Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Endüstri İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Endüstri
 • Bakım-Montaj Teknisyeni

  Manpower Bakırköyİstanbul Avrupa 18 Ekim 2017

  İş AçıklamasıHidrolik parçaların montajını gerçekleştirmek Bakım, onarım çalışmalarını yürütmek

  Aranan NiteliklerHidrolik sektöründe faaliyet gösteren müşteri firmamız adına aşağıda belirtilen niteliklerde"Bakım-Montaj Teknisyeni" arayışımız bulunmaktadır. Teknik meslek lisesi veya meslek yüksekokulu mezunu Tercihen hidrolik veya pnömatik temel bilgi sahibi 1 – 2 yıl süre fabrikaların bakım ekibinde veya servislerde çalışmış Office programlarını kullanmış veya kullanabilen B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen Seyahat engeli olmayan Askerlik görevini tamamlamış olan Beylikdüzü-Bakırköy güzergaında E-5e yakın ikamet eden

  Sektör: Danışmanlık, Otomotiv, Endüstri

  Pozisyon: Bakım Onarım Teknikeri, Teknisyen

 • İş AçıklamasıOtomotiv sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için, aşağıdaki nüteliklere sahip " Genel Tesisler Yönetmeni" arıyoruz; Kojenerasyon ünitesinin bakımının yapılması ve işletilmesinin sağlanması, Tecnocenter ısıtma soğutma sistemi takibi ve onarımının yaptırılması, Üretim sandık tamirlerinin yaptırılması ve taşeronlarının takibi, Yardımcı tesislerde soğutma kuleleri, ısıtma ve soğutma çevriminin takip edilerek istenen özellikteki suyun sistemde olmasının sağlanması, Fabrikadaki basınçlı havanın takip edilmesi. Kompresörlerin bakımı ve işletilmesinin sağlanması, Data, UPS, Kamera istemi, ses yayın, Yangın ihbar sistemi bakımı ve takibi, Bina onarım, inşaat işleri, boya, sıhhi tesisat işleri, çatı takibi ve onarımların yapılması, Elektrik Piyasa Mali Uzlaştırma Müdürlüğü (PMUM) ile ilgili tüm çalışmaların yapılması ve her ay uzlaştırma işlemlerin takip edilerek faturalandırılmasının sağlanması Enerji tasarruf ve enerji raporlamaların ilgili kurumlara zamanında raporlanmasının yapılması, Her türlü çalışan ve iş güvenliği tedbirlerinin alınmasının sağlanması, uygun olmayan çalışma şartlarında yetkisinin kullanılarak uygulamanın durdurulması, Toplam Kalite Yönetimi, Çevre Yönetim Sistemi, İSG Yönetim Sistemi, İş Mükemmelliği ve Özdeğerlendirme çalışmalarında görev alınması.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Elektrik Mühendisliği veya Elektrik Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, Benzer görevlerde en az 5 yıl deneyimli, İyi seviyede İngilizce bilgisi olan, Enerji Yöneticisi Belgesi sahibi, YG İşletme sorumluluğu Belge sahibi, Topraklama Sorumluluğu belgesi sahibi, İSO 50001 Enerji Yönetim Sistemi uygulamasında tecrübeli, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Düzce’de ikamet eden/edebilecek olan.

  Sektör: Otomotiv, Endüstri, Kimya

  Pozisyon: Yönetici

 • Vardiya Operatörü

  Linde GazKocaeli 17 Ekim 2017

  İş Açıklaması100 ülkede 65,000 çalışanıyla endüstriyel-medikal-özel gazlar ve mühendislik alanlarında lider konumda olan Linde Grubu’nun Türkiye birimini oluşturan Linde Gaz A.Ş., Gebze merkez olmak üzere yurdumuzun muhtelif bölgelerinde üretim, dolum, dağıtım tesislerinin yanı sıra yaygın bayi ağı ile sanayimize ve sağlık sektörümüze hizmet vermektedir. Hidrojen Üretim ve Tüp Dolum ile Azot üretim tesislerini işletmek, Tesis performansını takip etmek, Gereken bakım ve iyileştirici çalışmalara katılmak, Şirket güvenlik prosedürünü uygulamak ve uygulatmak Tüm faaliyetlerinde Linde Dürüstlük (Integrity) kriterlerine uyumlu davranmak. Linde’ de çalışmayı neden seveceksiniz? Hangi fonksiyon altında çalışıyor olursak olalım, Linde Group’ta kendimizi ürünlerimizle tanımlarız. Gaz sektöründe köklü geleneği olan bir firma olarak, yalnızca müşterilerimiz ve yüksek kaliteli ürünlerimize değil, aynı zamanda çalışanlarımıza da çok önem veririz. Bizimle çalışırken, güvenli bir iş alanı, yüksek güvenlik standartları, yöneticilerimizin güvenliğe olan gerçek adanmışlığını görebilirsiniz.

  Aranan NiteliklerBu göreve uygunluğunuz için gerekenler Şirketimizin Ali Kahya İzmit bölgesinde görevlendirilmek üzere; Meslek liselerinin Elektrik/Elektronik bölümleri ile meslek yüksek okullarının Elektrik bölümlerinden mezun, Proses makinaları, ekipman ve enstrüman bilgisine sahip, Tercihen PLC, SCADA tecrübesi olan Konusunda en az 3 yıl deneyimli, Vardiyalı çalışmaya engeli olmayan, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Sözlü ve yazılı orta düzeyde İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Seyahat engeli olmayan, Sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen. Vardiya Operatörü aranmaktadır.

  Sektör: Endüstri, Kimya, Enerji

  Pozisyon: Teknisyen, Operatör

 • CNC Operatörü

  Manpower Bakırköyİstanbul Avrupa 18 Eylül 2017

  İş AçıklamasıTeknik resmini aldığı parçanın kesici takımlarını seçip ayarlayacak, Bağlama yöntemine karar verecek, Programını yapıp işleyebilecek.

  Aranan NiteliklerKalıp sanayinde faaliyet gösteren yabancı sermayeli müşteri firmamız için "CNC Operatörü" arıyoruz. En az lise mezunu olmak (Tercihen endüstri meslek lisesi,teknik lise), CNC işleme merkezi tezgahlarında en az 3-5 yıl deneyimli olmak (tercihen kalıp sektöründe), Fanuc / Siemens / Heidenein kontrol ünitelerinden birine hakim, Kesici takım / iş bağlama / ölçme yöntemleri hakkında bilgi sahibi, İş Güvenliği kurallarına uygun çalışabilecek, Esenyurt ve civarında ikamet etmek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini yapmış olmak.

  Sektör: Danışmanlık, Endüstri, İmalat

  Pozisyon: Operatör

 • Mekanik Teknisyeni

  Linde GazKocaeli 17 Ekim 2017

  İş Açıklaması100 ülkede 65,000 çalışanıyla endüstriyel-medikal-özel gazlar ve mühendislik alanlarında lider konumda olan Linde Grubu’nun Türkiye birimini oluşturan Linde Gaz A.Ş., Gebze merkez olmak üzere yurdumuzun muhtelif bölgelerinde üretim, dolum, dağıtım tesislerinin yanı sıra yaygın bayi ağı ile sanayimize ve sağlık sektörümüze hizmet vermektedir.   Tüp dolum tesislerinde ihtiyaç duyulan yenilemelerin, imalat ve montajı ile ilgili tesislerin yıllık bakım programlarına göre yıllık bakım faaliyetlerini gerçekleştirmek Faaliyetler ile ilgili raporlama yapmak Tüm faaliyetlerinde Linde Dürüstlük (Integrity) kriterlerine uyumlu davranmak.  

  Aranan NiteliklerŞirketimizin Gebze bölgesinde görevlendirilmek üzere; Tercihen meslek yüksekokulu ya da meslek liselerinin Makina veya benzeri bölümlerinden mezun olmak Tercihen endüstriyel tesislerde kaynaklı imalat, montaj ve bakım vb. alanlarda en az 2 yıl tecrübeli MS Office programlarını etkin kullanabilen Temel düzeyde yazılı ve sözlü İngilizce bilen Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış Sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanan Tercihen forklift kullanma belgesi sahibi Seyahat engeli olmayan Ekip çalışmasına yatkın Mekanik Teknisyeni aranmaktadır.

  Sektör: Kimya, Endüstri, Enerji

  Pozisyon: Teknisyen, Tekniker, Operatör

 • İş AçıklamasıŞirketimizde Gaz Yakan Cihazlar Direktifi Kapsamında Mühendis olarak görev yapacak, aşağıda belirtilen özellikleri taşıyan, takım arkadaşı arıyoruz.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Makine Mühendisliği Bölümlerinden mezun, Gaz Yakan Cihazlar Direktifi konusunda en az 2 yıl tecrübeli, Kombi, sıcak su kazanı, endüstriyel mutfak, pişirici vb. ürünlerin imalatında; üretim, kalite kontrol, AR-GE alanlarında en az 2 yıl çalışmış, Seyahat engeli bulunmayan, Tercihen iyi seviyede İngilizce bilen, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif araç kullanılabilen, Erkek adaylar için-askerlik ile ilişkisi olmayan Takım çalışmasına yatkın,dinamik,sorumluluk sahibi, Tercihen Bursa veya İstanbul'da ikamet eden.

  Sektör: Endüstri, Belgelendirme/Marka/Patent, Mühendislik

  Pozisyon: Mühendis, Uzman, Sorumlu, Denetçi

 • Fuar ve Sergi Lojistiği Uzmanı

  Ekol Lojistikİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıVerilen projenin takibini yapacak, Gerektiğinde yurtdışında projenin takibini yapabilecek, Yurtiçi ve yurtdışında fuarlara katılan müşterilerimizin termine bağlı uluslararası nakliye ve diğer tüm lojistik süreçlerini, optimum kaynak yönetimi ile organize edecek Fuar ve Sergi Lojistiği Uzmanı arayışımız bulunmaktadır

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin 4 yıllık eğitim veren bölümlerinden mezun, Tercihen fuar lojistiği alanında tecrübe sahibi, İyi derecede yazılı/sözlü İngilizce ve/veya Almanca bilen, Problem çözme ve analiz becerilerine sahip, Yurtdışı seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Tercihen B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen,

  Sektör: Endüstri, Lojistik, Fuar ve Organizasyon

  Pozisyon: Sorumlu, Uzman, Uzman Yard, Şef / Amir

 • İş AçıklamasıDünyanın önde gelen boya markası PPG' nin distribitörlüğünü yapan firmamız Ağır sanayi- Genel Sanayi - hafif sanayi - Savunma sanayi - Havacılık ve Oto gruplarında satış yapan firmamız satış sonrası destek için Teknik eleman (boyacıya )ihtiyaçımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerAğır Sanayi Boyaları Genel Sanayi Boyaları - Araç üstü ekipman Boyaları- Oto boyalarından Anlayan HVLP -Airless- Airmix- gibi makinaların kullanımına hakim Yüzey hazırlığı macun zımpara ilk kat - sonkat gibi konulara hakim. Boya uygulamasını bilen Uygulama işlerinden Anlayan Satış sonrası teknik destek Ustalara bilgi ve eğitim verebilecek İkili ilişkileri iyi prezantabl, ekip çalışmasına önem veren Genç- Dinamik -Çalışkan Arkadaşlar Aramaktayız.

  Sektör: Endüstri, Kimya, Otomotiv

  Pozisyon: Boyahane Ustası

 • İş AçıklamasıOtomotiv yedek parça sektöründe faaliyet gösteren işletmemizin Kemalpaşa' da yer alan fabrikasında, Talaşlı İmalat Bölümünde çalışacak '' CNC TORNA OPERATÖRÜ '' arayışımız bulunmaktadır. ## İŞE ALINAN ADAYLARIMIZ SERİ ÜRETİMDE YER ALAN PARÇALARIMIZIN BELİRTİLEN İŞ EMRİ ADEDİNDE, TEKNİK RESME UYGUN ÜRETİMİNİ SAĞLAYACAKLARDIR. ##

  Aranan NiteliklerMinimum 6 ay deneyime sahip, Kumpas, Mikrometre, Mihengir vb. ölçüm aletlerini kullanabilen, Teknik resim okuyabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, Gelişmeye ve öğrenmeye açık. ### İŞE ALINAN ADAYLARIMIZ VARDİYALI ÇALIŞACAKLARDIR. ### ----VARDİYA SAATLERİMİZ (TOPLAM 3 VARDİYA): 07:30-15:30, 15:30-23:30, 23:30-07:30 ...

  Sektör: Otomotiv, Endüstri, İmalat

  Pozisyon: Operatör, Ustabaşı, Usta, Usta Yardımcısı

 • Tendering & Sales Engineer

  EnerSys Aküİstanbul Anadolu 18 Ekim 2017

  İş AçıklamasıLead document flow for tender preparation Perfect mail and task following, able to overcome daily agenda. Managing RP sales operations, ensuring on time responses to customer needs. Be able to coordinate dispatches with customers and cooperate with invoicing team Following receivables and report to RP Sales Manager Holding stock information and regular report to RP Sales Manager Prepare and maintain quotations, offers and orders with pricing and conditions issued by the sales team. To maintain and record the quotations, offers and orders of customer in a tidy and orderly fashion. To handle all customer enquiries in a prompt, efficient and courteous manner at all times To understand and prepare technical documentation

  Aranan NiteliklerUniversity degree / Engineering is a must. English is a must (Writing/Speaking advanced level) Technical background will be an asset Basic knowledge of international logistics proccess will be an asset Computer literacy is essential Good level of MS Office knowledge will be an asset Military obligation should be completed or postponed for minimum 3 years for male candidates. Self-motivated and able to prioritize workload Good communication skills Able to problem solve and act quickly Ability to be part of a “solutions “ orientated team Preferably to live in Asian side of Istanbul Result Oriented Act with speed, agility , pragmatism & sense of emergency Able to travel abroad · · ·

  Sektör: Endüstri, Elektrik ve Elektronik, Dış Ticaret

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • İş AçıklamasıElektronik sistemler konusunda uzmanlaşmış firmamızda; Yangın alarm ve otomasyon sistemlerinin tekliflendirilmesinde aktif rol alacak

  Aranan Niteliklera. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun b. Analitik düşenebilen, c. Tercihen teklif hazırlama konusunda tecrübeli d. Proje okuyabilen, e. Dinamik, yoğun iş temposunda çalışabilen, f. Diksiyonu düzgün, g. Prezantable, e. Tercihen Seyahat engeli olmayan, f. Tercihen İngilizce ya da bir yabancı dil bilen g. Tercihen aktif araç kullanabilen, h. Kariyer beklentisi olan, ı. KESİNLİKLE Sigara kullanmayan, Not: 1. Tüm başvurular kesinlikle gizli tutulacaktır. 2. işyeri Yakacık/Kartal dadir

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Endüstri, İnşaat

  Pozisyon: Yönetmen, Uzman, Uzman Yard, Yönetici, Sorumlu

 • Kalite Yönetim Sorumlusu

  Proworkistİstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıKalite Politikasının tüm personel tarafından benimsenmesi ile ilgili çalışmalarda bulunmak, politika gerekliliklerine uyulmasını sağlamak. ·Yönetimin Gözden Geçirmesi Toplantıları' nın organizasyonunu yapmak, toplantıların gündeme ve amacına uygun gerçekleşmesini sağlamak, tutanaklarını hazırlamak ve ilgili birimlere dağıtmak. ·Süreç ve sistem geliştirme faaliyetlerini yürütmek.

  Aranan Nitelikler·ISO 9001 kalite yönetim sistemine hakim ·ISO 9001-2008 kalite sistemi konusunda tecrübe sahibi ·ISO9001:2015 geçişini yapabilecek ·AS9100 Kalite sistemi konusunda tecrübe sahibi ·OHSAS 18001 İSG yönetim sistemi hakkında bilgi sahibi ·TS16949 alt yapısını kurup geliştirebilecek ·Sahada bilfiil çalışabilecek ·Dokümantasyon sistemleri konusunda tecrübeli ·PPAP / APQP, MSA, SPC, FMEA çalışmalarını bilen, ·Sistematik kalite araçlarını bilen (4M, 5N1K, 5 Neden, vb.), ·8D başta olmak üzere Problem Çözme Teknikleri konusunda bilgi sahibi ·Tercihen 6 Sigma, Yalın Üretim, 5S, Kaizen, FMEA gibi problem çözme teknikleri hakkında bilgi sahibi · İç Denetçi Belgesine Sahip ·Office programlarını ve ofis araçlarını iyi derecede kullanabilen ·Ölçüm aletlerini iyi derecede kullanabilen ·Düzenli ve disiplinli ·İnsan ilişkileri kuvvetli ·Hafta sonu ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek ·Tercihen İngilizce bilen ·Takım çalışmasına uyum sağlayabilecek

  Sektör: Makine, Endüstri, Diğer

  Pozisyon: Sorumlu, Yönetmen, Koordinatör, Yönetici, Müdür

 • İş AçıklamasıMeslek Yüksek Okulu / Endüstri Meslek Liseleri'nin elektrik bölümlerinden mezun, MS Office programlarını ektin şekilde kullanabilen, Elektrik projesi okuyabilen, pano montajı yapabilecek, Sahada devreye alabilecek, Seyahat engeli bulunmayan, B sınıfı ehliyet sahibi, aktif araç kullanabilen, İnsan ilişkileri güçlü, hırslı ve azimli, Dinamik, disiplinli, analitik düşünme yeteneği gelişmiş, Konusunda tecrübeli ya da yetiştirilmek üzere, Askerlik hizmetini tamamlamış,

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Endüstri, Elektrik ve Elektronik, Metal Sanayi

  Pozisyon: Tekniker, Teknisyen

 • İş AçıklamasıKurulduğu günden bu yana kalite çalışmalarına devam eden ve bugün itibariyle ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001 ve ISO TS 16949 belgelerine sahip olan ER-BAKIR alt bölümde belirtilen özelliklere sahip ve ailesinin üyesi olmak isteyen adaylarla çalışmak istemektedir. ER-BAKIR 2005 yılında Kalder tarafından yapılan değerlendirme sonucu büyük işletmeler kategorisinde "Ege Bölgesi Kalite Büyük Ödülü” nü kazanmıştır. 2007 yılında global İK danışmanlık şirketi Hewitt-ide’ nin Türkiye genelinde 12 bin çalışan arasında yaptığı "En İyi İşyeri” araştırmasında ilk 5 şirket arasında yer almış, ayrıca 2012 yılı İSO 500 araştırmasında 23. sırada yer almıştır. Bu bir "Genel Başvuru" ilanıdır ve belirli bir pozisyona bağlı olarak yayınlanmamaktadır. Bu ilana yapılan başvurular uygun pozisyonlar için değerlendirilmeye alınacaktır. Başvuru yapan adayların ön yazılarında uzmanlık alanlarını, hangi pozisyonlarda görev yapabileceklerini, engellerini ve heyet raporlarında yazan işgücü kaybı yüzdesini belirtmelerini rica ederiz.

  Aranan NiteliklerTürkiye İş Kurumu’na kayıtlı ve yasa gereği engelli kadrosu kapsamında değerlendirilebilecek olmak (%40 ve üzeri), Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya muaf olmak, Denizli’ de ikamet etmek veya ikamet edebilecek olmak.

  Sektör: Endüstri, İmalat, Metal Sanayi

  Pozisyon: Mühendis, Uzman, Uzman Yard, Eleman, Görevli

 • İş AçıklamasıGüneşli'de bulunan Fabrikamızın Plastik Enjeksiyon Bölümüne

  Aranan NiteliklerTeknik Liselerin veya Teknik Yüksekokulların ilgili Bölüm mezunu, Plastik Enjeksiyon Bölümünün Teknik ve İdari sorumluluğunu alabilecek, Enjeksiyon Makinaları,Plastik kalıpları ve plastik malzemeler konusunda tecrübeli, Bağcılar/Güneşli ve civarında ikamet eden, Plastik Enjeksiyon Bölüm Amiri alınacaktır.

  Sektör: Endüstri

  Pozisyon: Şef / Amir

 • İş AçıklamasıDanışmanı olduğumuz, 97% 'si halka açık; global arenada ve metal imalat sektöründe faaliyet gösteren güçlü bir şirketin Bulgaristan'da, Shumen şehrinde kurmakta olduğu fabrikada çalışmak üzere Genel Muhasebe Uzmanı arıyoruz. Adaylarımız Bulgaristan'a yerleşecek ve orada çalışacaklardır. Anadil ve ya anadile yakın düzeyde Bulgarca bilinmesi gerekmektedir.

  Aranan Nitelikler- Advanced ya da anadil düzeyinde Bulgarca bilmek (tercihen 2.yabancı dil olarak çok iyi düzeyde İngilizce bilmek) -Min 5 yıl Bulgaristan'da yaşayabilecek -Bulgaristan'daki vergi ve muhsebe sistemlerine, hesap planlarına , resmi kurumlarla ilişkilerin sürüdürülmesine, muhasebe evraklarının ülke kanunlarına göre hazırlanmasına, defterlerinin tutulmasına, Bulgaristan kanunlarına uygun şekilde düzenlenecek muhasebe sisteminin oluşturulmasına ve fabrika ortamının gerektirdiği diğer tüm muhasebe, vergi ve yükümlülük mezuatlarında min. 5 yıl Bulgaristan'da çalışma tecrübesine sahip olmak , -Konusu ile ilgili Bulgaristan'daki tüm iş akışlarını resmi kurum ve kuruluşlar nezdinde de yönetebilecek tecrübeye sahip olmak, -Min 5 yıl Bulgaristan'da yaşayabilecek -Üniversitelerin tercihen 4 yıllık bölümlerinden mezun olmak, -Erkek adaylariçin askerliği tamamlamış olmak -Evli adaylar için tercihen ailesi ile Bulgaristan'da yaşayabilecek durumda olmak -Hali hazırda Bulgaristan'da yaşayan ve Shumen kentinde hemen işe başlayabilecek durumda olan adaylar tercih sebebidir. * Neta İnsan Kaynakları Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. ; Türkiye İş Kurumu’nun 06.08.2014 tarih ve 687 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir.

  Sektör: Endüstri, İmalat, Metal Sanayi

  Pozisyon: Yönetici, Uzman

 • İş AçıklamasıKocaeli Başiskele'de kurulu elektrik trafosu komponentleri üretilmekte olan fabrikamızda görevlendirilmek üzere.

  Aranan NiteliklerTeknik Eğitim Fakültesi -Makine Öğretmenliği/Elektrik Öğretmenliği/Mekatronik Öğretmenliği/Metal Öğretmenliği/Talaşlı Üretim Öğretmenliği mezunu, İletişim yeteneği güçlü, ekip çalışmasında uyumlu, Ms-Office programlarını iy iderecede kullanabilen, En az orta derecede İngilizce bilen, 23-35 yaş arası, Askerliğini tamamlamış, Kocaeli'de ikamet eden (Gebze tarafına servisimiz yoktur) Üretim Teknisyeni çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: Endüstri, İmalat

  Pozisyon: Teknisyen

 • İş AçıklamasıFabrikamızın Teknik ofis bölümünde görev alabilecek aşağıdaki niteliklere sahip 'Takım Arkadaşı' aramaktayız.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin, Meslek Yüksek Okulu veya Meslek Liselerinin ilgili bölümlerinden mezun, Autocad programını çok iyi seviyede kullanabilen, Tercihen üretim yapan bir işletmede çalışmış, İngilizce bilen Detaylara önem veren, dikkatli ve düzenli çalışmayı prensip edinmiş, Ekip çalışmasına yatkın, gelişime ve öğrenmeye açık, istikrarlı, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan, Uzun süreli çalışmayı düşünen, Anadolu yakasında ikamet eden.

  Sektör: Demir-Çelik, Endüstri, Metal Sanayi

  Pozisyon: Teknik Ressam

 • İş AçıklamasıAdecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz tütün sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için " Elektronik Teknisyeni " arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerTeknik Lise, Teknik Yüksekokul veya Üniversite mezunu, Üretim makinalarına sahip endüstriyel fabrikada bakım teknisyenliği yapmış, Endüstriyel otomasyon, motorlar, sürücüler, sensörler, kumanda, plc sistemleri ve IO lar, operatör paneller kullanmış, arızalarına müdahale etmiş, Tercihen pnömatik konusunda deneyimli, Haberleşme arayüzleri, hız kontrol, sensörler, kameralar, emniyet ekipmanları, robotlar, agv, kumanda bilgisi ve arıza takibi konusunda deneyimli, Tercihen siemens/beckhoff/allen bradley ya da omron gibi plc ve scada programlama dillerinin bir veya birkaçını kullanmış/tercihen hakim, MS Office programlarını kullanabilen, Adecco, İşkur'un denetiminde 26.12.2013 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

  Sektör: Endüstri

  Pozisyon: Teknisyen, Tekniker, Bakım Onarım Teknikeri

 • İş AçıklamasıÇevre, Rafineri ve Endüstri sektörlerinde bulunan tesislerin, kimyasal ve su proseslerine anahtar teslimi sistemlerin kurulumu, üretimi yapılan ürün ve imalatlarının takibinin yapılması ile ilgili çalışılacaktır. Müşterilerden alınan bilgiler doğrultusunda taslak projenin hazırlanarak maliyetlendirme çalışmalarının yapılması, Projeyi müşteri taleplerine, geçmiş deneyimlere, uluslararası güvenlik standartlarına uygun tasarlamak, malzeme kalitesini ve imalat disiplinini buna uygun biçimde öngörmek, Proje zaman planını, terminlere uygun olarak hazırlamak, İlgili bölümler ile iletişim halinde gerekli bilgi/veri/döküman akışını sağlamak, Projenin satınalma, imalat aşamalarında ihtiyaç duyulan çalışmaları ve revizyonları gerçekleştirmek, Proje ekibini yönlendirmek, İşgüvenliği yasal mevzuatlara uygun çalışma sağlamak.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili mühendislik veya teknik bölümlerinden mezun olmak MS Office, Autocad ve MS Project programlarını iyi derecede bilen, Teknik çizim bilgisine sahip ve proje okuyabilen, Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Projelerin iş emirlerinin hazırlanması, takibi ve iş akış seviyesi hakkında bilgi sahibi Analitik düşünce yapısına sahip, araştırmacı ve yeniliklere açık, Sonuç odaklı çalışan, dikkatli, detaylara önem veren, takipçi, Tercihen Tuzla, Pendik, Kartal veya çevresinde ikamet eden veya edebilecek. Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmayan, Yazışmaları yürütecek düzeyde İngilizce bilen Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli olmayan, B sınıfı ehliyet sahibi olup, araç kullanabilen B veya C sınıfı işgüvenliği sertifikasına sahip adayların başvuruları öncelikli değerlendirilecektir.

  Sektör: Endüstri, Akaryakıt/Petrol ve ürünleri, Çevre

  Pozisyon: Mühendis, Tekniker

 • İş AçıklamasıDanışmanlığını üstlendiğimiz üretim sektöründe faaliyet gösteren müşterimizin Bolu'daki fabrikasında görevlendirilmek üzere ''Proje Kalite Mühendisi'' arıyoruz.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Mühendislik bölümlerinden, tercihen Elektrik Mühendisliği bölümünden mezun, Alanında en az 1 yıl tecrübe sahibi, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi konularında bilgisi bulunan ve tercihen ISO 9001:2015 iç denetçi sertifikasına sahip, Tercihen APQP, PPAP, SPC, MSA, FMEA, 5S, Kaizen konularına vakıf, Tercihen APQP/ PPAP sürecini yürütebilecek, Çok iyi seviyede İngilizce bilen, Analitik düşünebilen, inisiyatif kullanabilen, Aktif ve yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek Planlı, titiz, dikkatli ve sistematik çalışma becerisine sahip, Güçlü iletişim beceresine sahip ve takım çalışmalarına yatkın, Tercihen ölçü aletlerini kullanabilen, Tercihen teknik resim okuyabilen. Erkek adaylar için askerlik görevini tammalamış, Bolu'da ikamet eden veya edebilecek olan.

  Sektör: Danışmanlık, İmalat, Endüstri

  Pozisyon: Mühendis, Uzman, Sorumlu

 • İş AçıklamasıDudullu Organize Sanayi Bölgesi yakınında faaliyet gösteren ve makina imalatı yapan firmamızda elektrik panosu montajı yapacak personel arıyoruz.

  Aranan Nitelikler-İlgili bölümlerden mezun -Elektrik şeması okuyabilen -Elektrik panosu montajı yapabilen -En az 1 yıl tecrübeli -Askerlikle ilişiği olmayan

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Endüstri, Mühendislik

  Pozisyon: Tekniker, Teknisyen

 • Endüstriyel Tasarımcı

  Maya AmbalajKocaeli, İstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıFirmamızın AR-GE bölümünde görev alacak, ilgili 3D programlarını iyi derecede kullanabilen, 3 boyutlu modelleme ve kalıp çalışmaları yapacak, seyahat engeli olmayan takım arkadaşı aramaktayız. Sektörümüzle ilgili yurt dışı teknik eğitimi verilecektir.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin (Lisans / Ön Lisans )Makina ve Kalıp Tasarımı konusu ile bağdaşır bölümlerinden mezun, Solidworks 3D programına hakim, El çizim yeteneği gelişmiş ve çizdiğini dijital ortama aktarabilen Tasarım konusunda estetik dokunuşlar yaparak fark yaratabilecek, Üç boyutta düşünebilme ve düşündüklerini teknik çizim haline getirebilme yeteneğine sahip, Teknik konuları çabuk kavrayabilen, Fikir aşamasından bitmiş ürüne kadar ürün geliştirme sürecinin her aşamasında aktif rol alacak, Kreatif yeniliklere, değişikliklere ve gelişime açık, kendini güncelleyen, trendleri takip edebilen Hızlı ve pratik çözümler üretebilen, gelen revizyonları hızlı ve dikkatli şekilde tamamlayabilecek Süreç yönetimi, iyileştirme, analiz ve takip yeteneği olan, Sadece grafiksel değil, fikir ve metin alanlarında da kreatif bakış açısına sahip, konsept geliştirme konusunda deneyimli, sorumluluk sahibi, yaratıcı ve yenilikçi

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt, Makine, Endüstri

  Pozisyon: Mühendis, Tasarımcı, Sorumlu

 • İş AçıklamasıDemir-Çelik sektöründe faaliyet gösteren firmamızda görevlendirilmek üzere Satış Yöneticisi aranmaktadır. Yeni müşteri kazanımları ile satış ciro hedeflerini gerçekleştirecek. Teklif, sipariş ve tahsilat sürecini yönetmek. Sevkiyat ve dağıtımdan, faturalama ve raporlamaya kadar olan tüm satış sonrası süreçlerin takibi ve yönetimini yapacak, Müşteri talep ve şikayetlerin araştırılması, değerlendirilmesi ve sonuçlandırılmasını takip edecek, Müşterilerin risklerini izlemek ve gerekli önlemleri almak Sektördeki rakipleri izlemek ve rekabet stratejileri geliştirilmesine katkıda bulunmak. Görevlerine ilişkin raporlamaları yapmak.

  Aranan NiteliklerMühendislik (Tercihen Makina, Metalurji, Maden, Endüstri) fakültelerinden mezun, 28-35 Yaş aralığında Satış alanında asgari 3 yıl tecrübeli, MS Office ve Mikro Modülünü çok iyi kullanabilen, İletişim becerileri kuvvetli, Kurumsal temsili yüksek, Planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş Analiz ve raporlama becerileri gelişmiş İletişim becerileri kuvvetli, İngilizce bigisine sahip, Aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan, Anadolu yakasında ikamet eden.

  Sektör: Metal Sanayi, Demir-Çelik, Endüstri

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • İş AçıklamasıKurulduğu günden bu yana kalite çalışmalarına devam eden ve bugün itibariyle ISO 9001, ISO 27001, ISO 14001, OHSAS 18001 ve IATF 16949 belgelerine sahip olan ER-BAKIR alt bölümde belirtilen özelliklere sahip ve ailesinin üyesi olmak isteyen adaylarla çalışmak istemektedir. ER-BAKIR 2005 yılında Kalder tarafından yapılan değerlendirme sonucu büyük işletmeler kategorisinde “Ege Bölgesi Kalite Büyük Ödülü” nü kazanmıştır. 2007 yılında global İK danışmanlık şirketi Hewitt-ide’ nin Türkiye genelinde 12 bin çalışan arasında yaptığı “En İyi İşyeri” araştırmasında ilk 5 şirket arasında yer almış, ayrıca 2015 yılı İSO 500 araştırmasında 29. sırada yer almıştır. “KONUSUNDA ÖNCÜ, LİDER ve SAYGIN BİR DÜNYA ŞİRKETİ OLMAK” vizyonuna sahip kuruluşumuzda 'Yazılım Uzmanı' unvanı ile çalışacak takım arkadaşı arıyoruz.

  Aranan NiteliklerYeterlilikler: Üniversitelerin; Bilgisayar Mühendisliği, Bilgisayar Bilimleri ve Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Bilişim Sistemleri Mühendisliği, Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri Mühendisliği, vb bölümlerinden olmak, SAP yazılımı ve ABAP programlama dili konusunda deneyimli .net veya java bilen ve uygulama hakkında bilgi sahibi olmak, Web programlama konusunda bilgi sahibi olmak, Veri tabanı konusunda bilgi sahibi olmak, İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip olmak, Karar Destek Sistemleri bilgisine sahip olmak Problem Çözme teknikleri bilgisine sahip olmak Alanında en az 4 yıl deneyim sahibi olmak Yetkinlikler: Müşteri odaklı, değişimi ve gelişimi arzulayan, hevesle çalışan, sorumluktan kaçmayan, hatalarından öğrenen ve öğrenerek gelişen, doğru bilgiyi doğru kişilerle paylaşan davranışlarına sahip olmak Kişisel Özellikler: Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya muaf olmak Seyahat engeli olmamak B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak ve aktif olarak araç kullanabiliyor olmak Denizli’de ikamet etmek veya ikamet edebilecek olmak

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, Endüstri, Metal Sanayi

  Pozisyon: Bilgisayar Mühendisi, Bilgisayar Programcısı, Uzman

 • Şoför

  ATES GROUPKocaeli 17 Ekim 2017

  İş Açıklamasıİzmit-Kartepe de ve Kahramanmaraş bulunan şirketimizde görevlendirmek üzere depo sevkiyat personeli -Organizasyon Şoförleri aranmaktadır; Günlük gelen siparişlerin hazırlanması, Siparişlerin kargolara ve gelen müşteri araçlarına verilmesi, Sevkiyata çıkılacak aracın yüklenmesi ve ürünlerin müşterilere dağıtılması, Personelimizin taşınması, Depolarımızda yer alan malzemelerin yüklenmesi, boşaltılması, durumlarının takibi ile ilgilenilmesi, Etkinlik olmayan zamanlarda depolarımızdaki malzemelerin sayım, bakım ve onarımından sorumlu olunması

  Aranan Niteliklerİzmit - Kartepe ikamet eden 25-35 yaşları arasında, Kahramanmaraş ikamet eden 25-35 yaşları arasında, E sınıfı ehliyeti olan, Psikoteknik ve SRC Belgelerine sahip, Ekip çalışmasına yatkın ve İletişimi güçlü, Esnek çalışma saatlerine uyabilecek, Askeliğini tamamlamış

  Sektör: Endüstri, Metal Sanayi, Gıda

  Pozisyon: Şoför

 • İş AçıklamasıSorumlu olduğu bölgedeki müşteri ilişkilerini yürütecek, sahada aktif müşteri ziyaretleri gerçekleştirecek, Mevcut müşteri potansiyellerini arttıracak ve yeni müşteri portföyü oluşturulmasına yönelik çalışmaları yürütecek, Müşteri tekliflerini ve ürün sunumlarını gerçekleştirecek, Ürünlerin teknik özellikleri ile ilgili müşteriye destek verecek, Sorumlu olduğu faaliyetler ile ilgili raporlamaları yapacak Satış Mühendisi arayışımız vardır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin tercihen Metalurji ve Malzeme, Makina veya Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun, İyi derecede İngilizce bilen, Kurumsal satış veya müşteri yönetimi konusunda uyum sağlayabilecek MS Office programlarına hakim Aktif araç kullanabilen, İnsan ilişkileri güçlü, hırslı ve azimli, Yurt içi ve Yurt dışı seyahat engeli olmayan, presantabl ve güçlü iletişim yeteneğine sahip Dinamik, disiplinli, analitik düşünme yeteneği gelişmiş Sorumluluk alıp, satış geliştirici fikirleri ile satışı arttıracak Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,

  Sektör: Endüstri

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Mühendis

 • İş AçıklamasıElektronik sistemler konusunda uzmanlaşmış firmamızda; Yangın alarm ve otomasyon sistemlerinin tasarım ve tekliflendirilmesinde aktif rol alacak

  Aranan Niteliklera. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun b. Analitik düşenebilen, c. Tercihen teklif hazırlama konusunda tecrübeli d. Proje okuyabilen, e. Dinamik, yoğun iş temposunda çalışabilen, f. Diksiyonu düzgün, g. Prezantable, e. Tercihen Seyahat engeli olmayan, f. Tercihen İngilizce ya da bir yabancı dil bilen g. Tercihen aktif araç kullanabilen, h. Kariyer beklentisi olan, ı. KESİNLİKLE Sigara kullanmayan, Not: 1. Tüm başvurular kesinlikle gizli tutulacaktır. 2. işyeri Yakacık/Kartal dadir

  Sektör: Endüstri, Elektrik ve Elektronik, İnşaat

  Pozisyon: Koordinatör, Yönetmen, Müdür, Yönetici, Sorumlu

 • İş Açıklamasıİzmir Kemalpaşa'da kurulu olan Türkiye'nin en büyük Kağıt,Karton üretimi yapan Fabrikalarından birisi olan Fabrikamıza vardiyalı çalışabilecek üretim elemanları aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerTercihen Endüstri Meslek Lisesi mezunu Erkek,Askerliğini Tamamlamış 30 Yaşını aşmamış Vardiyalı çalışabilecek Tercihen Kemalpaşa veya Bornova bölgesinde ikamet eden

  Sektör: İmalat, Endüstri, Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Eleman

 • Satış Mühendisi

  CVPLUS Search & Selectionİstanbul Anadolu, Kocaeli Bugün

  İş AçıklamasıDanışmanlığını üstlendiğimiz, akışkan transfer ekipmanları konusunda satış ve teknik danışmanlık faaliyetleri gösteren müşterimiz için ‘’Akaryakıt Uygulamaları Satış Mühendisi’' arıyoruz. Müşterinin ihtiyacına uygun ürünün belirlenmesi ve teklif verilmesi, Projelerin takibi, ve sonuçlandırılması, Üretici firmalarla teknik veya ticari konularda İngilizce yazılı/sözlü görüşmelerin yapılması, Mevcut ve potansiyel müşterilerin ziyaret edilmesi, Müşteri portföyünün geliştirilmesi, Satış ve satış sonrası hizmetler için saha ziyaretlerinin gerçekleştirilmesi, Hedef sektördeki gelişmelerin, rakiplerin ve sektör ihtiyaçlarının takip edilmesi.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Makine, Elektrik-Elektronik veya Mekatronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen Teknik ekipmanların satışı konusunda en az 2 yıl tecrübeli, Tercihen Otomasyon konusunda tecrübeli , Sözlü ve yazılı iletişimde iyi seviyede İngilizce bilen, İletişim becerisi ve ikna kabiliyeti güçlü,müzakere süreçlerine hakim, Analitik düşünce yapısına sahip, çözüm üretebilen, sonuç odaklı, Takım çalışmasına yatkın ve işini sahiplenen İnisiyatif alabilecek ve çözüm odaklı, Zaman yönetimi ve planlama konularında becerikli Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan, B sınıfı sürücü belgesine sahip olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Anadolu Yakası veya Kocaeli Bölgesinde ikamet eden.

  Sektör: Danışmanlık, Akaryakıt/Petrol ve ürünleri, Endüstri

  Pozisyon: Mühendis, Uzman, Sorumlu

İş Habercisi - Endüstri İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?