Fuar ve Organizasyon İş İlanları

Hepsini Temizle
Fuar ve Organizasyon
 • İş Açıklaması Genel nitelikler:   Üniversitelerin Gıda Mühendisliği bölümünden mezun, Kalori hesaplayabilen, Hijyen kurallarına dikkat eden, Sevkiyat organizasyonlarını başarı ile yürütebilecek, Olasi Banket organizasyonlari yapabilecek, Tedarik ve depolama  işlemleri konusunda deneyim,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Gıda Mühendisliği bölümünden mezun, Kalori hesaplayabilen, Hijyen kurallarına dikkat eden, Sevkiyat organizasyonlarını başarı ile yürütebilecek, Olasi Banket organizasyonlari yapabilecek, Tedarik ve depolama  işlemleri konusunda deneyim,

 • Fuar Hostesi
  Tsam Tic.Sanat Aktv.Prd.Dan.Trzm.
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu, Ankara, İzmir, Eskişehir, Muğla, Zonguldak Bugün

  İş Açıklaması Event ve Organizasyonlarımızda  Part-time / Proje bazlı / Günlük / Saatlik veya Tam zamanlı çalışma imkanları ile yüksek ücretlere çalışacak, manken  arayışımız bulunmaktadır. Boy ve kilo bilgisini not kısmında belirtmenizi rica ederiz.

  Aranan Nitelikler Genel Nitelikler •18-27 yaş aralığında, •Prezantabl, diksiyonu ve fiziği düzgün, •Güleryüzlü ve enerjik,takım çalışmasına yatkın, •Sorumluluk sahibi,tanıtım becerisine sahip, Not: Fotoğraflı başvurular dikkate alınacaktır.

 • İş Açıklaması şirketimize kendi aracıyla çalışacak,soför alınacaktır. lütfen aracınızın marka ve modelini belirtiniz.

  Aranan Nitelikler şirketimize kendi aracıyla çalışacak,soför alınacaktır. lütfen aracınızın marka ve modelini belirtiniz.

 • İş Açıklaması Event ve Organizasyonlarımızda  Part-time / Proje bazlı / Günlük / Saatlik veya Tam zamanlı çalışma imkanları ile yüksek ücretlere çalışacak, Host/ Hostes arayışımız bulunmaktadır. Boy ve kilo bilgisini not kısmında belirtmenizi rica ederiz.

  Aranan Nitelikler Genel Nitelikler •18-27 yaş aralığında, •Prezantabl, diksiyonu ve fiziği düzgün, •Güleryüzlü ve enerjik,takım çalışmasına yatkın, •Sorumluluk sahibi,tanıtım becerisine sahip, Not: Fotoğraflı başvurular dikkate alınacaktır.

 • Manken
  Firma Adı Gizli
  Türkiye Geneli Bugün

  İş Açıklaması Event ve Organizasyonlarımızda  Part-time / Proje bazlı / Günlük / Saatlik veya Tam zamanlı çalışma imkanları ile yüksek ücretlere çalışacak, manken  arayışımız bulunmaktadır. Boy ve kilo bilgisini not kısmında belirtmenizi rica ederiz.

  Aranan Nitelikler Genel Nitelikler •18-27 yaş aralığında, •Prezantabl, diksiyonu ve fiziği düzgün, •Güleryüzlü ve enerjik,takım çalışmasına yatkın, •Sorumluluk sahibi,tanıtım becerisine sahip, Not: Fotoğraflı başvurular dikkate alınacaktır.

 • İş Açıklaması   Konukların karşılanması ve ağırlanması Evrak akışının, yazışma, dosyalama ve raporlama işlemlerinin sistemli bir şekilde düzenlenmesi, Telefon, fax, mail trafiğini doğru, hızlı ve etkin bir şekilde yönetilmesinde görev alacak, Şirket içi ve şirket dışı bilgi akışını sağlayacak Toplantılar, sunumlar ve seyahatler ile ilgili gerekli organizasyonları yapacak; Bölümler arası ve diğer yöneticilerle bilgi ve belge akışını sağlayacak; Yöneticinin tüm iş akışını planlayacak, organize ve takip edecek; Planlama ve organizasyon yapabilecek;

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversite mezunu, Kurumsal bir şirkette iş deneyimi olan, Alanında minimum 2 yıl  deneyimli MS Office uygulamalarını ve ofis araç gereçlerini etkin şekilde kullanabilen Cv lerin güncel fotoğraflı olması B sınıfı sürücü belgeli ve aktif araç kullanabilen, Telefon trafiği, seyahat, uçuş, otel alternatifleri sunulması, vize işlemleri, bilet, otel organizasyonu takibi, düzenlenmesi, onayları vs. ve günlük işlerin organizasyonunu yapabilecek, İletişim kabiliyeti güçlü, dış görünümüne önem veren; Diksiyonu düzgün, güler yüzlü Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilen, (Yurt içi ve Yurtdışı) Seyahat engeli olmayan Zaman yönetimi ve iş takibi konularında dikkatli, Verilen görevi iş bitimine kadar yürüten sonuç odaklı çalışan, Sorumluluk sahibi, titiz ve disiplinli çalışmayı benimseyen, Şirket başkanlarını ve yöneticilerini  asiste edebilecek dikkat, beceri ve çalışkanlığa sahip iş arkadaşı arıyoruz.

 • Satış Geliştirme Sorumlusu
  Core Marketing Group
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu, Ankara, İzmir, Adana Bugün

  İş Açıklaması  Gıda sektöründe hizmet veren firmamızın çalışmalarını gerçekleştirmek üzere araçlı "Satış Geliştirme Sorumlusu" aramaktayız.   Merch kadrosunun etkinliğini ve verimliliğini yüksek tutmak Merch kadrosunun ilgili birimlerle iletişimini ve koordinasyonunu organize etmek ve sağlamak Noktalardaki bulunurluğun maximumda tutulması ve gerekli siparişlerin oluşturulmasında etkinliği sağlamak İstenen Raf Yönetim Sisteminin uygulanmasını sağlamak Önceden planlanmış aktivite ve insert çalışmalarını zamanında ve eksiksiz uygulamak Merch ekibi toplantılarını organize ve disipline etmek Merkezden alınan bilgileri hızlıca ekibine iletmek ve takip etmek Kendi ve ekibi üzerindeki masraf süreçlerini disiplin altında tutmak

  Aranan Nitelikler Yönetici özellikleri taşıyan Satış destek ve geliştirme hizmetleri ve insan kaynakları danışmanlık hizmetleri alma potansiyeline sahip Ekip yönetimi konusunda deneyimli ( gıda sektörü deneyimi olan ) Tercihen lisans mezunu İletişim yeteneği kuvvetli B sınıfı ehliyete sahip ve aktif araç kullanabilen Ms Office programlarını iyi derecede kullanabilen Bayan 

 • İş Açıklaması PART-TIME Organizasyon - Tanıtım Ekibi Elemanları Aranıyor   Başvuran Adayların Hafta içi günlerde müsait olması şarttır. Ajansımız bünyesinde gerçekleşen tanıtım çalışmalarımız kapsamında görev almak üzere BAY ve BAYAN part-time personeller aranmaktadır.  İş Tanımları :  Tanışmanın akabinde ekibe alınacak personeller uygun görülen organizasyonlarda çalışmak için görevlendirilecektir.  Tanıtım  çalışmalarımız kapsamında çeşitli etkinliklerde, ürün tanıtım ve tadım çalışmalarında, kampanyalarda görev alınacaktır. Anket ve broşür dağıtımı gibi görevlendirmelerde sağlanacaktır.Kurumsal ofislerde yardımcı ve destek personel olarak da görevlendirme yapılabilir.   Günlük ücretlendirme yapılacak olup ,  yemek firma tarafından ayrıca karşılanmaktadır. Çalışmalar günde 9 saat üzerinden gerçekleşmektedir.  

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu, 28 yaşını aşmamış, Organizasyon ve tanıtım tecrübesine sahip bu konuda kendine güvenen, İnsan ilişkilerinde başarılı, Müşteri odaklı bakış açısına sahip, Tercihen MS Office bilgisine sahip, Özellikle hafta içi çalışmalarına katılmaya müsait olan, Takım çalışmasına yatkın olan adayların başvurularını bekliyoruz.

 • İş Açıklaması TÜYAP Fuar Merkezi'nde bilgi işlem departmanı bölümünde veri girişi işlemi gerçekleştirme görevinden sorumlu olacak excel ve İNGİLİZCE bilen bay / bayan personel aranmaktadır.   Çalışma kapsamında olumlu performansa istinaden düzenli devamlılık sağlanacaktır.   Çalışma hafta içerisinde 09:00-18:00 saatleri arasında gerçekleşmektedir. Hafta sonu izinli olunacaktır.    Maaş çalışılan günler üzerinden günlük 50TL + Yemek + SSK olarak hesaplanacaktır.    Hızlı bir şekilde iş başı yapılacaktır.   

  Aranan Nitelikler -23 - 35 yaş arasında, -İngilizce bilen, -İyi derecede excel kullanabilen, -Prezantabl ve insan ilişkilerinde başarılı, -Kurumsal çalışma ortamına uyum sağlayabilecek, -İş disiplinine sahip olan adayların başvurularını bekliyoruz. 

 • 15 Gün Ofis İçi Arama Personelleri
  Bu Tanıtım Organizasyon
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması 15 Gün süreyle Kadiköy'de faaliyet gösteren firmamızda haftaiçi görev alıp  bilgi güncellemesi ve kayıttan sorumlu olacak şekilde datalardan aramaları gerçekleştirecek ve excel üzerinde kayıt alacak bayan personeller aranmaktadır.  Çalışma hafta içerisinde 5 gün gerçekleşmektedir. Hafta sonu çalışma olmamaktadır.  Çalışma Saatleri: 09:00 - 18:30  Günlük Bütçe: Yemek Dahil 60 TL  Excel bilen,  tercihen çağrı merkezi tecrübesi olan, diksiyonu düzgün, kurumsal çalışma ortamında görev alabilecek olan adayların başvurularını bekliyoruz.  Hızlı şekilde iş başı yapılacaktır. 

  Aranan Nitelikler

 • İş Açıklaması TÜYAP Fuar Merkezi'nde 25. Uluslararası İstanbul Plastik Endüstrisi Fuarı'nda 3 veya 4 gün boyunca görev alacak tercihen İngilizce bilen BAY/BAYAN anketörler aranmaktadır.   Çalışma Tarihleri : 3 Aralık Perşembe, 4 Aralık Cuma, 5 Aralık Cumartesi ve 6 Aralık Pazar'dır.   Çalışma Saatleri : 10:00 - 18:00   Ücret : Günlük 50 TL + SSK + YEMEK   Kıyafet : Bay - Siyah Takım Elbise ve Kravat + Beyaz Gömlek                Bayan - Siyah Pantolon + Beyaz Gömlek + Siyah Ceket veya Hırka    

  Aranan Nitelikler -21 - 30 yaş arasında, -Tercihen İngilizce bilen, -Prezantabl ve insan ilişkilerinde başarılı, -Kurumsal çalışma ortamına uyum sağlayabilecek, -İş disiplinine sahip olan adayların başvurularını bekliyoruz. 

 • İş Açıklaması İstanbul  Kavacık’ta bulunan ve  fuar sektöründe faaliyet gösteren firmamızın ofisinde gerçekleşecek olan organizasyonlarımızla ilgili olarak aramalardan sorumlu olacak şekilde görev alacak ve çok iyi Arapça konuşabilen  personel aranmaktadır.   İşin Tanımı: Gerçekleşecek olan fuarlarımız için firmaların katılım durumlarının telefon aracılığı ile Arapça olarak teyit edilmesi ve gerekli raporlamaların yapılmasından sorumlu olunacaktır. Çalışma Tarihleri : Kasım ve Aralık Çalışma Süresi: Hafta içi hergün  Çalışma Saatleri: Hafta İçi 09:00 – 18:00 Maaş: Çalışılan günler üzerinden günlük 90 TL (yol ve yemek içerisinde ) + SSK olarak hesaplanacaktır. T.C. vatandaşı olan adaylar değerlendirilecektir.  

  Aranan Nitelikler -Çok iyi derecede Arapça bilen, ( Konuşma , okuma , yazma ) -MS Office programlarına hakim, -Prezentabl ve insan ilişkilerinde başarılı, -İş disiplinine sahip olan adayların başvurularını bekliyoruz.

 • İş Açıklaması İstanbul Kavacık’ta faaliyet gösteren uluslarası UBM firmasının ofisinde aramalardan sorumlu olacak şekilde tam zamanlı olarak görev alabilecek İngilizce bilen  personel aranmaktadır. Başvuran adaylarda konuşma düzeyinde İngilizce istenmektedir.   İşin Tanımı: Fuar ile ilgili davetli katılım aramalarının yapılması, bilgilendirme, dataların güncellenmesi ve davetiyelerin gönderilmesinden sorumlu olunacak şekilde görev alınacaktır.   Çalışma Saatleri: 09:00- 18:00 ( Cumartesi Pazar Tatil ) Günlük Ücret : 70 TL + SSK ( Yol ve Yemek Dahil )  Aylık Ortalama Maaş : 1500 TL civarında olacaktır.

  Aranan Nitelikler İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip olmak, İyi seviyede Excel bilgisine sahip olmak, 19 - 30 yaş arasında, Tercihen üniversite öğrencisi veya mezunu, İnsan ilişkilerinde başarılı, Prezantabl, İş disiplinine sahip olan adayların başvurularını bekliyoruz.

 • İş Açıklaması İstanbul Kavacık’ta faaliyet gösteren uluslarası UBM firmasının ofisinde aramalardan sorumlu olacak şekilde tam zamanlı olarak görev alabilecek İngilizce bilen  personel aranmaktadır. Başvuran adaylarda konuşma düzeyinde İngilizce istenmektedir.   İşin Tanımı: Fuar ile ilgili davetli katılım aramalarının yapılması, bilgilendirme, dataların güncellenmesi ve davetiyelerin gönderilmesinden sorumlu olunacak şekilde görev alınacaktır.   Çalışma Saatleri: 09:00- 18:00 ( Cumartesi Pazar Tatil ) Günlük Ücret : 70 TL + SSK ( Yol ve Yemek Dahil )  Aylık Ortalama Maaş : 1500 TL civarında olacaktır.

  Aranan Nitelikler İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip olmak, İyi seviyede Excel bilgisine sahip olmak, 19 - 30 yaş arasında, Tercihen üniversite öğrencisi veya mezunu, İnsan ilişkilerinde başarılı, Prezantabl, İş disiplinine sahip olan adayların başvurularını bekliyoruz.

 • Üniversite Proje Supervizörleri
  Bu Tanıtım Organizasyon
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Boğaziçi Üniversitesi, İTÜ, İstanbul ve Marmara Üniversitelerinde okuyan üniversite öğrencileri liderliğinde okudukları üniversitede danışmanlık firması ile ortaklaşa gerçekleştirecekleri Güvenli Yaşam Eğitim Projesi'nde görev alacak Süpervizörler aranmaktadır.   Bağlı bulunduğu üniversitede gerekli kaynakları kullanıp (Öğrenci Kulüpleri) danışmanlık hizmeti veren kurumun bilgileri ve eğitimi dahilinde üniversite öğrencilerine “Lise ve Üniversiteler için Güvenli Yaşam Eğitimleri” projesinde kısa eğitimler düzenleyecek liderler aranıyor. Çalışma Koşulları :   Bağlı bulunduğu üniversitede okuyan, öğrenci kulüplerine ve öğrencilere kolay erişimi olan girişimci ve lider özellikli bay ve bayan adaylar, 15 Aralığa kadar belirlenecek günlerde Mecidiyeköy deki danışmanlık ofisinde ekip ile çalışabilecek, verilecek görevleri ve talimatları eş zamanlı olarak üniversite ile paylaşabilecek. Firma ile karşılıklı belirlenen günlerde görev alabilecek, İnsan İlişkileri Kuvvetli Bay ve Bayan üniversite öğrencileri Günlük Ücret : 70 TL (Yol ve Yemek Dahil)   

  Aranan Nitelikler Organizasyon, toplantı işlerinde tecrübeli ve supervisorlük deneyimibulunan  İnsan yönetimi konusunda başarılı  

 • Dönemsel Marka Alan Temsilcileri
  Bu Tanıtım Organizasyon
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Sektörün öncü ve ileri internet markalarından birinin yeni başlayacak olan projesi kapsamında alanda üye iş yerlerine giderek tanıtım, bilgilendirme ve üyelik işlemlerinden sorumlu olacak şekilde görev alacak marka temsilcileri aranmaktadır.    İşin Tanımı: Günde ortalama 15 üye veya üye olmayan iş yeri gezilecektir. Proje, avantajlar ve ilgili detaylar hakkında bilgilendirme yapılacaktır. Üye yapılan işyerinin işlemleri gerçekleştirilecektir veya zaten üyeliği başlatılmış olan iş yerinin işlemleri tamamlanacaktır. Görev alan personel işlemleri kendisine teslim edilen tablet bilgisayarlar üzerinden gerçekleştirecektir.    İnsan ilişkilerinde başarılı, kurumsal kimliği yansıtabilecek ve alan temposuna uyum sağlayabilecek olan adayların başvurularını bekliyoruz.   Çalışma Tarihi: Kasım 2015 itibariyle belirlenen bir günde alınan eğitimin akabinde çalışmaya başlanılacak ve 1 ay süreyle görev alınacaktır. Personel haftada 1 gün izin kullanacaktır. Olumlu geri dönüşler alınması ve personelin uygun olması halinde projeye devam etmesi söz konusu olabilecektir.    Aylık Maaş: Net 1200 TL + SSK. Yol:  Aylık akbil ödemesi yapılacaktır.  Yemek: Günlük 13 TL. Başvuracak adayların  https://form.jotformeu.com/Buajans/dbb2015    linki üzerinden fotoğraflı şekilde başvurularını ayrıca iletmeleri gerekmektedir. 

  Aranan Nitelikler

 • Account Manager
  Reed Türkiye
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Reed is one of the world’s largest independent recruitment firms, providing specialist recruitment solutions for over 54 years. We currently have an international network of over 3.000 consultants across 350 offices throughout Europe, the Middle East and Asia Pacific, across the globe, Reed Specialist Recruitment now successfully runs more than 30 specialist service lines. We work closely with experienced and qualified professionals across a wide range of industry sectors, delivering bespoke recruitment solutions on a variety of roles for mid and senior level. Reed Turkey, ultimately serves employers and jobseekers across 12 specialisms. Reed Turkey is looking for a 'Account Manager' for it's multinational company that operates in organization sector. Increase sales of company"s local and regional roadshow events and organization Maintain management of key account customers. Add value to sales strategy and development within assigned territories. Access and initaie partnership with new customers to generate demand. Prepare and follow for existing and potential clients and customized organizations. Establish new contacts and identify major decision makers.

  Aranan Nitelikler Bachelor's degree Minimum 3 years of sales experience preferably in events in IT & Telecommunication industry Already established network in IT & Telecommunication industry Excellent communicating, listening, interpersonal and negotiating skills Advanced level of English Willing to live in Istanbul No military obligation for male candidates Driving license

 • İş Açıklaması Otomotiv sektörünün dev markalarından biri olan müşterimizin Ankara (Etimesgut, Çankaya) lokasyonundaki showroomunda görevlendirilmek üzere; Showroomları ziyaret eden müşterilere içecek ikramlarını güler yüzlü ve kurumsal bir şekilde yerine getirecek 'İkram Hostesleri/Görevlileri' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler   Kişisel görünümüne önem veren, İletişim yönü güçlü, ekip çalışmasına yatkın, İşinde titiz ve güler yüzlü, Kurumsal görgü kurallarını bilen ve uygulayan, Temizlik ve hijyen konusunda duyarlı

 • İş Açıklaması Üniversitelerin Endüstri Ürünleri Tasarımı, Mimarlık veya İç Mimarlık bölümünden mezun 3DMAX,AUTOCAD,PHOTOSHOP,COREL programlarını kullanabilen Fuar stand tasarımı alanında deneyimli Ekip içinde koordineli çalışabilecek Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Sürücü belgesi bulunan ve aktif araç kullanabilen Baylar için askerlik görevini tamamlamış Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli bulunmayan İstanbul Avrupa yakasıda ikamet eden Terçihen İngilizce bilen Başvuracakların daha önceki çalışmalarının içinde bulunduğu bir portfolyo hazırlamaları gerekmektedir.

  Aranan Nitelikler Fuar stand tasarım sektöründe en az 3 yıl deneyimli, 3ds max, autocad, corel, photoshop programlarını ileri düzeyde kullanabilen, Tasarlanan projelerin anahtar teslim imalat ölçüsünü düzenleyebilen, Takım çalışmasına yatkın sonuç odaklı sorumluluk alabilecek, Seyehat engeli olmayan

 • Tanıtım Elemanı - Aktivite Elemanı
  Pro Tanıtım
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu, Ankara, Antalya, Bursa, İzmir, Kocaeli, Adana, Aydın, Balıkesir, Çanakkale, Denizli, Edirne, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Isparta, K.Maraş, Kayseri, Kırklareli, Kırıkkale, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Mersin(İçel), Muğla Bugün

  İş Açıklaması PRO TANITIM, hizmet sektöründe faaliyet gösteren, araştırma, pazarlama, danışmanlık ve birçok alanda saha hizmetleri sunan, sektöründe lider firmaların çözüm ortağıdır. Hizmet vermekte olduğumuz sektöründe lider müşterilerimizin tanıtım ve satış projelerinde görevlendirilmek üzere, büyümekte olan dinamik organizasyonumuza değer katacak ve; Marka ve ürünün, tüm satış kanallarında ( zincir mağaza, avm, satış noktaları v.b.)  verilen eğitimler doğrultusunda, müşterilere gerekli bilgilendirmelerin yapılması ve satış destek faaliyetlerinin yürütülmesi, Müşterilerle etkin iletişim kurularak ideal ürün ve hizmetin sunulması, müşteri memnuniyetinin sağlanması ve firmanın en iyi şekilde temsil edilmesi, Marka ve ürünle ilgili promosyon dağıtım çalışmalarının yürütülmesi, Aktivite raporlamalarının gerçekleştirilmesi, görevlerinde bulunabilecek " TANITIM ELEMANI - AKTİVİTE ELEMANI” arayışımız bulunmaktadır.  

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Tercihen ürün tanıtım, saha aktivite ve stand çalışmalarında deneyimli, İletişim ve ikna kabiliyeti yüksek, Güler yüzlü, girişken ve dinamik, Dış görünümüne özen gösteren, kurumsal temsili yüksek, Motivasyonu yüksek, başarı ve sonuç odaklı, Takım çalışmasına yatkın, Disiplinli, sorumluluk sahibi, Yoğun çalışma temposuna yatkın. NOT: Fotoğrafsız başvurular değerlendirilmeyecektir.

 • Müşteri Temsilcisi
  Sfc HR
  İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, 1996 yılından beri mağaza, ofis ve ev işlerini içeren mimari dekorasyon ve uygulama yapan firmamızın EXPO Fuar Standı Pazarlaması bölümünde çalışacak "Bayan Müşteri Temsilcisi" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Ağırlıklı olarak Fuar ve Organizasyon alanında çalışmış, Aktif satış konusunda en az 1 yıl deneyimli, Mevcut müşteri portföyünü takip edip, geliştirebilecek, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Ofis programlarına hakim, Anadolu Yakası'nda İkamet eden veya edebilecek, 25 - 35 yaş arasında.   SFC İnsan Kaynakları Danışmanlığı, İşkur’un denetiminde 15.08.2013 tarihli 604 No’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

 • Tanıtım Elemanı
  Temas Tanıtım
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu, Ankara, Bursa, İzmir, Trabzon Bugün

  İş Açıklaması Firmamız aktivitelerinde tanıtım elemanı olarak görevlendirilecek, iletişim konusunda kendine güvenen, güleryüzlü ve iletişimi güçlü HOST ve HOSTES aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler ·  En az lise mezunu, ·  İnsan ilişkilerinde başarılı, dışa dönük ·  Diksiyonu düzgün ve kişisel bakımına dikkat eden, ·  İş disiplinine sahip, ·  Bayanlar için boy 1.65 ve üstü, ·  Erkekler için boy 1.75 ve üstü, ·  Aktif ve hareketli ·  Proje bazlı, dönemsel çalışabilecek,

 • İş Açıklaması İzmir ilinde Elektronik marketlerde çalışmak üzere; Part / Full - Bay / Bayan personeller aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Teknolojiye meraklı olan Konuşmayı seven Satış deneyimi olan Dinamik ve sportif Kişisel bakımına dikkat eden Dürüst ve disiplinli çalışan Eğitime açık Pazarlama ve Satış konusuna ilgi duyan İddialı

 • Part Time Satış Temsilcisi - İstanbul
  Mass Tanıtım
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Elektronik marketlerde, Stand çalışmalarında, Uzun soluklu ve Dönemsel Projelerde çalışmak üzere part-time satış temsilerine ihtiyacımız vardır.

  Aranan Nitelikler Bilgisayar ürünlerine ve teknolojiye meraklı olan Konuşmayı seven Satış deneyimi olan Dinamik ve sportif Kişisel bakımına dikkat eden Dürüst ve disiplinli çalışan Eğitime açık Pazarlama ve Satış konusuna ilgi duyan İddialı

 • İş Açıklaması Antalya ilinde Elektronik marketlerde çalışmak üzere; full-time Bay promotör ihtiyacımız vardır.

  Aranan Nitelikler Teknolojiye meraklı olan Konuşmayı seven Satış deneyimi olan Dinamik ve sportif Kişisel bakımına dikkat eden Dürüst ve disiplinli çalışan Eğitime açık Pazarlama ve Satış konusuna ilgi duyan İddialı

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yaptığımız kurumsal etkinlik yönetimi sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz adına Operasyon Sorumlusu aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Firma etkinliklerinde aktif sorumluluklar alacak Teklif, satın alma vb. çalışmaları gerçekleştirecek Saha ve ofis işlerinden sorumlu olacak Tercihen hizmet sektöründe deneyimli ( Turizm acentalarıı, Oteller vs.) Sözlü ve yazılı iletişim becerileri gelişmiş İzmir'de ikamet eden

 • İş Açıklaması Elektronik marketlerde, Uzun soluklu ve Dönemsel Projelerde çalışmak üzere part-time satış temsilcilerine ihtiyacımız vardır.

  Aranan Nitelikler Bilgisayar ürünlerine ve teknolojiye meraklı olan Konuşmayı seven Satış deneyimi olan Dinamik ve sportif Kişisel bakımına dikkat eden Dürüst ve disiplinli çalışan Eğitime açık Pazarlama ve Satış konusuna ilgi duyan İddialı

 • İş Açıklaması İstanbul Anadolu Yakasında;  Elektronik marketlerde çalışmak üzere; part-time ve full-time BAY-BAYAN promotöre ihtiyacımız vardır.

  Aranan Nitelikler Bilgisayar ürünlerine ve teknolojiye meraklı olan Konuşmayı seven Satış deneyimi olan Dinamik ve sportif Kişisel bakımına dikkat eden Dürüst ve disiplinli çalışan Eğitime açık Pazarlama ve Satış konusuna ilgi duyan İddialı

 • Merchandiser
  Mass Tanıtım
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması MASS Tanıtım bünyesindeki Elektronik Devi firmamız için saha personeli olarak çalışacak personeller aramaktayız.    ·         Bağlı çalışılan markanın ürünlerinin belirlenen route planı doğrultusunda Zincir Elektronik marketlerde raf ve satış artışı sağlayacak konumlandırma ve teşhir standartlarını sağlamak, ·         Ürün stok seviyelerini, stok devir hızlarını takip etmek, ·         Ürünlerin görsel etkinliğini arttırmak ve ürünlerin iyi şartlarda sergilenmesini sağlamak, ·         Satış ve stok takibini ve buna bağlı raporlamaları yapmak, .         Bölgesindeki personellerin kontrolünü sağlamak,

  Aranan Nitelikler • Perakendecilik alanında deneyimli, • Mağazalarda tanzim/teşhir konularında deneyim sahibi olan, • Ms Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, • Enerjisi yüksek, • Diksiyonu düzgün, •       Güler yüzlü, iletişimi kuvvetli  • İnsan ilişkilerinde başarılı, • Dış görünümüne önem veren,   • Askerlik sorunu olmayan, •       Aktif araç kullanan, •       Bay/Bayan adaylar arıyoruz.

 • İş Açıklaması Elektronik marketlerde, Uzun soluklu ve Dönemsel Projelerde çalışmak üzere part-time bayan satış temsilerine ihtiyacımız vardır.

  Aranan Nitelikler Bilgisayar ürünlerine ve teknolojiye meraklı olan Konuşmayı seven Satış deneyimi olan Dinamik ve sportif Kişisel bakımına dikkat eden Dürüst ve disiplinli çalışan Eğitime açık Pazarlama ve Satış konusuna ilgi duyan İddialı

/
5

İş Habercisi - Fuar ve Organizasyon İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?