Makam Şoförü İş İlanları

Hepsini Temizle
Makam Şoförü
 • İş AçıklamasıDanışmanlığını yapmakta olduğumuz Türkiye'nin önde gelen yabancı ortaklı sigorta şirketinde görevlendirilmek üzere ''Üst Düzey Makam Şoförü'' aramaktayız.

  Aranan Nitelikler-En az lise mezunu ve İngilizce bilen, -Tercihen Avrupa yakasında ikamet eden, -En az 3 yıllık makam şoförlüğü deneyimine sahip, -Üst düzey yönetici makamına uygun bir şekilde dikkatli, titiz ve sorumluluk sahibi, diksiyonu düzgün ve dış görünümüne özen gösteren, -Güvenli sürüş teknikleri konusunda kendisini geliştirmiş, şehir trafiği ve güzergahlarına hakim, -Esnek çalışma saatlerine uyumlu ve gerektiğinde şehir dışı seyahat edebilen.

  Sektör: Sigortacılık

  Pozisyon: Makam Şoförü

 • Firma Adı Gizliİzmir 26 Şubat 2017

  İş Açıklaması30 - 35 yaşlarında Lise mezunu Özel Şoförlük, Makam Şoförlüğü konusuna tecrübeli, izmir' de ikamet eden ve İzmir' i bilen Referans verebilecek, Erkek makam şoförü

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Makam Şoförü

 • Gamı Giyim Carter s Oshkoshİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıNesilden nesile güvenle… Tüm dünyada en çok bilinen, en güvenilir, en kaliteli, Amerika’nın 1 numaralı çocuk giyim markası Carter"s | OshKosh sizleri bizimle çalışmaya davet ediyor. Sizlerde bizim gibi Carter"s | OshKosh’un saygın ve değerli bir üyesi olmak ve bizimle birlikte bu aile içerisinde yer almak istiyorsanız.

  Aranan Nitelikler40 yaş ve üzeri, En az lise mezunu, Minimum 5 yıl makam şoförlüğü deneyimi olan, Levent, Mecidiyeköy bölgesine ulaşım problemi olmayan, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, İstanbul şehir trafiğine ve güzergahlarına hakim, Seyahat engeli olmayan, Dış görünümüne ve kişisel bakımına önem veren, Dinamik, titiz, sorumluluk sahibi, Dürüst ve güvenilir, Sigara kullanmayan, Firma sahibinin ailesinin iş ve özel hayatı ile ilgili tüm transferlerini gerçekleştirecek, "Makam Şoförü" aranmaktadır.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Makam Şoförü, Şoför

 • İş AçıklamasıFirmamız bünyesinde görev alabilecek ve aşağıdaki niteliklere sahip ‘’ MAKAM ŞOFÖRÜ ‘’ arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu B sınıfı sürücü belgesine sahip Makam şoförlüğü pozisyonunda deneyimli ve en az 5 yıl Mercedes kullanım tecrübesi olan 35-50 yaş arası Dış görünüşüne önem veren, diksiyonu düzgün, güler yüzlü, sabırlı, iletişim becerisi güçlü Esnek çalışma saatlerine ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek Seyahat engeli olmayan Askerlik hizmetini tamamlamış Referans verebilecek Yaz aylarında İZMİR ÇEŞMEDE İKAMET EDEN veya EDEBİLECEK OLAN.

  Sektör: Diğer

  Pozisyon: Şoför, Makam Şoförü

 • Güres Group A.Ş.İzmir, Manisa 25 Şubat 2017

  İş AçıklamasıYönetim kurulu için özel şoförlük görevini yerine getirecektir.

  Aranan NiteliklerMakam Şoförlüğünde ; En az 5 yıl deneyimi olan, Şehirlerarası trafikte ve lüks araç kullanımında tecrübe sahibi, Diksiyonu düzgün, prezantabl, kişilik sahibi, Kişisel bakımına özen gösteren, Sigara kullanmayan, İzmir ilinde ikamet eden, (Alsancak - Balçova istikametinde) Askerlik görevini tamamlamış, 25-40 yaş arası esnek çalışma saatlerine uyum sağlayacak , Bay adaylar değerlendirilecektir.

  Sektör: Gıda, Yumurtacılık/Tavukçuluk, Diğer

  Pozisyon: Makam Şoförü

 • İş AçıklamasıSektörün önde gelen kuruluşları arasında yer alan Grubumuzun "Üst Yönetim Makam Şoförlüğünü" yapacak adayların aşağıdaki nitelikleri taşıması beklenmektedir.  

  Aranan Nitelikler**İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, **40 – 50 yaş aralığında , **İstanbul’un ulaşım ağını çok iyi bilen, **Makam ve aile şoförü pozisyonunda 10 yıl deneyimli, **Sigara kullanmayan, **B sınıfı, tercihen E sınıfı ehliyet sahibi, **Düz, otomatik her türlü araç kullanımında deneyimi olan, Adayların başvuruları değerlendirilecektir.

  Sektör: Gemi/Yat/Tersane

  Pozisyon: Makam Şoförü, Şoför

 • SY HUKUK DANIŞMANLIKİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıŞOFÖR -AYRICA MÜSTAKİL OFİSİN BAHÇE VE ÇEVRE DÜZENİNDEN SORUMLU OLACAK

  Aranan Nitelikler- Tercihen yakın çevrede ikamet eden, - 30-45 yaş aralığında, - Daha önce şöforlük tecrübesi olan, - Bahçe bakım ve temizliğini üstlenecek, - Ehliyetli ve aktif araç kullanabilen, - Görünümüne önem gösteren, - Güleryüzlü, insan ilişkilerinde saygılı, - Takım çalışmasına yatkın, - REFERANS VEREBİLECEK ŞÖFOR ARAMAKTAYIZ.

  Sektör: Hukuk

  Pozisyon: Şoför, Makam Şoförü

 • Ahes İnşaat Ticaret ve Sanayiİstanbul Anadolu 15 Şubat 2017

  İş AçıklamasıOtomatik - vitesli lüks sınıfı(porsche,mercedes,cadillac) araba kullanabilen İstanbul Yollarını iyi derecede bilen Askerliğini yapmış Yoğun mesai yapabilecek Uzun yol tecrübesi olan Diksiyonu düzgün Benzer pozisyonda tecrübeli Anadolu yakasında ikamet eden 25-35 yaş arasında

  Aranan Nitelikler

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Makam Şoförü

 • Denge Elektronikİstanbul Avrupa 19 Şubat 2017

  İş AçıklamasıFirmamızda operasyon departmanında görev alacak, Kiralama ve satış sevkiyatlarının gerçekleştirilmesini sağlayacak takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu (Tercihen Meslek Liselerinin Elektrik/Elektrik-Elektronik bölümleri), Takım çalışmasına yatkın, YOĞUN ve ESNEK SAATLERDEKİ çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Yurtiçi seyahat engeli olmayan, E Sınıfı ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik görevini yerine getirmiş olan, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden (Tercihen Okmeydanı, Şişli civarında)

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Şoför, Makam Şoförü

 • KANÇUL İNŞAATİstanbul Avrupa 4 Şubat 2017

  İş AçıklamasıFirmamızda çalışacak makam şoförü aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerTercihen en az lise mezunu,B sürücü ehliyeti ve tercihen en az 7 yıl şoförlük deneyimine sahip,Şehirlerarası yol deneyimi ve İstanbul şehir trafiğine/güzergahlarına hakim,Ekip çalışmasına yatkın,Esnek çalışma saatleri ile birlikte yoğun iş temposunda çalışabilecek, İletişimi kuvvetli, iş takibi yapabilen,Kişisel bakımına özen gösteren, titiz ve güvenilir,Avrupa yakası HALKALI ve civarıda yakın oturan,25-45 yaş arasında askerliğini tamamlamış BAY personel alınacaktır.

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Makam Şoförü

 • İş AçıklamasıLise mezunu En az 5 yıllık makam şoförlüğünde tecrübeli Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Dinamik, dakik, titiz, sorumluluk sahibi ve güvenilir, Seyahat engeli olmayan Diksiyonu düzgün, Kişisel bakımına özen gösteren, 40 yaşının üzerinde Evli Tercihen Etiler, Beşiktaş civarında ikamet eden

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Gemi/Yat/Tersane

  Pozisyon: Makam Şoförü

İş Habercisi - Makam Şoförü İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?

Şoför Nedir ?

Şoför kariyerinde otobüs hareket etmeden önce yolcuların kontrolünü sağlar, aracı trafik kurallarına uygun kullanır. Aracın bakımını yaptırır. Araçta görev yapan diğer kişilerin görev ve sorumluluklarını denetler. İş ilanları içerisinde gerek firma olarak gerekse şahıs olarak şoför ilanları yer almaktadır.