Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Denizli İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Denizli
 • İş AçıklamasıTürkiye'nin önde gelen bireysel emeklilik ve hayat sigortası şirketlerinden AvivaSA Emeklilik ve Hayat, 31 Ekim 2007 tarihinde kurulmuştur. Türkiye'nin en güçlü gruplarından Hacı Ömer Sabancı Holding A.Ş. ile üç yüz yılı aşan köklü bir geçmişe sahip İngiliz sigorta devi Aviva plc.'nin eşit ortaklık ilkesiyle kurulan AvivaSA'nın hisselerinin yüzde 19,67'lik bölümü ise "AVISA" koduyla Borsa İstanbul'da işlem görmektedir. AvivaSA, "bireysel emeklilik", "hayat sigortası" ve "ferdi kaza sigortası" alanlarında yenilikçi ürünlerini, benzersiz çoklu dağıtım kanalı yapılanması ile müşterilerine sunmakta; Türkiye'nin en büyük direkt satış kadrosunun yanı sıra Akbank, OdeaBank ve Abank işbirlikleri bulunan güçlü bankasürans ağı, acenteleri, telesatış kanalı ve Kurumsal Projeler ekibi ile hizmet vermektedir. Direkt satış ekiplerinde,belirlenen hedefler doğrultusunda, potansiyel müşterilere ulaşarak satış yapmak ve müşteri memnuniyetini sağlamak.

  Aranan Nitelikler• Tercihen üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden ya da Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun • Satış alanında kariyer hedefleyen • Başarı odaklı • Müşteri yönetimi ve ilişki geliştirme konusunda başarılı olabilecek • Etkileme ve ikna kabiliyeti yüksek • Gelişime açık • Planlama ve organize etme becerisine sahip • Askerlik görevini tamamlamış ya da en az 1 yıl tecilli olan • Denizli'de ikamet eden Geçerli olan MYO Bölümleri:Banka ve Sigorta Yönetimi,Bankacılık,Bilgisayar Destekli Muhasebe,Bilgisayarlı Muhasebe ve Vergi Uygulamaları,Borsa ve Finans, Dış Ticaret ve Avrupa Birliği,Elektronik Ticaret,Emlak ve Emlak Yönetimi,Emtia Borsası,Endüstriyel Yönetim,E-Ticaret,Finans,Finans ve Muhasebe,Genel İşletme,Girişimcilik ve Proje Yönetim Asistanlığı,Gümrük İşleri/Gümrük İşletme,Halkla İlişkiler/Halkla İlişkiler ve Reklamcılık /Tanıtım, İletişim ve Halkla İlişkiler,İnsan Kaynakları,İnternet ile Pazarlama,İş İdaresi,İşletme,İşletme(Uzaktan Eğitim),İşletme/İşletmecilik,İşletme Organizasyonu ve Çiftlik Yönetimi,İşletme Yönetimi, İthalat-İhracat,Kargo,Kargo Hizmetleri,Kooperatifçilik,Lojistik,Mağaza İşletmeciliği,Maliye,Menkul Kıymetler ve Sermaye Piyasası,Orta Kademe Banka-Sigorta Yönetimi/Yöneticiliği/Yöneticilik,Para ve Sermaye Yönetimi,Pazarlama,Pazarlama ve Satış,Perakendecilik ve Mağaza Yönetimi,Personel Yönetimi,Piyasa Araştırmaları ve Pazarlama/Reklamcılık,Reklamcılık Yönetimi,Satış ve Reklam Yönetimi,Satış Yönetimi,Sermaye Piyasası ve Borsa,Sigortacılık,Tarım İşletmeciliği ve Pazarlama,Tarımsal Kooperatifçilik,Tarımsal Pazarlama,Ticaret ve Yönetim,Uluslararası Lojistik/TaşımacılıkYönetimi/Ticaret/Ticaret Yönetim **Bankacılık ve/veya sigortacılık alanında en az 1 yıl satış deneyimi olan lise mezunu adaylar da değerlendirmeye alınacaktır.

  Sektör: Sigortacılık

  Pozisyon: Danışman

 • İş AçıklamasıOtelimize, servis konusunda deneyimli, bay takım arkadaşı arıyoruz

  Aranan Nitelikler18-35 YAŞ ARALIĞINDA TERCİHEN YABANCI DİL BİLGİSİ OLAN DENİZLİ'DE İKAMET EDEN DAHA ÖNCE BENZER POZİSYONLARDA GÖREV ALMIŞ SERVİS DEPARTMANI İÇİN YETERLİ BİLGİ VE BECERİYE SAHİP

  Sektör: Turizm

  Pozisyon: Garson

 • İş AçıklamasıAmerikan Kültür Dil Kursları Denizli temsilciliğimizde görevlendirmek üzere Corel, Photoshop, Aftereffects programlarını kullanabilen Eğitim Danışmanı alınacaktır.

  Aranan NiteliklerCorel, photoshop, aftereffects programlarını kullanabilen, Satış ve halkla ilişkiler konusunda gelişime açık, Öğrencilere eğitim programları ile ilgili gerekli bilgiyi verip bu süreci takip edebilecek, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Müşteri memnuniyeti ve müşteri odaklı yaklaşımı benimseyen, İkna kabiliyeti yüksek, Enerjisi, öz güveni ve yüz yüze iletişim becerisi yüksek olan, Prezantabl, Sonuç odaklı çalışan,

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Danışman

 • İş Açıklaması20 yıldır Kendi sektöründe pazar lideri olan firmamızın pazarlama bölümünde çalışacak personel alınacaktır.

  Aranan NiteliklerKendine güvenen Kariyer düşüncesi olan Yüksek kazanmayı seven Bay - Bayan, Satış yöneticileri Satış temsilcileri

  Sektör: Müşteri ilişkileri, Holding

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi, Satış Temsilcisi, Mağaza Satış Danışmanı, Temsilci

 • İş Açıklaması*HU DESIGN FİRMASINA *LİSE YADA ÜNİVERSİTE MEZUNU *AUTOCAD - SKETCHUP YADA BAŞKA 3 BOYUTLU PROGRAM KULLANABİLEN *HAFTAİÇİ SABAH 9 AKŞAM 6 MESAİ SAATLERİ *BEN OFİSTE YOKKEN TEMİZLİKTEN SORUMLU *YAŞ ARALIĞI 23-35 ARASI *ASGARİ ÜCRETLE ÇALIŞABİLECEK

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Mimarlık

  Pozisyon: İç Mimar

 • İş Açıklaması20 yıldır Kendi sektöründe pazar lideri olan firmamızın ofislerinde dış arama yaparak müşteri randevularını düzenleyecek çağrı merkezi personelleri alınacaktır.

  Aranan Niteliklerİletişimi güçlü, Ekip çalışmasına yatkın, 20-40 yaş arasında bayan, Diksiyonu düzgün ve akıcı konuşabilen, Eğitime açık, Pozitif düşünebilen, Üretken ve enerjik,

  Sektör: Holding

  Pozisyon: Mağaza Satış Danışmanı, Operatör

 • İş AçıklamasıCam sektörde faaliyet gösteren şirketimiz,merkezinde görevlendirilmek üzere Denizlide ikamet eden veya edebilecek Muhasebe Sorumlusu takım arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler•Üniversitelerin, İlgili alanlarından Tercihen İktisadi İdari Bilimler Fakülteleri’den mezun •Tek Düzen Hesap Planına Hakim, Genel Muhasebe konusunda deneyimli Bütçe ve raporlama konusunu bilen Seyahat engeli olmayan •En az 3-4 Yıl deneyimli •İyi seviyede excel kullanabilen •B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen •Askerlik hizmetini tamamlamış •İletişim Becerisi kuvvetli, anatilik düşünebilen ve kariyer hedefi olan.

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Yönetici

 • İş AçıklamasıSektöründe kısa sürede markalaşmış ve kaliteli hizmet anlayışıyla öne çıkan, Denizli'nin ilk ve tek razidans konseptli oteli olan işletmemize ön büro görevlisi arıyoruz.

  Aranan NiteliklerYabancı dil bilen Elektra Otel Yönetim Programını bilen veya öğrenmeye istekli 20 - 35 yaş aralığında Esnek mesai saatlerine uyum sağlayabilen (vardiyalı) İletişim becerisi yüksek Yeniliklere açık

  Sektör: Turizm, Otelcilik

  Pozisyon: Resepsiyonist

 • İş AçıklamasıEke Tekstil havlu ve bornoz üretimi yapan ve bunun tamamına yakınını ihraç eden Denizli'de yerleşik bir tekstil firmasıdır . Çalışan sayısı yaklaşık 600 kişidir ve yıllık ihracat rakamı 50 milyon Amerikan Dolarıdır. Bünyesinde bulunan ARGE ve ÜRGE ekipleri ve tüm çalışanlarıyla inovasyona ve markalaşmaya önem vermektedir . Firmamızda tekstil mühendisleri ağırlıkta olmak üzere yaklaşık kırk mühendis çalışmaktadır . Ekip olarak çalışmanın başarı getirdiği inancıyla , çalışanlarımızdaki en önemli iki kriter uyumlu olmaları ve uzun dönemli çalışmalarıdır . Bu önemli kriterler ışığında iyi bir arkadaş ortamının bulunduğu , profesyoneller tarafından yönetilen firmamıza , uyumlu ve uzun dönemli çalışabilecek Konfeksiyon Havlu-Koli Bölümünde görev alacak '' Yönetici Yardımcısı '' pozisyonunda çalışacak bir arkadaş arıyoruz. Yüksek sorumluluğa sahip, İnsan ilişkilerinde uyumlu, Uzun dönemli çalışmak isteyen, İktisat, İşletme, Maliye veya Çalışma Ekonomisi vb. ilgili bölümlerinden mezun olan, Ekip çalışmasına yatkın, Tercihen erkek ve askerliğini yapmış, Denizli'de ikamet eden.

  Aranan NiteliklerHavlu konfeksiyon siparişlerinin ihracat aşamasına dair tüm çalışmalarının yapılması Siparişlerinin koli sayılarının hesaplanması ve takibi Çeki listesinin hazırlanması ( İhracat evraklarının ön hazırlığı ) Yükleme öncesi inspection organizasyonunun yapılması Koli etiket ve barcode düzenlenmesi ve ihracata teslimi

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Sorumlu

 • İş AçıklamasıEke Tekstil havlu ve bornoz üretimi yapan ve bunun tamamına yakınını ihraç eden Denizli'de yerleşik bir tekstil firmasıdır . Çalışan sayısı yaklaşık 600 kişidir ve yıllık ihracat rakamı 50 milyon Amerikan Dolarıdır. Bünyesinde bulunan ARGE ve ÜRGE ekipleri ve tüm çalışanlarıyla inovasyona ve markalaşmaya önem vermektedir . Firmamızda tekstil mühendisleri ağırlıkta olmak üzere yaklaşık kırk mühendis çalışmaktadır . Ekip olarak çalışmanın başarı getirdiği inancıyla , çalışanlarımızdaki en önemli iki kriter uyumlu olmaları ve uzun dönemli çalışmalarıdır . Bu önemli kriterler ışığında iyi bir arkadaş ortamının bulunduğu , profesyoneller tarafından yönetilen firmamıza , uyumlu ve uzun dönemli çalışabilecek Konfeksiyon Havlu Bölümünde görev alacak '' Depo Sorumlusu '' pozisyonunda çalışacak bir arkadaş arıyoruz. En az ön lisans mezunu, Stok ve sevkiyat konularına hakim, İş disiplini yüksek, sorumluluk sahibi, İyi derece bilgisayar programlarını kullanabilen, İrsaliye, fatura, stok takibi mantığına hakim, Envanter hazırlayıp stok sorumluluğunu alabilecek, stok düzenini sağlayacak, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Denizli’de ikamet eden.

  Aranan NiteliklerGelen malların doğru ve kontrollü bir şekilde teslim alınmasını, taşınmasını ve depolanmasını sağlamak, Depodan çıkışı yapılacak malların doğru ve kontrollü bir şekilde teslim edilmesini sağlamak, Sevk edilecek malların araca doğru bir şekilde yüklenmesini sağlamak, Rutin stok sayımı/kontrollerini yapmak ve raporlamak. Deponun tertip ve temizliğinden sorumlu olmak, Depo güvenliğini sağlamak.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Sorumlu

 • İş AçıklamasıBAYRAMYERİ'NDE BULUNAN MAĞAZAMIZDA GELEN MÜŞTERİLERE ÜRÜN TANITIMINI VE SATIŞINI YAPMAK. AYRICA SORUMLU BULUNDUĞU BÖLÜMÜN TERTİP VE DÜZENİNİ SAĞLAMAK.

  Aranan NiteliklerÜRÜN SATIŞINDAN ANLAYAN,DİKSİYONU DÜZGÜN,GÜVENİLİR,UZUN SÜRE ÇALIŞMAYI DÜŞÜNEN

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • İş AçıklamasıAna firma kalite politikası ve hedefleri doğrultusunda çalışmak, genel müdürlük tarafından belirlenen amaç ve talimatlara uygun olarak servis faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi, Servis şefinin verdiği mekanik ve elektrik işlerini yapmak, Servis içinde kullanılan sarf malzemeleri takip etmek ve servis şefine bildirmek, çıkan malzemelerin uygun şekilde depolanmasını sağlamak, Araç servis hizmetlerini Volvo Trucks ve Renault Trucks standart ve prosedürlerine uygun olarak gerçekleştirmek, Serviste kullanılan özel aletlerin ve alet dolaplarının düzen ve tertibinden sorumlu olmak, servis şefine yapılan işler ile ilgili günlük rapor vermek.

  Aranan NiteliklerTercihen Renault Trucks ve Volvo Trucks markalarında veya ağır vasıta sektöründe deneyimli, Meslek Lisesi- M.Y.O ilgili bölümlerinden mezun veya M.Y.O Otomotiv bölümü mezunu, askerlik görevini tamamlamış , En az 3 yıl yetkili servis ve otomotiv veya yedek parça tecrübesi olan, Esnek ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Takım çalışmasına önem veren, En az B sınıfı ehliyete sahip, 25-35 yaş arağında Bay personel.

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Tekniker, Teknisyen, Usta, Usta Yardımcısı, Ustabaşı

 • İş AçıklamasıTürkiye'nin en iddaalı köftesini ve enfes yiyeceklerini güler yüzlü hizmetleri ile misafirlerimize sunacak Yönetici (Şube Müdürü) arıyoruz, Gelin tanışalım birlikte çalışalım..

  Aranan NiteliklerHizmet sektöründe en az 3 -5 yıl deneyimi olan, Ekip yönetimi ve misafir ilişkilerinde güçlü, Analitik düşünen, sonuç odaklı çalışan, Ms Office,Restaurant Otomasyon sistemleri uygulamalarına hakim Uzun soluklu çalışma ortamı arayan Esnek çalışma saatlerine uygun,dinamik bay/bayan (Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış) Denizli 'deki aktif şubemize Şube Müdürü alınacaktır.

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Müdür

 • İş AçıklamasıMediaMarkt ( Denizli Teras Park ) mağazamız bünyesinde istihdam edilmek üzere takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan NiteliklerEn az Lise veya dengi okul mezunu Perakende sektöründe, mağazacılık tecrübesi olan MS Office Programlarına hakim İletişimi ve insan ilişkileri kuvvetli Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen Sorumluluk almayı seven ve stres altında çalışabilen Askerlikle ilişiği olmayan (Erkek adaylar için)

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Uzman

 • İş AçıklamasıBaşta insan ve ürün olmak üzere tüm kaynakları, müşteriye en iyi hizmeti sunmak için birarada kullanacağınız bir iş... Müşteri odaklı çalışma tarzı, hırsı ve motive edici lider kişiliğiyle ekibine örnek olabilecek bir Yöneticilik pozisyonu. Unutmayın ki, başkalarının imrenerek, herkes tarafından kabul görmüş bir isme sahip, dev bir restoran zincirinden söz ediyoruz. Bu zincirde marka bağımlılığını daha da güçlendirip, müşteri trafiğini önemli ölçüde artıracak kişi de siz olacaksınız. Ve gösterdiğiniz işte üstün performansın karşılığı: başarıyı ödüllendiren bir şirkette, hızla yükselmeye açık bir Yöneticilik kariyeri. Yönetici Adayı pozisyonunda bize katılan arkadaşlarımız, işe başlamalarını takiben 3 aylık bir eğitim programına alınırlar. Bu eğitimin büyük kısmı restoranlarda işbaşı eğitimi olarak verilir. Eğitim programı sonunda Müdür pozisyonuna atanan arkadaşlarımız restoranda göreve başlarlar. Restoranlarımızda müdür pozisyonundaki tüm arkadaşlarımız, operasyonumuzun ihtiyaçları doğrultusunda Türkiye' nin herhangi bir yerindeki başka bir restorana atanabilir. Yöneticilik kariyeri için önemli bir tecrübe getiren bu çalışma programı dahilinde Müdürlerimiz vardiya sistemi ile çalışırlar ve haftada bir gün ( hafta içi olmak üzere) izin kullanırlar. Restoran yöneticilerimiz tüm kaynaklarımızı müşteriye en iyi hizmeti sunmak için ekibini organize eder, marka bağımlılığını güçlendirerek müşteri trafiğini artırır, eğitim sonunda tüm adaylarımız restoran yöneticisi pozisyonunda görevine başlar.

  Aranan Nitelikler- Üniversite mezunu, - Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, - Hizmet sektöründe deneyimli, - Yönetici yeteneklerine sahip, - Müşteri odaklı, - İnsan ilişkilerinde başarılı - Denizli' de ikamet eden adaylar değerlendirmeye alınacaktır.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Restorancılık, Hızlı Tüketim Malları

  Pozisyon: Yönetici Asistanı, Yönetici Adayı, Yönetici

 • İş AçıklamasıCOLDWELL BANKER KİMDİR Coldwell Banker; gayrimenkul sektöründeki liderliğini 111 yıldır sürdüren, konut, lüks konut ve ticari gayrimenkul danışmanlığı alanlarında en yüksek satış hacmine sahip, dünyanın ilk gayrimenkul firmasıdır.Yenilikçi, kendisini mükemmel hizmet kalitesine adamış ,konut, lüks konut ve ticari gayrimenkul danışmanlığı alanlarında global olarak yüzyılı aşkın süredir gayrimenkul sektörünün gelişimine yol açan lider firmadır. Coldwell Banker olarak 50 ülkede, 3.200’ü aşkın ofisi ve 120.000’i aşkın Gayrimenkul Danışmanı ile hizmet vermektedir.

  Aranan Niteliklerİstenen Yetenek ve Uzmanlıklar. Diksiyonu düzgün akıcı konuşabilen Lise , üniversite ya da yüksek okul mezunu Güler yüzlü Düzenli çalışamyı seven , titiz , dikkatli ve sorumluluk sahibi MS Office uygulamasını aktif olarak kullanabilen İnsan ilişkilerinde başarılı ve sabırlı 25 yaş üzeri Bayan

  Sektör: Gayrimenkul

  Pozisyon: Ofis Elemanı

 • İş AçıklamasıGiyim ve aksesuar tasarlayan, üreten ve satan çok uluslu bir moda firmasıyız. Mağazalarımızda ve Barselona merkezlerimizde toplam 15.000 çalışanımız ile 109 ülkede 2.700'den fazla mağaza ağımız, Kadın, Erkek, Çocuk ve Violeta by MANGO olmak üzere güncel olarak dört farklı markamızla hizmet vermekteyiz. Sorumluluk paylaşmayı, hem profesyonel hem de bireysel olarak gelişmeyi seviyorsanız ve büyüyen dinamik bir moda perakende satışı yapan şirketimizde gelişmek istiyorsanız, bu fırsatı kaçırmayın! Şimdi başvurun ve MANGO'da uzun ve başarılı bir kariyere başlayın. ‘’Dünyanın her bir şehrinde var olma’’ hedefimize ulaşmamızda bize eşlik edin. İŞİN TANIMI DENİZLİ'de bulunan mağazamız için MAĞAZA MÜDÜRÜ aranmaktadır. Hızlı bir perakende satış alanında mağaza yönetim deneyimi olan, mağazanın tüm işleyişinden sorumlu olacak, iddialı, güçlü iletişim becerilerine sahip, ticari zekası yüksek,tüm ekibi motive edecek, daima en yüksek müşteri hizmeti standardını devam ettirebilecek , ilham veren liderler arıyoruz. Hayalleriniz bizimkiler ile aynı ise, GELİN EKİBİMİZİN BİR PARÇASI OLUN!

  Aranan NiteliklerÜniversite mezunu, İngilizce bilgisine sahip, Mağaza yöneticiliği konusunda deneyimli, satış odaklı, güçlü iletişim becerilerine sahip, Mağazanın eksiksiz işletilmesi ile ilgili tüm bölümleri koordine edebilen, Mükemmel ekip liderliği becerilerine sahip, motivasyonu kendiliğinden yüksek tutabilen, ayrıca daima aktif ve keyifli bir çalışma ortamı sağlayabilen, Müşteri memnuniyetinin en üst düzeyde tutulmasını, satış hedeflerinin aşılmasını sağlayabilen, Erkek adayların askerlik hizmetini tamamlamış olmaları gerekmektedir.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Müdür

 • İş AçıklamasıKaliteden hiçbir zaman ödün vermeyen, Müşteri Memnuniyetini ve güleryüzü yaşam biçimi olarak benimseyen TUĞBA Giyimde, Kariyer hayallerini yakalamak için sende bir adım at … - En az lise mezunu, - Dış görünüş ve kişisel imajına özen gösteren, - Güleryüzlü ve hızlı müşteri odaklı satışta aktif rol alacak, - Eğitim programımızla birlikte gelişmeyi ve mağazacılıkta kariyer yapmayı hedefleyen, - İnsan ilişkileri kuvvetli, - Takım çalışmasına yatkın.

  Aranan NiteliklerMağazalarımızda görevlendirmek üzere; -Satış hedeflerini gerçekleştirmek için Müşteri Memnuniyetini en üst düzeyde sağlayarak TUĞBA standartlarına uygun olarak ürünlerin satışında aktif rol alacak, -Mağazacılık alanında kariyer yapmayı hedefleyen ve modaya ilgi duyan. Denizli Bölgesin'de yer alan Teraspark Avm'de görevlendirmek üzere "Satış Danışmanı" Bayan çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • İş AçıklamasıAttığın Adımlar Greyder' le Büyüsün! Ürün takibi ve gerekli raporlamaları yapabilecek, Etkin müşteri hizmetleri konusunda beraber çalıştığı ekibi bilgilendirebilecek, Mağazanın hedeflerine ulaşmasını sağlayabilecek, Ekibini yüksek verimliliği sağlama konusunda bilinçlendirip, mağazanın tüm ihtiyaç ve kaynaklarını yönetebilecek, Kariyerini Greyder' de yükseltecek Mağaza Yöneticileri arıyoruz...

  Aranan NiteliklerTercihen üniversite mezunu Benzer pozisyonda en az 5 yıl deneyimli, Analitik düşünebilen, yönetici vasıfları taşıyan, Dinamik çalışma temposunda sorunları çözme yeteneğine sahip, Ürün stok devir hızı takibi yapabilecek, Tercihen NETSİS programını bilen, Hedefler doğrultusunda çalışacak, Yaratıcı, yenilikçi ve gelişime açık; sistem geliştirme yeteneğine sahip, Ekibini yönetebilecek ve liderlik yapabilecek, İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişim yeteneği güçlü, Koşulsuz müşteri memnuniyetini benimseyen, Askerlik görevini tamamlamış olan (bay adaylar için),

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Müdür, Yönetici

 • Riskomer İş Sağlığı GüvenliğiKocaeli, İstanbul Anadolu, Denizli, Muğla, İzmir 24 Temmuz 2017

  İş AçıklamasıRiskomer'in Kocaeli, İzmir ve Denizli'deki ofislerinde tam zamanlı görev alacak Diğer Sağlık Personeli (DSP) sertifikası geçerli ATT, Hemşire veya Sağlık Memuru alınacaktır.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: Hemşire

 • İş AçıklamasıDENİZLİ Merkez Efendi bölgesinde inşaat sonrası temizlik elemanları aranmaktadır

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Temizlikçi

 • İş Açıklamasıİç giyim, ev giyim ve plaj giyim ürün gruplarında tecrübe kazanmak isteyen, Mağazacılığı bir yaşam tarzı ve kariyer olarak benimsemiş, Mağazanın eksiksiz işletilmesiyle ilgili organizasyonun parçası olabilecek, Denizli Teras Park Dagi mağazamızda çalışabilecek takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, Perakende mağazacılık sektöründe satış deneyimine sahip, Müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş, Değişime açık, gelişimi hedefleyen, iletişim becerileri gelişmiş, Ekip çalışmalarında başarılı, Pozitif, güler yüzlü, enerjisi yüksek, Kişisel bakımına özen gösteren,

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Tekstil

  Pozisyon: Danışman, Satış Temsilcisi, Eleman

 • İş Açıklaması• Tüm üretim süreçlerinde yapılan kalite kontrol kayıtlarını incelemek, istenilen şekilde raporlayarak, üst yönetime sunmak, • Kalite kayıtlarını analiz etmek, bu verilerden yola çıkarak gerekli iyileştirmelerin yapılması için çalışma yapmak ve öneri vermek. • Yanlış üretimlerin hepsi için DÖF açmak, açılan DÖF’leri sonuçlandırmak. • Hatalı üretim sebeplerini tespit ederek gerekli önlemlerin alınmasını sağlamak, hata oranlarının azaltılması için çalışmalar yapmak, bunu temin etmek için mevcut prosedürleri revize etme çalışmalarını koordine ederek sonuçlandırmak. • Proseslerin iyileştirilmesi için mevcut prosedürleri revize etme çalışmalarını koordine ederek sonuçlandırmak. • Tüm kalite kontrol noktalarında yapılan kontrolleri denetlemek, gerektiğinde kontrol kriterleri, kontrol periyotlarında değişiklik yapılması için üst yönetime önerilerde bulunarak, sistemi değiştirmek. • Ürün veya hizmetlerin sipariş kriterlerini karşılamadığı anlaşıldığında Genel Müdürün bilgi ve teyidi ile üretimi durdurma ve ürünleri revize ettirme yetkisine sahip olmak.

  Aranan Nitelikler* Denizli de ikamet eden ya da edebilecek olan, * Tercihen Fakültelerin mühendislik bölümleri mezunu * En az 2 yıl aynı alanda, aynı veya farklı sektörde deneyimli * Çok iyi seviyede excel bilgisine sahip, * Tercihen ISO 9000 Kalite Yön Sistemleri bilgi ve uygulamasına sahip,

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Mühendis

 • İş AçıklamasıOtomotiv sektöründe lider markalar arasında bulunan firmamızın, Ege bölge müdürlüğünde görevlendirmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip “ Bölge Satış Yöneticisi” aramaktayız. Volvo Trucks ve Renault Trucks marka araçların satışını gerçekleştirecek. Kendisine verilen hedefler doğrultusunda, sorumlu olduğu bölgedeki potansiyeli çıkarmak, Mevcut ve potansiyel müşterileri yerinde ziyaret ederek, markamızı ve ürünlerimizi tanıtarak, araç ve ilgili hizmetlerin satışını yapmak, rakip analizi yapmak, Müşteri yaratma tekniklerini kullanarak ulaştığı potansiyel müşterileri sürekli takip etmek, mevcut müşteri portföyünü korumak ve müşterilerini arttırmak

  Aranan Nitelikler23-33 yaş aralığında, Üniversitelerin en az iki yıllık ön lisans bölümlerinden mezun, Otomotiv sektörüne karşı ilgili ve satış alanında kariyer hedefi olan ticari faaliyetlere yatkın ve tercihen satış alanında tecrübeli Ticari sağduyu ve analitik düşünce yapısı olan Sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen Saha müşteri ziyaretleri gerçekleştirebilecek MS Office programlarını kullanabilen Kişiye özel hizmet vermeyi ilke edinmiş ve empati kurabilen Müşteri memnuniyeti ve müşteri sadakati odaklı İletişimi kuvvetli ve İkna kabiliyeti yüksek dinamik, Prezantabl, Ekip çalışmasına yatkın, Gelişime açık Esnek çalışma saatlerine uyumlu İzmir ve Denizli’de ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Müdür, Yönetici, Müdür Yardımcısı, Yetkili, Şef / Amir

 • Özmutlubaş Otomotivİzmir, Denizli 22 Temmuz 2017

  İş AçıklamasıAna firma kalite politikası ve hedefleri doğrultusunda çalışarak, fiili olarak yedek parça satışında bulunmak, Yedek parça pazar araştırmasında bulunmak, Yedek parça deposu stoklarını ve düzenini takip etmek, Müşteri yedek parça ihtiyaçlarını belirlemek, Depo sevkiyatlarının takibini sağlamak, Diğer bayilerin satışlarını takip ederek müşteri ihtiyaçlarına göre strateji oluşturmak ve gerekli raporları hazırlayarak servis müdürüne sunmak.

  Aranan NiteliklerTercihen Renault Trucks ve Volvo Trucks markalarında veya ağır vasıta sektöründe deneyimli, Meslek Lisesi-M.Y.O ilgili bölümlerinden mezun veya M.Y.O Otomotiv bölümü mezunu, Askerlik görevini tamamlamış , En az 3 yıl yetkili servis ve otomotiv veya yedek parça tecrübesi olan, Esnek ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Takım çalışmasına önem veren, En az B sınıfı ehliyete sahip, MS Office ve bilgisayar bilgisine sahip, 25-35 yaş arağında.

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Eleman, Sorumlu, Uzman, Uzman Yard, Şef Yardımcısı

 • Firma Adı Gizliİzmir, Denizli 24 Temmuz 2017

  İş AçıklamasıŞirketin üreteceği en uyumlu ve en kaliteli özellikle şaraplık üzümün alınmasının sağlanması Üretilen ürünün yıl boyunca gözlemleyerek en verimli şekilde yetişmesini sağlamak için gerekli mühendislik çalışmalarının yapılması

  Aranan Niteliklerİzmir ve Denizli'de ikamet eden, Üniversitelerin Ziraat Mühendisliğinde okuyan ya da yeni mezun, MS Ofis uygulamaları bilen, Güçlü organizasyon ve planlama yeteneğine sahip Disiplinli, stresli ortamlarda toleranslı olabilen, inisiyatif kullanabilen İnsan ilişkilerinde başarılı ve ekip çalışmasına yatkın Çalışma saatleri konusunda esnek ve seyahat engeli bulunmayan Erkek adayların sürücü ehliyetine sahip olması gerekmektedir.

  Sektör: Hızlı Tüketim Malları, Gıda

  Pozisyon: Eleman, Mühendis, Sorumlu, Yetkili, Uzman

 • DN MermerDenizli 17 Temmuz 2017

  İş AçıklamasıDENİZLİDE BULUNAN MERMER FABRİKALARIMIZ İÇİN; İHRACAT SATIŞ ELEMANLARI ARAMAKTAYIZ.

  Aranan NiteliklerDENİZLİDE İKAMET EDEN, ÇOK İYİ DERECEDE İNGİLİZCE BİLEN, YAZILI VE SÖZLÜ. 2. DİL TERCİH SEBEBİDİR. DOĞALTAŞ SEKTÖRÜNDE TECRÜBELİ (MERMER, TRAVERTEN), TİTİZ, DÜZENLİ, PRENSİPLİ, DEĞİŞİMİ VE YENİLENMEYİ HAYAT TARZI OLARAK BENİMSEMİŞ. TAM BİR TAKIM OYUNCUSU OLABİLECEK, SORUMLULUK ALABİLEN, ŞİRKETİMİZİ YURT İÇİ VE YURT DIŞI PAZARLARDA DOĞRU BİR ŞEKİLDE TANITABİLECEK. KAZAN KAZANDIR İLİŞKİSİNİ KURA BİLEN. İHRACAT SATIŞ ELEMANI ARAYIŞIMIZ MEVCUTTUR.

  Sektör: Madencilik

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • İş AçıklamasıORKA Holding'in genişleyen mağazalar zinciri olan D'S Damat markasına, mağazacılığı kendine meslek ve yaşam tarzı olarak seçmiş, kariyer hedefleyen, aşağıdaki niteliklere sahip; Denizli Teras Park AVM'de bulunan mağazamız için ''Kasa Sorumlusu''  arıyoruz

  Aranan NiteliklerMağazacılık sektöründe en az 2 yıl deneyimli, En az lise mezunu, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Müşteri beklentilerini iyi algılayacak, sürekli müşteri memnuniyetini sağlayacak, Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren, Nebim V3 programını bilen, 23 yaş ve üzeri bayan adaylar,

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Danışman, Kasiyer

 • Özmutlubaş Otomotivİzmir, Denizli 22 Temmuz 2017

  İş AçıklamasıVolvo Trucks ve Renault Trucks kalite politikası ve hedefleri doğrultusunda atölyede verilen servis hizmetlerinin ve süreçlerin kalitesinin ve kullanılabilirliğin geliştirilmesi ve optimize edilmesinden sorumludur. Yüksek müşteri memnuniyeti temin etmek ve müşteri sözleşmelerinin oluşturulmasına destek vermek, Atölye iş planını ve bütçesini takip ederek kaynakların, teknik donanımın ve sarf malzemelerin en etkin ve ekonomik şekilde kullanılmasından sorumludur. Atölye çalışanlarının denetimi, bilgi ve yeteneklerinin gelişimi ile atölye insan kaynağını planlamak.

  Aranan NiteliklerTercihen Renault Trucks ve Volvo Trucks markalarında veya ağır vasıta sektöründe deneyimli, Üniversite mezunu veya Meslek Lisesi- M.Y.O ilgili bölümlerinden mezun veya M.Y.O Otomotiv bölümü mezunu, Askerlik görevini tamamlamış , En az 5 yıl yetkili servis ve otomotiv tecrübesi olan, Esnek ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, En az B sınıfı ehliyete sahip, MS Office kullanabilen, Sorumluluk bilinci yüksek, çözüm odaklı, Takım çalışmasına yatkın ve iletişimi kuvvetli, 30-40 yaş arağında Bay personel.

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Yönetici, Yetkili, Şef / Amir, Müdür, Müdür Yardımcısı

 • İş AçıklamasıVolvo Trucks ve Renault Trucks markalarının kalite politikası ve hedefleri doğrultusunda çalışmak, garanti kapsamındaki araçlarda meydana gelen arızalarda ilgili parçaların garanti prosedürüne uygun olarak değiştirilmesini sağlamak, Garanti prosedürünün gerektirdiği evrakları hazırlamak ve bu evrakların ilgili siteme girişini sağlamak, Değişen parçaların garanti odasında arşiv talimatında belirtilen sürelerde saklanmasını sağlamak, Ana firmalar tarafından yapılan garanti denetimlerinde istenen tüm evrak ve belgeleri hazır bulundurarak gerektiğinde ibraz etmek, İç tetkik sonuçlarının takibini yapmak ve düzeltici faaliyetlerin gerçekleştirilmesini sağlamak.

  Aranan NiteliklerTercihen Renault Trucks ve Volvo Trucks markalarında veya ağır vasıta sektöründe deneyimli, Üniversite mezunu, meslek Lisesi- M.Y.O ilgili bölümlerinden mezun veya M.Y.O Otomotiv bölümü mezunu, Askerlik görevini tamamlamış , En az 3 yıl Yetkili Servis ve otomotiv veya yedek parça tecrübesi olan, Esnek ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Takım çalışmasına önem veren, En az B sınıfı ehliyete sahip, MS Office ve bilgisayar bilgisine sahip, 25-35 yaş arağında.

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Danışman, Sorumlu, Uzman, Uzman Yard, Şef Yardımcısı

İş Habercisi - Denizli İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?