Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Sosyal Servisler İş İlanları

Hepsini Temizle
Sosyal Servisler
 • Ev Yardımcısı

  Firma Adı Gizliİstanbul Anadolu 25 Eylül 2017

  İş AçıklamasıEV İŞLERİNİ YERİNE GETİRECEK GÖREVLİ BAYAN ARANMAKTADIR....

  Aranan NiteliklerEV İŞLERİNİ YERİNE GETİRECEK, GENÇ DİNAMİK TİTİZ HAYATI VE YAPTIĞI İŞİ SEVEN, POZİTİF PREZANTABL temizlik, yemek, servis vb. standart ev işlerinden sorumlu olacaktır. İş sürekli olup, SGK yapılacaktır.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Restorancılık, Sosyal Servisler

  Pozisyon: Ahçı/Aşçı, Garson, Bulaşıkçı, Ev Hizmet Elemanı, Temizlikçi

 • Makam Şöförü

  Desa Deriİstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıKuruluşumuzda görevlendirmek üzere İstanbul Anadolu ve Avrupa bölgesini iyi derecede bilen ve her türlü aracı kullanabilen MAKAM ŞÖFÖRÜ aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerEn az 5 yıl makam şöförlüğü yapmış, Otomatik araç kullanabilen, Esnek saatler ile çalışabilen, İstanbul Esenyurt, Kıraç veya Hadımköy civarında oturan, Referans verebilecek.

  Sektör: Sosyal Servisler, Ulaşım, İnsan Kaynakları

  Pozisyon: Makam Şoförü, Şoför

 • Yaşlı Bakım Personeli

  Doğa Huzur Ve Bakımeviİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 23 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıDoğa Huzurevi Ve Yaşlı Bakım Merkezi'nin İstanbul Anadolu yakasında hizmet veren şubelerine nöbet/vardiya sistemine göre çalışacak Yaşlı Bakım Personelleri alınacaktır. Kurum hemşirelerine bağlı olarak çalışacak bakım personeli şubelerimizde kalan yaşlı misafirlerimizin, Özbakımlarının yapılmasında Beslenme ve günlük faaliyetlerine destek olunmasında Banyo ve kişisel hijyenlerinin sağlanmasında Günlük sağlık hizmetlerinin verilmesinde sorumlu sağlık personelinin yardımcısı olarak çalışacaklardır.

  Aranan NiteliklerBaşvuruda bulunacak adayların, Üniversitelerin 2 yıllık; Yaşlı Bakım Teknikerliği veya Engelli Bakımı ve Rehabilitasyon bölümünden mezun olması veya Yaşlı ve Hasta Bakımı konusunda sertifika ve tecrübe sahibi olması gerekmektedir. Yabancı uyruklu adaylarda diploma denkliği, oturma ve çalışma izni sahibi olma zorunluluğu aranmaktadır. İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden adaylara öncelik verilecektir.

  Sektör: Sosyal Servisler, Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Hasta Bakıcı, Tekniker

 • İş AçıklamasıTürkiye'nin köklü gruplarından olan İhlas Pazarlama Şirketimizde; - Sosyal medya içeriklerini koordineli olarak haftalık ve aylık olarak planlayacak, Her platform için haftalık veya aylık içerik planları oluşturarak düzenli paylaşım içeriği sunacak, - Sosyal medya performansını takip ederek günlük, haftalık, aylık raporlama yapabilecek. - Tüm sosyal medya mecralarından gelen yorumlara, sorulara, taleplere karşılık verebilecek, istekleri ilgili birimlere iletip süreci takip edecek, - E-ticaret, dijital pazarlama, sosyal medya alanlarında sektör yeniliklerini takip edecek, - Türkçe dil bilgisi ve imla kurallarına uygun özgün içerik ve makale üretebilecek çalışma arkadaşları arayışımız mevcuttur.

  Aranan Nitelikler- Sosyal medya alanında en az 2 yıl deneyimli - Sosyal medya içerik üretimi, planlaması ve yönetimi yapabilecek, - Türkçeye hakim, editöryal yetenekleri olan, - Photoshop ve benzeri resim ve grafik programlarını kullanabilen yada bu programlara yabancı olmayan - İşbirliği içinde çalışılan tasarım ekiplerini koordine edecek düzeyde sistematik yönü olan, - İletişim becerileri gelişmiş, yeniliklere ve araştırmaya açık - Sosyal medyada takipçi sayısını artıracak çözümler üretebilen, - SEO ile ilgilenmiş, SEO’nun temel dinamikleri konusunda bilgi sahibi, - Google Adwords ve Facebook reklam yönetimi konusunda deneyimli, - Google Analytics'e hakim ve düzenli raporlama yapabilen, - Çalışma disiplini ve sorumluluk duygusuna sahip, - Problem çözme ve yeni fikirler geliştirme konularında tecrübeli, - Dijital teknolojilere ve yeniliklere hakim, global trendleri yakından takip eden

  Sektör: Holding, Sosyal Servisler, Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Dijital Pazarlama Uzmanı, Sosyal Medya Uzmanı

İş Habercisi - Sosyal Servisler İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?