İş Sağlığı ve Güvenliği İş İlanları

Hepsini Temizle
İş Sağlığı ve Güvenliği
 • Teşhis Ortak Sağlık Birim İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Anlaşmalı firmalara İş Güvenliğ hizmeti verilmesi

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu,ilgili bölümlerden mezun En az 6 ay İş Sağlığı ve Güvenliği konusunda saha ve dökümantasyon tecrübesine sahip. ÇSGB onaylı C sınıfı İş Güvenliği Uzmanı sertifikasına sahip. İş sağlığı ve güvenliği mevzuatına hakim, mevzuata uygun olarak kurumda gerekli çalışmaların yapılmasında deneyimli. MS Office programlarına hakim. Raporlama yapabilecek ve ilgili prosedürleri hazırlayabilecek. Planlama ve analitik düşünme yeteneğine sahip. Tam zamanlı çalışabilecek Konusunda yenilikleri takip edip uygulama konusunda hevesli. Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

  Sektör: İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: İş Güvenliği Uzmanı

 • NEHİR İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması OSGB'miz bünyesine İşyeri Hekimi alınacaktır. İstanbul içi ikamet eden, konusunda deneyimli İşyeri Hekimleri alınacaktır. Araba kullanması ve aracının olması tercih sebebidir. Yol ücreti tarafımızdan verilecektir.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: İşyeri Hekimi

 • İş Açıklaması MERSİNLİ ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ bünyesinde A-B sınıfı İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI arıyoruz.

  Aranan Nitelikler A VEYA B sınıfı iş güvenliği sertifikasına sahip, İletişim becerisi kuvvetli, Takım çalışmasına yatkın, İş sağlığı ve güvenliği mevzuatına uygun olarak iş yerinde gerekli çalışmaların yürütülmesini sağlayacak, Mesai saatlerinde çalışabilecek

  Sektör: İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması Sürekli gelişmekte olan İş Sağlığı ve Güvenliği sektöründe  Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı'ndan yetkili "Ortak Sağlık Güvenlik Birimi" olarak faaliyet gösteren firmamızın Kadıköy-Fikirtepe'de yer alan 600 daireli inşaat (konut) projesinde İş Güvenliği Uzmanı olarak çalışmak üzere  aşağıda ki niteliklere sahip İş Güvenliği Uzmanı olarak çalışacak takım arkadaşı aranmaktadır.  

  Aranan Nitelikler ÇSGB tarafından geçerli İş Güvenliği Uzmanı (A-B) sertifikasına sahip, Takım çalışmasına yatkın, Etkin iletişim ve sunum yeteneğine sahip, Temsil yeteneği güçlü, Kendine güvenen, girişken ve çevresine güven veren, İş Sağlığı ve Güvenliği konusunda tecrübeli veya kendini bu sektöre yakın hisseden, gelişime açık, Şantiye ortamına uyum sağlayabilecek, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden veya edebilecek olan, Ms Office programlarını kullanabilen, Planlı çalışan, raporlama sistemiyle çalışabilecek,  

  Sektör: Sağlık/Hastane, Mühendislik, İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: Sorumlu, Mühendis, Uzman, Denetçi

 • İş Açıklaması Sürekli gelişmekte olan İş Sağlığı ve Güvenliği sektöründe  Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı'ndan yetkili "Ortak Sağlık Güvenlik Birimi" olarak faaliyet gösteren firmamızda aşağıda ki niteliklere sahip İş Güvenliği Uzmanı olarak çalışacak takım arkadaşları aranmaktadır.  

  Aranan Nitelikler ÇSGB tarafından geçerli İş Güvenliği Uzmanı (A-B-C) sertifikasına sahip, Takım çalışmasına yatkın, Etkin iletişim ve sunum yeteneğine sahip, Temsil yeteneği güçlü, Kendine güvenen, girişken ve çevresine güven veren, İş Sağlığı ve Güvenliği konusunda tecrübeli veya kendini bu sektöre yakın hisseden, gelişime açık, Tercihen aktif araç kullanabilen, İstanbul'u bilen, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden veya edebilecek olan, Ms Office programlarını kullanabilen, Planlı çalışan, raporlama sistemiyle çalışabilecek,  

  Sektör: Mühendislik, İş Sağlığı ve Güvenliği, Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Denetçi, Mühendis, Sorumlu, Uzman

 • İş Açıklaması •OSGB(Ortak Sağlık Güvenlik Birimi) Bünyesinde,  •Pendik - merkez ofisimizde (güllübağlar) Bölgesinde çalışacak,  .isg katip sistemi üzerinden Dr. ve İgu atama yapabilecek yada öğrenebilecek - Dr. ziyaret programlarını yapabilecek yada öğrenebilecek • Bağlı bulunduğu yöneticinin ve bölümün işinde destek verecek, koordinasyon sağlayacak ve raporlamaya destek olabilecek, 

  Aranan Nitelikler •Yüksek Okul mezunu •MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen,  •Analitik düşünme yetkinliği güçlü,  •Diksiyonu düzgün, yazılı ve sözlü iletişimi kuvvetli,  •Temsil yeteneği güçlü ve presentabl,  •İnsan ilişkilerinde başarılı,  •Dinamik, dikkatli ve düzenli çalışmayı prensip edinmiş,  •Sonuç ve müşteri odaklı,  •Zaman yönetimi, planlama, organizasyon, koordinasyon ve takip becerisine sahip,  Tercihen Sigara kullanmayan bay - bayan elemanlar alınacaktır.   ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ  deneyimi tercih sebebidir.

  Sektör: İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: Eleman

 • Kılavuz osgb İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 23 Temmuz 2016

  İş Açıklaması İş Sağlığı ve Güvenliği alanında faaliyet gösteren firmamıza tam zamanlı olarak görevlendirilmek üzere İstanbul'da ve Kocaeli'nde ikamet eden İş yeri Hekimi alınacaktır.

  Aranan Nitelikler - ÇSGB tarafından geçerli "İş Yeri Hekimliği " sertifikasına sahip olmak. - İSG uygulamaları ve eğitim becerisine sahip olmak. - İstanbul ilinde ikamet etmek - Proje takibi yapabilecek nitelikte olmak. - Aktif olarak araç kullanabilmek ve B sınıfı ehliyet sahibi olmak. - Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanıyor olmak. - İyi takip ve dökümantasyon becerisine sahip olmak. - Erkek adaylar için Askerlik görevini tamamlamış olmak. - Takım çalışmalarına adapte olabilecek nitelikte olmak. - Eğitim ve insan iletişiminde başarılı olmak.

  Sektör: İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: Doktor/Hekim

 • İş Açıklaması İşyeri Hekimi ve Diğer Sağlık Personelinin Görev, Yetki, Sorumluluk ve Eğitimleri Hakkında Yönetmelik hükümleri başta olmak üzere ilgili İş Sağlığı ve Güvenliği mevzuatları uyarınca belirlenen görevlere uygun İşyeri Hekimliği hizmetini gerçekleştirmek, Sağlık taramalarının, laboratuvar tetkiklerinin ve radyolojik muayenelerin değerlendirilmesinin sağlanması, İşverenlere iş sağlığı konusunda rehberlik ve danışmanlık yapmak, Risk analizlerinin yapılması, alınacak tedbirlerin planlanması ve uygulamanın takibinin yapılması konusunda İş Güvenliği Uzmanı ile koordineli çalışabilecek, Karşılaşılan mesleki sağlık sorunlarının nedenlerinin araştırılması, Ayakta tanı ve tedavi hizmetleri verilmesi, Mevzuattaki güncel değişiklikleri takip edecek.

  Aranan Nitelikler Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı onaylı İşyeri Hekimliği sertifikası olan, İş sağlığı ve Güvenliği mevzuat ve yönetmeliklerine hakim, MS Office programlarını (Word, Excel ve Powerpoint gibi) etkin kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İnsan ilişkilerinde başarılı, sözlü ve yazılı iletişim becerileri kuvvetli olan, Tercihen en az bir yıllık işyeri hekimliği konusunda deneyimli, Eleştiriye açık, En az B sınıfı ehliyete sahip, aktif araç kullanabilen ve seyahat engeli olmayan, Tam zamanlı veya yarı zamanlı olarak görev yapacak, Bursa'da ikamet eden.

  Sektör: İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: Hemşire, Uzman, İşyeri Hekimi, İş Güvenliği Uzmanı

 • Fortune Danışmanlık İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 23 Temmuz 2016

  İş Açıklaması Fortune Danışmanlık olarak 20 yıldır pekçok sektörden firma ve adaylarla çalışarak, kapsamlı bir seçme&yerleşme hizmeti sunmaktayız. Danışmanlık verdiğimiz müşterilerimizle işbirliği yapar ve ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayacak adayları yönlendiririz. Danışmanlığını yaptığımız, İnsan Kaynakları sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz  için   ''C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı''  arayışındayız. FORTUNE DANIŞMANLIK; İşkur’un denetiminde, 10/05/2014 tarihli ve 35 no’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

  Aranan Nitelikler *Tecrübeli yada tecrübesi adaylar, *Ataşehir merkez, Esenyurt, Gebze ve Sultanbeyli ofislerinde lokasyonuna göre çalışabilecek, *C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı sertifikasına sahip , *Araç kullanabilen 

  Sektör: İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: Sorumlu

 • İş Açıklaması İşyerlerinde; iş güvenliği ile ilgili mevzuatlara uygun olarak tüm gerekli çalışmaların yapılmasının sağlanması Risk Analizi Yönetmeliği kapsamında, hizmet verilen işyerinin risk analizinin yapılması İşyerinde Acil Durumlar Hakkındaki yönetmelik esaslarına uygun olarak Acil Durum Eylem ve Tahliye Planı'nın oluşturulması, tatbikatların yapılması ve kayıt altına alınması Çalışanların İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimlerinin Usul ve Esasları Hakkındaki yönetmelik esaslarına uygun olarak çalışanların eğitimlerinin verilmesi. Kaza ve ramak kala olaylarının kayıt altına alınarak, kök neden analizinin yapılması, gerekli iyileştirme ve tavsiyelerin yetkili kişilere raporlanması İşyerinde kaza, yangın ve patlamaların önlenmesi için mevzuata uygun çalışmaların yapılması; gerekli periyodik bakımların yapılmasının planlanması İşyerinde yapılması gereken tüm ölçüm, kontrol, izleme ve önleme faaliyetlerinin planlanması ve uygulanması Çalışma şartlarına ve yapılacak işe uygun Kişisel Koruyucu Ekipmanların belirlenmesi

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Bakanlık onaylı A, B veya C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı Sertifikasına sahip, İş sağlığı ve güvenliği konusunda tecrübeli, Ms Office programlarını etkin düzeyde kullanabilen, Takım çalışmasına yatkın, iletişimi güçlü, analitik düşünme özelliklerine sahip, Erkek adaylar için, askerlik hizmetini tamamlamış, Bursa'da görevlendirilmek üzere, Çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Sektör: İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: Uzman, İş Güvenliği Uzmanı

 • Obeya İnsan Kaynakları İstanbul Anadolu 23 Temmuz 2016

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz yangından korunma sistemleri konusunda hizmet veren müşteri firmamız için, “ Muhasebeci”  pozisyonunda arayışımız söz konusudur. Firmanın ön muhasebe işlemlerinin idare edilmesi, Satış irsaliye,fatura,ödeme,çek vb. evrakların hazırlanması,muhasebe programına girilmesi ve dosyalanması, Alış irsaliye,fatura,ödeme,çek vb. evrakların kontrol edilmesi,muhasebe programına girilmesi ve dosyalanması, Muhasebe evraklarının dosyalanarak düzenli şekilde tutulması ve  Mali Müşavire hazır hale getirilmesi, Cari hesap mutabakatlarının yapılması, Tahsilat takibinin yapılması (telefon ile), Bankacılık yazışmalarının hazırlanması, Evrak ve gönderilerin takibinin yapılması, Şirket telefon trafiğinin yönetilmesi, Ofis ihtiyaçlarının takip edilmesi, Gerektiğinde satış kadrosuna destek sağlanması(teklif hazırlama,sevkiyat takibi,stok takibi,vb.), İşe alım/çıkış prosedürlerinin takip edilmesi, Firma yazışmalarını yapılması,

  Aranan Nitelikler MYO veya Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Muhasebe konusunda en az 2 yıl deneyim sahibi, Ön muhasebe ve mevzuat bilgisi olan, Muhasebe programı kullanabilen(tercihen MIKRO), MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Ofis araçlarını etkin kullanabilen, Tercihen ithalat ve ihracat prosedürleri bilgisi olan, Tercihen ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için), İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden(tercihen Ataşehir'e yakın lokasyon Obeya İnsan Kaynakları ve Yönetim Danışmanlığı Ltd. Şti. ;Türkiye İş Kurumu’nun 21.05.2014 tarih ve 660 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı Kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır”

  Sektör: Mekanik Tesisat, Isıtma/Soğutma/İklimlendirme, İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: Yetkili, Uzman, Uzman Yard, Eleman, Sorumlu

 • İş Açıklaması KÜTAHYA ARTI YAŞAM İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ FİRMAMIZDA GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE TAM VE KISMİ ZAMANLI İŞYERİ HEKİMİ ALIMI YAPILACAKTIR

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Mühendislik, İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: İşyeri Hekimi

 • İş Açıklaması 6331 Sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu ve İş sağlığı ve Güvenliği uzmanlarının görev, yetki, sorumluluk ve eğitimleri hakkındaki yönetmelik gereği tüm görevleri yerine getirmek Saha risk analizleri yapmak, önleyici planları düzenlemek ve ilgili birimlerle paylaşmak, İş yerinde kaza, yangın, doğal afetler gibi acil müdahale gerektiren durumlar için acil durum eylem planının hazırlanmasını sağlamak ve uygulamaların takibini yapmak, İş yeri hekimi ile işbirliği yaparak işyerinde meydana gelebilecek iş kazaları ve meslek hastalıkları ile ilgili değerlendirme yapmak, gerekli önleyici faaliyetleri hazırlamak, Belirtilen görevlerle ilgili gerekli kayıtların tutulmasını sağlamak

  Aranan Nitelikler   - Bakanlık onaylı  B sınıfı İş Sağlığı Güvenliği Uzmanlık sertifikasına sahip olan, - İş sağlığı ve güvenliği konusunda güncel mevzuat ve yönetmeliklere hakim, - Çalışma ortamının iş güvenliği ve işçi sağlığı açısından uygunluğunu kontrol edecek ve gerekli önlemlerin alınmasını sağlayabilecek, - İşe giriş eğitimi ve gerektiğinde saha işbaşı eğitimi verebilecek, - Gerekli raporları yönetmeliğe uygun şekilde hazırlayabilecek, - Mevzuatın ve şirketin gerektirdiği diğer kayıt ve dokümantasyonu tutabilecek, - Ms office programlarını iyi derecede kullanabilen, - Tercihen B sınıfı sürücü belgesine sahip,

  Sektör: İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: Uzman

 • Riskomer İş Sağlığı Güvenliği Manisa, Kocaeli, İzmir, İstanbul Anadolu 22 Temmuz 2016

  İş Açıklaması Çalışanların işe giriş ve periyodik sağlık muayenelerinin yapılması ilgili plan, rapor, kayıt ve istatistiklerini takip etmek, Sağlık uygulamalarının, laboratuvar tetkiklerinin ve radyolojik muayenelerin yapılmasını sağlamak, Sağlıklı ve güvenli bir çalışma ortamı oluşturmak üzere ergonomik ve psikososyal riskleri değerlendirerek, iş ile işçinin uyumunu sağlamak, İSG mevzuatına uygun olarak koruyucu ve acil sağlık hizmeti vermek, İşyerindeki genel hijyen şartlarını ve mesleki sağlık risklerini denetlemek, Mevzuat gereği tüm yasal sorumlulukları yerine getirmek, Ayakta tanı ve tedavi hizmeti verilmesi, İşverenlere iş sağlığı konusunda rehberlik ve danışmanlık yapılması.

  Aranan Nitelikler İşyeri Hekimliği belgesine sahip, Tercihen İşyeri Hekimliği alanında deneyimli, İş Sağlığı ve Güvenliği ile ilgili kanun ve yönetmeliklere hakim, MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, İletişim becerileri güçlü, Diğer sağlık profesyonelleri ile takım çalışmasına yatkın, Aktif araç kullanabilen, Tam zamanlı veya yarı zamanlı çalışabilecek Adayların başvurmaları rica olunur.

  Sektör: İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: İşyeri Hekimi

 • Soy yılmaz İş Güvenliği İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Kocaeli 22 Temmuz 2016

  İş Açıklaması GRUBUMUZ Bünyesinde, hizmet saatleri artışları sebebi ile farklı sektörlerdeki işletmelerimizde görevlendirmek üzere İstanbul Anadolu yakası ,Avrupa Yakası ve Gebze - Kocaeli 'de,değişik lokasyonlarda görev alabilecek , Tam zamanlı A , B ve C sınıfı İş Güvenliği Uzmanları alınacaktır. İşçi sağlığı ve iş güvenliği denetimlerin gerçekleştirilmesi, Yasal yükümlülük gereğince ilgili prosedür ve talimatların hazırlanması, İşçi sağlığı ve iş güvenliği ile ilgili eğitimlerin planlanması ve verilmesi, Risk analizinin belirlenerek gerekli tedbirlerin alınması ve takibinin yapılması. İSG mevsuatı ile alakalı raporlama ve planlamaların zamanında yapılması.

  Aranan Nitelikler Tercihen en az 6 ay iş güvenliği uzmanlığı yapması, Üniversite mezunu, İş sağlığı ve güvenliği mevzuatına hakim, MS Office programlarına hakim, Raporlama yapabilecek ve ilgili prosedürleri hazırlayabilecek, Planlama ve analitik düşünme yeteneğine sahi, Takım çalışmasına yatkın, Erkek Adaylar için askerlik ilişiği olmayan, Konusunda yenilikleri takip edip uygulama konusunda hevesli

  Sektör: İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: Sorumlu

 • Riskomer İş Sağlığı Güvenliği İstanbul Anadolu, İzmir, Kocaeli, Manisa 22 Temmuz 2016

  İş Açıklaması İş sağlığı ve güvenliği sektörünün lider kuruluşlarından Riskomer'in yeni bölgelerinde çalışmak üzere tam zamanlı "İş güvenliği uzmanları" arıyoruz.  Çalışma ortamının İş güvenliği ve işçi sağlığı açısından uygunluğunu kontrol edecek ve gerekli önlemlerin alınmasını sağlayacak, Risk analizi çalışmalarına yardım edecek, İSG ile ilgili olan süreçleri geliştirecek ve iyileştirecek, Çalışanların gerekli koruyucu malzemeleri kullanmalarını sağlayacak, sürekli olarak kontrolünü yapacak, Gerekli raporları (uygunsuzluk, haftalık, İSG performans, kaza ve ramak kala, vb.) kontrolleri yapabilecek/yaptırabilecek, Şirket içi eğitimlerimiz ve tecrübeli danışmanlarımızdan alacağınız destekle kendinizi sürekli geliştirebileceğiniz İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanlarını ekibimize katılmaları için bekliyoruz.

  Aranan Nitelikler A, B ve C sınıfı iş güvenliği uzmanları Takım çalışmasına yatkın, Aktif, sorumluluk alabilen, Kendini sürekli geliştirebilen, Müşterilerimize sorumluluk bilinciyle hizmet verecek, İş sağlığı ve güvenliği konusunda güncel mevzuat ve yönetmeliklere hakim, İletişim becerileri yüksek, koordinasyon yeteneği güçlü, Ms office programlarını iyi derecede kullanabilen, Planlama ve raporlama becerileri gelişmiş, Araç kullanabilen,

  Sektör: İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: İş Güvenliği Uzmanı

 • Gülyapı İnşaat İstanbul Avrupa 22 Temmuz 2016

  İş Açıklaması “KURDUĞUMUZ HAYALLERİN PEŞİNDE KOŞMAKTAN HİÇ VAZGEÇMEDİK.” Nitelikli ve kaliteli konut projeleri üreten şirketimizin, devam etmekte olan projesinde, Proje Müdürü’ne bağlı olarak istihdam edilmek üzere;   Sahadaki mekanik işlere ait imalat ve montajın proje ve şartnamelere uygunluğunu kontrol edebilecek, Mekanik tesisat işlerinde işçilik ve malzeme kalitesini kontrol ederek, kalite güvencesini sağlayabilecek, Mimari projelere uygun olarak mekanik tesisat projelerini inceleyebilecek ve gerekiyorsa değişiklikleri önerebilecek, Mekanik tesisat teknik çalışmalarını planlayabilecek ve tedarikçileri belirleyebilecek, Mekanik tesisat işleri ile ilgili malzeme ve iş onayı ile test formlarını düzenleterek, kontrol edip, onaya sunabilecek, Projenin iş programına uygun olarak yürütülmesini sağlayabilecek, Planlama bölümü tarafından yapılan periyodik maliyet analizleri ve iş programları için gereken metraj, tutar vb. verileri sağlayabilecek, İlgili tedarikçi hakedişleri metrajlarının proje ile uygunluğunun, tedarikçilerin daha önceki hakedişlerinin ve ödemelerinin kontrolünü sağlayabilecek, İş sağlığı ve güvenliği şartlarının tedarikçi tarafından sağlanmasını kontrol edebilecek, Risk yönetimi yapabilecek,   Ekip arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun. Tercihen konut, rezidans, iş merkezi ve AVM projelerinde en az 5 yıl deneyimli, MS Office programları ve Autocad programlarına hâkim, İletişim yönü gelişmiş, stratejik düşünebilen, Sonuç ve kalite odaklı çalışan. Organizasyon, planlama ve koordinasyon yeteneğine sahip, Mekanik tesisat (Isıtma, soğutma, havalandırma, yangın tesisat vs.) konusunda uygulama tecrübesi olan ve mekanik tesisat programlarını kullanabilen, Projeleri dizayn edip, çizerek sahaya gerekli imalat/detay projelerini verebilecek, İhale dosyası, şartname, keşif, metraj, hakediş ve kesin hesapları çıkartabilecek, Yazılı ve sözlü iletişim becerisi gelişmiş, Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,

  Sektör: İnşaat, İş Sağlığı ve Güvenliği, Mühendislik

  Pozisyon: Mühendis, Sorumlu, Yetkili

 • Cönger Danışmanlık ve İletişim İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 22 Temmuz 2016

  İş Açıklaması GENEL NİTELİKLER OSGB Şirketimizde çalışmak üzere; Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, A sınıfı veya B sınıfı veya C sınıfı  İş Güvenliği Uzmanı sertifikasına sahip, Sorumluluk sahibi ve analitik düşünebilen, İnsan ilişkilerinde başarılı, sözlü ve yazılı iletişim becerileri kuvvetli olan,  Detaylara önem veren, dikkatli, disiplinli, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, " İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI " takım arkadaşları alınacaktır.  

  Aranan Nitelikler Sürücü ehliyetine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen, Takım çalışmasına yatkın, Yurt içi seyahat engeli olmayan, MS Office programlarını kullanabilen, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,

  Sektör: İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: Mühendis, Uzman, Eleman, Sorumlu

 • İş Açıklaması Sürekli gelişmekte olan İş Sağlığı ve Güvenliği sektöründe  Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı'ndan yetkili "Ortak Sağlık Güvenlik Birimi" olarak faaliyet gösteren firmamızda İşyeri Hekimi olarak çalışacak takım arkadaşları aranmaktadır. Kurulduğu günden beri sektörün doğru tarafında yer alan firmamız çalışma politikası gereği  dağınık portföyle çalışmamaktadır.    

  Aranan Nitelikler ÇSGB tarafından geçerli İşyeri Hekimi sertifikasına sahip, İşyeri Hekimliği konusunda mevzuatı bilen, Takım çalışmasına yatkın, temsil yeteneği güçlü, İş Sağlığı ve Güvenliği konusunda tecrübeli veya kendini bu sektöre yakın hisseden,  Tercihen aktif araç kullanabilen, İstanbul'u bilen, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden veya edebilecek olan, Ms Office programlarını kullanabilen, Planlı çalışan, raporlama sistemiyle çalışabilecek,

  Sektör: Sağlık/Hastane, İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: İşyeri Hekimi, Doktor/Hekim

 • İş Açıklaması MERSİNLİ ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ bünyesinde Manisa'da çalışabilecek İŞYERİ HEKİMİ  arıyoruz.

  Aranan Nitelikler İşyeri hekimliği belgesine sahip, İletişim becerisi kuvvetli, İş güvenliği uzmanı ile ekip olarak çalışabilecek, İş sağlığı ve güvenliği mevzuatına uygun olarak iş yerinde gerekli çalışmaların yürütülmesini sağlayacak, Hafta içi mesai saatlerinde çalışabilecek

  Sektör: İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: Doktor/Hekim

 • İş Açıklaması Ulusal iş sağlığı güvenliği mevzuatları gereğince sorumlusu olduğu firmalarda gerekli çalışmaların Planlanması, yapılması ve takibi, İş sağlığı ve güvenliği eğitimlerinin planlanması ve uygulanması, Çalışma ortamının İSG açısından uygunluğunun kontrolü ve gerekli kontrol tedbirlerinin belirlenmesi ve raporlanması, Risk değerlendirmesi, acil durum planları gibi ulusal mevzuatların gerektirdiği diğer faaliyetlerin yerine getirilmesi, Prosedür ve dökümantasyon hazırlama, Dökümantasyon takibi ve arşivleme, İyileştirme çalışmalarına katılmak ve uygulamaların takibini yapmak. Gerekli bildirim ve raporlama süreçlerinin oluşturulması, Saha kontrollerini gerçekleştirerek sonuçları raporlanması takip edilmesi,

  Aranan Nitelikler Sembol Ortak Sağlık Güvenlik Biriminde Tam zamanlı görevlendirilmek üzere, -Araç kullanmayı bilen, -Tercihen İkitelli bölgesine yakın, -Dış görünümüne önem veren, -İş sağlığı ve güvenliği uygulamaları konusunda mevzuata hâkim, -B sınıfı İş Güvenliği Uzmanı sertifikası olan, -Uzun soluklu çalışmayı düşünen, -Sözlü, yazılı iletişim becerisi yüksek ve takım çalışmasına uyumlu, - Office programlarını etkin bir biçimde kullanabilen, ekip arkadaşına ihtiyacımız vardır.

  Sektör: İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: İş Güvenliği Uzmanı

 • Kılavuz osgb İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 20 Temmuz 2016

  İş Açıklaması İş Sağlığı ve Güvenliği alanında faaliyet gösteren firmamıza tam zamanlı olarak görevlendirilmek üzere İstanbul'da ikamet eden C sınıfı iş güvenliği uzmanları alınacaktır.

  Aranan Nitelikler - ÇSGB tarafından geçerli "İş Güvenliği Uzmanı" sertifikasına sahip olmak. - İSG uygulamaları ve eğitim becerisine sahip olmak. - İstanbul ilinde ikamet etmek - Proje takibi yapabilecek nitelikte olmak. - Aktif olarak araç kullanabilmek ve B sınıfı ehliyet sahibi olmak. - Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanıyor olmak. - İyi takip ve dökümantasyon becerisine sahip olmak. - Erkek adaylar için Askerlik görevini tamamlamış olmak. - Takım çalışmalarına adapte olabilecek nitelikte olmak. - Eğitim ve insan iletişiminde başarılı olmak.  

  Sektör: İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: Uzman

 • İş Açıklaması OSGB Bünyemizde görevlendirilmek üzere C sınıfı İş Güvenliği Uzmanı aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler İş Güvenliği alanında en az 1 yıl deneyimli, Saha uygulamaları konusunda deneyimli C sınıfı sertifika sahibi, Esnek çalışma saatlerine uygun Ulusal İş Sağlığı ve Güvenliği mevzuatına hakim, MS Ofis programlarını kullanabilen, Disiplinli, ekip Çalışmasına yatkın, dinamik Seyahat engeli olmayan. İletişim becerisi yüksek, Tam zamanlı iş güvenliği Uzmanları aramaktayız.

  Sektör: İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: Denetçi

 • İş Açıklaması Belirli Süreli İş Sözleşmesidir. (1-2 Ay ihtiyaç vardır. ) Danışmanlık ve Eğitim Hizmeti verdiğimiz Amerika ortaklı kurumsal müşterimizin üretim faaliyetlerinde gözetmenlik yapacak minimum C sınıfı iş güvenliği uzmanı aranmaktadır. 2 Kişi alınacaktır. 16:00 - 00:00 / 00:00 - 08:00 olarak iki vardiyada dönüşümlü çalışılması planlanmaktadır. Müşterinin talep etmesi durumunda mesai yapılacaktır. Pazar Günü Çalışma Olabilir. İşine sahip çıkan düzgün iş yapanların şirket bünyesine geçmesi sözkonusu olabilir. Tecrübe Kazanmak isteyenler için bulunmaz bir fırsattır.

  Aranan Nitelikler C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı İş Sağlığı ve Güvenliği Mevzuatına hakim, Sorumluluk alabilecek, Prezentabl, Ekip çalışmasına uygun, İnsan ilişkilerinde başarılı, güler yüzlü, hızlı ve doğru karar verebilen, Microsoft Office programlarını kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Bayan Adayların mesai saatlerini dikkate alması tavsiye edilir. 1500 TL ücret + Yol + Yemek + Mesai verilecektir.

  Sektör: Belgelendirme/Marka/Patent, Danışmanlık, İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: Eleman, Uzman, İş Güvenliği Uzmanı, Sorumlu, Mühendis

 • EZEL OSGB İstanbul Avrupa 19 Temmuz 2016

  İş Açıklaması Ezel Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi, 15 yılı aşkın iş sağlığı deneyimiyle, kurumların iş güvenliği uzmanı, iş yeri hekimi ve sağlık personeli ihtiyaçlarını tek birimden çözmek için kurulmuş ve Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiştir.  İstanbul Avrupa yakasında çalışmak üzere  Elektrik Mühendisi , Elektrik elektronik mühendisi veya Elektrik öğretmeni  A veya B sınıfı İş Güvenliği Sertifikasına sahip iş güvenliği uzmanı aranmaktadır. Ezel Ortak Sağlık Güvenlik Birimi Türkiye'nin bir çok ilinde hizmet vermeye devam etmekle beraber tüm illeri kapsam alanına alma misyonu ile hizmet kalitesini tüm Türkiye'ye yaymayı hedeflemektedir.

  Aranan Nitelikler A,B veya C Sınıfı Sertifika Sahibi, Ulusal İş Sağlığı ve Güvenliği Mevzuatına Hakim, En az 1 yıl deneyimli Raporlama, Dökümantasyon ve Arşivleme konusunda yetkin Ekip Çalışmasına Yatkın, Microsoft Office Programlarını Temel Seviye'de kullanabilen, İletişim Becerisi yüksek B sınıfı ehliyet sahibi özelliklerine takım arkadaşları ile çalışmak istemekteyiz

  Sektör: İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: Eleman, Sorumlu, Uzman

 • Ersev Osgb.Eğitim İstanbul Avrupa 19 Temmuz 2016

  İş Açıklaması Ersev Ortak Sağlık Güvenlik Birimi, 6331 sayılı İş Sağlığı Ve Güvenliği Kanununun ve buna bağlı mevzuatın kendisine, işveren ve çalışanlara yüklediği görev ve sorumlulukların ciddiyetle farkındadır. Bu farkındalıkla İş güvenliği ve iş sağlığının önemini temel değerlerinden saymakta ve sorumluluklarını en üst düzeyde sahiplenmektedir.              Ersev Ortak Sağlık Güvenlik Birimi, kurumların ihtiyaç duyduğu isg hizmetlerini kaliteden ödün vermeden tek elden çözme misyonunu ekip olarak benimsemiş ve sağlık sektöründeki deneyimli işyeri hekimlerini uzman iş güvenliği ekipleriyle birleştirerek kurumların hizmetine sunmuştur. Ersev Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi, 6331 sayılı İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ KANUNU ile işyerlerinde iş sağlığı ve güvenliğinin sağlanması, mevcut sağlık ve güvenlik şartlarının iyileştirilmesi amacıyla alınması zorunlu kılınan İş Güvenliği Uzmanlığı, İşyeri Hekimliği ve Diğer Sağlık Personel hizmetlerini kurumlara sağlamak amacıyla kurulmuştur. İş Sağlığı ve Güvenliği kültürünün topluma yerleşmeye başladığı ve gelecekte hayatımızın ayrılmaz bir parçası olacak bu hizmetlerin sürdürülebilir olması için çalışan Ersev OSGB; İş Güvenliği Uzmanları, İşyeri Hekimleri, diğer sağlık personeli, eğitmenler ve profesyonel operasyon ekibiyle kurumlara hızlı, kaliteli hizmeti vermeyi hedeflemektedir.  

  Aranan Nitelikler C sınıfı İş güvenliği uzmanlığı sertifikasına sahip, Sektörel bazda iş güvenliği uzmanlığı tecrübesine sahibi, İnsan ilişkilerinde başarılı, güler yüzlü, hızlı ve doğru karar verme yetisine sahip, Ekip çalışmasına yatkın, MS Office programlarını çok iyi kullanabilen, Analitik bakış açısına ve hızlı problem çözme yeteneğine sahip, İş sağlığı ve güvenliği ile ilgili yasal mevzuata hakim, Uzun vadeli çalışmayı düşünen, Ahlaki ve etik değerlere sahip

  Sektör: İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: Mühendis

 • Günaydın Osgb İş Sağlığı ve Güvenliği Kocaeli, İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 18 Temmuz 2016

  İş Açıklaması iş sağlığı konusunda rehberlik ve danışmanlık yapılması. Çalışanların periyodik sağlık muayenelerinin yapılması. Çalışanlara genel sağlık konularında eğitim verilmesi. iş ile işçinin uyumununun sağlanması. İş sağlığı ve güvenliği konularında eğitimlere önem verilmesi. İş güvenliği öncülüğünde yapılan risk değerlendirmesi çalışmalarına katılınması. İşyerindeki risklerin değerlendirilmesi ve önlenmesi ile ilgili mevzuata uygun koruyucu sağlık muayenelerinin yapılması. İşyerindeki genel hijyen şartlarının denetlenmesi. Yıllık çalışma planı hazırlanması,

  Aranan Nitelikler İstanbul Anadolu Yakasında ya da Gebze de ikamet eden veya edebilecek. İşyeri Hekimliği Sertifikasına sahip. İş Sağlığı ve Güvenliği mevzuatlarına hakim.  İnsan ilişkilerinde başarılı, güleryüzlü, sözlü ve yazılı iletişim becerileri kuvvetli.

  Sektör: İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: Doktor/Hekim, İşyeri Hekimi

 • Firma Adı Gizli İstanbul Anadolu 17 Temmuz 2016

  İş Açıklaması İstanbul Anadolu yakasında bulunan projelerimizde görevlendirilmek üzere A - B - C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı arkadaşlar aramaktayız. 

  Aranan Nitelikler Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı'ndan İş Güvenliği Uzmanı sertifikası olan, Mevzuat ve yönetmeliklerine hakim, MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen, İnsan ilişkilerinde başarılı, sözlü ve yazılı iletişim becerileri kuvvetli olan,  Tam zamanlı zamanlı olarak çalışabilecek, Tercihen sürücü belgesne sahip olmak ve aktif olarak araç kullanabilen

  Sektör: İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: Uzman

 • KAYA CONSULTING Zonguldak, Tekirdağ, Manisa, Kocaeli, İzmir, Eskişehir, Antalya, İstanbul Anadolu 18 Temmuz 2016

  İş Açıklaması İş Sağlığı ve Güvenliği, Yüksekte çalışma, Teknik ve teknolojik halatlar, eğitim ve danışmanlık sektörlerinde faaliyet gösteren ve küresel pazara 1996 yılından buyana üretim yapan kuruluşumuza, gelişen organizasyonu için aşağıdaki pozisyonlarda görevlendirmek üzere takım arkadaşı aramaktayız. Kurumumuzun, OSGB hizmetlerinde görevlendirmek üzere tam zamanlı sağlık gözetimi hizmetlerini gerçekleştirmek.

  Aranan Nitelikler Minimum 1 yıllık tecrübesi olan, Sağlık Meslek Yüksekokulu veya Sağlık Lisesi mezunu, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığınca onaylı Diğer Sağlık Personeli Belgesine Sahip (Sınava girmiş) Kalite Yönetim Sistemlerinin gereklilikleri içinde çalışabilen, Kurumsal iş tecrübesine sahip olan, Ekip çalışmasına inanan ve gerekliliklerine göre hareket eden, Aktif olarak araç kullanabilen, Sigara kullanmayan, İstanbul, İzmir,  Kocaeli, Tekirdağ, Manisa, Eskişehir, Antalya, Zonguldak illerinde ikamet eden, Erkek Adaylar için Askerliğini tamamlamış,

  Sektör: İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: Sağlık Memuru

 • KAYA CONSULTING Zonguldak, Tekirdağ, Manisa, Kocaeli, İzmir, Eskişehir, Antalya, İstanbul Anadolu 18 Temmuz 2016

  İş Açıklaması İş Sağlığı ve Güvenliği, Yüksekte çalışma, Teknik ve teknolojik halatlar, eğitim ve danışmanlık sektörlerinde faaliyet gösteren ve küresel pazara 1996 yılından buyana üretim yapan kuruluşumuza, gelişen organizasyonu için aşağıdaki pozisyonlarda görevlendirmek üzere takım arkadaşı aramaktayız.  

  Aranan Nitelikler Minimum 2 yıllık tecrübesi olan, A,B veya C sınıfı iş güvenliği uzmanlığı belgesine sahip olan, Kalite Yönetim Sistemlerinin gereklilikleri içinde çalışabilen, Kurumsal iş tecrübesine sahip olan, Ekip çalışmasına inanan ve gerekliliklerine göre hareket eden, Aktif olarak araç kullanabilen, Sigara kullanmayan, İstanbul, İzmir, Kocaeli, Tekirdağ, Manisa, Eskişehir, Antalya, Zonguldak illerinde ikamet eden, Erkek adaylar için Askerliğini tamamlamış,

  Sektör: İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: İş Güvenliği Uzmanı

İş Habercisi - İş Sağlığı ve Güvenliği İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?