Fuar ve Organizasyon İş İlanları

Hepsini Temizle
Fuar ve Organizasyon
 • İş Açıklaması Deneyimli, dinamik ve genç kadrosuyla İstanbul içi ve dışı organizasyon kongre ve davetlerde part time ve dönemsel personel desteği sağlayan sektöründe öncü bir insan kaynakları firmasıyız. Bu alanda kendini geliştirmek üzere aşağıdaki niteliklere uygun adayları bekliyoruz.

  Aranan Nitelikler Esnek çalışma saatlerine uyabilecek Dış görünüşüne özen göteren ms office programlarına hakim Levent e yakın bölgelerde ikamet eden 25-30 yaş aralığında Sözlü ve yazılı iletişim yönü güçlü Takım çalışmasına yatkın Sorumluluk sahibi olan ve insiyatif alabilen Depo ve Mağazacılık alanında tecrübeli Askerliğini tamamlamış Bay takım arkdaşları arıyoruz

  Sektör: Ajans, Fuar ve Organizasyon

  Pozisyon: Ofis Elemanı, Eleman, Görevli

 • İş Açıklaması Uluslararası organizasyonda 23-30 Mayıs tarihleri arasında Antalya'da çalışacak, ileri seviyede İngilizce dil bilgisine sahip, bizi ve ülkemizi en iyi şekilde temsil edecek takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler 18/28 yaş arası İzmir 'de ikamet eden 23-30 Mayıs tarihlerinde Antalya'da çalışabilecek Seyahat engeli olmayan Dış Görünüşüne Özen gösteren  Esnek çalışma saatlerine uygun  İngilizce bilgisi olan , Üniversitelerin Yabancı Dil bölümlerinde okuyan veya bölümünü İngilizce okuyan. ( İyi derecede bilmeniz tercih sebebidir ) İletişim yönü kuvvetli  Öğrencilik hayatında iş tecrübesi edinmek isteyen Bay&bayan takım arkadaşları aramaktayız

  Sektör: Fuar ve Organizasyon, Ajans

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Host, Hostes

 • İş Açıklaması My Staff İnsan Kaynakları Antalya içi ve dışı kongre, fuar,konser, açılış, festival vb. insan kaynağının kullanıldığı tüm alanlarda dönemsel personel desteği sağlayan, sektöründe öncü bir insan kaynakları firmasıdır. Bu kapsamda aşağıdaki kriterlere uygun genç ve dinamik dönemsel arkadaşlar aramaktayız.  

  Aranan Nitelikler Antalya'da ulusal - uluslararası kongrelerde çalışacak, Kongre sektöründe çalışmak isteyen, Tercihen yabancı dil bilgisi olan, Dış görünümüne özen gösteren, İletişim yönü kuvvetli, Ayda en az 20 gün müsaitliği olan, SGK sorunu olmayan, Bay&bayan takım arkadaşları aramaktayız.

  Sektör: Ajans, Fuar ve Organizasyon

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Host, Hostes

 • İş Açıklaması My Staff İnsan Kaynakları İstanbul içi ve dışı kongre, fuar,konser, açılış, festival vb. insan kaynağının kullanıldığı tüm alanlarda dönemsel personel desteği sağlayan, sektöründe öncü bir insan kaynakları firmasıdır. Bu kapsamda aşağıdaki kriterlere uygun genç ve dinamik dönemsel arkadaşlar aramaktayız.

  Aranan Nitelikler İstanbul'da ikamet eden Organizasyon işlerinde çalışmak isteyen Dış görümüne önem gösteren iletişim yön kuvvetli Esnek çalışma saatlerine uyabilecek Takım çalışmasına yatkın 18-30 yaş arasında

  Sektör: Fuar ve Organizasyon, Ajans

  Pozisyon: Hostes, Host, Eleman, Görevli

 • İş Açıklaması Kongre sektöründe çalışmak isteyen Tercihen yabancı dil bilgisi olan Dış görünümüne özen gösteren İzmir'de ulusal-uluslararası kongrelerde çalışacak Ayda en az 20 gün müsaitliği olan Esnek çalışma saatlerine uygun SGK sorunu olmayan

  Aranan Nitelikler Kongre sektöründe çalışmak isteyen Tercihen yabancı dil bilgisi olan Dış görünümüne özen gösteren İletişim yönü kuvvetli

  Sektör: Ajans, Fuar ve Organizasyon

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Host, Hostes

 • İş Açıklaması My Staff İnsan Kaynakları Ankara içi ve dışı kongre, fuar,konser, açılış, festival vb. insan kaynağının kullanıldığı tüm alanlarda dönemsel personel desteği sağlayan, sektöründe öncü bir insan kaynakları firmasıdır. Bu kapsamda aşağıdaki kriterlere uygun genç ve dinamik dönemsel arkadaşlar aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Ankara'da ulusal - uluslararası kongrelerde çalışacak, Kongre sektöründe çalışmak isteyen, Tercihen yabancı dil bilgisi olan, Dış görünümüne özen gösteren, İletişim yönü kuvvetli, Ayda en az 20 gün müsaitliği olan, SGK sorunu olmayan, Bay&bayan takım arkadaşları aramaktayız.

  Sektör: Ajans, Fuar ve Organizasyon

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Host, Hostes

 • Account Manager Reed Türkiye İstanbul Avrupa 17 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Reed is one of the world’s largest independent recruitment firms, providing specialist recruitment solutions for over 54 years. We currently have an international network of over 3.000 consultants across 350 offices throughout Europe, the Middle East and Asia Pacific, across the globe, Reed Specialist Recruitment now successfully runs more than 30 specialist service lines. We work closely with experienced and qualified professionals across a wide range of industry sectors, delivering bespoke recruitment solutions on a variety of roles for mid and senior level. Reed Turkey, ultimately serves employers and jobseekers across 12 specialisms. Reed Turkey is looking for a 'Account Manager' for it's multinational company that operates in organization sector. Increase sales of company"s local and regional roadshow events and organization Maintain management of key account customers. Add value to sales strategy and development within assigned territories. Access and initaie partnership with new customers to generate demand. Prepare and follow for existing and potential clients and customized organizations. Establish new contacts and identify major decision makers.

  Aranan Nitelikler Bachelor's degree Minimum 3 years of sales experience preferably in events in IT & Telecommunication industry Already established network in IT & Telecommunication industry Excellent communicating, listening, interpersonal and negotiating skills Advanced level of English Willing to live in Istanbul No military obligation for male candidates Driving license

  Sektör: Fuar ve Organizasyon

  Pozisyon: Yönetici

 • İş Açıklaması Çalışma Tarihleri : 30 Mayıs – 3 Haziran ( 5 Gün ) Çalışma Saatleri : Günde 10-12 Saat civarı. Bütçe : Günlük Ücret ; 100 TL + YEMEK + Masraflar Kıyafet : Takım Elbise Görev : Türkiye’nin en önde gelen özel banka misafirlerine seyahatleri boyunca eşlik edecek , onlarla vakit geçirecek bilgilendirme ve benzeri görevleri yürütecektir. İngilizcenin üst düzey olması gerekmektedir.   

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Ajans, Fuar ve Organizasyon, Tercüme Hizmetleri

  Pozisyon: Görevli, Host, Tercüman, Müşteri Temsilcisi, Lider

 • Komi (Full Time) G&G Tanıtım Organizasyon İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması   Full Time/ Tam Zamanlı/ Kadrolu çalışma imkanları ile çalışacak KOMİ arayışımız bulunmaktadır.   

  Aranan Nitelikler     20-30 yaş aralığında, Otel ve restaurant deneyimi olan, Daha önce benzer iş deneyimi olan, Takım çalışmasında etkin olabilen Fiziği ve diksiyonu düzgün mutfakta yardımcı personel ve komi       Not: Fotoğraflı ilanlar dikkate alınacaktır..                 Boy ve kilo bilgisi vermenizi rica ederiz.  

  Sektör: Restorancılık, Otelcilik, Fuar ve Organizasyon

  Pozisyon: Komi, Görevli, Eleman

 • Barmen/Barmaid (Full Time) G&G Tanıtım Organizasyon İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması İş Tanımı Full time / Tam zamanlı çalışma imkanları ile çalışacak, Barmen / Barmaid arayışımız bulunmaktadır. İngilizce bilgisi artı özelliklerdir.    

  Aranan Nitelikler Genel Nitelikler     Fiziği ve Diksiyonu Düzgün, Bedence sağlıklı, dayanıklı, Ellerini çabuk ve ustalıkla kullanabilen, İnsanlarla iyi iletişim kurabilen, Güler yüzlü, nazik, sabırlı, sır tutabilen Kendisini ve çevresini temiz ve düzenli tutmaya özen gösteren  Servis ve Bar konusunda deneyim sahibi / uzman Not: Fotoğraflı özgeçmişler değerlendirilicektir.         Boy ve kilo bilgisi vermenizi rica ederiz.

  Sektör: Fuar ve Organizasyon

  Pozisyon: Barmen/Barmaid

 • Tanıtım Elemanı Temas Tanıtım İstanbul Anadolu, Adana, Ankara, Antalya, Bursa, İzmir, Samsun Bugün

  İş Açıklaması Firmamızın yapılacak aktivitelerinde asistan olarak görevlendirilecek, iletişim konusunda kendine güvenen güler yüzlü   HOST / HOSTES   aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler ·  En az lise mezunu, ·  İnsan ilişkilerinde başarılı, dışa dönük ·  Diksiyonu düzgün ve kişisel bakımına dikkat eden, ·  İş disiplinine sahip, ·  Aktif ve hareketli ·  Proje bazlı, dönemsel çalışabilecek,

  Sektör: Fuar ve Organizasyon

  Pozisyon: Asistan, Görevli, Host, Hostes

 • Garson (Full Time) G&G Tanıtım Organizasyon İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması   Event ve Organizasyonlarımızda;   Part time / proje bazlı /günlük / saatlik veya  tam zamanlı çalışma imkanları ile YÜKSEK ÜCRETLERE çalışacak GARSON arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler 35 yaşını aşmamış, Otel ve restaurant deneyimi olan,  Servis ve Bar bilgisine hakim,  1.70 ve üzeri boyda,  Diksiyonu ve Fiziği düzgün,  Takım çalışmasında etkin olabilen  İnsan ilişkileri kuvvetli,   Güleryüzlü    Not: Fotoğraflı özgeçmişler değerlendirilecektir.        Boy ve kilo bilgisi vermenizi rica ederiz.

  Sektör: Fuar ve Organizasyon

  Pozisyon: Garson

 • Komi (Part Time) G&G Tanıtım Organizasyon İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması İş Tanımı Event ve Organizasyonlarımızda part time / proje bazlı / günlük / saatlik veya Tam zamanlı çalışma imkanları ile YÜKSEK ÜCRETLERE görev alacak KOMİ arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Genel Nitelikler 18-27 yaş aralığında, Otel ve restaurant deneyimi olan, Daha önce benzer iş deneyimi olan, Takım çalışmasında etkin olabilen, Fiziği ve diksiyonu düzgün, Mutfakta yardımcı personel ve komi alınacaktır.    Not: Fotoğraflı özgeçmişler dikkate alınacaktır.         Boy ve kilo bilgisi vermenizi rica ederiz.

  Sektör: Fuar ve Organizasyon

  Pozisyon: Komi

 • Barmen/Barmaid (Part Time) G&G Tanıtım Organizasyon İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması İş Tanımı Event ve Organizasyonlarımızda part time/proje bazlı / günlük / saatlik veya tam zamanlı çalışma imkanları ile YÜKSEK ÜCRETLERE çalışacak eleman arayışımız bulunmaktadır. Not: Dil bilinmesi artı bir özelliktir.   

  Aranan Nitelikler Genel Nitelikler   Fiziği ve Diksiyonu Düzgün,  Bedence sağlıklı, dayanıklı,  Ellerini çabuk ve ustalıkla kullanabilen, İnsanlarla iyi iletişim kurabilen,  Güler yüzlü, nazik, sabırlı, sır tutabilen  Kendisini ve çevresini temiz ve düzenli tutmaya özen gösteren, Servis ve Bar konusunda deneyim sahibi / uzman   Not: Fotoğraflı özgeçmişler değerlendirilicektir.         Boy ve kilo bilgisi vermenizi rica ederiz.

  Sektör: Fuar ve Organizasyon

  Pozisyon: Barmen/Barmaid

 • Garson (Part Tıme) G&G Tanıtım Organizasyon İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması İş Tanımı Event ve Organizasyonlarımızda;   Part time / proje bazlı /günlük / saatlik veya  tam zamanlı çalışma imkanları ile YÜKSEK ÜCRETLERE çalışacak GARSON arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Genel Nitelikler 35 yaşını aşmamış,   Otel ve restaurant deneyimi olan,   Servis ve Bar bilgisine hakim,   1.70 ve üzeri boyda,   Diksiyonu ve Fiziği düzgün,   Takım çalışmasında etkin olabilen   İnsan ilişkileri kuvvetli,    Güleryüzlü   Not: Fotoğraflı özgeçmişler değerlendirilecektir.        Boy ve kilo bilgisi vermenizi rica ederiz.

  Sektör: Restorancılık, Otelcilik, Fuar ve Organizasyon

  Pozisyon: Garson

 • İş Açıklaması Kozyatağı Bauhaus Yapı Market'de Haziran ayı boyunca görev alacak BAYAN etkinlik ve stand personelleri aramaktayız. Çalışma Detayları :  Çalışma Tarihi : 1-30 Haziran ( 1 Ay ) Çalışma Saatleri : 12:00 - 20:00 ( Hafta içi 1 gün izin kullanılacak ) Aylık Maaş : 1400 TL Net + Yemek ( 250 TL civarında )  + SSK İş Tanımı : Belirtilen Yapı Marketde , ünlü bir boya markası adına çalışılıyor olacaktır. Standa görev alınıp çeşitli promosyon ürünlerinin dağıtımı ve alanda kurulu oyun aktivitelerine kişiler yönlendirilecektir. Çeşitli oyun etkinliklerinde müşterilere yardımcı ve destek olunacaktır.        

  Aranan Nitelikler -20-29 yaş arasında, -Prezantabl, -İş disiplinine sahip, -İnsan ilişkilerinde başarılı, -Dönemsel olarak gerçekleşecek olan bu çalışmayı sorumluluk sahibi şekilde tamamlayabilecek olan adayların başvurularını bekliyoruz.  

  Sektör: Tanıtım Ve Promosyon Ürünleri, Fuar ve Organizasyon, Ajans

  Pozisyon: Eleman, Sorumlu, Temsilci, Asistan, Hostes

 • Karşılama Hostesi (Full Time) G&G Tanıtım Organizasyon İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması   Full Time/ Tam Zamanlı/ Kadrolu çalışma imkanları ile çalışacak KARŞILAMA HOSTESİ arayışımız bulunmaktadır.  

  Aranan Nitelikler Genel Nitelikler •20-30 yaş aralığında , •1.70 ve üzeri boyda, •Diksiyonu ve fiziği düzgün, •Prezantabl, •Güleryüzlü ve enerjik, •Müşteri  ve rezervasyon takibi yapabilcek •Sorumluluk sahibi BAYAN takım arkadaşları aramaktayız.   Not : Fotoğraflı başvurular dikkate alınacaktır.          Boy ve kilo bilgisi vermenizi rica ederiz.

  Sektör: Fuar ve Organizasyon

  Pozisyon: Hostes

 • İş Açıklaması TÜYAP,1979 tarihinde İstanbul’da kurulmuş olup, çeşitli sektörlerde hali hazırda 6 şehirdeki fuar alanı, 16 şehirde bölge ofisi ve 26 ülkede temsilcilikleriyle fuarcılık sektöründe 37 yıldır hizmet sunmakta olup fuar sektöründe lider konumdadır.   Tüyap, çağdaş, özgür düşünceli ve nitelikli bireylerin oluşturduğu bir toplum olabilmek amacıyla eğitime verdiği önem doğrultusunda eğitime duyarlı, özgüveni gelişmiş, bilinçli gençlerin yetişmesinde gönüllü bir çaba sarf eden, saygın sivil toplum örgütlerinin çalışmalarına destek vermekte olup fuarcılığın Osmanlı’dan günümüze 1860 - 1960 yılları arasındaki yüzyıllık serüvenini belgelemek amacıyla Türkiye Sergicilik ve Fuarcılık Tarihi kitabını hazırlamıştır.   Ulusal ve uluslararası normlara uygun çalışarak, tüm katılımcı ve ziyaretçilerin kurumun birer takım arkadaşı olduğu bilinciyle hareket eden kurum, düzenlediği her fuarda gerek çalışan gerek katılımcı gerekse ziyaretçinin huzuru, güveni ve mutluluğunu ön planda tutan iş modellerini, gelişen ve dönüşen dünya şartlarına göre sürekli güncellemektedir.     İSTANBUL GENEL MERKEZİMİZDE DÖNEMSEL OLARAK DEĞERLENDİRİLMEK ÜZERE,     Web Uygulamaları Uzmanı:   -        Hosting, DNS ve Domain kayıtlarını takibini   -        Web sitesi yönetim, güncellemesi ve trafik raporlama   -        SEO iş takibi   Yapabilecek,

  Aranan Nitelikler -        Üniversitenin ilgili bölümlerinden mezun,   -        Web Analitik konusunda en az 2 yıl deneyim sahibi,   -        Google Analytics bilgisine sahip   -        Raporlama ve dokümantasyon konusunda güçlü,   -        MS Office uygulamalarına hakim,   -        Orta seviye İngilizce bilgisi olan,   -        Takım çalışmasında uyumlu,   -        Erkek adaylar için, askerlikle ilişiği kalmamış   Ekip arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: Fuar ve Organizasyon

  Pozisyon: Sosyal Medya Uzmanı, Analist

 • Fuar Hostesi G&G Tanıtım Organizasyon İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması İş Tanımı Event ve Organizasyonlarımızda  Part-time / Proje bazlı / Günlük / Saatlik veya Tam zamanlı çalışma imkanları ile yüksek ücretlere çalışacak Host/ Hostes arayışımız bulunmaktadır.   

  Aranan Nitelikler Genel Nitelikler •18 – 27 yaş aralığında, •Prezantabl, •Diksiyonu ve fiziği düzgün, •Güleryüzlü ve enerjik, •Takım çalışmasına yatkın, •Sorumluluk sahibi, •Tanıtım becerisine sahip Not: Fotoğraflı başvurular dikkate alınacaktır.             Boy ve kilo bilgisi vermenizi rica ederiz.

  Sektör: Fuar ve Organizasyon

  Pozisyon: Hostes

 • Karşılama Hostesi (Part Tıme) G&G Tanıtım Organizasyon İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması İş Tanımı   Organizasyonlarımızda veya anlaşmalı mekanlarımızda Part time / proje bazlı / tam zamanlı / günlük / saatlik çalışma imkanları ile yüksek ücretlere çalışacak karşılama hostesi arayışımız bulunmaktadır.   

  Aranan Nitelikler Genel Nitelikler •18- 27 yaş aralığında , •1.70 ve üzeri boyda, •Diksiyonu ve fiziği düzgün, •Prezantabl, •Güleryüzlü ve enerjik, •Müşteri  ve rezervasyon takibi yapabilecek •Sorumluluk sahibi BAYAN takım arkadaşları aramaktayız. Not : Fotoğraflı başvurular dikkate alınacaktır.         

  Sektör: Fuar ve Organizasyon

  Pozisyon: Hostes

 • Tanıtım Elemanı/Host/Hostes G&G Tanıtım Organizasyon İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması   Event ve Organizasyonlarımızda Part-time / Proje bazlı / Günlük / Saatlik veya Tam zamanlı çalışma imkanları ile yüksek ücretlere çalışacak Host/ Hostes arayışımız bulunmaktadır.  

  Aranan Nitelikler   •18 – 27 yaş aralığında, •Prezantabl, •Diksiyonu ve fiziği düzgün, •Güleryüzlü ve enerjik, •Takım çalışmasına yatkın, •Sorumluluk sahibi, •Tanıtım becerisine sahip Not : Fotoğraflı adayların başvuruları değerlendirmeye alınacaktır.          Boy ve kilo bilgisi vermenizi rica ederiz.

  Sektör: Fuar ve Organizasyon

  Pozisyon: Hostes, Host, Eleman

 • İş Açıklaması TÜYAP; Was established in 1979. By organizing fairs for 36 years in various sectors in Turkey and abroad, it is among the leaders in the exhibition industry. Account Executive; Demand from project marketing group about the fair organization and the direction of information to work at TÜYAP Media team makes media planning activities, digital marketing, manufacturing process of printed material and to realize the supply of media, required of all promotional materials (catalogs, brochures, posters, contracts, letters) needed from external sources (agencies, printing) supported to ensure that they buy within budget, it is responsible for managing the design and production process of the desired material.      

  Aranan Nitelikler - Graduated from the faculty of communication - Good command of English - Preferably with 2 years of work experience in advertising agencies - Including in particular printers, the client works with all suppliers at a level that can follow the best of knowledge of graphics and printing techniques, - Capable of using MS Office applications on a very good level, especially experienced and Excel can use in preparing Powerpoint Presentation - Organization, planning and reporting aspects of the strong - Knowledge and experience in the field of media planning and buying - Human relationships are strong, intense telephone, email and face to decrease traffic rose at the meeting, diction, proper, presentable - Successful and responsible in job tracking and finalization, - Exempt or who have completed their military service

  Sektör: Fuar ve Organizasyon

  Pozisyon: Uzman Yard, Uzman

 • İş Açıklaması TÜYAP Fuar Merkezi'nde bilgi işlem departmanı bölümünde veri girişi işlemi gerçekleştirme görevinden sorumlu olacak Excel ve minimum orta düzey İNGİLİZCE bilen  personel aranmaktadır. Çalışma kapsamında olumlu performansa istinaden düzenli devamlılık sağlanacaktır. Çalışma hafta içerisinde 09:00-18:00 saatleri arasında gerçekleşmektedir. Hafta sonu izinli olunacaktır.  Maaş çalışılan günler üzerinden günlük 50 TL + Yemek + SSK olarak hesaplanacaktır.  Hızlı bir şekilde iş başı yapılacaktır. 

  Aranan Nitelikler -23 - 35 yaş arasında, -İngilizce bilen, -İyi derecede excel kullanabilen, -Prezantabl ve insan ilişkilerinde başarılı, -Kurumsal çalışma ortamına uyum sağlayabilecek, -İş disiplinine sahip olan adayların başvurularını bekliyoruz. 

  Sektör: Ajans, Bilgisayar / BT / Internet, Fuar ve Organizasyon

  Pozisyon: Asistan, Eleman, Görevli, Temsilci, Yardımcı

 • Fuar Hostesi (Part Time) G&G Tanıtım Organizasyon İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması İş Tanımı Event ve Organizasyonlarımızda  Part-time / Proje bazlı / Günlük / Saatlik veya Tam zamanlı çalışma imkanları ile yüksek ücretlere çalışacak Host/ Hostes arayışımız bulunmaktadır.   

  Aranan Nitelikler Genel Nitelikler •18 – 27 yaş aralığında, •Prezantabl, •Diksiyonu ve fiziği düzgün, •Güleryüzlü ve enerjik, •Takım çalışmasına yatkın, •Sorumluluk sahibi, •Tanıtım becerisine sahip Not: Fotoğraflı başvurular dikkate alınacaktır.             Boy ve kilo bilgisi vermenizi rica ederiz.

  Sektör: Restorancılık, Otelcilik, Fuar ve Organizasyon

  Pozisyon: Hostes

 • AVM 2 Ay Dönemsel Kampanya Hostesleri Bu Tanıtım Organizasyon İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Avrupa Yakası'nda Bakırköy civarında bulunan bir AVM'de 2 aylık süreçte gerçekleşecek olan  kampanya organizasyonu kapsamında kampanya sorumlusu olarak görev almak üzere bayan personeller aranmaktadır. Görev Tanımı: AVM içerisindeki kampanya standında kampanya kayıt işlemlerinin yürütülmesi, bilgilendirme, yönlendirme ve kampanyayla ilgili tüm işlemlerin yürütülmesi şeklinde olacaktır. Çalışma Tarih Aralığı: 01 Haziran  - 31 Temmuz tarihleri arasında. Aylık Maaş: 1.300 TL + SSK. (Yol ve Yemek masrafları maaşın içerisindedir.) Toplam: 2.600 TL. Çalışma Saatleri: 14:00-22:00. İlk haftadan sonra haftada 1 gün hafta içerisinde izin kullanılacaktır. Başvuran adayların Secret CV'ye ek olarak https://form.jotformeu.com/61272595460357  linki üzerinden ayrıca fotoğraflı şekilde başvurularını iletmeleri rica olunur.

  Aranan Nitelikler -20-35 yaş arasında, -Prezantabl, -İş disiplinine sahip, -İnsan ilişkilerinde başarılı, -Dönemsel olarak gerçekleşecek olan bu çalışmayı sorumluluk sahibi şekilde tamamlayabilecek olan adayların başvurularını bekliyoruz.

  Sektör: Ajans, Fuar ve Organizasyon, Diğer

  Pozisyon: Temsilci, Satış Temsilcisi, Hostes, Görevli, Eleman

 • İş Açıklaması İstanbul  Kavacık’ta bulunan ve  fuar sektöründe faaliyet gösteren firmamızın ofisinde gerçekleşecek olan organizasyonlarımızla ilgili olarak aramalardan sorumlu olacak şekilde görev alacak ve çok iyi Arapça konuşabilen  personel aranmaktadır. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmayan adayların başvuruları değerlendirilmeyecektir.   İşin Tanımı: Gerçekleşecek olan fuarlarımız için firmaların katılım durumlarının telefon aracılığı ile Arapça olarak teyit edilmesi ve gerekli raporlamaların yapılmasından sorumlu olunacaktır. Çalışma Süresi: Hafta içi hergün  Çalışma Saatleri: Hafta İçi 09:00 – 18:00 Maaş: Çalışılan günler üzerinden günlük 110 TL (yol ve yemek içerisinde ) + SSK olarak hesaplanacaktır. T.C. vatandaşı olan adaylar değerlendirilecektir.  

  Aranan Nitelikler -Çok iyi derecede Arapça bilen, ( Konuşma , okuma , yazma ) -MS Office programlarına hakim, -Prezentabl ve insan ilişkilerinde başarılı, -İş disiplinine sahip olan adayların başvurularını bekliyoruz.

  Sektör: Ajans, Fuar ve Organizasyon, Turizm

  Pozisyon: Asistan, Çevirmen, Görevli, Host, Hostes

 • İş Açıklaması İş Tanımı Event ve Organizasyonlarımızda Part-time / Proje bazlı / Günlük / Saatlik veya Tam zamanlı çalışma imkanları ile yüksek ücretlere çalışacak Host/ Hostes arayışımız bulunmaktadır.  

  Aranan Nitelikler Genel Nitelikler •18 – 27 yaş aralığında, •Prezantabl, •Diksiyonu ve fiziği düzgün, •Güleryüzlü ve enerjik, •Takım çalışmasına yatkın, •Sorumluluk sahibi, •Tanıtım becerisine sahip Not : Fotoğraflı adayların başvuruları değerlendirmeye alınacaktır.          Boy ve kilo bilgisi vermenizi rica ederiz.

  Sektör: Fuar ve Organizasyon

  Pozisyon: Hostes, Host, Eleman

 • Sorumlu Ustabaşı İKİ TANITIM İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 25 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Kongre, tanıtım sektöründe hizmet veren firmamızın bünyesinde bulunan, ahşap üretim atölyemizin ve dış üretim tedarikçilerimizin üretim-planlama aşamalarını yürütecek, tasarım departmanımızla üretim ve montaj ilişkilerini koordine edecek.

  Aranan Nitelikler Ahşap üretiminde, Malzeme ve mobilya imalatı konusunda bilgi sahibi, Teknik çizim ve üretim detaylarına hakim, Planlama ve organizasyon becerisine sahip, Proje detaylarını okuyabilen ve üretimsel çözümleri geliştirebilen, Pratik düşünme yeteneğine sahip, Araç kullanabilen Askerliğini yapmış  

  Sektör: Reklamcılık, Fuar ve Organizasyon, Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Sorumlu, Ustabaşı, Takım Lideri

 • İş Açıklaması Merkezi Mecidiyeköy' de bulunan İletişim Danışmanlığı, etkinlik, doğrudan pazarlama alanlarında faaliyet gösteren ajansımız için telefon, faks trafiğini yönetecek, gelen misafirlerin karşılanmasını ve ikramını gerçekleştirecek aynı zamanda departmanlara destek sağlayacak takım arkadaşı arıyoruz.  

  Aranan Nitelikler *En az Yüksekokul Mezunu *28 Yaşını aşmamış *Tercihen orta düzeyde ingilizce bilen *Sektörde en az 2 yıl tecrübesi olan *Telefon,faks gibi ofis *Takip ve organize yeteneği kuvetli *Gelişime açık, güler yüzlü ve takım çalışmasına yatkın Bayan Sekreter aranmaktadır.

  Sektör: Fuar ve Organizasyon

  Pozisyon: Asistan

 • Event Management Gi Group İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 25 Mayıs 2016

  İş Açıklaması We are looking for an Event Manager for one of our International Clients, to work in Istanbul for a short-term project. As a developer relations community manager, you’ll work with the Regional Developer relations team to execute various programs and events targeted at the software developer community. You will play a key role in facilitating outreach events, competitions, workshops and programs targeted primarily at developers but also at professionals and students. In addition, you’ll manage essential administrative tasks such as logistics and materials for events, tracking and reporting, and financial administration, for which a sense of urgency and eye for detail are essential.   Responsibilities: Ongoing community support Sending regular updates / announcements to various groups / communities Responding to email queries from community members and vendors - mostly questions about events, payments, Schwag, and reports Forwarding product related or technical questions from communities to relevant internal teams or pointing them to available resources Updating community websites and other internal docs as needed Events coordination Reviewing event proposals sent by communities and issuing approval/rejections for proposed events following defined guideline Coordinating with vendors on all event logistics and payments Following up on communities to submit post-events reports Populating dashboard with event results On ground support to Outreach Program Managers Help with planning events (e.g. developer hackathons) - coordinating logistics with vendors Updating various team reports and dashboards Raising Purchase orders

  Aranan Nitelikler BA or BS degree or equivalent preferred Experience in project and event management Strong written and verbal communication skills (Turkish and English) Self-motivation and readiness to coordinate events involving several different parties across various time zones Keen to learn and also provide constructive insight and ideas to continuously improve processes

  Sektör: Fuar ve Organizasyon

  Pozisyon: Yetkili, Sorumlu, Koordinatör

İş Habercisi - Fuar ve Organizasyon İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?