Telekomünikasyon ve Network İş İlanları

Hepsini Temizle
Telekomünikasyon ve Network
 • Estel İletişim Sistemleri

  Satış Danışmanı Estel İletişim Sistemleri

  İstanbul Avrupa, Kırklareli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Avea-TTNET-Türk Telekom iş ortağı konumunda faaliyet gösteren şirketimiz için, aşağıdaki özelliklerde İstanbul Avrupa yakası ve Kırklareli-Lüleburgaz "Avea İletişim Merkezi" mağazalarımızda Satış Danışmanı olarak görev alacak genç, dinamik ve perakendecilik sektöründe kariyer hedefleyen adaylar aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Mağazada aktif görev alacak, Perakende sektöründe deneyimi olan ya da bu alanda kendini geliştirmeye istekli, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Satış odaklı, Bilgisayar kullanabilen, Tercihen Genel Ön Muhasebe bilgisi olan, Tercihen 20-30 yaş aralığında, Erkek adaylar için, askerliğini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli, İstanbul mağazalarımız için; İstanbul Avrupa yakasında,Büyükçekmece, Beylikdüzü, Esenyurt veya Avcılar'da ikamet eden, Kırklareli mağazalarımız için; Lüleburgaz'da ikamet eden/edebilecek, Bay-Bayan adayların başvurularını bekliyoruz.

 • Armes Group

  Teknik Servis Elemanı Armes Group

  İstanbul Avrupa

  22 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması TURKCELL Çözüm Ortağı konumunda faaliyet gösteren şirketimiz için Beylikdüzü ve Osmanbey'de bulunan " Turkcell İletişim Merkezi" Mağazalarımıza Teknik Servis Elemanı olarak çalışacak takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler *Yüksekokul tercihen üniversite mezunu olmak, *Cep telefonları, tablet, bilgisayar tamiri konusunda en az 2 yıl deneyimli, *Teknolojiyi yakından takip etmek, *Gelişime ve öğrenmeye açık,istekli, *Askerlikle ilişkisi olmayan ve en az 2 yıl tecilli, *Beylikdüzü ve Osmanbey civarında ikamet eden, *Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, *Mağazacılık çalışma şartlarını bilen,

 • Go Group Danışmanlık

  İstanbul-Merchandiser Go Group Danışmanlık

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  22 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Zincir mağazalarda ve bayilerde route planı dahilinde ziyaretlerde bulunmak. Müşteri ilişkilerini iyileştirmek. Satış arttırıcı faaliyetlerde bulunarak, satış yapmak. Ürün görsel düzenini sağlamak.

  Aranan Nitelikler TÜRKİYE’NİN LİDER DIGITAL PLATFORMU BÜNYESİNDE GÖREV ALABİLECEK; Üniversite mezunu Tercihen Medya ve Telekomünikasyon sektöründe deneyimli Zincir Mağaza ve Bayi kanalında promotör olarak görev almış İnsan ilişkileri kuvvetli ve ikna kabiliyeti yüksek Firma temsil yeteneğine sahip Aktif araç kullanabilen Seyahat engeli olmayan MERCHANDISER Arıyoruz!

 • Go Group Danışmanlık

  Saha Satış Temsilcisi Go Group Danışmanlık

  İstanbul Avrupa

  22 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Aktif satış ekipleri içerisinde saha satışı ve süreçlerini öğrenmek ve uygulamak, Verilen satış hedeflerini ilgili dönem aralıklarında gerçekleştirmek, yapılan kapıdan kapıya satışları (D2D) ve randevulu ziyaretleri günlük olarak yöneticisine raporlamak, Yaya trafiği olan bölgelerde stand kurmak ve stand satışı yapmak, Bölge içindeki mevcut ve yeni tespit edilen potansiyel müşterilere ürünlerinin tanıtılması ve satışının yapılması, Ürün ve servis portföyünü rahatlatmak için satış ve rekabet aktivitelerinin geliştirilmesi.

  Aranan Nitelikler TÜRKİYE’NİN LİDER DIGITAL PLATFORMU BÜNYESİNDE GÖREV ALABİLECEK; En az lise mezunu, 20-30 yaşları arasında, Saha/stand satışı konusunda deneyimli, Tercihen Pay TV, internet ve telekomünikasyon teknolojilerine ilgili, Satış odaklı düşünce yapısına sahip, iletişim becerisi ve ikna kabiliyeti yüksek, Saha çalışmasını ve farklı insanlarla iletişimde olmayı seven, Dinamik, motivasyonu yüksek ve güler yüzlü Takım çalışmasına yatkın, sonuç ve müşteri odaklı, Dış görünümüne özen gösteren ve diksiyonu düzgün, MS Office uygulamaları konusunda bilgi ve deneyim sahibi, Satış alanında kariyer hedefi olan, Ofis dışında yoğun tempoda çalışabilecek, Avrupa yakasında ikamet eden, Süreklilik sağlayabilecek ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli (erkek adaylar için) SAHA SATIŞ TEMSİLCİSİ Arıyoruz! SOSYAL HAKLAR: Maaş + Yol + Yemek + PRİM

 • Superonline İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Çağrı Merkezi Uzmanı Superonline İletişim Hizmetleri A.Ş.

  İstanbul Avrupa

  22 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Türkiye’ nin yenilikçi telekom operatörü Turkcell Superonline, bir Turkcell grup şirketidir. Kendi altyapısını kurmak üzere fiber optik yatırımlarına hız kesmeden devam eden Turkcell Superonline, Türkiye’de 1000Mbps’ye varan hızlarda internet erişimi sağlayan ilk ve tek telekom operatörüdür. Turkcell Superonline, bireysel ve kurumsal müşterilerine ses, data, geniş bant internet erişimi, toplu ses taşıma ve kiralık veri hattı hizmetleri ve katma değerli servisler sunmaktadır. Turkcell Superonline Abone Merkezinde, ürün ve hizmetlerin telefonda tanıtım ve satışını gerçekleştirecek ÇAĞRI MERKEZİ UZMANI aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu Tercihen Çağrı Merkezi veya Satış Kanalı tecrübesi olan Satış konusunda kendine güvenen Doğru bilgi aktarımı ve kaliteli hizmetle müşteri memnuniyeti sağlayabilecek Telefonda ifade ve ikna kabiliyeti kuvvetli Müşteri odaklı bakış açısına sahip Motivasyonu yüksek, zaman yönetimi konusunda hassas Takım çalışmasına yatkın MS Office uygulamalarına hakim

 • Telpa

  Kıdemli Asp.Net Yazılım Uzmanı Telpa

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  22 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Yazılım projeleri ve bakım istekleri ile ilgili teknik analiz,teknik tasarım,veri tabanı tasarımı çalışmalarına katılmak, Web ve intranet taleplerinin .Net ile geliştirilmesi ve desteği konularında görev almak, Geliştirilen uygulamaların birim,performans,sistem ve yük testlerini yapmak,bu amaçla gerekli test senaryoları oluşturmak, Entegrasyonları yönetmek.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerden mezun, .Net yazılım geliştirme alanında en az 5 yıl deneyimli, Enterprise Software Architecture,Design Pattern,Object Oriented Programing,ORM konularına hakim, C#,ASP.Net,EntityFramework,WCF,MVC,Javascript,HTML,CSS konularında uzman, T-SQL,Oracle ve PL/SQL konularında tecrübeli, Güçlü iletişim ve problem çözme yeteneklerine sahip, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli.

 • Telpa

  Müşteri Hizmetleri Temsilcisi Telpa

  İstanbul Avrupa

  22 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Müşteri memnuniyeti ilkesi çerçevesinde, Müşteri talep ve sorunlarıyla ilgili çağrıların yanıtlanması, Teknik Servis işlemleri ile ilgili müşterilere destek verilmesi.

  Aranan Nitelikler Tercihen ön lisans veya lisans mezunu, Çağrı Merkezi alanında en az 1 yıl deneyim sahibi, Müşteri ihtiyaçlarını doğru şekilde analiz edip, yönlendirme becerisine sahip, Ms Office programları kullanım becerisine güvenen, Sonuç odaklı ve iş takibi kuvvetli, Diksiyonu düzgün,iletişim ve ikna kabiliyeti yüksek, Takım çalışmasına ve işbirliğine yatkın, Yoğun ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli (erkek adaylar için

 • Fortune Danışmanlık

  Inbound Müşteri Temsilcisi Fortune Danışmanlık

  İstanbul Anadolu

  22 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Fortune Danışmanlık olarak, 20 yıldır pek çok sektörden firma ve adayla çalışarak kapsamlı bir seçme yerleştirme hizmeti sunmaktayız. Danışmanlık verdiğimiz müşterilerimizle işbirliği yapar ve ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayacak adayları yönlendiririz. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Türkiye'nin büyük Holdinglerinden olan müşterimiz için 'Inbound Çağrı Karşılayacak Müşteri Temsilcisi' eleman arayışındayız.

  Aranan Nitelikler 18-35 yaş aralığında, Minimum Lise mezunu, Vardiyalı çalışma sistemine uygun, Anadolu yakasında ikamet eden.

 • Global Kurumsal Hizmetler

  Turkcell Perakende Satış Danışmanları Global Kurumsal Hizmetler

  İstanbul Anadolu

  22 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Tanıtım: Mobil Telekomünikasyon sektöründe hizmet sunan şirketimizin İçerenköy CarrefourSA Ataşehir/İstanbul Turkcell İletişim Merkezinde görev alacak çalışma arkadaşları aranmaktadır. İş Tanımı: * Müşterileri yeni teknolojiler ve ürünler ile Turkcell hizmetleri ve kampanyaları hakkında bilgilendirmek, * Müşterilerin mevcut ihtiyaçlarına yönelik çözümler üretmek, * Gerekli operasyonel işlemleri ve raporlamayı gerçekleştirmek, * Şirket bazında belirlenen mağaza satış ve hizmet hedeflerine ulaşmak, * Müşterilere karşı nazik ve etkili hizmet sunarken ekip üyeleriyle yardımlaşmaya ve paylaşıma açık olmak, * Mağaza içerisindeki tüm satış operasyonlarına iş akışı çerçevesinde destek olmak.

  Aranan Nitelikler * İstanbul, Anadolu yakasında (Kadıköy, Ataşehir İlçelerinde) ikamet eden, * Asgari lise, tercihen üniversitelerin ilgili bölümlerinden (Perakende Mağaza Yöneticiliği, İşletme, Pazarlama, Satış Yönetimi, vb.) mezunu * Gelişen teknolojilere özellikle mobil telekomünikasyon sektörüne ilgi duyan, * Telekomünikasyon ve GSM sektöründeki gelişmeleri yakından takip eden, * GSM ürünleri satışı ve aktivasyonu konusunda tecrübeli, * Hizmet danışmanlığı ve satış becerileri tekniklerini etkin şekilde kullanabilen, * İletişime açık, ekip çalışmasına uyumlu, * İletişim becerileriyle markamızı en iyi şekilde temsil edebilecek, * Diksiyonu düzgün, Sabırlı ve çözüm üretebilen, * Güler yüzlü, diksiyonu düzgün, dış görünümüne özen gösteren, * MS Office programlarını etkin şekilde kullanabilen, * Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, * Tercihen Turkcell İletişim Merkezinde çalışmış, * Satış konusunda en az 1 yıl deneyim sahibi, Tercihen mağazacılık deneyimi bulunan

 • Letta Teknoloji

  Gömülü Sistemler Arge Mühendisi Letta Teknoloji

  İstanbul Anadolu, Kocaeli

  22 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Elektronik, gömülü sistemler ve ağ teknolojileri alanlarında faaliyet gösteren firmamıza, gömülü sistem mühendisi olarak, üniversitelerin elektrik/elektronik bölümlerinden mezun, aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşları arıyoruz. Elektronik ve gömülü sistemler üzerine ar-ge projeleri kapsamında, aşağıdaki çalışmalar yürütülecektir: Gömülü sistemler üzerinde yazılım geliştirilmesi ( ağırlıklı olarak C dili ile) Elektronik sayısal/analog devrelerin tasarıımında görev alma Tasarlanan sistemlerin test edilmesi (fonksiyonel, çevresel, performans, entegrasyon testleri) Proje ile ilgili dokümantasyon çalışmaları

  Aranan Nitelikler Gömülü sistemler konusunda bilgi ve deneyim sahibi, C, C++ programlama dillerini bilen ve bu dilleri kullanarak en az bir mikrodenetçi üzerinde uygulama geliştirmiş olan, Tercihen sayısal ve analog elektronik devre tasarımı konusunda deneyimli, Tercihen Linux / Embedded Linux işletim sistemi üzerinde uygulama/sürücü yazılımı geliştirmesini bilen, Tercihen freeRTOS, MQX ya da benzeri bir gömülü RTOS platformunu kullanmış, Tercihen bir devre şeması – PCB tasarım programını kullanmasını bilen Takım çalışmasına yatkın, etkin iletişim becerilerine sahip, planlı ve programlı çalışmayı benimseyen Çözüm odaklı, analitik düşünce yapısına ve problem çözme yeteneğine sahip Problem çözmeyi seven, sabırlı, çalışkan, Kendini sürekli geliştiren, teknolojik gelişmeleri aktif olarak takip eden, sorumluluk ve inisiyatif alabilen, işini seven ve motivasyonu yüksek İyi derecede İngilizce bilen Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış ya da en az 2 sene tecilli olan

 • Deal İnsan Kaynakları

  Teknisyen Deal İnsan Kaynakları

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  22 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz dünyanın lider telefon markasının teknik servis ağında görev yapabilecekTeknisyen/Tekniker arıyoruz.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu Müşteri karşılama ve teknik servis alanında tecrübeli Teknik servise gelen müşterilerin her türlü GSM ve GSM dışı cihazlarının teslim alınması ve takibi Bankoda hızlı ve en iyi şekilde tamir edilerek teslim edilmesi İletişimi kuvvetli, güler yüzlü Bay - Bayan

 • A&L İletişim

  Mağaza Satış Danışmanı A&L İletişim

  Bursa

  22 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Şirketimizin,Dikkaldırım TURKCELL mağazası için,bireysel abonelere güler yüzlü, yapıcı, sonuç odaklı bir şekilde hizmet verecek SATIŞ DANIŞMANLARI arıyoruz. Dikkaldırım ana cadde üzerindeki mağazamız da müşterilerimize; · Türkiye’nin en büyük ve en prestijli GSM operatörünün bir çalışanı ve müşteri ile ilk temas noktası olmanın sorumluluk bilinciyle hizmet verebilecek, · Müşteriye eksiksiz ürün ve servis bilgisi verebilecek, · Müşterinin ihtiyacı olan hizmet ve ürünlerin tanıtım ve satışını başarıyla ve istekle yapabilecek, · Maaş + Primli , Kazan kazan prensibiyle ve yaptığı işi severek çalışacak.

  Aranan Nitelikler - Lise mezunu, · 30 yaşını aşmamış, · Tercihen Perakende mağaza deneyimi olan, · Tercihen Turkcell ürün ve servislerine hakim , · Tercihen Tea ve SP4 ekran bilgisi olan, · Satış yapmayı ve sattıkça çok kazanmayı yaşam şekli haline getirmiş, · Öğrenmeye ve kendine yatırım yapmaya hevesli, · Müşteri memnuniyeti ve hizmet odaklı · İnsan ilişkilerinde başarılı, · Güleryüzlü ve pozitif , · İletişim becerileri yüksek , · Hızlı bilgisayar kullanabilen , · Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek , · Dikkaldırım lokasyonuna yakın bölgede ikamet eden adayların başvurması rica olunur.

 • Superonline İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Yönetici Asistanı Superonline İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Ankara

  22 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması ANKARA - ULUBAY Bilişim - 2010 - 312 3202020 Mahmut Esat Bozkurt Cad.No:39 İncesu Kolej ANKARA Fiber&ADSL Intenet, Sabit Telefon, IP TV abonelik ve teknik destek hizmetleri. Ulubay Bilişim İncesu Kolej Ankara adresimizde; Üst düzey yönetici işlerine yardım edecek, çalışan ve işyeri genel düzeninden sorumlu olacak. Net: 1700 TL Maaş + Yemek

  Aranan Nitelikler

 • Turkcell Superonlıne Profiber Abone Merkezi

  Saha Satış Temsilcisi Turkcell Superonlıne Profiber Abone Merkezi

  Kocaeli

  22 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Türkiye’ nin yenilikçi telekom operatörü Turkcell Superonline, bir Turkcell grup şirketidir. Kendi altyapısını kurmak üzere fiber optik yatırımlarına hız kesmeden devam eden Turkcell Superonline, Türkiye’de 1000Mbps’ye varan hızlarda internet erişimi sağlayan ilk ve tek telekom operatörüdür. Turkcell Superonline, bireysel ve kurumsal müşterilerine ses, data, geniş bant internet erişimi, toplu ses taşıma ve kiralık veri hattı hizmetleri ve katma değerli servisler sunmaktadır. Turkcell Superonline Abone Merkezinde, belirlenen bölge içerisindeki toplu yaşam alanlarında kurulan stant veya kapıdan kapıya tekniğiyle Turkcell Superonline ürünlerinin tanıtım ve satışını gerçekleştirecek, SAHA SATIŞ TEMSİLCİSİ aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu Tercihen satış konusunda deneyimli ya da saha satış alanında kariyer hedefi bulunan İkna ve iletişim kabiliyeti yüksek Sahada çalışmayı seven İnsan ilişkilerinde başarılı Dinamik, motivasyonu yüksek ve güleryüzlü Takım çalışmasına yatkın Sattıkça daha çok kazandıran etkili prim sistemiyle gelirini yükseltmeyi hedefleyen Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek

 • Sermus Kurumsal İletişim

  Müşteri Temsilcisi Sermus Kurumsal İletişim

  İstanbul Anadolu

  22 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Kurumsal Müşterileri arayarak satış için ziyaret randevusu oluşturmak. Satış fırsatlarını değerlendirmek,belirlenen performans kriterlerine uyarak,hedeflere ulaşmak Haftanın 5 iş günü (08:30-18:30)saatleri arasında Maaş + Prim ile çalışacak. Sosyal imkanları

  Aranan Nitelikler En az lise tercihen önlisans mezunu Tercihen Çağrı Merkezinde Satış Personeli olarak veya Müşteri Temsilciliği yapmış Telefonda iletişim ve ikna becerisi gelişmiş Müşteri ve hedef odaklı çalışabilen Profesyonel iş hayatında kariyer yapmak isteyen Ms ofis programlarına hakim Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl süre ile tecilli durumda olan

 • Saha

  Aktif Saha Temsilcileri (Ankara ve Doğu Bölge) Saha

  Türkiye Geneli

  22 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, TELEKOMİNİKASYON sektörünün lider firması için, Çat kapı sistemiyle sahada son kullanıcıya satış yapacak (TV paketleri) Verilen aylık satış hedeflerinin gerçekleştirilmesi Müşteri memnuniyetinin sağlanması Haftanın 6 günü çalışacak (haftaiçi 1 gün izinli)

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu Sahayı seven ve bu alanda deneyimli ya da deneyim kazanmak isteyen, Takım ruhuna sahip, Prezantabl, İnsan ilişkileri kuvvetli, İkna kabiliyeti yüksek, "BİREYSEL SAHA SATIŞ TEMSİLCİLERİ” arıyoruz. NOT: Kriterleri sağlamayan başvurular dikkate alınmayacaktır, lütfen iş tanımını dikkatlice okuyunuz.

 • Tiamat Telekomünikasyon

  Müşteri Temsilcisi Tiamat Telekomünikasyon

  İzmir

  22 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Kurumsal firmanın müşteri hizmetleri projesinde yer alacak inbound ve outbound projemizde görev alacak müşteri temsilcileri alınacaktır.

  Aranan Nitelikler *Tercihen çağrı merkezinde en az 1 yıl tecrübeli *Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen *Takım çalışmasına yatkın *En az lise mezunu (tercihen lisans ve önlisans mezunu) *20-30yaş arası *Bay bayan takım arkadaşları alınacaktır

 • Armes Group

  Kasa Sorumlusu Armes Group

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  22 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İstanbul Avrupa ve Anadolu yakasında çeşitli ilçelerde bulunan TİM şubelerimizde çalışacak, muhasebe bilgisi olan , prezantabl , stok- kasa ya hakim olabilecek çalışma arkadaşları aranıyor.

  Aranan Nitelikler - En az lise, tercihen ticaret lisesi mezunu, - Yazar kasa, Pos gibi cihazları kullanabilen, - İnsan ilişkilerinde başarılı, müşteri memnuniyeti odaklı, - Pozitif güler yüzlü, dış görünümüne özen gösteren, - Genç, dinamik, hızlı, - Dikkatli, diksiyonu düzgün,- Sorumluluk alabilecek, - Takım çalışmasına yatkın, - İş takibi güçlü ve sonuç odaklı, - Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, - Bayan takım arkadaşı aranmaktadır.

 • Armes Group

  Satış Danışmanı Armes Group

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  22 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Armes Group bünyesinde faaliyet gösteren " Turkcell İletişim" Mağazalarımızda görevlendirilmek üzere Satış Danışmanı takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu İnsan ilişkilerinde başarılı,dinamik,dış görünüşüne özen gösteren, Müşteri odaklı ve müşteri memnuniyetine önem veren, Temsil ve satış kabiliyeti yüksek,takım çalışmasını ve teknolojiyi seven, Hedeflerle çalışma sistemine uyum sağlayabilecek,

 • Yöntem Filo Yönetimi Araç İzleme

  Büyük Müşteri Temsilcisi Yöntem Filo Yönetimi Araç İzleme

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  22 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması GPS Teknolojileri konusunda profesyonel hizmet veren firmamızda, GSM Operatörlerinde Kurumsal Portföy Yönetimi tecrübeli, "BÜYÜK MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ” arıyoruz. Portföyündeki tüm Türkiye genelindeki Kurumsal Müşterilerin memnuniyetini sağlayacak, Müşteri bağlılığını sağlama ve arttırmaya yönelik faaliyetleri gerçekleştirecek, Satış ve satış sonrası süreçleri takip edecek, Müşteri şikayetlerinin takibini ve çözümünü gerçekleştirecek, Düzenli yüz yüze müşteri ziyaretleri yaparak kayıtlarını tutacak, Müşteri potansiyelini ve ihtiyaçlarını tespit edip, uygun ürün ve çözümlerin satışlarını gerçekleştirecek, İlgili raporlamaları yapacak.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, GSM veya Telekomünikasyon sektöründe en az 2 yıl "Kurumsal Portföy Yönetimi" veya "Müşteri Bağlılığı" konularında tecrübeli, İletişim, ikna ve temsil becerileri güçlü, Diksiyonu düzgün, dış görünüşüne özen gösteren, Çalışma disiplini ile fark yaratacak, sorumluluk bilinci yüksek, takipçi, Analitik düşünen, dinamik, takım çalışmasını seven, gelişime açık, Müşteri odaklı ve müşteri memnuniyetine önem veren, Teknolojik gelişmeleri, müşteri ve rekabet bilgilerini yakından takip eden, MS Office uygulamalarını çok iyi kullanabilen, Aktif olarak araç kullanan (B sınıfı ehliyet sahibi), Seyahat engeli olmayan, Yoğun ve esnek çalışma saatlerine uyumlu, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış

 • Telpa

  Saha Satış Sorumlusu Telpa

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  22 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İstanbul - Merkez Ofis Satış Departmanı ile koordineli olarak; Sorumlu olduğu bölge bünyesindeki satış hedeflerinin gerçekleştirilmesi Bölge satış penetrasyonunun artırılmasına yönelik uygulamaların gerçekleştirilmesi Bayilerin düzenli ziyaret edilerek; yeni ürün ve kampanyalar ile ilgili bilgilendirme yapılması Rakip uygulamaların takip ve raporlama çalışmalarının yürütülmesi

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Bayi satış kanalına yönelik en az 2 sene aktif iş tecrübesine sahip;(tercihen GSM sektörü deneyimi) MS Office uygulamalarına hakim İyi derecede sözlü ve yazılı iletişim becerisine sahip Koordinasyon becerisi kuvvetli Esnek çalışma saatleri ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek Seyahat engeli olmayan ve sürücü belgesi olan (aktif araç kullanabilen) Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Yukarıda belirtilen niteliklere sahip adaylar öncelikli olarak değerlendirileceklerdir.

 • Doruk İletişim

  Cep Telefonu Teknik Servis Elemanı Doruk İletişim

  İstanbul Avrupa

  22 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması -MYO veya Meslek Lisesi Elektronik / Haberleşme / Bilgisayar bölümlerinden mezun, - Yüksek teknoloji cihazlarla bakım, onarım, kalibrasyon yapabilecek,(Cep telefonu tamir ve bakımı konusunda deneyimli olması tercih sebebidir ) - MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, - 35 yaşını aşmamış, - Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecil ettirmiş,

  Aranan Nitelikler Mağazalarımızda satışı yapılan çeşitli markalardaki Cep Telefonlarının Teknik Servis Hizmetinin verilmesi, tamir,bakım, donanımsal ve yazılımsal her türlü desteğin verilmesi, üst seviye seviyelerde bulunan cihazların takibi, müşterilerin serviste bulunan cihazları ile ilgili bilgilendirilmesi.

 • Kvk Teknoloji Ürünleri

  Ürün Yönetimi Ekip Lideri Kvk Teknoloji Ürünleri

  İstanbul Anadolu

  22 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Şirketimiz bünyesinde Tedarik ve Ürün Yönetimi Direktörlüğü'nde görev alacak "Ürün Yönetimi Ekip Lideri” ekip arkadaşı aramaktayız. Şirket stratejileri çerçevesinde sorumlu olduğu ürün grubunun marka planları, ürün portföyü ve iletişim stratejilerini yönetmek, Üretici ile olan ilişkileri yönetmek , Ürün maliyetlerinin belirlenmesi ve fiyatlandırma çalışmalarını yönetmek, Sorumlu olunan ürünlerin stok takibini yapmak, satışlarını kontrol etmek, İlgili birimlere haftalık, aylık gerekli raporlamaları yapmak, Sektördeki pazarlama aktivitelerini, pazar dinamiklerini, pazardaki rakipleri ve rakip ürünlerin gelişimini takip etmek, Yeni ürün satış modellerinin belirlenmesini sağlamak, Ekibinin sorumluluklarını yerine getirmesini sağlamak ve iş süreçlerini optimize etmek.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Ürün yönetimi konusunda, tercihen telekomünikasyon sektöründe, en az 5 yıl tecrübe sahibi, Çok iyi derecede İngilizce bilen, MS Office uygulamalarına hakim, Problem çözme ve analitik düşünce yapısına sahip,sonuç odaklı çalışabilen, İş takibi ve sonuçlandırılması konusunda takipçi, başarılı, Ekip çalışmasına yatkın, iletişim gücü yüksek, müzakere becerileri gelişmiş, Prezentabl, pozitif, enerjisi yüksek, güler yüzlü, Eş zamanlı koordine olabilen ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Erkek adaylar için, askerlik görevini tamamlamış.

 • Kvk Teknoloji Ürünleri

  Ürün Yöneticisi Kvk Teknoloji Ürünleri

  İstanbul Anadolu

  22 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Şirketimiz bünyesinde Tedarik ve Ürün Yönetimi Direktörlüğü'nde görev alacak "Ürün Yöneticisi” ekip arkadaşı aramaktayız. Şirket stratejileri çerçevesinde sorumlu olduğu ürün grubunun marka planları, ürün portfoyü, fiyatlandırma ve iletişim stratejilerini geliştirmek ve uygulanmasını sağlamak, Üretici ile olan ilişkileri yönetmek , Sorumlu olduğu ürünlerle ilgili kampanya planlaması yapmak, Sorumlu olunan ürünlerin stok takibini yapmak, satışlarını kontrol etmek , Ürün gamı ile ilgili fiyatlandırma çalışmalarını yürütmek, Sektördeki pazarlama aktivitelerini,pazar dinamiklerini, pazardaki rakipleri ve rakip ürünlerin gelişimini takip etmek, Yeni ürün ve pazar araştırmaları yapmak, araştırma sonuçlarına göre yeni pazarlama stratejileri geliştirmek.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Ürün yönetimi konusunda, tercihen telekomünikasyon sektöründe, en az 3 yıl tecrübe sahibi, Çok iyi derecede İngilizce bilen, MS Office uygulamalarına hakim, Problem çözme ve analitik düşünce yapısına sahip,sonuç odaklı çalışabilen, İş takibi ve sonuçlandırılması konusunda takipçi, başarılı, Ekip çalışmasına yatkın, iletişim gücü yüksek, müzakere becerileri gelişmiş, Prezentabl, pozitif, enerjisi yüksek, güler yüzlü, Eş zamanlı koordine olabilen ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Erkek adaylar için, askerlik görevini tamamlamış.

 • Telpa

  Yeni Mezun - Kanal Satış Sorumlusu Telpa

  İstanbul Avrupa

  22 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Sorumlu olacağı bölge bünyesindeki bayi portföyü yönetimine yönelik; Cep telefonu cihaz & aksesuar ürünlerinin mevcut bayilere satışının gerçekleştirilmesi, Ürün sipariş, onay ve ödeme süreçlerinin takip edilmesi, Satışı artırıcı uygulamalarda aktif rol alınması, Bayi problemlerinin kısa zamanda çözümlendirilmesinin sağlanması, Bayi ürün stoklarının ve satış performanslarının takip ve kontrolünün gerçekleştirilmesi, Yeni bayi kazanımı aramalarının yapılması. İşe alımı gerçekleşen adaylarımız oryantasyon programımızdan geçirildikten sonra hazır hale getirilecektir.

  Aranan Nitelikler Satış departmanımızda yetiştirilmek üzere Yetenekli Yeni Mezunlar aramaktayız. Üniversitelerin Ön Lisans ya da Lisans bölümlerinden mezun, Satış alanında kariyer hedefi olan ve ticari bakış açısına sahip, Ms Office uygulamalarını kullanabilen, Telefon ile etkili iletişim kurabilen, İkna ve problem çözme kabiliyeti yüksek, analitik yaklaşımı olan, Sürekli gelişmeye ve öğrenmeye açık, 26 yaşını aşmamış, Sigara kullanmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli.

 • Superonline İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Karşılama Uzmanı Superonline İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Ankara

  22 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Türkiye’ nin yenilikçi telekom operatörü Turkcell Superonline, bir Turkcell grup şirketidir. Kendi altyapısını kurmak üzere fiber optik yatırımlarına hız kesmeden devam eden Turkcell Superonline, Türkiye’de 1000Mbps’ye varan hızlarda internet erişimi sağlayan ilk ve tek telekom operatörüdür. Turkcell Superonline, bireysel ve kurumsal müşterilerine ses, data, geniş bant internet erişimi, toplu ses taşıma ve kiralık veri hattı hizmetleri ve katma değerli servisler sunmaktadır. Turkcell Superonline Fiberant Abone Merkezinde, müşteriye satış sonrası destek verecek, abonelik işlemlerini gerçekleştirecek, yeni müşterilere Turkcell Superonline ürün ve hizmetleri hakkında bilgi verecek ve satışını gerçekleştirecek, MÜŞTERİ KARŞILAMA UZMANI aramaktayız

  Aranan Nitelikler En az Lise, tercihen MYO/Üniversite mezunu Planlama, analitik düşünme ve raporlama yeteneği gelişmiş Müşteri odaklı çalışarak, problem çözme becerisine sahip İş takibi ve ikna kabiliyeti yüksek İletişim becerileri güçlü Takım çalışmasına yatkın MS Office uygulamalrına hakim

 • Superonline İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Saha Satış Temsilcisi Superonline İletişim Hizmetleri A.Ş.

  İstanbul Avrupa

  22 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Türkiye’ nin yenilikçi telekom operatörü Turkcell Superonline, bir Turkcell grup şirketidir. Kendi altyapısını kurmak üzere fiber optik yatırımlarına hız kesmeden devam eden Turkcell Superonline, Türkiye’de 1000Mbps’ye varan hızlarda internet erişimi sağlayan ilk ve tek telekom operatörüdür. Turkcell Superonline, bireysel ve kurumsal müşterilerine ses, data, geniş bant internet erişimi, toplu ses taşıma ve kiralık veri hattı hizmetleri ve katma değerli servisler sunmaktadır. Turkcell Superonline Abone Merkezinde, belirlenen bölge içerisinde ki toplu yaşam alanlarında kurulan stand veya kapıdan kapıya tekniğiyle Turkcell Superonline ürünlerinin tanıtım ve satışını gerçekleştirecek, SAHA SATIŞ TEMSİLCİSİ aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu Tercihen satış konusunda deneyimli ya da saha satış alanında kariyer hedefi bulunan İkna ve iletişim kabiliyeti yüksek Sahada çalışmayı seven İnsan ilişkilerinde başarılı Dinamik, motivasyonu yüksek ve güleryüzlü Takım çalışmasına yatkın Sattıkça daha çok kazandıran etkili prim sistemiyle gelirini yükseltmeyi hedefleyen Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek

 • Yöntem Filo Yönetimi Araç İzleme

  Müşteri İlişkileri Yetkilisi Yöntem Filo Yönetimi Araç İzleme

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  22 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İstanbul Kadıköy Hasanpaşa ofisimizde, "Satış Sonrası Hizmetler" Bölümümüzde; Telefonda inbound ve outbound görüşmeleri yapacak Müşteri memnuniyeti ve sürekliliğini sağlamaya yönelik faaliyetleri telefonda gerçekleştirecek Satış sonrası gerekli operasyonel desteği sağlayacak ve aşağıdaki niteliklerde BAYAN " MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ YETKİLİSİ ” arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Benzer pozisyonlarda en az 2 yıl deneyimli, MS Office uygulamalarına hakim, Teknolojiye meraklı, Telefonda iletişim ve ikna yeteneği yüksek, İş takibi konusunda fark yaratacak, Analitik düşünce ve çözüm odaklı çalışma yetkinliğine sahip, Dinamik, pozitif ve motivasyonu yüksek, Sigara kullanmayan, BAYAN, Tercihen Kadıköy Hasanpaşa semtine ulaşımı kolay bir lokasyonda ikamet eden. ***ÇALIŞMA ZAMAN DİLİMİ PAZARTESİ - CUMARTESİ ARASI HAFTANIN 6 GÜNÜ VE TAM ZAMANLI ŞEKLİNDEDİR.***

 • Tunç Gsm

  Konak İletişim Mağaza İletişim Danışmanları Tunç Gsm

  İzmir

  22 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İzmir'de yer alan mağazamızda görevlendirilmek üzere ve aşağıdaki niteliklere sahip '' MAĞAZA SATIŞ TEMSİLCİLERİ '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler En Az Lise Mezunu, Cep telefonu ve Elektronik Sektöründe Deneyimli, Mağazacılık Disiplinine Sahip Mağazacılık Çalışma Koşullarına Uyum Sağlayabilecek, Cep telefonu, Elektronik, Bilgisayar Sektörüne İlgi Duyan, Tüketiciye Eksiksiz Ürün Tanıtım ve Sunumunu Gerçekleştirebilecek Diksiyonu Düzgün BAY/BAYAN.

 • Şengüller

  Turkcell Mağazaları Denetim ve Muhasebe Görevlisi Şengüller

  İstanbul Anadolu

  22 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 35 yıllık kurumsal deneyimi ile "Önce İnsan” diyerek yola çıkan ŞENGÜLLER A.Ş’ nin çalışanı olmanın farkını yaşamaya bekliyoruz! Turkcell iş ortağı konumunda faaliyet gösteren şirketimiz için İstanbul Anadolu yakası Maltepe 'de bulunan Genel Merkez Sistem Denetim operasyonunda '' Turkcell Mağazaları Denetim ve Muhasebe Görevlisi '' olarak görev alacak personel arayışımız bulunmaktadır. Bu pozisyonda değerlendirelen adaylar mağazaların muhasebe ve stok yönetimini sistem üzerinden ve mağazaları ziyaret ederek fiilen denetleyecektir.

  Aranan Nitelikler Muhasebe ile ilgili Meslek Yüksek Okulu –Ticaret Meslek Lisesi Muhasebe mezunu, Ön Muhasebe bilgisi olan, Ms Office,Logo programları hakkında bilgi sahibi, Esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilen, Mağazaları bire bir ziyaret ederek denetleyecek, 20-30 yaşları arasında, Bay adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Benzeri pozisyonda en az 1 yıl deneyime sahip olan bay-bayan adayların başvurularını bekliyoruz.

 • Fraktal Teknoloji

  Vodafone Saha Satış Personeli Fraktal Teknoloji

  İstanbul Avrupa

  22 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Firmamızın, Vodafone Faturalı Satış Biriminde DIREKT SATIŞ kanalımızda Aktif Saha Satış görevinde bulunacak A Takımı arkadaşları arıyoruz: Bireysel ve kurumsal müşterilere Vodafonse Hat ve Temlikli Cihaz Satışı Yapmak Numara taşıma yöntemiyle şirketimize yeni müşteriler kazanmamızı sağlamak, Satış sonrası portföy yönetimini gerçekleştirmek, Satışları raporlamak, Verilen satış hedefleri doğrultusunda Maaş + Prim + Bonus + Ticket + SSK düzeneğinde çalışarak şirkete ve kuruma (+) değer katmak, Satıştaki ve kurum içindeki uyumu dahilinde kariyer basamaklarını tırmanmak adına aksiyonlar almak, Tercihen sektör tecrübeli

  Aranan Nitelikler 20 - 35 yaşları arası Esnek çalışma saatlerine uyumlu olabilen. Prezentabl İkna kabiliyetine güvenen, insan ilişkileri yüksek Takım çalışmasına yatkın Sorumluluk sahibi Aktif araç kullanabilen Vodafone hat sahada satış yapma konusunda tecrübe sahibi Sektör tecrübesi olan Kişisel bakımına özen gösteren Özgüveni yüksek Kazan Kazan modeline uyum sağlayacak Ne istediğini bilen Disiplinli iş koşullarımıza uyum sağlayacak. ..

 • Bilkay Grup

  Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Bilkay Grup

  İstanbul Avrupa

  22 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Elektronik sektörünün öncü firmalarından olan şirketimizin Etiler Genel Merkezi'nde satış öncesi ve satış sonrasında, müşterilerin taleplerine ve şikayetlerine destek vererek müşteri memnuniyetini arttırmak amacıyla görevlendirilecek aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler - Minimum lise tercihen önlisans mezunu, - MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, - İletişim gücü ve özgüveni yüksek, - 18-25 yaş arası, - Yoğun iş temposunda çalışabilecek, - Müşteri memnuniyetini üst düzeye çıkarabilecek, - Tercihen sigara kullanmayan,

 • Bilkay Grup

  Gsm Teknisyeni Bilkay Grup

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  22 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Elektronik sektörünün öncü firmalarından olan şirketimizin İstanbul Teknik Servisi'nde GSM ürünlerinin bakım ve onarımında görevlendirilmek üzere, teknik servis süreçlerinin tümünde görev alacak takım arkadaşı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okullarının Elektronik / Haberleşme / Mekatronik / Elektrik bölümlerinden mezun Tercihen GSM sektöründe en az 1 yıl deneyimli MS Office programlarını kullanabilen Tercihen sigara kullanmayan Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış

 • Turkcell Superonlıne Fiberservis Abone Merkezi

  Çağrı Merkezi Uzmanı Turkcell Superonlıne Fiberservis Abone Merkezi

  Bursa

  22 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Türkiye’ nin yenilikçi telekom operatörü Turkcell Superonline, bir Turkcell grup şirketidir. Kendi altyapısını kurmak üzere fiber optik yatırımlarına hız kesmeden devam eden Turkcell Superonline, Türkiye’de 1000Mbps’ye varan hızlarda internet erişimi sağlayan ilk ve tek telekom operatörüdür. Turkcell Superonline, bireysel ve kurumsal müşterilerine ses, data, geniş bant internet erişimi, toplu ses taşıma ve kiralık veri hattı hizmetleri ve katma değerli servisler sunmaktadır. Turkcell Superonline Abone Merkezinde, ürün ve hizmetlerin telefonda tanıtım ve satışını gerçekleştirecek ÇAĞRI MERKEZİ UZMANI aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu Tercihen Çağrı Merkezi veya Satış Kanalı tecrübesi olan Satış konusunda kendine güvenen Doğru bilgi aktarımı ve kaliteli hizmetle müşteri memnuniyeti sağlayabilecek Telefonda ifade ve ikna kabiliyeti kuvvetli Müşteri odaklı bakış açısına sahip Motivasyonu yüksek, zaman yönetimi konusunda hassas Takım çalışmasına yatkın MS Office uygulamalarına hakim

 • Teknet Haberleşme ve Pazarlama

  Kurumsal Saha Satış Temsilcisi Teknet Haberleşme ve Pazarlama

  İstanbul Anadolu

  22 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Kurumsal müşterilerimizin istekleri doğrultusunda mevcut alt yapıyı kullanılarak THK,ADSL,KOBİ,METROETHERNET,G-DSL,VPN ürün ve hizmetlerinin sahada satışını gerçekleştirebilecek çözüm odaklı,mevcut portvöyümüz ve kendi portvöyü doğrultusunda satış yapabilecek telekominikasyon ürün ve hizmetlerine hakim verilen satış hedefleri doğrultusunda maaş,prim,yol,yemek, sgk düzeninde çalışarak şirkete ve kuruma artı değer katmak satışdaki ve kurum içerisindeki uyumu dahilinde kariyer basamaklarını tırmanmak adına Türknet Kurumsal Saha satış temsilcisi aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Saha satış konusunda deneyim sahibi Bay-Bayan Prezentabl, ekip çalışmasına yatkın Kariyer hedefi olan Tercihen üniversite mezunu Ms office programlarına hakim

 • Saha

  Aktif Saha Temsilcileri (İstanbul) Saha

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  22 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, TELEKOMİNİKASYON sektörünün lider firması için, Çat kapı sistemiyle sahada son kullanıcıya satış yapacak (TV paketleri) Verilen aylık satış hedeflerinin gerçekleştirilmesi Müşteri memnuniyetinin sağlanması Haftanın 6 günü çalışacak (haftaiçi 1 gün izinli) Çalışma Şekli : - 950TL net maaş + 170 TL yol + 250 TL yemek + yüksek prim şeklinde çalışacak

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu Sahayı seven ve bu alanda deneyimli ya da deneyim kazanmak isteyen, İSTANBUL'da ikamet eden Takım ruhuna sahip, Prezantabl, İnsan ilişkileri kuvvetli, İkna kabiliyeti yüksek, "BİREYSEL SAHA SATIŞ TEMSİLCİLERİ” arıyoruz. NOT: Kriterleri sağlamayan başvurular dikkate alınmayacaktır, lütfen iş tanımını dikkatlice okuyunuz.

 • Acs Güvenlik Ltd.Şti.

  Satış Uzmanı Acs Güvenlik Ltd.Şti.

  İzmir

  22 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İzmir ve Ege Bölgesinde BOSCH - BULLWARK ve PİNETRON marka Elektronik Güvenlik Sistemlerinin Satış - Teknik Servis ve Destek Hizmetlerini veren şirketimizin bünyesinde görevlendirilmek üzere; Sorumlu olduğu bölgede hedefleri doğrultusunda tanıtım ve satış faaliyetlerini yerine getirmek, Belirlenmiş bütçe ve hedefler doğrultusunda satış faaliyetlerini yürütmek ve tahsilat takibini gerçekleştirmek, Periyodik pazar araştırmaları ve rakip analizleri yapmak; Satış performansını düzenli takip etmek, satış arttırıcı önerilerde bulunmak, Pazarlama yönetimi konusunda hedef müşteriler ile kontak halinde olmak, Düzenli müşteri ziyaretleri yapmak, Çalışmada bulunduğu bölgedeki yeni ve potansiyel müşterileri tespit etmek ve görüşmeler gerçekleştirmek, aşağıdaki kriterlere sahip "SATIŞ UZMANI” alınacaktır.

  Aranan Nitelikler En az 2 yıl Kurumsal Satış ve Aktif Saha deneyimi olan, Elektronik Güvenlik, İletişim ve aktif satış sektörlerinde görev almış, Planlama, organizasyon, raporlama ve karar alma konularında yetkin, Yüksek ikna kabiliyeti olan, kendine güvenen, iletişim ve sunum becerilerine sahip, Enerjisi, özgüveni ve iletişim becerisi ile şirketimizi en iyi şekilde temsil edebilecek, Satış süresince ilgili ekipler ile koordineli çalışıp tüm satış süreçlerinde aktif rol alabilecek, Sorumlu olduğu teknik ve idari kadro ile koordineli çalışacak, Düzenli olarak raporlama yapacak, Her zaman dinamik ve motivasyonunu yüksek tutabilen, MS Office programlarına hakim, B sınıfı sürücü ehliyetine sahip ve aktif araç kullanan, Şehir dışı seyahat etmeye herhangi bir engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan, Genç, dinamik, presentabl, Performansıyla orantılı yüksek kazanç sistemiyle beraber, Maaş + YÜKSEK PRİM SİSTEMİ ile çalışabilecek, BAY/BAYAN.

 • Bilkon Grup

  İnsan Kaynakları Sorumlusu - Anadolu Yakası Bilkon Grup

  İstanbul Anadolu

  22 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Şirketimizin Kadıköy’ de ki merkezinde görevlendirilmek üzere, İnsan Kaynakları Sorumlusu çalışma arkadaşları aramaktayız. Görev Tanımı; Personelin puantaj kontrolü ve maaş ödemelerinin yapılması, Personelin devam kontrolünün takibi, Ücretlendirme ve özlük işlemlerinin mevzuata uygun olarak gerçekleştirilmesi, Personelin iş sözleşmeleri ve yönetmelik, talimat ve prosedürlere uyumunun kontrolü ve takibinin sağlanması, Bordro tahakkuk işlemlerinin gerçekleştirilmesi, Ücret, yan haklar ve sosyal haklar ile ilgili çalışmaların sürdürülmesi, Uygun eğitim ihtiyaçlarını analiz edilmesi ve organizasyonunun sağlanması, Personelin işe giriş-işten çıkış süreçlerinin kanuna uygun ve sağlıklı yürütülmesinin sağlanması, Yıllık izin planlarının oluşturulması ve takip edilmesi, Personel özlük işleri kapsamındaki yasal süreçlerin tamamının yürütülmesi, Belirli aralıklarla performans değerlendirmelerinin gerçekleştirilmesi ve raporlanması,

  Aranan Nitelikler Aranan Nitelikler; Üniversitelerin tercihen İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi bölümlerinden mezun, Personel Özlük işleri ve Bordrolama uygulamalarında en az 4 yıl deneyimli, Birebir ve toplu mülakat organizasyonlarını gerçekleştirebilecek, İş Kanunu, SGK Kanunu ve mevzuata uygulama düzeyinde hakim, MS Office programlarını bilen, Planlama ve organizasyon yeteneğine sahip, İletişimi ve insan ilişkileri kuvvetli, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Analitik yönü gelişmiş ve çözüm odaklı, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için).

 • Şengüller

  Avrupa Yakası Tim Satış Danışmanı Şengüller

  İstanbul Avrupa

  22 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 35 yıllık kurumsal deneyimi ile "Önce İnsan” diyerek yola çıkan ŞENGÜLLER A.Ş’ nin çalışanı olmanın farkını yaşamaya bekliyoruz! Turkcell iş ortağı konumunda faaliyet gösteren şirketimiz için aşağıdaki özelliklerde İstanbul Avrupa yakası'nda bulunan "Turkcell İletişim Merkezi" mağazalarımızda (Bağcılar, Bayrampaşa, Çağlayan, Çemberlitaş, Gaziosmanpaşa, Levent, Nişantaşı, Sirkeci, Şirinevler, Şişli) Satış Danışmanı olarak görev alacak genç, dinamik ve perakendecilik sektöründe kariyer hedefleyen adaylar aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Perakende sektöründe kasa ve satış yönetimi deneyimi olan yada bu alanda kendini geliştirmeye istekli, Satış odaklı, Genel Ön Muhasebe bilgisi olan, Asgari lise mezunu, Bilgisayar kullanımına hakim olan, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, 20-30 yaş aralığında, Askerlikle ilişkisi bulunmayan ya da en az 2 yıl tecilli, İstanbul Avrupa yakası' nda ikamet eden, Bay-Bayan adayların başvurularını bekliyoruz.

 • Şengüller

  Turkcell Kurumsal Saha Satış Temsilcisi Şengüller

  İstanbul Anadolu

  22 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Kurumsal Çözüm Merkezi çatısı altında, Turkcell ürün ve servislerinin hedef bazlı saha satışı, satış sonrası hizmetleri, yeni pazar tespiti ve mevcut müşteri portföyünün geliştirilmesinden sorumlu olunacaktır. 35 yıllık kurumsal deneyimi ile "Önce İnsan” diyerek yola çıkan ŞENGÜLLER A.Ş’nin çalışanı olmanın farkını yaşamaya bekliyoruz! Turkcell Kurumsal çözüm ortağı konumunda faaliyet gösteren şirketimiz için aşağıdaki özelliklerde "Turkcell Kurumsal Satış Temsilcileri" aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Aylık olarak verilen ziyaret hedeflerini gerçekleştirebilme, Ürün ve hizmetlerimizi tanıtabilme, Aktif satışı seven ve bu alanda kariyer hedefleri olan, Sıcak satış ve sahada çalışma konusunda tecrübeli, Tercihen GSM sektöründe satış tecrübesi bulunan, Saha çalışmasına ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, İnsan ilişkilerinde başarılı, hedef ve sonuç odaklı, Sürücü belgesi olan, aktif olarak araç kullanma konusunda engeli olmayan, 20 ve 30 yaşları arasında ve bay adaylardan askerlik görevini tamamlamış olan, Turkcell Kurumsal Saha Satış Temsilcisi için sadece İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden adayların başvuruları kabul edilecektir.

 • Ay-Tel Bilişim Telekominikasyon İletişim Araçları San.Ve Tic.Ltd.Şti.

  Satış Uzmanı (Gsm) Ay-Tel Bilişim Telekominikasyon İletişim Araçları San.Ve Tic.Ltd.Şti.

  İzmir

  22 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Ay-tel BilişimŞirketi bünyesinde Bornova Forum AVM’de bulunan Türk Telekom/TTNET/Avea Bayimizde "Satış Uzmanı”olarak görev alacak, satış alanında kariyer hedefleyen, aşağıda belirtilen özelliklerde takım arkadaşı aramaktayız. Bayiye verilen çapraz satış hedefleri çerçevesinde satış faaliyetlerini yürütmek, proaktif satış yaklaşımıyla mağaza ekip dayanışması içinde bulunmak, Sorumlusu olduğu tüm entegre markalar ürün ve servis bilgilerine (tarifeler, kampanyalar, servis, alt yapı, satış sonrası işlemler, süreç ve sistem işleyişi vb.) hakim olmak, güncel değişiklikleri yakından takip etmek, Müşteri memnuniyeti ve çözüm odaklı hizmet anlayışıyla satış sonrası evrak, kayıt, aktivasyon, kasa işlemlerini yerine getirmek. Sektördeki alternatif ürün ve hizmetleri yakından takip ederek bunlarla ilgili satış fırsatları oluşturmak.

  Aranan Nitelikler En az Lise, tercihen MYO/Üniversite mezunu, Mağazacılıkalanında en az 1yıl tecrübesi olan, İletişim becerisi ve ikna kabiliyeti yüksek Müşteri odaklı, 35 yaşını aşmamış, Çözüm ve sonuç odaklı,proaktif, Teknolojiye ilgili, Tercihen Türk Telekom, TTNET, AveaÜrün vebayi sistemleri hakkında bilgi sahibi, Erkek adaylar için askerlikle ilişkisi bulunmayan ya da en az 2 yıl tecilli.

 • Şengüller

  Anadolu Yakası Tim Satış Danışmanı Şengüller

  İstanbul Anadolu

  22 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 35 yıllık kurumsal deneyimi ile "Önce İnsan” diyerek yola çıkan ŞENGÜLLER A.Ş’ nin çalışanı olmanın farkını yaşamaya bekliyoruz! Turkcell iş ortağı konumunda faaliyet gösteren şirketimiz için aşağıdaki özelliklerde İstanbul Anadolu yakasındaki "Turkcell İletişim Merkezi" mağazalarımızda (Akasya AVM, Acıbadem, Bostancı, Çengelköy, Kadıköy, Küçükyalı, Maltepe, Pendik, Şaşkınbakkal, Ümraniye, Üsküdar) Satış ve Kasa Sorumlusu olarak görev alacak genç, dinamik ve perakendecilik sektöründe kariyer hedefleyen adaylar aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Perakende sektöründe kasa ve satış yönetimi deneyimi olan ya da bu alanda kendini geliştirmeye istekli, Satış odaklı, Genel Ön Muhasebe bilgisi olan, Asgari lise mezunu, Bilgisayar kullanımına hakim olan, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, 20-30 yaş aralığında, Askerlikle ilişkisi bulunmayan ya da en az 2 yıl tecilli, İstanbul Anadolu yakası' nda ikamet eden, Bay-Bayan adayların başvurularını bekliyoruz.

 • Telpa

  Saha Satış Sorumlusu Telpa

  Adana

  22 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İstanbul - Merkez Ofis Satış Departmanı ile koordineli olarak; Sorumlu olduğu bölge bünyesindeki satış hedeflerinin gerçekleştirilmesi Bölge satış penetrasyonunun artırılmasına yönelik uygulamaların gerçekleştirilmesi Bayilerin düzenli ziyaret edilerek; yeni ürün ve kampanyalar ile ilgili bilgilendirme yapılması Rakip uygulamaların takip ve raporlama çalışmalarının yürütülmesi

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Bayi satış kanalına yönelik en az 2 sene aktif iş tecrübesine sahip;(tercihen GSM sektörü deneyimi) MS Office uygulamalarına hakim İyi derecede sözlü ve yazılı iletişim becerisine sahip Koordinasyon becerisi kuvvetli Esnek çalışma saatleri ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek Seyahat engeli olmayan ve sürücü belgesi olan (aktif araç kullanabilen) Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Yukarıda belirtilen niteliklere sahip adaylar öncelikli olarak değerlendirileceklerdir.

 • •	turkcell Superonline Mısra Dağıtım Merkezi

  Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi • turkcell Superonline Mısra Dağıtım Merkezi

  İzmir

  22 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Türkiye’ nin yenilikçi telekom operatörü Turkcell Superonline, bir Turkcell grup şirketidir. Kendi altyapısını kurmak üzere fiber optik yatırımlarına hız kesmeden devam eden Turkcell Superonline, Türkiye’de 1000Mbps’ye varan hızlarda internet erişimi sağlayan ilk ve tek telekom operatörüdür. Turkcell Superonline, bireysel ve kurumsal müşterilerine ses, data, geniş bant internet erişimi, toplu ses taşıma ve kiralık veri hattı hizmetleri ve katma değerli servisler sunmaktadır. Turkcell Superonline Dağıtım Merkezinde; ürün ve hizmetlerin telefonda tanıtım ve satışını gerçekleştirecek, ÇAĞRI MERKEZİ MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ aramaktayız. Çalışma Yeri:İZMİR-Konak

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu Tercihen Çağrı Merkezi veya Satış Kanalı tecrübesi olan Öğrenmeye ve gelişime açık Satış konusunda kendine güvenen Doğru bilgi aktarımı ve kaliteli hizmetle müşteri memnuniyeti sağlayabilecek Telefonda ifade ve ikna kabiliyeti kuvvetli Müşteri odaklı bakış açısına sahip Motivasyonu yüksek, zaman yönetimi konusunda hassas Takım çalışmasına yatkın MS Office uygulamalarına hakim Erkek adaylar için; askerlik görevini tamamlamış veya 2 yıl süre ile tecilli durumda olan

 • Ünverler Group Mühendislik Elektrik/Elektronik Sanayi ve Ticaret A.Ş

  Elektrik Ustaları ve Teknisyenleri Ünverler Group Mühendislik Elektrik/Elektronik Sanayi ve Ticaret A.Ş

  Bursa

  22 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Telekomünikasyon ve Zayıf akım sistemlerinde 30 Yıllık tecrübe ve bilgi birikimi ile eşsiz projeleri ile piyasa lideri olan firmamız; Siemens, Telesis, Lg Ericsson ve Karel sayısal ve IP telefon santralları haberleşme ürünleri, Karel, Lg ve Samsung CCTV güvenlik sistemleri, Cooper marka Yangın Algılama, Profesyonel seslendirme, Smatv, Data, Kartlı geçiş sistemleri ürünlerinin satış ve satış sonrası hizmetlerini vermekte ve kurumsal müşterilerine özel projeler üretmektedir. Ürünlerimizi öğrenmeye ve teknolojiye odaklı, çabuk öğrenebilecek, kurumsal müşterilerimize ürünlerimizin üstün özelliklerini aktarabilecek, satış sonrası teknik destek sağlayabilecek ve kurulumlarını yapabilecek deneyimli bay Elektrik Ustaları ,Teknisyen ve Teknikerleri aramaktayız.

  Aranan Nitelikler · Sürücü ehliyetli ve en az 3 yıl deneyimli · Ekip çalışmasına yatkın, iletişimi kuvvetli, pozitif düşünce yapısına sahip · İletişim becerileri, ikna kabiliyeti ve iş geliştirme gibi yönetsel becerilerde yetkin · Esnek çalışma saatlerine uyumlu · Seyahat engeli bulunmayan · Gelişime açık, dikkatli, güçlü planlama ve iletişim becerisi olan · Çözüm odaklı · Askerliğini yapmış olması · 40 yaşını aşmamış Takım arkadaşları arıyoruz.

 • Superonline İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Teknik Destek Elemanı Superonline İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Ankara

  22 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Gerekli eğitimler tarafımızdan sağlandıktan sonra Ekip arkadaşıyla birlikte ekip yardımcısı olarak (1200TL maaş), Veya kendisine tahsis edeceğimiz araçla ekip lideri olarak (1500TL maaş) Turkcell Superonline Abonelerine yerinde teknik destek ve hizmet sağlayacak TEKNİK DESTEK ve HİZMET SORUMLUSU aramaktayız Net: 1500TL veya 1200TL Maaş + Prim + Yol

  Aranan Nitelikler Bilgisayar ve İnternet teknolojilerinden uzak olmayan ikna kabiliyeti yüksek müşteri memnuniyetine önem veren tertipli ve düzenli , aktif araç kullanabilen Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen Mutlaka güleryüzlü ERYAMAN ve KOLEJ bayilerimizde çalışabilecek Bay ,bayan adaylar

 • Superonline İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Saha Satış Temsilcisi Superonline İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Ankara

  22 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Türkiye’ nin yenilikçi telekom operatörü Turkcell Superonline, bir Turkcell grup şirketidir. Kendi altyapısını kurmak üzere fiber optik yatırımlarına hız kesmeden devam eden Turkcell Superonline, Türkiye’de 1000Mbps’ye varan hızlarda internet erişimi sağlayan ilk ve tek telekom operatörüdür. Turkcell Superonline, bireysel ve kurumsal müşterilerine ses, data, geniş bant internet erişimi, toplu ses taşıma ve kiralık veri hattı hizmetleri ve katma değerli servisler sunmaktadır. Turkcell Superonline Abone Merkezinde, belirlenen bölge içerisinde ki toplu yaşam alanlarında kurulan stand veya kapıdan kapıya tekniğiyle Turkcell Superonline ürünlerinin tanıtım ve satışını gerçekleştirecek, SAHA SATIŞ TEMSİLCİSİ aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Tercihen satış konusunda deneyimli ya da saha satış alanında kariyer hedefi bulunan İkna ve iletişim kabiliyeti yüksek Sahada çalışmayı seven İnsan ilişkilerinde başarılı Dinamik, motivasyonu yüksek ve güleryüzlü Takım çalışmasına yatkın Etkili prim sistemiyle gelirini yükseltmeyi hedefleyen Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek ERYAMAN VE ÇEVRESİNDE ( yenimahalle,etimesgut,sincan) ikamet eden 1500tl net maaş + prim + sgk

 • Doruk İletişim

  Muhasebe Uzmanı Doruk İletişim

  İstanbul Avrupa

  22 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Bünyemize Genel Muhasebe Uzmanı alınacaktır. Genel Muhasebeye konu olan tüm işlemlerin Türk Vergi Mevzuatı ve Muhasebe İlkeleri doğrultusunda işleyişini, muhasebeleştirilmesini ve denetimini sağlamak, KDV, Muhtasar, Damga Vergisi, Geçici Vergi ve Kurumlar Vergisi beyannamelerini hazırlamak, Mali rapor ve tabloların zamanında ve eksiksiz olarak yapılmasını sağlamak, Banka, satıcı ve diğer cari hesapları izlemek ve satıcıların mutabakatını yapmak.

  Aranan Nitelikler MYO veya Üniversitenin ilgili bölümlerinden mezun, Genel muhasebe uygulamalarında en az 3 yıl deneyimli, Tercihen LOGO Tiger muhasebe programını kullanmış, MS Office programlarında hakim, Mali mevzuata hakim, Esnek çalışma saatlerine ve yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Analitik düşünen, dikkatli ve titiz çalışan detaylara önem veren, Tercihen mağazacılık deneyimi olan,30 yaşını aşmamış, Tercihen İstanbul Avrupa yakasında Beylikdüzü, Büyükçekmece civarında oturan, çalışma arkadaşları aramaktayız.

 • Saha

  Aktif Saha Temsilcileri (İstanbul) Saha

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  22 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, TELEKOMİNİKASYON sektörünün lider firmasının alt bayii kanalında görev alacak erkek personel arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu Sahayı seven ve bu alanda deneyimli, Telekomünikasyon sektörünü bilen, Aktif araç kullanabilen Daha evvel TT-TTNET ürün/tarife bilgisi olan Saha tecrübesi bulunan ( Merch vb ) Askerlikle ilişiği kalmamış Takım ruhuna sahip, Prezantabl, İnsan ilişkileri kuvvetli, İkna kabiliyeti yüksek, "BİREYSEL SAHA TEMSİLCİLERİ” arıyoruz. NOT: Kriterleri sağlamayan başvurular dikkate alınmayacaktır, lütfen iş tanımını dikkatlice okuyunuz.

 • Doruk İletişim

  Turkcell İletişim/Satış/Kasa Danışmanları Doruk İletişim

  İstanbul Avrupa

  22 Mayıs 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Turkcell İletişim Merkezi Mağazalarımızda görevlendirilmek üzere iletişim ve satış danışmanları ile kasa personelleri aramaktayız. Müşterileri yeni gelişen teknoloji, ürün ve hizmetler hakkında bilgilendirmek,Müşterilerin ihtiyaçlarına yönelik çözümler üretmek.

  Aranan Nitelikler • Asgari lise, tercihen ticaret meslek lisesi veya yüksekokul mezunu, • Gelişen teknolojlere özellikle Mobil Telekomünikasyon sektörüne ilgi duyan, • Tercihen İletişim Danışmanı sertifikasına sahip, • Alanında deneyim sahibi, • Aktif, gelişime açık, satış becerileri ve iletişim tekniklerini etkin şekilde kullanabilen, • Güleryüzlü, diksiyonu düzgün, dış görünümüne özen gösteren, • Takım çalışmasına yatkın, • Müşteri memnuniyeti ve hedef odaklı çalışabilen, • MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen, • Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, • Erkek adaylar için askerlik hizmetini yapmış olan, • Tercihen sigara kullanmayan,

/
6
 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - Telekomünikasyon ve Network İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?