Denizcilik İş İlanları

Hepsini Temizle
Denizcilik
 • İstanbul Marin Elektronik

  Deniz Elektronik Teknisyeni İstanbul Marin Elektronik

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Deniz Elektroniği Sektöründe hizmet veren firmamızın, Teknik servis departmanında köprü üstü seyir ve haberleşme cihazlarının, montaj ve tamir bakımı konusunda görev alacak, yetiştirilmek üzere personel alınacaktır.

  Aranan Nitelikler * Yetiştirilmek üzere E.M.L Lise veya Dengi MYO Elektronik bölümü mezunu olmak. * Seyahat engeli olmayan. * Esnek çalışma saatlerine uygun. * B sınıfı araç ehliyetine sahip.

 • Kalkavan Nakliyat Turizm

  Personel Özlük Elemanı Kalkavan Nakliyat Turizm

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Tüm bordro tahakkuk işlemlerin gerçekleştirilmesi ve bordroların hazırlanması Özlük dosyası oluşturulması ve güncelliğinin sağlanması, Tüm yasal bildirimlerin (SGK; İŞKUR vb) doğru ve zamanında yapılması, Yıllık ve diğer izin süreçlerinin mevzuat ve şirket prosedürleri çerçevesinde uygulanması, Personel puantaj kayıtlarının kontrolü ve raporlanması, İşe giriş ve işten ayrılış işlemlerinin gerçekleştirilmesi evrakların hazırlanması ve raporlanması, İş Kanunu ve SGK Kanunu’nun ve yönetmeliklerinin takibi.

  Aranan Nitelikler Çalışma mevzuatı hakkında bilgi sahibi Tercihen Logo Bordro programını bilen MS Office programlarına hâkim, İletişim becerileri gelişmiş, analitik düşünebilen Öğrenmeye hevesli, gelişime açık Beylikdüzü civarında ikamet eden BAY eleman

 • Matafora Denizcilik

  Makine-Kaynak-Elektrik-Aşcı-Garson-Vasıfsız Eleman Matafora Denizcilik

  Türkiye Geneli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması MATAFORA DENİZCİLİK Uluslar arası Türkiye içi tanker,konteyner,kuruyük,yolcu,gemilerin özel ve turistik yatların makine,mutfak, güverte bölümlerinde çalışacak aşçı,garson,makineci,motorcu,kaynakçı,elektirikçi,tornacı,vasıflı vasıfsız eleman,personeller aranıyor dolgun maaş tüm sosyal haklar mevcuttur.

  Aranan Nitelikler Denizcilik firmamızda tanker,konteyner,kuruyük,yolcu gemilerinin özel ve turistik yatların mutfak makine,güvetre bölümlerinde çalışacak, aşçı,garson,kaynakçı,mekanikçi,motorcu,tornacı,elektirikçi,vasıflı vasıfsız elemanlar aranıyor.dolgun maaş tüm sosyal haklar mevcuttur. NOT:Gemi cüzdanı(sertifika) olması tercih sebebidir olmayan arkadaşlara M.E.B Denizcilik ulaştırma haberleşme bakanlığına bağlı anlaşmalı olduğumuz eğitim kurumlarından temin etmelerine danışmanlık hizmeti verilmektedir.

 • Kumport Liman Hizmetleri ve Lojistik Sanayi

  Müşteri İlişkileri Uzman Yardımcısı Kumport Liman Hizmetleri ve Lojistik Sanayi

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Liman sektörünün öncü kuruluşlarından biri olan şirketimizin Ticaret Müdürlüğü'nde görevlendirilmek üzere "Müşteri İlişkileri Uzman Yardımcısı" istihdam edilecektir.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu, Liman, acenta, gümrük gibi konularda bilgili ve deneyimli, İyi düzeyde ingilizce bilen, Müşteri ilişkileri güçlü, Motivasyon, disiplin, ekip çalışması konularında etkin, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden.

 • Matafora Denizcilik

  Gemilerde Çalışacak Vasıflı Vasıfsız Personeller Matafora Denizcilik

  Türkiye Geneli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Matafora Denizcilik Uluslararası Türkiye içi yük,yolcu,konteyner,tanker Gemilerinin Özel ve Turistik Yatların Mutfak,Makine,Güverte bölümlerinde çalışacak aşçı,garson,mekanikçi,kaynakçı,tornacı,vasıflı vasıfsız elemanlar aranıyor.Dolgun maaş tüm sosyal haklar mevcuttur.

  Aranan Nitelikler Denizcilik firmamızda tanker,konteyner,kuruyük,yolcu gemilerinin özel ve turistik yatların mutfak,makine,güverte bölümlerinde çalışaca aşçı,garson,kaynakçı,mekanikçi,tornacı,vasıflı,vasıfsız elemanlar aranıyor.Dolgun maaş tüm sosyal haklar mevcuttur. Not:Gemi cüzdanı (sertifika)olması tercih sebebidir olmayan arkadaşlara M.E.B Denizcilik Ulaştıma Müsteşarlığına bağlı eğitim kurumlarında temin etmelerine danışmanlık hizmeti verilir.

 • Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Lüks Tekne Temizlik Personelleri Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması BÜNYEMİZDE GÖREV ALACAK, LÜKS TEKNE BAKIMI VE TEMİZLİĞİNDE DENEYİMLİ ELEMANLAR.

  Aranan Nitelikler 25 - 35 yaşları arasında, Tercihen lüks tekne temizliğinde deneyimi olan, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Erkek "LÜKS TEKNE TEMİZLİK PERSONELLERİ" aranmaktadır. www.maviyakaik.com

 • Merçağ Lojistik

  Forwarder ve Satış Temsilci Merçağ Lojistik

  Türkiye Geneli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunuForwarder hizmetlerinin satış ve pazarlamasında en az 1….yıllık tecrübeli Tercihen Aktif satış konusunda tecrübe sahibi İthalat, İhracat ve Denizcilik konularında Tecrübeli İletişim ve ikna kabiliyeti yüksek, Prezentabl Dinamik ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen Seyahat engeli olmayan, Aktif araç kullanabilen, Düzenli ve organizasyon becerisi yüksek, müşteri odaklı çalışan Dinamik ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen, Bilgisayar ofis programlarına hakim, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olan, Forwarder ve Satış Pazarlama Uzmanıarayışımız vardır .

 • Vizyon Deniz

  Makine Bakım Ustası Vizyon Deniz

  Türkiye Geneli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması GEMİ İÇERİSİNDE MAKİNE DAİRESİNDE GÖREVLENDİRİLECEK SEYAHAT ENGELİ OLMAYAN UZUN VADELİ ÇALIŞABİLECEK DENİZCİLİK SEKTÖRÜNDE KARİYER YAPMAYI HEDEFLEYEN ORTALAMA 3000-4000 TL ARASI MAAŞLA ,DENİZ DENEYİMİ OLAN VEYA OLMAYAN PERSONELLER.

  Aranan Nitelikler ULUSLARARASI- YURTİÇİ SULARDA YÜK VE YOLCU GEMİLERİNDE, YÜKSEK GELİR VE KARİYER HEDEFLEYEN DOLGUN MAAŞ+ SGK+ İKRAMİYE VE TÜM SOSYAL HAKLAR MESLEK LİSESİ-YÜKSEK OKUL MAKİNA- MOTOR MEZUNLARI YETERLİ MESLEKİ BİLGİ VE TECRÜBEYE SAHİP EN AZ İLK OKUL MEZUNU PERSONELLER. NOT : GEMİ ADAMI CÜZDANI OLMASI TERCİH SEBEBİDİR. GEMİ ADAMI CÜZDANI OLMAYAN PERSONELLERİMİZE ULAŞTIRMA DENİZCİLİK VE HABERLEŞME BAKANLIĞI VE MEB'İN DÜZENLEDİĞİ GEMİ ADAMI YETİŞTİRME KURSLARINA YÖNLENDİRMELERİ YAPILARAK GEREKLİ BELGELENDİRME İŞLERİ YAPILABİLMEKTEDİR...

 • Vizyon Deniz

  Vasıfsız Eleman Vizyon Deniz

  Türkiye Geneli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması GEMİ İÇERİSİNDE GÜVERTE DEPARTMANINDA BAKIM ONARIM PERSONELİ OLARAK GÖREVLENDİRİLECEK SEYEHAT ENGELİ OLMAYAN DENİZCİLİK SEKTÖRÜNDE KARİYER HEDEFLEYEN UZUN VADELİ ÇALIŞACAK ORTALAMA 3000-4000 TL ARASI MAAŞLA , TECRÜBELİ- TECRÜBESİZ PERSONELLER ALINACAKTIR.

  Aranan Nitelikler ULUSLARARASI- YURTİÇİ SULARDA YÜK GEMİLERİNDE, YÜKSEK GELİR VE KARİYER HEDEFLEYEN DOLGUN MAAŞ+ SGK+ İKRAMİYE VE TÜM SOSYAL HAKLARLA GÜVERTEDE BAKIM ONARIM İŞLERİ İLE İLGİLENECEK EN AZ İLK OKUL MEZUNU VASIFSIZ PERSONELLER.. NOT: GEMİ ADAMI CÜZDANI OLMASI TERCİH SEBEBİDİR. GEMİ ADAMI CÜZDANI OLMAYAN PERSONELLERİMİZİ DENİZCİLİK ULAŞTIRMA VE HABERLEŞME BAKANLIĞININ VE MEB'İN DÜZENLEDİĞİ GEMİ ADAMI YETİŞTİRME KURSLARINA YÖNLENDİREREK GEREKLİ BELGELENDİRME İŞLEMİ YAPILABİLMEKTEDİR..

 • Vizyon Deniz

  Aşçı Vizyon Deniz

  Türkiye Geneli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması KURU YÜK GEMİLERİMİZDE 15-30 KİŞİLİK GEMİ MÜRETTEBATINA YOLCU(RORO) GEMİLERİMİZ VE TURİSTİK YATLARIMIZDA MÜRETTEBAT +YOLCU VE MÜŞTERİLERE YEMEK HAZIRLAYABİLECEK SUNUM YAPABİLECEK YETERLİ MESLEKİ BİLGİ VE TECRÜBEYE SAHİP SEYEHAT ENGELİ OLMAYAN UZUN VADELİ ÇALIŞABİLECEK DENİZCİLİK SEKTÖRÜNDE KARİYER HEDEFLEYEN ORTALAMA 4000-5000 TL ARASI ÇALIŞACAK AŞÇILAR .

  Aranan Nitelikler ULUSLARARASI- YURTİÇİ SULARDA YÜK VE YOLCU GEMİLERİNDE, ÖZEL VE TURİSTİK YATLARDA YÜKSEK GELİR HEDEFLEYEN DOLGUN MAAŞ+ SGK+ İKRAMİYE VE TÜM SOSYAL HAKLAR GEMİLERDE MUTFAK DEPARTMANINDA GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE DENİZ DENEYİMİ OLAN OLMAYAN AŞÇILAR ALINACAKTIR. NOT: AŞÇI OLARAK GEMİ ADAMI CÜZDANI OLMASI TERCİH SEBEBİDİR. GEMİ ADAMI CÜZDANI OLMAYAN PERSONELLERİMİZE DENİZCİLİK ULAŞTIRMA VE HABERLEŞME BAKANLIĞI VE MEB. TARAFINDAN VERİLEN GEMİ ADAMI YETİŞTİRME KURSLARINA GEREKLİ YÖNLENDİRMELER YAPILACAK BELGELENDİRME İŞLEMİNİZ YAPILABİLMEKTEDİR..

 • Vizyon Deniz

  Garson Vizyon Deniz

  Türkiye Geneli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması KURU YÜK GEMİLERİNDE 15-30 KİŞİLİK GEMİ MÜRETTEBATINA YOLCU(RORO) GEMİLERİ ÖZEL VE TURİSTİK YATLARDA MÜRETTEBAT+YOLCU VE MÜŞTERİLERE SERVİS VE SUNUM YAPABİLECEK GEREKLİ MESLEKİ BİLGİ VE TECRÜBEYE SAHİP SEYEHAT ENGELİ OLMAYAN UZUN VADELİ ÇALIŞABİLECEK DENİZCİLİK SEKTÖRÜNDE KARİYER HEDEFLEYEN GARSON(KAMAROT) OLARAK GÖREVLENDİRİLECEK 3000-4000 TL ARASI MAAŞLA DENİZ DENEYİMİ OLAN VEYA OLMAYAN PERSONELLER.

  Aranan Nitelikler ULUSLARARASI- YURTİÇİ SULARDA YÜK VE YOLCU GEMİLERİNDE, ÖZEL VE TURİSTİK YATLARDA YÜKSEK GELİR HEDEFLEYEN DOLGUN MAAŞ+ SGK+ İKRAMİYE VE TÜM SOSYAL HAKLARLA ÇALIŞACAK DENİZ DENEYİMİ OLAN OLMAYAN GARSONLAR ALINACAKTIR. NOT : GEMİ ADAMI CÜZDANI OLMASI TERCİH SEBEBİR. CÜZDANI OLMAYAN PERSONELLERİMİZE DENİZCİLİK ULAŞTIRMA VE HABERLEŞME BAKANLIĞI VE MEB. TARAFINDAN DÜZENLENEN GEMİ ADAMI YETİŞTİRME KURSLARINA YÖNLENDİRME YAPILARAK GEREKLİ BELGELENDİRME İŞLEMİNİZ YAPILABİLMEKTEDİR..

 • Tuna Holding

  Gemi Broker Operasyon Uzmanı Tuna Holding

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Arda Grup Şirketlerinden Tuna Denizcilikte görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklerde broker operasyon uzmanı sorumlusu alınacaktır, Partner acentelerden booking lerin toplanarak planlama merkezine günlük olarak bildirilmesi, Gemi pozisyonlarının takip edilip limana gelişi öncesi gerekli hazırlıkların yapılması, Gemi varış ve kalkış kontrollerinin yönetimi, gerekli beyanların yapılması Gemi planının hazırlanması için, nihai listelerin planlama merkezine gönderilmesi, Merkez planlama ve terminal planlama arasında iletişimin sağlanması, Planlama merkezine ve partner acentelere gemi varış ve kalkış detaylarının bildirilmesi Gemi kalkışı sonrası gerekli raporların hazırlanıp ilgili bölümlere gönderilmesi

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren bölümlerinden mezun, Denizcilik şirketleri operasyon departmanında veya brokerlik departmanında en az 2 yıl deneyim sahibi, Gemilerin liman ve gümrük işlemleri konusunda en az 3 yıl deneyim sahibi Yerel acenteler liman ve gümrük yönetim ilişkilerine hakim, İleri derecede İngilizce bilen, Kişisel motivasyonu yüksek, pozitif, İş takibi ve zaman yönetimi konusunda titiz, İnsan ilişkileri yönetimi kuvvetli, Aynı anda birden fazla işe odaklanabilen ve stres yönetiminde başarılı, Tercihen 40 yaşını geçmemiş, Erkek adayların askerliğini tamamlamış olması, Aktif olarak araç kullanan, İstanbul Avcılar Esenyurt lokasyonuna yakın ikamet eden. NOT : ŞİRKET YERİMİZ HARAMİDERE SANAYİ METROBÜS DURAĞINA 5 DAKİKADIR ,

 • Tersan Tersanecilik

  Planlama Mühendisi Tersan Tersanecilik

  İstanbul Anadolu, Kocaeli, Yalova

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Yalova’da kurulu tersanemizin Planlama departmanında yeni inşa tarafında istihdam edilmek üzere, aşağıdaki niteliklere sahip eleman alınacaktır. Proje planları oluşturarak yapılan işleri takip etmek, Plandaki aksamaları ve/veya eksikleri tespit ederek raporlamak, Proje planının güncelliğini sağlamak, işlerin plana bağlı kalınarak yürütülmesi amacıyla çalışmalarını gerçekleştirmek ve koordine etmek, Proje ekibini yönlendirmek, Proje ile ilgili yapılan planlamalar çerçevesinde, iş emirlerini zamanında açmak, İş emirleri için gerekli kaynakların planlamalarını yapmak, Taşeron teknik şartnameleri hazırlamak, sözleşmeler yapmak, Anlık olarak proje planı ve iş akışlarını gözlemleyerek sorunları tespit ederek sistematik çözümler getirmek, Proje ile ilgili raporları oluşturmak, analiz etmek ve çözümler üretmek,

  Aranan Nitelikler Enaz 5 yıllık tersane tecrübesi olan Gemi İnşa veya Endüstri Mühendisi, Benzer bir pozisyonda en az 3 yıl deneyimli, MS Office ve MS Project programlarını iyi derecede bilen, Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Projelerin iş emirlerinin hazırlanması, takibi ve iş akış seviyesi hakkında bilgi sahibi, Analitik düşünce yapısına sahip, araştırmacı ve yeniliklere açık, Sonuç odaklı çalışan, dikkatli, detaylara önem veren, takipçi, Tercihen Yalova veya Kocaeli (Karamürsel) çevresinde ikamet eden veya edebilecek, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmayan, Tercihen sigara kullanmayan

 • Tersan Tersanecilik

  Proje Sorumlusu Tersan Tersanecilik

  Türkiye Geneli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Tersanemiz bünyesinde yeni inşası devam eden; Kimyasal Tanker - Balıkçı Gemisi - Offshore Supply Vessel gemilerinden birinde görevlendirilecek ve proje sorumlusu olacak

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Gemi İnşa Mühendisliği, Gemi Makineleri İşletme Mühendisliği Bölümlerinden mezun; En az 10 yıl tersane tecrübesi olan 30 – 40 yaş arası olan İyi derecede İngilizce bilen (Okuma - Konuşma - Yazma) İnsan ilişkilerinde başarılı Ekip çalışmasına yatkın Koordinasyon ve organizasyon becerisi olan Problemler karşısında pratik çözümler üretebilen Prezantabl, aktif ve diksiyonu düzgün Gemi tecrübesi olan tercih sebebi En az 5 yeni inşa gemi teslimi gerçekleştirmiş olan Yurt dışı seyahat engeli olmayan

 • Tersan Tersanecilik

  Genel Başvuru Engelli Tersan Tersanecilik

  İstanbul Anadolu, Kocaeli, Düzce, Yalova

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Tersanemizde engelli statüsünde çalışacak mavi yaka personelleri için genel başvuru ilanıdır.

  Aranan Nitelikler Sahada beden işçisi olarak veya ofislerde çalışabilecek engelli personeller

 • Cms Logistics Group

  Ihracat Operasyon Cms Logistics Group

  İstanbul Anadolu

  26 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Denizyolu tasimaciligi yapan firmamiza ihracat operasyon elemanı aranıyor.

  Aranan Nitelikler - Ingilizce bilen - 25 yasini asmamis - Askerlikle ilisigi olmayan - Anadolu yakasinda ikamet eden - Yogun calisma temposuna ayak uydurabilecek - Universite mezunu

 • Firma Adı Gizli

  Kurumsal İletişim Sorumlusu Firma Adı Gizli

  Antalya

  25 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Denizcilik sektöründe faaliyet göstermekte olan kurumumuzun Antalya Şubesinde görev yapacak “Sorumlu” pozisyonunda personel aranmaktadır. İşin Tanımı: Kurumsal iletişim ve etkinlikleri gerçekleştirmek, kurumsal internet sitesi ve sosyal medya sayfalarının içerik yönetimini yürütmek.

  Aranan Nitelikler • Üniversitelerin Gazetecilik, Halkla İlişkiler, Basın-Yayın, Medya ve İletişim bölümlerinden mezun • İyi düzeyde İngilizce bilen • MS Ofis Programlarına hâkim • Kurumsal sosyal medya hesabı yönetiminde bilgi sahibi • İnsan ilişkileri güçlü, takım çalışmasına yatkın • Yazılı ve sözlü ifade yeteneği gelişmiş • Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış • Antalya‘da ikamet eden

 • Firma Adı Gizli

  Bayan Miço Firma Adı Gizli

  İzmir

  25 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması ~~ÇEŞME DEKİ TEKNE DE GÖREV YAPACAK ; LİSE MEZUNU, YEME-İÇME ,İKRAM, AĞIRLAMA KONUSUNDA YETENEKLİ TEMİZLİK İŞLERİNİ GÖREBİLECEK, ÇEŞME İLÇESİNDE İKAMET EDEN SEYAHAT ENGELİ OLAMAYAN YATILI KALABİLECEK OLAN TEKNE VE/VEYA TURİZM SEKTÖRÜNDE 3 YIL DENEYİMLİ 25 - 35 YAŞ ARASI

  Aranan Nitelikler

 • Firma Adı Gizli

  Gemi Kaptanı Firma Adı Gizli

  İzmir

  25 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 40 yaşını aşmamış, 20 metre motor yat kullanabilecek Kaptan Mevki Çeşme

  Aranan Nitelikler

 • Arhan Gemi Kiralama ve Denizcilik

  Sekreter Arhan Gemi Kiralama ve Denizcilik

  İstanbul Avrupa

  25 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması - Gerek yurt içi gerek yurt dışından gelen telefon trafiğini yönetmek - Ofis içi genel sekretarya işlemlerini yapmak - Misafirlerin karşılanması ve ağırlanmasını sağlamak - Evrak takibini sağlamak

  Aranan Nitelikler - 1-3 yıl arasında benzer pozisyonda tecrübeye sahip - Tercihen Büro Yönetimi ve Sekreterlik mezunu - Yurtdışından gelen telefonları yönlendirebilecek düzeyde İngilizce bilgisine sahip - Ön muhasebe deneyimi olan - MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen - Diksiyonu düzgün, İnsan ilişkilerinde başarılı, öğrenmeye açık - Yazılı, sözlü iletişim yeteneğine sahip, planlama ve organizasyon becerisi olan, - Avrupa yakasında tercihen Şişli ve civarında ikamet eden, - Sigara kullanmayan - 20-27 yaş aralığında olması tercih edilecektir

 • Dilşen Demir Çelik

  Ön Muhasebe Elemanı Dilşen Demir Çelik

  İstanbul Avrupa

  22 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Kalite politikası ve hedefleri doğrultusunda çalışmak, Alış evraklarının sisteme kaydedilmesi Satış irsaliyelerinin düzenlemek ve faturalandırmak, Hesap mutabakatı yapmak ,Cari hesapları takip etmek, Gelen siparişleri bilgisayara girmek,

  Aranan Nitelikler LOGO ticari programı bilmek. En az lise ( ticaret) mezunu olmak, Benzer bir görevde en az 5yıl deneyim sahibi olmak, Microsoft Office programlarını kullanabilmek. 25-40 yaş aralığında İş yerine yakın ikamet etmek Ekip çalışması yapabilecek "Ön Muhasebe Elemanı"aranmaktadır.

 • Oceanist Deniz Araçları Müh Müm San ve Tic Ltd Şti.

  Servis Teknisyeni Oceanist Deniz Araçları Müh Müm San ve Tic Ltd Şti.

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  22 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Gemi inşa, denizcilik sektöründe mühendislik ve temsilcilik konusunda faaliyet gösteren, dünyaca ünlü üreticilerin satış ve servis hizmetlerini veren firmamıza aşağıda belirtilen konularda hizmet verecek takım arkadaşları aranmaktadır. Satışını yaptığımız gemi ekipmanlarının, montaj ve devreye alma işlemlerinin yapılması Montajı yapılan ürünlerin elektrik ve mekanik kontrollerinin yapılması İş planlarının oluşturulması Yapılan işlere ait servis raporlarının hazırlanması Satılan ürünlerle ilgili son kullanıcılara teknik eğitimlerin verilmesi

  Aranan Nitelikler Endüstri meslek lisesi veya yüksek okul Elektrik veya Makine bölümü mezunu Tercihen İngilizce bilen Elektrik projeleri okuyabilen, ölçü aleti kullanabilen MS Office programlarını kullanabilen 20-30 yaş arası Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Yurt içi / Yurt dışı seyahat engeli olmayan Aktif araç kullanabilen Askerliğini tamamlamış İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden

 • Oceanist Deniz Araçları Müh Müm San ve Tic Ltd Şti.

  Satış Destek Mühendisi Oceanist Deniz Araçları Müh Müm San ve Tic Ltd Şti.

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  22 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Gemi inşa, denizcilik sektöründe mühendislik ve temsilcilik konusunda faaliyet gösteren, dünyaca ünlü üreticilerin satış ve servis hizmetlerini veren firmamıza aşağıda belirtilen konularda hizmet verecek takım arkadaşları aranmaktadır. Satış ekibi ile müşteri arasındaki koordinasyonun sağlanması ve teknik takibin yapılması, Müşterilerden gelen siparişlerin sisteme girişinin ve açık siparişlerin takibinin yapılması, Üretici ile müşteri / satış ekibi arasındaki koordinasyonun etkin sağlanması, Satış sonrası işlemler ile müşteriden gelen talep ve beklentilere cevap verilmesi, Müşteri bilgilerinin sistemde tanımlanması ve mevcut müşteri bilgilerinin güncel tutulması, İthalat ve ihracat işlerinin takibi Süreçler ile ilgili tüm kayıt ve raporlamaların yapılması. Yurtiçi Yustdışı fuar organizasyonlarının yapılması Yurtdışı seyahatlerin organize edilmesi

  Aranan Nitelikler Tercihen Gemi İnşa/Deniz Teknolojisi veya üniversitelerin mühendislik bölümünden mezun İyi derecede İngilizce bilen, yazılı ve sözlü iletişim kurabilen Prezantabl, insan ilişkileri kuvvetli MS Office programlarını kullanabilen Erkek adaylar için askerliğini yapmış Tercihen İstanbul Anadolu yakasında Beykoz veya yakın çevresinde ikamet eden

 • Ulusal Denizcilik ve Acentecilik

  Makina-Motor Ulusal Denizcilik ve Acentecilik

  Türkiye Geneli

  21 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması GEMİ İÇERİSİNDE MAKİNE DAİRESİNDE GÖREVLENDİRİLECEK SEYAHAT ENGELİ OLMAYAN UZUN VADELİ ÇALIŞABİLECEK DENİZCİLİK SEKTÖRÜNDE KARİYER YAPMAYI HEDEFLEYEN TÜRK BANDRALI GEMİLERİMİZDE ORTALAMA 2500-4000 TL ARASI YABANCI BANDRALI GEMİLERİMİZDE 1700-2200 USD ÜCRET VE TÜM SOSYAL HAKLAR İLE ,DENİZ DENEYİMİ OLAN VEYA OLMAYAN PERSONELLER.

  Aranan Nitelikler ULUSLARARASI- YURTİÇİ SULARDA KURU YÜK, TANKER,GAZ VE RORO(yolcu-araç) GEMİLERİMİZDE YÜKSEK GELİR VE KARİYER HEDEFLEYEN DOLGUN MAAŞ+ SGK+ İKRAMİYE VE TÜM SOSYAL HAKLAR MESLEK LİSESİ-YÜKSEK OKUL MAKİNA- MOTOR MEZUNLARI TERCİH SEBEBİDİR YETERLİ MESLEKİ BİLGİ VE TECRÜBEYE SAHİP EN AZ İLK OKUL MEZUNU PERSONELLER. NOT : GEMİ ADAMI CÜZDANI OLMASI TERCİH SEBEBİDİR. GEMİ ADAMI CÜZDANI OLMAYAN PERSONELLERİMİZE ULAŞTIRMA DENİZCİLİK VE HABERLEŞME BAKANLIĞI ONAYLI MEB'İN DÜZENLEDİĞİ GEMİ ADAMI YETİŞTİRME KURSLARINA YÖNLENDİRMELERİ YAPILARAK EĞİTİM / KONAKLAMA / DANIŞMANLIK / ACENTELİK VE GEREKLİ BELGELENDİRME İŞLERİ YAPILMAKTADIR .

 • Ulusal Denizcilik ve Acentecilik

  Garson Ulusal Denizcilik ve Acentecilik

  Türkiye Geneli

  21 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması KURU YÜK GEMİLERİNDE 15-30 KİŞİLİK GEMİ MÜRETTEBATINA YOLCU(RORO) GEMİLERİ ÖZEL VE TURİSTİK YATLARDA MÜRETTEBAT+YOLCU VE MÜŞTERİLERE SERVİS VE SUNUM YAPABİLECEK GEREKLİ MESLEKİ BİLGİ VE TECRÜBEYE SAHİP SEYEHAT ENGELİ OLMAYAN UZUN VADELİ ÇALIŞABİLECEK DENİZCİLİK SEKTÖRÜNDE KARİYER HEDEFLEYEN GARSON(KAMAROT) OLARAK GÖREVLENDİRİLECEK TÜRK BAYRAKLI GEMİLERİMİZDE 3000-4000 TL YABANCI BAYRAKLI GEMİLERİMİZDE 1500-2000 USD ARASI MAAŞLA DENİZ DENEYİMİ OLAN VEYA OLMAYAN PERSONELLER.

  Aranan Nitelikler ULUSLARARASI- YURTİÇİ SULARDA YÜK VE YOLCU GEMİLERİNDE, ÖZEL VE TURİSTİK YATLARDA YÜKSEK GELİR HEDEFLEYEN DOLGUN MAAŞ+ SGK+ İKRAMİYE VE TÜM SOSYAL HAKLARLA ÇALIŞACAK DENİZ DENEYİMİ OLAN OLMAYAN GARSONLAR ALINACAKTIR. NOT : GEMİ ADAMI CÜZDANI OLMASI TERCİH SEBEBİR. CÜZDANI OLMAYAN PERSONELLERİMİZE DENİZCİLİK ULAŞTIRMA VE HABERLEŞME BAKANLIĞI VE MEB. TARAFINDAN DÜZENLENEN GEMİ ADAMI YETİŞTİRME KURSLARINA YÖNLENDİRME YAPILARAK GEREKLİ BELGELENDİRME İŞLEMİNİZ YAPILMAKTADIR

 • Ceren Denizcilik

  Muhasebe Uzmanı Ceren Denizcilik

  İstanbul Anadolu

  20 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Muhasebe işlemlerinin yürütülmesi, Şirket bütçelerinin hazırlanması, Yurt içi ve Yurt Dışı Mali ve Finansal Tabloların değerlendirilmesi, analizi ve raporlanması, Finans risk yönetimi, raporlama ve kredi süreçlerinin yönetilmesi,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Benzer bir pozisyonda en az 4 yıl deneyimli, İyi derecede İngilizce bilen, UFRS, TMS, TFRS ve UMS konusunda tecrübeli, Tek Düzen Hesap Planı ve Genel Muhasebeye Vakıf, Uluslararası denetim tecrübesine sahip, Proaktif, analitik düşünce yeteneği ve organizasyon becerisi gelişmiş, Bilgisayarlı Muhasebe uygulamalarına ve MS Ofis programlarına hakim, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış ekip arkadaşları arıyoruz. Not: Çalışma yeri İstanbul Asya Yakası'dır.

 • Ada Denizcilik

  Elektrik- Elektronik Ada Denizcilik

  Türkiye Geneli

  19 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması GEMİ İÇERİSİNDE ELEKTRİK DEPARTMANINDA GÖREVLENDİRİLECEK SEYAHAT ENGELİ OLMAYAN UZUN VADELİ ÇALIŞABİLECEK DENİZCİLİK SEKTÖRÜNDE KARİYER YAPMAYI HEDEFLEYEN MESLEK LİSESİ VE MESLEK YUKSEK OKULU ELEKTRİK- ELEKTRONİK MEZUNU TÜRK BANDRALI GEMİLERİMİZDE ORTALAMA 3500-4500 TL ARASI, YABANCI BANDRALI GEMİLERİMİZDE 1700-2000 USD ÜCRET VE TÜM SOSYAL HAKLAR İLE ,DENİZ DENEYİMİ OLAN VEYA OLMAYAN PERSONELLER.

  Aranan Nitelikler ULUSLARARASI- YURTİÇİ SULARDA KURU YÜK,TANKER,GAZ,KARGO ,RORO(yolcu-araç) GEMİLERİNDE. YÜKSEK GELİR VE KARİYER HEDEFLEYEN DOLGUN MAAŞ + SGK+ İKRAMİYE VE TÜM SOSYAL HAKLARLA GEMİ İÇERİSİNDE ELEKTİRİK DEPARTMANINDA GÖREVLENDİRİLECEK PERSONELLER. NOT: GEMİ ADAMI CÜZDANI OLMASI TERCİH SEBEBİDİR. EVRAKLARI HAZIR OLMAYAN MESLEĞE YENİ BAŞLAYACAK PERSONELLERİMİZ İÇİN ANLAŞMALI OLDUĞUMUZ DENİZCİLİK ULAŞTIRMA VE HABERLEŞME BAKANLIĞI ONAYLI MEB'İN DÜZENLEDİĞİ GEMİ ADAMI YETİŞTİRME KURSLARINA YÖNLENDİREREK GEREKLİ BELGELENDİRME İŞLEMİ YAPILMAKTADIR.

 • Ada Denizcilik

  Vasıflı-Vasıfsız Ada Denizcilik

  Türkiye Geneli

  19 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması GEMİ İÇERİSİNDE ÇEŞİTLİ BÖLÜMLERDE GÖREVLENDİRİLECEK SEYAHAT ENGELİ OLMAYAN UZUN VADELİ ÇALIŞABİLECEK DENİZCİLİK SEKTÖRÜNDE KARİYER YAPMAYI HEDEFLEYEN ORTALAMA TÜRK BANDRALI GEMİLERİMİZDE 3000-4000 TL ARASI YABANCI BANDRALI GEMİLERİMİZDE 1500-2000 USD ÜCRET VE TÜM SOSYAL HAKLAR İLE ,DENİZ DENEYİMİ OLAN VEYA OLMAYAN PERSONELLER

  Aranan Nitelikler ULUSLARARASI- YURTİÇİ SULARDA KURU YÜK ,RORO(yolcu-araç) GEMİLERİNDE, ÖZEL VE TURİSTİK YATLARIMIZA YÜKSEK GELİR VE KARİYER HEDEFLEYEN DOLGUN MAAŞ + SGK+ İKRAMİYE VE TÜM SOSYAL HAKLARLA GEMİ İÇERİSİNDE ÇEŞİTLİ BÖLÜMLERE EN AZ İLK OKUL MEZUNU VASIFLI-VASIFSIZ PERSONELLER.. NOT: GEMİ ADAMI CÜZDANI OLMASI TERCİH SEBEBİDİR. GEMİ ADAMI CÜZDANI OLMAYAN PERSONELLERİMİZİ DENİZCİLİK ULAŞTIRMA VE HABERLEŞME BAKANLIĞININ VE MEB'İN DÜZENLEDİĞİ GEMİ ADAMI YETİŞTİRME KURSLARINA YÖNLENDİREREK GEREKLİ BELGELENDİRME İŞLEMİ YAPILMAKTADIR

 • Arenka Makina

  Torna Operatörü/ Motor Bakım Teknisyeni Arenka Makina

  İstanbul Anadolu

  18 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Endüstri Meslek Liselerinin torna tesviye veya Motor bölümünden mezun, Anadolu yakasında ikamet eden 25 yaşından gün almamış, torna ve freze kullanabilen teknisyenler ayrıca deniz motoru bakımları için motor teknesiyenleri alınacaktır.

  Aranan Nitelikler - Endüstri Meslek Lisesi Mezunu - Anadolu yakasında ikamet - 25 yaşından gün almamış

 • Ges Logistics Taşımacılık

  Ithalat Operasyon Uzmanı Ges Logistics Taşımacılık

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  15 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması · Globe Express Services (GES) is one of the world’s leading providers of supply chain solutions.GES operates a global network with some 66 offices in more than 30 countries, and works with partner companies in a further 90 countries. GES employs over 1,000 people worldwide who deliver comprehensive services to the highest quality standards.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu (En az 2 yıllık) İyi derecede İngilizce bilen tercih sebebidir, Ithalat Deniz/Hava yolu operasyonunda deneyimli, MS Office programlarını etkin şekilde kullanabilen,Planlama ve organizasyon becerisine sahip,takım çalışmasına yatkın İnsan ilişkileri güçlü, iletişime açık, pozitif düşünebilen, kendine güvenen, Temsil yeteneği olan,dinamik,dikkatli,takip yeteneği kuvvetli, Sorunlar karşısında akılcı ve pratik çözümler üretebilen, Tercihen Avrupa yakasında ikamet eden,

 • Firma Adı Gizli

  Avrupa Birliği İlişkileri Sorumlusu Firma Adı Gizli

  İstanbul Avrupa

  13 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Kurum hedef ve stratejileri doğrultusunda, kurum üyelerinin ve sektörün hak ve menfaatlerinin korunması amacıyla AB mevzuatının takip edilip ulusal mevzuatımız ile örtüşmesinin sağlanması

  Aranan Nitelikler • Lisans (Üniversitelerin İngiliz/ Amerikan Dili ve Edebiyatı, İngilizce Mütercim Tercümanlık, Uluslararası İlişkiler bölümleri), tercihan Denizcilikle ilgili bölümlerde yüksek lisans • 0-2 yıl mesleki bilgi ve yetkinliğe sahip • İnsan ilişkileri güçlü, takım çalışmasına yatkın • Yazılı ve sözlü ifade yeteneği gelişmiş • Çeviri yapabilecek kadar ileri seviyede İngilizce bilen (Okuma, yazma, konuşma) • MS Ofis Programlarını iyi derecede kullanan • Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış • İstanbul’da ikamet eden

 • Firma Adı Gizli

  Uluslararası Kuruluşlarla İlişkiler Sorumlusu Firma Adı Gizli

  İstanbul Avrupa

  30 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Denizcilik sektöründe faaliyet göstermekte olan kurumumuzun İstanbul (Avrupa Yakası) Merkez ofisinde görev yapacak Uluslararası Kuruluşlarla İlişkiler Sorumlusu aranmaktadır. Kurum hedef ve stratejileri doğrultusunda, kurumun üye olduğu ve devletçe temsil edildiğimiz uluslararası kuruluşlarla yazışmaların yürütülmesi ve bu kuruluşların faaliyetlerinin izlenmesi, sektörün bilgilendirilmesi, bu faaliyetlere yönelik çevirilerin yapılması

  Aranan Nitelikler Lisans (Üniversitelerin İngiliz/ Amerikan Dili ve Edebiyatı, İngilizce Mütercim Tercümanlık, Uluslararası İlişkiler bölümleri), tercihen Denizcilikle ilgili bölümlerde yüksek lisans En az 2 yıl mesleki bilgi ve yetkinliğe sahip İnsan ilişkileri güçlü, takım çalışmasına yatkın Yazılı ve sözlü ifade yeteneği gelişmiş Çeviri yapabilecek kadar ileri seviyede İngilizce bilen (Okuma, yazma, konuşma) MS Ofis Programlarını iyi derecede kullanan Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış İstanbul’da ikamet eden

 • Firma Adı Gizli

  Servis Hizmetleri Elemanı Firma Adı Gizli

  İstanbul Avrupa

  30 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Yönetim ve personelin günlük servis ve ikram hizmetleri ile toplantı ve organizasyonlardaki servis ve ikram hizmetlerinin gerçekleştirilmesi

  Aranan Nitelikler Meslek Lisesi mezunu (Turizm, servis hizmetleri, yiyecek ve içecek hizmetleri bölümleri) Kurumsal firmalarda servis ve ikram konusunda en az 2 yıl deneyimli Temel düzeyde İngilizce bilen Güler yüzlü ve enerjik Sözlü ifade yeteneği gelişmiş, diksiyonu düzgün 35 Yaşını aşmamış Askerliğini tamamlamış Erkek

 • Firma Adı Gizli

  İdari İşler Sorumlusu Firma Adı Gizli

  İstanbul Avrupa

  30 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Kurum hedef ve stratejileri doğrultusunda, kurumun her türlü idari ve satın alma hizmetlerini prosedürlere uygun ve eksiksiz bir şekilde gerçekleştirmek

  Aranan Nitelikler En az ön lisans, tercihen lisans mezunu İdari işler ve satın alma konularında en az 2 yıl deneyimli MS Ofis Programlarına hâkim Temel düzeyde İngilizce bilen İnsan ilişkileri güçlü, takım çalışmasına yatkın Yazılı ve sözlü ifade yeteneği gelişmiş 30 Yaşını aşmamış Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış

 • Hsmarin Mühendislik

  Proje ve Planlama Muhendisi Hsmarin Mühendislik

  İstanbul Anadolu

  28 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Tuzla' da bulunan Mühendislik ofisimizde istihdam edilmek üzere, tercihen Tuzla civarında ikamet eden Mimar veya Mühendisler aramaktayız. İşin Tanımı: -Endüstriyel Fizibilite Hazırlanması, ( bu konuda gereken egitim verilecektir) -Projelerin Genel Yerleşim Planlarının Çizilmesi, -Projelerin 3d Gorsellerinin Hazirlanması, -Pojelerle ilgili Tanıtim Dosyalarının ve Raporların Hazırlanması, -Firma web sitesinin kontrol edilmesi ve guncellenmesi Sektör - Bölüm - Pozisyon

  Aranan Nitelikler -İyi derecede Autocad bilgisi, -Tercihen Rhino, 3D max program kullanım bilgisi, -İyi derecede MS office programı kullanabilme becerisi, -Web sitemizi yönetecek, güncelleyecek temel Web tasarım bilgisine sahip, Tercihen literaturleri okuyup anlayacak kadar ingilizce Bilgisi -Tercihen Sigara kullanmayan Adayların fotoğraflı özgeçmişlerini online başvuru yöntemi ile yapmaları rica olunur.

 • Hsmarin Mühendislik

  Pazarlama ve İş Geliştirme Mühendisi Hsmarin Mühendislik

  İstanbul Anadolu

  28 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Denizcilik konusunda ekipman temsilcilikleri bulunan şirketimiz için aşağıdaki özelliklerde Pazarlama ve İş Geliştırme Mühendisi aramaktayiz.Alınacak olan personel aşağidaki konularda yetiştirilecektir. -Temsilcisi olduğumuz ekipmanlar ile ilgili pazarlama faaliyetleri, -Denizcilik sektorü ile ilgili çeşitli alanlarda brokerlik, -Yeni Gemi İnşa ve Gemi Tamiri Projelerine Teklif Hazırlamak

  Aranan Nitelikler -Makina,Gemi Makinaları veya herhangi bir Muhendislik Diplomasına sahip, -İkna kabiliyeti yüksek ve kendine güvenen, Prazantabl, sigara içmeyen, -Sürücü ehliyeti bulunan ve Seyahat engeli olmayan, -İyi derecede İngilizce bilen, -MS Office Programlarına Hakim, -Uzun süreli istihdam edilmek üzere yetiştirecegimiz genç ve dinamik, -Tuzla'ya yakin bir yerde ikamet eden,

 • Firma Adı Gizli

  Uzakyol Baş Mühendisi Firma Adı Gizli

  İzmir

  27 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Uzakyol gemilerinde baş mühendis olarak çalışacak takım arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Uzakyol baş mühendis ehliyetiyle gemilerde en az 6 ay çalışmış olan, Türk Vatandaşı olan, Sabıka kaydı olmayan, Çalışmaya engel olabilecek engeli olmayan, Erkek adaylar için askerliğini yapmış ya da ilişiği kalmamış, Daha önce çalıştığı kurumlarda disiplinsizlik veya ahlaki nedenlerle çıkarılmamış olan,

 • Martı Otel İşletmeleri A.Ş.

  A'la Carte Garson Martı Otel İşletmeleri A.Ş.

  İzmir, Kocaeli, Aydın, Mersin(İçel), Muğla, Niğde, Ordu, Sakarya, Samsun, Sinop, Tekirdağ, Uşak, Yalova

  24 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 1967'den beri, mutlu bir tatilin akla gelen ilk ismi Martı Otellerinin, Muğla/Marmaris/Orhaniye bölgesinde bünyesinde Martı Marina'da görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşları aramaktayız "Martı Grubu; sahip olduğu birikim ve örnek kurumsal kimliği ile sadece tesisleri ve projelerini değil, bununla birlikte çalışanlarını da her zaman daha ileriye taşıyan köklü ve saygın bir kuruluştur."

  Aranan Nitelikler Turizm Otelcilik M.Y.O.,Turizm Otelcilik Meslek Lisesi veya Lise mezunu, A’la Carte konusunda bilgi sahibi, En az 1 yabancı dil bilen, Takım çalışmasına yatkın, Misafir memnuniyeti odaklı, Güler yüzlü hizmet sunmayı ilke edinmiş, İnsan ilişkileri ve iletişim gücü yüksek, Dış görünüşüne ve kişisel hijyenine özen gösteren, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Lojman imkanı verilmektedir.

 • Martı Otel İşletmeleri A.Ş.

  Dalgıç (Balık Adam) Martı Otel İşletmeleri A.Ş.

  Muğla

  24 Şubat 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 1967'den beri, mutlu bir tatilin akla gelen ilk ismi Martı Otellerinin, Martı Marina Orhaniye Tesisi bünyesinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşları aramaktayız "Martı Grubu; sahip olduğu birikim ve örnek kurumsal kimliği ile sadece tesisleri ve projelerini değil, bununla birlikte çalışanlarını da her zaman daha ileriye taşıyan köklü ve saygın bir kuruluştur."

  Aranan Nitelikler * En az Üç Yıldız Dalgıç belgesine sahip * Mesleğinde en az 3 yıl deneyimli * Askerliğini tamamlamış * 40 yaşını aşmamış * Tercihen İngilizce bilen * Takım çalışmasına yatkın * Esnek çalışma saatlerine uyumlu * Lojman ve 3 öğüm yemek imkanı bulunmaktadır.

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - Denizcilik İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?