Makam Şoförü İş İlanları

Hepsini Temizle
Makam Şoförü
 • İş Açıklaması BURSA'DA mevcut olan; Korupark AVM, Endülüs Park AVM, Kentpark AVM'de görev alacak,kariyer hedefleyen; "Bay-Bayan Vale Şoförleri" alınacaktır.  

  Aranan Nitelikler 43 yaşını aşmamış, En az lise ve dengi okul mezunu, Dış görünüşüne önem veren, dinamik, İletişim yönü güçlü ve güler yüzlü, Tercihen sigara kullanmayan En az 5 yıldır her türlü aracı aktif olarak kullanabilen, Sürücü ehliyetine sahip Alışveriş merkezi, otel, havalimanı, kongre merkezi ve hizmet sektöründe benzer poziyonda en az 2 yıl görev yapmış, Tercihen askerliğini yapmış,  Esnek ve vardiyalı çalışma saatlerine uyum gösterebilecek.

  Sektör: Ulaşım, Turizm, Sosyal Servisler, Otomotiv, Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Şoför, Makam Şoförü, Otopark Görevlisi, Vale

 • İş Açıklaması İstanbul ‘da mevcut olan Zincirlikuyu'daki Zorlu Center Alışveriş Merkezi'nde çalışacak olan "Bay ve Bayan Vale Park Şoförleri" alınacaktır. 

  Aranan Nitelikler 43 yaşını aşmamış, En az lise ve dengi okul mezunu, Dış görünüşüne önem veren, dinamik, İletişim yönü güçlü ve güler yüzlü, Tercihen sigara kullanmayan, En az 5 yıldır her türlü aracı aktif olarak kullanabilen, Sürücü ehliyetine sahip, Alışveriş merkezi, otel, havalimanı, kongre merkezi ve hizmet sektöründe benzer poziyonda en az 2 yıl görev yapmış, Tercihen askerliğini yapmış,  Esnek ve vardiyalı çalışma saatlerine uyum gösterebilecek.

  Sektör: Ulaşım, Turizm, Sosyal Servisler, Otomotiv, Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Vale, Şoför, Otopark Görevlisi, Makam Şoförü, Görevli, Eleman

 • İş Açıklaması - Yönetim Kurulu Başkanı Makam Şoförlüğü, - Şirket Şoförlüğü,

  Aranan Nitelikler     En az Lise Mezunu, Diksiyonu düzgün, Yeşiköy ve çevre mahallelerinde ikamet eden, Sigara kullanmayan, Askerlik hizmetini tamamlamış, En az B sınıfı ehliyetli,  Tercihen SRC ve Psikoteknik belgeli, Binek ve ticari, normal ve ttomatik vites araç kullanabilen,

  Sektör: Diğer

  Pozisyon: Şoför, Makam Şoförü

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz uluslararası bir holdingte, Yönetim Kurulu Başkanlığı bünyesinde görevlendirilmek üzere ''Makam Şoförü'' aramaktayız. Bağlı olunan yöneticinin planlı ve güvenli bir şekilde ulaşımının sağlanması, Bağlı olunan yöneticinin özel işlerine destek olunması,(Kuru temizleme, vb.) Gerektiğinde ofis işlerine destek verilmesi.

  Aranan Nitelikler En az lise tercihen lisans mezunu, Min 4 yıl makam şoförlüğü tecrübesi bulunan, Tercihen SRC-Psikoteknik belgelere sahip, Temsil yetkinliği güçlü, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Dış görünümüne önem veren, Dinamik, dakik, titiz, güvenilir, sorumluluk sahibi.         "HAPPY İnsan Kaynakları, Eğitim ve Danışmanlık Ltd. Şti." Türkiye İş Kurumu' nun 728 numaralı izin belgesi ile faaliyetlerini sürdürmektedir. "

  Sektör: Holding

  Pozisyon: Makam Şoförü

 • Sibay Araç Park ve Turizm Hizmetleri İzmir, Bursa, İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması İstanbul ‘da mevcut olan Zincirlikuyu(Zorlu Center), Etiler ( Nispetiye On ) , Memorial Hastanesi ( Şişli ve Harici Şubeleri ) ,  Başakşehir(Mall Of İstanbul), Gayrettepe(Astoria), Bakırköy(Capacity), Halkalı(Arenapark AVM-Star City), Atatürk Havalimanı, Emirgan(Sakıp Sabancı Müzesi), Nişantaşı(Maçka Residences), Ataşehir, Üsküdar, Esenyurt(Torium),  Bahçeşehir ve Kadıköy, Bursa(Korupark AVM, Endülüs Park AVM) ve  İzmir'deki alışveriş merkezi şubelerimizde ( Forum Bornova AVM - Point Bornova AVM - Egepark AVM ) görev alacak,kariyer hedefleyen; "Bay-Bayan Vale ve Transfer Şoförleri" alınacaktır.  

  Aranan Nitelikler 43 yaşını aşmamış, En az lise ve dengi okul mezunu, Dış görünüşüne önem veren, dinamik, İletişim yönü güçlü ve güler yüzlü, Tercihen sigara kullanmayan, Tercihen yabancı dil bilgisi olan(transfer şoförü), En az 5 yıldır her türlü aracı aktif olarak kullanabilen, Sürücü ehliyetine ve SRC belgesine sahip(transfer şoförü), Alışveriş merkezi, otel, havalimanı, kongre merkezi ve hizmet sektöründe benzer poziyonda en az 2 yıl görev yapmış, Makam kurallarını bilen, Tercihen askerliğini yapmış,  Esnek ve vardiyalı çalışma saatlerine uyum gösterebilecek.

  Sektör: Ulaşım, Turizm, Sosyal Servisler, Otomotiv, Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Vale, Şoför, Otopark Görevlisi, Makam Şoförü, Görevli, Eleman

 • İş Açıklaması Sektörün öncü firması olan şirketimizde çalıştırılmak üzere MAKAM ŞOFÖRÜ alınacaktır.  (Polis veya Asker emeklileri tercih sebebidir)

  Aranan Nitelikler Lise mezunu, 35 - 45 yaş arasında, Polis veya Asker emeklisi, Seyahat Engeli bulunmayan, Dış görünümüne ve kişisel bakımına önem gösteren, Bay,

  Sektör: Turizm

  Pozisyon: Makam Şoförü

 • Firma Adı Gizli İstanbul Avrupa 12 Temmuz 2016

  İş Açıklaması Sektörünün öncülerinden firmamızın Yönetim Kurulu Başkanı için görevlendirilecek Makam Şoförü aramaktayız.

  Aranan Nitelikler - Lise mezunu, - Diksiyonu düzgün, dış görünüşüne önem veren, - Referans verebilecek, - En az 10 yıllık ehliyeti ve sürücülük deneyimi olan, - Makam şoförlüğü tecrübesi bulunan, - Güvenli sürüş teknikleri konusunda bilgi sahibi, - İstanbul trafiğine hakim, yol güzergahlarını bilen, - Avrupa yakasında ikamet eden, - Askerlik hizmetini tamamlamış,

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Makam Şoförü

 • İş Açıklaması Firmamız bünyesinde görev alabilecek ve aşağıdaki niteliklere sahip ‘’ MAKAM ŞOFÖRÜ ‘’ arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu B sınıfı sürücü belgesine sahip Makam şoförlüğü pozisyonunda deneyimli ve en az 3 yıl Mercedes kullanım tecrübesi olan 30-50 yaş arası Dış görünüşüne önem veren, diksiyonu düzgün, güler yüzlü, sabırlı, iletişim becerisi güçlü Esnek çalışma saatlerine ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek Seyahat engeli olmayan Askerlik hizmetini tamamlamış Referans verebilecek Yaz aylarında İZMİR ÇEŞMEDE İKAMET EDEN veya EDEBİLECEK OLAN.

  Sektör: Otomotiv, İmalat

  Pozisyon: Şoför, Makam Şoförü

 • Firma Adı Gizli İstanbul Avrupa 9 Temmuz 2016

  İş Açıklaması EN AZ 5 YILLIK ÜST DÜZEY MAKAM ŞOFÖRLÜĞÜ TECRÜBESİ OLAN TERCİHEN SİGARA KULLANMAYAN VE AVRUPA YAKASINDA OTURAN MAKAM ŞOFÖRÜ ARANMAKTADIR.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Makam Şoförü

İş Habercisi - Makam Şoförü İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?