Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Yatırım /Menkul D. /Borsacılık İş İlanları

Hepsini Temizle
Yatırım /Menkul D. /Borsacılık
 • İş AçıklamasıEN Global is a Turkey focused M&A advisory firm that advises Turkish and Western clients on both buy-side and sell-side mandates. EN Global was founded in 2000 in Melbourne, Australia and opened Istanbul office in February 2014. Our goal is to use our international expertise to connect Turkish companies with acquisition and investment opportunities globally. After over a year of preparation, EN Global’s approaches attracted significant numbers of Turkish listed companies, privately owned businesses, and private equity and venture capital firms interested in accessing foreign investment opportunities. EN Global now provides a full suite of M&A and capital raising advisory services to support our clients in Turkey and abroad. Job Description: The M&A Assistant will support the team on all steps of our M&A projects, from origination to execution. The role will entail sourcing / screening new projects mainly in Turkey and Europe. The Assistant will work on live M&A projects: Contacting new possible customers, valuation (accounts analysis, financial modelling), due diligence and drafting of all relevant materials. The candidate is expected to be able to work on multiple projects under tight deadlines. Teamwork is essential as all projects require close collaboration between the multiple EN Global offices globally. Previous experience with the domestic market is a plus.

  Aranan NiteliklerAt least one previous internship or full-time job at an advisory firm or investment bank working on M&A Degree in a numerate subject, for example Economics, Finance, Accounting or Engineering Demonstrated experience working with Microsoft PowerPoint and Excel Demonstrated ability to work in a team to produce outputs in the form of reports or presentations Demonstrated interest in and commitment to pursuing a career in M&A EN Global Consultancy is dealing with local and international investors and masters M&A, Finance consulting and Management areas. Perfect communication skills Candidates should be able to present reference documents and folders indicating previous experience.

  Sektör: Yatırım /Menkul D. /Borsacılık, Bankacılık / Finans, Danışmanlık

  Pozisyon: Asistan

 • Kurumsal Pazarlama Uzmanı

  EN Global Danışmanlıkİstanbul Anadolu 13 Aralık 2017

  İş AçıklamasıEN Global Avustralya merkezli önde gelen bir danışmanlık şirketi olup şirket satış ve birleştirmeleri, finans, yönetim ve yatırım danışmanlıkları ile bütçe ve maliyet yönetimi konularında orta ve büyük ölçekli Türk ve yabancı şirketlere hizmet vermektedir. İş Tanımı: · Potansiyel müşteriler hakkında araştırma yapılması ve müşteri ihtiyacının tespiti, · Planlı ziyaretler ile müşteri ile uzun vadeli ilişkiler kurulması, · Satış raporlarının hazırlanması, · Mevcut müşteri portföyünü geliştirerek yeni hedefler oluşturulması, · Potansiyel müşteriler hakkında araştırma yapılması ve müşteri ihtiyacının tespiti.

  Aranan Nitelikler•Üniversitelerin İşletme ve/veya İktisat bölümlerinden mezun •Kurumsal satış ve pazarlama alanında en az 2 yıl deneyimli •Yazılı ve görsel medya ilişkileri güçlü •Birebir kurumsal satış konusunda deneyimli, •Sözlü ve yazılı ifade yeteneği gelişmiş •Analitik düşünen, insiyatif kullanabilen, planlama ve koordinasyon yeteneği güçlü •Sorumluluk sahibi ve temsil yeteneği gelişmiş •Etkin organizasyon becerisine sahip, işbirliği içinde takım çalışmasına yatkın •B sınıfı sürücü ehliyetine sahip ve aktif araç kullanabilen •Seyahat engeli olmayan •MS Office uygulamalarına hakim •Tercihen iyi derecede İngilizce bilen •Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış adaylar aranmaktadır.

  Sektör: Yatırım /Menkul D. /Borsacılık, Danışmanlık, Müşteri ilişkileri

  Pozisyon: Uzman

 • İş AçıklamasıKullanıcı desteği, yardım masası faaliyetlerini yürütmek Bilgi sistemleri operasyon işlemlerini gerçekleştirmek Bilgi Teknolojileri altyapı projelerinde görev almak Bilgi Teknolojileri IT Projelerinde ekip çalışmalarında görev almak

  Aranan NiteliklerOyak Yatırım Menkul Değerler A.Ş. ‘de görevlendirilmek üzere, aşağıda belirtilen niteliklere sahip Uygulama ve Sistem Destek Uzmanı adayları aramaktayız. Üniversitelerin Bilgisayar Programcılığı veya Mühendislik bölümlerinden yeni mezun, MS Office programlarına ve mesleki bilgisayar programlarını tanıyan ve bu programları iyi derecede öğrenmeye açık, İletişim ve insan ilişkileri güçlü, ekip çalışmasına yatkın, analitik düşünebilen, Yeni teknolojileri yakından takip eden, öğrenmeye, kendini geliştirmeye açık, Her türlü iş stresini kaldırabilecek bir yapıya sahip, Düzenli ve planlı çalışan, raporlama becerilerine sahip,stresli ortamlarda çalışabilecek, Gerektiğinde çok uzun mesai saatlerinde çalışabilecek kapasitede olan, Gerekli durumlarda seyahat engeli bulunmayan, Etkili iletişim, problem çözme ve teknik dokümantasyon becerilerine sahip, Müşteri ilişkilerini etkin yönetebilen,

  Sektör: Yatırım /Menkul D. /Borsacılık, Yatırım / Menkul Değerler, Bankacılık / Finans

  Pozisyon: Bilgisayar Programcısı, Bilgisayar Mühendisi

 • İş Açıklamasıİşe alım danışmanlığını yapmakta olduğumuz sigorta sektöründe faaliyet gösteren yabancı sermayeli firmanın, İSTANBUL , ANKARA, İZMİR , BURSA ,ANTALYA, TEKİRDAĞ (Çorlu) ve KOCAELİ (İzmit) bölgeleri için Hayat Sigortası ürünlerinin satışında aktif rol alabilecek, Maaş + Prim sistemi ile çalışabilecek, Ofis dışı ortamda müşteri ziyaretleriyle satış gerçekleştirebilecek, Finansal Danışmanlık hizmetini vererek ihtiyaç yaratıp, ürünün yatırıma dönüştürülmesine aracılık edebilecek.

  Aranan Nitelikler En az Lise Mezunu,  Kariyerini satış ve finansal danışmanlık konusunda yapmayı hedefleyen  Eğitimi kişisel gelişimin bir parçası olarak gören,  Dinamik, hırslı, gelişime açık, yenilikçi, yaratıcı,  Sözlü ifade ve temsil yeteneği gelişmiş,  İnsan ilişkileri güçlü,  Analitik düşünebilen, çözüm sunabilen,  Dışa dönük, sonuç odaklı çalışmayı seven,  Baz Maaş + Performansa dayalı yüksek gelir hedefleyen,  Sabit maaş üzerinde yüksek prim hedefleyerek gelirini arttırmak isteyen,  Hedef odaklı çalışacak,  25 yaş ve üzeri,  Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da 2 yıl tecilli, Hayat sigortası Finansal Güvence Danışmanları aramaktayız.   "GÜR PERSONEL SEÇME YERLEŞTİRME HİZ. VE İNSAN KAYNAKLARI Özel İstihdam Bürosu olarak 08.05.2012 tarihli 533 numaralı izin belge numarası ile hizmet vermektedir. 4904 sayılı Türkiye İş Kurumu Kanunu gereğince iş arayanlardan ücret alınması yasaktır."

  Sektör: Yatırım /Menkul D. /Borsacılık, Sigortacılık, Bankacılık / Finans

  Pozisyon: Temsilci, Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Danışman, Broker

 • İş AçıklamasıŞirket hedefleri doğrultusunda şirkete yeni portföy kazandırılması, Ulusal ve uluslararası finans piyasalarının güncel olarak izlenmesi ve şirket hedeflerine uygun müşteri portföyü oluşturulması, Pazar artışı ve kar artışı sağlayacak satış fırsatları yaratmak ve gerçekleştirmek amacıyla satış faaliyetlerinin yürütülmesi.

  Aranan Nitelikler4 yıllık eğitim veren üniversitelerin tercihen İktisadi İdari Bilimler Fakültesi, Mühendislik Fakülteleri veya Sermaye Piyasası ve Bankacılık ile ilgili bölümlerinden mezun, Portföy Yönetim Şirketleri, Bankaların Özel Bankacılık veya Bireysel Bankacılık Satış Bölümlerinde en az 5 yıl tecrübesi bulunan, Bireysel ve kurumsal segmentte müşteri portföyü bulunan, Üst gelir grubu müşterilerine hizmet vermiş, bu alanda tecrübesi olan, SPK lisans belgesi sahibi (zorunludur) Müşteri ve sonuç odaklı hareket edebilen, Satış ve pazarlama teknikleri konusunda deneyimli, İş takibi konusunda yetkin, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

  Sektör: Yatırım /Menkul D. /Borsacılık

  Pozisyon: Müdür, Yönetici

İş Habercisi - Yatırım /Menkul D. /Borsacılık İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?