Fuar ve Organizasyon İş İlanları

Hepsini Temizle
Fuar ve Organizasyon
 • Asistan
  Slayt Production
  İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması   Kadıköy ‘de  Cast Ajansı olarak hizmet veren firmamıza deneyimli - deneyimsiz ‘ ASİSTAN ‘  aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az lise mezenu , MS Office programlarına hakim , Fotoshop yada Fotofiltre bilen 18-28 yaş arası , Deneyimli veya yetiştirilmek üzere , Sorumluluk sahibi , Diksiyonu düzgün , dış görünüşüne özen gösteren , Esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek , Anadolu , Avrupa yakasında oturan ( Firmamız Kadıköy ‘dedir , ulaşım sorunu olmayan adaylar değerlendirilecektir. ) Bayan çalışma arkadaşı aranmaktadır.

 • Almanya Gayrimenkul Direktörü
  Century 21 Ece Emlak
  Türkiye, Avusturya, Almanya 10 Şubat 2016

  İş Açıklaması ALMANYA DA ÖZELLİKLE KUZEY BATI BÖLGESİNDE BULUNAN GAYRİMENKULLERİMİZİN PAZARLANMASI

  Aranan Nitelikler ÇOK İYİ DERECEDE ALMANCA BİLMEK . İŞİN GEREKTİRDİĞİ DONANIMA SAHİP OLMAK. TERCİHAN ALMANYA DA İKAMET ETMEK.

 • Arapça Bilen Ofis Personeli ( Kavacık )
  Bu Tanıtım Organizasyon
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 10 Şubat 2016

  İş Açıklaması İstanbul  Kavacık’ta bulunan ve  fuar sektöründe faaliyet gösteren firmamızın ofisinde gerçekleşecek olan organizasyonlarımızla ilgili olarak aramalardan sorumlu olacak şekilde görev alacak ve çok iyi Arapça konuşabilen  personel aranmaktadır. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmayan adayların başvuruları değerlendirilmeyecektir.   İşin Tanımı: Gerçekleşecek olan fuarlarımız için firmaların katılım durumlarının telefon aracılığı ile Arapça olarak teyit edilmesi ve gerekli raporlamaların yapılmasından sorumlu olunacaktır. Çalışma Süresi: Hafta içi hergün  Çalışma Saatleri: Hafta İçi 09:00 – 18:00 Maaş: Çalışılan günler üzerinden günlük 110 TL (yol ve yemek içerisinde ) + SSK olarak hesaplanacaktır. T.C. vatandaşı olan adaylar değerlendirilecektir.  

  Aranan Nitelikler -Çok iyi derecede Arapça bilen, ( Konuşma , okuma , yazma ) -MS Office programlarına hakim, -Prezentabl ve insan ilişkilerinde başarılı, -İş disiplinine sahip olan adayların başvurularını bekliyoruz.

 • 23 - 27 Şubat Tüyap Unıcera Fuarı Hostesleri
  Bu Tanıtım Organizasyon
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 10 Şubat 2016

  İş Açıklaması Organizasyon ve fuar alanında faaliyet gösteren BUajans firması  23 - 24 - 25 - 26 - 27 ŞUBAT tarihinde (5 gün) TÜYAP FUAR MERKEZİ'nde düzenlenecek UNICERA FUARI'nda görevlendirilmek üzere hostesler (BAYAN) aramaktadır. GÖREV: Misafir karşılama, firmayla ilgili bilgi verme,  katalog dağıtımı İNGİLİZCE BİLGİSİ: Günlük konuşmaları yapabilecek orta seviye İngilizce bilgisi aranmaktadır. ÇALIŞMA SAATLERİ:   10:00 - 19:00 saatleri arası.  ÜCRET : Toplam 400 TL + SİGORTA (Günlük 80 TL + SSK) NOT: TÜYAP FUAR MERKEZİ'ne yakın konumda ikamet edilmesi tercih sebebidir. Başvuru için lütfen aşağıdaki linkten ulaşacağınız formu doldurunuz. Secret CV üzerinden yapılacak başvurular değerlendirilmeyecektir. BAŞVURU FORMU: https://form.jotform.com/60403964505958  

  Aranan Nitelikler -Üniversite mezunu veya halen devam etmekte olan, -Bayan -Prezantabl, -19 - 27 yaş aralığında, -Orta derece İngilizce Bilgisi -İş disiplinine sahip, -İnsan ilişkilerinde başarılı.

 • İş Açıklaması 07-27 Mart   tarihleri arasında toplam 21 gün boyunca Ankara'nın merkezi ilçelerinde belirlenecek rotalar dahilinde çeşitli ev ve işyerlerini ziyaret edecek, mevcut ürünümüzün tanıtım , bilgilendirme , satış ve benzeri görevleri yerine getirecek dönemsel görev alacak SAHA TANITIM ve SATIŞ PERSONELLERİ aranmaktadır.   Ücret : Net 900 - 950 TL aralığında + YEMEK + SSK ( 3 Haftalık projede 18 gün görev alındığında geçerli olacaktır).  Pazar günleri izinli geçilecektir. Eğitim : 27 Şubat Cumartesi Çalışma Saatleri : 10:00 - 17:30 İŞ TANIMI: Ankara ’da  gerçekleşecek olan kapıdan kapıya tanıtım ve satış çalışmasıdır. Çalışanlar verilecek eğitimden sonra sahada hanelere giderek ürünün tanıtımı ve satışından sorumlu olacaktır. Satışı yapılacak ürün Ev kozmetiği ürünüdür.    

  Aranan Nitelikler    İş disiplini ve sorumluluk sahibi  Üniversite öğrencisi veya mezunu  Okul programı çok yoğun olmayan (Gerektiğinde okula gitmeyip işlere katılım gösterebilecek)  İnsan ilişkilerinde başarılı  Uzun vadede organizasyonlarda sürekli görev almayı amaçlayan    

 • Stand Sorumlusu
  Smp Grup Gayrimenkul Satış…
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu, Manisa 10 Şubat 2016

  İş Açıklaması      Bizler Bir Fidan Dik Organizasyon olarak Türkiye'nin bir çok AVM sinde faaliyet göstermekteyiz. Yapmakta olduğumuz organizasyon dahilinde AVM lerde Fidan Dikim Atölyemiz bulunmaktadır. Toprak havuzdan oluşan atölyemizde AVM ye giriş yapan misafirlere tanıtım ve satış yapılacaktır. Doğaya can vermek için yapılan organizasyonda çalışmak üzere İstanbul (Avrupa), İstanbul (Asya) ve Manisa bölgeleri için Stand Sorumlusu alımı gerçekleştirilecektir. Bu doğrultuda; Alınan personeller farklı lokasyonlarda bulunan AVM lerde çalışacaktır. Çalışanlar Fidan Dikim Atölyemizi ziyaret eden misafirlerimizle ilgilenecek ve onları bilgilendirecektir. Çalışanlar shift sistemine uygun olarak çalışacak olup tüm sosyal haklardan faydalanacaktır. http://www.birfidandik.org

  Aranan Nitelikler 18/26 yaş arasında En az lise mezunu - Üniversite mezun / öğrenci Güler yüzlü ve dinamik İnsan ilişkilerinde ve iletişiminde başarılı Dış görünümüne özen gösteren Motivasyonu yüksek Planama ve organizasyon yeteneği gelişmiş Satış gücü kuvvetli

 • 3d Çizimci, Tasarımcı
  Aty Group
  İstanbul Avrupa 10 Şubat 2016

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar 3D Max programını ileri düzeyde kullanabilen , VRay Render motorunu kullanan ve gerçeğe en yakın render alabilen, Çizim alanında Autocad, Photoshop, Illustrator vb. yardımcı programları kullanabilen, Sabırlı, takipçi, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilen, Yaratıcı, düzenleyici, disiplinli olan ve teknolojiyi takip eden, Sahne ve stand tasarımları konusunda tecrübeli, Bay veya Bayan Bay adaylar için askerlik görevini tamamlamış olmalı.

 • Proje Asistanı
  My Staff İnsan Kaynakları
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 10 Şubat 2016

  İş Açıklaması Dünyanın en önemli organizasyonlarından biri olarak kabul edilen “Dünya Botanik Fuarı 2016 yılında Antalya da gerçekleşecektir. Bu önemli uluslararası organizasyonda 7 ay çalışacak. Bizi ve ülkemizi en iyi şekilde temsil edecek Proje Asistanı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler -22-30 yaş arası - İngilizce iyi konuşabilen ve yazabilen - Seyahat engeli bulunmayan - Dış görünüşüne özen gösteren / prezentabl - Organizasyon kabiliyeti yüksek - Diksiyonu düzgün iletişim yönü kuvvetli - MS Office programlarına hakim - Bayan çalışma arkadaşı aramaktayız

 • Barmen/Barmaid (Full Time)
  G&G Tanıtım Organizasyon
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 10 Şubat 2016

  İş Açıklaması İş Tanımı Full time / Tam zamanlı çalışma imkanları ile çalışacak, Barmen / Barmaid arayışımız bulunmaktadır. İngilizce bilgisi artı özelliklerdir.    

  Aranan Nitelikler Genel Nitelikler     Fiziği ve Diksiyonu Düzgün, Bedence sağlıklı, dayanıklı, Ellerini çabuk ve ustalıkla kullanabilen, İnsanlarla iyi iletişim kurabilen, Güler yüzlü, nazik, sabırlı, sır tutabilen Kendisini ve çevresini temiz ve düzenli tutmaya özen gösteren  Servis ve Bar konusunda deneyim sahibi / uzman Not: Fotoğraflı özgeçmişler değerlendirilicektir.         Boy ve kilo bilgisi vermenizi rica ederiz.

 • İş Açıklaması Lider markaların kapı kapı DOOR TO DOOR ( Kapı kapı )  çalışması projesinde görev yapacak , Takım lideri aranmaktadır. çalışacağı takım arkadaşlarını projeye hahırlayıp nihayi çalışmayı hızlandıracak  ve raporlarıyla çalışmayı sürdürebilecek takim lideri alınacaktır.    

  Aranan Nitelikler •Ekip kurma, yönetme ve koordinasyon yetkinliğine sahip, •Kendi portföyü olan veya portföy oluşturabilecek, •Sağada  aktivite ekibinin rut planını oluşturabilecek, evraklarını hazırlayıp Raporlayıp teslim edebilecek, •Projelerin  gerçekleştireceği aktivite malzemelerini eksiksiz olarak depodan alıp aktivite sonrasında eksiksiz olarak teslimatını gerçekleştirebilecek, •Ekibin motivasyonunu sağlayıp, performans sürecini yönetebilecek, •Sahada  gerçekleştirilen tüm aktiviteleri gözlemleyip yöneticisine raporlayabilecek, •İkna kabiliyeti yüksek ve insan ilişkilerinde başarılı, •Prezantabl ve diksiyonu düzgün, •En az lise mezunu tercihen üniversite mezunu, •B sınıfı ehliyete sahip ve aktif araç olarak araç kullanabilen, •30 yaşını aşmamış, •Tercihen Bursa da  ikamet eden,  

 • Part Time Satış Temsilcisi - İstanbul
  Mass Tanıtım
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 10 Şubat 2016

  İş Açıklaması Elektronik marketlerde, Stand çalışmalarında, Uzun soluklu ve Dönemsel Projelerde çalışmak üzere part-time satış temsilerine ihtiyacımız vardır.

  Aranan Nitelikler Bilgisayar ürünlerine ve teknolojiye meraklı olan Konuşmayı seven Satış deneyimi olan Dinamik ve sportif Kişisel bakımına dikkat eden Dürüst ve disiplinli çalışan Eğitime açık Pazarlama ve Satış konusuna ilgi duyan İddialı

 • İş Açıklaması Antalya'da ulusal-uluslararası kongrelerde çalışacak Ayda en az 20 gün müsaitliği olan Esnek çalışma saatlerine uygun SGK sorunu olmayan

  Aranan Nitelikler Kongre sektöründe çalışmak isteyen Tercihen yabancı dil bilgisi olan Dış görünümüne özen gösteren İletişim yönü kuvvetli

 • Fuar Hostesi (Part Time)
  G&G Tanıtım Organizasyon
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 10 Şubat 2016

  İş Açıklaması İş Tanımı Event ve Organizasyonlarımızda  Part-time / Proje bazlı / Günlük / Saatlik veya Tam zamanlı çalışma imkanları ile yüksek ücretlere çalışacak Host/ Hostes arayışımız bulunmaktadır.   

  Aranan Nitelikler Genel Nitelikler •18 – 27 yaş aralığında, •Prezantabl, •Diksiyonu ve fiziği düzgün, •Güleryüzlü ve enerjik, •Takım çalışmasına yatkın, •Sorumluluk sahibi, •Tanıtım becerisine sahip Not: Fotoğraflı başvurular dikkate alınacaktır.             Boy ve kilo bilgisi vermenizi rica ederiz.

 • İş Açıklaması 07-27 Mart   tarihleri arasında toplam 21 gün boyunca İstanbul'un merkezi ilçelerinde belirlenecek rotalar dahilinde çeşitli ev ve işyerlerini ziyaret edecek, mevcut ürünümüzün tanıtım , bilgilendirme , satış ve benzeri görevleri yerine getirecek dönemsel görev alacak SAHA TANITIM ve SATIŞ PERSONELLERİ aranmaktadır.   Ücret : Net 900 - 950 TL aralığında + YEMEK + SSK ( 3 Haftalık projede 18 gün görev alındığında geçerli olacaktır).  Pazar günleri izinli geçilecektir. Eğitim : 26 Şubat Cuma  Çalışma Saatleri : 10:00 - 17:30 İŞ TANIMI: İstanbul’da  gerçekleşecek olan kapıdan kapıya tanıtım ve satış çalışmasıdır. Çalışanlar verilecek eğitimden sonra sahada hanelere giderek ürünün tanıtımı ve satışından sorumlu olacaktır. Satışı yapılacak ürün Ev kozmetiği ürünüdür.    

  Aranan Nitelikler    İş disiplini ve sorumluluk sahibi  Üniversite öğrencisi veya mezunu  Okul programı çok yoğun olmayan (Gerektiğinde okula gitmeyip işlere katılım gösterebilecek)  İnsan ilişkilerinde başarılı  Uzun vadede organizasyonlarda sürekli görev almayı amaçlayan    

 • Tanıtım Elemanı/Host/Hostes
  G&G Tanıtım Organizasyon
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 10 Şubat 2016

  İş Açıklaması   Event ve Organizasyonlarımızda Part-time / Proje bazlı / Günlük / Saatlik veya Tam zamanlı çalışma imkanları ile yüksek ücretlere çalışacak Host/ Hostes arayışımız bulunmaktadır.  

  Aranan Nitelikler   •18 – 27 yaş aralığında, •Prezantabl, •Diksiyonu ve fiziği düzgün, •Güleryüzlü ve enerjik, •Takım çalışmasına yatkın, •Sorumluluk sahibi, •Tanıtım becerisine sahip Not : Fotoğraflı adayların başvuruları değerlendirmeye alınacaktır.          Boy ve kilo bilgisi vermenizi rica ederiz.

 • Ofis Sekreteri
  G&G Tanıtım Organizasyon
  İstanbul Avrupa 10 Şubat 2016

  İş Açıklaması Merkezi Şişli'de bulunan şirketimize gelen çağrı, kargo ve posta trafiğini yönetebilecek ve tüm idari işleri asiste edebilecek deneyimli bayan sekreter alınacaktır. 

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İşletme, Halkla ilişkiler,Tercümanlık vb. bölümlerinden mezun Çok iyi derecede İNGİLİZCE bilen, tercihen ikinci bir yabancı dile sahip Asistanlık konusunda özel şirketlerde ya da kamuda en az 5 yıl tecrübesi olan MS Office programlarına (Word, Excel, Powerpoint, Outlook) hakim Telefon ve e-mail trafiğini yönetebilecek Santral, fax, fotokopi, yazıcı gibi cihazları kullanabilen Arşivleme, dosyalama ve evrak takibi konularında tecrübeli, Planlama, organizasyon ve koordinasyon becerilerini iyi kullanabilen Diksiyonu düzgün, düzenli ve iletişim becerileri gelişmiş Kişisel gelişimine önem veren Güleryüzlü, dinamik ve prezantabl Avrupa yakasında ikamet eden BAYAN YÖNETİCİ ASİSTANI ​      NOT: Fotoğraflı ilanlar dikkate alınacaktır.

 • Karşılama Hostesi (Part Tıme)
  G&G Tanıtım Organizasyon
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 10 Şubat 2016

  İş Açıklaması İş Tanımı   Organizasyonlarımızda veya anlaşmalı mekanlarımızda Part time / proje bazlı / tam zamanlı / günlük / saatlik çalışma imkanları ile yüksek ücretlere çalışacak karşılama hostesi arayışımız bulunmaktadır.   

  Aranan Nitelikler Genel Nitelikler •18- 27 yaş aralığında , •1.70 ve üzeri boyda, •Diksiyonu ve fiziği düzgün, •Prezantabl, •Güleryüzlü ve enerjik, •Müşteri  ve rezervasyon takibi yapabilecek •Sorumluluk sahibi BAYAN takım arkadaşları aramaktayız. Not : Fotoğraflı başvurular dikkate alınacaktır.          Boy ve kilo bilgisi vermenizi rica ederiz.

 • Garson (Part Tıme)
  G&G Tanıtım Organizasyon
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 10 Şubat 2016

  İş Açıklaması İş Tanımı Event ve Organizasyonlarımızda;   Part time / proje bazlı /günlük / saatlik veya  tam zamanlı çalışma imkanları ile YÜKSEK ÜCRETLERE çalışacak GARSON arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Genel Nitelikler 35 yaşını aşmamış,   Otel ve restaurant deneyimi olan,   Servis ve Bar bilgisine hakim,   1.70 ve üzeri boyda,   Diksiyonu ve Fiziği düzgün,   Takım çalışmasında etkin olabilen   İnsan ilişkileri kuvvetli,    Güleryüzlü   Not: Fotoğraflı özgeçmişler değerlendirilecektir.        Boy ve kilo bilgisi vermenizi rica ederiz.

 • Garson (Full Time)
  G&G Tanıtım Organizasyon
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 10 Şubat 2016

  İş Açıklaması   Event ve Organizasyonlarımızda;   Part time / proje bazlı /günlük / saatlik veya  tam zamanlı çalışma imkanları ile YÜKSEK ÜCRETLERE çalışacak GARSON arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler 35 yaşını aşmamış, Otel ve restaurant deneyimi olan,  Servis ve Bar bilgisine hakim,  1.70 ve üzeri boyda,  Diksiyonu ve Fiziği düzgün,  Takım çalışmasında etkin olabilen  İnsan ilişkileri kuvvetli,   Güleryüzlü    Not: Fotoğraflı özgeçmişler değerlendirilecektir.        Boy ve kilo bilgisi vermenizi rica ederiz.

 • Fuar Hostesi
  G&G Tanıtım Organizasyon
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 10 Şubat 2016

  İş Açıklaması İş Tanımı Event ve Organizasyonlarımızda  Part-time / Proje bazlı / Günlük / Saatlik veya Tam zamanlı çalışma imkanları ile yüksek ücretlere çalışacak Host/ Hostes arayışımız bulunmaktadır.   

  Aranan Nitelikler Genel Nitelikler •18 – 27 yaş aralığında, •Prezantabl, •Diksiyonu ve fiziği düzgün, •Güleryüzlü ve enerjik, •Takım çalışmasına yatkın, •Sorumluluk sahibi, •Tanıtım becerisine sahip Not: Fotoğraflı başvurular dikkate alınacaktır.             Boy ve kilo bilgisi vermenizi rica ederiz.

 • Tanıtım Elemanı/Host/Hostes (Part Tıme)
  G&G Tanıtım Organizasyon
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 10 Şubat 2016

  İş Açıklaması İş Tanımı Event ve Organizasyonlarımızda Part-time / Proje bazlı / Günlük / Saatlik veya Tam zamanlı çalışma imkanları ile yüksek ücretlere çalışacak Host/ Hostes arayışımız bulunmaktadır.  

  Aranan Nitelikler Genel Nitelikler •18 – 27 yaş aralığında, •Prezantabl, •Diksiyonu ve fiziği düzgün, •Güleryüzlü ve enerjik, •Takım çalışmasına yatkın, •Sorumluluk sahibi, •Tanıtım becerisine sahip Not : Fotoğraflı adayların başvuruları değerlendirmeye alınacaktır.          Boy ve kilo bilgisi vermenizi rica ederiz.

 • Şubat- Mart Aylarında Çalışacak Host-Hostes
  My Staff İnsan Kaynakları
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 10 Şubat 2016

  İş Açıklaması My Staff İnsan Kaynakları İstanbul içi ve dışı kongre, fuar,konser, açılış, festival vb. insan kaynağının kullanıldığı tüm alanlarda dönemsel personel desteği sağlayan, sektöründe öncü bir insan kaynakları firmasıdır. Bu kapsamda aşağıdaki kriterlere uygun genç ve dinamik dönemsel arkadaşlar aramaktayız.

  Aranan Nitelikler İstanbul'da ikamet eden Organizasyon işlerinde çalışmak isteyen Dış görümüne önem gösteren iletişim yön kuvvetli Esnek çalışma saatlerine uyabilecek Takım çalışmasına yatkın 18-30 yaş arasında

 • Supervızor
  G&G Tanıtım Organizasyon
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 10 Şubat 2016

  İş Açıklaması Merkezi Nişantaşı'nda bulunan şirketimize proje ve eventlerimizin hazırlık ve operasyon süreçlerini yönetecek Organizasyon Sorumlusu / Supervizor alınacaktır.

  Aranan Nitelikler   Tercihen üniversitelerin Halkla İlişkiler ve Organizasyon bölümünden mezun,  MS Office programlarını etkin kullanabilen ( Powerpoint, Word, Excel ) İleri derecede ingilizce bilen ( yazılı ve sözlü ) Projelerin hazırlık ve operasyon süreçlerini yönetebilecek, Yeni yaklaşımları ve trendleri takip edip proje üretebilecek, Gelişmiş organizasyon yeteneğine sahip, Analitik düşünebilen, iletişimi güçlü, Esnek çalışma saatlerine uygun, Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan, Ekip çalışmasına önem veren, Zaman yönetebilen, Ofis çalışmalarını ve saha operasyonlarını birlikte yürütebilen, Yaratıcı ve çözüm odaklı, 25-30 yaş arası ( Bay/Bayan )

 • Barmen/Barmaid (Part Time)
  G&G Tanıtım Organizasyon
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 10 Şubat 2016

  İş Açıklaması İş Tanımı Event ve Organizasyonlarımızda part time/proje bazlı / günlük / saatlik veya tam zamanlı çalışma imkanları ile YÜKSEK ÜCRETLERE çalışacak eleman arayışımız bulunmaktadır. Not: Dil bilinmesi artı bir özelliktir.   

  Aranan Nitelikler Genel Nitelikler   Fiziği ve Diksiyonu Düzgün,  Bedence sağlıklı, dayanıklı,  Ellerini çabuk ve ustalıkla kullanabilen, İnsanlarla iyi iletişim kurabilen,  Güler yüzlü, nazik, sabırlı, sır tutabilen  Kendisini ve çevresini temiz ve düzenli tutmaya özen gösteren, Servis ve Bar konusunda deneyim sahibi / uzman   Not: Fotoğraflı özgeçmişler değerlendirilicektir.         Boy ve kilo bilgisi vermenizi rica ederiz.

 • İş Açıklaması Kongre sektöründe çalışmak isteyen Tercihen yabancı dil bilgisi olan Dıi görünümüne özen gösteren Ankara'da ulusal-uluslararası organizasyonlarda çalışabilecek Ayda en az 20 gün müsaitliği olan SGK sorunu olmayan

  Aranan Nitelikler Kongre sektöründe çalışmak isteyen Tercihen yabancı dil bilgisi olan Dış görünümüne özen gösteren İletişim yönü kuvvetli

 • Takım Lideri & Supervisor
  Core Marketing Group
  İstanbul Avrupa 10 Şubat 2016

  İş Açıklaması  CORE MARKETİNG GROUP 1200 kişilik tam zamanlı, 3000 kişiye yaklaşan yarı zamanlı kadromuzla doğrudan pazarlama hizmetleri ve satış destekleyici aktiviteler alanında uluslararası standartlarda hizmet vermek amacıyla, 2001 yılından  buyana sektörde yer almaktayız. Birçok ulusal ve uluslararası markaya, 1 merkez ve 9 bölge ofisi ile tüm Türkiye’de hizmet vermeye devam ediyoruz. Bu doğrultuda lider markalarımızın ürün dağıtımlarında ( ÇAT KAPI PROJESİNDE  )  ekip kurup yönetebilecek , yaptığı çalışmanın sorumluluğunu alıp raporlaya bilecek ünüversitelerin çeşitli bölgelerinden mezun veya ara vermiş takım arkadaşları,  adaylar alınacaktır.    

  Aranan Nitelikler   Excell kullanımı konusunda yetkinliğe sahip, Ekip kurma, yönetme ve koordinasyon yetkinliğine sahip, Kendi portföyü olan veya portföy oluşturabilecek, Sağada  aktivite ekibinin rut planını oluşturabilecek, evraklarını hazırlayıp Raporlayıp teslim edebilecek, projelerin  gerçekleştireceği aktivite malzemelerini eksiksiz olarak depodan alıp aktivite sonrasında eksiksiz olarak teslimatını gerçekleştirebilecek, Ekibin motivasyonunu sağlayıp, performans sürecini yönetebilecek, Sahada  gerçekleştirilen tüm aktiviteleri gözlemleyip yöneticisine raporlayabilecek, İkna kabiliyeti yüksek ve insan ilişkilerinde başarılı, Prezantabl ve diksiyonu düzgün, En az lise mezunu tercihen üniversite mezunu,  B sınıfı ehliyete sahip ve aktif araç olarak araç kullanabilen, 30 yaşını aşmamış, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden,

 • Komi (Full Time)
  G&G Tanıtım Organizasyon
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 10 Şubat 2016

  İş Açıklaması   Full Time/ Tam Zamanlı/ Kadrolu çalışma imkanları ile çalışacak KOMİ arayışımız bulunmaktadır.   

  Aranan Nitelikler     20-30 yaş aralığında, Otel ve restaurant deneyimi olan, Daha önce benzer iş deneyimi olan, Takım çalışmasında etkin olabilen Fiziği ve diksiyonu düzgün mutfakta yardımcı personel ve komi       Not: Fotoğraflı ilanlar dikkate alınacaktır..                 Boy ve kilo bilgisi vermenizi rica ederiz.  

 • Karşılama Hostesi
  G&G Tanıtım Organizasyon
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 10 Şubat 2016

  İş Açıklaması İş Tanımı   Organizasyonlarımızda veya anlaşmalı mekanlarımızda Part time / proje bazlı / tam zamanlı / günlük / saatlik çalışma imkanları ile yüksek ücretlere çalışacak karşılama hostesi arayışımız bulunmaktadır.   

  Aranan Nitelikler Genel Nitelikler •18- 27 yaş aralığında , •1.70 ve üzeri boyda, •Diksiyonu ve fiziği düzgün, •Prezantabl, •Güleryüzlü ve enerjik, •Müşteri  ve rezervasyon takibi yapabilecek •Sorumluluk sahibi BAYAN takım arkadaşları aramaktayız. Not : Fotoğraflı başvurular dikkate alınacaktır.          Boy ve kilo bilgisi vermenizi rica ederiz.

 • İş Açıklaması Kongre sektöründe çalışmak isteyen Tercihen yabancı dil bilgisi olan Dış görünümüne özen gösteren İzmir'de ulusal-uluslararası kongrelerde çalışacak Ayda en az 20 gün müsaitliği olan Esnek çalışma saatlerine uygun SGK sorunu olmayan

  Aranan Nitelikler Kongre sektöründe çalışmak isteyen Tercihen yabancı dil bilgisi olan Dış görünümüne özen gösteren İletişim yönü kuvvetli

 • Komi (Part Time)
  G&G Tanıtım Organizasyon
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 10 Şubat 2016

  İş Açıklaması İş Tanımı Event ve Organizasyonlarımızda part time / proje bazlı / günlük / saatlik veya Tam zamanlı çalışma imkanları ile YÜKSEK ÜCRETLERE görev alacak KOMİ arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Genel Nitelikler 18-27 yaş aralığında, Otel ve restaurant deneyimi olan, Daha önce benzer iş deneyimi olan, Takım çalışmasında etkin olabilen, Fiziği ve diksiyonu düzgün, Mutfakta yardımcı personel ve komi alınacaktır.    Not: Fotoğraflı özgeçmişler dikkate alınacaktır.         Boy ve kilo bilgisi vermenizi rica ederiz.

İş Habercisi - Fuar ve Organizasyon İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?