Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Mobilya/Dekorasyon İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Mobilya/Dekorasyon
 • CEVİZOĞLU MAĞAZACILIKİstanbul Avrupa, Tüm Türkiye 26 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıHADIMKÖYDE Kİ FABRİKAMIZA ARGON KAYNAK USTALARI ALINACAKTIR. E 5 Servisimiz Çağlayan - Edirnekapı - Şirinevler - Avcılar - Esenyurt - Hadımköy güzergahını , E 6 Servisimiz Çağlayan - Hadımköy çevre yolunu kullanmaktadır.

  Aranan NiteliklerARGON KAYNAK (TIĞ KAYNAKÇISI) KONUSUNDA TECRÜBELİ ALANINDA EN AZ 2 YIL TECRÜBELİ EN AZ İLKOKUL MEZUNU USTALAR ALINACAKTIR.

  Sektör: Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Argon Kaynakçısı

 • CEVİZOĞLU MAĞAZACILIKİstanbul Avrupa, Tüm Türkiye 26 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıHADIMKÖYDEKİ FABRİKAMIZA POLİSAJ USTALARI ALINACAKTIR. METAL BÖLÜMÜNDE ÇALIŞACAK POLİSAJ KONUSUNDA TECRÜBELİ

  Aranan NiteliklerPOLİSAJ KONUSUNDA EN AZ 2 YIL TECRÜBELİ ESNEK ÇALIŞMA SAATLERİNE UYUM SAĞLAYABİLECEK POLİSAJ USTALARI ALINACAKTIR. E 5 Servisimiz Çağlayan - Edirnekapı - Şirinevler - Avcılar - Esenyurt - Hadımköy güzergahını , E 6 Servisimiz Çağlayan - Hadımköy çevre yolunu kullanmaktadır.

  Sektör: Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Usta

 • İş AçıklamasıE-Ticaret sektöründe hızla büyüyen şirketimizin Muhasebe Departmanında satış faturası kesme, alış faturası işleme, cari mutabakatlar, e-fatura ve e-arşiv gibi alanlarda görev alacak 'Engelli Muhasebe Asistanı/ Uzman Yardımcısı' arıyoruz.

  Aranan Nitelikler- Lise, Yüksek Okul ya da Üniversitelerin Muhasebe veya ilgili bölümlerinden mezun - Muhasebe alanında en az 1 yıl deneyimli - Tercihen LOGO programını kullanabilen - Hevesli, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek - Dinamik, hızlı ve çalışkan -İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden -Servis imkanımız bulunmamaktadır.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Mobilya/Dekorasyon, E-Ticaret

  Pozisyon: Uzman Yard, Eleman, Asistan

 • Buka Sofaİstanbul Avrupa 26 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıEsenyurt' ta bulunan fabrikamıza ; Ahşap ve panel kesiminde deneyimli proje okuıyabilen usta ve kalfalar, Aes CNC kullanabilen operatörler alınacaktır.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Usta, Kalfa, Operatör

 • Evidea.comİstanbul Anadolu 26 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıE-ticaret sektöründe genç ve dinamik ekibi ile hızla büyümeye devam eden yabancı sermayeli şirketimiz artık Mağazacılık sektörüne de adım atıyor! Siz de hem deneyimlerinizi kullanıp bu büyümeye katılmak hem de Maltepe'de açılan ilk mağazamızda yer alarak heyecanımıza ortak olmak isterseniz, Satış ekibimize katılmanızı bekliyoruz!

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu Tercihen en az 1 yıl mağazacılık sektöründe ilgili kategoride deneyimli Kariyerini Mağazacılık sektöründe planlayan Ekip çalışmasına yatkın Yüksek iletişim becerisine ve ikna kabiliyetine sahip Güleryüzlü ve dinamik Dış görünüşüne önem veren Esnek çalışma saatlerine ve vardiyalı çalışmaya uyum sağlayabilecek Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olan Maltepe'ye ulaşım problemi olmayan çalışma arkadaşlarını bekliyoruz. Servis imkanımız bulunmamaktadır.

  Sektör: E-Ticaret, Mağazacılık / Perakendecilik, Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Mağaza Satış Danışmanı, Satış Temsilcisi, Eleman

 • Buka Sofaİstanbul Avrupa 26 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıŞirketimiz paketleme bölümü bünyesinde, lojistik müdürüne bağlı çalışacak, engelli kadrosunda değerlendirilmek üzere PAKETLEME UZMANI aranmaktadır. Paketleme ile ilgili paket listelerinin hazırlanması, Paketleme malzemelerinin stoklarından sorumlu, Paketlenen ürünlerin doğru etiketlendirilmesini takip edecek, Paketleme sistem datalarının kontrolü ve güncellenmesi. Paketleme proses ve prosüdürlerinin yazılması, Paketleme elemanlarının takibinden sorumlu

  Aranan NiteliklerEngelli kadrosunda değerlendirilmek üzere Tercihen Meslek Lisesi veya yüksek okul mezunu Erkek adaylar için askerlik himzetini tamamlamış Tercihen benzer pozisyonda 1 yıl deneyimli Ekip çalışmasına uygun, Iletişim becerisi yüksek, Bilgisayar ve office programlarını iyi derecede kullanabilen Hadımköy, Esenyurt, Kıraç, Beylikdüzü ve Avcılar bölgesinde ikamet eden

  Sektör: Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Uzman

 • İş AçıklamasıSatış Danışmanı – İzmit / Kocaeli Mağazacılık Perakende satış, ev ve bahçe mobilyaları, ev tekstili ve dekorasyonu, ithalat, İhracat ve üretim konularında faaliyet gösteren firmamızın, İzmit 41 Burda Alış Veriş Merkezi içerisinde bulunan Kervan & Home Sweet Home Mağazası için "Satış Danışmanı" aranmaktadır. Mağazaya gelen müşterileri karşılamak, Müşteri ihtiyacını anlayıp, ilave alternatif ürünler sunarak satış yapmak, Mağazanın satış hedeflerine gerekli katkıyı sağlamak, Eksik ürünlerin tespitini yapıp mağaza yöneticisine bildirmek,  Ürünlerin reyon düzeni ve temizliğinden sorumlu olmak, Etiket kontrolü yapmak, eksik etiketleri tamamlamak ve hatalı etiketleri tespit ederek düzeltmek. Mağaza içi sayımlara katılmak, Ürün kabule gelen ürünleri mağazaya taşımak sayımlarını yapmak ve reyona yerleştirmek,  Mağazacılığın gerekliliği olan her işte aktif rol almak, Pozisyonun Amacı; Şirketin mevcut ve potansiyel müşterileri doğrultusunda satış hacminin artırılması, Şirket stratejilerine uygun olarak satış ve karlılık hedeflerine ulaşmak, müşteri  memnuniyetini artırmak.  

  Aranan NiteliklerTercihen ev tekstili, mobilya, bahçe mobilyaları, aydınlatma veya dekorasyon ürünlerinin satışında tecrübesi olan, Mağazacılık sektöründe satış veya kasa konularında en az 2 yıl deneyimli, En az lise mezunu, tercihen yüksek okul veya üniversite mezunu, Mağazacılığı meslek olarak benimsemiş kariyer yapmak isteyen, Düzgün diksiyona sahip, güler yüzlü, aktif değişime ve gelişime açık olan, İkna kabiliyeti yüksek iletişim becerileri güçlü, giyimine ve dış görünüşüne özen gösteren, Ekip çalışmasına yatkın, İşinde fark yaratabilecek yetkinliklere sahip, Yoğun iş temposunda müşteri odaklı çalışabilecek, Tercihen Nebim V3 programı kullanabilen, Adayların başvurularını bekliyoruz. 

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Mobilya/Dekorasyon, Tekstil

  Pozisyon: Danışman, Eleman, Görevli, Satış Temsilcisi, Temsilci

 • Buka Sofaİstanbul Avrupa 26 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıBuka Sofa olarak faaliyet gösteren şirketimize teknik çizim okuyabilen Gaz Altı Kaynakçı ve Tornacı alınacaktır. Fabrikamız Esenyurt' ta bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Gaz Altı Kaynakçısı

 • Buka Sofaİstanbul Avrupa 26 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıEsenyurt' ta bulunan fabrikamıza ev tekstilinde deneyimli makastar ve model makinacılar alınacaktır. Servis güzergahları: Esenyurt, Kıraç, Hadımköy, Yakuplu, Beykent, Bağcılar, Cevizlibağ

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Tekstil, Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Makastar, Model Makinacı

 • Proworkistİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 26 Mayıs 2017

  İş Açıklamasıİstanbul Bağdat Caddesi'nde açılacak olan mağaza görev almak üzere satış bölümünde çalışacak "İç Mimar/Mağaza Sorumlusu ve ona destek olmak üzere satış personeli" aramaktayız. - Mağazadaki ürünleri düzeni ve sunumu, - Gelen müşterilerin karşılanması, ürünler hakkında bilgi verilmesi, - Müşteri siparişlerinin sevkiyatına kadarki bütün süreçlerin takibinin yapılması.

  Aranan Nitelikler- Tercihen İç Mimarlık mezunu, - Autocad ve diğer çizim programlarını kullanabilen, - Mobilya Satışı veya mağazacılık konusunda deneyimli, - İnsan ilişkileri kuvvetli, Haftasonu çalışması sorun olmayacak takım arkadaşı aramaktayız.

  Sektör: Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Mağaza Satış Danışmanı, İç Mimar

 • İş AçıklamasıÇağın Büro ve Ofis Mobilyaları 1970 yılında ofis mobilyaları üretimi ve proje uygulamaları amacıyla kurulmuş olup uluslararası vizyonu, deneyimli uzman kadrosu ve modern hizmet anlayışı ile yurt içinde ve yurt dışında şube bayilik ağına sahip, ofis mobilyaları ve ofis koltukları üretimi konusunda sektöründe kaliteli ürün ve mükemmel servis anlayışı ile kendine zirvede bir yer edinmiş olan firmamıza ''Kurumsal Pazarlama Sorumlusu ''aranmaktadır. Kurumsal müşteri ziyaretleri gerçekleştirmek ve hizmetlerin şirketlere tanıtım ve satışının gerçekleştirilmesini sağlamak, Yeni müşteriler kazandırmak ve mevcut müşterilerin memnuniyetinin yüksek tutulmasını sağlamak, Sektöründeki gelişmeleri takip ederek yeni projeler üretmek Kurumsal düzeyde ilişkilerin yürütülmesi ve geliştirilmesinden sorumlu olmaktır

  Aranan NiteliklerÜniversitenin ilgili bölümlerinden mezun Ofis Mobilya sektöründe bilgili Pazarlama ve satış alanında min. 5 yıl deneyimli Etkin iletişim ve ikna becerilerine sahip, Satış ve müşteri odaklı çalışabilen, Süreç yönetimi ve kurumsal müşteri ilişkileri konusunda tecrübeli Planlama-organizasyon becerisi gelişmiş Ms Office programlarına hakim Aktif araç kullanabilen, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden Erkek adayların askerlik görevini tamamlamış olmaları gerekmektedir.

  Sektör: Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Bölge Sorumlusu, Uzman, Satış Temsilcisi, Yönetici, Sorumlu

 • CEVİZOĞLU MAĞAZACILIKİstanbul Avrupa 26 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıHADIMKÖYDE BULUNAN FABRİKAMIZA SEKRETER ALINACAKTIR. E-5 Servisimiz Çağlayan- Edirnekapı – Şirinevler – Avcılar – Esenyurt – Avcılar – Esenyurt – Hadımköy güzergahı. E-6 Servisimiz Çağlayan – Hadımköy Çevreyolunu kullanmaktadır.

  Aranan NiteliklerPrezantabl Güleryüzlü, İletişim becerileri yüksek, Planlama, organizasyon ve koordinasyon becerilerini iyi kullanabilen, Öğrenmeye istekli, sonuç odaklı çalışan, Ziyaretçi karşılayacak ve yönlendirme yapacak, MS Office Programlarını iyi derecede kullanabilen, Tercihen beylikdüzü-avcılar ikamet eden kişiler tercih sebebidir. Şirketimiz Hadımköy’de olup Servis imkanımız vardır.

  Sektör: Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Sekreter

 • İş AçıklamasıEk işe ihtiyacınız varsa, Beşik, büyüyen beşik ve dolap kurulumunda deneyimizliyseniz, Kurduğum parça başına ücretle çalışırım diyorsanız başvurularınızı bekliyoruz. Not: Ürünlerin nakliyesi bize aittir. Kurulum için istenilen gün ve saatte gidilebilir.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Eleman

 • Muda Mobilyaİstanbul Avrupa 25 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıMASKO DA BULUNAN MOBİLYA MAĞAZAMIZIN İÇ MİMARİ HİZMETLER DEPARTMANINDA GÖREV ALACAK,3D MAX PROGRAMINA HAKİM, MOBİLYA TASARIMI VE DEKORASYONU KONUSUNDA DENEYİMLİ "İÇ MİMARLAR" ARAMAKTAYIZ.

  Aranan NiteliklerİYİ DERECEDE AUTOCAD VE 3D MAX KULLANABİLEN ÜNİVERSİTELERİN İÇ MİMARLIK BÖLÜMLERİNDEN MEZUN İLETİŞİMİ VE İKNA KABİLİYETİ KUVVETLİ PREZANTABL ERKEK ADAYLAR İÇİN ASKERLİK HİZMETİNİ TAMAMLAMIŞ BAY-BAYAN

  Sektör: Mimarlık, Sanat, Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Mimar, İç Mimar

 • Altın Yatak-Mobilyaİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 26 Mayıs 2017

  İş Açıklaması- Şirket içi iletişim görselleri & kurumsal kimlik tasarım ve uygulamalarını gerçekleştirmek, - Dijital platform ve görsel dökümanların tasarımlarını yapmak (katalog, kullanım kılavuzu, basılı dökümanlar, broşür, insert, etiket, ambalaj, araç giydirme, kartvizit, web banner, mailing, gazete&dergi ilan, 3D çizim vs.), - Baskı ve uygulama işlemlerinin sorunsuz gerçekleşmesini sağlamak, -İletişim mecralarında kullanılacak, şirket tanıtımına yönelik fotoğraf, video, grafik bazlı içerik üretimine destek olmak, -Bayi kanalı için gerekli tabela, promosyon malzemesi, POP ve tanıtım çalışmalarını tamamlayabilmek.

  Aranan Nitelikler- Tercihen Üniversite mezunu - özellikle Grafik Tasarım başta olmak üzere Üniversitelerin ya da Meslek Yüksek Okulların ilgili bölümlerinden mezun, - Benzer pozisyonda tercihen 2-3 sene iş tecrübesine sahip, - MS Office, grafik tasarım programlarına hakim (Photoshop, Adobe Illustrator, Indesign vb.), - Takım çalışmasına yatkın, - Analitik düşünebilen, iş takibi yapabilen, - Problem çözme yeteneğine sahip, - Planlama, organizasyon ve iletişim becerisi yüksek, - Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

  Sektör: Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Grafiker

 • İş AçıklamasıMağaza Satış Danışmanı – Konya   Mağazacılık Perakende satış, ev ve bahçe mobilyaları, ev tekstili ve dekorasyonu, ithalat ve üretim, konularında faaliyet gösteren firmamızın, Konya Franchise Mağazası  için "Mağaza Satış Danışmanı" aranmaktadır. Mağazaya gelen müşterileri karşılamak, Müşteri ihtiyacını anlayıp, ilave alternatif ürünler sunarak satış yapmak, Mağazanın satış hedeflerine gerekli katkıyı sağlamak ve satışlarının takibini yapmak, Eksik ürünlerin mağaza yöneticisine bildirmek varsa depodan çıkarıp, reyona yerleştirmek, Ürünlerin ve reyonların temizliği ve düzeninden sorumlu olmak, Mağaza içi sayımlara katılmak, Mal kabule gelen ürünlerin mağazaya taşımak sayımlarını yapmak ve reyona yerleştirmek, Etiket kontrolü yapmak, eksik etiketleri tamamlamak ve hatalı etiketleri tespit ederek düzeltmek, Mağazanın gerekliliği olan her işte aktif rol almak,   Pozisyonun Amacı; Şirketin mevcut ve potansiyel müşterileri doğrultusunda satış hacminin artırılması, Şirket stratejilerine uygun olarak satış ve karlılık hedeflerine ulaşmak, müşteri  memnuniyetini artırmak.  

  Aranan NiteliklerTercihen ev tekstili, mobilya, bahçe mobilyaları, aydınlatma veya dekorasyon ürünlerinin satışında tecrübesi olan, Mağazacılık sektöründe satış veya kasa konularında en az 2 yıl deneyimli, En az lise mezunu, tercihen yüksek okul veya üniversite mezunu, Mağazacılığı meslek olarak benimsemiş ve kariyer yapmak isteyen, İkna kabiliyeti yüksek ve iletişim becerileri güçlü, Güler yüzlü, aktif, değişime ve gelişime açık olan, Giyimine ve dış görünüşüne özen gösteren, Düzgün diksiyona sahip, Yoğun iş temposunda, müşteri odaklı çalışabilecek, İşinde fark yaratabilecek yetkinliklere sahip, Ekip çalışmasına yatkın, Tercihen V3 programını kullanabilen,  Adayların başvurularını bekliyoruz.  

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Mobilya/Dekorasyon, Tekstil

  Pozisyon: Danışman, Eleman, Görevli, Satış Temsilcisi, Temsilci

 • İş AçıklamasıKayseri'de açılacak olan Enza Home Mağazamız'da görevlendirilmek üzere, Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak satış operasyonunu yönetecek, personelin sevk ve idaresinden sorumlu olacak, mağaza içi tüm işleyişi yürütecek ve ilgili birimlerle sürekli iletişim halinde bulunacak, mağaza görsel düzenlemesinde etkin olabilecek ve mağazacılık alanında kariyer hedefleri bulunan "MAĞAZA MÜDÜRÜ" aramaktayız.

  Aranan NiteliklerTercihen üniversite mezunu, Mağaza Müdürlüğü pozisyonunda en az 3 yıl deneyimi bulunan, Yönetici vasıflarına sahip, kendisine bağlı personeli motive edebilecek, İnsan ilişkileri kuvvetli, ikna yetisi gelişmiş, Prezentabl, diksiyonu düzgün, Mağazacılık çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Müdür

 • YataşTekirdağ 25 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıTekirdağ'da yer alan mağazalarımızda çalışacak; - Tercihen Üniversite mezunu, - Perakende sektöründe en az 5 yıl deneyimi olup, son 3 yılını Mağaza Müdürü pozisyonunda geçirmiş, - MS Office uygulamaları ve mağazacılık programlarını etkin şekilde kullanabilen, - Planlama, organizasyon ve takip yeteneği gelişmiş, - Sorumluluk sahibi, kendine güvenen, takım arkadaşı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler- Mağaza hizmet kalitesini şirket standartlarına uygun olarak en üst seviyede tutacak, - Müşteri beklentilerini en iyi şekilde algılayarak, sürekli müşteri memnuniyeti sağlayacak ve müşteri sadakati yaratabilecek, - Mağaza performansı üst seviyede tutacak, ekibin çalışma düzenini ve vardiya programlarını yönetecek, - Mağaza stoklarını etkin bir şekilde yönetecek, - Mağazanın bölge müdürleri ve genel müdürlük merkez ofisi ile iletişimini sağlayacak.

  Sektör: Dayanıklı Tüketim Malları, Mağazacılık / Perakendecilik, Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Müdür

 • İş AçıklamasıTekirdağ'da faaliyette olan satış mağazamızda değerlendirilmek üzere; Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak satış yapabilecek, mağaza görsel düzenleme süreçlerinde etkin rol alabilecek, perakende sektöründe kariyer hedefleri bulunan "MAĞAZA SATIŞ TEMSİLCİLERİ" arıyoruz.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, tercihen üniversite mezunu, Mağazacılık ve satış tecrübesi bulunan, İnsan ilişkileri kuvvetli, Prezentabl, diksiyonu düzgün, Mağazacılık çalışma saatlerine uyabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış

  Sektör: Dayanıklı Tüketim Malları, Mağazacılık / Perakendecilik, Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • İş Açıklamasıİstanbul Avrupa Yakası'nda mevcut mağazalarımız ve açılacak olan mağazalarımızda görevlendirilmek üzere, Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak satış operasyonunu yönetecek, personelin sevk ve idaresinden sorumlu olacak, mağaza içi tüm işleyişi yürütecek ve ilgili birimlerle sürekli iletişim halinde bulunacak, mağaza görsel düzenlemesinde etkin olabilecek ve mağazacılık alanında kariyer hedefleri bulunan "MAĞAZA MÜDÜRÜ" aramaktayız.

  Aranan NiteliklerÜniversite lisans mezunu, Mağaza Müdürlüğü pozisyonunda en az 3 yıl deneyimi bulunan, Yönetici vasıflarına sahip, kendisine bağlı personeli motive edebilecek, İnsan ilişkileri kuvvetli, ikna yetisi gelişmiş, Prezentabl, diksiyonu düzgün, Mağazacılık çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Müdür

 • İş Açıklamasıİstanbul Avrupa Yakası'nda mevcut mağazalarımız ve açılacak olan mağazalarımızda görevlendirilmek üzere, Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak satış operasyonunu yönetecek, personelin sevk ve idaresinden sorumlu olacak, mağaza içi tüm işleyişi yürütecek ve ilgili birimlerle sürekli iletişim halinde bulunacak, mağaza görsel düzenlemesinde etkin olabilecek ve mağazacılık alanında kariyer hedefleri bulunan "MAĞAZA MÜDÜRÜ" aramaktayız.

  Aranan NiteliklerÜniversite lisans mezunu, Mağaza Müdürlüğü pozisyonunda en az 3 yıl deneyimi bulunan, Yönetici vasıflarına sahip, kendisine bağlı personeli motive edebilecek, İnsan ilişkileri kuvvetli, ikna yetisi gelişmiş, Prezentabl, diksiyonu düzgün, Mağazacılık çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Müdür

 • İş Açıklaması-Müşteriler ile ilgili operasyonları, belirlenmiş hizmet ve standartlar çerçevesinde uygulamak, -Müşteriler tarafından gelen ürün taleplerine göre sipariş oluşturmak veya otomatik oluşturulmuş siparişlerin kontrolünü yapmak, -Ürün ve hizmetler (özel uygulama, sevkiyat, vb) ile ilgili müşteriler tarafından gelen soruları en kısa sürede cevaplamak ve önerilerde bulunmak, -Müşterilerin ödemeleri ile ilgili muhasebe ile koordineli olarak taahhüt edilen ödemenin gerçekleşmesini sağlamak, -Müşteriler ile ilgili yönetim süreçlerine yönelik (sipariş, teklif, şikayet vb.) ölçümleme ve raporlama sistemleri için istenilen veriyi sağlamak,

  Aranan NiteliklerTercihen üniversite mezunu, Tercihen mobilya aksesuarları, hırdavat ve inşaat malzemeleri satışı yapan firmalarda tecrübesi bulunan, Müşteri ilişkileri alanında deneyimli, Sözlü ve Yazılı İletişim becerilerini geliştirmiş, Analitik düşünce tarzına sahip, Sorumluluk sahibi, Beylikdüzü, Büyükçekmece ve Esenyurt bölgerinde ikamet eden

  Sektör: Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Uzman Yard

 • İş AçıklamasıKurumsal İletişim Müdürü - Sancaktepe / İstanbul Mağazacılık Perakende satış, ev ve bahçe mobilyaları, ev tekstili ve dekorasyonu, ithalat, İhracat ve üretim konularında faaliyet gösteren firmamızın, Genel Merkezi Kurumsal İletişim Departmanında çalışacak "Kurumsal İletişim Müdürü" aranmaktadır. Kurumsal iletişim stratejilerini ve bütçesini hazırlamak, Kurum faaliyetlerinin iletişim planını hazırlamak ve uygulamak, Kurumun sosyal medya iletişim stratejilerini belirlemek, web sitesi ve sosyal medya hesaplarını yönetmek ve takip etmek, Halkla ilişkiler, reklam, medya planlama ve ajanslarla iletişimi yürütmek, koordine ve takip etmek, Kurumsal kimlik çalışmalarını yapmak ve güncel tutmak, Kurumsal kimlik çerçevesinde ürün ve hizmetlerle ilgili görsel ve bilgilendirici malzemeler üretmek, Kurumun marka değerini ve güvenilirliğini artıracak halkla ilişkiler ve sosyal sorumluluk faaliyetlerini yürütmek ve bu yönde projeler geliştirmek, Kurumun tarihçesi ile ilgili yazılı ve görsel çalışmalar yapmak, arşiv oluşturmak, Sponsorluk çalışmalarını yürütmek,

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun ( Tercihen İletişim, Reklam veya Halkla İlişkiler ) Kurumsal İletişim konusunda en az 10 yıl deneyimli, Reklam ajansları, medya planlama ajansları vb. ajans ilişki ve proje yönetimi konusunda tecrübeli, Sosyal medya, reklam ve pazarlama stratejilerinin oluşturulması ve web sosyal medya yönetimi konularına hakim, İletişim becerileri yüksek, koordinasyon ve planlama becerisi gelişmiş, ekip çalışmasına yatkın, Organizasyon, planlama, takip ve raporlama yönü kuvvetli, İyi derecede ingilizce bilgisi olan, MS office programlarına hakim,

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Müdür, Yönetici

 • Rüya KonseptMersin(İçel) 25 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıFİRMAMIZ BÜNYESİNDE ÇALIŞACAK SATIŞ TECRÜBESİ OLAN TERCİHEN MOBİLYA KONUSUNDA TECRUBELİ OLAN İŞ AHLAKI VE DİSİPLİNİNE UYAN BAYAN ÇALIŞMA ARKADAŞI ARANMAKTADIR

  Aranan Nitelikler20-40 YAŞ ARASI bayan çalışma arkadaşı •İnsan ilişkilerinde başarılı, temsil yeteneğine sahip, •Kariyerini satış alanında ilerletmeyi hedefleyen, •Performansa dayalı yüksek kazanç hedefleyen, •Müşteri odaklı ve müşteri memnuniyetine önem veren •Öğrenmeye açık •Tercihen mobilya sektöründe geçmişi olan •Esnek çalışma saatlerinde çalışabilecek •Sorumluluk sahibi, •Ekip çalışmasına yatkın, •İletişim becerisi gelişmiş,

  Sektör: Mobilya/Dekorasyon, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Mağaza Satış Danışmanı

 • Karra Mobilyaİzmir 25 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıFikir aşamasından bitmiş ürüne kadar ürün geliştirme sürecinin her aşamasında aktif rol alacak, KARRA bünyesinde üretilen tüm ürünleri müşteriye tanıtmak ve teknik konularda bilgilendirmek, Mobilya tasarımı (mutfak, banyo ve tv ünitesi) yanı sıra hotel, villa, hastane gibi müşteriden gelen proje taleplerinde, ürünlerimizin kullanımı ile ilgili 2 boyutlu ve 3 boyutlu görselleştirme tekniklerini kullanarak sunum, Yeni ürün tasarımların yapılması, mevcut ürünlerin iyileştirilmesi, Özel Proje kapsamında gelen müşteriden ayrıca yeni özel müşteri portföyünü yaratmak için sürekli araştırma içinde olmak, Çizim ve sunum taleplerinin zamanında ve eksiksiz olarak hazırlanmasını sağlamak.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Endüstri Ürünleri Tasarımı, Mimarlık ve benzeri bölümlerinden mezun, 3d Studio Max + Vray Render ve Autocad programlarına hakim ve kullanabilen, Detaylara önem veren, dikkatli ve titiz, Yenilikleri takip eden ve vizyonu açık, Mobilya sektöründe en az 5 yıl deneyimli İyi düzeyde İngilizce bilen, Renk Bilimi bilgisi olan Yurt dışı fuar takip etmiş ve yurt dışı firmalar bilgisine sahip Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Ekip çalışmasına yatkın, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olması.

  Sektör: Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Tasarımcı

 • Yataşİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 25 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıMağazalarımızda genel temizlik işlerinin yapılması, faaliyetini yerine getirecek Engelli Personel arayışımız mevcut.

  Aranan Nitelikler40 yaşını aşmamış, Türkiye İş Kurumu'na kayıtlı, Engellilik derecesi %40 ve üzerinde olan, Çalışmaya istekli, Haftasonu çalışabilecek,

  Sektör: Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Hizmetli, Temizlikçi

 • Çağın Ofis Mobilyaİstanbul Avrupa 26 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıÇağın Büro ve Ofis Mobilyaları 1970 yılında ofis mobilyaları üretimi ve proje uygulamaları amacıyla kurulmuş olup uluslararası vizyonu, deneyimli uzman kadrosu ve modern hizmet anlayışı ile yurt içinde ve yurt dışında şube bayilik ağına sahip, ofis mobilyaları ve ofis koltukları üretimi konusunda sektöründe kaliteli ürün ve mükemmel servis anlayışı ile kendine zirvede bir yer edinmiş olan firmamıza ''Engelli Personel Alımı ''yapılacaktır.

  Aranan Nitelikler* İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden (Yenibosna ,Halkalı,İkitelli ,Kayaşehir,Bağcılar ,Gaziosmanpaşa ikamet eden) * Türkiye İş Kurumuna Kayıtlı ve yasa gereği engelli (%40 ve üzeri engeli olan) kapsamında değerlendirilebilecek, * Engel durumu aktif çalışmasına engel olmayan, * Güler yüzlü ve çalışkan, * İnsan ilişkileri kuvvetli, * Ekip çalışmasına ve kişisel gelişime önem veren * Bay Adayların başvurularını bekliyoruz. Not: Başvuran adayların özgeçmişlerinde ya da ön yazılarında sağlık kurulu raporlarında yazılı olan işgücü kaybı yüzdesini, engellerini ve hangi işlerde çalışabileceklerine dair olan ibareleri belirtmeleri gerekmektedir.

  Sektör: Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Görevli, Eleman

 • İş AçıklamasıSincan Osb de bulunan fabrikamızda çalıştırılmak üzere Bay aşçı alınacaktır. Yaklaşık 115 kişiye Sabah 10:30 da poğaça/simit ve öğle yemeği yapılacaktır.

  Aranan NiteliklerSulu yemek, döner,börek,tatlı, poğaça/simit vs.konusunda tecrübeli

  Sektör: Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Ahçı/Aşçı

 • Kervan Tekstil San. Ve Dış Tic. A.Ş.İstanbul Anadolu 26 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıGrafiker - Sancaktepe / İstanbul Mağazacılık Perakende satış, ev ve bahçe mobilyaları, ev tekstili ve dekorasyonu, ithalat, İhracat ve üretim konularında faaliyet gösteren firmamızın, Genel Merkezi Kurumsal İletişim Departmanında çalışacak "Grafiker" aranmaktadır.   Işık, boyut, renk, kadraj, baskı teknikleri gibi mesleki unsurlara hakim, Kendi sanatsal ve yaratıcı üslubunu marka imajına uygun özel tasarımlara yansıtarak projeler geliştirebilecek Görsel/basılı malzemelerin tasarım ve uygulama süreçlerinin yürütülmesinden sorumlu olacak, Tasarım konusunda Photoshop, Illustrator, Indesign , After effects, Premiere programlarını iyi derecede kullanabilen, Fotoğraf tekniklerine hakim, fotoğrafı çekilen görsellerin dekupe işlemlerini yapabilecek, İnternet sitelerinin, fuar ve kongre katılım görsellerinin ve müşterilere özel şirket sunumlarını kurumsal iletişim boyutuyla tasarlayabilecek, Web sitelerinde ve sosyal medyada kullanılacak olan görselleri tasarlayabilecek, Hedef tarihlere göre zaman planlaması yapabilecek, takım anlayışını özümsemiş,

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin yada Meslek Yüksek Okullarının Grafik Tasarım ve ilgili bölümlerinden mezun, Alanında en az 3 yıl deneyimli, MS Office programlarına hâkim, Ayrıntılara dikkat eden, takım çalışmasına uyum sağlayan, görsel yeteneği güçlü Zaman yönetiminde başarılı, İş takip ve iletişim yeteneği gelişmiş Hedef ve sonuç odaklı, pozitif, motive ve enerjik çalışabilen, Detaylarla uğraşmayı seven, kaliteye önem veren, Tercihen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden Adayların başvurularını bekliyoruz.

  Sektör: Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Tasarımcı, Grafiker

 • İş AçıklamasıÇağın Büro ve Ofis Mobilyaları 1970 yılında ofis mobilyaları üretimi ve proje uygulamaları amacıyla kurulmuş olup uluslararası vizyonu, deneyimli uzman kadrosu ve modern hizmet anlayışı ile yurt içinde ve yurt dışında şube bayilik ağına sahip, ofis mobilyaları ve ofis koltukları üretimi konusunda sektöründe kaliteli ürün ve mükemmel servis anlayışı ile kendine zirvede bir yer edinmiş olan firmamıza ''Mobilya Montaj Ustası ''aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, tercihen teknik liselerin ilgili bölümlerinden mezun (Ahşap Teknolojisi, Mobilya ve Dekorasyon vb.), Ofis Mobilya montajında 3 yıl deneyimli ofis mobilyası kurabilen Mobilya ürün bilgisine ve montaj becerisine sahip Dış sahada montaj ustasına yardımcı konumda çalışacak Etkin iletişim ve ikna becerilerine sahip, Kamyon ve Kamyonet kullanabilen ve src belgesi olan sürücü ehliyeti olan Erkek adayların askerlik görevini tamamlamış olmaları gerekmektedir. Müşteri odaklı ve ikna kabiliyeti yüksek İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden (Yenibosna ,Halkalı,İkitelli ,Kayaşehir,Bağcılar ,Gaziosmanpaşa ikamet eden)

  Sektör: Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Eleman, Operatör, Şoför

İş Habercisi - Mobilya/Dekorasyon İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?