Mobilya/Dekorasyon İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Mobilya/Dekorasyon
 • Proworkistİstanbul Avrupa 20 Şubat 2017

  İş AçıklamasıDanışmanlığını yapmakta olduğumuz modüler sistemde genç odası üretimi yapan, küçük konutlara ve konut üretici kurumlara yönelik mobilya üretimi ve satışını gerçekleştiren firmamız için "Proje Yöneticisi" aramaktayız. Pazar araştırmalarının yapılması ve gerekli temasın sağlanması Tasarım sürecinin desteklenmesi Projenin üretim süreçlerinin koordinasyonu Sunum ve teklifin oluşturulması ve takibi

  Aranan NiteliklerOrman Endüstri Mühendisliği veya İç Mimarlık Bölümünden mezun, Mobilya ve dekorasyon sektöründe projeli işlerde en az 3 yıl tecrübeli, Şantiye deneyimli, Tasarım yapabilen ve maliyet çıkarabilen, İç dekorasyonda tecrübeli, Özgüveni yüksek,kolay iletişim kurabilen, yaratıcılık yönü kuvvetli, Çözüm odaklı ve sunum potansiyeli olan, Pazarlama Yeteneği güçlü, Proje organizasyonu sağlayabilecek bilgi ve tecrübeye sahip çalışma arkadaşı aramaktayız.

  Sektör: Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Teknik Ressam, İç Mimar

 • İş AçıklamasıBulgaristan Lovech’de Yataklı kanepe mekanizması ve kaplin üretimi yapan çalışma ortağımız Technokoroza Jsc için ; Türkiye de yaşayan, Bulgaristan uyruklu olup Bulgaristan’da ikamet edebilecek, Sonuç odaklı,analitik düşünen,etkin planlama ve koordinasyon yapabilen, Yeni mezun veya tecrübeli Mühendis Bulgaristan vatandaşı Bulgarca ve İngilizce dil bilgisi olan adayların başvuruları dikkate alınacaktır. *Bulgaristan’da konaklama yeri sağlanacaktır.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Mühendis

 • İş Açıklaması  Temizlik Görevlisi – Sancaktepe / İstanbul   Mağazacılık Perakende satış, ev ve bahçe mobilyaları, ev tekstili ve dekorasyonu, ithalat ve üretim, konularında faaliyet gösteren firmamızın Sancaktepe Merkez Binası için, "Temizlik Görevlisi" aranmaktadır.    

  Aranan Nitelikler  Temizlik hizmetlerinde en az 1 yıl tecrübeli, Dış görünüşüne ve temizliğine özen gösteren, Hijyen ve temizlik bilgisine sahip, Titiz ve disiplinli çalışan, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Bay,       Adayların başvurularını bekliyoruz.      

  Sektör: Diğer, Mağazacılık / Perakendecilik, Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Tayfa, Sorumlu, Görevli, Eleman, Çırak

 • Buka Sofaİstanbul Avrupa 20 Şubat 2017

  İş AçıklamasıOngan Holding bünyesinde döşemelik mobilya konusunda kendi tasarımlarını geliştirerek, Türkiye ve yurtdışında açılan ve açılacak olan mağazaları ile Buka Sofa olarak faaliyet gösteren şirketimize ; Montaj Ustaları, Döşeme Ustaları ve Ahşap ustaları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Usta

 • İş AçıklamasıUçak, Megayacht & Süperyacht, VIP araç iç dekorasyonu konusunda faaliyet gösteren firmamızda; Tuzla'daki Tasarım Ofisimizde ve civar tersanelerdeki tekne & yat şantiyelerimizde görev yapacak Yat Tasarımcısı, İçmimar, Endüstri Ürünleri Tasarımcısı aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun (Yat Tasarımı, Endüstri Ürünleri Tasarımı,İçmimarlık) Mobilya üretimi / imalatı konusunda, Teknik Resim ve İmalat Çizimi deneyimi olan AutoCad programını kullanabilen Yeterli yabancı dil bilen Gerek tasarım ofisinde gerekse teknelerde proje ile ilgili tüm işlemleri yönetip yürütebilecek Proje ve detaylarda pratik, isabetli çözümler üretebilen ve seri şekilde çizimlerini yapabilen Sorumluluk alabilecek, raporlama yapabilecek İstanbul - Anadolu yakasında (tercih sebebidir) veya Gebze'de İkamet eden Ekip çalışmasına yatkın, dinamik Askerliğini yapmış (erkek adaylar için) Çalışma yeri Tuzla’dadır

  Sektör: Denizcilik, Mobilya/Dekorasyon, Gemi/Yat/Tersane

  Pozisyon: Tasarımcı, İç Mimar

 • İş AçıklamasıTekstil Üretim Elemanı (Ortacı) - Sancaktepe / İstanbul   Mağazacılık Perakende satış, ev ve bahçe mobilyaları, ev tekstili ve dekorasyonu,  ithalat ve üretim, konularında faaliyet gösteren firmamızın, Sancaktepe Merkez Binası için "Tekstil Üretim Elemanı (Ortacı)" aranmaktadır. Üretim sorumlusunun iş akışına uygun olarak verdiği işlerin dikiş makinaları arasında akışını sağlamak, Ürünlerin ara geçişlerde temizlik, çevrilme ve ara kontrollerini yapmak,  Ara kontrollerden kalite kontrolu onaylanmayan ürünleri düzelttirmek üzere üretim sorumlusuna bildirmek, Ütüye verilecek ürünlerin iplik temizliği ve çevirilmesini sağlamak,

  Aranan Niteliklerİlköğretim veya Lise mezunu, Benzer pozisyonda en az 1 yıl deneyim sahibi, Ekip çalışmasına yatkın,  Sorumluluk sahibi, Problem çözme/çözüm üretme becerisi gelişmiş,

  Sektör: Tekstil, Mobilya/Dekorasyon, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Eleman

 • Armony Mobilyaİstanbul Anadolu 20 Şubat 2017

  İş AçıklamasıTasarım mobilya üretimi ve satışı konusunda faaliyet gösteren firmamızın fabrika üretim bölümünde üretimde çalışacak USTALAR, KALFALAR, KESİMCİ, CİLACI, MONTÖR VE MONTÖR ŞÖFÖR alınacaktır.

  Aranan Nitelikler-Mobilya sektöründe deneyimli veya az deneyimli -Minifix ile üretime yatkın, -Dekorasyonda çalışmış, -Proje okuyabilen, -Usta, kalfa, kesimci, cilacı -40 yaşından küçük -İşyeri örnek mahallesi, ataşehir dedir. -İstanbul dışı ve avrupa yakasından yapılan başvurular değerlendirilmemektedir.. -CV nizi gönderebilir veya 0532 323 67 15 nolu telefondan Kazım beyle görüşebilirsiniz.

  Sektör: Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Usta

 • Çağın Ofis Mobilyaİstanbul Avrupa 20 Şubat 2017

  İş AçıklamasıÇağın Büro ve Ofis Mobilyaları 1970 yılında ofis mobilyaları üretimi ve proje uygulamaları amacıyla kurulmuş olup uluslararası vizyonu, deneyimli uzman kadrosu ve modern hizmet anlayışı ile yurt içinde ve yurt dışında şube bayilik ağına sahip, ofis mobilyaları ve ofis koltukları üretimi konusunda sektöründe kaliteli ürün ve mükemmel servis anlayışı ile kendine zirvede bir yer edinmiş olan firmamıza ''Engelli Personel Alımı ''yapılacaktır.

  Aranan Nitelikler* İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden (Yenibosna ,Halkalı,İkitelli ,Kayaşehir,Bağcılar ,Gaziosmanpaşa ikamet eden) * Türkiye İş Kurumuna Kayıtlı ve yasa gereği engelli (%40 ve üzeri engeli olan) kapsamında değerlendirilebilecek, * Engel durumu aktif çalışmasına engel olmayan, * Güler yüzlü ve çalışkan, * İnsan ilişkileri kuvvetli, * Ekip çalışmasına ve kişisel gelişime önem veren * Bay Adayların başvurularını bekliyoruz. Not: Başvuran adayların özgeçmişlerinde ya da ön yazılarında sağlık kurulu raporlarında yazılı olan işgücü kaybı yüzdesini, engellerini ve hangi işlerde çalışabileceklerine dair olan ibareleri belirtmeleri gerekmektedir.

  Sektör: Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Görevli, Eleman

 • İş AçıklamasıNevşehir'de açılacak yeni Enza Home Mağazamız'da görevlendirilmek üzere; Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak satış yapabilecek, mağaza görsel düzenlemesinde etkin olabilecek, bu alanda ilerlemek isteyen "MAĞAZA SATIŞ TEMSİLCİLERİ" arıyoruz.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, tercihen üniversite mezunu, Mağazacılık ve satış tecrübesi bulunan, İnsan ilişkileri kuvvetli, Prezentabl, diksiyonu düzgün, Mağazacılık çalışma saatlerine uyabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Müdür

 • Yataşİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 20 Şubat 2017

  İş AçıklamasıMağazalarımızda genel temizlik işlerinin yapılması, faaliyetini yerine getirecek Engelli Personel arayışımız mevcut.

  Aranan Nitelikler40 yaşını aşmamış, Türkiye İş Kurumu'na kayıtlı, Engellilik derecesi %40 ve üzerinde olan, Çalışmaya istekli, Haftasonu çalışabilecek,

  Sektör: Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Temizlikçi, Hizmetli

 • İş Açıklamasıİzmir'de Yeni Açılacak Ve Faaliyette Bulunan Mağazalarımızda Değerlendirilmek Üzere; Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak satış operasyonunu yönetecek, personelin sevk ve idaresinden sorumlu olacak, mağaza içi tüm işleyişi yürütecek ve ilgili birimlerle sürekli iletişim halinde bulunacak, mağaza görsel düzenlemesinde etkin olabilecek ve mağazacılık alanında kariyer hedefleri bulunan "MAĞAZA MÜDÜRÜ" aramaktayız.

  Aranan NiteliklerTercihen üniversite mezunu, Mağaza Müdürlüğü pozisyonunda en az 3 yıl deneyimi bulunan, Yönetici vasıflarına sahip, kendisine bağlı personeli motive edebilecek, İnsan ilişkileri kuvvetli, ikna yetisi gelişmiş, Prezentabl, diksiyonu düzgün, Mağazacılık çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Müdür

 • Özmadeş Madeni Eşyaİstanbul Anadolu 19 Şubat 2017

  İş AçıklamasıMadeş Mobilya satış süreçlerinde görev alacak, mesleki bilgilerini yoğun montaj süreçlerinde kullanacak ve bu alanda gelişim gösterecek, ekip çalışmasına yatkın takım arkadaşı arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerMobilya montaj konusunda deneyimli Aktif araç kullana bilen İnsan ilişkileri kuvvetli ve sorun çöze bilen Askerliğini tamamlamış Ekip çalışmasında uyumlu

  Sektör: Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Tekniker

 • Üçler Ofis Mobilyaİstanbul Anadolu 20 Şubat 2017

  İş AçıklamasıOFİS MOBİLYALARI ÜZERİNE FALİYET GÖSTEREN FİRMAMIZA MAĞAZA SATIŞ DANIŞMANI ALINACAKTIR. MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ VE KURUM KÜLTÜRÜNÜ GÖZETEREK PAREKENDE SATIŞ YAPMAK OPERASYONEL İŞLERİ YÜRÜTMEK SATIŞ İLE İLGİLİ PERİYODİK OLARAK RAPOR HAZIRLAMAK MAĞAZANIN GENEL DURUMUNDAN,GÖRSEL STANDARTLARIN UYGULANMASINDAN,ÜRÜN DÜZENİNDEN SORUMLU OLMAK ERKEK ADAYLAR İÇİN ASKERLİK GÖREVİNİ TAMAMLAMIŞ OLAN BAY VE BAYAN TAKIM ARKADAŞI ARAMAKTAYIZ. NOT:PAZAR GÜNLERİ ÇALIŞMIYORUZ.

  Aranan Nitelikler1-EN AZ LİSE MEZUNU 2-TERCİHEN EN AZ 3 YIL MOBİLYA SATIŞ DENEYİMLİ 3-TEMEL BİLGİSAYAR PROGRAMLARINI KULLANABİLEN 4-PREZENTABL,DİKSİYONU DÜZGÜN,İELTİŞİM KURABİLME BECERİSİ VE İKNA KABİLİYETİ YÜKSEK

  Sektör: Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Mağaza Satış Danışmanı

 • Ongan Tekstilİstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıOngan Tekstil, farklı sektörlerde faaliyet gösteren uluslararası şirketler grubudur. Koltuk Kılıfı Üretimi yapan Ongan Tekstil için, aşağıdaki özelliklere uygun tecrübeli veya yetiştirilmek üzere ‘SATINALMA ELEMANI" arıyoruz.

  Aranan Nitelikler* Tercihen Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun, * Tekstil sektöründe kullanılacak üretim mamüllerinin satın alma süreçlerinde en az 1 yıl deneyimli * İşletmenin ihtiyacı olan malzemelerin tedarik aşamalarında deneyimli *Office programlarında deneyimli, Exceli iyi derecede bilen, * İyi derecede İngilizce bilen, * Esnek çalışma saatlerine uyumlu, * Tercihen Avrupa Yakas'ında (Avcılar, Beylikdüzü, Büyükçekmece, Esenyurt, Hadımköy)ikamet eden, * Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.

  Sektör: Mobilya/Dekorasyon, İnşaat, Endüstri

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard, Eleman, Sorumlu

 • İş Açıklamasıİstanbul Anadolu yakasında faaliyette bulunan ve yeni açılacak olan satış mağazalarımızda değerlendirilmek üzere; Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak satış yapabilecek, mağaza görsel düzenleme süreçlerinde etkin rol alabilecek, perakende sektöründe kariyer hedefleri bulunan "MAĞAZA SATIŞ TEMSİLCİLERİ" arıyoruz.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, tercihen üniversite mezunu, Mağazacılık ve satış tecrübesi bulunan, İnsan ilişkileri kuvvetli, Prezentabl, diksiyonu düzgün, Mağazacılık çalışma saatlerine uyabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,

  Sektör: Dayanıklı Tüketim Malları, Mağazacılık / Perakendecilik, Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • İş Açıklamasıİstanbul Avrupa yakasında Şişli - Mecidiyeköy civarında faaliyette bulunan ve yeni açılacak olan satış mağazalarımızda değerlendirilmek üzere; Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak satış yapabilecek, mağaza görsel düzenleme süreçlerinde etkin rol alabilecek, perakende sektöründe kariyer hedefleri bulunan "MAĞAZA SATIŞ TEMSİLCİLERİ" arıyoruz.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, tercihen üniversite mezunu, Mağazacılık ve satış tecrübesi bulunan, İnsan ilişkileri kuvvetli, Prezentabl, diksiyonu düzgün, İyi derecede İngilizce bilen Mağazacılık çalışma saatlerine uyabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,

  Sektör: Dayanıklı Tüketim Malları, Mağazacılık / Perakendecilik, Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • Çağın Ofis Mobilyaİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 20 Şubat 2017

  İş AçıklamasıÇağın Büro ve Ofis Mobilyaları 1970 yılında ofis mobilyaları üretimi ve proje uygulamaları amacıyla kurulmuş olup uluslararası vizyonu, deneyimli uzman kadrosu ve modern hizmet anlayışı ile yurt içinde ve yurt dışında şube  bayilik ağına sahip, ofis mobilyaları ve ofis koltukları üretimi konusunda sektöründe  kaliteli ürün ve mükemmel servis anlayışı ile kendine zirvede bir yer edinmiş olan firmamıza ''Kurumsal Satış &Pazarlama Sorumlusu ''aranmaktadır. Kurumsal müşteri ziyaretleri gerçekleştirmek ve hizmetlerin şirketlere tanıtım ve satışının gerçekleştirilmesini sağlamak, Yeni müşteriler kazandırmak ve mevcut müşterilerin memnuniyetinin yüksek tutulmasını sağlamak, Sektöründeki gelişmeleri takip ederek yeni projeler üretmek  Kurumsal düzeyde ilişkilerin yürütülmesi ve geliştirilmesinden sorumlu olmaktır

  Aranan Nitelikler         Üniversitenin ilgili bölümlerinden mezun (Orman Endüstri     Mühendisliği vb .)          Ofis Mobilya sektöründe bilgili           Pazarlama ve satış alanında min. 5 yıl deneyimli          Etkin iletişim ve ikna becerilerine sahip,          Satış ve müşteri odaklı çalışabilen,          Süreç yönetimi ve kurumsal müşteri ilişkileri konusunda tecrübeli          Planlama-organizasyon becerisi gelişmiş          Ms Office programlarına hakim          Autocad,3D Max ,Photoshop ve offfice  programlarını iyi derece de kullanabilen           Aktif araç kullanabilen,           İstanbul Avrupa veya Anadolu yakasında ikamet eden          Erkek adayların askerlik görevini tamamlamış olmaları gerekmektedir.

  Sektör: Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Uzman, Yönetici, Sorumlu

 • Firma Adı GizliDenizli 18 Şubat 2017

  İş AçıklamasıMağazada satışa sunulan ürünleri,DOĞRUCAN kurum kimliği ve belirlenen standartlara uygun biçimde müşteriye sunmak ve satışını gerçekleştirmek, Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için, müşteri istek ve beklentilerine uygun müşteri odaklı yaklaşım ile hizmet vermek, Tüm ürünlerin özellikleri hakkında doğru ve detaylı bilgi düzeyine sahip olmak, ürünlerin kullanımı, alternatif ve ek ürünleri konularında müşteriyi eksiksiz bilgilendirmek, Ürün yerleşim, teşhir ve düzenlemelerini, kurum kimliği ve belirlenen standartlara uygun olarak yapmak, Kampanya dönemlerinde ve teşhir değişikliklerinde görsel düzenleme çalışmalarına destek vermek,

  Aranan NiteliklerEn az lise veya MYO mezunu, İletişim ve ikna etme becerisi yüksek, Güler yüzlü, sabırlı ve pozitif bakış açısına sahip, Ekip çalışması yapabilen, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Dış görünüşüne önem veren, Satış pazarlama alanında deneyimli 20-40 yaşları arasında BAY- BAYAN satış temsilcileri alınacaktır. Müracatların Şansen Denizli DOĞRUCAN Mobilya Mağazasına Yapmaları Rica Olunur. TEL:0538 841 65 06 TEL:0258 266 66 09

  Sektör: Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • İş AçıklamasıYeni ürün tasarımlarında, ürün geliştirme çizim faaliyetlerinde çalışacak, Ürün tasarım ve geliştirme birimin de görevlendirilecek, Tespit edilen uygunsuzluklarla ilgili çözüm üretebilecek, Üretimin en az hata ve fire ile işlemesini sağlayabilecek, Ar-Ge Uzmanı çalışma arkadaşı arıyoruz.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Makina Mühendisliği bölümünden mezun, 22-35 yaşları arasında, Erkek adaylar için askerliğini yapmış, İleri derecede Ofis Programı kullanabilen, Ürün tasarımında yetenekli ve en az 2 yıl deneyimli, Üretim yöntemleri konusunda bilgi sahibi, Tekirdağ'da (Çorlu, Çerkezköy ve Kapaklı) ikamet eden, İyi derecede Solid Works ve / veya Autocad programlarını kullanabilecek, 3D çizim programlarının bilgisine sahip olmak.

  Sektör: Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Uzman, Yönetici

 • İş AçıklamasıYeni ürün tasarımlarında, ürün geliştirme çizim faaliyetlerinde çalışacak, Ürün tasarım ve geliştirme birimin de görevlendirilecek, Tespit edilen uygunsuzluklarla ilgili çözüm üretebilecek, Üretimin en az hata ve fire ile işlemesini sağlayabilecek, Teknik Ressam çalışma arkadaşı arıyoruz.

  Aranan NiteliklerÜniversite ve Meslek Yüksek Okulu, Meslek Okulu veya Teknik Lise mezunu, 25-35 yaşları arasında, Erkek adaylar için askerliğini yapmış, Tekirdağ'da (Çorlu, Çerkezköy ve Kapaklı) ikamet eden, Üretim Yöntemleri hakkında bilgi sahibi, Office programlarını ileri düzeyde kullanabilen, İyi derecede Solid Works ve / veya Autocad programlarını kullanabilecek, Solid Works programında Saç Metal parça tasarımı konusunda en az 2 yıl deneyimli, 3D çizim programlarının bilgisine sahip olmak.

  Sektör: Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Teknik Ressam

 • Çağın Ofis Mobilyaİstanbul Avrupa, Ankara 20 Şubat 2017

  İş AçıklamasıÇağın Büro ve Ofis Mobilyaları 1970 yılında ofis mobilyaları üretimi ve proje uygulamaları amacıyla kurulmuş olup uluslararası vizyonu, deneyimli uzman kadrosu ve modern hizmet anlayışı ile yurt içinde ve yurt dışında şube  bayilik ağına sahip, ofis mobilyaları ve ofis koltukları üretimi konusunda sektöründe  kaliteli ürün ve mükemmel servis anlayışı ile kendine zirvede bir yer edinmiş olan firmamıza 'Temizlik Görevlisi ''aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler            En az lise  mezunu,   Ofis Mobilya Mağazalarında veya benzer işlerde çalışmış   Tercihen 35  -40 yaşını aşmamış,   Takım çalışmasına yatkın,   Tam zamanlı olarak çalışabilecek   ' Bayan' TEMİZLİK GÖREVLİSİ aranmaktadır.

  Sektör: Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Görevli

 • İş AçıklamasıSTARAX 1996 yılında mutfak ve mobilya aksesuarları sektöründe hizmet vermek amacı ile kurulmuştur. Artan kapasitemiz, güçlenen deneyimli kadromuz ve yeni ileri teknoloji makinelerimizle ISO-9001:2000 Kalite Yönetim Sertifikamızla belgelendirmiş bulunmaktayız. Yurtiçinde aranılan marka olma özelliğimiz 80 ülkeye yaptığımız düzenli ihracatlarla yurtdışına taşımış olmanın yanı sıra, yeniliklere açık ve kendisiyle rekabet içinde olan bir firma olarak her geçen yıl vizyonumuzu genişletmekteyiz. Şirketimiz hedeflerine katkı sağlayacak "Ürün Maliyet Analiz Uzmanı" olarak görev yapacak, aşağıda belirtilen özellikleri taşıyan, bir takım arkadaşı arıyoruz. İş Tanımı Yeni ürün geliştirme projelerinde ve mevcut ürünlerdeki mühendislik değişikliği süreçlerinde proje ürün ağacında değişiklikleri gerçekleştirmek, yeni ve mevcut ürünlerin geliştirilmesi ile ilgili süreçlerde çalışan diğer birimlere (Ar-Ge ve Tasarım Grupları, Planlama Yönetimi, Maliyet Yönetimi gibi) destek vermekten sorumlu olacaktır. Bunun yanında; Yeni ve mevcut ürünlerin geliştirme çalışması sırasında yapılan yeniliklerin ürün ağacında olmasını sağlamak, Ürün geliştirme sırasında parçalarla ilgili değişiklikleri proje ürün ağacına zamanında yansıtmak, Üretim süreçlerini geliştirilmesi için işçilerin çalışma yöntemleri, iş ve zaman etüdleri, veri toplama ve analizi, malzeme taşıma donatı yöntemlerini vb. analiz etmek

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Endüstri/Makina Mühendisliği fakültelerinden mezun, Ürün ağacı mantığı hakkında tecrübeli, Maliyet analizi hakkında tecrübe sahibi Metal imalat yöntemleri bilgi sahibi, ERP tecrübesi olan, 3D çizim programları kullanabilen, MS Office programları iyi derecede kullanabilen, İş alanı ile ilgili meslek İngilizcesine hakim, Çorlu, Çerkezköy, Kapaklı bölgelerinde ikamet eden adaylar aranmaktadır.

  Sektör: Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Uzman, Yönetici

 • Skyartİstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıSektöründe Türkiye'de tek olan ve kısa bir zaman içerisinde dünya markası olmaya aday firmamıza Satın Alma ve Depo (Stok) Sorumlusu arıyoruz.

  Aranan Nitelikler- En az lise (tercihen EML ya da üniversite mezunu), - Mobilya / Dekorasyon başta olmak üzere imalat konusunda deneyimli, - Tedarik zinciri oluşturabilecek ve tedarikçi yönetimi yapabilecek vasıfta, - B Sınıfı ehliyeti olan ve şoförlük konusunda deneyimli, - Maliyet hesaplamalarını yapabilen, - MS Office başta olmak üzere bilgisayar programlarını aktif kullanabilen, - Gerektiğinde imalata destek olabilecek, - İletişim becerileri ve insan ilişkileri güçlü, ekip çalışmasına yatkın, - Özgüveni yüksek, prezentabl, - Öğrenmeye ve gelişime açık.

  Sektör: Havacılık, İmalat, Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Sorumlu

 • Proworkistİstanbul Avrupa 20 Şubat 2017

  İş AçıklamasıDanışmanlığını yapmakta olduğumuz "modüler sistemde genç odası" üretimi yapan mobilya firması için mağaza satış danışmanı arayışımız bulunmaktadır. - Gelen müşterilerin karşılanması, - Müşteriye ürünlerle ilgili detaylı bilgi verilmesi, - Müşterinin istediği şekilde ürün çizimi ve ürünün teslimine kadar ki sürecin takibi.

  Aranan Nitelikler- İç Mimar/Orman Endüstri Mühendisliği/Mobilya ve Dekorasyon bölüm mezunu, - Autocad ve 3D Max çizim programlarına hakim, - Yoğun çalışma programına uyum sağlayabilen, - Satış yapmayı seven, - İnsan ilişkileri kuvvetli, - Giyimine özen gösteren çalışma arkadaşı aramaktayız. Firma Masko'dadır.

  Sektör: Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Mağaza Satış Danışmanı, Satış Temsilcisi

 • Özmadeş Madeni Eşyaİstanbul Anadolu 19 Şubat 2017

  İş AçıklamasıMadeş Mobilya projeli satış süreçleri içinde görev alacak, mesleki bilgilerini tempolu satış ve uygulama süreçlerinde kullanacak ve bu alanda gelişim gösterecek takım arkadaşı arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Orman Endüstri Mühendisliği veya Ağaç İşleri Endüstri Mühendisliğinden mezun Mobilya sektöründe deneyimli Proje sahasında ölçü ve rölöveleri alabilecek Projelerin; teklif, satış, üretim, proje sahasında uygulama sorumluluğu ve koordinasyonunu sağlayacak Ekip ve saha çalışmasına yatkın Düzenli çalışma prensiplerine sahip Autocad programına hakim İnsan ilişkileri kuvvetli Erkek adayların askerliğini tamamlamış olmak Aktif araç kullana bilen

  Sektör: Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Mühendis

 • İş Açıklamasıİstanbul Avrupa yakasında faaliyette bulunan ve yeni açılacak olan satış mağazalarımızda değerlendirilmek üzere; Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak satış yapabilecek, mağaza görsel düzenleme süreçlerinde etkin rol alabilecek, perakende sektöründe kariyer hedefleri bulunan "MAĞAZA SATIŞ TEMSİLCİLERİ" arıyoruz.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, tercihen üniversite mezunu, Mağazacılık ve satış tecrübesi bulunan, İnsan ilişkileri kuvvetli, Prezentabl, diksiyonu düzgün, Mağazacılık çalışma saatlerine uyabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,

  Sektör: Dayanıklı Tüketim Malları, Mağazacılık / Perakendecilik, Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • İş Açıklaması- Hatalı ürünlerin KÖK neden analizlerinin yapılması, - Üretim kalite kontrol takibinin yapılması - Müşteri numunelerinin kalite uygunluğu sağlanarak hazırlanması, - Müşteri tarafından geri gönderilen ürünlerin analizlerinin yapılması, - Kalite Yönetim Sistemi çalışmalarında verilen görevler doğrultusunda çalışmak ve yürüttüğü çalışmaları raporlamak.

  Aranan NiteliklerVelimeşe Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren firmamızın Kalite departmanında görevlendirilmek üzere; -MYO veya EML'nin makina vb. dallarından mezun -Kalite bölümünde en az 2 yıl deneyimli , -MS Office programlarını etkin kullanabilen, -ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemlerini bilen, -Dökümantasyon konusunda tecrübeli, -İletişim becerisi yüksek, -Ekip çalışmasına uyumlu , -Analitik düşünebilen, -İşinin gerektirdiği dikkat,özen ve disipline sahip, -Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, - Çorlu,Çerkezköy ve Kapaklı civarında ikamet eden, Bay "Kalite Kontrol Sorumlusu" aranmaktadır.

  Sektör: Metal Sanayi, Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Uzman

 • İş AçıklamasıAR-GE Tasarım Yöneticisi – Sancaktepe / İstanbul   Mağazacılık Perakende satış, ev ve bahçe mobilyaları, ev tekstili ve dekorasyonu, ithalat, ihracat ve üretim konularında faaliyet gösteren firmamızın, Genel Merkezi Kervan & Home Sweet Home markaları için " Tekstil Tasarım Yöneticisi " aranmaktadır. Yeni model araştırma, geliştirme ve tasarım süreçlerini yönetmek/yönlendirmek, Mevcut ürünlerde maliyet düşürme çalışmalarını gerçekleştirmek, Ürünlerde kalite düzenleyici çalışmalar yaparak, piyasa talebi doğrultusunda değişiklikler yapmak, Alternatif ürünlerin üretilebilmesi amacıyla yeni araştırmalar ve denemeleri gerçekleştirmek, Sektördeki gelişmeleri, yapılmış projeleri ve rakipleri takip ederek yeni ürün tasarım ihtiyaçlarına cevap vermek,

  Aranan NiteliklerTercihen güzel sanatlar fakültesi Tekstil, Tasarım bölümlerinden mezun, Araştırma ve yeni ürün geliştirme konularında en az 5 yıl deneyimli, Tekstil üretimi süreçlerine hakim, üretim ve planlama konularında bilgi sahibi, Ev tekstili ürün grubunda çalışmalar yapmış, Kumaş, dantel, plik, baskı ve boya konularında bilgili, Model üretimi konusunda deneyimli, Takım çalışmasına yatkın, kişisel motivasyonu yüksek, dinamik ve sonuç odaklı, Analitik düşünebilen, problem çözme becerileri gelişmiş, Tercihen İngilizce bilgisine sahip,

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Mobilya/Dekorasyon, Tekstil

  Pozisyon: Desinatör, Direktör, Müdür, Tasarımcı, Yönetici

 • İş AçıklamasıBanka hesaplarındaki ödeme ve tahsilat işlemlerine ilişkin muhasebe kayıtlarını oluşturulması, Alınan ve verilen çeklerin kontrolü, tahsilat ve tediye makbuzlarının düzenlenmesi/kontrol edilmesi Alınan ve verilen çeklerin muhasebe kayıtlarını oluşturulması, Cari hesap takibi ve mutabakatların sağlanması, Ay sonu kapanış işlemlerinin gerçekleştirilmesi, Genel Muhasebe Uygulamalarında rol alınması

  Aranan NiteliklerEn az Ticaret Meslek Lisesi Mezunu Tercihen Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Genel muhasebede min. 3 yıl tecrübeli E-fatura ve Cari mutabakat tecrübesi olan İnsan ilişkilerinde başarılı ve ekip çalışmasına yatkın, Dikkatili, titiz çalışabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Beylikdüzü, Esenyurt ve Büyükçekmece bölgelerinde ikamet eden

  Sektör: Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıŞirketin entegre yönetim sistemleri konusundaki misyon, vizyon ve ilkelerini ileriye taşımak, müşteri memnuniyetini artırmaya yönelik politikalar geliştirmek, sürekli iyileştirme faaliyetlerini planlamak ve yürütmek, Kalite güvence ve kalite kontrol faaliyetlerini organize etmek, ekibini yönetmek, geliştirmek ve denetlemek, Kalite, İSG politikaları, hedefleri ve sistemlerinin, hedef ve programlarının sürekli olarak fiili durum ve kalite sonuçları ile karşılaştırarak gerekli revizyonların ve raporlamaların yapılması, Kalite Yönetim sistemlerinin geliştirilmesi, uygulanması ve dokümantasyon yönetiminin sağlanması, Yönetim sistemlerinin iç denetimlerinin planlandığının ve uygulandığının denetlenmesi, Yönetim Sisteminin etkin bir şekilde uygulanmasını ve sürekli iyileştirilmesini sağlamak, KY dokümantasyonunun ve kalite iyileştirme araçlarının işletilmesini sağlamak ve eğitimlerini vermek. Ürün belgelendirme çalışmalarını uygulamak/uygulatmak ve yönetmek. Ürün, ekipman, proses, hammadde, yardımcı madde, ambalaj malzemelerinin standardının ve üretime uygunluğunun kontrolü için gerekli tüm faaliyetleri yürütmek

  Aranan NiteliklerTercihen Makina Mühendisliği veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, Benzer bir görevde en az 3 yıl deneyimli, Metal/Sac yoğunluklu üretim yapan işletmelerde iş tecrübesine sahip Kalite Güvence Sistemleri (ISO9001,ISO 14001, OHSAS 18001 vb.) ve tüm sistem süreçlerinde deneyimli, Office programlarını çok iyi düzeyde kullanabilen, İnsan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın, iş konusunda takipçi, değişime ve gelişime açık, Liderlik vasıfları gelişmiş, analitik düşünce ve problem çözme mantığına sahip, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Raporlama, dokümantasyon, arşivleme konusunda yetkin, İletişim becerisi yüksek, Ekip çalışmasına yatkın, MS Ofis programlarını temel seviyede kullanabilen, Çorlu, Çerkezköy ve Kapaklı civarında ikamet eden ikamet edebilecek

  Sektör: Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Yönetici, Müdür

İş Habercisi - Mobilya/Dekorasyon İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?