Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Endüstri İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Endüstri
 • Manpowerİstanbul Anadolu 20 Haziran 2017

  İş AçıklamasıEndüstri sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip "Saha Satış Uzmanı" arıyoruz. Satış eylem planları oluşturarak belirlenen hedeflere ulaşmak, Potansiyel müşteriler oluşması için gerekli pazarlama ve satış tekniklerini geliştirmek, Ortaya çıkan pazar fırsatlarını görerek değerlendirmek, Satış hedeflerinin gerçekleştirmek, Müşterilerin beklentilerini anlayarak çözüm üretmek, Satış sonrası raporlama yapmak.

  Aranan Nitelikler4 yıllık üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun, Satış alanında 5 yıl tecrübeli, İyi derecede MS Office Excel kullanabilen, Analitik, proaktif, sorumluluk sahibi, Planlama, raporlama, iş takibi konularında başarılı, Yüksek satış ve ikna kabiliyeti olan, Seyahat engeli bulunmayan, Aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış. İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden veya edebilecek.

  Sektör: Endüstri, Makine

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • Manpower Maltepeİstanbul Anadolu 14 Haziran 2017

  İş AçıklamasıOtomotiv yan sanayi sektöründe faaliyet gösteren bir müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip "İhracat Uzmanı" arıyoruz; İhracatla ilgili tüm operasyon işlemlerinin yürütülmesi, Yükleme, gümrük ve akreditif işlemlerinin takibi, sonuçlandırılması, Satış ve pazarlama faaliyetleri ile ilgili ihracat operasyonlarının yürütülmesi, Müşteri yazışma ve görüşmelerinin yapılarak teklif hazırlanması, Kara ve deniz nakliye organizasyonlarının yapılması.

  Aranan NiteliklerÜniversite mezunu, Min. 1-2 yıl ihracat alanında deneyim sahibi, İyi derecede Almanca ve İngilizce bilen, Excel ve ERP programlarını iyi derecede kullanabilen, İnsiyatif alabilen, istikrarlı ve disiplinli, yoğun iş temposunda çalışabilecek, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan.

  Sektör: Endüstri

  Pozisyon: Uzman

 • Manpower Maltepeİstanbul Anadolu 12 Haziran 2017

  İş AçıklamasıWe are looking for a ''Project Leader '' with the following qualifications for our client who is operating in the automotive sector; Analyse customer needs/specifications and develop industrial solutions matching customer requirements and constraints, Analyse customer needs/specifications and develop industrial solutions matching customer requirements and constraints, Prepare specifications to be the reference for purchase of local or foreign supplies, Prepare detailed project plans including timescales, cost frames and risk analysis, Update regularly project progress against plan and report to stakeholders, Implement projects under her/his ensuring on-time deliveries, and keeping costs in line with the budget, Support development of new suppliers, Ensure preparation and delivery of proper project documentation to customers.

  Aranan NiteliklerMinimum 3yrs of experience in technical and commercial project management, Experience in leading projects to design, produce and install industrial equipments and solutions, University degree in electronics/mechatronics or mechanical engineering, Fluency in written and spoken English, Very good knowledge of MS-Office software, No restriction for traveling, SOLIDWORKS knowledge will be an asset.

  Sektör: Mühendislik, Endüstri

  Pozisyon: Takım Lideri

 • Manpower Suadiyeİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 4 Haziran 2017

  İş AçıklamasıWe are seeking for a "Sales Engineer" for our multinational client operating in elevator and equipments sector; Maximize the sales of products to current and new customers, Effectively manage and grow the business and increase market share in respected area, Identify, seek and secure new opportunities and customers, Maintain regular customer visits to establish requirements, and ensure a high standard of customer service is delivered at all times.

  Aranan NiteliklerUniversity degree in engineering , Previous experience in elevator sector, Very good command of both written and spoken English, Good knowledge of Microsoft Office Programs, Self-starter, sales driven, results-oriented with a positive approach and a clear focus on high quality sales, Exceptional communication skills both written and oral, No military obligation for male candidates, Have a valid driving license and an active driver.

  Sektör: Mühendislik, Endüstri

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • Linde GazKocaeli 22 Haziran 2017

  İş Açıklaması100 ülkede 65,000 çalışanıyla endüstriyel-medikal-özel gazlar ve mühendislik alanlarında lider konumda olan Linde Grubu’nun Türkiye birimini oluşturan Linde Gaz A.Ş., Gebze merkez olmak üzere yurdumuzun muhtelif bölgelerinde üretim, dolum, dağıtım tesislerinin yanı sıra yaygın bayi ağı ile sanayimize ve sağlık sektörümüze hizmet vermektedir.   Tüp dolum tesislerinde ihtiyaç duyulan yenilemelerin, imalat ve montajı ile ilgili tesislerin yıllık bakım programlarına göre yıllık bakım faaliyetlerini gerçekleştirmek Faaliyetler ile ilgili raporlama yapmak Tüm faaliyetlerinde Linde Dürüstlük (Integrity) kriterlerine uyumlu davranmak.  

  Aranan NiteliklerŞirketimizin Gebze bölgesinde görevlendirilmek üzere; Tercihen meslek yüksekokulu ya da meslek liselerinin Makina veya benzeri bölümlerinden mezun olmak Tercihen endüstriyel tesislerde kaynaklı imalat, montaj ve bakım vb. alanlarda en az 2 yıl tecrübeli MS Office programlarını etkin kullanabilen Temel düzeyde yazılı ve sözlü İngilizce bilen Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış Sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanan Tercihen forklift kullanma belgesi sahibi Seyahat engeli olmayan Ekip çalışmasına yatkın Mekanik Teknisyeni aranmaktadır.

  Sektör: Kimya, Endüstri, Enerji

  Pozisyon: Teknisyen, Tekniker, Operatör

 • Reed Türkiyeİstanbul Anadolu, Kocaeli 8 Mart 2017

  İş AçıklamasıGenel Nitelikler: Reed, 54 yili askin süredir firmalara özel ise alim çözümleri üreten dünyadaki en büyük ise alim sirketlerinden biridir. Avrupa, Ortadogu ve Asya Pasifik genelinde 350 ofis ve 3000 danismanimiz ile 30’un üzerinde uzmanlik alaninda basariyla global olarak servis vermekteyiz. Uzman danismanlarimiz kanaliyla çesitli sektörlerdeki tecrübeli ve nitelikli profesyoneller ile yakin çalisip, ihtiyaca özel uzmanlik istihdami çözümleri üretiyoruz. Reed Türkiye bu yaklasim dogrultusunda; 12 uzmanlik alaninda isverenlere ve is arayanlara seçme ve yerlestirme hizmetlerini sunmaktadir. Reed Türkiye olarak, danismanligini yapmakta oldugumuz Türkiye'nin önde gelen Holding şirketinde yer alan BT Strateji ve Planlama Müdürlüğü bünyesinde görevlendirilmek üzere "Bilgi Teknolojileri Satınalma Uzmanı" pozisyonunda arayışımız bulunmaktadır. · BT Projeleri ve diğer ihtiyaçları doğrultusunda BT yazılım, donanım, altyapı ve hizmet ihtiyaçlarının tedarik edilmesi ve sözleşmelerinin hazırlama operasyonlarının yürütülmesi, · BT satınalma faaliyetleri sonrasında kontrat hazırlıkları sorasında firmalar ile kontrat müzakerelerinin yapılması · BT kontrat / tedarikçi performanslarının gözlenmesi ve ilgili kontratlar çerçevesinde iyileştirme faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi için tedarikçi ilişkilerinin yürütülmesi ve tedarikçi performanslarının raporlanması, · BT hizmet memnuniyet değerlendirme raporlarının hazırlanması, · Hizmet seviyesi sözleşmelerinin SLA etkisinin raporlanması, · BT süreçlerine uygun şekilde sorumluluk alanındaki görev ve faaliyetlerin yürütülmesi ve ilgili süreçlerde iyileştirme çalışmalarının yapılması · BT Bütçe planlarının hazırlanması ve BT birimleri ile koordineli olarak çalışılması

  Aranan Nitelikler· Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, İşletme Mühendisliği ve ilgili mühendislik bölümlerinden mezun, · BT Hizmet Yönetimi ve Denetimi alanında en az 2 yıl deneyimli, · İyi düzeyde İngilizce bilen (Son 2 yıl içerisinde alınmış olması koşuluyla; TOEFL için en az 100, IELTS için en az 6.5 puan beklenmektedir. Bunlardan herhangi birine sahip olunmaması ya da sınav sonucunun güncel olmaması durumunda; Şişecam tarafından gerçekleştirilecek İngilizce sınavına katılım beklenmektedir.) · MS Office programlarını kullanabilen, · B sınıfı sürücü belgesi olan, · Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış

  Sektör: Endüstri, Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard, Sorumlu

 • Reed Türkiyeİstanbul Avrupa 4 Şubat 2017

  İş AçıklamasıPrepares the elements for the reporting, the budget, the business plan and the forecasts. Follows and analyses the actual situation vs forecast and vs budget on the daily, weekly and monthly basis. Ensure accuracy of management control and costing information in the ERP system of the site. Ensure reliability of site gross margin and site below gross margin expenses during closing process Must alert immediately the Financial Controller in case of any important risk for the company and / or for its employees Contact with Product Lines or Regional Operations, completing the tasks in order to manage correct operation of Hyperion module. Constant improvements of her/his knowledge of the IS module - Comp@ss day, Comp@ss Academy. C1 requests approving People management: Supports in the training and career development of controlling people. Creates a proactive team within his/her perimeter and help identifying high potentials.

  Aranan NiteliklerGraduated from a University. Fluent English. Experienced in IFRS and SAP systems.

  Sektör: Danışmanlık, Endüstri

  Pozisyon: Finansal Analist

 • İş Açıklamasıİkitelli Oraganize Sanayi Bölgesinde, Endüstriyel Mutfak Cihazları Üretimi Yapan Fabrikamıza, Yetişmiş veya Yetiştirilmek Üzere Cnc Punch, Cnc Abkant Operatörü, Montaj Hattında ve Yeni Ürünlerin Geliştirlmesinde Görevlendirmek Üzere Çalışma Arkadaşları Tercihen Metal ve Sac İşlerinde Çalışmış veya Çalışmak İsteyen,

  Aranan Nitelikler- Endüstri Meslek Liseleri veya Meslek Yüksek Okullarının Makine, Teknik Resim, Metal İşleri, Talaşlı İmalat, Elektrik ve Elektronik Bölümlerinden Mezun. - Askerlik Hizmetini Tamamlamış, - Gerektiğinde Vardiyalı Olarak Çalışabilecek, - Takım Çalışmasına Uyumlu, - Askerlikle İlişkisi Olmayan

  Sektör: Endüstri

  Pozisyon: Eleman, Operatör

 • İş AçıklamasıSthill Converting Equipments Markamız adı altında, Ambalaj Makina Ekipmanları imalatı yapan firmamızın, Talaşlı imalat bölümünde CNC tornalarımızda çalışacak, Endüstri meslek lisesi Torna Tesviye, CNC, Makina Metal bölümlerinden birinden mezun olan, Tercihen daha önce CNC torna tezgahında operatör veya programcı olarak çalışmış, resim okuma bilgisi olan, standart ölçü aletleri kullanma bilgisine sahip askerliğini yapmış 25 - 40 yaş aralığında elemanlar alınacaktır.

  Aranan NiteliklerAskerliğini yapmış, 25 - 40 yaşları arasında, Endüstri Meslek Lisesi Torna Tesviye, Makina - Metal, CNC vb. bölümlerinden mezun olmuş, Teknik resim okuma ve ölçü aleti kullanma bilgisi olan Tercihen daha önce CNC Torna tezgahında çalışmış olan

  Sektör: Endüstri, Otomotiv, Makine

  Pozisyon: Eleman, Operatör

 • İş AçıklamasıPASLANMAZ GIDA MAKİNELERİ ÜRETİMİ YAPAN FİRMAMIZDA ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE ABKANT VE GİYOTİN MAKAS OPERATÖRÜ TAKIM ARKADAŞLARI ARAMAKTAYIZ.

  Aranan Nitelikler-TEKNİK RESİM OKUYABİLEN -EN AZ 2 YIL DENEYİMLİ -EKİP ÇALIŞMASINA YATKIN, DİSİPLİN SAHİBİ -ASKERLİĞİNİ YAPMIŞ

  Sektör: Endüstri

  Pozisyon: Usta

 • İş Açıklamasıİkitelli'de Endüstriyel Mutfak Ekipmanları üretimi yapan firmamıza Lazer Kesim, Punch, Büküm ve Sac işlerinde deneyimli ilgili okulların Metal Kontrüksiyon veya Makine Bölümü Ön Lisans / Lisans mezunu arkadaşlar arıyoruz.

  Aranan Nitelikler- Cad Cam Programlarına Hakim, - Tercihen Auto-Cad, Solidworks, Metalix kullanabilen, - Solidworks Sheet Metal modülüne hakim, - Askerlik hizmetini tamamlamış, - Takım çalışmasına uyumlu, - Tercihen sigara içmeyen, - Sorumluluk alabilecek

  Sektör: Endüstri, İmalat

  Pozisyon: Eleman

 • BTA İÇ VE DIŞ TİCARETKocaeli 23 Haziran 2017

  İş AçıklamasıBTA; Kimyasal gübre tedariki ve üretimi amaçlı olarak 2005 yılında kurulmuştur. 12 yıldır gübre sektörü içinde olan firmamız ürünlerini Kooperatifler ve bayileri aracılığı ile satışını gerçekleştirmekte olup ülke tarımına hizmet etmektedir. GOSB - Organize cadddesi No 13 Balçık Mevki / Gebze – Kocaeli de kurulu Granül Amonyum Sülfat üretim tesisimizde çalıştırılmak üzere; MEKANİK BAKIM USTASI aramaktayız.

  Aranan NiteliklerÜretime ait Makine ve donanımların kullanımının sürekliliğini ve aksama ile duruşlara meydan vermeden üretimin verimliliğini sağlamak,Bakım stratejisine uygun olarak tesisi güvenli ve çalışır durumda muhafaza etmek, Fabrikadaki tüm mekanik bakım faaliyetlerini belirlenen iş önceliklerine göre tamamlamak,Tehlike durumlarını saptayıp hızlı bir şekilde yok etmek üzere önlem alma çalışmalarını yapmak, Makine, alet, donanım ya da sistemin kalite gerekliliklerine uygun çalışması için gerekli bakımları yapmak, Makinelerin performansını sistematik olarak denetlemek ve ölçülen değerleri teknik talimatlarda bulunan değerler ile karşılaştırarak, varsa uygunsuzlukları gidermekmek için gerekli planlamaları yapmak, İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar En az 5 yıl makina bakım ve onarım alanında çalışmış olmak ve en az 2 yıl formen poziyonunda çalışmış olmak, En az lise mezunu olmak- tercihen meslek yüksek okulu makina, motor vb bölümleri mezunu olmak, Mekanik bakım ölçü aletleri, motorlu ve motorsuz el aletleri, atölye ekipmanları kullanımı konusunda bilgi ve tecrübe sahibi olmak, Mekanik güç aktarma sistemleri konusunda ( kaplin,kasnak, zincir dişli mekanizmaları, şaftlar,vb) bilgi ve tecrübe sahibi olmak, Rulmanlı ve yataklı sistemler konusunda bilgi ve tecrübe sahibi olmak, Çeşitli kaynak uygulamaları konusunda bilgi ve tecrübe sahibi olmak, Temel teknik resim bilgisine sahip olmak, Makinaların dönen aksamlarında kullanılan yağların özellikleri, çeşitleri ve uygulama teknikleri konusunda bilgi ve tecrübe sahibi olmak, Makina ve donanımlarının montaj ve demontajı konusunda bilgi ve tecrübe sahibi olmak, Tesiste kullanılan ekipmanların bakımı, arıza tesbiti ve onarımı konusunda sorumluluk almak ( karıştırıcılar ve mekanizmaları, kompresörler, redüktörler, değirmenler, kırıcılar, radyal ve tamburlar )

  Sektör: Endüstri

  Pozisyon: Usta

 • İş AçıklamasıGüneşli'de bulunan Fabrikamızın Plastik Enjeksiyon Bölümüne

  Aranan NiteliklerTercihen Meslek Liselerinin veya Yüksekokulların ilgili Bölüm mezunu, Plastik Enjeksiyon Bölümünün Teknik ve İdari sorumluluğunu alabilecek, Enjeksiyon Makinaları,Plastik kalıpları ve plastik malzemeler konusunda tecrübeli, Askerlik sorunu olmayan, Bağcılar/Güneşli ve civarında ikamet eden, Plastik Enjeksiyon Bölüm amiri ve Ustaları alınacaktır.

  Sektör: Endüstri

  Pozisyon: Eleman, Usta, Ustabaşı

 • NETA Executive Searchİstanbul Anadolu, Kocaeli 22 Haziran 2017

  İş AçıklamasıTürkiye'nin en büyük sanayi firmalarından bir tanesinde görev yapacak makina mühendisi arıyoruz. İş tanımı: Makina, tezgah ve tesise ait her türlü teknik döküman, spesifikasyon ve sair evrakları inceleyerek periyodik bakım programlarını hazırlar. Bakım programları ile ilgili takip, çizelge veya kartları geliştirerek bakım işlerinin düzenli ve disiplin içinde yürütülmesini sağlar. Arızalara süratle müdahale ederek, arızanın belirlenmesi ve giderilmesini en seri şekilde yerine getirir. Periyodik bakım ve arıza durumlarını analiz ederek gerek görülen parçaların stok düzeylerinin belirler, güvenli bir stoklama yapılmasını sağlar. Arıza türlerine göre yapılabilecek koruma ve geliştirme tedbirleri konusunda öneriler yapar. Gerekli malzemelerin sağlanmasını teminen, bunlar için lüzumlu kroki, teknik resim ve örneklerini, ölçü ve malzeme spesifikasyonlarını müdürüne bildirir. Atelye ve araç bakım servislerinin verimli çalışmalarının sağlar. Basınç göstergelerinden gerekli olanların kalibrasyon ve/veya doğrulanmasından sorumludur. Emrindeki personelin eğitimi, motivasyonu, şirket içi ve dışı sorunları ile yakından ilgilenir. Personelin her alanda tasarrufa önem verilmesini sağlar. Onlara kalite, verimlilik ve tasarruf bilincini aşılar. Yürütülen faaliyetlerin çevre boyut ve etkileri ile İSG tehlike ve risklerin belirlenmesi ve gerekli kontrol faaliyetlerinin uygulanmasında aktif rol oynar. Koruyucu güvenlik malzeme ihtiyacının tespit edilmesi ve kullanılmasını sağlar. İş kazalarının önlenmesi amacıyla gerekli önlemleri alır. İşçi sağlığı ve iş güvenliği konusunda sürekli iyileştirme, geliştirme projeleri üretir, uygular

  Aranan NiteliklerGenel nitelikler: Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun olmak, Makine Bakım Onarım konusunda en az 5 yıllık tecrübeye sahip olmak, Tercihen 35 yaşını aşmamış, Tercihen Metal sektöründe deneyimli, Disiplinli ve dinamik bir çalışma ortamının gerektirdiği zamansal esnekliğe sahip olmak, Çalışan bağlılığı yüksek, İletişim becerileri yüksek, koordinasyon yeteneği güçlü, Ekip çalışmasına yatkın olmak, Sistematik ve sonuç odaklı çalışabilecek, problem çözme yeteneğine sahip olmak, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip olmak, İyi derecede MS Office uygulamalarına hakim olmak, Tercihen SAP programı ve BOYS bakım yönetimi programını bilen, Askerlik görevini yerine getirmiş olmak, Tercihen Gebze veya İstanbul Anadolu yakasında ikamet etmek.

  Sektör: Metal Sanayi, Endüstri, İmalat

  Pozisyon: Şef / Amir

 • Firma Adı Gizliİstanbul Anadolu 23 Haziran 2017

  İş Açıklamasıİş ortaklarımızdan, bir Çin Devleti firması olarak dünyanın en önemli 250 firmasında birisi olan HT - SOLAR ENERJİ'nin Türkiye'deki önemli yatırımı olan yüksek teknolojili fabrikasında görev yaparak, üretim hattının denetimini sağlayarak ürünlerin kalite kontrolünü yapabilecek ÜRETİM OPERATÖRÜ aramaktayız.

  Aranan NiteliklerLise, Endüstri Meslek Lisesi veya MYO mezunu, Tercihen üretim süreçlerinde deneyim sahibi, Kariyer hedefleri bulunan, Takım çalışmasına yatkın ve uyumlu, İlerleyen süreçte gelişebilecek vardiya sisteminde çalışabilecek, Yüksek iletişim becerilerine sahip, Temel bilgisayar programlarına hakim, Servis ağı bulunan Tuzla, Gebze, Pendik veya bu ilçelere kolay ulaşılabilecek bir bölgede ikamet eden, 35 yaşını aşmamış BAYAN adayların özgeçmişlerini bekliyoruz.

  Sektör: Enerji, Endüstri

  Pozisyon: Eleman, Operatör

 • İş AçıklamasıRenkler Makina ve Yedek Parça Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, kurulduğu 1980 yılından bu yana sac şekillendirme, talaşlı imalat ve montajlı parça üretimi yapmaktadır. Renkler Makine, Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesi’nde 12000 metrekare, Manisa Organize Sanayi Bölgesi’nde 8000 metrekare üretim alanı ve toplamda 400 çalışanı ile kurulduğu günden bu güne kadar kurumsal müşterilerine kaliteli ürün ve hizmet sunarak, sürekli geliştirme anlayışı ile çalışmalarını sürdürmektedir. Renkler Makine ailesi, kendisine benzer şekilde aktif ve sürekli gelişmeyi hedefleyen idealist çalışanları bünyesine alarak, kariyer gelişimlerine ve kişisel gelişimlerine katkıda bulunmayı ve çalışanlarını şirket değeri haline getirmeyi amaçlamaktadır. Bu amaçlar doğrultusunda, Renkler Makina Manisa Fabrikamızda çalışacak Proje Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Makine Mühendisliği Bölümünden Mezun (Lisans/Lisansüstü) Teknik resim okuma, toleranslandırma ve temel üretim yöntemleri konusunda bilgi ve tecrübe sahibi, Benzer sektörde min. 2 yıl tecrübeli; tercihen metal işleme veya soğuk sac şekillendirme proseslerinde çalışmış, Autocad 2D çizim kabiliyeti yüksek Tercihen Solidworks ile 3D modelleme kabiliyetine sahip Ms Office programlarına hakim Tercihen iyi düzeyde İngilizce yazma, okuma ve konuşma yetkinliğine sahip Analitik düşünebilen, çözüm üretebilen, Yazılı ve sözlü iletişim yeteneği, organizasyon, planlama, takip ve raporlama yönü kuvvetli, Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek. Askerliğini tamamlamış. İzmir ya da Manisa'da ikamet eden.

  Sektör: Endüstri, İmalat, Metal Sanayi

  Pozisyon: Mühendis

 • SAMSON A.Ş.İstanbul Avrupa 22 Haziran 2017

  İş AçıklamasıEndüstriyel proseslerde kullanılan kontrol vanaları ve aksesuarları üretiminde 110 yıllık deneyime sahip, ana merkezi Almanya-Frankfurt şehrinde olan SAMSON AG'nin Türkiye kuruluşu olan SAMSON A.Ş'nin Türkiye yapılanması dahilinde İstanbul Hadımköy farbrikası Satış Pazarlama Departmanında görev yapmak üzere aşağıdaki kriterlere uygun BAYAN "Teknik Satış Mühendisi" arkadaşlar alınacaktır.

  Aranan NiteliklerTeknik satış ve pazarlama deneyimi olan (Tercihen Endüstriyel vana, Kontrol Vanası Sistemleri alanında), Makine Mühendisliği lisans eğitimi almış, İyi derecede sözlü ve yazılı İngilizce ve/veya Almanca bilgisine sahip olan. Tercihen 30 yaşını aşmamış, İstanbul Avrupa yakası Beylikdüzü, bahçeşehir, Küçükçekmece, Avcılar bölgesinede ikamet eden,

  Sektör: Endüstri, Mühendislik

  Pozisyon: Mühendis, Satış Temsilcisi

 • İş AçıklamasıLise, Endüstri Meslek Lisesi, Yüksek Okul mezunu, Ürün tasarım ve kalıp tasarımı yapabilen, Tercihen CROE3 tasarım programını kullanabilen, Tercihen en az 5 yıl iş tecrübesi olan, Yenilikleri takip eden, öğrenmeye ve gelişime açık, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Disiplinli ve süreç takip – sonuç odaklı çalışan, Analitik düşünce yeteneğine sahip, sorumluluk sahibi, yeni teknolojileri öğrenmeye hevesli, Yazılı ve sözlü iletişim becerisi yüksek, Askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için), Aktif sürücü belgesi sahibi ve seyahat engeli bulunmayan, 35 yaşını aşmamış, İzmir’de ikamet eden veya edebilecek, takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Endüstri

  Pozisyon: Teknik Ressam

 • Adeva Endüstriyel Sistemlerİstanbul Anadolu 23 Haziran 2017

  İş AçıklamasıElektronik sistemler konusunda uzmanlaşmış firmamızda; Yangın alarm ve otomasyon sistemlerinin tekliflendirilmesinde aktif rol alacak

  Aranan Niteliklera. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun b. Analitik düşenebilen, c. Tercihen teklif hazırlama konusunda tecrübeli d. Proje okuyabilen, e. Dinamik, yoğun iş temposunda çalışabilen, f. Diksiyonu düzgün, g. Prezantable, e. Tercihen Seyahat engeli olmayan, f. Tercihen İngilizce ya da bir yabancı dil bilen g. Tercihen aktif araç kullanabilen, h. Kariyer beklentisi olan, ı. KESİNLİKLE Sigara kullanmayan, Not: 1. Tüm başvurular kesinlikle gizli tutulacaktır. 2. işyeri Yakacık/Kartal dadir

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Endüstri, İnşaat

  Pozisyon: Yönetmen, Uzman, Uzman Yard, Yönetici, Sorumlu

 • HRWORKS CONSULTANCYİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 24 Haziran 2017

  İş AçıklamasıHRWORKS CONSULTANCY is a human resources consultancy company that provides custom-built services to top-line companies of engineering-based sectors since 2011. The services we provide to these companies both in Turkey and in its neighbor countries are listed below: Researching and placing senior and mid-senior level executives Selection and recruitment of engineering positions Providing short-term executive interim management solutions We are in search of an Client Business Partner for our office in İstanbul-Suadiye. Main responsibilities: Conducting research to identify industries, companies and candidates for senior to mid-level positions, Approaching potential candidates directly and assisting screening, interviewing and evaluation of candidates, Preparing regular reports for clients and maintaining communication with clients, Managing incoming candidate CVs, Supporting business development activities.

  Aranan NiteliklerBachelor’s Degree from Engineering, Business Administration or Social Sciences, Minimum 2 years of recruitment, research or HR project management experience, Advanced level of English, Excellent research and communication skills, Good planning, following up, interpersonal and teamwork skills, Applications will be held strictly confidential and not be shared with any third party without your consent. We thank all candidates for their interest, however, only those candidates under consideration will be contacted. Turkish Employment Authority – Private Recruitment Office Permit No: 490

  Sektör: Danışmanlık, Bankacılık / Finans, Endüstri

  Pozisyon: Sorumlu, Yönetmen, Uzman, Müdür

 • Teknopalasİstanbul Anadolu 23 Haziran 2017

  İş AçıklamasıERP sistemi yapısı doğrultusunda, şirkete uygulanacak entegre sistem yapısını tasarlamak, onaylanan yapının kurulması ve entegre şekilde çalışmasını sağlamak, Sistemin etkin kullanımını desteklemek ve gelişen kullanıcı ihtiyaçlarını sistem üzerinden entegre bir şekilde çözümlenmesi için ihtiyaç duyulan gelişim projelerini belirlemek, projelendirilmesi ve onaylanan projelerin analizinin kullanıcılarla koordinasyon içinde gerçekleştirilmesi ve hayata geçirilmesini sağlamak, ERP sistemi üzerindeki verilere ulaşım ve kullanım yetkilerini yöneticilerle beraber saptamak ve uygulamaya koymak, Mevcut sistem kullanımını ve performansını takip etmek, eksikleri ve aksaklıkları tespit etmek, gerekli iyileştirme adımlarını atmak, Mevcut sistemin verimli ve etkin şekilde kullanılmasını sağlamak, eğitim eksiği olan kullanıcılara eğitim vermek, uygulamalara destek olmak, yeni uygulamaların eğitimini gerçekleştirmek Kullanıcılarının her türlü kullanım problemlerinin çözümüne hızlıca destek vermek, hatalara müdahale etmek ve düzeltmek, Bilgisayar kullanıcılarının raporlama ve analiz ihtiyaçlarının sistem ile desteklenmesini sağlamak, ihtiyaç duyulan yeni raporları ve periyodik olarak alınan raporları sistem üzerinden alınabilir hale getirmek ,gerekli olması halinde raporları almak ve ilgili bölümlere iletilmek, ERP sistemindeki yenilikleri, güncel sürümleri ve içerikleri takip etmek, uygulamaya sokmak,

  Aranan NiteliklerÜniversitelerinin ilgili bölümlerinden mezun (Tercihen Bilgisayar, Endüstri Mühendisi veya İşletme Bölümü mezunu) Raporlama ve dokümantasyon konusunda tecrübeli Mikro,Logo ve benzeri muhasebe programlarında minimum 2 yıl tecrübeli, Tercihen SQL ve MS diline temel düzeyde hakim, MS Office programlarına hakim ve Excel’i iyi düzeyde kullanabilen, ERP kurulum, yapılandırma, devreye alma süreçlerinde rol almış

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, Endüstri, Otomasyon

  Pozisyon: Yetkili, Uzman, Sorumlu

 • İş AçıklamasıFirmamız bünyesinde görevlendirilmek üzere "Saha Satış Sorumlusu" alımı yapılacaktır. Saha Satış Sorumlusu İş Tanımı: Sorumlu olduğu bölge kapsamında olmak üzere; Bayiler ve son kullanıcıları ziyaret ederek satış yapmak, Yeni ürünlerle ilgili bilgilendirme yapmak, Potansiyel müşteriler ile ticari ilişkiler kurmak ve geliştirmek, Aylık satış planlarını etkin şekilde uygulamak ve geliştirmek, Faaliyeti ile ilgili olarak oluşan kayıtların CRM yazılımına düzenli girişini yapmak, Firmamız hakkında detaylı bilgi için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. www.ankamuh.com

  Aranan NiteliklerTercihen Üniversitelerin Elektrik Elektronik Mühendislik Bölümlerinden Mezun. En az Yüksek okul Mezunu deneyimli veya deneyimsiz, Çözüm odaklı,analitik ve objektif düşünebilen, Ekip çalışmasına yatkın, Sistemli, kendini ve firmayı geliştirmeye istekli, İkna kabiliyeti yüksek, Prezantable Çabuk iletişim kurabilen, insani ilişkileri kuvvetli, Diksiyonu düzgün İş ahlakına önem veren Özgüven sahibi, Erkek adaylar için askerlik görevini ifa etmiş veya iki yıl tecilli, Bay,Bayan

  Sektör: Endüstri, Elektrik ve Elektronik, Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Görevli, Sorumlu, Temsilci

 • CAREER HUNTERKocaeli, İstanbul Anadolu 23 Haziran 2017

  İş AçıklamasıGebze Gosb' da bulunan fabrikamıza, Üretim Operatörü personeli alınacaktır. Fabrika içersinde yapacağı işlerde gerekli iş güvenliği tedbirlerini alarak ve iş güvenliği malzemelerini kullanarak görevini yapmak. Cihazları talimatlara göre dikkatli olarak kullanmak ve üretimdeki işlerini talimatlara ve prosedürlere uygun olarak yapmak. Fabrika içinde amirlerinin verdiği diğer işleri de sözlü ve yazılı talimatlar çerçevesinde yapmak. İş sağlığı ve güveliği kural ve talimatlarına uymak. Şirket tarafından planlana tüm eğitimlere katılmak. Servis güzargahı: Pendik E-5 ten başlayarak, Tuzla, Şekerpınar, Çayırova, Darıca , Gebze bölgelrinde oturan. 07:30-17:30 arası çalışma saatleri C.Tesi- Pazar tatil Servis+yemek+ikramiye+pirim+sosyal yardımlar+dolgun maaş Yetkili: Erdem USTA: 0532 177 52 43

  Aranan NiteliklerEndüstri ve meslek lisesi mezunu, Demir çelik, döküm, otomotiv vb. sektör deneyimi tercih sebebi Askerlik görevini tamamlamış Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayan Üretimde çalışmaya uygun olarak el yatkınlığına sahip Herhangi bir bedensel rahatsızlığı olmayan Erkek adaylar

  Sektör: Endüstri

  Pozisyon: Operatör

 • İş AçıklamasıDIC Grubu üyesi Sun Chemical, dünyanın en büyük mürekkep ve pigment üreticisi ve aynı zamanda ambalaj, yayıncılık, plastik, kozmetik ve diğer endüstriyel pazarların lider malzeme tedarikçisidir. Yıllık 3.5 milyar $ aşan satış miktarı ile Sun Chemical, tüm dünyada müşterilerine hizmet veren 10.000'den fazla çalışana sahiptir. Sun Chemical Matbaa A.Ş. merkezi Parsippany, New Jersey, ABD'de olan bir kuruluştur. Sektörünün lideri konumundaki şirketimizin, Gebze'deki tesisinde, Üretim Departmanı'nda görevlendirilmek üzere, aşağıda belirtilen görevleri gerçekleştirecek takım arkadaşı arıyoruz.

  Aranan NiteliklerTercihen Endüstri Meslek Lisesi veya dengi okul mezunu, 35 yaşını aşmamış ve askerliğini tamamlamış, Gebze, Darıca, Yenimahalle veya civarında ikamet eden, Vardiyalı ve esnek çalışma saatlerinde çalışabilecek, Takım çalışmasına yatkın, insan ilişkileri kuvvetli kişilerin başvurularını bekliyoruz.

  Sektör: Endüstri, İmalat, Kimya

  Pozisyon: Eleman, Formen, Operatör

 • Adeva Endüstriyel Sistemlerİstanbul Anadolu 23 Haziran 2017

  İş AçıklamasıElektronik sistemler konusunda uzmanlaşmış firmamızda; Kayıtların muhasebeleştirilmesi/tekliflendirilmesinde aktif rol alacak

  Aranan Niteliklera. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun b. Analitik düşenebilen, c. Tercihen muhasebe kayıt ve teklif hazırlama konusunda tecrübeli d. Dinamik, yoğun iş temposunda çalışabilen, e. Diksiyonu düzgün, f. Prezantable, g. Tercihen İngilizce ya da bir yabancı dil bilen h. Tercihen aktif araç kullanabilen, ı. Kariyer beklentisi olan, i. KESİNLİKLE Sigara kullanmayan, Not: 1. Tüm başvurular kesinlikle gizli tutulacaktır. 2. işyeri Yakacık/Kartal dadir

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Endüstri, İnşaat

  Pozisyon: Yönetmen, Uzman, Uzman Yard, Yönetici, Sorumlu

 • Teknopalasİstanbul Anadolu 23 Haziran 2017

  İş AçıklamasıTeknopalas , RFID temelli otomasyon projelerinde 10 yıllık bilgi ve deneyimi ile kendi alanında ilkleri başarmış, sektörünün öncülerinden olan bir AR-GE firmasıdır. Bünyesinde bulunduğu Oylum şirketler gurubunun 30 yıllık köklü geçmişi ile müşterileri ve çalışanları için güvenli firma imajını korumuştur. Teknopalas RFID‘nin tasarımını ve geliştirmesini yaptığı faaliyet alanları arasında akıllı endüstriyel kantar otomasyonu, RFID temelli üretim bandı takip otomasyonu , depo ve stok takip otomasyonu , araç tanıma ve kontrol otomasyonu, fabrika ve plazalar için akıllı bina otomasyonu, personel ve materyal takip otomasyonu ve lokasyon belirleme sistemleri bulunmaktadır. Yurtiçi ve yurtdışında gerek kamu gerek özel sektörde kapsamlı otomasyon projelerine imza atan firmamız için sürekli artan iş hacmi ve müşterilerine kaliteli hizmet sunmak amacıyla aşağıda nitelikleri belirtilmiş Yazılım Geliştirme Uzmanı arayışımız bulunmaktadır. Ek sorumluluklar olarak: Sistemlerin ve yeni fikirlerin geliştirilmesi, araştırılması, Özellikle performans ve ergonomi konusunda sıra dışı çözümler üretilmesi için incelemelerin ve testlerin yapılması, Proje konusuna katkı sağlayabilecek yeni teknolojileri araştırması.

  Aranan NiteliklerTercihen İyi derecede Native Android (Android Studio) veya Native IOS (Objective C, Swift) veya Cross Platform IDE/SDK (Phone Gap, Cordova, Ionic, Unity3D, Xamarin) geliştirme ortamlarından en az birine hakim, Tercihen Net Winform veya WPF ile uygulama geliştime deneyimine sahip, ASP.Net MVC veya Single Page Application (AngularJS, KnockoutJS) deneyimlerine sahip, T-SQL ve NoSQL veritabanlarına aşina, Web servisleri/REST APIleri hakkında bilgi sahibi, (tercihen restful API'lerle çalışma deneyimi olan) Tercihen geliştirilmiş Android/IOS mobil uygulama projesi bulunan, Takım arkadaşları ile pozitif ilişki geliştirebilen, Yeni teknolojilere meraklı, analitik düşünme ve analiz etme yeteneği olan, araştırmacı, işini sahiplenen, Askerliğini yapmış, Anadolu yakasında ikamet eden.

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, Otomasyon, Endüstri

  Pozisyon: Uzman

 • İş AçıklamasıINSPECCO BELGELENDİRME ve GÖZETİM HİZMETLERİ LTD. ŞTİ. Türk Akreditasyon Kurumu (TÜRKAK) tarafından TS EN ISO/IEC 17020 A Tipi Muayene, TS EN ISO/IEC 17021 Kalite Yönetim Sistemleri konularında akredite edilmiş Şirketlerin yurtiçi ve yurtdışı operasyonlarında akreditasyon kapsamındaki hizmetleri CE Belgelendirmeleri ile ilgili Makine ve Basınçlı Kaplar Direktifinde Atanmış Kuruluş, ‘Notified Body’ olarak 2459 numaralı belge ile firmaların ürün belgelendirme hizmetleri Yurtdışı gözetim ve belgelendirme hizmetleri, İNSPECCO TSE ile imzaladığı Global Çözüm Ortaklığı anlaşması ile Şirketlerin Avrupa ve Uzakdoğu'dan yaptığı ithalatlarda TSE adına gözetim, denetim ve belgelendirme hizmetleri Şirketimiz için Gözetim Departmanına bağlı "Kaynak Mühendisi-Inspektor" olarak görev yapacak, aşağıda belirtilen özellikleri taşıyan, takım arkadaşları arıyoruz. Sorumlusu olduğumuz yurt içi ve/veya yurt dışı projelerimizde firmamızı temsil etmek, İlgili projelerde kaynak çalışmalarının standartlara ve müşteri şartnamelerine göre gerçekleşmesini sağlamak, Proje ihtiyaçlarına göre eğitimler vermek, Proje kaynak prosedürlerini ve gerekli dökümanları hazırlamak, Verimlilik ve kalite odaklı kaynak ve kaynak sertifikasyon süreçlerini yönetmek, Saha personelinin sevk ve idaresini temin etmek, Tahribatlı ve Tahribatsız testlerin kontrol ve koordinasyonunu sağlamak.

  Aranan NiteliklerMühendislik Fakültelerinin; Makine, Metalurji ve Malzeme Mühendisliği Mezunu veya Teknik Eğitim Fakültesi mezunu, Kaynak Mühendisliği Diploması olan ( IWE/EWE ) En az 3 yıllık mesleki ve uygulama tecrübesine sahip, Tahribatlı ve/veya tahribatsız test konusunda tecrübeli, EN 15085, ISO 3834, EN 1090 sertifikalandırma standartlarına hakim olan, WPS/PQR hazırlama deneyimi olan, MS Office programlarını kullanabilen, İyi derecede İngilizce bilen, Yurt içi ve/veya yurt dışı seyahat engeli olmayan, Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilen, Planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş, Kaynaklı imalat dışındaki gözetim faaliyetlerinde eğitime ve görev almaya açık olabilecek, Aktif araç kullanabilen.

  Sektör: Belgelendirme/Marka/Patent, Çevre, Endüstri

  Pozisyon: Mühendis, Uzman, Uzman Yard, Sorumlu

 • İş AçıklamasıSURTEL KABLO SAN. A.Ş. 1964 YILINDAN BU YANA ENERJİ KABLOSU ÜRETEN YILLIK İHRACATI 60 MİLYON ABD DOLARINI AŞAN ŞİRKETİMİZİN SEFAKÖY' DEKİ MERKEZİNDE EKİBİMİZE KATILMAK ÜZERE YURT DIŞI PAZARLAMA VE SATIŞ ELEMANI ARIYORUZ.

  Aranan NiteliklerÜniversite mezunu (mühendis kökenliler tercih sebebidir), Çok iyi derecede İngilizce konuşabilen, Bilgisayar ofis dillerine ve paket programlara hakim (Freedom, ERP..) Dış ticarette en az 3 yıl tecrübesi olan (kablo sektöründe çalışmış olanlar tercih sebebidir), Müşteri portföyü olan, Yurt dışı seyahatlere engeli olmayan, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, İnisiyatif sahibi, iletişim becerisi yüksek, Sigara içmeyen, Ekip çalışmasına inanan, Bayan/Bay adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan Başvurular kesinlikle gizli tutulacaktır. Bu pozisyon dışındaki başvurular dikkate alınmayacaktır.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Endüstri, İmalat

  Pozisyon: Mühendis, Uzman, Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi

 • Net Danışmanlıkİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 23 Haziran 2017

  İş AçıklamasıWe are looking for "Head of Sales" for our valued customer Iveco, a reputable Automotive company within CNH Industries. Iveco is providing light, medium and heavy trucks for Turkish market as well as worldwide. 1. Iveco Heavy Range & Astra Wholesales through the Iveco Turkey Dealer Network a. Dealer Management by Objectives and Incentives b. Pricing in coordination with Iveco Araç GM and Marketing Dept. c. Setting up discount & commercial policies in coordination with Iveco Araç GM and CFO 2. Definition of the right Product Line-up in coordination with Iveco Araç Marketing Dept. 3. Marketing Mix in coordination with Iveco Araç GM and Marketing Dept. 4. Definition of network needs and priorities and reporting to Iveco Araç Network Dev. Dept. a. New Dealership b. New Workshop c. Sales force 5. Defining financing needs and breakthroughs in the market and Reporting them to the Financial Services Dept. 6. Market Intelligence for; a. Products b. Prices c. All sorts of Campaigns d. Marketing and customer events 7. Setting consistent Long-term relations with important Key Accounts 8. Definition of the training needs for the team and the dealers 9. Team Management ACCOUNTABILITY 1. Heavy Range Sales Volumes as per Budgets/Forecasts 2. Gross Margins as per Budgets/Forecasts separately 3. Turkey Market Share 4. Dealer Satisfaction 5. Customer Satisfaction 6. Employee Satisfaction

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Otomotiv, Endüstri

  Pozisyon: Direktör

 • İş AçıklamasıElektronik sistemler konusunda uzmanlaşmış firmamızda; Yangın alarm ve otomasyon sistemlerinin tasarım ve tekliflendirilmesinde aktif rol alacak

  Aranan Niteliklera. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun b. Analitik düşenebilen, c. Tercihen teklif hazırlama konusunda tecrübeli d. Proje okuyabilen, e. Dinamik, yoğun iş temposunda çalışabilen, f. Diksiyonu düzgün, g. Prezantable, e. Tercihen Seyahat engeli olmayan, f. Tercihen İngilizce ya da bir yabancı dil bilen g. Tercihen aktif araç kullanabilen, h. Kariyer beklentisi olan, ı. KESİNLİKLE Sigara kullanmayan, Not: 1. Tüm başvurular kesinlikle gizli tutulacaktır. 2. işyeri Yakacık/Kartal dadir

  Sektör: Endüstri, Elektrik ve Elektronik, İnşaat

  Pozisyon: Koordinatör, Yönetmen, Müdür, Yönetici, Sorumlu

İş Habercisi - Endüstri İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?