Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

İş Sağlığı ve Güvenliği İş İlanları

 
Hepsini Temizle
İş Sağlığı ve Güvenliği
 • Üç Yıldız Ortak Sağlık Güvenlik Birimiİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 24 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıİŞ SAĞLIĞI GÜVENLİĞİ BÜNYESİNDE ÇALIŞMIŞ REFERANSI OLAN PORTFÖY SAHİBİ PAZARLAMA ELEMANI ARAYIŞIMIZ MEVCUTTUR.

  Aranan NiteliklerİŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ FİRMASINDA ÇALIŞMIŞ OLMAK PORTFÖY SAHİBİ OLMAK TECRÜBELİ VE DENEYİMLİ OLMAK

  Sektör: İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • İş AçıklamasıŞirketimiz Genel Merkezi'nde görevlendirilmek üzere, En az lise mezunu, Hedef kitle analizi ve buna bağlı pazarlama stratejilerini uygulayabilen, Gelen taleplerin değerlendirilmesini ve takibini yapabilen, İnsan ilişkilerinde güçlü,organizasyon yeteneği olan,analitik düşünebilen,araştırmacı bir yapıya sahip,takım çalışmasına yatkın olan, Etkin satış pazarlama stratejileri geliştirerek uygulayabilecek, Planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş, B sınıfı ehliyete sahip ve aktif olarak araç kullanabilen, "Satış Sorumlusu" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Niteliklerİstanbul – Anadolu yakasında ikamet eden, Şehirdışına çıkma engeli olmayan, Diksiyonu düzgün ve prezantabl, Analitik düşünme ve analiz yeteneği kuvvetli, Alanında deneyime sahip, Aktif araç kullanabilen, Adayların başvurularını bekliyoruz.

  Sektör: İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: Sorumlu

 • İş Açıklamasıİkitelli Merkezli Ortak Sağlık Güvenlik Birimimizde Tam zamanlı olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki kriterlere uygun çalışma arkadaşı arayışımız vardır; * Sorumlu olacağı merkezin tanıtımını ve performansını arttıracak çalışmalar yapmak. * Müşteri ziyaretleri gerçekleştirmek * Şirket stratejileri ve hedefleri doğrultusunda pazar payının arttırılmasını sağlamak, * Şirket içerisinde ilgili birimler ile koordineli çalışmak ve bilgi paylaşımını sağlamak, * Gerekli tüm raporları hazırlamak ve ilgili yöneticiler ile paylaşmak, * Firmalar ile kurumsal ilişkilerin düzenlenmesini sağlamak, * Verdiği tekliflerin ve görüşmelerin takibini yapmak.

  Aranan NiteliklerAşağıdaki niteliklere sahip "BAYAN" ekip arkadaşı aranmaktadır. * Tercihen üniversite mezunu, * Diksiyonu düzgün, Prezantabl * Kurumsal satış konusunda tecrübeli, * Temsil ve satış kabiliyeti yüksek, takım çalışmasını seven, * Geniş müşteri portföyüne sahip * Tercihen iş sağlığı ve güvenliği konularına hakim, * MS Office programlarını etkin şekilde kullanabilen, * B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, * İnsan ilişkilerinde başarılı ve ikna kabiliyeti gelişmiş. * Müşteri memnuniyetine önem veren, * İşinde takipçi, düzenli, hızlı ve dikkatli, * İşyerine ve işine sadık, özveri ile çalışacak.

  Sektör: Pazar / Piyasa Araştırma, İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • İş AçıklamasıFİRMA BÜNYESİNDE TAM ZAMANLI ÇALIŞACAK A-B-C SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI ARAYIŞIMIZ MEVCUTTUR. AVRUPA YAKASINDA BEYLİKDÜZÜ-ESENYURT-B.ÇEKMECE-AVCILAR-K.ÇEKMECE DE İKAMET ETMESİ ANADOLU YAKSINDA KARTAL-TUZLA-MALTEPE-PENDİK TARAFINDA İKAMET ETMESİ

  Aranan NiteliklerİNŞAAT TECRÜBELİ EVRAK KONUSUNDA BİLGİ SAHİBİ İNSAN İLİŞKİLERİ KUVVETLİ ÇALIŞMA ARKADAŞI ARAYIŞIMIZ MEVCUTTUR.

  Sektör: İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: İş Güvenliği Uzmanı

 • ACAR OSGBİstanbul Avrupa 24 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıAcar OSGB AŞ. 15 bin firmayı aşkın referansıyla 2004 yılından beri hizmet vermektedir. Uzun vadeli çalışma ortamında, kariyer ve meslek kazanma olanaklarının sunulduğu firmamıza yeni takım arkadaşı aranmaktadır. Görev Tanımı : - Mevcut müşterilerin aranması. - Günlük randevuların organize edilmesi. - Sözleşme ve tekliflerin düzenlenmesi ve takip edilmesi.

  Aranan NiteliklerSatış destek tecrübesine sahip; Ses tonu ve diksiyonu düzgün; İnsan ilişkilerine güvenen; İkna kabiliyeti olan; Sorumluluk sahibi; BAYAN Ofis araç ve programlarını hızlı kullanabilecek; Tercihen üniversite mezunu;

  Sektör: Belgelendirme/Marka/Patent, İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: Uzman Yard

 • İş Açıklaması6331 Sayılı İş sağlığı ve güvenliği kapsamında, Sağlık Bakanlığı tarafından yayınlanan az tehlikeli işlerde 20 kişiden 1 kişi, tehlikeli işlerde 15 kişiden 1 kişi ve çok tehlikeli işyerlerinde 10 kişiden 1 kişi ilk yardımcı bulundurma zorunluluğu vardır Bu kapsamda her sektörde(fabrika,inşaat vb.tüm sektör) özellikle kurumsal firmalarda hizmetin zorunluluğunu ve gerekliliğini anlatacak, Merkezimiz ve verdiğimiz hizmet hakkında ayrıntılı bilgileri verecek, Eğitim alacak firmaların personellerini organize ederek merkezimiz ile hizmet alacak firma arasında iletişimi kurabilecek, Yeni firma arayışını sağlayarak portföy artırımına ve iş geliştirmeye katkıda bulunacak takım arkadaşı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler-Lisans veya Ön Lisans mezunu (Pazarlama,Halkla ilişkiler vb.bölümler) -Özellikle hizmet sektöründe minimum 1 yıl pazarlama tecrübesi olan -Dış görünümüne özen gösteren , diksiyonu düzgün, -Aktif araç kullanabilen,(B sınıfı sürücü belgesine sahip) -Esnek çalışma saatlerine uyumlu,home ofis te çalışabilecek disipilinde olan, -25-35 yaş arasında bayan, -İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden,(Beylikdüzü,Avcılar,Büyükçekmece,K.Çekmece,Silivri tercih sebebidir.) -Maaş + prim sistemi ile çalışabilecek arkadaşlar.

  Sektör: Eğitim, İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: Uzman, Yönetici

 • İş AçıklamasıTEK OSGB nin 1- TUZLA şubesine bağlı firmalarda hizmet verecek, B sınfı iş güvenliği uzmanı alınacaktır. 2 - KARTAL Merkezimize bağlı Özel Bir hastanenin İş Güvenliği Uzmanı olarak görev yapacak toplamda 2 proje için 2 personel alınacaktır.

  Aranan Nitelikler* B Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı Sertifikası olan, * Mevzuat ve yönetmeliklere hakim * İnsan İlişkileri Güçlü * Pozitif * Anadolu yakasında ikamet eden

  Sektör: İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: İş Güvenliği Uzmanı

 • ACAR OSGBAnkara 23 Mayıs 2017

  İş Açıklamasıİş güvenliği uzmanı olarak danışmanlık hizmeti verdiğimiz firmalara "İşyeri Hekimi" olarak hizmet verilmesi.

  Aranan NiteliklerTıp Fakültesi mezunu ve İşyeri Hekimliği sertifikasına sahip, Tercihen İşyeri Hekimliği yapmış, müşteri memnuniyetini dikkate alan, İnsan ilişkilerinde başarılı, güler yüzlü, hızlı ve doğru karar verme yetisine sahip, Analitik bakış açısına ve hızlı problem çözme yeteneğine sahip,işini tam yapabilen Aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli ACAR OSGB de çalışmak üzere İşyeri Hekimi aramaktayız. ACAR ÇEVRE SAĞLIK GÜVENLİK A.Ş.(OSGB) (www.acarosgb.com, www.acarosgb.com.tr) TETKO TEST TEKNİK KONTROL A.Ş (www.tetko.com.tr)

  Sektör: İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: İşyeri Hekimi

 • İş AçıklamasıTEK OSGB Kartal Merkezimize bağlı firmalarımızda görev yapacak C SINIFI İş Güvenliği Uzmanı alınacaktır.

  Aranan Nitelikler* Mevzuat ve Yönetmeliklere Hakim * İletişim Güçlü, * Mevzuat ve Yönetmeliklere Hakim * Planlı ve Düzenli Çalıabilen C sınıfı İ Güvenlği Uzmanı alınacaktır.

  Sektör: İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: İş Güvenliği Uzmanı

 • İş AçıklamasıSürekli gelişmekte olan İş Sağlığı ve Güvenliği sektöründe Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı'ndan yetkili "Ortak Sağlık Güvenlik Birimi" olarak faaliyet gösteren firmamızda İşyeri Hekimi olarak çalışacak takım arkadaşları aranmaktadır. Kurulduğu günden beri sektörün doğru tarafında yer alan firmamız çalışma politikası gereği dağınık portföyle çalışmamaktadır.

  Aranan NiteliklerÇSGB tarafından geçerli İşyeri Hekimi sertifikasına sahip, İşyeri Hekimliği konusunda mevzuatı bilen, Takım çalışmasına yatkın, temsil yeteneği güçlü, İş Sağlığı ve Güvenliği konusunda tecrübeli veya kendini bu sektöre yakın hisseden, Tercihen aktif araç kullanabilen, İstanbul'u bilen, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden veya edebilecek olan, Ms Office programlarını kullanabilen, Planlı ve raporlama sistemiyle çalışan, Tam zamanlı veya yarı zamanlı olarak çalışabilecek,

  Sektör: Sağlık/Hastane, İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: İşyeri Hekimi, Doktor/Hekim

 • TETKO TEST TEKNİK KONTROLİstanbul Avrupa 23 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıTesis içi ve dışında İSG (İŞ HİJYENİ) ölçümleri yapacak İlgili metotları okuyup , yorumlayabilecek Ölçümle ilgili cihazların korunmasından ve bakımından sorumlu olacak , İlgili akreditasyon denetlemelerine katılabilecek, Teknik mevzuata hakim olacak.

  Aranan NiteliklerMühendislik, Fen, Veterinerlik, Su Ürünleri fakültelerinden, Çevre Sağlığı , Çevre Koruma, Çevre Meslek Yüksek Okulundan yada Lise/ Teknik Lise Çevre, Kimya, Gıda, Sağlık, Makina, Elektrik/Elektronik Bölümlerinden mezun durumda olmak, Esnek mesai saatlerine uyum sağlayabiliyor olmak , Ofis programlarına hakim, Aktif araç kullanabilen , Askerlik görevini tamamlamış BAY adaylar

  Sektör: Mühendislik, İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: Tekniker

 • İş AçıklamasıFirmamızın Dış Ticaret Departmanında çalışmak üzere aşağıdaki iş tanımına uygun Dış Ticaret /Ön muhasebe Sorumlusu aramaktayız.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, iyi derecede İngilizce bilen, Bay ve ya bayan Erkek adaylar için Askerlik ile ilişiği olmayan, Daha önce benzer pozisyonda görev almış, Dış ticaret mevzuatına hakim, gümrükçü, nakliyeci ve muhasebe işleyişini bilen, İnsan ilişkileri iyi, müşteri ilişkilerini bilen

  Sektör: İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: Müdür Yardımcısı, Müdür, Uzman, Uzman Yard, Sorumlu

 • EZEL OSGBİstanbul Anadolu 23 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıKadıköy Bağdat Caddesi üzerinde bulunan şantiyemize tam zamanlı A yada B sınıfı İş güvenliği uzmanı arayaşımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler- İnşaat sektöründe tecrübeli olmak - Anadolu Yakasında Oturmak

  Sektör: İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: İş Güvenliği Uzmanı

 • SENTEZ DENETİM ORTAK SAĞLIK GÜVENLİK BİRİMİİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 23 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı'ndan yetkili "Ortak Sağlık Güvenlik Birimi" olarak faaliyet gösteren firmamızda aşağıda ki niteliklere sahip İş Geliştirme Sorumlusu olarak çalışacak takım arkadaşları aranmaktadır. İş Sağlğı ve Güvenliği sektöründe tercihen deneyimli, Saha satışı konusunda deneyim sahibi, Tercihen portföy sahibi ve ya hızlı portföy oluşturabilecek, Yüksek prim sistemiyle çalışabilecek, Etkin iletişim ve sunum yeteneğine sahip, Temsil yeteneği güçlü, hedefleri yüksek, Kendine güvenen, girişken ve çevresine güven veren, İstanbul'da ikamet eden, Ms Office programlarını etkin kullanabilen, Planlı çalışan, raporlama sistemiyle çalışabilecek, ekip arkadaşları aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Sağlık/Hastane, Mühendislik, İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, İş Güvenliği Uzmanı

 • TETKO TEST TEKNİK KONTROLİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 23 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıADR Kapsamına giren fimalara yönelik, Tehlikeli malların taşınması hususundaki zorunlulukların uygulatılması ve izlenmesi, Tehlikeli malların taşınması hususunda işletmeye öneriler sunulması.

  Aranan NiteliklerTMGD (Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı) sınavından en az 70 puan alan ve TMGD sertifikasına sahip olan. Proje bazlı veya sürekli çalışabilecek, Ekip çalışmasına yatkın, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Hedef odaklı çalışabilen, Karar alabilme yeteneği olan, Tercihen İngilizce bilen, Etkin iletişim becerisi ve temsil yeteneğine sahip, Problem çözücü ve sonuç odaklı, Analitik düşünce yapısına sahip, Disiplinli, sistemli ve raporlu çalışmayı benimseyen ACAR OSGB (www.acarosgb.com) TETKO AKADEMİ (www.tetkoakademi.com) TETKOLAB (www.tetkolab.com) TETKO TEST TEKNİK KONTROL (www.tetko.com.tr)

  Sektör: Danışmanlık, Mühendislik, İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: Danışman, Uzman

 • İş AçıklamasıSadece, Anadolu yakasında hizmet veren, Ataşehir’de bulunan OSGB firmamıza, Anadolu yakasında ikamet eden, Tam zamanlı çalışacak C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanları alınacaktır. Deneyim aranmamaktır.

  Aranan NiteliklerTakım çalışmalarına adapte olabilecek nitelikte olmak Maaşını zamanında almaya önem veren Öğrenmeye açık, Güçlü iletişim becerisine sahip, Kurumsal yapıda takım çalışmasına adapte olabilecek Bayan-Bay Bay İş Güvenliği uzmanlarının B sınıfı sürücü ehliyeti olması ve AKTİF ARAÇ KULLANMASI mecburidir.

  Sektör: İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: Uzman

 • İş AçıklamasıErsev Osgb.Eğitim - İş Güvenlik Uzmanı İş Açıklaması Ersev Ortak Sağlık Güvenlik Birimi, 6331 sayılı İş Sağlığı Ve Güvenliği Kanununun ve buna bağlı mevzuatın kendisine, işveren ve çalışanlara yüklediği görev ve sorumlulukların ciddiyetle farkındadır. Bu farkındalıkla İş güvenliği ve iş sağlığının önemini temel değerlerinden saymakta ve sorumluluklarını en üst düzeyde sahiplenmektedir. Ersev Ortak Sağlık Güvenlik Birimi, kurumların ihtiyaç duyduğu isg hizmetlerini kaliteden ödün vermeden tek elden çözme misyonunu ekip olarak benimsemiş ve sağlık sektöründeki deneyimli işyeri hekimlerini uzman iş güvenliği ekipleriyle birleştirerek kurumların hizmetine sunmuştur. Ersev Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi, 6331 sayılı İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ KANUNU ile işyerlerinde iş sağlığı ve güvenliğinin sağlanması, mevcut sağlık ve güvenlik şartlarının iyileştirilmesi amacıyla alınması zorunlu kılınan İş Güvenliği Uzmanlığı, İşyeri Hekimliği ve Diğer Sağlık Personel hizmetlerini kurumlara sağlamak amacıyla kurulmuştur. İş Sağlığı ve Güvenliği kültürünün topluma yerleşmeye başladığı ve gelecekte hayatımızın ayrılmaz bir parçası olacak bu hizmetlerin sürdürülebilir olması için çalışan Ersev OSGB; İş Güvenliği Uzmanları, İşyeri Hekimleri, diğer sağlık personeli, eğitmenler ve profesyonel operasyon ekibiyle kurumlara hızlı, kaliteli hizmeti vermeyi hedeflemektedir. Firmamıza bağlı Sultangazi de bulunan Şantiyemizde tam zamanlı olarak çalişacaktır.

  Aranan NiteliklerC sınıfı İş güvenliği uzmanlığı sertifikasına sahip, Sektörel bazda iş güvenliği uzmanlığı tecrübesine sahibi, İnsan ilişkilerinde başarılı, güler yüzlü, hızlı ve doğru karar verme yetisine sahip, Ekip çalışmasına yatkın, MS Office programlarını çok iyi kullanabilen, Analitik bakış açısına ve hızlı problem çözme yeteneğine sahip, İş sağlığı ve güvenliği ile ilgili yasal mevzuata hakim, Uzun vadeli çalışmayı düşünen, Ahlaki ve etik değerlere sahip

  Sektör: İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: Uzman

 • İş Açıklamasıİstanbul ilinde faaliyet gösteren Ortak Sağlık Güvenlik Birimi Firmamız için İş sağlığı ve güvenliği konusunda sektör bazında araştırma yaparak hedef belirlemek Firmalara ve kurumlar ile görüşerek bilgi vermek, Teklif sunmak ve süreci şirket politikasına uygun yönetmek , · Portföydeki müşterilerle tüm satış ve pazarlama görüşmelerinde aktif rol alabilecek, · Yeni müşterilerle iletişim kurup,çözüm ortaklığı yapılmasını sağlayabilecek · Mevcut anlaşmaları takip ederek uygun şartlarla ve zamanında yenilenmelerini sağlamak, teklif hazırlıklarını yürütmek, · Profesyonel çalışma kültürünü benimsemiş, · Hedef ve sonuç odaklı satışlı çalışabilecek, proaktif ve güler yüzlü · Etkin iletişim ve farklı satış teknikleri konusunda tecrübeli, · Yoğun tempoda çalışabilecek mesai saatleri konusunda problemi olmayan · Yeniliklere açık, hırslı, aktif, araştırmacı, · Düzenli raporlama yapabilecek, Ms-Office programlarına hakim, · Kurumsal müşteri portföyüne sahip (tercihen-) · Belirlenecek sektörlere ait gerekli girişimleri yapabilecek kapasiteye sahip · Kurumsal müşterileri telefonla arayarak hizmetler hakkında bilgi vererek satış sürecinde aktif rol alabilecek,

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, Bayan personel tercihimizdir. İletişim ve ikna becerisi yüksek, İnsan ilişkileri kuvvetli, disiplinli, etik kurallara sahip, kendine güveni olan, Dış görünüşüne özen gösteren, diksiyonu düzgün, güler yüzlü, takım çalışmasına yatkın, Satış & pazarlama alanında deneyim sahibi, Tercihen OSGB deneyimi olan ve İş Sağlığı ve Güvenliği konularına hakim, MS Office uygulamalarını kullanabilen, Sistemli ve düzenli çalışma prensibine sahip, Müşteri ve sonuç odaklı ve çok boyutlu düşünebilen, Güçlü bir yazılı ve sözlü iletişim becerisine sahip olan, Ekip çalışmasına yatkın, Planlama, organizasyon ve raporlama becerisine sahip, İç Motivasyonu yüksek ve pozitif bakış açısına sahip,

  Sektör: İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • NOKTA OSGB YALOVAYalova, Sakarya, Kocaeli, Bursa, İstanbul Anadolu 22 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıNokta iş güvenliği hizmetleri ve bağlı şirketlerinin Tuzla bölgesindeki projelerinde tam zamanlı olarak ve Yalova, Kocaeli ya da İstanbul’daki projelerinde görevlendirilmek üzere, İş yeri hekimleri   ·         İşe giriş ve işe dönüş, periyodik, koruyucu ve tedavi amaçlı muayenelerin gerçekleştirilmesi ·         Sağlık konularındaki zorunlu eğitimlerin verilmesi ·         Poliklinik hizmetlerinin verilmesi ·         Firmalarda meslek hastalıklarıyla ilgili risk analizlerinin yapılması ·         Karşılaşılan mesleki sağlık sorunlarının nedenlerinin araştırılması ·         İşverenlere iş sağlığı konusunda rehberlik ve danışmanlık yapılması ·         İş Sağlığı ve İş Güvenliği  ile ilgili yasal yükümlülüklerin takip, plan, prosedür ve       talimatların hazırlanması ve süreçlerinin iyileştirilmesi, ·         Risk analizlerinin yapılması, alınacak tedbirlerin planlanması ve uygulamanın takibinin yapılması konusunda İş Güvenliği Uzmanı ile koordineli çalışabilecek ·         Ekip çalışmalarında uyumlu, Ekip yönetimi konusunda tecrübeli

  Aranan Nitelikler·         Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı İşyeri Hekimliği sertifikası olan, ·         Çevre, İş sağlığı ve Güvenliği mevzuat ve yönetmeliklerine hakim, ·         MS Office programlarını etkin kullanabilen, ·         İnsan ilişkilerinde başarılı, sözlü ve yazılı iletişim becerileri kuvvetli olan,  ·         Tam zamanlı/yarı zamanlı olarak çalışabilecek, ·         B sınıfı ehliyete sahip ve aktif araç kullanabilen ·         Bay adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ·         İstanbul Anadolu yakası, Kocaeli ya da Yalova’da ikamet eden

  Sektör: İş Sağlığı ve Güvenliği, Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Doktor/Hekim, Uzman

 • Üç Yıldız Ortak Sağlık Güvenlik Birimiİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 22 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıÜÇYILDIZ ORTAK SAĞLIK GÜVENLİK BİRİMİ BÜNYESİNDE TAM ZAMANLI ÇALIŞACAK İSTAN BUL ANADOLU YAKASINDA TUZLA , KARTAL, PENDİK , MALTEPE TARAFINDA İSTAMNUL AVRUPA YAKASINDA BEYLİKDÜZÜ , AVCILAR , KÜÇÜKÇEKMECE ,ESENYURT DA İKAMET EDEN TECRÜBELİ İŞYERİ HEKİMİ ARAYIŞIMIZ MEVCUTTUR.

  Aranan NiteliklerÇSGB DEN ONAYLI İŞYERİ HEKİMLİK BELGESİNE SAHİP İNSAN İLİŞKİLERİ KUVETLİ ÇALIŞMAYI SEVEN DENEYİMLİ ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ARANMAKTADIR.

  Sektör: İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: İşyeri Hekimi

 • İş AçıklamasıODYOMETRİST TECRÜBELİ / TECRÜBESİZ KÜTAHYADA İKAMET EDEBİLECEK TERCİHEN ERKEK

  Aranan NiteliklerTECRÜBELİ / TECRÜBESİZ KÜTAHYADA İKAMET EDEBİLECEK TERCİHEN ERKEK

  Sektör: İş Sağlığı ve Güvenliği, Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Odyolog, Odyometrist

 • İş AçıklamasıAEM Çevre Laboratuvarı Tic. A.Ş. AEM Laboratuvarı, 2006 yılında Maltepe, İstanbul'da faaliyetine başladı. Çevre, iş sağlığı ve güvenliği, yüzme havuzu suyu, periyodik kontroller konusunda; numune alma, ölçüm ve analiz hizmeti vermektedir. TÜRKAK akreditasyon ve çeşitli bakanlıkların yetki belgesine sahiptir. 10 yıllık deneyimi ile Türkiye genelinde hizmet vermeye devam etmektedir. İşin Tanımı: Endüstriyel tesislerde, emisyon (baca gazı) ve imisyon (hava kalitesi) ölçümlerini gerçekleştirmek, alınan numuneler ile ölçüm sonuçlarının yer aldığı formları laboratuvara teslim etmektir.

  Aranan Nitelikler- Üniversitelerin mühendislik, tıp, fen, veterinerlik ve su ürünleri fakültelerinden, meslek yüksek okullarının meslek liselerinin veya teknik liselerin çevre, kimya, gıda, sağlık, makine ve elektrik / elektronik gibi laboratuvar ile ilgili bölümlerden mezun, -Takım çalışmasına yatkın, insan ilişkileri kuvvetli, -Dış görünüşüne özen gösteren, diksiyonu düzgün, -Saha çalışmasına yatkın, esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, -Yükseklik korkusu olmayan, yüksekte çalışabilecek, -Seyahat engeli olmayan, B sınıfı ehliyet sahibi, aktif araç kullanabilen, -Anadolu Yakası, İstanbul'da ikamet eden, -Askerlik ile ilişiği olmayan, -22-35 yaş arası, erkek adaylar, Yukarıdaki nitelikleri taşıyan adaylar ile mülakat yapılacaktır.

  Sektör: Çevre, İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: Teknisyen, Tekniker, Mühendis, Kimyager, Biyolog

 • İş Açıklamasıİş sağlığı ve güvenliği konusunda faaliyet gösteren OSGB firmamızın İstanbul-Ümraniye bölgesinde iş güvenliğini üstlenmiş olduğu inşaat projesinde ve sonra ki işlerde görevlendirilmek üzere C SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI aramaktayız · Aylık kurul toplantılarının düzenlenmesi, · Risk analizi ve acil eylem planı çalışmalarının yürütülmesi, · İş Sağlığı ve Güvenliği eğitimlerinin verilmesi, · Sahada İSG denetimlerinin düzenlenerek raporlanması, · İSG mevzuatı gereğince yapılması gereken yasal yükümlülüklerin yerine getirilmesi,

  Aranan Nitelikler. İnşaat sektöründe en az 1 yıl saha tecrübesi olan . İSG konusunda yasal mevzuata hakim, . C Sınıfı İş Sağlığı ve Güvenliği sertifikasına sahip . MS Office programlarını çok iyi düzeyde kullanabilen, . Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlanmış,

  Sektör: İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: İş Güvenliği Uzmanı

 • İş Açıklaması  · İş Sağlığı ve Güvenliği mevzuatına uygun olarak inşaat projesinde gerekli çalışmaların yapılmasının sağlanması, ·  Risk değerlendirme çalışmalarının planlanması, gerçekleştirilmesi ve raporlanması, ·  İşyerinde iş sağlığı ve güvenliği yönünden yapılması gereken periyodik bakımların plânlanması ve uygulamada gerekli kontrollerin yapılması, ·  İş Güvenliği eğitimlerinin ilgili mevzuata uygun olarak planlaması ve uygulanması ·  İş Sağlığı ve Güvenliği Mevzuatı çerçevesinde dokümantasyon takibi ve arşivlemenin gerçekleştirilmesi. İzmir Aliağa Star Rafineri İnşaat Projesinde İş Güvenliği hizmetinde görev alacak takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Niteliklerİş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanlığı belgesine sahip (A, B, C Sınıflarında) İş Sağlığı ve Güvenliği mevzuatına hâkim, Raporlama, dokümantasyon, arşivleme konusunda yetkin, Tercihen en az 1 yıl şantiye ve saha çalışmalarında tecrübeli, Tercihen ISO 9001 ve OHSAS 18001 Yönetim Sistemi Dokümantasyonu konusunda bilgili ve tecrübeli, Etkin iletişim becerisi ve temsil yeteneğine sahip, Düzeltici ve önleyici faaliyet çalışmalarını yapabilecek ve raporlayacak, Detaylara önem veren, dikkatli, disiplinli, iş takibi, raporlama becerilerine sahip Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak, MS Ofis programlarını temel seviyede kullanabilen, Tercihen İzmir ili Bergama,Aliağa,Foça,Menemen,Çiğli ve Karşıyaka ilçelerinde ikamet eden veya kendi imkanları ile ikamet edebilecekler

  Sektör: İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: İş Güvenliği Uzmanı

 • İş AçıklamasıUlusal iş sağlığı güvenliği mevzuatları gereğince sorumlusu olduğu firmalarda gerekli çalışmaların Planlanması, yapılması ve takibi, İş sağlığı ve güvenliği eğitimlerinin planlanması ve uygulanması, Çalışma ortamının İSG açısından uygunluğunun kontrolü ve gerekli kontrol tedbirlerinin belirlenmesi ve raporlanması, Risk değerlendirmesi, acil durum planları gibi ulusal mevzuatların gerektirdiği diğer faaliyetlerin yerine getirilmesi, Prosedür ve dökümantasyon hazırlama, Dökümantasyon takibi ve arşivleme, İyileştirme çalışmalarına katılmak ve uygulamaların takibini yapmak. Gerekli bildirim ve raporlama süreçlerinin oluşturulması, Saha kontrollerini gerçekleştirerek sonuçları raporlanması takip edilmesi,

  Aranan NiteliklerSembol Ortak Sağlık Güvenlik Biriminde Tam zamanlı görevlendirilmek üzere, -Araç kullanmayı bilen, -Tercihen İkitelli bölgesine yakın, -Dış görünümüne önem veren, -İş sağlığı ve güvenliği uygulamaları konusunda mevzuata hâkim, -B veya C sınıfı İş Güvenliği Uzmanı sertifikası olan, -Uzun soluklu çalışmayı düşünen, -Sözlü, yazılı iletişim becerisi yüksek ve takım çalışmasına uyumlu, - Office programlarını etkin bir biçimde kullanabilen, ekip arkadaşlarına ihtiyacımız vardır.

  Sektör: İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: İş Güvenliği Uzmanı

 • İş AçıklamasıİSG Kapsamındaki tüm kanun ve yönetmelikler doğrultusunda gerekli çalışmaları yapmak ve yapılmasını sağlamak İşveren veya işveren vekili ile koordineli çalışmak Firma içi gerekli prosedürleri yerine getirmek, güncellemek ve uygulanmasını sağlamak Gerekli bildirim ve raporlama süreçlerini oluşturmak Saha kontrollerini gerçekleştirerek sonuçları raporlamak ve takip etmek

  Aranan NiteliklerC sınıfı İş Güvenliği sertifikasına sahip olan, En az 1 yıllık OSGB iş tecrübesine sahip olan ÇANKIRI ilinde ikamet eden veya edebilecek olan İyi bir takip yapma ve dokümantasyon ve kayıt tutma becerisine sahip olan, Sürücü belgesi olan ve aktif araç kullanabilen, insan ilişkilerinde başarılı ve ikna kabiliyeti gelişmiş olan, MS Office programlarını etkin şekilde kullanabilen, Mevzuat bilgisi ve takibi yapabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Tam zamanlı adayların başvurmaları rica olunur

  Sektör: Mühendislik, İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: Mühendis

 • TETKO TEST TEKNİK KONTROLİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 23 Mayıs 2017

  İş Açıklamasıİş güvenliği kapsamında yapılacak olan muayeneler ve ortam ölçümleri konusunda tecrübeli arkadaşlar aranmaktadır. Basınçlı kaplar, Kaldırma ve iletme makineleri,Asansör Muayeneleri, İş makineleri kontrolleri, Tesisat ve tezgahların kontrolleri, vb. ACAR İş Güvenliği ve İş Sağlığı (OSGB) A.Ş. (www.acarosgb.com, www.acarosgb.com.tr) TETKO TEST TEKNİK KONTROL A.Ş (www.tetko.com.tr) ​TETKO BELGELENDİRME (www.tetkobelgelendirme.com) TETKO AKADEMİ (www.tetkoakademi.com)

  Aranan NiteliklerTeknik kontrol konusunda ve daha önce bağımsız veya muayene kuruluşunda çalışmış olması Ortam ölçümü konusunda bilgi sahibi Etkin olarak araç kullanabilen Diksiyonu düzgün ve İş Güvenliği konusunda asgari bilgi sahibi Office programlarını ve Tercihen Autocad çizim programını kullanabilen Seyahat engeli bulunmayan ve aktif araç kullanabilen 25-45 yaş aralığında İş sorumluluğu yüksek ve takipçi, Makine Mühendisi veya Makina Teknikeri adaylar alınacaktır.

  Sektör: Danışmanlık, Diğer, İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: Sorumlu, Mühendis, Denetçi

 • İş AçıklamasıDiğer sağlık personelinin görevleri a) İş sağlığı ve güvenliği hizmetlerinin planlanması, değerlendirilmesi, izlenmesi ve yönlendirilmesinde işyeri hekimi ile birlikte çalışmak, veri toplamak ve gerekli kayıtları tutmak. b) Çalışanların sağlık ve çalışma öykülerini işe giriş/periyodik muayene formuna yazmak ve işyeri hekimi tarafından yapılan muayene sırasında hekime yardımcı olmak. c) Özel politika gerektiren grupların takip edilmesi ve gerekli sağlık muayenelerinin yaptırılmasını sağlamak. ç) İlk yardım hizmetlerinin organizasyonu ve yürütümünde işyeri hekimi ile birlikte çalışmak. d) İşyeri hekimince verilecek iş sağlığı ve güvenliği ile ilgili diğer görevleri yürütmek. e) İşyerinde görevli çalışan temsilcisi ve destek elemanlarının çalışmalarına destek sağlamak ve bu kişilerle işbirliği yapmak.

  Aranan NiteliklerARANAN NİTELİKLER Diğer sağlık personeli sertifikasına sahip, ANKARA-POLATLI ilçesinde ikamet eden ya da ikamet edebilecek ( Ankara'dan servis imkanımız vardır.), Sağlık Meslek Lisesi veya Sağlık Meslek Yüksekokulları'ndan mezun, İş Sağlığı ve Güvenliği konularına hakim, MS Office programlarını kullanabilen, Takım çalışmasına yatkın, iletişim becerileri güçlü, Kadın – Erkek 1(bir) kişi istihtam edilecektir. Fotoğraflı özgeçmiş ile muhasebe@basaksaglik.com.tr adresinden başvurular yapılacak, kişiler öngürüşmeye çağrılacaktır.

  Sektör: İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: Hemşire, Sağlık Memuru

 • İş Açıklamasıİşyeri Hemşiresi (Diğer Sağlık Personeli) DSP sertifikasına sahip olan -ÇANKIRI İlinde ikamet eden veya edebilecek olan -Sağlık Meslek Lisesi / ATT, Sağlık Memurluğu / Hemşirelik / Çevre Sağlık Tek. bölümlerinden mezun , -6331 sayılı kanun ve ilgili yönetmeliklerde belirtilen gereklilikleri firmalarımızda Hekimizin yol göstericiliği doğrultusunda uygulayabilecek, -Güncel Mesleki bilgileri ve mevzuatı takip edip, öğrenebilecek, -OSGB birimimizde tam zamanlı olarak görev alabilecek, -Ekip çalışmasına yatkın, - Tecrübeli yada tecrübesiz. -MS Office programlarını temel seviyede kullanabilen, -Çalışmaya istekli, iletişim becerisi güçlü ve gelişmeye açık çalışma arkadaşı aramaktayız

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Mühendislik, İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: Hemşire

 • İş AçıklamasıTüm sevkiyat süreçlerinde görev alınması, Gelen siparişleri müşteriye ulaştırmak, Gelen - giden kargo planlaması ve takibi yapmak, Depo düzenini sağlamak,stok takibini yapmak, Tedarik siparişlerini oluşturmak.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, Depolama, Stok Takibi, Sevkiyat konusunda tercihen deneyimli, En az 2 yıl aktif Şoförlük tecrübesi olan, İstanbul şehir trafiğine ve güzergahlara hakim, SRC Mesleki Yeterlilik Belgesi ve Psikoteknik Belgeleri bulunan, Dinamik, diksiyonu düzgün, sorumluluk sahibi, Güler yüzlü, insan ilişkilerinde başarılı, hizmet kalitesine önem veren, Askerlik ile ilişiği olmayan, Tercihen 30 yaşını aşmamış, Bay eleman alınacaktır.

  Sektör: İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: Şoför, Sorumlu, Ofis Elemanı, Eleman

İş Habercisi - İş Sağlığı ve Güvenliği İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?