Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Şoför İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Şoför
 • Mapp Pazarlamaİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 29 Haziran 2017

  İş AçıklamasıHizmet verdiğimiz içecek sektörünün lider markasının saha aktivitesinde görevlendirilmek üzere, Yaz dönemi boyunca (4 ay - dönemsel) tam zamanlı olarak çalışabilecek, SRC - 4 ve Psikoteknik belgelerine sahip, “Soğuk İçecek Sorumlusu” arayışımız bulunmaktadır. Görev Tanımı: Aktivistlerin, aktivite bölgesine ulaştırılması, Aktivistler tarafından dağıtılacak içeceklerin soğuk tutulabilmesi için araç soğutucusunun kontrolü ve ayarlanması.

  Aranan NiteliklerB sınıfı sürücü ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, SRC – 4 ve Psikoteknik belgeleri bulunan, Seyehat engeli olmayan, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Takım çalışmasına yatkın, Haftanın 6 günü, tam zamanlı çalışabilecek, İstanbul'da ikamet eden, Erkek, adayların başvurularını bekliyoruz.

  Sektör: Ajans, Hızlı Tüketim Malları, Gıda

  Pozisyon: Şoför

 • İş AçıklamasıHizmet verdiğimiz içecek sektörünün lider markasının saha aktivitesinde görevlendirilmek üzere, Yaz dönemi boyunca (4 ay - dönemsel) tam zamanlı olarak çalışabilecek, SRC - 4 ve Psikoteknik belgelerine sahip, “Soğuk İçecek Sorumlusu” arayışımız bulunmaktadır. Görev Tanımı: Aktivistlerin, aktivite bölgesine ulaştırılması, Aktivistler tarafından dağıtılacak içeceklerin soğuk tutulabilmesi için araç soğutucusunun kontrolü ve ayarlanması.

  Aranan NiteliklerB sınıfı sürücü ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, SRC – 4 ve Psikoteknik belgeleri bulunan, Seyehat engeli olmayan, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Takım çalışmasına yatkın, Haftanın 6 günü, tam zamanlı çalışabilecek, İzmir'de ikamet eden, Erkek, adayların başvurularını bekliyoruz.

  Sektör: Ajans, Hızlı Tüketim Malları, Gıda

  Pozisyon: Şoför

 • Mapp PazarlamaMersin(İçel), Adana, Ankara 22 Haziran 2017

  İş AçıklamasıHizmet verdiğimiz içecek sektörünün lider markasının saha aktivitesinde görevlendirilmek üzere, Yaz dönemi boyunca (4 ay - dönemsel) tam zamanlı olarak çalışabilecek, SRC - 4 ve Psikoteknik belgelerine sahip, “Soğuk İçecek Sorumlusu” arayışımız bulunmaktadır. Görev Tanımı: Aktivistlerin, aktivite bölgesine ulaştırılması, Aktivistler tarafından dağıtılacak içeceklerin soğuk tutulabilmesi için araç soğutucusunun kontrolü ve ayarlanması.

  Aranan NiteliklerB sınıfı sürücü ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, SRC – 4 ve Psikoteknik belgeleri bulunan, Seyehat engeli olmayan, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Takım çalışmasına yatkın, Haftanın 6 günü, tam zamanlı çalışabilecek, Ankara, Adana ya da Mersin illerinden herhangi birinde ikamet eden, Erkek, adayların başvurularını bekliyoruz.

  Sektör: Ulaşım, Hızlı Tüketim Malları, Tanıtım Ve Promosyon Ürünleri

  Pozisyon: Sorumlu, Şoför

 • İş Açıklamasıİlgili sevkiyatların teslimat noktalarına zamanında ulaştırılmasını sağlayacak

  Aranan NiteliklerTercihen Lise Mezunu, Tercihen gıda sektöründe tecrübeli ve ürünleri tanıyan, En az 3 yıl ağır vasıta şöförlüğü yapmış, E - D sınıfı ve dijital ehliyeti olan, Uzun yol tecrübesi olan, SRC 2-4 yetki belgesi ve psikoteknik belgesine sahip, Askerliğini tamamlamış, 40 yaşını aşmamış İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Şoför

 • ÖMÜR ÇELİK A.Ş.İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklamasıİlgili sevkiyatların teslimat noktalarına zamanında ulaştırılmasını sağlayacak Yüklenen yükün güvenli yüklenmiş olmasından sorumlu olacak 40 ayak ve Tır ların kullanılmasında tecrübeli daha çok şehir içi tesisler arası aktarmalarda görev alacak İstanbul Anadolu yakasında Ataşehir de tercihen Ferhatpaşa da ikamet edecek. Şehir içi çoğunlukla olmak kaydıyla yurtiçi taşımacaılık

  Aranan NiteliklerTercihen Lise Mezunu, En az 5 yıl ağır vasıta şöförlüğü yapmış, E - D sınıfı ve dijital ehliyeti olan, Uzun yol tecrübesi olan, SRC 2-4 yetki belgesi ve psikoteknik belgesine sahip, Askerliğini tamamlamış, İstanbul anadolu yakasında Tercihen Ataşehir Ferhatpaşada ikamet eden veya edebilecek olan

  Sektör: Demir-Çelik

  Pozisyon: Şoför

 • Öztüre Çelikİzmir 24 Temmuz 2017

  İş AçıklamasıAraba ve motor ehliyetli, aktif motor kullanabilen Soforluk yapacak, fabrikalarda yüklemelere nezaret edecek. Maas asgari ucret Askerliğini yapmış ERKEK aday

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu Yas 25-45 arası Araba ve motor ehliyetli, aktif motor kullanabilen

  Sektör: Demir-Çelik

  Pozisyon: Şoför

 • Namsal Gıdaİstanbul Avrupa 24 Temmuz 2017

  İş Açıklaması* Bayrampaşa da Dondurulmuş Gıda sektöründe faaliyet gösteren firmamıza, İstanbul ve çevresinde ürünlerin adreslere dağıtılması ve sevkiyatını yapmak üzere şoförler aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerAvrupa yakasında ikamet eden, Src ve psikoteknik belgeli, E sınıfı ehliyetli Askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul trafiğini ve rut düzenini bilen, 35 yaşını aşmamış Tecrübeli bay dağıtım sevkiyat şoförleri aranmaktadır.

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Şoför

 • Örtaş Mühendislikİstanbul Avrupa 23 Temmuz 2017

  İş Açıklamasıistanbul için iyi bilen deneyimli askerliğni yapmış takım arkadaşı aranmaktadır

  Aranan Niteliklerdeneyeimli aktif oratama ayakuyduran takım arkadaşları aranmaktadır

  Sektör: Mühendislik

  Pozisyon: Şoför

 • Panayır Gıdaİstanbul Anadolu 24 Temmuz 2017

  İş AçıklamasıMüşteri siparişleri, mağaza müşterilerine ait alış-verişlerin zamanında ve doğru olarak adrese teslim edilmesi, Şirket içi evrak ve ürünlerin taşınmasından sorumludur.

  Aranan NiteliklerLise mezunu, 18-30 yaş arasında, A2 ve B sınıfı sürücü ehliyetine sahip, aktif sürücü olan, Tercihen gıda alanında çalışmış, Diksiyonu düzgün, genç, dinamik ve güler yüzlü, Kişisel bakımına özen gösteren, sorumluluk sahibi ve dikkatli, Satış & pazarlama faaliyetlerine katılabilecek, Vardiyalarına geliş gidiş saatlerine özen gösterecek Askerlikle ilişiği bulunmayan, Dikkatli ve kontrollü araç kullanan ekip arkadaşları arayışımız bulunmaktadır.

  Sektör: Gıda, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Eleman, Temsilci, Şoför, Kurye

 • İş Açıklamasıİstanbul' da ( Avrupa yakası ) AĞUSTOS 2017 tarihinde açılacak PREMIUM konsept projemizde görev alacak BAYAN VALE ŞOFÖRLERİ aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler45 Yaşını aşmamış, dinamik , dış görünüşüne kesinlikle önem veren • Tercihen otel,havalimanı,alışveriş merkezi,kongre merkezi veya hizmet sektöründe profesyonel olarak faal gösteren kurumsal firmalarda en az minimum 2 yıl görev yapmış, • Sürücü ehliyetine sahip, her türlü arabayı rahatlıkla kullanabilen ( Mesleki eğitim verilmektedir ) • En az 5 yıldır aktif araç kullanan, • Tercihen lise ve dengi okullar mezunu ve sigara kullanmayan ( sigara kullanmayanlar extra harcırah almaktadır ) • Kendine ve işine özenli, • Müşteri hizmetleri ve İletişimi kuvvetli, • Güler yüzlü,sabırlı,saha çalışmasına uygun, * Tercihan SRC belgeli, * Makam kurallarını bilen, • Referansları ve gbt sicili temiz, Bayan araç sürücüleri aranmaktadır ( * Lütfen, BAY adayların bu referans numaralı ilana başvuru yapmamaları önemle rica olunur ) Sosyal Şartlar ; Maaş + SGK + Yol Ücreti + Yemek + Bahşiş ve Prim ( Bayan personellerimiz için çalışma şartlarına uygun tesisimiz vardır )

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Şoför

 • ZEMZEM TURİZMAntalya 24 Temmuz 2017

  İş AçıklamasıZemzem Turizm ve Taşımacılık bünyesinde personel taşımacılığı yapmak üzere aşağıdaki özelliklere sahip Antalya'da ikamet eden Şoför arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler26 Yaş ve üzeri, E sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Psikoteknik ve Src 2 Mesleki Yeterlilik Belgeleri bulunan, En az iki yıl deneyimli, Dikkatli, trafik kurallarına uyma konusunda titiz davranan, Varsak, Sütçüler, Habipler,Baraj Mahallesi,Konuksever,Ayanoğlu Mahallesi,Cezaevi bölgelerinde ikamet eden, Askerlik hizmetini tamamlamış şoför arayışımız bulunmaktadır.

  Sektör: Turizm

  Pozisyon: Şoför

 • İş AçıklamasıKemalpaşa'da faaliyet gösteren firmamızın Sevkiyat Bölümünde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere uygun Sevkiyat Şöförü alınacaktır.

  Aranan NiteliklerEnaz C sınıfı ehliyet, SRC 4 ve pisikoteknik belgelerine sahip, En az İlköğretim mezunu, İzmir'de veya Kemalpaşa'da ikamet eden, Askerlik görevini tamamlamış, Tercihen bölgeye hakim Market ve Zincir Market noktalarını bilen

  Sektör: Hızlı Tüketim Malları

  Pozisyon: Şoför

 • Airplus İklimlendirmeİstanbul Anadolu 24 Temmuz 2017

  İş Açıklaması* Üretim müdürünün verdiği tüm görev ve sorumlulukları yerine getirebilecek, * Dağıtım aracı ile sevkiyat yapabilecek * Tedarikçilerinden malzeme toplayabilecek * Şirket araçlarının haftalık ve aylık genel bakım ve kontrollerini yapabilecek. * Şirket araçlarının muayene,sigorta ve kasko evraklarının takibini yapabilecek, * Şehir içi güzergahlarına hakim, * Şirket araçlarının kış ve yaz lastik değişimlerini takip edip değişimlerini yaptıracak,

  Aranan Nitelikler* SRC ehliyetine sahip, * Fiat Ducato ve Kamyonet kullanabilen; * Aktif araç kullanabilen, * Okuma yazma bilen iletişimi düzgün, * İrsaliyeli ürün teslim etme ve teslim alma işlemlerine hakim, * Anadolu Yakası Çekmeköy-Sancaktepe-Ümraniye bölgesinde ikamet eden, * Askerlik ile ilgili ilişiliği kalmamış, * İl dışına seyahat engeli olmayan,

  Sektör: Isıtma/Soğutma/İklimlendirme

  Pozisyon: Şoför

 • Enplusİstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıÜmraniye’de bulunan Genel Müdürlüğümüze bağlı olarak çalışacak, Şirketin genel işleyişine bağlı olarak Mağazalarımıza yapılacak ürün sevkiyatlarında görev alacak, sevkiyat şoförü arıyoruz.

  Aranan NiteliklerE sınıfı ehliyete sahip, En az lise mezunu, Depo sevkiyat şoförlüğü veya ilgili alanda en az 1 yıl deneyim sahibi, Dinamik, dakik, titiz ve sorumluluk sahibi, Diksiyonu düzgün, referans verebilecek, 25-35 yaş aralığında, Yurtiçi seyahat engeli olmayan, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış, Sigara kullanmayan Anadolu Yakası'nda ikamet eden şirket şoförü arayışımız bulunmaktadır.

  Sektör: Beyaz Eşya, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Eleman, Şoför

 • Brj Lubnatsi Danışmanlık A.Ş.İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 23 Temmuz 2017

  İş AçıklamasıDanışmanlığını yapmakta olduğumuz, Uluslar arası, lüks segment otomotiv satışı alanında faaliyet gösteren firmanın ana showroomun da,görev alacak Temizlik Elemanı aramaktayız.

  Aranan NiteliklerTercihen Lise mezunu, Sürücü Belgesi olan iyi seviyede otomobil kullanabilen. Temizlik ekipmanlarını kullanabilen. Diksiyonu düzgün. Dış görünümüne özen gösteren, bakımlı. Esnek mesai saatlerine uyum sağlayabilecek, Askerlik hizmeti tamamlanmış. İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden Erkek adaylar.

  Sektör: Danışmanlık, Otomotiv

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Temizlikçi, Hizmetli, Şoför

 • İş AçıklamasıFirmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda ŞOFÖR VE SEVKİYAT ELEMANI alınacaktır.

  Aranan NiteliklerMobilya montajına hakim, SRC belgesine sahip,TERCİHEN Aktif araç kullanan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış KARABAĞLAR ,KONAK VE BUCA İLÇELERİNDE İKAMET EDEN TERCİHTİR.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Görevli, Eleman, Şoför

 • İş Açıklaması2005 yılında Gebze Terminali'nde operasyonlara başlayan Türkiye'nin en büyük limanlar şirketi YILPORT HOLDİNG, bütün kargo tipleri için yerleşik hizmetleri yöneten birinci sınıf bir liman yönetimi haline gelerek, eşsiz uzmanlığını ve tek noktadan toplam tedarik zinciri çözümleri değer önerisini geliştiren bir limanlar şirketidir. Günümüze kadar olan sürede, Yılport Gebze, Yarımca, Gemlik, Malta Freeport, İsveç Gavle, İsveç Stockholm ve Norveç OsloKonteyner Terminallerini bünyesine katarak yatırımların teknoloji ve genişleme üzerine yoğunlaşmasıyla, YILPORT HOLDİNG endüstriyel limanlar zinciri haline gelmiştir. Varolan değerlerine paralel olarak optimum müşteri hizmeti için entegre edilmiş lojistik çözümleri ile dünya çapında bir liman lojistik-grubu haline gelmeyi amaçlamaktadır. YILPORT Holding Gemlik terminalinde görevlendirilmek üzere 'Terminal Traktör Operatörü' arayışındadır: En az lise mezunu (Tercihen Makine, Motor, Mekatronik, Elektrik- Elektronik, İş Makinaları bölümleri), Tercihen G sınıfı sürücü belgesine sahip, Tercihen Terminal Traktör İş Makinası kullanma sertifikasına sahip, Tercihen Terminal Traktör Operatörü olarak minimum 1 yıl deneyimli, Tercihen ağır vasıta veya iş makinası kullanmış olmak, Ekip çalışmasına yatkın, hızlı öğrenebilen, problemleri analiz edebilen, sorumluluk sahibi, Bursa, Gemlik, Orhangazi ve/veya Mudanya'da ikamet eden/edebilecek, Vardiyalı çalışabilecek, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmayan, Terminal Traktör sertifikası bulunmayan adayların Terminal Traktör sertifika ücreti adayın işe kabul edilmesi durumunda şirket tarafından karşılanacaktır.

  Aranan NiteliklerLiman sahası içerisinde gerçekleşecek operasyonlarda, konteyner ve diğer yüklerin belirlenen noktaya hasarsız, kazasız ve eksiksiz bir şekilde taşımak, Araç arıza durumlarında bilgi vermek, Liman sahası içinde trafik kurallarına uymak,

  Sektör: Holding

  Pozisyon: Şoför, Operatör

 • İş AçıklamasıDenizbank,Finansbank ve TEB ortaklığında kurulan Bantaş, Değerli Kargo Lojistik ve Güvenlik Hizmetleri alanında faaliyet göstermektedir.5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetleri'ne dair kanun çerçevesinde banka ve kurumlara nakit taşıma, işleme, saklama, ATM nakit desteği ve ATM birinci seviye banka hizmetleri vermektedir.

  Aranan Nitelikler- Tahsildar ve muadil kadrolarda minimum 6 ay deneyim sahibi ya da yetiştirilmek üzere, - SRC 4 ve Psikoteknik belgesi olan, - En az Lise mezunu, - Askerlik hizmetini tamamlamış, - B sınıfı ehliyeti olan, aktif araç kullanabilen, - Seyahat engeli olmayan, - Takım çalışmasına yatkın, gelişime açık.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Diğer

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Şef / Amir, Şoför

 • GÜRSA OLUKLU MUKAVVAİstanbul Avrupa 20 Temmuz 2017

  İş AçıklamasıKıraç / ESENYURT' taki koli fabrikamıza ağır vasıta ehliyetli, Src ve psikoteknik belgeleri olan tecrübeli Kamyon Şoförleri alınacaktır.

  Aranan Nitelikler* E sınıfı ehliyet sahibi, * En az 5 yıl ağır vasıta tecrübeli, * Src ve Psikoteknik belgeleri olan, * Askerlik Hizmetini tamamlamış, * 30 - 45 yaş aralığında, * Bay personel

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Şoför

 • İş AçıklamasıFirmamız için aşağıda belirtilen nitelikler doğrultusunda Şoför alınacaktır.

  Aranan NiteliklerEn az Lise mezunu, B sınıfı sürücü ehliyeti olan ve aktif kullanabilen, Tercihen A2 Motor ehliyeti olan ve aktif bir şekilde kullanabilen (motor sahibi de olabilir) Benzer bir pozisyonda tercihen tecrübeli, Ofis içi ve dışında yöneticilerinin verdiği görevi yerine getirecek, Şirketimizin iç ve dış evrak takibini yapabilecek İnsan ilişkilerinde başarılı, saygılı, güler yüzlü, Esnek çalışma saatlerine uyumlu (Haftasonu ve tatillerde çalışabilecek) Askerlikle ilişiği bulunmayan, 25 - 45 yaş aralığında Bodrum’da ikamet eden ŞOFÖR arıyoruz.

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Ofis Elemanı, Şoför

 • Mete Plastikİstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıBEYLİKDÜZÜ MERMERCİLER SANAYİ SİTESİNDE BULUNAN PLASTİK BAHÇE MOBİLYALARI İMALATI YAPAN FABRİKAMIZA, E SINIFI EHLİYETE SAHİP ŞOFÖR ALINACAKTIR.

  Aranan Nitelikler- E SINIFI EHLİYETİ OLAN, - YÜK TAŞIMADA GEREKLİ SRC BELGELERİNE SAHİP, - ŞEHİRLER ARASI SEYAHAT ENGELİ OLMAYAN, - UZUN VADELİ ÇALIŞMAYI DÜŞÜNEN, - TERCİHEN, BEYLİKDÜZÜ, ESENYURT, BÜYÜKÇEKMECE VE AVCILAR CİVARINDA İKAMET EDEN ŞOFÖR ALINACAKTIR. - İLGİLENENLERİN 0541 602 19 79' DAN ÖZGÜR BEYLE İRTİBATA GEÇMELERİ RİCA OLUNUR.

  Sektör: Plastik

  Pozisyon: Şoför

 • İş AçıklamasıAskerlik hizmetini tamamlamış En az ilköğretim mezunu En az 3 yıl tır tecrübesi olan Konteyner işini bilen Gerekli SRC belgeleri bulunan (2 ve 4) Psikoteknik belgesi olan E sınıfı sürücü belgesi olan Aliğa Liman ve Aliağa depo arası çalışacak Herhangi bir sicil kaydı ve sağlık problemi olmayan İzmir de ikamet eden Tercihen Aliağa ve yakın çevresi ikametli

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Şoför

 • İş AçıklamasıÇağın Büro ve Ofis Mobilyaları 1970 yılında ofis mobilyaları üretimi ve proje uygulamaları amacıyla kurulmuş olup uluslararası vizyonu, deneyimli uzman kadrosu ve modern hizmet anlayışı ile yurt içinde ve yurt dışında şube bayilik ağına sahip, ofis mobilyaları ve ofis koltukları üretimi konusunda sektöründe kaliteli ürün ve mükemmel servis anlayışı ile kendine zirvede bir yer edinmiş olan firmamıza ''Mobilya Montaj Ustası ''aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, tercihen teknik liselerin ilgili bölümlerinden mezun (Ahşap Teknolojisi, Mobilya ve Dekorasyon vb.), Ofis Mobilya montajında 3 yıl deneyimli ofis mobilyası kurabilen Mobilya ürün bilgisine ve montaj becerisine sahip Dış sahada montaj ustasına yardımcı konumda çalışacak Etkin iletişim ve ikna becerilerine sahip, Kamyon ve Kamyonet kullanabilen ve src belgesi olan sürücü ehliyeti olan Erkek adayların askerlik görevini tamamlamış olmaları gerekmektedir. Müşteri odaklı ve ikna kabiliyeti yüksek İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden (Yenibosna ,Halkalı,İkitelli ,Kayaşehir,Bağcılar ,Gaziosmanpaşa ikamet eden)

  Sektör: Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Eleman, Operatör, Şoför

 • İş AçıklamasıDenizbank,Finansbank ve TEB ortaklığında kurulan Bantaş, Değerli Kargo Lojistik ve Güvenlik Hizmetleri alanında faaliyet göstermektedir.5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetleri'ne dair kanun çerçevesinde banka ve kurumlara nakit taşıma, işleme, saklama, ATM nakit desteği ve ATM birinci seviye banka hizmetleri vermektedir.

  Aranan NiteliklerVeri girişi yapabilecek Engel durumu nakit merkezi içerisinde ki çalışmaya uygun olan (Kıymetlerin taşınması) En az Lise mezunu İletişim becerileri kuvvetli Takım çalışmasına yatkın, gelişime açık. Excell ve bilgisayar kullanımı bilgisi olan Askerlik ile ilişiği olmayan,muaf

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Diğer

  Pozisyon: Şef / Amir, Eleman, Görevli, Şoför

 • Vatan BilgisayarDiyarbakır 24 Temmuz 2017

  İş AçıklamasıSRC 2-4 yada SRC 1-3 belgesi olmayan adaylar değerlendirilmeyecektir.

  Aranan NiteliklerTeknoloji Perakendeciliğinin Öncü Firması Vatan Bilgisayar'ın Diyarbakır Mağazası için sevkiyat bölümünde çalışacak "Sevkiyat Elemanı" (şoför) aramaktayız; Aranan Nitelikler: - En az lise mezunu, - SRC 2-4 yada SRC 1-3 ve Psikoteknik Belgesine sahip, - Şehir dışı seyahat engeli olmayan, - Düzenli, titiz ve organizasyon becerisi olan, - Genç, Dinamik ve Enerjik, - Ekip çalışmasına yatkın, - Perakende Mağazacılık ve Teknoloji sektörlerinde kariyer hedefleyen, - Tercihen askerliğini yapmış veya en az 2 yıl tecilli olan.

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Şoför

 • TUĞBA & VENN GİYİMİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 24 Temmuz 2017

  İş AçıklamasıTUĞBA VENN GİYİM Merkez Binasında Görevlendirilmek üzere aşağıda belirtilen niteliklere sahip, '' Servis Şoförü '' çalışma arkadaşı aramaktayız.

  Aranan NiteliklerSrc2 ve Src4 belgesi olan aktif araç kullanabilen, Bay, Tercihen Emekli olan, Tercihen daha önce benzer pozisyonlarda görev almış, tecrübeli, İstanbul şehir trafiğine ve güzergahlarına hakim, Kişisel bakımına özen gösteren, titiz ve güvenilir, Askerlik hizmetini tamamlamış, Güzergah bilgisi olan, Güler yüzlü, çalışkan, diksiyonu düzgün, sorumluluk sahibi, Depo ve sevkiyat işlerinde de aktif olarak rol alabilecek, Tercihen Edirnekapı ve çevresinde ikamet eden.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Şoför

 • İş Açıklaması

  Aranan NiteliklerLise mezunu En az 5 yıllık makam şoförlüğünde tecrübeli Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Dinamik, dakik, titiz, sorumluluk sahibi ve güvenilir, Seyahat engeli olmayan Diksiyonu düzgün, Kişisel bakımına özen gösteren, 40 yaşının üzerinde Evli Tercihen Etiler, Beşiktaş, İstinye civarında ikamet eden

  Sektör: Gemi/Yat/Tersane

  Pozisyon: Şoför, Makam Şoförü

 • İş Açıklamasıİstanbul Silivri'de faaliyet gösteren firmamızda görevlendirilmek üzere, kurum araçları ile şehir içi seyahatleri, zamanında ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip "Servis/ Sevkiyat Şoförü" aramaktayız

  Aranan Nitelikler· Seyahat engeli olmayan, · İstanbul trafiğine hakim, . İdari işlere destek olabilecek , · Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, · E sınıfı ehliyet, SRC – 2 / SRC-4 belgeleri ve Psikoteknik belgesine sahip, · Ekip çalışmasına yatkın, Güvenilir, Dikkatli,Sorumluluk bilincine sahip · Esenyurt-Beylikdüzü, Silivri bölgesinde ikamet eden.

  Sektör: Demir-Çelik

  Pozisyon: Şoför

 • İş AçıklamasıDenizbank,Finansbank ve TEB ortaklığında kurulan Bantaş, Değerli Kargo Lojistik ve Güvenlik Hizmetleri alanında faaliyet göstermektedir.5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetleri'ne dair kanun çerçevesinde banka ve kurumlara nakit taşıma, işleme, saklama, ATM nakit desteği ve ATM birinci seviye banka hizmetleri vermektedir.

  Aranan Nitelikler- Tahsildar ve muadil kadrolarda minimum 6 ay deneyim sahibi ya da yetiştirilmek üzere, - SRC 4 ve Psikoteknik belgesi olan, - En az Lise mezunu, - Askerlik hizmetini tamamlamış, - B sınıfı ehliyeti olan, aktif araç kullanabilen, - Seyahat engeli olmayan, - Takım çalışmasına yatkın, gelişime açık.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Diğer

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Şef / Amir, Şoför

 • Spc Güvenlik ve Danışmanlıkİstanbul Avrupa 22 Temmuz 2017

  İş Açıklamasıİyi derecede araç kullanabilen, Taksim Bölgesi'ndeki işyerimizin (15 araç kapasiteli) otopark düzenini sağlayacak şöför aranmaktadir.

  Aranan Nitelikler27 - 45 yaş aralığında Aktif araç kullanabilen Otomotik ve manuel deneyimi olan Askerliğini yapmış

  Sektör: Savunma/Güvenlik

  Pozisyon: Şoför

İş Habercisi - Şoför İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?

Şoför Nedir ?

Şoför kariyerinde otobüs hareket etmeden önce yolcuların kontrolünü sağlar, aracı trafik kurallarına uygun kullanır. Aracın bakımını yaptırır. Araçta görev yapan diğer kişilerin görev ve sorumluluklarını denetler. İş ilanları içerisinde gerek firma olarak gerekse şahıs olarak şoför ilanları yer almaktadır.