Operatör İş İlanları

Hepsini Temizle
Operatör
 • İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz otomotiv sektöründe faaliyet gösteren firmamız adına "CNC Operatörü" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Meslek Liselerinin Torna Tesviye, Makine, Makine Teknolojisi, CNC gibi bölümlerinden mezun, CNC makinelerinde deneyim sahibi, Vardiyalı çalışabilecek, İzmir’de ikamet eden.

 • İş Açıklaması Operasyon departmanına gelen müşteri çağrılarını karşılamak. Müşteri talep ve şikayetlerini inceleyerek önlem alınması gereken konularda gerekli koordinasyonu sağlamak. Oluşan operasyonel işlemleri hızlı, kaliteli bir şekilde gerçekleştirmek. Diğer birimler ile iletişimi sağlamak. Crm programımıza veri girişi yapmak.

  Aranan Nitelikler Çağrı Merkezi konusunda en az 1 yıl deneyimli MS Office uygulamalarına hakim Sorumluluk sahibi, kontrol yeteneği olan ve insan ilişkilerinde başarılı Müşteri ve hizmet odaklı çalışma yetkinliğine sahip Problem çözme becerisine sahip Türkçe dil bilgisi kuvvetli BAYAN

 • Cnc Cam Sorumlusu
  Umar Makina
  İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Ambalaj Makinaları üreten DUDULLU OSB'deki şirketimiz için; CNC bölümünde görevlendirilecek, üretim programına göre teknik büro ile koordineli çalışarak CAM programlarını hazırlayacak,  Kalite kontrol süreçlerini yürütecek takım çalışmasına açık arkadaşlar aramaktayız.  

  Aranan Nitelikler - Tercihen Meslek Lisesi/Meslek Yüksek Okulu veya Teknik Eğitim Fakültesi mezunu - Sektöründe kendisini geliştirmiş, öğrenmeye açık - Vardiyalı çalışabilecek - CAD/CAM Programlarında tecrübeli (tercihen Autocad/Topsolid) - 3-5 eksenli CNC tezgahlar için program yapabilecek ve tezgah operatörleri ile koordinasyonlu çalışacak - Talaşlı imalat bilgisine ve iş parçası bağlama tekniklerine sahip - Ekip çalışmasına uyumlu, iletişim yönü kuvvetli -Anadolu yakasında ikamet eden,  -Erkek askerlik hizmetini tamamlamış / evli adaylar tercih edilecektir.

 • İş Açıklaması   Kurumsal firmaların borçlularına ödenememiş fatura tutarları ve dosya durumları hakkında bilgi vermek, Bu tutarların ödenmesini ikna odaklı yaklaşımla sağlamak,   üzere firmamızda görev alabilecek aşağıdaki niteliklere sahip '' MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu, tercihen MYO/ üniversite mezunu Tercihen tahsilat deneyimli Telefonda iletişim ve ikna becerisi gelişmiş Hedef odaklı çalışabilen, zaman yönetimi konusunda hassas Problem çözme ve analitik düşünme yeteğine sahip Yoğun iş temposu ve ekip çalışmasına yatkın Sürekli öğrenmeye ve gelişime açık Ms ofis programlarına hakim ve hızlı klavye kullanbilen Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl süre ile tecilli durumda olan.

 • İş Açıklaması Mecidiyeköy'e ulaşım problemi olmayan, Gıda sektöründe lider olan firmanın Çağrı merkezinde görevlendirilecek Müşteri Temsilcileri aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, 50 yaşını aşmamış, İletişim ve ikna becerileri gelişmiş, MS ofis programlarını iyi derecede kullanabilen, Sabırlı, didiplinli ve düzenli çalışabilen Diksiyonu düzgün, Prezentabl, Hafta sonu çalışma engeli olmayan, Vardiyalı çalışabilecek, Bay adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli,

 • İş Açıklaması E - mail, telefon ve ziyaretçi programının yönetilmesi, Ekip çalışmasına uyumlu, Bölge müdürünün toplantılarının planlanmasının takibi, Protokol ve misafir karşılanması,ağırlanması düzenlemek, Yönetim kadrosuna destek verecek, Esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, Ofis Büro ekipmanlarını kullanabilen, Ön muhasebe alanında deneyimli. (Arşivleme ve dökümantasyon vs.)

  Aranan Nitelikler Lise veya üniversite mezunu, MS Office programlarını etkin bir şekilde kullanabilen, Yazışma,dosyalama ve raporlama konusunda deneyimli, Yazılı ve sözlü iletişim becerilerine sahip ve etkin dinleyebilen, İnsan İlişkileri kuvvetli, Güler yüzlü,dinamik,titiz ve detaylara önem veren,işine ve kendisine özen gösteren ekip çalışmasına uyumlu, Sorumluluk alma konusunda başarılı, Zaman yönetimine önem veren ve stres altında çalışabilen, İstanbul Avrupa Yakası'nda ikamet eden, Bayan adaylar aranmaktadır. Not: Maaş, Sigorta, Yemek

 • İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.

  Aranan Nitelikler Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren müşterimizin Tuzla Organize Sanayi Bölgesin'de görevlendirilmek için 'ÜRETİM ve MONTAJ OPERATÖRÜ' aramaktayız. En az lise mezunu, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Benzer pozisyonlarda en az 2 yıl deneyim sahibi, Gebze ve çevre bölgelerde ikamet eden,

 • İş Açıklaması "Yüzde yüz yerli sermayeye sahip olan ve 2004 yılında kurulan Netlog Lojistik Grubu, bugün lojistik alanında konularında lider 18 şirket ve markalarıyla yerel, bölgesel ve global pazarlarda hizmet sunarak hızla büyümesini sürdürüyor. Netlog Lojistik Grubu, Türkiye'de ve Uluslararası arenada lojistik hizmetler sunan Polar Express (PolarXP ) Soğuk Zincir Lojistik, İntercombi Uluslararası Taşımacılık, Netlog Lojistik Hizmetler, Özgür Entegre Lojistik(Netsafe), Netlog Global Forwarding, Anele Supply Chain Management, Nedlloyd Road Cargo İstanbul, Netfilo, Netİstif, NetKargo, Eurasia ICL Services, ICL Danube Romanya, ICL Irak, ICL Gmbh, Netlog Enerji, Küresel Tedarik Zinciri, GreenBridge Multimodal (MM), Bleckmann gibi marka ve firmaları bünyesinde bulundurmaktadır. Tedarik zinciri yönetimi, depolama, dağıtım, taşımacılık, uluslararası taşımacılık ve satın alma alanlarında faaliyet gösteren Netlog Lojistik Grubu, 74 deposu, 6,750 kadrolu personeli ve 2,780'in üzerinde özmal araç filosu ile kuru gıdadan, soğuk zincire, tekstilden, otomotive, kimyadan ilaç ve teknolojiye kadar pek çok sektöre lojistik hizmetler sunmaktadır.”

  Aranan Nitelikler Her geçen gün büyümekte olan grubumuzun ” Esenyurt ” lokasyonunda görevlendirilmek üzere; "Reach Truck Operatörü” takım arkadaşı arıyoruz. Forklift ve Reach Truck kullanımı konusunda tecrübeli, Forklift ehliyeti ya da sertifikası olan, Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Askerlik ile ilişiği olmayan (Erkek adaylar için).

 • İş Açıklaması SAP üzerinden mal kabul işlemlerini gerçekleştirecek ve giriş-çıkış kayıtlarını takip edecek, Depolar arası transfer işlemlerini tamamlayacak, "Bilgisayar Sistemleri Operatörü (SAP)" takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Tercihen meslek yüksek okulu mezunu, Benzer pozisyonda minimum 2 yıl deneyimli, SAP Depo Yönetim Modülü'nü kullanmış, MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen, Dikkatli, titiz ve çözüm odaklı çalışan, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Gebze ve çevresinde ikamet eden, Askerlik ile ilişiği olmayan (Erkek adaylar için).

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Hızlı Tüketim sektöründe faaliyet gösteren, lider müşterimiz için Üretim Operatörü aramaktayız. Firmanın kendi kadrosunda daimi süreyle görev alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okul Mezunu Askerliğini tamamlamış Kocaeli'nde ikamet eden Vardiyalı çalışabilecek

 • Cnc Operatörü
  Adecco Gebze
  İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Danışmanlığını yapmakta olduğunuz Metal sektöründe faaliyet gösteren uluslararası bir müşterimiz için CNC Operatörü arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Meslek liselerinin ilgili bölümlerinden mezun Tercihen özel takım (matkap, kademeli matkap, freze, form freze vb.) imalatı yapmış, Askerliğini tamamlamış

 • Mavi Yaka Personel
  Adecco Gebze
  İstanbul Anadolu, Kocaeli Bugün

  İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır.İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz otomotiv sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için Mavi Yaka Personel aramaktayız. Aranılan Pozisyonlar; Oto Boya İşçisi (Pistole deneyimli) Oto Elektrik İşçisi Oto Motor İşçisi Oto Mekanik İşçisi Kaynak İşçisi Montaj İşçisi

  Aranan Nitelikler Mesleki Yeterlilik Belgesi sahibi veya Türkiye İş Kurumu tarafından düzenlenmiş işgücü yetiştirme kurslarına katılarak sertifika alan, Meslek Lisesi ilgili bölümlerinden mezun, (torna tesviye, elektrik, motor, makine, Metal İşleri...) Alanında minimum 2,3 yıl deneyim sahibi olan, Kocaeli ya da İstanbul Asya yakasında ikamet eden, Askerlik hizmetini tamamlamış,

 • Üretim Operatörü
  Adecco Gebze
  İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz ''İklimlendirme- Soğutma'' sektöründe faaliyet gösteren İSVEÇ Merkezli global müşterimiz için "Üretim Operatörü" aramaktayız. Fan Montajı, Petek montajı v.b yapabilecek, İstanbul- Anadolu Yakası veya Gebze Lokasyonunda ikame eden, Üretim hattındaki sürecin prosedür ve talimatlarına uygun tüm işleyişini sağlamak, Programlanan veya arıza duruşlarında makina-ekipmanın bakımlarını yapmak, Vardiyalarda meydana gelebilecek mekanik /elektrik / elektronik arızalara müdahale etmek / bildirmek, Sorumlu olduğu makinaların talimatlar dahilinde aylık bakım, onarımlarını yapmak Mekanik- montajla ilgili süreçlerde aktif olaraka çalışabilecek

  Aranan Nitelikler Meslek Yüksek Okulu ve / veya Endüstri Meslek Lisesi Mezunu (Elektrik, İklimlendirme-Soğutma, Otomasyon, Makina, Motor, Kimya vb.), Üretim/imalat sektöründe kendini geliştirmek isteyen, Üretim hatlarının her safhasında görev alabilecek, Vardiyalı çalışma sistemine uyum sağlayabilecek Dikkat yönü güçlü, Uzun vadeli bir kariyer imkanı içerisinde çalışacak, Kurumsal ölçekli bir kariyer imkanı içerisinde çalışmayı ve kendini geliştirmeyi seven Bay adaylar "ADECCO, İşkur’un denetiminde 31/12/2010 tarihli, 442 no’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur"

 • Masterbatches Üretim Operatörü
  Adecco Gebze
  İstanbul Anadolu, Kocaeli Bugün

  İş Açıklaması Adecco Group, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz KİMYA sektöründe faaliyet gösteren İSVİÇRE merkezli Global müşterimiz için "Üretim Operatörü" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Meslek Yüksek Okulu ve / veya Endüstri Meslek Lisesi Mezunu, (Makina, Motor, Kimya vb.), Renkli pigment v.b maddelerin üretiminden sorumlu, Üretim/imalat sektöründe kendini geliştirmek isteyen, Kimya sektöründe faaliyet gösterecek, Üretim hatlarının her safhasında görev alabilecek, Vardiyalı çalışma sistemine uyum sağlayabilecek, Dikkat yönü güçlü, Kurumsal ölçekli bir kariyer imkanı içerisinde çalışmayı ve kendini geliştirmeyi seven, Erkek adaylar "ADECCO, İşkur’un denetiminde 31/12/2010 tarihli, 442 no’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur"

 • İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir Yeni tüplerin barkodlanması Yıpranmış barkodların yenilenmesi Sistem altyapısı ve veri bankasının sürekli güncel tutulması

  Aranan Nitelikler MS Office programlarını etkin kullanabilen Askerliğini tamamlamış / muaf olan Vardiyalı çalışabilecek Gebze, İstasyon, Darıca, Beylikbağı ve Çayırova güzergahlarında ikamet eden Adecco, İşkur'un denetiminde 28.04.2010 tarihli 05 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yürüttüğümüz üretim sektöründe faaliyet gösteren, çok uluslu şirketler grubu olan müşterimiz için, kırma ünitelerinde görevlendirilecek "Kırma Operatörü" arıyoruz.  

  Aranan Nitelikler Endüstri Meslek Lisesi Makine veya Bilgisayar bölümünden mezun,  Kırma ünitesi konusunda deneyimli ya da yetiştirilmek üzere, Sorumluluk sahibi, işini sonuna kadar takip eden, dikkatli, Vardiyalı çalışabilecek, Torbalı'da ikamet eden ya da edebilecek olan, Askerlik hizmetini tamamlamış erkek adaylar değerlendirilecektir.    

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yürüttüğümüz üretim sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için "Kalıp Operatörü" arıyoruz.

  Aranan Nitelikler MYO / Endüstri Meslek Liselerinin ilgili bölümlerinden mezun, Sac ve metal kalıpçılığı konusunda 3-4 yıl deneyimli, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen, Dikkatli, çalışkan, işini sonuna kadar takip eden, Ekip çalışmasına yatkın, sorumluluk sahibi, 30 yaşını aşmamış. 2 vardiya düzeninde çalışabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış erkek adaylar değerlendirilecektir.

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yürüttüğümüz üretim sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için "Makine Operatörleri, Dilme Hattı Operatörleri, Pres Operatörleri" arıyoruz.   Sac işleme, sac dilme, boy kesme ve pres makinelerinde görevlendirilecektir.

  Aranan Nitelikler Endüstri Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okulu mezunu (Tercihen Metal İşleri, Makine, CNC, Kalıpçılık, Otomasyon, Talaşlı İmalat bölümlerinden mezun), Makine operatörlüğü konusunda deneyimli ya da yetiştirilmek üzere, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen, Aktif, dinamik ve gelişime açık, Ekip çalışmasına yatkın, Sorumluluk sahibi, 35 yaşını aşmamış, 2 vardiya düzeninde çalışabilen, Askerlik görevini tamamlamış erkek adaylar değerlendirilecektir.

 • İş Açıklaması   Maksimum Müşteri Memnuniyeti anlayışıyla satış sonrası hizmet vermek Şirket hedef ve standartları doğrultusunda müşterilerin taleplerine ve şikayetlerine telefon ve e-mail yolu ile hızlı ve doğru çözümler bulmak Gerekli departman sorumluları ile iletişim kurarak konuyu takip edip sonuçlandırmak    

  Aranan Nitelikler E- Ticaret sektöründe genç ve dinamik ekibiyle hızla büyüyen firmamızın Kadıköy- Koşuyolu'ndaki Merkez Ofisinde bulunan Operasyon Departmanına bağlı olarak çalışacak aşağıdaki özellikleri taşıyan Engelli Müşteri Temsilcileri arıyoruz.      Lise, MYO veya Üniversite mezunu Tercihen çağrı merkezi müşteri temsilciliği alanında deneyimli  MS Office programlarına hakim  Diksiyonu düzgün ve ikna kabiliyeti yüksek  Sonuç odaklı çalışan ve sorumluluk sahibi  Analitik düşünme becerisine sahip, problem çözmede başarılı  Pratik ve hızlı; yoğun tempolu ortamda çalışabilecek  İnsan ilişkileri kuvvetli ve takım çalışmasına yatkın  İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden          

 • Müşteri Temsilcisi
  Evidea.Com
  İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması   Maksimum Müşteri Memnuniyeti anlayışıyla satış sonrası hizmet vermek Şirket hedef ve standartları doğrultusunda müşterilerin taleplerine ve şikayetlerine telefon ve e-mail yolu ile hızlı ve doğru çözümler bulmak Gerekli departman sorumluları ile iletişim kurarak konuyu takip edip sonuçlandırmak    

  Aranan Nitelikler E- Ticaret sektöründe genç ve dinamik ekibiyle hızla büyüyen firmamızın Kadıköy- Koşuyolu'ndaki Merkez Ofisinde bulunan Operasyon Departmanına bağlı olarak çalışacak aşağıdaki özellikleri taşıyan Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcileri arıyoruz.      Lise, MYO veya Üniversite mezunu  Çağrı merkezi müşteri temsilciliği alanında ve tercihen e-ticaret sektöründe en az 1 yıl deneyimli   Vardiyalı çalışabilecek  MS Office programlarına hakim  Diksiyonu düzgün ve ikna kabiliyeti yüksek  Sonuç odaklı çalışan ve sorumluluk sahibi  Analitik düşünme becerisine sahip, problem çözmede başarılı  Pratik ve hızlı; yoğun tempolu ortamda çalışabilecek  İnsan ilişkileri kuvvetli ve takım çalışmasına yatkın  İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden          

 • Forklift Operatörü
  Adecco Gebze
  İstanbul Anadolu, Kocaeli Bugün

  İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz lojistik ve kimya sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için " Forklift Operatörü " aramaktayız Araçların yüklenmesi ve boşaltılması Yükleme sahasının düzeninin sağlanması Paletli ürünlerin raflara istiflenmesi

  Aranan Nitelikler Forklift kullanma belgesi olan En az 2 yıl deneyimi olan Erkek adaylar için askerlik sorunu olmayan Takım çalışmasına uyum sağlayabilen Vardiyalı çalışabilecek iş güvenliğine önem veren Adecco, İşkur'un denetiminde 26.12.2013 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur

 • Montaj Operatörü
  Adecco Gebze
  İstanbul Anadolu, Kocaeli Bugün

  İş Açıklaması Adecco  Group, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır.İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.   Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Otomotiv sektörüne faaliyet gösteren müşterimiz için Üretim/ Montaj Operatörü aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Tercihen otomotiv yan sanayi üretim/montaj alanlarında deneyimli, Uyumlu kişilik özelliklerine sahip. Özverili ve takım çalışmasına yatkın, İş disiplini yüksek, Öğrenmeye ve kendini geliştirmeye açık, Kocaeli- Gebze yada İstanbul Anadolu yakasında  ikamet eden.

 • İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz  kimya sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için " Tüp Dolum Operatörü " aramaktayız. Endüstriyel , medikal , özel gaz ve karışım tüp dolum yapılması, Kurubuz üretimi ve ambalajlanması, Depo tanklarına ürün transferi yapılması, Tüp dolum , tüp bakım ve kurubuz üretimi ve tesis genel bakım faaliyetlerinin yapılması ve takibi, İthal ve lokal tedarikçilerden gelen yeni tüplerin ve MTP kasası , manifold vb. malzemelerin araçlardan boşaltılması , stoklanması ve diğer tesislere transfer işlemleri, Tesise ait satın alım işlemlerinin yapılması Sevkiyat işlemleriyle ilgili irsaliye hazırlama , kontrol edilmesi işlemleri, Forklift ile tüp dağıtım araçlarının yüklenmesi ve boşaltılması, Tüp stok ve tasnif sahalarının düzenlenmesi, Yapılan işlerin ERP programlarına kaydının yapılması

  Aranan Nitelikler Tercihen MYO , Endüstri Meslek Lisesi , Teknik liselerin teknik bölümlerinden mezun Tüp dolum , forklift kullanımı ve bakım faaliyetlerinde en az 2 yıl tecrübeli MS Office programlarını etkin kullanabilen Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış Sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen Tercihen forklift operatörlüğü sertifikası olan Seyahat engeli olmayan Vardiyalı çalışabilecek Temel seviyede İngilizce bilgisine sahip

 • İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz plastik ambalaj üretimi sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için " Hammadde Yükleme Operatörü / Forklift Operatörü " aramaktayız Gelen hammddeleri hammadde stok alanına boşaltmak Üretim planına göre silolara hammdde yüklemesi yapmak Hammdde sayımı yapmak ve takibini sağlamak Gerekli durumlarda üretim sahasına malzeme taşımak Hammadde stok alanının düzenden sorumlu olmak

  Aranan Nitelikler  2-5 yıl forklift kullanım tecrübesi olması Gebze , Çayırova , Darıca ve çevresinde ikamet eden Adecco, İşkur'un denetiminde 26.12.2013 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur

 • İş Açıklaması Gelen müşteri telefonlarını cevaplamak, Müşteri siparişlerini organize etmek, Müşteri adres ve telefonlarının bulunduğu veri tabanın sürekli  güncel tutulmasını sağlamak, Olası müşteri şikayetlerini yönetmek.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, İletişimi güçlü, dış görünüşüne dikkat eden, Ekip çalışmasına ve müşteri memnuniyetine önem veren, Vardiyalı sistemde çalışabilecek, Sorumluluk sahibi, Esnek çalışma saatleri ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek. Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,  İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden.

 • Oto Mekanik Teknisyeni
  Mavi Yaka İnsan Kaynakları
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu, Konya Bugün

  İş Açıklaması DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, OTOMOTİV SEKTÖRÜNDE FAALİYET MÜŞTERİMİZİN İSTANBUL (YENİBOSNA, İSTİNYE, ATAŞEHİR VE SULTANBEYLİ) VE KONYA ŞUBELERİNDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE, Servise gelen araçların mekanik onarım ve bakımlarının yapılması, Motorların yapıları ve özellikleri doğrultusunda motoru meydana getiren sistemlerin ayarlarının yapılmasından sorumlu olacak.  

  Aranan Nitelikler 25 - 35 yaşlar arasında, EML ve / veya MYO tercihen motor bölümü mezunu, Benzer bir görevde deneyimli, İstanbul veya Konya'da ikamet eden, Askerlik hizmetini tamamlamış, Bay, "OTO MEKANİK TEKNİSYENLERİ" aranmaktadır. www.maviyakaik.com

 • Kaynak Operatörleri
  Mavi Yaka İnsan Kaynakları
  İstanbul Anadolu, Kocaeli Bugün

  İş Açıklaması DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, OTOMOTİV SEKTÖRÜNDE YER ALAN MÜŞTERİMİZİN GEBZE'DE Kİ FABRİKASINDA GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE,   Kaynak işlemlerini gerçekleştirecek,

  Aranan Nitelikler   Kaynak konusunda en az 1 yıl deneyimli, Minimum İlkokul mezunu, İstanbul Anadolu yakası ve Gebze'de ikamet eden, Bay,          NOT: Vardiya yoktur.       " KAYNAK OPERATÖRLERİ " aranmaktadır.          www.maviyakaik.com

 • Üretim İşçileri
  Mavi Yaka İnsan Kaynakları
  İstanbul Anadolu, Kocaeli Bugün

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz kimya sektöründe faaliyet gösteren ve alanının öncüsü olan müşterimizin  kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere; Üretim içerisindeki prosedür ve talimatlara uyarak, ürünleirn belirlenen standartlarda üretilmesi için üretim genelinde amiri tarafından görevlendiren işlerde görev alacak,   Ürün tanker ve fıçılaının dolumu ve boşaltımını gerçekleştirecek, Hammadde tanker ve fıçılarının dolumu ve boşaltımını gerçekleştirecek, Kazanlara beslenecek çözeltilerin hazırlanmasında görev alacak, Tesiste ve kontrol odasında üretim faaliyetlerinin gerçekleştirilmesini sağlayacak,        

  Aranan Nitelikler Minimu Lise mezunu, tercihen Teknik ve/veya Meslek Lisesi yada MYO mezunu, 20-40 yaşında, Tercihen üretim alanında ve kimya sektöründe tecrübeli, MS Office bilgisayar programlarına hakim, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, ( Tuzla, Kartal, Kaynarca, Gebze, İstasyon, Bayramoğlu, Dilovası, Darıca ve Çayırova lokasyonlarına servis imkanı olduğu için bu bölgelerde ikamet eden adaylar değerlendirilecektir. ) Tercihen Forklift Ehliyeti olan, Askerliğini tamamlamış, Bay, NOT: Çalışma sistemi vardiyalı değildir, çalışma saatleri 08:00 / 18:00 olarak 5 gün ve haftasonu çalışma yoktur. " ÜRETİM İŞÇİLERİ " aranmaktadır.    www.maviyakaik.com  

 • İş Açıklaması DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, AMBALAJ SANAYİ ALANINDA FAALİYET GÖSTEREN MÜŞTERİMİZ İÇİN; * Ambalaj sektöründe deneyimli, * Rotogravure veya ofset baskı makinelerinde usta seviyesinde operatörlük yapmış,  

  Aranan Nitelikler * 30 - 40 yaşları arasında, * Benzer pozisyonda tercihen en az 10 yıl tecrübeli, * Tercihen Meslek Lisesi Mezunu, * İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden ( Tercihen Arnavutköy, Esenyurt, Beylikdüzü, Kıraç, Küçükçekmece ), * Vardiyalı çalışma sistemine uyum sağlayabilecek, * Askerlik hizmetini tamamlamış, * Bay ' BASKI OPERATÖRÜ ' aranmaktadır.

 • İş Açıklaması DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, ÖZEL MOBİLYA İMALATI SEKTÖRÜNDE FAALİYET GÖSTEREN MÜŞTERİMİZİN TUZLA FABRİKASINDA GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE,

  Aranan Nitelikler Ahşap CNC kesim deneyimi olan, Minimum lise mezunu (EML ve/veya MYO mezuniyeti tercih sebebidir), 08:00 - 20:00  ve 20:00 / 08:00 vardiya saatlerine uyum sağlayabilecek (fazla mesai ücreti verilmektedir), İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden (Gebze, Kurtköy, Uydukent, Aydos, Pendik, Kartal, Topselvi lokasyonlarına servis imkanı bulunmaktadır), Askerlik hizmetini tamamlamış, Bay,    "CNC ROUTER OPERATÖRLERİ" aranmaktadır.   www.maviyakaik.com

/
9

İş Habercisi - Operatör İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?