Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Makam Şoförü İş İlanları

Hepsini Temizle
Makam Şoförü
 • İş AçıklamasıYabancı misafirleri karşılayacak ve ulaşımını sağlayacak yabancı dil bilen çalışma arkadaşları aramaktayız. Psikoteknik ve SRC belgesi bulunan adayların başvuruları dikkate alınacaktır.

  Aranan Nitelikler23 Yaşını aşmış, Çok iyi derecede yabancı dil bilgisi olan, İletişim yönünde kuvvetli, Prezantabl Şoför istihdam edilecektir.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Şoför, Makam Şoförü, Güvenlik Görevlisi, Bulaşıkçı

 • Makam Şoförü

  Firma Adı Gizliİstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıTercihen Etiler, Beşiktaş, İstinye civarında ikamet eden , MAKAM ŞOFÖRÜ ALINACAKTIR.

  Aranan NiteliklerTercihen Etiler, Beşiktaş, İstinye civarında ikamet eden Lise mezunu En az 5 yıllık makam şoförlüğünde tecrübeli Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Dinamik, dakik, titiz, sorumluluk sahibi ve güvenilir, Seyahat engeli olmayan Diksiyonu düzgün, Kişisel bakımına özen gösteren, 40 yaşının üzerinde Evli

  Sektör: Gemi/Yat/Tersane

  Pozisyon: Eleman, Şoför, Makam Şoförü

 • İş AçıklamasıDanışmanlığını yapmakta olduğumuz Türkiye'nin önde gelen yabancı ortaklı sigorta şirketinde görevlendirilmek üzere ''Üst Düzey Makam Şoförü'' aramaktayız.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu ve İngilizce bilen, Tercihen Avrupa yakasında ikamet eden, En az 3 yıllık makam şoförlüğü deneyimine sahip, Üst düzey yönetici makamına uygun bir şekilde dikkatli, titiz ve sorumluluk sahibi, Diksiyonu düzgün ve dış görünümüne özen gösteren, Güvenli sürüş teknikleri konusunda kendisini geliştirmiş, şehir trafiği ve güzergahlarına hakim, Esnek çalışma saatlerine uyumlu ve gerektiğinde şehir dışı seyahat edebilen.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Makam Şoförü

 • Makam Şoförü

  AVRASYA GM BARTERİstanbul Avrupa 19 Eylül 2017

  İş Açıklamasıİstanbul Beylikdüzü civarında oturan; Bağlı bulunduğu Yönetim Kurulu Başkanı tarafından şirket içinde ve dışında verilen tüm görev ve sorumlulukları üstlenebilecek, *Kendisine verilen program dahilinde zaman planlamasına uygun şekilde gerekli ulaşım hizmetini gerçekleştirebilecek, *Tahsis edilen aracın trafik kurallarına uygun olarak kullanımına özen gösterecek, *Kullanmakta olduğu aracın periyodik bakımlarının zamanında ve eksiksiz bir şekilde yerine getirilmesini sağlayacak, *Kişisel hijyen ve temizlik kurallarına uyarak belirtilen standartlar çerçevesinde hizmet verecek, ‘’ MAKAM ŞOFÖRÜ ‘’ arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerBarter alanlarında faaliyet gösteren firmamız için; · En az lise, tercihen Üniversite mezunu, · Beylikdüzü ya da civarında ikamet eden · Kurumsal firmalarda Makam Şoförü olarak en az 5 yıl deneyimli, · Esnek mesai saatlerine uyacak, · İstanbul ve Diğer İllere ulaşım, güzergah ve yol bilgilerine hakim, · İleri sürüş teknikleri konusunda bilgili ve deneyimli, · Navigasyon ve İBB Cep Trafik uygulamalarını etkin olarak kullanabilen, · Protokol bilgisine hakim, · Aracın teknik özelliklerinden anlayan, rutin bakım ve muayenelerini takip eden, · Bilgi gizliliğine özen gösterebilecek, · Yoğun ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, · Seyahat engeli olmayan, · Lüks araç kullanımında deneyimli. · Disiplinli, sorumluluk sahibi, sabırlı ve dikkatli, · Sabıka kaydı olmayan, · Kişisel bakımına ve dış görünüşüne özen gösteren · Sigara kullanmayan, · Diksiyonu düzgün, iletişimi kuvvetli, · 30 – 42yaşları arası · Askerlikle ilişiği bulunmayan ve referans verebilecek.

  Sektör: Gıda, Barter, Ulaşım

  Pozisyon: Şoför, Makam Şoförü

 • Şoför

  Pelit Pastacılık ve Gıdaİstanbul Avrupa 19 Eylül 2017

  İş Açıklamasıİstanbul’da gıda sektöründe faaliyet gösteren firmamızın "Levent Büyükdere Cd.Şubesi "nde görevlendirilmek üzere üzere ŞOFÖR aramaktayız. Hafta içi izin kullanılmaktadır.Araç personelde kalmamaktadır.

  Aranan NiteliklerTercihen lise mezunu B sınıfı sürücü ehliyeti olan En az 5 yıldır aktif araç kullanan Sertifikalara ( Src - 3 - 4) ve piskoteknik belgesine sahip Prezentabl, Sorumluluk sahibi İletişimi kuvvetli Askerliğini yapmış 24 - 35 yaş arası Sigara kullanmayan Bay adaylar

  Sektör: Restorancılık

  Pozisyon: Şoför, Makam Şoförü

 • Makam Şöförü

  Dagiİstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıŞirketimizin Yönetim Kurulu Başkanlığında görevlendirilmek üzere, "MAKAM ŞOFÖRÜ" aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, Kurumsal Şirketlerin Yönetim Kurulu seviyesinde makam şoförlüğü konusunda en az 5 yıl tecrübeli, Araçların teknik özelliklerine vakıf, rutin bakım ve muayenelerini takip edebilecek, Lüks araç kullanımında tecrübeli, Diksiyonu düzgün, prezantabl, referans verebilecek, İletişim ve temsil yeteneği güçlü olan, İstanbul semtlerini ve güzergahlarını çok iyi bilen, Yoğun ve esnek mesai saatlerine uyum gösterebilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış, İleri sürüş belgesi olan, Yalnızca İstanbul / Anadolu Yakası / Üsküdar, Beylerbeyi, Çengelköy,Altunizade, Çamlıca bölgelerinden alım yapılacaktır.Not:Üsküdar dışındaki semtler değerlendirilmeyecektir.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Makam Şoförü

 • Şöför

  İstanbul Medikalİstanbul Anadolu 4 Eylül 2017

  İş AçıklamasıMedikal firmamızın günlük ihtiyaçları ve firma yöneticisinin şöförlüğününün yapacak. Araçların periyodik bakımlarından ve temiz olmasından sorumlu olacaktır. Firmamız İstanbul Anadolu yakası Göztepe de bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler* En az Lise Mezunu * B sınıfı veya E sınıfı ehliyeti olan * SRC 4 ve Psikoteknik belgesine sahip * Sorumluluk sahibi * Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek * Takım çalışmasına yatkın * Askerlik hizmetini tamamlamış bay personel olmalıdır * Öğrenmeye ve gelişmeye açık * iletişim becerisi güçlü * İstanbul şehir trafiği güzergah bilgisine hakim ve gerektiğinde uzul yol tecrübesi olan

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Makam Şoförü, Şoför

 • İş AçıklamasıSektörün önde gelen kuruluşları arasında yer alan Grubumuzun "Üst Yönetim Makam Şoförlüğünü" yapacak adayların aşağıdaki nitelikleri taşıması beklenmektedir.

  Aranan Nitelikler**İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, **40 – 50 yaş aralığında , **İstanbul’un ulaşım ağını çok iyi bilen, **Makam ve aile şoförü pozisyonunda 10 yıl deneyimli, **Sigara kullanmayan, **B sınıfı, tercihen E sınıfı ehliyet sahibi, **Düz, otomatik her türlü araç kullanımında deneyimi olan, Adayların başvuruları değerlendirilecektir.

  Sektör: Gemi/Yat/Tersane

  Pozisyon: Makam Şoförü, Şoför

 • İdari İşler Sorumlusu

  Adeccoİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 14 Eylül 2017

  İş AçıklamasıTüm teknik cihazların (klima, donanım vb.) bina ve tesisatının, koruyucu bakım, onarım ve yenileme faaliyetlerinin gerçekleştirilmesinin sağlanması, Şirket araçlarının sevk, idare, bakım ve onarım ve muayenelerinin yapılmasında destek verilmesi (tedarikçi görüşmeleri, sözleşmeler, HGS, taşıt tanıma vb.), Şirket hatlarına ilişkin süreçlerin takibi, Tüm tedarikçilerle ilgili ilişkilerin yürütülmesi (Temizlik , güvenlik, taşıma vb), İş gereği ilişki kurulan devlet kurumları ile gerekli operasyonel süreçleri gerçekleştirmek ve takip etmek, Banka, sigorta işleri ve şirket dışı işlerin gerçekleştirilmesine destek verilmesi, Ofis içi/dışı iş akışına destek verilmesi, Gelen misafirlerinin karşılanması ve ulaşım hizmetine destek verilmesi, Satınalma departmanına destek olunması.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, Çözüm odaklı, Analitik düşünebilen, takım çalışmasına yatkın, insan ilişkileri kuvvetli, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olmak, Tercihen Anadolu Yakasında ikamet eden.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Ofis Elemanı, Şoför, Makam Şoförü

 • Makam Şoförü

  Ahes İnşaat Ticaret ve Sanayiİstanbul Anadolu 22 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıOtomatik - vitesli lüks sınıfı(porsche,mercedes,cadillac) araba kullanabilen İstanbul Yollarını iyi derecede bilen Askerliğini yapmış Yoğun mesai yapabilecek Uzun yol tecrübesi olan Diksiyonu düzgün Benzer pozisyonda tecrübeli Anadolu yakasında ikamet eden 25-35 yaş arasında

  Aranan Nitelikler

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Makam Şoförü

 • Makam Şöförü

  Brj Lubnatsi Danışmanlık A.Ş.İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıDanışmanlığını yapmakta olduğumuz Uluslar arası otomotiv firması bünyesinde görev alacak, Makam Şöförü aramaktayız. Kendisine verilen program dâhilinde zaman planlamasına uygun şekilde gerekli ulaşım hizmetinin gerçekleştirilmesi, Yöneticinin zamanında programlarına yetişmesi için gerekli zaman programlamasının yapılması, Yöneticisinin misafirlerinin karşılanması, Aracının periyodik bakımlarının zamanında ve eksiksiz bir şekilde yerine getirilmesini sağlanması, Yöneticisinin banka, resmi kurumlar vb iş ilişkisinde bulunduğu kurumlarla ilgili evrak alışverişini sağlanması.

  Aranan NiteliklerTercihen kurumsal firmalarda makam şoförü veya şirket şoförü olarak en az 4 yıl deneyimli, Tercihen en az Lise mezunu Güvenli sürüş teknikleri konusunda bilgili, Dinamik, titiz, güvenilir ve sorumluluk sahibi, İstanbul'da şehir içi ulaşım, güzergah ve yol bilgilerine hakim, Kişisel bakımına özen gösteren, Güler yüzlü, sabırlı, insan ilişkilerinde başarılı, Aracın teknik özelliklerinden anlayan, Gizlilik ilkesine bağlı kalabilecek, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Askerlik görevini tamamlamış.

  Sektör: Otomotiv, Holding, Ulaşım

  Pozisyon: Makam Şoförü, Şoför

İş Habercisi - Makam Şoförü İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?

Şoför Nedir ?

Şoför kariyerinde otobüs hareket etmeden önce yolcuların kontrolünü sağlar, aracı trafik kurallarına uygun kullanır. Aracın bakımını yaptırır. Araçta görev yapan diğer kişilerin görev ve sorumluluklarını denetler. İş ilanları içerisinde gerek firma olarak gerekse şahıs olarak şoför ilanları yer almaktadır.