İş Sağlığı ve Güvenliği İş İlanları

 
Hepsini Temizle
İş Sağlığı ve Güvenliği
 • İş AçıklamasıHasta güvenliği ve memnuniyeti önceliğimiz olacak şekilde; İşitme cihazı uygulanması, Doğru iletişim şekli ile hasta ihtiyaç ve beklentilerine uygun satış hizmeti verilmesi, Hasta memnuniyeti ve devamlılığının benimsenmesi, İşitme merkezi satış hedeflerinin gerçekleştirilmesi.

  Aranan Nitelikler-Meslek Yüksek Okulları'nın Odyometri bölümünden mezun, -Tecrübeli - Tecrübesiz, -Seyhat engeli olmayan, B sınıfı sürücü ehliyete sahip - Bay - Bayan -Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış -MS Office programlarına hakim, "Odyometrist" aramaktayız.

  Sektör: İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: Odyometrist

 • İş AçıklamasıTEK OSGB nin firmalarında görevlendirilecek iş yeri hekimi alınacaktır.

  Aranan Nitelikler* İŞ YERİ HEKİMİ SERTİFİKALI * İŞ YERİ HEKİMİ GÖREVLERİ KONUSUNDA BİLGİLİ * POZİTİF, * İLETİŞİMİ GÜÇLÜ İŞ YERİ HEKİMİ ALINACAKTIR. MÜRACAAT : LEYLA TÜRKOĞLU - EĞİTİM VE İK MÜDÜRÜ

  Sektör: İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: İşyeri Hekimi

 • İş AçıklamasıDüzce'de bulunan firmamız için part-time çalışabilecek C veya B Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı ihtiyacımız bulunmaktadır.72 saatlik hizmet verilmesi gerekmektedir.

  Aranan Niteliklerİş güvenliği ile ilgili mevzuatlara uygun olarak gerekli çalışmaları yapmak, İş sağlığı ve güvenliği mevcut ve ilerde oluşabilecek durumlarla ilgili risk değerlendirmeleri yapmak, Önleyici çalışmaları yaparak kazanın olmadan önlenmesi ile ilgili gerekli eğitimleri vermek, planları yapmak, İş Güvenliği ile ilgili eğitimlerin plan ve organizasyonunu yapmak, İşyerinde yapılması gereken tüm periyodik bakım, kontrol ve ölçümleri planlamak, gerekli organizasyonu yapmak ve uygulanmasını sağlamak, 6331 Sayılı İSG Kanunu ve İş Güvenliği Uzmanlarının Görev, Yetki, Sorumluluk ve Eğitimleri Hakkındaki yönetmelik gereği diğer tüm görevleri yerine getirmek.

  Sektör: İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: İş Güvenliği Uzmanı

 • Soy yılmaz İş Güvenliğiİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıSOYYILMAZ OSGB bünyesinde MERKEZ' imizde görevlendirilmek üzere B ve C sınfı sertifika sahibi iş güvenliği uzmanları alınacaktır.

  Aranan NiteliklerTercihen İSTANBUL ANADOLU VE AVRUPA yakasında ikamet eden yada edebilecek, merkezimizde görevlendirilecek, Tam zamanlı yada part time çalışabilecek, iş güvenliği uzmanlığı sertifikasına sahip, İş sağlığı ve güvenliği mevzuatına hakim, MS Office programlarına hakim, Raporlama yapabilecek ve ilgili prosedürleri hazırlayabilecek, Konusunda yenilikleri takip edip uygulama konusunda hevesli

  Sektör: Danışmanlık, Hizmet / İşletme Servisi, İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: İş Güvenliği Uzmanı

 • İş Açıklamasıİkitelli Merkezli Ortak Sağlık Güvenlik Birimimizin, Beylikdüzü Şubesinde Tam zamanlı olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki kriterlere uygun çalışma arkadaşları arayışımız vardır; * Sorumlu olacağı merkezin tanıtımını ve performansını arttıracak çalışmalar yapmak. * Müşteri ziyaretleri gerçekleştirmek * Şirket stratejileri ve hedefleri doğrultusunda pazar payının arttırılmasını sağlamak, * Şirket içerisinde ilgili birimler ile koordineli çalışmak ve bilgi paylaşımını sağlamak, * Gerekli tüm raporları hazırlamak ve ilgili yöneticiler ile paylaşmak, * Firmalar ile kurumsal ilişkilerin düzenlenmesini sağlamak, * Verdiği tekliflerin ve görüşmelerin takibini yapmak.

  Aranan Nitelikler* Tercihen üniversite mezunu, * Diksiyonu düzgün, Prezantabl * Kurumsal satış konusunda tecrübeli, * Temsil ve satış kabiliyeti yüksek, takım çalışmasını seven, * Geniş müşteri portföyüne sahip * Tercihen iş sağlığı ve güvenliği konularına hakim, * MS Office programlarını etkin şekilde kullanabilen, * B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, * İnsan ilişkilerinde başarılı ve ikna kabiliyeti gelişmiş. * Müşteri memnuniyetine önem veren, * İşinde takipçi, düzenli, hızlı ve dikkatli, Niteliklerine sahip, Bayan ekip arkadaşı aranmaktadır.

  Sektör: İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • İş Açıklamasıİş Sağlığı ve Güvenliği alanında hizmet veren firmamız bünyesinde, A/B Sınıfı İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI sertifikasına sahip ve/veya ilgili bölümlerden mezun; şube OSGB süreçlerinde görevlendirilmek üzere, istenen niteliklere uygun “Sorumlu Müdür” aranmaktadır. Görev Tanımı Üst yönetim tarafından bildirilen talimatlar doğrultusunda şirket politikasına uyfun hareket etmek, Kanun ve Yönetmeliklerin güncel takibini sağlamak, İnsan Kaynakları ile koordineli çalışmak, Ofis içi idari işleri yürütmek, İç ve dış yazışmaları gerçekleştirmek, Raporlama yapmak, Görev gereği kullanması gereken tüm tablo, liste ve belgenin güncelliğini ve sürdürülebilirliğini sağlamak, Şube dokümantasyonunun sorumlusu olmak, Mevcut şirket portvoyünü arttırmak, Hizmet verilen firmalarla ilişkileri sağlamak ve memnuniyeti arttırmak.

  Aranan NiteliklerA veya b Sınıfı İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI belgesine sahip, Aktif araç kullanabilen, Sektörede en az 2- 3 yıl deneyimi olan, Ortak Sağlık Güvenlik Birimi yönetimi hakkında fikir sahibi, Disiplinli ve zamanı yönetebilen, Temsil yeteneği güçlü, İkna kabiliyeti yüksek, İletişim gücü kuvvetli, presentabl, Raporlama yapabilecek düzeyde MS Office programlarına hakim, İş ve sonuç odaklı çalışabilecek, Takım çalışmasına yatkın. Saha organizasyonu yapabilen.

  Sektör: İş Sağlığı ve Güvenliği, Diğer, Danışmanlık

  Pozisyon: Müdür

 • İş AçıklamasıPazarlama alanında çalışacak takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan NiteliklerSatış konusunda tecrübeli,dış görünümüne önem veren ,insan ilişkilerinde başarılı,planlama ve problem çözme yeteneklerine sahip,kararlı,başarı odaklı,ekip çalışmasına yatkın,temel düzeyde bilgisayar bilgisine sahip,B sınıfı ehliyet sahibi aktif araç kullanabilen .

  Sektör: Danışmanlık, İş Sağlığı ve Güvenliği, Mühendislik

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • İş Açıklamasıİş güvenliği ile ilgili mevzuatlara uygun olarak sorumlusu bulunduğu projelerde gerekli çalışmaların yapılmasının sağlanması, İşyerinde yapılan çalışmalar ile ilgili tasarım, makine ve techizatların durumu, bakımı ve seçimi ile; işin plânlanması, uygulanması ve raporlanması, Risk analizleri yapılarak; tehlikeli faaliyet ve davranışlara müdahale edilmesi ve gerekli tedbirlerin alınmasının sağlanması, İşyerinde iş sağlığı ve güvenliği yönünden yapılması gereken periyodik bakımların plânlanması ve uygulamada gerekli kontrollerin yapılması, İşyerinde kaza, yangın veya patlamaların önlenmesi için mevzuata uygun çalışmalar yapılması ve gerekli kontrollerin gerçekleştirilmesi İş sağlığı ve güvenliği eğitimlerinin ilgili mevzuatlara uygun olarak plânlanması ve uygulanmas

  Aranan NiteliklerFİKİR OSGB'de çalışmak üzere B sınıfı ''İş Güvenliği Uzmanı'' ekip arkadaşları aramaktayız. Mevzuat, yönetmelik ve kanunları aktif takip eden ve ilgi duyan ve hakim olan, MS Ofis programlarını iyi seviyede kullanabilen, İletişim becerileri yüksek uyumlu çalışan, İnsan ilişkilerinde başarılı, güler yüzlü, hızlı ve doğru karar verme yetisine sahip, Analitik bakış açısına ve hızlı problem çözme yeteneğine sahip, Disiplinli, sistemli ve raporlu çalışmayı benimseyen, İş güvenliği konusunda gerekli eğitimleri verebilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Dış görünüşüne önem veren, Aktif araç kullanabilen, Bay ve Bayan B sınıfı İSG uzmanları aramaktayız.

  Sektör: İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: İş Güvenliği Uzmanı

 • İş AçıklamasıŞantiyede olabilecek iş kazalarının raporlarını tutmak, Şantiye içerisinde olabilecek iş kazalarında gerekli yerlere gerekli bilgileri vermek ve kayıtlarını tutmak, Şantiye içi eğitim ihtiyacını belirlemek ve amirine raporlamak, İSG ve ÇYS konusunda gerekli çalışmaları yapmayan personel veya taşeronu belirlemek; fotoğraflamak, uyarmak, İSG ve ÇYS uygunsuzluk formlarını düzenlemek, Koruyucu malzeme ve ekipman kullanmayanları belirlemek, fotoğraflamak, uyarmak ve İSG uygunsuzluk formunu düzenlemek, Şantiyelerdeki işçi sağlığı, iş güvenliği ve çevre ile ilgili düzeni ve disiplini sağlamak, Şantiyedeki tüm çalışanların sağlığı ve güvenliği ile ilgili önlemlerin alınmasını sağlamak, Günlük şantiye içi kontrolleri yaparak iş kazalarının olmamasını sağlamak, İSG Kurulu toplantılarına liderlik yapmak,

  Aranan Nitelikler2013 yılında kurulan şirketimizin gelişen organizasyonu için, NEF projelerinde görevlendirilmek ve tam zamanlı İş Sağlığı ve Güvenliği hizmetini gerçekleştirmek üzere, aşağıdaki özelliklerde takım arkadaşları aramaktayız. Muğla-Bodrum Nef şantiyesinde çalışacak 20-35 yaş aralığında Bakanlık onaylı A,B ve C Sınıfı İSG uzmanı sertifikasına sahip veya MYO'ların İş Sağlığı ve Güvenliği Teknikerliği ya da İlgili Bölümlerinden Mezun Tekniker Takım Çalışmasına Yatkın, uyumlu, raporlama yapabilen İyi Derecede Bilgisayar Kullanabilen Tercihen askerlik Hizmetini Tamamlamış Tercihen en az 6 aylık tecrübesi olan veya tecrübesiz Liderlik vasıfları olan, İyi iletişim kurabilme yeteneğine sahip Takım arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: İş Güvenliği Uzmanı, Tekniker

 • İş AçıklamasıPOLATLI DA BULUNAN ORTAK SAĞLIK GÜVENLİK BİRİMİMİZDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE A - B - C SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLARI ARANMAKTADIR. ANKARA DAN POLATLIYA SERVİS İMKANI BULUNMAKTADIR. BAŞVURACAK UZMANLARIN EHLİYET SAHİBİ OLMASI VE AKTİF ARAÇ KULLANMASI ÖNEM ARZ ETMEKTEDİR.

  Aranan NiteliklerA / B / C SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLIĞI BELGESİNE SAHİP AKTİF OLARAK ARAÇ KULLANABİLEN TERCİHEN İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ ALANINDA TECRÜBELİ FİRMAYI TEMSİL EDEBİLECEK VE ÖZVERİLİ OLARAK ÇALIŞABİLECEK SEYAHAT ENGELİ OLMAYAN

  Sektör: İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: İş Güvenliği Uzmanı

 • İş AçıklamasıOSGB departmanımızın saha satışı kısmında görev yapacak, tecrübeli satış personelleri alınacaktır.

  Aranan NiteliklerTercihen OSGB Tecrübesi Olan veya müşteri portföyüne sahip İş Güvenliğini Bilen, Satış Konusunda Tecrübeli, Diksiyonu Düzgün, İletişimi Güçlü Satış Personelleri Alınacaktır.

  Sektör: İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıTesis içi ve dışında İSG (İŞ HİJYENİ) ölçümleri yapacak İlgili metotları okuyup , yorumlayabilecek Ölçümle ilgili cihazların korunmasından ve bakımından sorumlu olacak , İlgili akreditasyon denetlemelerine katılabilecek, Teknik mevzuata hakim olacak.

  Aranan NiteliklerMühendislik, Fen, Veterinerlik, Su Ürünleri fakültelerinden, Çevre Sağlığı , Çevre Koruma, Çevre Meslek Yüksek Okulundan yada Lise/ Teknik Lise Çevre, Kimya, Gıda, Sağlık, Makina, Elektrik/Elektronik Bölümlerinden mezun durumda olmak, Esnek mesai saatlerine uyum sağlayabiliyor olmak , Ofis programlarına hakim, Aktif araç kullanabilen , Askerlik görevini tamamlamış BAY adaylar

  Sektör: Mühendislik, İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: Tekniker

 • İş Açıklaması"Martı Kurumsal Hizmetler ve Özel İstihdam Bürosu” İŞKUR’dan 638 numaralı izin belgesi ile lisanslı olarak faaliyet gösteren, işverenlerle iş arayanları aynı platformda bir araya getiren aracı bir kurumdur. Martı Kurumsal Hizmetler olarak; İnsan Kaynakları Seçme Yerleştirme alanında profesyonel kadromuzla, güncel mülakat tekniklerini ve kişilik envanterlerini uygulayarak, müşteri firmalarımızın talep ettiği tüm mavi yaka ve beyaz yaka pozisyonlarıyla birlikte, dönemsel ve/veya proje bazlı iş gücünün istihdam edilmesine yönelik hizmet vermekteyiz. İzmir'de danışmanlığını yapmakta olduğumuz Ortak Sağlık Güvenlik Biriminde tam zamanlı çalışmak üzere "İŞYERİ HEKİMİ" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Niteliklerİşyeri hekimliği belgesine sahip, İş yerinde işin yürütülmesi nedeniyle oluşacak tehlikeleri öngörüp gerekli önlemlerin alınması konusunda iş güvenliği uzmanı ile ortak çalışabilecek, İş sağlığı ve güvenliği mevzuatına uygun olarak iş yerinde gerekli çalışmaların yürütülmesini sağlayacak, Ekip çalışmasına yatkın, iletişim becerisi kuvvetli, MS Office uygulamalarına hakim, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olan, B Sınıfı ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, İzmir'de ikamet eden.

  Sektör: Sağlık/Hastane, İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: Doktor/Hekim, Müdür, Sorumlu, Denetçi

 • İşte Hayat Osgbİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Aydın, İzmir, Kocaeli, Manisa, Tekirdağ 18 Şubat 2017

  İş Açıklaması  Firmamızın İSTANBUL MERKEZ ve MANİSA ŞUBE'sinde görevlendirilecek, çalışma ve sosyal güvenlik bakanlığı onaylı, geçerli bir işyeri hekimliği sertifikasına sahip olan , tam zamanlı  ve kısmi zamanlı olarak çalışabilecek  İŞYERİ HEKİMLERİ aramaktayız.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: Doktor/Hekim

 • İş AçıklamasıA tipi akredite muayen kuruluşu olan ÖYS Teknik Muayene şirketinde görevlendirilmek üzere Elektrik Mühendisi ve Makine Mühendisi aranmaktadır. Elektrik Mühensisi için Topraklama ölçümü, Elektrik İç tesisat kontrolü, Paratoner Ölçümü yapabilecek tecrübeli takım arkadaşı aramaktayız.

  Aranan NiteliklerSeyahat engeli olmayan , Ehliyetli Topraklama ve elektrik İç tesisat yetki belgesi olan Test, periyodik kontrol ve raporlama yapabilecek Kocaeli'nde ikamet edecek

  Sektör: İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: Mühendis

 • Uzmaniş Osgbİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 18 Şubat 2017

  İş Açıklamasıİş sağlığı ve güvenliği alanında çalışan Sektörün öncü kuruluşlarından Uzmaniş OSGB bünyesinde İstanbul Altunizade, Etiler ve Bahçelievler’de bulunan Hastane ve Estetik merkezlerinde görevlendirilmek üzere, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden A yada B sınıfı sertifikalı, En az 1 yıl tecrübeli BAYAN İş Güvenliği Uzmanları alınacaktır.

  Aranan NiteliklerÇSGB tarafından geçerli "A yada B Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı" sertifikasına sahibi olmak · En az 1 yıl iş güvenliği konusunda tecrübe sahibi olmak · İstanbul Avrupa bölgesinde ikamet etmek · Proje takibi yapabilecek nitelikte olmak . İsg uygulamarına ve eğitim verme becerisi sahip olmak · Aktif olarak araç kullanabilmek ve B sınıfı ehliyet sahibi olmak · Microsoft Office programlarının iyi derecede kullanıyor olmak · İyi bir iş takip ve dokümantasyon becerisine sahip olmak · Takım çalışmalarına adapte olabilecek nitelikte olmak · Eğitim ve insan iletişiminde başarılı olmak · En az orta düzeyde İngilizce konuşma ve yazma bilgisine sahip olmak

  Sektör: İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: İş Güvenliği Uzmanı

 • İş Açıklamasıİş sağlığı ve güvenliği alanında çalışan Sektörün öncü kuruluşlarından Uzmaniş OSGB bünyesinde İstanbul Avrupa Yakasıda çeşitli firmalarda görevlendirilmek üzere, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden A yada B sınıfı sertifikalı, En az 1 yıl tecrübeli İş Güvenliği Uzmanları alınacaktır.

  Aranan NiteliklerÇSGB tarafından geçerli "A yada B Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı" sertifikasına sahibi olmak · En az 1 yıl iş güvenliği konusunda tecrübe sahibi olmak · İstanbul Avrupa bölgesinde ikamet etmek · Proje takibi yapabilecek nitelikte olmak . İsg uygulamarına ve eğitim verme becerisi sahip olmak · Aktif olarak araç kullanabilmek ve B sınıfı ehliyet sahibi olmak · Microsoft Office programlarının iyi derecede kullanıyor olmak · İyi bir iş takip ve dokümantasyon becerisine sahip olmak · Erkek adaylar için Askerlik görevini tamamlamış olmak · Takım çalışmalarına adapte olabilecek nitelikte olmak · Eğitim ve insan iletişiminde başarılı olmak · En az orta düzeyde İngilizce konuşma ve yazma bilgisine sahip olmak

  Sektör: İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: İş Güvenliği Uzmanı

 • Uzmaniş Osgbİstanbul Avrupa 18 Şubat 2017

  İş Açıklamasıİş sağlığı ve güvenliği alanında çalışan Sektörün öncü kuruluşlarından Uzmaniş OSGB bünyesinde tam zamanlı olarak KABATAŞTA inşaat projesinde görevlendirilmek üzere, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden C sınıfı sertifikalı, En az 1 yıl inşaat tecrübesi olan İş Güvenliği Uzmanları alınacaktır.

  Aranan NiteliklerÇSGB tarafından geçerli "C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı" sertifikasına sahibi olmak · En az 1 yıl iş güvenliği konusunda tecrübe sahibi olmak · İstanbul Avrupa bölgesinde ikamet etmek · Proje takibi yapabilecek nitelikte olmak . İsg uygulamarına ve eğitim verme becerisi sahip olmak · Aktif olarak araç kullanabilmek ve B sınıfı ehliyet sahibi olmak · Microsoft Office programlarının iyi derecede kullanıyor olmak · İyi bir iş takip ve dokümantasyon becerisine sahip olmak · Erkek adaylar için Askerlik görevini tamamlamış olmak · Takım çalışmalarına adapte olabilecek nitelikte olmak · Eğitim ve insan iletişiminde başarılı olmak · En az orta düzeyde İngilizce konuşma ve yazma bilgisine sahip olmak

  Sektör: İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: İş Güvenliği Uzmanı

 • İş AçıklamasıA SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI ALINACAKTIR.

  Aranan NiteliklerTEK OSGB nin hizmet verdiği firmalarda görevlendirilecek, tam zamanlı iş güvenliği uzmanı alınacaktır.

  Sektör: İş Sağlığı ve Güvenliği, Eğitim, Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Uzman, Eleman

 • İmsan ElektrikGaziantep, Tüm Türkiye 17 Şubat 2017

  İş AçıklamasıGAZİANTEP ICONOVA - Şantiyemiz için ISG UZMANI

  Aranan Niteliklerİnşaat sektöründe deneyimi olan, En az 5 yıl profesyonel mesleki deneyimi, En az 3 yıl şantiye saha deneyimi olan, Erkek adaylar için Askerlik görevini tamamlamış, B sınıfı sürücü belgesi olan, Tercihen Gaziantep' de ikamet eden, C sınıfı ISG Uzmanı aranıyor.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, İnşaat, İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: İş Güvenliği Uzmanı

 • İş Açıklamasıİlkyardım eğitimleri konusunda İstanbul Anadolu Yakasında faaliyet gösteren Statework İstanbul İlkyardım Eğitim Merkezimiz için İlkyardım Eğitmen Sertifikası' na sahip, Aktif eğitim verebilecek, Tam zamanlı ve Mesul Müdürlük yapabilecek, Eğitim sonrası yapılacak olan sınavlarda, eğitim merkezimiz adına sınav gözetmeni olarak görev alabilecek, Sağlık İl Müdürlüğü ile ilgili koordinasyonu sağlayacak. İlgili dokümantasyon çalışmalarının yapılması ve arşivlenmesi sağlayacak İlkyardım Eğitmeni alınacaktır.

  Aranan Niteliklerİlk yardım Yönetmeliği (Resmi Gazete Tarih ve Sayısı:29.07.2015/29429) kapsamında, Sağlık Bakanlığı onaylı İLK YARDIM EĞİTMENİ YETKİ BELGESİNE sahip olan. En az 1 yıl benzer pozisyonlarda görev almış olan, MS Ofis Programlarını ileri düzeyde kullanabilen, Yetişkin eğitim teknikleri konusunda bilgi ve deneyim sahibi olan, İletişim ve koordinasyon yeteneğine sahip olan, Diksiyonu düzgün olan Tercihen Ataşehir ve çevresinde ikamet eden

  Sektör: İş Sağlığı ve Güvenliği, Eğitim, Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Eğitmen

 • İş Açıklaması· İş Sağlığı ve Güvenliği mevzuatına uygun olarak projede gerekli çalışmaların yapılmasının sağlanması, ·  Risk değerlendirme çalışmalarının planlanması, gerçekleştirilmesi ve raporlanması, ·  İşyerinde iş sağlığı ve güvenliği yönünden yapılması gereken periyodik bakımların plânlanması ve uygulamada gerekli kontrollerin yapılması, ·  İş Güvenliği eğitimlerinin ilgili mevzuata uygun olarak planlaması ve uygulanması ·  İş Sağlığı ve Güvenliği Mevzuatı çerçevesinde dokümantasyon takibi ve arşivlemenin gerçekleştirilmesi.

  Aranan Niteliklerİş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanlığı belgesine sahip (A, B, C Sınıflarında) İş Sağlığı ve Güvenliği mevzuatına hâkim, Raporlama, dokümantasyon, arşivleme konusunda yetkin, Tercihen Mühendislik Fakültesi Mezunu, Tercihen en az 1 yıl şantiye ve saha çalışmalarında tecrübeli, Tercihen ISO 9001 ve OHSAS 18001 Yönetim Sistemi Dokümantasyonu konusunda bilgili ve tecrübeli, Etkin iletişim becerisi ve temsil yeteneğine sahip, Düzeltici ve önleyici faaliyet çalışmalarını yapabilecek ve raporlayacak, Detaylara önem veren, dikkatli, disiplinli, iş takibi, raporlama becerilerine sahip Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak, MS Ofis programlarını temel seviyede kullanabilen,

  Sektör: İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: İş Güvenliği Uzmanı

 • NOKTA OSGB YALOVAİstanbul Anadolu, Bursa, Kocaeli, Yalova 19 Şubat 2017

  İş AçıklamasıYalova, Bursa, Kocaeli, Sakarya ve İstanbul bölgesinde İş Güvenliği ve Sağlığı hizmeti veren ve sürekli büyüyen ekibimizde bizlerle beraber görev alacak takım arkadaşları arıyoruz. İş Sağlığı ve İş Güvenliği  ile ilgili yasal yükümlülüklerin takip, plan, prosedür ve talimatların hazırlanması ve süreçlerinin iyileştirilmesi, Çalışanlara ilgili mevzuata uygun olarak verilecek iş sağlığı ve güvenliği eğitimlerinin planlaması, eğitimlerin verilmesi ve sonuçlarının raporlanması, Risk analizlerinin yapılması, alınacak tedbirlerin planlanması ve uygulamanın takibinin yapılması. İş kazası ve meslek hastalıklarının önlenmesi ile ilgili çalışmaların planlanması ve yapılması için işyeri hekimi ile ortak çalışılması İş sağlığı ve güvenliği için gerekli periyodik kontrollerin ve ölçümlerin planlanması ve uygulamalarının takibi,

  Aranan NiteliklerÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından onaylı A/B/C sınıfı İGU sertifikası olan, İş sağlığı ve Güvenliği mevzuat ve yönetmeliklerine hakim, MS Office programlarını etkin kullanabilen, İnsan ilişkilerinde başarılı, sözlü ve yazılı iletişim becerileri kuvvetli olan,  Tam zamanlı/yarı zamanlı olarak çalışabilecek, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek Aktif araç kullanabilen Tercihen OHSAS 18001 Standardı uygulamaları hakkında bilgi sahibi İstanbul Anadolu yakası, Kocaeli ya da Yalova’da ikamet eden

  Sektör: İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: Mühendis, Uzman, Eleman, Sorumlu, Denetçi

 • ACAR OSGBİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 17 Şubat 2017

  İş AçıklamasıFirmalar içerisinde tüm işci ve iş güvenliği faaliyetlerini ulusal mevzuata uygun şekilde yürütecek ve geliştirecek, İş sağlığı ve güvenliği mevcut ve ilerde oluşabilecek durumlarla ilgili risk değerlendirmeleri yapabilecek, Konusu ile ilgili eğitim verebilecek.

  Aranan NiteliklerC sınıfı uzman iş güvenliği sertifika sahibi, Proje bazlı veya sürekli çalışabilecek (şantiye olabilir), Ekip çalışmasına yatkın, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Hedef odaklı çalışabilen, Karar alabilme yeteneği olan, Tercihen İngilizce bilen, Etkin iletişim becerisi ve temsil yeteneğine sahip, Problem çözücü ve sonuç odaklı, Analitik düşünce yapısına sahip, Disiplinli, sistemli ve raporlu çalışmayı benimseyen ACAR ÇEVRE SAĞLIK GÜVENLİK A.Ş. (OSGB) (www.acarosgb.com, www.acarosgb.com.tr) TETKO TEST TEKNİK KONTROL A.Ş (www.tetko.com.tr) TETKO AKADEMİ (www.tetkoakademi.com)

  Sektör: Belgelendirme/Marka/Patent, Mühendislik, İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: Denetçi, Mühendis, Sorumlu

 • İş Açıklaması  · İş Sağlığı ve Güvenliği mevzuatına uygun olarak projede gerekli çalışmaların yapılmasının sağlanması, ·  Risk değerlendirme çalışmalarının planlanması, gerçekleştirilmesi ve raporlanması, ·  İşyerinde iş sağlığı ve güvenliği yönünden yapılması gereken periyodik bakımların plânlanması ve uygulamada gerekli kontrollerin yapılması, ·  İş Güvenliği eğitimlerinin ilgili mevzuata uygun olarak planlaması ve uygulanması ·  İş Sağlığı ve Güvenliği Mevzuatı çerçevesinde dokümantasyon takibi ve arşivlemenin gerçekleştirilmesi. İzmir Aliağa Star Rafineri Projesinde İş Güvenliği hizmetinde görev alacak takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Niteliklerİş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanlığı belgesine sahip (A, B, C Sınıflarında) İş Sağlığı ve Güvenliği mevzuatına hâkim, Raporlama, dokümantasyon, arşivleme konusunda yetkin, Tercihen Mühendislik Fakültesi Mezunu, Tercihen en az 1 yıl şantiye ve saha çalışmalarında tecrübeli, Tercihen ISO 9001 ve OHSAS 18001 Yönetim Sistemi Dokümantasyonu konusunda bilgili ve tecrübeli, Etkin iletişim becerisi ve temsil yeteneğine sahip, Düzeltici ve önleyici faaliyet çalışmalarını yapabilecek ve raporlayacak, Detaylara önem veren, dikkatli, disiplinli, iş takibi, raporlama becerilerine sahip Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak, MS Ofis programlarını temel seviyede kullanabilen,

  Sektör: İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: İş Güvenliği Uzmanı

 • İş AçıklamasıDanışmanlığını yürüttüğümüz müşterimiz için "İSG / İş Sağlığı ve Güvenliği Müdürü" arıyoruz. İş sağlığı & güvenliği ve çevre faaliyetlerinin yönetilmesi, geliştirilmesi ve bu konuda Yönetimin Temsilcisi olarak görev alınması, İş sağlığı & güvenliği ve çevre faaliyetlerinin bölümlerarası koordinasyon ve haberleşmenin sağlanması, ISO 14001 ÇYS ve OHSAS 18001 sistemleri ile ilgili uygulamaların takibi ve yönetilmesi, Çalışanlara güvenli bir iş ortamının sağlanması, iş kazalarını analiz edilerek önleyici aksiyon planlarının oluşturulması, Yeni projelerin İSİGÇ kapsamında değerlendirilerek çalışanlar ve çevrenin korunması için önlemlerin alınması, İş sağlığı ve güvenliği konularında iç ve dış denetimlerinin, veri analizlerini ve performans raporlamalarının gerçekleştirilmesi, İşletme içersinde tüm işçi sağlığı ve iş güvenliği faaliyetlerini uluslararası standartlara ve ulusal mevzuata uygun şekilde yürütülmesi, İş sağlığı ve güvenliği açısından mevcut ve ileride oluşabilecek durumlarla ilgili, risk değerlendirmelerin yapılmasının sağlanması,

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun olmak tercih nedenidir, Endüstride, İSG alanında en az 7 yıl deneyimli, A veya B sınıfı sertifikasına sahip, Üretim sektöründe, bakım veya üretim deneyimi tercih nedenidir, İyi derecede İngilizce bilen, MS Ofis programlarını etkin kullanabilen, Yöneticilik becerileri gelişmiş, İşini sonuna kadar takip eden, sonuç odaklı, Dikkatli, sistemli analitik düşünme yeteneği gelişmiş, Takım çalışmasına yatkın, Planlama ve organizasyon yeteneği olan, Erkek adayların askerlik hizmetini tamamlamış olması gerekmektedir.

  Sektör: Otomotiv, İş Sağlığı ve Güvenliği, İmalat

  Pozisyon: Yönetmen, Yönetici/Yönetmen Yardımcısı, Yönetici, Müdür Yardımcısı, Müdür

 • SEKTÖR OSGBİstanbul Avrupa 13 Şubat 2017

  İş AçıklamasıİŞ AÇIKLAMASI İş Sağlığı ve Güvenliği, yasal bir zorunluluk değil, bir yaşam biçimidir... SEKTÖR OSGB olarak bu bilinçle yola çıktık. İşletme kültürümüz, değerlerimiz ve “NEDEN” lerimizle sektöre yeni bir soluk kazandırmayı amaçlıyoruz. Bu amacımız doğrultusunda; ileri görüşlü, SEKTÖR OSGB ekibinin bir parçası olmayı isteyen, iş sağlığı ve güvenliği sisteminin insanlardan oluştuğunu bilen ve bu sistemi geliştirmeye hevesli insanlar ve firmalarla çalışmayı seviyoruz. Müşterilerimize kaliteli hizmeti en uygun bedeller ile sunmaktan gurur duyuyoruz. Eğer siz de bizimle çalışmak istiyorsanız sizi tanımak isteriz.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Tıp Fakültelerinden mezun, Türk Tabipler Birliği veya ÇSGB onaylı 'İşyeri Hekimliği Sertifikası' sahibi, İş Sağlığı ve Güvenliği mevzuatına hakim Tam zamanlı İletişim, planlama, organizasyon, analiz ve problem saptama konularında güçlü, takım çalışmasına yatkın Kişisel hedefleri olan, İletişim becerisi yüksek MS Office uygulamalarına hakim, Çözüm ve sonuç odaklı çalışabilen Dinamik, güler yüzlü, müşteriyle ilgili Raporlama yapabilecek, Sürücü belgesi sahibi, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için)

  Sektör: İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: İşyeri Hekimi

 • Baran Ortak Sağlık Güvenlik Birimiİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 17 Şubat 2017

  İş AçıklamasıMobil Sağlık Hizmeti verdiğimiz İstanbul Bahçelievler' de bulunan ofisimizde görevlendirmek üzere sağlık hizmetleri alanında çalışacak deneyimli/deneyimsiz çalışma arkadaşları aramaktayız

  Aranan NiteliklerLise, MYO ve Üniversitelerin Sağlık Bölümlerinden Mezun, Kan alma konusunda deneyimli İletişim yeteneği kuvvetli, Dinamik ve takım çalışmasına yatkın, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek

  Sektör: İş Sağlığı ve Güvenliği, Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Sağlık Memuru, Hemşire

 • S&Q MartBursa 4 Şubat 2017

  İş AçıklamasıSOM Akademi Bursa OSGB bünyesinde; İSG hizmeti vermiş olduğumuz firmaların İş Yeri Hekimi hizmetlerinin verilmesi, Kayıtların, rapor ve formların düzenli tutulması.

  Aranan NiteliklerSOM Akademi Bursa OSGB şubemizde hizmet verdiğimiz iş yerlerinde görevlendirilmek üzere; Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı İş Yeri Hekimliği sertifikasına sahip, İş Sağlığı ve Güvenliği mevzuatına hakim, OSGB deneyimi veya geçmişi olan (tercih sebebidir), Microsoft Office yazılımlarını iyi kullanabilen, İnsan ilişkilerinde başarılı, sözlü ve yazılı iletişim becerileri kuvvetli, Atif araç kullanabilen (masrafının karşılanması halinde kendi aracı ile çalışabilen tercih sebebidir), Askerlik görevini tamamlamış bay, Bursa'da ikamet eden.

  Sektör: İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: İşyeri Hekimi

 • NOKTA OSGB YALOVAYalova, Kocaeli 7 Şubat 2017

  İş AçıklamasıYalova, Bursa, Kocaeli ve İstanbul bölgesinde Ortak Sağlık Güvenlik Birimi olarak hizmet verdiğimiz müşterilerimize Nokta İSG değerlerini benimseyerek; Rutin müşteri ziyaretleri yapacak, Müşteri ihtiyaçlarının analiz ederek ilişkilerin yönetilmesini sağlayacak Satış ve tahsilat hedeflerine ulaşmak için çalışmalar yapacak, Bölgede yeni bağlantılar kurarak müşteri portföyünün genişletilmesini sağlayacak, Gerçekleştirilen satışlarla ilgili düzenli rapor hazırlayıp, üstlerini bilgilendirecek Ekip arkadaşı arıyoruz,

  Aranan NiteliklerLise veya Üniversite mezunu, Tercihen hizmet sektöründe satış konusunda deneyimli, Satış odaklı düşünce yapısına sahip, ikna kabiliyeti yüksek, Takım çalışmasını seven ve etkin iletişim kurabilen, Dış görünümüne özen gösteren ve diksiyonu düzgün, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, MS Office programlarını (özellikle Excel) iyi derecede bilen, Yalova, Kocaeli bölgesinde ikamet eden veya edebilecek olan 

  Sektör: İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: Uzman, Temsilci, Sorumlu, Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi

İş Habercisi - İş Sağlığı ve Güvenliği İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?