Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Endüstri İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Endüstri
 • Reed Türkiyeİstanbul Anadolu, Kocaeli 8 Mart 2017

  İş AçıklamasıGenel Nitelikler: Reed, 54 yili askin süredir firmalara özel ise alim çözümleri üreten dünyadaki en büyük ise alim sirketlerinden biridir. Avrupa, Ortadogu ve Asya Pasifik genelinde 350 ofis ve 3000 danismanimiz ile 30’un üzerinde uzmanlik alaninda basariyla global olarak servis vermekteyiz. Uzman danismanlarimiz kanaliyla çesitli sektörlerdeki tecrübeli ve nitelikli profesyoneller ile yakin çalisip, ihtiyaca özel uzmanlik istihdami çözümleri üretiyoruz. Reed Türkiye bu yaklasim dogrultusunda; 12 uzmanlik alaninda isverenlere ve is arayanlara seçme ve yerlestirme hizmetlerini sunmaktadir. Reed Türkiye olarak, danismanligini yapmakta oldugumuz Türkiye'nin önde gelen Holding şirketinde yer alan BT Strateji ve Planlama Müdürlüğü bünyesinde görevlendirilmek üzere "Bilgi Teknolojileri Satınalma Uzmanı" pozisyonunda arayışımız bulunmaktadır. · BT Projeleri ve diğer ihtiyaçları doğrultusunda BT yazılım, donanım, altyapı ve hizmet ihtiyaçlarının tedarik edilmesi ve sözleşmelerinin hazırlama operasyonlarının yürütülmesi, · BT satınalma faaliyetleri sonrasında kontrat hazırlıkları sorasında firmalar ile kontrat müzakerelerinin yapılması · BT kontrat / tedarikçi performanslarının gözlenmesi ve ilgili kontratlar çerçevesinde iyileştirme faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi için tedarikçi ilişkilerinin yürütülmesi ve tedarikçi performanslarının raporlanması, · BT hizmet memnuniyet değerlendirme raporlarının hazırlanması, · Hizmet seviyesi sözleşmelerinin SLA etkisinin raporlanması, · BT süreçlerine uygun şekilde sorumluluk alanındaki görev ve faaliyetlerin yürütülmesi ve ilgili süreçlerde iyileştirme çalışmalarının yapılması · BT Bütçe planlarının hazırlanması ve BT birimleri ile koordineli olarak çalışılması

  Aranan Nitelikler· Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, İşletme Mühendisliği ve ilgili mühendislik bölümlerinden mezun, · BT Hizmet Yönetimi ve Denetimi alanında en az 2 yıl deneyimli, · İyi düzeyde İngilizce bilen (Son 2 yıl içerisinde alınmış olması koşuluyla; TOEFL için en az 100, IELTS için en az 6.5 puan beklenmektedir. Bunlardan herhangi birine sahip olunmaması ya da sınav sonucunun güncel olmaması durumunda; Şişecam tarafından gerçekleştirilecek İngilizce sınavına katılım beklenmektedir.) · MS Office programlarını kullanabilen, · B sınıfı sürücü belgesi olan, · Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış

  Sektör: Endüstri, Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard, Sorumlu

 • Linde Gaz A.Ş.Kocaeli 9 Şubat 2017

  İş Açıklaması100 ülkede 65,000 çalışanıyla endüstriyel-medikal-özel gazlar ve mühendislik alanlarında lider konumda olan Linde Grubu’nun Türkiye birimini oluşturan Linde Gaz A.Ş., Gebze merkez olmak üzere yurdumuzun muhtelif bölgelerinde üretim, dolum, dağıtım tesislerinin yanı sıra yaygın bayi ağı ile sanayimize ve sağlık sektörümüze hizmet vermektedir.   Tüp dolum tesislerinde ihtiyaç duyulan yenilemelerin, imalat ve montajı ile ilgili tesislerin yıllık bakım programlarına göre yıllık bakım faaliyetlerini gerçekleştirmek Faaliyetler ile ilgili raporlama yapmak Tüm faaliyetlerinde Linde Dürüstlük (Integrity) kriterlerine uyumlu davranmak.  

  Aranan NiteliklerŞirketimizin Gebze bölgesinde görevlendirilmek üzere; Tercihen meslek yüksekokulu ya da meslek liselerinin Makina veya benzeri bölümlerinden mezun olmak Tercihen endüstriyel tesislerde kaynaklı imalat, montaj ve bakım vb. alanlarda en az 2 yıl tecrübeli MS Office programlarını etkin kullanabilen Temel düzeyde yazılı ve sözlü İngilizce bilen Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış Sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanan Tercihen forklift kullanma belgesi sahibi Seyahat engeli olmayan Ekip çalışmasına yatkın Mekanik Teknisyeni aranmaktadır.

  Sektör: Kimya, Endüstri, Enerji

  Pozisyon: Teknisyen, Tekniker, Operatör

 • Reed Türkiyeİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 4 Şubat 2017

  İş AçıklamasıPrepares the elements for the reporting, the budget, the business plan and the forecasts. Follows and analyses the actual situation vs forecast and vs budget on the daily, weekly and monthly basis. Ensure accuracy of management control and costing information in the ERP system of the site. Ensure reliability of site gross margin and site below gross margin expenses during closing process Must alert immediately the Financial Controller in case of any important risk for the company and / or for its employees Contact with Product Lines or Regional Operations, completing the tasks in order to manage correct operation of Hyperion module. Constant improvements of her/his knowledge of the IS module - Comp@ss day, Comp@ss Academy. C1 requests approving People management: Supports in the training and career development of controlling people. Creates a proactive team within his/her perimeter and help identifying high potentials.

  Aranan NiteliklerGraduated from a University. Fluent English. Experienced in IFRS and SAP systems.

  Sektör: Danışmanlık, Endüstri

  Pozisyon: Finansal Analist

 • İş AçıklamasıBaskı Tesislerimizin Bakım Onarım bölümünde çalışacak Sıhhi Tesisat Teknisyenleri aranıyor.

  Aranan NiteliklerMeslek meslek lisesi mezunu veya mesleki eğitim sertifikası olan 35 yaşını aşmamış Alanında en az 3 yıl deneyimli tesisat konusunda deneyimli MS Office programlarını kullanabilen İstanbul Avrupa Yakasında, ( Yenibosna, Soğanlı, Güneşli, Bağcılar, Beylikdüzü-Marmara Mahallesi, Halkalı, Esenler, Küçükköy, Gaziosmanpaşa, Avcılar, Eyüp, Edirnekapı civarında ) ikamet eden Askerliğini yapmış Seyahat engeli olmayan Vardiyalı çalışabilecek TEKNİSYENLER aranıyor

  Sektör: Endüstri, Matbaacılık/Baskı, İmalat

  Pozisyon: Bakım Onarım Teknikeri, Eleman

 • İş Açıklamasıİstanbul baskı tesislerimizde bakım -onarım ve makina parkurunun yenilenmesi, revizyonu, bakımı vb. işlerde çalışacak, alanında deneyimli ELEKTRİK-ELEKTRONİK TEKNİKERLERİ aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerMeslek yüksek okulu elektrik- elektronik bölümleri başta olmak üzere, ilgili bölümlerden mezun 35 yaşını aşmamış Alanında en az 5 yıl deneyimli Endüstriyel otomasyon bilgisi olan İngilizce bilen MS Office programlarına hakim İstanbul Avrupa Yakasında, ( Yenibosna, Soğanlı, Güneşli, Bağcılar, Beylikdüzü-Marmara Mahallesi, Halkalı, Esenler, Küçükköy, Gaziosmanpaşa, Avcılar, Eyüp, Edirnekapı civarında ) ikamet eden Askerliğini yapmış Seyahat engeli olmayan Vardiyalı çalışabilecek ELEKTRİK-ELEKTRONİK TEKNİKERLERİ aranmaktadır.

  Sektör: Matbaacılık/Baskı, İmalat, Endüstri

  Pozisyon: Eleman, Tekniker, Sorumlu, Görevli

 • Delta Proje Hidrolikİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıHidrolik, pnömatik ve enstrümantasyon sistemleri ile ilgili merkezi İstanbul'da olan firmamızda; Yetiştirilmek üzere(tercihen) veya tecrübeli Müşteri ihtiyaçlarını anlayıp uygun projeleri hazırlayacak Bu projelerin teklif haline getirecek Verilen tekliflerin takip edecek Sipariş aktarımı ve takibi yapacak Mevcut müşterilerin takibi ve yeni müşteriler kazanılması için peryodik müşteri ziyaretleri gerçekleştirecek İhtiyaç halinde müşterilere teknik destek verecek Peryodik raporlar hazırlayacak Satış destek ekibi ile sürekli koordinasyon içinde çalışacak Yeni "Proje ve Satış Mühendisi" arkadaşlara ihtiyaç duymaktayız. Başvuru sahipleri İstanbul'da ikamet etmelidir. Fakat gelecekte İstanbul dışında veya yurt dışında görev almak isteyenler için fırsatlar söz konusu olacaktır.

  Aranan Niteliklerİş tanımına uygun olduğunu düşünen; Tercihen üniversitelerin Makina mühendisliği veya diğer mühendislik bölümlerinden mezun 30 yaşından gün almamış Bay Tercihen İngilizce bilen Askerlikle ilişkisi olmayan B sınıfı oto ehliyetli, aktif sürüş tecrübesi olan İstanbul'da ikamet eden Takım çalışmasına yatkın adayların başvurularını bekliyoruz.

  Sektör: Endüstri, Mühendislik, Makine

  Pozisyon: Yönetici Adayı, Uzman, Sorumlu, Mühendis, Bölge Sorumlusu

 • Mayko Endüstriyelİstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıSektördeki kaşıklı espresso kahve makinesi satışında pazar lideri olan, espresso kahve makinesi denince ilk akla gelen marka olan La Cimbali distribütörü firmamıza Eğitmen Barista arıyoruz.

  Aranan NiteliklerÜniversite veya turizm meslek yüksek okulu mezunu Kahve sektöründe/Baristalıkta kariyer hedefleyen, eğitime ve öğrenmeye açık İyi derecede İngilizce bilen Benzer pozisyonlarda en az 3 yıl deneyimli Cafe bar içinde bulunan tüm makine ve ekipmanları profesyonel olarak kullanabilen Kahve terminolojisine hakim Espresso kahve makinesi ve değirmen ayarları konusunda uzman 3.dalga kahvecilik (demleme yöntemleri-v60, chemex, syphon) konusunda bilgili Takım çalışmasına ve yoğun çalışma temposuna yatkın İnsan ilişkilerinde başarılı ve iletişim becerisi yüksek Olaylara objektif yaklaşabilen, detaylara önem veren ve bu özellikleriyle müşterilerimize güler yüzlü hizmet verebilecek, dinamik, iletişimi güçlü, müşteri memnuniyeti odaklı Kişisel gelişime önem veren ve insiyatif kullanabilen Prezentabl, proaktif Seyahat engeli olmayan Askerlikle ilişiği bulunmayan Anadolu yakasında ikamet eden 22-30 yaş arası adaylar

  Sektör: Restorancılık, Gıda, Endüstri

  Pozisyon: Barista

 • İş AçıklamasıTAKIM ARKADAŞLARI ARIYORUZ.

  Aranan Nitelikler* ÜNİVERSİTELERİN ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ, MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMLERİNDEN MEZUN, * DENİZLİ'DE İKAMET EDEN, * ASKERLİĞİNİ TAMAMLAMIŞ, * İNGİLİZCE BİLEN, * 23-30 YAŞLARI ARASI, * EN AZ 2 YILLIK SAHA TECRÜBESİNE SAHİP, * ÇALIŞMAYI SEVEN, * ŞEHİRDIŞI VE YURTDIŞI ÇALIŞMA ENGELİ OLMAYAN, * YENİLİKLERE AÇIK, * ÇİZİM PROGRAMLARINA HAKİM, ADAYLAR ARANMAKTADIR.

  Sektör: Endüstri

  Pozisyon: Uzman, Mühendis, Uzman Yard, Teknisyen, Tekniker

 • İş AçıklamasıINSPECCO BELGELENDİRME ve GÖZETİM HİZMETLERİ A.Ş. Türk Akreditasyon Kurumu (TÜRKAK) tarafından akredite edilmiş olup, belgelendirme ve gözetim alanında hizmet vermektedir. Şirketimiz için "KURUMSAL SATIŞ UZMANI" olarak görev yapacak, aşağıda belirtilen özellikleri taşıyan, takım arkadaşları arıyoruz. Müşterilerden gelen kontrol talepleriyle ilgili tekliflerin hazırlanıp sunulması, Müşteriler ile diyalogların geliştirilmesini sağlamak, rutin ziyaretlerde bulunmak, sorumlu olduğu müşterilere ait gelişmeleri takip etmek ve raporlamak, Tekliflerin sonuçlandırılması, takip edilmesi, Çözüm ortaklarımıza periyodik ziyaretlerin yapılması, Yeni müşteri listeleri oluşturarak aramalar/ziyaretler yapmak, Müşteriden gelen talep ve istekleri teknik departmana iletmek; içeride müşteriyi temsil etmek, Kurumsal pazarlama faaliyetlerinin yürütülmesi, Haftalık, aylık ve yıllık hedefler doğrultusunda departman yöneticisine raporlama yapmak, İş girişinden raporlama ve faturalama sürecine kadar işin takibini yapmak, Müşterilerden gelen talepler ile ilgili ön araştırmaları yapmak, operasyonel birimler ile gerekli irtibatları sağlayarak talebin karşılanmasına yönelik tüm çalışmaların koordinasyonunu sağlayarak sonuca ulaşmak, Inspecco prosedürlerini dikkate alarak, müşteri beklentilerine göre ilgili teklifleri doğru ve tam olarak zamanında hazırlamak, kayıtlarını gerçekleştirmek, müşteriye iletmek ve takibini yapmak, Onaylanan teklifler ile ilgili, gerekli bilgileri sisteme kaydetmek ve ilgili birimlere gerekli teklif detaylarını doğru ve tam olarak zamanında iletmek, Müşteri beklentilerindeki değişimleri takip etmek, önem düzeyine göre gelişim ve değişimleri ilgili birim veya bölümlere iletmek, Tüm çalışmalarında Kalite Yönetim Sistemleri gereği tutulması zorunlu kayıtların tutulmasını ve arşivlenmesini sağlamak, Ürettiği bütün rapor ve kayıtlarda şirket politikalarına ve gizlilik esaslarına uymak ve uyulmasını sağlamak.

  Aranan NiteliklerYüksek Okul, tercihen Üniversite mezunu, Satış konusunda tecrübeli, İletişim becerileri gelişmiş, sorumluluk sahibi, Seyahat engeli olmayan, Aktif araç kullanabilen, Satış odaklı çalışabilecek ve organizasyon ve planlama yeteneği olan, Takım çalışmasına yatkın, Microsoft Office uygulamalarını iyi seviyede kullanabilen, Temsil yeteneğine sahip olan, Ekip çalışmasına uyum gösterebilecek, İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden.

  Sektör: Endüstri, Belgelendirme/Marka/Patent, Makine

  Pozisyon: Mühendis, Uzman, Satış Temsilcisi, Sorumlu

 • İş AçıklamasıDENEYİMLİ ( MATBAA ) MEKANİK TEKNİKERİ /TEKNİSYENİ aranmaktadır. Baskı tesislerinde, mekanik ile ilgili faaliyetlerin yerine getirilmesi ve arızaların giderilmesi,

  Aranan Nitelikler35 yaşını aşmamış İstanbul Avrupa Yakasında, ( Yenibosna, Bahçelievler, Bağcılar, Beylikdüzü, Güneşli, Halkalı, Esenyurt, Avcılar, Eyüp, Edirnekapı civarında ) ikamet eden Askerliğini yapmış Torna tesviye, motor vb. meslek liselerinin/ meslek yüksek okullarının ilgili bölümlerinden mezun Motor söküp takabilen En az 2-3 yıl deneyimli Vardiyalı çalışabilecek

  Sektör: Matbaacılık/Baskı, İmalat, Endüstri

  Pozisyon: Ustabaşı, Usta, Operatör, Kalfa, Eleman

 • İş Açıklaması1954 yılında kurulmuş olan şirketimiz TERBAY MAKİNA faaliyetlerine dünyaca tanınmış iş makinaları, tarım makinaları ve otomotiv sektöründeki markaların ana tedarikçisi olarak devam etmektedir. Sizleri de başarılı ekibimizin değerli bir üyesi olmaya davet ediyoruz. Eğer siz de dünya markası firmaların başarılı mühendis ekipleriyle birlikte yürüttüğümüz projelerimizin bir üyesi olmak isterseniz başvurularınızı bekliyoruz. lgili pozisyonda görevlendirilecek, ekibimizin yeni üyesi arkadaşımızın genel olarak iş tanımı; İmalat planlama programında müşteriden gelen siparişlerin tanımlanması, Yapılan sevkiyat detaylarının müşteriye bildirilmesi Sipariş değişikliklerini, ek talepleri takip ederek İmalat Müdürü ile birlikte gerekli planlamayı yapmak ve müşteri ile yazışmalarını gerçekleştirmek, Müşteri ile yazışabilecek ve iletişim kurabilecek derecede iyi ingilizce bilgisi olan .(yazma - okuma - konuşma )

  Aranan NiteliklerŞirketimizin Planlama ve Lojistik Departmanında görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, MRP&ERP konusunda tecrübeli ya da kullanmaya yatkın Tercihen SQL dili bilen Office programlarını iyi derecede kullanabilmek ( Excel Programına hakim) Analitik düşünme , planlama ve problem çözme yeteneklerine sahip, Yaratıcı, ekip çalışmasına yatkın, sorumluluk sahibi, insan ilişkileri iyi olan , 30 yaşını geçmemiş Askerlik hizmetini tamamlamış.(Erkek adaylar için )

  Sektör: Makine, Endüstri, Lojistik

  Pozisyon: Mühendis

 • BAŞAK BİNA BANYOİstanbul Anadolu, Kocaeli Bugün

  İş Açıklamasıdbbanyo markası ile Üretimini yaptığımız akrilik duş teknesi, küvet ve duşa kabin ürünlerimizin tanıtım, satış ve tahsilatının yapılması Müşteri ziyaretleri ile portföy oluşturulması Mevcut Müşterilerin rutin ziyareti Diğer bölümler ile iş birliği ihtiyaç halinde destek

  Aranan NiteliklerEn az lise tercihen yüksekokul/üniversite mezunu Yapı sektöründe en az 2 yıl pazarlama deneyimi olan Müşteri portföyüne sahip Yeterli pratik bilgiye, hızlı ve işini sahiplenme anlayışına sahip Pazarlama ile ilgili yeni konseptler/çözümler üretebilme yetkinliği olan Ofis programlarına hakim Aktif araç kullanabilen İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın, güleryüzlü ve ikna kabiliyeti yüksek, prezentable İş takibi ve sonuçlandırma konusunda başarılı, sistemli ve düzenli çalışan Etik değerlere önem veren Askerliğini yapmış, 35 yaşını aşmamış

  Sektör: Endüstri, Müşteri ilişkileri, Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Uzman, Eleman, Satış Temsilcisi

 • İş AçıklamasıElektronik sistemler konusunda uzmanlaşmış firmamızda; Yangın alarm ve otomasyon sistemlerinin tekliflendirilmesinde aktif rol alacak

  Aranan Niteliklera. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun b. Analitik düşenebilen, c. Tercihen teklif hazırlama konusunda tecrübeli d. Proje okuyabilen, e. Dinamik, yoğun iş temposunda çalışabilen, f. Diksiyonu düzgün, g. Prezantable, e. Tercihen Seyahat engeli olmayan, f. Tercihen İngilizce ya da bir yabancı dil bilen g. Tercihen aktif araç kullanabilen, h. Kariyer beklentisi olan, ı. KESİNLİKLE Sigara kullanmayan, Not: 1. Tüm başvurular kesinlikle gizli tutulacaktır. 2. işyeri Yakacık/Kartal dadir

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Endüstri, İnşaat

  Pozisyon: Uzman Yard, Yönetmen, Uzman, Yönetici, Sorumlu

 • İş AçıklamasıINSPECCO BELGELENDİRME ve GÖZETİM HİZMETLERİ A.Ş. Türk Akreditasyon Kurumu (TÜRKAK) tarafından akredite edilmiş belgelendirme ve gözetim alanında hizmet veren bir kurum olup, Şirketimiz için "PERİYODİK MUAYENE PERSONELİ" olarak görev yapacak, aşağıda belirtilen özellikleri taşıyan takım arkadaşı arıyoruz. Sahada ekipman kontrollerinin standartlara uygun olarak yapılması, Haftalık kontrol planlarının hazırlanması, bölüm yöneticisine raporlanması, Bölümün faaliyetlerini gerçekleştirmek için kurulan sistemleri korumak ve geliştirmek, İş güvenliği kurallarına dikkat etmeyi aksatmadan ölçüm aletlerinin kullanılması, muhafaza edilmesi, Müşteri beklentilerindeki değişimleri takip etmek, önem düzeyine göre gelişim ve değişimleri yöneticisine raporlamak, INSPECCO TS EN ISO /IEC 17020 standardı sistem şartlarına göre hareket etmek, Tüm çalışmalarında Kalite Yönetim Sistemleri gereği tutulması zorunlu kayıtları tutmak ve arşivlemek,

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Makine bölümü, tercihen Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun olmak, Yurt içi ve dışı seyahat engeli olmamak, Microsoft Office uygulamalarını iyi düzeyde kullanmak, Esnek çalışma saatlerine uyum göstermek, B Sınıfı sürücü ehliyeti olmak, Temsil yeteneğine ve iletişim becerilerine sahip olmak, Analitik düşünebilmek, Çözüm odaklı yaklaşmak, İşbirliğine ve sürekli gelişime açık olmak, ekip halinde çalışabilmek, Kurum kültürüne, etik ve gizlilik kurallarına uygun hareket etmek, Periyodik kontrol/ muayene (kaldırma, iletme /basınçlı kaplar kazanlar vb.) ve asansör periyodik kontrolleri başta olmak üzere periyodik kontrol konularında çalışma tecrübeli, Temel seviyede elektrik bilgisi olmak.

  Sektör: Makine, Endüstri, Belgelendirme/Marka/Patent

  Pozisyon: Mühendis, Uzman, Tekniker, Bakım Onarım Teknikeri

 • Firma Adı Gizliİstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıAşağıda görev beklentileri belirtildiği gibi özelliklere sahip Bilgi İşlem Uzmanı arayışımız vardır. ​ Veritabanları, dosya sistemleri, dizin sistemleri, güvenlik sistemleri, e-posta sistemleri ve sunucuların kurulum, bakım ve idamesini yapmak, Kullanıcıların donanım (PC, modem, yazıcı, network cihazları, akıllı telefonlar, santral vs.) ve yazılımların (Windows, Office vs.) kurulumu, bakım ve destek vermek, Altyapı problemlerini gidermek ve bakım-onarım işlerini yürütmek, gerektiğinde kurulum ve yerinde destek sağlamak, Yedekleme ve kurtarma faaliyetlerini gerçekleştirmek, Network cihazlarının kablolama, kurulum ve ayarlarını yapmak, Kendi bölümü ile ilgili satınalma işlemleri için tedarikçi araştırmak, en uygun şartlarla tedarik edilmesini sağlamak, Tüm Bilgi İşlem sisteminin, yazılım, donanım işletim hizmetlerinin, garanti belgeleri, bakım sözleşmeleri ve lisansların envanterini tutmak.

  Aranan NiteliklerYüksekokul ve üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Windows 8, Windows 7, Windows XP işletim sistemleri kurulum ve konfigürasyon konularında deneyimli, Ofis Uygulamaları, Pc, notebook, yazıcı ve diğer ürünlerin desteği konusunda tecrübe sahibi, Bilgisayar donanım bilgisine sahip, Network bilgisi (Yapısal kablolama, switch) olan, Bilgisayar donanım bilgisine sahip, Yazıcı, Bilgisayar, Akıllı Tahta donanımı kurulum ve sorun giderme alanlarında deneyimli, İnsan ilişkilerinde başarılı ve iletişim becerileri gelişmiş, Problem çözme ve analitik düşünce yapısına sahip, Hizmet odaklı ve takım çalışmasına yatkın, Kullanıcı sorunlarına optimum sürede çözüm oluşturacak, İş takip ve raporlama yönü kuvvetli.

  Sektör: Endüstri

  Pozisyon: Uzman

 • İş Açıklamasıİstanbul baskı tesislerimizde bakım -onarım ve makina parkurunun yenilenmesi, revizyonu, bakımı vb. işlerde çalışacak, alanında deneyimli ELEKTRİK TEKNİKERLERİ/TEKNİSYENLERİ aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerMeslek yüksek okulu veya meslek lisesi elektrik, elektronik bölümleri başta olmak üzere, ilgili bölümlerden mezun 35 yaşını aşmamış Alanında en az 5 yıl deneyimli Kuvvet panosu, zayıf akım ve otomasyon konusunda deneyimli MS Office programlarına hakim İstanbul Avrupa Yakasında, ( Yenibosna, Soğanlı, Güneşli, Bağcılar, Beylikdüzü-Marmara Mahallesi, Halkalı, Esenler, Küçükköy, Gaziosmanpaşa, Avcılar, Eyüp, Edirnekapı civarında ) ikamet eden Askerliğini yapmış Seyahat engeli olmayan Vardiyalı çalışabilecek ELEKTRİK TEKNİKERLERİ/TEKNİSYENLERİ aranmaktadır.

  Sektör: Matbaacılık/Baskı, İmalat, Endüstri

  Pozisyon: Eleman, Tekniker, Teknisyen, Sorumlu, Görevli

 • İş Açıklamasıİzmir Aliağa Star Rafinerisinde yapmakta olduğumuz projemizle ilgili görevlendirmek üzere, Elektrik, Mekanik teknisyen ve yardımcıları ile vasıfsız elemanlar alınacaktır.

  Aranan Nitelikler• Adli sicil kaydı bulunmayan, • Özgüveni olan ve kendisini geliştirmeye açık, • Ekip çalışmasına yatkın, disiplinli,

  Sektör: Makine, İmalat, Endüstri

  Pozisyon: Teknisyen, Eleman, Tekniker, Usta, Usta Yardımcısı

 • NETA Executive Searchİstanbul Anadolu, Kocaeli 24 Mart 2017

  İş AçıklamasıTürkiye'nin en büyük sanayi firmalarından bir tanesinde görev yapacak makina mühendisi arıyoruz. İş tanımı: Makina, tezgah ve tesise ait her türlü teknik döküman, spesifikasyon ve sair evrakları inceleyerek periyodik bakım programlarını hazırlar. Bakım programları ile ilgili takip, çizelge veya kartları geliştirerek bakım işlerinin düzenli ve disiplin içinde yürütülmesini sağlar. Arızalara süratle müdahale ederek, arızanın belirlenmesi ve giderilmesini en seri şekilde yerine getirir. Periyodik bakım ve arıza durumlarını analiz ederek gerek görülen parçaların stok düzeylerinin belirler, güvenli bir stoklama yapılmasını sağlar. Arıza türlerine göre yapılabilecek koruma ve geliştirme tedbirleri konusunda öneriler yapar. Gerekli malzemelerin sağlanmasını teminen, bunlar için lüzumlu kroki, teknik resim ve örneklerini, ölçü ve malzeme spesifikasyonlarını müdürüne bildirir. Atelye ve araç bakım servislerinin verimli çalışmalarının sağlar. Basınç göstergelerinden gerekli olanların kalibrasyon ve/veya doğrulanmasından sorumludur. Emrindeki personelin eğitimi, motivasyonu, şirket içi ve dışı sorunları ile yakından ilgilenir. Personelin her alanda tasarrufa önem verilmesini sağlar. Onlara kalite, verimlilik ve tasarruf bilincini aşılar. Yürütülen faaliyetlerin çevre boyut ve etkileri ile İSG tehlike ve risklerin belirlenmesi ve gerekli kontrol faaliyetlerinin uygulanmasında aktif rol oynar. Koruyucu güvenlik malzeme ihtiyacının tespit edilmesi ve kullanılmasını sağlar. İş kazalarının önlenmesi amacıyla gerekli önlemleri alır. İşçi sağlığı ve iş güvenliği konusunda sürekli iyileştirme, geliştirme projeleri üretir, uygular

  Aranan NiteliklerGenel nitelikler: Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun olmak, Makine Bakım Onarım konusunda en az 5 yıllık tecrübeye sahip olmak, Tercihen 35 yaşını aşmamış, Tercihen Metal sektöründe deneyimli, Disiplinli ve dinamik bir çalışma ortamının gerektirdiği zamansal esnekliğe sahip olmak, Çalışan bağlılığı yüksek, İletişim becerileri yüksek, koordinasyon yeteneği güçlü, Ekip çalışmasına yatkın olmak, Sistematik ve sonuç odaklı çalışabilecek, problem çözme yeteneğine sahip olmak, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip olmak, İyi derecede MS Office uygulamalarına hakim olmak, Tercihen SAP programı ve BOYS bakım yönetimi programını bilen, Askerlik görevini yerine getirmiş olmak, Tercihen Gebze veya İstanbul Anadolu yakasında ikamet etmek.

  Sektör: Endüstri, Metal Sanayi, İmalat

  Pozisyon: Mühendis

 • Teknopalasİstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması​Teknopalas , RFID temelli otomasyon projelerinde 10 yıllık bilgi ve deneyimi ile kendi alanında ilkleri başarmış, sektörünün öncülerinden olan bir AR-GE firmasıdır. Bünyesinde bulunduğu Oylum şirketler gurubunun 30 yıllık köklü geçmişi ile müşterileri ve çalışanları için güvenli firma imajını korumuştur. Teknopalas RFID‘nin tasarımını ve geliştirmesini yaptığı faaliyet alanları arasında akıllı endüstriyel kantar otomasyonu, RFID temelli üretim bandı takip otomasyonu, depo ve stok takip otomasyonu, araç tanıma ve kontrol otomasyonu, fabrika ve plazalar için akıllı bina otomasyonu, personel ve materyal takip otomasyonu ve lokasyon belirleme sistemleri bulunmaktadır. Yurtiçi ve yurtdışında, gerek kamu gerek özel sektörde kapsamlı otomasyon projelerine imza atan firmamız için aşağıda nitelikleri belirtilmiş Muhasebe Müdürü arayışımız bulunmaktadır. Şirketin tüm mali işler ve muhasebe işlemleri operasyonunun yönetilmesi, Şirketin finansal rapor ve bütçesinin hazırlanması, kontrol edilmesi, takibi ve olumsuz yöndeki sapmaların önlenmesi için olası önerilerin hazırlanması, Tüm muhasebe, vergi ve diğer ilgili yasal zorunlulukların sorumluluklarını alarak icra edilmesi, İthalat, vergi, SGK, maaş, kira ve diğer operasyonlarla ilgili ödemelerin hazırlanması ve ödemelerin takibi, Tüm yurt içi ve yurtdışı alış faturalarının kontrolü, muhasebeleştirilmesi, Yurtiçi ve yurtdışı cari hesapların mutabakatının sağlanması, Vergi Beyannamelerinin hazırlanması, KDV iade raporlarının hazırlanması, Şirket muhasebe kayıtlarının doğru ve usulüne uygun tutulması, Yönetim muhasebesi raporlamalarının yapılması, Şirket aktiflerinin korunması ve etkin kullanımı için kontrol sistemlerinin kurulmasını ve uygulanması. Çalışma arkadaşımız, otomasyon ve kontrol sistemleri birimimizin İstanbul-Sancaktepe merkez binasında görevlendirilecektir.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tekdüzen hesap planına ve VUK temel güncel hükümlerine hakim, Banka-Çek-Stok-Cari ve Dövizli cari hesaplarının takibi, kontrolünü ve raporlanmasını yapabilecek, Vergi, SGK ve Beyanname sürecine (Kdv, muhtasar, damga, kurumlar vergisi, geçici vergi vb.) hakim olan, Aylık SGK bildirgelerinin hazırlanıp ilgili kurumlara gönderilmesini koordine edebilecek, Kdv- Muhtasar- G.vergi-Kurumlar Vergisi hazırlayabilecek ve ilgili kuruma gönderebilecek, Türk muhasebe ve vergi mevzuatı hükümlerine hâkim, kendini yenileyen, Güncel SGK ve İş kanunlarına hakim, Mali Raporlama, tablolama beceri ve deneyimine sahip, Personel İşlemlerini takip edebilecek güncel bilgiye sahip, Finans Yönetimi ve Planlaması konusunda yetkin, Teşviklerle ilgili bilgi sahibi, Mikro, MS Office uygulamalarına hakim, Sorumluluk sahibi, analitik düşünebilen, muhakeme yeteneğine sahip, Anadolu yakasında ikamet edebilen.

  Sektör: Otomasyon, Endüstri, Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Ücretlendirme Uzmanı, Şef / Amir, Yetkili, Uzman, Müşavir

 • NETA Executive Searchİstanbul Anadolu, Kocaeli 23 Mart 2017

  İş AçıklamasıDanışmanı olduğumuz global arenada ve Gebze Darıca'da faaliyet gösteren bir sanayi şirketinde değerlendirilmek üzere Buhar Kazanı Operatörü arıyoruz. İş tanımı: Fabrikamızın su şartlandırma sisteminin işletilmesi, Soğutma kulelerinin şartlandırılması, soğutma sistemine bağlı teçhizat ve tesisatların, düzgün ve sürekli şekilde işletilmesi, oluşacak arızaların bakım ekibine bildirilmesi, Buhar Kazanlarının devreye alınması ve sistemin doğru bir şekilde çalıştırmak, Fabrikada doğalgaz istasyonlarının düzenli kontrolü ve aylık harcamlarının takip edilmesi, arıza durumda gerekli mercilere durumun bildirilmesi, Su tesisatını sürekli kontrol etmek ve arızaların bakım ekibine bildirilmesi, Basınçlı hava kompresörleri, kurutucuları ve sistemleri kontrol etmek ve arızaları ilgili birime hızlı ve doğru iletmek, Çalışan sistemlerin uygun ve verimli bir şekilde çalışmasını sağlamak, Ölçüm ve kayıtlarını sürekli ve düzenli olarak tutmak, Arızalı araç ve teçhizatı şefine bildirmek, Yardımcı araç ve gereçleri özenle kullanmak, Tüm çalışmalarında verimliliğe, tasarrufa ve kaliteye özen göstermek. Servisin temiz, düzenli olmasını sağlamak, İş sağlığı ve güvenliği kurallarına uygun olarak çalışmak, Yöneticisine raporlama yapmak

  Aranan NiteliklerDoğalgaz ile çalışan buhar kazanları hakkında minimum 2 yıl tecrübeli olan, Tercihen Doğalgaz ile çalışan buhar kazanı çalıştırmak üzere “Kazancı Belgesi” sahibi olan, 30 yaşını aşmayan, Mekanik ve sıhhi tesisat işlerinde tecrübeli olan, Vardiyalı sisteme göre çalışmasında bir engel bulunmayan, Ekip çalışmasına yatkın olan, Dikkatli, titiz ve sorumluluk sahibi olan, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Bedenen ağır ve tehlikeli işlerde çalışmaya engel bir durumu bulunmayan, Askerlik görevini yerine getirmiş olan, Tercihen Gebze, Darıca, Tuzla, Pendik civarında ikamet etmek veya ikamet etmesinde bir engeli bulunmayan, Disiplinli, çalışkan verilen görevi yerine getirebilecek çalışma arkadaşı arıyoruz.

  Sektör: Endüstri, Enerji, Metal Sanayi

  Pozisyon: Tekniker, Teknisyen, Operatör

 • İş AçıklamasıDanışmanlığını yürüttüğümüz Elektrik - Elektronik sektöründe yer alan uluslararası pazarda başarılı ve lider konumda olan müşterimiz için "Yönetici Asistanı" arıyoruz. Genel Müdür’e günlük işlerde yardımcı olmak, ondan gelen talep ve görevleri yerine getirmekten, Genel Müdür’ün talebi doğrultusunda gerekli organizasyonların yapılmasından ve takip edilmesinden sorumlu olacaktır.

  Aranan Nitelikler• Üniversite mezunu, • Benzer pozisyonda en az 2 yıl iş tecrübesi olan, • İyi derecede İngilizce, tercihen ek olarak Almanca bilen, • Sorumluluk sahibi, temsil yeteneği kuvvetli, disiplinli, takip becerisi gelişmiş ve sonuç odaklı çalışan, • Diksiyonu düzgün, pozitif yaklaşıma sahip, prezantabl, • Yurt içi/yurtdışı seyahat engeli olmayan, • MS Office (Word, Excel, Powerpoint) bilen.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Enerji, Endüstri

  Pozisyon: Yönetici Asistanı

 • İş AçıklamasıDanışmanlığını yaptığımız global arenada faaliyet gösteren şirketin Gebze Darıca'daki fabrikasında kojenarasyon bölümünde görev almak üzere aşağıdaki yetki ve sorumlulularla çalışacak, belirtilen nitelikleri taşıyan BAY çalışma arkadaşları arıyoruz. Yetki ve Sorumluluklar: Çalışan sistemlerin uygun ve verimli bir şekilde çalışmasını sağlamak, ölçüm ve kayıtlarını sürekli ve düzenli olarak tutmak Oluşabilecek arızalara müdahale etmek, İş sağlığı ve güvenliğine uygun olarak çalışmak. Yöneticisine raporlama yapmak,

  Aranan NiteliklerMeslek Lisesi yada Meslek Yüksek Okulu mezunu GE-Jenbacher motorları konusunda tecrübeli İçten yanmalı gaz motorlarını operasyon ve işletmesi konusunda tecrübe sahibi Vardiyalı düzende çalışacak Ekip çalışmasına yatkın Dikkatli, titiz, sorumluluk sahibi Askerliğini yapmış

  Sektör: Endüstri, İmalat, Enerji

  Pozisyon: Teknisyen

 • Area Cevre ve Geri Dönüşüm Teknoloji İnşaatİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 25 Mart 2017

  İş Açıklamasıİstanbul Anadolu ve Avrupa, bölgelerinde görevlendirilmek üzere "Bölge Satış Temsilcileri" alınacaktır. Sorumlu olduğu bölgede bulunan fabrika, organize sanayi işlemeleri ve endüstriyel her türlü işletmeye, endüstriyel ve kimyasal malzeme satışı amacıyla ziyaretler düzenlemek, Firma müşterilerini düzenli olarak ziyaret ederek,yeni satışlar yaratmak ve mevcut satışın devamlılığını sağlamak, Firma portföyüne yeni müşteri ve satış kanalları kazandırmak, Ürün uygulamaları yaparak ürünlerimizi tanıtmak , İşletmelerin ihtiyaçları tespit ederek sonuç odaklı sıcak satışlar yapmak, Bölgesinde piyasa araştırması ve rakiplerin potansiyel satış davranışlarını takip etmek , Yeni potansiyel müşterilerin tespitini yapmak, hizmet verilen müşteri sayısını artırmak, Verilen bütçe hedeflerini tutturmak.

  Aranan NiteliklerÜniversite veya Meslek Yüksek Okulların , “tercihen ,endüstri, makine, kimya, çevre, otomotiv “ mühendislik bölümlerinden mezun, Teknik eğitim fakülteleri ve Yüksekokullar veya Teknik ve endüstri Meslek Lisesi mezunları, Tercihen teknik eğitimi almış olmak, Satış faaliyeti konusunda en az 2 yıllık tecrübe sahibi olmak, Tercihen Endüstriyel Yağ satışı ve Metal İşleme veya benzer endüstriyel satış pozisyonlarında deneyim sahibi olmak, Teknik konuları anlayabilme ve anlatabilme becerisine sahip olmak, Satış teknikleri ve uygulamaları konusunda bilgi ve tecrübe sahibi olmak, Satış konusunda kendisine güvenen olmak, İletişim ve insan ilişkilerinde yetenekli, güler yüzlü, enerjik ve sonuç odaklı olmak, Erkek adaylar için askerlik hizmeti ile ilişiği olmamak, Liderlik özelliği ve güçlü insan ilişkileri sahibi olmak, Hitabeti düzgün, etkili konuşabilen olmak, Yüksek kişisel ve kurumsal temsil kabiliyeti sahibi olmak, B sınıfı ehliyet sahibi, aktif araç kullanıcısı,Seyahat engeli olmayan,

  Sektör: Endüstri, Kimya

  Pozisyon: Bölge Sorumlusu

 • Teknopalasİstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıKartlı geçiş, RFID ve kamera teknolojileri temelli otomasyon yazılımları geliştiren, kamuda ve özel sektörde projeler üreten firmamıza tecrübeli ‘Satış Mühendisi’ alınacaktır. Şirket değerlerini koruyup müşteri portföyünü geliştirerek şirketini sahada en iyi şekilde temsil etmek, Sorumlu olduğu bölgede aktif ziyaretler ve aktiviteler yaparak satış potansiyeli yaratmaya yönelik sürekli yeni fırsatlar geliştirmek, Şirket satış hedefleri ile uyumlu bireysel hedeflerini gerçekleştirmek, Bölgesinde pazarlama faaliyetlerini yürüterek marka bilinirliğini ve müşteri bağlılığını artırmak, Müşteri ile ilişkilerinin sürekliliğini sağlayarak müşteri memnuniyetinin artırılmasına yönelik katkıda bulunmak.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun, En az 1 yıl sektörel saha tecrübesi olan, Karşılaştığı engelleri zorlayıp hedeflere ve sonuca ulaşmaktan keyif alacak, Müşteri ile kaliteli ve kalıcı bağlılık oluşturabilecek, Randevu ve referans yöntemi ile iş planlaması yapabilecek, İş takibi yüksek ve sonuç odaklı, İletişim becerisi yüksek ve özel müşterileri yönetebilecek, Aktif araç kullanabilen, Sunum hazırlama ve sunma becerisi yüksek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden veya edebilecek, Bay - Bayan.

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, Endüstri, Otomasyon

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Sorumlu, Uzman, Uzman Yard, Yetkili

 • EnpayKocaeli 24 Mart 2017

  İş AçıklamasıKocaeli Başiskele'de kurulu, Elektrik Trafosu Komponentleri üretmekte olan fabrikamızın Yardımcı İşletmeler/Mekanik Atölye biriminde görevlendirilmek üzere.

  Aranan NiteliklerEML/MYO Makine, Makine Resim Konstrüksiyon veya Makine Ressamlığı bölümünden mezun, Autocad'e hakim Inventor programı ile çalışmış, En az 2 yıl deneyimli, 25-35 yaş aralığında, Askerliğini tamamlamış, Kocaeli'de ikamet eden (Gebze tarafına servisimiz yoktur)

  Sektör: Endüstri, İmalat, Makine

  Pozisyon: Teknik Ressam

 • İş AçıklamasıElektronik sistemler konusunda uzmanlaşmış firmamızda; Yangın alarm ve otomasyon sistemlerinin tasarım ve tekliflendirilmesinde aktif rol alacak

  Aranan Niteliklera. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun b. Analitik düşenebilen, c. Tercihen teklif hazırlama konusunda tecrübeli d. Proje okuyabilen, e. Dinamik, yoğun iş temposunda çalışabilen, f. Diksiyonu düzgün, g. Prezantable, e. Tercihen Seyahat engeli olmayan, f. Tercihen İngilizce ya da bir yabancı dil bilen g. Tercihen aktif araç kullanabilen, h. Kariyer beklentisi olan, ı. KESİNLİKLE Sigara kullanmayan, Not: 1. Tüm başvurular kesinlikle gizli tutulacaktır. 2. işyeri Yakacık/Kartal dadir

  Sektör: Endüstri, Elektrik ve Elektronik, İnşaat

  Pozisyon: Koordinatör, Yönetmen, Müdür, Yönetici, Sorumlu

 • İş AçıklamasıŞirketimize aşağıdaki niteliklere uygun “Satış Sorumlusu” aranmaktadır. Elektrik Pano Satışı konusunda deneyimli. • Üniversitelerin Pazarlama , İşletme , Tercihen Elektrik, Elektrik-Elektronik Mühendisliği, Teknik Öğretmenlik veya Meslek Yüksek okullarının Elektrik bölümünden mezun, • MS Office uygulamalarına hakim, • Tercihen 35 yaşın altında, • B sınıfı sürücü ehliyetine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen, • Seyahat engeli bulunmayan, • Önceliklendirme ve planlama becerisi yüksek olan, • İletişim yeteneği güçlü, • Ekip çalışmasına yatkın, • İş farkındalığı ve Karar verme becerisine sahip, • Değişime ve yenilikçi fikirlere açık, • Performans odaklı çalışabilecek,

  Aranan Nitelikler• Sorumluluk sahasındaki müşterilerin planlı ziyaretlerini gerçekleştirmek, • CanOzanPano markasının ve tüm ürünlerinin tanıtımını yapmak ve bu ürünler ile ilgili yeni müşteriler bulmak, yeni pazarlar araştırmak, • Sorumluluk sahasındaki projelerin takibini gerçekleştirmek; bu projelerle ilgili tanıtım ve satış faaliyetlerini gerçekleştirmek. • Rakip firmaların faaliyetlerinin takibini yapmak ve bu faaliyetleri zamanında raporlamak, • Bölgesindeki müşterilerin başta finansal veriler olmak üzere her türlü bilgisine sahip olmak, • Müşterilerin soru ve sorunlarına çözüm sunmak; bunların çözümü için gerekli kişi ve departmanlar ile koordinasyonu sağlamak, • Ürün tanıtımı ve marka bilinirliğini arttırmaya yönelik faaliyetler düzenlemek,

  Sektör: Endüstri

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • EnpayKocaeli 24 Mart 2017

  İş AçıklamasıKocaeli Başisele'de kurulu Elektrik Trafosu Komponentleri üretmekte olan fabrikamızın, Yüksek Gerilim Elektrik Dizayn departmanında, Ar-ge çalışmalarına destek olacak Dizayn Mühendisi alınacaktır.

  Aranan NiteliklerElektrik Mühendisliği bölümü mezunu, Literatür araştırmasına yatkın, Programlama dillerinden birine hakim, Autocad ve office uygulamalarını kullanabilen, En az intermediate seviyede İngilizce bilen, Askerliğini tamamlamış, 22-27 yaş arası, Kocaeli'de ikamet eden (Gebze tarafına servisimiz yoktur)

  Sektör: Endüstri, İmalat, Enerji

  Pozisyon: Mühendis

 • İş AçıklamasıSthill Converting Equipments Markamız adı altında, Ambalaj Makina Ekipmanları imalatı yapan firmamızın, Montaj&Depo bölümünde çalışacak, Endüstri meslek lisesi Torna Tesviye, CNC, Makina Metal bölümlerinden birinden mezun olan, Tercihen daha önce montaj veya depo operatörü olarak çalışmış, resim okuma bilgisi olan, standart ölçü aletleri kullanma bilgisine sahip askerliğini yapmış 22 - 40 yaş aralığında elemanlar alınacaktır.

  Aranan NiteliklerAskerliğini yapmış, 20 - 40 yaşları arasında, Endüstri Meslek Lisesi Torna Tesviye, Makina - Metal, CNC vb. bölümlerinden mezun olmuş, Teknik resim okuma ve ölçü aleti kullanma bilgisi olan Tercihen daha önce Montaj ve Depo hatlarında çalışmış olan

  Sektör: Endüstri, Otomotiv, Makine

  Pozisyon: Eleman, Operatör

 • TORCH CONSULTANCYAnkara, Konya, Kayseri, İstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıTORCH Consultancy, Türkiye genelinde insan kaynakları danışmanlığı hizmetleri vermektedir. Yerli ve uluslararası firmaların pazarlama, satış, finans, risk, IT, denetim ve yönetim alanlarında her biri 20 yıldan uzun süre çalışmış profesyoneller tarafından kurulan şirketimiz, bünyesinde barındırdığı bu birikimi şirketler ve bireylerin ortak faydaları doğrultusunda kullanmaktadır. Hizmetlerimiz: • Yönetici ve çalışan seçme / yerleştirme, • Eğitim danışmanlığı, • Yönetim danışmanlığı ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- POZİSYON: ENDÜSTRİYEL SATIŞ MÜHENDİSİ Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, ülkemizin önde gelen madeni yağ ve gres üretici firmalarından birinde, Ankara, Kayseri ve Konya bölgesi için ‘’Endüstriyel Satış Mühendisi’’ arayışımız bulunmaktadır. • Endüstriyel Madeni Yağlar satış ekibine katılacak ve Bölge Yöneticisi’ne bağlı olarak çalışacak, • Sorumlu olduğu bölgedeki kurumsal müşterilerin sanayi tesislerinde kullandıkları makine ekipmanlarına, firmanın geniş endüstriyel yağ ürün gamı ile teknik fayda satışı ile çözüm üretecek, • Satış faaliyetlerinde aktif görev alarak sorumlu olduğu bölgede mevcut müşteri ilişkilerini yönetebilecek ve yeni müşteri portföyünü yaratacak, • Mevcut ve yeni kazanılacak müşterilere tam müşteri memnuniyeti doğrultusunda, firma hedef ve politikalarına uygun olarak ihtiyaç duyulan çözümü sunacak, • Müşteri taleplerini anlayabilmek-cevaplayabilmek için görüşmeler ve keşifler yapacak ve raporlayacak, bu görüşme ve keşifler doğrultusunda teklifleri hazırlayarak, müşteriye sunumu ve satışın gerçekleştirilmesi sağlayacak, • Sorumluluk alanı dahilinde pazar araştırması yaparak, rakipleri ve ürünleri takip edecek ve saha raporlarını Bölge Yöneticisi’ne sunacak, • Projelerin her aşamasında aktif olarak görev alacaktır.

  Aranan Nitelikler• Tercihen Endüstriyel Yağ Satışı alanında deneyimli ya da akü, jant, otomotiv, lastik, madeni yağ, akaryakıt, döküm sanayi, demir-çelik, endüstriyel sarf malzemeleri, takım tezgâhları, rulman, kesici veya metal işleme sektörü gibi benzer alanlarda en az 3 yıl aktif satış tecrübesi edinmiş, • Üniversitelerin Makine Mühendisliği, Metalurji/Malzeme Mühendisliği veya Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun, • Mevcut müşteri portföyünü geliştirecek, bölgesinde iş akışını yönlendirecek, • B sınıfı ehliyet sahibi, aktif araç kullanan ve seyahat engeli olmayan, • MS Office programlarını etkin şekilde kullanabilen, • Tercihen İngilizce bilen, • Motivasyonu yüksek ve uzun soluklu çalışmayı ilke edinmiş, • İnsan ilişkilerinde başarılı, etkili iletişim becerisine sahip, • İkna yeteneği kuvvetli, prezantabl, • Askerlik hizmetini tamamlamış, • Ankara, Kayseri veya Konya’da ikamet eden.

  Sektör: Akaryakıt/Petrol ve ürünleri, Endüstri

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

İş Habercisi - Endüstri İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?