Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Spor İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Spor
 • İş AçıklamasıTesis içerisindeki tüm mekanik, elektromekanik, inşaat ve havuz işletiminde; operasyonel bakım ve işletim görevlerini yerine getirmek. Tüm teknik malzemelerin sorumluluğunu almak.

  Aranan NiteliklerBİLKENT TESİSİMİZDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE, Benzer tesiste veya işletmede en az 2-3 yıl çalışmış, Elektrik-Elektromekanik konularında bilgi sahibi, Klima-havalandırma, ısıtma-soğutma, havuz ve sıhhi tesisat konularında tecrübeli, Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, 25-42 yaşları arasında, Askerlikle ilişiği bulunmayan (erkek adaylar), Tercihen havuz operatörlüğü belgesine sahip. Mekanik/Elektrik Tesisat Teknikeri veya Teknisyeni alınacaktır.

  Sektör: Spor

  Pozisyon: Teknisyen, Tekniker

 • İş AçıklamasıTesisin temizlik işlerini düzenli olarak yapmak.

  Aranan NiteliklerİZMİR TESİSİMİZDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE, - Çamaşırhane işleyişi konusunda bilgi sahibi, - Vardiyalı çalışmaya engeli bulunmayan, -Titiz ve düzenli, - Sorumluluk sahibi, - Dış görünüşüne özen gösteren, - İnsan ilişkilerinde başarılı, - 18-40 yaşları arasında, - Askerlikle ilişiği bulunmayan, (erkek adaylar için) GENEL HİZMET ELEMANI alınacaktır.

  Sektör: Spor

  Pozisyon: Eleman, Housekeeper

 • Diyetisyen (Mersin)

  SPORTS INTERNATIONALMersin(İçel) 26 Eylül 2017

  İş AçıklamasıÜyelerin spor yaparken sağlıklı ve dengeli beslenme konusunda bilgi edinmelerini sağlamak. Üyelere formlarını korumak, form kazanmak veya kilo verme, kilo alma, çocuklarda kilo sorunu, gebelikte beslenme gibi konularda karşılıklı görüşmeler yaparak bilgi vermek ve istenilen hedefe ulaşmalarında yardımcı olmak. Üyeleri periyodik olarak aramak ve kontrollerini yapmak üzere tesise davet etmek.

  Aranan NiteliklerMERSİN MARİNA TESİSİMİZDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE; - Üniversitelerin Beslenme ve Diyetetik Bölümü Mezunu, - Alanında en az 3 yıl iş deneyimi olan, - Referans verebilecek, - Orta derecede İngilizce bilen, - İlkyardım Konularında bilgi sahibi, - Haftasonu çalışma engeli bulunmayan, - Alanındaki gelişmeleri takip eden, - İletişim becerisi ve ikna kabiliyeti yüksek, - Prezantabl, - İnsan ilişkilerinde başarılı, - 25-40 yaşları arasında, - Full-time çalışacak, Diyetisyen alınacaktır.

  Sektör: Spor

  Pozisyon: Diyetisyen

 • İş Açıklaması2,ŞUBEMİZ BATIŞEHİR DEĞİŞİM FITNESS, SPA VE GÜZELLİK MERKEZİMİZ'DE aşağıda belirtilmiş olan niteliklere uygun takım arkadaşları arıyoruz... -Yeni açılan spor merkezimizde üyelik satışı yapmak -Yapılan satışın öncesi ve sonrası takibini yapıp satışı yönetmek -Satış ekibinin satışlarının gerçekleştirmesine yardımcı olup,işi iyleştirici fikirler üretmek -Satış raporlamalarını düzenli olarak yapmak -Satış ekibi ile uyumlu bir şekilde çalışıp iş akışını takip etmek

  Aranan Nitelikler- Sektörel tecrübeye sahip -prezantabl,dış görünüşüne özen gösteren -enerjisi yüksek,pozitif düşünce yapısına sahip -Ekip çalışmasına uygun -Güleryüzlü -İletişimi güçlü -Hedefleri olan -Sorun çözebilen ve sorumluluk alan

  Sektör: Spor

  Pozisyon: Müdür Yardımcısı, Lider

 • İş AçıklamasıTesisin üyelik satış hedeflerine ulaşması için gerekli sorumluluğu taşıyarak kendisi için belirlenen satış hedeflerini realize etmek.

  Aranan NiteliklerANKARA SİNPAŞ ALTINORAN Tesisimizde görevlendirilmek üzere; En az YÜKSEK OKUL MEZUNU, 22-30 yaşları arasında, Dış görünüşüne özen gösteren, Tercihen İngilizce bilen, Takım çalışmasına yatkın İkna kabiliyeti yüksek, İnsan ilişkilerinde başarılı, Telefonda iletişim yeteneğine sahip, Hırslı, sabırlı, güler yüzlü, Hafta sonları ve vardiyalı çalışmaya engeli olmayan Satış alanında kariyer hedefleyen, Bay/ Bayan SATIŞ DANIŞMANI ALINACAKTIR.

  Sektör: Spor

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • İş AçıklamasıTesisin Teknik Hizmetler işinde görev almak.

  Aranan NiteliklerİSTANBUL ATAKÖY TESİSİMİZDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE, - Benzer tesiste veya işletmede en az 2-3 yıl çalışmış, - Havuz kimyasalları, havuz tesisatı, havuz ekipmanları konularında tecrübeli, - Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, - MS Office programlarını kullanabilen (özellikle Excel, Word), - Havuz operatörlüğü belgesine haiz, - 28-42 yaşları arasında, - Askerlikle ilişiği bulunmayan (erkek adaylar), - Avrupa Yakası'nda ikamet eden, Havuz Operasyon Sorumlusu alınacaktır.

  Sektör: Spor

  Pozisyon: Tekniker, Teknisyen

 • Resepsiyon Elemanı

  Sports Universeİstanbul Anadolu 26 Eylül 2017

  İş AçıklamasıSports Universe içerisinde enerji ve heyecanı misafirlerimize yansıtabilecek, Sports Universe ruhunu kendi vizyonu ile birleştirerek fark yaratacak, heyecanlı ve pozitif adayları ailemize bekliyoruz.

  Aranan Niteliklerİstenen Yetenek ve Uzmanlıklar Tercihen üniversitelerin Halkla İlişkiler bölümünden mezun, Ön Büro konusunda en az 2 yıl deneyimli, Güleryüzlü, dinamik, proaktif ve vizyon sahibi, Tercihen ingilizce bilen, Güçlü ve etkili iletişim kurabilen, Etkileme ve yönlendirme becerisine sahip, Misafir memnuniyetine önem veren ve misafir odaklı çalışabilen, Takım çalışmasına yatkın, Disiplinli, sorumluluk sahibi. Ofis programlarını iyi kullanabilen, Sorun çözebilen, sorumluluk alabilen, pratik Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden Güleryüzlü ve prezantabl Ekip çalışmasına önem veren Vardiyalı çalışma problemi bulunmayan

  Sektör: Spor

  Pozisyon: Eleman, Yetkili Yardımcısı, Danışman

 • İş AçıklamasıŞehrin yeni spor ve sağlık merkezi Fitness City, birincil hedefi olan “kaliteli ve güleryüzlü hizmet anlayışıyla yola çıktı. Fitness City, uzman kadrosu ve nezih mekanıyla yalnız fitness ve sporda değil, sağlık, beslenme, bakım, güzellik gibi farklı alanlarda da üstün nitelikli hizmetler sunuyor. Dragos ve Maltepe şubelerimiz içerisinde eğlenceli, pozitif çalışma ortamında spor merkezimizin temizliğinden sorumlu olacak çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan NiteliklerFitnesscity spor merkezimiz Dragos ve Sancaktepe şubesinde temizlik bölümünde görevlendirmek üzere aşağıdaki niteliklerde Bay ve Bayan temizlik görevlisi alınacaktır. • Tercihen Temizlik sektöründe deneyimli • İletişim becerileri güçlü, ekip çalışmasına inanan • Misafir ilişkilerinde çözüm odaklı ve sabırlı

  Sektör: Spor

  Pozisyon: Temizlikçi

 • İş AçıklamasıFitness bölümünde üye ölçümlerini yapmak, egzersiz programlarını hazırlamak ve takip etmek, Stüdyo grup derslerinde yetkinliği olan konularda ders vermek.

  Aranan NiteliklerGes Global A.Ş bünyesindeki Fitnesscity Dragos Spor İşletmemiz'de Pilates Eğitmeni olarak Bayan adaylar aranmaktadır. Üniversitelerin Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu bölümlerinden mezun, Fitness ve / veya stüdyo derslerinde tecrübesi olan, Federasyon onaylı 1.Kademe antrenörlük belgesine sahip Tercihen Pilates Reformer dersi verebilen, Minimum 3 yıllık iş deneyimine sahip Personel Training/Özel ders verebilen Grup Egzersizleri konusunda deneyimli Takım çalışmasına inanan, Güler yüzlü ve üye ihtiyaçları konusunda duyarlı, Esnek çalışma saatlerine uygun, Sporu yaşam tarzı olarak benimsemiş ve kişisel antrenman disiplini olan adaylar aranmaktadır.

  Sektör: Spor

  Pozisyon: Eğitmen

 • İş AçıklamasıTaksim ve Mecidiyeköy'de bulunan otellerimizde görevlendirilmek üzere, 'SPA Terapisti' pozisyonunda çalışacak ekip arkadaşları aramaktayız.

  Aranan NiteliklerMEB onaylı 608 saatlik kursu tamamlamış, sertifika sahibi, Üniversite ya da yüksekokul mezunu, SPA sektöründe en az 3 yıl deneyimli, Bay ve bayan misafirlerlere SPA terapilerine ait hizmetleri verebilecek, İnsan ilişkilerinde başarılı, dış görünüşüne özen gösteren ve güler yüzlü, Dinamik ve detaylara önem veren, Takım çalışmasına ve esnek çalışma saatlerine uyumlu adaylar.

  Sektör: Spor

  Pozisyon: Terapist

 • Kasiyer İstanbul

  Unal Groupİstanbul Avrupa 26 Eylül 2017

  İş AçıklamasıKurumsal değerlerimize bağlı, aşağıda yer alan niteliklere sahip Sportime Nike ve Sneaks Up mağazalarımızda görevlendirilecek bayan kasiyer aramaktayız.

  Aranan NiteliklerEn az Lise, tercihen üniversite mezunu Perakende sektöründe 2 yıl deneyimli Dış görünümüne önem veren Detaycı, dikkatli ve titiz çalışan Diksiyonu düzgün, İletişimi kuvvetli, ekip çalışmasına yatkın Ofis programlarını temel düzeyde kullanabilen Pos, kasa, güvenlik sistemleri hakkında bilgi sahibi Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmayı ilke edinmiş Vardiyalı sisteme ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Spor

  Pozisyon: Kasiyer

 • Fitness Eğitmeni

  SPORTS INTERNATIONALAnkara, İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, İzmir, Mersin(İçel) 26 Eylül 2017

  İş AçıklamasıTesise gelen üye ve misafirlerin ihtiyaçlarına uygun olan egzersiz programını hazırlamak, Programın doğru şekilde uygulanması için gerekli takibi yapmak, Üyenin hazırlanan programa sağlıklı bir şekilde devam etmesine yardımcı olmak, Üyelik yenileme programını uygulamak, Üyelerin tüm faaliyetlere katılımlarını sağlamak için gerekli sorumlulukları yerine getirmek.

  Aranan Nitelikler- BESYO öğrencisi/mezunu* - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, - İnsan ilişkilerinde başarılı, - Prezantabl, - Full-time, - 18-30 yaşları arasında bay/bayan, İSTABUL (Avrupa-Asya), ANKARA, İZMİR, MERSİN Tesislerimizde Görevlendirilmek Üzere Fitness Eğitmenleri alınacaktır. *Antrenörlük Belgesi olanlar tercih sebebidir.

  Sektör: Spor

  Pozisyon: Sporcu

 • Foto Finish Operatörü

  Firma Adı Gizliİstanbul Avrupa 21 Eylül 2017

  İş AçıklamasıGenel Müdürlüğü İstanbul'da bulunan büyük bir yapının TV Bölümünde görev alacak Foto-Finish Operatörü aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler• Meslek Yüksek Okulu Mezunu, • Bilgisayar donanımı konusunda bilgi sahibi, • Titiz, dikkatli ve takım çalışması yapabilecek, • Tercihen İngilizce bilen, • Esnek çalışma düzenine uyabilecek • 30 Yaşını Aşmamış, • Seyahat engeli olmayan • Erkek • Askerlik görevini tamamlamış.

  Sektör: Spor

  Pozisyon: Eleman

 • Satış ve Üyelik Hizmetleri Temsilcisi

  Attaş Alarko Turistik Tesislerİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 22 Eylül 2017

  İş AçıklamasıAlarko Turizm Grubu bünyesindeki Hillside City Club İstinye Spor İşletmemiz'de Satış ve Üyelik Hizmetleri Departmanı’nda Satış ve Üyelik Hizmetleri Temsilcisi olarak görev almak üzere takım arkadaşı arıyoruz. Şirketin satış hedefleri ve misafir ihtiyaçları doğrultusunda satış faaliyetlerinin yürütülmesi, hedeflerin gerçekleştirilmesi, misafir memnuniyetinin korunması, geliştirilmesi, ürünün satış ve satış sonrası hizmetinden sorumlu olunması.

  Aranan Niteliklerİnsan ilişkilerinde başarılı, iletişim becerisi yüksek Etkileme ve ikna becerisine sahip Dinamik, güleryüzlü, gelişime açık ve ekip çalışmasına yatkın Müşteri odaklı ve proaktif Hizmet sektöründe minimum 2 yıl deneyimli MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen İyi derecede İngilizce bilen

  Sektör: Turizm, Hizmet / İşletme Servisi, Spor

  Pozisyon: Yetkili, Uzman, Satış Temsilcisi, Uzman Yard, Temsilci

 • İş AçıklamasıAlbatros Spor Kulübü altyapı ve spor okullarında görev almak üzere personel arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerTercihen Üniversitelerin BESYO, Antrenörlük, Spor Yöneticiliği bölümlerinde okuyan veya mezun, Tercihen Cimnastik Antrenörlüğü Belgesine sahip, Çocuklarla çalışma konusunda deneyimli veya istekli, Enerjik ve pozitif, İletişim becerileri güçlü, Sabırlı ve dikkatli Çalışma prensiplerine sadık Sorumluluk sahibi Esnek çalışma saatlerine uyabilen Sınıf yönetimi becerisi yüksek Sporu yaşam tarzı olarak benimsemiş bir spor eğitmeni olarak fiziksel görünümüne özen gösteren, Cumartesi-Pazar günleri çalışabilecek Çocukların gelişim süreçlerini takip ederek ebeveynlere geri bildirimlerde bulunabilecek takım arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: Spor

  Pozisyon: Antrenör

 • İş AçıklamasıTercihen fitness merkezlerinde teknik departmanda çalışmış Mekanik - Elektrik sorunlarında ilk müdahaleleri yaparak onarımlarını sağlanması, genel bakım ve kontrollerin yapılması ve raporlanması. Yüzme havuzu bakım ve temizliğinin yapılması Isıtma ve soğutma sistemlerinin günlük işlerliğinin yürütülmesi

  Aranan NiteliklerTercihen fitness ve spor merkezlerinde çalışmış Esnek çelışma saatlerine uyum sağlayabilecek İstanbul tercihen Anadolu Yakasında ikamet eden, Askerlik sorunu olmayan ve aktif araç kullanabilen, Takım çalışmasına yatkın, Bilgisayar Kullanabilen, Günlük raporlama yapabilecek

  Sektör: Spor

  Pozisyon: Bakım Onarım Teknikeri

 • Spor/Jimnastik Eğitmeni

  Gymlandİzmir 19 Eylül 2017

  İş AçıklamasıFirmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda SPOR/JİMNASTİK EĞİTMENİ alınacaktır.

  Aranan NiteliklerTercihen Üniversitelerin BESYO, Antrenörlük,Spor Yöneticiliği, Rekreasyon ve Çocuk Gelişimi bölümlerinden mezun veya Cimnastik Antrenörlüğü Belgesine sahip, Çocuklarla çalışma konusunda deneyimli veya istekli, Enerjik ve pozitif, İletişim becerileri güçlü, Sabırlı ve dikkatli Çalışma prensiplerine sadık Sorumluluk sahibi Esnek çalışma saatlerine uyabilen Sınıf yönetimi becerisi yüksek Sporu yaşam tarzı olarak benimsemiş bir spor eğitmeni olarak fiziksel görünümüne özen gösteren, 02-11 yaş grubu öğrencilerine Temel Cimnastik Eğitimi verebilecek, Cumartesi-Pazar günleri çalışabilecek Çocukların gelişim süreçlerini takip ederek ebeveynlere geri bildirimlerde bulunabilecek, İzmir Karşıyaka şubesinde görev alacak, Takım arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: Spor

  Pozisyon: Antrenör, Eğitmen

 • İş AçıklamasıTaksim ve Mecidiyeköy'de bulunan otellerimizde görevlendirilmek üzere, ''Fitness Eğitmeni'' olarak çalışacak takım arkadaşı aramaktayız.

  Aranan NiteliklerBeden Eğitimi ve Spor Meslek Yüksekokulu Mezunu, Minimum 2 yıllık deneyim sahibi, Pilates, stüdyo dersleri ve kişiye özel eğitim verebilecek, Grup egzersizleri konusunda deneyimli, Kişiye özel antrenman programı hazırlayabilecek, Misafirlerimizin programları dahilindeki taleplerine cevap verebilecek, Tüm aktivite ekipmanlarından sorumlu olacak, Bir sporcu olarak dış görünüşüne özel gösteren, Misafir memnuniyetini ön planda tutan, Esnek çalışma saatlerine ve yoğun iş temposuna uyumlu, Tam zamanlı çalışacak, Bay adaylar için askerliğini tamamlamış, Güler yüzlü bay ya da bayan adaylar.

  Sektör: Spor, Otelcilik

  Pozisyon: Antrenör, Sporcu

 • İş AçıklamasıTaksim, Mecidiyeköy ve Florya'da işletmesini yaptığımız spa ve fitness merkezlerimizin satışından sorumlu olacak, 'Satış Temsilcisi' olarak görev alacak çalışma arkadaşı arıyoruz.

  Aranan NiteliklerSpa, fitness, masaj terapileri paket satışı konusunda deneyimli, İlgili alanda minimum 2 yıl çalışmış, Misafir memnuniyetini ön planda tutan, Şirket hedefleri doğrultusunda satış arttırıcı faaliyetleri planlayabilecek, Planlama ve organizasyon yeteneğine sahip, İfade kabiliyeti gelişmiş, Dış görümüşüne özen gösteren ve güler yüzlü, MS Office programlarını kullanabilen, Aktif çalışma ortamına ve yoğun iş temposuna uyumlanailecek, Bay adaylar için askerliğini tamamlamış, Bay ve bayan adaylar.

  Sektör: Spor

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • Çocuk Bakım Eğitmeni

  SPORTS INTERNATIONALAnkara, İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, İzmir, Mersin(İçel) 26 Eylül 2017

  İş AçıklamasıÜyelerimizin spor yaparken, 0-12 yaş grubuna dahil olan çocuklarının güvenli bir ortam içinde eğlenceli vakit geçirmelerini sağlamak.

  Aranan Nitelikler- En az Lise Mezunu (Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Bölümü ) , - İnsan ilişkilerinde başarılı, - Sabırlı, - Ekip çalışmasına yatkın, - İletişim becerisi güçlü, - Prezantabl, - 18 yaşını doldurmuş, - Full-time (Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Bölümü mezunu olmayan adayların başvuruları dikkate alınmayacaktır) İSTANBUL (Asya-Avrupa), ANKARA, İZMİR, MERSİN Tesislerimizde Görevlendirilmek Üzere"Çocuk Bakım Eğitmenleri" alınacaktır.

  Sektör: Spor

  Pozisyon: Eğitmen

 • Bayan Antrenör - Spor Eğitmeni

  Portakal Spor Kadınlara Özel Spor ve Sağlıklı Yaşam Merkezleri Zinciriİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Balıkesir, Bingöl, Giresun, İzmir, Kütahya 19 Eylül 2017

  İş AçıklamasıTürkiye genelinde açılmış ve yeni açılacak olan 40 ayrı lokasyonda bulunan Portakal Spor Kadınlara Özel Spor ve Sağlıklı Yaşam Merkezleri'nde görevlendirilmek üzere, tam ve yarı zamanlı çalışacak bayan antrenörler alınacaktır. www.portakalspor.com.tr

  Aranan NiteliklerAdayların beden eğitimi bölümünden mezun veya 3./4.Sınıf Öğrencisi, Profesyonel olarak bir spor dalı ile uğraşmış, Sertifika sahibi, Sigara kullanmayan, İkili ilişkilerinde güler yüzlü ve rahat, Etkili ve eğlenceli egzersiz yöntemlerini uygulayabilen, Tecrübeli, Referans gösterebilen, Bayan, Enerjik ve aktif yaşayan kişiler,öncellikle tercih sebebi olacaktır. Adayların kariyer planlarını antrenörlük konusunda yapmaları beklenmektedir. "İstanbul Avrupa Yakası(Bakırköy, Şişli, Mecidiyeköy, Bağcılar, Bahçelievler, Şirinevler, Silivri), Eskişehir, Kırklareli-Lüleburgaz, Tekirdağ-Çorlu, İzmir, Mersin, Manisa Akhisar, Kütahya, Giresun, Bingöl, Ağrı, Van, Tunceli ve Iğdır illerinden gelen CV ler öncelikli olarak değerlendirilecektir.”

  Sektör: Spor

  Pozisyon: Antrenör, Eğitmen, Sporcu

 • İş AçıklamasıFitnesscity Spor merkezimizin Dragos şubesi çocuk kulübünde üyelerimizin spor merkezimizi kullandığı zamanlarında 3-9 yaş arasındaki çocuklarının bakımını üstlenmek, eğlenceli ve eğitici faaliyetlerde bulunmalarını sağlamak.

  Aranan NiteliklerSpor salonumuzun çocuk bölümünün sorumluluğunu alabilecek Çocuk gelişimi veya Psikoloji mezunu Anadolu yakasında ikamet eden İnsan ilişkileri ve becerileri kuvvetli Çocuklarla kolay ve etkili iletişim kurabilen Microsoft office programlarını(Word,Excel,Outlook) kullanabilen Güleryüzlü, sabırlı Sigara kullanmayan 22-35 yaş aralığında

  Sektör: Spor

  Pozisyon: Psikolog, Öğretmen, Sorumlu

 • Resepsiyon Görevlisi

  Coliseum Sports Clubİstanbul Anadolu 13 Eylül 2017

  İş AçıklamasıÜye ve misafirleri güler yüzle karşılamak, Coliseum’un haberleşme ve iletişim hizmetlerini sunmak. Kurumun imajına uygun kılık, kıyafet ve davranışlar sergilemek. Çalışma alanının ve lobinin temizliği ve düzenini sağlamak, lobi alanında bulunan bilgi panolarının güncelliğini ilgili birimle koordineli olarak sağlamak. Her sabah bilgisayarlardan bir önceki güne ait işlemlerin kapanışını, Pos makinesinden de gün başı işlemini yapmak. Bir önceki güne ait üyelikleri kontrol etmek, gün içersinde yapılan üyelikleri sisteme girmek.

  Aranan NiteliklerTercihen en az lise mezunu olmak, Bilgisayar kullanabilmek, Yeniliklere, teknolojiye ve eğitimlere açık olmak, Güvenilir ve işletmeye sadık olmak, Güler yüzlü ve dinamik olmak.

  Sektör: Spor

  Pozisyon: Resepsiyonist

 • Satış Danışmanı

  SPORTS INTERNATIONALAnkara, İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, İzmir, Mersin(İçel) 26 Eylül 2017

  İş AçıklamasıTesisin üyelik satış hedeflerine ulaşması için gerekli sorumluluğu taşıyarak kendisi için belirlenen satış hedeflerini realize etmek.

  Aranan NiteliklerEn az YÜKSEK OKUL MEZUNU, 22-30 yaşları arasında, Dış görünüşüne özen gösteren, Tercihen İngilizce bilen, Takım çalışmasına yatkın İkna kabiliyeti yüksek, İnsan ilişkilerinde başarılı, Telefonda iletişim yeteneğine sahip, Hırslı, sabırlı, güler yüzlü, Hafta sonları ve vardiyalı çalışmaya engeli olmayan Satış alanında kariyer hedefleyen, Bay/ Bayan İSATANBUL (AVRUPA-ANADOLU), ANKARA, İZMİR, MERSİN Tesislerimizde Görevlendirilmek Üzere SATIŞ TEMSİLCİLERİ alınacaktır.

  Sektör: Spor

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • Temizlik Personeli

  Club Newadaİstanbul Anadolu 26 Ağustos 2017

  İş Açıklamasıtercihen bu sektörde çalışmış yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen hijyen ve düzen konusunda hassas güler yüzlü dinamik anadolu yakasında ikamet eden

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Spor

  Pozisyon: Temizlikçi

 • Satış Danışmanı

  Get Fit Sport & Fitness Clubİstanbul Anadolu 5 Eylül 2017

  İş AçıklamasıÜsküdar Çengelköy bölgesinde bulunan GETFİT Sports & Fitness Club bünyesinde Satış ve Üyelik Hizmetleri Departmanına Satış Temsilcisi olarak görev yapmak üzere; Tesisin Satış hedefleri doğrultusunda, Satış faliyetlerinin yürütülmesi,hedeflerin gerçekleştirilmesi,Tesisin tanıtımının yapılması,Üyelik satışı ve satış sonrası hizmetlerden sorumlu olunması.

  Aranan Nitelikler-20-30 yaşları arasında, -1-3 yıl deneyimli, -Daha önce spor salonlarında satış temsilciliği yapmış, -Anadolu yakasında ikamet eden, -İkna kabiliyeti yüksek, güler yüzlü, sabırlı, -İnsan ilişkilerinde başarılı, -Telefonla iletişim yeteneğine sahip, -En az lise mezunu, -Bay – Bayan çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Sektör: Spor

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • İş AçıklamasıBizimle birlikte çalışmak isteyen antrenör adaylarında ilk ve öncelikli şart Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Mezunu olmasıdır. Bir Fitintime antrenörü olmaya aday çalışma arkadaşlarımızda aradığımız diğer nitelikler: Anatomi ve fonksiyonel antrenman konseptlerine, basit beslenme ve antrenman bilimine hakim olması. Yapılacak antrenmanları üyelerimizin ihtiyaçlarına ve amaçlarına uygun şekillendirebilmesi. Üye raporlaması ve süreç takibini sağlayabilmesi, üyelerini motive edebilmesi. Dinleme ve iletişim özelliklerinin kuvvetli olması, üye beklentisi ve sonuç alma sürecini iyi yönetebilmesi. Üye memnuniyetini öncelikli hedef olarak koyabilmesi. Gelişen ve büyüyen Fitintime ailesinin bir parçası olabilecek takım oyuncusu ruhuna sahip olması. Fitness ve Wellness alanında kendini devamlı olarak geliştirmeye açık ve istekli olması.

  Aranan NiteliklerTürkiyenin ilk ve en büyük bireysel antrenman stüdyoları zinciri olan Fitintime, Türkiye çapında 50’ nin üzerinde lokasyonları için takım arkadaşları arıyor. Fitintime antrenörleri tek veya iki kişilik EMS antrenmanlarında her yaşta ve kondisyonda üyeleri enerjik ve motive bir şekilde sağlık ve güvenlik kuralları çerçevesinde antrenmanlarını yöneterek, hareketleri göstererek ve doğru yapılmasını sağlayarak görevini yerine getirmektedir. Üyelerin fitintime ile tanışmasından itibaren üye dosyaları sayesinde amaçlarına göre antrenmanlarını şekillendirmek, süreçlerini takip etmek, sonuca ilerleyen yolda motivasyonlarını sağlamak, sonrasında ise antrenman düzenini ayarlayarak formda ve sağlıklı kalmasını sağlamak. Antrenman sırasında doğru hareketlerin doğru yapılmasını ve tekniklerinin anlaşılmasına yardımcı olmak. Stüdyo yönetimi, üye ağırlama, stüdyo ve antrenman alanının düzenini sağlama konusunda tüm stüdyo ekibiyle uyum içerisinde bir takım olarak çalışmak.

  Sektör: Spor

  Pozisyon: Antrenör

 • Kayıt Memuru

  Firma Adı GizliKocaeli 21 Eylül 2017

  İş AçıklamasıHizmet esasına göre çalışan çok büyük bir Kuruluşun Kocaeli' de bulunan İşletmesinde Kayıt Memuru olarak görev yapacak çalışma arkadaşı alınacaktır.

  Aranan NiteliklerEn az Önlisans Mezunu, 35 yaşını aşmamış, Tercihen benzer pozisyonlarda çalışmış, MS Ofis programlarına hakim, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, İletişimi güçlü, takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Kocaeli'de ikamet eden veya edebilecek,

  Sektör: Spor

  Pozisyon: Memur

 • İş AçıklamasıFitnesscity spor merkezlerimizin Kartal merkez şubesinde Muhasebe bölümünde çalışacak ön muhasebeye hakim muhasebe personeli aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerÖn muhasebeye hakim Muhasebe ve/veya bilgisayar sistemi yönetiminde tecrübeli, Fatura ,kasa ,cari hesap, banka üyelik ve stok takiplerini yapabilecek, Muhasebe programlarını kullanabilen, POS işlemlerinde deneyimli, MS office programlarını etkin kullanabilen, İnsan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın, diksiyonu düzgün. Tercihen Spor-Fitness sektöründe çalışmış olmaları, Tercihen aktif araç kullanabilen B Sınıfı ehliyetli

  Sektör: Spor

  Pozisyon: Eleman

 • Resepsiyon Elemanı

  SPORTS INTERNATIONALAnkara, İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, İzmir, Mersin(İçel) 26 Eylül 2017

  İş AçıklamasıTesise gelen üye ve misafirleri güleryüzlü bir şekilde karşılamak. Tesisin iletişim merkezi olarak gelen telefonları hızlı ve doğru bir şekilde yönlendirmek. Üyelerden gelen öneri, istek ve şikayetleri ilgili bölümlere bildirmek.

  Aranan Nitelikler- En az lise mezunu - Askerlikle ilişiği bulunmayan, (Erkek adaylarda) - Dış görünüşüne özen gösteren, - Güleryüzlü, - Diksiyonu düzgün, - Enerjik - Sorumluluk sahibi, - Tercihen İngilizce bilen, - Hafta sonları ve vardiyalı çalışmaya engeli olmayan, - 20-35 yaş arasında, - Full-time, İSTANBUL (Asya-Avrupa), ANKARA, İZMİR, MERSİN Tesislerimizde Görevlendirilmek Üzere Resepsiyon Elemanı alınacaktır.

  Sektör: Spor

  Pozisyon: Resepsiyonist

İş Habercisi - Spor İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?