Denizcilik İş İlanları

Hepsini Temizle
Denizcilik
 • Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Kalibrasyon Laboratuvarı Teknikeri Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  İstanbul Anadolu, Kocaeli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, DENİZCİLİK SEKTÖRÜNDE YER ALAN MÜŞTERİMİZ İÇİN; * Laboratuvarda yapılan işlere yardımcı olmak, * Sıcaklık, gaz ölçüm, basınç kalibrasyonları ile kimyasal analiz bölümünde teknik işlerin yapılması, * Raporlama, * Tersane ve limanlarda bulunan gemilerdeki sistemlerin bakım kontrol ve kalibrasyonlarının yapılması,

  Aranan Nitelikler * Minimum Lise, tercihen Meslek Lisesi mezunu, * 20 yaş ve üzeri, * Alanında deneyimli, * Bilgisayar kullanabilen, * Konuşma düzeyinde iyi İngilizcesi olan, * B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, * Yüzme bilen, * Askerlik hizmetini tamamlamış, * İstanbul Anadolu yakasında ve / veya Gebze'de ikamet eden, * Bay, " KALİBRASYON LABORATUVARI TEKNİKERİ " aranmaktadır. www.maviyakaik.com

 • Vizyon Deniz

  Garson Vizyon Deniz

  Türkiye Geneli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması KURU YÜK GEMİLERİNDE 15-30 KİŞİLİK GEMİ MÜRETTEBATINA YOLCU(RORO) GEMİLERİ ÖZEL VE TURİSTİK YATLARDA MÜRETTEBAT+YOLCU VE MÜŞTERİLERE SERVİS VE SUNUM YAPABİLECEK GEREKLİ MESLEKİ BİLGİ VE TECRÜBEYE SAHİP SEYEHAT ENGELİ OLMAYAN UZUN VADELİ ÇALIŞABİLECEK DENİZCİLİK SEKTÖRÜNDE KARİYER HEDEFLEYEN GARSON(KAMAROT) OLARAK GÖREVLENDİRİLECEK 3000-4000 TL ARASI MAAŞLA DENİZ DENEYİMİ OLAN VEYA OLMAYAN PERSONELLER.

  Aranan Nitelikler ULUSLARARASI- YURTİÇİ SULARDA YÜK VE YOLCU GEMİLERİNDE, ÖZEL VE TURİSTİK YATLARDA YÜKSEK GELİR HEDEFLEYEN DOLGUN MAAŞ+ SGK+ İKRAMİYE VE TÜM SOSYAL HAKLARLA ÇALIŞACAK DENİZ DENEYİMİ OLAN OLMAYAN GARSONLAR ALINACAKTIR. NOT : GEMİ ADAMI CÜZDANI OLMASI TERCİH SEBEBİR. CÜZDANI OLMAYAN PERSONELLERİMİZE DENİZCİLİK ULAŞTIRMA VE HABERLEŞME BAKANLIĞI VE MEB. TARAFINDAN DÜZENLENEN GEMİ ADAMI YETİŞTİRME KURSLARINA YÖNLENDİRME YAPILARAK GEREKLİ BELGELENDİRME İŞLEMİNİZ YAPILABİLMEKTEDİR..

 • Vizyon Deniz

  Vasıfsız Eleman Vizyon Deniz

  Türkiye Geneli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması GEMİ İÇERİSİNDE GÜVERTE DEPARTMANINDA BAKIM ONARIM PERSONELİ OLARAK GÖREVLENDİRİLECEK SEYEHAT ENGELİ OLMAYAN DENİZCİLİK SEKTÖRÜNDE KARİYER HEDEFLEYEN UZUN VADELİ ÇALIŞACAK ORTALAMA 3000-4000 TL ARASI MAAŞLA , TECRÜBELİ- TECRÜBESİZ PERSONELLER ALINACAKTIR.

  Aranan Nitelikler ULUSLARARASI- YURTİÇİ SULARDA YÜK GEMİLERİNDE, YÜKSEK GELİR VE KARİYER HEDEFLEYEN DOLGUN MAAŞ+ SGK+ İKRAMİYE VE TÜM SOSYAL HAKLARLA GÜVERTEDE BAKIM ONARIM İŞLERİ İLE İLGİLENECEK EN AZ İLK OKUL MEZUNU VASIFSIZ PERSONELLER.. NOT: GEMİ ADAMI CÜZDANI OLMASI TERCİH SEBEBİDİR. GEMİ ADAMI CÜZDANI OLMAYAN PERSONELLERİMİZİ DENİZCİLİK ULAŞTIRMA VE HABERLEŞME BAKANLIĞININ VE MEB'İN DÜZENLEDİĞİ GEMİ ADAMI YETİŞTİRME KURSLARINA YÖNLENDİREREK GEREKLİ BELGELENDİRME İŞLEMİ YAPILABİLMEKTEDİR..

 • Matafora Denizcilik

  Makine-Kaynak-Elektrik-Aşcı-Garson-Vasıfsız Eleman Matafora Denizcilik

  Türkiye Geneli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması MATAFORA DENİZCİLİK Uluslar arası Türkiye içi tanker,konteyner,kuruyük,yolcu,gemilerin özel ve turistik yatların makine,mutfak, güverte bölümlerinde çalışacak aşçı,garson,makineci,motorcu,kaynakçı,elektirikçi,tornacı,vasıflı vasıfsız eleman,personeller aranıyor dolgun maaş tüm sosyal haklar mevcuttur.

  Aranan Nitelikler Denizcilik firmamızda tanker,konteyner,kuruyük,yolcu gemilerinin özel ve turistik yatların mutfak makine,güvetre bölümlerinde çalışacak, aşçı,garson,kaynakçı,mekanikçi,motorcu,tornacı,elektirikçi,vasıflı vasıfsız elemanlar aranıyor.dolgun maaş tüm sosyal haklar mevcuttur. NOT:Gemi cüzdanı(sertifika) olması tercih sebebidir olmayan arkadaşlara M.E.B Denizcilik ulaştırma haberleşme bakanlığına bağlı anlaşmalı olduğumuz eğitim kurumlarından temin etmelerine danışmanlık hizmeti verilmektedir.

 • Kumport Liman Hizmetleri ve Lojistik Sanayi

  Müşteri İlişkileri Uzman Yardımcısı Kumport Liman Hizmetleri ve Lojistik Sanayi

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Liman sektörünün öncü kuruluşlarından biri olan şirketimizin Ticaret Müdürlüğü'nde görevlendirilmek üzere "Müşteri İlişkileri Uzman Yardımcısı" istihdam edilecektir.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu, Liman, acenta, gümrük gibi konularda bilgili ve deneyimli, İyi düzeyde ingilizce bilen, Müşteri ilişkileri güçlü, Motivasyon, disiplin, ekip çalışması konularında etkin, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden.

 • Matafora Denizcilik

  Gemilerde Çalışacak Vasıflı Vasıfsız Personeller Matafora Denizcilik

  Türkiye Geneli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Matafora Denizcilik Uluslararası Türkiye içi yük,yolcu,konteyner,tanker Gemilerinin Özel ve Turistik Yatların Mutfak,Makine,Güverte bölümlerinde çalışacak aşçı,garson,mekanikçi,kaynakçı,tornacı,vasıflı vasıfsız elemanlar aranıyor.Dolgun maaş tüm sosyal haklar mevcuttur.

  Aranan Nitelikler Denizcilik firmamızda tanker,konteyner,kuruyük,yolcu gemilerinin özel ve turistik yatların mutfak,makine,güverte bölümlerinde çalışaca aşçı,garson,kaynakçı,mekanikçi,tornacı,vasıflı,vasıfsız elemanlar aranıyor.Dolgun maaş tüm sosyal haklar mevcuttur. Not:Gemi cüzdanı (sertifika)olması tercih sebebidir olmayan arkadaşlara M.E.B Denizcilik Ulaştıma Müsteşarlığına bağlı eğitim kurumlarında temin etmelerine danışmanlık hizmeti verilir.

 • Tersan Tersanecilik

  Planlama Mühendisi Tersan Tersanecilik

  İstanbul Anadolu, Kocaeli, Yalova

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Yalova’da kurulu tersanemizin Planlama departmanında yeni inşa tarafında istihdam edilmek üzere, aşağıdaki niteliklere sahip eleman alınacaktır. Proje planları oluşturarak yapılan işleri takip etmek, Plandaki aksamaları ve/veya eksikleri tespit ederek raporlamak, Proje planının güncelliğini sağlamak, işlerin plana bağlı kalınarak yürütülmesi amacıyla çalışmalarını gerçekleştirmek ve koordine etmek, Proje ekibini yönlendirmek, Proje ile ilgili yapılan planlamalar çerçevesinde, iş emirlerini zamanında açmak, İş emirleri için gerekli kaynakların planlamalarını yapmak, Taşeron teknik şartnameleri hazırlamak, sözleşmeler yapmak, Anlık olarak proje planı ve iş akışlarını gözlemleyerek sorunları tespit ederek sistematik çözümler getirmek, Proje ile ilgili raporları oluşturmak, analiz etmek ve çözümler üretmek,

  Aranan Nitelikler Enaz 5 yıllık tersane tecrübesi olan Gemi İnşa veya Endüstri Mühendisi, Benzer bir pozisyonda en az 3 yıl deneyimli, MS Office ve MS Project programlarını iyi derecede bilen, Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Projelerin iş emirlerinin hazırlanması, takibi ve iş akış seviyesi hakkında bilgi sahibi, Analitik düşünce yapısına sahip, araştırmacı ve yeniliklere açık, Sonuç odaklı çalışan, dikkatli, detaylara önem veren, takipçi, Tercihen Yalova veya Kocaeli (Karamürsel) çevresinde ikamet eden veya edebilecek, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmayan, Tercihen sigara kullanmayan

 • Tersan Tersanecilik

  Genel Başvuru Engelli Tersan Tersanecilik

  İstanbul Anadolu, Kocaeli, Düzce, Yalova

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Tersanemizde engelli statüsünde çalışacak mavi yaka personelleri için genel başvuru ilanıdır.

  Aranan Nitelikler Sahada beden işçisi olarak veya ofislerde çalışabilecek engelli personeller

 • İnka

  Operasyon Sorumlusu İnka

  İzmir

  30 Haziran 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İNKA İnsan Kaynakları Firması Bütünleşik İnsan Kaynakları Çözümü ile Türkiye’nin 7 bölgesinde ve Yurt dışında 4 ana faaliyet alanımız olan İşe Alım, Bordro Hizmetleri, Esnek İşgücü ve Eğitim, Danışmanlık hizmetleriyle sektör ayırt etmeksizin, yerli yabancı firmalara, Uzman, tecrübeli, dinamik kadrosu ile hizmet vermektedir. İnka insan kaynakları İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda aradığınız tüm alternatifleri size sunan iş ortağınızdır. Danışmanlığı yapmakta olduğumuz Damimarka kökenli uluslararası bir lojistik firması için Operasyon Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler İş Tanımı Sorumlu olduğu taşımalar ile ilgili olarak yurt içi ve yurt dışı iletişimi sağmak, Operasyonu gerçekleştirdiği müşteriyi yüklemesinin durumu ile ilgili düzenli ve vaktinde bilgilendirmek, Yurt dışı ofisleri ile yükün tahliyesi ve/veya sevkine yönelik işlemleri yönetmek, Mevcut müşterilerle ilişkilerin geliştirilmesine yönelik ziyaret planlaması yapmak, Gerekli ön iletişim, tanışma sonrası ve yeni müşterilerle gerçekleşecek hizmetlerde destek vermek. İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Deniz Operasyon ve Uluslararası Deniz Taşımacılığı konusunda minimum 2 yıl tecrübe sahibi, İyi düzeyde İngilizce bilgisi olan, MS Office uygulamalarına hakim, Takım çalışmasına ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, İletişimi kuvvetli, değişime ve gelişime açık, Organizasyon kabiliyeti yüksek, "İNKA TC Türkiye İş Kurumu tarafından verilen, 15.03.2014 tarih ve 453 no. 'lu "Özel İstihdam Bürosu" Lisansına sahiptir.”

 • Firma Adı Gizli

  Avrupa Birliği İlişkileri Sorumlusu Firma Adı Gizli

  İstanbul Avrupa

  30 Haziran 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Kurum hedef ve stratejileri doğrultusunda, kurum üyelerinin ve sektörün hak ve menfaatlerinin korunması amacıyla AB mevzuatının takip edilip ulusal mevzuatımız ile örtüşmesinin sağlanması

  Aranan Nitelikler • Lisans (Üniversitelerin İngiliz/ Amerikan Dili ve Edebiyatı, İngilizce Mütercim Tercümanlık, Uluslararası İlişkiler bölümleri), tercihan Denizcilikle ilgili bölümlerde yüksek lisans • 0-2 yıl mesleki bilgi ve yetkinliğe sahip • İnsan ilişkileri güçlü, takım çalışmasına yatkın • Yazılı ve sözlü ifade yeteneği gelişmiş • Çeviri yapabilecek kadar ileri seviyede İngilizce bilen (Okuma, yazma, konuşma) • MS Ofis Programlarını iyi derecede kullanan • Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış • İstanbul’da ikamet eden

 • Arhan Gemi Kiralama ve Denizcilik

  Sekreter Arhan Gemi Kiralama ve Denizcilik

  İstanbul Avrupa

  29 Haziran 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması - Gerek yurt içi gerek yurt dışından gelen telefon trafiğini yönetmek - Ofis içi genel sekretarya işlemlerini yapmak - Misafirlerin karşılanması ve ağırlanmasını sağlamak - Evrak takibini sağlamak

  Aranan Nitelikler - 1-3 yıl arasında benzer pozisyonda tecrübeye sahip - Tercihen Büro Yönetimi ve Sekreterlik mezunu - Yurtdışından gelen telefonları yönlendirebilecek düzeyde İngilizce bilgisine sahip - Ön muhasebe deneyimi olan - MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen - Diksiyonu düzgün, İnsan ilişkilerinde başarılı, öğrenmeye açık - Yazılı, sözlü iletişim yeteneğine sahip, planlama ve organizasyon becerisi olan, - Avrupa yakasında tercihen Şişli ve civarında ikamet eden, - Sigara kullanmayan - 20-27 yaş aralığında olması tercih edilecektir

 • Kıta Ulaştırma Hizmetleri

  Denizyolu Operasyon Uzmanı Kıta Ulaştırma Hizmetleri

  İzmir

  25 Haziran 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Deniz Kargo İhracat ve İthalat Operasyonunu yürütmek, Gerekli dokümantasyon işlemlerini ve yük takibini yapmak, müşteri ilişkilerini yürütmek, Yöneticisine gerekli raporlamaları yapmak ve yurt dışı operasyon sürecinden sorumlu olacaktır,

  Aranan Nitelikler Deniz kargo operasyonu alanında en az 3 yıll deneyime sahip olmak, Tercihen Üniversitelerin Deniz İşletme, Ulaştırma Mühendisliği, Uluslararası Lojistik, Lojistik, Dış Ticaret vb. bölümlerinden mezun, MS Office programlarını etkin bir şekilde kullanabilen, Güçlü koordinasyon ve organizasyon becerilerine sahip, Takım çalışmasına uyum sağlayabilecek, Prezantabl, İletişimi güçlü, değişime ve gelişeme açık, analitik düşünme yeteneğine sahip, B Sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,

 • Cemre Mühendislik Gemi İnşaat San.Ve Tic.Ltd.Şti

  Dizayn Donatım Mühendisi/Teknikeri Cemre Mühendislik Gemi İnşaat San.Ve Tic.Ltd.Şti

  İstanbul Anadolu, Kocaeli, Yalova

  25 Haziran 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 1. Tercihen Nupas-Cadmatic Outfitting programını aktif olarak kullanabilen, 2. Ekipman ve bunlara ait foundation modeli yapabilen, 3. Çelik teçhiz işlerini modelleyip, üretim resimleri hazırlayabilen, 4. Boru, hava kanalı, kablo yolu gibi detayları modelleyip, montaj resmi hazırlayabilen, 5. Autocad ile çizim yapabilen.

  Aranan Nitelikler *Meslek Liseleri veya Meslek Yüksek Okullarının Gemi İnşa, Makine bölümleri ile Üniversitelerin Gemi İnşaatı ve Makineleri Mühendisi, Gemi ve Deniz Teknolojileri Mühendisi, Makine Mühendisi bölümlerinden mezun *Gemilerin donatım projelerinde çalışmış ve en az 2 yıl tecrübeye sahip olan *İş disiplini sahibi, esnek çalışma süreleri konusunda uyum sağlayabilecek *İngilizce bilen *Erkek adaylar için askerliğini yapmış *Tercihen sigara kullanmayan *Yalova, Karamürsel, Gebze, İstanbul Tuzla civarında ikamet edebilecek takım arkadaşları aramaktayız…

 • İstanbul Marin Elektronik

  Deniz Elektronik Teknisyeni İstanbul Marin Elektronik

  İstanbul Anadolu

  24 Haziran 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Deniz Elektroniği Sektöründe hizmet veren firmamızın, Teknik servis departmanında köprü üstü seyir ve haberleşme cihazlarının, montaj ve tamir bakımı konusunda görev alacak, yetiştirilmek üzere personel alınacaktır.

  Aranan Nitelikler * Yetiştirilmek üzere E.M.L Lise veya Dengi MYO Elektronik bölümü mezunu olmak. * Seyahat engeli olmayan. * Esnek çalışma saatlerine uygun. * B sınıfı araç ehliyetine sahip.

 • Martı Otel İşletmeleri A.Ş.

  A'la Carte Garson Martı Otel İşletmeleri A.Ş.

  İzmir, Kocaeli, Aydın, Mersin(İçel), Muğla, Niğde, Ordu, Sakarya, Samsun, Sinop, Tekirdağ, Uşak, Yalova

  22 Haziran 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 1967'den beri, mutlu bir tatilin akla gelen ilk ismi Martı Otellerinin, Muğla/Marmaris/Orhaniye bölgesinde bünyesinde Martı Marina'da görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşları aramaktayız "Martı Grubu; sahip olduğu birikim ve örnek kurumsal kimliği ile sadece tesisleri ve projelerini değil, bununla birlikte çalışanlarını da her zaman daha ileriye taşıyan köklü ve saygın bir kuruluştur."

  Aranan Nitelikler Turizm Otelcilik M.Y.O.,Turizm Otelcilik Meslek Lisesi veya Lise mezunu, A’la Carte konusunda bilgi sahibi, En az 1 yabancı dil bilen, Takım çalışmasına yatkın, Misafir memnuniyeti odaklı, Güler yüzlü hizmet sunmayı ilke edinmiş, İnsan ilişkileri ve iletişim gücü yüksek, Dış görünüşüne ve kişisel hijyenine özen gösteren, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Lojman imkanı verilmektedir.

 • Martı Otel İşletmeleri A.Ş.

  Dalgıç (Balık Adam) Martı Otel İşletmeleri A.Ş.

  Muğla

  22 Haziran 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 1967'den beri, mutlu bir tatilin akla gelen ilk ismi Martı Otellerinin, Martı Marina Orhaniye Tesisi bünyesinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşları aramaktayız "Martı Grubu; sahip olduğu birikim ve örnek kurumsal kimliği ile sadece tesisleri ve projelerini değil, bununla birlikte çalışanlarını da her zaman daha ileriye taşıyan köklü ve saygın bir kuruluştur."

  Aranan Nitelikler * En az Üç Yıldız Dalgıç belgesine sahip * Mesleğinde en az 3 yıl deneyimli * Askerliğini tamamlamış * 40 yaşını aşmamış * Tercihen İngilizce bilen * Takım çalışmasına yatkın * Esnek çalışma saatlerine uyumlu * Lojman ve 3 öğüm yemek imkanı bulunmaktadır.

 • Roman

  Usta Gemici Roman

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  16 Haziran 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Sektörünün Öncü Firmaları Arasında bulunan firmamızın Yönetim Kurulu Başkanımızın Yatında görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip Usta Gemici aranmaktadır En az 2 yıllık deneyimi olan Özellikle Avrupa ülkelerinde tecrübe edinmiş Çok iyi derecede ingilizce bilen Titiz, temiz kişisel bakımına ve genel bakıma özen gösteren İletişim becerileri yüksek Sorumluluk sahibi

  Aranan Nitelikler

 • Özsay Deniz Elektroniği A.Ş

  Satış Temsilcisi Özsay Deniz Elektroniği A.Ş

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  16 Haziran 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Deniz elektroniği satış ve servisi hususunda sektörün öncü firmamızın Satış ve Pazarlama Departmanında görev almak üzere; ağırlıklı olarak elektronik harita, sertifikasyon ve günlük satış hizmetlerinden sorumlu olacak "Satış Temsilcisi" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversite veya MYO ilgili bölümlerinden mezun, Satış becerileri yüksek, iletişimi güçlü, takım çalışmasına yatkın, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Tercihen denizcilik konusunda bilgi sahibi, Tercihen denizcilik malzemeleri satışında tecrübeli, İyi derece yazılı ve sözlü İngilizce bilen, İyi derece MS Office kullanabilen, 30 yaşını aşmamış, Erkek adaylarda askerliğini tamamlamış olmaktır.

 • Bma Technology

  Depo Sorumlusu Bma Technology

  İstanbul Anadolu, Kocaeli

  16 Haziran 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Depo Sorumlusu’nun görev ve sorumlulukları aşağıda belirtilmiştir: · Malzeme giriş ve çıkışlarının kontrol ve koordine edilmesi · Üretim Departmanından gelen malzeme listesine uygun olarak, proje malzemelerinin hazırlanması ve üretim alanına ulaştırılması · Depo içi malzeme yerleşim planlarının oluşturulması ve devamlılığının sağlanması · Satın Alma Departmanı ile iletişim halinde kalarak periyodik sayımların ve stok takibinin yapılması · İlgili verilerin sisteme girişinin yapılması ve gerektiğinde raporlanması · Tedarik zinciri direktörüne gerekli raporlamaların yapılması

  Aranan Nitelikler · İstanbul Anadolu Yakası ya da Kocaeli bölgelerinde ikamet eden · Meslek Yüksek Okulu ve Üniversitelerin Elektrik/Elektronik veya ilgili bölümlerinden mezun · Depoculuk, lojistik ve sevkiyat yönetimi konusunda en az 4 yıl deneyimli · ERP programlarında tecrübe sahibi · MS-Office programlarını iyi derecede kullanabilen · Barkod sistemi konusunda tecrübe sahibi · Stok yönetimi, takibi ve raporlama konularında tecrübe sahibi · Dikkatli, titiz, çözüm üretebilen ve analitik düşünebilen · Tercihen ekip yönetimi konusunda tecrübe sahibi · İnsan ilişkileri kuvvetli · Yoğun ve esnek çalışma temposuna ayak uydurabilecek · Tercihen forklift ehliyetine sahip · Askerlik hizmetini tamamlamış erkek adaylar

 • Arenka Makina

  Torna Operatörü/ Motor Bakım Teknisyeni Arenka Makina

  İstanbul Anadolu

  12 Haziran 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Endüstri Meslek Liselerinin torna tesviye veya Motor bölümünden mezun, Anadolu yakasında ikamet eden 25 yaşından gün almamış, torna ve freze kullanabilen teknisyenler ayrıca deniz motoru bakımları için motor teknesiyenleri alınacaktır.

  Aranan Nitelikler - Endüstri Meslek Lisesi Mezunu - Anadolu yakasında ikamet - 25 yaşından gün almamış

 • Cms Logistics Group

  İhracat Operasyon Elemanı Cms Logistics Group

  İstanbul Anadolu

  2 Haziran 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Denizyolu tasimaciligi yapan firmamiza ihracat operasyon elemanı aranıyor.

  Aranan Nitelikler Ingilizce bilen 25 yasini asmamis Askerlikle ilisigi olmayan Anadolu yakasinda ikamet eden Yogun calisma temposuna ayak uydurabilecek Universite mezunu

 • Kalkavan Nakliyat Turizm

  Personel Özlük Elemanı Kalkavan Nakliyat Turizm

  İstanbul Avrupa

  29 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Tüm bordro tahakkuk işlemlerin gerçekleştirilmesi ve bordroların hazırlanması Özlük dosyası oluşturulması ve güncelliğinin sağlanması, Tüm yasal bildirimlerin (SGK; İŞKUR vb) doğru ve zamanında yapılması, Yıllık ve diğer izin süreçlerinin mevzuat ve şirket prosedürleri çerçevesinde uygulanması, Personel puantaj kayıtlarının kontrolü ve raporlanması, İşe giriş ve işten ayrılış işlemlerinin gerçekleştirilmesi evrakların hazırlanması ve raporlanması, İş Kanunu ve SGK Kanunu’nun ve yönetmeliklerinin takibi.

  Aranan Nitelikler Çalışma mevzuatı hakkında bilgi sahibi Tercihen Logo Bordro programını bilen MS Office programlarına hâkim, İletişim becerileri gelişmiş, analitik düşünebilen Öğrenmeye hevesli, gelişime açık Beylikdüzü civarında ikamet eden BAY eleman

 • Firma Adı Gizli

  Finans Yetkilisi Firma Adı Gizli

  İstanbul Avrupa

  28 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Denizcilik sektöründe faaliyet göstermekte olan kurumumuzun İstanbul (Avrupa Yakası) Merkez ofisinde görev yapacak Finans Yetkilisi aranmaktadır. İşin Tanımı: Kurumun onaylanan her türlü nakit giriş ve çıkış işlemlerinin gerçekleştirilmesi; Banka işlemlerinde kredileri, talimatları, hesap takibi, raporlaması işlemlerinin yapılması ve Muhasebe & Bütçe Müdürü’ne raporlanması.

  Aranan Nitelikler • Lisans (Üniversitelerin Maliye, Muhasebe, İktisat bölümleri), tercihen yüksek lisans • En az 5 yıl mesleki bilgi ve yetkinliğe sahip • İnsan ilişkileri güçlü, takım çalışmasına yatkın • Yazılı ve sözlü ifade yeteneği gelişmiş • MS Ofis Programlarını iyi derecede kullanan • Muhasebe paket programları kullanan (tercihen Logo bilen) • Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış • İstanbul’da ikamet eden • Tercihen sigara kullanmayan

 • Firma Adı Gizli

  Kurumsal İletişim Sorumlusu Firma Adı Gizli

  Antalya

  25 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Denizcilik sektöründe faaliyet göstermekte olan kurumumuzun Antalya Şubesinde görev yapacak “Sorumlu” pozisyonunda personel aranmaktadır. İşin Tanımı: Kurumsal iletişim ve etkinlikleri gerçekleştirmek, kurumsal internet sitesi ve sosyal medya sayfalarının içerik yönetimini yürütmek.

  Aranan Nitelikler • Üniversitelerin Gazetecilik, Halkla İlişkiler, Basın-Yayın, Medya ve İletişim bölümlerinden mezun • İyi düzeyde İngilizce bilen • MS Ofis Programlarına hâkim • Kurumsal sosyal medya hesabı yönetiminde bilgi sahibi • İnsan ilişkileri güçlü, takım çalışmasına yatkın • Yazılı ve sözlü ifade yeteneği gelişmiş • Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış • Antalya‘da ikamet eden

 • Dilşen Demir Çelik

  Ön Muhasebe Elemanı Dilşen Demir Çelik

  İstanbul Avrupa

  22 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Kalite politikası ve hedefleri doğrultusunda çalışmak, Alış evraklarının sisteme kaydedilmesi Satış irsaliyelerinin düzenlemek ve faturalandırmak, Hesap mutabakatı yapmak ,Cari hesapları takip etmek, Gelen siparişleri bilgisayara girmek,

  Aranan Nitelikler LOGO ticari programı bilmek. En az lise ( ticaret) mezunu olmak, Benzer bir görevde en az 5yıl deneyim sahibi olmak, Microsoft Office programlarını kullanabilmek. 25-40 yaş aralığında İş yerine yakın ikamet etmek Ekip çalışması yapabilecek "Ön Muhasebe Elemanı"aranmaktadır.

 • Ada Denizcilik

  Elektrik- Elektronik Ada Denizcilik

  Türkiye Geneli

  19 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması GEMİ İÇERİSİNDE ELEKTRİK DEPARTMANINDA GÖREVLENDİRİLECEK SEYAHAT ENGELİ OLMAYAN UZUN VADELİ ÇALIŞABİLECEK DENİZCİLİK SEKTÖRÜNDE KARİYER YAPMAYI HEDEFLEYEN MESLEK LİSESİ VE MESLEK YUKSEK OKULU ELEKTRİK- ELEKTRONİK MEZUNU TÜRK BANDRALI GEMİLERİMİZDE ORTALAMA 3500-4500 TL ARASI, YABANCI BANDRALI GEMİLERİMİZDE 1700-2000 USD ÜCRET VE TÜM SOSYAL HAKLAR İLE ,DENİZ DENEYİMİ OLAN VEYA OLMAYAN PERSONELLER.

  Aranan Nitelikler ULUSLARARASI- YURTİÇİ SULARDA KURU YÜK,TANKER,GAZ,KARGO ,RORO(yolcu-araç) GEMİLERİNDE. YÜKSEK GELİR VE KARİYER HEDEFLEYEN DOLGUN MAAŞ + SGK+ İKRAMİYE VE TÜM SOSYAL HAKLARLA GEMİ İÇERİSİNDE ELEKTİRİK DEPARTMANINDA GÖREVLENDİRİLECEK PERSONELLER. NOT: GEMİ ADAMI CÜZDANI OLMASI TERCİH SEBEBİDİR. EVRAKLARI HAZIR OLMAYAN MESLEĞE YENİ BAŞLAYACAK PERSONELLERİMİZ İÇİN ANLAŞMALI OLDUĞUMUZ DENİZCİLİK ULAŞTIRMA VE HABERLEŞME BAKANLIĞI ONAYLI MEB'İN DÜZENLEDİĞİ GEMİ ADAMI YETİŞTİRME KURSLARINA YÖNLENDİREREK GEREKLİ BELGELENDİRME İŞLEMİ YAPILMAKTADIR.

 • Ada Denizcilik

  Vasıflı-Vasıfsız Ada Denizcilik

  Türkiye Geneli

  19 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması GEMİ İÇERİSİNDE ÇEŞİTLİ BÖLÜMLERDE GÖREVLENDİRİLECEK SEYAHAT ENGELİ OLMAYAN UZUN VADELİ ÇALIŞABİLECEK DENİZCİLİK SEKTÖRÜNDE KARİYER YAPMAYI HEDEFLEYEN ORTALAMA TÜRK BANDRALI GEMİLERİMİZDE 3000-4000 TL ARASI YABANCI BANDRALI GEMİLERİMİZDE 1500-2000 USD ÜCRET VE TÜM SOSYAL HAKLAR İLE ,DENİZ DENEYİMİ OLAN VEYA OLMAYAN PERSONELLER

  Aranan Nitelikler ULUSLARARASI- YURTİÇİ SULARDA KURU YÜK ,RORO(yolcu-araç) GEMİLERİNDE, ÖZEL VE TURİSTİK YATLARIMIZA YÜKSEK GELİR VE KARİYER HEDEFLEYEN DOLGUN MAAŞ + SGK+ İKRAMİYE VE TÜM SOSYAL HAKLARLA GEMİ İÇERİSİNDE ÇEŞİTLİ BÖLÜMLERE EN AZ İLK OKUL MEZUNU VASIFLI-VASIFSIZ PERSONELLER.. NOT: GEMİ ADAMI CÜZDANI OLMASI TERCİH SEBEBİDİR. GEMİ ADAMI CÜZDANI OLMAYAN PERSONELLERİMİZİ DENİZCİLİK ULAŞTIRMA VE HABERLEŞME BAKANLIĞININ VE MEB'İN DÜZENLEDİĞİ GEMİ ADAMI YETİŞTİRME KURSLARINA YÖNLENDİREREK GEREKLİ BELGELENDİRME İŞLEMİ YAPILMAKTADIR

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - Denizcilik İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?