Operatör İş İlanları

Hepsini Temizle
Operatör
 • İş Açıklaması 100 ülkede 65,000 çalışanıyla endüstriyel-medikal-özel gazlar ve mühendislik alanlarında lider konumda olan Linde Grubu’nun Türkiye birimini oluşturan Linde Gaz A.Ş., Gebze merkez olmak üzere yurdumuzun muhtelif bölgelerinde üretim, dolum, dağıtım tesislerinin yanı sıra yaygın bayi ağı ile sanayimize ve sağlık sektörümüze hizmet vermektedir.   Tüp dolum tesislerinde ihtiyaç duyulan yenilemelerinin, imalat, montaj ve ilgili tesislerin yıllık bakım programlarına göre elektriki yıllık bakım faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi Faaliyetler ile ilgili raporlamaların yapılması  

  Aranan Nitelikler Şirketimizin Gebze bölgesinde görevlendirilmek üzere; Tercihen meslek yüksek okullarının Elektrik/Elektronik ve benzeri bölümlerinden mezun olmak Tercihen Elektrik bakım konusunda en az 2 yıl tecrübeli Elektrik projelerini okuyabilen, saha uygulama konusunda bilgi sahibi Ekip çalışmasına yatkın MS Office programlarını etkin kullanabilen Temel düzeyde yazılı ve sözlü İngilizce bilen Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış Sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanan Tercihen forklift kullanım sertifikasına sahip  Seyahat engeli olmayan Elektrik Teknisyeni aranmaktadır.

  Sektör: Endüstri, Kimya, Enerji

  Pozisyon: Teknisyen, Tekniker, Operatör

 • İş Açıklaması -İade,ürün kabul ve sipariş süreçlerinin sistemsel işlemlerini yürütmek, -Müşteri yazışmalarını takip edecek -Operasyona destek verece

  Aranan Nitelikler -En az lise mezunu -Microsoft Office programlarını kullanabilen -SAP sistem bilgisi olan -Takım çalışmasına yatkın -İletişimi yüksek -Esenyurt bölgesinde ikamet eden

  Sektör: Lojistik

  Pozisyon: Operatör

 • Manpower Ümraniye İstanbul Anadolu 11 Ekim 2016

  İş Açıklaması Elektrik arızalarına ilk müdaheleyi yapmak, Arızaların bakımların kontrollerini sağlamak.

  Aranan Nitelikler Kağıt üretimi gerçekleştiren uluslararası müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip " Teknik Sistem Operatörü " arayışımız bulunmaktadır; Teknik ve Endüstri Meslek liselerinin 'Elektrik' bölümlerinden mezun, Üretim alanında 5 yıl çalışmış olmak, Bakım, arıza, elektrik elektronik bilgisine sahip, İki vardiyalı çalışma düzenine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Sancaktepe – Sultanbeyli veya Sancaktepe – Ümraniye güzergahları veya yakın çevresi olmalı.

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Operatör

 • Pronet Güvenlik Hizmetleri A.Ş İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 20 Eylül 2016

  İş Açıklaması Müşteriden gelen çağrılarda teknik ve ilgili tüm talepleri karşılayarak çözüm sağlanmasından sorumlu olmak Gelen alarmlara müdahale ederek gerekli yönlendirmeleri yapmak

  Aranan Nitelikler En az Meslek Yüksekokulu mezunu veya devam mecburiyeti olmayan öğrenci Çağrı merkezi alanında en az 1 yıl tecrübeli Takım çalışmasına yatkın, müşteri odaklılığı yüksek Dinamik, yoğun bir tempoda 7/24 vardiyalı bir sistemde çalışabilecek Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli        ''Alarm ve Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi''aranmaktadır.  

  Sektör: Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Temsilci, Operatör, Müşteri Temsilcisi, Görevli, Eleman

 • Reed Türkiye İzmir 13 Ağustos 2016

  İş Açıklaması Reed, 54 yili askin süredir firmalara özel ise alim çözümleri üreten dünyadaki en büyük ise alim sirketlerinden biridir. Avrupa, Ortadogu ve Asya Pasifik genelinde 350 ofis ve 3000 danismanimiz ile 30’un üzerinde uzmanlik alaninda basariyla global olarak servis vermekteyiz. Uzman danismanlarimiz kanaliyla çesitli sektörlerdeki tecrübeli ve nitelikli profesyoneller ile yakin çalisip, ihtiyaca özel uzmanlik istihdami çözümleri üretiyoruz. Reed Türkiye bu yaklasim dogrultusunda; 12 uzmanlik alaninda isverenlere ve is arayanlara seçme ve yerlestirme hizmetlerini sunmaktadir. Reed Türkiye olarak, danismanligini yapmakta oldugumuz sektöründe lider konumdaki global müşterimizin montaj hatlarında görevlendirilmek üzere "Üretim Operatörleri" arayışımız bulunmaktadır. Üretim departmanının bir parçası olarak montaj faaliyetlerini yürütmek. İş güvenliği talimat ve ve prosedürlerini yaptığı görevin bir parçası olarak etkin bir şekilde uygulamak.

  Aranan Nitelikler Endüstri Meslek Liseleri tercihen motor, makine, metal işleri, torna-tesviye ve elektrik bölümlerinden mezun. Askerliğini tamamlamış. Minimum 2 yıl üretim tecrübesi bulunan. Tercihen 25-35 yaş aralığında. Takım çalışmasına yatkın. Organizasyon vardiya sistemi içerisinde çalışmamaktadır ve haftasonu çalışması yoktur.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Operatör

 • Linde Gaz A.Ş. Tüm Türkiye 25 Ekim 2016

  İş Açıklaması Linde Gaz ailesine katılmak isterseniz bu alanda özgeçmişinizi oluşturarak genel başvuru niteliğindeki bu ilana başvurabilirsiniz. Başvurunuzu yaparken çalışmak istediğiniz bölümü ve pozisyonu belirtmenizi önemle rica ederiz. Başvurularınız, olası pozisyonlar için gizlilik esaslarına uygun olarak saklanacaktır. Bize ayırdığınız zamana, göstermiş olduğunuz ilgi ve güvene şimdiden teşekkür eder, mutlu bir iş yaşamı ve kariyerinizde başarılarınızın devamını dileriz. Linde Gaz A.Ş. İnsan Kaynakları Bölümü

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Kimya, Enerji

  Pozisyon: Teknisyen, Mühendis, Uzman, Operatör

 • İş Açıklaması Torna tezgahında, teknik resimlere göre veya kroki ya da numuneye göre parçaların imalatını, gerektiğinde tamirini ve tesviye işlemlerini yapmak konusunda deneyimli Universal Tornacılar aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tercihen Endüstri Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okulu Mezunu (Torna-Tesviye, Kalıp, Makina, Metal veya CNC bölümü mezunu), Minimum 5 yıl tecrübeli (*tercihen makine, otomotiv sektöründe), Makine sektöründe üniversal torna operatörlüğü alanında tecrübeli (*tercihen 5 eksen / "4. ve 5. eksen index" Yatay Borwek kullanabilen ve/veya freze kullanabilen), Teknik resim okuma / anlama konularında tecrübeli, Temel ölçü aletlerini kullanabilen (*tercihen Faro CMM / koordinat ölçüm aleti kullanabilen), Makine imalat sanayide çalışmaya engel bir sağlık problemi olmayan, Askerlikle ilişkisi bulunmayan, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Raporlama yapabilen, disiplinli ve temiz çalışan, Tercihen İstanbul Anadolu yakası, Gebze, Dilovası, Kocaeli ve/veya civarında ikamet eden veya edebilecek olan adaylar aranmaktadır.

  Sektör: İmalat, Makine, Metal Sanayi

  Pozisyon: Usta, Sorumlu, Operatör

 • İş Açıklaması Kıraç'ta Genç Odası Üretimi yapan firmamız için CNC Operatörü aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Mobilya sektöründe en az 1 yıl deneyimli, Sorumluluk bilinci gelişmiş, titiz Çalışmayı seven, Gelişime açık çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Sektör: Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Operatör

 • İş Açıklaması           -Metal sektöründe çalışabilecek,           -Tecrübeli/Tecrübesiz           -Askerliğini tamamlamış,           -35 yaşını aşmamış,           -Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek           -Disiplinli ve takım çalışmasına yatkın           -Tercihen M.Y.O , meslek lisesinden mezun           -Teknik resim okuyabilen ve ölçüm aletleri kullanabilen           -Denizli'de ikamet eden,           -CNC Lazer Operatörü takım arkadaşı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Metal Sanayi

  Pozisyon: Operatör

 • İş Açıklaması 2004 yılında kurulan Ozon Tekstil, Sivas ve Batman’daki fabrikaları ve iş ortaklarıyla birlikte örme, dokuma ve triko gruplarında üretim yapmaktadır. 2013 yılında % 100 büyüyen Ozon Tekstil, 2014 yılında 27 milyon adet, 2015 yılında 40 milyon adet üretim gerçekleştirerek, Türkiye’nin en büyük sanayi kuruluşlarının yer aldığı İSO Birinci 500 sanayi kuruluşu listesinde 365. sırada yer almıştır. Ozon Tekstil,  yenilikçi uygulamalar geliştirerek, hedeflerini daha da büyütmekte ve sektöründe lider olma yolunda hızla ilerlemektedir. Biz hızla gelişip büyürken “geleceğimizi birlikte tasarlamaya” var mısın? Gelen kumaşlardan kontrol edilecek örnek top miktarının alınması, Kumaş toplarının kontrol makinasına takılması, Yüzeysel kumaş kontrolünün yapılması,   Kontrole alınan kumaş toplarında en ve metraj kontrollerinin yapılması, Kumaş toplarından baş-son farkı testi için numune alınması, Kontrol sonuçlarının kalite kontrol formuna kaydedilmesi.  

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Şef Yardımcısı, Şef / Amir, Operatör, Eleman, Asistan

 • İş Açıklaması Endüstri Meslek Lisesi,Meslek Yüksek Okulu yada Çıraklık Eğitim Merkezi Mezunu, Büküm konusunda deneyimli, Denizli'de ikamet eden, Askerliğini tamamlamış,takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Metal Sanayi

  Pozisyon: Operatör

 • İş Açıklaması Menderes, İTOB Sanayi Bölgesinde, makina imalatında faaliyet gösteren fabrikamızda,üretim sahasında istihdam edilmek üzere üniversal tornacı ve kaynakçılar alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Askerlik hizmetini tamamlamış, Alanında en az 2 yıl tecrübeli Not:Çamdibi, Buca, Karabağlar, Gaziemir, Menderes güzergahında servisimiz mevcuttur.İlgilenen adayların fotoğraflı cv’leri ile başvurmaları rica olunur.

  Sektör: Makine

  Pozisyon: Argon Kaynakçısı, Gaz Altı Kaynakçısı, Operatör, Usta, Ustabaşı

 • İş Açıklaması SPİNAMER SAĞLIK ÜRÜNLERİ SANAYİ VE TEKNOLOJİ LİMİTED ŞİRKETİ SPİNAMER, 1997 yılında kurulmuş olup sağlık ürünleri imalatı ve pazarlama alanında hizmet vermektedir. SPİNAMER Arge merkezi Yıldız Teknik Üniversitesi Teknopark’ında bulunan Arge ve teknoloji firması olup, biyomekanik ve mekatronik laboratuvarlarında geliştirdiği 6000 kalem civarında ürün ile faaliyetlerine devam etmektedir. SPİNAMER, ortopedi ve travmatoloji, omurga cerrahisi ve diş implantları alanında en ileri teknoloji ve donanıma sahip olup ISO 9001, ISO 13485 ve CE standartlarında imalat yapmaktadır. CNC kayar otomat operatörü Kayar otomat tezgahı kullanan tecrübeli CNC operatörü aranmaktadır. FANUC kontrol üniteli kayar otomat tezgahında program yapabilen, teknik resim okuyabilen Üretim tezgahını kullanmak, ölçü değişkenliğinde programa ve kesici takımlara müdahale etmek. Sorumlu olduğu uygulamalarda kullanılan cihazların ve parçaların düzenli bakımını ve temizliği yapmak ve ilgili formları doldurmak. Vardiyalı çalışma vardır. Maaş + SGK + Yemek + Yol

  Aranan Nitelikler MS Office programlarını kullanabiliyor olmak. Esenyurt MimSan Sanayi sitesine ulaşım sorunu olmayan adaylar tercih edilecektir. Askerlik yapılmış olmalıdır

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Uzman, Yetkili, Eleman, Görevli, Operatör

 • Mavi Yaka İnsan Kaynakları İstanbul Anadolu, Kocaeli Bugün

  İş Açıklaması DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, OTOMOTİV YEDEK PARÇA ÜRETİMİ GERÇEKLEŞTİREN VE ALÜMİNYUM ENJEKSİYON DÖKÜM, İŞLEME, MONTAJ VE KAPLAMA SEKTÖRÜNDE FAALİYET GÖSTEREN, TÜRKİYE'NİN VE DÜNYA'NIN ÖNCÜLERİNDE MÜŞTERİMİZİN TUZLA'DAKİ FABRİKASINDA GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE,   * Döküm işlemlerinden sorumlu olarak Dökümcü olarak görev alacak,

  Aranan Nitelikler * 18 - 40 yaşları arasında, * Döküm alanında tecrübeli, * İstanbul Anadolu yakasında ve / veya Gebze'de ( Anadolu yakasında tüm semtlere servis bulunmaktadır. * Vardiyalı çalışma düzeninde problem yaşamayacak, * Bay,    " DÖKÜM OPERATÖRLERİ " aranmaktadır.    www.maviyakaik.com

  Sektör: Demir-Çelik, Otomotiv, Alüminyum, Metal Sanayi

  Pozisyon: Operatör

 • İş Açıklaması DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, ENDÜSTRİYEL, HİDROLİK, ZİRAİ VE OTOMOTİV UYGULAMALARINDA YÜKSEK TEKNOLOJİ ÜRÜNÜ KAUÇUK KAYIŞLAR VE HORTUMLARIN DÜNYA'DA Kİ ÖNDE GELEN ÜRETİCİSİ OLAN MÜŞTERİMİZİN SAKARYA'DA Kİ FABRİKASINDA GÖREV ALACAK.   * Üretim makinalarının kontrolleri ve kullanımınlarından sorumlu olacak.

  Aranan Nitelikler * 20 - 38 yaşları aralığında, * Tercihen üretim tecrübesi olan, * En az İlköğretim mezunu olan, * Askerlik hizmetini tamamlamış ve / veya muaf, * Sakarya'da ikamet eden, ( Sakarya, Adapazarı, Geyve ve merkeze bağlı olan semtlere servis imkanı vardır ve bu lokasyonlarda ikamet eden adaylar değerlendirilecektir. ) * Vardiyalı çalışma sistemine ayak uydurabilecek, ( 08:00 - 16:00 / 16:00 - 00:00 / 00:00 - 08:00 ) * Bay, NOT: Firmanın geniş çapta sosyal hakları mevcuttur.   " MAKİNE OPERATÖRLERİ " aranmaktadır.   www.maviyakaik.com

  Sektör: Endüstri, İmalat

  Pozisyon: Eleman, Operatör, Usta

 • İş Açıklaması DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, SEKTÖRÜNÜN LİDER MARKASI SÜTAŞ BÜNYESİNDE İZMİR TİRE TESİSİNDE ÇALIŞMAK ÜZERE, İşletmenin genel çalışma prensipleri doğrultusunda, araç, gereç ve ekipmanları etkin bir şekilde kullanarak, işçi sağlığı, iş güvenliği ve çevre koruma düzenlemelerine ve mesleğin verimlilik ve kalite gereklerine uygun olarak;   Makine ve ekipman yerleşim planına göre montaj, yer değiştirme, imalat değişimi faaliyetlerinde görev alınması, Üretim için gerekli olan buhar, basınçlı hava, su hazırlama ve soğutma ihtiyaçlarının karşılanması için gerekli çalışmaların yapılması, Utility hatlarının (su, buhar, basınçlı hava, glikol, vb.) bakım ve arızalarının giderilmesinde görev alınması, İşletmedeki üretim makineleri dışında kalan mekanik ekipmanların montajı ve arızalarıyla ilgilenilmesi,

  Aranan Nitelikler Meslek Yüksekokulu Makine Teknolojileri, Mekatronik, Tesisat Teknolojileri, İklimlendirme vb. bölümlerden veya Meslek Lisesi / Teknik Lise Makine, Motor, Metal İşleri bölümlerinden mezun, Analitik becerileri güçlü, sonuç odaklı ve ekip çalışmasına yatkın, Askerlik görevini tamamlamış, İzmir'de ikamet eden (Tire merkez, Torbalı merkez, Bayındır merkeze servis imkanı buşunmaktadır), Kazan işletim belgesine sahip olan, Vardiya sisteminde çalışabilecek, İZMİR TİRE TESİSİNDE " YARDIMCI TESİSLER KAZAN VE SOĞUTMA BAKIM OPERATÖRLERİ " aranmaktadır. www.maviyakaik.com

  Sektör: Gıda, Hızlı Tüketim Malları, Süt ve Süt Ürünleri

  Pozisyon: Operatör, Sorumlu

 • Mavi Yaka İnsan Kaynakları İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, OTOMOTİV SEKTÖRÜNDE YETKİLİ SERVİS ALANINDA FAALİYET GÖSTEREN MÜŞTERİMİZ İÇİN   - Araçların bakım ve onarım işlerinden sorumlu olacak,

  Aranan Nitelikler 25 - 35 yaşlar arasında, Meslek Lisesi mezunu ve / veya Ustalık belgesi olan, Benzer bir görevde deneyimli, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Askerlik görevini tamamlamış, Bay,       "MEKANİKER" aranmaktadır.        www.maviyakaik.com

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Operatör, Sorumlu, Uzman

 • İş Açıklaması DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, MAĞAZACILIK ve E-TİCARET (BEBEK - ANNE ÜRÜNLERİ, OYUNCAK) SEKTÖRÜNDE FAALİYET GÖSTEREN MÜŞTERİMİZİN, TUZLA DEPOSUNDA ÇALIŞMAK ÜZERE,   Ürünlerin, sistemde tanımlı lokasyonlarda, prosedürlere uygun bir şekilde,koli içinde ve paletler üzerindedepolanmasını sağlamak. Ürünlerin şirinklenerek depolanmasını sağlamak, Ürünlerin tamamının depolanmasını sağlamak, Depo düzeni ve disiplinini sağlayacak iş akışları ve prosedürlere uygun olarak çalışmak, Depo içerisinde kullanılan cihaz ve araçların prosedürlerde tanımlı kurallara uygun olarak kullanılmasını sağlamak, Çalışma esnasında şirketin koymuş olduğu tüm işçi sağlığı ve iş güvenliği kurallarını uygulamak ve uygulanmasını sağlamak, Yönetimin uygulama kararı almış olduğu kalite sistemleri ile ilgili gereklilikleri, çalıştığı fonksiyon ve süreçlerde uygulamak, Ürünlerin depolama sırasında hasar görmesini engellemek ve depolama alanında, satışa sunulabilir bir şekilde depolanmasını sağlamak, Sistem tarafından oluşturulan ürünlerin, depo içi transferlerini, prosedürde tanımlı zaman diliminde ve eksiksiz olarak yapmak, Mağazaya sevk edilecek ürünleri, prosedürde tanımlı şekilde ambalajlamak ve kolilemek, Ürünleri sistemde tanımlı alanda ve adette depolamak, Sayımları, sayım prosedüründe tanımlı şekilde yaparak sonuçları ilgili yöneticisi ile paylaşmak, Depo ve dağıtım yapılan alanların temizlik ve tertibinden sorumlu olmak.  

  Aranan Nitelikler Özel hayatında dahi sigara kullanmayan, 20 ve 35 yaşları arasında, Depo alanında deneyimli ve / veya deneyimsiz, Takım çalışmasına yatkın, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli,   "DEPOLAMA VE TOPLAMA ELEMANLARI" aranmaktadır. www.maviyakaik.com

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Uzman Yard, Eleman, Görevli, Operatör

 • İş Açıklaması Gebze Plastikçiler Sanayi Sitesinde bulunan lojistik merkezimizde çalışmak üzere aşağıda belirtilen niteliklerde Forklift/Reach Truck (RT) operatörü arayışı içindeyiz. MEB onaylı Forklift Operatörlüğü Sertifikasına sahip olan, Dikkatli, düzenli, disiplinli ve takım çalışmasına yatkın Vardiyalı sistemde çalışabilecek, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek Forklift / Reach Truck Operatörü olarak 2 yıl tecrübeli El terminali kullanabilen Gebze, Yenimahalle, Darıca, Beylikbağı, Tuzla, Kurtköy veya Sultanbeyli bölgelerinde ikamet eden

  Aranan Nitelikler İş Tanımı   Sistemden gelen emirler doğrultusunda ürünleri raflara konulması veya sevkiyata hazırlanması Paletli araçların yüklenmesi ve boşaltılması Yapılan işlerin el terminali ile sisteme girilmesi

  Sektör: Lojistik

  Pozisyon: Operatör

 • İş Açıklaması DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, OTOMOTİV SEKTÖRÜNDE, YEDEK PARÇA TEDARİKİ ALANINDA HİZMET VEREN MÜŞTERİMİZ İÇİN Yedek parça imalatı ve montajında çalışacak.

  Aranan Nitelikler 25 - 45 yaşları arasında, Tecrübeli / tecrübesiz, İstanbul Anadolu yakasında (uygun semtlerde) ikamet eden (Sultanbeyli'den Gebze'ye kadar servis imkanı bulunmaktadır), Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), Bay / Bayan, "İMALAT VE MONTAJ ELEMANLARI" aranmaktadır.   www.maviyakaik.com

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Operatör

 • HERMES CONSULTING İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Vize Merkezimize; Vize başvurusunda bulunmak isteyen müşterileri doğru bilgilendirme yaparak yönlendirecek, Evrak sürecini eksiksiz takip edecek ve sisteme girişini yapacak, Vize ,konsolosluk işlemlerin tüm süreçlerini yönetecek Vize Danışmanı olarak sizleride aramıza bekleriz...

  Aranan Nitelikler Satiş tecrübesi olan İyi derecede Bulgarca bilen Yazılı-sözlü iletişimi güçlü Araştırma ve takip gibibirçok işi bir arada yapabilecek Vize danışmanlığı konusunda yetiştirilmek üzere Satış Danışmanları aramaktayız.   www.vizemerkezi.com

  Sektör: Turizm

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Operatör, Temsilci, Danışman, Müşteri Temsilcisi

 • Altan Hidrolik Mühendislik İstanbul Anadolu, Kocaeli Bugün

  İş Açıklaması 20 yılı aşan tecrübesi ile Türkiye ve bölge ülkelerinde Hidrolik Sistemler, Ekipmanlar, Hortumlar ve Bağlantı elemanları aksesuarları sağlayıcısı olarak bulunan lider konumdaki firmamızın üretim bölümünde çalışacak fason üretim operatörü aranmaktadır. Fason parçalarının birleştirilme işlemlerinin yapılması, Fire ve hurda malzeme takibinin yapılması, Sistem üzerinden üretim takibinin yapılması

  Aranan Nitelikler Tercihen üretim firmasında benzer bir pozisyonda en az 1 çalışmış, Tercihen meslek liselerinin teknik bölümlerinden mezun ( tevsiye, makine , motor vb.) Ms Office ve bilgisayar kullanmayı bilen, Pratik , gelişime açık, dürüst ve güvenilir, Tercihen Gebze- Tuzla- Pendik - Maltepe -Sultanbeyli-Beyloz - Kartal da ikamet eden edebilecek olan Askerliğini tamamlamış

  Sektör: Mühendislik

  Pozisyon: Operatör, Eleman

 • İş Açıklaması ·Act as a liaison between sales teams and the regional CRM team ·Supports the Sales teams to administer and service in house customer support issues for sales staff ·Support ad hoc and regular reporting for Business Unit Sales teams  ·Actively looking at Salesforce to observe usage, movement of Sales opportunities and keeping Sales leadership informed ·Manage and update Salesforce (CRM) and associated Sales order processing tools (ESOP, ASOP, ISOP) with sales contracts and products information through sales process ·Providing the forms (text) for: sales, stand upsells, promo opportunities, catalogue (publishing events), stand sharing forms for the online customer tools  ·Support related people in preparing regular forecasting, preparing presentations for budget and strategy meetings ·Provide and track Salesforce training for on boarding new hires and continuing user education ·Serve as Subject Matter Experts (SME) on Salesforce business process for sales teams ·Support the adoption of Salesforce CRM system and Sales Excellence pipeline process ·Key liaison point with Customer Service and Event Operations team for customer data and event floor plan queries  ·Adhere and commit to the UBM Commitments and lead by example ·Manage the entry of contract details into ESOP and CRM, ensuring that all companies are charged, whilst flagging to Customer Service team or finance credit control missed payments

  Aranan Nitelikler ·University Bachelor’s Degree / University of Applied Sciences qualification ·Minimum 3+ years of Experience in related area,  preferably at least 1+ years of experience in Sales ·Very good communication skills, strong team player who is also self motivated ·Very good command of both written and spoken English ·Interest in the Events industry and Sales ·Well organisd and good time management ·Experience of data analysis and manipulation as well as having analytical mindset and approach ·Ability to proactively handle and respond to customer objections ·Advanced Level of Computer Use and Ms. Office Programs (Excel knowledge is a must) ·Experience with Salesforce CRM and ESOP preferable ·Understand and values diversity with businesses and teams  Solid sales force knowledge and usage experience ·No military obligation for male candidates 

  Sektör: Fuar ve Organizasyon

  Pozisyon: Analist, Uzman, Uzman Yard, Yönetim Danışmanı, Operatör

 • İş Açıklaması Örme ve dokuma imalatı yapan ihracat firmamıza Gerber ve V8 bilen deneyimli Modelist alınacaktır.  

  Aranan Nitelikler Gerber CAD iyi derecede kullanabilen, Her türlü örme ve dokuma kumaş türünde tecrübeli, Alanında en az 10 yıl deneyimli Dikim ve konfeksiyon bilgisi olan, Bilgisayarda seri kalıp çıkartabilecek Verilen modellere göre sıfırdan kalıp hazırlayabilecek, Seri ve pastal yapabilen, Ölçümlendirme, dikiş, kalıp ve prova konularında yeterli teknik bilgiye sahip, Tercihen İstanbul / Avrupa yakasında ikamet eden,   Çalışma arkadaşı aramaktayız.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Gerber Operatörü, Modelist, Operatör, Sorumlu, Şef / Amir

 • İş Açıklaması Merkez ve mağazaların network altyapısını geliştirmek Servis alınan firmaların ve/veya tedarikçilerin sorun ve süreç ile ilgili takibini yapmak  Üçüncü parti uygulamaları ve donanımları test edip sisteme uyarlamak Sistemleri ve süreçleri sorgulayıp iyileştirme yapılacak noktaları tespit etmek ve gerektiğinde iyileştirme projeleri oluşturmak Günlük takip edilmesi gereken işleri yerine getirmek ve üst yöneticisine raporlamak

  Aranan Nitelikler Konusuyla ilgili en az MYO mezunu Microsoft işletim sistemleri ve office programları kurma ve sorun gidermede deneyimli Software ve Hardware konularına çok iyi derecede hakim Sanal server (Hyper-V), SQL Server, File Server, Print Server ve Antivirüs Server yönetim bilgisi olan Notebook, PC, Active Directory, Mobile Device kurulumu, destek ve onarımını yapabilen Tercihen Nebim V3 bilgisine sahip Analitik ve sonuç odaklı Değişime açık ve araştırmacı Raporlama ve iş takip yeteneği olan Ekip çalışmasına yatkın Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen B sınıfı ehliyete sahip ve aktif araç kullanabilen Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Diğer

  Pozisyon: Operatör, Sorumlu, Uzman

 • İş Açıklaması Karacı Turizm /Bayrampaşa ofisinde Çağrı Merkezinde çalışacak ve değerli misafirlerimize, seyahat ve Uçak bileti seçimleri konusunda yardımcı olabilecek. Misafir memnuniyeti odaklı hizmet verebilecek, turizm ve satış alanında kariyer hedefleyen, verimli bir ekibin parçası olarak çalışacak Avrupa yakasında ikamet eden  takım arkadaşları arıyoruz. * Misafirlerin talepleri doğrultusunda sistem üzerinden rezervasyonları almak ve Uçak biletleri düzenlemek, * Opsiyonlu veya yedek olarak alınan Uçak bileti ve grupları takip ederek misafirlerini gelişmeler konusunda bilgilendirmek ve sonuçlandırmak,  

  Aranan Nitelikler Turizm sektöründe en az 1 yıl deneyimli IATA Uçak Bilet satışı konusunda deneyimli ,Galileo vaya Amadeus ve Troya ( QuickRez) programlarını kullanabilen Tercihen İngilizce bilen Diksiyonu düzgün, sözlü ve yazılı iletişim becerilerine sahip İnsan ilişkilerinde başarılı, ikna kabiliyeti olan ve sorumluluk sahibi Misafir memnuniyeti odaklı yaklaşımı benimseyen En az lise mezunu 

  Sektör: Turizm, Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi, Operatör, Satış Temsilcisi

 • Altan Hidrolik Mühendislik İstanbul Anadolu, Kocaeli Bugün

  İş Açıklaması 20 yılı aşan tecrübesi ile Türkiye ve bölge ülkelerinde Hidrolik Sistemler, Ekipmanlar, Hortumlar ve Bağlantı elemanları aksesuarları sağlayıcısı olarak bulunan lider konumdaki firmamızın üretim bölümünde çalışacak depo teslim elemanı aranmaktadır. Depadan üretim bölümüne sevki yapılan ürünlerin iş emirleri ile karşılaştırılması Depodan gelen ürünlerin sayımının yapılması ve kontrol edilmesi Depodan gelen sayımı ve kontrolü yapılan malzemelerin üretim hattına dağıtılması

  Aranan Nitelikler Ms Office ve bilgisayar kullanmayı bilen, Pratik , gelişime açık, dürüst ve güvenilir, Tercihen Gebze- Tuzla- Pendik - Maltepe -Sultanbeyli-Beyloz - Kartal da ikamet eden edebilecek olan Askerliğini tamamlamış Depo ve sevliyat alanında en az 1 yıl tecrübesi olan

  Sektör: İmalat, Mühendislik

  Pozisyon: Ofis Elemanı, Eleman, Görevli, Operatör

 • İş Açıklaması Exact Systems 2004’ten bu yana; Polonya, Çek Cumhuriyeti, Almanya, Slovakya, Rusya, Romanya, İngiltere ve Türkiye’de otomotiv ve beyaz eşya sektöründeki firmalar için, ayıklama ve tamir ( sorting & rework ) alanında çözümler sunmaktadır. Yeni ve mevcut projelerimizde görevlendirmek üzere aşağıdaki niteliklerde Kalite Kontrol Operatörleri aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Takım çalışmasına yatkın, Tercihen Otomotiv Sanayisinde çalışmış olan,veya eğitilmek üzere Dış görünüşe önem veren, Detaylara dikkat eden, titiz, sonuç odaklı, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Göz sağlığı yerinde olan, VARDİYALI çalışabilecek Üretim destek ve Kalite Kontrol işinde çalışabilecek PART TIME -FULL TIME çalışabilecek, Bay Bayan“Kalite Kontrol Operatörleri” arıyoruz. Kocaeli - Çayırova, Kocaeli - Darıca, Kocaeli - Gebze, Kocaeli - İzmit, Kocaeli-Körfez  

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Operatör, Ustabaşı, Usta

 • Hareket Proje Taşımacılığı ve Yük Mühendisliği İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 27 Ekim 2016

  İş Açıklaması  Hareket, 1957 yılından günümüze, tecrübesi, güveni ve üstün hizmet standartları ile proje taşımacılığı, ağır ve standart dışı kargo taşımacılığı, vinç ve platform kiralama, ağır kaldırma, indirme, yerleştirme tanımlarını değiştiren, Türkiye'nin sınır tanımayan lider kurumu...

  Aranan Nitelikler Teleskopik  vinç kullanabilen, Operatörlük sertifikası ve G sınıfı ehliyeti olan, En az 5 yıl deneyimli, Tercihen  Lise mezunu, Askerlikle ilişkisi olmayan, NOT: TÜRKİYE'NİN HER BÖLGESİNDE ÇALIŞABİLECEK, YURTİÇİ - YURTDIŞI ÇALIŞMA ENGELİ OLMAYAN ADAYLARIN BAŞVURMALARI RİCA OLUNUR. MERKEZ OFİS YERİ: İSTANBUL

  Sektör: Lojistik, Makine

  Pozisyon: Operatör

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Türkiye'nin önde gelen bankalarından birinde İstanbul Dudullu’ da görev alacak İngilizce çağrı karşılayacak 'Çağrı Merkezi Yetkilileri' arıyoruz.     Bankacılık hizmeti almak için arayan yabancı müşterilerin taleplerini almak ve taleplerini doğru olarak gerçekleştirmek. Ayrıca müşterilere, bankanın ürün ve hizmetlerinin tanıtımını yapmak ve satışını sağlamak. "Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi pozisyonunda bankanın kadrolu personeli olarak çalışılmaktadır."  

  Aranan Nitelikler İstanbul ’ da (tercihen Anadolu yakasında)  ikamet eden, Çağrı karşılayacak düzeyde İngilizce bilgisine sahip İngilizce'yi akıcı ve düzgün bir diksiyon ile konuşabilen En az Lise mezunu tercihen üniversite mezunu veya öğrencisi, 35 yaşını aşmamış, Askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli (erkek adaylar için), MS Office programlarını ve interneti kullanabilen, 7/24 vardiyalı çalışabilecek, Diksiyonu düzgün, Müşteri odaklı çalışabilecek, ikna kabiliyeti yüksek, Değişime uyumlu, zaman planlaması yapabilen, İletişim becerisi yüksek ve sabırlı, Ekip bilincine sahip, Bankada kariyer yapmayı hedefleyen

  Sektör: Bankacılık / Finans

  Pozisyon: Danışman, Eleman, Sorumlu, Operatör, Temsilci

/
8

İş Habercisi - Operatör İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?

Üretim Operatörü Nedir ?

Üretim operatörü, kariyeri süresince planlanan üretimlerin yüksek verim ve kalitede olmasından sorumlu olan ve üretim operasyonlarını yürüten kişilerdir. İş bulma sürecinde bu özellikleri göz önünde bulundurmanız yararınıza olacaktır. Siz de CV'nizi güncelleyerek size en uygun işi bulabilirsiniz.