Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Spor İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Spor
 • İş AçıklamasıSpor alanında faaliyet gösteren müşterimiz için "Uluslararası Satış Uzmanı" arıyoruz. Üniversite mezunu, İnşaat sektöründe minimum 4 yıl satış deneyimi olan, İleri düzeyde İngilizce bilen, İhale süreçlerine hakim, Proje süreçlerinde yer almış, iş takibi güçlü, Analitik yetkinliklere sahip, Seyahat engeli olmayan.

  Aranan NiteliklerYurtdışında sorumlu olduğu bölgelerde ihale süreçlerini takip etmek, Sorumlu olduğu bölgelerde piyasa araştırması için seyahetler düzenlemek, Projeleri takip edip, satışa yönelik faaliyetler gerçekleştirmek.

  Sektör: Danışmanlık, İnşaat, Spor

  Pozisyon: Uzman

 • Dinamik Takım Arkadaşları Aranıyoruz...

  Firma Adı Gizliİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 21 Kasım 2017

  İş AçıklamasıBünyemizde çalışacak dinamik ve spora ilgi duyan takım arkadaşlarımız; haftanın 6 günü İstanbul Avrupa ve Anadolu yakasında bulunan Türkiye’nin önde gelen farklı spor komplekslerinden birinde görev alarak spor komplekslerini ziyaret eden katılımcılara refakat edecek, gerekli bilgileri verecek, yönlendirmelerde bulunacak, ziyaretleri esnasında ürün satışı yapacaktır.

  Aranan NiteliklerEn az lise, tercihen üniversite mezunu Tercihen yabancı katılımcılarla iletişim kurabilecek düzeyde İngilizce ve/veya farklı yabancı diller konuşabilen Sıcak satış konusunda deneyim sahibi Pozitif kişiliğe sahip ve iletişim becerileri yüksek Dışa dönük, insan ilişkilerinde başarılı Dış görünüşüne özen gösteren, temsil yeteneği güçlü İnisiyatif alan, proaktif davranabilen Esnek çalışmaya uyum sağlayabilen Ekip çalışmasına yatkın Askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli Bilgisayar becerisi olan, MS Office uygulamalarına hakim

  Sektör: Spor, Turizm, Eğlence

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Rehber, Mağaza Satış Danışmanı, Müşteri Temsilcisi, Incoming Operasyon Elemanı

 • Aşçı

  GES GLOBAL EĞLENCE SPOR HİZMETLERİİstanbul Anadolu 21 Kasım 2017

  İş AçıklamasıSpor Merkezimizin restoranında üyelere ve personele tabldot ve alakart menü çıkartabilecek, tecrübeli aşçı aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerMutfak alanında en az 2 yıl deneyimi olan, Kişisel hijyenine önem veren, Ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek, insan ilişkileri kuvvetli Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Planlı, organize ve hızlı, Sorumluluk bilinci yüksek, Mutfak konusunda kalite standart ve kurallarına hakim, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden, Spor tesisimizde çalışmak üzere yemek hizmetleri üretimi, stok takibi ve genel mutfak yönetimi yapılması güzler yüzlü hizmet sağlanması.

  Sektör: Spor, Restorancılık, Gıda

  Pozisyon: Ahçı/Aşçı

 • Kasiyer İstanbul

  Unal Groupİstanbul Avrupa 21 Kasım 2017

  İş AçıklamasıKurumsal değerlerimize bağlı, aşağıda yer alan niteliklere sahip Sportime Nike ve Sneaks Up mağazalarımızda görevlendirilecek bayan kasiyer aramaktayız.

  Aranan NiteliklerEn az Lise, tercihen üniversite mezunu Perakende sektöründe 2 yıl deneyimli Dış görünümüne önem veren Detaycı, dikkatli ve titiz çalışan Diksiyonu düzgün, İletişimi kuvvetli, ekip çalışmasına yatkın Ofis programlarını temel düzeyde kullanabilen Pos, kasa, güvenlik sistemleri hakkında bilgi sahibi Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmayı ilke edinmiş Vardiyalı sisteme ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Spor, Gıda

  Pozisyon: Kasiyer

 • Fitness Eğitmeni

  Coliseum Sports Clubİstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıKulübe gelen üye ve misafirlerin ihtiyaçlarına uygun olan egzersiz programınıhazırlamak, programın doğru şekilde uygulanması için gerekli takibi yapmak. Üyenin hazırlanan programa sağlıklı bir şekilde devam etmesine yardımcıolmak. Antrenman programları sırasında yardım etmek ve hareketleri doğruuygulamalarını sağlamak. Danışmanı oldukları üyelerin aktif devamlılığını sağlamak. Salon içi ve dışı aktiviteler de aktif olarak görev almak.

  Aranan NiteliklerTercihen BESYO mezunu olmak. Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilmek. İnsan ilişkilerinde başarılı olmak. Prezantabl olmak. Hafta sonları çalışma engeli olmamak. Tercihen Vücut Geliştirme ve Fitness antrenörlük belgesi sahibi olmak. Güleryüzlü ve dinamik olmak.

  Sektör: Spor

  Pozisyon: Antrenör, Eğitmen

 • Bayan Antrenör - Spor Eğitmeni

  Portakal Spor Kadınlara Özel Spor ve Sağlıklı Yaşam Merkezleri Zinciriİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Balıkesir, Bingöl, Giresun, İzmir, Kütahya 21 Kasım 2017

  İş AçıklamasıTürkiye genelinde açılmış ve yeni açılacak olan 40 ayrı lokasyonda bulunan Portakal Spor Kadınlara Özel Spor ve Sağlıklı Yaşam Merkezleri'nde görevlendirilmek üzere, tam ve yarı zamanlı çalışacak bayan antrenörler alınacaktır. www.portakalspor.com.tr

  Aranan NiteliklerAdayların beden eğitimi bölümünden mezun veya 3./4.Sınıf Öğrencisi, Profesyonel olarak bir spor dalı ile uğraşmış, Sertifika sahibi, Sigara kullanmayan, İkili ilişkilerinde güler yüzlü ve rahat, Etkili ve eğlenceli egzersiz yöntemlerini uygulayabilen, Tecrübeli, Referans gösterebilen, Bayan, Enerjik ve aktif yaşayan kişiler,öncellikle tercih sebebi olacaktır. Adayların kariyer planlarını antrenörlük konusunda yapmaları beklenmektedir. "İstanbul Avrupa Yakası(Bakırköy, Şişli, Mecidiyeköy, Bağcılar, Bahçelievler, Şirinevler, Silivri), Eskişehir, Kırklareli-Lüleburgaz, Tekirdağ-Çorlu, İzmir, Mersin, Manisa Akhisar, Kütahya, Giresun, Bingöl, Ağrı, Van, Tunceli ve Iğdır illerinden gelen CV ler öncelikli olarak değerlendirilecektir.”

  Sektör: Spor

  Pozisyon: Antrenör, Eğitmen, Sporcu

 • İş AçıklamasıTesis içerisindeki tüm mekanik, elektromekanik, inşaat ve havuz işletiminde; operasyonel bakım ve işletim görevlerini yerine getirmek. Tüm teknik malzemelerin sorumluluğunu almak.

  Aranan NiteliklerBİLKENT TESİSİMİZDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE, Benzer tesiste veya işletmede en az 2-3 yıl çalışmış, Elektrik-Elektromekanik konularında bilgi sahibi, Klima-havalandırma, ısıtma-soğutma, havuz ve sıhhi tesisat konularında tecrübeli, Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, 25-42 yaşları arasında, Askerlikle ilişiği bulunmayan (erkek adaylar), Tercihen havuz operatörlüğü belgesine sahip. Mekanik/Elektrik Tesisat Teknikeri veya Teknisyeni alınacaktır.

  Sektör: Spor

  Pozisyon: Teknisyen, Tekniker

 • Fitness Antrenörü

  1453 GYMİstanbul Avrupa 18 Kasım 2017

  İş AçıklamasıTesise gelen üye ve misafirlerin ihtiyaçlarına uygun olan egzersiz programını hazırlamak, Programın doğru şekilde uygulanması için gerekli takibi yapmak Özel ders verebilme ve takibini yapabilme yeterliliğine sahip olmak

  Aranan Nitelikler-BESYO mevzunu veya fitness alanında tecrübeli, en az 1. kademe antrenörlük belgesi olan -En az 1 yıl tecrübeli -Dinamik, güler yüzlü, insan ilişkilerinde başarılı -Sorumluluk bilinci olan -Etkin iletişim becerilerine sahip, takım çalışmasına uyumlu

  Sektör: Spor

  Pozisyon: Eğitmen

 • İş AçıklamasıTesisin üyelik satış hedeflerine ulaşması için gerekli sorumluluğu taşıyarak kendisi için belirlenen satış hedeflerini realize etmek.

  Aranan NiteliklerANKARA SİNPAŞ ALTINORAN Tesisimizde görevlendirilmek üzere; En az YÜKSEK OKUL MEZUNU, 22-30 yaşları arasında, Dış görünüşüne özen gösteren, Tercihen İngilizce bilen, Takım çalışmasına yatkın İkna kabiliyeti yüksek, İnsan ilişkilerinde başarılı, Telefonda iletişim yeteneğine sahip, Hırslı, sabırlı, güler yüzlü, Hafta sonları ve vardiyalı çalışmaya engeli olmayan Satış alanında kariyer hedefleyen, Bay/ Bayan SATIŞ DANIŞMANI ALINACAKTIR.

  Sektör: Spor

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • Pilates Eğitmeni

  K-Pilates Stüdyoİstanbul Anadolu 14 Kasım 2017

  İş AçıklamasıK-PİLATES LİBADİYE VE ŞERİFALİ ŞUBELERİ BÜNYESİNDE GÖREV YAPACAK PİLATES EĞİTMENLERİ ALINACAKTIR

  Aranan NiteliklerSİGARA KULLANMAYAN DENEYİMLİ VE DENEYİMSİZ, BAY VE BAYAN PİLATES EĞİTMENLERİ ARANMAKTADIR

  Sektör: Spor

  Pozisyon: Eğitmen, Antrenör

 • İş AçıklamasıPlastik kart, müşteri kartı, akıllı kartlar gibi kartlar ve bunlara ait puan indirim, geçiş kontrolü sistemleri gibi otomasyonların üretim ve satışını yapan firmamızda satış kadrosunda görev alacak. Şirket Satış stratejisinin unsurlarını benimseyen Üniversite mezunu. Ürünlerin hedef kitleye satışı için etkin satış tekniklerinin kullanımı ve takibi Satış faaliyetlerini ve işlemlerini iyi bir takip süreci ile sonuçlandırması. Mevcut pazar ve iş olanaklarına saha uygulamalarında satış tekniklerinin şirkete uyarlanması Yukardaki uygulamalarda bizzat görev alarak başarının temini.

  Aranan NiteliklerSaha Satışı alanında en az 2 yıl deneyimli, İletişim becerisi güçlü ,yaratıcı, temsil ve ikna kabiliyeti yüksek, Sunum becerileri olan, Ekip çalışmasına yatkın , Yaratıcı, araştırmacı ve sonuç odaklı, İş takip yönü güçlü ve sonuç odaklı çalışmayı seven Aktif olarak araç kullanabilen. Giyim ve dış görünüşüne özen gösteren. Sahada çalışmayı seven.

  Sektör: Spor, Otomasyon, Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Eleman, Görevli, Temsilci

 • Spor Antrenörü

  Firma Adı Gizliİzmir 15 Kasım 2017

  İş Açıklaması###YETİŞTİRİLMEK ÜZERE SPOR ANTRENÖRÜ/PERSONEL TRAINER### İlk etapta baş antrenör tarafından,çeşitli yaş ve farklı kondisyonlardaki üyelerin hedeflerine odaklı hazırlanan antrenmanları doğru teknik ile üyeye uygulatabilmek, daha sonra gelişim ile birlikte antrenmanları hazırlayabilmek ve doğru teknikle uygulatabilmek.

  Aranan NiteliklerBeden Eğitmi Spor Yüksek okulu mezunu veya öğrencisi (eğitimi çalışma performanısını etkilemeyecek durumda) Karşıyaka, Mavişehir civarında 08:00/21:00 mesaisine uyum gösterebilen, Kendini geliştirmeye açık olmak , dürüst olmak, Kişisel bakım ve hijyenine önem veren, Üye ile birebir iletişimde; dinlemeye özen gösteren, üyeyi motive edebilecek, Stüdyo içerisinde antrenman alanında düzeni sağlayacak, Takım arkadaşları ve baş antrenör ile uyum içinde çalışacak.

  Sektör: Spor

  Pozisyon: Antrenör

 • Mağaza Müdürü İstanbul And

  Unal Groupİstanbul Anadolu 21 Kasım 2017

  İş AçıklamasıSorumlu olduğu mağazanın iç ve dış organizasyonunu gerçekleştirmek, tüm çalışanların Şirket’in temel prensiplerine uygun olarak görevlerini yürütmesini sağlamak ve Mağaza’nın bütçesini gerçekleştirici çalışmaları yürütmek.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu Perakende mağazacılık spor sektöründe en az 2 yıl yöneticilik yapmış Şirketin hedefleri doğrultusunda yaratıcı, yenilikçi ve gelişime açık Müşteri ve satış odaklı düşünen Analitik düşünme becerisine sahip Etkin ekip yönetimi ile yüksek performanslı bir takım yaratabilen Bütçe ve stok yönetimi konularında deneyimli MS Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen Tercihen İngilizce bilen Tercihen Nebim V3 mağazacılık programını kullanabilen Spor yapmayı ve sporu seven Büyüyen bir organizasyonda kariyer yapmak isteyen Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Spor, Tekstil

  Pozisyon: Mağaza Müdürü

 • Fitness Eğitmeni

  SPORTS INTERNATIONALAnkara, İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, İzmir, Mersin(İçel) 15 Kasım 2017

  İş AçıklamasıTesise gelen üye ve misafirlerin ihtiyaçlarına uygun olan egzersiz programını hazırlamak, Programın doğru şekilde uygulanması için gerekli takibi yapmak, Üyenin hazırlanan programa sağlıklı bir şekilde devam etmesine yardımcı olmak, Üyelik yenileme programını uygulamak, Üyelerin tüm faaliyetlere katılımlarını sağlamak için gerekli sorumlulukları yerine getirmek.

  Aranan Nitelikler- BESYO öğrencisi/mezunu* - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, - İnsan ilişkilerinde başarılı, - Prezantabl, - Full-time, - 18-30 yaşları arasında bay/bayan, İSTABUL (Avrupa-Asya), ANKARA, İZMİR, MERSİN Tesislerimizde Görevlendirilmek Üzere Fitness Eğitmenleri alınacaktır. *Antrenörlük Belgesi olanlar tercih sebebidir.

  Sektör: Spor

  Pozisyon: Sporcu

 • İş AçıklamasıŞehrin yeni spor ve sağlık merkezi Fitness City, birincil hedefi olan “kaliteli ve güleryüzlühizmet anlayışıyla yola çıktı. Fitness City, uzman kadrosu ve nezih mekanıyla yalnız fitness ve sporda değil, sağlık, beslenme, bakım, güzellik gibi farklı alanlarda da üstün nitelikli hizmetler sunuyor. Kartal ve Maltepedeki Fitness merkezlerimiz içerisinde eğlenceli, pozitif çalışma ortamında vardiyalı çalışma sisteminde; Hedefler doğrultusunda üyelik satışlerı gerçekleşriecek, Pazarlama aktivitelerinde görev alacak (müşteri görüşmeleri tanıtım turu kurumsal görüşmeler) Üye memnuniyetinin sağlanması adına yapılacak çalışmalarda aktif olarak görev alabilecek, Eğitime ve yeniliklere açık çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler22-35 yaşları arasında Satış alanında kariyer hedefi olan Tercihen 1-3 yıl deneyimli Anadolu yakasında ikamet eden İkna kabiliyeti yüksek, güleryüzlü, sabırlı İnsan ilişkilerinde başarılı Telefonla iletişim yeteneğine sahip Lisans veya Önlisans mezunu

  Sektör: Spor, Eğlence, Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Mağaza Satış Danışmanı

 • Resepsiyonist

  1453 GYMİstanbul Avrupa 18 Kasım 2017

  İş AçıklamasıGelen misafirleri güler yüzle karşılama,telefon trafiğini yönetecek. Gelen misafirlerin kayıt işlemleri yapacak bayan eleman aranıyor.

  Aranan Nitelikler18-35 yaş arası bayan Misafir odaklı ve misafir memnuniyetine önem veren Güleryüzlü, dinamik, proaktif ve vizyon sahibi Telefonla konuşmanın ve misafir karşılamanın önemini bilen Güçlü ve etkili iletişim kurabilen Takım çalışmasına yatkın Disiplinli, sorumluk sahibi Eleman aranıyor..

  Sektör: Spor

  Pozisyon: Danışman

 • Çocuk Bakım Eğitmeni

  SPORTS INTERNATIONALAnkara, İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, İzmir, Mersin(İçel) 15 Kasım 2017

  İş AçıklamasıÜyelerimizin spor yaparken, 0-12 yaş grubuna dahil olan çocuklarının güvenli bir ortam içinde eğlenceli vakit geçirmelerini sağlamak.

  Aranan Nitelikler- En az Lise Mezunu (Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Bölümü ) , - İnsan ilişkilerinde başarılı, - Sabırlı, - Ekip çalışmasına yatkın, - İletişim becerisi güçlü, - Prezantabl, - 18 yaşını doldurmuş, - Full-time (Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Bölümü mezunu olmayan adayların başvuruları dikkate alınmayacaktır) İSTANBUL (Asya-Avrupa), ANKARA, İZMİR, MERSİN Tesislerimizde Görevlendirilmek Üzere"Çocuk Bakım Eğitmenleri" alınacaktır.

  Sektör: Spor

  Pozisyon: Eğitmen

 • İş AçıklamasıŞehrin yeni spor ve sağlık merkezi Fitness City, birincil hedefi olan “kaliteli ve güleryüzlühizmet anlayışıyla yola çıktı. Fitness City, uzman kadrosu ve nezih mekanıyla yalnız fitness ve sporda değil, sağlık, beslenme, bakım, güzellik gibi farklı alanlarda da üstün nitelikli hizmetler sunuyor. Kartal ve Maltepedeki Fitness merkezlerimiz içerisinde eğlenceli, pozitif çalışma ortamında resepsiyon bölümünde üye ve üye adaylarının karşılanması, yönlendirilmesi, gelen aramaların karşılanması ve yönlendirmesi işlemlerini yürütebilecek takım arkadaşları arıyoruz

  Aranan Nitelikler22-30 Yaşları arasında, bayan Lisans ve Önlisans mezunu Güleryüzlü, neşeli,sabırlı ve insan ilişkileri yüksek Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Anadolu yakasında ikamet eden Tercihen resepsiyon tecrübesi olan Microsoft Office programlarına hakim

  Sektör: Spor, Eğlence, Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Sekreter, Resepsiyonist

 • Satış Danışmanı

  Get Fit Sport & Fitness Clubİstanbul Anadolu 7 Kasım 2017

  İş AçıklamasıÜsküdar Çengelköy bölgesinde bulunan GETFİT Sports & Fitness Club bünyesinde Satış ve Üyelik Hizmetleri Departmanına Satış Temsilcisi olarak görev yapmak üzere; Tesisin Satış hedefleri doğrultusunda, Satış faliyetlerinin yürütülmesi,hedeflerin gerçekleştirilmesi,Tesisin tanıtımının yapılması,Üyelik satışı ve satış sonrası hizmetlerden sorumlu olunması.

  Aranan Nitelikler-20-30 yaşları arasında, -1-3 yıl deneyimli, -Daha önce spor salonlarında satış temsilciliği yapmış, -Anadolu yakasında ikamet eden, -İnsan ilişkilerinde başarılı, -En az lise mezunu, -Bay – Bayan çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Sektör: Spor

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • İş Açıklamasıİstanbul'un elit semtlerinden biri olan Bahçeşehir'de 4 yıldır faaliyet gösteren en prestijli butik pilates ve yoga studyosu be. pilates&yoga'da misafir karşılama ve üyelik satışlarından sorumlu olacak, kariyer hedefleyen, enerjik, dinamik, deneyimli veya yetiştirilmek üzere takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan NiteliklerAktif satış tecrübesi olan, Karşılama ve satış konusunda kendisine güvenen ve kariyer hedefleyen, Etkin sözlü ve yazılı iletişim becerilerine sahip, Telefonda iletişim ve satış becerilerine sahip, İkna kabiliyeti ve problem çözme yeteneği olan, Misafir odaklı çalışabilecek, Diksiyonu düzgün, Dış görünüşüne özen gösteren, prezantabl, Yoğun iş temposuna ve takım çalışmasına uyum sağlayabilecek, Öğrenmeye istekli, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek​​ Bilgisayar kullanımına hakim,

  Sektör: Çağrı Merkezi, Spor

  Pozisyon: Resepsiyonist, Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Eleman, Mağaza Satış Danışmanı

 • Estetisyen

  Essporto Health & Fitness Clubİstanbul Avrupa 24 Ekim 2017

  İş Açıklaması1.Levent Metrocity Avm'de yer alan Essporto Health & Fitness bünyesine bağlı Cityzen Beauty bölümümüzde görev almak üzere çalışma arkadaşı arıyoruz.

  Aranan NiteliklerZayıflama cihazları ve cilt bakımında en az 2 yıl tecrübesi olan, Masaj uzmanı ve estetisyenlik üzerine gerekli eğitimlerini tamamlamış ve sertifikalarını almış, 35 yaşını aşmamış, Güler yüzlü ve işini seven Prezantabl, Misafir memnuniyetini ön planda tutan, çözüm odaklı çalışan takım arkadaşı arıyoruz.

  Sektör: Spor

  Pozisyon: Estetisyen

 • Fitness Eğitmeni

  FES SPA HAMAMİzmir 27 Ekim 2017

  İş AçıklamasıTesise gelen üye ve misafirlerin ihtiyaçlarına uygun olan egzersiz programını hazırlamak, Programın doğru şekilde uygulanması için gerekli takibi yapmak, Üyenin hazırlanan programa sağlıklı bir şekilde devam etmesine yardımcı olmak, Üyelerin tüm faaliyetlere katılmalarına sağlamak için gerekli sorumlulukları yerine getirmek.

  Aranan NiteliklerBESYO Mezunu, Fitness ve /veya Stüdyo derslerinde tecrübeli, Full time, Esnek çalısma saatlerine uygun, Güler yüzlü,insan ilişkilerinde başarılı, BAYAN.

  Sektör: Spor

  Pozisyon: Antrenör, Sporcu

 • Saha Satış Şefi

  Firma Adı Gizliİstanbul Avrupa 30 Ekim 2017

  İş AçıklamasıTürkiye genelinde 81 il ve 459 ilçede toplam 2700 üzerinde bayisi bulunan büyük bir Kuruluşun, sabit bayiler ile olan ilişkileri yürüten saha satış ekibini yönetecek, sabit bayi satışlarını, bayiler tarafından verilen hizmet kalitesini denetleyip yükseltecek, aşağıdaki niteliklere sahip, Saha Satış Şefi alınacaktır. • Bayilerin denetimini yapan Saha Satış Uzmanlarının rut planlarını kontrolü ve takibini sağlamak, • Saha Satış Uzmanlarının hazırlamış olduğu raporların kontrolünü yapmak üst yönetime sunmak, • Şirket tarafından sağlanan ürün ve hizmetler, satış ve pazarlama faaliyetleri, kampanyalar vb aksiyonlar hakkında bayileri bilgilendirmek, • Sektörde yer alan rakiplerin analizlerini yapmak ve sektör içerisindeki gelişmeleri yakından takip etmek, • Yurtiçi ve yurtdışı pazar araştırmaları yapmak, • Şirket politikasına uygun olacak şekilde bayilik ağını genişletme çalışmalarını yürütmek ve bu çalışmalarla ilgili rapor hazırlamak, • Mevcut bayilerin yer değiştirme talepleri ile ilgili kurallar gereği işlemleri yerine getirmek ve gerekli raporları hazırlamak, • Ürün ve hizmetler ile alakalı anketler hazırlamak ve uygulanması takip ederek raporlamak.

  Aranan Nitelikler•Üniversitelerin İşletme, Ekonomi, İktisat bölümlerinden mezun, •Türkiye genelinde bulunan toplam 2700 Bayi ile firma ilişkilerini yürütebilecek, •Saha Satış Uzmanlarından oluşan ekibi belirlenen hedefler doğrultusunda yönlendirecek, koordine edecek ve denetleyecek, •Koordinasyon ve iletişim becerileri kuvvetli, takım çalışmasına yatkın, ekip yönetebilecek, •Analitik düşünebilen, problem çözme yeteneğine sahip, aynı anda birden fazla önceliği ve projeyi takip edebilecek, •MS Office programlarını etkin kullanabilen, •Prezentabl, •Esnek çalışma düzenine uyabilecek, •İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, •Seyahate engel bir durumu olmayan, •Erkek adaylar için askerlikle ilişkisi olmayan.

  Sektör: Spor

  Pozisyon: Şef / Amir

 • Satış Danışmanı

  SPORTS INTERNATIONALAnkara, İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, İzmir, Mersin(İçel) 15 Kasım 2017

  İş AçıklamasıTesisin üyelik satış hedeflerine ulaşması için gerekli sorumluluğu taşıyarak kendisi için belirlenen satış hedeflerini realize etmek.

  Aranan NiteliklerEn az YÜKSEK OKUL MEZUNU, 22-30 yaşları arasında, Dış görünüşüne özen gösteren, Tercihen İngilizce bilen, Takım çalışmasına yatkın İkna kabiliyeti yüksek, İnsan ilişkilerinde başarılı, Telefonda iletişim yeteneğine sahip, Hırslı, sabırlı, güler yüzlü, Hafta sonları ve vardiyalı çalışmaya engeli olmayan Satış alanında kariyer hedefleyen, Bay/ Bayan İSATANBUL (AVRUPA-ANADOLU), ANKARA, İZMİR, MERSİN Tesislerimizde Görevlendirilmek Üzere SATIŞ TEMSİLCİLERİ alınacaktır.

  Sektör: Spor

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • İş AçıklamasıTakım Oyuncuları Arıyoruz! Dinamik, genç, sportif bir ortamın parçası olmak istiyorsan bize katıl! Türkiye 'nin lider, sporcu gıdaları perakende zinciri Lifestyle Nutrition / Vitamin, Ankara Ankamall mağazası için "Satış Danışmanları ve Yöneticiler" aramaktadır.

  Aranan NiteliklerSporun herhangi türüne yaşamının içinde yer vermiş olmak, (fitness ile ilgileniyor olmak tercih sebebidir) Sporcu gıdaları konusunda bilgi sahibi olmak, İletişim kurma konusunda beceri sahibi olmak, Kendini rahat ifade edebilmek, Girişken ve aktif olmak, Yeni şeyleri öğrenmek konusunda hevesli olmak. Perakendeye ve satışa gönül vermiş olmak.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Spor

  Pozisyon: Uzman, Satış Temsilcisi, Eleman, Sorumlu, Temsilci

 • İş AçıklamasıTAM ve YARI ZAMANLI FİTNESS PİLATES ALETLİ PİLATES EĞİTMENİ

  Aranan NiteliklerDAHA ÖNCE SPOR SEKTÖRÜNDE EN AZ BİR YIL DENEYİMLİ

  Sektör: Spor

  Pozisyon: Eğitmen

 • Resepsiyon Elemanı

  SPORTS INTERNATIONALAnkara, İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, İzmir, Mersin(İçel) 15 Kasım 2017

  İş AçıklamasıTesise gelen üye ve misafirleri güleryüzlü bir şekilde karşılamak. Tesisin iletişim merkezi olarak gelen telefonları hızlı ve doğru bir şekilde yönlendirmek. Üyelerden gelen öneri, istek ve şikayetleri ilgili bölümlere bildirmek.

  Aranan Nitelikler- En az lise mezunu - Askerlikle ilişiği bulunmayan, (Erkek adaylarda) - Dış görünüşüne özen gösteren, - Güleryüzlü, - Diksiyonu düzgün, - Enerjik - Sorumluluk sahibi, - Tercihen İngilizce bilen, - Hafta sonları ve vardiyalı çalışmaya engeli olmayan, - 20-35 yaş arasında, - Full-time, İSTANBUL (Asya-Avrupa), ANKARA, İZMİR, MERSİN Tesislerimizde Görevlendirilmek Üzere Resepsiyon Elemanı alınacaktır.

  Sektör: Spor

  Pozisyon: Resepsiyonist

 • İş Açıklaması2,ŞUBEMİZ BATIŞEHİR DEĞİŞİM FITNESS, SPA VE GÜZELLİK MERKEZİMİZ'DE aşağıda belirtilmiş olan niteliklere uygun takım arkadaşları arıyoruz... -Yeni açılan spor merkezimizde üyelik satışı yapmak -Yapılan satışın öncesi ve sonrası takibini yapıp satışı yönetmek -Satış ekibinin satışlarının gerçekleştirmesine yardımcı olup,işi iyleştirici fikirler üretmek -Satış raporlamalarını düzenli olarak yapmak -Satış ekibi ile uyumlu bir şekilde çalışıp iş akışını takip etmek

  Aranan Nitelikler- Sektörel tecrübeye sahip -prezantabl,dış görünüşüne özen gösteren -enerjisi yüksek,pozitif düşünce yapısına sahip -Ekip çalışmasına uygun -Güleryüzlü -İletişimi güçlü -Hedefleri olan -Sorun çözebilen ve sorumluluk alan

  Sektör: Spor

  Pozisyon: Müdür Yardımcısı, Lider

 • İç Denetim Uzmanı

  Firma Adı Gizliİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 17 Kasım 2017

  İş AçıklamasıÜniversitelerin İktisat, İşletme, Maliye vb. bölümlerinden mezun, Çok İyi derecede İngilizce bilen, Tercihen YMM denetim şirketinde en az 3 yıl deneyimli, Mali tabloları denetleme becerine sahip, Problem çözme, analiz , planlama ve takip yeteneği olan , MS Office programlarına hakim , Raporlama yapabilecek ve sunum becerileri yüksek Genel muhasebeye hakim, Erkek adayların askerliğini tamamlamış olmaları tercih sebebidir  

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Spor

  Pozisyon: Uzman

 • İş AçıklamasıGALATASARAY SPOR KULÜBÜ'nün Üsküdar'da bulunan Kalamış tesislerinde değerlendirilmek üzere; •Aktif sürücülük deneyimi olan, •Vale ve otopark hizmetlerinde görev alacak, •Prezantabl, dış görünümüne özen gösteren, •Askerlik hizmetini tamamlamış, 'Otopark Görevlisi' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Otomotiv, Spor

  Pozisyon: Otopark Görevlisi

İş Habercisi - Spor İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?