Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Plastik İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Plastik
 • İş Açıklaması*Fabrika bünyesinde yapılan-yürütülen tüm süreçleri yönetecek *Fabrikanın genel düzen ve işleyişini yönetecek *Kalite süreçlerine bütünüyle dahil olacak ve yönetecek *Beyaz Yaka ve Mavi Yaka yönetiminden sorumlu olacak *Teklif ve planlama süreçlerini yönetecek *Müşteri ilişkilerini ve şirketle bağlantısını yönetecek *Üretimi her aşamada takip edecek

  Aranan Nitelikler*Üniversitelerin Mühendislik Bölümlerinden mezun (Tercihen Endüstri, Metalürji veya Kimya Mühendisliği bölümü) *Çok iyi derecede İngilizce bilen *Müşteriler ile ilişkileri yürütebilecek güleryüzlü, insan ilişkileri kuvvetli, presentabl *Tercihen Canias programını bilen yada ERP/MRP konusunda bilgi sahibi *Kalite Yönetimi TS 16949 konusunda deneyimli *Üretim Planlama konusunda deneyimli *Otomotiv veya otomotiv yan sanayii tecrübeli *Liderlik vasıfları kuvvetli *Yoğun çalışma temposu ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek *Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış *Ehliyeti olan, aktif araç kullanabilen ve seyahat engeli olmayan *İzmir'de ikamet eden veya edebilecek olan *En az 15 yıllık iş tecrübesi ve en az 3 yıl fabrika yöneticiliği deneyimi olan *Uzun süre çalışabilmeyi hedefleyen *Çevre ve İş Güvenliği yasal mevzuatına hakim

  Sektör: Plastik, Metal Sanayi, Otomotiv

  Pozisyon: Müdür, Yönetici

 • İş AçıklamasıKIRKLARELİ'NDE bulunan fabrikamızda görevlendirilmek üzere KALİTE KONTROL ELEMANI aramaktayız. İlgili vardiyada üretimden çıkan ürünlerin kalite kontrolünün yapılıp kayıt altına alınması. Standartlara uygun olup olmadığını kontrol etmek ve raporlama yapmak. Üretilen malzemeleri müşteri istekleri ve yasal şartlara uygun yapılabilmesi için, gerekli çalışmaları yapmak. Kaliteyi güvence altına alarak sürekli gelişimini sağlamak. Düzen ve temizliğin sürdürülebirliğini sağlamak. Kalitesizlik maliyetlerinin ortadan kalkması için bölümlere liderlik yapmak.

  Aranan NiteliklerTercihen lisans veya önlisan mezunu, İlgili alanda deneyimi olan, kalite kontrol süreçlerine hakim, Detaylara önem veren, sonuç odaklı ve dikkatli, Ekip çalışmasına yatkın, sorumluluk sahibi. Takım arkadaşları aramaktayız.

  Sektör: Plastik

  Pozisyon: Sorumlu, Eleman

 • İş AçıklamasıPlastik şişirme makinesinin; İşletim ve çalışma sistemlerinden anlayan tecrübeli, Ya da kavrayabilecek beceride ilgili makine mühendislik fakültesinden mezun, Askerliğini yapmış, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Personel arayışımız vardır

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Plastik

  Pozisyon: Operatör

 • İş AçıklamasıZücaciye sektörünün bilinen ve öncü konumda olan markası ile faaliyet gösteren firmamızın, Haramidere'de bulunan Genel Merkezi'nde görev alacak; Ürün geliştirme sürecinde aktif olarak görev alacak Firma ve sektör ihtiyaçlarına göre yeni ürün tasarımları gerçekleştirecek Yeni ürünlerin tasarımından imalata alınmasına kadar geçecek sürelerde üretim ile sürekli koordinasyon halinde olacak Sektörle ilgili pazar tredlerini sürekli olarak takip edecek Endüstriyel Tasarımcı ekip arkadaşı arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Endüstriyel Tasarım ile ilgili bölümlerinden mezun Endüstriyel Tasarım alanında en az 2 yıl deneyimli Rhinoceros 3D, 3D Studio Max, V-Ray, Photoshop,Adobe ıllustrator programlarına hakim Ekip çalışmasına önem veren Özgün tasarım yeteneğine sahip Bay adaylar için askerliğini tamamlamış Tercihen İngilizce bilen İstanbul Avrupa Yakası'nda ikamet eden

  Sektör: Cam ve Seramik, İmalat, Plastik

  Pozisyon: Tasarımcı, Uzman, Uzman Yard, Eleman

 • İş AçıklamasıPLASTİK ENJEKSİYON ÜRÜNLERİ VE PLASTİK ŞİŞİRME ÜRÜNLERİ TASARIMI YAPACAK, MEVCUT TASARIMLARIN GELİŞTİRİLMESİNİ SAĞLAYACAK, TASARLANAN ÜRÜNLERİN DAHA ÖNCE PİYASAYA SUNUMU HAKKINDA ENDÜSTRİYEL TASARIM, FAYDALI MODEL VS. ARAŞTIRMALARI YAPACAK TASARIMCI ARANMAKTADIR.

  Aranan NiteliklerTercihen Solidworks programı kullanarak ürün tasarımı yapabilen, Autocad proğramına hakim, Ürün tasarımı konusunda en az 2 yıl tecrübeli, Tam zamanlı olarak çalışacak, disiplinli sorumluluk alabilen ve uzun vadeli çalışmayı düşünen, Ekip çalışmasına yatkın, öğrenmeye açık, aynı zamanda proje sorumlusu olara çalışabilecek, Tercihen İngilizce bilen, Seyahat engeli olmayan, Erkeklerde askerliğini yapmış, Beylikdüzü, Büyükçekmece, Esenyurt, Avcılar civarında ikamet eden tasarımcı alınacaktır.

  Sektör: Plastik

  Pozisyon: Tasarımcı

 • Aşçı

  Boyut Plastik Profil ve Folyo İmalatİstanbul Avrupa 20 Kasım 2017

  İş Açıklaması2 ay içerisinde Hadımköy lokasyonunda olacak, 2 vardiya çalışan fabrikamızda; 100 personele yemek pişirecek AŞÇI arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerEn az 5 yıl deneyimli Günlük / Haftalık mutfak ihtiyaçlarının planlamasını yapabilecek Hijyen kurallarına dikkat eden, temizliğe ve titizliğe özen gösteren Sağlık durumu mutfakta çalışmaya uygun Dinamik, yaratıcılık yönü kuvvetli Ekip çalışmasına yatkın Planlı, organize ve hızlı Sorumluluk bilinci yüksek Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış

  Sektör: Plastik, Ambalaj ve Kağıt, Catering

  Pozisyon: Ahçı/Aşçı, Ahçı/Aşçı Yardımcısı, Ofis Elemanı, Beslenme Uzmanı, Eleman

 • İş AçıklamasıMerkezi İkitelli OSB' de bulunan Plastik işleme makineleri ve yardımcı ekipmanları distribütörlüğü yapan firmamızın İstanbul Anadolu Yk. şubesine bağlı olarak çalışacak teknik servis konusunda tecrübeli takım arkadaşları arıyoruz. Ekibe katılacak arkadaşlar plastik enjeksiyon makinalarının, servo-hidrolik sistemlerin, şişirme makinalarının ve plastik işleme makinaları yardımcı ekipmanlarının kurulum, servis ve bakımlarını yapacaklardır.

  Aranan Nitelikler- Mühendislik fakültesi veya MYO mezunu -Tercihen endüstriyel makine/ekipman teknik servisinde çalışmış, -Yurtiçi seyahat engeli olmayan, -Sonuç odaklı, azimli, inatçı, -Problem çözümü konusunda sabırlı ve pratik çözümler üretebilen, -Sosyal ilişkileri kuvvetli, -Aktif olarak araç kullanabilen. -Askerlikle ilişiği olmayan.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Mühendislik, Plastik

  Pozisyon: Mühendis, Teknisyen

 • Endüstriyel Tasarımcı

  Mete Plastikİstanbul Avrupa 15 Kasım 2017

  İş AçıklamasıPLASTİK ENJEKSİYON ÜRÜNLERİ VE PLASTİK ŞİŞİRME ÜRÜNLERİ TASARIMI YAPACAK, MEVCUT TASARIMLARIN GELİŞTİRİLMESİNİ SAĞLAYACAK, TASARLANAN ÜRÜNLERİN DAHA ÖNCE PİYASAYA SUNUMU HAKKINDA ENDÜSTRİYEL TASARIM, FAYDALI MODEL VS. ARAŞTIRMALARI YAPACAK TASARIMCI ARANMAKTADIR.

  Aranan NiteliklerTercihen Solidworks programı kullanarak ürün tasarımı yapabilen, Autocad proğramına hakim, Ürün tasarımı konusunda en az 2 yıl tecrübeli, Tam zamanlı olarak çalışacak, disiplinli sorumluluk alabilen ve uzun vadeli çalışmayı düşünen, Ekip çalışmasına yatkın, öğrenmeye açık, aynı zamanda proje sorumlusu olara çalışabilecek, Tercihen İngilizce bilen, Seyahat engeli olmayan, Erkeklerde askerliğini yapmış, Beylikdüzü, Büyükçekmece, Esenyurt, Avcılar civarında ikamet eden tasarımcı alınacaktır.

  Sektör: Plastik

  Pozisyon: Tasarımcı

 • İş AçıklamasıPlastik CONTA üretimi yapan fabrikamızda kalite kontrolde görevlendirilmek üzere;

  Aranan NiteliklerÜretim sırasında ve üretim sonrasında ürünlerin kalite standartlarına uygunluğunu denetleyecek ,kayıt altına alabilecek, En az meslek lise mezunu Vardiyalı sistemde çalışabilecek İletişim becerisi gelişmiş ve takım çalışmasına yatkın MsOffice programlarını kulanabilen Sağlık ve sabıka sorunu bulunmayan arkadaşlar alınacaktır. LÜTFEN DEĞİŞİK ALANLARDAN BAŞVURU YAPMAYINIZ.

  Sektör: Plastik

  Pozisyon: Mühendis, Uzman, Uzman Yard, Eleman, Sorumlu

 • Kalite Kontrol Elemanı

  ARSAN KAUÇUKİstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıElastomerik Köprü Mesnetleri ve Boru Contaları sektöründe lider olan Arsan Kauçuk, 1957 yılında başladığı serüvenine sürekli gelişmeye yönelik politikası ve kalite anlayışıyla devam etmektedir. Kendi bünyemizde görevlendirilmek üzere; Kalite Kontrol Elemanları pozisyonunda çalışma arkadaşları aramaktayız. *** Firmamız bünyesinde Kalite Müdürlüğüne bağlı; Sarf malzemelerin giriş kalite kontrollerinin yapılması, Ürünlere ait ara kontrol, son kontrol ve çıkış kalite kontrol prosedürlerinin uygulanması, Raporlamanın yapılması, Kontrollerle ilgili kayıtların tutulması, * Firmamız 2 yıl sonra Sakarya Adapazarı’na taşınacak olup, bizim ile birlikte gelebilecek çalışma arkadaşlarını aramızda görmek mutluluk duyarız.

  Aranan NiteliklerTeknik Lise ve Meslek Yüksek Okulundan mezun, Bay (Askerlik ile ilişkisi olmayan), Anadolu yakasında ikamet eden (Kadıköy-Ümraniye-Sancaktepe-Samandıra), Kalite kontrol süreçlerinde maximum 2 yıl tecrübeli, MS Office Programlarını kullanabilen, Tercihen Kauçuk Üretim Tesislerinde çalışma tecrübesi olan,

  Sektör: İmalat, Plastik

  Pozisyon: Eleman, Kontrolör, Yardımcı

 • İhracat Sorumlusu / Fransa

  Doğuş Plastik Makine Kalıp Askıİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu, Kırklareli 22 Kasım 2017

  İş AçıklamasıKIRKLARELİ'NDE BULUNAN FABRİKAMIZDA VEYA İSTANBUL OFİSİMİZDE ÇALIŞACAK İHRACAT SORUMLUSU ARAMAKTAYIZ. İhracat süreçleri ile ilgili yurtdışındaki müşteriler ile iletişim halinde olmak ve siparişleri geçmek, Yüklemelerin taşıma şirketi ve gümrükçüsü ile koordineli olarak gerçekleştirilmesini sağlamak, Stok durumlarını takip etmek, Yurtiçi ve Yurtdışı satın alma, ödeme planlarının hazırlanması, finans departmanı ile paylaşılması ve sigorta işlemlerinin yapılması, Yurtiçi ve Yurtdışı Reklam-Fuar organizasyonlarına katılım sağlanması,

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Öncelikli tercih iyi derecede İngilizce bilen ve fransızca okuma,yazma,konuşmaya hakim, Dış ticaret konusunda deneyimli, Yurtdışı seyahat engeli olmayan, Aktif araç kullanabilen, Uzun süreli kariyer hedefleyen, Araştırmacı ruha sahip ve alanımızda kendini geliştirmeye hevesli, Çalışma arkadaşları aramaktayız. www.dogusaski.com.tr

  Sektör: Plastik

  Pozisyon: Sorumlu

 • İş AçıklamasıMevcut ve potansiyel müşterileri tespit ederek, düzenli ziyaretler yaparak marka bilinilirliğini arttıracak, Sektör araştırması yapacak, Ziyaretlerde, firma ve ürünlerimizin prezentasyonunu yapacak Portföyü dâhilinde müşteri ziyaret raporlarını hazırlayarak güncel ve geleceğe yönelik projelerin ilerleyişlerini takip edecek Teklif taleplerinin sürekliliğini arttırarak, satışa dönüştürülmesini sağlayacak Müşteri ilişkilerini sağlamlaştıracak Fuar ve seminerlerde firmamızı temsil edecek

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili Mühendislik bölümerinden mezun, Plastik işleme ve otomasyon sistemleri konusunda bilgi sahibi, Satış Tecrübesi olan ( Endüstriyel Ürün Makine, Ekipman, Vb.) İkna kabiliyeti yüksek, Satış odaklı Yurtiçi/Yurtdışı eğitimlere katılabilecek, öğrenmeye açık MS Office programlarına hakim ve tercihen CRM programları tecrübesi bulunan Proje & müşteri portföy yönetimi ve Satış kapatma konusunda başarılı, Pratik zekası yüksek, çözüm odaklı düşünebilen, Sorumluluk alabilecek Zaman yönetimi ve planlama yapabilecek Raporlama ve iş takibi konusunda kendini geliştirmiş Beşeri becerileri yüksek, ekip çalışmasına önem veren Tercihen İngilizce bilen Seyahat engeli olmayan B sınıfı ehliyetli, aktif araç kullanabilen 28-40 yaş aralığında İkitelli' ye yakın lokasyonda ikamet eden Satış Mühendisi görevlendirilecektir

  Sektör: Makine, Plastik

  Pozisyon: Mühendis

 • İş AçıklamasıPLASTİK ŞİŞİRME MAKİNESİ OPERATÖRÜ

  Aranan NiteliklerPLASTİK ŞİŞİRME MAKİNESİNDEN ANLAYAN , KALIP SÖKÜP TAKMASINI BİLEN, MAKİNALARIN BAKIMLARINI YAPABİLECEK, EN AZ 5 YIL DENEYİMLİ , PLASTİK ŞİŞİRME USTASI ARANMAKTADIR. BEYLİKDÜZÜ, BÜYÜKÇEKMECE, ESENYURT, AVCILAR CİVARINDA İKAMET EDENLER DEĞERLENDİRİLECEKTİR. İLGİLENENLERİN 0541 602 19 79'DAN ÖZGÜR BEYLE İRTİBATA GEÇMELERİ RİCA OLUNUR. ADRES: BOSB MERMERCİLER SANAYİ SİTESİ 10.CADDE NO:4 BEYLİKDÜZÜ/İST

  Sektör: Plastik

  Pozisyon: Uzman, Görevli, Operatör, Usta

 • İhracat Sorumlusu

  IŞILDAR PLS EŞYA VE ELK MALZİstanbul Avrupa 21 Kasım 2017

  İş AçıklamasıPlastik ve Aydınlatma sektöründe faaliyet gösteren firmamıza İhracat Pazarlama Sorumlusu olarak çalışabilecek takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan NiteliklerÜniversite mezunu, İyi derecede İngilizce bilen,İkinci dil tercih sebebidir.(Arapça veya Rusça tercih sebebidir.) Tercihen üretim alanında İhracat yapmış, En az 5 yıl tecrübe sahibi olup benzer pozisyonda daha önce görev yapmış, Mevcut müşteri ilişkilerini devam ettirebilecek ve yeni müşteri oluşturma konusunda tecrübeli, Sürücü ehliyetine sahip olup, aktif araç kullanabilen. Yurtiçi ve Yurtdışı seyahat engeli bulunmayan,

  Sektör: Plastik, Aydınlatma

  Pozisyon: Sorumlu

 • İş AçıklamasıDepo yükleme, boşaltma, stoklama ve sevkiyat işlemlerinin ve günlük iş akışının sağlanması, Müşteri siparişlerinin terminlerine göre planlamasının yapılması ve araç organizasyonu için nakliye firması ile görüşmelerin ve Kargo takiplerinin yapılması

  Aranan NiteliklerEn az lise ve üzeri okullardan mezun, Benzer bir pozisyonda minimum 2 yıl deneyim sahibi, İletişim becerisi gelişmiş, takım çalışmasına yatkın MS Office programlarına hâkim, SRC belgesine sahip, Forklift kullanabilen_Forklift ehliyeti veya Sertifikası olan (Minimum 2 yıl deneyimli) Düzenli ve sistemli çalışma tarzı olan, Depo, stok sistemleri, irsaliye ve fatura konularında bilgi sahibi Yoğun ve esnek çalışma düzenine uyum sağlayacak, Tercihen Konteyner Boşaltma_Yükleme tecrübesi olan, Askerlik görevini tamamlamış, İstanbul Avrupa’da İkitelli OSB' ne yakın ikamet eden

  Sektör: Plastik

  Pozisyon: Eleman

 • Teknik Servis Elemanı

  Favori Grup Plastik ve Makineİstanbul Avrupa, İzmir, Manisa, İstanbul Anadolu 16 Kasım 2017

  İş AçıklamasıMerkezi İkitelli OSB' de bulunan Plastik işleme makineleri ve yardımcı ekipmanları distribütörlüğü yapan firmamızın teknik servis ekibinde çalışmak üzere tecrübeli veya yetiştirilmek üzere takım arkadaşları arıyoruz. Ekibe katılacak arkadaşlar plastik enjeksiyon makinalarının, servo-hidrolik sistemlerin, şişirme makinalarının ve plastik işleme makinaları yardımcı ekipmanlarının kurulum, servis ve bakımlarını yapacaklardır.

  Aranan Nitelikler- MYO mezunu -Tercihen endüstriyel makine/ekipman teknik servisinde çalışmış, -Yurtiçi seyahat engeli olmayan, -Sonuç odaklı, azimli, inatçı, -Problem çözümü konusunda sabırlı ve pratik çözümler üretebilen, -Sosyal ilişkileri kuvvetli, -Aktif olarak araç kullanabilen.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Plastik

  Pozisyon: Teknisyen

 • Stadyum Koltuğu Montaj Elemanı

  Mete Plastikİstanbul Avrupa 9 Kasım 2017

  İş AçıklamasıİMALATINI YAPMIŞ OLDUĞUMUZ STADYUM KOLTUKALRININ GEREK İSTANBUL İÇİNDE GEREKSE İL DIŞINDA, STADYUMLARA, SPOR SALONLARINA, OTELLERE VE TÜM SPOR TESİSLERİNE MONTAJI İŞİNDE ÇALIŞACAK ELEMANA İHTİYAÇ VARDIR. MONTAJ İŞLEMİ BETON BASAMAKLARIN MATKAPLA DELİNMESİ, KOLTUKLARIN BASAMAKLARA TAŞINIP YERLEŞTİRİLMESİ VE SIKMA MAKİNELERİYLE VİDALARIN SIKILMASINDAN İBARETTİR. İL DIŞI MONTAJ İŞLERİNDE YOL, YEMEK, OTEL KONAKLAMA VS. MASRAFLAR FİRMAMIZCA KARŞILANMAKTADIR. FABRİKAMIZ BEYLİKDÜZÜNDE OLUP, ALINAN PERSONELLER, MONTAJ İŞLEMİ OLMADIĞI ZAMANLARDA FABRİKAMIZDA GÖREVLENDİRİLECEKTİR.

  Aranan NiteliklerİŞİNE ÖNEM VEREN, ÇALIŞKAN VE UZUN VADELİ ÇALIŞMAYI DÜŞÜNEN, BEYLİKDÜZÜ,B.ÇEKMECE, ESENYURT, AVCILAR, K.ÇEKMECE CİVARINDA İKAMET EDEN BAY PERSONELLER ALINACAKTIR. İLGİLENENLERİN 0541 602 19 78 NOLU NUMARADAN İBRAHİM ALKAN'LA İRTİBATA GEÇMELERİ RİCA OLUNUR.

  Sektör: Plastik

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıİZMİR / AYRANCILAR - PANCAR da faaliyet gösteren firmamızın Türkiye de yeni piyasaya çıkacak ve rakibi olmayan plastik panellerinin satış organizasyonunda görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip '' PAZARLAMA YETKİLİSİ '' aramaktayız.

  Aranan NiteliklerTercihen 4 yıllık üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, B sınıfı sürücü ehliyeti bulunan ve aktif araç kullanabilen, Yurt içi ve Yurt dışı seyahat edebilecek, Tercihen İngilizce bilen, Pazarlama alanında iş tecrübesi bulunan, Satış-pazarlama organizasyonunu gerçekleştirebilecek, Pazar araştırma faaliyetlerini yürütebilecek, Hedef odaklı çalışabilen ve belirlenen hedefler doğrultusunda satış faaliyetlerini gerçekleştirebilecek, tercihen bayan takım arkadaşı aramaktayız.

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt, İnşaat, Plastik

  Pozisyon: Şef / Amir, Yetkili, Şef Yardımcısı, Yetkili Yardımcısı

 • Plastik Kalıp Ustası

  Doğuş Plastik Makine Kalıp Askıİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 30 Ekim 2017

  İş AçıklamasıİSTANBUL-BAYRAMPAŞA'DAKİ FABRİKAMIZDA GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE PLASTİK ENJEKSİYON KALIPHANE USTASI ARAMAKTAYIZ.

  Aranan NiteliklerPlastik enjeksiyon kalıplarında uzman, 5 yıl deneyimli, Maçalı sistemlere vakıf, Sıcak yolluklu sistemlere vakıf, Yenilikçi dinamik takım çalışmasına uyumlu, Problem anlama ve çözme yetisi olan, Torna, freze, edm tezgahlarını kullanabilen KALIPHANE USTASI ARAMAKTAYIZ. www.dogusaski.com

  Sektör: Plastik

  Pozisyon: Usta

 • Enjeksiyon Ustası / İstanbul

  Doğuş Plastik Makine Kalıp Askıİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Çanakkale, Kocaeli, Tekirdağ 30 Ekim 2017

  İş AçıklamasıİSTANBUL-BAYRAMPAŞA'DA bulunan fabrikamızda görevlendirilmek üzere "Enjeksiyon Ustaları" Aramaktayız. Üretim bölümünde enjeksiyon makinalarında çalışacak. İş emirlerine uygun olarak üretim faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi. Sorumlu olduğu makinaların ayar ve kalıp değişimlerinin yapılması. Sorumlu olduğu ekibin İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ kuralları ile uyum içerisinde çalışılmasının sağlanması.

  Aranan NiteliklerEndüstri Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun yada sektörden deneyimli olan, Plastik enjeksiyon konusunda uzman, Tercihen otomasyon konusunda deneyimli, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Vardiyalı çalışabilecek, Ekip çalışmasına yatkın, problem çözme yetkinliğine sahip, Plastik enjeksiyon üretiminde enjeksiyon proses parametreler, plastik hammedeleri konusunda minumum 5 yıl deneyimli, Vardiyasındaki personelin sevk ve idaresini sağlayabilecek yönetim kabiliyetine sahip, Askerliğini tamamlamış Bay Çalışma arkadaşları aramaktayız. www.dogusaski.com.tr

  Sektör: Plastik, İmalat

  Pozisyon: Plastik Enjeksiyon Ustası

 • Satış Mühendisi

  Brj Lubnatsi DanışmanlıkKocaeli, Eskişehir, İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, İzmir, Bursa, Sakarya 22 Kasım 2017

  İş AçıklamasıDanışmanlığını yapmakta olduğumuz Uluslararası Plastik sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz bünyesinde görevlendirilmek üzere, Satış Mühendisi arayışımız bulunmaktadır. Düzenli müşteri ziyaretlerin gerçekleştirilmesi,mevcut müşteri ilişkilerinin geliştirilmesi ve yeni müşterilerin kazanımı. CRM yönetimi, ziyaret raporları ve gerekli diğer raporların hazırlanması.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili mühendislik bölümlerinden mezun Kimya sektöründe tecrübesi olan, endüstriyel satış alanında tercihen min.3 yıl deneyimli İş yetkinliğinde İngilizce kullanımına hakim, Enerjik, azimli,İş takibi kuvvetli, iş disiplini olan, Seyahat engeli olmayan,erkek adaylar için askerlik hizmeti tamamlanmış.

  Sektör: Plastik, Danışmanlık, Kimya

  Pozisyon: Mühendis, Yetkili, Uzman, Yönetici, Sorumlu

 • İş Açıklaması2 ay içerisinde Hadımköy lokasyonunda olacak fabrikamızda; Depo düzeninin sağlanması Sayımların yapılması Depo malzemelerinin sevk ve idaresinin yapılması, Üretimdeki birimlerin ihtiyaç duyduğu malzemelerin depoda stoğunun tutulması, Kritik stoğun takip edilmesi ve satınalma birimine bildirilmesi, Gelen mal kabulü ve depoya alınması Gelen ürünlerin depoya girişi sırasında kalite kontrolünün yapılması, Gelen ürünlerin sevk irsaliyesine uygunluğunun kontrol edilmesi, Bütün depo giriş çıkışların kontrolünün yapılması,

  Aranan NiteliklerDepo giriş-çıkışı, stok kontrolü, depo sayımı konularında tecrübeli, Depo mal kabul veya sevkiyatta çalışmış, Ms Office programlarını çok iyi derecede bilen, Barkod sistemlerine hakim. 35 yaşını aşmamış Disiplinli, takipçi, analitik düşünebilen İş takibi ve sonuçlandırma konusunda başarılı ve sorumluluk sahibi Takım çalışmasına yatkın Askerlik hizmetini tamamlamış

  Sektör: Plastik, Ambalaj ve Kağıt, İmalat

  Pozisyon: Sorumlu, Şef / Amir, Mal Kabul Elemanı, Uzman, Eleman

 • Makina Mühendisi

  ARSAN KAUÇUKİstanbul Anadolu, Sakarya Bugün

  İş AçıklamasıElastomerik Köprü Mesnetleri ve Boru Contaları sektöründe lider olan Arsan Kauçuk, 1957 yılında başladığı serüvenine sürekli gelişmeye yönelik politikası ve kalite anlayışıyla devam etmektedir. Kendi bünyemizde görevlendirilmek üzere; Makine Mühendisi aramaktayız. *** Firmamız bünyesinde Teknik Müdürlüğe bağlı; Yeni makine, kalıp ve aparatların dizaynlarının yapılması, Yeni makina, kalıp ve aparatlar konusunda etüt yapılması ve bunların imalinin ve tedarikinin takip edilmesi, Tüm pres ve profil kalıplarının projelendirilmesi ve iş sonuçlanana kadar takip edilmesi,

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun, İyi derecede İngilizce bilen, Bay (Askerlik ile ilişkisi olmayan), Adayımızın Sakarya ‘da ikamet etmesi, Talaşlı imalat konusunda 5 yıl ile 8 yıl arası deneyime sahip olması 35 yaşını aşmamış, Teknik çizim programlarına hakim (OTOCAD, TOPSOLİD), Öğrenmeye açık ve istekli, Yeni teknolojileri takip eden ve kendini geliştiren *** Çalışma arkadaşlarını aramızda görmek mutluluk duyarız.

  Sektör: İmalat, Plastik

  Pozisyon: Mühendis

 • Enjeksiyon Ustası

  Doğuş Plastik Makine Kalıp AskıEdirne, Kırklareli, Tekirdağ, İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Çanakkale, Kocaeli 25 Ekim 2017

  İş AçıklamasıKırklareli Fabrikamızda Görevlendirilmek Üzere "Enjeksiyon Ustaları" Aramaktayız. Üretim bölümünde enjeksiyon makinalarında çalışacak. İş emirlerine uygun olarak üretim faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi. Sorumlu olduğu makinaların ayar ve kalıp değişimlerinin yapılması. Sorumlu olduğu ekibin İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ kuralları ile uyum içerisinde çalışılmasının sağlanması.

  Aranan NiteliklerEndüstri Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun yada sektörden deneyimli olan, Plastik enjeksiyon konusunda uzman, Tercihen otomasyon konusunda deneyimli, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Vardiyalı çalışabilecek, Ekip çalışmasına yatkın, problem çözme yetkinliğine sahip, Plastik enjeksiyon üretiminde enjeksiyon proses parametreler, plastik hammedeleri konusunda minumum 5 yıl deneyimli, Vardiyasındaki personelin sevk ve idaresini sağlayabilecek yönetim kabiliyetine sahip, Askerliğini tamamlamış Bay Çalışma arkadaşları aramaktayız. www.dogusaski.com.tr

  Sektör: Plastik, İmalat

  Pozisyon: Plastik Enjeksiyon Ustası

 • Dış Ticaret Sorumlusu

  Mete Plastikİstanbul Avrupa 9 Kasım 2017

  İş AçıklamasıİYİ DERECE İNGİLİZCE BİLEN, TECRÜBE SAHİBİ DIŞ TİCARET SORUMLUSU

  Aranan Nitelikler-BEYLİKDÜZÜ'NDEKİ FABRİKAMIZA; -Dış ticaret ve satış konusunda tecrübeli, -İyi derecede İngilizce bilen, -Beylikdüzü, Esenyurt, Büyükçekmece, Avcılar ve Küçükçekmece civarında ikamet eden, -Uzun vadeli çalışmayı düşünen, -Hedefleri olan, -İnsan ilişkilerinde başarılı,dikkatli disiplinli ve sorumluluk sahibi, -Yurtdışı seyahat problemi olmayan, fuarlara gidecek, -Yurt içinde ve yurtdışında firmaları pazarlama maksatlı ziyaret edecek, dış ticaret sorumlusu alınacaktır.

  Sektör: Plastik

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması18 yıldır profesyonel ekibimizle Askı üretiminde Türkiye' nin en büyük firması olma yolunda ilerliyoruz. Türkiye'de İstanbul ve Kırklareli olmak üzere üretim tesislerimiz ve Dünyada Fransa, Almanya ve Çin'de satış ofislerimizle birlikte global piyasada da adından söz ettiren Bir Türk firmasıyız. Bu yolda bizimle İstanbul/ Bayrampaşa'daki Fabrikamızda görevlendirilmek üzere, PAZARLAMA DEPARTMANINA MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ ARAMAKTAYIZ.

  Aranan NiteliklerEn az yüksek okul mezunu. B sınıfı ehliyeti olan. Windows, MS Office konularında bilgili. Şehir içi ve şehir dışı seyahat edecek engeli olmayan. Pazar araştırması yaparak potansiyel müşteri ziyaretleri yapacak. Mevcut müşterilerine rutin ziyaretler yapacak. Yeni müşterilere firmamızı, hizmetlerini, ürünlerinin lansmanını yapmak. Teklif hazırlamak ve takibini yapmak. Yeniliklere ve öğrenmeye açık. Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış. Tercihen alanında 5-10 yıl deneyimli. Tekstil ve tercihen konfeksiyon yan malzemeleri sektöründe deneyimi olan Diksiyonu düzgün, dış görünüşüne önem veren ve sosyal ilişkileri kuvvetli. Takım arkadaşları aramaktayız. www.dogusaski.com.tr

  Sektör: Plastik

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • İş AçıklamasıGünlük siparişlerin sevkiyata hazır hale getirilmesini sağlamak, Sevkiyat alanındaki ürünlerin planlamasını ve yüklenilmesini sağlayarak müşterilere tam ve zamanında dağıtılmasını sağlamak, Sevkiyat konusunda günlük iş planlarının hazırlanmasında ve personellerin yönlendirilmesinde amirleri ve muhasebe departmanı ile koordineli çalışmak, Şirketimizin beklentileri doğrultusunda kendisine verilen görevleri eksiksiz yerine getirebilmek.

  Aranan NiteliklerTercihen Ön Lisans mezunu, MS Office programlarına hakim, Ürün giriş çıkışını takip edecek, stok yönetimi yapabilecek, Barkod sistemi, stok yönetimi ve stok raporlamaya hakim, Depo yönetimi konusunda en az 5 yıl tecrübeli, Etkili iletişim, analitik düşünme, empati yapabilme, sonuç odaklı çalışma becerilerine sahip, Dinamik, ekip çalışmasına yatkın, detaylara önem ve özen gösteren, Sorumluluk sahibi, Personeli verimli yönledirebilecek, Satış ekibimiz ile uyum içerisinde çalışacak.

  Sektör: Plastik

  Pozisyon: Sorumlu

 • İş AçıklamasıTek kullanımlık plastik ambalaj sektöründe hizmet veren firmamıza ihracat departmanında satış ve pazarlamada çalışacak personel aramaktayız.

  Aranan Nitelikler-İyi derecede İngilizce bilen, -Üniversite mezunu, -Tercihen Arapça bilen, -İletişimi güçlü, -Temel bilgisayar bilgisine sahip, -Eğitime açık, -Satış takibi ve raporlama da titiz çalışan, -Askerliğini yapmış, 25-35 yaş arası personel aramaktayız.

  Sektör: Plastik

  Pozisyon: Yetkili, Sorumlu

 • Kimya Mühendisi

  ARSAN KAUÇUKİstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıElastomerik Köprü Mesnetleri ve Boru Contaları sektöründe lider olan Arsan Kauçuk, 1957 yılında başladığı serüvenine sürekli gelişmeye yönelik politikası ve kalite anlayışıyla devam etmektedir. Kendi bünyemizde görevlendirilmek üzere; Kimya Mühendisi aramaktayız. *** Firmamız bünyesinde Ar-Ge Müdürlüğüne bağlı; Karışım tesisi bölümünde yapılacak tüm Ar-Ge çalışmalarının takibini yapmak, Karışım üretimlerinin takibi ve kalite kontrollerini yapmak, Hammadde depo takip ve düzenini sağlamak, Laboratuar testlerinin takibini yapmak, Yapılan laboratuar testlerinin raporlarını oluşturmak,

  Aranan Nitelikler- Üniversitelerin Kimya veya Kimya Mühendisliği bölümünden mezun, - İyi derecede İngilizce bilen, - Bay (Askerlik ile ilişkisi olmayan), - Anadolu yakasında ikamet eden (Kadıköy-Ümraniye-Sancaktepe-Samandıra), - Tercihen 2 - 3 yıl tecrübeli, - 30 yaşını aşmamış, - Öğrenmeye açık ve istekli, - Yeni teknolojileri takip eden ve kendini geliştiren, *** Firmamız 2 yıl sonra Sakarya Adapazarı’na taşınacak olup, bizim ile birlikte gelebilecek çalışma arkadaşlarını aramızda görmek mutluluk duyarız.

  Sektör: İmalat, Plastik

  Pozisyon: Kimyager

 • Şoför

  Doğuş Plastik Makine Kalıp Askıİstanbul Avrupa 1 Kasım 2017

  İş Açıklaması18 yıldır profesyonel ekibimizle Askı üretiminde Türkiye' nin en büyük firması olma yolunda ilerliyoruz. Türkiye'de İstanbul ve Kırklareli olmak üzere üretim tesislerimiz ve Dünyada Fransa, Almanya ve Çin'de satış ofislerimizle birlikte global piyasada da adından söz ettiren Bir Türk firmasıyız. Bu yolda bizimle İstanbul/ Bayrampaşa'daki Fabrikamızda görevlendirilmek üzere ''Şoför'' aramaktayız. Sevkiyat planına göre ürün sevkini gerçekleştirir. Aracın yüklenme ve boşaltılmasına yardımcı olur ve araç içindeki malzeme ile müşteri talebini kontrol eder. Araçların trafik sigortaları muayeneleri takibi ve yapılmasını sağlamak. Aracın tüm ekipman ihtiyacını belirlemek. Araçların bakım kayıtlarını tutar Aracın tüm bakım işlemleri, takibinden sorumludur. Sevkini yaptığı ürünlerin irsaliyesi ile müşteriye teslim eder. Araç yüklenirken malzeme kontrolü yapar. Aracın temizliğinden sorumludur. Üst amirinin yönlendirmesi ile dışarıdan alınacak malzemeleri alır.

  Aranan NiteliklerEn az ortaöğretim mezunu, Benzer görevde en az 3 yıl deneyim sahibi, Esnek çalışma saatlerine uygun, Temiz, titiz, seri ve pratik, İnsan ilişkilerinde başarılı, E sınıfı ehliyet sahibi, Psikoteknik belge sahibi, SRC belge sahibi, 25-40 yaş aralığında, Askerliğini tamamlamış, Bay Çalışma arkadaşları aramaktayız. www.dogusaski.com.tr

  Sektör: Plastik

  Pozisyon: Şoför

İş Habercisi - Plastik İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?