Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Endüstri İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Endüstri
 • Tüp Dolum Operatörü

  Linde Gazİstanbul Avrupa 18 Ağustos 2017

  İş Açıklaması100 ülkede 65,000 çalışanıyla endüstriyel-medikal-özel gazlar ve mühendislik alanlarında lider konumda olan Linde Grubu’nun Türkiye birimini oluşturan Linde Gaz A.Ş., Gebze merkez olmak üzere yurdumuzun muhtelif bölgelerinde üretim, dolum, dağıtım tesislerinin yanı sıra yaygın bayi ağı ile sanayimize ve sağlık sektörümüze hizmet vermektedir. Yaparak Keyif Alacağınız İşler Endüstriyel, medikal, özel gaz ve karışım tüp dolum yapılması, Tüp dolum ve bakım faaliyetleri, optimizasyonu, bunların sağlanması için gerekli projelerin, faaliyetlerin yasal çerçevede ve şirket kurallarının gerektirdiği şartlarda yürütülmesi ve raporlanması Tüp dolum sisteminin sürdürülebilirliğinin sağlanması, gerekli bakım faaliyetleri ve ilgili projelerin yürütülmesi Tüp dolum ve planlama yapılması, tüp, MTP, palet, manifold, vana vb devreye alma faaliyetleri Yapılan işlerin ERP programlarına kaydının yapılması Tüm faaliyetlerinde Linde Dürüstlük (Integrity) kriterlerine uyumlu davranmak. Linde’ de çalışmayı neden seveceksiniz? Hangi fonksiyon altında çalışıyor olursak olalım, Linde Group’ta kendimizi ürünlerimizle tanımlarız. Gaz sektöründe köklü geleneği olan bir firma olarak, yalnızca müşterilerimiz ve yüksek kaliteli ürünlerimize değil, aynı zamanda çalışanlarımıza da çok önem veririz. Bizimle çalışırken, güvenli bir iş alanı, yüksek güvenlik standartları, yöneticilerimizin güvenliğe olan gerçek adanmışlığını görebilirsiniz.

  Aranan NiteliklerBu göreve uygunluğunuz için gerekenler Şirketimizin Ortaköy/Silivri bölgesinde görevlendirilmek üzere; Tercihen an az Endüstri Meslek Lisesi veya Teknik Liselerin teknik bölümlerinden mezun Tüp dolum operatörü, vb. görevlerde en az 2 yıl tecrübe sahibi MS Office programlarını kullanabilen Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış Sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanan,Tercihen SRC 4 belgesi bulunan, Tercihen forklift operatörlüğü sertifikası olan Vardiyalı çalışma engeli olmayan Silivri veya yakın bölgede ikamet eden Tüp Dolum Operatörü aranmaktadır.

  Sektör: Kimya, Enerji, Endüstri

  Pozisyon: Teknisyen, Operatör

 • İş AçıklamasıGENEL NİTELİKLER Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip "Tedarikçi Kalite Mühendisi" arıyoruz; Uygunsuzlukların (8D) yönetimi, uygunsuzluğun kaynağının tespiti için multi-disiplinary çalışmalarda bulunmak ve 8D raporlamaları (tüm lokasyon bilgilerinin konsolide edilmesi) Üretimden ve GKK dan gelen uygunsuzluk bildirimlerinin incelenmesi, görüş bildirilmesi ve sonuç odaklı çalışmaların yapılması Seçme aşamasındaki tedarikçilerin belge takibi, denetimleri ve aksiyon takibi Aktif tedarikçilerin aylık ve YTD olarak performans takibi ve raporlanması Performans sonuçlarına göre tedarikçilerin değerlendirilmesi ve eskalasyon yönetimi Onaylı satıcıların IATF 16949 8.4 maddesine uygun olarak kalite sistem belge ve dokümanlarının takibinin yönetilmesi Tedarikçi kalite bölümüne ait dokumante edilmiş süreçlerin yaşatılması, gözden geçirilmesi, revizyonu Sorumluluğu altında bulunan ürün gruplarının PPAP ve LAYOUT dokumanlarının takibi, Tedarikçi kalite ekibi olarak, gerek duyulanlokasyonlara ve ilgili birimlere teknik bilgi ve kalite sistem takibi üzerine eğitimler hazırlamak ve sunmak Tedarikçi kaynaklı kimyasal hammadde ve üretim proses problemlerinin çözüm liderliği,

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Kimya- Kimya Mühendisliği, Matalurji Mühendisliği bölümlerinden mezun, Kauçuk veya plastik sektöründe deneyimi olan, EPDM çalışmasına yatkın, Otomotiv kalite süreçlerine hakim, ISO 16949 deneyimi olan, Tercihen AIAG kılavuzlarını (APQP,PPAP,FMEA,MSA,SPC) daha önce uygulamış, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış Düzce’de ikamet eden/edebilecek olan.

  Sektör: Endüstri, Otomotiv, Plastik

  Pozisyon: Mühendis

 • Bakım Mühendisi

  Manpower MaltepeDüzce 15 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıGENEL NİTELİKLER Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip "Bakım Mühendisi" arıyoruz; • Üretim ve destek makine / tesis / ekipmanlarının verimliliklerini istenen seviyede tutmak/iyileştirmek amacıyla, yazılım & donanım üzerinde diagnoz, alarm, iyileştirme ve geliştirme faaliyetleri yapmak, • İçinde bulunduğu bakım ekibine arızalarda teknik destek vermek ve tekrar etmemesi için gerekli iyileştirme faaliyetlerini ortaya koymak, uygulamak, • Duruş analizleri yapmak, problemlerin çözümlenmesinde dâhili birimlerle birlikte çalışarak, hata nedenlerinin kök neden analizini yapmak, karşı önlem ve çözümleri uygulamak, • İhtiyaç duyulan bakım metodolojilerini kullanılmasını sağlayarak sorumluluğu altındaki personelin sevk-idaresini ve gelişimlerini sağlamak, • Yeni yatırım süreçlerinde ve modernizasyon projelerinde ekip üyesi/lider olarak görev almak, • Gerektiğinde dış kaynakları kullanarak; bakım/onarımları gerçekleştirmek, iyileştirme faaliyetlerinde bulunmak, ekip gelişimi için eğitim desteği sağlamak, • Bakım planı, prosedür, talimat, dökümanları ve eğitimleri hazırlamak, • Ekip gelişimi için eğitim dökümanları hazırlamak ve teknik eğitimler vermek, • Yeni teknolojileri araştırmak ve mevcut ürünler üzerinde entegre edilmesini ve ekipman/yazılımların güncelliğini sağlamak, • Alanı ile ilgili bakım bütçesini (yedek parça analizi, personel, dış bakım hizmetleri, ekipman vs.) hazırlamak/destek olmak ve yönetimini sağlamak.

  Aranan Nitelikler• Üniversitelerin Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, • Bakım alanında en az 3 yıl tecrübeli, • İyi düzeyde İngilizce bilen, • MS Ofis programlarına hakim, • Otomasyon projelendirme ve devreye alma tecrübesine sahip, • Düşük gerilim elektrik bilgisi, arıza diagnoz bilgisine sahip, • Otomasyon saha tecrübesi, komponent bilgisine sahip, • Siemens S7-200/S7-300 PLC,Simatic Manager, TIA Portal bilgisi olan, • Siemens HMI, WinCC Flexible programlama bilgisi olan, • Endüstriyel Haberleşme sistemleri bilgisine sahip, • AC-DC motor sürücü konusunda bilgili, • Temel Pnömatik/hidrolik bilgisi olan, • Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, • Düzce’de ikamet eden/edebilecek olan.

  Sektör: Otomotiv, Endüstri, Kimya

  Pozisyon: Mühendis

 • Vardiya Operatörü

  Linde GazKocaeli 14 Ağustos 2017

  İş Açıklaması100 ülkede 65,000 çalışanıyla endüstriyel-medikal-özel gazlar ve mühendislik alanlarında lider konumda olan Linde Grubu’nun Türkiye birimini oluşturan Linde Gaz A.Ş., Gebze merkez olmak üzere yurdumuzun muhtelif bölgelerinde üretim, dolum, dağıtım tesislerinin yanı sıra yaygın bayi ağı ile sanayimize ve sağlık sektörümüze hizmet vermektedir. Hidrojen Üretim ve Tüp Dolum ile Azot üretim tesislerini işletmek, Tesis performansını takip etmek, Gereken bakım ve iyileştirici çalışmalara katılmak, Şirket güvenlik prosedürünü uygulamak ve uygulatmak Tüm faaliyetlerinde Linde Dürüstlük (Integrity) kriterlerine uyumlu davranmak. Linde’ de çalışmayı neden seveceksiniz? Hangi fonksiyon altında çalışıyor olursak olalım, Linde Group’ta kendimizi ürünlerimizle tanımlarız. Gaz sektöründe köklü geleneği olan bir firma olarak, yalnızca müşterilerimiz ve yüksek kaliteli ürünlerimize değil, aynı zamanda çalışanlarımıza da çok önem veririz. Bizimle çalışırken, güvenli bir iş alanı, yüksek güvenlik standartları, yöneticilerimizin güvenliğe olan gerçek adanmışlığını görebilirsiniz.

  Aranan NiteliklerBu göreve uygunluğunuz için gerekenler Şirketimizin Ali Kahya İzmit bölgesinde görevlendirilmek üzere; Meslek liselerinin Elektrik/Elektronik bölümleri ile meslek yüksek okullarının Elektrik bölümlerinden mezun, Proses makinaları, ekipman ve enstrüman bilgisine sahip, Tercihen PLC, SCADA tecrübesi olan Konusunda en az 3 yıl deneyimli, Vardiyalı çalışmaya engeli olmayan, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Sözlü ve yazılı orta düzeyde İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Seyahat engeli olmayan, Sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen. Vardiya Operatörü aranmaktadır.

  Sektör: Endüstri, Kimya, Enerji

  Pozisyon: Teknisyen, Operatör

 • Mekanik Teknisyeni

  Linde GazKocaeli 14 Ağustos 2017

  İş Açıklaması100 ülkede 65,000 çalışanıyla endüstriyel-medikal-özel gazlar ve mühendislik alanlarında lider konumda olan Linde Grubu’nun Türkiye birimini oluşturan Linde Gaz A.Ş., Gebze merkez olmak üzere yurdumuzun muhtelif bölgelerinde üretim, dolum, dağıtım tesislerinin yanı sıra yaygın bayi ağı ile sanayimize ve sağlık sektörümüze hizmet vermektedir.   Tüp dolum tesislerinde ihtiyaç duyulan yenilemelerin, imalat ve montajı ile ilgili tesislerin yıllık bakım programlarına göre yıllık bakım faaliyetlerini gerçekleştirmek Faaliyetler ile ilgili raporlama yapmak Tüm faaliyetlerinde Linde Dürüstlük (Integrity) kriterlerine uyumlu davranmak.  

  Aranan NiteliklerŞirketimizin Gebze bölgesinde görevlendirilmek üzere; Tercihen meslek yüksekokulu ya da meslek liselerinin Makina veya benzeri bölümlerinden mezun olmak Tercihen endüstriyel tesislerde kaynaklı imalat, montaj ve bakım vb. alanlarda en az 2 yıl tecrübeli MS Office programlarını etkin kullanabilen Temel düzeyde yazılı ve sözlü İngilizce bilen Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış Sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanan Tercihen forklift kullanma belgesi sahibi Seyahat engeli olmayan Ekip çalışmasına yatkın Mekanik Teknisyeni aranmaktadır.

  Sektör: Kimya, Endüstri, Enerji

  Pozisyon: Teknisyen, Tekniker, Operatör

 • IT Satınalma Uzmanı

  Reed Türkiyeİstanbul Anadolu, Kocaeli 8 Mart 2017

  İş AçıklamasıGenel Nitelikler: Reed, 54 yili askin süredir firmalara özel ise alim çözümleri üreten dünyadaki en büyük ise alim sirketlerinden biridir. Avrupa, Ortadogu ve Asya Pasifik genelinde 350 ofis ve 3000 danismanimiz ile 30’un üzerinde uzmanlik alaninda basariyla global olarak servis vermekteyiz. Uzman danismanlarimiz kanaliyla çesitli sektörlerdeki tecrübeli ve nitelikli profesyoneller ile yakin çalisip, ihtiyaca özel uzmanlik istihdami çözümleri üretiyoruz. Reed Türkiye bu yaklasim dogrultusunda; 12 uzmanlik alaninda isverenlere ve is arayanlara seçme ve yerlestirme hizmetlerini sunmaktadir. Reed Türkiye olarak, danismanligini yapmakta oldugumuz Türkiye'nin önde gelen Holding şirketinde yer alan BT Strateji ve Planlama Müdürlüğü bünyesinde görevlendirilmek üzere "Bilgi Teknolojileri Satınalma Uzmanı" pozisyonunda arayışımız bulunmaktadır. · BT Projeleri ve diğer ihtiyaçları doğrultusunda BT yazılım, donanım, altyapı ve hizmet ihtiyaçlarının tedarik edilmesi ve sözleşmelerinin hazırlama operasyonlarının yürütülmesi, · BT satınalma faaliyetleri sonrasında kontrat hazırlıkları sorasında firmalar ile kontrat müzakerelerinin yapılması · BT kontrat / tedarikçi performanslarının gözlenmesi ve ilgili kontratlar çerçevesinde iyileştirme faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi için tedarikçi ilişkilerinin yürütülmesi ve tedarikçi performanslarının raporlanması, · BT hizmet memnuniyet değerlendirme raporlarının hazırlanması, · Hizmet seviyesi sözleşmelerinin SLA etkisinin raporlanması, · BT süreçlerine uygun şekilde sorumluluk alanındaki görev ve faaliyetlerin yürütülmesi ve ilgili süreçlerde iyileştirme çalışmalarının yapılması · BT Bütçe planlarının hazırlanması ve BT birimleri ile koordineli olarak çalışılması

  Aranan Nitelikler· Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, İşletme Mühendisliği ve ilgili mühendislik bölümlerinden mezun, · BT Hizmet Yönetimi ve Denetimi alanında en az 2 yıl deneyimli, · İyi düzeyde İngilizce bilen (Son 2 yıl içerisinde alınmış olması koşuluyla; TOEFL için en az 100, IELTS için en az 6.5 puan beklenmektedir. Bunlardan herhangi birine sahip olunmaması ya da sınav sonucunun güncel olmaması durumunda; Şişecam tarafından gerçekleştirilecek İngilizce sınavına katılım beklenmektedir.) · MS Office programlarını kullanabilen, · B sınıfı sürücü belgesi olan, · Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış

  Sektör: Endüstri, Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard, Sorumlu

 • Financial Controller

  Reed Türkiyeİstanbul Avrupa 4 Şubat 2017

  İş AçıklamasıPrepares the elements for the reporting, the budget, the business plan and the forecasts. Follows and analyses the actual situation vs forecast and vs budget on the daily, weekly and monthly basis. Ensure accuracy of management control and costing information in the ERP system of the site. Ensure reliability of site gross margin and site below gross margin expenses during closing process Must alert immediately the Financial Controller in case of any important risk for the company and / or for its employees Contact with Product Lines or Regional Operations, completing the tasks in order to manage correct operation of Hyperion module. Constant improvements of her/his knowledge of the IS module - Comp@ss day, Comp@ss Academy. C1 requests approving People management: Supports in the training and career development of controlling people. Creates a proactive team within his/her perimeter and help identifying high potentials.

  Aranan NiteliklerGraduated from a University. Fluent English. Experienced in IFRS and SAP systems.

  Sektör: Danışmanlık, Endüstri

  Pozisyon: Finansal Analist

 • İş AçıklamasıTEKSTIL YAN SANAYINDE URETIM YAPAN FIRMAMIZIN URETIM PLANLAMASINI ORGANIZE EDECEK VE TAKIBINI YAPACAK CALISMA ARKADASLARIMIZI ARIYORUZ.

  Aranan NiteliklerIYI DERECEDE BILGISAYAR VE OFFICE PROGRAMLARI BILGISI CALISMAKTAN YILMAYAN , ENERJIK ANALITIK COZUM YETENEGI SOSYAL ILISKILERI GUCLU TAKIPCI VE SORUMLULUK SAHIBI

  Sektör: Endüstri, İmalat

  Pozisyon: Şef / Amir, Müdür Yardımcısı, Eleman, Sorumlu, Şef Yardımcısı

 • Teknik Servis Elemanları

  YILDIZ MAKİNEİstanbul Avrupa 19 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıEndüstriyel mutfak sektöründe çalışacak, tezgah altı ve dik dolap, buz makinesi, fırın, fritöz ızgara, bulaşık makineleri ve ocakların tamirinden anlayan teknik servis elemanları alınacaktır. Tercihen Meslek Lisesi Mezunu Endüstriyel Mutfak sektöründe deneyimli Dinamik ve yoğun ortamda çalışabilecek Takip ve sonuç odaklı İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden Askerlik hizmetini tamamlamış 50 yaşını aşmamış Maaş+SGK+Yemek+Yol

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Makine, Endüstri, Mekanik Tesisat

  Pozisyon: Eleman, Tekniker, Teknisyen, Usta, Usta Yardımcısı

 • Kaynakçı

  İkon Yapıİzmir 18 Ağustos 2017

  İş Açıklamasıİzmir Torbalı'daki üretim tesisimizde görevlendirilecek Gazaltı Kaynak Ustası

  Aranan NiteliklerMeslek Lisesi Metal İşleri mezunu veya Ustalık Belgesi sahibi, Gazaltı kaynak işlerinde deneyimli, İzmir veya Torbalı'da ikamet eden,

  Sektör: Endüstri, Metal Sanayi

  Pozisyon: Usta, Gaz Altı Kaynakçısı

 • Satıs Destek Ofıs Elemanları

  Titbaş Tekstilİstanbul Avrupa 19 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıTEKSTIL YAN SANAYINDE URETIM GERCEKLESTIREN FIRMAMIZIN SATIS DESTEK VE MUSTERI ILISKILERI BOLUMUNDE CALISACAK ARKADASLARIMIZI ARIYORUZ.

  Aranan NiteliklerIYI DERECEDE BILGISAYAR VE OFFICE PROGRAMLARI BILGISI ENERJIK VE CALISMAKTAN YILMAYAN SISTEMLI VE TAKIPCI SOSYAL ILISKILERI GUCLU GRUP CALISMASINA ONEM VEREN

  Sektör: Tekstil, İmalat, Endüstri

  Pozisyon: Ofis Elemanı, Eleman

 • İş AçıklamasıRenkler Makina ve Yedek Parça Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, kurulduğu 1980 yılından bu yana sac şekillendirme, talaşlı imalat ve montajlı parça üretimi yapmaktadır. Renkler Makine, Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesi’nde 12000 metrekare, Manisa Organize Sanayi Bölgesi’nde 8000 metrekare üretim alanı ve toplamda 400 çalışanı ile kurulduğu günden bu güne kadar kurumsal müşterilerine kaliteli ürün ve hizmet sunarak, sürekli geliştirme anlayışı ile çalışmalarını sürdürmektedir. Renkler Makine ailesi, kendisine benzer şekilde aktif ve sürekli gelişmeyi hedefleyen idealist çalışanları bünyesine alarak, kariyer gelişimlerine ve kişisel gelişimlerine katkıda bulunmayı ve çalışanlarını şirket değeri haline getirmeyi amaçlamaktadır. Bu amaçlar doğrultusunda, Renkler Makina ile çalışacak Endüstri Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Endüstri Mühendisliği Bölümlerinden mezun Alanında En Az 2 Yıl Tecrübeli, Çok iyi düzeyde İngilizce yazma, okuma ve konuşma yetkinliğine sahip Analitik düşünebilen, çözüm üretebilen, Yazılı ve sözlü iletişim yeteneği, organizasyon, planlama, takip ve raporlama yönü kuvvetli, Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek Adaylar İçin Askerliğini tamamlamış. İzmir’de ikamet eden.

  Sektör: Endüstri, İmalat, Metal Sanayi

  Pozisyon: Mühendis

 • Üretim Operatörü

  Firma Adı Gizliİstanbul Anadolu 18 Ağustos 2017

  İş Açıklamasıİş ortaklarımızdan, bir Çin Devleti firması olarak dünyanın en önemli 250 firmasında birisi olan HT - SOLAR ENERJİ'nin Türkiye'deki önemli yatırımı olan yüksek teknolojili fabrikasında görev yaparak, üretim hattının denetimini sağlayarak ürünlerin kalite kontrolünü yapabilecek ÜRETİM OPERATÖRÜ aramaktayız.

  Aranan NiteliklerLise, Endüstri Meslek Lisesi veya MYO mezunu, Tercihen üretim süreçlerinde deneyim sahibi, Kariyer hedefleri bulunan, Takım çalışmasına yatkın ve uyumlu, İlerleyen süreçte gelişebilecek vardiya sisteminde çalışabilecek, Yüksek iletişim becerilerine sahip, Temel bilgisayar programlarına hakim, Servis ağı bulunan Tuzla, Gebze, Pendik veya bu ilçelere kolay ulaşılabilecek bir bölgede ikamet eden, 35 yaşını aşmamış BAYAN adayların özgeçmişlerini bekliyoruz.

  Sektör: Endüstri, Enerji

  Pozisyon: Eleman, Operatör

 • Teklif Uzmanı

  Adeva Endüstriyel Sistemlerİstanbul Anadolu 18 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıElektronik sistemler konusunda uzmanlaşmış firmamızda; Yangın alarm ve otomasyon sistemlerinin tekliflendirilmesinde aktif rol alacak

  Aranan Niteliklera. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun b. Analitik düşenebilen, c. Tercihen teklif hazırlama konusunda tecrübeli d. Proje okuyabilen, e. Dinamik, yoğun iş temposunda çalışabilen, f. Diksiyonu düzgün, g. Prezantable, e. Tercihen Seyahat engeli olmayan, f. Tercihen İngilizce ya da bir yabancı dil bilen g. Tercihen aktif araç kullanabilen, h. Kariyer beklentisi olan, ı. KESİNLİKLE Sigara kullanmayan, Not: 1. Tüm başvurular kesinlikle gizli tutulacaktır. 2. işyeri Yakacık/Kartal dadir

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Endüstri, İnşaat

  Pozisyon: Yönetmen, Uzman, Uzman Yard, Yönetici, Sorumlu

 • Servis Teknisyeni

  Detay Teknikİzmir 19 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıFirmamızda çalıştırılmak üzere endüstri meslek lisesi veya meslek yüksekokulu elektrik, elektronik, iklimlendirme soğutma tesisat bölümü mezunu, mesleğinde deneyimli veya yetiştirilmek üzere askerlik ile ilişiği olmayan dinamik, öğrenmeyi ve kendini geliştirmeyi seven oto ehliyetli,günlük seyahat engeli olmayan,35 yaşını aşmamış bay iş arkadaşları aranmaktadır. Konak, Karabağlar, Gaziemir, Buca ilçelerinde oturanlar tercihimizdir.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Endüstri

  Pozisyon: Tekniker, Teknik Ressam, Bakım Onarım Teknikeri

 • İş AçıklamasıEndüstriyel mutfak sektöründe çalışacak, Autocad çiziminden anlayan tecrübeli veya yetiştirilmek üzere en az 2 yıllık yüksekokul veya üniversite mezunu bay eleman alınacaktır.

  Aranan NiteliklerAskerlik ile ilişiği olamayan, Oto ehliyetli, Satış konusunda tecrübeli, Seyahat engeli bulunmayan, Buca, Gaziemir, Karabağlar, Konak ilçelerinde ikamet edenler tercihimizdir.

  Sektör: Endüstri

  Pozisyon: Şef / Amir, Yetkili, Eleman, Sorumlu, Şef Yardımcısı

 • İş AçıklamasıDanışmanı olduğumuz, 97% 'si halka açık; global arenada ve metal imalat sektöründe faaliyet gösteren güçlü bir şirketin Bulgaristan'da, Shumen şehrinde kurmakta olduğu fabrikada çalışmak üzere Genel Muhasebe Uzmanı arıyoruz. Adaylarımız Bulgaristan'a yerleşecek ve orada çalışacaklardır. Anadil ve ya anadile yakın düzeyde Bulgarca bilinmesi gerekmektedir.

  Aranan Nitelikler- Advanced ya da anadil düzeyinde Bulgarca bilmek (tercihen 2.yabancı dil olarak çok iyi düzeyde İngilizce bilmek) -Min 5 yıl Bulgaristan'da yaşayabilecek -Bulgaristan'daki vergi ve muhsebe sistemlerine, hesap planlarına , resmi kurumlarla ilişkilerin sürüdürülmesine, muhasebe evraklarının ülke kanunlarına göre hazırlanmasına, defterlerinin tutulmasına, Bulgaristan kanunlarına uygun şekilde düzenlenecek muhasebe sisteminin oluşturulmasına ve fabrika ortamının gerektirdiği diğer tüm muhasebe, vergi ve yükümlülük mezuatlarında min. 5 yıl Bulgaristan'da çalışma tecrübesine sahip olmak , -Konusu ile ilgili Bulgaristan'daki tüm iş akışlarını resmi kurum ve kuruluşlar nezdinde de yönetebilecek tecrübeye sahip olmak, -Min 5 yıl Bulgaristan'da yaşayabilecek -Üniversitelerin tercihen 4 yıllık bölümlerinden mezun olmak, -Erkek adaylariçin askerliği tamamlamış olmak -Evli adaylar için tercihen ailesi ile Bulgaristan'da yaşayabilecek durumda olmak -Hali hazırda Bulgaristan'da yaşayan ve Shumen kentinde hemen işe başlayabilecek durumda olan adaylar tercih sebebidir. * Neta İnsan Kaynakları Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. ; Türkiye İş Kurumu’nun 06.08.2014 tarih ve 687 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir.

  Sektör: İmalat, Metal Sanayi, Endüstri

  Pozisyon: Yönetici, Uzman

 • İş Açıklamasıİkitelli Oraganize Sanayi Bölgesinde, Endüstriyel Mutfak Cihazları Üretimi Yapan Fabrikamıza, Yetişmiş veya Yetiştirilmek Üzere Cnc Punch, Cnc Abkant Operatörü, Montaj Hattında ve Yeni Ürünlerin Geliştirlmesinde Görevlendirmek Üzere Çalışma Arkadaşları Tercihen Metal ve Sac İşlerinde Çalışmış veya Çalışmak İsteyen,

  Aranan Nitelikler- Endüstri Meslek Liseleri veya Meslek Yüksek Okullarının Makine, Teknik Resim, Metal İşleri, Talaşlı İmalat, Elektrik ve Elektronik Bölümlerinden Mezun. - Askerlik Hizmetini Tamamlamış, - Gerektiğinde Vardiyalı Olarak Çalışabilecek, - Takım Çalışmasına Uyumlu, - Askerlikle İlişkisi Olmayan

  Sektör: Endüstri

  Pozisyon: Eleman, Operatör

 • İş AçıklamasıSURTEL KABLO SAN. A.Ş. 1964 YILINDAN BU YANA ENERJİ KABLOSU ÜRETEN YILLIK İHRACATI 60 MİLYON ABD DOLARINI AŞAN ŞİRKETİMİZİN SEFAKÖY' DEKİ MERKEZİNDE EKİBİMİZE KATILMAK ÜZERE YURT DIŞI PAZARLAMA VE SATIŞ ELEMANI ARIYORUZ.

  Aranan NiteliklerÜniversite mezunu (mühendis kökenliler tercih sebebidir), Çok iyi derecede İngilizce konuşabilen, Bilgisayar ofis dillerine ve paket programlara hakim (Freedom, ERP..) Dış ticarette en az 3 yıl tecrübesi olan (kablo sektöründe çalışmış olanlar tercih sebebidir), Müşteri portföyü olan, Yurt dışı seyahatlere engeli olmayan, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, İnisiyatif sahibi, iletişim becerisi yüksek, Sigara içmeyen, Ekip çalışmasına inanan, Bayan/Bay adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan Başvurular kesinlikle gizli tutulacaktır. Bu pozisyon dışındaki başvurular dikkate alınmayacaktır.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Endüstri, İmalat

  Pozisyon: Mühendis, Uzman, Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi

 • Endüstri Mühendisi

  NOCA Bilişim Teknolojileriİstanbul Avrupa 19 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıÜrün Gupları - Endüstriyel Ekranlar ve Alt Bileşen Teknolojileri - Savunma Sanayii Bilgisayar Sistemleri ( Elektromekanik Donanım ) - Mobil Kamera Sistemleri ( Savunma, Otomotiv ve Havacılık ) Görev Tanımı - Üretim planlama süreçlerinin takibi ve organizasyonu - Ham madde ve yarı mamül planlamalarını yapılması - Üretim ve Satınalma Departmanları ile koordinasyonun sağlaması - Uluslararası teknoloji fuarlarının takibi ve ürün geliştirme prosesleri için planlama yapılması. - Tasarım çalışmalarında görev alınması ve üretim entegrasyon çalışmalarının yapılması - Ar-Ge çalışmalarının Noca Teknopark Ar-Ge Mrk. ile koordinasyonunun sağlanması.

  Aranan Nitelikler- Teknik Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği Bölümlerinden Mezun - Endüstriyel elektronik alanında bilgi sahibi - Tasarımlar yapabilecek, hayal gücünü mühendisliğe aktarabilen ve sunum yapabilecek - ERP yazılımı kuullanabilen, PDM ve PLM entegrasyonlarını takip edebilecek - İyi derecede bilgisayar kullanabilen, MS programlarına hakim - Problem çözme ve analitik düşünme yeteneklerine sahip olmak - Takım çalışmasına yatkın, iletişim yeteneği güçlü - Meraklı ve yeni şeyleri öğrenmeye hevesli olmak ( ileri teknolojide yenilikler yaratabilecek ) - Tercihen yurtdışı seyehat engeli olmayan ( Amerika, İngiltere, Almanya, Çin, Tayvan ve G.Kore) - Tercihen iyi derecede ingilizce dil bilgisine sahip, teknik terimlere hakim - 4-6 yıl benzer pozisyonlarda deneyime sahip Yönetici olabilecek Yönetici Adayı / Endüstri Mühendisi takım arkadaşları aramaktayız.

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, Endüstri, Mühendislik

  Pozisyon: Mühendis, Yönetici Adayı, Sorumlu

 • Makina Mühendisi

  NOCA Bilişim Teknolojileriİstanbul Avrupa 19 Ağustos 2017

  İş Açıklaması-Kiosk ve endüstriyel monitor ürünleri geliştiren ve üreten firmamızda yeni ürün tasarımlarının yapılması -Yapılan tasarıma göre metal parçaların ürettirilmesi -Yapılan tasarımların prototiplerinin üretilmesi -Prototip aşamsından seri üretim aşamasına geçilmesi işlerinden sorumlu olacaktır. Başvuran adayların tasarım portföylerini getirmeleri rica olunur.

  Aranan Nitelikler-Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun -Tasarım ve ürün geliştirme süreçlerinde görev almak isteyen -Endüstriyel tasarım ve mekanik uygulama konularında iş tecrübesi olan -İyi derecede Solidworks kullanabilen -Tasarımlarını sunum haline getirebilecek. -Özgün ve yenilikçi tasarımlar geliştirerek bunları 3D ortama aktarabilecek. -Tasarımların teknik çizimlerini hazırlayabilecek ve render alabilecek -Üretim ve detay çözümleri üzerinde çalışabilecek. -Üretim ve malzeme bilgisine sahip, -İmalat odaklı tasarım yapabilecek -İngilizce bilen (Tercihen) -İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, İkitelli O.S.B. tesisinde istihdam edilecektir. -Askerlikle ilişiği olmayan (erkek adaylar için)

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Endüstri, Makine

  Pozisyon: Teknik Ressam, Tasarımcı, Mühendis, Uzman, Sorumlu

 • Business Development Manager

  Net Danışmanlıkİstanbul Anadolu 15 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıThe primary role of the Business Development Manager is to prospect for new clients by networking, cold calling, advertising or other means of generating interest from potential clients. He/she must then plan persuasive approaches and pitches that will convince potential clients to do business with the company. He/she must develop a rapport with new clients, and set targets for sales and provide support that will continually improve the relationship. He/she is also required to grow and retain existing accounts by presenting new solutions and services to clients. Strategic planning is a key part of his/her job description, since it is the business manager’s responsibility to develop the pipeline of new business coming in to the company.

  Aranan NiteliklerNew Business Development Prospect for potential new clients and turn this into increased business. Cold call as appropriate within your market or geographic area to ensure a robust pipeline of opportunities. Meet potential clients by growing, maintaining, and leveraging your network. Identify potential clients, and the decision makers within the client organization. Research and build relationships with new clients. Set up meetings between client decision makers and company’s practice leaders/Principals. Participate in pricing the solution/service. Handle objections by clarifying, emphasizing agreements and working through differences to a positive conclusion. Use a variety of styles to persuade or negotiate appropriately. Client Retention Present new products and services and enhance existing relationships. Work with technical staff and other internal colleagues to meet customer needs. Arrange and participate in internal and external client debriefs. Business Development Planning Attend industry functions, such as association events and conferences, and provide feedback and information on market and creative trends. Present to and consult with mid and senior level management on business trends with a view to developing new services, products, and distribution channels. Using knowledge of the market and competitors, identify and develop the company’s unique selling propositions and differentiators. Forecast sales targets and ensure they are met by the team. Track and record activity on accounts and help to close deals to meet these targets. Work with marketing staff to ensure that prerequisites (like prequalification or getting on a vendor list) are fulfilled within a timely manner. Ensure all team members represent the company in the best light. Research and develop a thorough understanding of the company’s people and capabilities.

  Sektör: Endüstri, Belgelendirme/Marka/Patent, Enerji

  Pozisyon: Müdür

 • İş Açıklaması1954 yılında kurulmuş olan şirketimiz TERBAY MAKİNA faaliyetlerine dünyaca tanınmış iş makinaları, tarım makinaları ve otomotiv sektöründeki markaların ana tedarikçisi olarak devam etmektedir. Sizleri de başarılı ekibimizin değerli bir üyesi olmaya davet ediyoruz.

  Aranan NiteliklerMakina, Tesviye,Metal İşleri, Makina Ressamlığı vb. Meslek Lisesi veya MYO mezunu, 30 yaşını aşmamış, Kalite Yönetim Sistemi bilgisi olan, MS Office programlarını iyi kullanabilen, Kumpas, mikrometre, komperatör, mihengir vb. ölçüm aletlerini kullanabilen, İyi derecede Teknik Resim okuyabilen, Ekip çalışmasına yatkın, analitik, titiz ve sonuç odaklı çalışan, Kalite odaklı, iletişim ve takip yönü güçlü, Sigara kullanmayan, İzmir'de ikamet eden, Askerlik hizmetini tamamlamış erkek adaylar arıyoruz.

  Sektör: Endüstri, İmalat, Makine

  Pozisyon: Teknisyen, Tekniker

 • Teknik Servis Elamanı

  DEKAT MAKİNAİstanbul Avrupa 13 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıSektörün lider ve öncü firmalarından olan Dekat Makina ve Desen Nakış'ın Bünyesinde Çalışmak Üzere special makinalardan anlayan Teknik servis arkadasları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Endüstri, Tekstil, Makine

  Pozisyon: Teknisyen

 • İş AçıklamasıElektronik sistemler konusunda uzmanlaşmış firmamızda; Yangın alarm ve otomasyon sistemlerinin tasarım ve tekliflendirilmesinde aktif rol alacak

  Aranan Niteliklera. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun b. Analitik düşenebilen, c. Tercihen teklif hazırlama konusunda tecrübeli d. Proje okuyabilen, e. Dinamik, yoğun iş temposunda çalışabilen, f. Diksiyonu düzgün, g. Prezantable, e. Tercihen Seyahat engeli olmayan, f. Tercihen İngilizce ya da bir yabancı dil bilen g. Tercihen aktif araç kullanabilen, h. Kariyer beklentisi olan, ı. KESİNLİKLE Sigara kullanmayan, Not: 1. Tüm başvurular kesinlikle gizli tutulacaktır. 2. işyeri Yakacık/Kartal dadir

  Sektör: Endüstri, Elektrik ve Elektronik, İnşaat

  Pozisyon: Koordinatör, Yönetmen, Müdür, Yönetici, Sorumlu

 • Satınalma Elemanı

  Ongan Tekstilİstanbul Avrupa 18 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıOngan Tekstil, farklı sektörlerde faaliyet gösteren uluslararası şirketler grubudur. Koltuk Kılıfı Üretimi yapan Ongan Tekstil için, aşağıdaki özelliklere uygun tecrübeli veya yetiştirilmek üzere ‘SATINALMA ELEMANI" arıyoruz.

  Aranan Nitelikler* Tercihen Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun, * Tekstil sektöründe kullanılacak üretim mamüllerinin satın alma süreçlerinde en az 1 yıl deneyimli * İşletmenin ihtiyacı olan malzemelerin tedarik aşamalarında deneyimli *Office programlarında deneyimli, Exceli iyi derecede bilen, * İyi derecede İngilizce bilen, * Esnek çalışma saatlerine uyumlu, * Tercihen Avrupa Yakas'ında (Avcılar, Beylikdüzü, Büyükçekmece, Esenyurt, Hadımköy)ikamet eden, * Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.

  Sektör: Mobilya/Dekorasyon, İnşaat, Endüstri

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard, Eleman, Sorumlu

 • İş AçıklamasıBuhar kazanları ve mekanik tesisatlar ile ilgili yetiştirilmek üzere;

  Aranan NiteliklerTercihen askerliğini yapmış (erkekler için), B sınıfı ehliyeti olan, akıcı bir şekilde ingilizce okuma-yazma-konuşma bilen, seyahat engeli olmayan, 28 yaşını aşmamış bay/bayan makine mühendisleri aranıyor.

  Sektör: Endüstri

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • Depo Sorumlusu

  Boya ÇözümleriTekirdağ 16 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıBoya Çözümleri, Endüstri, Deniz ve İnşaat boyalarının satışı ve uygulamaları konusunda faaliyet gösteren bir şirkettir; temsil ettiği markalar ile distribütörlük ölçeğinde çalışmaktadır. Şirketimiz hakkında özet bilgi www.boyacozumleri.com adresinden edinilebilir. Şirket stratejilerimize paralel olarak dinamik ekibimiz genişliyor ve bunun için hedefleri olan, zeki, çevik ve ahlaklı çalışma arkadaşlarına ihtiyacımız var. Aradığımız Aday, Çorlu depomuzun sorumluluklarını üstlenecek Ön muhasebe ve kurumsal iletişim faaliyetlerimizi yürütecek Ürünlerin, müşterilerimizin belirlediği kriterlerde ulaşabilmesi için gereken satış-lojistik koordinasyonununu sağlayacak Stokların optimum seviyede tutulmasını sağlayacak İşiyle ilgili evrakların kayıt altına alınması, depolanması ve yönetime rapor hazırlanması faaliyetlerini yürütecektir

  Aranan NiteliklerÇalışmak isteyeceğimiz adayın; Çorlu’da ikamet eden, aktif olarak araç kullanabilen Muhasebe, ofis yönetimi veya depo yönetimi konusunda bilgi sahibi Tercihen en az iki yıllık iş tecrübesi olan Tercihen Mikro veya benzeri muhasebe programlarını kullanmış MS Office yazılımlarını kullanabilen ve bilgisayar yetkinliği olan Ekip çalışmasına yatkın, sorumluluk alabilecek Sigara kullanmayan, görünümüne özen gösteren Özgüveni yüksek, diksiyonu düzgün, güler yüzlü Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış özelliklerine sahip olması gerekmektedir.

  Sektör: Kimya, Yapı Malzemeleri, Endüstri

  Pozisyon: Sorumlu

 • İş AçıklamasıISO 9001 Kalite Yönetim Sistemine sahip firmamıza, Eksantrik ve Enjeksyion preslerin elektriksel ve mekanik bakımlarını yapabilecek, Üretim hattında üretim yöneticisinin vereceği diğer bakım ve onarım işleri takip edebilecek takım arkadaşı aramaktayız.

  Aranan NiteliklerEn az Meslek Lisesi Mezunu, Eksantrik ve Enjeksiyon preslerin çalışma prensipleri ve aksamları hakkında bilgi sahibi olan, En az 5 yıl tecrübeli, Üretim bölümünde görevlendirilecek, Gerektiğinde Vardiya sisteminde çalışabilecek, Askerlik görevini tamamlamış, Takım çalışmasına yatkın, Tercihen Tuzla, Orhanlı, Pendik, Kartal ve Maltepe civarında ikamet eden, Bay eleman aramaktayız.

  Sektör: Endüstri, Makine

  Pozisyon: Eleman, Görevli

 • Teknik Ressam

  Kalite Endustriyel Mutfak Ekipmanlariİstanbul Avrupa 19 Ağustos 2017

  İş Açıklamasıİkitelli'de Endüstriyel Mutfak Ekipmanları üretimi yapan firmamıza Lazer Kesim, Punch, Büküm ve Sac işlerinde deneyimli ilgili okulların Metal Kontrüksiyon veya Makine Bölümü Ön Lisans / Lisans mezunu arkadaşlar arıyoruz.

  Aranan Nitelikler- Cad Cam Programlarına Hakim, - Tercihen Auto-Cad, Solidworks, Metalix kullanabilen, - Solidworks Sheet Metal modülüne hakim, - Askerlik hizmetini tamamlamış, - Takım çalışmasına uyumlu, - Tercihen sigara içmeyen, - Sorumluluk alabilecek

  Sektör: Endüstri, İmalat

  Pozisyon: Eleman

İş Habercisi - Endüstri İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?