Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Çevre İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Çevre
 • Satış-Pazarlama

  Soliter Peyzaj Tarım Ürünleriİstanbul Avrupa 19 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıFirmamızın tedariğini sağladığı çim tohumu, gübre, zirai ilaç ve hazır doğal rulo çim gibi ürünlerin satış, pazarlama ve teknik danışmanlık işini yürütmesi için Ziraat mühendisi iş arkadaşı aramaktayız.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin 4 yıllık Ziraat Mühendisliği Bölümünü bitirmiş olması. Bitki Koruma Ürünleri Bayilik Belgesine sahip olması. Tercihen Bitki Koruma, Bahçe Bitkileri veya Toprak mezunu olması. Aktif Pazarlama ve Satış tecrübesi olması. Mesleki bilgisi haricinde tercihen Peyzaj bitkileri konusunda ya da çim tohumu konusunda besleme-bakım konusunda tecrübeye sahip olması. B Sınıfı ehliyete sahip olup aktif olarak araç kullanabilmesi. Seyahat engeli olmaması. Erkek adayların askerlikle ilişiği olmaması. Maaş + Prim şeklinde çalışmaya uygun olması. Office programlarına, teklif, sunum hazırlamaya hakim raporlama yapabilecek olması.

  Sektör: Çevre

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • Yönetici Asistanı

  Ekoçed GroupBursa 18 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıÖn Lisans veya lisans mezunu, Büro yönetimi ve sekreterya konularında en az 2 yıllık deneyime sahip, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Yazılı ve sözlü iletişimi kuvvetli, diksiyonu düzgün, Planlama ve organizasyon becerisi yüksek, Güler yüzlü, dinamik ve dış görünümüne özen gösteren Yazışma, dosyalama ve raporlama tekniklerini bilen Araç kullanabilen Tercihen Muhasebe ve finans bilgisine sahip Bayan

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Çevre

  Pozisyon: Yönetici Asistanı

 • İş AçıklamasıOfisimizde görevlendirilmek üzere, Ofisin genel temizlik ve düzeninden sorumlu olacak, Sarf malzemelerin temin ve tedariğinden sorumlu olacak, Bayan'Temizlik Personeli' aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler20-30 yaş aralığında, Öncesinde Kurumsal bir firmada iş tecrübesi bulunan, Ümraniye bölgesine ulaşım sorunu olmayan, Bayan,

  Sektör: Çevre

  Pozisyon: Sorumlu, Görevli, Eleman

 • Mimar

  Parkser GrupBursa 16 Ağustos 2017

  İş Açıklaması    Üniversitelerin Peyzaj Mimarlığı bölümlerinden mezun, Proje veya şantiye uygulamalarında tecrübeli, MS Office programlarını aktif kullanabilen, Autocad Workshop, Tridimax , Sketchup programlarını bilen  Disiplinli,  Aktif araç kullanabilen, 1 bayan, 1 bay Çalışma arkadaşları aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Çevre

  Pozisyon: Mimar

 • Akaryakıt İstasyonları Yer Çizgi Boyası

  İntergeo Çevre Teknolojileriİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 14 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıTürkiye Genelinde Akaryakıt İstasyonların yer çizgi boyası işi

  Aranan NiteliklerSEYAHAT ENGELİ BULUNMAYAN AKTİF ARAÇ KULLANABİLEN / SRC BELGELİ BOYACILIK YAPABİLECEK (akaryakıt istasyonlarında yer çizgi boyaması işi )

  Sektör: Çevre, Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Boyahane Ustası

 • İş AçıklamasıÇevre ve İş Güvenliği konularında ölçüm ve analiz hizmeti veren Akredite Laboratuvarımızda Raporlama Sorumlusu olarak görevlendirilmek üzere personel alımı gerçekleşecektir.

  Aranan Nitelikler*Üniversitelerin Çevre Mühendisliği bölümünden mezun, *Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan, *Öğrenmeye ve gelişime açık, *Sözlü ve yazılı iletişim becerileri güçlü, *Analitik düşünen ve pratik çözüm üretebilen, karar verebilme becerilerine sahip, *Zamanı etkin kullanmayı bilen ve programlayabilen, *Temsil ve ikna kabiliyeti yüksek, *MS Office programına hakim, *Raporlama ve dokuman oluşturmada etkin, *Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, *Takım çalışmasına uygun, *İstanbul'da ikamet eden,

  Sektör: Çevre

  Pozisyon: Kimyager

 • İş AçıklamasıÇevre ve İş Güvenliği konularında ölçüm ve analiz hizmeti veren Akredite Laboratuvarımızda Emisyon Ölçüm biriminde görevlendirilmek üzere ölçüm yardımcı personeli alınacaktır.

  Aranan Nitelikler· Meslek liselerin veya yüksekokulların çevre,kimya,makine, elektrik/elektronik bölümlerinden mezun olması, · Adana’da ikamet eden, · Askerlik ile ilişiği olmayan, · B Sınıfı ehliyeti olan (Aktif olarak araç kullanabilen), · Seyahat engeli olmayan, · Öğrenmeye ve gelişime açık, · Sözlü ve yazılı iletişim becerileri güçlü, · Analitik düşünen ve pratik çözüm üretebilen, karar verebilme becerilerine sahip, · Zamanı etkin kullanmayı bilen ve programlayabilen, · MS Office programına hakim, · Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, · Takım çalışmasına uygun

  Sektör: Çevre

  Pozisyon: Yardımcı

 • Satış Sorumlusu

  ARTEK MÜHENDİSLİK ÇEVRE ÖLÇÜM VE DANIŞMANLIKİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 18 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıÇevre ve İş Sağlığı Güvenliği ölçüm ve analizleri konularında faaliyet gösteren şirketimizde, Satış Sorumlusu pozisyonunda görev alacak , gelen müşteri taleplerini cevaplayacak, verilen teklifleri takip edecek, sahada çalışan saha satış personeline destek verecek, yapılan sözleşmeleri, Çevre ve İş Sağlığı Güvenliği Mevzuatını takip edecek, çalışma arkadaşları aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler* Üniversitelerin Çevre Mühendisliği bölümünden mezun , * Tercihen 2 yıl satış deneyimi olan, * Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan, * Microsoft Office uygulamalarına hakim, * İyi derecede İngilizce bilen, * Dışa dönük, yaratıcı, iletişim becerileri yüksek olan, * Analitik düşünme, sorun çözme ve karar verebilme becerilerine sahip, * Temsil ve ikna kabiliyeti yüksek, * Zamanı etkin kullanmayı bilen ve programlayabilen, * Ekip çalışmasına yatkın, * 30 yaşından gün almamış,

  Sektör: Çevre

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Eleman, Sorumlu

 • Elektrik / Elektrik Elektronik Mühendisi

  İntergeo Çevre Teknolojileriİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 14 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıTürkiye genelinde Akaryakıt istasyonları bakım işleri için Saha Mühendisi olarak görevlendirilmek üzere Elektrik, Elektrik Elektronik Mühendisleri (EMO'ya kayıtlı ya da kayıt olabilecek) alınacaktır.

  Aranan NiteliklerAkaryakıt istasyonlarında çalışacak, Aktif araç kullanabilen, Tercihen topraklama eğitimi almış olması Seyahat engeli olmayan, İstanbul'da ikamet eden ya da İstanbul'da ikamet edebilecek, Deneyimli / Deneyimsiz, Askerliğini yapmış ya da en az 1 yıl tecilli,

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Akaryakıt/Petrol ve ürünleri, Çevre

  Pozisyon: Mühendis

 • İş AçıklamasıTESTMER Ölçüm ve Test Hizmetleri Çevre Mevzuatına İlişkin Ölçüm ve Analizler İş Sağlığı ve İş Güvenliği Ölçüm ve Analizler Elektriksel Güvenlik Ölçümleri Enerji Verimliliği Ölçümleri Kapsamında hizmet veren; TS EN ISO/IEC 17025 standardı kapsamında TÜRKAK akreditasyonu ve Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’ndan Çevre Ölçüm ve Analiz Yeterlilik Belgesine sahip ve müşteri memnuniyetini birinci önceliği olarak belirlemiş sektörünün öncü firmalarından biridir. Şirketimiz için aşağıda belirtilen niteliklere sahip 'SATIŞ YÖNETİCİSİ' olarak İzmir adresimizde çalışacak takım arkadaşı arıyoruz. Müşteri taleplerine istinaden fiyat teklifi hazırlamak teklifin takibini yapmak, Yeni müşteri listeleri oluşturarak görüşmeler yapmak, Müşteriden gelen talep ve istekleri teknik departmana iletmek; içeride müşteriyi temsil etmek, Departman yöneticisi tarafından verilen müşteri şirketler ile görüşmek, Yıllık ve aylık hedefler doğrultusunda departman yöneticisine raporlama yapmak, Şirket içerisinde müşteri ve şirketimiz arasındaki diyalogları yürütmek, Sahada müşteri ziyaretleri gerçekleştirmek, Bakanlık mevzuatlarını takip ederek müşteriye mevzuata uygun çözümler sunmak, İş girişinden raporlama ve faturalama sürecine kadar işin takibini yapmak, Ege bölgesinde müşteri portföyünü geliştirmek, aylık ve yıllık hedefleri takip etmek, Mevcut durumu yöneticisine düzenli olarak raporlamak.

  Aranan Nitelikler4 yıllık Üniversite mezunu (Tercihen Çevre Mühendisi), Çevre ve İş Güvenliği sektöründe Minimum 2 yıl tecrübeli, İnsan ilişkileri ve iletişimi kuvvetli, sonuç odaklı çalışabilen, Satış odaklı çalışabilecek ve satış, hedef baskısına dayanabilecek yapıya sahip, Ekip çalışmasına yatkın, Kurum içi kurallara uyum sağlayabilecek, Aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.

  Sektör: Belgelendirme/Marka/Patent, Çevre, Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Müdür, Yönetmen, Yönetici

 • İş AçıklamasıÇevre Sağlığı sektöründe faaliyet gösteren ve uluslararası markaların distribütörü olan firmamızın kurulacak olan Bölge Müdürlüklerinde görevlendirilmek üzere Üniversitelerin tercihen Ziraat Mühendisliği (öncelikle bitki koruma), Biyoloji, Veterinerlik, Kimya, bölümlerinden mezun aşağıdaki özelliklere sahip "Bölge Satış Sorumlusu” adaylar aramaktayız. Çevre Sağlığı ürünlerinin mevcut/potansiyel müşterilere tanıtımını firma stratejileri doğrultusunda en iyi şekilde gerçekleştirmek, Sorumluluğundaki bölgenin satış hedeflerine ulaşılması için iş planları oluşturmak ve kaynakları optimal kullanarak bölge satış performansını ve pazar payını maksimize etmek, Paydaşlarla başarılı ticari sonuçlar alınmasına destek olacak, etkili ve profesyonel iş ilişkileri kurmak, Pazar gelişmelerini düzenli olarak raporlamak ve takibini gerçekleştirmek, Satış arttırıcı faaliyetler ve öneriler sunmak, Gerçekleşmiş satışların tahsilatlarını ve tahsilat kontrollerini gerçekleştirmek, Pazar ve rakip analizlerini yaparak ürün geliştirme faaliyetlerine destek olmak, İlgili tüm faaliyetleri düzenli olarak raporlamak.

  Aranan NiteliklerEn az yüksekokul mezunu (Yalnızca Ziraat Mühendisi,Veteriner Hekim,Biyolog,Kimyager,Çevre Mühendisi vb.) MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, Takım çalışmasına uyumlu, İletişim becerileri ve ikna kabiliyeti güçlü, CRM sistemini kullanacak ve rut disiplininde çalışabilecek, Dış görünümüne önem veren, Stresli durumlara karşı dayanıklı ve deneyimli, Şirket kaynaklarını tasarruflu ve etkin kullanabilecek, Kendini işletmenin kimliği ile bütünleştirme başarısına ulaşabilecek, Aktif olarak araç kullanabilen, seyahate engel hali bulunmayan, 35 yaşını aşmamış, Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için)

  Sektör: Çevre, İlaç

  Pozisyon: Bölge Sorumlusu, Satış Temsilcisi

 • İş AçıklamasıANTALYA Şubemizde görevlendirilecek Su Arıtma Sistemlerinin kurulum, montaj, tamir ve bakımlarını yapabilecek tecrübeli Tekniker alınacaktır.

  Aranan NiteliklerLise mezunu (tercihen meslek lisesi) Antalya da ikamet eden veya edebilecek, Su arıtma sistemlerinde ( Kum Filtreleri, Yumuşatma Sistemleri, Aktif Karbon Filtre Sistemleri, Ultraviyole Sistemleri, Ters Osmoz Sistemleri, Demineralizasyon Sistemleri) en az 2-3 yıl fiilen çalışmış B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, Analitik düşünme ve problem çözme yönü gelişmiş,

  Sektör: Çevre

  Pozisyon: Usta

 • Vardiya Mühendisi

  Firma Adı Gizliİstanbul Anadolu 18 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıHizmet sektöründe başarılı bir konuma sahip olan firmamızda görev alacak "Vardiya Mühendisi" aramaktayız.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun (Çevre Mühendisliği), Sorumlu olduğu mavi yakalı ekibin sevk ve idaresini yapabilecek, Planlama ve uygulama becerilerine sahip, Ekip çalışmasında uyumlu, kolay iletişim kurabilen, MS Office programlarını kullanabilen, Vardiyalı sistemde çalışacak (gece ve gündüz dönüşümlü olarak), Aktif araç kullanabilen (B sınıfı), İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden, Tercihen askerlik hizmetini tamamlamış, Bay adaylar aramaktayız.

  Sektör: Mühendislik, Hizmet / İşletme Servisi, Çevre

  Pozisyon: Yetkili, Şef / Amir, Sorumlu, Mühendis

 • İş Açıklamasıİş Açıklaması HABER EDİTÖRÜ, İLETİŞİM FAKÜLTESİ STAYJERİ VE SEKRETER İstanbul Adalet Sarayının karşındaki merkezimizde çalışacak editör ve sekreter aramaktayız. http://www.haber1461.com adlı haber sitesi ve diğeri hazırlık sürecinde olduğumuz sektörel siteler için yayıncılık deneyimi olan haber editörü aramaktayız. Ayrıca iletişim fakültesi gazetecilik bölümünde okuyan veya yeni mezun, part time çalışabilecek BAYAN talipliler başvuru yapabilir. İŞİN TANIMI Haberlerin güncellenmesi, düzenlenmesi ve geliştirilmesi, haber kaynaklarından gündemi takip ederek haberin görsel malzemelerle desteklenip etkili ve ilgi uyandırıcı şekilde sunulması, mevcut içeriklerin değerlendirilmesi ve geliştirilmesi amacıyla yaratıcı fikirler üretilmesini gerçekleştirmek üzere görev yapacak İnternet HABER Editörü ve Yönetici Asistanı aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerBeklenen Özellikler: * İnternet haber yayıncılığında deneyim sahibi olaması tercih edilir * Photoshop ve Office programlarını kullanabilen, * Türkçe dil kuralları ve haber diline hakim, * Bilgisayara ve internet kullanımına hakim, * Esnek çalışma saatlerine uygun, * Öğrenmeye istekli ve sorumluluk alabilecek, * Yazılı ve sözlü iletişim yeteneği kuvvetli, **Tam zamanlı veya part time İnternet haberciliği yapabilecek BAYAN editörler ve Yönetici Asistanı aramaktayız.

  Sektör: Ajans, Bilgisayar / BT / Internet, Çevre

  Pozisyon: Editör, Grafiker, Sekreter, Yönetici Sekreteri, Yönetici Asistanı

 • Bölge Müdürü

  Firma Adı Gizliİstanbul Anadolu 15 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıEge Bölgesi Laboratuvarının ve ofisin satış ve karlılık hedeflerine ulaşması için ekibi yönetmek, Genel merkezin tüm fonksiyonlarını bölgede yürütmek (IK, Finans, Satış, Satın alma, İdari İşler) Satış hedeflerini gerçekleştirmek için planlama yapmak ve planı uygulamak/uygulatmak Çalışanları geliştirmek ve etkin iletişim sağlamak Kendisine bağlı ekibin hedeflerini ve çalışma planını yönetmek

  Aranan NiteliklerTercihen Çevre ve Laboratuvar sektöründe Min.5 yıl ' tecrübesi olan, Üniversite Mezunu Zamanı planlayarak iş süreçlerini doğru yönetebilecek, İnsan ilişkilerinde başarılı, Ekip koordinasyonu yapabilecek, Organizasyon ve ekip yönetim becerisine sahip, analitik düşünebilen B sınıfı ehliyetli, aktif araç kullanabilen Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, 30 yaş üzeri, İzmir'de yaşayan, Bay - Bayan

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Çevre

  Pozisyon: Bölge Müdürü, Müdür

 • İş AçıklamasıMüşteri siparişlerinin alınması ve sözleşmelerin hazırlanması, Müşteri geribildirimlerinin değerlendirilmesi ve en kısa sürede sonuçlandırılması, Sahada görev yapan satış personellerine destek olacak, Çalışma Arkadaşı arıyoruz...

  Aranan Nitelikler• MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, • Etkin iletişim yetkinliğine sahip, • İnsan İlişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına uyumlu, • Kişisel gelişimine önem veren ve müşteri odaklı çalışan,

  Sektör: Çevre

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • İş AçıklamasıETKİN ZAMAN YÖNETİMİNE SAHİP ÖĞRENME VE GELİŞİME AÇIK RAPORLAMA YAPABİLEN KURUM KÜLTÜRÜNE AİDİYET DUYGUSUNA SAHİP SÖZLÜ VE YAZILI İLETİŞİM BECERİSİNE SAHİP YOĞUN İŞ TEMPOSUNA VE EKİP ÇALIŞMASINA YATKIN B SINIFI EHLİYETLİ SEYYAHAT ENGELİ OLMAYAN

  Aranan NiteliklerMS OFFICE PROGRAMLARINI ÇOK İYİ KULLANABİLEN TAKIM ÇALIŞMASINA YATKIN ANALİTİK DÜŞÜNEBİLEN BAŞARILI , DİNAMİK, DÜZENLİ VE DÖKÜMANTASYONA ÖNEM VEREN BURSA İLİNDE İKAMET EDEN YAHUT EDEBİLECEK AKTİF OLARAK ARAÇ KULLANABİLEN ESNEK ÇALIŞMA SAATLERİNE UYUMLU HEDEF ODAKLI ÇALIŞAN TAKIM ARKADAŞLARI ARIYORUZ

  Sektör: Çevre

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi

 • İş Açıklaması1999 YILINDAN BUYANA ÇEVRE DANIŞMANLIK VE ÇEVRE ÖLÇÜMLERİ ALANINDA FAALİYET GÖSTEREN GRUP ŞİRKETLERİMİZDEN EKOÇED ÇEVRE LABORATUVARI KİMYA SAN.VE TİC. LTD. ŞTİ. BÜNYESİNDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE; TESİS İÇİ VE DIŞI ÖLÇÜM YAPABİLECEK ETKİN ZAMAN YÖNETİMİNE SAHİP ÖĞRENME VE GELİŞİME AÇIK RAPORLAMA YAPABİLEN KURUM KÜLTÜRÜNE AİDİYET DUYGUSUNA SAHİP SÖZLÜ VE YAZILI İLETİŞİM BECERİSİNE SAHİP YOĞUN İŞ TEMPOSUNA VE EKİP ÇALIŞMASINA YATKIN SEYAHAT ENGELİ OLMAYAN B SINIFI EHLİYETLİ BAY (ASKERLİK GÖREVİNİ TAMAMLAMIŞ) YETKİNLİKLERE SAHİP PERSONEL ARANMAKTADIR.

  Aranan NiteliklerÜNİVERSİTELERİN MÜHENDİSLİK, FEN, VETERİNERLİK VE SU ÜRÜNLERİ FAKÜLTELERİNDEN, MESLEK YÜKSEK OKULLARININ MESLEK LİSELERİNİN VEYA TEKNİK LİSELERİNİN YADA ÇEVRE, KİMYA, GIDA, SAĞLIK, MAKİNA VE ELEKTRİK/ELEKTRONİK BÖLÜMLERİNDEN MEZUN, MS OFFICE PROGRAMLARINI İYİ DERECEDE KULLANABİLEN TAKIM ÇALIŞMASINA YATKIN ANALİTİK DÜŞÜNEBİLEN BAŞARILI , DİNAMİK, DÜZENLİ VE DÖKÜMANTASYONA ÖNEM VEREN OLUMLU İLETİŞİM BECERİLERİNE SAHİP, KENDİNİ İYİ İFADE EDEBİLEN BURSA İLİNDE İKAMET EDEN AKTİF OLARAK ARAÇ KULLANABİLEN ESNEK ÇALIŞMA SAATLERİNE UYUMLU

  Sektör: Çevre, Kimya, İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: Tekniker

 • İş AçıklamasıÇevre ve İş Güvenliği konularında ölçüm ve analiz hizmeti veren Akredite Laboratuvarımızda Baca Gazı Emisyon Ölçüm biriminde görevlendirilmek üzere Ölçüm Sorumlusu alınacaktır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Mühendislik Fakültesi (Tercihen Çevre Mühendisi ) veya Fen Fakültesi (Tercihen Kimya) bölümlerinden mezun olması, Tercihen Baca Gazı Ölçüm Konusunda Tecrübeli veya Emisyon-İmisyon Eğitim sertifikası olan Yüksekte Çalışmaya uygun, İstanbulda’da ikamet eden veya edebilecek, Askerlik ile ilişiği olmayan, B Sınıfı ehliyeti olan (Aktif olarak araç kullanabilen), Seyahat engeli olmayan, Öğrenmeye ve gelişime açık, Sözlü ve yazılı iletişim becerileri güçlü, Analitik düşünen ve pratik çözüm üretebilen, karar verebilme becerilerine sahip, Zamanı etkin kullanmayı bilen ve programlayabilen, MS Office programına hakim, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Takım çalışmasına uygun

  Sektör: Çevre

  Pozisyon: Kimyager, Mühendis, Tekniker

 • İş AçıklamasıİŞ TANIMI: Danışmanlık sektöründe tecrübesi bulunan ve firmamız bünyesinde gerçekleştirilen “Çevre Danışmanlık Hizmetleri” kapsamında Çevre Görevlisi hizmetini yerine getirecek Çevre Mühendisleri alınacaktır.

  Aranan NiteliklerGENEL NİTELİKLER: Kocaeli-Gebze bölgesinde “Çevre Danışmanlık Hizmetleri” konusunda faaliyet gösteren firmamıza ekip arkadaşları arıyoruz. Üniversitelerin Çevre Mühendisliği bölümünden mezun, Çevre Görevlisi belgesine sahip, Çevre Danışmanlığı sektöründe tecrübesi bulunan, Aktif olarak araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği kalmamış, Kocaeli ve yakın çevresinde ikamet eden, Tercihen Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı(TMGD) belgesine sahip olan, ÇEVRE MÜHENDİSLERİ/ÇEVRE GÖREVLİLERİ ALINACAKTIR.

  Sektör: Çevre

  Pozisyon: Mühendis

 • Tetko - Çevre Mühendisi

  TETKO TEST TEKNİK KONTROLİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 5 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıÇevre ve Ortam Ölçümü Laboratuvarımızda çalışan personeli yönetebilecek, firmanın hedef ve stratejileri doğrultusunda iş geliştirebilecek, ölçüm, analiz, danışmanlık ve laboratuvar sektöründe deneyimli “Çevre Mühendisi”

  Aranan NiteliklerÇevre Mühendisi Sektörde en az 2 yıl deneyimli Sürücü Belgesi olan ve seyahat engeli bulunmayan Tercihen İngilizce bilen İş Geliştirebilen, ekip çalısmasına yatkın Problem çözücü ve sonuç odaklı Etkin İletişim becerisi ve temsil yeteneğine sahip Analitik düşünce yapısına sahip Sistemli ve raporlu çalışmayı benimseyen Neşeli, iyimser, girişken, kendine güvenen TETKO TEST TEKNİK KONTROL A.Ş.(www.tetko.com.tr) ACAR OSGB (www.acarosgb.com) TETKO AKADEMİ (www.tetkoakademi.com)

  Sektör: Çevre, Mühendislik, İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: Denetçi

 • İş AçıklamasıT.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı (İSGÜM) ve TÜRK Akreditasyon Kurumu TÜRKAK’tan Yetkili ve Sürekli Büyümekte olan Çevre ve İSG Laboratuvarımıza; - Emisyon- İmisyon Ölçümü, - İş Sağlığı ve Güvenliği Ölçümü

  Aranan NiteliklerSGS ÇEVRE ÖLÇÜM ve ANALİZ LABORATUVARI T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ve T.C. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı İş Sağlığı ve Güvenliği Enstitüsü Müdürlüğü tarafından yetkilendirilmiş, TÜRKAK Akreditasyon kurumu tarafından akredite edilmişlaboratuvardır. Üniversitelerin Kimyager, Tekniker ve Teknisyenlik bölümlerinden mezun olan, - Askerliğini yapmış erkek, - Aktif araç kullanabilen, - Seyahat engeli bulunmayan, - Laboratuvar ve Saha işlerini Meslek Edinmiş ve bu işleri zevk alarak yapabilecek, - Sorumluluk Duygusu ve Çalışma İsteği olan, - Özellikle “takım çalışmasına yatkın”, “uyumlu”, - Kocaeli’ de ikamet eden, - Emisyon- İmisyon Numune Alma Yetkisi olanlar tercih sebebidir. ,

  Sektör: Çevre

  Pozisyon: Eleman, Sorumlu

 • İş AçıklamasıTürkiye genelinde Atık Depolama Barajı Yapım Şantiyelerinde Kontrol-Denetim personeli olarak çalışacak su yapıları konusunda en az bir yıl tecrübeli (Baraj,Gölet,Atık Depolama Tesisi ve Arıtma Tesisleri vb.) üniversitelerin İnşaat,Çevre veya Jeoloji Mühendisliği bölümünden mezun, bay/bayan çalışma arkadaşları arıyoruz.Su Yapıları Konularında kontrol mühendisi olarak en az 1 Yıl deneyimli olmayanların başvuruları değerlendirilmeye alınmayacaktır.

  Aranan Nitelikler-Erkek adaylar için Askerlikle ilişkisi olmayan (tecil durumu kabul edilmemektedir.) Su yapıları konusunda en az 1 yıl tecrübeli -Seyahat engeli olmayan, -Şantiye tesislerinde konaklayarak tam zamanlı çalışabilecek, -Aktif olarak araç kullanabilen, -Office programlarına hakim,mesleki programları kullanabilen, -Kendine güvenen, -İnsan ilişkileri kuvvetli, -Takım çalışmasına yatkın, -Disiplinli ve sorumluluk sahibi, -Kendini ve firmayı geliştirmeyi hedefleyen

  Sektör: Mühendislik, Su Ürünleri, Çevre

  Pozisyon: Mühendis, Denetçi, Uzman

 • Fuar Organizatörü

  BEETHOVEN TEKSTİLİstanbul Avrupa 11 Temmuz 2017

  İş AçıklamasıLALELİ deki bayan giyim mağazamıza yurt dışı fuarlarımızı organize edecek ve organisazyonunda bulunacak tam gün çalışmak üzere tercihen konusunda deneyimli arkadaşlar arıyoruz.

  Aranan Nitelikler-En az Lise veya Üniversite mezunu, -İyi derecede Arapça, Rusça,İngilizce dillerinden birini bilen, -Yurt dışına seyahat edebilecek, -30 yaş ve üstü, -Tercihen lojistik ve fuar deneyimi olan. -Ms Office programlarını etkin kullanabilen,

  Sektör: Çevre

  Pozisyon: Müdür

 • İş AçıklamasıAEM Çevre Laboratuvarı Tic. A.Ş. AEM Laboratuvarı, 2006 yılında Maltepe, İstanbul'da faaliyetine başladı. Çevre, iş sağlığı ve güvenliği, yüzme havuzu suyu, periyodik kontroller konusunda; numune alma, ölçüm ve analiz hizmeti vermektedir. TÜRKAK akreditasyon ve çeşitli bakanlıkların yetki belgesine sahiptir. 10 yıllık deneyimi ile Türkiye genelinde hizmet vermeye devam etmektedir. İşin Tanımı: Genellikle sanayi tesislerden; su, deniz suyu, atık su, atık, arıtma çamuru, toprak, atık yağ gibi numuneleri almak, alınan numuneler ile tutanakları laboratuvara teslim etmektir.

  Aranan Nitelikler- Üniversitelerin mühendislik, tıp, fen, veterinerlik ve su ürünleri fakültelerinden, meslek yüksek okullarının meslek liselerinin veya teknik liselerin çevre, kimya, gıda, sağlık, makine ve elektrik / elektronik gibi laboratuvar ile ilgili bölümlerden mezun, -Takım çalışmasına yatkın, insan ilişkileri kuvvetli, -Dış görünüşüne özen gösteren, diksiyonu düzgün, -Saha çalışmasına yatkın, esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, -Seyahat engeli olmayan, B sınıfı ehliyet sahibi, aktif araç kullanabilen, -Anadolu Yakası, İstanbul'da ikamet eden, -Askerlik ile ilişiği olmayan, -22-35 yaş arası, erkek adaylar, Yukarıdaki nitelikleri taşıyan adaylar ile mülakat yapılacaktır.

  Sektör: Çevre, İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: Teknisyen, Mühendis, Kimyager, Biyolog, Tekniker

 • Çevre Mühendisi

  HİCRİ ERCiLi DENIZ NAKLIYAT KiMYEVI MADDELERBalıkesir, Tüm Türkiye 27 Haziran 2017

  İş AçıklamasıKimyevi Maddeler sektöründe faaliyet gösteren şirketimizin Bandırma / Balıkesir Merkez ofisinde görevlendirilmek üzere;

  Aranan Nitelikler· Üniversitelerin Çevre Mühendisliği Bölümünden mezun ve Çevre Görevlisi belgesine sahip · Çevre Danışmanlık Sektöründe en az 1 yıl tecrübe sahibi · Çevre mevzuatları ve uygulamalara hakim · ISO 14001 yönetim sistemleri hakkında bilgi sahibi · Seyahat engeli bulunmayan · B Sınıfı ehliyet sahibi olan ve aktif araç kullanabilen · Diksiyonu düzgün, insan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın · Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış · Problem çözme becerisi yüksek ve analitik düşünebilen Çevre Mühendisi takım arkadaşı aranmaktadır.

  Sektör: Kimya, Akaryakıt/Petrol ve ürünleri, Çevre

  Pozisyon: Uzman, Mühendis, Sorumlu, Bölge Sorumlusu, Eleman

 • Muhasebe Personeli

  Roksan İlaçİzmir 10 Temmuz 2017

  İş AçıklamasıİZMİR MERKEZ OFİSİMİZDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE MUHASEBE PERSONELİ ALACAKTIR.

  Aranan NiteliklerTercihen Ticari Modüllü program kullanabilen, Genel muhasebe konularına vakıf olan, MS Office programlarına hakim, Sorumluluk bilinci ve iş disiplini gelişmiş, çalışkan, 25- 40 yaş aralığında Sözlü ve yazılı ifade ve temsil yeteneği gelişmiş, Çözüm odaklı, İnsan ilişkileri güçlü analitik düşünebilen çözüm sunabilen, Genel Muhasebe ile ilgili işlemlerin mevzuata, muhasebe usulleri ve yönetmeliklere uygun olarak yapılması ve kontrol mekanizmasının yürütülmesi, Envanter, satış, stok ve maliyet raporlarını hazırlayabilen,

  Sektör: İlaç, Kimya, Çevre

  Pozisyon: Sorumlu

İş Habercisi - Çevre İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?