Sofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.

Sofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş.
Sofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş. www.sofragrup.com
Firmayı Şikayet Et
Sofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş. İş İlanı Ara

Sofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş. Hakkında

Şirket Kuruluş Yılı: 1987 Sofra / Compass Group Türkiye Hakkında 1987’de kurulan  Sofra / Compass Group Türkiye, dünyanın lider yiyecek ve destek hizmetleri firması olan ve  2014 mali yılında 17.1 milyar sterlin gelir elde eden  Compass Group PLC bünyesindedir. Compass Group PLC yaklaşık 50 ülkede iş yapmakta, 500 binden fazla kişi istihdam etmekte ve her yıl 4 milyardan fazla öğün yemek servis etmektedir. İş Merkezleri  & Fabrikalar, Sağlık, Eğitim, Savunma, Açık Denizler & Uzak Ülkeler, Spor & Eğlence ve Otomat İşletmeciliği gibi temel sektörlerde yerleşik bir marka portföyüyle yiyecek ve destek hizmeti verme konusunda ihtisas sahibidir.
Türkiye’de, EUREST ve OBASAN markasıyla iş merkezlerine, fabrikalara, SCOLAREST markasıyla eğitim kurumlarına ve MEDIREST markasıyla sağlık kurumlarına  toplu yemek hizmeti veren Sofra / Compass Group Türkiye,  EUREST SERVICES markası ile Tesis İşletim ve Bakım Onarımı, Temizlik, İç Taşıma ve Depolama, İdari ve Ofis Destek, Açık Alan ve Çevre Bakım gibi destek hizmetleri, EUROSERVE GÜVENLİK markası ile de Koruma ve Güvenlik hizmetlerini, Türkiye’nin her noktasında 81 ilde, 21 binden fazla çalışanıyla, 2 binden farklı lokasyonda sunmaktadır.
İstanbul Sanayi Odası’nın (İSO) "Türkiye’nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu” 2013 Yılı sıralamasına göre, tüm grup şirketleriyle beraber değerlendirildiğinde Türkiye’nin en büyük  93. kuruluşu olan SOFRA GRUP, aynı zamanda  özel sektörde istihdam yapan en büyük 3. kuruluş olarak yer almaktadır.
Çalışanımızla Değer Katıyoruz
İçinde bulunduğumuz hizmet sektöründe, çalışanlarımızın yetenekleri, bağlılıkları ve çalışkanlıkları başarımızın esasını oluşturuyor.
Çalışanlarımız, müşteri ve tüketicilerimize mükemmel hizmeti sağlamada ve hedeflerimize ulaşmada işimizin tam kalbinde yer alıyor. İşte bu yüzden biz, Sofra Grup’ta değerlerimizi paylaşan en iyi insanlarla çalışıp, onların kendilerini ve kariyerlerini geliştirerek başarılarımıza katkıda bulunmalarını istiyoruz.
Faaliyet gösterdiği sektörler: Hizmet
Firma web sitesi: www.sofragrup.com

Sofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş. İş Başvurusu

Sofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş., kariyerinizi zirveye taşımanız için kapılarını açıyor!

Sofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş. firmasına iş başvurusu yaparak heyecan verici bir kariyerin kapılarını aralayabilirsiniz. Siz de Sofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş. ailesine katılarak profesyonel gelişiminize katkı sağlamak ve keyifli bir çalışma ortamında yer almak için hemen başvurun.

En güncel Sofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş. iş ilanlarına göz atın ve hayalinizdeki işe bir adım daha yaklaşın!

Sofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş. iş ilanlarına iş başvurusu yapmak için aday girişi yapın veya cv oluşturun.

Anasayfa CV Oluştur İş Ara Aday Giriş İş İlanı Ver