Catering İş İlanları

Hepsini Temizle
Catering
 • İş Açıklaması İşyerimizde İŞKUR İşbaşı Eğitim Programı kapsamında çalışacak Gıda Mühendisi aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Gıda Mühendisliği bölümünden mezun, Takım çalışmasına yatkın, iletişimi güçlü, Dinamik, kendini geliştirme odaklı, üretim ortamını seven, Erkek adaylar için Askerlik görevini tamamlamış 

 • Gıda Mühendisi / Gece Vardiyası
  Keyveni
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Türkiye’de ISO EN 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi ve OHSAS 18001 İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği Yönetim Sistemi belgelerini bir arada alan ilk firma ve ISO TSE 14001 Çevre Yönetim Sistemi belgesine de sahip olan ve kurumsal olarak hizmet veren Keyveni Hazır Yemek ve Catering’in büyüyen kadrosunda görevlendirilmek üzere GIDA MÜHENDİSİ aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Gıda Mühendisliği bölümlerinden mezun, Gıda mevzuatına hakim, Planlama ve raporlama becerisi gelişmiş, Sabırlı, analitik, yeniliklere açık ve değişime uyum sağlayabilen, İnsan ilişkileri güçlü, Takım çalışmasına yatkın, İletişimi ve ikna kabiliyeti olan, Diksiyonu düzgün, prezantable özelliklere sahip gece vardiyasında çalışabilecek personel arayışımız bulunmaktadır.

 • İş Açıklaması Üretimin doğru, hatasız ve zamanında gerçekleşmesi için gerekli tedbirleri almak, Üretim tesisindeki kurallar, prensipler, prosedürler ve yönetmeliklerin yürütülmesi konusunda örnek rol model olmak ve düzeni korumak. Üretimde çalışan personelin sevk ve idaresi, Üretim raporlarının hazırlanması, Hammadde ve yardımcı malzemelerin kontrolü, Çalışanlara üretim ile ilgili eğitim vermek,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Gıda Mühendisliği bölümünden mezun, Takım çalışmasına yatkın, iletişimi güçlü, Dinamik, kendini geliştirme odaklı, üretim ortamını seven, Askerlik görevini tamamlamış Erkek Vardiya Mühendisleri aranmaktadır.

 • İş Açıklaması 1985 yılında faaliyetlerine başlayan Yeditepe Gıda Hizmetleri modern tesisi ve uzman kadrosuyla toplu yemek sektöründe yerini almıştır. 6000m2 lik tesisiyle sektörünün en büyüklerinden biri olma özelliğini taşıyan mutfağımız en son teknoloji ve tamamen toplu yemek üretimini düşünülerek yapılmıştır.1985 ten bugüne bilgi birikimlerimizi sezktörümüzdeki kadro ve sektör yatırımcılarına aktararak sadece en büyük firma olarak değil en iyi firma olarakda yerimizi almak düşüncesiyle çalışmalaramızı sürdürüyoruz.Bu amaçla; HABİPLER'DE BULUNAN YERİNDE ÜRETİM PROJEMİZE BAY AŞÇILAR ARANMAKTADIR.

  Aranan Nitelikler TOPLU YEMEK (CATERİNG) KONUSUNDA EN AZ 5 YIL TECRÜBELİ GRAMAJ BİLGİSİ OLAN DÖNERİ OLAN BAY AŞÇILAR ARANMAKTADIR. HABİPLER - ARNAVUTKÖY CİVARI

 • İş Açıklaması Catering  alanında faaliyet gösteren firmamızın Çorlu Ergene ya da Gebze şubelerinde değerlendirme üzere, idari işler alanındaki bütün faaliyetleri yürütecek ve Operasyon Birimine destek verecek "İdari İşler ve Operasyon Elemanı" aranmaktadır. * İdari İşler : Bakım, Onarım, Güvenlik, Temizlik, Çevre Düzenlemeleri, Demirbaşların se Sarf Malzemelerin sevk ve idaresi ve sair her türlü idari sürecin yürütülmesi,  * Operasyon : Mutfak kurulumlarının yapılması aşamasındaki her türlü sürecin yürtülmesi,

  Aranan Nitelikler En az lise mezun, Tercihen Hazır Yemek/Toplu Yemek sektöründe deneyimli, İnsan ilişkileri ve İletişimi güçlü, Dinamik, Takipçi, Planlama ve raporlama yeteneği gelişmiş, Sonuç Odaklı, Esnek çalışma saatlerinde çalışabilecek, Bilgisayar ve Office uygulamalarına hakim, Çorlu-Ergene ya da Gebze'de ikamet eden, Aktif araç kullanabilen, Aserlik ile ilişiği olmayan, Bay, (Bayan adayların başvuruları değerlendirilmeyecektir.)

 • İş Açıklaması Gıda sektöründe faaliyet gösteren firmamıza"GIDA TEKNİKERİ" aranmaktadır. Sorumlu olduğu merkez mutfakta üretime hazırlık, üretim faaliyetlerinin, hijyen, HACCP ve kalite güvence kuralları çerçevesinde gerçekleşmesini sağlamak, Ekip çalışmasına uyum sağlamak, Sorumlu olduğu görev alanındaki gelişmeleri raporlamak, Kendisine bağlı personeli sevk ve idare etmek.

  Aranan Nitelikler En az 2 yıllık Meslek Yüksek Okulu (Gıda Teknikerliği bölümü) ve/veya üniversitelerin Gıda Mühendisliği bölümlerinden mezun Yiyecek – İçecek sektöründeki çalışma koşullarına uyum sağlayabilen (1-2 yıl deneyimli)Prosedürler, kurallar ve talimatlar doğrultusunda gözlem ve takip yapabilen Ofis programlarını (Word, Excel vb) kullanabilen İnsan ilişkilerinde başarılı, Anadolu Yakasında ikamet eden. Erkek adaylar için Askerliğini yapmış

 • İş Açıklaması Gıda sektöründe faaliyet gösteren firmamıza"GIDA TEKNİKERİ" aranmaktadır. Sorumlu olduğu merkez mutfakta üretime hazırlık, üretim faaliyetlerinin, hijyen, HACCP ve kalite güvence kuralları çerçevesinde gerçekleşmesini sağlamak, Ekip çalışmasına uyum sağlamak, Sorumlu olduğu görev alanındaki gelişmeleri raporlamak, Kendisine bağlı personeli sevk ve idare etmek.

  Aranan Nitelikler En az 2 yıllık Meslek Yüksek Okulu (Gıda Teknikerliği bölümü) ve/veya üniversitelerin Gıda Mühendisliği bölümlerinden mezun Yiyecek – İçecek sektöründeki çalışma koşullarına uyum sağlayabilen (1-2 yıl deneyimli)Prosedürler, kurallar ve talimatlar doğrultusunda gözlem ve takip yapabilen Ofis programlarını (Word, Excel vb) kullanabilen İnsan ilişkilerinde başarılı Bayan olmak.

 • Aşçı Yardımcısı
  His Catering
  İstanbul Avrupa 28 Kasım 2015

  İş Açıklaması Güneşli-Bağcılar' da faliyet gösteren HİS CATERİNG firmamızda çalışacak bay "Aşçı Yardımcısı" aranmaktadır.    

  Aranan Nitelikler Türk ve uluslararası lezzetler konusunda tecrübeli Otel ve restoran mutfaklarında en az 1 yıl deneyimli Hijyen kurallarına dikkat eden, temizliğe ve titizliğe özen gösteren Dinamik, yaratıcılık yönü kuvvetli, takım çalışması yapabilen Hafta sonu ve vardiyalı çalışabilen Askerlik hizmetini tamamlamış İstanbul Avrupa yakası  tercihen Bağcılar civarında  ikamet eden Bay     'Aşçı Yardımcısı' aranmaktadır.

 • Aşçı Yardımcısı
  His Catering
  İstanbul Anadolu 28 Kasım 2015

  İş Açıklaması Ümraniye' de faliyet gösteren HİS CATERİNG firmamızda çalışacak "Aşçı Yardımcısı" aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Türk ve uluslararası lezzetler konusunda tecrübeli Otel ve restoran mutfaklarında en az 2 yıl deneyimli Hijyen kurallarına dikkat eden, temizliğe ve titizliğe özen gösteren Dinamik, yaratıcılık yönü kuvvetli, takım çalışması yapabilen Hafta sonu ve vardiyalı çalışabilen Bay adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış İstanbul Anadolu yakası tercihen Ümraniye civarında ikamet eden 'Aşçı Yardımcısı' aranmaktadır.

 • Kafeterya Sorumlusu
  Altis Hediyelik Eşya
  İstanbul Anadolu 28 Kasım 2015

  İş Açıklaması Kurtköy-Pendik "Teknopark İstanbul" içinde ki Büfe & Kafeterya hizmeti veren iş yerimize Kafeterya Sorumlusu olarak çalışacak olan Bay/Bayan elemanlar alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Ev yemekleri, soğuk ve sıcak sandvic, omlet, tost hazırlama konusunda tecrübeli, İletişim ve insan ilişkilerinde başarılı, sabırlı ve pozitif yaklaşım sergileyebilen, Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren, Kurtköy veya civarında ikamet eden, Bay / Bayan, Vasıflı Elemanlar Alınacaktır. Çalışma Saatleri: 06:00 - 17:30 (Hafta İçi) Cumartesi, Pazar ve Resmi Talil Günlerinde Çalışma Yoktur. Maaş + Sigorta, Yemek ve Ulaşım İmkanları Mevcuttur. Görüşme İçin 0555 4993535 nolu telefonu arayınız.

 • İş Açıklaması ÜRETİM PLANLAMA BÖLÜMÜNDE ÇALIŞACAK MÜSTERİLERDEN GELEN YEMEK SAYILARINI ALIP ÜRETİME BİLDİRECEK ÇALIŞMA YERİ ESENYURT SEFAKÖY E-5 ÜZERİ SERVİS MEVCUTTUR.  

  Aranan Nitelikler Sonuç odaklı çalışabilen,Ekip çalışmasına yatkın, İyi derecede bilgisayar kullanabilen, İletişim bilgisi ve insani ilişkileri güçlü olan, Avrupa yakasında ikamet eden (Tercihen sefaköy,avcılar,beylikdüzü) Çalışmaya istekli, Dinamik, 20-30 yaş aralığında, Bayan personel alınacaktır.  

 • İş Açıklaması 1985 yılında faaliyetlerine başlayan Yeditepe Gıda Hizmetleri modern tesisi ve uzman kadrosuyla toplu yemek sektöründe yerini almıştır. 6000m2 lik tesisiyle sektörünün en büyüklerinden biri olma özelliğini taşıyan mutfağımız en son teknoloji ve tamamen toplu yemek üretimini düşünülerek yapılmıştır.1985 ten bugüne bilgi birikimlerimizi sezktörümüzdeki kadro ve sektör yatırımcılarına aktararak sadece en büyük firma olarak değil en iyi firma olarakda yerimizi almak düşüncesiyle çalışmalaramızı sürdürüyoruz.Bu amaçla;MERKEZ MUTFAĞIMIZA CATERİNG TECRÜBELİ SORUMLULUK ALABİLECEK BAY AŞÇILAR ARANMAKTADIR.

  Aranan Nitelikler TOPLU YEMEK (CATERİNG) KONUSUNDA EN AZ 15 YIL TECRÜBELİ ET VE TAVUK DÖNER TAKIP KESEBİLEN GRAMAJ BİLGİSİ OLAN ASKERLİK GÖREVİNİ TAMAMLAMIŞ BAY AŞÇILAR ARANMAKTADIR. GÜNEŞLİ,ESENYURT CİVARI İKAMET EDENLER.

 • İş Açıklaması  1985 yılında faaliyetlerine başlayan Yeditepe Gıda Hizmetleri modern tesisi ve uzman kadrosuyla toplu yemek sektöründe yerini almıştır.  6000m2 lik tesisiyle sektörünün en büyüklerinden biri olma özelliğini taşıyan mutfağımız en son teknoloji ve tamamen toplu yemek üretimini düşünülerek yapılmıştır.1985 ten bugüne bilgi birikimlerimizi sezktörümüzdeki kadro ve sektör yatırımcılarına aktararak sadece en büyük firma olarak değil en iyi firma olarakda yerimizi almak düşüncesiyle çalışmalaramızı sürdürüyoruz.  Bu amaçla:   Firmamızın telefon trafiğini yönetecek ve yönlendirebilecek Gelen misafirlerin karşılanması ve yönlendirilmesi Dosyalama,ilgili yazışma ve evrak akışının yapılması ve takip edilmesi Kargo  ,mektup ve evrak  teslim alınması ÇALIŞMA YERİ ESENYURT

  Aranan Nitelikler Konusunda en az 1 yıl deneyimli, Bilgisayar  office programlarını iyi şekilde kullanabilen, Diksiyonu düzgün,Giyinimine özen gösteren, Büro ekipmanlarını kullanabilen, Bayan  ön büro elemanı sekreter. Beşyol E-5 üzeri servis mevcuttur.

 • İş Açıklaması Catering alanında faaliyet gösteren firmamız için, Merkezimizde Ön Muhasebe işlerinin yürütülmesinden ve raporlamasından sorumlu E-FATURA bilen Ön Muhasebe elemanları aranmaktadır. ÇALIŞMA YERİ ESENYURT MERKEZ FABRİKA

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu   Microsoft Office programlarına hakim, Ön muhasebe konusunda en az 2 yıl deneyimli, Cari hesap açma, sipariş girme, fatura kesme gibi, fatura stok cari hesaplar ile ilgili bilgi sahibi, Askerlik ile ilişiği olmayan (erkek adaylar için), Aktif araç kullanabilen (erkek adaylar için)  Esenyurt,Avcılar,Beylikdüzü,Küçükçekmece Civarı İkamet Eden BAY & BAYAN ÖN MUHASEBE ELEMANLARI

 • İş Açıklaması Personel özlük işlemlerinin yerine getirilmesi, tüm İnsan Kaynakları süreçlerine destek olmak,  Aylık puantajların hazırlıklarını eksiksiz olarak yapmak, yöneticilere göndermek ve takibini yapmak Personel ücret ve yan haklar ödemelerinin hazırlanarak, tüm ödemelerin gerçekleştirilmesini sağlamak, Personel SGK işe giriş ve çıkış işlemlerinin yapılması ve özlük işlemlerinin takibini yapmak, SGK, İş Kurumu vs. resmi kurumlarla ilişkileri mevzuata uygun şekilde yürütmek, Çalışan bazında personel veritabanını güncel tutmak, Yıllık izinlerin takibini yapmak,

  Aranan Nitelikler Personel özlük işleri, bordrolama, puantaj ve ücret tahakkuku konusunda Minimum 2 yıl deneyimli, İş Kanunu ve SGK Mevzuatı konularında bilgi ve deneyim sahibi, Mevzuattaki yenilikleri takip eden ve doğru şekilde uygulayabilen, Planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş, İnsiyatif kullanma ve sır saklama becerisine sahip, Ekip çalışmasına uyum sağlayabilen, insan ilişkileri güçlü, analitik düşünebilen, araştırmacı, Microsoft Office programlarını iyi derece kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.   SEFAKÖY,KÜÇÜKÇEKMECE,AVCILAR,BEYLİKDÜZÜ,BÜYÜKÇEKMECE,ESENYURT,BAHÇEŞEHİR civarı ikamet edenler.

 • Vasıfsız Elemanlar
  Yeditepe Gıda Hizmetleri
  İstanbul Avrupa 27 Kasım 2015

  İş Açıklaması ESENYURT'DA BULUNA TOPLU YEMEK FİRMAMIZ İÇİN ÇEŞİTLİ DEPARTMANLARINDA ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE BAY-BAYAN VASIFSIZ ELEMANLAR ARANMAKTADIR.

  Aranan Nitelikler - BAY - BAYAN - ESENYURT, BEYLİKDÜZÜ VEYA AVCILAR'DA OTURAN  

 • Aşçı (Silivri)
  Yeditepe Gıda Hizmetleri
  İstanbul Avrupa 27 Kasım 2015

  İş Açıklaması 1985 yılında faaliyetlerine başlayan Yeditepe Gıda Hizmetleri modern tesisi ve uzman kadrosuyla toplu yemek sektöründe yerini almıştır. 6000m2 lik tesisiyle sektörünün en büyüklerinden biri olma özelliğini taşıyan mutfağımız en son teknoloji ve tamamen toplu yemek üretimini düşünülerek yapılmıştır.1985 ten bugüne bilgi birikimlerimizi sezktörümüzdeki kadro ve sektör yatırımcılarına aktararak sadece en büyük firma olarak değil en iyi firma olarakda yerimizi almak düşüncesiyle çalışmalaramızı sürdürüyoruz.Bu amaçla;SİLİVRİ'DE BULUNAN YERİNDE ÜRETİM MUTFAĞIMIZA BAY AŞÇILAR ARANMAKTADIR.

  Aranan Nitelikler TOPLU YEMEK (CATERİNG) KONUSUNDA EN AZ 5 YIL TECRÜBELİ ET VE TAVUK DÖNER TAKIP KESEBİLEN GRAMAJ BİLGİSİ OLAN ASKERLİK GÖREVİNİ TAMAMLAMIŞ BAY AŞÇILAR ARANMAKTADIR. SELİMPAŞA,SİLİVRİ CİVARI İKAMET EDENLER.

 • Muhasebe Uzman Yardımcısı
  Keyveni
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 27 Kasım 2015

  İş Açıklaması Türkiye’de ISO EN 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi ve OHSAS 18001 İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği Yönetim Sistemi belgelerini bir arada alan ilk firma ve ISO TSE 14001 Çevre Yönetim Sistemi belgesine de sahip olan ve kurumsal olarak hizmet veren Keyveni Hazır Yemek ve Catering’in büyüyen kadrosunda görevlendirmek üzere Muhasebe Uzman Yardımcı  arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Ticaret Liselerinin Muhasebe Bölümünü bitirmiş, tercihen ilgili bölümlerin yüksek okullarından mezun, Şirketimizde Genel Muhasebe ve Tek Düzen Hesap planı süreçlerini yürütecek, Analitik düşünce becerisi gelişmiş, İş disiplini yüksek, titiz ve detaycı, Bayan çalışma arkadaşı görevlendirilecektir.

 • Yemek Dağıtım / Servis Elemanı
  Keyveni
  İstanbul Avrupa 26 Kasım 2015

  İş Açıklaması Türkiye’de ISO EN 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi ve OHSAS 18001 İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği Yönetim Sistemi belgelerini bir arada alan ilk firma ve ISO TSE 14001 Çevre Yönetim Sistemi belgesine de sahip olan ve kurumsal olarak hizmet veren Keyveni Hazır Yemek ve Catering’in büyüyen kadrosunda yer alacak Servis Elemanı / Yemek Dağıtım Elemanı,

  Aranan Nitelikler 212, İkitelli ve Bağcılar civarında ikamet eden, Temiz, disiplinli, İletişimi kuvvetli, Deneyimli- deneyimsiz projelerimizde görevlendirmek üzere adaylar aranmaktadır.

 • İnsan Kaynakları Stajyeri
  Keyveni
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 26 Kasım 2015

  İş Açıklaması Türkiye’de ISO EN 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi ve OHSAS 18001 İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği Yönetim Sistemi belgelerini bir arada alan ilk firma ve ISO TSE 14001 Çevre Yönetim Sistemi belgesine de sahip olan ve kurumsal olarak hizmet veren Keyveni Hazır Yemek ve Catering’in büyüyen kadrosunda görevlendirmek üzere İnsan Kaynakları Stajyeri arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tercihen Üniversitelerin Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, İnsan Kaynakları Yönetimi Bölümlerinde okuyan, Okuldan staj yaptığına dair belge alabilecek, Analitik düşünce becerisi gelişmiş, Microsoft Office Programlarını kullanabilen, İletişimi kuvvetli, Sabırlı, yeniliklere açık ve değişime uyum sağlayabilen, Zorunlu-Uzun Dönem İnsan Kaynakları Stajyeri arayışımız bulunmaktadır.

 • 1400 Tl Maaşlı Garson
  Hokka İstanbul
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 26 Kasım 2015

  İş Açıklaması   Danışmanlığını yapmakta olduğumuz 5 YILDIZLI OTELLERE, KONGRE MERKEZLERİNE, STADLARDA ve FUARLARDA FULL TİME çalışmak üzere 1400 TL Net Maaş+Ssk+Agi Bay-Bayan GARSONLAR aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler   - 1400 TL MAAŞ + SSK + AGİ - Çalışma alanı:Otel,Kongre Merkezi,Stad ve Fuar - Tecrübeli, - Bay - Bayan - 18 Yaşını Doldurmuş, - Kişisel Bakımına Özen Gösteren, - Diksiyonu Düzgün, - Öğrenmeye Ve Gelişmeye Açık Garsonluğu Bir Meslek Edinmek İsteyen, - Esnek Çalışma Saatlerine Uyumlu, Takım Çalışmasına Yatkın, - Güleryüzlü, Kendine Güvenen, - İstanbul Avrupa Ve Anadolu Yakasında İkamet Eden    

 • Servis Elemanı
  Keyveni
  İstanbul Avrupa 26 Kasım 2015

  İş Açıklaması Türkiye’de ISO EN 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi ve OHSAS 18001 İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği Yönetim Sistemi belgelerini bir arada alan ilk firma ve ISO TSE 14001 Çevre Yönetim Sistemi belgesine de sahip olan ve kurumsal olarak hizmet veren Keyveni Hazır Yemek ve Catering’in büyüyen kadrosunda yer alacak Servis Elemanı aranıyor,

  Aranan Nitelikler   İletişimi ve insan ilişkileri kuvvetli, Temiz, titiz ve disiplinli, Deneyimli- deneyimsiz projelerimizde görevlendirmek üzere adaylar aranmaktadır.  

 • Aşçı
  Keyveni
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 26 Kasım 2015

  İş Açıklaması Türkiye’de ISO EN 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi ve OHSAS 18001 İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği Yönetim Sistemi belgelerini bir arada alan ilk firma ve ISO TSE 14001 Çevre Yönetim Sistemi belgesine de sahip olan ve kurumsal olarak hizmet veren Keyveni Hazır Yemek ve Catering’in büyüyen kadrosunda görevlendirmek üzere Gece - Gündüz Vardiyasına tabldot Aşçılar aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tercihen catering sektöründe tecrübeli, Tabdolt deneyimi olan, Hijyen ve temizlik kurallarına dikkat eden, Takım çalışmasına yatkın,   Aşçılar aranmaktadır.  

 • Proje Sunum Aşçısı
  Keyveni
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 26 Kasım 2015

  İş Açıklaması Türkiye’de ISO EN 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi ve OHSAS 18001 İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği Yönetim Sistemi belgelerini bir arada alan ilk firma ve ISO TSE 14001 Çevre Yönetim Sistemi belgesine de sahip olan ve kurumsal olarak hizmet veren Keyveni Hazır Yemek ve Catering’in büyüyen yer alıp projelerimizde gerçekleştirilecek özel günlerde görevlendirilmek üzere Aşçı aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler ​ Tercihen Mutfak Sanatları, aşçılık, Turizm Otelcilik vb eğitimi alan, Mutfak sanatları, sunum ve aşçılık  konusunda bilgi sahibi ve tecrübeli, Gıda güvenliği ve hijyen standartlarına önem veren, Takım çalışmasına yatkın, adaylar aranmaktadır.    

 • İş Açıklaması Ürün giriş ve çıkışları,Kriterlere göre mal kabul ve reddi, ürünlerin özelliklerine göre düzenli bir şekilde depolanması ve muhafazasını yapacak,  Ürünlerin sisteme kaydedilmesinden ve raporlamasından sorumlu, stok takibi, envanter sayımları gibi süreçleri yürütecek "Depo Sorumlusu" aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Tercihen Gıda sektöründe çalışmış, En az 2 yıl deneyimli, Gebze'de ikamet eden, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Bilgisayar ve Office yazılımlarını iyi kullanabilen, Tercihen SAP kullanabilen,  Askerlik ile ilişiği olmayan, Erkek,

 • Muhasebe Sorumlusu
  Firma Adı Gizli
  Tekirdağ 26 Kasım 2015

  İş Açıklaması Catering  alanında faaliyet gösteren firmamız için, Çorlu tesislerimizdeki Muhasebe işlerinin yürütülmesinden ve raporlamasından sorumlu Muhasebe Sorumlusu aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Tercihen SAP programını bilen Muhasebe ve Personel konuları ile ilgili yasal mevzuatlara hakim, Sonuç odaklı, analitik düşünme yeteneğine sahip, raporlama becerileri gelişmiş Maliyet Muhasebesi Konusunda Deneyimli Tercihen SMMM belgesine sahip olan Çorlu'da ikamet eden Askerlik hizmetini tamamlamış 40 yaşını aşmamış Bay  

 • Muhasebe Sorumlusu
  Asmar Holding
  İstanbul Avrupa 26 Kasım 2015

  İş Açıklaması Holdingimizin merkez bünyesinde çalışacak, muhasebe süreçlerinin yürütülmesinden ve sonuçlandırılmasından sorumlu "Muhasebe Sorumlusu" aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Genel Muhasebe ve Maliyet Muhasebesi ile ilgili yasal mevzuatlara hakim, Tercihen SMMM belgesine sahip ya da SMMM adayı, SAP programını bilen, Office Uygulamalarına hakim (Özellikle Excel), Raporlama becerisi gelişmiş, Sonuç odaklı, analitik düşünme yeteneğine sahip, Esenler ve çevresinde ikamet eden, Askerlik ile ilişiği olmayan, 40 yaşını aşmamış, Bay,  

 • İş Açıklaması Catering alanında faaliyet gösteren firmamızın Çorlu-Ergene şubesinde çalışacak, Şirketin pazar payını artıracak, Piyasayı takip yaparak satış stratejileri geliştirecek,  Satış öncesi ve satış sonrası iş akışını sağlamak, Şirketin çıkarları doğrultusunda pazarlama bütçesi hazırlayacak, Haftalık ve aylık çalışma raporları hazırlayacak, Müşteri tekliflerini inceleyip değerlendirecek ve firma görüşünü oluşturacak, Müşteri limit ve risklerini yönetecek, Satış ve pazarlama politikalarına paralel olarak müşteri portföyünün oluşturulması, geliştirilmesi ve belirlenmiş hedeflere ulaşmada gerekli tüm pazarlama faaliyetlerini sürdürülmesi ile ilgili bütün süreci yönetecek, Catering deneyimi olan,  Çorlu, Ergene ve çevre bölgelere hakim, Pazarlama & Satış Sorumlusu aranmaktadır. 

  Aranan Nitelikler Catering (Hazır Yemek-Toplu Yemek) sektöründe deneyimli, İletişimi güçlü, Sunum becerisi yüksek, Dinamik, Planlama ve raporlama yeteneği gelişmiş, Esnek çalışma saatlerinde çalışabilecek, Analitik düşünen, Hedef Odaklı, Takipçi, Aktif araç kullanabilen, Bilgisayar ve Office uygulamalarına hakim, Diksiyonu düzgün, Çorlu-Ergene çevresinde ikamet eden,

 • Caterıng Bölge Müdürü
  Firma Adı Gizli
  İstanbul Avrupa 22 Kasım 2015

  İş Açıklaması Türkiye genelinde kurulu mutfak ziyaretlerini gerçekleştirecek, Sorumlu olduğu projede üretim, hazırlık, servis ve servis sonrası faaliyetlerin hijyen ve kalite güvence kuralları çerçevesinde gerçekleşmesini sağlamak, Müşteri istek ve ihtiyaçlarını tespit ederek, talepleri karşılamak, Müşteri ile merkez arası diyalogların sağlanması, Ekiplerin kontrolü ve yönlendirilmesi, Menülerin hazırlanması ve kontrolü Şirket prosedürü dahilindeki gerekli dokümantasyonun eksiksiz ve kontrollü olarak yapılması ve merkez ofise zamanında iletilmesini sağlamak, Bölge ve rut dahilinde raporlamaların yapılarak üst yönetime sunulmasını sağlamak.

  Aranan Nitelikler Catering sektöründe en az 5 yıllık tecrübe sahibi olan, Proje işletme konusunda deneyimli, Kullanılacak malzemeleri tanıyan ve bunları tedarik edebilecek, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişim yeteneği güçlü, İş disiplini ve sorumluluk bilinci gelişmiş, Çözüm odaklı çalışmayı benimseyen, Şirket  Merkezimizde Görevlendirmek üzere Bay Bölge Sorumlusu aranmaktadır.

 • İş Açıklaması 1964 yılından bu yana sıcak, samimi ortamı ve bilinen tescilli lezzetlerimizle markamızı ülkemize ve tüm dünyaya kazandırmak üzere şubelerimizle hizmetteyiz. Ümraniye, Madenler Mahallesi'nde yer alan İdealistpark AVM'de açılacak olan Marmaris Büfe İdealistpark'ta çalışmak üzere, tercihen tecrübeli ve Ustalık Belgesi'ne sahip büfe tezgah ustası/ aşçısı aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az 1 yıllık servis elemanlığı / garsonluk deneyimi olan, tercihen fast-food büfelerde çalışmış, İnsan ilişkileri ve iletişim gücü yüksek, Hijyen kurallarına dikkat eden, temizliğe ve titizliğe özen gösteren, Dinamik, yaratıcılık yönü kuvvetli, takım çalışması yapabilen, Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Tercihen bayan Bay adaylar için tercihen Askerlik hizmetini tamamlamış ya da tecilli, 17-27 yaş aralığında Sabah 10:00- Akşam 20:00 saatleri arası çalışabilecek Tercihen orta seviyede İngilizce konuşabilicek Madenler, Esenşehir, Necip Fazıl, Kemerdere, Çekmeköy, Sancaktepe, Sultanbeyli, Ümraniye, Dudullu, Ataşehir, Şerifali ve civarında ikamet eden Maaş+SGK+Yemek ile çalışabilecek

İş Habercisi - Catering İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?