İş Sağlığı ve Güvenliği İş İlanları

Hepsini Temizle
İş Sağlığı ve Güvenliği
 • İş Açıklaması OSGB Bünyemizde görevlendirilmek üzere C sınıfı İş Güvenliği Uzmanı aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler İş Güvenliği alanında en az 1 yıl deneyimli, Saha uygulamaları konusunda deneyimli C sınıfı sertifika sahibi, Esnek çalışma saatlerine uygun Ulusal İş Sağlığı ve Güvenliği mevzuatına hakim, MS Ofis programlarını kullanabilen, Disiplinli, ekip Çalışmasına yatkın, dinamik Seyahat engeli olmayan. İletişim becerisi yüksek, Tam zamanlı iş güvenliği Uzmanları aramaktayız.

  Sektör: İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: Denetçi

 • İş Açıklaması İSG LABORATUVARIMIZDA İSGÜM VE AKREDİTASYON KAPSAMINDA ORTAM ÖLÇÜMLERİNİ GERÇEKLEŞTİRMEK (AYDINLATMA, GÜRÜLTÜ, TERMAL KONFOR VB.), MÜŞTERİ ZİYERETLERİNDE BULUNMAK

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Lisans Bölümünden Mezun (Tercihen Önlisans) Tercihen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden B sınıfı ehliyeti olup aktif araç kullanabilen Ölçüm konusunda müşteri portföyü olan Askerlik ile ilişiği olmayan Öğrenmeye ve gelişime açık En az 1 yıllık konusunda tecrübesi olan çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Sektör: İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: Mühendis

 • İş Açıklaması İş Sağlığı ve Güvenliği alanında faaliyet gösteren OSGB firmamıza,farklı sektörlerdeki işletmelerimizde görevlendirmek üzere, tam zamanlı çalışacak İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden B  sınıfı iş güvenliği uzmanları alınacaktır. İşçi sağlığı ve iş güvenliği denetimlerin gerçekleştirilmesi, Yasal yükümlülük gereğince ilgili prosedür ve talimatların hazırlanması, İşçi sağlığı ve iş güvenliği ile ilgili eğitimlerin planlanması ve verilmesi, Risk analizinin belirlenerek gerekli tedbirlerin alınması ve takibinin yapılması. İSG mevzuatı ile alakalı raporlama ve planlamaların zamanında yapılması.

  Aranan Nitelikler  ÇSGB tarafından geçerli "İş Güvenliği Uzmanı" sertifikasına sahip olmak. - İSG uygulamaları ve eğitim becerisine sahip olmak. - İstanbul'da ikamet etmek - Proje takibi yapabilecek nitelikte olmak. - Aktif olarak araç kullanabilmek ve B sınıfı ehliyet sahibi olmak. - Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanıyor olmak. - İyi takip ve dökümantasyon becerisine sahip olmak. - Erkek adaylar için Askerlik görevini tamamlamış olmak. - Takım çalışmalarına adapte olabilecek nitelikte olmak. - Eğitim ve insan iletişiminde başarılı olmak. - Müşteri ilişkileri kuvvetli.  

  Sektör: İş Sağlığı ve Güvenliği, Mühendislik

  Pozisyon: Mühendis, Uzman

 • İş Açıklaması Sürekli gelişmekte olan İş Sağlığı ve Güvenliği sektöründe  Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı'ndan yetkili "Ortak Sağlık Güvenlik Birimi" olarak faaliyet gösteren firmamızda aşağıda ki niteliklere sahip İşyeri Hekimi olarak çalışacak takım arkadaşları aranmaktadır.     ÇSGB tarafından geçerli İşyeri Hekimi sertifikasına sahip, İşyeri Hekimliği konusunda mevzuatı bilen, Takım çalışmasına yatkın, temsil yeteneği güçlü, İş Sağlığı ve Güvenliği konusunda tecrübeli veya kendini bu sektöre yakın hisseden, gelişime açık, Tercihen aktif araç kullanabilen, İstanbul'u bilen, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden veya edebilecek olan, Ms Office programlarını kullanabilen, Planlı çalışan, raporlama sistemiyle çalışabilecek,     takım arkadaşları aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler  

  Sektör: Sağlık/Hastane, İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: Doktor/Hekim, İşyeri Hekimi

 • İş Açıklaması BALIKESİR ÖZEL SEVGİ HASTANESİ VE KURULUŞU OLAN ''SEVGİ ORTAK SAĞLIK GÜVENLİK BİRİMİ'' NE ODYOMETRİST ARAYIŞIMIZ VARDIR.  

  Aranan Nitelikler   1.Üniversitelerin odyometri bölümünden mezun 2.Odyometri test ve ölçümleme teknikleri konusunda yeterli teorik ve pratik bilgiye sahip 3.Branşı ile ilgili yenilik ve gelişmeleri takip eden 4.Ekip çalışmalarına yatkın 5.Güleryüzlü ve iletişim yeteneği güçlü Aday arayışımız vardır.

  Sektör: İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: Odyometrist

 • İş Açıklaması Eskişehir-Edirne doğalgaz boru hattı inşaatı projesinde görevlendirilmek üzere B sınıfı İş Güvenliği Uzmanılık sertifikası olan uzman aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler   İş Güvenliği alanında en az 1 yıl deneyimli, Saha uygulamaları konusunda deneyimli B sınıfı sertifika sahibi, Esnek çalışma saatlerine uygun Ulusal İş Sağlığı ve Güvenliği mevzuatına hakim, MS Ofis programlarını kullanabilen, Tercihen iyi derecede İngilice bilen, Disiplinli, ekip Çalışmasına yatkın, dinamik Seyahat engeli olmayan. İletişim becerisi yüksek, Eskişehir bölgesinde ikamet eden Tam zamanlı iş güvenliği uzmanları aramaktayız.

  Sektör: İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: Uzman

 • İş Açıklaması Sarı Çizgi Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi bünyesinde, hizmet verdiğimiz işyerlerinde görevlendirilmek üzere; Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı İşyeri Hekimliği sertifikasına sahip,  İş Sağlığı ve Güvenliği mevzuatına hakim,  MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen,  İnsan ilişkilerinde başarılı, sözlü ve yazılı iletişim becerileri kuvvetli,  Bay adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Part time görev alabilecek İşyeri Hekimlerimizin başvurularını bekliyoruz.  

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Sağlık/Hastane, İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: Doktor/Hekim

 • İş Açıklaması Sürekli gelişmekte olan İş Sağlığı ve Güvenliği sektöründe  Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı'ndan yetkili "Ortak Sağlık Güvenlik Birimi" olarak faaliyet gösteren firmamızda aşağıda ki niteliklere sahip İş Güvenliği Uzmanı olarak çalışacak takım arkadaşları aranmaktadır. ÇSGB tarafından geçerli İş Güvenliği Uzmanı (A-B-C) sertifikasına sahip, Takım çalışmasına yatkın, Etkin iletişim ve sunum yeteneğine sahip, Temsil yeteneği güçlü, Kendine güvenen, girişken ve çevresine güven veren, İş Sağlığı ve Güvenliği konusunda tecrübeli veya kendini bu sektöre yakın hisseden, gelişime açık, Tercihen aktif araç kullanabilen, İstanbul'u bilen, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden veya edebilecek olan, Ms Office programlarını kullanabilen, Planlı çalışan, raporlama sistemiyle çalışabilecek,     takım arkadaşları aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler  

  Sektör: Sağlık/Hastane, Mühendislik, İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: Mühendis, Uzman, Sorumlu, Denetçi

 • İş Açıklaması CANÖREN OSGB   İş Sağlığı ve Güvenliği alanında faaliyet gösteren işletmemizde maaş + prim ücretlendirme sistemi ile part time veya tam zamanlı satış pazarlama faaliyetlerimizden uygun olduğu kategoride çalışarak yeni müşteri kazanımı sağlayacak "Satış Pazarlama Uzman"ları aramaktayız.  

  Aranan Nitelikler Minimum 1 yıl proje satışında bulunmuş, Aktif araç kullanabilen ve B sınıfı ehliyeti olan, Giyimine özen gösteren, prezantabl, Müşteri yönetimi ve iş takibi konusunda kendine güvenen, Bayan eleman alınacaktır.     Not: Çalışma Saatleri: 09:00 - 18:00

  Sektör: Danışmanlık, Çağrı Merkezi, İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: Uzman

 • İş Açıklaması Antalya  OSGB  ofisimizde  görevlendirilmek üzere belirtilen niteliklerde  sekreter aramaktayız..  

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu  MS Office programlarını kullanabilen, Genç, dinamik, güleryüzlü ve mesleğine ilgi duyan, Düzenli çalışmayı seven, titiz, dikkatli ve sorumluluk sahibi,  Diksiyonu düzgün, sözlü ve yazılı iletişim becerilerine sahip,  Çalışma saatlerine dikkat eden disiplinli, BAYAN sekreter alınacaktır, ANTALYA  da ikamet aden adaylar tercih edilecektir.

  Sektör: İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: Sekreter

 • İş Açıklaması MERSİNLİ ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ bünyesinde A-B sınıfı İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI arıyoruz.

  Aranan Nitelikler A VEYA B sınıfı iş güvenliği sertifikasına sahip, İletişim becerisi kuvvetli, Takım çalışmasına yatkın, İş sağlığı ve güvenliği mevzuatına uygun olarak iş yerinde gerekli çalışmaların yürütülmesini sağlayacak, Mesai saatlerinde çalışabilecek

  Sektör: İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: Eleman

 • İşyeri Hekimi Riskomer İş Sağlığı Güvenliği İstanbul Anadolu, İzmir, Kocaeli 28 Mayıs 2016

  İş Açıklaması İş sağlığı ve güvenliği sektörünün lider kuruluşlarından Riskomer'in yeni bölgelerinde çalışmak üzere tam zamanlı yada kısmi zamanlı "İşyeri Hekimleri" arıyoruz. 

  Aranan Nitelikler ● İş sağlığı hizmetlerini yürütebilecek, ● İletişim becerileri iyi, ● Takım çalışmasına yatkın, ● Tercihen emekli, ● Kendini sürekli geliştirebilen, ● Aktif, sorumluluk alabilen.

  Sektör: İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: Eleman, Müdür, Sorumlu

 • Sağlık Personeli Uzman Grup İstanbul Anadolu 28 Mayıs 2016

  İş Açıklaması UZMAN GRUP Şirketler Grubu bünyesindeki Ataşehir / İSTANBUL adresindeki şubemizde bulunan tıbbi laboratuvarımızda  tam zamanlı/kadrolu çalışacak, sağlık personelleri alınacaktır. 1. UZMAN GRUP bünyesinde tıbbi laboratuvar bölümünde kan numunelerinin alınması, tansiyon ölçülmesi, enjeksiyon yapılması, işe giriş/periyodik muayene formlarının ön bilgi bölümlerinin doldurulması v.b. 2. İlgili kayıtların tutulması ve arşivlenmesi.  

  Aranan Nitelikler 1) Meslek Liselerinin, Meslek Yüksekokullarının veya Üniversitelerin ilgili bölümlerinden (Laborantlık, Acil Tıp Teknisyenliği, Hemşirelik, Sağlık Memurluğu, Radyoloji, Anestezi v.b. ) mezun olmak. 2) En az 1 (bir)yıl tıbbi bir laboratuvarda görev almış olmak. 3) İstanbul Anadolu yakasında ikamet etmek. 4) Ekip çalışmasına uyumlu olmak. 5) İletişim ve koordinasyon yeteneğine sahip olmak. 6) Diksiyonu düzgün olmak. 7) MS Ofis Programlarını ileri düzeyde kullanabilmek. 8) Erkek başvuru sahipleri için askerliğini yapmış olmak.  

  Sektör: İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: Laborant

 • İş Açıklaması MERSİNLİ ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ bünyesinde Manisa'da çalışabilecek İŞYERİ HEKİMİ  arıyoruz.

  Aranan Nitelikler İşyeri hekimliği belgesine sahip, İletişim becerisi kuvvetli, İş güvenliği uzmanı ile ekip olarak çalışabilecek, İş sağlığı ve güvenliği mevzuatına uygun olarak iş yerinde gerekli çalışmaların yürütülmesini sağlayacak, Hafta içi mesai saatlerinde çalışabilecek

  Sektör: İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: Doktor/Hekim

 • İş Yeri Hekimliği Kılavuz osgb İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 27 Mayıs 2016

  İş Açıklaması İş Sağlığı ve Güvenliği alanında faaliyet gösteren firmamıza tam zamanlı olarak görevlendirilmek üzere İstanbul'da ikamet eden İş yeri Hekimi alınacaktır.

  Aranan Nitelikler - ÇSGB tarafından geçerli "İş Yeri Hekimliği " sertifikasına sahip olmak. - İSG uygulamaları ve eğitim becerisine sahip olmak. - İstanbul ilinde ikamet etmek - Proje takibi yapabilecek nitelikte olmak. - Aktif olarak araç kullanabilmek ve B sınıfı ehliyet sahibi olmak. - Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanıyor olmak. - İyi takip ve dökümantasyon becerisine sahip olmak. - Erkek adaylar için Askerlik görevini tamamlamış olmak. - Takım çalışmalarına adapte olabilecek nitelikte olmak. - Eğitim ve insan iletişiminde başarılı olmak.

  Sektör: İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: Doktor/Hekim

 • İş Açıklaması Osgb bünyemizde görevlendirilmek üzere B sınıfı İş Güvenliği Uzmanılık sertifikası olan uzman aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler - Tercihen üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun - İş güvenliği alanında deneyimli, - B sınıfı iş güvenliği sertifikasına sahibi,  - Cumartesi günleri de çalışabilecek, - Ulusal İş Sağlığı ve Güvenliği mevzuatına hakim, - MS Ofis programlarını kullanabilen, - İletişim becerisi yüksek, ANTALYA bölgesinde  ikamet eden - İş güvenliği Uzmanları aramaktayız.

  Sektör: İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: Uzman

 • İş Açıklaması İş Sağlığı ve İş Güvenliği  ile ilgili yasal yükümlülüklerin takibi, plan, prosedür ve talimatların hazırlanması, uygulanması  ve süreçlerinin iyileştirilmesi, Çalışanlara ilgili mevzuata uygun olarak verilecek iş sağlığı ve güvenliği eğitimlerinin planlaması, eğitimlerin verilmesi ve sonuçlarının raporlanması, kullanımların denetlenmesi, Tehlike tanımlama ve risk değerlendirme çalışmalarının yapılması, aksiyonlarının takibi, Günlük saha kontrollerinin yapılması ve raporların hazırlanması, Risk analizlerinin güncellenmesi, Üniversitelerin Mühendislik bölümünden  veya İş Sağlığı ve Güvenliği Bölümlerinden mezun, 

  Aranan Nitelikler   İş Güvenliği alanında en az 1 yıl deneyimli, Saha uygulamaları konusunda deneyimli A sınıfı sertifika sahibi, Gerekli olduğu durumlarda cumartesi günleri de çalışabilecek, Ulusal İş Sağlığı ve Güvenliği mevzuatına hakim, MS Ofis programlarını kullanabilen, Disiplinli, ekip Çalışmasına yatkın, dinamik Seyahat engeli olmayan. İletişim becerisi yüksek, Antalya bölgesinde ikamet eden, İş güvenliği Uzmanları aramaktayız,

  Sektör: İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: Denetçi

 • İş Açıklaması A,B veya C sınıfı İş Güvenliği Uzmanı Sertifikasına sahip, Ms Office iyi derecede kullanabilen, İnsan ilişkilerinde başarılı ve takım çalışmasına yatkın, İletişim becerileri yüksek, Anadolu yakasında ikamet eden, İş Güvenliği Uzmanları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Merkez ofisimiz ve hizmet verdiğimiz işyerlerinde,  İş Sağlığı ve Güvenliği mevzuatlarına uygun çalışmaların yürütülmesi, Prosedür ve dökümantasyon hazırlama, Risk değerlendirme çalışmaları ve acil durum planlarının hazırlanması, Eğitim ve çalışma planlarının hazırlanması ve uygulanması, Dökümantasyon takibi ve arşivleme, İyileştirme çalışmalarına katılmak ve uygulamaların takibini yapmak.

  Sektör: İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: Uzman, Mühendis, İş Güvenliği Uzmanı

 • İş Açıklaması Firmamız 2013 yılında kurulmuş olup, Mevcut 100 personeli ile Batı Karadeniz, Ege, Marmara ve Akdeniz Bölgesi'nde 1500'den fazla firmaya İş Sağlığı ve İş Güvenliği Hizmetleri ulaştırmaktadır. Standart OSGB hizmetlerinin yanında çok uluslu projelere iş güvenliği ve iş sağlığı taahhüt ve danışmanlık hizmetleri de işleyiş kapsamımızın içerisinde yer almaktadır.  Muğla-Aydın illerinde İşyeri Hekimi görevini yerine getirebilecek kısmi zamanlı (50 saat) ilan detayında belirtilen niteliklerde işyeri Hekimi aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Teknik Beceriler * ÇSGB onaylı İşyeri Hekimi Belgesine sahip, * MS Office uygulamalarına iyi derecede hakim, * Toplum sağlığı ve iş hijyeni konusunda bilgili, * Meslek hastalıkları türleri ve oluşumları konusunda yeterli literatür bilgisine sahip, * İşyeri hekimliği alanında çalışmış veya bilgi sahibi, * Araç kullanmayı bilen, Görev Tanımı * İşverene, iş sağlığı konusunda rehberlik ve danışmanlık yapılması, * Çalışanların işe giriş ve periyodik sağlık muayenelerinin yapılması , * Çalışanlara genel sağlık konularında eğitim verilmesi, * İşin yürütümündeki ergonomik ve psikososyal riskleri değerlendirerek, iş ile işçinin uyumununun sağlanması, * İş sağlığı ve güvenliği kurulu çalışmalarına katılınması, * İş güvenliği öncülüğünde yapılan risk değerlendirmesi çalışmalarına katılınması, * İşyerindeki risklerin değerlendirilmesi ve önlenmesi ile ilgili mevzuata uygun koruyucu sağlık muayenelerinin yapılması, * İşyerindeki genel hijyen şartlarını denetlenmesi, * Yıllık çalışma planı hazırlanması, * Kendisine bağlı sağlık memurlarının organizasyonunun yapılması, Muğla-Aydın illerinde İşyeri Hekimi görevini yerine getirebilecek kısmi zamanlı (50 saat) ilan detayında belirtilen niteliklerde seyehat engeli olmayan işyeri Hekimi aranmaktadır. Bay-Bayan İşyeri Hekimi aranmaktadır.

  Sektör: İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: İşyeri Hekimi

 • İş Açıklaması Firmamız 2013 yılında kurulmuş olup, Mevcut 100 personeli ile Batı Karadeniz, Ege, Marmara ve Akdeniz Bölgesi'nde 1500'den fazla firmaya İş Sağlığı ve İş Güvenliği Hizmetleri ulaştırmaktadır. Standart OSGB hizmetlerinin yanında çok uluslu projelere iş güvenliği ve iş sağlığı taahhüt ve danışmanlık hizmetleri de işleyiş kapsamımızın içerisinde yer almaktadır.  Muğla-Aydın illerinde İşyeri Hekimi görevini yerine getirebilecek kısmi zamanlı (50 saat) ilan detayında belirtilen niteliklerde işyeri Hekimi aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Teknik Beceriler * ÇSGB onaylı İşyeri Hekimi Belgesine sahip, * MS Office uygulamalarına iyi derecede hakim, * Toplum sağlığı ve iş hijyeni konusunda bilgili, * Meslek hastalıkları türleri ve oluşumları konusunda yeterli literatür bilgisine sahip, * İşyeri hekimliği alanında çalışmış veya bilgi sahibi, * Araç kullanmayı bilen, Görev Tanımı * İşverene, iş sağlığı konusunda rehberlik ve danışmanlık yapılması, * Çalışanların işe giriş ve periyodik sağlık muayenelerinin yapılması , * Çalışanlara genel sağlık konularında eğitim verilmesi, * İşin yürütümündeki ergonomik ve psikososyal riskleri değerlendirerek, iş ile işçinin uyumununun sağlanması, * İş sağlığı ve güvenliği kurulu çalışmalarına katılınması, * İş güvenliği öncülüğünde yapılan risk değerlendirmesi çalışmalarına katılınması, * İşyerindeki risklerin değerlendirilmesi ve önlenmesi ile ilgili mevzuata uygun koruyucu sağlık muayenelerinin yapılması, * İşyerindeki genel hijyen şartlarını denetlenmesi, * Yıllık çalışma planı hazırlanması, * Kendisine bağlı sağlık memurlarının organizasyonunun yapılması, Muğla-Aydın illerinde İşyeri Hekimi görevini yerine getirebilecek kısmi zamanlı (40 saat) ilan detayında belirtilen niteliklerde seyehat engeli olmayan işyeri Hekimi aranmaktadır. Bay-Bayan İşyeri Hekimi aranmaktadır.

  Sektör: İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: İşyeri Hekimi

 • İş Açıklaması Firmamız 2013 yılında kurulmuş olup, Mevcut 100 personeli ile Batı Karadeniz, Ege, Marmara ve Akdeniz Bölgesi'nde 1500'den fazla firmaya İş Sağlığı ve İş Güvenliği Hizmetleri ulaştırmaktadır. Standart OSGB hizmetlerinin yanında çok uluslu projelere iş güvenliği ve iş sağlığı taahhüt ve danışmanlık hizmetleri de işleyiş kapsamımızın içerisinde yer almaktadır.  Antalya ilinde iş güvenliği uzmanlığı görevini yerine getirebilecek  ilan detayında belirtilen niteliklerde A, B Sınıfı İş Güvenliği Uzmanları aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Teknik Beceriler * En az Ön Lisans Mezunu (Mühendislik Fakülteleri; Makina, Elektrik, İnşaat, Kimya ve Maden mühendisliği tercih sebebidir) * En az 1 yıl iş güvenliği ve iş sağlığı konularında çalışmış ve/veya * Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen, * Mesleği ile ilgili teknik form ve dökümanlara hakim, * OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi uygulamaları hakkında bilgi sahibi, * Güncel mevzuat ve yönetmeliklere hakim, * Kurumsal raporlama ve yazışma dillerine hakim, (İngilizce dil bilgisi, yangın eğiticiliği, yüksekte çalışma eğiticiliği, ADR belgesi tercih sebebidir) Kişisel Beceriler * Araç kullanmayı bilen, * Esnek çalışma saatlerine uyumlu, * Kişisel bakımına ve dış görünümüne önem veren * Sözlü, yazılı ifade ve temsil yeteneği gelişmiş * Diksiyonu düzgün, * Güçlü iletişim ve ikna yeteneğine sahip, * Takım çalışmasına yatkın * Sürekli gelişime ve öğrenmeye açık * Organizasyon yeteneği gelişmiş, * Planlı ve programlı çalışmaya ve sorumluluk duygusuna sahip, * Hedef, çözüm ve sonuç odaklı, * Seyahat engeli olmayan, * Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Antalya ilinde ikamet eden veya edebilecek olan Tam zamanlı veya kısmi zamanlı  A veya B Sınıfı  Bay-Bayan İş Güvenliği Uzmanları aranmaktadır.

  Sektör: İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: Denetçi, Mühendis, Sorumlu, Uzman

 • İş Açıklaması Firmamız 2013 yılında kurulmuş olup, Mevcut 100 personeli ile Batı Karadeniz, Ege, Marmara ve Akdeniz Bölgesi'nde 1500'den fazla firmaya İş Sağlığı ve İş Güvenliği Hizmetleri ulaştırmaktadır. Standart OSGB hizmetlerinin yanında çok uluslu projelere iş güvenliği ve iş sağlığı taahhüt ve danışmanlık hizmetleri de işleyiş kapsamımızın içerisinde yer almaktadır.  Denizli-Uşak illerinde İşyeri Hekimi görevini yerine getirebilecek kısmi zamanlı (40 saat) ilan detayında belirtilen niteliklerde işyeri Hekimi aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Teknik Beceriler Teknik Beceriler   * ÇSGB onaylı İşyeri Hekimi Belgesine sahip, * MS Office uygulamalarına iyi derecede hakim, * Toplum sağlığı ve iş hijyeni konusunda bilgili, * Meslek hastalıkları türleri ve oluşumları konusunda yeterli literatür bilgisine sahip, * İşyeri hekimliği alanında çalışmış veya bilgi sahibi, * Araç kullanmayı bilen, Görev Tanımı   * İşverene, iş sağlığı konusunda rehberlik ve danışmanlık yapılması, * Çalışanların işe giriş ve periyodik sağlık muayenelerinin yapılması , * Çalışanlara genel sağlık konularında eğitim verilmesi, * İşin yürütümündeki ergonomik ve psikososyal riskleri değerlendirerek, iş ile işçinin uyumununun sağlanması, * İş sağlığı ve güvenliği kurulu çalışmalarına katılınması, * İş güvenliği öncülüğünde yapılan risk değerlendirmesi çalışmalarına katılınması, * İşyerindeki risklerin değerlendirilmesi ve önlenmesi ile ilgili mevzuata uygun koruyucu sağlık muayenelerinin yapılması, * İşyerindeki genel hijyen şartlarını denetlenmesi, * Yıllık çalışma planı hazırlanması, * Kendisine bağlı sağlık memurlarının organizasyonunun yapılması,  Denizli-Uşak illerinde İşyeri Hekimi görevini yerine getirebilecek kısmi zamanlı (40 saat) ilan detayında belirtilen niteliklerde seyehat engeli olmayan işyeri Hekimi aranmaktadır. Bay-Bayan İşyeri Hekimi aranmaktadır.

  Sektör: İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: İşyeri Hekimi

 • İş Açıklaması Yetkili kurumlardan Diğer Sağlık Personeli Eğitimini tamamlamış (Diğer Sağlık Personeli belgesi şartı aranmaz) adaylardan; ​Merkez ofisimizde tam zamanlı,olarak görev alabilecek, MS Ofis programlarını iyi derecede kullanabilen, İletişimi kuvvetli ve sorumluluk bilinci yüksek, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden,  Sağlık meslek lisesi / yüksekokulu veya üniversitelerin; Hemşire, Sağlık Memuru, Acil Tıp Teknisyeni bölümlerinden mezun, personel arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Sağlık/Hastane, İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: Hemşire

 • İş Açıklaması Firmamız 2013 yılında kurulmuş olup, Mevcut 100 personeli ile Batı Karadeniz, Ege, Marmara ve Akdeniz Bölgesi'nde 1500'den fazla firmaya İş Sağlığı ve İş Güvenliği Hizmetleri ulaştırmaktadır. Standart OSGB hizmetlerinin yanında çok uluslu projelere iş güvenliği ve iş sağlığı taahhüt ve danışmanlık hizmetleri de işleyiş kapsamımızın içerisinde yer almaktadır.  Antalya ilinde İşyeri Hekimi görevini yerine getirebilecek ilan detayında belirtilen niteliklerde işyeri Hekimi aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Teknik Beceriler * ÇSGB onaylı İşyeri Hekimi Belgesine sahip, * MS Office uygulamalarına iyi derecede hakim, * Toplum sağlığı ve iş hijyeni konusunda bilgili, * Meslek hastalıkları türleri ve oluşumları konusunda yeterli literatür bilgisine sahip, * İşyeri hekimliği alanında çalışmış veya bilgi sahibi, * Araç kullanmayı bilen, Görev Tanımı * İşverene, iş sağlığı konusunda rehberlik ve danışmanlık yapılması, * Çalışanların işe giriş ve periyodik sağlık muayenelerinin yapılması , * Çalışanlara genel sağlık konularında eğitim verilmesi, * İşin yürütümündeki ergonomik ve psikososyal riskleri değerlendirerek, iş ile işçinin uyumununun sağlanması, * İş sağlığı ve güvenliği kurulu çalışmalarına katılınması, * İş güvenliği öncülüğünde yapılan risk değerlendirmesi çalışmalarına katılınması, * İşyerindeki risklerin değerlendirilmesi ve önlenmesi ile ilgili mevzuata uygun koruyucu sağlık muayenelerinin yapılması, * İşyerindeki genel hijyen şartlarını denetlenmesi, * Yıllık çalışma planı hazırlanması, * Kendisine bağlı sağlık memurlarının organizasyonunun yapılması, Antalya ilinde İşyeri Hekimi görevini yerine getirebilecek ilan detayında belirtilen niteliklerde seyehat engeli olmayan, Bay-Bayan İşyeri Hekimi aranmaktadır.

  Sektör: İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: İşyeri Hekimi

 • İş Açıklaması İş Sağlığı ve İş Güvenliği  ile ilgili yasal yükümlülüklerin takibi, plan, prosedür ve talimatların hazırlanması, uygulanması  ve süreçlerinin iyileştirilmesi, Çalışanlara ilgili mevzuata uygun olarak verilecek iş sağlığı ve güvenliği eğitimlerinin planlaması, eğitimlerin verilmesi ve sonuçlarının raporlanması, kullanımların denetlenmesi, Tehlike tanımlama ve risk değerlendirme çalışmalarının yapılması, aksiyonlarının takibi, Günlük saha kontrollerinin yapılması ve raporların hazırlanması, Risk analizlerinin güncellenmesi, Üniversitelerin Mühendislik bölümünden  veya İş Sağlığı ve Güvenliği Bölümlerinden mezun, 

  Aranan Nitelikler   İş Güvenliği alanında en az 1 yıl deneyimli, Saha uygulamaları konusunda deneyimli C sınıfı sertifika sahibi, Esnek çalışma saatlerine uygun Ulusal İş Sağlığı ve Güvenliği mevzuatına hakim, MS Ofis programlarını kullanabilen, Disiplinli, ekip Çalışmasına yatkın, dinamik Seyahat engeli olmayan. Aktif araç kullanabilen adaylar tercih edilecektir. İletişim becerisi yüksek, Antalya bölgesinde  ikamet eden Tam zamanlı iş güvenliği Uzmanları aramaktayız.

  Sektör: İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: Denetçi

 • İş Açıklaması İş Sağlığı ve İş Güvenliği  ile ilgili yasal yükümlülüklerin takibi, plan, prosedür ve talimatların hazırlanması, uygulanması  ve süreçlerinin iyileştirilmesi, Çalışanlara ilgili mevzuata uygun olarak verilecek iş sağlığı ve güvenliği eğitimlerinin planlaması, eğitimlerin verilmesi ve sonuçlarının raporlanması, kullanımların denetlenmesi, Tehlike tanımlama ve risk değerlendirme çalışmalarının yapılması, aksiyonlarının takibi, Günlük saha kontrollerinin yapılması ve raporların hazırlanması, Risk analizlerinin güncellenmesi, Üniversitelerin Mühendislik bölümünden  veya İş Sağlığı ve Güvenliği Bölümlerinden mezun, 

  Aranan Nitelikler   İş Güvenliği alanında en az 1 yıl deneyimli,  B sınıfı sertifika sahibi, Gerektiğinde Cumartesi günleri de çalışabilecek, Ulusal İş Sağlığı ve Güvenliği mevzuatına hakim, MS Ofis programlarını kullanabilen, Disiplinli, ekip Çalışmasına yatkın, dinamik Seyahat engeli olmayan. Aktif araç kullanabilen adaylar tercih edilecektir. İletişim becerisi yüksek, Bursa da İkamet eden İş güvenliği Uzmanları aramaktayız,

  Sektör: İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: Denetçi

 • İş Açıklaması Firmamız 2013 yılında kurulmuş olup, Mevcut 100 personeli ile Batı Karadeniz, Ege, Marmara ve Akdeniz Bölgesi'nde 1500'den fazla firmaya İş Sağlığı ve İş Güvenliği Hizmetleri ulaştırmaktadır. Standart OSGB hizmetlerinin yanında çok uluslu projelere iş güvenliği ve iş sağlığı taahhüt ve danışmanlık hizmetleri de işleyiş kapsamımızın içerisinde yer almaktadır.  Zonguldak ilinde iş güvenliği uzmanlığı görevini yerine getirebilecek  ilan detayında belirtilen niteliklerde A, B veya C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanları aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Teknik Beceriler * En az Ön Lisans Mezunu (Mühendislik Fakülteleri; Makina, Elektrik, İnşaat, Kimya ve Maden mühendisliği tercih sebebidir) * En az 1 yıl iş güvenliği ve iş sağlığı konularında çalışmış ve/veya * Ağır sanayi, inşaat, kimya, madencilik, proses veya denizcilik sektöründe;         - A,B Sınıfları için en az 3 yıl,         - C Sınıfları için en az 1 yıl şantiyecilik deneyimi sahibi, * Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen, * Mesleği ile ilgili teknik form ve dökümanlara hakim, * OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi uygulamaları hakkında bilgi sahibi, * Güncel mevzuat ve yönetmeliklere hakim, * Kurumsal raporlama ve yazışma dillerine hakim, (İngilizce dil bilgisi, yangın eğiticiliği, yüksekte çalışma eğiticiliği, ADR belgesi tercih sebebidir)

  Sektör: İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: Uzman, Sorumlu, Mühendis, Denetçi

 • İş Açıklaması İş Sağlığı ve İş Güvenliği  ile ilgili yasal yükümlülüklerin takibi, plan, prosedür ve talimatların hazırlanması, uygulanması  ve süreçlerinin iyileştirilmesi, Çalışanlara ilgili mevzuata uygun olarak verilecek iş sağlığı ve güvenliği eğitimlerinin planlaması, eğitimlerin verilmesi ve sonuçlarının raporlanması, kullanımların denetlenmesi, Tehlike tanımlama ve risk değerlendirme çalışmalarının yapılması, aksiyonlarının takibi, Günlük saha kontrollerinin yapılması ve raporların hazırlanması, Risk analizlerinin güncellenmesi, Üniversitelerin Mühendislik veya İş Sağlığı ve Güvenliği Bölümlerinden mezun, 

  Aranan Nitelikler   İş Güvenliği alanında en az 1 yıl deneyimli, Saha uygulamaları konusunda deneyimli C sınıfı sertifika sahibi, Cumartesi günleri de çalışabilecek, Ulusal İş Sağlığı ve Güvenliği mevzuatına hakim, MS Ofis programlarını kullanabilen, Disiplinli, ekip Çalışmasına yatkın, dinamik  Seyahat engeli olmayan. İletişim becerisi yüksek, İstanbu Avrupa Bölgesinde İkamet eden Bahçelievler,Merter, Beylükdüzü, bölgesinde ikamet eden adaylar tercih edilecektir. Aktif araç kullana bilen aday tercih edilecektir. İş güvenliği Uzmanları aramaktayız.

  Sektör: İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: Denetçi

 • İş Açıklaması İş Sağlığı ve İş Güvenliği  ile ilgili yasal yükümlülüklerin takibi, plan, prosedür ve talimatların hazırlanması, uygulanması  ve süreçlerinin iyileştirilmesi, Çalışanlara ilgili mevzuata uygun olarak verilecek iş sağlığı ve güvenliği eğitimlerinin planlaması, eğitimlerin verilmesi ve sonuçlarının raporlanması, kullanımların denetlenmesi, Tehlike tanımlama ve risk değerlendirme çalışmalarının yapılması, aksiyonlarının takibi, Günlük saha kontrollerinin yapılması ve raporların hazırlanması, Risk analizlerinin güncellenmesi, Üniversitelerin Mühendislik veya İş Sağlığı ve Güvenliği Bölümlerinden mezun, 

  Aranan Nitelikler   İş Güvenliği alanında en az 1 yıl deneyimli, Saha uygulamaları konusunda deneyimli C sınıfı sertifika sahibi, Cumartesi günleri de çalışabilecek, Ulusal İş Sağlığı ve Güvenliği mevzuatına hakim, MS Ofis programlarını kullanabilen, Disiplinli, ekip Çalışmasına yatkın, dinamik  Seyahat engeli olmayan. İletişim becerisi yüksek, İstanbu Avrupa Şişli bölgesinde ikamet eden adaylar tercih edilecektir Aktif araç kullana bilen İş güvenliği Uzmanları aramaktayız.

  Sektör: İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: Denetçi

 • İş Açıklaması Firmamız 2013 yılında kurulmuş olup, Mevcut 100 personeli ile Batı Karadeniz, Ege, Marmara ve Akdeniz Bölgesi'nde 1500'den fazla firmaya İş Sağlığı ve İş Güvenliği Hizmetleri ulaştırmaktadır. Standart OSGB hizmetlerinin yanında çok uluslu projelere iş güvenliği ve iş sağlığı taahhüt ve danışmanlık hizmetleri de işleyiş kapsamımızın içerisinde yer almaktadır.  Muğla ilinde iş güvenliği uzmanlığı görevini yerine getirebilecek  ilan detayında belirtilen niteliklerde A, B Sınıfı İş Güvenliği Uzmanları aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Teknik Beceriler * En az Ön Lisans Mezunu (Mühendislik Fakülteleri; Makina, Elektrik, İnşaat, Kimya ve Maden mühendisliği tercih sebebidir) * En az 1 yıl iş güvenliği ve iş sağlığı konularında çalışmış ve/veya * Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen, * Mesleği ile ilgili teknik form ve dökümanlara hakim, * OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi uygulamaları hakkında bilgi sahibi, * Güncel mevzuat ve yönetmeliklere hakim, * Kurumsal raporlama ve yazışma dillerine hakim, (İngilizce dil bilgisi, yangın eğiticiliği, yüksekte çalışma eğiticiliği, ADR belgesi tercih sebebidir) Kişisel Beceriler * Araç kullanmayı bilen, * Esnek çalışma saatlerine uyumlu, * Kişisel bakımına ve dış görünümüne önem veren * Sözlü, yazılı ifade ve temsil yeteneği gelişmiş * Diksiyonu düzgün, * Güçlü iletişim ve ikna yeteneğine sahip, * Takım çalışmasına yatkın * Sürekli gelişime ve öğrenmeye açık * Organizasyon yeteneği gelişmiş, * Planlı ve programlı çalışmaya ve sorumluluk duygusuna sahip, * Hedef, çözüm ve sonuç odaklı, * Seyahat engeli olmayan, * Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Muğlada ikamet eden veya edebilecek olan Tam zamanlı veya kısmi zamanlı  A veya B Sınıfı  Bay-Bayan İş Güvenliği Uzmanları aranmaktadır.

  Sektör: İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: Denetçi, Mühendis, Sorumlu, Uzman

İş Habercisi - İş Sağlığı ve Güvenliği İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?