gümrük firmaları ve müşterilerle bilgi akışını sağlayacak

  Aranan Nitelikler 20 - 28 yaş aralığında, erkek adaylarda tercihen askerliğini yapmış Bay /bayan, tecrübeli / tecrübesiz Kadıköy ve çevre ilçelerinde ikamet eden Öğrenmeye açık, denizcilik ve konteyner taşımacılığı alanında kariyer hedefleyen Yoğun çalışma temposuna uygun Konuşması açık, anlaşılır, iletişim kabiliyeti kuvvetli İyi derecede İngilizce bilen, okuma, yazma yetilerine hakim, Takım çalışmasına yatkın Outlook ve ofis programlarına hakim İthalat ve ihracat müşteri temsilcileri alınacaktır.

 • İş Açıklaması For 20 years, Fortune has been offering a comprehensive search and selection process, working with a wide range of clients and candidates. As an employer, we work in partnership with our clients to provide candidates that enhance clients' operations and meet their objectives.   We are looking for a teammate man/woman, who is responsible for combined SALES by phone and invoicing /  EXPORT - IMPORT ORGANIZATION / STOCK REGISTRATION in / out...     PHONE RESPONSIBLITY/ RECEPTION To use intercom system: *to ask question for safety of factory after than to open door for evertbody To answer the phone / connect phone: *Personnel *Customer&supplier GOOD CUSTOMER RELATIONSHIP *Get order from Customer  *Order Confirmation *Delivery information SALES INVOICE ISSUE *Issue and calculation sales invoice *Credit note *Make filing EXPORT ORGANIZATION *Organization of Export *Organization of Transportation *Organization of packet USING EXCEL&WORD USING NETSIS STOCK MANAGEMENT- responsibility Stock Planning *according customer offer; check stock item *according sold stock item; prepare annual budget *İf there is no enough stock; alarm to purchasing departmant Stock Packet for export Stock Count    

  Aranan Nitelikler Education: *Preferably University Degree (Preferabl universities graduated from the foreign trade, business.) *High School and equivalent schools Foreign Language: *Fluent in English; speaking, writing and reading  The second is the reason for your choice of language, especially German Business Experience: * To know worked in Export company approximately 8-10 years, in Turkey *knowledge of foreign trade legislation *Data-typing fluently/ accurate- calculate succesfull/ to pay attention for packing Computer Programme: *MS office (Excel&Word) applications can use Active *Netsis Software Others: *Male Candidates have completed military service for *Preferably residing on the Anatolian side

 • İş Açıklaması Müşterimiz olan APM Terminalleri’nin İzmir Aliağa’daki konteyner limanı yatırımı için ekipman, personel, gemi ve yükleme süreçlerinin kayıt ve takibini yürütecek ''Operasyon Görevlisi'' arayışımız bulunmaktadır. APM Terminalleri, Danimarkalı A.P. Moller-Maersk Grubu bünyesinde yer alan terminal operatörü şirketidir. 60'dan fazla ülkede yer alan limanları, 20,000'in üzerinde çalışanı ve konteyner liman operasyonlarındaki güçlü deneyimi ile hizmet vermeye tutkun olan büyük bir ailenin parçası olmaya hazırsanız, siz de başvurunuzu bize ulaştırın! İzmir’in en büyük konteyner terminali olması planlanan APM İzmir Terminali, son nesil gemilere hizmet vererek deniz taşımacılığının bölgedeki ölçeğinin artmasına da katkıda bulunacaktır. Bu yatırımda çalışmak üzere başvuracak adaylarımıza; ·Yüksek iş güvenliği standartlarını hedefleyen güvenli bir çalışma ortamı, ·Uluslararası, köklü geçmişi olan kurumsal bir şirket kültüründe kariyer fırsatı, ·Teknik ve operasyonel alanlarda sağlanacak mesleki eğitimlerle kendinizi geliştirme fırsatı vaat ediyoruz.  

  Aranan Nitelikler Operasyonel süreçler ile ilgili genel bilgi birikimine sahip, Tercihen Kargo ya da liman işletmelerinde Yükleme- Boşaltma Sayım Memuru, Depo Sayım Memuru, Kontrol Memuru ve benzeri pozisyonlarda deneyim elde etmiş olan, En az lise mezunu (yüksekokul mezunu olmak tercih sebebidir), 22-40 yaş arası, Askerlik görevini tamamlamış, İzmir'de ikamet ediyor ya da edebilecek durumda olan.

 • İş Açıklaması Müşterimiz olan APM Terminalleri’nin İzmir Aliağa’daki konteyner limanı yatırımı için Antrepo İşçisi pozisyonunda arayışımız bulunmaktadır. APM Terminalleri, Danimarkalı A.P. Moller-Maersk Grubu bünyesinde yer alan terminal operatörü şirketidir. 60'dan fazla ülkede yer alan limanları, 20,000'in üzerinde çalışanı ve konteyner liman operasyonlarındaki güçlü deneyimi ile hizmet vermeye tutkun olan büyük bir ailenin parçası olmaya hazırsanız, siz de başvurunuzu bize ulaştırın! İzmir’in en büyük konteyner terminali olması planlanan APM İzmir Terminali, son nesil gemilere hizmet vererek deniz taşımacılığının bölgedeki ölçeğinin artmasına da katkıda bulunacaktır. Bu yatırımda çalışmak üzere başvuracak adaylarımıza; ·Yüksek iş güvenliği standartlarını hedefleyen güvenli bir çalışma ortamı, ·Uluslararası, köklü geçmişi olan kurumsal bir şirket kültüründe kariyer fırsatı, ·Teknik ve operasyonel alanlarda sağlanacak mesleki eğitimlerle kendinizi geliştirme fırsatı vaat ediyoruz.

  Aranan Nitelikler Üretim firmaları, depo veya limanda en az 6 aylık deneyimi olan, 22-48 yaş arası, Askerlik görevini tamamlamış, İzmir'de ikamet ediyor ya da edebilecek durumda olan Liman işçileri arıyoruz

 • General Manager
  Net Danışmanlık Eğitim
  İstanbul Anadolu 27 Kasım 2015

  İş Açıklaması Managing and leading all aspects of profitability and company business growth. Overseeing overall operations to ensure quality, service, efficiency, and cost-effective management of resources. Promoting corporation and ensuring positive shareholder relations. Developing and executing corporate goals and objectives.

  Aranan Nitelikler Bachelor’s degree in Engineering, MBA is an asset Minimum 15 years managerial experience in a similar organization is a must Production management experience in heavy metal or energy industries is a must Excellent command of written and spoken English is a must Excellent analytical skills High levels of ability to build teamwork, to think strategically, and to motivate and develop others Excellent in developing and maintaining positive working relationships at all levels

 • Ab İlişkileri Sorumlusu
  Firma Adı Gizli
  İstanbul Avrupa 27 Kasım 2015

  İş Açıklaması Kurum hedef ve stratejileri doğrultusunda,  kurum üyelerinin ve sektörün hak ve menfaatlerinin korunması amacıyla AB mevzuatının takip edilip ulusal mevzuatımız ile örtüşmesinin sağlanması

  Aranan Nitelikler • Lisans  (Üniversitelerin İngiliz/ Amerikan Dili ve Edebiyatı, İngilizce Mütercim Tercümanlık, Uluslararası İlişkiler bölümleri), tercihan Denizcilikle ilgili bölümlerde yüksek lisans • 0-2 yıl mesleki bilgi ve yetkinliğe sahip • İnsan ilişkileri güçlü, takım çalışmasına yatkın • Yazılı ve sözlü ifade yeteneği gelişmiş • Çeviri yapabilecek kadar ileri seviyede İngilizce bilen (Okuma, yazma, konuşma) • MS Ofis Programlarını iyi derecede kullanan • Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış • İstanbul’da ikamet eden  

 • Satış Uzmanı
  Atako Uluslararası Taşımacılık
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu, Mersin(İçel) 26 Kasım 2015

  İş Açıklaması Forvarderlik (Deniz, Hava Kara) ,Hat Acenteliği, Gümrüklü Antrepo, Ro-Ro Servisi, Kara Taşımacılığı gibi hizmetleri olan ATAKO, 1965 yılında kurulmuştur. Mersin, İstanbul ve İzmir'de şubeleri bulunmaktadır. Atako, müşterilerilerinin değişen gereksinimlerini karşılamak amacıyla, hava taşımacılığı, deniz taşımacılığı ve kara taşımacılığı alanlarındaki forvarderlik ve Hat hizmetlerini sürekli olarak geliştirmektedir.  Satış birimimize , Satış sürecinde bizimle birlikte çalışacak Satış Uzmanı arayışımız söz konusudur. Şirketin müşteri portföyüne, şirket çalışma prensiplerine uygun yeni müşteriler katmak,bunu sağlayabilmek için strateji belirlenmesine katkı sağlamak Yapılan müşteri segmentasyonu neticesinde ortaya çıkan stratejilere uygun olarak, müşteri ziyaretleri ve raporlamalarını yapmak ve yönetime sunmak Sorumlu olduğu süreçlerin gerektirdiği tüm günlük, haftalık, aylık ve yıllık raporları düzenli olarak hazırlamak ve sunmak, Yurtdışı acentelerden ve müşterilerden gelen taleplere/mesajlara hızlı dönüşler yapmak,  müşteri ve acente memnuniyeti sağlamak

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İlgili bölümlerinden mezun Hat/forwarding üzerine en az 1 yıl tecrübeli İkna kabiliyeti yüksek Sürücü belgesine sahip, aktif araç kullanabilen Planlama ve organizasyon becerileri kuvvetli İnsan ilişkileri ve iletişim yeteneği güçlü Seyahat engeli olmayan

 • İş Açıklaması Atako, taşımacılık alanında önde gelen ve yenilikçi firmalardan birisidir. 40 yılı aşan tarihinde, sürekli olarak Türk pazarının gelişmesine cevap vermekte ve müşterilerinin ihtiyaçlarına çözümler sunmaya devam etmektedir. Atako'nun genel merkezi Mersin'dir. İstanbul ve İzmir' de şubeleri bulunmaktadır.   Yedekleme işlemi yapmak, Şirket içindeki bilgisayar kullanıcılarının teknik sorunlarının çözülmesinden, Mevcut sistemlerin sorunsuz işletimi görevlerinden sorumlu olacaktır

  Aranan Nitelikler Sunucu, storage ve  konularında tecrübeli, Microsoft Outlook kural oluşturma yapabilecek, Microsoft Exchange Mail Platformu yönetimi yapabilecek Son kullanıcı cihazları (PC, notebook, yazıcı) kurulumu, bakımı ve tamiri konularında bilgi sahibi, Mesleki konularda en az 1 yıl tecrübeli, Orta derecede İngilizce bilgisine sahip, Planlama, iletişim ve analitik yeteneği kuvvetli, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Mersin ilinde ikamet eden veya edebilecek

İş Habercisi - Denizcilik İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?