Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Çevre İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Çevre
 • İş AçıklamasıMekanik Montaj ve Üretim bölümünde çalışacak mekanik montaj ustası aranmaktadır. Endüstriyel tesislere pompa ve elektro-mekanik sistemlerin kurulumunda çalışacak Her türlü tesisat ve borulama işlerinin yapılması. Ekipman, pompa ve cihaz kurulum ve montajlarının yapılması Montajı yapılan ekipman ve sistemlerin bakım faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi. Bağlı olduğu yöneticiye gerekli raporlamaların yapılması. Saha ve şantiye çalışmalarında diğer ekip ve bölümlere destek verilmesi. Yurtiçi ve yurtdışında montaj çalışmalarının yapılması. Üretimde metal / pvc / pp..vb malzemeden özel üretim parçaların imalat çalışmaları.

  Aranan Nitelikler- Borulama ve tesisat konusunda uygulama yapabilen - Kaynak bilgisi olan, tercihen kaynakçı sertifikasına sahip - Ağır ve tehlikeli işlerde çalışabilir - Tesisat proses diyagramlarından montaj çalışması yapabilen - Seyahat engeli olmayan / şehirdışı ve yurtdışında konaklama sorunu olmayan - Disiplinli, çalışkan ve ekip ile koordineli çalışma yapabilen - Bilgisayar bilgisi olan ( Word, Excel, Outlook..vb ) - Aktif olarak araç kullanabilen - Tuzla, Pendik, Kartal, Kaynarca bölgesinde ikamet eden veya edebilecek - Askerlik hizmetini tamamlamış.

  Sektör: İmalat, Çevre, Mekanik Tesisat

  Pozisyon: Eleman, Yardımcı, Ustabaşı, Usta

 • İş Açıklaması· Mevcut ve potansiyel müşteriler ile olan tüm ticari iletişim faaliyetini yürütmek, · Pazarları daha iyi tanımak veya yeni pazarlar bulmak için pazar araştırmaları yapmak, · Rakip aktivitelerini ve piyasa trendlerini takip etmek, · Müşterilerden gelen talepler doğrultusunda doğru ürünü tespit etmek, gerekirse maliyet ve kapasite hesaplarını yapmak, · Müşteri ile karşılıklı diyalog sonucu netleşen ürünün eğer özel ürün ise tasarımını yaptırıp imalata aktarmak, · İmalata aktarılan ürünün belirlenen süre içinde çıkıp çıkmayacağını denetlemek, · Hazır olan müşteri ürününün zamanında müşteriye gönderilmesi için gerekli denetlemeleri yapmak, · Müşteriye sevk edilmiş veya edilecek ürünler için gerekli ödemenin yapılması hakkında genel denetlemeler.

  Aranan Nitelikler· Üniversitelerin Mühendislik Bölümlerinden mezun, · İyi seviyede İngilizce bilen (ikinci dil bilmesi tercih sebebidir), · Analitik düşünme yeteneğine sahip, · Hızlı ve pratik mühendislik çözümleri üretebilecek, · Önemli projelerin sorumluluğunu alabilecek, · İnsan ilişkilerinde başarılı, · Takım çalışmasına yatkın, · Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, · Yurtiçi - Yurtdışı seyahat engeli bulunmayan, · Anadolu yakasında ikamet eden, · Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış “Satış Mühendisi” takım arkadaşları aramaktayız.

  Sektör: Çevre

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • İş AçıklamasıÇevre ve İş Güvenliği konularında ölçüm ve analiz hizmeti veren Akredite Laboratuvarımızda Baca Gazı Emisyon Ölçüm biriminde görevlendirilmek üzere Ölçüm Sorumlusu alınacaktır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Mühendislik Fakültesi (Tercihen Çevre Mühendisi ) veya Fen Fakültesi (Tercihen Kimya) bölümlerinden mezun olması, Tercihen Baca Gazı Ölçüm Konusunda Tecrübeli veya Emisyon-İmisyon Eğitim sertifikası olan Yüksekte Çalışmaya uygun, İstanbulda’da ikamet eden veya edebilecek, Askerlik ile ilişiği olmayan, B Sınıfı ehliyeti olan (Aktif olarak araç kullanabilen), Seyahat engeli olmayan, Öğrenmeye ve gelişime açık, Sözlü ve yazılı iletişim becerileri güçlü, Analitik düşünen ve pratik çözüm üretebilen, karar verebilme becerilerine sahip, Zamanı etkin kullanmayı bilen ve programlayabilen, MS Office programına hakim, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Takım çalışmasına uygun

  Sektör: Çevre

  Pozisyon: Mühendis, Kimyager, Tekniker

 • İş AçıklamasıÇevre, Rafineri ve Endüstri sektörlerinde bulunan tesislerin, kimyasal ve su proseslerine anahtar teslimi sistemlerin kurulumu, üretimi yapılan ürün ve imalatlarının takibinin yapılması ile ilgili çalışılacaktır. Müşterilerden alınan bilgiler doğrultusunda taslak projenin hazırlanarak maliyetlendirme çalışmalarının yapılması, Projeyi müşteri taleplerine, geçmiş deneyimlere, uluslararası güvenlik standartlarına uygun tasarlamak, malzeme kalitesini ve imalat disiplinini buna uygun biçimde öngörmek, Proje zaman planını, terminlere uygun olarak hazırlamak, İlgili bölümler ile iletişim halinde gerekli bilgi/veri/döküman akışını sağlamak, Projenin satınalma, imalat aşamalarında ihtiyaç duyulan çalışmaları ve revizyonları gerçekleştirmek, Proje ekibini yönlendirmek, İşgüvenliği yasal mevzuatlara uygun çalışma sağlamak.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili mühendislik veya teknik bölümlerinden mezun olmak MS Office, Autocad ve MS Project programlarını iyi derecede bilen, Teknik çizim bilgisine sahip ve proje okuyabilen, Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Projelerin iş emirlerinin hazırlanması, takibi ve iş akış seviyesi hakkında bilgi sahibi Analitik düşünce yapısına sahip, araştırmacı ve yeniliklere açık, Sonuç odaklı çalışan, dikkatli, detaylara önem veren, takipçi, Tercihen Tuzla, Pendik, Kartal veya çevresinde ikamet eden veya edebilecek. Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmayan, Yazışmaları yürütecek düzeyde İngilizce bilen Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli olmayan, B sınıfı ehliyet sahibi olup, araç kullanabilen B veya C sınıfı işgüvenliği sertifikasına sahip adayların başvuruları öncelikli değerlendirilecektir.

  Sektör: Endüstri, Akaryakıt/Petrol ve ürünleri, Çevre

  Pozisyon: Mühendis, Tekniker

 • İş AçıklamasıÇevre ve İş Güvenliği konularında ölçüm ve analiz hizmeti veren Akredite Laboratuvarımızda Emisyon Ölçüm biriminde görevlendirilmek üzere Ölçüm Sorumlusu alınacaktır.

  Aranan Nitelikler· Üniversitelerin Çevre Mühendisliği, Kimya Bölümlerinden mezun / Meslek liselerin veya yüksekokulların çevre,kimya,makine, elektrik/elektronik bölümlerinden mezun olması, · Adana’da ikamet eden, · Askerlik ile ilişiği olmayan, · B Sınıfı ehliyeti olan (Aktif olarak araç kullanabilen), · Seyahat engeli olmayan, · Öğrenmeye ve gelişime açık, · Sözlü ve yazılı iletişim becerileri güçlü, · Analitik düşünen ve pratik çözüm üretebilen, karar verebilme becerilerine sahip, · Zamanı etkin kullanmayı bilen ve programlayabilen, · MS Office programına hakim, · Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, · Takım çalışmasına uygun

  Sektör: Çevre

  Pozisyon: Mühendis, Kimyager, Tekniker

 • İş AçıklamasıANTALYA Şubemizde görevlendirilecek Su Arıtma Sistemlerinin kurulum, montaj, tamir ve bakımlarını yapabilecek tecrübeli Tekniker alınacaktır.

  Aranan NiteliklerLise mezunu (tercihen meslek lisesi) Antalya da ikamet eden veya edebilecek, Su arıtma sistemlerinde ( Kum Filtreleri, Yumuşatma Sistemleri, Aktif Karbon Filtre Sistemleri, Ultraviyole Sistemleri, Ters Osmoz Sistemleri, Demineralizasyon Sistemleri) en az 2-3 yıl fiilen çalışmış B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, Analitik düşünme ve problem çözme yönü gelişmiş,

  Sektör: Çevre

  Pozisyon: Usta

 • İş AçıklamasıMETAY KİMYEVİ ÜRÜNLER MAKİNE ARITMA SAN. TİC. LTD. ŞTİ. Olarak 2004 yılından beri Havuz Kimyasalları, Proses Kimyasalları, Arıtma sistemleri satışı ile ilgili faaliyette bulunan şirketimiz GREEN CHEMİCALS’ın bayiliğini yapmaktadır. Satış Mühendisi olarak görevlendirilmek üzere, Bay /Bayan Çevre Mühendisi veya Kimya Mühendisleri alınacaktır. İşe alınacak adaylar, şirketimiz bünyesindeki kısa bir eğitim sürecinden sonra, yukarıda yazılı sektörlerdeki müşterilerimize su şartlandırma kimyasalları satışı ve satış sonrası teknik destek servisinde görevlendirilecek ve yeni müşterilere ulaşarak, giderek artmakta olan müşteri portföyümüzün daha da büyümesine yardımcı olacaklardır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Kimya Mühendisliği, Çevre Mühendisliği,Kimya Bölümü veya Biyoloji Bölümü mezunu olmaları, Windows ve MS Office uygulamalarını kullanabilmeleri, Ehliyet sahibi olmaları, sorunsuz araba kullanmaları Erkek adayların askerlik görevlerini tamamlamış olmaları, Prezantabl, kendine güvenli ve motive bir kişilik yapısında olmaları, Takım çalışmasına yatkın olmaları, Sonuç odaklı düşünce yeteneğine sahip olmaları aranmaktadır.

  Sektör: Kimya, Çevre

  Pozisyon: Mühendis, Yetkili, Uzman

 • İş AçıklamasıEstablished in 1993, our company offers engineering and contracting services in environment industry with Rielli brand specialized in water treatment and recovery. From the first day, our company adopts offering innovative, profitable, and environmental-friendly products to its customers as a principle, and never loses its devotion and enthusiasm; therefore, with your valuable support and confidence, it has become one of the leading companies in the industry. Being aware of our position and responsibility that we bear, we continue operating by aiming to set the standards in the sector even further. In addition, we have always maintained the most important principle for us: "We offer profitable, innovative and certainly environmental-friendly products to our customers." We are now looking for an Export Sales Assistant who will share our passion for the environment. The Job: Hosting international customers during their visit to Turkey Organizing international travels for the General Manager and export sales team members when required. Arranging appointments and organizing visits from international customers based on travel plans. Planning and implementation of domestic and international industrial fair organizations, and managing customer relations during these fairs by active participation. Track and report leads obtained during these fairs. Follow up and finalize the state supports and incentives on behalf of the company Provide communication and follow up support to the General Manager on some key projects and customers. Preparation, submission and tracking of the routine export sales proposals. Execution of suppliers' relations with the overseas purchases

  Aranan NiteliklerThe Person: Result oriented person, with attention to details, who can use initiative, with excellent organization skills and problem solving ability and a keen eye on customer satisfaction. Multi-tasking, self-disciplined, and ability to work in a team with minimum supervision. Excellent command of written and verbal English is required, second foreign language is preferred. Readiness to travel internationally while some domestic travel may also be required Active driver's license Flexible working hours due to customer visits and travel Adequate knowledge of Microsoft office programmes No military obligation for male candidates.

  Sektör: Çevre

  Pozisyon: Asistan

 • Grafiker

  Hera Led Aydınlatmaİstanbul Anadolu 18 Ekim 2017

  İş AçıklamasıProje çalışmalarına destek olmak. Çalışma Saatleri Hafta içi 08:30-18:30 - Cumartesi-Pazar günleri mesai yoktur.

  Aranan Nitelikler-Kariyer hedefi olan, kendini geliştirmek isteyen, öğrenmeye açık -Tasarım kabiliyetine güvenen -Photoshop ve InDesing (İyi Seviyede) kullanabilen, -After Effects(orta seviye) , Corel ve Premiere Pro (başlangıç seviyede) bilen veya program hakkında yeterli bilgiye sahip . -Pendik,Maltepe, Tuzla ve yakın çevrede ikamet eden -Çalıştığı yerde yükselmek-sorumluluk almak isteyen çalışma arkadaşları aranmaktadır

  Sektör: Çevre

  Pozisyon: Grafiker

 • İş AçıklamasıGRUP ŞİRKETLERİMİZDEN ÇEVRE ÖLÇÜM ANALİZLERİ KONUSUNDA ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI , TÜRK AKREDİTASYON KURUMUNDAN YETKİLİ EKOÇED ÇEVRE LABORATUVARI VE KİMYA SAN. TİC. LTD. ŞTİ. BÜNYESİNDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE • ÜNİVERSİTELERİN 4 YILLIK EĞİTİM VEREN ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ, KİMYA MÜHENDİSLİĞİ, KİMYA BÖLÜMLERİNDEN VEYA 2 YILLIK EĞİTİM VEREN KİMYA MYO, ÇEVRE MYO BÖLÜMLERİNDEN MEZUN • KİMYASAL ANALİZ LABORATUVARINDA DENEY/ANALİZ İŞLERİNİ YAPABİLECEK • ENSTRÜMANTAL ANALİZ KONUSUNDA TECRÜBELİ (TERCİHEN) • YAZILI VE SÖZLÜ İLETİŞİM BECERİSİ YÜKSEK • YOĞUN İŞ TEMPOSU VE EKİP ÇALIŞMASINA YATKIN • ÖĞRENME VE GELİŞİME AÇIK • MS OFFICE PROGRAMLARINI KULLANABİLEN • BURSA İLİNDE İKAMET EDEN • ESNEK ÇALIŞMA SAATLERİNE UYABİLEN • TAKIM ÇALIŞMASINA YATKIN BAYAN ANALİZ SORUMLUSU ARANMAKTADIR.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Çevre

  Pozisyon: Tekniker

 • Teknisyen

  Biz Tesis Yönetim İşletim Bakımİstanbul Anadolu 8 Ekim 2017

  İş AçıklamasıSitemize ait Elektrik ve Mekanik işleri yürütecek , sitemizin ortak alanlarında bulunan aydınlatma vb.sistemlerin bakım ve onarımını yapacak zayıf akım bilgisine sahip , bakım firmalrına eşlik edecek ve peryodik bakımları yapacak

  Aranan NiteliklerMeslek Lisesi vey MYO Elektrik bölümünden mezun , mekanık işlere vakıf , askerliğini yapmış , referans verebilecek , en az 2 yıl tecrübeli , gerektiğinde fazla mesai yapacak , Anadolu yakası Çekmeköy , Yenidoğan Alemdar civarında ikame eden

  Sektör: Çevre, Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması1999 YILINDAN BUYANA ÇEVRE DANIŞMANLIK VE ÇEVRE ÖLÇÜMLERİ ALANINDA FAALİYET GÖSTEREN GRUP ŞİRKETLERİMİZDEN EKOÇED ÇEVRE LABORATUVARI KİMYA SAN.VE TİC. LTD. ŞTİ. BÜNYESİNDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE; TESİS İÇİ VE DIŞI ÖLÇÜM YAPABİLECEK ETKİN ZAMAN YÖNETİMİNE SAHİP ÖĞRENME VE GELİŞİME AÇIK RAPORLAMA YAPABİLEN KURUM KÜLTÜRÜNE AİDİYET DUYGUSUNA SAHİP SÖZLÜ VE YAZILI İLETİŞİM BECERİSİNE SAHİP YOĞUN İŞ TEMPOSUNA VE EKİP ÇALIŞMASINA YATKIN SEYAHAT ENGELİ OLMAYAN B SINIFI EHLİYETLİ BAY (ASKERLİK GÖREVİNİ TAMAMLAMIŞ) YETKİNLİKLERE SAHİP PERSONEL ARANMAKTADIR.

  Aranan NiteliklerÜNİVERSİTELERİN MÜHENDİSLİK, FEN, VETERİNERLİK VE SU ÜRÜNLERİ FAKÜLTELERİNDEN, MESLEK YÜKSEK OKULLARININ MESLEK LİSELERİNİN VEYA TEKNİK LİSELERİNİN YADA ÇEVRE, KİMYA, GIDA, SAĞLIK, MAKİNA VE ELEKTRİK/ELEKTRONİK BÖLÜMLERİNDEN MEZUN, MS OFFICE PROGRAMLARINI İYİ DERECEDE KULLANABİLEN TAKIM ÇALIŞMASINA YATKIN ANALİTİK DÜŞÜNEBİLEN BAŞARILI , DİNAMİK, DÜZENLİ VE DÖKÜMANTASYONA ÖNEM VEREN OLUMLU İLETİŞİM BECERİLERİNE SAHİP, KENDİNİ İYİ İFADE EDEBİLEN BURSA İLİNDE İKAMET EDEN AKTİF OLARAK ARAÇ KULLANABİLEN ESNEK ÇALIŞMA SAATLERİNE UYUMLU

  Sektör: Kimya, Çevre, İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: Tekniker

 • İş AçıklamasıÇevre ve İş Güvenliği konularında ölçüm ve analiz hizmeti veren Akredite Laboratuvarımızda Emisyon Ölçüm biriminde görevlendirilmek üzere ölçüm sorumlusu alınacaktır.

  Aranan Nitelikler· Üniversitelerin Çevre Mühendisliği, Kimya Bölümlerinden mezun / Meslek liselerin veya yüksekokulların çevre,kimya,makine, elektrik/elektronik bölümlerinden mezun olması, · Adana’da ikamet eden, · Askerlik ile ilişiği olmayan, · B Sınıfı ehliyeti olan (Aktif olarak araç kullanabilen), · Seyahat engeli olmayan, · Öğrenmeye ve gelişime açık, · Sözlü ve yazılı iletişim becerileri güçlü, · Analitik düşünen ve pratik çözüm üretebilen, karar verebilme becerilerine sahip, · Zamanı etkin kullanmayı bilen ve programlayabilen, · MS Office programına hakim, · Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, · Takım çalışmasına uygun

  Sektör: Çevre

  Pozisyon: Mühendis, Kimyager, Tekniker

 • İş AçıklamasıTESTMER Ölçüm ve Test Hizmetleri Çevre Mevzuatına İlişkin Ölçüm ve Analizler İş Sağlığı ve İş Güvenliği Ölçüm ve Analizler Elektriksel Güvenlik Ölçümleri Enerji Verimliliği Ölçümleri Kapsamında hizmet veren; TS EN ISO/IEC 17025 standardı kapsamında TÜRKAK akreditasyonu ve Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’ndan Çevre Ölçüm ve Analiz Yeterlilik Belgesine sahip ve müşteri memnuniyetini birinci önceliği olarak belirlemiş sektörünün öncü firmalarından biridir. Firmamız için aşagıda belirtilen niteliklere sahip 'Ölçüm Personeli' olarak İstanbul Genel Müdürlük Adresimizde çalışacak takım arkadaşı arıyoruz. İstanbul merkez olmak üzere tüm Türkiye’ de görev alabilecek, Tesis içi ve dışında İSG, Gürültü ve Emisyon ölçümleri yapacak, İlgili metotları okuyup, yorumlayabilecek, Ölçümle ilgili cihazların korunmasından ve bakımından sorumlu olacak, İlgili akreditasyon denetlemelerine katılabilecek, Teknik mevzuat bilgisi olan,

  Aranan NiteliklerMeslek Yüksek Okulları ve Meslek Liselerinin, Çevre, Kimya, Makine, Elektrik/Elektronik bölümlerinden mezun durumda olmak, Sık seyahat edebilen, Esnek mesai saatlerine uyum sağlayabilecek, Ofis programlarını kullanabilen, Aktif araç kullanabilen, Askerlik görevini tamamlamış BAY adaylar.

  Sektör: Belgelendirme/Marka/Patent, Çevre, Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard, Eleman

 • İş AçıklamasıAEM Çevre Laboratuvarı Tic. A.Ş. AEM Laboratuvarı, 2006 yılında Maltepe, İstanbul'da faaliyetine başladı. Çevre, iş sağlığı ve güvenliği, yüzme havuzu suyu, periyodik kontroller konusunda; numune alma, ölçüm ve analiz hizmeti vermektedir. TÜRKAK akreditasyon ve çeşitli bakanlıkların yetki belgesine sahiptir. 10 yıllık deneyimi ile Türkiye genelinde hizmet vermeye devam etmektedir. İşin Tanımı: Genellikle sanayi tesislerde; baca gazı, hava kalite, iş hijyeni başlıklarında ölçüm, numune alma işlemlerini gerçekleştirmek, numuneler ile formları laboratuvara teslim etmektir.

  Aranan Nitelikler-Meslek yüksek okullarının meslek liselerinin veya teknik liselerin çevre, kimya, gıda, sağlık, makine ve elektrik / elektronik gibi laboratuvar ile ilgili bölümlerden mezun, -Takım çalışmasına yatkın, insan ilişkileri kuvvetli, -Dış görünüşüne özen gösteren, diksiyonu düzgün, -Saha çalışmasına yatkın, esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, -Seyahat engeli olmayan, B sınıfı ehliyet sahibi, aktif araç kullanabilen, -Anadolu Yakası, İstanbul'da ikamet eden, -Askerlik ile ilişiği olmayan, -22-35 yaş arası, erkek adaylar, Yukarıdaki nitelikleri taşıyan adaylar ile mülakat yapılacaktır.

  Sektör: Çevre, İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: Teknisyen, Tekniker

 • İş AçıklamasıGRUP ŞİRKETLERİMİZDEN ÇEVRE ÖLÇÜM ANALİZLERİ KONUSUNDA ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI , TÜRK AKREDİTASYON KURUMUNDAN YETKİLİ EKOÇED ÇEVRE LABORATUVARI VE KİMYA SAN. TİC. LTD. ŞTİ. BÜNYESİNDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE • ÜNİVERSİTELERİN 4 YILLIK EĞİTİM VEREN ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ, KİMYA MÜHENDİSLİĞİ, KİMYA BÖLÜMLERİNDEN VEYA 2 YILLIK EĞİTİM VEREN KİMYA MYO, ÇEVRE MYO BÖLÜMLERİNDEN MEZUN • KİMYASAL ANALİZ LABORATUVARINDA DENEY/ANALİZ İŞLERİNİ YAPABİLECEK • ENSTRÜMANTAL ANALİZ KONUSUNDA TECRÜBELİ (TERCİHEN) • YAZILI VE SÖZLÜ İLETİŞİM BECERİSİ YÜKSEK • YOĞUN İŞ TEMPOSU VE EKİP ÇALIŞMASINA YATKIN • ÖĞRENME VE GELİŞİME AÇIK • MS OFFICE PROGRAMLARINI KULLANABİLEN • BURSA İLİNDE İKAMET EDEN • ESNEK ÇALIŞMA SAATLERİNE UYABİLEN • TAKIM ÇALIŞMASINA YATKIN BAYAN ANALİZ SORUMLUSU ARANMAKTADIR.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Çevre

  Pozisyon: Tekniker

 • İş AçıklamasıRaporlama ve planlama yöneticisinin koordine ettiği şekilde raporların yazılması, Raporlama talimatı başta olmak üzere, ilgili metoda ve yönetmeliğe uygun olarak raporların hazırlanması, Raporlama aşamalarında gerekirse müşteriden bilgi toplanması, Analiz, hesaplama ve ilgili faaliyetlerin kayıtlarının eksiksiz tutulması, bunların uygun şekilde muhafaza edilmesi, Yetkili oldukları kapsamlarda rapor kontrollerinin yapılması ve kayıtlarının tutulması, Raporların imza aşamasına getirilmesi, Müşteriye gönderilecek raporların ciltleme ve diğer tüm hazırlıklarını tamamlayarak müşteri tesliminin sağlanması, Müşteriden gelen şikâyetler ve talepleri kayıt altına alıp bölüm yöneticisine bildirilmesi, Kendisi için belirlenmiş yetkilendirme planına göre hareket ederek, kayıtların oluşturulması.

  Aranan NiteliklerÇevre Mühendisliği mezunu, Tercihen benzer bir görevde ISG/Emisyon raporlaması konusunda bilgi ve tecrübe sahibi, Tercihen akustik gürültü raporlaması konusunda tecrübeli (B1 sertifikası olan) AutoCad, Microsoft Office programlarını ve tercihen AERMOD kullanabilen, Kurum Kültürüne, etik ve gizlilik kurallarına uygun çalışabilecek, Karar verebilme, inisiyatif alabilme becerileri olan, Zaman yönetimi ve organizasyon yeteneği gelişmiş, Takipçi, sonuç odaklı, takım çalışmasına yatkın, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek,

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Danışmanlık, Çevre

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard, Eleman

 • İş AçıklamasıDNG Test Ölçüm ve Analiz Laboratuvarı olarak; Çevre Ölçüm/Analiz ve İş Hijyeni Ölçüm/Analiz hizmeti veren Akredite Laboratuvarımızın Emisyon Ölçümleri ve İş Hijyeni Ölçümleri hizmetlerinde görevlendirilmek üzere Saha Ölçüm Personeli alınacaktır.

  Aranan Niteliklerursa merkez olmak üzere tüm Türkiye’de görev alabilecek, Emisyon/İSG ölçümlerinin saha uygulamalarında çalışacak, Emisyon/İSG İlgili metotları ve mevzuatlara hakim( Tercih Sebebidir), Emisyon/İSG ölçümü ilgili cihazların kullanımını ve bakımını yapabilecek( Tercih Sebebidir), Akreditasyon ve İlgili bakanlık denetlemelerine katılabilecek, Üniversitelerin; Mühendislik, Fen Fakültelerinin Fizik Kimya Biyoloji Bölümlerinden, Veterinerlik, Su Ürünleri fakültelerinden, Çevre Sağlığı, Çevre Koruma, Çevre Meslek Yüksek Okulundan ya da Lise/ Teknik Lise Çevre, Kimya, Gıda, Sağlık, Makina, Elektrik/Elektronik Bölümlerinden mezun durumda olmak, Bursa da ikamet ediyor veya edebilecek durumda olmak, Sık seyahat edebiliyor olmak, Esnek mesai saatlerine uyum sağlayabiliyor olmak, T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından verilen Yetkili Emisyon-İmisyon Ölçüm Personeli Belgesine sahip olmak ( Tercih Sebebidir) Aktif Olarak Araç Kullanabilen SRC Belgesine sahip olmak ( Tercih Sebebidir) Askerlik görevini tamamlamış BAY adaylar BAYAN adaylar

  Sektör: Çevre

  Pozisyon: Laborant

 • İş Açıklaması"Şirketimiz bünyesinde ambalaj atıklarının toplanması ve geri kazanımı konusunda çalışabilecek, Fabrikalardan çıkan ambalaj atıklarının alınması amacıyla yapılan görüşmeleri yürütebilecek, Bakanlığa yasal bildirimleri yapacak , ISO 14001&9001 uygulamalarını yönlendirebilecek adaylar aranmaktadır."

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Çevre Mühendisliği Bölümünden mezun MS Office uygulamalarına hakim İletişim ve problem çözme becerisi yüksek Ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen En az 1 yıl tecrübeli Çevre Görevlisi belgesine sahip Bayan yada Askerlik görevini tamamlamış erkek adaylar Manisa'da ikamet eden, ya da edebilecek olan ISO 9001&14001 konusunda bilgi sahibi

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt, Çevre, Mühendislik

  Pozisyon: Mühendis, Uzman, Uzman Yard, Sorumlu, Yetkili Yardımcısı

 • İş Açıklaması*Şirketin muhasebe süreçlerinin tamamını yönetecek, *Finansal ve maliyet analizleri yapacak, *Yönetim raporlamasını ( bütçe, nakit akış tablosu, v.b.) yapacak, *Mevcut sistemi geliştirerek iş süreçlerini verimli kılacak, *Vergi mevzuatı, tek düzen hesap planı, genel muhasebe ve SGK uygulamalarına hakim olarak çalışabilecek Muhasebe Departman Sorumlusu aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler* Üniversitelerin İşletme, İktisat, Maliye veya benzeri bölümlerinden mezun, * Sistem kurma ve geliştirme konusunda tecrübe sahibi, * Muhasebe, finans, bütçe ve nakit yönetimi konularında en az 5 yıllık tecrübeye sahip, * İyi derecede İngilizce bilen, * MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, * Dinamik, sorumluluk sahibi, iletişim ve organizasyon becerisi yüksek, * Analitik ve sonuç odaklı, * Ekip yönetimi konusunda tecrübeli, liderlik edebilecek yetkinliğe sahip, * Askerlik hizmetini tamamlamış olmak.

  Sektör: Çevre

  Pozisyon: Sorumlu

 • İş AçıklamasıAEM Laboratuvarı, 2006 yılında Maltepe, İstanbul'da faaliyetine başladı. Çevre, iş sağlığı ve güvenliği, yüzme havuzu suyu, periyodik kontroller konusunda; numune alma, ölçüm ve analiz hizmeti vermektedir. TÜRKAK akreditasyon ve çeşitli bakanlıkların yetki belgesine sahiptir. 11 yıllık deneyimi ile Türkiye genelinde hizmet vermeye devam etmektedir. İşin Tanımı: Baca gazı ve hava kalitesi ölçümleri sonrası; saha formu, analiz sonucu ve evraklardan yararlanarak rapor hazırlamaktır.

  Aranan Nitelikler-Üniversitelerin mühendislik, tıp, fen, veterinerlik ve su ürünleri fakültelerinden mezun, -Tercihen çevre mühendisi, -Takım çalışmasına yatkın, insan ilişkileri kuvvetli, -Ofiste, bilgisayar başında çalışmaya yatkın, -MS Office programlarına hakim, -Çizim programlarına hakim, -Diksiyonu düzgün, -Anadolu Yakası, İstanbul'da ikamet eden, -Askerlik ile ilişiği olmayan, -22-35 yaş arası, erkek adaylar, Yukarıdaki nitelikleri taşıyan adaylar ile mülakat yapılacaktır.

  Sektör: Çevre

  Pozisyon: Mühendis, Kimyager, Biyolog

 • Yönetici Asistanı

  KOBİDERİstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklamasıİnternet haberciliği sektörün de faaliyet gösteren haber1461.com sitemize; grafik ve editörlük deneyimi olan, müşteri portföyü oluşturabilecek, titiz disiplinli ailevi problemleri olmayan ofis ortamın da gerekirse yalnız çalışabilecek kendini geliştirmek isteyen İnternet haberciliği, hizmet sektörü ve online alışveriş alanında radikal hedefleri olan çalışma arkadaşları arıyoruz. Sabah 9 akşam 19:00 çalışma saatlerin de Avrupa yakasında ikamet eden vaya ulaşım sorunu olmayan cumartesi 13 : 00 ye kadar çalışabilecek telefon diksiyonu düzgün not alışkanlığı olan çalışma arkadaşı arıyoruz. Aynı anda mevcut çözüm ortaklarımızın projelerinin takibini yapabilecek e- ticaret ve temizlik sektöründeki işlerimiz ile ilgilenebilecek becerikli, pratik, telefondaki hitabeti düzgün, sistematik, Türkçe'ye vakıf çok amaçlı eleman aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerGENEL NİTELİKLER En az lise mezunu, Bilgisayar kullanabilen, MS Office ve fotoshop uygulamalarına hâkim Diksiyonu düzgün, sözlü ve yazılı iletişimi kuvvetli, Şirketimizin telefon, mail, teklif vs trafiğini yönetecek, Online satış sitemizin siparişlerinin takibinden, müşteriye ulaşmasına kadar tüm süreçleri takip edebilecek, Kargolanacak ürünlerin kalite kontrolünü ve ambalajını yapabilecek, Müşterilerimize telefon veya mail yolu ile satış sonrası hizmeti verecek, Diksiyonu düzgün, Seyahat problemi olmayan, Teklif hazırlayabilecek düzeyde firmalar arası bilgi ve beceriye sahip 18-35 yaş arası KADIN Grafik Elemanı, Web sayfa Editörü, E- Ticaret Pazarlama Satış, Yönetici Asistanı arıyoruz.

  Sektör: Ajans, Çevre, E-Ticaret

  Pozisyon: Grafiker, Editör, Yönetici Asistanı, Ofis Elemanı, Yönetim Sekreteri

 • Çevre Mühendisi

  Ekoçed GroupBursa 3 Eylül 2017

  İş AçıklamasıÇEVRE DANIŞMANLIK HİZMETİ VERDİĞİMİZ FİRMALARIMIZDA ÇEVRE DANIŞMANI OLARAK HİZMET VERİLMESİ İLGİLİ MEVZUATLARIN TAKİBİNİN YAPILMASI VE UYGULANMASININ SAĞLANMASI ŞİRKET VİZYONU DOĞRULTUSUNDA POTANSİYEL YENİ FİRMALARA ULAŞILMASI VE ŞİRKET HİZMETLERİMİZİN SUNULMASI ÇEVRE ALANINDA PROJE GELİŞTİRMELERİNİN YAPILMASI YAPILAN ÇALIŞMALARIN BİRİM YÖNETİCİSİNE PERİYODİK OLARAK RAPORLANMASI

  Aranan NiteliklerTERCİHEN ÜNİVERSİTELERİN ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜNDEN MEZUN ÇEVRE GÖREVLİSİ BELGESİNE SAHİP KENDİ ALANINDA EN AZ 2 YIL İŞ TECRÜBESİNE SAHİP BURSA'DA İKÂMET EDEN ŞEHİR DIŞI SEYAHAT ENGELİ BULUNMAYAN EKİP ÇALIŞMASINDA AKTİF ROL ALABİLECEK ESNEK MESAİ SAATLERİNE UYUM SAĞLAYABİLEN OFİS PROGRAMLARINI AKTİF KULLANABİLEN, PERİYODİK RAPORLAMA YAPABİLECEK OLUMLU İLETİŞİM BECERİLERİNE SAHİP, PREZANTABL ERKEK ADAYLAR İÇİN ASKERLİK HİZMETİNİ TAMAMLAMIŞ AKTİF ARAÇ KULLANABİLEN TERCİHEN ERKEK ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ARIYORUZ.

  Sektör: Çevre

  Pozisyon: Mühendis

 • Bölge Müdürü

  Testmer Ölçüm ve Test Hizmetleriİzmir, Tüm Türkiye 18 Ekim 2017

  İş AçıklamasıTESTMER Ölçüm ve Test Hizmetleri Çevre Mevzuatına İlişkin Ölçüm ve Analizler İş Sağlığı ve İş Güvenliği Ölçüm ve Analizler Elektriksel Güvenlik Ölçümleri Enerji Verimliliği Ölçümleri Kapsamında hizmet veren; TS EN ISO/IEC 17025 standardı kapsamında TÜRKAK akreditasyonu ve Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’ndan Çevre Ölçüm ve Analiz Yeterlilik Belgesine sahip ve müşteri memnuniyetini birinci önceliği olarak belirlemiş sektörünün öncü şirketlerinden biridir. Şirketimiz için aşağıda belirtilen niteliklere sahip 'BÖLGE MÜDÜRÜ' olarak İzmir Adresimizde çalışacak takım arkadaşı arıyoruz. Ege Bölgesi Laboratuvarının ve ofisin satış ve kârlılık hedeflerine ulaşması için ekibi yönetmek, Genel merkezin tüm fonksiyonlarını bölgede yürütmek (IK, Finans, Satış, Satın alma, İdari İşler) Satış hedeflerini gerçekleştirmek için planlama yapmak ve planı uygulamak/uygulatmak, Çalışanları geliştirmek ve etkin iletişim sağlamak, Kendisine bağlı ekibin hedeflerini ve çalışma planını yönetmek,

  Aranan NiteliklerTercihen Çevre ve Laboratuvar sektöründe Min.5 yıl tecrübesi olan, Üniversite Mezunu, Zamanı planlayarak iş süreçlerini doğru yönetebilecek, İnsan ilişkilerinde başarılı, Ekip koordinasyonu yapabilecek, Organizasyon ve ekip yönetim becerisine sahip, analitik düşünebilen, B sınıfı ehliyetli, aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, 30 yaş üzeri, İzmir'de yaşayan, Bay - Bayan

  Sektör: Çevre, Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Müdür, Bölge Müdürü

 • İş AçıklamasıPanel çit ve tel çit sistemleri alanında faaliyet göstermekte olan firmamız için Yönetici Asistanı-Sekreter alınacaktır. İdari vasıflara sahip girişimci

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, Konusunda en az 2 yıl tecrübe sahibi Sürekli gelişime ve değişime açık Avrupa Yakası’nda Eyüp, Alibeyköy, Yeşilpınar, G.Osmanpaşa, Sultangazi, Kağıthane ilçelerinde ikamet eden Ön muhasebe bilgisi olan Bay ve Bayan

  Sektör: Çevre

  Pozisyon: Yönetici Sekreteri, Yönetici Asistanı, Sekreter, Asistan

 • İş AçıklamasıSaha çalışmaları ve ürün denemelerine katılarak saha ekibine destek verilmesini sağlamak. Saha denemelerini raporlamak. Satış sonrası teknik desteği sağlamak Teknik departman faaliyetleri kapsamında verilen görevleri yerine getirmek. Kalite politikası ve hedefleri doğrultusunda çalışmak. Şirket içi eğitimlerin hazırlığında destek vermek

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Ziraat Mühendisliği – Bitki Koruma / Veteriner / Biyoloji bölümlerinden mezun olan, Alanında en az bir yıl deneyimli, İngilizce bilen, İyi seviyede bilgisayar becerilerine sahip, Seyahat engeli bulunmayan, B sınıfı sürücü ehliyetine sahip,aktif sürücü Tercihen 25-35 yaş arasında bay

  Sektör: Tarım ve Orman Ürünleri / Ziraat, Çevre, Kimya

  Pozisyon: Mühendis, Biyolog, Veteriner

 • İş AçıklamasıÇevre sağlığı sektöründe faaliyet gösteren İzmir merkezli firmamıza aşağıda yazılı işlerde görev alacak Satış Yöneticisi aranmaktadır. Yeni müşteri bulmak Pazar araştırması yapmak Mevcut müşterilerin sipariş takibini yapmak Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak,müşteri portföyünü koruyup geliştirmek Pazarda yeni müşteri kanalları oluşturmak Pazar gelişmelerini düzenli olarak raporlamak ve takibini gerçekleştirmek

  Aranan NiteliklerÜniversite mezunu - Veteriner, Ziraat Mühendisi (bitki koruma) , Biyolog MS Office programlarını kullanabilen Hedeflerle çalışabilecek, sonuç ve müşteri odaklı Takım çalışmasına yatkın, temsil yeteneği güçlü, gerektiğinde insiyatif kullanabilen İletişim, sunum, ikna ve müzakere becerileri kuvvetli, prezantabl Sürücü Belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen Dış görünüşüne önem veren Öğrenmeye açık ve disiplinli Uzun vadeli hedefleri olan Seyahat engeli olmayan Tercihen 22-35 Yaş Arasında Bay, Bayan

  Sektör: Kimya, Tarım ve Orman Ürünleri / Ziraat, Çevre

  Pozisyon: Yönetici, Yetkili

İş Habercisi - Çevre İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?