Saadet Gıda

Saadet Gıda
Saadet Gıda www.saadet.com.tr
Firmayı Şikayet Et
Saadet Gıda İş İlanı Ara

Saadet Gıda İş İlanları

Saadet Gıda firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!

Saadet Gıda Hakkında

İstanbul’da 1.000 m2 kapalı alanda Bay Balon Markalı sakız üretimi ile sektöre adımını atmış, yeniliklere ve gelişmelere açık olarak yoluna devam etmiştir.

2000 yılında Esenyurt’ta 20.000 m2 lik kapalı alan üzerinde 400 çalışanı ile üretim kapasitesini katlayarak arttırmış, yerel ve uluslararası pazardaki yerini almıştır. Aylık 2200 ton üretim kapasitesi ile olan fabrikamızda; Sakız, Yumuşak Şeker(Jelly), Sürpriz Yumurta, Marshmallow, Çikolatalı draje olarak 5ana grupta üretim yapmaktadır.

2005 tarihinde HACCP Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi Belgesi ve ISO 9001 Kalite Belgeleri alınmıştır. 2008 yılında ISO-22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi ve 2010 yılında HELAL BELGE’lerini almaya hak kazanmıştır.

2011 yılında Saadet Gıda San.Tic. A.Ş. bünyesinde Silivri’de yeni modern bir üretim tesisi kurulmuş ve aylık üretim kapasitesi 600 tonluk Licorice üretimi ile piyasaya giriş yapmıştır.

Üretim tesislerimiz modern teknoloji ve modern laboratuar desteğiyle hijyenik şartlarda EN İYİ KALİTE ürünü tüketiciye sunmak için üretim yapmaktadır.

SAADET GIDA olarak sektörde markalarımızı yaşatmak amacıyla üst düzey bilinciyle; genç, eğitimli, dinamik, yenilikçi yapımızla mükemmeliyetçi bir modeli örnek alarak yolumuza devam ediyoruz.

Firma Bilgileri
Çalışan Sayısı 1100 Mavi Yaka 150 Beyaz Yaka
Çalışma Saatleri Haftaiçi: 08:00 - 17:00 Cumartesi: Belirtilmemiş Pazar: Belirtilmemiş
Sosyal ve Yan Haklar Servis Yemekhane

Saadet Gıda İş Başvurusu

Saadet Gıda, kariyerinizi zirveye taşımanız için kapılarını açıyor!

Saadet Gıda firmasına iş başvurusu yaparak heyecan verici bir kariyerin kapılarını aralayabilirsiniz. Siz de Saadet Gıda ailesine katılarak profesyonel gelişiminize katkı sağlamak ve keyifli bir çalışma ortamında yer almak için hemen başvurun.

En güncel Saadet Gıda iş ilanlarına göz atın ve hayalinizdeki işe bir adım daha yaklaşın!

Saadet Gıda iş ilanlarına iş başvurusu yapmak için aday girişi yapın veya cv oluşturun.

Anasayfa CV Oluştur İş Ara Aday Giriş İş İlanı Ver