İstanbul Anadolu İş İlanları

Hepsini Temizle
İstanbul Anadolu
 • İş Açıklaması İstanbul Ümraniye Mağamızda görev almak üzere aşağıdaki görev tanımı ve kriterlere uygun "Mağaza Müdür Yardımcısı" aramaktayız; Mağazasının operasyonel süreçlerini şirket standartlarına ve yasal mevzuatlara dayalı yönetecek, Müşterilere kurum standartları doğrultusunda hizmet verilmesini kontrol ve takip edecek, Mağazanın satış, denetim, sayım açığı vb. performans alanlarında ki hedeflere ulaşabilmesi için stratejik çalışmalar yapabilecek, Modayı takip ederek müşterilere tarz danışmanlığı yapabilecek, Mağaza giderlerini ve personel bütçelerini kontrol altında tutabilecek, Belirlenen görsel sunum standartlarının uygunluğunu kontrol edebilecek, Bağlı çalışanlarının gelişim ve eğitimleri için koçluk ve mentörlük yapabilecek,

  Aranan Nitelikler Perakende sektöründe en az 2 yıl Mağaza Müdür Yardımcılığı deneyimi olan Planlama ve organizasyon yeteneği güçlü Takım çalışmasına yatkın Astlarını motive edebilecek İletişim becerisi güçlü Kalite odaklı Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Nebim-Winner ve MS-Office programlarını kullanabilen Erkek adaylar için askerliği tamamlamış olmak

 • Satınalma Uzmanı
  2d .Yapı İnş. Taah.
  İstanbul Anadolu, Kocaeli Bugün

  İş Açıklaması Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Satınalma süreçleriyle ilgili en az 2-3 yıl deneyim sahibi, Problem çözme ve analitik düşünme yeteneğine sahip, Ekip çalışmasına yatkın, İletişim becerileri güçlü, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office uygulamalarına hakim tercihen LOGO TİGER programını kullanabilen, Anadolu yakasında ikamet eden/edebilecek olan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.

  Aranan Nitelikler Talep edilen malzemelerin temininde istenilen kalite, en uygun fiyat ve standartlara uygun olarak satınalma sürecinin yönetilmesi, Tedarikçi firmalar ile ilişki yönetiminin gerçekleştirilmesi, Fiyat ve tedarikçi araştırmalarının yapılması, Satın alma sonrası oluşabilecek problemlerin tespit edilmesi ve giderilmesi, Alternatif malzeme ve yeni tedarikçi firmaların kazanılmasına yönelik çalışmaların sağlanması.

 • Kasiyer - Akmerkez
  Yargıcı
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Akmerkez mağazamızda görevlendirmek üzere; -Kasa işlemlerini 'Yargıcı' standartlarına uygun olarak yürütürken, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutabilecek "Kasiyer" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler - Dış görünümüne ve kişisel imajına özen gösteren, - Güleryüzlü ve hızlı, müşteri odaklı, - Mağazacılık kasa programlarından en az birini kullanmış olan - Kişisel ve mesleki gelişime önem veren, mağazacılıkta kariyer yapmayı hedefleyen, - Analitik, konsantrasyonu yüksek ve dikkatli, - İnsan ilişkileri kuvvetli, takım çalışmasına yatkın.

 • İş Güvenliği Uzmanı
  Med Akademi
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması İş güvenliği ile ilgili mevzuatlara uygun olarak sorumlusu bulunduğu projelerde gerekli çalışmaların yapılmasının sağlanması, İşyerinde yapılan çalışmalar ile ilgili tasarım, makine ve teçhizatların durumu, bakımı ve seçimi ile; işin plânlanması, uygulanması ve raporlanması, Risk analizleri yapılarak; tehlikeli faaliyet ve davranışlara müdahale edilmesi ve gerekli tedbirlerin alınmasının sağlanması, İşyerinde iş sağlığı ve güvenliği yönünden yapılması gereken periyodik bakımların plânlanması ve uygulamada gerekli kontrollerin yapılması, İşyerinde kaza, yangın veya patlamaların önlenmesi için mevzuata uygun çalışmalar yapılması ve gerekli kontrollerin gerçekleştirilmesi İş sağlığı ve güvenliği eğitimlerinin ilgili mevzuatlara uygun olarak plânlanması ve uygulanması.

  Aranan Nitelikler Türkiye'nin ilk OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi sertifikası sahibi, birçok yerli ve yabancı kurumsal firmaya Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi hizmeti veren firmamızın İstanbul - Anadolu / Avrupa Yakasında (Dudullu - Ümraniye - Sultanbeyli - Maslak - İkitelli vb.) hizmet vermiş olduğu kurumsal müşteri firmalarında görevlendirilmek üzere; İş güvenliği alanında en az 1 yıl deneyimli, C sınıfı geçerli sertifika sahibi, Ulusal İş Sağlığı ve Güvenliği mevzuatına hakim, MS Ofis programlarını temel seviyede kullanabilen, Çeviri yapabilecek düzeyde İngilizce bilen, İletişim becerileri yüksek, 'İş Güvenliği Uzmanı' aramaktayız.

 • İş Açıklaması 100’den fazla kampüsümüzde 10.000’i aşkın çalışanımızla "MUTLU ÇOCUKLAR ÖĞRENİR” felsefesiyle Türkiye’nin en büyük eğitim zinciri olmanın gururunu yaşıyoruz. Dinamik, üretken, yenilikçi yapımız ile "Doğa harikası” çocuklarımız ve öğretmenlerimizle büyük başarıların altına imzalar atıyoruz. Kurumumuzun en önemli değerlerinden biri olan "birlikte başarabiliriz” duygusuna sahip takım arkadaşlarını Doğa ailesine davet ediyoruz. Yıllık ve revize bütçelerin hazırlanması, Aylık yönetim raporlarının hazırlanması, Periyodik bütçe-fiili karşılaştırmalarının yapılması, Bütçe-fiili araştırmaların yapılması, Bütçe sisteminin kurgulanmasına ve oluşturulmasına destek verilmesi, Departman bazında giderlerin raporlanması ve takibinin sağlanması, Sabit kıymet ve yatırımların raporlanıp kontrolünün sağlanması,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İktisat ,İşletme v.b. bölümlerinden mezun, Benzer pozisyonda min.3 yıl deneyimli, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Problem çözme yeteneği gelişmiş, İletişim yeteneği kuvvetli, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden veya edebilecek olan,

 • Takım Lideri
  Firma Adı Gizli
  İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Yeni gelişmekte olan ve büyüme potansiyeli çok yüksek bir sektörde, birlikte çalışacak ''Çağrı Merkezi Takım Lideri '' aramaktayız.

  Aranan Nitelikler 27 yaşını aşmamış, Tercihen üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun, Sabırlı, sürekli öğrenmeye ve öğretmeye açık, Analitik bakış açısına ve hızlı problem çözme yeteneğine sahip, İnsan ilişkileri ve ekip yönetiminde başarılı, Takım çalışmasına yatkın ve koçluk becerisi gelişmiş, ikna kabiliyeti yüksek Dinamik ortamları seven, motivasyonu yüksek, Yoğun çalışma temposunda motivasyonunu kaybetmeden hedef odaklı çalışan, Enerjisi, özgüveni ve iletişim becerileri yüksek, Çağrı merkezinde özellikle Bankacılık sektöründe minimum 1 yıl outbound / satış,tahsilat projelerinde takım lideri olarak çalışmış, İleri seviyede MS Office programlarını kullanabilen,raporlama becerileri gelişmiş, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, ''Bayan Takım Lideri'' aramakayız. *Aranan niteliklere uygun olmayan adayların başvuruları dikkate alınmayacaktır.

 • İş Açıklaması Sunis Hotels grubu Hotel Su'da çalıştırılmak üzere "Genel Kasa Sorumlusu" alımımız olacaktır. Başvurularınızı bekliyoruz.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Benzer unvanlarda min. 3 yıllık iş tecrübesine sahip, Takım çalışmasına yatkın,

 • Aşçı Yardımcısı
  Evidea.Com
  İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması E- Ticaret sektöründe genç ve dinamik ekibiyle hızla büyüyen firmamızın İdari İşler Departmanında görev alacak; Yiyeceklerin hazırlığı, pişirilmesi ve sunuma hazırlanmasında aşçımıza yardımcı olacak, Mutfağın ve tezgahın düzeninin ve temizliğini sağlayacak, En az ilköğretim mezunu Koşuyolu bölgesine ulaşım sorunu olmayan, Güler yüzlü, dinamik ve ekip çalışmasına uyum sağlayacak, Titiz, pratik ve hijyen konusunda duyarlı, Kişisel bakım ve hijyenine dikkat eden, "Aşçı Yardımcısı" arıyoruz.

  Aranan Nitelikler

 • İş Açıklaması Hastanemiz bünyesinde Ataşehir Lokasyonlarımızda Ameliyathane Teknisyeni olarak görevlendirilmek üzere.

  Aranan Nitelikler Ameliyathane Teknisyeni olarak aktif çalışmış, En az 1-2 Yıl deneyimli, Takım Çalışmasına Uyumlu, Kişisel Hijyenine Özen Gösteren, Anadolu Yakasında İkamet Eden,

 • Mekanik Teknisyeni
  Optima Mühendislik
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması AVM, Hastane, Ofis vb gibi tesislerin yapımı, bakımı ve işletilmesi konularında mühendislik hizmeti veren şirketimizin Kanyon Projesinde görevlendirmek üzere Mekanik Teknisyeni arayışımız vardır.

  Aranan Nitelikler Teknik Meslek Lisesi ya da Meslek Yüksekokulu ilgili bölümlerinden mezun, Isıtma, soğutma ve sıhhi tesisat konularında deneyimli, Tercihen işletme deneyimine sahip, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Mekanik Teknisyeni arayışımız bulunmaktadır.

 • Elektrik Teknisyeni
  Optima Mühendislik
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması AVM, Hastane, Ofis vb gibi tesislerin yapımı, bakımı ve işletilmesi konularında mühendislik hizmeti veren şirketimizin Kanyon AVM projesindegörevlendirmek üzere Elektrik Teknisyeni arayışımız vardır.

  Aranan Nitelikler Meslek Lisesi ya da Meslek Yüksek Okullarının Elektrik bölümlerinden mezun, Alanında en az 3 yıl deneyim sahibi, Elektrik sistemlerinde arıza takibi yapabilecek, Tercihen zayıf akım tecrübesi olan (Telefon santrali, CCTV, Yangın algılama ve ihbar sistemleri vb.) Askerlik hizmetini tamamlamış, Elektrik Bakım Teknisyeni arayışımız bulunmaktadır.

 • İş Açıklaması 35 yıllık kurumsal deneyimi ile "Önce İnsan” diyerek yola çıkan ŞENGÜLLER A.Ş’ nin çalışanı olmanın farkını yaşamaya bekliyoruz! Turkcell iş ortağı konumunda faaliyet gösteren şirketimiz için aşağıdaki özelliklerde İstanbul Anadolu yakasındaki Acıbadem "Turkcell İletişim Merkezi" mağazalarımızda Satış ve Kasa Sorumlusu olarak görev alacak genç, dinamik ve perakendecilik sektöründe kariyer hedefleyen adaylar aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Perakende sektöründe kasa ve satış yönetimi deneyimi olan ya da bu alanda kendini geliştirmeye istekli, Satış odaklı, Genel Ön Muhasebe bilgisi olan, Asgari lise mezunu, Bilgisayar kullanımına hakim olan, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, 20-30 yaş aralığında, Askerlikle ilişkisi bulunmayan ya da en az 2 yıl tecilli, İstanbul Anadolu yakası Acıbadem ya da Acıbadem' e yakın bölgelerde ikamet eden, Bay-Bayan adayların başvurularını bekliyoruz.

 • İş Açıklaması Çağrı Merkezi'mizde hasar ekibinde Gündüz görevlendirmek üzere; Müşteri çağrılarını belirlenen kalite standartları çerçevesinde karşılayabilecek, müşteri şikayetlerini müşteri memnuniyetine dönüştürebilecek, ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili müşterilerimizi bilgilendirebilecek, sigortacılık sektöründe kariyer yapmak isteyen, "Çağrı Merkezi Hasar Müşteri Temsilcisi” arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Yüksekokul ve/veya Üniversite mezunu ya da öğrenimine devam eden, Ses tonu, diksiyonu düzgün, iletişim becerisi gelişmiş, iş takibinde başarılı, kişisel motivasyonu yüksek, Dinamik ve yoğun çalışma ortamına uyum sağlayabilecek, İkna kabiliyeti ve görev bilinci yüksek, ekip çalışmasına yatkın, MS Office programlarını kullanabilen, Askerlik görevini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecil edilmiş

 • Grafik Tasarım Uzmanı
  Lazzoni Mobilya
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Üniversitelerin Güzel Sanatlar, Grafik Tasarım gibi bölümlerinden mezun PHOTOSHOP, ILLUSTRATOR, INDESIGN programlarında hızlı, etkili ve yaratıcı bir şekilde kullanabilen Alanında en az 3 yıl deneyimli Web, Teknoloji ve Tasarım konularında bilgi ve deneyimi olan Dijital ortamdaki tekniklere, boyutlara ve standartlara hakim Retouch konusunda yetkin Enerjisi, uyumu yüksek bir takımın üyesi olmaya hazır İngilizce bilen Esnek çalışma saatleri konusunda uyumlu Yurtiçi ve Yurtdışı seyahat engeli olmayan Ve en önemlisi Lazzoni’nin tasarım, yaratıcılık ve dizayn ruhuna uyum sağlamaya heveslİ takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler

 • İş Açıklaması BÜNYEMİZDE İSTİHDAM EDİLMEK ÜZERE BAYDAN KALİTE YETKİLİSİ ARAMAKTAYIZ. Saha denetimlerini yaparak kayıtlarını tutmak Ekipmanların tüm bakım kayıtlarını düzenli olarak kontrol ederek klasörlerinde güncel halde/eksiksiz olarak bulundurulmasını sağlamak Şirket Kalite hedeflerine ulaşmak için Kalite sisteminde gerekli kontrol ve takipleri yapmak, Sistemin sürekliliğini sağlamak, sistemde oluşan eksiklikleri, hataları tespit etmek ve bunların giderilmesini sağlamak, Kalite Turlarını yapmak, kontroller sonrası alınması gereken aksiyonların takibini yapmak, raporlamak Operasyonel şartlarda veya kalite uygulamalarında değişiklik oluşması durumunda sorumluluğundaki talimatları revize etmek, ilgili değişiklikler hakkında çalışanların bilgilendirilmesini sağlamak, Deponun her zaman temiz ve düzenli olmasını, Depo prosedürlerine uyulmasını, temizlik ve düzenin günlük kontrol edilmesini ve ilgili formların doldurulmasını ve görülen aksaklıkların giderilmesini sağlamak, Kalite doküman ve kayıtlarını arşiv prosedürüne göre saklanmasını sağlamak, Dış Kaynaklı Referans Dokümanları muhafaza etmek ve güncelliğini sağlamak, Gelen tüm müşteri şikayetlerinin kayıt altına alınarak incelenmesini sağlamak ve aksiyonların gerçekleşmesini takip etmek, Kalite Panosunu zamanında güncellemek ve operasyon ile paylaşmak, Personellere Kalite sistemi ile ilgili bilgilendirme eğitimleri vermek, Operasyonda çalışma esnasında, telefon ile konuşmama ve müzik dinlememe kuralına uymak, Mola başlangıç ve bitiş (dinlenme, yemek vb.) saatlerine riayet etmek Üstlerinin veya Yönetimin vereceği benzer nitelikteki görevleri yerine getirmek,

  Aranan Nitelikler *18-35 yaşları arasında, *Mühendislik fakültelerinden mezun, *Alanında tecrübeli, *Kartal / Pendik / Kaynarca / İçmeler / Tuzla / Şifa / Çayırova / Gebze / Darıca lokasyonlarında ikamet eden, *BAYAN personel aranmaktadır.

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz İstanbul Ümraniye'de ikamet eden ailemiz için, Bayan çocuk bakıcısı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Güvenilir, Disiplinli, Güler yüzlü, İletişimi kuvvetli, Sigara kullanmayan, 25-35 yaşları arasında olan, Haftanın 6 günü yatılı olarak, 2000-2500 tl ücretle çalışacak, Deneyim sahibi ve referans verebilen

 • Seyahat Danışmanı
  Saha Eğitim ve Danışmanlık
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Turizm sektörünün Türkiye çapında bilinen ve güvenilir çözüm ortağımızın çağrı merkezi operasyonunda görevlendirilmek üzere "Seyahat Danışmanı" aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Çağrı merkezinde deneyim kazanmış, Turizm sektörüne ilgisi olan, Akıcı konuşabilen, iletişim kabiliyeti güçlü, İş takibinde başarılı, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Kişisel motivasyon yüksek.

 • Kıdemli Finansal Danışman
  Saha Eğitim ve Danışmanlık
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Ankara Bugün

  İş Açıklaması Hizmet vermekte olduğumuz Sigortacılık sektöründe faaliyet gösteren kurumsal müşterimiz bünyesinde görev almak üzere "Kıdemli Finansal Danışman” aramaktayız. ·

  Aranan Nitelikler En az iki yıllık bankacılık, borsa, finans, işletme, maliye, menkul kıymetler ve sermaye piyasası, muhasebe veya dört yıllık üniversite mezunu olmak, Daha önce Bireysel Emeklilik ve Hayat Sigortası satışında aktif rol almış ve BES lisansına sahip, (E-beas) Müşteri portföyü bulunan, Kariyerini satış ve finansal danışmanlık konusunda yapmayı hedefleyen, Analitik düşünebilen, çözüm sunabilen, Hedef odaklı çalışacak, Sözlü ifade ve temsil yeteneği gelişmiş, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da 2 yıl tecilli.

 • Finansal Danışman
  Saha Eğitim ve Danışmanlık
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Ankara, İzmir, Adana Bugün

  İş Açıklaması Hizmet vermekte olduğumuz Sigortacılık sektöründe faaliyet gösteren kurumsal müşterimiz bünyesinde görev almak üzere "Finansal Danışman” aramaktayız. Finansal danışmanın görevi: Bireysel Emeklilik ve Hayat Sigortası sistemine uyumlu, bireyin gelecekte ihtiyaç duyacağı "finansal" desteğin bugünden planlanması ve verilen nitelikli eğitimler yardımıyla, müşterilerine uzman desteğini sağlamak ve ortaya çıkan sorunlara ve beklentilere yaratıcı çözümler getirmektir. Finansal danışmandan, müşteri portföyünün hazırlanması, finansal ürünler ve sunum teknikleri konularında alacağı eğitimleri uygulaması ve başarılı bir şekilde yerine getirmesi ve satış odaklı çalışması istenecektir.

  Aranan Nitelikler En az iki yıllık bankacılık, borsa, finans, işletme, maliye, menkul kıymetler ve sermaye piyasası, muhasebe veya dört yıllık üniversite mezunu olmak Dışa dönük, sonuç odaklı çalışmayı seven, Kariyerini satış ve finansal danışmanlık konusunda yapmayı hedefleyen, Analitik düşünebilen, çözüm sunabilen, Hedef odaklı çalışacak, İnsan ilişkileri güçlü, Dinamik, hırslı, gelişime açık, yenilikçi, yaratıcı, Sözlü ifade ve temsil yeteneği gelişmiş, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, muaf ya da 2 yıl tecilli,

 • İş Açıklaması Müşterileri güleryüz ile karşılayarak, satış ve ödemelere ait kasa işlemlerini gerçekleştirmek. Kasa ile ilgili günlük, periyodik rapor ve evrakların düzenini sağlamak. Satış ekibine destek olmak.

  Aranan Nitelikler Yurt içi ve yurt dışında hazır giyim perakendeciliği alanında faaliyet gösteren SÜVARİ markamızın ÜMRANİYE ALEMDAĞ CADDE 'de açılacak olan mağazasında istihdam edilmek üzere; En az lise mezunu, Tercihen perakende mağazacılık alanında deneyim sahibi, Mağazacılık sektöründe çalışmaya istekli, Tercihen Nebim V3 programını kullanabilen, Güleryüzlü, Dikkatli ve rakamlarla çalışabilen, Bayan Kasiyer arayışımız bulunmaktadır. Not: Sigara kullanmayan adaylar tercih edilecektir.

 • İş Açıklaması Marka satış bilinci ile şirket hedefleri doğrultusunda satış gerçekleştirmek, müşteri memnuniyeti yaratmak, devamlılığını sağlamak.

  Aranan Nitelikler Yurtiçi ve yurtdışında hazır giyim perakendeciliği alanında faaliyet gösteren SÜVARİ markamızın İSTANBUL ÜMRANİYE ALEMDAĞ CADDE 'de açılacak olan mağazasında istihdam edilmek üzere; En az lise mezunu, Tercihen perakende mağazacılık alanında deneyim sahibi, Mağazacılık sektöründe çalışmaya istekli, Askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Satış Danışmanı arayışımız bulunmaktadır. Not: Sigara kullanmayan adaylar tercih edilecektir.

 • Tanıtım Elemanı - Aktivite Elemanı
  Pro Tanıtım
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Ankara, Antalya, Bursa, İzmir, Kocaeli, Adana, Aydın, Balıkesir, Çanakkale, Denizli, Edirne, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Isparta, Mersin(İçel), K.Maraş, Kayseri, Kırklareli, Kırıkkale, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Muğla Bugün

  İş Açıklaması PRO TANITIM, hizmet sektöründe faaliyet gösteren, araştırma, pazarlama, danışmanlık ve birçok alanda saha hizmetleri sunan, sektöründe lider firmaların çözüm ortağıdır. Hizmet vermekte olduğumuz sektöründe lider müşterilerimizin tanıtım ve satış projelerinde görevlendirilmek üzere, büyümekte olan dinamik organizasyonumuza değer katacak ve; Marka ve ürünün, tüm satış kanallarında ( zincir mağaza, avm, satış noktaları v.b.) verilen eğitimler doğrultusunda, müşterilere gerekli bilgilendirmelerin yapılması ve satış destek faaliyetlerinin yürütülmesi, Müşterilerle etkin iletişim kurularak ideal ürün ve hizmetin sunulması, müşteri memnuniyetinin sağlanması ve firmanın en iyi şekilde temsil edilmesi, Marka ve ürünle ilgili promosyon dağıtım çalışmalarının yürütülmesi, Aktivite raporlamalarının gerçekleştirilmesi, görevlerinde bulunabilecek " TANITIM ELEMANI - AKTİVİTE ELEMANI” arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Tercihen ürün tanıtım, saha aktivite ve stand çalışmalarında deneyimli, İletişim ve ikna kabiliyeti yüksek, Güler yüzlü, girişken ve dinamik, Dış görünümüne özen gösteren, kurumsal temsili yüksek, Motivasyonu yüksek, başarı ve sonuç odaklı, Takım çalışmasına yatkın, Disiplinli, sorumluluk sahibi, Yoğun çalışma temposuna yatkın. NOT: Fotoğrafsız başvurular değerlendirilmeyecektir.

 • Mağaza Müdürü
  Karaca A.Ş
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Kocaeli, K.Maraş, Osmaniye Bugün

  İş Açıklaması Mağaza hizmet kalitesini Karaca standartlarına uygun olarak en üst seviyede tutacak, Müşteri beklentilerini en iyi şekilde algılayarak, sürekli müşteri memnuniyeti sağlayacak ve müşteri sadakati yaratabilecek, Piyasa ve rakiplerle ilgili bilgi sahibi olarak, şirketi doğru şekilde yönlendirebilecek, Mağaza performansı ve verimlilik ilkeleri doğrultusunda ekibin çalışma düzenini ve vardiya programlarını yönetecek, Mağaza stoklarını etkin bir şekilde yönetecek, Mağazanın bölge müdürleri ve genel müdürlük merkez ofisi ile iletişimini sağlayacak

  Aranan Nitelikler Tuzla Marine AVM,İzmit Sembol AVM, Adapazarı Agora AVM'lerde yeni açılacak mağazalarımızda ayrıca İstanbul MetroGarden Avm, Osmaniye Park 328 AVM, Gebze Center AVM, Kahramanmaraş Piazza AVM ve Antalya Migros AVM mağazalarımızda görev alacak, Tercihen Üniversite veya Meslek Yüksel Okulu mezunu, Perakende sektöründe en az 7 yıl deneyimi olup, son 3 yılını Mağaza Müdürü pozisyonunda geçirmiş, MS Office uygulamaları ve mağazacılık programlarını etkin şekilde kullanabilen, Planlama, organizasyon ve takip yeteneği gelişmiş, Sorumluluk sahibi, kendine güvenen.

 • İnternet Çekim Mankeni
  Çift Geyik Karaca Giyim
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Çift Geyik Karaca ürünlerinin, internet sitesinde sergilenecek görsellerinin çekimlerinde görev almak üzere Bay ve Bayan mankenler arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Bayan Adaylar İçin; 36 Beden 1.70 Cm ve üzeri boyunda olmak Tüm adayların portfolyö gösterecek durumda olmaları ve en az bir adet fotoğraflarını burakozdek@karaca.com.tr adresine mail yoluyla iletmeleri gerekmektedir.

 • Merchandıser - Tanzim Teşhir Elemanları
  Pro Tanıtım
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Ankara, Antalya, Bursa, İzmir, Kocaeli, Adana, Afyon, Aydın, Balıkesir, Çanakkale, Denizli, Edirne, Eskişehir, Gaziantep, Isparta, Mersin(İçel), Kayseri, Kırklareli, Konya, Kütahya, Manisa, Muğla, Osmaniye, Tekirdağ, Zonguldak Bugün

  İş Açıklaması PRO TANITIM, hizmet sektöründe faaliyet gösteren,araştırma,pazarlama,danışmanlık ve bir çok alanda saha hizmetleri sunan, sektöründe lider firmaların çözüm ortağıdır. Hizmet vermekte olduğumuz sektöründe lider müşterilerimizin, yerel ve ulusal mağazalarda görevlendirilmek üzere, büyümekte olan dinamik organizasyonumuza değer katacak ; Rut planı dahilinde mağaza ziyaretlerinin gerçekleştirilmesi, Ürün satış faaliyetlerinin desteklenmesi, Raf, reyon ve görsel düzenlemelerin yapılması ve eksiklerin takip edilmesi, Depo ve stok kontrolünün yapılması, Rakip ürün-marka takibinin yapılması, Gerekli raporlamaların gerçekleştirilmesi, görevlerinde bulunabilecek "TANZİM TEŞHİR ELEMANLARI – MERCHANDISER” arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Tercihen benzer pozisyonlarda deneyimli, Dış görünümüne özen gösteren, kurumsal temsili yüksek, Motivasyonu yüksek, başarı ve sonuç odaklı, Takım çalışmasına yatkın, Disiplinli, sorumluluk sahibi, Yoğun çalışma temposuna yatkın,

 • İş Açıklaması ALTİS GROUP olarak Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı dış hatlar terminalinde NEW BAZAAR, NEW BAZAAR İSTANBUL, LOKKUM, GS STORE, DOĞA ÇİÇEK ve ALTINBAŞ markalarıyla; Gıda, Hediyelik Eşya, Kuyumcu, Çiçekçi, ve GS Store mağazaları işletmekteyiz. Havalimanı mağaza operasyonlarımızda, ekiplerimize katılacak SATIŞ DANIŞMANLARI aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, 20-40 yaş aralığında, Vardiyalı sistemde çalışabilecek, ARAPÇA'ya hakim ve İNGİLİZCE bilen, Anadolu yakasında Kozyatağı - Pendik arasında veya Kurtköy civarında ikamet eden Bay (askerliğini yapmış) veya Bayan, İşe alınacak adaylara eğitim verileceğinden sektörel tecrübe aranmamaktadır. Not : İK politikamız gereği fotoğrafsız başvurular dikkate alınmamaktadır. Görev yeri Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı içerisinde olup SERVİS imkanımız bulunmaktadır.

 • İş Açıklaması Ø Showroom Satış Danışmanı Ø Aktif ve Filo Satış Danışmanı Ø Ticari Araç Satış Danışmanı OLARAK GÖREV DAĞILIMI YAPILACAKTIR.

  Aranan Nitelikler v Tercihen üniversite mezunu, v Otomotiv sektöründe, tercihen Renault markasında, kurumsal şirkette satış ve pazarlama temsilcisi olarak görev yapmış, v Aylık 25 ve üzeri otomobil, kasko ve aksesuar satacak deneyim ve kapasiteye sahip, v Kazanma hırsı, becerisi, dinamizmi ve disiplinli bir çalışma düzenine sahip, v Yoğun ve rekabete açık iş ortamı tecrübesine sahip, hedef ve müşteri odaklı çalışan, v Prezentabl, güler yüzlü, insan ilişkilerinde başarılı, diksiyonu düzgün, ikna kabiliyeti yüksek, v Müşteri memnuniyeti konusunda kurumsal eğitim, deneyim ve başarılara sahip, v Ms Office ve paket program kullanımına hakim, v Sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen, v Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden, v Genç, dinamik bay, bayan profesyonel satış ve pazarlama temsilcileri

 • İş Açıklaması 1-Tüm sıfır otomobil satış ve pazarlama faaliyetlerini profesyonel ve kurumsal bir format içinde yönetip yönlendirmek ve tespit servis hedeflerine yüksek müşteri standartlarıyla ulaştırmak, 2-20 kişilik büyük bir satış ekibini, pazarlama, kalite yönetimi, müşteri ilişkileri ve memnuniyeti konularında yönetmek, yönlendirmek, eğitmek, bunlara hedef vermek, gerek departman gerekse bireysel olarak tüm ekibin ve diğer çalışanlarının performanslarını takip edecek altyapı ve raporlamaları hazır bilgi işlem altyapısıyla tesis etmek hedeflere binaen satış ve pazarlama stratejileri geliştirmek, bu maksada uygun kurumsal, profesyonel ve beşeri bir çalışma sistemi kurmak, 3-Renault Mais ile kurumsal tabanlı ilişkiler tesis etmek ve tüm personelini bu konularda yetkin ve donanımlı hale getirmek suretiyle firma satış ve karlılık anlamında, günlük, aylık ve yıllık firma hedeflerine ulaşmak, 4-Günlük, aylık ve dönemsel olarak takip edilecek filo ve perakende otomobil hedeflerini gerçekleştirmek, tüm satış ekibinin bireysel ve ekip performans analizleri ile takiplerini yapacak deneyim ve donanıma sahip olmak, 5- Tüm iş akışı süreçlerini düzenli, eksiksiz ve kusursuz bir biçimde takip edilmesi için gerekli olan kontrol ve yönetim sistemleri kurmak suretiyle, tüm satış ve pazarlama takibi ve denetim mekanizmalarının kurulması ve raporlamalarının yapılması, 6-Kişisel ve mesleki anlamda geniş ve hazır bir müşteri portföyüne sahip olmak ve bunu tüm faaliyetlerinde aktif bir biçimde kullanabilmek,

  Aranan Nitelikler 1-Üniversitelerin İşletme, İktisat, Endüstri gibi bölümlerinden mezun, otomobil satış ve pazarlama müdürlüğü alanında en az 5 yıl kurumsal plaza tecrübesi olan, kurumsal bir yapı içerisinde satış ve pazarlama müdürlüğü ve benzeri bir vasıfla başarılı bir yöneticilik dönemi geçirmiş, 2-Genel yönetim, satış, pazarlama, ekip yönetimi, performans yönetimi vs. konularda eğitim almış ve bunu tüm ekibine aktarabilecek profesyonel yapıda bulunan, 3-Otomobil şirketlerine ait paket programları kullanma ve takip etme konusunda tecrübeli, 4-Ms Office uygulamalarını çok iyi seviyede kullanarak, bunlara hakim ve raporlama yapabilen, 5-Genel anlamıyla analiz ve raporlama becerisine sahip, ekip yönetimini ve performans takibini bilen, personel takip ve yönetim konularında yetkin, 6-İnsan ilişkileri ve yöneticilik vasıfları kuvvetli, genç, dinamik, yoğun tempo ve rekabeti seven pazarlama, ürün prezantasyonu ile ekip çalışması, yönetmesi ve motivasyon yeteneği güçlü, 7-Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden, 8-Referans ve kefil verebilen,

 • SAP ABAP Uygulama Geliştirme Uzmanı
  Stratej İk
  İstanbul Anadolu, Sakarya Bugün

  İş Açıklaması Stratej İnsan Kaynakları'nın danışmanlığını yapmakta olduğu Avrupa’nın lider alüminyum üreticilerinden biri olan grup firması için, Bilgi Sistemleri departmanında görev alacak "Uygulama Geliştirme ve Destek Uzmanı" aramaktayız. Görev Tanımı: Yazılım projelerinin kuruluş ve geliştirme çalışmalarını yapmak, Var olan uygulamalarla ilgili kullanıcı desteğini vermek, Bilgi sistemleri projelerinin, proje metodolojisine uygun olarak yönetimini ve organizasyonunu sağlamak

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği ya da Matematik Mühendisliği bölümlerinden mezun, Yazılım geliştirme konusunda en az 3 yıl deneyimli, Yazılım projeleri kuruluş deneyimi olan, SAP platformu (PP,MM modülleri) ile proje geliştirmiş olan, Analiz, raporlama, organizasyon ve zaman yönetimi konularında deneyimli, Düzenli raporlama alışkanlığı olan, dokümantasyona önem veren, Ekip yönlendirme de deneyimli ve liderlik yetkinliği gelişmiş, Takım çalışmasına yatkın, yenilikçi, müşteri ve sonuç odaklı İkna, ifade ve iletişim yönü kuvvetli, Çok düzeyde (konuşma, okuma ve yazma) İngilizce bilgisine sahip, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.

 • İş Açıklaması Capitol ParkBravo Mağazamız için "Satış Danışmanı" arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Mağazacılık konusunda minimum 1 sene deneyimli Minimum Lise mezunu İletişim becerisi yüksek Markayı en iyi şekilde temsil edebilecek 18-28 yaşları arasında Güleryüzlü, pozitif, dinamik Bay / Bayan

/
190
 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Videolu İlan

  Eski Hükümlü

 • Staj

  Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

 • Sorulu İlan

  Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - İstanbul Anadolu İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?