Mobilya/Dekorasyon İş İlanları

Hepsini Temizle
Mobilya/Dekorasyon
 • İş Açıklaması Ekibimize katılıp; bizimle birlikte çalışmak ister misiniz? En az lise mezunu, tercihen yüksekokul mezunu Mağazacılık sektöründe en az 10 yıl olmak üzere, Mağaza Müdürü pozisyonunda en az 5 yıl deneyim sahibi, Dinamik, iletişimi kuvvetli, hedef odaklı çalışabilen Perakende sektöründe kariyer hedefleyen adaylar

  Aranan Nitelikler Kendisine Bağlı Personelin İdaresini Gerçekleştirebilecek ve Ekibini Geliştirebilecek, Takımın ve mağaza operasyonlarının başarıyla yönetilmesine destek olacak, Ürün Yönetimi ve Mağaza Görsel Düzeni Konularında Tecrübeli Mağazanın Eksiksiz İşletilmesi ile İlgili Organizasyonun Parçası Olabilecek Marka Bilinci ve Müşteri Memnuniyeti Odaklı Düşünen Sorunlar Karşısında Çözüm Üretebilecek Ekip Ruhu Yaratabilecek ve Ekibini Motive Edebilecek Temsil Yeteneği Güçlü Dış Görünüşüne Özen Gösteren MS Office programlarını iyi derece bilen Tercihen Nebim V3 Programını Kullanabilen Tercihen çok katlı mağazacılıkta deneyimli Pratik ve Pozitif düşünülebilen Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek 30 yaş ve üstü Adana ilimizde ikamet eden, Bay- Bayan Mağaza Müdürü aranıyor

 • İş Açıklaması Yeni açılacak olan Adana mağazamızda görevlendirmek üzere; perakende sektöründe Mağaza Kasa Görevlisi pozisyonunda görev alacak takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Müşteri ödemelerinin alabilen, Kredili ve nakit kasa kullanabilen,Kullanılan programa müşteri bilgilerinin girebilen, Fatura düzenleyebilen, Pos cihazlarının kullanabilen, Raporları tutabilen, Lise mezunu, Kendini geliştirmeye istekli ve yeniliklere açık, Güler yüzlü ve diksiyonu düzgün, İnsan ilişkilerinde başarılı, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek  Bay - Bayan takım arkadaşları aramaktayız.

 • İş Açıklaması Otel, toplu konut, hastane ve ofis mobilyaları üretimi konusunda faaliyet gösteren şirketimizin proje başlangıcında müşteri ile yapılan ilk görüşmeden itibaren bütün satış süreçlerinde aktif olarak görev alacak Proje Satış Uzmanı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Mobilya sektöründe ve saha satışında en az 3 yıl deneyimli, Projeli ve kurumsal satış, ihale takibi, teklif oluşturma gibi süreçlere hakim, Satış Odaklı düşünen, Yurt içi ve dışı portföyü olan ve yeni portföy oluşturabilecek, İletişim becerisi, özgüveni ve ikna kabiliyeti yüksek, Kişisel bakımına ve dış görünümüne özen gösteren, MS Office ve tercihen Autocad programlarını kullanabilen, Aktif olarak araç kullanabilen, Tercihen iyi derecede İngilizce bilen, Askerlik görevini yapmış , Bay 

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Ankara Sincan Organize Sanayi bölgesinde yer alan kent mobilyaları sektöründe faaliyet gösteren öncü bir kuruluş için,  Mekanik Bakım Onarım, Makine Operatörü, Gazaltı Kaynakçası, Montaj, personelleri arayışımız bulunmaktadır. 

  Aranan Nitelikler Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Ankara Sincan Organize Sanayi bölgesinde yer alan kent mobilyaları sektöründe faaliyet gösteren öncü bir kuruluş için,  Mekanik Bakım Onarım, Makine Operatörü, Gazaltı Kaynakçası, Montaj, personelleri arayışımız bulunmaktadır. 

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz büyük bir mobilya mağazası için -Ankara'da ikamet eden, -İstanbul yolu veya konya yolu üzerinde çalışabilecek,  -Satış konusunda tecrübeli, Bay - Bayan satış sorumlusu alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Danışmanlığını yapmakta olduğumuz büyük bir mobilya mağazası için -Ankara'da ikamet eden, -İstanbul yolu veya konya yolunda çalışabilecek, -Satış konusunda tecrübeli, Bayan satış sorumlusu alınacaktır.

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Ankara Sincan Organize Sanayi bölgesinde yer alan kent mobilyaları sektöründe faaliyet gösteren öncü bir kuruluş için,  Üretim Yönetimi departmanında çalışacak; - Üniversitelerin Teknik öğretmenliği veya Makine Mühendisliği Bölümlerinden mezun Bay (Askerliğini yapmış ) , Min. 5 yıl ve üstü iş tecrübeli , MRP , ERP. Program bilgili , ISO 9001/2008 eğitimli , İmalat ve montajda tecrübeli , Metal Literatürü bilgili , uluslararası normları bilen ve Kaynaklı imalat tecrübeli , NC. ve Üniversal Makina bilgili , Solidworks + auto-cad çizim programlarına hakim , Personel yönetiminde tecrübeli , sitres ve baskıyı tolere edebilecek kapasitede ,   32 – 45 yaş aralığında , ulaşım sorunu olamayan , esnek çalışma saatlerini sorun etmeyen , çalışkan , uyumlu , mesleğinin gerektirdiği bilgi ve tecrübe sahibi.      

  Aranan Nitelikler Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Ankara Sincan Organize Sanayi bölgesinde yer alan kent mobilyaları sektöründe faaliyet gösteren öncü bir kuruluş için,  Üretim Yönetimi departmanında çalışacak; - Üniversitelerin Teknik öğretmenliği veya Makine Mühendisliği Bölümlerinden mezun Bay (Askerliğini yapmış ) , Min. 5 yıl ve üstü iş tecrübeli , MRP , ERP. Program bilgili , ISO 9001/2008 eğitimli , İmalat ve montajda tecrübeli , Metal Literatürü bilgili , uluslararası normları bilen ve Kaynaklı imalat tecrübeli , NC. ve Üniversal Makina bilgili , Solidworks + auto-cad çizim programlarına hakim , Personel yönetiminde tecrübeli , sitres ve baskıyı tolere edebilecek kapasitede ,   32 – 45 yaş aralığında , ulaşım sorunu olamayan , esnek çalışma saatlerini sorun etmeyen , çalışkan , uyumlu , mesleğinin gerektirdiği bilgi ve tecrübe sahibi.

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Ankara Sincan Organize Sanayi bölgesinde yer alan kent mobilyaları sektöründe faaliyet gösteren öncü bir kuruluş için,  Üretim Planlama Departmanında çalışacak; - Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği Bölümlerinden mezun - En az 2 yıl deneyimli,  - MRP , ERP. Program bilgili , ISO 9001/2008 eğitimli , ileri seviyede bilgisayar kullanımı bilgili , - 23 – 45 yaş aralığında , ulaşım sorunu olamayan , esnek çalışma saatlerini sorun etmeyen , çalışkan , uyumlu , mesleğinin gerektirdiği bilgi ve tecrübe sahibi - Bay adaylar için Askerlik görevini tamamlamış Bay, Bayan Endüstri Mühendisi arayışımız bulunmaktadır. 

  Aranan Nitelikler Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Ankara Sincan Organize Sanayi bölgesinde yer alan kent mobilyaları sektöründe faaliyet gösteren öncü bir kuruluş için,  Üretim Planlama Departmanında çalışacak; - Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği Bölümlerinden mezun - En az 2 yıl deneyimli,  - MRP , ERP. Program bilgili , ISO 9001/2008 eğitimli , ileri seviyede bilgisayar kullanımı bilgili , - 23 – 45 yaş aralığında , ulaşım sorunu olamayan , esnek çalışma saatlerini sorun etmeyen , çalışkan , uyumlu , mesleğinin gerektirdiği bilgi ve tecrübe sahibi - Bay adaylar için Askerlik görevini tamamlamış Bay, Bayan Endüstri Mühendisi arayışımız bulunmaktadır. 

 • İş Açıklaması Müşteri Hizmetleri Banko Ekip Üyeleri Müşteri ile montaj ve nakliye hizmetlerinin verileceği gün konusunda mutabakat yapar. Gerekli bilgileri alarak sisteme veri girişini sağlar, faturayı kasadan keser ve hizmet bedelini teslim alır. Gün sonunda kasa kapanışı yapar ve mağaza ana kasa ile mutabakat sağlar. Müşteriden ürünleri kontrol ederek teslim alır. Gerektiğinde sıra kontrol ve ürün teslim alanında çalışır. Müşteri Hizmetleri Banko Ekip Üyeleri, Nakliye ve Müşteri Hizmetleri Grup Lideri’ne bağlı olarak çalışır.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, İyi derecede MS Office bilgisine sahip, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, part time (yarı zamanlı) çalışabilen, İletişim becerileri kuvvetli, güleryüzlü, Müşteri ve çözüm odaklı.

 • İş Açıklaması • Ankara Mağazası’na bağlı olarak, Antalya ile çevresinde belirlenmiş olan bölgedeki potansiyeli ve fırsatları araştırır. •Kurumsal Satış’ın hedefleri doğrultusunda potansiyel Kurumsal müşterilerin ziyaret edilmesi ve mağazaya müşteri olarak kazandırılması gibi konularda sahada aktif olarak müşteri ziyaretleri yapar. •Dalaman – Gazipaşa sahil şeridi içinde aktif müşteri ziyaretleri yaparak, satış potansiyeli yaratmaya yönelik sürekli yeni fırsatlar geliştirir. • IKEA Kurumsal’ın satışlarının ve bilinirliğinin artması için sahada iş geliştirme olanaklarını ve yeni fırsatları araştırır. • Kurumsal müşterilerin ihtiyaçlarına cevap verebilecek düzeyde IKEA ürün gamına hakimdir. • Müşteri ziyaretlerinde ortaya çıkan sonuçları ziyaret bazında günlük, haftalık,aylık olarak raporlar; müşterilerin taleplerini en hızlı şekilde yönetir. • Kendisini ürün özellikleri, hizmetler ve satış teknikleri konularında eğitir.

  Aranan Nitelikler Antalya’da ikamet etmek / edebilecek olmak Tercihen saha satış tecrübesi Tercihen üniversite mezunu Tercihen İngilizce bilgisi İleri düzeyde Office programları kullanımı Yerel pazar ve rekabet ortamı hakkında bilgi Gözetim altında olmadan aktif bireysel çalışma için gerekli hedef odaklılık ve yüksek sorumluluk bilinci İleri düzeyde iletişim ve sunum becerileri Yüksek iş takibi Çözüm odaklılık ve analitik bakış açısı Yüksek ikna kabiliyeti Seyahat engeli bulunmayan ve sürücü belgesine sahip (aktif araç kullanabilen) Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak

 • Kurumsal Satış Ekip Üyesi– Ikea Türkiye Ümraniye
  Ikea
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması • Ürün özellikleri ve sağlayacakları faydalar hakkında detaylı iş bilgisine sahip olmak ve bu bilgiyi müşterilerle paylaşmak • Bir işletme veya bir evin tamamını döşemekte olan müşterilerimize temel oda yerleşimleri, aksesuarlar, stil ve renk seçimleri konularında yardımcı olmak • Kurumsal müşterilerin ürün seçme, ödeme, teslimat ve montaj ile ilgili taleplerini koordine etmek • Müşteri siparişlerini ve satış sonrası durumu takip etmek • Müşterilerin daha önceden yapmış oldukları rezervasyonları etkileyebilecek stok çözümleri ile ilgilenmek • Satış ve servis durumunu takip etmek ve raporlamak • Kendisini ürün özellikleri, hizmetler ve satış teknikleri konularında eğitmek için eldeki kaynakları ve günlük tecrübelerini kullanmak • Ortaya çıkacak projeler ve görevler için Kurumsal Satış Uzmanı ile beraber sorumluluk almak.

  Aranan Nitelikler • En az lise mezunu • Tercihen ingilizce bilen • En az 6 aylık IKEA tecrübesine sahip • İletişim becerileri kuvvetli • İkna becerisi yüksek • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

 • Kasa Ekip Üyesi (Full-Time) - Ikea Ümraniye
  Ikea
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Ümraniye IKEA Mağazası, Kasa bölümünde çalışacak; Alışverişini tamamlayan müşterileri güleryüzle karşılayacak, Günlük kasa nakit akışını hatasız, çalışma prensiplerine uygun, hızlı ve güvenilir olarak gerçekleştirebilecek, Part Time (yarı zamanlı) çalışabilecek, Dinamik ve güleryüzlü part time çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu Dinamik ve güleryüzlü Yüksek iletişim becerisine sahip Öğrenmeye ve bilgiyi paylaşmaya istekli Problem çözme yeteneğine sahip Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Anadolu yakasında (tercihen Ümraniye çevresinde) ikamet eden

 • İş Açıklaması • Mağazadan müşterilere verilecek olan Nakliye ve Montaj Hizmetlerinin yönetimini gerçekleştirir. • Nakliye ve Montaj ile ilgili Müşteri Hizmetleri, Çağrı Merkezi, Banko Yönetimi, Nakliye Hizmetlerini verecek firmanın yönetimi/koordinasyonu ve IKEA Türkiye bünyesinde verilecek Montaj Hizmetlerinden sorumludur. • Günlük, haftalık ve aylık operasyonel faaliyetleri yönetir. • Müşterilerin ihtiyaçlarına yönelik aksiyonlar alır ve takip eder. • Etkili bir operasyon performansı sağlar ve tedarikçi performansını KPI’larla takip eder. • Mağaza Müşteri Hizmetleri Müdürü ve SO Nakliye ve Montaj Hizmetleri Müdürü ile birlikte bütçe yönetimi yaparak, mağaza bazlı bütçe ve hedef takibini yapar. • Nakliye ve Montaj Hizmetleri Müdürü, Mağaza Müşteri Hizmetleri Müdürü’ne ve SO Nakliye ve Montaj Hizmetleri Müdürü’ne bağlı çalışır.

  Aranan Nitelikler • En az 3 yıllık yöneticilik tecrübesine sahip • Üniversite mezunu • Tercihen İngilizce bilen • MS Office programlarına hakim • İletişim becerileri kuvvetli • Analitik düşünme becerisine ve raporlama yetkinliğine sahip • İyi derecede problem çözme ve organizasyon becerisine sahip • Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış

 • İş Açıklaması Alan Tasarım Uzmanı; Mağaza içerisindeki Ev Aksesuarlarıve Self Servis satış alanlarındaki medyaların ve aktivite alanlarının planlanmasından ve düzenlenmesinden sorumludur. Ürünlerin avantajlarını mümkün olan en düşük maliyetle en üst seviyeye çıkarmak amacıyla, ürün avantajlarını fonksiyonel, gerçekçi, ilham verici ve ticari bir şekilde anlatmak ve tanıtmak için satış ve lojistik departmanları ile birlikte çalışır. Mağaza aksesuar alanlarındaki medyalarda ilham verici, fonksiyonel ve ticari çözümler planlamak ve uygulamak Tüm bu alanların aydınlatma ve komünikasyonlarının konsepte uyumunu kontrol ve takip etmek Planlama ve işin uygulanmasında Satış ve Lojistik ekipleriyle birlikte rutinlere uygun çalışmak Aktiviteler, büyük ölçekli değişiklikler, departman planlamaları gibi ek projelerde görev almak.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Güzel Sanatlar Fakültesi'ne ait bölümlerinden mezun Alanında en az 2 yıl deneyime sahip (tercihen mağazacılık/perakende sektöründe) İyi düzeyde İngilizce bilen Ev dekorasyon trendleri konusunda bilgisahibi AutoCad ve diğer ilişkin bilgisayar programlarını kullanabilen Yüksek tempolu ve yüksek hacimli perakende ortamında çalışmaya istekli Ev Dekorasyonuna ilgili olan ve yaratıcı çözümler sunarak evde daha iyi bir yaşam için ilham verme konusunda istekli Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış İstanbul Avrupa Yakası'nda ikamet eden.

 • İş Açıklaması IKEA Ümraniye Mağazası bünyesinde, hasarlanmış ürünlerin montajı ve yeniden kazanılması işlerinde görev alacak, Full-time (tam zamanlı) olarak (akşam vardiyası, hafta sonu veya resmi tatillerde) çalışabilecek ekip üyeleri arıyoruz. Sorumluluklar : İade edilmiş ürünlerin arasından hasarlı veya eksik parçalı olanları tespit ederek gideceği lokasyonları belirlemek, Ayrılmış parçaları parça envanterini kullanarak yeniden paketlemek ve yerine yenisini koymak, İade edilmiş ürünlerin kayıtlarını düzenli olarak tutmak, Talimatlara göre Fırsat Köşesi`ne ürünler kurmak ve fiyatlandırmak, Fırsat Reyonu ve montaj alanlarının düzenli ve güvenli olmasını sağlamak, Fırsat Reyonu`ndaki müşterilerimize gerektiğinde yardımcı olmak, Çalışma arkadaşlarına ve müşterilerimize uygun stok ve ürün bilgisi sunabilmek için bilgisayar sistemlerini kullanmak.

  Aranan Nitelikler Meslek liselerinin ilgili bölümlerinden mezun olmak (Mobilya-Dekorasyon vb.), Takım çalışmasına yatkın olmak, Tercihen mobilya montajı konusunda tecrübeye sahip olmak, Esnek çalışma saatlerine ve vardiyalı çalışma sistemine uyum sağlamak, MS Office programlarını bilmek (Excel, Word, Powerpoint), Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış , Anadolu yakasında ikamet etmek.

 • İş Açıklaması Müşterilerine bir çok fikir, çözüm ve ilham sunmayı hedefleyen, mobilya ve ev aksesuarları sektöründe lider olan IKEA markasının İstanbul Bayrampaşa Mağazası'nda Satış, Yiyecek ve İçecek, Müşteri Hizmetleri bölümlerinde çalışarak fark yaratabileceğine inanan, perakende sektörüne ilgi duyan çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler İnsan ilişkileri kuvvetli, güleryüzlü, Ekip çalışmasına önem veren, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek. · Başvurularınızda yarı zamanlı / tam zamanlı çalışma tercihlerinizi ve varsa çalışmak istediğiniz bölümleri belirtmenizi rica ederiz.

 • İş Açıklaması Nakliye ve Müşteri Hizmetleri Ürün Teslim Ekip Üyesi ürünlerin banko tesliminden önce banko sırasında kontrolünden sorumludur. Ürünlerin tesliminden önce detaylı kalite kontrolü yaptıktan sonra teslim ve tesellüm belgesi ile nakliye firmasına teslim eder. Gerektiğinde sıra kontrol işlemlerini yürütür ve banko ekibine destek olur. Nakliye ve Müşteri Hizmetleri Ürün Teslim Ekip Üyesi, Nakliye ve Müşteri Hizmetleri Grup Liderine bağlı çalışır.

  Aranan Nitelikler Benzer bir işte en az 1 yıllık iş tecrübesine sahip, En az ortaokul mezunu, Detaycı, Çözüm odaklı, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak.

 • Mobilya Montaj Ekip Üyesi
  Ikea
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Montaj Hizmetleri Montaj Ustası ve Ekip Üyesi montaj işlemlerinin müşterinin evinde yapılmasından sorumludur. Gün içerisinde ve bitiminde yöneticisine düzenli raporlama yapar. Müşterileri evlerinde ziyaret ederek problemli ürünlerin tespitini yapmaktan, gerekli durumlarda nakliye ve montajını sağlayarak müşteri problemlerini çözmekten sorumludur. Garanti kapsamında olan tamir edilebilecek ürünlerin tamiratını sağlayarak müşteri problemlerini çözer. Kalite problemli ürünleri tespit ederek Ürün Geri Kazanım Departmanı’na iletir. Montaj Hizmetleri Montaj Ustası ve Ekip Üyesi, Montaj Hizmetleri Grup Lideri’ne bağlı çalışır.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, tercihen teknik liselerin ilgili bölümlerinden mezun (Ahşap Teknolojisi, Mobilya ve Dekorasyon vb.), Sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen, Mobilya ürün bilgisine ve montaj becerisine sahip, Müşteri odaklı ve ikna kabiliyeti yüksek, Problem çözme becerisine sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak.

 • İş Açıklaması Montaj Hizmetleri Montaj Ustası ve Ekip Üyesi montaj işlemlerinin müşterinin evinde yapılmasından sorumludur. Gün içerisinde ve bitiminde yöneticisine düzenli raporlama yapar. Müşterileri evlerinde ziyaret ederek problemli ürünlerin tespitini yapmaktan, gerekli durumlarda nakliye ve montajını sağlayarak müşteri problemlerini çözmekten sorumludur. Garanti kapsamında olan tamir edilebilecek ürünlerin tamiratını sağlayarak müşteri problemlerini çözer. Kalite problemli ürünleri tespit ederek Ürün Geri Kazanım Departmanı’na iletir. Montaj Hizmetleri Montaj Ustası ve Ekip Üyesi, Montaj Hizmetleri Grup Lideri’ne bağlı çalışır.

  Aranan Nitelikler Benzer bir işte en az 1 yıllık iş tecrübesine sahip, Tercihen lise (teknik lise) mezunu Sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen Mobilya ürün bilgisine ve montaj becerisine sahip Müşteri odaklı ve ikna kabiliyeti yüksek Problem çözme becerisine sahip Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak.

 • İş Açıklaması Montaj Hizmetleri Montaj Ustası mobilya(oturma odası, yatak odası, mutfak, banyo vb.) montaj işlemlerinin müşterinin evinde yapılmasından sorumludur. Gün içerisinde ve bitiminde yöneticisine düzenli raporlama yapar. Müşterileri evlerinde ziyaret ederek problemli ürünlerin tespitini yapmaktan, gerekli durumlarda nakliye ve montajını sağlayarak müşteri problemlerini çözmekten sorumludur. Garanti kapsamında olan tamir edilebilecek ürünlerin tamiratını sağlayarak müşteri problemlerini çözer. Kalite problemli ürünleri tespit ederek ilgili departmana iletir.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, tercihen teknik liselerin ilgili bölümlerinden (Ahşap Teknolojisi, Mobilya ve Dekorasyon vb.) mezun En az 3 yıl mobilya montajı konusunda tecrübeli Sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen Mobilya ürün bilgisine ve montaj becerisine sahip Tam zamanlı çalışabilecek Müşteri odaklı ve ikna kabiliyeti yüksek Problem çözme becerisine sahip Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak.

 • İş Açıklaması Montaj Hizmetleri Montaj Ustası ve Ekip Üyesi; mobilya(oturma odası, yatak odası, mutfak, banyo vb.) montaj işlemlerinin müşterinin evinde yapılmasından sorumludur. Gün içerisinde ve bitiminde yöneticisine düzenli raporlama yapar. Müşterileri evlerinde ziyaret ederek problemli ürünlerin tespitini yapmaktan, gerekli durumlarda nakliye ve montajını sağlayarak müşteri problemlerini çözmekten sorumludur. Garanti kapsamında olan tamir edilebilecek ürünlerin tamiratını sağlayarak müşteri problemlerini çözer. Kalite problemli ürünleri tespit ederek ilgili departmana iletir.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, tercihen teknik liselerin ilgili bölümlerinden mezun Sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen Mobilya ürün bilgisine ve montaj becerisine sahip Tam zamanlı çalışabilecek Müşteri odaklı ve ikna kabiliyeti yüksek Problem çözme becerisine sahip Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak.

 • İş Açıklaması We are looking for Management Trainees who are willing to make a career in retail sector. During one year management trainee programme, trainees will work in the different departments in Bayrampaşa IKEA Departments.

  Aranan Nitelikler University graduate preferably in the fields of Business Administration, Industrial Engineering, Economy departments, Fluency in English, Advanced computer knowledge, Strong analytical and numerical skills, A good team player with outstanding communication skills, Eager to learn and share knowledge with people, Set, plan and accomplish goals under deadlines, Willingness and potential for learning and development, Interest in retail sector, Male candidates must have completed their military service, Mobile

 • İş Açıklaması Alan Tasarım Uzmanı; Mağaza içerisindeki Ev Aksesuarları ve Self Servis satış alanlarındaki medyaların ve aktivite alanlarının planlanmasından ve düzenlenmesinden sorumludur. Ürünlerin avantajlarını mümkün olan en düşük maliyetle en üst seviyeye çıkarmak amacıyla, ürün avantajlarını fonksiyonel, gerçekçi, ilham verici ve ticari bir şekilde anlatmak ve tanıtmak için satış ve lojistik departmanları ile birlikte çalışır. • Mağaza aksesuar alanlarındaki medyalarda ilham verici, fonksiyonel ve ticari çözümler planlamak ve uygulamak • Tüm bu alanların aydınlatma ve komünikasyonlarının konsepte uyumunu kontrol ve takip etmek • Planlama ve işin uygulanmasında Satış ve Lojistik ekipleriyle birlikte rutinlere uygun çalışmak • Aktiviteler, büyük ölçekli değişiklikler, departman planlamaları gibi ek projelerde görev almak

  Aranan Nitelikler • Üniversitelerin Güzel Sanatlar Fakültesi'ne ait bölümlerinden mezun, • Tercihen İngilizce bilgisi • Ev dekorasyon trendleri ve iç mekan tasarımı bilgisi • AutoCad dahil olmak üzere bilgisayar bilgisi • Yüksek tempolu ve yüksek hacimli perakende ortamında çalışmaya istekli • Ev Dekorasyonuna ilgili olan ve yaratıcı çözümler sunarak evde daha iyi bir yaşam için ilham verme konusunda istekli • Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış

 • İş Açıklaması ANKARA IKEA Mağazası Müşteri Hizmetleri Departmanı'nda çalışacak; Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışabilecek, Ürün değişim ve iade işlemlerinde müşterilerin önerilerini ve şikayetlerini dinleyebilecek, Çocuk Cenneti, Back Office ve Danışma gibi bölümlerde de görev alabilecek, Ortaya çıkan problemlere hızlı, pratik ve prosedürlere uygun çözümler sunabilecek, Part time çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu veya üniversite öğrencisi, Dinamik, ayakta çalışmaya istekli, güleryüzlü ve prezentabl, Yüksek iletişim becerisine sahip, Öğrenmeye ve bilgiyi paylaşmaya istekli, Problem çözme yeteneğine sahip, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen,

 • İş Açıklaması Yiyecek & İçecek Ekip Üyeleri, yiyecek hizmetlerinde IKEA Konsepti'nin hayata geçirilmesinde Yiyecek & İçecek Grup Lideri'ne bağlı olarak çalışırlar. · IKEA Restoran ve Cafe’lerinde etkili bir operasyon sağlayarak mağaza ziyaretçilerine ve IKEA çalışanlarına iyi bir alışveriş tecrübesi yaşatılmasında aktif rol oynayabilen, · Hijyen, iş sağlığı ve güvenliği vb. kanunlar hakkında bilgi sahibi olan ve bu bilgileri uygulamaya geçirebilen, · Tüm yiyecek ve içecek ürünlerini onaylanan reçeteler doğrultusunda hazırlayabilen, · Bulaşıkhane, Soğuk Mutfak, Sıcak Mutfak Servisi, Personel Restoranı, Kasa, Üretim, Mutfak ve Depo rutinlerini uygulayabilen, · Satış arttırıcı yöntemleri uygulayabilen, · Stok kontrol prosedürleri uyarınca kasa ve mutfak koordinasyonun sağlanmasına yardımcı olabilen, · Bir sonraki gün için planlanan ürün hazırlıklarını kontrol edebilen ve sipariş - stok durumu hakkında sorumlu yöneticiyi bilgilendirebilen part-time (yarı zamanlı) çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler · En az lise mezunu, · Takım çalışmasına yatkın, · Esnek çalışma saatlerine uyumlu, part-time olarak çalışabilen, · Müşteri ve hizmet odaklı çalışma becerisine sahip, · Azimli, dinamik ve güleryüzlü, · Çabuk organize olabilen, · Ankara'da ikamet eden.

 • İş Açıklaması • Ürün özellikleri ve sağlayacakları faydalar hakkında detaylı iş bilgisine sahip olmak ve bu bilgiyi müşterilerle paylaşmak, • IKEA kültürünün güçlü olduğu, müşterilerimize değer verilen ve onların önemsendiği bir ortam yaratmak, • Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak görev yaptıkları bölümün satış hedeflerini gerçekleştirmek, • Satış alanının düzenini sağlamak, • Esnek çalışma saatlerine ve vardiya sistemine uyum sağlamak, • Ortaya çıkacak projeler ve görevler için sorumluluk almak.

  Aranan Nitelikler • En az lise mezunu, • Perakende sektöründe satış konusunda en az2 yıl tecrübeli, • Bilgisayar kullanımına hakim, • Müşteri odaklı ve ikna kabiliyeti yüksek, • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, • Anadolu yakasında ikamet eden

 • İş Açıklaması IKEA Bayrampaşa Mağazası, mobilya ve aksesuar ürünleri satış alanlarında çalışacak; Perakende sektöründe kariyer yapmayı hedefleyen, Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak görev yaptıkları bölümün satış hedeflerini gerçekleştirecek, Reyon düzenini sağlayacak, Part-Time (Yarı Zamanlı) çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Satış tecrübesi olan, Dinamik ve güleryüzlü, Yüksek iletişim becerisine sahip, Öğrenmeye ve bilgiyi paylaşmaya istekli, Problem çözme yeteneğine sahip, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Avrupa yakasında (tercihen Bayrampaşa'ya yakın semtlerde) ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli.

 • İş Açıklaması IKEA Bayrampaşa Mağazası, Mobilya ve Aksesuar ürünleri satış alanlarında çalışacak; • Ürün özellikleri ve sağlayacakları faydalar hakkında detaylı iş bilgisine sahip ve bu bilgiyi müşterilerle paylaşacak, • IKEA kültürünün güçlü olduğu ve müşterilerimizin ve çalışanlarımızın bağlılıklarına değer verilen ve önemsenen bir ortam yaratacak, • Perakende sektöründe kariyer yapmayı hedefleyen, • Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak görev yaptıkları bölümün satış hedeflerini gerçekleştirecek, • Reyonunun düzenini sağlayacak, • Dinamik ve güleryüzlü, • Ortaya çıkacak projeler ve görevler için sorumluluk alacak adaylar.

  Aranan Nitelikler · En az lise mezunu, · Satış tecrübesi olan, · Dinamik ve güleryüzlü, · Yüksek iletişim becerisine sahip, · Öğrenmeye ve bilgiyi paylaşmaya istekli, · Problem çözme yeteneğine sahip, · Esnek çalışma saatlerine (hafta sonu ve akşam vardiyası) uyum sağlayabilecek, · Avrupa yakasında (tercihen Bayrampaşa çevresinde) ikamet eden, · Erkek adaylar için askerlik hizmetinin tamamlanmış

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz mobilya sektörünün lider kuruluşlarından olan kurumsal müşterimiz için, Kurtuluş lokasyonunda görev almak üzere ''Mağaza / Ön Muhasebe Asistanı'' arıyoruz.   Mağazanın ön muhasebe süreçlerini yürütülmesi, Gerektiğinde satışa destek verilmesi, Mağaza yöneticilerinin asiste edilmesi ve müşterilerilerin doğru bir şekilde yönlendirilmesi, Markayı, kurumun belirlediği kriterler doğrultusunda en iyi şekilde temsil edilmesi.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu,  Ön muhasebe bilgisine sahip, Tercihen mobilya sektöründe ve benzer pozisyonda en az 1 yıl deneyimli, Güleryüzlü, iletişim becerisi yüksek, pozitif ve dinamik, Dış görünümüne önem veren, diksiyonu düzgün, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Yoğun iş temposunda çalışabilecek, Avrupa yakasında ikamet eden ve Kurtuluş bölgesine ulaşım sorunu olmayan, 35 yaşını aşmamış, bayan.

 • İş Açıklaması ​ Danışmanlığını yapmakta olduğumuz mobilya sektörünün lider kuruluşlarından olan kurumsal müşterimiz için aşağıdaki niteliklere uygun ''Satış Danışmanları'' arıyoruz. Müşterilere ürün ve hizmetlerle ilgili detaylı bilgi vererek satışları gerçekleştirmek, Müşteriden gelen talepleri takip ederek, memnuniyet odaklı şekilde sonuçlanmasını sağlamak, Markayı, kurumun belirlediği kriterler doğrultusunda en iyi şekilde temsil etmek.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Tercihen mobilya sektöründe ve satış konusunda en az 2 yıl deneyimli, İletişim becerisi ve ikna kabiliyeti yüksek, Markayı en iyi şekilde temsil edebilecek, Güleryüzlü, pozitif ve dinamik, Dış görünümüne önem veren, diksiyonu düzgün, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Yoğun iş temposunda çalışabilecek, Avrupa yakasında ikamet eden.

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Ofis Mobilyaları üzerine faaliyet gösteren saygın ve sektöründe lider bir şirketimiz için" SATIŞ GELİŞTİRME YÖNETİCİSİ” aramaktayız. Üniversitelerin Mimarlık, İç Mimarlık veya Endüstriyel Tasarım,İşletme veya Mühendislik bölümlerinden mezun, İş geliştirme, satış ve müşteri yönetimi alanında en az 4-5 yıl deneyimli, tercihen mobilya sektöründe deneyimli Bütçe, proje yönetimi, iş takibi, raporlama tekniklerine hakim Yeni müşteri potansiyelleri oluşturacak ve mevcut müşterilerle ilişkilerin devamlılığını sağlayabilecek Büyük ve orta ölçekli şirketler, proje ve mimarlık büroları ve yatırımcılardan oluşan portföye, proje bazlı satış gerçekleştirebilecek İletişim ve müzakere yeteneği güçlü, yazılı ve sözlü sunum beceresine sahip Analitik, detaylara önem veren ve ekip çalışmasına uyumlu Pazardaki gelişmeleri ve rakip firma faaliyetlerine takip edecek ve aksiyon alabilecek İyi derecede ingilizce bilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, 35 yaşını aşmamış , pozitif ve prezantabl

  Aranan Nitelikler

/
6
 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Videolu İlan

  Eski Hükümlü

 • Staj

  Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

 • Sorulu İlan

  Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - Mobilya/Dekorasyon İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?