Telekomünikasyon ve Network İş İlanları

Hepsini Temizle
Telekomünikasyon ve Network
 • İş Açıklaması 35 yıllık kurumsal deneyimi ile "Önce İnsan” diyerek  yola çıkan  ŞENGÜLLER A.Ş’ nin çalışanı olmanın farkını yaşamaya bekliyoruz! Turkcell Kurumsal çözüm ortağı konumunda faaliyet gösteren şirketimiz için aşağıdaki özelliklerde İstanbul Avrupa yakasında bulunan Gaziosmanpaşa Turkcell İletişim Merkezi mağazamızda görev alacak genç, dinamik ve perakendecilik sektöründe kariyer hedefleyen Satış Temsilcisi pozisyonunda istidam etmek üzere adaylar aramaktayız.

  Aranan Nitelikler      İstanbul Avrupa yakasında; Gaziosmanpaşa civarı semtlerde ikamet eden,    Perakende sektöründe satış deneyimi olan ya da bu alanda kendini geliştirmeye istekli,     Satış ve hedef odaklı,     Asgari lise mezunu,     Bilgisayar kullanımına hakim olan,     Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,     20-30 yaş aralığında,     Bay-Bayan  takım arkadaşları aramaktayız.

 • İş Açıklaması Türkiye’ nin yenilikçi telekom operatörü Turkcell Superonline, bir Turkcell grup şirketidir. Kendi altyapısını kurmak üzere fiber optik yatırımlarına hız kesmeden devam eden Turkcell Superonline, Türkiye’de 1000Mbps’ye varan hızlarda internet erişimi sağlayan ilk ve tek telekom operatörüdür. Turkcell Superonline, bireysel ve kurumsal müşterilerine ses, data, geniş bant internet erişimi, toplu ses taşıma ve kiralık veri hattı hizmetleri ve katma değerli servisler sunmaktadır. Turkcell Superonline Abone merkezinde görevlendirilmek üzere; Depo malzeme giriş-çıkışı, dağıtım faaliyetleri, stok takibi ve deponun diğer departmanlarla koordinasyonunu prosedürlere uygun olarak planlayarak, takibini yapabilecek,  Firma ve müşteri arasında yapılan hizmet sözleşmelerinde belirlenen her türlü depolama, dağıtım hizmetlerinin uygun olarak yerine getirilmesini sağlayacak, DEPO ELEMANI aramaktayız. 

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu Perakende sektöründe depo ve stok yönetiminde en az 2 yıl deneyimli İnsan ilişkilerinde başarılı Takım çalışmasına yatkın, sorumluluk anlayışı yüksek MS Office programlarına hakim Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek 

 • Kocaeli Saha Satış Sorumlusu
  Telpa
  Kocaeli, Sakarya Bugün

  İş Açıklaması İstanbul - Merkez Ofis Satış Departmanı ile koordineli olarak; Sorumlu olduğu bölge bünyesindeki satış hedeflerinin gerçekleştirilmesi Bölge satış penetrasyonunun artırılmasına yönelik uygulamaların gerçekleştirilmesi Bayilerin düzenli ziyaret edilerek; yeni ürün ve kampanyalar ile ilgili bilgilendirme yapılması Rakip uygulamaların  takip ve raporlama çalışmalarının yürütülmesi Görev Lokasyonu : Kocaeli - Sakarya - İzmit    

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Bayi satış kanalına yönelik en az 2 sene aktif iş tecrübesine sahip MS Office uygulamalarına hakim İyi derecede sözlü ve yazılı iletişim becerisine sahip Koordinasyon becerisi kuvvetli Esnek çalışma saatleri ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek Seyahat engeli olmayan ve sürücü belgesi olan (aktif araç kullanabilen) 27 yaşını aşmamış Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Yukarıda belirtilen niteliklere sahip adaylar öncelikli olarak değerlendirileceklerdir.  

 • İş Açıklaması 35 yıllık kurumsal deneyimi ile "Önce İnsan” diyerek  yola çıkan  ŞENGÜLLER A.Ş’ nin çalışanı olmanın farkını yaşamaya bekliyoruz!   Turkcell iş ortağı konumunda faaliyet gösteren şirketimiz için aşağıdaki özelliklerde İstanbul Anadolu yakasındaki  Bahariye "Turkcell İletişim Merkezi" mağazalarımızda Satış   Sorumlusu olarak görev alacak genç, dinamik ve perakendecilik sektöründe kariyer hedefleyen adaylar aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Perakende sektöründe kasa ve satış yönetimi deneyimi olan ya da bu alanda kendini geliştirmeye istekli,  Satış odaklı, Genel Ön Muhasebe bilgisi olan, Asgari lise mezunu, Bilgisayar kullanımına hakim olan, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, 20-30 yaş aralığında, Askerlikle ilişkisi bulunmayan ya da en az 2 yıl tecilli, İstanbul Anadolu yakası Kadıköy ya da Kadıköy' e yakın bölgelerde ikamet eden, Bay-Bayan adayların başvurularını bekliyoruz.

 • İş Açıklaması Stratech İletişim Teknolojileri Danışmanlık Ve Ticaret A.Ş. bünyesinde İstanbul/Sancaktepe'de bulunan Türk Telekom Grubu Anadolu Yakası Kurumsal Bayimizde “Muhasebe Elemanı” olarak görev alacak, aşağıda belirtilen özelliklerde takım arkadaşı aramaktayız. Personel bordro işlemlerini yapacak, SGK bildirgeleri, giriş ve çıkış işlemlerini gerçekleştirecek, İşe alım, işten ayrılma, özlük dosyalarının tutulması işlemlerinin takip ve kontrolünü yapacak, Ön muhasebe işlemlerinin takip ve kontrolünü sağlayacak.    

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ya da meslek yüksek okullarının ilgili bölümlerinden mezun, Muhasebe konusunda en az 2 yıl deneyimli, Logo programını iyi derecede bilen, Hesap planını bilen, Fatura kesmeyi ve fatura girişlerini bilen, Nakit akış tablosu hazırlayabilen, Düzenli olarak personel bordro işlemlerini yapmış, Ms Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Sancaktepe ve yakın çevrede ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.  

 • İş Açıklaması 35 yıllık kurumsal deneyimi ile "Önce İnsan” diyerek  yola çıkan  ŞENGÜLLER A.Ş’ nin çalışanı olmanın farkını yaşamaya bekliyoruz!   Turkcell iş ortağı konumunda faaliyet gösteren şirketimiz için aşağıdaki özelliklerde İstanbul Anadolu yakasındaki  Kadıköy "Turkcell İletişim Merkezi" mağazalarımızda Satış  Sorumlusu olarak görev alacak genç, dinamik ve perakendecilik sektöründe kariyer hedefleyen adaylar aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Perakende sektöründe kasa ve satış yönetimi deneyimi olan ya da bu alanda kendini geliştirmeye istekli,  Satış odaklı, Genel Ön Muhasebe bilgisi olan, Asgari lise mezunu, Bilgisayar kullanımına hakim olan, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, 20-30 yaş aralığında, Askerlikle ilişkisi bulunmayan ya da en az 2 yıl tecilli, İstanbul Anadolu yakası Kadıköy ya da Kadıköy' e yakın bölgelerde ikamet eden, Bay-Bayan adayların başvurularını bekliyoruz.

 • İş Açıklaması 35 yıllık kurumsal deneyimi ile "Önce İnsan” diyerek  yola çıkan  ŞENGÜLLER A.Ş’ nin çalışanı olmanın farkını yaşamaya bekliyoruz!   Turkcell iş ortağı konumunda faaliyet gösteren şirketimiz için aşağıdaki özelliklerde İstanbul Anadolu yakasındaki  Üsküdar "Turkcell İletişim Merkezi" mağazalarımızda Satış Sorumlusu olarak görev alacak genç, dinamik ve perakendecilik sektöründe kariyer hedefleyen adaylar aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Perakende sektöründe kasa ve satış yönetimi deneyimi olan ya da bu alanda kendini geliştirmeye istekli,  Satış odaklı, Genel Ön Muhasebe bilgisi olan, Asgari lise mezunu, Bilgisayar kullanımına hakim olan, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, 20-30 yaş aralığında, Askerlikle ilişkisi bulunmayan ya da en az 2 yıl tecilli, İstanbul Anadolu yakası Üsküdar ya da Üsküdar' a yakın bölgelerde ikamet eden, Bay-Bayan adayların başvurularını bekliyoruz.

 • İş Açıklaması Türkiye’ nin yenilikçi telekom operatörü Turkcell Superonline, bir Turkcell grup şirketidir. Kendi altyapısını kurmak üzere fiber optik yatırımlarına hız kesmeden devam eden Turkcell Superonline, Türkiye’de 1000Mbps’ye varan hızlarda internet erişimi sağlayan ilk ve tek telekom operatörüdür. Turkcell Superonline, bireysel ve kurumsal müşterilerine ses, data, geniş bant internet erişimi, toplu ses taşıma ve kiralık veri hattı hizmetleri ve katma değerli servisler sunmaktadır. Turkcell Superonline Fiber Çözüm Merkezinde, belirlenen bölge içerisindeki toplu yaşam alanlarında kurulan stand veya kapıdan kapıya tekniğiyle Turkcell Superonline ürünlerinin tanıtım ve satışını gerçekleştirecek,SAHA SATIŞ TEMSİLCİSİ aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu Tercihen satış konusunda deneyimli ya da saha satış alanında kariyer hedefi bulunan İkna ve iletişim kabiliyeti yüksek Sahada çalışmayı seven İnsan ilişkilerinde başarılı Dinamik, motivasyonu yüksek ve güleryüzlü Takım çalışmasına yatkın Sattıkça daha çok kazandıran etkili prim sistemiyle gelirini yükseltmeyi hedefleyen Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek 

 • İş Açıklaması Türkiye’ nin yenilikçi telekom operatörü Turkcell Superonline, bir Turkcell grup şirketidir. Kendi altyapısını kurmak üzere fiber optik yatırımlarına hız kesmeden devam eden Turkcell Superonline, Türkiye’de 1000Mbps’ye varan hızlarda internet erişimi sağlayan ilk ve tek telekom operatörüdür. Turkcell Superonline, bireysel ve kurumsal müşterilerine ses, data, geniş bant internet erişimi, toplu ses taşıma ve kiralık veri hattı hizmetleri ve katma değerli servisler sunmaktadır.   Şirketimiz bünyesinde; Sorumlu olacağı bölgedeki bayilere ziyaretlerde bulunarak bayi portföyünü ve Bayi Kanalı ekibini yönetebilecek, İş geliştirmeye ve verimlilik arttırmaya yönelik projeleri yönetime sunacak, Rekabetin takibi ve analizlerinin hazırlanmasını üsylenecek, Bütçe planlama konusunda gerekli raporları hazırlayacak, Bayi Kanalı Satış Yöneticilerinin organizasyonu sağlayacak Bayi Kanalı Müdürü aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Tercihen yüksekokul veya fakültelerin ilgili bölümlerinden mezun, Bilişim, İletişim, Telekomünikasyon alanında tecrübeli, Bayi ilişkileri, bayi yönetimi, yeni bayi oluşturma ve müşteri yönetimi konusunda tecrübeli, İletişim becerileri gelişmiş, İkna yeteneği ve ifade kabiliyeti güçlü, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, disiplinli, motivasyonu yüksek ve planlı çalışmayı prensip edinmiş Sonuç odaklı çalışma yeteneğine sahip ve kararlı, Sorumluluk alıp işini takip eden, iyi bir takım oyuncusu, Seyahate engeli olmayan, ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Raporlama, takip ve koordinasyon yetkinliği olan, MS Office uygulamalarına hakim, Erkek adaylar için askerlik ile ilişkisi olmayan,

 • İş Açıklaması 35 yıllık kurumsal deneyimi ile "Önce İnsan” diyerek  yola çıkan  ŞENGÜLLER A.Ş’ nin çalışanı olmanın farkını yaşamaya bekliyoruz!   Turkcell iş ortağı konumunda faaliyet gösteren şirketimiz için aşağıdaki özelliklerde İstanbul Avrupa yakası Bağcılar'da bulunan "Turkcell İletişim Merkezi" mağazamızda Satış Danışmanı olarak görev alacak genç, dinamik ve perakendecilik sektöründe kariyer hedefleyen adaylar aramaktayız. 

  Aranan Nitelikler   Perakende sektöründe kasa ve satış yönetimi deneyimi olan yada bu alanda kendini geliştirmeye istekli,  Satış Odaklı, Genel Ön Muhasebe bilgisi olan, Asgari lise mezunu, Bilgisayar kullanımına hakim olan, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, 20-30 yaş aralığında, Askerlikle ilişkisi bulunmayan ya da en az 2 yıl tecilli,   İstanbul Avrupa yakası Bağcılar'da ya da Bağcılar'a yakın bölgelerde ikamet eden, Bay-Bayan adayların başvurularını bekliyoruz.

 • İş Açıklaması Türkiye’ nin yenilikçi telekom operatörü Turkcell Superonline, bir Turkcell grup şirketidir. Kendi altyapısını kurmak üzere fiber optik yatırımlarına hız kesmeden devam eden Turkcell Superonline, Türkiye’de 1000Mbps’ye varan hızlarda internet erişimi sağlayan ilk ve tek telekom operatörüdür. Turkcell Superonline, bireysel ve kurumsal müşterilerine ses, data, geniş bant internet erişimi, toplu ses taşıma ve kiralık veri hattı hizmetleri ve katma değerli servisler sunmaktadır. Turkcell Superonline Abone Merkezinde, satışla ilgili sözleşmelerin takibini gerçekleştirerek, satışı yapılan ürün ve hizmetlerin kurulum ve arızalarının çözümlenmesi için abonelerden randevu alarak ilgili ekiplerin yönlendirilmesinden sorumlu olacak,SATIŞ DESTEK UZMANI aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az Lise, tercihen MYO/Üniversite mezunu Planlama, analitik düşünme ve raporlama yeteneği gelişmiş Müşteri odaklı çalışarak, problem çözme becerisine sahip Satış ve Teknik ekip ile koordineli çalışabilecek İş takibi ve ikna kabiliyeti yüksek İletişim becerileri güçlü Takım çalışmasına yatkın MS Office uygulamalarına hakim Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek

 • Aktivasyon Personeli
  Tiamat Telekomünikasyon
  İstanbul Anadolu 6 Şubat 2016

  İş Açıklaması İSTANBUL ÜSKÜDARDA FAALİYET GÖSTEREN ÇAĞRI MERKEZİMİZDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE ÇEŞİTLİ PROJELERDE GÖREVLENDİRİLECEK BACK OFFİCE TAKIM ARKADAŞLARI ARIYORUZ. 1500 TL MAAŞ + YÜKSEK PRİM SABAH 10:00 AKŞAM 18:30            

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu Tercihen Çağrı Merkezi veya Satış Kanalı tecrübesi olan Öğrenmeye ve gelişime açık Satış konusunda kendine güvenen Doğru bilgi aktarımı ve kaliteli hizmetle müşteri memnuniyeti sağlayabilecek Telefonda ifade ve ikna kabiliyeti kuvvetli Müşteri odaklı bakış açısına sahip Motivasyonu yüksek, zaman yönetimi konusunda hassas Takım çalışmasına yatkın MS Office uygulamalarına hakim

 • Satış Temsilcisi
  Tiamat Telekomünikasyon
  İstanbul Anadolu 6 Şubat 2016

  İş Açıklaması İSTANBUL ÜSKÜDARDA FAALİYET GÖSTEREN ÇAĞRI MERKEZİMİZDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE ÇEŞİTLİ PROJELERDE ÜRÜNLERİNİN TANITIMINI VE SATIŞINI YAPACAK  ÇAĞRI MERKEZİ TAKIM ARKADAŞLARI ARIYORUZ. 1500 TL MAAŞ + YÜKSEK PRİM SABAH 10:00 AKŞAM 18:30

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu Tercihen Çağrı Merkezi veya Satış Kanalı tecrübesi olan Öğrenmeye ve gelişime açık Satış konusunda kendine güvenen Doğru bilgi aktarımı ve kaliteli hizmetle müşteri memnuniyeti sağlayabilecek Telefonda ifade ve ikna kabiliyeti kuvvetli Müşteri odaklı bakış açısına sahip Motivasyonu yüksek, zaman yönetimi konusunda hassas Takım çalışmasına yatkın MS Office uygulamalarına hakim

 • İş Açıklaması İSTANBUL ÜSKÜDARDA FAALİYET GÖSTEREN ÇAĞRI MERKEZİMİZDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE ÇEŞİTLİ PROJELERDE ÜRÜNLERİNİN TANITIMINI VE SATIŞINI YAPACAK  ÇAĞRI MERKEZİ TAKIM ARKADAŞLARI ARIYORUZ. 1500 TL MAAŞ + YÜKSEK PRİM SABAH 10:00 AKŞAM 18:30

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu Tercihen Çağrı Merkezi veya Satış Kanalı tecrübesi olan Öğrenmeye ve gelişime açık Satış konusunda kendine güvenen Doğru bilgi aktarımı ve kaliteli hizmetle müşteri memnuniyeti sağlayabilecek Telefonda ifade ve ikna kabiliyeti kuvvetli Müşteri odaklı bakış açısına sahip Motivasyonu yüksek, zaman yönetimi konusunda hassas Takım çalışmasına yatkın MS Office uygulamalarına hakim

 • İş Açıklaması Hedef potansiyel aboneler ile ön görüşmeleri sağlamak, Ön görüşmeler esnasında gerekli ürünler ve çözümler hakkında bilgi vermek, Teklif hazırlamak ve takibini yapmak, Mevcut aboneler ile ilişkileri yürütmek, Abone veritabanının güncellenmesi.

  Aranan Nitelikler   Bayan, 20/35 yaş aralığında, KOCAELİ Merkez 'de ikamet eden, Minimum Lise ve dengi okul mezunu, tercihen Üniversite mezunu, Akıcı konuşma ve problem çözme becerisi olan, Pozitif enerjiye sahip, özgüveni ve motivasyonu yüksek, eğitime ve gelişmeye açık, İnsan ilişkilerinde başarılı, sabırlı ve kariyer hedefi olan, Müşteri memnuniyeti odaklı , Tercihen çağrı merkezi outbound operasyon ve TeleSatış deneyimli, Analitik düşünebilen ve çözümcü yaklaşımlar sunabilen,  Takım çalışmasına yatkın, ikna kabiliyet yüksek, Office programlarına hakim.   Fotoğrafsız ve Ayrıntısız Cv'ler dikkate alınmayacaktır !

 • İş Açıklaması İş Açıklaması Firmamızın, Vodafone Faturalı Satış Biriminde DIREKT SATIŞ kanalımızda Aktif Saha Satış görevinde bulunacak A Takımı arkadaşları arıyoruz: Bireysel ve kurumsal müşterilere Vodafonse Hat ve Temlikli Cihaz Satışı Yapmak Numara taşıma yöntemiyle şirketimize yeni müşteriler kazanmamızı sağlamak, Satış sonrası portföy yönetimini gerçekleştirmek, Satışları raporlamak, Verilen satış hedefleri doğrultusunda Maaş + Prim + Bonus + Ticket + SSK düzeneğinde çalışarak şirkete ve kuruma (+) değer katmak, Satıştaki ve kurum içindeki uyumu dahilinde kariyer basamaklarını tırmanmak adına aksiyonlar almak, Tercihen sektör tecrübeli.

  Aranan Nitelikler       İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar 20 - 35 yaşları arası Esnek çalışma saatlerine uyumlu olabilen. Prezentabl İkna kabiliyetine güvenen, insan ilişkileri yüksek Takım çalışmasına yatkın Sorumluluk sahibi Aktif araç kullanabilen Vodafone hat sahada satış yapma konusunda tecrübe sahibi Sektör tecrübesi olan Kişisel bakımına özen gösteren Özgüveni yüksek Kazan Kazan modeline uyum sağlayacak Ne istediğini bilen Disiplinli iş koşullarımıza uyum sağlayacak.

 • Satış Müdürü
  Fraktal Teknoloji
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 6 Şubat 2016

  İş Açıklaması Vodafone çözüm ortağı olarak İstanbul Şirinevler’de faaliyet gösteren şirketimizin bünyesinde görevlendirilmek üzere Saha Satış Müdürü aramaktayız. Saha satış ekiplerinin günlük route’larının belirlenmesi, ekibin sahada organize edilmesi, route kontrollerinin yapılması ve tüm operasyonunun yürütülmesi, Saha ekibinin günlük satış raporları ve evrakların kontrol edilmesi ve üst yönetime raporlanması, Müşteri memnuniyetinin sağlanması amacıyla satış ekibinin satışlarının gün içinde yönlendirilmesi, eğitimlerle desteklenmesi Saha satış ekibinin kişisel ve satış kabiliyetlerinin sürekli geliştirmesi amacıyla satış teknikleri, ürün, hizmet v.b. hususlarda sürekli eğitim desteği, Role and Play uygulamalarının yaptırılması, Tüm ürünlerde aylık satış hedeflerinin gerçekleşmesinin sağlamak ve bu konuda her türlü önlemi alarak saha satış ekibini yönlendirmek ve destek vermek, Değişen koşullara göre Saha satış temsilcileri prim sistemleri üretmek ve üst yönetim onayına sunmak, Satış arttırmaya yönelik iyileştirme ve geliştirme önerilerini sunmak ve hayata geçirmek

  Aranan Nitelikler Tercihen kapı kapı saha satışı konusunda 2 yıl deneyimli,  Saha çalışmalarına yatkın Mobil Telekomünikasyon sektörüne hakim  Saha satış ekibi yönetim becerisine sahip  Satış ekibi oluşturma, ekibi eğitme, motive etme ve satış performanslarını takip etme yetkinliğine sahip,  Teknolojiyi yakından takip eden, yaratıcı ve yenilikçi yaklaşımlar ile kendini geliştirmeye önem veren Sunum becerileri gelişmiş İletişim, planlama ve ekip yönetimi becerisi yüksek Vizyon sahibi, takım çalışmasına yatkın, analitik düşünebilen Prezantabl ve etkin ifade gücüne sahip Satışı arttırma amaçlı çözümler üretebilen,  Değişen koşullara çabuk adapte olabilen, analitik düşünebilen  Hedef odaklı ve Hedef baskısıyla çalışabilecek,  Raporlama ve temsil etme yeteneği olan  MS Office uygulamalarına hakim,  B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen,  Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek.

 • İş Açıklaması Kurumsal firmamızın vodafonenet müşteri hizmetleri projesinde yer alacak inbound projemizde görev alacak müşteri temsilcileri alınacaktır.  

  Aranan Nitelikler *Tercihen çağrı merkezinde en az 1 yıl tecrübeli *Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen *Takım çalışmasına yatkın *En az lise mezunu (tercihen lisans ve önlisans mezunu) *18-28yaş arası *Bay bayan takım arkadaşları alınacaktır

 • İş Açıklaması Digiturk Markasını,kurum kültürünü ve değerlerini en iyi şekilde temsil edebilecek saha ve stand çalışmaları yapabilecek BAY - BAYAN takım arkadaşları arıyoruz. 

  Aranan Nitelikler Digiturk Markasını,kurum kültürünü ve değerlerini en iyi şekilde temsil edebilecek,  Koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlayacak, hizmet odaklı çalışabilecek,  25 yaşını aşmamış,  İkna kabiliyeti yüksek-girişken,  Güler yüzlü ve dış görünümüne önem veren,  Diksiyonu düzgün,  Takım çalışmasına yatkın,  Yapılan işlemleri Yöneticisine raporlayabilecek,  Maaş+Prim şeklinde çalışacak,  Samsun ilinde ikamet eden,  Part Time-Full Time,  Bay ve Bayan.

 • İş Açıklaması KONYA KARATAY'DA FAALİYET GÖSTEREN ÇAĞRI MERKEZİMİZDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE ÇEŞİTLİ PROJELERDE ÜRÜNLERİNİN TANITIMINI VE SATIŞINI YAPACAK  ÇAĞRI MERKEZİ TAKIM ARKADAŞLARI ARIYORUZ.

  Aranan Nitelikler Çağrı Merkezi deneyimi olan, Telefonda ikna ve satış konusunda deneyimli, Müşteri ve Hizmet odaklı çalışma yetkinliğine sahip, Diksiyonu düzgün, insan ilişkilerinde başarılı, İş takibinde başarılı, kişisel motivasyonu yüksek, İtiraz ve Şikayetlere karşı yaklaşımı olumlu ve duygularını kontrol edebilen, Dinamik bir ortamda takım ruhu ile çalışacak hızlı ve sonuç odaklı, İddialı ve fark yaratabilecek, MS Ofis programlarını kullanabilen, 18-35 yaş arası, Çalışma Saatleri : Hafta içi: 10:00 - 19:00 / C.tesi 10:00-19:00 Pazar: Tatil MAAŞ + Yemek+ SSK ( Performansa dayalı prim.) İrtibat: 0537 511 47 17

 • İş Açıklaması İşletmedeki tüm bilgi teknolojileri ve sistemlerinin kesintisiz, güvenli ve verimli bir şekilde çalışıyor olmasını sağlamak ve mağazalara ihtiyaçları doğrultusunda servis vermek,  Düzenli olarak bilgi-işlem raporlarını hazırlayıp üst birime sunmak,  Kullanıcılara PC, yazıcı, network, windows, donanım ve yazılım sorunlarına destek verip gidermek,  Güvenlik kamerası, alarm ve araç takip sistemlerini yönetmek, İşletim sistemleri ve yazılımlarını güncellemek ve genel bakımını rutin olarak yapmak, Şirketin bilgi işlem güvenliği konusunda gerekli altyapıyı oluşturup, ihtiyaç olması durumunda yeni güvenlik yazılım ve donanım altyapısının kurulmasını sağlamak, Sistem back-up larını düzenli olarak almak ve kontrolünü yapmak, Sistem ihtiyaçlarını belirleyip, bilgi işlem ile ilgili ekipmanların satın alım işleri için gerekli aksiyonları alıp üst birimi bilgilendirmek,  Donanımla ilgili bakım anlaşmalarının araştırması ve takibini yapıp, tedarikçi ilişkilerini maksimum verimlilik anlayışıyla yönetmek,  

  Aranan Nitelikler MYO Bilgisayar teknikerliği ya da üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği, Bilgisayar Programcılığı bölümlerinden mezun, Domain Server, SQL Server, network destek, veri depolama ve donanım konusunda teknik bilgi sahibi olup en az 3 yıl tecrübeli, Windows 2003 – 2008 Server ve temel network konularında bilgi sahibi olan, Adope Photoshop ve Nebim Winner programını etkin olarak kullanabilen,  PC ve notebook donanım sorunlarına müdahale edebilecek, sorun tespiti yapabilecek seviyede bilgili, Telefon, kamera kayıt ve veri tabanı bilgileri yedekleme konularında yetkin,  Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, B sınıfı ehliyetli aktif araç kullanabilen, Tercihen Maltepe civarında ikamet eden  

 • İş Açıklaması Turkcell İletişim Merkezi Mağazalarımızda görevlendirilmek üzere kasa sorumluları (kasiyerler) aramaktayız. Müşterileri yeni gelişen teknoloji, ürün ve hizmetler hakkında bilgilendirmek, Müşterilerin ihtiyaçlarına yönelik çözümler üretmek, Satışı yapılan tüm ürünlerin kasa işlemlerinin (fatura kesilmesi, fiş kesilmesi, raporlanması, ücret tahsilatlarının yapılması, kontör yükleme) tamamlanması, POS cihazlarının gün sonu raporunu almak,

  Aranan Nitelikler Asgari lise, tercihen ticaret meslek lisesi veya yüksekokul mezunu, Perakende sektöründe kasa süreçlerinde en az 1 yıl tecrübeli, Kasa programlarını kullanabilen, Güleryüzlü, yardımsever, ve misafirperver bir hizmet anlayışına sahip, Teknolojiye meraklı ve öğrenmeye hevesli, Müşteri memnuniyeti ve hedef odaklı çalışabilen, MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen, Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli, Tercihen sigara kullanmayan, 

 • İş Açıklaması Genelde kurumsal firmalar için Wordpress tabanlı kurumsal siteler geliştiriyoruz. Proje özelliklerine göre gerekli yazılımsal düzenlemeleri yapabilecek ve tasarım tarafına uygulayarak projeyi anahtar teslim çıkartabilecek "WordpressTema Tasarımcısı / Geliştirisi" arkadaşlar arıyoruz. Maaş + sigorta + yemek + iş başı prim olarak çalışıyoruz.

  Aranan Nitelikler Wordpress tema yapımı ve düzenlemesi konularında uzman, Wordpress Codex nedir bilen, Projede gerekli pluginleri bulup, uygulayabilen, Tercihen TitanFramework, Redux Framework ve benzeri frameworkler ile tema geliştirmiş HTML to WP işlemlerini sorunsuz uygulayabilen, HTML, Javascript, jQuery, PHP, CSS nedir ne değildir bilen, gerektiğinde müdahalelerde bulunabilen, Tercihen Fireworks, Photoshop vb. grafik programlarını görsel düzenleyebilecek derecede kullanabilen, Teleffuzu düzgün ve takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için en az 2 yıl askerlik problemi olmayan, Tercihen sigara kullanmayan, Çalışmalarından referanslar gösterebilen,

 • İş Açıklaması Türkiye’ nin yenilikçi telekom operatörü Turkcell Superonline, bir Turkcell grup şirketidir. Kendi altyapısını kurmak üzere fiber optik yatırımlarına hız kesmeden devam eden Turkcell Superonline, Türkiye’de 1000Mbps’ye varan hızlarda internet erişimi sağlayan ilk ve tek telekom operatörüdür. Turkcell Superonline, bireysel ve kurumsal müşterilerine ses, data, geniş bant internet erişimi, toplu ses taşıma ve kiralık veri hattı hizmetleri ve katma değerli servisler sunmaktadır. Turkcell Superonline Abone Merkezinde, belirlenen bölge içerisinde ki toplu yaşam alanlarında kurulan stand veya kapıdan kapıya tekniğiyle Turkcell Superonline ürünlerinin tanıtım ve satışını gerçekleştirecek, SAHA SATIŞ TEMSİLCİSİ aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu Tercihen satış konusunda deneyimli ya da saha satış alanında kariyer hedefi bulunan İkna ve iletişim kabiliyeti yüksek Sahada çalışmayı seven İnsan ilişkilerinde başarılı Dinamik, motivasyonu yüksek ve güleryüzlü Takım çalışmasına yatkın Sattıkça daha çok kazandıran etkili prim sistemiyle gelirini yükseltmeyi hedefleyen Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek

 • İş Açıklaması Türkiye’ nin yenilikçi telekom operatörü Turkcell Superonline, bir Turkcell grup şirketidir. Kendi altyapısını kurmak üzere fiber optik yatırımlarına hız kesmeden devam eden Turkcell Superonline, Türkiye’de 1000Mbps’ye varan hızlarda internet erişimi sağlayan ilk ve tek telekom operatörüdür. Turkcell Superonline, bireysel ve kurumsal müşterilerine ses, data, geniş bant internet erişimi, toplu ses taşıma ve kiralık veri hattı hizmetleri ve katma değerli servisler sunmaktadır.Turkcell Superonline Abone Merkezinde, belirlenen bölge içerisinde ki toplu yaşam alanlarında kurulan stand veya kapıdan kapıya tekniğiyle Turkcell Superonline ürünlerinin tanıtım ve satışını gerçekleştirecek,SAHA SATIŞ UZMANI aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Yetenek ve Uzmanlıklar En az Lise mezunu  Tercihen satış konusunda deneyimli ya da saha satış alanında kariyer hedefi bulunan  İkna ve iletişim kabiliyeti yüksek  Sahada çalışmayı seven  İnsan ilişkilerinde başarılı  Dinamik, motivasyonu yüksek ve güleryüzlü  Takım çalışmasına yatkın  Sattıkça daha çok kazandıran etkili prim sistemiyle gelirini yükseltmeyi hedefleyen  Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek

 • Bilgi İşlem Proje Yöneticisi
  Firma Adı Gizli
  İstanbul Anadolu 6 Şubat 2016

  İş Açıklaması Mikro yazılımının en etkin şekilde kullanımını sağlamak, İş ihtiyaçlarını analiz ederek yazlım projeleri üretmek, dokümantasyonu, eğitimi ile kullanılmasını sağlamak. Yazılım seçimi ve satın alınması işlemlerini yapmak, tedarikçilerin yönetimini sağlamak, Sistem ve Kullanıcı problemlerinin çözümü için gerektiği zamanlarda 7/24 destek verebilecek durumda olmak.

  Aranan Nitelikler En az bir programlama dili ve SQL sorgulama dilini bilen, Web Teknolojileri ve Web Uygulaması Geliştirme konusuna hakim, Bağlı bulunduğu yöneticisine haftalık ve aylık raporlama yapabilecek, Esnek çalışma saatlerinde ve yoğun tempoda çalışabilecek, Zaman yönetimi, planlama, organizasyon, koordinasyon ve takip becerisine sahip, Çok katmanlı mimarileri yapılar ve nesne tabanlı uygulama geliştirme konusunda bilgi sahibi Hızlı tempoda sorunlara etkili çözümler üretebilen, Etkin iletişim becerilerine sahip, Sonuç odaklı ve analitik, Dinamik, yenilikçi ve iş motivasyonu yüksek, Mikro programını iyi derecede bilen, Yeni Yazılım Projelerinde görev almış, proje yönetim deneyimine sahip, En az 3 yıl tecrübeli, B sınıfı ehliyeti olan, aktif araç kullanabilen ve seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,  

 • Almanca Müşteri Temsilcisi
  Happy İnsan Kaynakları
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu, Ankara, İzmir 6 Şubat 2016

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz uluslararası bir çağrı merkezi için aşağıda belirtilen nitelikleri taşıyan 'Almanca Bilen Müşteri Temsilcileri' arıyoruz.   Teknoloji ve Telekomünikasyon alanında hizmet veren çağrı merkezi için Almanya'da bulunan müşterilerden gelecek olan talepleri yanıtlamak ve çözümlendirmek, Müşteri odaklı bir yaklaşım benimseyerek problemleri çözmek.

  Aranan Nitelikler Sözlü ve yazılı olarak, anadil düzeyinde Almanca bilen (Almanca mülakat ve test olacaktır), En az lise mezunu (Almanya'da orta öğretime denk gelen okul mezuniyeti de kabul edilir), İletişim yeteneği yüksek ve takım çalışmasına uyumlu, Müşteri memnuniyeti odaklı ve problem çözme becerileri gelişmiş, MS Office programlarına hakim ve etkin klavye kullanabilen, Vardiyalı çalışabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az iki yıl tecil ettirmiş olan,   Özel sağlık sigortası, tatmin edici bir prim sistemi ve akşam vardiyalarında personel servis imkanı mevcuttur. Hafta tatili 2 gündür.     "HAPPY İnsan Kaynakları, Eğitim ve Danışmanlık Ltd. Şti." Türkiye İş Kurumu' nun 728 numaralı izin belgesi ile faaliyetlerini sürdürmektedir. "

 • Uzman PHP Geliştiricisi
  Doruk İletişim
  İstanbul Avrupa 6 Şubat 2016

  İş Açıklaması Projelerimizin PHP platformundaki analiz, tasarım ve geliştirme aşamalarını yürütecek arkadaşlar arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Alanındaki gelişmeleri ve teknik dokümanları araştırıp, öğrenebilecek düzeyde İngilizce dil bilgisine hakim, Alanında gerekli tecrübe ve uzmanlığa sahip, Nesne Yönelimli Tasarım ve Programlama konusunda tecrübeli, PHP Framework yapıları ile mutlaka daha önce çalışmış (Laravel, CodeIgniter veya benzeri frameworkler), SOAP & RESTful Webservisleri konusunda deneyimli, REST, JSON, XML konularında bilgi sahibi, Linux ve Apache Web Server, MYSQL üzerinde deneyimli, Tasarım desenleri, MVC, UML gibi konularda bilgi sahibi, Tercihen NoSQL (Couchbase, MongoDB, Cassandra, Aerospike vb.) sistemleri ile çalışmış, Tercihen HTML, CSS, JavaScript, jQuery, AngularJS konularında bilgili, Daha önceki çalışmalarından örnekler sunabilecek, Analitik düşünme, sorun çözme ve sistem geliştirme yeteneğine sahip, Araştırma, keşfetme ve yeni şeyler öğrenmeye hevesli, Sorumluluk sahibi, takım çalışmasına yatkın Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Tercihen sigara kullanmayan

 • Turkcell Superonlıne Kst
  Doruk İletişim
  İstanbul Avrupa 6 Şubat 2016

  İş Açıklaması Doruk İletişim'in Turkcell Superonline Kurumsal Hizmetler bünyesinde faaliyet gösteren ofisinde Turkcell kurumsal ürün, servis ve hizmetlerinin hedef bazlı saha satışı, satış sonrası hizmetleri, yeni pazar tespiti ve mevcut müşteri portföyünün geliştirilmesinden sorumlu olacak, Kurumsal yetkinliklere sahip, çalıştığı kurumu en iyi şekilde temsil edebilmek. 

  Aranan Nitelikler ·   Asgari lise mezunu, tercihen MYO ve ya lisans mezunu, Tercihen saha satış deneyimi olan ve yoğun saha çalışmasına yatkın, Prezentabl ve diksiyonu düzgün, İnsan ilişkilerinde başarılı ve takım çalışmasına uyum sağlayabilecek, Temsil ve satış tecrübesine sahip, Pozitif düşünce davranışlı, esnek çalışma saatlerine uyan, gelişime açık Aktif araç kulllanan, Erkek adaylar için askerliğini yapmış, Çalışma yeri Beşiktaş ve Fatih Bölgesidir.

 • İş Açıklaması Turkcell İletişim Merkezi Mağazalarımızda görevlendirilmek üzere satış danışmanları aramaktayız. Müşterileri yeni gelişen teknoloji, ürün ve hizmetler hakkında bilgilendirmek,Müşterilerin ihtiyaçlarına yönelik çözümler üretmek.

  Aranan Nitelikler   • Asgari lise, tercihen ticaret meslek lisesi veya yüksekokul mezunu, • Gelişen teknolojlere özellikle Mobil Telekomünikasyon sektörüne ilgi duyan, • Alanında deneyim sahibi, • Aktif, gelişime açık, satış becerileri ve iletişim tekniklerini etkin şekilde kullanabilen, • Güleryüzlü, diksiyonu düzgün, dış görünümüne özen gösteren, • Takım çalışmasına yatkın, • Müşteri memnuniyeti ve hedef odaklı çalışabilen, • MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen, • Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, • Erkek adaylar için askerlik hizmetini yapmış olan, • Tercihen sigara kullanmayan, 

/
8

İş Habercisi - Telekomünikasyon ve Network İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?