Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

İş Sağlığı ve Güvenliği İş İlanları

 
Hepsini Temizle
İş Sağlığı ve Güvenliği
 • İş AçıklamasıBaran OSGB olarak İstanbul' da hizmet vermekte olduğumuz taşeron firmamızın Kamu İhalesi projesinde görevlendirmek üzere Tam Zamanlı A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı çalışma arkadaşı aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerA Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı belgesine sahip, Tam Zamanlı çalışabilecek, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Kazı ve Hafriyat işlerinde deneyimli, Raporlama, Dökümantasyon ve Arşivleme konusunda yetkin, Ekip çalışması yapabilecek, Proje takibi yapabilecek nitelikte olmak, İSG uygulamarına ve eğitim verme becerisine sahip, Microsoft Office programlarının iyi derecede kullanıyor olmak, İletişim becerisi yüksek, Tam Zamanlı A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı aramaktayız.

  Sektör: İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: İş Güvenliği Uzmanı

 • EZEL OSGBİzmir, Manisa 26 Haziran 2017

  İş AçıklamasıFirmamız Manisa ve İzmir bölgesinde görevlendirmek üzere İşyeri Hekimi çalışma arkadaşlarına ihtiyaç duymaktadır. Ezel Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi, 15 yılı aşkın iş sağlığı deneyimiyle, kurumların iş güvenliği uzmanı, iş yeri hekimi ve sağlık personeli ihtiyaçlarını tek birimden çözmek için kurulmuş ve Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiştir. 3. Havalimanı inşaatı , 3. köprü inşaatı ve Metro inşaatları ile beraber Türkiye'nin en büyük projelerinin iş güvenliği ve sağlığı hizmetini sağlamak ile beraber küçük ve büyük ölçekli firmalar ile ülkemizdeki iş güvenliği konusuna yeni bir boyut kazandırmaktadır. Ezel Ortak Sağlık Güvenlik Birimi Türkiye'nin bir çok ilinde hizmet vermeye devam etmekle beraber tüm illeri kapsam alanına alma misyonu ile hizmet kalitesini tüm Türkiye'ye yaymayı hedeflemektedir.

  Aranan Niteliklerİşyeri Hekimi Ulusal İş Sağlığı ve Güvenliği Mevzuatına Hakim, En az 1 yıl deneyimli Raporlama, Dökümantasyon ve Arşivleme konusunda yetkin Ekip Çalışmasına Yatkın, Microsoft Office Programlarını Temel Seviye'de kullanabilen, İletişim Becerisi yüksek B sınıfı ehliyet sahibi özelliklerine takım arkadaşları ile çalışmak istemekteyiz

  Sektör: İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: İşyeri Hekimi, Doktor/Hekim

 • İş AçıklamasıAdecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz İş Sağlığı-Güvenliği ve Yapı Ürünleri sektöründe faaliyet gösteren firmamız için Çevre Mühendisi arayışımız bulunmaktadır. Firmanın İSG ürünlerinin ve kişisel koruyucu ekipmanlarının tanıtılması Fabrika ziyaretlerinde risk analizleri gerçekleştirilerek fabrikaların ürün ihtiyaçlarının tespit edilmesi Müşterilerin ihtiyaç duyduğu doğru ürünlere yönlendirilmesi ve ürün satışının gerçekleştirilmesi

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Çevre Mühendisliği veya İSG bölümlerinden mezun Yeni mezun ve ya alanında 1 yıl tecrübeli Tercihen satış tecrübesi olan ve ya bu alanda kendini geliştirmeye istekli İletişim kuvvetli, ikna becerisine sahip, enerjik, iş bitirme-sonuç odaklı B sınıfı sürücü ehliyetine sahip ve aktif araç kullanan Ankara'da ikamet eden/edebilecek olan

  Sektör: Yapı Malzemeleri, İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: Mühendis

 • Baran Ortak Sağlık Güvenlik Birimiİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 25 Haziran 2017

  İş Açıklamasıİş Sağlığı Ve Güvenliği Kanunu ve ilgili Mevzuatlar doğrultusunda, Baran OSGB olarak hizmet vermekte olduğumuz kurum ve kuruluşlarda iş yerlerindeki İş Sağlığı ve Güvenliği ile ilgili çalışmaların planlanması, yürütülmesi, koordinasyonu, iyileştirilmesi ve dokümantasyonunun sağlanması amacıyla görevlendirmek üzere C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı olarak çalışacak takım arkadaşları aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerC Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı sertifikası olan, Deneyimli Ya Da Deneyimsiz, İş Sağlığı Ve Güvenliği Mevzuatına Hakim, Microsoft Office Programlarını Temel Seviye'de Kullanabilen, Raporlama Yapabilecek Ve İlgili Prosedürleri Hazırlayabilecek, Sözlü, Yazılı İletişim Becerisi Yüksek Ve Takım Çalışmasına Uyumlu, Dış Görünüşüne Önem Veren, Uzun Soluklu Çalışmayı Düşünen, C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı takım arkadaşları aranmaktadır.

  Sektör: İş Sağlığı ve Güvenliği, Eğitim

  Pozisyon: Uzman, İş Güvenliği Uzmanı

 • EZEL OSGBİzmir, Manisa 26 Haziran 2017

  İş AçıklamasıFirmamız İzmir bölgesinde görevlendirmek üzere B sınıfı İş Güvenliği Uzmanı çalışma arkadaşlarına ihtiyaç duymaktadır. Ezel Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi, 15 yılı aşkın iş sağlığı deneyimiyle, kurumların iş güvenliği uzmanı, iş yeri hekimi ve sağlık personeli ihtiyaçlarını tek birimden çözmek için kurulmuş ve Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiştir. 3. Havalimanı inşaatı , 3. köprü inşaatı ve Metro inşaatları ile beraber Türkiye'nin en büyük projelerinin iş güvenliği ve sağlığı hizmetini sağlamak ile beraber küçük ve büyük ölçekli firmalar ile ülkemizdeki iş güvenliği konusuna yeni bir boyut kazandırmaktadır. Ezel Ortak Sağlık Güvenlik Birimi Türkiye'nin bir çok ilinde hizmet vermeye devam etmekle beraber tüm illeri kapsam alanına alma misyonu ile hizmet kalitesini tüm Türkiye'ye yaymayı hedeflemektedir.

  Aranan NiteliklerB Sınıfı Sertifika Sahibi, Ulusal İş Sağlığı ve Güvenliği Mevzuatına Hakim, En az 1 yıl deneyimli Raporlama, Dökümantasyon ve Arşivleme konusunda yetkin Ekip Çalışmasına Yatkın, Microsoft Office Programlarını Temel Seviye'de kullanabilen, İletişim Becerisi yüksek

  Sektör: İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: Uzman, Eleman, Sorumlu

 • Yöntem Akademiİstanbul Avrupa 24 Haziran 2017

  İş Açıklamasıİş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri alanında YÖNTEM AKADEMİ bünyesinde görevlendirilecek ENGELLİ OFİS PERSONELİ arayışımız bulunmaktadır. . Ofis işlerinde destek olabilecek, · Dosyalama yapabilecek, · Kargolama ve kargo takibi yapabilecek, · Veri girişlerini takip edebilecek, · Gerekli durumlarda yiyecek, içecek ikramında bulunabilecek, · Gelen misafirlerimizi karşılayabilecek,

  Aranan Nitelikler· En az lise mezunu, · Tercihen 22-28 yaş arası, · Türkiye İş Kurumuna Kayıtlı ve yasa gereği engelli kapsamında değerlendirilebilecek, · Engellilik derecesi %40 ve üzeri olan (fiziksel, görsel ve işitsel engeli olmayan) · MS Office programlarını kullanabilen, · Sözlü ve yazılı iletişim kabiliyetine güvenen, · Esenler/Tekstilkent lokasyonuna ulaşımı kolay.

  Sektör: İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: Eleman, Uzman Yard, Ofis Elemanı

 • İş Açıklamasıİş sağlığı-güvenliği ve çevre koruma çalışmalarının başlatılması ve koordine edilmesi Risk değerlendirme metodunun oluşturulması ve risk değerlendirmelerinin uygulanması Yasallığı içerecek biçimde iş güvenliği ve çevre koruma konularında destek verilmesi İş sağlığı ve güvenliği konusunda bilinçlendirme çalışmalarının koordinasyonu Risk değerlendirme çalışmalarının koordinasyonu Kaza araştırması ve kök neden analizi çalışmalarının yürütülmesi İş sağlığı ve güvenliği ile ilgili düzeltici ve önleyici faaliyetlerin izlenmesi İş sağlığı ve güvenliği eğitim planı çerçevesinde İSG eğitimlerinin verilmesi

  Aranan NiteliklerBolu'da hizmet vermekte olduğumuz kurumsal bir firma için, Lisans mezunu, C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlık Sertifikası bulunan, İş güvenlliği alanında en az 1 yıl deneyim sahibi, Bay adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İş sağlığı ve güvenliği risk analizi, iş güvenliği eğitim ve uygulamalarında bilgi sahibi, Tam zamanlı çalışabilecek iş güvenliği uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

  Sektör: İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: İş Güvenliği Uzmanı

 • İş AçıklamasıFirmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda İş Güvenliği Uzmanı aramaktayız.

  Aranan Niteliklerİş Sağlığı ve Güvenliği uzmanlık sertifikasına sahip, MS ofis programlarını kullanabilen, Disiplinli, sistemli ve raporlamalı çalışmayı benimseyen, Güncel İSG mevzuat, yönetmelik ve saha uygulamalarına hakim, C sınıfı sertifikaya sahip, Aktif araç kullanabilen.

  Sektör: İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: Uzman

 • ACAR OSGBAnkara 23 Haziran 2017

  İş Açıklamasıİş güvenliği uzmanı olarak danışmanlık hizmeti verdiğimiz firmalara "İşyeri Hekimi" olarak hizmet verilmesi.

  Aranan NiteliklerTıp Fakültesi mezunu ve İşyeri Hekimliği sertifikasına sahip, Tercihen İşyeri Hekimliği yapmış, müşteri memnuniyetini dikkate alan, İnsan ilişkilerinde başarılı, güler yüzlü, hızlı ve doğru karar verme yetisine sahip, Analitik bakış açısına ve hızlı problem çözme yeteneğine sahip,işini tam yapabilen Aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli ACAR OSGB de çalışmak üzere İşyeri Hekimi aramaktayız. ACAR ÇEVRE SAĞLIK GÜVENLİK A.Ş.(OSGB) (www.acarosgb.com, www.acarosgb.com.tr) TETKO TEST TEKNİK KONTROL A.Ş (www.tetko.com.tr)

  Sektör: İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: İşyeri Hekimi

 • İş AçıklamasıTehlikeli ve Çok Tehlikeli sınıfa giren firmalara "İş Güvenliği Uzmanı" olarak görev alacak. İş sağlığı ve güvenliği ile ilgili mevcut ve ilerde oluşabilecek durumlarla ilgili risk değerlendirmeleri yapabilecek, Konusu ile ilgili eğitim verebilecek.

  Aranan NiteliklerA ve B Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı, Proje bazlı veya sürekli çalışabilecek, Ekip çalışmasına yatkın, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Hedef odaklı çalışabilen, Karar alabilme yeteneği olan, Tercihen İngilizce bilen, Etkin iletişim becerisi ve temsil yeteneğine sahip, Problem çözücü ve sonuç odaklı, Analitik düşünce yapısına sahip, Disiplinli, sistemli ve raporlu çalışmayı benimseyen ACAR OSGB (www.acarosgb.com) TETKO AKADEMİ (www.tetkoakademi.com) TETKO TEST TEKNİK KONTROL (www.tetko.com.tr)

  Sektör: Kamu, Danışmanlık, İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: Uzman

 • ACAR OSGBİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 24 Haziran 2017

  İş AçıklamasıMevcud müşterilerin memnuniyet analizlerinin yapılması, Yeni müşteri portföyü oluşturmak, randevu ve sunum yapmak, Yeni müşterinin sözleşme, hizmet ve tahsilat süreçlerini sağlıklı yapabilmesi, Müşteri ihtiyaçları ve pazarın yapısı dikkate alınarak gerekli satış arttırıcı çalışmalarının planlanması ve sahada uygulanması, Mevcut müşteri ziyaretlerinin gerçekleştirilerek, pazarın ihtiyaç ve beklentileri ile rakip faaliyetlerinin yakından takip edilerek gerekli eylem planlarının hazırlanması. ACAR İş Güvenliği ve İş Sağlığı (OSGB) (www.acarosgb.com, www.acarosgb.com.tr) TETKO TEST TEKNİK KONTROL A.Ş (www.tetko.com.tr) ​TETKO BELGELENDİRME (www.tetkobelgelendirme.com) TETKO AKADEMİ (www.tetkoakademi.com)

  Aranan NiteliklerFirmamızın İSTANBUL merkez ofisinde çalıştırılmak üzere SATIŞ TEMSİLCİSİ alınacaktır. OSGB (İş Güvenliği) satış alanında ilgisi olan, İletişim becerisi güçlü, temsil yeteneği ve liderlik vasıfları gelişmiş, Problem çözme, analiz, planlama ve takip yeteneği olan, Seyahat engeli olmayan, aktif araç kullanabilen, Hedef odaklı, problem çözücü ve sonuç odaklı çalışan, İletişim ve organizasyon yeteneği kuvvetli, Raporlu çalışabilen, Müşteri portföyünün geliştirilmesi ve satışla ilgili tüm süreçlerin yürütülmesinde yönetsel olarak rol alacak, BAY / BAYAN SATIŞ TEMSİLCİSİ

  Sektör: Danışmanlık, İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: Mühendis, Danışman, Uzman, Satış Temsilcisi

 • EZEL OSGBİstanbul Avrupa 22 Haziran 2017

  İş AçıklamasıEzel Osgb Bünyesinde bulunan az tehlikeli ve tehlikeli firmalara hizmet verebilecek C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerEn Az 1 yıl deneyim Aktif araç kullanma

  Sektör: İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: İş Güvenliği Uzmanı

 • ACAR OSGBİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 24 Haziran 2017

  İş AçıklamasıFirmalar içerisinde tüm işci ve iş güvenliği faaliyetlerini ulusal mevzuata uygun şekilde yürütecek ve geliştirecek, İş sağlığı ve güvenliği mevcut ve ilerde oluşabilecek durumlarla ilgili risk değerlendirmeleri yapabilecek, Konusu ile ilgili eğitim verebilecek.

  Aranan NiteliklerC sınıfı uzman iş güvenliği sertifika sahibi, Proje bazlı veya sürekli çalışabilecek (şantiye olabilir), Ekip çalışmasına yatkın, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Hedef odaklı çalışabilen, Karar alabilme yeteneği olan, Tercihen İngilizce bilen, Etkin iletişim becerisi ve temsil yeteneğine sahip, Problem çözücü ve sonuç odaklı, Analitik düşünce yapısına sahip, Disiplinli, sistemli ve raporlu çalışmayı benimseyen ACAR ÇEVRE SAĞLIK GÜVENLİK A.Ş. (OSGB) (www.acarosgb.com, www.acarosgb.com.tr) TETKO TEST TEKNİK KONTROL A.Ş (www.tetko.com.tr) TETKO AKADEMİ (www.tetkoakademi.com)

  Sektör: Belgelendirme/Marka/Patent, Mühendislik, İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: Denetçi, Mühendis, Sorumlu

 • İş AçıklamasıHizmet vermekte olduğumuz, Reklam şektröründe faaliyet gösteren müşterimizin Hadımköy Fabrika ve İstanbul genelindeki saha uygulamalarında görevlendirilmek üzere, Tam Zamanlı B sınıfı sertifikalı, En az 2 yıl tecrübeli İş Güvenliği Uzmanları alınacaktır.

  Aranan NiteliklerÇSGB tarafından geçerli "B Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı" sertifikasına sahibi olmak · En az 2 yıl iş güvenliği konusunda tecrübe sahibi olmak · İstanbul Avrupa bölgesinde ikamet etmek · Proje takibi yapabilecek nitelikte olmak . İsg uygulamarına ve eğitim verme becerisi sahip olmak · Aktif olarak araç kullanabilmek ve B sınıfı ehliyet sahibi olmak · Microsoft Office programlarının iyi derecede kullanıyor olmak · İyi bir iş takip ve dokümantasyon becerisine sahip olmak · Erkek adaylar için Askerlik görevini tamamlamış olmak · Takım çalışmalarına adapte olabilecek nitelikte olmak · Eğitim ve insan iletişiminde başarılı olmak · En az orta düzeyde İngilizce konuşma ve yazma bilgisine sahip olmak

  Sektör: Mühendislik, İş Sağlığı ve Güvenliği, Reklamcılık

  Pozisyon: İş Güvenliği Uzmanı

 • ACAR OSGBİstanbul Avrupa 23 Haziran 2017

  İş AçıklamasıAcar OSGB AŞ. 15 bin firmayı aşkın referansıyla 2004 yılından beri hizmet vermektedir. Uzun vadeli çalışma ortamında, kariyer ve meslek kazanma olanaklarının sunulduğu firmamıza yeni takım arkadaşı aranmaktadır. Görev Tanımı : - Mevcut müşterilerin aranması. - Günlük randevuların organize edilmesi. - Sözleşme ve tekliflerin düzenlenmesi ve takip edilmesi.

  Aranan NiteliklerSatış destek tecrübesine sahip; Ses tonu ve diksiyonu düzgün; İnsan ilişkilerine güvenen; İkna kabiliyeti olan; Sorumluluk sahibi; BAYAN Ofis araç ve programlarını hızlı kullanabilecek; Tercihen üniversite mezunu;

  Sektör: Belgelendirme/Marka/Patent, İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: Uzman Yard

 • ACAR OSGBİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 24 Haziran 2017

  İş AçıklamasıŞirketimizin projelerinde görevlendirilmek üzere; MYO işçi sağlığı ve iş güvenliği bölümünden mezun, İş Güvenliği sektöründe en az 1 yıl deneyimli, MS Ofis programlarına hakimi İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği konularında mevcud projelerde görevlendirmek. ACAR İş Güvenliği ve İş Sağlığı (OSGB) (www.acarosgb.com, www.acarosgb.com.tr) TETKO TEST TEKNİK KONTROL A.Ş (www.tetko.com.tr) ​TETKO BELGELENDİRME (www.tetkobelgelendirme.com) TETKO AKADEMİ (www.tetkoakademi.com)

  Aranan NiteliklerMYO işçi sağlığı ve iş güvenliği bölümünden mezun, Proje bazlı veya sürekli çalışabilecek, Ekip çalışmasına yatkın, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Hedef odaklı çalışabilen, Etkin iletişim becerisi ve temsil yeteneğine sahip, Problem çözücü ve sonuç odaklı, Analitik düşünce yapısına sahip, Disiplinli, sistemli ve raporlu çalışmayı benimseyen

  Sektör: Danışmanlık, Diğer, İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: Danışman, Mühendis, Tekniker

 • İş AçıklamasıFirmalar içerisinde tüm işci ve iş güvenliği faaliyetlerini ulusal mevzuata uygun şekilde yürütecek ve geliştirecek, İş sağlığı ve güvenliği mevcut ve ilerde oluşabilecek durumlarla ilgili risk değerlendirmeleri yapabilecek, Konusu ile ilgili eğitim verebilecek.

  Aranan NiteliklerC sınıfı uzman iş güvenliği sertifika sahibi, Proje bazlı veya sürekli çalışabilecek (şantiye olabilir), Ekip çalışmasına yatkın, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Hedef odaklı çalışabilen, Karar alabilme yeteneği olan, Tercihen İngilizce bilen, Etkin iletişim becerisi ve temsil yeteneğine sahip, Problem çözücü ve sonuç odaklı, Analitik düşünce yapısına sahip, Disiplinli, sistemli ve raporlu çalışmayı benimseyen ACAR ÇEVRE SAĞLIK GÜVENLİK A.Ş. (OSGB) (www.acarosgb.com, www.acarosgb.com.tr) TETKO TEST TEKNİK KONTROL A.Ş (www.tetko.com.tr) TETKO AKADEMİ (www.tetkoakademi.com)

  Sektör: Kamu, Danışmanlık, İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: Uzman

 • Firma Adı Gizliİstanbul Anadolu 22 Haziran 2017

  İş AçıklamasıSabiha Gökçen Havalimanı’nda görevlendirilmek üzere; Hasta, engelli, hareket kabiliyeti kısıtlı yolcuların havaalanlarında hastanın durumuna uygun ekipman ile transferini gerçekleştirmek, Hizmet verdiği hasta/engelli yolcu bilgilerinin eksiksiz ve düzenli bir şekilde Koordinasyon Sorumlusu’ na bildirmek, Hizmet verilen kişinin konfor ve güvenliğini tehdit edecek her türlü davranıştan kaçınmak. Sürekli oksijen alması gereken veya non invaziv müdahale gereken hastalara yardım sağlamak Görev esnasında kullanılan cihaz, teçhizat ve demirbaşları kontrol etmek, sağlam bir şekilde devralmak ve devretmek

  Aranan NiteliklerLise mezunu Temsil yeteneği güçlü, iletişim becerisi yüksek Diksiyonu düzgün Dikkatli ve planlı çalışabilen Organizasyon yeteneği güçlü İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden Tam zamanlı çalışabilecek yardımcı sağlık personeli arayışımız bulunmaktadır.

  Sektör: Sağlık/Hastane, İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıÖn muhasebe işlemlerini gerçekleştirecek Ana muhasebe ile gerekli bilgi ve belge koordinasyonunu sağlayacak Telefon trafiğini yöneterek, şirket içi ve dışı bilgi akışını yönetecek Ziyaretçi trafigini koordine edecek Arşivleme faaliyetlerini yürütecek Kargo süreçlerini takip ve koordine edecek İSG Katip sistemi takibini yapacak

  Aranan NiteliklerSekreterlik ve ön muhasebe işlemlerinde deneyimli Banka ilişkileri ve finansman konularını yönetebilecek Diksiyonu düzgün, telefon trafiğini yönetebilecek Bilgisayar ve MS Office (Word, Excel), Muhasebe programlarını kullanabilen Sistemli, disiplinli, özenli, işine sadık Tercihen MYO veya Lise mezunu Tercihen Mimaroba-Mimarsinan-Büyükçekmece ve çevre ilçelerde ikametgah eden Uzun vadeli çalışmayı isteyen ve kendini geliştiren bayan İstanbul dışı ve İstanbul Anadolu Yakası başvuruları dikkate alınmayacaktır. çalışma arkadaşı aramaktayız.

  Sektör: İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: Memur

 • Uzmaniş Osgbİstanbul Avrupa 23 Haziran 2017

  İş AçıklamasıMedya sektöründe hizmet vermiş olduğumuz firmamıza akşam 18:00-24:00 saatleri arasında çalışacak paramedik aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerYüksekokul paramedik mezunu Askerlik eğitimini tamamlamış Microsoft Office programlarının iyi derecede kullanıyor olmak İyi bir takip ve dokümantasyon becerisine sahip olmak Takım çalışmalarına adapte olabilecek nitelikte olmak Eğitim ve insan iletişiminde başarılı olmak

  Sektör: Mühendislik, İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: Paramedik

 • TETKO TEST TEKNİK KONTROLİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 23 Haziran 2017

  İş AçıklamasıADR Kapsamına giren fimalara yönelik, Tehlikeli malların taşınması hususundaki zorunlulukların uygulatılması ve izlenmesi, Tehlikeli malların taşınması hususunda işletmeye öneriler sunulması.

  Aranan NiteliklerTMGD (Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı) sınavından en az 70 puan alan ve TMGD sertifikasına sahip olan. Proje bazlı veya sürekli çalışabilecek, Ekip çalışmasına yatkın, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Hedef odaklı çalışabilen, Karar alabilme yeteneği olan, Tercihen İngilizce bilen, Etkin iletişim becerisi ve temsil yeteneğine sahip, Problem çözücü ve sonuç odaklı, Analitik düşünce yapısına sahip, Disiplinli, sistemli ve raporlu çalışmayı benimseyen ACAR OSGB (www.acarosgb.com) TETKO AKADEMİ (www.tetkoakademi.com) TETKOLAB (www.tetkolab.com) TETKO TEST TEKNİK KONTROL (www.tetko.com.tr)

  Sektör: Danışmanlık, Mühendislik, İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: Danışman, Uzman

 • İş AçıklamasıŞirketimiz Genel Merkezi'nde görevlendirilmek üzere, En az lise mezunu, Hedef kitle analizi ve buna bağlı pazarlama stratejilerini uygulayabilen, Gelen taleplerin değerlendirilmesini ve takibini yapabilen, İnsan ilişkilerinde güçlü,organizasyon yeteneği olan,analitik düşünebilen,araştırmacı bir yapıya sahip,takım çalışmasına yatkın olan, Etkin satış pazarlama stratejileri geliştirerek uygulayabilecek, Planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş, B sınıfı ehliyete sahip ve aktif olarak araç kullanabilen, "Satış Sorumlusu" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Niteliklerİstanbul – Anadolu yakasında ikamet eden, Şehirdışına çıkma engeli olmayan, Diksiyonu düzgün ve prezantabl, Analitik düşünme ve analiz yeteneği kuvvetli, Alanında deneyime sahip, Aktif araç kullanabilen, Adayların başvurularını bekliyoruz.

  Sektör: İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: Sorumlu

 • ACAR OSGBAnkara 23 Haziran 2017

  İş AçıklamasıAnkara merkezimiz için, Muhasebe planlama, kontrol, nakit akışı, vergi mevzuatı, cari hesaplar ve ilgili konularda tüm süreçlerin yönetilmesi, ön muhasebe işlemleri Gelir /Gider analizi yapılması ve raporlanması, Nakit akış tablosunun hazırlanması

  Aranan NiteliklerLKS-Logo Muhasebe programına hâkim Tercihen Hizmet firmalarında çalışmış Word ve Excel programlarına hakim, Lütfen ziyaret ediniz,.. www.acarosgb.com

  Sektör: Kamu, İş Sağlığı ve Güvenliği, Danışmanlık

  Pozisyon: Uzman Yard

 • İş Açıklamasıİzmir' de faaliyet gösteren OSGB. bünyesinde görev alabilecek ve aşağıdaki niteliklere sahip '' TANITIM ve PAZARLAMA YETKİLİSİ '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerTercihen Yüksekokul veya Üniversitelerin İlgili Bölümlerinden Mezun, Konusunda En Az 1 Yıl Tecrübeli, Tercihen MS Office Programlarına Hakim, Pazarlama Konusunda Özgüven Sahibi, İletişim ve Koordinasyon Becerisi Kuvvetli, B Sınıfı Ehliyet Sahibi ve Aktif Araç Kullanabilen, Seyahat Engeli Olmayan,

  Sektör: İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: Sorumlu, Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi

 • Odak İş Güvenliği Eğitim Sağlıkİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Kocaeli 26 Haziran 2017

  İş AçıklamasıODAK ŞİRKETLER GRUBU bünyesine bağlı olarak çalışabilecek, BÜYÜKÇEKMECE merkez ofisimizde, Avrupa Yakasında bulunan Büyük İnşaat Projelerinde ve Gebze Bölgesindeki OSGB şubemize Diğer Sağlık Personeli aramaktayız Diğer sağlık personeli eğitim programını tamamlayan ve eğitim sonunda Bakanlıkça, düzenlenen DSP belgesine sahip olmak, Hemşire, acil tıp teknisyeni, sağlık memuru ve çevre sağlığı diplomalarına sahip olmak, İlkyardım konusunda tecrübeli, İş sağlığı veya iş sağlığı ve güvenliği eğitimini tamamlamış, Tercihen en az 1 yıl fiilen çalışmış, MS Office programlarına hakim, İletişim yeteneği güçlü

  Aranan Niteliklerİş sağlığı ve güvenliği hizmetlerinin planlanması, değerlendirilmesi, izlenmesi ve yönlendirilmesinde işyeri hekimi ile birlikte çalışmak, veri toplamak ve gerekli kayıtları tutmak. Çalışanların işe giriş/periyodik muayene formlarının hazırlanmasına katkıda bulunmak, kayıtlarını muhafaza etmekve işyeri hekimi tarafından yapılan muayene sırasında hekime yardımcı olmak. Gerekli sağlık muayenelerinin yaptırılmasını sağlamak, İlk yardım hizmetlerinin organizasyonu ve yürütümünde işyeri hekimi ile birlikte çalışmak. Çalışanların sağlık eğitiminde görev almak, İşyeri bina ve eklentilerinin genel hijyen şartlarının sürekli izlenip denetlemesinde işyeri hekimiyle birlikte çalışmak. İşyeri hekimince verilecek iş sağlığı ve güvenliği ile ilgili diğer görevleri yürütmek. İşyerinde görevli çalışan temsilcisi ve destek elemanlarının çalışmalarına destek sağlamak ve bu kişilerle işbirliği yapmak İşyeri Sağlık biriminde oluşan kaza-hastalık gibi olaylarla ilgili istatistik oluşturmak

  Sektör: İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: Hemşire, Sağlık Memuru

 • İş Açıklamasıİkitelli Merkezli Ortak Sağlık Güvenlik Birimimizde Tam zamanlı olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki kriterlere uygun çalışma arkadaşı arayışımız vardır; * Sorumlu olacağı merkezin tanıtımını ve performansını arttıracak çalışmalar yapmak. * Müşteri ziyaretleri gerçekleştirmek * Şirket stratejileri ve hedefleri doğrultusunda pazar payının arttırılmasını sağlamak, * Şirket içerisinde ilgili birimler ile koordineli çalışmak ve bilgi paylaşımını sağlamak, * Gerekli tüm raporları hazırlamak ve ilgili yöneticiler ile paylaşmak, * Firmalar ile kurumsal ilişkilerin düzenlenmesini sağlamak, * Verdiği tekliflerin ve görüşmelerin takibini yapmak.

  Aranan NiteliklerAşağıdaki niteliklere sahip "BAYAN" ekip arkadaşı aranmaktadır. * Tercihen üniversite mezunu, * Diksiyonu düzgün, Prezantabl * Kurumsal satış konusunda tecrübeli, * Temsil ve satış kabiliyeti yüksek, takım çalışmasını seven, * Geniş müşteri portföyüne sahip * Tercihen iş sağlığı ve güvenliği konularına hakim, * MS Office programlarını etkin şekilde kullanabilen, * B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, * İnsan ilişkilerinde başarılı ve ikna kabiliyeti gelişmiş. * Müşteri memnuniyetine önem veren, * İşinde takipçi, düzenli, hızlı ve dikkatli, * İşyerine ve işine sadık, özveri ile çalışacak.

  Sektör: Pazar / Piyasa Araştırma, İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • TETKO TEST TEKNİK KONTROLİstanbul Avrupa 23 Haziran 2017

  İş AçıklamasıTesis içi ve dışında İSG (İŞ HİJYENİ) ölçümleri yapacak İlgili metotları okuyup , yorumlayabilecek Ölçümle ilgili cihazların korunmasından ve bakımından sorumlu olacak , İlgili akreditasyon denetlemelerine katılabilecek, Teknik mevzuata hakim olacak.

  Aranan NiteliklerMühendislik, Fen, Veterinerlik, Su Ürünleri fakültelerinden, Çevre Sağlığı , Çevre Koruma, Çevre Meslek Yüksek Okulundan yada Lise/ Teknik Lise Çevre, Kimya, Gıda, Sağlık, Makina, Elektrik/Elektronik Bölümlerinden mezun durumda olmak, Esnek mesai saatlerine uyum sağlayabiliyor olmak , Ofis programlarına hakim, Aktif araç kullanabilen , Askerlik görevini tamamlamış BAY adaylar

  Sektör: Mühendislik, İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: Tekniker

 • EZEL OSGBİzmir, Manisa 14 Haziran 2017

  İş AçıklamasıFirmamız İzmir ve Manisa bölgesinde görevlendirmek üzere B sınıfı İş Güvenliği Uzmanı çalışma arkadaşlarına ihtiyaç duymaktadır. Ezel Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi, 15 yılı aşkın iş sağlığı deneyimiyle, kurumların iş güvenliği uzmanı, iş yeri hekimi ve sağlık personeli ihtiyaçlarını tek birimden çözmek için kurulmuş ve Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiştir. 3. Havalimanı inşaatı , 3. köprü inşaatı ve Metro inşaatları ile beraber Türkiye'nin en büyük projelerinin iş güvenliği ve sağlığı hizmetini sağlamak ile beraber küçük ve büyük ölçekli firmalar ile ülkemizdeki iş güvenliği konusuna yeni bir boyut kazandırmaktadır. Ezel Ortak Sağlık Güvenlik Birimi Türkiye'nin bir çok ilinde hizmet vermeye devam etmekle beraber tüm illeri kapsam alanına alma misyonu ile hizmet kalitesini tüm Türkiye'ye yaymayı hedeflemektedir.

  Aranan NiteliklerB Sınıfı Sertifika Sahibi, Ulusal İş Sağlığı ve Güvenliği Mevzuatına Hakim, En az 1 yıl deneyimli Raporlama, Dökümantasyon ve Arşivleme konusunda yetkin Ekip Çalışmasına Yatkın, Microsoft Office Programlarını Temel Seviye'de kullanabilen, İletişim Becerisi yüksek

  Sektör: İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: Eleman, Sorumlu, Uzman

 • İş AçıklamasıMühendislik, Isıtma, Soğutma, Doğalgaz sistemleri üzerine, Türkiye çapında taahhüt firması olarak faaliyet gösteren şirketimizin İstanbul Tuzla’da bulunan şantiyesinde görevlendirilecek, Sahadaki iş sağlığı ve güvenliği uygulamalarını yasal yönetmeliklere göre takip edip, raporlamalarının yapılmasını sağlayacak C Sınıfı İş Güvenlik Uzmanı alınacaktır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Bakanlık onaylı C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı Sertifikasına sahip, İş sağlığı ve güvenliği konularına hakim, MS Office programlarını etkin düzeyde kullanabilen, B sınıfı ehliyete sahip, “ C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı” alınacaktır.

  Sektör: İnşaat, Mekanik Tesisat, İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: İş Güvenliği Uzmanı

 • İş AçıklamasıTüm sevkiyat süreçlerinde görev alınması, Gelen siparişleri müşteriye ulaştırmak, Gelen - giden kargo planlaması ve takibi yapmak, Depo düzenini sağlamak,stok takibini yapmak, Tedarik siparişlerini oluşturmak.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, Depolama, Stok Takibi, Sevkiyat konusunda tercihen deneyimli, En az 2 yıl aktif Şoförlük tecrübesi olan, İstanbul şehir trafiğine ve güzergahlara hakim, SRC Mesleki Yeterlilik Belgesi ve Psikoteknik Belgeleri bulunan, Dinamik, diksiyonu düzgün, sorumluluk sahibi, Güler yüzlü, insan ilişkilerinde başarılı, hizmet kalitesine önem veren, Askerlik ile ilişiği olmayan, Tercihen 30 yaşını aşmamış, Bay eleman alınacaktır.

  Sektör: İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: Şoför, Sorumlu, Ofis Elemanı, Eleman

İş Habercisi - İş Sağlığı ve Güvenliği İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?