İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Endüstri İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Endüstri
 • Product Specialist

  Manpower Suadiyeİstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıDrive and support sales through campaign, market analysis, sales opportunity identification, solution sharing & case study, and etc.; Working closely with sales team & project team to meet customer’s needs. Train and coach sales team to make professional product demonstrations and eventually to close the competence gaps Work closely with sales team to identify proactively the customer needs to create and develop business opportunities Lead marketing activities regarding assigned product lines, such as new product launch, exhibitions, road show, technical materials and etc.; Act as a role of knowledge center about product, application and solution, be responsible for technical support, problem solving, product training to sales and customers Prepare/distribute product news Manage translation of marketing/sales material including presentations, technical documentation as well as those of training internal/external Execute product phase-outs at local level Liaison with product department in HQ to provide feedback specific to responsible markets and update sales teams and distribution base with new products, applications, solutions and methods Liaison with Marketing & Support Team to get support regarding technical aspects of products Carry out market analysis on a regular and consistent basis for products, accounts, territories, competition, market potential, market shares, pricing, etc to provide timely and accurate info to BLMs

  Aranan NiteliklerWe are seeking for a 'Product Specialist' for our multinational client operating in industrial products. University degree in electrical engineering or elektronics engineering At least 3 years experience as a product specialist or similar engineering experiences Excellent knowledge of English both in speaking & writing Experience about automation and PLC programming Have a valid driving licence No restrictions to travel frequently Military service must be completed for male candidates Able to live in İstanbul(Asia)

  Sektör: Endüstri, Makine

  Pozisyon: Uzman, Yönetici, Uzman Yard

 • İş AçıklamasıGENEL NİTELİKLER Endüstriyel alanda faaliyet gösteren müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip "Kalite Kontrol ve Kalite Güvence Şefi" arıyoruz; Müşteri numune ölçümlerinin gereksinimlere göre uygunluk kontrolünün yapılmasını sağlamak, uygun olmaması durumunda ilgili bölüme bilgilendirmede bulunmak. Yeni ürün devreye alınırken ya da üründe revizyon olduğunda seri üretime geçiş aşamasında Ür-Ge Bölümünden gelen iş akışına göre ürünün kontrol noktalarını belirleyerek kontrol planını oluşturmak ve müşteri spesifikasyonlarının uygulanmasını sağlamak. Numune ürünlerde müşteri özel taleplerini Ür-Ge Bölümü ile değerlendirmek, Ür-Ge Bölümü ile beraber PPAP faaliyetlerinin gerçekleştirilmesini sağlamak. Tedarikçiden gelen malzemelerin hatasız olarak ambara ve devamında üretim bölümüne geçmesi için gerekli çalışmalar yapılmasını sağlamak. Satın alma talebi ve / veya tedarikçi denetim / ziyaret planına göre tedarikçi ziyareti ve denetimlerinde bulunmak. Sevkiyat sırasında tespit edilen uygunsuzluklara istinaden gerekli durumlarda sevkiyatı durdurarak gerekli düzeltmelerin yapılmasını sağlamak. Kuruluş içi denetimleri planlamak, plana göre gerçekleşmesini sağlamak, denetlemelerin sonuçlarını kontrol etmek, eksik ve hataları ilgili bölümlere DFİ açarak bildirmek, aksiyon alınarak kapatılmasını sağlamak. Kalite yönetim sistemi kapsamındaki tüm dokümanlarının devreye alma, revizyon ve devreden çıkarılmasını takip etmek ve onaylanmasını sağlamak. Kalite yönetim standartları doğrultusunda kalibrasyon ve doğrulama sistemine uygun ölçü aletlerinin kullanılmasını sağlamak. Mavi yaka personele yıllık olarak belirlenen eğitim planı çerçevesinde veya aksiyonlar sonucu oluşan eğitim ihtiyacı sonucunda eğitim vermek, verilen eğitimin etkinliğini ölçmek. Oryantasyon, rotasyon ve iş başı eğitimlerinde kalite yönetim sistemi ve benzeri konularda eğitim vermek / verilmesini sağlamak. Günlük, haftalık, aylık ve yıllık YGG ve diğer toplantılara rapor hazırlamak, katılmak, sunum yapmak, karara bağlanan aksiyon çalışmalarını yapmak ve takip etmek. Kalite politikası, Bilgi Güvenliği Politikası, Çevre Politikası, İSG Politikası ve hedefleri doğrultusunda gerçekleştirilecek bütün çalışma ve eğitimlere katılmak. Şirket yönetiminin yayınladığı ve yayınlayacağı tüm prosedür, talimat ve yönetmeliklere uymak.

  Aranan NiteliklerÜniversitenin Makina / Endüstri Mühendisliği veya benzer bölümlerinden mezun, İleri derecede ingilizce bilgisi olan, Tercihen otomotiv, beyaz eşya, metal sektörlerinde min. 5 yıl kalite alanında tecrübesi olan, ISO 27001 ve ISO 9001 kalite yönetim sistemlerine hakim, Teknik resim okuyabilen, Yalın üretim süreçlerine hakim, Analitik düşünebilen, takım çalışmasına yatkın, İstanbul Anadolu yakasında veya Kocaeli Gebze'de ikamet eden/edebilecek olan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

  Sektör: Endüstri

  Pozisyon: Mühendis

 • Vardiya Operatörü

  Linde GazKocaeli 12 Aralık 2017

  İş Açıklaması100 ülkede 65,000 çalışanıyla endüstriyel-medikal-özel gazlar ve mühendislik alanlarında lider konumda olan Linde Grubu’nun Türkiye birimini oluşturan Linde Gaz A.Ş., Gebze merkez olmak üzere yurdumuzun muhtelif bölgelerinde üretim, dolum, dağıtım tesislerinin yanı sıra yaygın bayi ağı ile sanayimize ve sağlık sektörümüze hizmet vermektedir. Hidrojen Üretim ve Tüp Dolum ile Azot üretim tesislerini işletmek, Tesis performansını takip etmek, Gereken bakım ve iyileştirici çalışmalara katılmak, Şirket güvenlik prosedürünü uygulamak ve uygulatmak Tüm faaliyetlerinde Linde Dürüstlük (Integrity) kriterlerine uyumlu davranmak. Linde’ de çalışmayı neden seveceksiniz? Hangi fonksiyon altında çalışıyor olursak olalım, Linde Group’ta kendimizi ürünlerimizle tanımlarız. Gaz sektöründe köklü geleneği olan bir firma olarak, yalnızca müşterilerimiz ve yüksek kaliteli ürünlerimize değil, aynı zamanda çalışanlarımıza da çok önem veririz. Bizimle çalışırken, güvenli bir iş alanı, yüksek güvenlik standartları, yöneticilerimizin güvenliğe olan gerçek adanmışlığını görebilirsiniz.

  Aranan NiteliklerBu göreve uygunluğunuz için gerekenler Şirketimizin Ali Kahya İzmit bölgesinde görevlendirilmek üzere; Meslek liselerinin Elektrik/Elektronik bölümleri ile meslek yüksek okullarının Elektrik bölümlerinden mezun, Proses makinaları, ekipman ve enstrüman bilgisine sahip, Tercihen PLC, SCADA tecrübesi olan Konusunda en az 3 yıl deneyimli, Vardiyalı çalışmaya engeli olmayan, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Sözlü ve yazılı orta düzeyde İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Seyahat engeli olmayan, Sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen. Vardiya Operatörü aranmaktadır.

  Sektör: Kimya, Enerji, Endüstri

  Pozisyon: Teknisyen, Operatör

 • Satış Mühendisi

  Manpower Bakırköyİstanbul Avrupa 5 Aralık 2017

  İş AçıklamasıEndüstriyel ürün sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip ‘’Satış Mühendisi’’ arıyoruz. Firma ziyaretleri yaparak, müşteri ilişkilerinin geliştirilmesi çalışmalarının yürütülmesi, Müşteriye yeni ürün tanıtılması ve talep yaratılması, Müşterileri eksiklerinin, uygulamada yaşadıkları sorunların ve geliştirme yapabilecekleri noktaların tespit edilmesi, Bölgesindeki gerekli pazar analizi ve rakip araştırmalarının yapılması, Bölgesindeki potansiyel müşterilerin tespitinin yapılması, Ziyaret ve ürün yelpazesinin tanıtılarak satışa dönüşecek sunum ve çözüm ortaklığı teklif çalışmaların yürütülmesi.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Makine, Elektrik Elektronik, Mekatronik, Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, Minimum 1-2 yıl satış deneyimine sahip, MS Office programlarına hakim, Aktif araç kullanabilen ve seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Analitik, sonuç odaklı ve prezantabl, İş takibi kuvvetli ve sorumluluk bilinci yüksek,

  Sektör: Endüstri

  Pozisyon: Mühendis

 • Mekanik Teknisyeni

  Linde GazKocaeli 12 Aralık 2017

  İş Açıklaması100 ülkede 65,000 çalışanıyla endüstriyel-medikal-özel gazlar ve mühendislik alanlarında lider konumda olan Linde Grubu’nun Türkiye birimini oluşturan Linde Gaz A.Ş., Gebze merkez olmak üzere yurdumuzun muhtelif bölgelerinde üretim, dolum, dağıtım tesislerinin yanı sıra yaygın bayi ağı ile sanayimize ve sağlık sektörümüze hizmet vermektedir.   Tüp dolum tesislerinde ihtiyaç duyulan yenilemelerin, imalat ve montajı ile ilgili tesislerin yıllık bakım programlarına göre yıllık bakım faaliyetlerini gerçekleştirmek Faaliyetler ile ilgili raporlama yapmak Tüm faaliyetlerinde Linde Dürüstlük (Integrity) kriterlerine uyumlu davranmak.  

  Aranan NiteliklerŞirketimizin Gebze bölgesinde görevlendirilmek üzere; Tercihen meslek yüksekokulu ya da meslek liselerinin Makina veya benzeri bölümlerinden mezun olmak Tercihen endüstriyel tesislerde kaynaklı imalat, montaj ve bakım vb. alanlarda en az 2 yıl tecrübeli MS Office programlarını etkin kullanabilen Temel düzeyde yazılı ve sözlü İngilizce bilen Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış Sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanan Tercihen forklift kullanma belgesi sahibi Seyahat engeli olmayan Ekip çalışmasına yatkın Mekanik Teknisyeni aranmaktadır.

  Sektör: Kimya, Endüstri, Enerji

  Pozisyon: Teknisyen, Tekniker, Operatör

 • Genel Müdür Asistanı

  Manpower Managed Servicesİstanbul Anadolu 15 Kasım 2017

  İş AçıklamasıGenel Müdür’ün günlük çalışma programını ve çalışma ortamını düzenlemek, iş ve seyahat planlarını hazırlamak, ajandasını takip etmek, Genel Müdür’ün iç ve dış yazışmalarını ve evrak işlerini yürütmek, Genel Müdür’ün dosyalama ve arşiv düzenlemesini yapmak, Genel Müdür’ün yurtiçi ve yurtdışı toplantı organizasyonunu yapmak, toplantı gündemini hazırlamak ve ilgili kişilere dağıtmak; toplantıya katılacakların koordinasyonunu sağlamak, toplantı notlarını tutmak ve alınan kararların kaydını ve dağıtımını sağlamak, Genel Müdür’ün sosyal etkinlik, seyahat, konaklama, uçak bileti ve vize işlemlerini yürütmek, Kurumsal evrakları (Distribütörlük sözleşmesi gibi) takip etmek ve dosyalamak.

  Aranan NiteliklerSigortacılık sektöründe faaliyet gösteren müşterimizde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip "Genel Müdür Asistanı" arıyoruz. Üniversite mezunu, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Raporlama konusunda tecrübeli, Planlama ve raporlama yönü kuvvetli, Diksiyonu düzgün, yazılı ve sözlü iletişimi yüksek, Zaman yönetimi, planlama, organizasyon, koordinasyon ve takip becerisine sahip, Dış görünümüne özen gösteren, prezantabl, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden.

  Sektör: Mühendislik, Endüstri, Demir-Çelik

  Pozisyon: Yönetici Sekreteri, Yönetici Asistanı, Sekreter, Asistan, Yönetim Sekreteri

 • İş AçıklamasıDanışmanlığını yapmakta olduğumuz hidrolik, pnömatik ve otomasyon sistemleri alanında faaliyet gösteren müşterimiz için ‘’Proje Satış Mühendisi’’ arıyoruz.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun, En az 5 yıl satış tecrübesine sahip, Hidrolik ve pnömatik sektöründe satış deneyimi olan, İyi seviyede İngilizce bilen, MS Office programlarına hakim, Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli bulunmayan, Temsil yeteneği kuvvetli, ekip çalışmasına yatkın, B sınıfı sürücü belgesi olan ve aktif olarak araç kullanabilen, İstanbul-Anadolu Yakasında ikamet eden, Askerlik hizmetini tamamlamış.

  Sektör: Endüstri, İmalat, Otomasyon

  Pozisyon: Mühendis, Uzman

 • İş Açıklaması*İlgili fakültelerden veya yüksek okullardan mezun *Jakarda ve armürde dokunacak kumaşların örgülendirilmesi konusunda en az iki yıl deneyimli *Konu ile ilgili bilgisayar programlarına hakim *Kumaş, desen ve iplik analizi yapabilen *Desen çizimi,örgülendirme ve varyant sürecini baştan sona yürütebilecek Jakar desinatöru Bayan giyim alanında ihracat ağırlıklı, jakarlı ve armürlü dokuma kumaş üreten firmamızda istihdam edilmek üzere jakar desinatörü arıyoruz, İşe alınan kişiler AR-GE departmanında görevlendirilecek ve üretilecek olan kumaşların ipliğininin analizinden başlayarak dokunmuş halinde renklendirilmesine kadar geçen sürecin her aşamasında yapılan işin uygulayıcısı ve takipçisi olacaklardır.

  Aranan NiteliklerSimetri Desen programına hakim olmalı. Bayan Giyim sektöründen, Tecrübeli olmalı. MS Office bilmeli.

  Sektör: Tekstil, Endüstri, Diğer

  Pozisyon: Desinatör, Sorumlu, Uzman Yard, Yetkili Yardımcısı

 • İş AçıklamasıÜretim Sorumlu Müdürü'nün yönetiminde atölyede ve gerektiğinde atölye dışında aşağıdaki görevlerde çalışacak Medikal Silikon Üretim Personeli aramaktayız. Hammaddelerin veya makine, kalıp parçalarının ilgili yerlerden temini Temiz odada üretim yapılması, üretim esnasında hammaddenin ve üretilen parçaların kontrolu Ürünlerin kalite standartlarına uygun olarak üretilmesi, ölçü kontrollerinin yapılması, paketlemenin yapılması Makine ve kalıpların bakım ve onarımlarının takibi Çalışan makine ve kalıpların günlük bakım ve temizliğinin yapılması Üretilen ürünlerin ve hammaddelerin stok takibi ve düzenli raporlama

  Aranan Nitelikler-Tercihen Teknik Lise ve Meslek Yüksek Okulu teknik resim, makine, kalıp, plastik teknolojileri veya biyomedikal cihaz teknolojileri bölümlerinden mezun -Tercihen silikon enjeksiyon, kalıp konularında deneyimli -Tercihen ingilizce bilen -MS Ofis programlarına hakim -Takım çalışmasına yatkın -Dikkatli, titiz ve dakik çalışan -Ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen -Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen -Askerliğini yapmış -Erkek

  Sektör: Sağlık/Hastane, Endüstri, Tıbbi Malzeme

  Pozisyon: Teknisyen, Eleman, Tekniker

 • İş AçıklamasıSthill Converting Equipments Markamız adı altında, Ambalaj Makina Ekipmanları imalatı yapan firmamızın, Talaşlı imalat bölümünde CNC tornalarımızda çalışacak, Endüstri meslek lisesi Torna Tesviye, CNC, Makina Metal bölümlerinden birinden mezun olan, Tercihen daha önce CNC torna tezgahında operatör veya programcı olarak çalışmış, resim okuma bilgisi olan, standart ölçü aletleri kullanma bilgisine sahip askerliğini yapmış 22 - 40 yaş aralığında elemanlar alınacaktır.

  Aranan NiteliklerAskerliğini yapmış, 22 - 40 yaşları arasında, Endüstri Meslek Lisesi Torna Tesviye, Makina - Metal, CNC vb. bölümlerinden mezun olmuş, Teknik resim okuma ve ölçü aleti kullanma bilgisi olan Tercihen daha önce CNC Torna tezgahında çalışmış olan

  Sektör: Endüstri, Otomotiv, Makine

  Pozisyon: Eleman, Operatör

 • İş AçıklamasıElektrik panosu montajında çalışacak, Kendisine verilecek mekanik veya pano kablaj projelerine göre montaj yapabilecek, Sorumluluk bilinci yüksek, dinamik, başarı odaklı, iletişim becerileri güçlü ve analitik düşünce yeteneğine sahip, Elektrik pano imalatı, testi ve saha montajı ile devreye alma işlemlerinin gerçekleştirecek, çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan NiteliklerMYO ya da Teknik Liselerin Elektrik, Elektrik-Elektronik, Otomasyon, Mekatronik, Pano Montörlüğü veya diğer ilgili bölümlerinden mezun, Elektrik pano imalatı konusunda 2-5 yıl deneyimli, AG Dağıtım, MCC, DDC panoları imalat, montaj ve devreye alma işlerinde tecrübeli, Aktif, sosyal ilişkileri iyi, aktif olarak araç kullanabilen, Sonuç odaklı, gelişime açık,, Disiplinli, sorumluluk sahibi, Çözüm odaklı ve takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Seyahat engeli olmayan

  Sektör: Endüstri

  Pozisyon: Tekniker, Teknisyen

 • İş AçıklamasıGebze' de bulunan Fabrikamızda, Forklift Operatörü görevlendirilmek üzere, aşağıdaki nitelikleri taşıyan personel alımı yapılacaktır. Çalışma yeri Gebze' de olup; Gebze - Yeni Mahalle - Darıca - İzmit - Kaynarca - Kartal istikametlerine personel servisleri temin edilmektedir.

  Aranan Nitelikler* Kişisel bakımına özen gösteren, titiz, * 21- 45 yaşları arasında, * Forklift ehliyeti bulunan, * 3 vardiya düzeninde çalışabilecek, * Forklift kullanımı konusunda tecrübeli. İletişim: 0531 772 38 08

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, İmalat, Endüstri

  Pozisyon: Forklift Operatörü / Reachtrack

 • İş AçıklamasıElektronik sistemler konusunda uzmanlaşmış firmamızda; Yangın alarm ve otomasyon sistemlerinin tekliflendirilmesinde aktif rol alacak

  Aranan Niteliklera. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun b. Analitik düşenebilen, c. Tercihen teklif hazırlama konusunda tecrübeli d. Proje okuyabilen, e. Dinamik, yoğun iş temposunda çalışabilen, f. Diksiyonu düzgün, g. Prezantable, e. Tercihen Seyahat engeli olmayan, f. Tercihen İngilizce ya da bir yabancı dil bilen g. Tercihen aktif araç kullanabilen, h. Kariyer beklentisi olan, ı. KESİNLİKLE Sigara kullanmayan, Not: 1. Tüm başvurular kesinlikle gizli tutulacaktır. 2. işyeri Yakacık/Kartal dadir

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Endüstri, İnşaat

  Pozisyon: Yönetmen, Uzman, Uzman Yard, Yönetici, Sorumlu

 • Boya Teknisyeni

  KSB PompaAnkara 15 Aralık 2017

  İş AçıklamasıKSB Pompa Armatür San. ve Tic. A.Ş. , Türkiye’de kaliteli, uzun ömürlü ve az enerji tüketen pompa ve vanaları ile endüstriyel tesislerden şehir su şebekelerine, binalardan arıtma tesislerine, enerji santrallerine kadar uzun yıllardır hizmet vermektedir. KSB Pompa Armatür Sanayi ve Tic. A.Ş. olarak, Ankara’da bulunan fabrikamızda görevlendirilecek, “Boya Teknisyeni” aramaktayız.

  Aranan NiteliklerMeslek Lisesi yada Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen boya konusunda 1 yıl deneyimli, Askerlik hizmetini tamamlamış, Ankara’da ikamet eden, Takım çalışmasına yatkın,

  Sektör: Tekstil Boya ve Kimyasalları, Endüstri

  Pozisyon: Operatör, Tekniker, Teknisyen

 • İş Açıklamasıİkitelli'de Endüstriyel Mutfak Ekipmanları üretimi yapan firmamıza Sac işlerinde deneyimli ilgili okulların Metal Kontrüksiyon veya Makine Bölümü Ön Lisans / Lisans mezunu arkadaşlar arıyoruz.

  Aranan Nitelikler- Cad Cam Programlarına Hakim, - Auto-Cad, Solidworks, Metalix kullanabilen, - Solidworks Sheet Metal modülüne hakim, - Askerlik hizmetini tamamlamış, - Takım çalışmasına uyumlu, - Tercihen sigara içmeyen, - Sorumluluk alabilecek

  Sektör: Endüstri, İmalat

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıKurulduğu günden bu yana kalite çalışmalarına devam eden ve bugün itibariyle ISO 9001, ISO 27001, ISO 14001, OHSAS 18001 ve IATF 16949 belgelerine sahip olan ER-BAKIR alt bölümde belirtilen özelliklere sahip ve ailesinin üyesi olmak isteyen adaylarla çalışmak istemektedir. ER-BAKIR 2005 yılında Kalder tarafından yapılan değerlendirme sonucu büyük işletmeler kategorisinde “Ege Bölgesi Kalite Büyük Ödülü” nü kazanmıştır. 2007 yılında global İK danışmanlık şirketi Hewitt-ide’ nin Türkiye genelinde 12 bin çalışan arasında yaptığı “En İyi İşyeri” araştırmasında ilk 5 şirket arasında yer almış, ayrıca 2015 yılı İSO 500 araştırmasında 29. sırada yer almıştır. “KONUSUNDA ÖNCÜ, LİDER ve SAYGIN BİR DÜNYA ŞİRKETİ OLMAK” vizyonuna sahip kuruluşumuzda 'Yazılım Uzmanı' unvanı ile çalışacak takım arkadaşı arıyoruz.

  Aranan NiteliklerYeterlilikler: Üniversitelerin; Bilgisayar Mühendisliği, Bilgisayar Bilimleri ve Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Bilişim Sistemleri Mühendisliği, Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri Mühendisliği, vb bölümlerinden olmak, Tercihen SAP yazılımı ve ABAP programlama dili konusunda deneyimli .net veya java hakkında bilgi sahibi olmak, Web programlama konusunda bilgi sahibi olmak, Veri tabanı konusunda bilgi sahibi olmak, İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip olmak, Karar Destek Sistemleri bilgisine sahip olmak Problem Çözme teknikleri bilgisine sahip olmak Yetkinlikler: Müşteri odaklı, değişimi ve gelişimi arzulayan, hevesle çalışan, sorumluktan kaçmayan, hatalarından öğrenen ve öğrenerek gelişen, doğru bilgiyi doğru kişilerle paylaşan davranışlarına sahip olmak Kişisel Özellikler: Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya muaf olmak Seyahat engeli olmamak B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak ve aktif olarak araç kullanabiliyor olmak Denizli’de ikamet etmek veya ikamet edebilecek olmak

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, Endüstri, Metal Sanayi

  Pozisyon: Bilgisayar Programcısı, Bilgisayar Mühendisi, Uzman

 • İş AçıklamasıEN Global Avustralya merkezli önde gelen bir danışmanlık şirketi olup şirket satış ve birleştirmeleri, finans, yönetim ve yatırım danışmanlıkları ile bütçe ve maliyet yönetimi konularında orta ve büyük ölçekli Türk ve yabancı şirketlere hizmet vermektedir. ​Uluslararası yatırım ve yönetim danışmanlığını yapmakta olduğumuz donanım ve yazılım projeleri yapmakta olan bir müşterimizin teknoloji bileşkesinde çalışmak üzere · Ürün tasarımlarını yapmak ve geliştirme faaliyetlerine katkıda bulunmak, · Trendleri, yenilikleri takip etmek ve bunları tasarıma aktarmak, · Geliştirilen konsept modellerin sunumunu hazırlamak, tasarım onayını almak, · Piyasa araştırmalarının yapılması ve alternatif endüstriyel tasarımların gerçekleştirilmesi, · Fikirlerin kağıt üzerinde veya dijital ortamda eskize dönüştürülmesi, · Tasarım görsellerinin hazırlanması ve sunumunun yapılması, · Onayı alınan tasarımların, tasarıma uygun şekilde üretiminin yapılması amacıyla diğer bölümler ve tedarikçiler ile ortak çalışmaların gerçekleştirilmesi, · Oluşan fikirlerin projelendirilmesi, raporlanması ve arşive kaydedilmesi, · Kalite Yönetim Sistemleri gereksinimlerinin yerine getirilmesi.

  Aranan Nitelikler· Üniversitelerin Endüstriyel Tasarım veya Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümlerinden mezun, · Elektronik yazılım ve donanım sektöründe tecrübeli veya bu sektörlere ilgi duyan, · Yeni ürünler ve mevcut ürün geliştirmeleri için; 3D Studio Max, Adobe Illustrator, Adobe Photoshop, Rhinoceros, Autodesk Alias, Keyshot, Sketchbook veya bezer programları etkin olarak kullanarak tasarım ve modelleme yapabilen ve render alabilen, · Microsoft Office programlarını kullanabilen, · Malzeme ve üretim tekniklerine hakim, · Ekip çalışmasına yatkın, · Etkin iletişim becerileri olan, · Gelişime açık ve yenilikleri takip eden, · Sorumluluk sahibi ve inisiyatif kullanabilen, · Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan, · Trend ve rekabet takibi yapabilecek · Yeni ürün geliştirebilecek · B sınıfı ehliyet sahibi, · Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan, · Sigara kullanmayan, · Eskişehir ilinde ikamet eden veya edebilecek, · İyi derecede yabancı dil bilgisine sahip (İngilizce), · 23-33 yaşları arasında,

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Endüstri, Telekomünikasyon ve Network

  Pozisyon: Tasarımcı

 • İş Açıklaması32 Bitlik Arm Cortex İşlemciler üzerinde C ve/veya C++ uygulama geliştirmede deneyimli; tercihen Linux ve/veya RTOS konularında deneyimli.

  Aranan NiteliklerAr-Ge Merkezi'mizde takım arkadaşı olarak bizimle çalışmak isteyen; Yaptığı işi seven, Ekip ruhuyla çalışmaktan hoşlanan, Kriz anlarında stresini yönetebilen, Dinamik ve enerjik çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Endüstri, Enerji

  Pozisyon: Mühendis, Uzman, Yetkili, Sorumlu

 • İş AçıklamasıKurulduğu günden bu yana kalite çalışmalarına devam eden ve bugün itibariyle ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001 ve ISO TS 16949 belgelerine sahip olan ER-BAKIR alt bölümde belirtilen özelliklere sahip ve ailesinin üyesi olmak isteyen adaylarla çalışmak istemektedir. ER-BAKIR 2005 yılında Kalder tarafından yapılan değerlendirme sonucu büyük işletmeler kategorisinde “Ege Bölgesi Kalite Büyük Ödülü” nü kazanmıştır. 2007 yılında global İK danışmanlık şirketi Hewitt’in Türkiye genelinde 12 bin çalışan arasında yaptığı “En İyi İşyeri” araştırmasında ilk 5 şirket arasında yer almış, ayrıca 2014 yılı İSO 500 araştırmasında 23. sırada yer almıştır. “KONUSUNDA ÖNCÜ, LİDER ve SAYGIN BİR DÜNYA ŞİRKETİ OLMAK” vizyonuna sahip kuruluşumuzda 'İŞKUR Destekli İşbaşı Eğitim Projesi'nde çalışmak üzere Üretim Operatörü çalışma arkadaşları arıyoruz. Program 2 aylık işbaşı eğitimini kapsamaktadır. Çalışma ücreti ve SGK prim giderleri (iş kazası ve sağlık primleri) İŞKUR tarafından karşılanacaktır. Program sonunda başarılı olan İşkur Stajyerlerine belge verilecek olup, performans sonucuna göre, ER-BAKIR bünyesinde çalışmaya devam edecektir.

  Aranan NiteliklerYeterlilikler Meslek Liselerinin veya Meslek Yüksek Okulları'nın; elektrik, elektronik, makine, metal işleri, torna tesviye, otomasyon, vb. bölümlerinden mezun olmak, Tercihen son 1 ay içinde çalışmamış olmak, Yetkinlikler Değişimi ve gelişimi arzulayan, hevesle çalışan, sorumluktan kaçmayan, hatalarından öğrenen ve öğrenerek gelişen, doğru bilgiyi doğru kişilerle paylaşan davranışlarına sahip olmak Kişisel Özellikler Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya muaf olmak Denizli’ de ikamet etmek veya ikamet edebilecek olmak

  Sektör: Endüstri, Enerji, İmalat

  Pozisyon: Teknisyen, Eleman, Operatör, Tekniker, Formen

 • İş AçıklamasıElektronik sistemler konusunda uzmanlaşmış firmamızda; Yangın alarm ve otomasyon sistemlerinin tasarım ve tekliflendirilmesinde aktif rol alacak

  Aranan Niteliklera. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun b. Analitik düşenebilen, c. Tercihen teklif hazırlama konusunda tecrübeli d. Proje okuyabilen, e. Dinamik, yoğun iş temposunda çalışabilen, f. Diksiyonu düzgün, g. Prezantable, e. Tercihen Seyahat engeli olmayan, f. Tercihen İngilizce ya da bir yabancı dil bilen g. Tercihen aktif araç kullanabilen, h. Kariyer beklentisi olan, ı. KESİNLİKLE Sigara kullanmayan, Not: 1. Tüm başvurular kesinlikle gizli tutulacaktır. 2. işyeri Yakacık/Kartal dadir

  Sektör: Endüstri, Elektrik ve Elektronik, İnşaat

  Pozisyon: Koordinatör, Yönetmen, Müdür, Yönetici, Sorumlu

 • İş AçıklamasıAnalog devre tasarımında, tercihen ölçme ve transduser devrelerinde deneyimli, devre tasarım ve similasyon araçlarını iyi derecede kullanabilen.

  Aranan NiteliklerAr-Ge Merkezi'mizde takım arkadaşı olarak bizimle çalışmak isteyen; Yaptığı işi seven, Ekip ruhuyla çalışmaktan hoşlanan, Kriz anlarında stresini yönetebilen, Dinamik ve enerjik çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: Enerji, Endüstri, Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Mühendis

 • İş AçıklamasıBoya yapma konusunda deneyimli, Alanında en az 5 yıl tecrübeli, Dinamik ve ekip çalışmasına yatkın, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek,

  Aranan NiteliklerMakine imalatı yapan firmamızda, Boya kabini kullanabilen , Endüstriyel yaş boya ve akrilik boya yapabilen, boyacı ustası aranmaktadır.

  Sektör: Endüstri

  Pozisyon: Boyahane Ustası, Eleman, Usta, Görevli

 • İş AçıklamasıTekstil sektöründe üretimini yapmış olduğumuz makinaların Mekanik Montaj ve Üretim bölümünde çalışacak '' MEKANİK MONTAJ ELEMANLARI '' alınacaktır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Meslek Yüksek okulu veya Meslek Lisesi (Makine, Torna, Tesfiye, Metal İşleri, Motor, Otomotiv, Mekatronik, vb.) ilgili bölümlerden mezun, Tercihen makine üretiminde ve montaj alanında en az 3 sene çalışmış olan, Takım çalışmasına yatkın, kendini motive edebilen ve iyi bir iletişimci, Erkek adayların askerlik görevlerini tamamlamış, Analitik düşünce yapısına sahip ve gelişmeye açık, Mesai saatlerine itina ile uyulacak ve gerektiğinde fazla mesai yapılabilecek , Aktif araç kullanan, Referans gösterebilecek, Sabah 08:00 Akşam 18:00 saatleri arası çalışacak.

  Sektör: Makine, İmalat, Endüstri

  Pozisyon: Ustabaşı, Usta, Şef Yardımcısı, Şef / Amir, Eleman

 • İş Açıklamasıİzmir Kemalpaşa'da kurulu olan, Türkiye'nin en büyük kağıt, karton üretimi yapan fabrikalarından birisi olan fabrikamıza, vardiyalı çalışabilecek '' ÜRETİM ELEMANLARI '' aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerTercihen Endüstri Meslek Lisesi mezunu Erkek, Askerliğini Tamamlamış 30 Yaşını aşmamış Vardiyalı çalışabilecek Tercihen Kemalpaşa veya Bornova bölgesinde ikamet eden.

  Sektör: İmalat, Endüstri, Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Eleman

 • Temizlik Elemanı

  ATES GROUPKocaeli 8 Aralık 2017

  İş AçıklamasıSanayi Sektöründe Hizmet Vermekte Olduğumuz İşletmelerde Hizmet verdiğimiz Projelerde endüstriyel temizlik işi yapabilecek bay personeller aramaktayız. Tercih Kocaeli bölgesinden, İzmit - Kartepe ikamet eden 25-35 yaşları arasında, Yapılacak uygulamanın örneğini aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz. https://www.youtube.com/results?search_query=ates+group https://www.youtube.com/watch?v=JUgRHgr1uKY Personel servislerimiz mevcuttur.

  Aranan NiteliklerMeslek lisesi mezunu Dikkatli ve sorumluluk sahibi, Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, Askerlik hizmetini tamamlamış, Bay Tercih Kocaeli-İzmit bölgesinden İzmit- Kartepe ikamet eden 25-35 yaşları arasında, "Teknik Bakım Elemanı" arıyoruz. Yemek ve servis imkanımız mevcuttur.

  Sektör: Makine, Endüstri

  Pozisyon: Bakım Onarım Teknikeri

 • Yazılım Mühendisi - Plc

  Adeccoİzmir 11 Aralık 2017

  İş AçıklamasıAdecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Endüstriyel Makine İmalatı alanında faaliyet gösteren müşterimiz için " Yazılım Mühendisi " arayışımız bulunmaktadır. - Üniversitelerin Elektrik - Elektronik Mühendisliği bölümü mezunu, - Minimum 5 yıl Endüstriyel Otomasyon, Üretim veya benzer alanda deneyimli, - PLC Programlama, sıfırdan program yazma bilgisi olan, - İleri derecede İngilizce bilen, - Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, - Seyahat engeli olmayan, - İzmir'de ikamet eden / edebilecek olan,

  Aranan Nitelikler- Endüstriyel makine imalatı süresinde program yazma ve devreye alma işlemlerinin gerçekleştirilmesi, - Proje takibi, Adecco, İşkur'un denetiminde 26.12.2013 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

  Sektör: Endüstri, İmalat

  Pozisyon: Mühendis

 • İş AçıklamasıSektörün tercih edilen firmalarından biri olan Pan Etiket; İstanbul Maltepe' de üretim sahasına eleman aramaktadır. Gün içerisinde gelen hammadde sevkiyatlarını organize edecek, Verilen talimatlar doğrultusunda üretim sahasındaki makinaları kullanacak, Gerektiğinde sevkiyat yapabilecek / sevkiyatlara destek verebilecek,

  Aranan Nitelikler18-35 yaş aralığında, Tercihen Maltepe, Kartal veya Pendik' de ikamet eden, Etiket veya matbaa sektöründe çalışmış, En az ortaokul mezunu, El becerileri yüksek, En az 1 yıl matbaa veya etiket üretim tecrübesi olan, Bay üretim elemanı aramaktayız.

  Sektör: Endüstri, İmalat, Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Eleman, Ofis Elemanı, Tekniker, Usta

 • İş AçıklamasıDanışmanlığını yapmakta olduğumuz hidrolik, pnömatik ve otomasyon sistemleri alanında faaliyet gösteren müşterimiz için ‘’Proje Tasarım Mühendisi’’ arayışımız mevcut.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun, Hidrolik ve pnömatik sektöründe proje ve tasarım konusunda en az 3 yıl tecrübeye sahip, Baştan sona proje tasarımı yapabilen, saha tecrübesi olan İyi seviyede İngilizce bilen, MS Office programlarına hakim, SolidWorks bilgisi ileri seviyede olan, Temsil yeteneği kuvvetli, ekip çalışmasına yatkın, İstanbul-Anadolu Yakasında ikamet eden, Askerlik hizmetini tamamlamış.

  Sektör: Danışmanlık, Otomasyon, Endüstri

  Pozisyon: Mühendis, Uzman, Sorumlu

 • İş AçıklamasıDanışmanlığını üstlendiğimiz endüstriyel pompalar konusunda faaliyet gösteren, dünya lideri birçok firmanın Türkiye distribütörü ve satış sonrası hizmet sağlayıcısı olan müşterimiz için ‘’Servis Bakım Mühendisi’’ arıyoruz. CRM üzerinde iş planlarını hazırlamak ve bu planlar doğrultusunda etkinlikleri yönlendirmek ve takip etmek, Teklifleri hazırlamak, takip etmek ve siparişe dönüştürmek, Teknik ve ticari konularda müşteri ile yakın ilişkide olmak ve müşterilerdeki gelişmeleri takip etmek, Müşteri dosyalarının tüm yazışmalar, ziyaret raporları ve müşteri bağlantı bilgilerinin içermesini sağlamak, denetlemek, Satış bölümleri ile temasta olunup müşterilerdeki teknik sorunların ve bu konuda kendi birimi tarafında gerçekleştirilen etkinlikleri aktarmak.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Makine veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, İyi seviyede İngilizce bilen, Zaman yönetimi, organizasyon ve dokümantasyon becerileri gelişmiş, Müşteri ilişkilerinde başarılı, analitik düşünen, Yurtiçi/Yurtdışı seyahat engeli bulunmayan, B sınıfı sürücü ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Anadolu Yakası veya Kocaeli Bölgesinde ikamet eden.

  Sektör: Danışmanlık, Akaryakıt/Petrol ve ürünleri, Endüstri

  Pozisyon: Mühendis, Uzman, Sorumlu

 • İş AçıklamasıDudullu Organize Sanayi Bölgesi yakınında faaliyet gösteren ve makina imalatı yapan firmamızda elektrik panosu montajı yapacak personel arıyoruz.

  Aranan Nitelikler-İlgili bölümlerden mezun -Elektrik şeması okuyabilen -Elektrik panosu montajı yapabilen -En az 1 yıl tecrübeli -Askerlikle ilişiği olmayan

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Endüstri, Mühendislik

  Pozisyon: Tekniker, Teknisyen

İş Habercisi - Endüstri İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?