Fuar ve Organizasyon İş İlanları

Hepsini Temizle
Fuar ve Organizasyon
 • İş Açıklaması Deneyimli, dinamik ve genç kadrosuyla İstanbul içi ve dışı organizasyon kongre ve davetlerde part time ve dönemsel personel desteği sağlayan sektöründe öncü bir insan kaynakları firmasıyız. Bu alanda kendini geliştirmek üzere aşağıdaki niteliklere uygun adayları bekliyoruz.

  Aranan Nitelikler Esnek çalışma saatlerine uyabilecek Dış görünüşüne özen göteren ms office programlarına hakim Levent e yakın bölgelerde ikamet eden 25-30 yaş aralığında Sözlü ve yazılı iletişim yönü güçlü Takım çalışmasına yatkın Sorumluluk sahibi olan ve insiyatif alabilen Depo ve Mağazacılık alanında tecrübeli Askerliğini tamamlamış Bay takım arkdaşları arıyoruz

  Sektör: Fuar ve Organizasyon, Ajans

  Pozisyon: Ofis Elemanı, Görevli, Eleman

 • İş Açıklaması Otomotiv sektörünün dev markalarından biri olan müşterimizin Ankara (Etimesgut, Çankaya) lokasyonundaki showroomunda görevlendirilmek üzere; Showroomları ziyaret eden müşterilere içecek ikramlarını güler yüzlü ve kurumsal bir şekilde yerine getirecek 'İkram Hostesleri/Görevlileri' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler   Kişisel görünümüne önem veren, İletişim yönü güçlü, ekip çalışmasına yatkın, İşinde titiz ve güler yüzlü, Kurumsal görgü kurallarını bilen ve uygulayan, Temizlik ve hijyen konusunda duyarlı

  Sektör: Fuar ve Organizasyon, Otelcilik, Turizm

  Pozisyon: Barista, Çaycı, Eleman, Garson, Görevli

 • Manpower Trade Marketing İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 25 Ekim 2016

  İş Açıklaması • Gelen ziyaretçilerin karşılanması,  • Ziyaretçilerin yiyecek ve içecek ikramlarının yapılması, • Sorumlu olduğu locanın düzeninin sağlanması.

  Aranan Nitelikler Türkiye’nin önde gelen spor klüplerinden biri için aşağıdaki niteliklere sahip dinamik “Loca Hostesleri” arıyoruz. Çalışma yeri spor klübünün stadyumu olacaktır.  • En az lise mezunu olmak üzere; üniversite öğrencisi veya mezunu, • Güler yüzlü, iletişimi kuvvetli, prezantabl, diksiyonu düzgün, • Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren, • Takım ruhuna sahip, • Tempolu ve ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek, • Esnek çalışma koşullarına uyum gösterebilecek, • Ayda 3 gün olmak üzere 6 ay süre ile çalışabilecek. 

  Sektör: Fuar ve Organizasyon

  Pozisyon: Hostes

 • İş Açıklaması Kongre ve organizasyon sektörünün öncü firmalarından birinde Nişantaşı ofisinde çalışacak grafiker aramaktayız.

  Aranan Nitelikler -Nişantaşında ofiste çalışacak, -Üniversitenin ilgili bölümlerinden mezun, -Grafik tasarımı uygulama konusunda yetenekli ve deneyimli.  - Bu sektörde kariyer hedefi olan, - Sorumluluk sahibi, -Adobe Photoshop, Illustrator, InDesign ve benzeri programları etkin düzeyde kullanabilen, -Analitik düşünebilen, -Takım Çalışmasını seven - Dış görünüşüne özen gösteren, - Bay Bayan çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: Ajans, Fuar ve Organizasyon

  Pozisyon: Grafiker, Eleman, Görevli

 • İş Açıklaması 8-12 Kasım tarihlerinde gerçekleşecek olan Devlet Zirvesinde CNR Fuar Merkezi'nde  çalışacak takım arkadaşları aranmaktadır. 

  Aranan Nitelikler 18-30 yaş arasında Tercihen İngilizce dil bilgisine sahip Esnek çalışma saatlerine Takım çalışmasına yatkın Tercihen toplantı sektöründe tecrübeli Toplantı organizasyonlarında kariyer hedefleyen Bay- Bayan çalışma arkadaşları aranmaktadır

  Sektör: Ajans, Fuar ve Organizasyon

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Hostes, Host

 • MY STAFF İNSAN KAYNAKLARI İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 25 Ekim 2016

  İş Açıklaması Riva Ömerli'de otelde Tüm rezervasyonların alınması, değerlendirilmesi ve cevaplandırılması, Tüm rezervasyon kayıtlarının istenilen standartlarda bilgisayar kayıtlarında tutulması, gerekli iptal ve değişikliklerin yapılması, Otelde konaklamak için gelecek misafirlerin önceden rezervasyonların ve fiyatlarının kontrol edilmesi, Departmanlarla gerekli koordinasyonun sağlanması, Günlük oda işlemlerini yürütülmesi, kat hizmetleri raporunun denetlenmesi vb. işlerini yönetecek bayan eleman aranmaktadır

  Aranan Nitelikler -Tercihen Turizm Otelcilik bölümlerinden mezun -Konusu ile ilgili mesleki literatürü ve trendleri takip eden -Ekip yönetimi, insan ilişkileri ve koordinasyon konularında başarılı -Problem çözme ve satış yeteneği kuvvetli -Misafir memnuniyeti odaklı çalışan, -Otel içi yoğun trafiği yönlendirebilecek, -Prezantabl -Office programlarını kullanabilen -Telefon ve email ile müşterilerle iyi iletişim kurabilecek -Bayan eleman aranmaktadır.  

  Sektör: Ajans, Fuar ve Organizasyon, Otelcilik

  Pozisyon: Eleman, Sorumlu

 • İş Açıklaması CNR Fuar Merkezi'nde gerçekleşecek fuarlarda part time çalışacak on parmak yazacak personel aranmaktadır. 

  Aranan Nitelikler İstanbul'da ikamet eden Organizasyon işlerinde çalışmak isteyen Dış görümüne önem gösteren iletişim yönü kuvvetli Ms Office programlarını etkin bir şekilde kullanabilen Dikkatli, düzenli ve disiplinli çalışabilecek, 10 parmak klavye kullanabilen / Konuyla ilgili kurs görmüş ve eğitim almış Esnek çalışma saatlerine uyabilecek Takım çalışmasına yatkın 18-30 yaş arasında

  Sektör: Fuar ve Organizasyon

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Hostes, Host

 • İş Açıklaması My Staff İnsan Kaynakları Antalya içi ve dışı kongre, fuar,konser, açılış, festival vb. insan kaynağının kullanıldığı tüm alanlarda dönemsel personel desteği sağlayan, sektöründe öncü bir insan kaynakları firmasıdır. Bu kapsamda aşağıdaki kriterlere uygun genç ve dinamik dönemsel arkadaşlar aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Antalya'da ulusal - uluslararası kongrelerde çalışacak, Kongre sektöründe çalışmak isteyen, Tercihen yabancı dil bilgisi olan, Dış görünümüne özen gösteren, İletişim yönü kuvvetli, Ayda en az 20 gün müsaitliği olan, SGK sorunu olmayan, Bay&bayan takım arkadaşları aramaktayız.

  Sektör: Ajans, Fuar ve Organizasyon, İnsan Kaynakları

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Hostes, Host

 • İş Açıklaması My Staff İnsan Kaynakları Ankara içi ve dışı kongre, fuar,konser, açılış, festival vb. insan kaynağının kullanıldığı tüm alanlarda dönemsel personel desteği sağlayan, sektöründe öncü bir insan kaynakları firmasıdır. Bu kapsamda aşağıdaki kriterlere uygun genç ve dinamik dönemsel arkadaşlar aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Ankara'da ulusal - uluslararası kongrelerde çalışacak, Kongre sektöründe çalışmak isteyen, Tercihen yabancı dil bilgisi olan, Dış görünümüne özen gösteren, İletişim yönü kuvvetli, Ayda en az 20 gün müsaitliği olan, SGK sorunu olmayan, Bay&bayan takım arkadaşları aramaktayız.

  Sektör: Ajans, Fuar ve Organizasyon, İnsan Kaynakları

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Host, Hostes

 • İş Açıklaması My Staff İnsan Kaynakları kongre, fuar,konser, açılış, festival vb. insan kaynağının kullanıldığı tüm alanlarda dönemsel personel desteği sağlayan, sektöründe öncü bir insan kaynakları firmasıdır. Bu kapsamda aşağıdaki kriterlere uygun genç ve dinamik dönemsel arkadaşlar aramaktayız.

  Aranan Nitelikler İzmir'de ulusal - uluslararası kongrelerde çalışacak, Kongre sektöründe çalışmak isteyen, Tercihen yabancı dil bilgisi olan, Dış görünümüne özen gösteren, İletişim yönü kuvvetli, Ayda en az 20 gün müsaitliği olan, SGK sorunu olmayan, Bay&bayan takım arkadaşları aramaktayız.

  Sektör: Ajans, Fuar ve Organizasyon

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Hostes, Host

 • MY STAFF İNSAN KAYNAKLARI İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 25 Ekim 2016

  İş Açıklaması My Staff İnsan Kaynakları İstanbul içi ve dışı kongre, fuar,konser, açılış, festival vb. insan kaynağının kullanıldığı tüm alanlarda dönemsel personel desteği sağlayan, sektöründe öncü bir insan kaynakları firmasıdır. Bu kapsamda aşağıdaki kriterlere uygun genç ve dinamik dönemsel arkadaşlar aramaktayız.

  Aranan Nitelikler İstanbul'da ikamet eden Organizasyon işlerinde çalışmak isteyen Dış görümüne önem gösteren iletişim yönü kuvvetli Esnek çalışma saatlerine uyabilecek Takım çalışmasına yatkın 18-30 yaş arasında

  Sektör: Fuar ve Organizasyon, Ajans

  Pozisyon: Hostes, Host, Görevli, Eleman

 • Reed Türkiye İstanbul Avrupa 15 Haziran 2016

  İş Açıklaması Reed is one of the world’s largest independent recruitment firms, providing specialist recruitment solutions for over 54 years. We currently have an international network of over 3.000 consultants across 350 offices throughout Europe, the Middle East and Asia Pacific, across the globe, Reed Specialist Recruitment now successfully runs more than 30 specialist service lines. We work closely with experienced and qualified professionals across a wide range of industry sectors, delivering bespoke recruitment solutions on a variety of roles for mid and senior level. Reed Turkey, ultimately serves employers and jobseekers across 12 specialisms. Reed Turkey is looking for a 'Account Manager' for it's multinational company that operates in organization sector. Increase sales of company"s local and regional roadshow events and organization Maintain management of key account customers. Add value to sales strategy and development within assigned territories. Access and initaie partnership with new customers to generate demand. Prepare and follow for existing and potential clients and customized organizations. Establish new contacts and identify major decision makers.

  Aranan Nitelikler Bachelor's degree Minimum 3 years of sales experience preferably in events in IT & Telecommunication industry Already established network in IT & Telecommunication industry Excellent communicating, listening, interpersonal and negotiating skills Advanced level of English Willing to live in Istanbul No military obligation for male candidates Driving license

  Sektör: Fuar ve Organizasyon

  Pozisyon: Yönetici

 • İş Açıklaması Özlemix Albüm, 2007 yılında Denizli de panoramik albüm üretimi yapmak üzere kurulmuştur. Firmamız, özverili çalışanları ile birlikte müşterilerin yüzünde oluşturabildikleri tebessüm için en kaliteli ve en iyiyi yapmaya çalışmaktadır. Firmamız  Fotoğraf Stüdyolarının Gelin & Damat , Doğum , Çocuk v.s albümlerini üretip sene boyunca hizmet vererek doğru üretim ve doğru satış politikası ile yoluna devam etmektedir. Her geçen gün –Daha iyisi nasıl olabilir- felsefesi ile yolumuza devam ederken hem istihdam sayımızı hem de mutlu müşteri sayımızı arttırmayı hedeflemekteyiz. Pazarlama bir sanattır ve bu sanatı bizimle paylaşmanız dileğiyle...

  Aranan Nitelikler   Kendini yetiştirmiş lise mezunu veya üniversite  mezunu. Aktif araç kullanabilen, EHLİYETİ OLAN Şehir dışında 7 ila 15 gün vakit geçirebilecek seyehat problemi olmayan Satış alanında en az 2 - 3 yıl deneyimli, Fotoğrafçılar hakkında bilgisi olan , ürün ve sektör  bilgisine sahip, Özgüveni  yüksek, takipçi  ve  azimli, Yaratıcı  çözümler  üreterek  ikna  edebilen, Takım  çalışmasına  yatkın, uyumlu  DENİZLİ'DE ikamet eden  İşletmeyi gerçek anlamda kendi yeri gibi görüp, belirli bir noktada takılı kalmadan sürekli olarak daha yüksekleri hedefleyen.

  Sektör: Fuar ve Organizasyon

  Pozisyon: Sorumlu

 • Bu Tanıtım Organizasyon İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 25 Ekim 2016

  İş Açıklaması Organizasyon ve fuar alanında faaliyet gösteren BUajans firması  16 - 18 KASIM tarihinde (3 gün) CNR FUAR MERKEZİ'nde düzenlenecek LOGITRANS FUARI'nda görevlendirilmek üzere hostesler (BAYAN) aramaktadır. Çalışacak arkadaşların belirtilen gün ve saatlerin tümünde görev alıyor olması zorunludur. GÖREV: Misafir karşılama, firmayla ilgili bilgi verme,  katalog dağıtımı, içecek - yiyecek servisi ÇALIŞMA SAATLERİ:   10:00 - 19:00 saatleri arası.  NOT: TÜYAP FUAR MERKEZİ'ne yakın konumda ikamet edilmesi tercih sebebidir. Başvuru için lütfen aşağıdaki linkten ulaşacağınız formu doldurunuz. Secret CV üzerinden yapılacak başvurular değerlendirilmeyecektir. Uygun görülen adaylar ile Kadıköy'de bulunan ofisimizde görüşme yapılacaktır. BAŞVURU FORMU: https://form.jotform.com/53423375355961  

  Aranan Nitelikler -Üniversite mezunu veya halen devam etmekte olan, -Bayan -Prezantabl, -19 - 27 yaş aralığında, -İş disiplinine sahip, -İnsan ilişkilerinde başarılı.

  Sektör: Diğer, Fuar ve Organizasyon, Ajans

  Pozisyon: Eleman, Garson, Hostes

 • Bu Tanıtım Organizasyon İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 25 Ekim 2016

  İş Açıklaması Organizasyon ve fuar alanında faaliyet gösteren BUajans firması  10 - 12 KASIM tarihinde (3 gün) CNR FUAR MERKEZİ'nde düzenlenecek TURKCHEM FUARI'nda görevlendirilmek üzere hostesler (BAYAN) aramaktadır. Çalışacak arkadaşların belirtilen gün ve saatlerin tümünde görev alıyor olması zorunludur. GÖREV: Misafir karşılama, firmayla ilgili bilgi verme,  katalog dağıtımı, içecek - yiyecek servisi ÇALIŞMA SAATLERİ:   10:00 - 19:00 saatleri arası.  NOT: TÜYAP FUAR MERKEZİ'ne yakın konumda ikamet edilmesi tercih sebebidir. Başvuru için lütfen aşağıdaki linkten ulaşacağınız formu doldurunuz. Secret CV üzerinden yapılacak başvurular değerlendirilmeyecektir. Uygun görülen adaylar ile Kadıköy'de bulunan ofisimizde görüşme yapılacaktır. BAŞVURU FORMU: https://form.jotform.com/53423375355961  

  Aranan Nitelikler -Üniversite mezunu veya halen devam etmekte olan, -Bayan -Prezantabl, -19 - 27 yaş aralığında, -İş disiplinine sahip, -İnsan ilişkilerinde başarılı.

  Sektör: Diğer, Fuar ve Organizasyon, Ajans

  Pozisyon: Eleman, Garson, Hostes

 • Bu Tanıtım Organizasyon İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 25 Ekim 2016

  İş Açıklaması Organizasyon ve fuar alanında faaliyet gösteren BUajans firması  24 - 27 KASIM tarihinde (4 gün) TÜYAP FUAR MERKEZİ'nde düzenlenecek MADEN FUARI'nda görevlendirilmek üzere hostesler (BAYAN) aramaktadır. Çalışacak arkadaşların belirtilen gün ve saatlerin tümünde görev alıyor olması zorunludur. GÖREV: Misafir karşılama, firmayla ilgili bilgi verme,  katalog dağıtımı, içecek - yiyecek servisi ÇALIŞMA SAATLERİ:   10:00 - 19:00 saatleri arası.  NOT: TÜYAP FUAR MERKEZİ'ne yakın konumda ikamet edilmesi tercih sebebidir. Başvuru için lütfen aşağıdaki linkten ulaşacağınız formu doldurunuz. Secret CV üzerinden yapılacak başvurular değerlendirilmeyecektir. Uygun görülen adaylar ile Kadıköy'de bulunan ofisimizde görüşme yapılacaktır. BAŞVURU FORMU: https://form.jotform.com/53423375355961  

  Aranan Nitelikler -Üniversite mezunu veya halen devam etmekte olan, -Bayan -Prezantabl, -19 - 27 yaş aralığında, -İş disiplinine sahip, -İnsan ilişkilerinde başarılı.

  Sektör: Diğer, Fuar ve Organizasyon, Ajans

  Pozisyon: Eleman, Garson, Hostes

 • THE CREW İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 25 Ekim 2016

  İş Açıklaması Gerçekleştirilecek organizasyonlarımızda Dönemsel / Part Time olarak; Ulusal ve Uluslararası Kongre, Devlet Zirveleri, Toplantı, Lansman, Festival, AVM Aktiviteleri, Roadshow, Konser, Tanıtım Aktiviteleri, Fuar, LCV çalışmaları vb. etkinliklerde görev alacak, sektörde kariyer hedefleyen, pozitif, etkinliklerde aktif rol alacak takım arkadaşları arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler İstanbul'da ikamet eden, 18 ile 30 yaş aralığında , Bay / Bayan , En az lise mezunu, Güler yüzlü ve pozitif, Dış görünümüne özen gösteren, Esnek çalışma saatlerine ve gün müsaitliklerine uyum sağlayabilecek , Tercihen İngilizce bilen, İletişim yönü kuvvetli, Pratik düşünebilen, Ekip çalışmasına uygun ve işine saygı duyan.

  Sektör: Fuar ve Organizasyon

  Pozisyon: Host, Hostes, Eleman, Görevli

 • G&G Tanıtım Organizasyon İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 25 Ekim 2016

  İş Açıklaması Full Time/ Tam Zamanlı/ Kadrolu çalışma imkanları ile çalışacak KOMİ arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler 20-30 yaş aralığında, Otel ve restaurant deneyimi olan, Daha önce benzer iş deneyimi olan, Takım çalışmasında etkin olabilen Fiziği ve diksiyonu düzgün mutfakta yardımcı personel ve komi Not: Fotoğraflı ilanlar dikkate alınacaktır.. Boy ve kilo bilgisi vermenizi rica ederiz.

  Sektör: Otelcilik, Restorancılık, Fuar ve Organizasyon

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Komi

 • İş Açıklaması ·Act as a liaison between sales teams and the regional CRM team ·Supports the Sales teams to administer and service in house customer support issues for sales staff ·Support ad hoc and regular reporting for Business Unit Sales teams  ·Actively looking at Salesforce to observe usage, movement of Sales opportunities and keeping Sales leadership informed ·Manage and update Salesforce (CRM) and associated Sales order processing tools (ESOP, ASOP, ISOP) with sales contracts and products information through sales process ·Providing the forms (text) for: sales, stand upsells, promo opportunities, catalogue (publishing events), stand sharing forms for the online customer tools  ·Support related people in preparing regular forecasting, preparing presentations for budget and strategy meetings ·Provide and track Salesforce training for on boarding new hires and continuing user education ·Serve as Subject Matter Experts (SME) on Salesforce business process for sales teams ·Support the adoption of Salesforce CRM system and Sales Excellence pipeline process ·Key liaison point with Customer Service and Event Operations team for customer data and event floor plan queries  ·Adhere and commit to the UBM Commitments and lead by example ·Manage the entry of contract details into ESOP and CRM, ensuring that all companies are charged, whilst flagging to Customer Service team or finance credit control missed payments

  Aranan Nitelikler ·University Bachelor’s Degree / University of Applied Sciences qualification ·Minimum 3+ years of Experience in related area,  preferably at least 1+ years of experience in Sales ·Very good communication skills, strong team player who is also self motivated ·Very good command of both written and spoken English ·Interest in the Events industry and Sales ·Well organisd and good time management ·Experience of data analysis and manipulation as well as having analytical mindset and approach ·Ability to proactively handle and respond to customer objections ·Advanced Level of Computer Use and Ms. Office Programs (Excel knowledge is a must) ·Experience with Salesforce CRM and ESOP preferable ·Understand and values diversity with businesses and teams  Solid sales force knowledge and usage experience ·No military obligation for male candidates 

  Sektör: Fuar ve Organizasyon

  Pozisyon: Analist, Uzman, Uzman Yard, Yönetim Danışmanı, Operatör

 • İş Açıklaması 25 yıllık geçmişe sahip, Elbirliği Sistemi ile müşterilerinin ihtiyaçlarına faizsiz çözümler sunan Emin Şirketler Grubu'nun Tekirdağ Çorlu Şubesinde çalışabilecek takım arkadaşı aranıyor.

  Aranan Nitelikler 1991'den bu yana, Elbirliği Sistemi ile müşterilerinin ihtiyaçlarına faizsiz çözümler sunan Emin Şirketler Grubu bünyesinde, Çorlu Şubemizde görevlendirilmek üzere “Satış Uzman Yardımcısı''  olarak görev yapacak takım arkadaşı aranıyor.

  Sektör: Fuar ve Organizasyon

  Pozisyon: Uzman Yard

 • G&G Tanıtım Organizasyon İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 25 Ekim 2016

  İş Açıklaması İş Tanımı Full time / Tam zamanlı çalışma imkanları ile çalışacak, Barmen / Barmaid arayışımız bulunmaktadır. İngilizce bilgisi artı özelliklerdir.

  Aranan Nitelikler Genel Nitelikler Fiziği ve Diksiyonu Düzgün, Bedence sağlıklı, dayanıklı, Ellerini çabuk ve ustalıkla kullanabilen, İnsanlarla iyi iletişim kurabilen, Güler yüzlü, nazik, sabırlı, sır tutabilen Kendisini ve çevresini temiz ve düzenli tutmaya özen gösteren Servis ve Bar konusunda deneyim sahibi / uzman Not: Fotoğraflı özgeçmişler değerlendirilicektir. Boy ve kilo bilgisi vermenizi rica ederiz.

  Sektör: Fuar ve Organizasyon

  Pozisyon: Barmen/Barmaid

 • Bu Tanıtım Organizasyon İstanbul Anadolu 25 Ekim 2016

  İş Açıklaması ​Fuarcılık Sektöründe faaliyet gösterek UBM EMEA için Satış Uzmanı pozisyonunda ilanımızın detayları aşağıda yer almaktadır. Firmamız Kavacık'tadır. Ön görüşmeler Kadıköy ofisimizde gerçekleştirecek olup olumlu adaylar UBM ile birebir görüştürülmek üzere yönlendirilecektir.    Satış kampanyaları, hesaplar, ürünler ve gelir hedefleriyle ilgili atanmış olan işleri yürütmek İş konusunda yeni satış performansları geliştirmek ve iyileştirmek için rakip fuarlar da dahil olmak üzere marka ve endüstriye özel bilgi geliştirmek Etkinlikte hesap tahsilatı ve satış hedefiyle aynı çizgide olarak mevcut müşterilerle ilgili on-site re- booking konusunda destek vermek Marka Direktörleri ile birlikte hareket edebilmek adına CRM Programını doğru bir şekilde kullanarak Kat Plan’ı konusunda müşteriyle ilgili güncel pipeline ve ayırtılmış bilgiler konusunda haftalık olarak geri bildirim vermek  Cross selling ve up selling ile mevcut müşteri cüzdan payını büyütmek için satış planları ve  yaklaşımları geliştirmek  İlgili satış raporlama programlarına, satış evrelerinin girişi, ilgili diğer bilgilerin girişini tam ve    zamanında yapmak Gerekli raporlamaları tam ve zamanında yapmak Gerektiğinde müşteri tahsilatlarında, Finans Departmanına destek olmak UBM İlkelerine uygun ve örnek olarak çalışmak

  Aranan Nitelikler Üniversite Mezunu 2-4 yıllık B2B satış deneyimi, tercihen minimum 2 yılı fuarcılık alanında Başarılı satış sonuçları getirilmiş deneyim   Farklı sektörlerde veya markalarda, buna göre farklı müşteri gruplarına satış yapma tecrübesi Başarılı müşteri ilişkileri yönetimi ve yüksek müşteri odaklılık  Proaktif olmak, müzakere etmek, ve müşteri itirazlarını doğru bir şekilde karşılama becerisi Başarılı iletişim ve azim ile çalışma isteği MS Office uygulamalarını çok iyi derece bilmek, satış raporlama programlarına yatkınlık, tercihen Salesforce Programı kullanma deneyimi Etkin sunum teknikleri becerisi Tercihen iyi derece İngilizce konuşma, okuma ve yazma bilgisi Belirli dönemlerde seyahat engeli olmayan Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış

  Sektör: Fuar ve Organizasyon

  Pozisyon: Uzman Yard, Uzman, Bölge Sorumlusu, Bölge Müdürü

 • G&G Tanıtım Organizasyon İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 25 Ekim 2016

  İş Açıklaması Merkezi Nişantaşı'nda bulunan şirketimize proje ve eventlerimizin hazırlık ve operasyon süreçlerini yönetecek Organizasyon Sorumlusu / Supervizor alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversitelerin Halkla İlişkiler ve Organizasyon bölümünden mezun, MS Office programlarını etkin kullanabilen ( Powerpoint, Word, Excel ) İleri derecede ingilizce bilen ( yazılı ve sözlü ) Projelerin hazırlık ve operasyon süreçlerini yönetebilecek, Yeni yaklaşımları ve trendleri takip edip proje üretebilecek, Gelişmiş organizasyon yeteneğine sahip, Analitik düşünebilen, iletişimi güçlü, Esnek çalışma saatlerine uygun, Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan, Ekip çalışmasına önem veren, Zaman yönetebilen, Ofis çalışmalarını ve saha operasyonlarını birlikte yürütebilen, Yaratıcı ve çözüm odaklı, 25-35 yaş arası ( Bay/Bayan )

  Sektör: Turizm, Fuar ve Organizasyon, Ajans

  Pozisyon: Süpervizör

 • Sen Group İstanbul Avrupa 25 Ekim 2016

  İş Açıklaması Uluslararası alanda fuar organizasyonu hizmeti veren firmamıza tecrübeli veya yetiştirilmek üzere.

  Aranan Nitelikler 21 - 30 yaşları arasında, Eğitim ve kariyer imkânı olan bir ortamda çalışmayı tercih eden, En az lise mezunu, Dış görünümüne özen gösteren, İnsan ilişkilerinde başarılı, dinamik, Motivasyonu yüksek ve güler yüzlü, Takım çalışmasına yatkın, Tercihen yurtiçi - yurtdışı seyahat engeli olmayan

  Sektör: Fuar ve Organizasyon

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi

 • Bu Tanıtım Organizasyon İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 25 Ekim 2016

  İş Açıklaması İstanbul  Kavacık’ta bulunan ve  fuar sektöründe faaliyet gösteren firmamızın ofisinde gerçekleşecek olan organizasyonlarımızla ilgili olarak aramalardan sorumlu olacak şekilde görev alacak ve çok iyi Arapça konuşabilen  personel aranmaktadır. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmayan adayların başvuruları değerlendirilmeyecektir.   İşin Tanımı: Gerçekleşecek olan fuarlarımız için firmaların katılım durumlarının telefon aracılığı ile Arapça olarak teyit edilmesi ve gerekli raporlamaların yapılmasından sorumlu olunacaktır. Çalışma Süresi: Hafta içi hergün ( Tam Zamanlı ) Çalışma Saatleri: Hafta İçi 09:00 – 18:00 Maaş: Çalışılan günler üzerinden günlük 110 TL (yol ve yemek içerisinde ) + SSK olarak hesaplanacaktır. T.C. vatandaşı olan adaylar değerlendirilecektir.  

  Aranan Nitelikler -Çok iyi derecede Arapça bilen, ( Konuşma , okuma , yazma ) -MS Office programlarına hakim, -Prezentabl ve insan ilişkilerinde başarılı, -İş disiplinine sahip olan adayların başvurularını bekliyoruz.

  Sektör: Ajans, Fuar ve Organizasyon, Turizm

  Pozisyon: Asistan, Çevirmen, Görevli, Host, Hostes

 • G&G Tanıtım Organizasyon İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 25 Ekim 2016

  İş Açıklaması Event ve Organizasyonlarımızda; Part time / proje bazlı /günlük / saatlik veya tam zamanlı çalışma imkanları ile YÜKSEK ÜCRETLERE çalışacak GARSON arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler 35 yaşını aşmamış, Otel ve restaurant deneyimi olan, Servis ve Bar bilgisine hakim, 1.70 ve üzeri boyda, Diksiyonu ve Fiziği düzgün, Takım çalışmasında etkin olabilen İnsan ilişkileri kuvvetli, Güleryüzlü Not: Fotoğraflı özgeçmişler değerlendirilecektir. Boy ve kilo bilgisi vermenizi rica ederiz.

  Sektör: Fuar ve Organizasyon

  Pozisyon: Garson

 • KARYA TEKSTİL İstanbul Avrupa 25 Ekim 2016

  İş Açıklaması • Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, • B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, • Tercihen İngilizce bilgisine sahip, • Takım çalışmasına yatkın ve insan ilişkileri kuvvetli, • İletişim becerileri güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, • Müşteri odaklı bakış açısına sahip, • Analitik düşünebilen, inisiyatif alabilen, • MS Office uygulamaları kullanabilen,

  Aranan Nitelikler • Aktif satış faaliyetleri ile hedef müşterileri belirleyerek düzenli ziyaretlerle firmaya yeni müşteri kazandırılması, • Mevcut müşteri ilişkilerini en iyi şekilde yönetmek, • Müşterilere fiyat tekliflerini iletmek, takibini yapmak, sonuçlandırmak, • Mevcut müşteri portföyünün devamlılığını sağlamak, verimlilik ve karlılığını takip etmek, • Satış faaliyetleri ile ilgili günlük, haftalık ve aylık raporlamaları yapmak, • Firma stratejileri doğrultusunda yeni sektörleri ve pazarları tespit etmek,

  Sektör: Açık Hava Reklamcılığı, Reklamcılık, Fuar ve Organizasyon

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Uzman

 • Firma Adı Gizli İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 25 Ekim 2016

  İş Açıklaması Fuarhostesim firmasının katılacağı fuarlar kapsamında görev alacak stand ve servis için BAYAN hostesler aranmaktadır.   İş Tanımı : Eylül ayından itibaren İstanbul CNR ve Tüyap Fuar Merkezi’nde gerçekleşen fuarlarda, katılımcı firmaların standlarında ; karşılama, yönlendirme, çay kahve ikramı ve benzeri görevleri  yerine getirmek. Fuarlar genellikle Çarşamba - Pazar günleri arasında 3 ya da 4 gün sürmektedir ve o fuar kaç gün sürüyorsa o günlerin hepsinde çalışma gereklidir. Çalışma saatleri çoğunlukla 10:00 ila 19:00 arasında olmaktadır. Başvuracak adayların bu konuyu dikkate almalarını rica ederiz. Ücret: Minimum günlük 60 TL + Yemek + SSK Başvurmak isteyen adayların istenilen bilgilerle birlikte aşağıdaki mail adresine mailin konusuna ''FuarHostesim Başvuru'' yazarak başvurularını iletmeleri rica olunur. İstenilen bilgiler, -Ad - Soyad, -Birkaç boy ve yüz fotoğrafı, -Cep Telefonu, -İkamet Semti, -Boy ve Beden bilgisi, -Eğitim - Okul - Bölüm, -Yabancı dil ve seviyesi, -Var ise organizasyon ve tanıtım tecrübeleri. Başvuru mail adresi: kadro@fuarhostesim.com

  Aranan Nitelikler -Üniversite mezunu veya halen devam etmekte olan, -Bayan, -Prezantabl, -18 - 27 yaş aralığında, -İş disiplinine sahip, -İnsan ilişkilerinde başarılı.

  Sektör: Ajans, Fuar ve Organizasyon, Diğer

  Pozisyon: Eleman, Garson, Hostes

 • Bu Tanıtım Organizasyon İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 25 Ekim 2016

  İş Açıklaması CNREXPO Fuar Merkezinde Fuar Dönemi boyunca gerçekleşecek fuarlarda görev alabilecek personeller aranmaktadır. İlk Çalışma Tarihleri: 02-03-04-05 Kasım olacaktır. Personelin uygun olması halinde her hafta 3 veya 5 gün şeklinde çalışma olacaktır. Çalışma Saatleri: 08:30 – 18:30 Çalışma Yeri: Yeşilköy - CNREXPO Fuar Merkezi Kıyafet: Bay; Takım Elbise – Bayan; Etek ve Gömlek Görev Tanımı ve Ücret:  Türkçe Karşılama Personeli : 50 TL+Yemek+SSK İngilizce Karşılama Personeli: 60 TL+Yemek+SSK Türkçe Klavyesi Hızlı Kayıt Personeli: 60 TL+Yemek+SSK İngilizce Klavyesi Hızlı Kayıt Personeli: 70 TL+Yemek+SSK

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Ajans, Fuar ve Organizasyon

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Host, Hostes, Süpervizör

 • HRT İnsan Kaynakları İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 25 Ekim 2016

  İş Açıklaması  Danışmanlığını yapmakta olduğumuz dünyaca ünlü Elektronik ve Beyaz Eşya  markası için alışveriş merkezi ve bayi aktiviteleri üretebilecek ve bu aktivitelerin yönetimini gerçekleştirecek  kıdemli  aktivite uzmanı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler   Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun, Sahada etkinlik ve organizasyon alanlarında minimum 5 yıl deneyimli, Sektör dinamikleri ve tedarikçileri hakkında bilgi sahibi, Titiz, dikkatli, detaycı ve çözüm odaklı, Etkin zaman yönetimi ve iş takibi becerisi yüksek , İkna kabiliyeti yüksek, İletişim yeteneği yüksek ve takım çalışmasına uyumlu, Seyahat engeli olmayan, MS Office programlarını kullanabilen, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Aylık ve yıllık raporlar hazırlayarak yönetime sunabilen,  İnsan ilişkilerinde başarılı ve ekip yönetimi konusunda deneyimli,  Analitik, sonuç odaklı, karar verme ve problem çözme yeteneği gelişmiş,  Yeni projeler üretip yönetime sunabilecek, Kıdemli Aktivite Uzmanı aramaktayız.    

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Fuar ve Organizasyon

  Pozisyon: Koordinatör, Müdür, Yetkili, Uzman, Sorumlu

İş Habercisi - Fuar ve Organizasyon İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?