Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Makam Şoförü İş İlanları

Hepsini Temizle
Makam Şoförü
 • Turkuvaz Medya Grubuİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 24 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıTurkuvaz Medya Grubu bünyesinde görevlendirilmek üzere "Makam Şoförü" aranmaktadır.

  Aranan Niteliklerİstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden, En az lise mezunu, B sınıf ehliyeti olan, Makam şoförü olarak en az 2 yıl deneyime sahip, Seyahat engeli olmayan, İstanbul şehir trafiğine ve güzergahlarına hakim, Dış görünüşüne özen gösteren, Diksiyonu düzgün ve iletişim becerileri güçlü, Askerlik hizmetini tamamlamış adaylar aranmaktadır.

  Sektör: Medya

  Pozisyon: Makam Şoförü

 • Ciceksepeti.comİstanbul Avrupa 29 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıEn az lise mezunu Makam Şoförü olarak minimum 5 yıl deneyimli Güvenlik ve yakın koruma hizmetleri konusunda eğitim almış ve deneyimli B sınıfı sürücü belgesine sahip, aktif olarak araç kullanabilen İstanbul şehir trafiğine ve güzergâhlarına hâkim Yandex, Navigasyon, İBB cep trafik uygulamalarını kullanabilen Dış görünümüne önem veren, temsil yeteneğine sahip Diksiyonu düzgün ve iletişim becerileri güçlü Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Askerlik hizmetini tamamlamış İstanbul Avrupa yakası / Levent ve çevresinde ikamet eden

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Makam Şoförü, Şoför

 • Pizza Pizzaİzmir 29 Mayıs 2017

  İş Açıklamasıİşverenimizin , bireysel anlamda şöförlüğünü layıkıyle yerine getirebilecek deneyimli Makam Şöför ü aranmaktadır

  Aranan Nitelikler* En az lise mezunu •En az 5 yıl deneyimli •Dinamik, dakik, titiz, sorumluluk sahibi ve güvenilir •İnsan ilişkilerinde başarılı •Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek ve zaman kısıtı olmayan •Araçların teknik özelliklerine vakıf, rutin bakım ve muayenelerini takip edebilecek •Diksiyonu düzgün, kılık kıyafetine özen gösteren prezentabl •İletişim ve temsil yeteneği çok güçlü olan •Askerlik hizmetini tamamlamış

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Şoför, Makam Şoförü

 • Firma Adı Gizliİstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıDaha önce en az 5 yıl Makam şoförlüğü yapmış En az Lise Mezunu 25-40 yaş arası Seyahat engeli olmayan İstanbul Avrupa yakası Bomonti yakınlarında ikamet eden Esnek mesai saatlerinde çalışabilecek.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Spor

  Pozisyon: Makam Şoförü

 • İş Açıklamasıİşyeri sahibinin ve şirketin diğer araçlarının kullanılması

  Aranan NiteliklerKişisel bakımına ve kullandığı araçlara gerekli özeni gösteren, tercihen Bornova, Evka3, İzyuva ve çevresinde oturan, esnek çalışma saatlerine uygun. Telefon ve diğer kanallardan başvuru kabul edilmemektedir.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Makam Şoförü, Şoför

 • Güres Group A.Ş.İzmir 27 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıYönetim kurulu için özel şoförlük görevini yerine getirecektir.

  Aranan NiteliklerMakam Şoförlüğünde ; En az 5 yıl deneyimi olan, Şehirlerarası trafikte ve lüks araç kullanımında tecrübe sahibi, Diksiyonu düzgün, prezantabl, kişilik sahibi, Kişisel bakımına özen gösteren, Sigara kullanmayan, Tercihen İzmir/ Balçova ve Narlıderede ikamet eden, (Alsancak - Balçova istikametinde) Askerlik görevini tamamlamış, 25-40 yaş arası esnek çalışma saatlerine uyum sağlayacak , Bay adaylar değerlendirilecektir.

  Sektör: Gıda, Yumurtacılık/Tavukçuluk, Diğer

  Pozisyon: Makam Şoförü

 • MERT İNŞAATİstanbul Anadolu 25 Mayıs 2017

  İş Açıklaması

  Aranan NiteliklerEn az 5 yıl deneyimi olan, Şehir içi trafikte ve lüks araç kullanımında tecrübe sahibi, Diksiyonu düzgün, prezantabl, kişilik sahibi, Kişisel bakımına özen gösteren, Sigara kullanmayan, İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden, Askerlik görevini tamamlamış, 30 - 40 yaş arası esnek çalışma saatlerine uyum sağlayacak , Bay adaylar değerlendirilecektir.

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Makam Şoförü

 • Yılport HoldingBursa 26 Mayıs 2017

  İş Açıklaması2005 yılında Gebze Terminali'nde operasyonlara başlayan Türkiye'nin en büyük limanlar şirketi YILPORT HOLDİNG, bütün kargo tipleri için yerleşik hizmetleri yöneten birinci sınıf bir liman yönetimi haline gelerek, eşsiz uzmanlığını ve tek noktadan toplam tedarik zinciri çözümleri değer önerisini geliştiren bir limanlar şirketidir. Günümüze kadar olan sürede, Yılport Gebze, Yarımca, Gemlik, Malta Freeport, İsveç Gavle, İsveç Stockholm ve Norveç Oslo Konteyner Terminallerini bünyesine katarak yatırımların teknoloji ve genişleme üzerine yoğunlaşmasıyla, YILPORT HOLDİNG endüstriyel limanlar zinciri haline gelmiştir. Varolan değerlerine paralel olarak optimum müşteri hizmeti için entegre edilmiş lojistik çözümleri ile dünya çapında bir liman lojistik-grubu haline gelmeyi amaçlamaktadır. YILPORT Holding Gemlik terminalinde görevlendirilmek üzere 'Şoför' arayışındadır: En az Lise mezunu, B Sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanan, SRC 2 ve SRC 4 belgelerine sahip, 2 vardiya (08:00-16:00 - 16:00-00:00) şeklinde çalışabilecek, Prezantabl, kişisel bakımına özen gösteren, Güvenilir ve sorumluluk sahibi, İletişimi güçlü, güler yüzlü, Askerlik hizmetini tamamlamış, Bursa, Mudanya, Orhangazi ve/veya Gemlik’te ikamet eden/edebilecek

  Aranan NiteliklerÖzel ve Resmi kurumlarda şirketi temsil etmek ve ilgili kurumlarla evrak akışını sağlamak, Şirketin ihtiyacı olan alanlarda gereken teslimat, taşıma ve ihtiyaçların şirket politikalarına uygun olarak karşılanmasını sağlamak, Şirket misafirlerin ulaşımını sağlamak, Şirket araç ve kendisine tahsis edilen tüm gereçleri kuralına uygun kullanmak ve muhafazasını sağlamak, Yapılan işlerle ilgili düzenli olarak ilgili yöneticileri bilgilendirmek.

  Sektör: Holding, Açık Hava Reklamcılığı

  Pozisyon: Şoför, Makam Şoförü

 • İş AçıklamasıSektörün önde gelen kuruluşları arasında yer alan Grubumuzun "Üst Yönetim Makam Şoförlüğünü" yapacak adayların aşağıdaki nitelikleri taşıması beklenmektedir.

  Aranan Nitelikler**İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, **40 – 50 yaş aralığında , **İstanbul’un ulaşım ağını çok iyi bilen, **Makam ve aile şoförü pozisyonunda 10 yıl deneyimli, **Sigara kullanmayan, **B sınıfı, tercihen E sınıfı ehliyet sahibi, **Düz, otomatik her türlü araç kullanımında deneyimi olan, Adayların başvuruları değerlendirilecektir.

  Sektör: Gemi/Yat/Tersane

  Pozisyon: Makam Şoförü, Şoför

 • İş AçıklamasıŞİRKET YÖNETİM KURULU ÜYELERİNİN GEREKLİ YERLERE GÖTÜRÜLMESİ, OFİSTE BULUNDUĞU SÜRE İÇERSİNDE VERİLEN GÖREVLERİ TİTİZLİKLE VE VAKTİNDE YERİNE GETİREBİLECEK KULLANDIĞI ARABANIN TEMİZLİĞİ VE BAKIM İŞLERİNİN YAPILMASI

  Aranan NiteliklerEN AZ LİSE MEZUNU ÜST DÜZEY MAKAM ŞOFÖRÜ OLARAK 3-4 YIL DENEYİMLİ GÖREVİ KONUSUNDA HERTÜRLÜ SORUMLULUĞU ÜSTLENEBİLECEK ŞEHİRLER ARASI YOLCULUK KONUSUNDA EN AZ 5 YIL TECRÜBESİ OLAN SEYEHAT ENGELİ BULUNMAYAN KILIK KIYAFETİNE ÖZEN GÖSTEREN DİKSİYONU DÜZGÜN GÜVENLİ SÜRÜŞ TEKNİKLERİ KONUSUNDA BİLGİLİ DİNAMİK,TİTİZ,GÜVENİLİR VE SORUMLULUK SAHİBİ KİŞİSEL BAKIMINA ÖZEN GÖSTEREN GÜLERYÜZLÜ SABIRLI İNSAN İLİŞKİLERİNDE BAŞARILI YOĞUN TEMPODA VE ESNEK ÇALIŞMA SAATLERİNE UYUM SAĞLAYABİLECEK REFERANS VEREBİLECEK DENİZLİ'DE İKAMET EDEN NOT: TIR-KAMYON ŞOFÖRLERİNİN BAŞVURULARI KESİNLİKLE DİKKATE ALINMAYACAKTIR.

  Sektör: Madencilik

  Pozisyon: Makam Şoförü

 • Yıldızım İnşaatİstanbul Avrupa 11 Nisan 2017

  İş AçıklamasıİŞİNDE EĞİTİMLİ , DENEYİMLİ , SORUMLULUK SAHİBİ,PROTOKOL BİLGİSİ OLAN ,ARAÇIN TEMİZLİĞİNE VE ARAÇTA BULUNMASI GEREKEN EVRAKLARIN TAKİBİNİ YAPABİLECEK VASIFLARA SAHİP BEYLİKDÜZÜ-AVCILAR-KÜCÜKÇEKMECE CİVARINDA OTURAN TERCİH EDİLECEKTİR.

  Aranan NiteliklerSİGARA KULLANMAYAN - LİSE MEZUNU EN FAZLA 40 YAŞ İLERİ SÜRÜŞ TEKNİĞİ - VİP SERTİFİKASI SİLAH TAŞIMA RUHSATI

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Makam Şoförü

İş Habercisi - Makam Şoförü İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?

Şoför Nedir ?

Şoför kariyerinde otobüs hareket etmeden önce yolcuların kontrolünü sağlar, aracı trafik kurallarına uygun kullanır. Aracın bakımını yaptırır. Araçta görev yapan diğer kişilerin görev ve sorumluluklarını denetler. İş ilanları içerisinde gerek firma olarak gerekse şahıs olarak şoför ilanları yer almaktadır.