Deprem Öncelikli İş İlanları Deprem Öncelikli İş İlanları

Yiğit Mağazacılık

Firma Detay

Yiğit Mağazacılık Hakkında

Faaliyetine ;  Cihan Halı Mağazaları adı altında başlayan firmamız; değişen vizyonu ile 2000'li yıllarda perakende mağazacılığına ilk adımı atmıştır. "YİĞİT"  markası’nın ilk örneğini oluşturan Cihan Halı  Mağazaları, 2002  yılında ismini YİĞİT ALIŞVERİŞ MERKEZLERİ Day. Tük. Mal.İnşaat .Turz. San. ve Dış. Tic. Ltd. Şti  olarak değiştirmiştir. 2002 yılında tek mağaza ile başladığımız bu sektörde; bugün 8 ' i İstanbul olmak üzere  Türkiye’nin çeşitli illerinde olmak üzere toplam 16  mağazamızla 9  ilde hizmet vermeye devam etmekteyiz.

2000'li  yıllarda sadece halı satışı yapan firmamız, bugün müşterilerine güven duyulan uluslararası ve yerli markaları; cep telefonu, bilgisayar, elektronik, beyaz eşya, küçük elektrikli ev aletleri, ısıtma-soğutma, spor aletleri,, zücaciye,  ev tekstili, halı, mobilya, gruplarından oluşan bir çok  çeşit ve  ürün yelpazesi sunmaktadır. 

Müşterilerimize sunduğumuz nakit ve kredi kartlı ödeme seçeneklerimiz bünyemizde bulunmakta olup kaliteli hizmet ve  kendimize özgü mağaza konseptimizin yannında "YİĞİT"  ailesi olarak Türkiye’nin en büyük mağazalar zincirleri arasında yer almaktayız. Geçmişten aldığımız bilgi birikimimiz ve  müşteri memnuniyetimiz ile YİĞİT ALIŞVERİŞ MERKEZLERİ olarak Türkiye’nin dört bir yanında faaliyete geçireceğimiz yeni mağazalarımızla büyümemizi sürdüreceğimizi ve emin adımlarla bu yolda sizleride aramızda görmekten ve bunu  sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz.

Firma Bilgileri

Çalışan Sayısı 350 Mavi Yaka 35 Beyaz Yaka
Çalışma Saatleri Haftaiçi: 09:00:00 - 21:00:00 Cumartesi: 09:00:00 - 21:00:00 Pazar: 11:00:00 - 21:00:00
Sosyal ve Yan Haklar Araba (pozisyona bağlı olarak) Kıyafet (pozisyona bağlı olarak) Prim (pozisyona bağlı olarak)

Yiğit Mağazacılık İş İlanları

Görüş Bildirin!
Anasayfa Başvurularım İlan Ara Mesajlarım CV'lerim