Fuar ve Organizasyon İş İlanları

Hepsini Temizle
Fuar ve Organizasyon
 • İş Açıklaması Şirketimiz merkez ofisinde görev alacak ajans ve cast taleplerinin gerekli ekip kurulumlarının yapılıp saha operasyonlarını yönetecek bay ve bayan koordinatör aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler 25 – 30 yaş aralığında Bay, En az 2 yıllık ehliyete sahip Aktif Araç kullanabilen Tercihen Üniversite Mezunu Askerlik hizmetini tamamlamış yada En az 2 yıl tecili bulunan Saha ekipleri yönetiminde tecrübeli, Etkinlik, aktivite, merchandising vb projeleri yönetmiş yada en az 1 Yıl Benzer pozisyonda tecrübe sahibi Dış Görünüşüne Özen Gösteren, diksiyonu düzgün, kurum kültürünü yansıtabilecek İletişim becerileri güçlü Kriz ve Zaman yönetiminde başarılı Pozitif bakış açısına sahip Yeniliklere açık, Gece çalışma saatlerine uygun çalışabilecek,

  Sektör: Ajans, Fuar ve Organizasyon

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Koordinatör

 • İş Açıklaması Otomotiv sektörünün dev markalarından biri olan müşterimizin Ankara (Etimesgut, Çankaya) lokasyonundaki showroomunda görevlendirilmek üzere; Showroomları ziyaret eden müşterilere içecek ikramlarını güler yüzlü ve kurumsal bir şekilde yerine getirecek 'İkram Hostesleri/Görevlileri' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler   Kişisel görünümüne önem veren, İletişim yönü güçlü, ekip çalışmasına yatkın, İşinde titiz ve güler yüzlü, Kurumsal görgü kurallarını bilen ve uygulayan, Temizlik ve hijyen konusunda duyarlı

  Sektör: Fuar ve Organizasyon, Otelcilik, Turizm

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Garson, Çaycı, Barista

 • İş Açıklaması My Staff İnsan Kaynakları Antalya içi ve dışı kongre, fuar,konser, açılış, festival vb. insan kaynağının kullanıldığı tüm alanlarda dönemsel personel desteği sağlayan, sektöründe öncü bir insan kaynakları firmasıdır. Bu kapsamda aşağıdaki kriterlere uygun genç ve dinamik dönemsel arkadaşlar aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Antalya'da ulusal - uluslararası kongrelerde çalışacak, Kongre sektöründe çalışmak isteyen, Tercihen yabancı dil bilgisi olan, Dış görünümüne özen gösteren, İletişim yönü kuvvetli, Ayda en az 20 gün müsaitliği olan, SGK sorunu olmayan, Bay&bayan takım arkadaşları aramaktayız.

  Sektör: Ajans, Fuar ve Organizasyon

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Hostes, Host

 • MY STAFF İNSAN KAYNAKLARI İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 26 Temmuz 2016

  İş Açıklaması My Staff İnsan Kaynakları İstanbul içi ve dışı kongre, fuar,konser, açılış, festival vb. insan kaynağının kullanıldığı tüm alanlarda dönemsel personel desteği sağlayan, sektöründe öncü bir insan kaynakları firmasıdır. Bu kapsamda aşağıdaki kriterlere uygun genç ve dinamik dönemsel arkadaşlar aramaktayız.

  Aranan Nitelikler İstanbul'da ikamet eden Organizasyon işlerinde çalışmak isteyen Dış görümüne önem gösteren iletişim yönü kuvvetli Esnek çalışma saatlerine uyabilecek Takım çalışmasına yatkın 18-30 yaş arasında

  Sektör: Ajans, Fuar ve Organizasyon

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Host, Hostes

 • İş Açıklaması My Staff İnsan Kaynakları Ankara içi ve dışı kongre, fuar,konser, açılış, festival vb. insan kaynağının kullanıldığı tüm alanlarda dönemsel personel desteği sağlayan, sektöründe öncü bir insan kaynakları firmasıdır. Bu kapsamda aşağıdaki kriterlere uygun genç ve dinamik dönemsel arkadaşlar aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Ankara'da ulusal - uluslararası kongrelerde çalışacak, Kongre sektöründe çalışmak isteyen, Tercihen yabancı dil bilgisi olan, Dış görünümüne özen gösteren, İletişim yönü kuvvetli, Ayda en az 20 gün müsaitliği olan, SGK sorunu olmayan, Bay&bayan takım arkadaşları aramaktayız.

  Sektör: Ajans, Fuar ve Organizasyon

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Hostes, Host

 • İş Açıklaması My Staff İnsan Kaynakları kongre, fuar,konser, açılış, festival vb. insan kaynağının kullanıldığı tüm alanlarda dönemsel personel desteği sağlayan, sektöründe öncü bir insan kaynakları firmasıdır. Bu kapsamda aşağıdaki kriterlere uygun genç ve dinamik dönemsel arkadaşlar aramaktayız.

  Aranan Nitelikler İzmir'de ulusal - uluslararası kongrelerde çalışacak, Kongre sektöründe çalışmak isteyen, Tercihen yabancı dil bilgisi olan, Dış görünümüne özen gösteren, İletişim yönü kuvvetli, Ayda en az 20 gün müsaitliği olan, SGK sorunu olmayan, Bay&bayan takım arkadaşları aramaktayız.

  Sektör: Fuar ve Organizasyon, Ajans

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Hostes, Host

 • MY STAFF İNSAN KAYNAKLARI İstanbul Anadolu, Adana, Ankara, Antalya, İzmir, Muğla 26 Temmuz 2016

  İş Açıklaması Ülkemizin Lider ve İlk Havayolu Olan Şirketi İçin, Aşağıda belirtilen havalimanlarında vardiyalı olarak görevlendirmek üzere karşılama ve tanıtım yapacak arkadaşlar arıyoruz • Sabiha Gökçen Havalimanı • İzmir Havalimanı • Bodrum Havalimanı • Antalya Havalimanı • Adana Havalimanı • Ankara Havalimanı • Dalaman Havaliman  

  Aranan Nitelikler 18-28 yaş aralığında Üniversite öğrencisi veya mezunu Adli Sicil Kaydı ve adli sicil arşiv kaydı bulunmayan Vardiyalı sistemde çalışmaya elverişli İngilizce dışında iyi derecede bilinen başka bir dil tercih sebebi olacaktır. (Rusça ve Arapça) Herhangi bir sağlık problemi olmayan İletişimi kuvvetli Dış görünümüne özen gösteren Bay&bayan adaylar

  Sektör: Fuar ve Organizasyon

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Hostes, Host

 • Reed Türkiye İstanbul Avrupa 15 Haziran 2016

  İş Açıklaması Reed is one of the world’s largest independent recruitment firms, providing specialist recruitment solutions for over 54 years. We currently have an international network of over 3.000 consultants across 350 offices throughout Europe, the Middle East and Asia Pacific, across the globe, Reed Specialist Recruitment now successfully runs more than 30 specialist service lines. We work closely with experienced and qualified professionals across a wide range of industry sectors, delivering bespoke recruitment solutions on a variety of roles for mid and senior level. Reed Turkey, ultimately serves employers and jobseekers across 12 specialisms. Reed Turkey is looking for a 'Account Manager' for it's multinational company that operates in organization sector. Increase sales of company"s local and regional roadshow events and organization Maintain management of key account customers. Add value to sales strategy and development within assigned territories. Access and initaie partnership with new customers to generate demand. Prepare and follow for existing and potential clients and customized organizations. Establish new contacts and identify major decision makers.

  Aranan Nitelikler Bachelor's degree Minimum 3 years of sales experience preferably in events in IT & Telecommunication industry Already established network in IT & Telecommunication industry Excellent communicating, listening, interpersonal and negotiating skills Advanced level of English Willing to live in Istanbul No military obligation for male candidates Driving license

  Sektör: Fuar ve Organizasyon

  Pozisyon: Yönetici

 • Rezonans Metal . İstanbul Avrupa 26 Temmuz 2016

  İş Açıklaması Manipülatif tedavi uygulama . Belirli sürelerde basit terapi uygulama.

  Aranan Nitelikler *Tecrübeli tecrübesiz adaylar için verilecek 3 günlük verilecek eğitimin ardından işe başlama, Tercihen Lise Mezunu Takım çalışmasına inanan ve kendini takımın bir parçası olarak görebilen Müşteri memnuniyetini ön planda tutan, kalite ve hijyene önem veren Çözüm odaklı, sabırlı, ikna ve temsil yeteneği kuvvetli Diksiyonu düzgün, güleryüzlü *BAY BAYAN TAKIM ARKADAŞLARI ARANMAKTADIR.

  Sektör: Fuar ve Organizasyon

  Pozisyon: Masöz/Masör, Terapist

 • Sothis Mimarlık Dekorasyon İstanbul Anadolu 26 Temmuz 2016

  İş Açıklaması Müşteriden gelen istekler doğrultusunda konsept geliştirerek fuar stand tasarımlarının yapılması Teknik çizimlerinin yapılması Üretim detaylarının çıkarılması Üretimin ve uygulamanın takibi Yurt içinde ve yurt dışında montajda bulunarak projenin eksiksiz olarak müşteriye teslim edilmesi Fuar Standı tasarımı yapmak üzere; 3D Max, AutoCad, Photoshop programlarını iyi derecede kullanabilen 5 yıl sektörde tecrübeli Tasarımlarında farklı ve yenilikçi çizgiler yakalamaya özen gösteren Malzeme bilgisi olan, yaptığı tasarımın üretim sorumluluğunu da alabilecek Seyahat engeli olmayan Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilen Ehliyeti olan, aktif araç kullanabilen TASARIMCI arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Fuar ve Organizasyon

  Pozisyon: İç Mimar, Mimar, Tasarımcı

 • İş Açıklaması KAVRAM ÇEKMEKÖY VIP Özel Öğretim Kursu ve Etüt Merkezi, kurum tanıtımlarında aktif olarak görev alacak tanıtım satış faaliyetlerini gerçekleştirebilecek hostes ve manken takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Lise, Önlisans, Lisans Mezunu veya Öğrenci, Üç aylık projemizde kendine ve firmamıza değer katabilecek, Ses tonu ve diksiyonu düzgün İnsan ilişkileri kuvvetli İkna kabiliyeti yüksek

  Sektör: Eğitim, Fuar ve Organizasyon

  Pozisyon: Eleman, Asistan

 • İş Açıklaması   Yurtiçi ve yurtdışı fuarlar için stand tasarımı, uygulaması ve dekorasyon alanında faaliyet gösteren alanında lider firmamızda görevlendirilmek üzere; Müşteri talepleri doğrultusunda projelendirme Yapılan projelerin müşteriye etkili bir şekilde sunulabilmesi Projelerin takibi  Üretim detaylarının hazırlanması ve üretim takibinin yapılması süreçlerinden sorumlu olacak  Endüstri Ürünleri Tasarımcısı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Endüstri Ürünleri Tasarımı bölümünden  mezun 3ds Max & V-ray (sunum), photoshop (görselleştirme), autocad (üretim) programlarını iyi derecede kullanabilen Araştırmacı, kendini geliştirmeyi seven, yeniliklere ve eleştiriye açık, özgün tasarımlar yapabilen ve bunların teknik altyapılarını oluşturup projelendirebilen Uluslararası firmalarla iletişim sağlayabilecek ve yazışma yapabilecek derecede İngilizce bilgisine sahip Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış. "Endüstriyel Tasarımcı" adayların başvurularını bekliyoruz. **  İlgili adayların www.detaytasarim.com adresimizi ziyaret etmeleri önemle rica olunur. *** Fotoğrafsız başvurular ile çalışma ve iletişim bilgileri eksik adayların başvuruları değerlendirmeye alınmayacaktır.  **** PORTFOLYO sunamayacak adayların  başvuruları  dikkate  alınmayacaktır. ***  *****  İşletmemiz Beylikdüzü’ nde yer almakta olduğundan başvuruların çevre ilçelerden yapılacak olması tercih sebebi olacaktır.

  Sektör: Fuar ve Organizasyon

  Pozisyon: Tasarımcı, Grafiker

 • İş Açıklaması Departman:  Fuar /  Pozisyon: Fuar Koordinatörü  Yer: Hasanpaşa – Kadıköy - İSTANBUL Çalışma Saatleri: Hafta içi 09:00–18:30 ( Hafta sonu ofis kapalı olmakla birlikte fuar çalışanlarının cep telefonuyla kontrol edilmesi gerekmektedir. ) .  Ücret: Maaş 1500 TL + Prim olacaktır. Ulaşım ve Yemek ücrete dahildir. Ayrıca bir ödeme yapılmayacaktır. Prim ile birlikte aylık ortalama 1800 – 2000 TL ‘lik bir maaş oluşacaktır. Prim sistemi görüşmede yüz yüze anlatılacaktır. Pozisyon kapsamında fuar departmanının tüm hostes ekibinin kurulumu, yönetilmesi ve fuar katılımcılara yönlendirilmesi en önemli sorumluluk alanıdır. Bunun yanında fuar departmanında kendisine gelen fuar müşteri taleplerini karşılayıp satışa dönüştürmesi gerekmektedir. Fuar Koordinatörünün satışlarına da aynı zamanda destek verecektir.  İş tanımının pratikte yapılan işlerle birlikte özet hali aşağıdadır. İş Tanımı : FH Sorumlusu : fuarhostesim sitesi üzerinden gelen talepleri karşılama, satış ve ekip kurulumu Fuar Server Ekleme ve Revize : Server üzerindeki fuar personel profillerini kaydetme ve bilgi güncelleme VF RED Arama : Proje kapsamında Stad Localarına gelecek misafirlerin aranıp raporlanması. Model Hostes Ekibi Kurulumu : Model Hostes ekibi kurulması ve yönetimi MH Toplu Mail: Toplu mail ile marketing Fuar Sözleşme Yazımı : Fuarda yapılan tüm satışların sözleşmelerinin oluşturulması Sosyal Medya Sorumlusu : Ajansın sosyal medya hesaplarından haber ve fotoğraf paylaşımı Fuar Ekibi Fotoğraf Sorumlusu : Fuar ekibinin fotoğraflarının çekilmesi ve genel ekibin fotoğraflarının aranarak istenmesi Yabancı TM : Yabancı müşterilere Telemarketing ile satış. Fuar Müşteri Memnuniyeti Araması : Fuar sonrası müşterilerin memnuniyetini ölçmek amaçlı arama yapılması IK araması ve IK departmanı destek : Operasyon ve IK departmanı için arama yapılması ve destek verilmesi IK Yeni Başvuru Davet : IK’nın çağırması gereken personelleri arayarak randevu vermek. IK Ekip Kurulum Arama ve Koordinasyon : IK’nın kurduğu ekiplerin sabah yerlerine varıp varmadıklarını teyit amaçlı kontrol ve iş öncesi koordinasyon aramaları IK Genel Arama : IK’nın ihtiyacı doğrultusunda belli arama listelerini arama

  Aranan Nitelikler · Üniversite mezunu olması · Fuarcılık, Stand Mimari ya da Organizasyon Ajansı deneyimi olması . Tercihen orta ve üzeri İngilizce bilgisine sahip olması.  · Bilgisayar ve klavye hızının yüksek olması.  · Microsoft ofis programlarını (özellikle Word, Excel,) ileri derecede kullanabilmesi · Düzgün Türkçe kullanması. · Tercihen Ofise Yakın Oturması

  Sektör: Fuar ve Organizasyon

  Pozisyon: Sorumlu

 • İş Açıklaması Departman:  Fuar /  Pozisyon: Fuar Koordinatörü  Yer: Hasanpaşa – Kadıköy - İSTANBUL Çalışma Saatleri: Hafta içi 09:00–18:30 ( Hafta sonu ofis kapalı olmakla birlikte fuar çalışanlarının cep telefonuyla kontrol edilmesi gerekmektedir. ) .  Ücret: Maaş 1500 TL + Prim olacaktır. Ulaşım ve Yemek ücrete dahildir. Ayrıca bir ödeme yapılmayacaktır. Prim ile birlikte aylık ortalama 1800 – 2000 TL ‘lik bir maaş oluşacaktır. Prim sistemi görüşmede yüz yüze anlatılacaktır. Pozisyon kapsamında fuar departmanının tüm hostes ekibinin kurulumu, yönetilmesi ve fuar katılımcılara yönlendirilmesi en önemli sorumluluk alanıdır. Bunun yanında fuar departmanında kendisine gelen fuar müşteri taleplerini karşılayıp satışa dönüştürmesi gerekmektedir. Fuar Koordinatörünün satışlarına da aynı zamanda destek verecektir.  İş tanımının pratikte yapılan işlerle birlikte özet hali aşağıdadır. İş Tanımı : FH Sorumlusu : fuarhostesim sitesi üzerinden gelen talepleri karşılama, satış ve ekip kurulumu Fuar Server Ekleme ve Revize : Server üzerindeki fuar personel profillerini kaydetme ve bilgi güncelleme VF RED Arama : Proje kapsamında Stad Localarına gelecek misafirlerin aranıp raporlanması. Model Hostes Ekibi Kurulumu : Model Hostes ekibi kurulması ve yönetimi MH Toplu Mail: Toplu mail ile marketing Fuar Sözleşme Yazımı : Fuarda yapılan tüm satışların sözleşmelerinin oluşturulması Sosyal Medya Sorumlusu : Ajansın sosyal medya hesaplarından haber ve fotoğraf paylaşımı Fuar Ekibi Fotoğraf Sorumlusu : Fuar ekibinin fotoğraflarının çekilmesi ve genel ekibin fotoğraflarının aranarak istenmesi Yabancı TM : Yabancı müşterilere Telemarketing ile satış. Fuar Müşteri Memnuniyeti Araması : Fuar sonrası müşterilerin memnuniyetini ölçmek amaçlı arama yapılması IK araması ve IK departmanı destek : Operasyon ve IK departmanı için arama yapılması ve destek verilmesi IK Yeni Başvuru Davet : IK’nın çağırması gereken personelleri arayarak randevu vermek. IK Ekip Kurulum Arama ve Koordinasyon : IK’nın kurduğu ekiplerin sabah yerlerine varıp varmadıklarını teyit amaçlı kontrol ve iş öncesi koordinasyon aramaları IK Genel Arama : IK’nın ihtiyacı doğrultusunda belli arama listelerini arama

  Aranan Nitelikler · Üniversite mezunu olması · Fuarcılık, Stand Mimari ya da Organizasyon Ajansı deneyimi olması . Tercihen orta ve üzeri İngilizce bilgisine sahip olması.  · Bilgisayar ve klavye hızının yüksek olması.  · Microsoft ofis programlarını (özellikle Word, Excel,) ileri derecede kullanabilmesi · Düzgün Türkçe kullanması. · Tercihen Ofise Yakın Oturması

  Sektör: Fuar ve Organizasyon

  Pozisyon: Sorumlu

 • İş Açıklaması Yurtiçi ve yurtdışı fuarlar için stand tasarımı, uygulaması ve dekorasyon alanında faaliyet gösteren firmamızda Satış Pazarlama departmanında görevlendirilmek üzere; - Mevcut müşterilerle ilişkilerin sağlıklı bir şekilde yürütülmesinin sağlanması, - Yeni müşteri gruplarının oluşturulması ve bu gruplarla iletişimin sağlanması, - İşin gerektirdiği dökümantasyonun hazırlanması, - İş süreçlerinde departmanlar arası iletişimin sağlıklı bir şekilde gerçekleştirilmesinin sağlanması süreçlerinden sorumlu olacak bayan çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler   - Üniversitelerin Pazarlama, Uluslararası İlişkiler, İşletme, Halkla İlişkiler vb. bölümlerinden mezun, - İngilizce diline hakim, - Satış ve Pazarlama konusunda deneyimli ve/veya öğrenmeye istekli, - Diksiyon ve iletişimi güçlü, kurumsal temsil yeteneği kuvvetli, enerjik, - Dış görünüşüne önem gösteren, - Takım çalışmasına yatkın ve koordinasyon becerisine sahip, - Yoğun çalışma temposuna disiplinle ayak uydurabilecek, - MS Office programları ve ofis gereçlerini etkin bir şekilde kullanabilen, - Titiz, dikkatli ve takipçi yönü gelişkin, - Sorumluluk sahibi BAYAN çalışma arkadaşları alınacaktır.   **  İlgili adayların www.detaytasarim.com adresimizi ziyaret etmeleri önemle rica olunur. *** Fotoğrafsız başvurular ile çalışma ve iletişim bilgileri eksik adayların başvuruları değerlendirmeye alınmayacaktır. **** İşletmemiz Beylikdüzü’ nde yer almakta olduğundan başvuruların çevre ilçelerden yapılacak olması tercih sebebi olacaktır.

  Sektör: Fuar ve Organizasyon

  Pozisyon: Uzman

 • Bu Tanıtım Organizasyon İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 26 Temmuz 2016

  İş Açıklaması İstanbul  Kavacık’ta bulunan ve  fuar sektöründe faaliyet gösteren firmamızın ofisinde gerçekleşecek olan organizasyonlarımızla ilgili olarak aramalardan sorumlu olacak şekilde görev alacak ve çok iyi Arapça konuşabilen  personel aranmaktadır. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmayan adayların başvuruları değerlendirilmeyecektir.   İşin Tanımı: Gerçekleşecek olan fuarlarımız için firmaların katılım durumlarının telefon aracılığı ile Arapça olarak teyit edilmesi ve gerekli raporlamaların yapılmasından sorumlu olunacaktır. Çalışma Süresi: Hafta içi hergün  Çalışma Saatleri: Hafta İçi 09:00 – 18:00 Maaş: Çalışılan günler üzerinden günlük 110 TL (yol ve yemek içerisinde ) + SSK olarak hesaplanacaktır. T.C. vatandaşı olan adaylar değerlendirilecektir.  

  Aranan Nitelikler -Çok iyi derecede Arapça bilen, ( Konuşma , okuma , yazma ) -MS Office programlarına hakim, -Prezentabl ve insan ilişkilerinde başarılı, -İş disiplinine sahip olan adayların başvurularını bekliyoruz.

  Sektör: Ajans, Fuar ve Organizasyon, Turizm

  Pozisyon: Asistan, Çevirmen, Görevli, Host, Hostes

 • İş Açıklaması İstanbul Kadıköy'de faaliyet gösteren ajansımıza tercihen iyi bir üniversitenin Pazarlama ile alakalı bölümünde mevcutta öğrenip gören zeki, çalışkan ve potansiyeli olan bir ekip arkadaşı arıyoruz. Pazarlama Stajyeri olarak görev alacak bu pozisyon haftada 2-3 gün ders programına göre ofisimizde ya da home office olarak çalışacaktır. Uzaktan çalışma ile ilgili detaylar yüz yüze görüşmede paylaşılacaktır.    İşin Tanımı: Sektör kapsamında pazarlama çalışması yürütülecek firmaların verilerini toplamak, Telefon ve mail üzerinden randevu talep etmek ve hizmetlerimizi paylaşmak, haftada 1 gün fuar alanına gidip fuar katılımcılarının kartvizitlerini alıp, şirketimizin kartvizitini vermek.  Çalışma Gün ve Saatleri: Haftada 2-3 gün çalışacak şekilde gün ve saat aralığı personelin ders programına göre ayarlayabileceği şekilde esnek tutulacaktır.  Aylık Ücret : 500 TL + SSK + Prim ( Yol ve Yemek Dahil )  Prim bilgisi yüzyüze görüşmede paylaşılacaktır.   

  Aranan Nitelikler İyi seviyede Excel bilgisine sahip olan, 19 - 25 yaş arasında, Pazarlama ile alakalı bir bölümde mevcutta öğrenci olan İnsan ilişkilerinde başarılı, Ofisimize yakın ikamet eden. Not: Marmara Üniversitesi'nden başvuracak adaylara öncelik verilecektir. 

  Sektör: Pazar / Piyasa Araştırma, Network Marketing, Fuar ve Organizasyon

  Pozisyon: Yardımcı, Temsilci, Operatör, Müşteri Temsilcisi, Asistan

 • İş Açıklaması Fuar Stand tasarımı ve uygulamaları yapan firmamıza İzmir ofisinde görevlendirilmek üzere ;

  Aranan Nitelikler Deneyimli, 3d max bilen BAY-BAYAN tasarımcılar alınacaktır.  

  Sektör: Fuar ve Organizasyon, Reklamcılık

  Pozisyon: Tasarımcı

 • İş Açıklaması TÜYAP Fuar Merkezi'nde bilgi işlem departmanı bölümünde veri girişi işlemi gerçekleştirme görevinden sorumlu olacak Excel ve minimum orta düzey İNGİLİZCE bilen  personel aranmaktadır. Çalışma kapsamında olumlu performansa istinaden düzenli devamlılık sağlanacaktır. Çalışma hafta içerisinde 09:00-18:00 saatleri arasında gerçekleşmektedir. Hafta sonu izinli olunacaktır.  Maaş çalışılan günler üzerinden günlük 50 TL + Yemek + SSK olarak hesaplanacaktır.  Hızlı bir şekilde iş başı yapılacaktır. 

  Aranan Nitelikler -23 - 35 yaş arasında, -İngilizce bilen, -İyi derecede excel kullanabilen, -Prezantabl ve insan ilişkilerinde başarılı, -Kurumsal çalışma ortamına uyum sağlayabilecek, -İş disiplinine sahip olan adayların başvurularını bekliyoruz. 

  Sektör: Ajans, Fuar ve Organizasyon, Müşteri ilişkileri

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Yardımcı, Temsilci, Asistan

 • İş Açıklaması   Ajansımızda günlük ve dönemsel işlerde görev almak üzere toplantı, kongre vb. çalışmalarda tecrübeli supervisor aranmaktadır. Görev alacak personel belirlenecek programa göre acentaların düzenleyeceği toplantı vb. organizasyonlarda aktif olarak görev alacak ve ekip arkadaşlarını koordine edecektir. Alanda Supervisör ve Part-time olarak çalışılacaktır. Görev alan ekibi yakından gözlemleme ve müşteri memnuniyetini sağlanmasından sorumlu olacaktır.

  Aranan Nitelikler Minimum haftada 4 veya 5 gün görev almaya müsait olması Organizasyon, toplantı işlerinde tecrübeli ve supervisorlük deneyimi bulunan İngilizce bilen Turizm sektör algısında hizmet bazlı çalışma prensibinin olması Çalışma saatleri konusunda yoğunluk dönemlerine göre esnek olabilmesi Part-time çalışan koordinasyonunu yapabilecek düzeyde takip kabiliyetinin olması

  Sektör: Ajans, Fuar ve Organizasyon, Tanıtım Ve Promosyon Ürünleri

  Pozisyon: Süpervizör, Takım Lideri

 • İş Açıklaması İstanbul Kadıköy'de faaliyet gösteren ajansımıza tercihen iyi bir üniversitenin Pazarlama ile alakalı bölümünde mevcutta öğrenip gören zeki, çalışkan ve potansiyeli olan bir ekip arkadaşı arıyoruz. Pazarlama Stajyeri olarak görev alacak bu pozisyon haftada 2-3 gün ders programına göre ofisimizde ya da home office olarak çalışacaktır. Uzaktan çalışma ile ilgili detaylar yüz yüze görüşmede paylaşılacaktır.    İşin Tanımı: Sektör kapsamında pazarlama çalışması yürütülecek firmaların verilerini toplamak, Telefon ve mail üzerinden randevu talep etmek ve hizmetlerimizi paylaşmak, haftada 1 gün fuar alanına gidip fuar katılımcılarının kartvizitlerini alıp, şirketimizin kartvizitini vermek.  Çalışma Gün ve Saatleri: Haftada 2-3 gün çalışacak şekilde gün ve saat aralığı personelin ders programına göre ayarlayabileceği şekilde esnek tutulacaktır.  Aylık Ücret : 500 TL + SSK + Prim ( Yol ve Yemek Dahil )  Prim bilgisi yüzyüze görüşmede paylaşılacaktır.   

  Aranan Nitelikler İyi seviyede Excel bilgisine sahip olan, 19 - 25 yaş arasında, Pazarlama ile alakalı bir bölümde mevcutta öğrenci olan İnsan ilişkilerinde başarılı, Ofisimize yakın ikamet eden. Not: Marmara Üniversitesi'nden başvuracak adaylara öncelik verilecektir. 

  Sektör: Pazar / Piyasa Araştırma, Network Marketing, Fuar ve Organizasyon

  Pozisyon: Yardımcı, Temsilci, Operatör, Müşteri Temsilcisi, Asistan

 • Sibay Araç Park ve Turizm Hizmetleri İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 26 Temmuz 2016

  İş Açıklaması Yeni müşterileri firmaya kazandırmak, Firmaya ait 40 ' a yakın hizmet ürününü pazarlamak ve tanıtmak, Müşteri ziyaretleri gerçekleştirmek ve sunum hazırlamak, tercihen otel,residence,iş merkezi ve kurumsal firmalar ile bağlantısı olan, Mevcut müşteri portföyünde iş hacmini genişletmek ve güçlendirmek Raporlanabilir satış verileri temin etmek, raporlama yapmak, Satış sürecini yönetmek, Haftalık olarak gerçekleşen ziyaret sayısının rut planına uygunluğunu, hedef tahsilat planının gerçekleşip gerçekleşmediğini takip etmek, Belirlenen yıllık/aylık satış hedeflerini öngörülen vade yapısında gerçekleştirmek,

  Aranan Nitelikler •Tercihen Üniversite ve/veya ilgili eğitim seviyesine sahip,  •Hizmet sektöründe en az 5 yıl satış&pazarlama tecrübesi olan, •Daha önce yurtiçinde sahada satış yapmış olan,  •45 yaşını aşmamış,lisanı düzgün, dış görünüşüne önem veren,  •Office programlarına hakim, teknolojik imkanları kullanabilen, •Bilgisayarı raporlama düzeyinde etkin kullanabilen , •B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,  •İnsan ilişkilerinde başarılı, ikna kabiliyeti yüksek,  •Diksiyonu düzgün, dış görünümüne özen gösteren,  •Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilen,  •Sürekli sahada çalışacak, askerliğini yapmış BAY ve kurumsal firma kültürü bilincinde olan BAYAN adaylar aranmaktadır. 

  Sektör: Turizm, Otelcilik, Hizmet / İşletme Servisi, Halkla İlişkiler, Fuar ve Organizasyon, Eğlence

  Pozisyon: Yetkili, Şef Yardımcısı, Şef / Amir, Satış Temsilcisi, Plasiyer, Müşteri Temsilcisi

 • Rezonans Metal . İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 26 Temmuz 2016

  İş Açıklaması Terapi ve Fizyoterapi hizmeti verdiğimiz standlarımızda Müşteri karşılama pozisyonunda görevlendirilecek takım arkadaşları aranıyor.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren, güler yüzlü, pozitif, Diksiyonu düzgün, insan ilişkileri kuvvetli, Müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş, Sistemli ve düzenli çalışmayı ilke edinmiş, Hijyene önem veren, çalışkan sorumluluk sahibi, Yeni açılacak bölgelerimizde MÜŞTERİ KARŞILAMA VE STAND HOSTESİ görevinde personel isthdamı yapılacaktır.

  Sektör: Sağlık/Hastane, Fuar ve Organizasyon

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi, Hostes

 • Eko Fuarcılık Tic. Ltd.Şti. İstanbul Avrupa 25 Temmuz 2016

  İş Açıklaması Lojistik sektörü, lastik, pil-akü-elektrikli araçlar ile elektromobilite konularının yanında at ve binicilik sporuna yönelik fuarlar düzenleyen EKO Fuarcılık, her yıl yüzlerce katılımcı firma ve binlerce ziyaretçiyle temasta bulunmaktadır. EKO için çok taraflı bir organizasyon ilişkisinde görev alacak personel arıyoruz.  Yıllık, aylık, haftalık satış planları hazırlayacak, uygulayacak Yurtiçi ve yurtdışı satışında yer aldığı fuarların satışlarını sonlandırıp sonrasını takip edecek Sorumlu olduğu fuarların yurtiçi ve yurtdışı satış ve pazarlama süreçlerini yürütecek Müşteri veri tabanının geliştirilmesine çalışacak Seyahat ve ziyaret programları hazırlayacak, sonuçlarını raporlayacak Müşteri taleplerini analiz edecek, raporlayacak, fuar sonuç raporlarını hazırlayacak Sorumlu olduğu projelere ilişkin resmi ve özel kurumlarla ilişkileri, işbirlikleri ve diğer süreçleri yürütecek

  Aranan Nitelikler Üniversitenin ilgili bölümlerinden mezun Fuarcılık ve organizasyon konularından satış deneyimi bulunan İyi düzeyde İngilizce, tercihen iki yabancı dil bilen Etkin iletişim becerisi ve temsil yeteneğine sahip olan B sınıfı ehliyeti olup aktif olarak araç kullanan Seyahat engeli bulunmayan MS Office programlarını iyi derecede kullanan Analitik düşünen, planlama ve organizasyon yeteneğine güvenen

  Sektör: Fuar ve Organizasyon

  Pozisyon: Sorumlu, Yönetici Adayı, Görevli, Uzman, Satış Temsilcisi

 • İş Açıklaması • Ajansın müşteri portföyünü geliştirmesi, imajını koruması ve güçlendirmesi için destek olmak, • Müşteriye yapılacak sunumunun güncel ve sektöre göre içeriklerinin oluşturulmasını sağlamak, • Sağlanan kontakların, ERP programına müşteri özlük bilgileri, kontak kişilerin bilgilerinin girişini yapmak, • Pazar araştırması yapılması ve Pazar araştırmasında, Şirket yönetici ve Retail müdürüyle hedef müşteri belirlenmesindeki gerekli ön çalışmaları yapmak, • Belirlenen müşterileri Pazarlama planları doğrultusunda farklı iletişim yöntemleriyle (Telefon, mail-mailin, Referas işbirlikçiler) toplantı alınmasını sağlamak, • Müşteri ziyaretinden sonra maksimum ilk iki gün içinde şirket içinde toplantı organize edip, toplantı tutanağının hazırlanması ve delege edilmesini sağlamak, • Müşteri briefinden sonra, müşterinin ajanstan beklediklerini, ajanstaki stratejik planlama sorumluları ve destek departmanlarıyla birlikte, müşterinin ihtiyacına yönelik hizmetlerin belirlenmesi, bütçesinin oluşturulabilmesi için debrief çalışmayı hazırlamak ve sunmak, • Yeni firmalar ile çalışma kondisyonları belirlemek ve yazılı olarak onaylatmak, • Yeni alınan projelerin mevcut yapıya sağlıklı entegrasyonunun sağlanması, proje kurulumu için gerekli bütün proje sürecini planlamak, • Hizmet verilen markaların iş hedeflerini ve pazarlama planlarını öğrenip; ihtiyaçları tanımlayan müşteri brief’ini almak; tüm iletişim faaliyetlerinin, markanın hedefleri doğrultusunda ilgili departmanlarla projelenmesi ve bütçelemesini sağlamak, • Pazar gerçeklerine hakim olmak adına planlı saha ziyaretleri yapmak. • POP, basılı malzemeler, stant, tekstil gibi ürettirilecek işlerle ilgili bilgi sahibi olmak. • Yüksek verimlilik de iş üretilmesi için gerekli teknik yapıyı güncelleştirmek ve yönetimden talepte bulunmak.  

  Aranan Nitelikler • Tercihen Yüksek Okul veya Üniversite mezunu) olmak,       • Benzeri pozisyonlarda en az 5 yıl çalışmış olmak, • İkna Kabiliyeti • Sonuç Odaklılık • Ekip Yönetimi • Stres Yönetimi • Takım Çalışmasına Yatkınlık • İletişim Becerisi  

  Sektör: İnsan Kaynakları, Fuar ve Organizasyon, Ajans

  Pozisyon: Yönetim Danışmanı, Yönetici Adayı, Uzman

 • Stil İstanbul Organizasyon İstanbul Anadolu 25 Temmuz 2016

  İş Açıklaması 2008 yılından itibaren Turizm ve Organizasyon sektöründe hizmet veren firmamıza ekip arkadaşı arıyoruz. Projeyi başından sonuna takip edebilecek, eğlenceli ve tam zamanlı çalışma ortamına hızlıca adapte olabilecek, değere değer katmayı seven arkadaşlar özellikle tercih sebebidir. Grafik Tasarım konusunda yaratıcılığa sahip adayların başvuru yapması önemle ricamızdır. Kısaca biz; Kalite, yaratıcılık ve başarının asla sınırı olmadığına inandığımız bir hayal ile yola çıktık.   Bu hayalin gerçekleştiğini görmek bizi daha da heyecanlandırıyor. Her zaman öğrenecek bir şeyler olduğuna inandık, Kalite' nin vazgeçilmez olduğunu benimsedik, Kendimiz beğenmediysek; önermedik ve uygulamadık, Hep yaratıcı bir ruhla profesyonel hizmet vermeyi hedefledik.   Asla "daha ötesi yok" demedik!   Her daim öğrenme arzusu ile dolu genç bir kadroya sahip olmanın getirilerini birlikte paylaşmaktan büyük mutluluk duyacağız.   Stil İstanbul Ekibi...

  Aranan Nitelikler 8 yıldır hizmet vermekte olan Stil İstanbul Organizasyon Firmasında Creative departmanda Adobe Programları , After Efekt , Korel , 3D Max ve Photoshop programlarını aktif olarak kullanan , Grafik Tasarım konusunda Uzman , Reji koordinasyonunu sağlayabilecek , Matbaa Tecrübesi olan , Mesleği İle İlgili Trendleri Yakından Takip Edip, Gözlemlerini Tasarımlarına Yansıtabilecek, Sorumluluk Sahibi, Aynı Anda Birden Fazla İşi Yürütebilen, Ekip Çalışmasına Yatkın, İnsan İlişkileri Ve İletişimi Kuvvetli olan bir ekip arkadaşı aramaktayız.

  Sektör: Fuar ve Organizasyon

  Pozisyon: Grafiker

 • İş Açıklaması Hizmet verdiğimiz Zincirlikuyu'daki Zorlu Center projemizde ilk karşılama ve müşteri ilişkileri yönetiminde görev yapacak "Misafir Karşılama Uzmanı ve Müşteri İlişkileri Yöneticisi" aranmaktadır. 

  Aranan Nitelikler 20-30 yaş aralığında, En az lise, yüksekokul mezunu, İletişim yeteneği kuvvetli, ikna yeteneği güçlü, Tercihen hizmet sektöründe tecrübeli, Diksiyonu düzgün, dış görünüşüne önem gösteren, Müşteri memnuniyetini ilke edinmiş hizmet anlayışına sahip, Sabırlı, yoğun çalışma ortamı ve stres altında çalışabilen, Güler yüzlü, insan ilişkileri güçlü, daha evvel bu tarz görevlerde aktif olarak bulunmuş, Gelen misafirlerin birebir karşılamasında aktif olarak görev alacak, çözüm odaklı hareket eden, Bilgisayar ve interneti aktif kullanan, Akıllı tablet ve cihazları kullanabilen,  Müşteri hizmetleri alanında kariyer hedefleyen, Ekip çalışmasını önemseyen, sahada birebir misafir sorunları ve memnuniyeti üzerinde görev yapacak, Vardiyalı çalışabilen, esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilen,

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Halkla İlişkiler, Fuar ve Organizasyon, Eğlence, Çağrı Merkezi, Ajans

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi, Görevli, Eleman, Asistan

 • İş Açıklaması   Ajansımızda günlük ve dönemsel işlerde görev almak üzere toplantı, kongre vb. çalışmalarda tecrübeli supervisor aranmaktadır. Görev alacak personel belirlenecek programa göre acentaların düzenleyeceği toplantı vb. organizasyonlarda aktif olarak görev alacak ve ekip arkadaşlarını koordine edecektir. Alanda Supervisör ve Part-time olarak çalışılacaktır. Görev alan ekibi yakından gözlemleme ve müşteri memnuniyetini sağlanmasından sorumlu olacaktır.

  Aranan Nitelikler Minimum haftada 4 veya 5 gün görev almaya müsait olması Organizasyon, toplantı işlerinde tecrübeli ve supervisorlük deneyimi bulunan İngilizce bilen Turizm sektör algısında hizmet bazlı çalışma prensibinin olması Çalışma saatleri konusunda yoğunluk dönemlerine göre esnek olabilmesi Part-time çalışan koordinasyonunu yapabilecek düzeyde takip kabiliyetinin olması

  Sektör: Ajans, Fuar ve Organizasyon, Tanıtım Ve Promosyon Ürünleri

  Pozisyon: Süpervizör, Takım Lideri

 • Sibay Araç Park ve Turizm Hizmetleri İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 26 Temmuz 2016

  İş Açıklaması Yeni açılacak seyahat acentelerimizde misafirlerimizin talepleri doğrultusunda,acentenin seyahat ürünleri ve uçak biletlerini yüz yüze satış ve pazarlama konularından sorumlu olacaktır. Sektör ve piyasa araştırmaları yaparak hedef müşteriler ve yeni müşteri grupları tespit edecek, bulduğu acente adaylarından ivedilikle gerekli belgeleri toplayıp, sözleşmeleri imzalatarak,  kendilerini eğitip, kısa zamanda sisteme dâhil olmaları için aktive etmek ve çalışmakta olan acenteleri ziyaret ederek prosedüre uygun işlem yapıp yapmadıklarının denetlemek. Tesis görüşmeleri, tesis ziyareti gerçekleştirerek portföyün devamını sağlamak, yeni teklif ve aktiviteler ile müşteri sayısını arttırmak.   

  Aranan Nitelikler 25 > 40 yaşları arasında, Tercihen Turizm /Otelcilik /Seyahat Acenteciliği /Rehberlik alanında öğrenim bilgisi olan, Meslek Lisesi /Yüksek Okul /Üniversite mezunu, Seyahat acentelerinde staj veya iş deneyimi olan, adayda olması gereken özellikler: Diksiyonu düzgün ve prezantabl, Misafir memnuniyeti odaklı çalışabilecek ve kurumsal iletişim becerisini sahip, Çalışacağı acentede takım çalışmasına özen gösterecek, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, İşin gerektirdiği iş sorumluluğuna ve çalışma disiplinine sahip, Belli dönemlerde işin gerektirdiği tesis eğitim seyahatleri konusunda engeli bulunmayan,takım arkadaşları arıyoruz. Olumlu adaylar genel merkezimizde ve saha projelerimizde yaklaşık 10 gün ürün tanıma eğitimine tabi tutulacaktır.

  Sektör: Turizm, Otelcilik, Müşteri ilişkileri, Hizmet / İşletme Servisi, Halkla İlişkiler, Fuar ve Organizasyon

  Pozisyon: Şef / Amir, Uzman, Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Temsilci

 • ANT İNSAN KAYNAKLARI İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 25 Temmuz 2016

  İş Açıklaması Bünyemizde istihdam edilmek üzere, Konser, Toplantı, Event, Ulusal ve Uluslararası Kongre, Fuar,proje bazlı etkinlikler vb. organizasyonlarda görev almak isteyen Bay-Bayan ekip arkadaşı arayışımız vardır.

  Aranan Nitelikler - 18-26 yaş aralığında, - Tercihen İngilizcesi iyi, - Dış görünümüne özen gösteren, - İletişim yönü kuvvetli, - Çalışma ve öğrencilik hayatında tecrübe edinmeye istekli, - Bay/Bayan çalışma arkadaşları arayışımız vardır.

  Sektör: Fuar ve Organizasyon, Turizm, İnsan Kaynakları

  Pozisyon: Host, Hostes, Eleman, Görevli

İş Habercisi - Fuar ve Organizasyon İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?