Fuar ve Organizasyon İş İlanları

Hepsini Temizle
Fuar ve Organizasyon
 • Firma Adı Gizli

  Müşteri Temsilcileri Firma Adı Gizli

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Fuar ve organizasyonlarımızda etkin görev alabilecek bay bayan müşteri temsilcileri alınacaktır. Sahada aktif rol üstlenebilecek arkadaşların başvuruda bulunması rica olunur.

  Aranan Nitelikler Bilgisayar temel kullanım bilgisi olan, Sahada son kullanıcıya ürün tanıtımı yapacak, Fuar ve Organizasyonlarda tanıtım yapacak, İletişim becerisi küvetli, Ekip çalışmasına uyumlu, Yüksek kazanç hedefleyen, Satış konusunda istekli, heyecanlı ve sabırlı olabilecek, İkna kabiliyeti yüksek, tuttuğunu koparan, Bayan Müşteri Temsilcileri alınacaktır.

 • Teknoteks

  Turkcell - Saha Aktivite Temsilcisi Teknoteks

  Edirne, Kırklareli, Tekirdağ

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması TURKCELL STAND AKTİVİTELERİNDE GÖREV YAPACAK SAHA AKTİVİTE TEMSİLCİLERİ ARIYORUZ TURKCELL'in Düzenlediği Bütün Stand Aktivitelerinde görev yapacak genellikle Turkcell Bayi önlerinde zaman Zaman festival ve şenliklerde görev alacak Turkcell Elçileri arıyoruz. Edirne'nin Keşan,Uzunköprü ve Merkez ilçelerinde Kırklareli'nin Lüleburgaz ve Merkez İlçelerinde Tekirdağ'ın Çorlu,Çerkezköy,Kapaklı ve Merkez İlçelerinde İkamet eden. ( 1250 TL MAAŞ + 280 TL YEMEK + 625 TL PRİM + SSK ) FULL TİME

  Aranan Nitelikler - Diksiyonu düzgün , - İkna kabiliyeti ve insan ilişkileri yüksek , - En az lise mezunu , - İletişim sektöründe kariyer hedefi olan , - Ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek , - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek , - Özverili , Çalışkan ekip arkadaşları arıyoruz.

 • Wall Street English

  Resepsiyonist (Part-Time) Wall Street English

  Türkiye Geneli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Müşteri memnuniyetini esas alacak şekilde şubeye gelen kişilerin karşılama/yönlendirilme çalışmalarını gerçekleştirebilecek Öğrencilerle ilgili gerekli raporlama çalışmalarını yapabilecek Şubeye gelen evrakların takibini ve iletimini gerçekleştirecek. Çalışma Şekli: Hafta içi 4 gün 17.00 - 21.30 Hafta içi 1 gün izin Hafta sonu 1 gün 10.00 - 18.00 Hafta sonu 1 gün izin

  Aranan Nitelikler Tercihen Üniversite öğrencisi, Müşteri ilişkileri konusunda tecrübeli, Organizasyon kabiliyeti güçlü, İyi derecede İngilizce bilen, Enerjik, Shiftli çalışabilecek Firmamız şubelerinin olduğu İstanbul, Ankara, Antalya, Bursa, Eskişehir, Kocaeli, Konya, İzmir, Gaziantep illerinde çalışacak Part-time Resepsiyonistler aramaktayız.

 • Wall Street English

  Resepsiyonist Wall Street English

  Türkiye Geneli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Müşteri memnuniyetini esas alacak şekilde şubeye gelen kişilerin karşılama/yönlendirilme çalışmalarını gerçekleştirebilecek Öğrencilerle ilgili gerekli raporlama çalışmalarını yapabilecek Şubeye gelen evrakların takibini ve iletimini gerçekleştirecek. Çalışma Şekli: Haftaiçi 5 gün 10:30 - 17:30 ve 14.00 - 21.30 (Shiftli çalışma) Haftasonu 1 gün 10.00 - 18.00 Diğer gün izin

  Aranan Nitelikler Tercihen Üniversite mezunu Müşteri ilişkileri konusunda tecrübeli Organizasyon kabiliyeti güçlü İyi derecede İngilizce bilen Enerjik Shiftli çalışabilecek, Firmamız şubelerinin olduğu İstanbul, Ankara, Antalya, Bursa, Eskişehir, Kocaeli, Konya, İzmir, Gaziantep illerinde çalışacak Resepsiyonistler aramaktayız.

 • İhlas Fuarcılık

  Yurt Dışı Fuar Satış Yönetmeni İhlas Fuarcılık

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Fuar Satış Departmanımıza; Düzenlediğimiz uluslararası spesifik ihtisas fuarları için; * Yurt dışı satışları yönetecek, * Potansiyel firmalarla görüşmeler yapacak, * Yeni pazar/firma araştırmaları yürütecek, * Yurtdışı acentalık ağları kuracak ve/veya yönetecek, * İlgili projenin tüm yurt dışı ziyaretçi çalışmalarını yürütecek yurt dışı fuar satış yönetmeni aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler * Aktif satış konusunda deneyimli, * İyi derecede İngilizce bilen (konuşma, yazma ve okuma), ikinci dil tercih sebebidir. * Yurt dışı seyahat engeli olmayan, * Düzgün diksiyona sahip, prezentabl ve iletişim becerileri gelişmiş, * İnsan ilişkilerinde başarılı, * İş takibi ve sonuçlandırılması konusunda başarılı ve sorumluluk sahibi, * Araştırma, problem çözme, analiz etme, planlama, organizasyon ve karar verme becerileri gelişmiş, * Takım çalışmasına yatkın, * Kendisini geliştirmeye istekli, sorumluluk alabilen, * Liderlik yönü gelişmiş, takım liderliğine oynayan, * Sorumluluğu verilen ülke veya bölge ile ilgili tüm satış faaliyetleri için çalışacak, * Müşteri ve pazar araştırması yaparak, müşteri portföyünü geliştirecek, * Tercihen en az 2 yıl fuar satış deneyimli, * Ms Office programlarını etkin kullanabilen, * Avrupa yakasında ikamet eden, * Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.

 • Coldwell Banker Türkiye

  Ofis Asistanı Coldwell Banker Türkiye

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 109 yıldır Dünyanın 1 Numarası Coldwell Banker ile yeni ufuklara ulaşamaya nedersiniz? İstanbul'un en gözde semtlerinden Beylikdüzü'nde açılaN olan Coldwell Banker Turkuaz Gayrimenkul'e ofis asistanlığı yapacak takım arkadaşı aranıyor.

  Aranan Nitelikler Şirketimiz bünyesinde uzun süreli hizmet verebilecek, İletişimi güçlü, güleryüzlü, dinamik, Çalışma saatlerine önem veren, sorumluluk sahibi, Santral ve ön - büro yönetimi konusunda tecrübeli, Tercihen ön - büro yönetimi konusunda eğitim almış, Diksiyonu iyi olan ve İngilizce bilen, MS Ofis programlarını kullanabilen, Dikkatli ve düzenli çalışmayı prensip edinmiş, Kendine özen gösteren, bakımlı temiz, Tercihen ön - lisans ya da üniversite mezunu, Beylikdüzü civarında ikamet eden, Tercihen sigara kullanmayan, 35 yaşını aşmamış bayan çalışma arkadaşları arıyoruz.

 • Sinerji Uluslararası Fuarcılık Ltd. Şti.

  Fuar Satış Sorumlusu Sinerji Uluslararası Fuarcılık Ltd. Şti.

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Kazakistan’da çeşitli sektörlerde uluslararası fuarlara katılım sağlayan şirketimize; projelerimizde görevlendirilmek üzere fuar satış sorumluları aranmaktadır.Projelerimizde görev alacak olan arkadaşlarımız sorumlu olacakları projelerin yurtdışı ve yurtiçinde tanıtılmasından, satışından ve operasyonundan sorumlu olacaklardır.

  Aranan Nitelikler Lise/kolej ve tercihen üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren ilgili fakültelerinden mezun, Çok iyi derecede İngilizce bilen(2. dil rusça tercih sebebidir) Seyahat engeli bulunmayan, MS Office uygulamalarını iyi derecede kullanabilen, Analitik düşünebilen ve ekip çalışmasına kolay adapte olabilen, 22-28 yaş arası, Tempolu ve yoğun çalışma ortamına uyum sağlayabilecek, Planlama ve organizasyon yeteneği yüksek, İş takibi ve sonuçlandırılması konusunda başarılı, İkna kabiliyeti yüksek, dinamik ve prezantable, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ( Tercihen ), Avrupa yakasında ikamet eden,

 • Temas Tanıtım

  Tanıtım Elemanı Temas Tanıtım

  İzmir, Bilecik, Eskişehir, Gaziantep, Mersin(İçel), Kütahya

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Firmamızın yapılacak aktivitelerinde asistan olarak görevlendirilecek, iletişim konusunda kendine güvenen güler yüzlü HOST ve HOSTES aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler · En az lise mezunu, · İnsan ilişkilerinde başarılı, dışa dönük · Diksiyonu düzgün ve kişisel bakımına dikkat eden, · İş disiplinine sahip, · Bayanlar için boy 1.65 ve üstü, · Erkekler için boy 1.75 ve üstü, · Aktif ve hareketli · Proje bazlı, dönemsel çalışabilecek,

 • İnka

  A Plus Host- Hostes İnka

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Bünyemizde istihdam edilmek üzere, roadshow,tanıtım, proje bazlı etkinlikler vb. organizasyonlarda görev almak isteyen; Ayda minimum 15 gün müsait olan, Müsait olduğu günler için çalışma programı yapabilen,

  Aranan Nitelikler - 18-25 yaş aralığında, - İstanbulda ikamet eden, - Tercihen İngilizcesi iyi, - Seyahat engeli olmayan, - Dış görünümüne özen gösteren, - Boy-Kilo orantısına sahip (Bayanlar için boy 1,75 ve üstü, Erkekler için boy 1,82 ve üstü) - İletişim yönü kuvvetli, - Roadshow, tanıtım hostesliği vb. alanlarda en az 1 yıl deneyimli, - Çalışma ve öğrencilik hayatında tecrübe edinmeye istekli, - Bay-Bayan çalışma arkadaşları arayışımız vardır.

 • İnka

  A Plus Hostes İnka

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Bünyemizde istihdam edilmek üzere, roadshow, gala, tanıtım, proje bazlı etkinliklerde vb. organizasyonlarda görev almak isteyen;

  Aranan Nitelikler - 18-25 yaş aralığında, - İstanbulda ikamet eden, - Tercihen İngilizcesi iyi, - Seyahat engeli olmayan, - Dış görünümüne özen gösteren, - Boyu 1,75 ve üstü, 36-38 beden ölçülerine sahip, - İletişim yönü kuvvetli, - Deneyimli Deneyimsiz - Çalışma ve öğrencilik hayatında tecrübe edinmeye istekli, - Bayan çalışma arkadaşları arayışımız vardır.

 • Temas Tanıtım

  Tanıtım Elemanı Temas Tanıtım

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Bursa, Kocaeli, Balıkesir, Denizli, Samsun

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Firmamızın yapılacak aktivitelerinde asistan olarak görevlendirilecek, iletişim konusunda kendine güvenen güler yüzlü HOST ve HOSTES aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler · En az lise mezunu, · İnsan ilişkilerinde başarılı, dışa dönük · Diksiyonu düzgün ve kişisel bakımına dikkat eden, · İş disiplinine sahip, · Bayanlar için boy 1.65 ve üstü, · Erkekler için boy 1.75 ve üstü, · Aktif ve hareketli · Proje bazlı, dönemsel çalışabilecek,

 • Mass Tanıtım

  Part Time Satış Temsilcisi - İstanbul Mass Tanıtım

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Elektronik marketlerde, Fuar organizasyonlarında, Stand çalışmalarında, Uzun soluklu ve Dönemsel Projelerde çalışmak üzere part-time satış temsilerine ihtiyacımız vardır.

  Aranan Nitelikler Bilgisayar ürünlerine ve teknolojiye meraklı olan Konuşmayı seven Satış deneyimi olan Dinamik ve sportif Kişisel bakımına dikkat eden Dürüst ve disiplinli çalışan Eğitime açık Pazarlama ve Satış konusuna ilgi duyan İddialı

 • Mass Tanıtım

  Satış Temsilcisi - İstanbul Mass Tanıtım

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Elektronik marketlerde, Fuar organizasyonlarında, Stand çalışmalarında, Uzun soluklu ve Dönemsel Projelerde çalışmak üzere full-time satış temsilcilerine ihtiyacımız vardır.

  Aranan Nitelikler Bilgisayar ürünlerine ve teknolojiye meraklı olan Konuşmayı seven Satış deneyimi olan Dinamik ve sportif Kişisel bakımına dikkat eden Dürüst ve disiplinli çalışan Eğitime açık Pazarlama ve Satış konusuna ilgi duyan İddialı

 • Mass Tanıtım

  Satış Temsilcisi - Türkiye Geneli Mass Tanıtım

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Ankara, Bursa, İzmir, Adana, Edirne

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Elektronik marketlerde, Fuar organizasyonlarında, Stand çalışmalarında, Uzun soluklu ve Dönemsel Projelerde çalışmak üzere İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Adana, Konya, Eskisehir, Mersin, Trabzon, Gaziantep, Sakarya, Aydın Başta olmak üzere tüm Turkiye'de full-time satış temsilcilerine ihtiyacımız vardır.

  Aranan Nitelikler Bilgisayar ürünlerine ve teknolojiye meraklı olan Konuşmayı seven Satış deneyimi olan Dinamik ve sportif Kişisel bakımına dikkat eden Dürüst ve disiplinli çalışan Eğitime açık Pazarlama ve Satış konusuna ilgi duyan İddialı

 • Mass Tanıtım

  Promotör - İstanbul Anadolu Mass Tanıtım

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İstanbul Anadolu Yakasında; Elektronik marketlerde çalışmak üzere; part-time ve full-time BAY-BAYAN promotöre ihtiyacımız vardır.

  Aranan Nitelikler Bilgisayar ürünlerine ve teknolojiye meraklı olan Konuşmayı seven Satış deneyimi olan Dinamik ve sportif Kişisel bakımına dikkat eden Dürüst ve disiplinli çalışan Eğitime açık Pazarlama ve Satış konusuna ilgi duyan İddialı

 • Mass Tanıtım

  Promotör - Türkiye Geneli Mass Tanıtım

  Antalya, Bursa, Adana, Gaziantep, Konya, Diğer

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Elektronik marketlerde, Fuar organizasyonlarında, Stand çalışmalarında, Uzun soluklu ve Dönemsel Projelerde çalışmak üzere İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Adana, Konya, Eskisehir, Mersin, Trabzon, Gaziantep, Sakarya, Aydın başta olmak üzere tüm Turkiye'de part-time ve full-time promotör ihtiyacımız vardır.

  Aranan Nitelikler Bilgisayar ürünlerine ve teknolojiye meraklı olan Konuşmayı seven Satış deneyimi olan Dinamik ve sportif Kişisel bakımına dikkat eden Dürüst ve disiplinli çalışan Eğitime açık Pazarlama ve Satış konusuna ilgi duyan İddialı

 • Mass Tanıtım

  Promotör - İzmir Mass Tanıtım

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İzmir ilinde Elektronik marketlerde çalışmak üzere; Part / Full - Bay / Bayan personeller aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Teknolojiye meraklı olan Konuşmayı seven Satış deneyimi olan Dinamik ve sportif Kişisel bakımına dikkat eden Dürüst ve disiplinli çalışan Eğitime açık Pazarlama ve Satış konusuna ilgi duyan İddialı

 • Mass Tanıtım

  Promotör - Ankara Mass Tanıtım

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Ankara ilinde Elektronik marketlerde çalışmak üzere; part-time ve full-time BAY-BAYAN promotör ihtiyacımız vardır.

  Aranan Nitelikler Bilgisayar ürünlerine ve teknolojiye meraklı olan Konuşmayı seven Satış deneyimi olan Dinamik ve sportif Kişisel bakımına dikkat eden Dürüst ve disiplinli çalışan Eğitime açık Pazarlama ve Satış konusuna ilgi duyan İddialı

 • Türkel Fuarcılık

  Fuar Satış Uzmanı Türkel Fuarcılık

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Uluslararası alanda organize ettiği sektörel fuarların Türkiye'deki ihracatçı ve üretici firmalara satış ve pazarlamasını yapacak "Fuar Satış Uzmanı" arayışımız bulıunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tercihen fuar satış sektöründe çalışmış, Moda ve İnşaat Sektörü Portföyü olan, Aktif satış konusunda en az 2 yıl deneyimli, Mevcut müşteri portföyünü takip edip, geliştirebilecek, Tercihen ingilizce bilen, Tercihen 25 - 35 yaş arasında.

 • Mass Tanıtım

  Part Time Satış Temsilcisi - Kütahya Mass Tanıtım

  Kütahya

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Elektronik marketlerde, Fuar organizasyonlarında, Stand çalışmalarında, Uzun soluklu ve Dönemsel Projelerde çalışmak üzere part-time satış temsilerine ihtiyacımız vardır.

  Aranan Nitelikler Bilgisayar ürünlerine ve teknolojiye meraklı olan Konuşmayı seven Satış deneyimi olan Dinamik ve sportif Kişisel bakımına dikkat eden Dürüst ve disiplinli çalışan Eğitime açık Pazarlama ve Satış konusuna ilgi duyan İddialı

 • Mass Tanıtım

  Part Time Satış Temsilcisi - İzmit Mass Tanıtım

  Kocaeli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Elektronik marketlerde, Fuar organizasyonlarında, Stand çalışmalarında, Uzun soluklu ve Dönemsel Projelerde çalışmak üzere part-time satış temsilerine ihtiyacımız vardır.

  Aranan Nitelikler Bilgisayar ürünlerine ve teknolojiye meraklı olan Konuşmayı seven Satış deneyimi olan Dinamik ve sportif Kişisel bakımına dikkat eden Dürüst ve disiplinli çalışan Eğitime açık Pazarlama ve Satış konusuna ilgi duyan İddialı

 • Mass Tanıtım

  Part Time Satış Temsilcisi - Balıkesir Mass Tanıtım

  Balıkesir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Elektronik marketlerde, Fuar organizasyonlarında, Stand çalışmalarında, Uzun soluklu ve Dönemsel Projelerde çalışmak üzere part-time satış temsilerine ihtiyacımız vardır.

  Aranan Nitelikler Bilgisayar ürünlerine ve teknolojiye meraklı olan Konuşmayı seven Satış deneyimi olan Dinamik ve sportif Kişisel bakımına dikkat eden Dürüst ve disiplinli çalışan Eğitime açık Pazarlama ve Satış konusuna ilgi duyan İddialı

 • Mass Tanıtım

  Part Time Satış Temsilcisi-Türkiye Geneli Mass Tanıtım

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Ankara, Antalya, Adana, Balıkesir, Diğer

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Elektronik marketlerde, Fuar organizasyonlarında, Stand çalışmalarında, Uzun soluklu ve Dönemsel Projelerde çalışmak üzere İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Adana, Konya, Eskisehir, Mersin, Trabzon, Gaziantep, Sakarya, Aydın Başta olmak üzere tüm Turkiye'de part-time satış temsilerine ihtiyacımız vardır.

  Aranan Nitelikler Bilgisayar ürünlerine ve teknolojiye meraklı olan Konuşmayı seven Satış deneyimi olan Dinamik ve sportif Kişisel bakımına dikkat eden Dürüst ve disiplinli çalışan Eğitime açık Pazarlama ve Satış konusuna ilgi duyan İddialı

 • Mass Tanıtım

  Part Time Satış Temsilcisi - Bursa Nilpark AVM Mass Tanıtım

  Bursa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Elektronik marketlerde, Uzun soluklu ve Dönemsel Projelerde çalışmak üzere part-time satış temsilerine ihtiyacımız vardır.

  Aranan Nitelikler Bilgisayar ürünlerine ve teknolojiye meraklı olan Konuşmayı seven Satış deneyimi olan Dinamik ve sportif Kişisel bakımına dikkat eden Dürüst ve disiplinli çalışan Eğitime açık Pazarlama ve Satış konusuna ilgi duyan İddialı

 • Mass Tanıtım

  Part Time Satış Temsilcisi - Çorlu Mass Tanıtım

  Tekirdağ

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Elektronik marketlerde, Uzun soluklu ve Dönemsel Projelerde çalışmak üzere part-time satış temsilcilerine ihtiyacımız vardır.

  Aranan Nitelikler Bilgisayar ürünlerine ve teknolojiye meraklı olan Konuşmayı seven Satış deneyimi olan Dinamik ve sportif Kişisel bakımına dikkat eden Dürüst ve disiplinli çalışan Eğitime açık Pazarlama ve Satış konusuna ilgi duyan İddialı

 • Mass Tanıtım

  Part Time Satış Temsilcisi - Kayseri Mass Tanıtım

  Kayseri

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Elektronik marketlerde, Uzun soluklu ve Dönemsel Projelerde çalışmak üzere part-time satış temsilerine ihtiyacımız vardır.

  Aranan Nitelikler Bilgisayar ürünlerine ve teknolojiye meraklı olan Konuşmayı seven Satış deneyimi olan Dinamik ve sportif Kişisel bakımına dikkat eden Dürüst ve disiplinli çalışan Eğitime açık Pazarlama ve Satış konusuna ilgi duyan İddialı

 • Reform Eğitim

  Kurumsal İletişim Uzmanı Reform Eğitim

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması · Görsel ve yazılı basın ilişkilerinin oluşturulması ve takibi, basın bülteni ve röportajlar için ilgili metinlerin hazırlanması ve gönderilmesi, · İlgili kurum ve kuruluş ziyaretlerinde aktif olarak görev alınması, · Ofis içerisinde ve ofis dışında hizmetlerimizin tanıtımını, sunumunu yapmak, Ofise gelen ziyaretçilerin karşılanması ve bilgilendirilmesi, · Kurum içi ve kurum dışı fuar, kongre, konferans gibi organizasyonların katılım planlarını hazırlayarak takibini yapılması ve bu doğrultuda kurumun temsil edilmesi, · Web sitesinin geliştirilmesi ve içeriğinin güncellenmesi, sosyal medya faaliyetlerinin yürütülmesi ve sosyal ağlarda projeler oluşturulması, · Halkla ilişkiler faaliyetlerinin planlanması, uygulanması ve değerlendirmesi,

  Aranan Nitelikler · Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, · Kurumsal İletişim ve PR konusunda minimum 2 yıl tecrübeli, ·Tercihen daha önce Eğitim sektöründe çalışmış, · İnternet ve Dijital Pazarlama konusunda deneyimli, · Yeni proje ve yaratıcı fikirler üretebilen,

 • Bu Tanıtım Organizasyon

  Proje Bazlı Tecrübeli Stand Kurulum Personeli Bu Tanıtım Organizasyon

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Fuar ve organizasyon alanında faaliyet gösteren şirketimiz için proje bazlı çalışacak, tecrübeli stand kurulum personeli aranmaktadır. Eylül ayı itibari ile başlayacak fuar döneminde çalıştırılmak üzere, proje bazlı ödeme yapılacak personeller aranmaktadır. Eylül Ayı itibari ile muhtemel olarak haftada 1-2 gün çalışma olacaktır. Şirketimiz Kadıköy Hasanpaşa'dadır. Stand kurulum işleri Tüyap ve CNR Fuar Merkezleri olacaktır. Kurulacak standlar genel olarak modüler (maxima) olacaktır. Personelin bu konuda kurulum tecrübeli olması şarttır.

  Aranan Nitelikler - Modüler (Maxima) stant kurulumu konusunda tecrübeli - Eylül itibari ile Proje bazlı haftada 1-2 gün çalışabilecek -Tercihen B sınıfı ehliyeti olan

 • Bu Tanıtım Organizasyon

  Mıce Sektörü Proje Yöneticisi Aranıyor ! Bu Tanıtım Organizasyon

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Departman: Operasyon / Pozisyon: Proje Yöneticisi Yer: Hasanpaşa – Kadıköy - İSTANBUL Çalışma Saatleri: Hafta içi 09:00–18:30 Cumartesi Çalışma: 2 Cumartesi gününün 1’inde ofiste 10:00 – 14:00 çalışacaktır. Pazar günü izin. Cumartesi günü izinleri aşağıdaki ofise giriş düzenlemesi kısmında daha detaylı aktarılmaktadır. Ücret: Maaş 1600 TL + Operasyon Prim Sistemi olacaktır. Prime birlikte aylık takribi maaş 2000-2200 TL olacaktır. Bu ücrete çalışanın ULAŞIM ve YEMEĞİ dahildir. Yemek ve Ulaşım için ayrıca ödeme yapılmayacaktır. Özet İş Tanımı:Proje Yöneticisi + Pazarlama ve Firma Ziyaret + Vestiyer Hizmeti Satış Yetkilisi + Stand Mimari Satış Yetkilisi İş Tanımı: · BU Ajans operasyon departmanında çalışılacaktır. · Proje Yöneticisi: Operasyon departmanındaki mevcut toplantı, kongre, tanıtım işlerinin ekiplerini Insan Kaynakları departmanına kurdurup müşteriye paylaşım ve koordinasyonu sağlayacaktır. · Pazarlama ile talep harici müşteri görüşmeleri ve yeni müşteri kazanılması: Pazarlama planı kapsamında firma araması ve görüşme talepleriyle görüşmelere giderek yeni müşteri kazanımı yapacaktır. · Operasyon departmanı kapsamındaki mevcut müşterilere proje yönetici olarak hizmet verecektir. · Yeni müşteriler ve yeni projeler üzerine çalışmalar yürütecektir. . Vestiyer Hizmeti Projesi kapsamında pazarlama, satış, müşteri yönetimi ve tedarikçi ilişkileri süreçlerini yönetecektir. · Stand BU Projesi kapsamında pazarlama, satış, müşteri yönetimi ve tedarikçi ilişkileri süreçlerini yönetecektir. . Fuar departmanına bağlı çalışan arama personelinden haftalık periyodik arama desteği ve öncesinde mailing yaparak ya da yaptırarak yapacağı çalışma ile haftalık 2 firma randevusu hedefleyecek şekilde altındakileri çalıştırıyor olacak. Bu kapsamda talep harici yeni müşteri ve kurumsal müşteri kazanılacaktır. · Tüm yeni firma ziyaret ve aksiyonları CRM sistemi üzerinden yazılı olarak işlenecektir. · Gerektiğinde operasyon işlerinin başında ekip sorumlusu olarak alanda da görev alabilecektir.

  Aranan Nitelikler Öncelik geçmişinde MICE sektörü, Insan Kaynakları Sektörü veya Ajans deneyimi olan adaylara verilecektir. Aranan Nitelikler: · Üniversite mezunu olması . Tercihen konuşma düzeyinde İngilizce bilmesi . Girişken ve işi sahiplenen özellikte olması. Sektör gereği gerçekleşebilecek over-time durumlarına uyum sağlayabilmesi . Tercihen İnsan Kaynakları ya da Part-time Ajans sektöründe çalışmış olması. · İnsan ilişkilerinde başarılı olması · Microsoft ofis programlarını (özellikle Word, Excel, Power Point) ileri derecede kullanabilmesi · Düzgün Türkçe kullanması. . Part-time çalışan koordinasyonunu yapabilecek düzeyde takip kabiliyetinin olması . Tercihen 25-30 yaş aralığında olması

 • Bu Tanıtım Organizasyon

  Insan Kaynakları Ajansı - Proje Yöneticisi Bu Tanıtım Organizasyon

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Departman: Operasyon / Pozisyon: Proje Yöneticisi Yer: Hasanpaşa – Kadıköy - İSTANBUL Çalışma Saatleri: Hafta içi 09:00–18:30 Cumartesi Çalışma: 2 Cumartesi gününün 1’inde ofiste 10:00 – 14:00 çalışacaktır. Pazar günü izin. Cumartesi günü izinleri aşağıdaki ofise giriş düzenlemesi kısmında daha detaylı aktarılmaktadır. Ücret: Maaş 1600 TL + Operasyon Prim Sistemi olacaktır. Prime birlikte aylık takribi maaş 2000-2200 TL olacaktır. Bu ücrete çalışanın ULAŞIM ve YEMEĞİ dahildir. Yemek ve Ulaşım için ayrıca ödeme yapılmayacaktır. Özet İş Tanımı:Proje Yöneticisi + Pazarlama ve Firma Ziyaret + Vestiyer Hizmeti Satış Yetkilisi + Stand Mimari Satış Yetkilisi İş Tanımı: · BU Ajans operasyon departmanında çalışılacaktır. · Proje Yöneticisi: Operasyon departmanındaki mevcut toplantı, kongre, tanıtım işlerinin ekiplerini Insan Kaynakları departmanına kurdurup müşteriye paylaşım ve koordinasyonu sağlayacaktır. · Pazarlama ile talep harici müşteri görüşmeleri ve yeni müşteri kazanılması: Pazarlama planı kapsamında firma araması ve görüşme talepleriyle görüşmelere giderek yeni müşteri kazanımı yapacaktır. · Operasyon departmanı kapsamındaki mevcut müşterilere proje yönetici olarak hizmet verecektir. · Yeni müşteriler ve yeni projeler üzerine çalışmalar yürütecektir. . Vestiyer Hizmeti Projesi kapsamında pazarlama, satış, müşteri yönetimi ve tedarikçi ilişkileri süreçlerini yönetecektir. · Stand BU Projesi kapsamında pazarlama, satış, müşteri yönetimi ve tedarikçi ilişkileri süreçlerini yönetecektir. . Fuar departmanına bağlı çalışan arama personelinden haftalık periyodik arama desteği ve öncesinde mailing yaparak ya da yaptırarak yapacağı çalışma ile haftalık 2 firma randevusu hedefleyecek şekilde altındakileri çalıştırıyor olacak. Bu kapsamda talep harici yeni müşteri ve kurumsal müşteri kazanılacaktır. · Tüm yeni firma ziyaret ve aksiyonları CRM sistemi üzerinden yazılı olarak işlenecektir. · Gerektiğinde operasyon işlerinin başında ekip sorumlusu olarak alanda da görev alabilecektir.

  Aranan Nitelikler Öncelik geçmişinde MICE sektörü, Insan Kaynakları Sektörü veya Ajans deneyimi olan adaylara verilecektir. Aranan Nitelikler: · Üniversite mezunu olması . Tercihen konuşma düzeyinde İngilizce bilmesi . Girişken ve işi sahiplenen özellikte olması. Sektör gereği gerçekleşebilecek over-time durumlarına uyum sağlayabilmesi . Tercihen İnsan Kaynakları ya da Part-time Ajans sektöründe çalışmış olması. · İnsan ilişkilerinde başarılı olması · Microsoft ofis programlarını (özellikle Word, Excel, Power Point) ileri derecede kullanabilmesi · Düzgün Türkçe kullanması. . Part-time çalışan koordinasyonunu yapabilecek düzeyde takip kabiliyetinin olması . Tercihen 25-30 yaş aralığında olması

/
5
 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - Fuar ve Organizasyon İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?