Operatör İş İlanları

Hepsini Temizle
Operatör
 • Darüşşafaka Urla Rezidans

  Resepsiyonist Darüşşafaka Urla Rezidans

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Türkiye'nin eğitim alanındaki ilk sivil toplum kuruluşu olan Darüşşafaka, 152 yıldır “Eğitimde Fırsat Eşitliği” misyonuyla yetenekli, annesi veya babası hayatta olmayan, ailesinin maddi olanakları nedeniyle iyi eğitim alamayan öğrencilere, ortaokul 1. sınıftan başlayarak lise son sınıfa kadar yatılı ve tam burslu, kolej seviyesinde eğitim vermektedir. Darüşşafaka Cemiyeti’ne bağışlarıyla hizmet imkanı sağlayacak bağışçılarının hayatlarının ilerleyen dönemlerini konforlu ve huzurlu bir ortamda geçirmelerini sağlamak için hizmet veren Urla Rezidans Özel Huzurevi ve Bakım Merkezimizde görev alacak 'Resepsiyonist' arayışımız bulunmaktadır. İş tanımı: Nöbeti sırasında devriye noktalarının dolaşılması ve olağanüstü durumlarda yetkililerin bilgilendirilmesi, Güvenlik kameralarının takibinin yapılması ve olağanüstü durumlarda ilgili birimlere haber verilmesi, Güvenliğin sağlanması ile ilgili güvenlik görevlileriyle koordineli olarak çalışılması, Gerektiğinde kuruma dışarıdan gelen ziyaretçilerin karşılanması vb. sorumlulukları üstlenecektir.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Tercihen benzer pozisyonda en az 1 yıl deneyimi olan, Güvenlik ve disiplin kurallarını uygulayabilecek, Takım çalışmasına yatkın ve iletişimi kuvvetli. Güvenlik kimliğine sahip

 • E7 İnşaat

  Santral Görevlisi E7 İnşaat

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Günlük telefon,mail trafiğini yönetmek, Kargo,evrak takibi yapmak, Gelen misafirleri ilgili kişilere yönlendirmek.

  Aranan Nitelikler En az lise, tercihen büro yönetimi ve sekreterlik bölümü mezunu, Ms Office programlarını aktif kullanabilen, Ofis araçlarının kullanımına hakim, Diksiyonu düzgün,iletişimi kuvvetli, Planlama ve temsil becerileri gelişmiş, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, SANTRAL GÖREVLİSİ alınacaktır.

 • Altan Hidrolik Mühendislik

  Santral Operatörü Altan Hidrolik Mühendislik

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 1989 yılından beri Hidrolik Malzemeler ve Ekipmanlar konusunda çalışan; ana ilkesi sürekli üreten, işbirliği içinde olduğu kuruluşlara, endüstriye ve topluma fayda olan, şirketimize aşağıdaki özelliklerde "Santral Operatörü" aramaktayız. Gelen çağrıları en hızlı şekilde ilgili kişilere iletmek, Gelen, giden evrak dağıtımı, faks,kurye,kargo işlemlerini takip etmek, Gelen misafirleri karşılamak ve ilgili kişilere yönlendirmek, Şirket telefon rehberini güncel tutmak, Üst yönetim ve bölüm müdürlerinin gerekli hallerde görüşmelerini organize etmek.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, tercihen meslek yüksek okulu mezunu, Benzer bir pozisyonda en az 2 yıl tecrübesi olan, MS Office programlarını ve Ofis araçlarını etkin olarak kullanabilen, Planlama ve zaman yönetimi becerileri gelişmiş, Dış görünüşüne önem gösteren ve güler yüzlü, Diksiyonu düzgün, Misafir memnuniyetine önem gösteren, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, İletişim becerisi kuvvetli, Takım çalışmasına yatkın, Dürüst, ahlaki değerlere önem veren, aidiyet duygusu güçlü, İstanbul Anadolu Yakası’nda ikamet eden.

 • Hisar Intercontinental Hospital

  Çağrı Merkezi Operatörü Hisar Intercontinental Hospital

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Dünyanın köklü ve saygın akreditasyon kurumu olan JCI tarafından hizmet kalitesi belgelenen, Etik ilkelerden asla ödün vermeden seçkin kadrosu ile bilimsel ve teknolojik gelişmeleri takip eden; uluslararası standartlarda sağlık hizmeti sunan ve hastalarımıza hak ettikleri kaliteli ve güvenilir sağlık hizmetlerini sunan hastanemizin Hasta İlişkileri Müdürlüğü bünyesinde görevlendirilmek üzere; " Çağrı Merkezi Operatörü" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler · En az lise mezunu olan, Telefonda iletişim konusunda eğitimli, Diksiyonu düzgün, iletişim yeteneği yüksek, Telefonda ikna konusunda kendinden emin ve memnuniyet sağlayabileceğine inanan, Sağlık sektöründe benzer pozisyonda görev almış, Hasta memnuniyetine önem veren, Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden,

 • Wyndham İstanbul Petek

  Santral Operatörü Wyndham İstanbul Petek

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İstanbul Avrupa / Güneşli bölgesinde olan uluslararası beş yıldızlı otelimize,gelen tüm telefonları cevaplamak ve ilgili dahili telefonlara aktarmak,tüm misafirlerimizin telefon,fax,mesaj,uyandırma,hizmetlerini karşılamak,bu süreçleri işletme standartları doğrultusunda sürdürmek.

  Aranan Nitelikler Üniversite veya Meslek yüksekokullarının Turizm Otelcilik bölümlerinden mezun, 5 Yıldızlı otelerde en az 1 yıllık benzer pozisyonda deneyimi olan , Opera ve tüm MS ofis programlarını kullanabilen İyi derecede İngilizce,tercihen ikinci yabancı dil bilgisi, Misafir memnuniyeti odaklı olan, Misafir verileri konusunda gizlilik prensibini sahip olan, Üst seviyede iletişim becerisine sahip olan, Takım çalışmasına uygun, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen, Vardiyalı sistemde çalışmaya engeli olmayan.

 • Anadolunet İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Anadolunet İletişim Hizmetleri A.Ş.

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Çağrı merkezi alanında faaliyet göstermekte olan firmamız Türkiye ve dünya çapında telekomünikasyon sektörünün öncülerine iş ve çözüm ortaklığı sunmaktadır.. Firmamızın Mecidiyeköy'deki Merkez ofisinde görevlendirilmek üzere Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcileri aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Diksiyonu düzgün, Konuşmayı seven, Öz güveni yüksek, İnsan ilişkilerinde başarılı, İkna kabiliyetine güvenen, Motivasyonu yüksek, Bay- bayan, 18 - 35 yaş aralığında Bay /Bayan Takım Arkadaşları aranmaktadır. Çağrı Merkezi Eğitimi + Net Maaş + Günlük/Aylık Prim + SGK + Yol + Yemek.

 • Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Forklift / Reachtruck Operatörleri Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, TÜRKİYE'NİN EN BÜYÜK VE EN KURUMSAL LOJİSTİK ŞİRKETİ OLAN MÜŞTERİMİZ İÇİN, Hadımköy depoda 4 ay dönemsel olarak çalışacak.

  Aranan Nitelikler Forklift ehliyeti olan, 2 vardiya sistemine uyum sağlayacak, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden (Hadımköy ve yakın semtler), Askerlik hizmetini tamamlamış veya minimum 2 yıl tecilli, 18 - 38 yaşları arasında, Bay, "FORKLİFT OPERATÖRLERİ" aranmaktadır. www.maviyakaik.com

 • Zf Lemförder Aks Modülleri

  Montaj Operatörü Zf Lemförder Aks Modülleri

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Otomotiv yan sanayisinin öncülerinden Çiğli AOSB’de kurulu olan % 100 Alman Sermayeli “ZF Lemförder Aks Modülleri San. Tic. A.Ş”de vardiyalı sistemde çalışmak üzere “MONTAJ Operatörü” olarak çalışacak aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşları aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Endüstri Meslek Lisesi,Mesleki Eğitim Merkezi yada Meslek Yüksek Okulu Mezunu, Tercihen Torna Tesviye, Makine, Metal İşleri bölümlerinden mezun, Metal sektöründe benzer pozisyonlarda minimum 1 yıl tecrübeli, Kumpas, mikrometre, pasimetre gibi ilgili ölçüm ekipmanlarını kullanabilen, Teknik resim okuma becerisine sahip, Çiğli - Karşıyaka - Buca - Bornova ve Bayraklı da ikamet eden Vardiyalı sistemde çalışabilecek.

 • Metplascan Metal Plastik Elektronik Kalıp İmalat Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti.

  Telerezyon Öperatörü Metplascan Metal Plastik Elektronik Kalıp İmalat Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti.

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Firmamızda kalıphane departamanında görevlendirilmek üzere, ''TEL EREZYON OPERATÖRÜ'' alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Teknik resim okuyabilen, Anadolu yakası tercihen Ümraniye/Sultanbeyli bölgesinde ikamet eden, Askerliğini yapmış, Vardiyalı çalışabilecek, 35 yaşını aşmamış, Endüstri Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okulları'nın ilgili bölümlerinin birinden mezun, Sac kesme kalıpları imalatı konusunda tecrübeli, Tel Erezyon Tezgahı ve CAD/CAM programlarını kullanabilen, Sürekli öğrenmeye ve gelişmeye istekli, analitik düşünebilen, tempolu çalışma ortamına uyumlu, Kumpas,mikrometre gibi ölçme aletlerini kullanabilen, Çalışma arkadaşları aranmaktadır.

 • Metplascan Metal Plastik Elektronik Kalıp İmalat Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti.

  Pres Operatörü Metplascan Metal Plastik Elektronik Kalıp İmalat Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti.

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Konusunda tecrübeli, Askerlik görevini tamamlamış, Vardiyalı çalışabilecek, Eksantrik Pres Operatörü Aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler

 • Cd Özel Güvenlik

  Yönetici Sekreter ve Ön Muhasebe Personeli Cd Özel Güvenlik

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Merkezi Kadıköy'de bulunan CD GÜVENLİK A.Ş. bünyesinde görevlendirilmek üzere YÖNETİCİ SEKRETER ve ÖN MUHASEBE personeli alınacaktır. Çalışma saatleri Hafta İçi : 08:30 18:00 Cumartesi : 09 :00 -13:00

  Aranan Nitelikler Şirket Merkezindeki idari işler, sekreterya ve yazım işlerinin yürütülmesini sağlamak, Randevu takibi yapmak, ziyaretçileri karşılamak, ikramda bulunmak ve ilgili kişilere yönlendirmek, Dosya, veri, kayıt ve diğer dökümanları ofis standartları doğrultusunda düzenlemek ve geliştirmek, Telefon, posta ve belge trafiğini yönetmek ve yönlendirmek , Word, Excel, Power Point Programlarına çok iyi derecede hakim, Kendine ve ve giyimine özen gösteren, diksiyonu düzgün Sorumluluk alabilecek, Ön muhasebe bilgisine sahip, (ilgili programları kullanabilen.) ''AKINSOFT'' Ön Lisans veya Lisans mezunu bayan çalışma arkadaşları aranmaktadır.

 • Adecco

  Operatör- Manisa Adecco

  Manisa

  7 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Demir- Çelik sektöründe faaliyet gösteren alanının liderlerinden olan müşterimiz için aşağıdaki özelliklere sahip " OPERATÖR” aramaktayız; Vardiyalı çalışmaya uygun Öğrenmeye ve gelişime açık, İletişim becerileri güçlü, Takım çalışmasına yatkın, Askerlik görevini tamamlamış Mekanik bilgisi ve üretim tecrübesi olan Giyotin, boy kesme, dilme hatlarında çalışabilecek ADECCO, İşkur’un denetiminde 31/12/2010 tarihli, 442 no’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur

 • Wall Street English

  Çağrı Merkezi Elemanı Wall Street English

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  7 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Çalışma Şekli: Haftaiçi 4 gün 09.00 - 18.00 ve 12.00 - 21.00 (Shiftli çalışma) Haftasonu 1 gün 09.00 - 18.00

  Aranan Nitelikler En az 1 yıl çağrı merkezi sektöründe çalışmış ve bu sektörde kariyer hedefleyen, Diksiyonu ve ses tonu düzgün, akıcı konuşabilen, Takım çalışmasına yatkın, İyi derecede bilgisayar kullanabilen İletişim becerisi yüksek, sabırlı ve problem çözme yeteneğine sahip Tercihen Üniversite mezunu Müşteri ilişkileri konusunda tecrübeli Organizasyon kabiliyeti güçlü Enerjik, Shiftli çalışabilecek, Şişli Merkezi'mizin Çağrı Merkezi Departmanında çalışacak Çağrı Merkezi Elemanı aramaktayız.

 • Otosima

  CAD /Cam Uzmanı Otosima

  Bursa

  7 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Bursa’da otomotiv yan sanayinde büyümekte ve gelişmekte olan, Plastik parça enjeksiyon ve boyama alanında faaliyet gösteren ISO/TS 16949:2009 kalite belgeli fabrikamızda görevlendirilmek üzere CAD/CAM Uzmanı aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tercihen Unigraphics NX veya farkli CAD/CAM yazilimlarina hakim, Makine Muhendisligi, Teknik Egitim Fakultesi (Makine, Kalip, ilgili bolum) veya Meslek Yuksek Okullarinin ilgili bolumlerinden mezunu olan, Tercihen Dökumanlari takip edecek kadar Ingilizce bilgisine sahip, CNC tezgahlar konusunda bilgi ve tecrübe sahibi, Otomotiv sektöründe benzer iş tecrübesine sahip, Bilgisayar donanimlari konusunda bilgili, MS Office programlarina hakim, Analitik dusunceye sahip ve cozum odakli çalisabilecek, Sorumluluk sahibi, Kendini surekli gelistirmeyi prensip edinmis, teknolojiyi takip eden, Ekip çalismasina yatkin, Erkek adaylar için Askerlik hizmetini tamamlamış, Aktif araç kullanabilen, seyahat engeli olmayan

 • Otosima

  Plastik Kalıp Operatörü Otosima

  Bursa

  7 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Kalıphane Bölümünde görevlendirilmek üzere Plastik Kalıp Operatörü

  Aranan Nitelikler Meslek Lisesi Kalıpçılık, Torna Tesviye ya da Makine Bölümü Mezunu, Tercihen Plastik parça kalıp teknololojisi alanında en az 5 yıl tecrübeli, Askerlik ile ilgili engeli bulunmayan, Bay,

 • Manpower Maltepe

  Montaj Elemanı Manpower Maltepe

  İstanbul Anadolu

  7 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Elektrik-elektronik sektöründe faaliyet gösteren global müşterimiz için 'Montaj Operatörü' arıyoruz. Birden fazla sayıda parça ve/veya montaj grubunun birleştirilmesi ile meydana gelen mamullerin üretiminde, teknik resim, parça listesi,numune ve iş talimatlarına göre montaj işlerini yapmak.

  Aranan Nitelikler Tercihen Meslek Liselerinin Elektrik -Elektronik veya ilgili bölümlerinden mezun, Askerlik görevini tamamlamış, Ekip çalışmasına yatkın, Vardiya çalışma sistemine uyum sağlayabilecek, Anadolu yakasında ikamet eden ya da edebilecek.

 • Kale Bağlantı Teknolojileri

  Tel Erezyon Operatörü Kale Bağlantı Teknolojileri

  İstanbul Anadolu, Kocaeli

  7 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Firmamız kalıphane departmanında görevlendirilmek üzere "Tel Erezyon Operatörü "alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Teknik resim okuyabilen, Darıca - Gebze - İstanbul Anadolu yakası için E-5 güzergahında oturan, Askerliğini yapmış, Vardiyalı çalışabilecek, 35 yaşını aşmamış, Endüstri Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okulları'nın ilgili bölümlerinin birinden mezun, Sac kesme kalıpları imalatı konusunda tecrübeli, Tel Erezyon Tezgahı ve CAD/CAM programlarını kullanabilen, Sürekli öğrenmeye ve gelişmeye istekli, analitik düşünebilen, tempolu çalışma ortamına uyumlu, Kumpas,mikrometre gibi ölçme aletlerini kullanabilen, Çalışma arkadaşları aranmaktadır.

 • Kale Bağlantı Teknolojileri

  Genel Başvuru Kale Bağlantı Teknolojileri

  İstanbul Anadolu, Kocaeli

  7 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Firmamız Üretim Müdürlüğün'de çeşitli görevlerde değerlendirilmek üzere "Üretim Elemanları" alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek okullarının Kalıpçılık veya Metal işleri bölümü mezunu, Pres ve kalıplar konusunda deneyimli, Kumpas,mikrometre gibi ölçme aletlerini kullanabilen, Düzenli ve tempolu çalışma ortamına uyumlu, Kendisini geliştirmeye açık, Teknik resim okuyabilen, Darıca - Gebze - İstanbul Anadolu yakası için E-5 güzergahında oturan, Askerliğini yapmış, Vardiyalı çalışabilecek, 35 yaşını aşmamış,

 • Zf Lemförder Aks Modülleri

  Cnc Operatörü Zf Lemförder Aks Modülleri

  İzmir

  7 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Otomotiv yan sanayisinin öncülerinden Çiğli AOSB’de kurulu olan % 100 Alman Sermayeli “ZF Lemförder Aks Modülleri San. Tic. A.Ş”de vardiyalı sistemde çalışmak üzere “CNC Operatörü” olarak çalışacak aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşları aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Endüstri Meslek Lisesi yada Meslek Yüksek Okulu Mezunu, Tercihen Torna Tesviye, Makine, Metal İşleri bölümlerinden mezun, Metal sektöründe benzer pozisyonlarda minimum 1 yıl tecrübeli, Kumpas, mikrometre, pasimetre gibi ilgili ölçüm ekipmanlarını kullanabilen, Çiğli-Bornava-Bayraklı-Karşıyaka-Buca-Yeşilyurt İlçelerinden ikamet eden, Teknik resim okuma becerisine sahip, Vardiyalı sistemde çalışabilecek

 • Pharmavision

  İlaç Üretim Operatörü Pharmavision

  İstanbul Avrupa

  7 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Beşeri ilaç üretimi yapan fabrikamızda, muhtelif imalat birimlerinde görevlendirilmek üzere;

  Aranan Nitelikler MYO ve liselerin; Kimya, Makina veya Elektrik Bölümlerinden mezun Dinamik ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek Kendini geliştirmeye açık Vardiyalı çalışabilecek 30 yaşını aşmamış, askerlik görevini tamamlamış olmak İlaç Üretim Operatörleri alınacaktır.

 • Harme İthalat ve İhracat

  Vasıflı / Vasıfsız Eleman Harme İthalat ve İhracat

  İzmir

  7 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Çalıştığımız mevcut fabrikalarımıza yerleştirilmek üzere vasıflı/vasıfsız destek elemanları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az ilkokul mezunu, Askerlikle ilişiği olmayan, Vardiyalı çalışmayı kabul eden.

 • Setino Makina

  Cnc Operatörü Setino Makina

  İstanbul Avrupa

  7 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması CNC TEZGAH OPERATÖRÜ

  Aranan Nitelikler CAM BILEN DİK İŞLEM CNC OPERATÖRÜ ARIYORUZ. TERCİHEN ESPİRİT CAM BİLEN.

 • Cmk Gayrimenkul Pazarlama

  Ofif Bilgi İşlem Cmk Gayrimenkul Pazarlama

  Gaziantep

  7 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması CMK İNŞ GAYRİMENKUL Çağrı merkezini arayan müşterilerin talep ve ihtiyaçlarını karşılamak üzere belirlenen çağrı ve konuşma standartları doğrultusunda hizmet vererek müşteri memnuniyetini sağlamak Pozitif ve güler yüzlü yaklaşım ile mükemmel müşteri hizmeti sunmaya odaklanmak Müşteri sorunları ve ihtiyaçlarını anlamak üzere dikkatli dinlemeye odaklanarak çözüm odaklı yaklaşım sunmak Sorunları çözmede analitik düşünce ile hareket ederek, güçlü ikna çabası sergilemek Telefonda coşkulu ve net iletişim kurmak, sabırlı ve pozitif yaklaşım sergilemek Yeni teknoloji ve süreçleri öğrenme ve uygulamaya meraklı, değişime açık olmak Çağrı Merkezi temel performans hedeflerini gerçekleştirmek üzere hedef odaklı çalışmak Güncel bilgi ve gelişmeleri, duyuruları takip etmek, eğitimlere aktif katılım sağlamak Abone bilgi güvenliği prosedürlerine uygun hareket etmek, şirket politikalarına uyum sağlamak

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu, Benzer pozisyonda 1-2 yıl deneyimli, Microsoft Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, (Özellikle iyi seviyede excel ve powerpoint bilgisi) Sözlü ve yazılı iletişimi kuvvetli, Diksiyonu düzgün, Planlama, analiz ve raporlama yeteneği gelişmiş, Araştırma, planlama ve organizasyon yeteneği olan, Raporlama yönü güçlü , Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Dikkatli, düzenli, çalışma disiplinine sahip, Kurumsal deneyim ve görgüsü olan, düzenli ve disiplinli çalışmayı kendisine ilke edinmiş, bütünsel kalite ve sürekli gelişim anlayışına sahip, bilgisayardan ve ofis yazılımlarından etkin olarak yararlanabilen, bayan adayların başvuru yapmaları rica olur .

 • Cmk Gayrimenkul Pazarlama

  Bilgi İşlem Cmk Gayrimenkul Pazarlama

  Gaziantep

  7 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması CMK İNŞ GAYRİMENKUL Çağrı merkezini arayan müşterilerin talep ve ihtiyaçlarını karşılamak üzere belirlenen çağrı ve konuşma standartları doğrultusunda hizmet vererek müşteri memnuniyetini sağlamak Pozitif ve güler yüzlü yaklaşım ile mükemmel müşteri hizmeti sunmaya odaklanmak Müşteri sorunları ve ihtiyaçlarını anlamak üzere dikkatli dinlemeye odaklanarak çözüm odaklı yaklaşım sunmak Sorunları çözmede analitik düşünce ile hareket ederek, güçlü ikna çabası sergilemek Telefonda coşkulu ve net iletişim kurmak, sabırlı ve pozitif yaklaşım sergilemek Yeni teknoloji ve süreçleri öğrenme ve uygulamaya meraklı, değişime açık olmak Çağrı Merkezi temel performans hedeflerini gerçekleştirmek üzere hedef odaklı çalışmak Güncel bilgi ve gelişmeleri, duyuruları takip etmek, eğitimlere aktif katılım sağlamak Abone bilgi güvenliği prosedürlerine uygun hareket etmek, şirket politikalarına uyum sağlamak

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu, Benzer pozisyonda 1-2 yıl deneyimli, Microsoft Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, (Özellikle iyi seviyede excel ve powerpoint bilgisi) Sözlü ve yazılı iletişimi kuvvetli, Diksiyonu düzgün, Planlama, analiz ve raporlama yeteneği gelişmiş, Araştırma, planlama ve organizasyon yeteneği olan, Raporlama yönü güçlü , Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Dikkatli, düzenli, çalışma disiplinine sahip, Kurumsal deneyim ve görgüsü olan, düzenli ve disiplinli çalışmayı kendisine ilke edinmiş, bütünsel kalite ve sürekli gelişim anlayışına sahip, bilgisayardan ve ofis yazılımlarından etkin olarak yararlanabilen, bayan adayların başvuru yapmaları rica olur .

 • Tekpan Pano

  Montaj Operatörü Tekpan Pano

  İzmir

  7 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İzmir'de, Endüstriyel Tipte Pano İmalatında faaliyet gösteren firmamızda görevlendirilmek üzere Montaj Operatörü takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az 1 yıl iş tecrübesine sahip Lise Mezunu (Teknik lise mezunu olmak tercih sebebidir) Askerlik hizmetini tamamlamış Erkek

 • Tekpan Pano

  Punch Operatörü Tekpan Pano

  İzmir

  7 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İzmir de faaliyet gösteren fabrikamızda CNC-Punch operatörü olarak çalışmak üzere;

  Aranan Nitelikler - Daha önce metal işleme Punch-Pres makinasında çalışmış - Teknik resim okuyabilen - Askerlik hizmetini tamamlamış - İzmir de ikamet eden CNC-Punch makina operatörü alınacaktır.

 • Tekpan Pano

  Abkant Operatörü Tekpan Pano

  İzmir

  7 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İzmir de faaliyet gösteren fabrikamızda görevlendirilmek üzere

  Aranan Nitelikler Meslek liseleri ya da meslek yüksek okullarının ilgili bölümlerinden mezun, CNC Abkant makinası kullanımında (programlama ve bükme) en az 2 yıl tecrübeli, Titiz çalışan, işine sadık, Askerlik hizmetini tamamlamış İzmir'de ikamet eden 'Abkant Operatörü' aranmaktadır.

 • Adecco Ankara

  Poliüretan Sünger Döküm Operatörü Adecco Ankara

  Ankara

  7 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Ofis Mobilyaları sektöründe faaliyet gösteren firmamız için koltuk üretim bölümünde görevlendirilme üzere '' Poliüreten Sünger Döküm Operatörü'' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Lise / Teknik Lise mezunu, Tercihen poliüretan döküm tecrübesi olan yada herhangi bir CNC operatörlüğü tecrübesi olup, poliüretan sünger dökümü konusunda kendisini geliştirmeye istekli, İstenildiğinde fazla mesai yapabilecek, gerektiğinde vardiyalı çalışabilecek, Bilgisayar kullanım bilgisi olan, Askerlik hizmetini tamamlamış, En az 3 yıllık tecrübesi bulunan

 • Adecco Ankara

  Cnc Makine Operatörü- Ankara Adecco Ankara

  Ankara

  7 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Ofis Mobilyaları sektöründe faaliyet gösteren firmamız için koltuk üretim bölümünde görevlendirilme üzere ''CNC Makine Operatörü' arayışımız bulunmaktadır. Hazırlanan üretim programlarına ve teknik resimlere göre ahşap malzemelerin ilgili üretimlerini gerçekleştirmek, Tezgah bakımı ve temizliği ile ilgili gerekli işlemleri gerçekleştirmek,

  Aranan Nitelikler Tercihen Endüstri Meslek Liselerinin Mobilya Dekorasyon ve benzer bölümlerinden mezun, Teknik resim okuyabilen, Kenar Bantlama, CNC Panel Ebatlama, CNC Delik Freze makinelerinden en az birini kullanabilen, İstenildiğinde fazla mesai yapabilecek, gerektiğinde vardiyalı çalışabilecek, Bilgisayar kullanım bilgisi olan Askerlik hizmetini tamamlamış,

 • İşte Siz İnsan Kaynakları ve Danışmanlık Hizmetleri

  Beton Mikser Operatörü (Adana - Aladağ) İşte Siz İnsan Kaynakları ve Danışmanlık Hizmetleri

  Adana

  7 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını yaptığımız KAR-YOL İnşaat Firmamız için Adana/Aladağ bölgesindeki kara yolları projesinde "Beton Mikser Operatörü" olarak görev alacak ; Şantiye ortamında tahsis edilen konaklama alanında konaklayabilecek veya yakın bölgede ikamet eden, Ağır vasıta ehliyetli SRC-3 psiko-teknik ve operatörlük belgesine sahip En az 2 yıl tecrübeli takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler

/
10
 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Videolu İlan

  Eski Hükümlü

 • Staj

  Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

 • Sorulu İlan

  Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - Operatör İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?