İş Sağlığı ve Güvenliği İş İlanları

Hepsini Temizle
İş Sağlığı ve Güvenliği
 • İş Açıklaması İş sağlığı ve güvenliği hizmetlerinin planlanması, değerlendirilmesi, izlenmesi ve yönlendirilmesinde işyeri hekimi ile birlikte çalışmak, veri toplamak ve gerekli kayıtları tutmak. Çalışanların sağlık ve çalışma öykülerini işe giriş/periyodik muayene formuna yazmak Özel politika gerektiren grupların takip edilmesi ve gerekli sağlık muayenelerinin yaptırılmasını sağlamak. İlk yardım hizmetlerinin organizasyonu ve yürütümünde işyeri hekimi ile birlikte çalışmak. Çalışanların sağlık eğitiminde görev almak. İşyeri bina ve eklentilerinin genel hijyen şartlarının sürekli izlenip denetlemesinde işyeri hekimiyle birlikte çalışmak. İşyeri hekimince verilecek iş sağlığı ve güvenliği ile ilgili diğer görevleri yürütmek. İşyerinde görevli çalışan temsilcisi ve destek elemanlarının çalışmalarına destek sağlamak ve bu kişilerle işbirliği yapmak.

  Aranan Nitelikler ÇSGB tarafından onaylı Diğer Sağlık Personeli veya İşyeri Hemşiresi sertifikasına sahip, İşletmemizde tam zamanlı olarak görev alabilecek, Tercihen İşyeri hemşireliği(diğer sağlık personeli) konusunda deneyimli Tercihen B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen, - Ekip çalışmasına yatkın, MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, Çalışmaya istekli, iletişim becerisi güçlü ve gelişmeye açık, İlkyardım konusunda deneyimli, İş Sağlığı ve Güvenliği Mevzuatına hakim,

  Sektör: İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: Hemşire

 • İş Güvenliği Uzmanı İsg İzmir İzmir, Balıkesir 29 Nisan 2016

  İş Açıklaması Firmamız, büyüyen hizmet ağı ile mevcut 300 e yakın firmaya, bünyesindeki uzman kadroyla, tüm tehlike sınıfındaki işletmelere, 6331 sayılı iş Sağlığı ve İş Güvenliği Kanunu kapsamında iş güvenliği uzmanı, danışmanlık, işyeri hekimliği ve diğer sağlık personeli hizmeti vermektedir. Her gün artan taleplere daha hızlı cevap verebilmek için yeni İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI arayışı içerisindeyiz. İSG kapsamındaki tüm kanun ve yönetmelikleri takip ederek, kanun ve yönetmelikler doğrultusunda gerekli çalışmaları yapacak, OSGB( Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi ) içerisindeki Uzman ve Doktorların hazırlaması ve yapması gereken dokümantasyonların takibini yapacak, İşveren ve iş güvenlik firmasıyla koordineli çalışarak risk analizlerinin, acil durum eylem planı yapacak, Firmalara İSG eğitimleri verecek, İSG kurul toplantılarını düzenleyebilecek ve aksiyon takibi yapacak, Gerekli bildirim ve raporlama süreçlerini oluşturacak, Saha kontrollerini gerçekleştirerek sonuçları raporlayacak ve takip edecek, Kalite ve Çevre Yönetim Standartlarına hakim, İSG konusunda gerekli istatistikleri, yıllık çalışma/eğitim planını ve raporlamaları hazırlayacak Tüm çalışma ortamlarında ( fabrika, şantiye vs ) gerekli gözetim, kontrol ve ölçümleri ve iş kazası risklerine karşı gerekli incelemeleri yaparak tedbirleri belirleyecek, takibini yapacak OHSAS 18001 ve İş Güvenliği Mevzuatı kapsamında gerekli görevleri yerine getirerek, ilgili birimleri yönlendirecek, Taşeron firmaları İSG konusunda yönetecek, İş sağlığı ve güvenliği alanında hizmet alma yükümlülüğü olan firmaları tespit ederek, onlarla iletişime geçecek İletişime geçilen firmalara kendi firmamızın tanıtımını yaparak, pazar genişletemeye fayda sağlayacak, Müşterilerden gelen talep ve tekliflere cevap verecek

  Aranan Nitelikler B ve C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı sertifikasına sahip, En az 1 yıllık tecrübeye sahip / Tecrübesiz Balıkesir de ikamet eden veya edebilecek  Tam Zamanlı yada yarı zamanlı Makine Mühendisi veya İnşaat  Mühendisi Tercih sebebidir. Sahada iş güvenliği uzmanı olarak aktif şekilde çalışabilecek, İş Güvenliği ile ilgili yasal mevzuatına hakim Sözlü ve yazılı iletişim yetenekleri güçlü, Güler Yüzlü Enerjisi yüksek, İyi derecede MS Office programlarına hakim ve etkin kullanabilen Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için) Takım çalışmasına uygun, Organizasyon ve Analitik düşünce yapısına sahip, Dinamik çalışma arkadaşları aramaktayız.  

  Sektör: İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: Uzman, Şef / Amir, Sorumlu, Mühendis, Eleman

 • İş Açıklaması "Martı Kurumsal Hizmetler ve Özel İstihdam Bürosu” İŞKUR’dan 638 numaralı izin belgesi ile lisanslı olarak faaliyet gösteren, işverenlerle iş arayanları aynı platformda bir araya getiren aracı bir kurumdur. Martı Kurumsal Hizmetler olarak; İnsan Kaynakları Seçme Yerleştirme alanında profesyonel kadromuzla, güncel mülakat tekniklerini ve kişilik envanterlerini uygulayarak, müşteri firmalarımızın talep ettiği tüm mavi yaka ve beyaz yaka pozisyonlarıyla birlikte, dönemsel ve/veya proje bazlı iş gücünün istihdam edilmesine yönelik hizmet vermekteyiz." İstanbul Anadolu yakasında danışmanlığını yapmakta olduğumuz Ortak Sağlık Güvenlik Birimi İÇİN "KURUMSAL MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ" aramaktayız.                                

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Çalışma Ekonomisi ve ilgili bölümlerinden mezun, İş Sağlığı ve güvenliği mevzuatına hakim, Mevcut müşteri ziyaretleri gerçekleştirebilecek, Ofis içerisinde idari konulara destek olarak koordinasyonu sağlayacak, Ms Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen, Temsil kabiliyeti yüksek, Dış görünümüne özen gösteren, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen İstanbul Ataşehir ve civarında  ikamet eden veya edebilecek Bayan adaylar aranmaktadır.

  Sektör: İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: Temsilci, Takım Lideri, Müşteri Temsilcisi

 • İş Açıklaması "Martı Kurumsal Hizmetler ve Özel İstihdam Bürosu” İŞKUR’dan 638 numaralı izin belgesi ile lisanslı olarak faaliyet gösteren, işverenlerle iş arayanları aynı platformda bir araya getiren aracı bir kurumdur. Martı Kurumsal Hizmetler olarak; İnsan Kaynakları Seçme Yerleştirme alanında profesyonel kadromuzla, güncel mülakat tekniklerini ve kişilik envanterlerini uygulayarak, müşteri firmalarımızın talep ettiği tüm mavi yaka ve beyaz yaka pozisyonlarıyla birlikte, dönemsel ve/veya proje bazlı iş gücünün istihdam edilmesine yönelik hizmet vermekteyiz."  Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, "Ortak Sağlık Güvenlik Birimi" için; Grup şirketlerinde bilgi-işlem altyapısını kurup yönetilmesi, bakım ve desteğinin verilmesi Yazılım uygulama süreçlerinde karşılaşılan problem ve yeni durumlara göre çözümler üreterek yetkinlik düzeyinde en az bir yazılım dilinde çözüm geliştirebilmesi "PHP YAZILIM UZMANI" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler   Üniversitelerin mühendislik, bilgisayar programcılığı veya ilgili teknoloji bölümlerinden mezun, Genel olarak veri yapıları ve yazılım dillerine hakim, Efektif olarak çözüm odaklı kod yazabilen, PHP-MySQL ile gerektiğinde eklenti-arayüz geliştirebilecek bilgiye sahip, Web teknolojileri (LAMP,HTML,CSS,JavaScript,JQuery,AWS,API) konusunda deneyimli, Literatürü takip edebilecek kadar ingilizce yeterliliğine sahip Zaman yönetimi kuvvetli, Takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,

  Sektör: İş Sağlığı ve Güvenliği, Hizmet / İşletme Servisi, Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Tekniker, Bilgisayar Programcısı, Bilgisayar Mühendisi

 • İş Açıklaması Ortam Ölçümü Laboratuvarımızda çalışan personeli yönetebilecek, firmanın hedef ve stratejileri doğrultusunda iş geliştirebilecek, ölçüm, analiz, danışmanlık ve laboratuvar sektöründe deneyimli kişi

  Aranan Nitelikler 17025 konusunda deneyimli (Ortam Ölçüm) Sektörde en az 2 yıl deneyimli Sürücü Belgesi olan ve seyahat engeli bulunmayan Tercihen İngilizce bilen İş Geliştirebilen, ekip çalısmasına yatkın Problem çözücü ve sonuç odaklı Etkin İletişim becerisi ve temsil yeteneğine sahip Analitik düşünce yapısına sahip Sistemli ve raporlu çalışmayı benimseyen Neşeli, iyimser, girişken, kendine güvenen     ACAR OSGB (www.acarosgb.com) TETKO TEST TEKNİK KONTROL (www.tetko.com.tr) TETKO AKADEMİ (www.tetkoakademi.com)

  Sektör: İş Sağlığı ve Güvenliği, Çevre, Belgelendirme/Marka/Patent

  Pozisyon: Mühendis, Asistan, Denetçi

 • İş Açıklaması Uzmaniş Osgb bünyesinde çalıştırılmak üzere kalite yönetim sistemi kurulmasından, uygulanmasından, iyileştirilmesinden, tespit edilen eksik ve/veya uygunsuzlukların yönetime bildiriminden sorumlu çalışma arkadaşı aramaktayız. Kalite Birimi hizmet sektörü ile ilgili olup imalat vb sanayi kolları ile ilgili değildir. Şirketimiz hakkındaki bilgiler için: www.uzmanis.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

  Aranan Nitelikler -Kalite sistemleri konusunda bilgili ve en az 3 yıl tecrübeli, -Türkak akreditasyon süreçleri ile alakalı tecrübe veya bilgi sahibi olmak, -25-45 yaşları arasında,  -İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, -Azimli,çalışkan,uyumlu ve sabırlı, - Bay veya Bayan - Sürücü belgesi olan - İş takibi iyi ve belirlenen programlar temposunda çalışmaya uyumlu.

  Sektör: İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: Sorumlu

 • İş Güvenliği Uzmanı- Acilll Soy yılmaz İş Güvenliği İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Kocaeli 1 Mayıs 2016

  İş Açıklaması GRUBUMUZ Bünyesinde, hizmet saatleri artışları sebebi ile farklı sektörlerdeki işletmelerimizde görevlendirmek üzere İstanbul Anadolu yakası ,Avrupa Yakası ve Gebze - Kocaeli 'de,değişik lokasyonlarda görev alabilecek , Tam zamanlı A , B ve C sınıfı İş Güvenliği Uzmanları alınacaktır. İşçi sağlığı ve iş güvenliği denetimlerin gerçekleştirilmesi, Yasal yükümlülük gereğince ilgili prosedür ve talimatların hazırlanması, İşçi sağlığı ve iş güvenliği ile ilgili eğitimlerin planlanması ve verilmesi, Risk analizinin belirlenerek gerekli tedbirlerin alınması ve takibinin yapılması. İSG mevsuatı ile alakalı raporlama ve planlamaların zamanında yapılması.

  Aranan Nitelikler Tercihen en az 6 ay iş güvenliği uzmanlığı yapması, Üniversite mezunu, İş sağlığı ve güvenliği mevzuatına hakim, MS Office programlarına hakim, Raporlama yapabilecek ve ilgili prosedürleri hazırlayabilecek, Planlama ve analitik düşünme yeteneğine sahi, Takım çalışmasına yatkın, Erkek Adaylar için askerlik ilişiği olmayan, Konusunda yenilikleri takip edip uygulama konusunda hevesli

  Sektör: İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: Sorumlu

 • İş Açıklaması     Par Sağlık & Danışmanlık Hizmetleri Par Danışmalık Bürosu, değişen yerel ve uluslararası mevzuatlara uyum sağlayarak, Türkiye’de ve yurtdışında yer alan tüm sağlık kuruluşlarına, sağlık hizmetlerinin her alanında danışmanlık hizmetleri sunan, Türkiye genelinde yaklaşık 700’e yakın hastane, tıp merkezi ve birçok şirketin sağlık danışmanlığını yapan bir danışmanlık bürosudur. Tüm branşlardan oluşan hekim portföyümüzle, istenilen kriterlere sahip hekimlerimizi, ihtiyaç duyan sağlık kuruluşlarıyla irtibata geçirme konusunda uzman kadromuz ile hizmet vermekteyiz.

  Aranan Nitelikler Kütahya'da çalışmış olduğumuz OSGB firmasının; Birden fazla lokasyonda; Tam zamanlı aktif çalışabilicek İŞYERİ HEKİMİ arayışı vardır.

  Sektör: İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: Doktor/Hekim

 • İşyeri Hekimliği Uzman İş Güvenliği İstanbul Avrupa 30 Nisan 2016

  İş Açıklaması Uzmaniş Ortak Sağlık Güvenlik Biriminin sözleşme yaptığı sanayi ve hizmet sektöründeki işletmelere yönelik İstanbul Avrupa  ve Anadolu yakasında görevlendirmek üzere tam zamanlı/yarı zamanlı sertifikalı İşyeri Hekimleri alınacaktır.        

  Aranan Nitelikler Çalışma Bakanlığından İşyeri Hekimliği sertifikasına sahip; Tıp fakültesinden mezun, Tercihen Tıpta Uzmanlık sertifikasını alan. İstanbul ve Tekirdağ ilinde ikamet eden, En az 1 yıl İşyeri hekimliği deneyimine sahip, İletişim yeteneği kuvveti olan, MS Office uygulamalarına hakim, İş takibi ve organizasyonu yapabilecek, Askerlik görevini tamamlamış, Sözleşmeli olarak firmalarla yarı ve tam zamanlı görev alabilecek, İşyeri hekimleri ve diğer sağlık personeli yönetmeliğindeki belirtilen görev ve sorumlukları üstlenebilecek,   

  Sektör: İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: İşyeri Hekimi

 • İş Açıklaması   8 yıllık tecrübesi ile sektörün öncü kuruluşlarından olan Uzmaniş Ortak Sağlık Güvenlik Biriminde İstanbul Anadolu yakasında görevlendirmek üzere Tam ve yarı zamanlı İşyeri hekimleri alınacaktır. Sözleşme yaptığı sanayi ve hizmet sektöründeki işletmelere yönelik görevlendirmeler yapılacaktır.        

  Aranan Nitelikler Çalışma Bakanlığından İşyeri Hekimliği sertifikasına sahip; Tıp fakültesinden mezun, Tercihen Tıpta Uzmanlık sertifikasını alan. İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, En az 1 yıl İşyeri hekimliği deneyimine sahip, İletişim yeteneği kuvveti olan, MS Office uygulamalarına hakim, İş takibi ve organizasyonu yapabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış , Sözleşmeli olarak firmalarla yarı ve tam zamanlı görev alabilecek, İşyeri hekimleri ve diğer sağlık personeli yönetmeliğindeki belirtilen görev ve sorumlukları üstlenebilecek,  2 işyeri hekimi alınacaktır.  

  Sektör: İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: İşyeri Hekimi

 • İş Açıklaması UZMANİŞ OSGB'nin takip ettiği proje ve işletmelerde tam veya yarı zamanlı olarak görevlendirilmek B ve A sınıfı sertifikalı iş güvenliği uzmanları alınacaktır. Bilgi için: www.uzmanis.com.tr sayfafımızı ziyaret edebilir siniz...  

  Aranan Nitelikler · ÇSGB tarafından geçerli "B veya A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı" sertifikasına sahibi olmak ·  En az 3 yıl iş güvenliği konusunda tecrübe sahibi olmak . İsg uygulamaları ve eğitim becerisine sahip olmak · Proje takibi yapabilecek nitelikte olmak · Microsoft Office programlarının iyi derecede kullanıyor olmak · İyi bir takip ve dokümantasyon becerisine sahip olmak · Erkek adaylar için Askerlik görevini tamamlamış olmak · Takım çalışmalarına adapte olabilecek nitelikte olmak · Eğitim ve insan iletişiminde başarılı olmak . Takım çalışması ve koordinasyonda etkili olmak · En az orta düzeyde İngilizce konuşma ve yazma bilgisine sahip olmak  aranan başlıca niteliklerdendir.  

  Sektör: İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: İş Güvenliği Uzmanı

 • İş Açıklaması İş sağlığı ve güvenliği alanında çalışan Uzmaniş OSGB'nin çeşitli projelerinde görevlendirilmek üzere İstanbul Avrupa yakasında İkamet eden  C sınıfı sertifikalı, En az 1 yıl tecrübeli İş Güvenliği Uzmanları alınacaktır.  

  Aranan Nitelikler · ÇSGB tarafından geçerli "C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı" sertifikasına sahibi olmak ·  En az 1 yıl iş güvenliği konusunda tecrübe sahibi olmak · İstanbul Avrupa bölgesinde ikamet etmek · Proje takibi yapabilecek nitelikte olmak · Aktif olarak araç kullanabilmek ve B sınıfı ehliyet sahibi olmak · Microsoft Office programlarının iyi derecede kullanıyor olmak · İyi bir takip ve dokümantasyon becerisine sahip olmak · Erkek adaylar için Askerlik görevini tamamlamış olmak · Takım çalışmalarına adapte olabilecek nitelikte olmak · Eğitim ve insan iletişiminde başarılı olmak · En az orta düzeyde İngilizce konuşma ve yazma bilgisine sahip olmak

  Sektör: İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: Mühendis

 • İş Açıklaması İş sağlığı ve güvenliği alanında çalışan Sektörün öncü kuruluşlarından Uzmaniş OSGB bünyesinde çeşitli projelerde görevlendirilmek üzere, İstanbul ANADOLU yakasında İkamet eden  C sınıfı sertifikalı, En az 1 yıl tecrübeli İş Güvenliği Uzmanları alınacaktır.  

  Aranan Nitelikler · ÇSGB tarafından geçerli "C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı" sertifikasına sahibi olmak ·  En az 1 yıl iş güvenliği konusunda tecrübe sahibi olmak · İstanbul Avrupa bölgesinde ikamet etmek · Proje takibi yapabilecek nitelikte olmak . İsg uygulamarına ve eğitim verme becerisi sahip olmak · Aktif olarak araç kullanabilmek ve B sınıfı ehliyet sahibi olmak · Microsoft Office programlarının iyi derecede kullanıyor olmak · İyi bir iş takip ve dokümantasyon becerisine sahip olmak · Erkek adaylar için Askerlik görevini tamamlamış olmak · Takım çalışmalarına adapte olabilecek nitelikte olmak · Eğitim ve insan iletişiminde başarılı olmak · En az orta düzeyde İngilizce konuşma ve yazma bilgisine sahip olmak

  Sektör: İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: Mühendis

 • İş Açıklaması  Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, - Bakanlık onaylı B sınıfı İş Güvenliği Sertifikasına sahip - Benzer bir pozisyonda en az 1 yıl deneyimli - Analitik yönü kuvvetli, planlama ve organizasyon becerisi gelişmiş, - Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış - İstanbul 'da ikamet eden 'B sınıfı İş Güvenliği Uzmanı' aramaktayız.

  Aranan Nitelikler OSGB Bünyesinde Çalışabilecek, Aktif Saha Çalışması Yapabilecek, Tercihen Araç Kullanabilen, Erkek Adaylar İçin Askerlik Engeli Bulunmayan, B Sınıfı İş Güvenliği Uzmanları Aranmaktadır.

  Sektör: İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: Mühendis, Kimyager, Biyolog

 • İş Açıklaması Tüm branşlardan oluşan hekim portföyümüzle, istenilen kriterlere sahip hekimlerimizi, ihtiyaç duyan sağlık kuruluşlarıyla irtibata geçirme konusunda uzman kadromuz ile hizmet vermekteyiz.

  Aranan Nitelikler Farklı illerde görevlendirilmek üzere; İşyeri Hekimliğinde gereken deneyime sahip Tam zamanlı ve yarı zamanlı aktif olarak çalışabilecek  Tercihen genel cerrah ve dahiliye uzmanı  İşyeri Hekimi arayışımız vardır.

  Sektör: İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması İş Güvenliği alanında faaliyet gösteren Uzmanİş OSGB 'de görevlendirilmek üzere Kurumsal Satış Biriminde  görev alacak Satış Temsilcileri aranmaktadır. Kurum hakkında Bilgi için: www.uzmanis.com.tr    

  Aranan Nitelikler •    Tercihen mühendislik,iktisat fakültesi veya 2 yıllık teknik bölümlerden mezun •    Satış ve pazarlama konusunda en az 3 yıl tecrübesi olan •    İş Güvenliği alanında en az 1 yıl tecrübe sahibi olmak •    Temsil ve ikna kabiliyeti güçlü •    İnsan ilişkilerinde başarılı, •    Olumlu iletişim sağlayabilen •    25-45 yaşları arasında •    Diksiyonu düzgün •    Dış görünümüne özenli •    Ofis programlarını iyi seviyede kullanabilen •    Tercihen B sınıfı sürücü ehliyeti sahibi ve İstanbul’da araç kullanabilecek •    İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden •    Bay ve bayan adaylar alınacaktır

  Sektör: İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • İş Açıklaması AKREDİTE MUAYENE kuruluşu olan UZMAN MUAYENE için çalışmak üzere aşağıda yazılı niteliklere sahip  Çalışma Arkadaşı aramaktayız.  

  Aranan Nitelikler Tercihen Üniversitelerin önlisans bölümlerinden mezun, Ofis programlarını kullanarak rapor yazım ve kontrolü yapabilecek, Tercihen Muayene kuruluşu veya Laboratuvarda görev yapmış, Tercihen Kalite sistemleri konusunda bilgi ve deneyim sahibi, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Dinamik,titiz, sorumluluk sahibi ve iletişim becerisi yüksek, MS Office prmogramlarını çok iyi seviyede kullanabilen Bay veya Bayan

  Sektör: İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: Tekniker

 • İş Açıklaması İş sağlığı ve güvenliği alanında çalışan Uzmaniş OSGB firmamızda, çeşitli projelerde görevlendirilmek üzere İstanbul Avrupa yakasında İkamet eden B sınıfı sertifikalı, En az 3 yıl tecrübeli İş Güvenliği Uzmanları alınacaktır.  

  Aranan Nitelikler · ÇSGB tarafından geçerli " B Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı" sertifikasına sahibi olmak ·  En az 3 yıl iş güvenliği konusunda tecrübe sahibi olmak · İstanbul Avrupa bölgesinde ikamet etmek · Proje takibi yapabilecek nitelikte olmak · Aktif olarak araç kullanabilmek ve B sınıfı ehliyet sahibi olmak · Microsoft Office programlarının iyi derecede kullanıyor olmak · İyi bir takip ve dokümantasyon becerisine sahip olmak · Erkek adaylar için Askerlik görevini tamamlamış olmak · Takım çalışmalarına adapte olabilecek nitelikte olmak · Eğitim ve insan iletişiminde başarılı olmak · En az orta düzeyde İngilizce konuşma ve yazma bilgisine sahip olmak

  Sektör: İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: Mühendis

 • İş Açıklaması İstanbul Kozyatağı'nda başlayacak olan şantiyemiz için tam zamanlı çalışacak; C SINIFI UZMANLIK sertifikası veya İSG  TEKNİKERLİK diplomasına sahip, C SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI veya İSG TEKNİKERİ Arayışımız Bulunmaktadır.        

  Aranan Nitelikler Minumum   2 yıl şantiye tecrübeli İş Sağlığı ve Güvenliği yasa ve mevzuatlarına hakim,  Dokümantasyon ve raporlama süreçlerine hakim, Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek MS Office programlarına hakim ve etkin olarak kullanabilen Not: Şantiyede gece çalışması yapılacaktır.

  Sektör: Danışmanlık, İnşaat, İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: Danışman, Yetkili, Yönetici

 • İş Yeri Hekimi Sina OSGB İstanbul Anadolu 29 Nisan 2016

  İş Açıklaması İşverene, iş sağlığı konusunda rehberlik ve danışmanlık yapmak, Çalışanların işe giriş ve periyodik sağlık muayenelerinin yapılması ilgili plan, rapor, kayıt ve istatistiklerini takip etmek, Sağlık uygulamalarının, laboratuvar tetkiklerinin ve radyolojik muayenelerin yapılmasını sağlamak, İşyerindeki genel hijyen şartlarını denetlemek, Mevzuat gereği tüm yasal sorumlulukları yerine getirmek.

  Aranan Nitelikler İşyeri Hekimliği belgesine sahip(ÇSGB Onaylı), İş Sağlığı ve Güvenliği ile ilgili kanun ve yönetmeliklere hakim, İletişim becerileri güçlü, Aktif araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış ( erkek adaylar için), Tam zamanlı / Yarı zamanlı çalışabilecek, adayların başvurmaları rica olunur.

  Sektör: İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: Uzman

 • İş Açıklaması "Martı Kurumsal Hizmetler ve Özel İstihdam Bürosu” İŞKUR’dan 638 numaralı izin belgesi ile lisanslı olarak faaliyet gösteren, işverenlerle iş arayanları aynı platformda bir araya getiren aracı bir kurumdur. Martı Kurumsal Hizmetler olarak; İnsan Kaynakları Seçme Yerleştirme alanında profesyonel kadromuzla, güncel mülakat tekniklerini ve kişilik envanterlerini uygulayarak, müşteri firmalarımızın talep ettiği tüm mavi yaka ve beyaz yaka pozisyonlarıyla birlikte, dönemsel ve/veya proje bazlı iş gücünün istihdam edilmesine yönelik hizmet vermekteyiz." İstanbul Avrupa yakasında 3. Havalimanı projesinde görevlendirmek üzere Ortak Sağlık Güvenlik Birimine bağlı olarak çalışacak tam zamanlı "C SINIFI İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ UZMANI" aramaktayız.                                

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversitelerin mühendislik fakültelerinden mezun  C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı Sertifikasına sahip İş Güvenliği Mevzuatına hakim İş Güvenliği alanında en az 1 yıl deneyime sahip B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen Tercihen İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden  Bayan adaylar aranmaktadır.

  Sektör: İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: Uzman

 • İşyeri Hekimi(İstanbul) Martı Kurumsal Hizmetler İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 29 Nisan 2016

  İş Açıklaması "Martı Kurumsal Hizmetler ve Özel İstihdam Bürosu” İŞKUR’dan 638 numaralı izin belgesi ile lisanslı olarak faaliyet gösteren, işverenlerle iş arayanları aynı platformda bir araya getiren aracı bir kurumdur. Martı Kurumsal Hizmetler olarak; İnsan Kaynakları Seçme Yerleştirme alanında profesyonel kadromuzla, güncel mülakat tekniklerini ve kişilik envanterlerini uygulayarak, müşteri firmalarımızın talep ettiği tüm mavi yaka ve beyaz yaka pozisyonlarıyla birlikte, dönemsel ve/veya proje bazlı iş gücünün istihdam edilmesine yönelik hizmet vermekteyiz." İstanbul 'da kurulu olan danışmanlığını yapmakta olduğumuz Ortak Sağlık Güvenlik Biriminde tam zamanlı çalışmak üzere "İŞYERİ HEKİMİ" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler   İşyeri hekimliği belgesine sahip, İş yerinde işin yürütülmesi nedeniyle oluşacak tehlikeleri öngörüp gerekli önlemlerin alınması konusunda iş güvenliği uzmanı ile ortak çalışabilecek, Ekip çalışmasına yatkın, iletişim becerisi kuvvetli, MS Office uygulamalarına hakim, İstanbul Avrupa ya da Anadolu yakasında ikamet eden, Tam zamanlı olarak çalışabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olan,

  Sektör: Sağlık/Hastane, İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: Doktor/Hekim

 • İş Açıklaması İstanbul Kozyatağı'nda başlayacak olan şantiyemiz için tam zamanlı çalışacak; C SINIFI UZMANLIK sertifikası veya İSG  TEKNİKERLİK diplomasına sahip, C SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI veya İSG TEKNİKERİ Arayışımız Bulunmaktadır.        

  Aranan Nitelikler Minumum   2 yıl şantiye tecrübeli İş Sağlığı ve Güvenliği yasa ve mevzuatlarına hakim,  Dokümantasyon ve raporlama süreçlerine hakim, Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek MS Office programlarına hakim ve etkin olarak kullanabilen Not: Şantiyede gece çalışması yapılacaktır.

  Sektör: Danışmanlık, İnşaat, İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: Danışman, Yetkili, Yönetici

 • İş Açıklaması "Martı Kurumsal Hizmetler ve Özel İstihdam Bürosu” İŞKUR’dan 638 numaralı izin belgesi ile lisanslı olarak faaliyet gösteren, işverenlerle iş arayanları aynı platformda bir araya getiren aracı bir kurumdur. Martı Kurumsal Hizmetler olarak; İnsan Kaynakları Seçme Yerleştirme alanında profesyonel kadromuzla, güncel mülakat tekniklerini ve kişilik envanterlerini uygulayarak, müşteri firmalarımızın talep ettiği tüm mavi yaka ve beyaz yaka pozisyonlarıyla birlikte, dönemsel ve/veya proje bazlı iş gücünün istihdam edilmesine yönelik hizmet vermekteyiz." İstanbul Avrupa yakasında 3. Havalimanı projesinde görevlendirmek üzere Ortak Sağlık Güvenlik Birimine bağlı olarak çalışacak tam zamanlı"A veya B SINIFI İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ UZMANI" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler   Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun, A veya B sınıfı İSG Uzmanlığı sertifikasına sahip, İş Güvenliği Uzmanı olarak deneyimli, İş sağlığı ve güvenliği mevzuatına uygun olarak iş yerinde gerekli çalışmaların yapılmasını sağlayacak, MS Office uygulamalarına hakim, Tam zamanlı olarak çalışabilecek, Ekip çalışmasına yatkın, Tecihen İstanbul Avrupa ikamet eden, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış 

  Sektör: İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: Uzman, Sorumlu, Mühendis

 • İş Açıklaması MERSİNLİ ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ bünyesinde A-B sınıfı İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI arıyoruz.

  Aranan Nitelikler A VEYA B sınıfı iş güvenliği sertifikasına sahip, İletişim becerisi kuvvetli, Takım çalışmasına yatkın, İş sağlığı ve güvenliği mevzuatına uygun olarak iş yerinde gerekli çalışmaların yürütülmesini sağlayacak, Mesai saatlerinde çalışabilecek

  Sektör: İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: Eleman

 • İşyeri Hekimi KALE OSGB İstanbul Anadolu 29 Nisan 2016

  İş Açıklaması İşverene, iş sağlığı konusunda rehberlik ve danışmanlık yapmak, Çalışanların işe giriş ve periyodik sağlık muayenelerinin yapılması ilgili plan, rapor, kayıt ve istatistiklerini takip etmek, Sağlık uygulamalarının, laboratuvar tetkiklerinin ve radyolojik muayenelerin yapılmasını sağlamak, İş kazaları ve acil müdahale gerektiren hastalıklarda ilk müdahalenin yapılması, hastanın hastaneye sevk edilmesini sağlamak, Sağlıklı ve güvenli bir çalışma ortamı oluşturmak üzere ergonomik ve psikososyal riskleri değerlendirerek, iş ile işçinin uyumunu sağlamak, İSG mevzuatına uygun olarak koruyucu ve acil sağlık hizmeti vermek, İşyerindeki genel hijyen şartlarını denetlemek, Mevzuat gereği tüm yasal sorumlulukları yerine getirmek,

  Aranan Nitelikler KALE Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi’nde İşyeri Hekimi olarak görevlendirilmek üzere, Tıp Fakültesi mezunu, İşyeri hekimliği belgesine sahip, İş Sağlığı ve Güvenliği ile ilgili kanun ve yönetmeliklere hakim, MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, İletişim becerileri güçlü, Diğer sağlık profesyonelleri ile takım çalışmasına yatkın, Aktif araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış ( erkek adaylar için), Tam zamanlı veya yarı zamanlı çalışabilecek, adayların başvurmaları rica olunur.

  Sektör: İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: Doktor/Hekim, İşyeri Hekimi

 • İş Açıklaması Firmamız 2013 yılında kurulmuş olup, Mevcut 100 personeli ile Batı Karadeniz, Ege, Marmara ve Akdeniz Bölgesi'nde 1500'den fazla firmaya İş Sağlığı ve İş Güvenliği Hizmetleri ulaştırmaktadır. Standart OSGB hizmetlerinin yanında çok uluslu projelere iş güvenliği ve iş sağlığı taahhüt ve danışmanlık hizmetleri de işleyiş kapsamımızın içerisinde yer almaktadır. 

  Aranan Nitelikler Teknik Beceriler   * MS Office uygulamalarına iyi derecede hakim, * Toplum sağlığı ve iş hijyeni konusunda bilgili, * Sağlık personeli alanında çalışmış veya bilgi sahibi, * Enjeksiyon ve kan alma işlemlerini yürütebilecek, * SFT, Odio vb. sağlık araç gereçlerini kullanabilen, * Araç kullanmayı bilen ve seyehat problemi olmayan, * Hemşire, Acil Tıp Teknisyeni, Paramedik vb. diplomaya sahip, * İsg Katip Sistemine kayıtlı, İzmir ilinde ikamet eden veya edebilecek tam zamanlı çalışacak,  Bay veya Bayan sağlık personeli aranmaktadır.

  Sektör: İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: Hemşire

 • İş Güvenliği Uzmanı Sina OSGB İstanbul Anadolu 29 Nisan 2016

  İş Açıklaması İş sağlığı ve iş güvenliği ile ilgili yasal yükümlülüklerin takibi, plan, prosedür, talimatların hazırlanması ve iyileştirilmesi, Risk analizleri yapılarak; tehlikeli faaliyet ve davranışlara müdahale edilmesi ve gerekli tedbirlerin alınmasının sağlanması, İşyerinde kazaların ve acil durumların önlenmesi için mevzuata uygun çalışmalar yapılması ve gerekli kontrollerin gerçekleştirilmesi, Çalışma alnında mevcut tehlike ile tedbirlerin tespit edilerek uygun önlem alınmasının sağlanması, Saha kontrollerinin gerçekleştirilerek sonuçlarının raporlanması ve takip edilmesi. 

  Aranan Nitelikler Anadolu yakası Pendik ilçesinde bulunan OSGB firmamızda ve şantiyelerimizde çalıştırılmak üzere  B ve C sınıfı iş güvenliği uzman sertifikasına sahip takım arkadaşları aramaktayız.   İş güvenliği alanında deneyimli, A - B ve C sınıfı geçerli sertifika sahibi, İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden, Ulusal İş Sağlığı ve Güvenliği mevzuatına hakim, MS Ofis programlarını temel seviyede kullanabilen, İletişim becerileri yüksek, ekip çalışmasına yatkın, Bay adaylar için askerliğini tamamlamış, Aktif araç kullanabilen 20 ve 35 yaş arası

  Sektör: İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: Uzman, Stajyer, Mühendis, Eleman, Denetçi

 • İş Açıklaması İstanbul Tuzla'da Banyo Mobilyası üretimi yapan firmamızda tam zamanlı iş sağlığı ve güvenliği uzmanı ve insan kaynakları sorumlusu olarak görev alacak çalışma arkadaşları arıyoruz. İş Güvenliği Uzmanı'nın tüm görevlerini yasal yönetmeliklere uygun şekilde yerine getirmek, İş sağlığı güvenliği ile ilgili tüm eğitimlerin verilmesi,  iş sağlığı güvenliği ile ilgili bilgi akışının sağlanması, tüm süreçlerin koordine edilip uygulanması, uygun dökümantasyonun yapılması, Personel özlük işleri kapsamındaki yasal süreçlerin yürütülmesi,  Personel işe alımlarının yapılması, gerekli dökümanların hazırlanıp dosyalanması, Personel özlük dosyalarının mevzuata uygun halde tutulması İşe giriş-çıkış, yasal bildirimler, ile ilgili çalışmaların yürütülmesi, Personel devam durumu, günlük, senelik izinleri takibi, Aylık maaş tahakkuklarının ve bordroların kontrolünün sağlanması,        

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun, C sınıfı iş güvenliği uzmanı sertifikası sahibi, Tercihen çevre görevlisi sertifikası sahibi, Tercihen OHSAS 18001 VE ISO 14001 yönetim sistemlerinin kurulması ve yönetiminde görev almış İş hukuku ve sgk mevzuatına hakim, Personel özlük ve idari işler süreçlerinde, üretim sektöründe deneyim sahibi, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış    

  Sektör: Mobilya/Dekorasyon, İş Sağlığı ve Güvenliği, İnsan Kaynakları

  Pozisyon: Yetkili, Yardımcı, Sorumlu, Mühendis, Görevli

 • İş Açıklaması Tam Zamanlı C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı Çalışma Aradaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Mühendislik Fakültelerinden mezun, Bakanlık onaylı, B veya C sınıfı İş Güvenliği Sertifikasına sahip,  MS Office uygulamalarına hakim,  Sorumlu olduğu işlerle ilgili iş sağlığı ve güvenliği ve çevre ile ilgili yasal mevzuatlara hakim,  Diğer birimlerle koordinasyon içerisinde çalışma becerisine sahip,  İyi bir takip, dokümantasyon ve kayıt tutma becerisine sahip,  Stres yönetimi, problem çözme konusunda başarılı,  Analitik düşünebilen.

  Sektör: İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: Uzman

İş Habercisi - İş Sağlığı ve Güvenliği İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?