Makine İş İlanları

Hepsini Temizle
Makine
 • İş Açıklaması ·         Günlük iş planının organize edilmesi, ·         Telefon trafiğinin yürütülmesi, ·         Randevu, evrak takibi ve yurt içi/yurt dışı yazışmaların yapılması, ·         Yurt içi/yurt dışı seyahat organizasyonlarının yapılması, ·         Toplantı organizasyonlarının yapılması ve toplantı tutanaklarının tutulması, ·         Raporlama, dosyalama ve iş takiplerinin gerçekleştirilmesi,

  Aranan Nitelikler İş Makineleri sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş Satış Sonrası Hizmetler Müdürlüğü bünyesinde  Ankara'da  görev yapmak üzere, ·         Lisans mezunu, ·         MS Office Programlarına hakim, ·         İleri seviyede İngilizce bilen, ·         Konusunda en az üç yıl deneyimli, ·         İnsan ilişkilerinde başarılı, ·         Prezantabl, diksiyonu düzgün, SSH Müdür Asistanı alınacaktır.

 • Tekniker
  Türkiye Gazetesi
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması   İstanbul baskı tesislerimizde bakım -onarım ve  makina parkurunun yenilenmesi, revizyonu vb. işlerde  çalışarak yetiştirilmek üzere yeni mezun  MAKİNE TEKNİKERİ  aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Meslek Yüksek Okulu ( Makine bölümü  başta olmak üzere, Motor, Torna Tesviye vb. ) ilgili  bölümlerden  mezun MS  Office programlarına hakim   İstanbul Avrupa Yakasında,  ( Yenibosna, Bahçelievler, Bağcılar, Beylikdüzü, Halkalı, Esenyurt, Avcılar, Eyüp, Edirnekapı civarında ) ikamet eden  Askerliğini yapmış Vardiyalı çalışabilecek Seyahat engeli olmayan Kendini geliştirmeye  istekli, öğrenmeye açık Yetiştirilmek üzere   MAKİNA TEKNİKERİ  aranmaktadır.

 • Mekanik Teknisyeni
  Acıbadem Sağlık Grubu
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Acıbadem Sağlık Grubu bünyesindeki hastanelerde kesintisiz ve yüksek kalitede hizmet verilmesini desteklemek üzere;     Mekanik ile ilgili kısımları oluşturan cihaz,makine ve tesisatın periyodik bakımlarını gerçekleştirmek.    

  Aranan Nitelikler Acıbadem Sağlık Grubu bünyesinde görevlendirilmek üzere;     Teknik Meslek Lisesi ya da Meslek Yüksekokulu ilgili bölümlerinden mezun, Mekanik (klima,havalandırma,su) tesisat projelerini anlayıp uygulayabilen, Isıtma,soğutma ve sıhhi tesisat konularında deneyimli, Kaynak işleri konusunda bilgili, Tercihen en az 2 yıl işletme deneyimine sahip, Vardiyalı çalışabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,     'Mekanik Teknisyeni' aramaktayız.

 • İş Açıklaması Birime intikal ettirilen belgelerin yasalar, yönetmelikler, tebliğler ve talimatlarda öngörülen şekilde ve bir sistem içerisinde muhasebe ön kayıtlarının yapılması, Ön kayıt işlemi sonuçlandırılan evrak ve belgelerin kesin kayıt ilgililerine teslim edilmesi.

  Aranan Nitelikler İş Makineleri sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş. Cari Hesaplar Yöneticiliği bünyesinde Ankara’ da görevlendirilmek üzere, Dört yıllık eğitim veren fakültelerin İşletme, İktisat, Muhasebe veya Maliye bölümlerinden mezun, MS Office uygulamalarına hâkim, tercihen SAP veya ERP Programını kullanabilen, Üretim sektöründe muhasebe alanında en az 3 yıl görev almiş, Tek düzen hesap planına hakim, Yasal mevzuat ve uygulamalarında bilgi sahibi, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Branşı alanında gelişmeleri takip eden, Öğrenmeye açık ve sorumluluk sahibi, Takım çalışmasına yatkın, Sürücü ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, Cari Hesaplar Ön Kayıt Sorumlusu istihdam edilecektir.

 • Satış Yetkilisi-Bursa
  Hidromek
  Bursa, Kütahya, Uşak Bugün

  İş Açıklaması İş Makineleri sektöründe lider konumda bulunan HİDROMEK A.Ş Bursa Bölge Müdürlüğü bünyesinde görev yapacak; Bölge Müdürlüğünün sorumlu olduğu illerde yoğun seyahatler yaparak müşteri takibi ve makine satışlarını gerçekleştirmek, Yeni müşteri portföyü oluşturmak, Pazar payının arttırılmasına yönelik faaliyetlerde bulunmak.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun (Maden, Makine, Ziraat Mühendisliği), Benzer pozisyonda en az 3 yıl deneyimli, MS Office Programlarına hâkim, İyi derecede İngilizce  bilen, İnsan ilişkilerinde başarılı, ikna kabiliyeti yüksek, Prezantabl, diksiyonu düzgün, Satış ve pazarlama teknikleri konusunda bilgi sahibi, Sürücü ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, Tercihen Uşak veya Kütahya'da ikamet eden, Satış Yetkilisi istihdam edilecektir.  

 • İş Açıklaması İzmir'de faaliyet gösteren firmamız  için, Sac işleme (kesim, punch, lazer, büküm, kaynak vs..) üzerine uzmanlaşmış ve cihaz kasa,gövdeleri&panelleri konularında ürün iyileştirme/geliştirme yapabilecek ''SOLIDWORKS ve/veya INVENTOR '' bilen Teknik Ressamlar aramaktayız.  

  Aranan Nitelikler Tercihen konusunda en az 3 yıl deneyime sahip, CAD-CAM programları alt yapısı olan (Solidworsk, Invertor programlarından en az birine iyi derecede hakim olabilen), Sac işleme işlerinde (kesim, punch, laser, büküm, kaynak vs..) tecrübeli, Yönetim becerisine sahip, ekip yönetimi, hedeflerle yönetim ve koordinasyon konusunda yetkinlik sahibi, Takım çalışmasına yatkın, disiplinli ve titiz, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabilen, İzmir dışı başvurular için lojman verilebilir. Detaylı bilgi için www.elektral.com.tr web adresimizi ziyaret ediniz.

 • İş Açıklaması Gıda Makinaları üretimi yaptığımız Selimpaşa fabrikamızda görev yapacak; makina mühendisi arkadaşlar arıyoruz. CE ve ISO Kalite Yönetim Sistemlerinin yükümlülüklerinin yerine getirilmesi Teklif ve sözleşme şartnamelerinin hazırlanması İmalatın tüm aşamalarının takibinin yapılması

  Aranan Nitelikler CE ve ISO Kalite yönetim sistemlerine hakim, İmalat konusunda deneyimi olan (özellikle makine ve/veya talaşlı imalatta deneyimli) İyi derecede ingilizce bilen, MS Office programlarını kullanabilen, Problem çözmeyi seven ve takım çalışmasına yatkın, İşinde ciddi, sorumluluk sahibi ve disiplinli, Askerliğini tamamlamış,

 • İş Açıklaması Kısık Metal İşleri Sanayi Sitesi'ndeki firmamızda çalışmak üzere kaynakçı ve tesviyeciler alınacaktır. Kaynakçı adayların, argon kaynağı yapabiliyor olması tercih sebebidir.

  Aranan Nitelikler Yetiştirilecek adaylar için: - Öğrenmeye istekli, - Ekip çalışmasına yatkın. Deneyimli adaylar için: - Metal sektöründe en az 1 yıl çalışmış olmak, - Ekip çalışmasına yatkın.

 • İş Açıklaması Wittmann Battenfeld grubu, Türkiye ofisi olarak hizmet veren, Wittmann Battenfeld Plastik Makineleri Ltd Şti Bünyesinde,  satılan ekipmanlarla ilgili yedek parça, servis vb ihtiyaçlarının karşılanması ve dış ticaret işlemlerinin takip edilmesinde asistan olarak görevlendirilecek  çalışma arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Teknik Lise veya MYO makine, teknik resim, elektrik&elektronik veya mekatronik bölümlerinin birinden mezun, Anadolu Yakası'nda ikamet eden, Sözlü ve yazılı olarak yurtdışı ile görüşmeleri yürütebilecek düzeyde ingilizce bilen, 20-30 yaş aralığında, Yurtiçi ve Yurtdışı seyahat engeli bulunmayan, Tercihen, Plastik Enjeksiyon Makineleri ve CNC Robotlar konusunda deneyimli, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek.

 • Montaj
  Ertürk Makine
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Esenyurt Bölgesinde Faliyet Gösteren  Makine ve Ekipman Üretimi Yapan Firmamızda Çalıştırılmak Üzere, Tecrübeli Montaj Ustaları Alınacaktır. İstanbul Avrupa yakasında (Tercihen,Esenyurt, Kıraç veya Beylikdüzü'nde ) ikamet eden.  

  Aranan Nitelikler Titiz, Disiplinli ve en az 3 Yıl Tecrübeli, Endüstri Meslek Lisesi Mezunu, Teknik Resim okuma ve Ölçü aletleri kullanma konusunda bilgili, Askerliğini Yapmış, Takım Çalışmasına Uyumlu  Acil Montaj ustaları alınacaktır.  

 • Makine Mühendisi
  Bm Makina
  İstanbul Anadolu, Kocaeli Bugün

  İş Açıklaması   Gelişen ve büyüyen şirketimizin ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik olarak; Hafif Vinçler, Vagon Kaldırma Krikoları, Kaynak Pozisyonerleri, Kablo Tamburları ve Liman ekipmanları üretimini yapan firmamızda mamul tasarımı ve geliştirilmesi süreçlerinin tümünde görevlendirilmek üzere Gebze fabrikamızdaki ofisimize aşağıdaki niteliklere uygun takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Makina Mühendisliği bölümlerinin yüksek lisans veya lisans derecelerinden mezun, Makina tasarımı konusunda en az 3 yıl tecrübeli, İyi derece İngilizce bilgisine sahip, Solidworks,  Autocad Mechanical ve Microsoft Office programlarına hakim, Stres,deformasyon ve hareket analizi için kullanmakta olduğumuz SolidWorks Simulation Professional programına hakim, Tercihen SAP 2000 veya benzeri bir yapı analizi programı kullanabilen, Tercihen çelik konstrüksiyon tasarım ve hesaplarında tecrübe ve bilgi sahibi, Tercihen özel makine/tezgah/aparat ve fikstür tasarımlarında çalışmış, Proje bölümündeki çalışmalarına ek olarak hem fabrika bünyesinde hem de gerektiğinde hariçte yaptırılacak işlerin takibini yapabilecek, Gebze – Bostancı güzergahında ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, B sınıfı ehliyetli, yurtiçi ve yurtdışı seyahate engeli olmayan, 40 yaşını aşmamış,

 • İş Açıklaması Bu ilan bir GENEL BAŞVURU ilanıdır. Başvurunuz şirketimiz bünyesinde doğabilecek pozisyonlar için değerlendirmeye alınacaktır. Çalışmak istediğiniz alanı yazacağınız bir ön yazı ile birlikte bu ilana başvurabilirsiniz.Şirketimize gösterdiğiniz ilgiye teşekkür eder, başarılarla dolu bir çalışma hayatı dileriz. Otomotiv Sektöründe Kablo demeti üretiminde hizmet veren ve Bursa Serbest Bölge/ Gemlik adresinde faaliyet gösteren firmamızda büyüyen organizasyonumuz için aşağıda niteliklere uygun ekip arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Ekip çalışmasına yatkın, Dinamik, İletişim yeteneği yüksek, sonuç odaklı, Süreç yönetimleri konusunda tecrübeli, Sorumluluk sahibi, dikkatli ve titiz çalışabilen, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, MS Office uygulamalarına hakim, Erkek Adaylar için Askerlik hizmetini tamamlamış.

 • İş Açıklaması Dış Ticaret alanında faaliyet göstermekte olan firmamızın İstanbul/Kartal'da bulunan merkez ofisinde çalıştırılmak üzere Dış Ticaret Asistanı alınacaktır. İş Tanımı İhracat, Transit ve İthalat operasyon süreçlerinden sorumlu olmak, İhracat evraklarını hazırlamak Verilen ve alınan siparişlerin zamanında ve doğru olarak yerine ulaşmasının takibini yapmak, Gerektiğinde Kara, Deniz, Hava, Express nakliyat firmalarıyla görüşmeler yaparak navlun tekliflerini almak, nakliyat sözleşmelerini hazırlamak ve tüm lojistik sürecinden sorumlu olmak, İhracat, Transit ve İthalat gönderileri için gerekli olan ilgili evrakların hazırlanması, takibinin yapılması ve sonuçlandırılması. Kapı teslim ürün gönderimi yaptığımız gönderilerin (DDP) Üreticinin fabrikasından müşterinin deposuna kadar olan nakliye ve gümrük organizasyonunu gerçekleştirilmek Excell ortamında fiyat analiz tabloları hazırlamak Mevcut ve yeni yurtiçi / yurtdışı tedarikçilerle iletişim kurmak, Mevcut ve yeni yurtdışı müşterilerle iletişim kurmak,

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu, (Tercihen Dış Ticaret, Gümrük vb. bölümü ) İngilizce dil bilgisi olan (yurtdışı nakliye ve gümrük firmaları ile yazışma ve konuşma yapılacaktır, İngilizce dilbilgisi zorunlu olup mülakatta aday sınava tabi tutulacaktır, İngilizce bilmeyenler değerlendirmeye alınmayacaktır.) Arapça dilbilgisi olan (Tercihen ) Erkek adaylar için askerliğini yapmış Tecrübeli veya Tecrübesiz Kendini geliştirmek isteyen Sorumluluk alabilen, girişken Telefonla iş takibi ve yönlendirmesi yapabilecek Sonuç odaklı çalışabilecek Ofis programlarını kullanabilen Anadolu yakasında ikamet eden

 • Kaynak
  Ertürk Makine
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması   Esenyurt Sanayi Bölgesi'nde faaliyet gösteren fabrikamızda çalışacak; Argon kaynakçıları alınacaktır.      

  Aranan Nitelikler   Tercihen Meslek Liseleri veya Mesleki Eğitim Merkezi Mezunu Argon  kaynağı yapabilecek Benzer bir pozisyonda en az 3 yıl tecrübe sahibi Planlanan işleri etkin ve verimli bir şekilde gerçekleştirebilecek yeterli beceriye sahip Ekip çalışmasına yatkın Tercihen İstanbul Avrupa Yakası  ESENYURT, KIRAÇ  ve BEYLİKDÜZÜNDE İkamet eden Askerlik görevini tamamlamış, Bay eleman alınacaktır.  

 • Tornacı
  Ertürk Makine
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması FİRMAMIZ BÜNYESİNDE  İMALAT BÖLÜMÜNDE ÇALIŞTIRILACAK TORNA   OPERATÖRLERİ ALINACAKTIR.

  Aranan Nitelikler KONVEKSİYONEL TORNA TEZGAHINDA ÇALIŞACAK, ASKERLİĞİNİ YAPMIŞ , MAAŞ, SGK, SERVİS, YEMEK MEVCUTTUR. ESENYURT, KIRAÇ, BEYLİKDÜZÜ  VE ÇEVRESİNDE  İKAMET EDEN,  

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yürüttüğümüz üretim sektöründe faaliyet gösteren, çok uluslu şirketler grubu olan müşterimiz için; bakım süreçlerinin yürütülmesinden sorumlu olacak "Mekanik Bakım Sorumlusu" arıyoruz.

  Aranan Nitelikler EML makine bakım / torna-tesviye bölümünden mezun ya da ilköğretim mezun olup makine bakım / torna-tesviye üzerine kalfalık veya ustalık belgesine sahip, Mekanik bakım, elektrik kaynağı konularında deneyimli, Sorumluluk sahibi, işini sonuna kadar takip eden, dikkatli, 3 vardiya şeklinde çalışabilecek, Muğla-Merkez'de ikamet eden ya da edebilecek olan, Askerlik hizmetini tamamlamış erkek adaylar değerlendirilecektir.

 • Cnc Operatörü
  Ertürk Makine
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Esenyurt Bölgesi'nde makine imalat alanında faaliyet gösteren firmamıza AutonCam bilen CNC  operatörü alınacaktır.  

  Aranan Nitelikler * Tercihen "Teknik Lise" ve/veya "Endüstri Meslek Lisesi" mezunu veya Mesleki eğitim almış teknik bilgiye sahip, *  Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, * Uyumlu, disiplinli, takım çalışmasına yatkın, * Bay adaylar için askerlik tamamlanmış, * Tercihen İstanbul Avrupa yakası Esenyurt –Kıraç- Beylikdüzü civarında ikamet eden,  

 • Servis Mühendisi
  Mavi Yaka İnsan Kaynakları
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, KUYUMCULUK SEKTÖRÜNE, MALZEME VE MAKİNE TEDARİK VE SERVİS HİZMETİ VEREN MÜŞTERİMİZ İÇİN   ·         Yurt dışı tedarikçilerle teknik boyutta ilişkilerin yürütülmesi, ·         Arıza müdahale süreçlerinde aktif rol alınması, ·         Malzeme tedariği sürecinin yönetilmesi, ·         Teknik servis desteği sağlanması, ·         Teknik döküman hazırlanması, ·         Teknik eğitimlerin verilmesi, ·         Düzenli olarak raporlama yapılması.

  Aranan Nitelikler ·         Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun, ·         En az 2 yıl Servis Mühendisliği tecrübesi bulunan, ·         İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip (2. dil tercih sebebidir), ·         Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli olmayan, ·         Tercihen prototipleme ve üç boyutlu baskı konularında tecrübesi olan, ·         Tercihen Auto-Cad kullanabilen, ·         MS Office programlarını etkin kullanabilen, ·         Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, ·         Sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen, ·         İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, ·         Erkek adayların askerlik hizmetini tamamlamış olması, ·         Analitik ve sonuç odaklı, ·         Ekip çalışmasına yatkın, ·         35 yaşını aşmamış, ·         Bay/Bayan "SERVİS MÜHENDİSİ" aranmaktadır.   www.maviyakaik.com

 • İş Açıklaması Özel makine imalatı yapan firmamıza CNC Freze ve CNC Torna Operatörleri aramaktayız. 

  Aranan Nitelikler Meslek Yüksek Okulu, Teknik Lise veya Endüstri Meslek Lisesi mezunu (Torna, Tesviye, Makine, Motor, Metal bölümlerinden mezun), Teknik resim okuyabilen CNC Freze ve CNC Torna Tezgahlarında program yazabilen Tercihen MASTER CAM tecrübesi olan Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Askerlik görevini tamamlamış İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden İletişim: 0530 772 22 06 Sibel Özcan

 • Satın Alma Sorumlusu
  Umar Makina
  İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Ambalaj makinaları üreten DUDULLU OSB’deki fabrikamızda tam zamanlı çalıştırılmak üzere  Satın Alma Sorumlusu alınacaktır. - Sorumlu olduğu hizmet ve malzeme alımları ile ilgili tüm satın alma süreçlerini yönetecek - Üretimle görüşerek ihtiyaçları belirlenmiş malzeme alımlarını gerçekleştirecek - Tedarikçilerle irtibata geçerek teklif toplama ve karşılaştırmalarını yapacak - Gerçekleştirilen alımlar ile ilgili irsaliye/faturaların kontrolünü yapacak - Alımı yapılan malzemeleri ilgili kişilere/birimlere teslim edecek - Satın alma telepleri ile ilgili piyasa ve pazar araştırmalarını yapacak - Depoya gelen malzemelerin sayımını ve kontrolünü yaparak sisteme işleyecek - Stok takibi yapacak - Depomuzda bulununan hammadde ve yarı mamül alanında ürün reçetesine göre malzemeleri hazırlayacak

  Aranan Nitelikler Tercihen Üniversite/MYO/Teknik Eğitim fakültelerinin Makine, Metalurji ve Malzeme, Endüstri bölümlerinden mezun 20-30 yaş aralığında Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Uzun vadeli çalışmayı düşünen Güçlü iletişim becerilerine sahip, pazarlık ve ikna yeteneği güçlü Takım ruhuna sahip, dikkatli, düzenli ve dinamik Tercihen Canias ERP programını bilen MS Office programlarına hakim Tercihen min. 1-2 yıl tecrübeli, öğrenmeye açık, Anadolu yakasında ikamet eden

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz makine sektöründe faaliyet gösteren firmamız bünyesinde değerlendirilmek üzere, Mekanik sistemlerin tasarlanması ve geliştirilmesi konusunda liderlik yapacak Ar-Ge Yöneticisi aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden  mezun, Makine üretim sürecini bilen ve tasarım konusunda tercihen en az 3 yıl deneyimli, Solid Works, Autocad programlarına hakim, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin bir şekilde kullanabilen, Ekip çalışmasına yatkın ve ekip yönetimi yapabilecek olan, Araştırmacı ve yeniliklere açık, Vizyonu geniş, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden / edebilecek. Kurumsal deneyim ve görgüsü olan, düzenli ve disiplinli çalışmayı kendisine ilke edinmiş, bütünsel kalite ve sürekli gelişim anlayışına sahip, bilgisayardan ve ofis yazılımlarından etkin olarak yararlanabilen bayan ve askerlikle ilgisi olmayan bay adayların başvuru yapmaları rica olunur.  Başvurular cevaplandırılacak ve kesinlikle gizli tutulacaktır.

 • İş Açıklaması Firmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda Teknik Ressam alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Askerliğini yapmış İyi derecede Auto Cad bilgisine sahip 35 yaşını aşmamış

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yürütmekte olduğumuz, 40 yılı aşkın bir süredir ambalaj makineleri üretimi gerçekleştiren ve farklı ülkelerde de temsilcilikleri bulunan müşterimiz için ‘’SATIŞ MÜHENDİSİ’’ arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Mühendislik Fakültelerinden mezun, Benzer bir pozisyonda en az 1 yıl deneyimli, Tercihen makine sektöründe satış tecrübesi olan, İyi seviyede İngilizce bilen, MS Office programlarını aktif olarak kullanabilen, İletişim yönü kuvvetli, insiyatif alabilen, çözüm odaklı, B sınıfı sürücü belgesi olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Avrupa yakasında ikamet eden ya da edebilecek olan. 

 • İhracat Uzmanı
  Cvplus Search & Selection
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz otomotiv ve iş makineleri sektör lideri müşterimiz için Fransızca bilen ’’İHRACAT UZMANI’’ arıyoruz. Sorumlu olunan bölgede potansiyel müşterilerin tespit edilmesi, Günlük İhracat operasyonlarında destek olmak, Mevcut müşterilerle ilişkilerin geliştirilmesi, Müşteri talepleri doğrultusunda ilgili birimlerle koordinasyonun sağlanması.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Mühendislik Fakültesi bölümlerinden mezun (Tercihen Makine Mühendisi), İyi derecede İngilizce ve Fransızca bilen, İhracat konusunda min. 2 yıl deneyimli, Dış Ticaret satış ve pazarlama konusunda tecrübeli, mevzuata hakim olan, Müşteri odaklılık, harekete geçme, karar verme yetkinliklerine sahip, Ekip çalışmasının önemini bilen ve uygulayan, iletişim becerisi yüksek, B sınıfı sürücü ehliyetine sahip olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

 • Engelli Personel
  Bm Makina
  İstanbul Anadolu, Kocaeli Bugün

  İş Açıklaması Şirketimiz bünyesinde Kanuni Kadro (Engelli) kapsamında görevlendirilmek üzere, aşağıdaki niteliklere uygun takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Tercihen teknik resim bilgisi olan, Türkiye İş Kurumuna Kayıtlı ve yasa gereği engelli kapsamında değerlendirilebilecek, Engellilik derecesi %40 ve üzeri olan, MS Office programlarını kullanabilen, İstanbul Anadolu yakası veya Gebze civarında ikamet eden, Takım çalışmasına yatkın, Sözlü ve yazılı iletişim becerisine sahip   

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz otomotiv sektöründe faaliyet gösteren firmamız bünyesinde görevlendirilmek üzere; Bakım ve onarımları eksiksiz olarak gerçekleştirecek, Servis Danışmanı eşliğinde arıza tespiti için müşteriden bilgi alacak ve müşteriye onarım hakkında bilgi verecek, Araç bakım ve onarımlarını, markasına ve modeline uygun bir şekilde yapacak, Onarım tekniklerini ve sistemlerini gerekli yayınlardan takip edecek

  Aranan Nitelikler Tercihen Teknik Lise (Makine, Otomotiv) mezunu, Alanında 3 yıl tecrübeli, Disiplinli ve özverili çalışmayı ilke edinmiş, MS Office programlarını bilen, Aktif olarak araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Samsun’da ikamet eden /edebilecek olan Kurumsal deneyim ve görgüsü olan, düzenli ve disiplinli çalışmayı kendisine ilke edinmiş, bütünsel kalite ve sürekli gelişim anlayışına sahip, bilgisayardan ve ofis yazılımlarından etkin olarak yararlanabilen askerlikle ilgisi olmayan bay adayların başvuru yapmaları rica olunur.

 • İş Açıklaması Makine imalatı yapan firmamızın genişleyen organizasyonu içerisinde Elektrik bölümü bünyesinde görev almak üzere usta başı pozisyonunda personel arıyoruz. Üretimi yapılan makinelerin elektrik tesisatı montajının yapılması, Verilecek üretim programına uyup, personel iş tanımlaması yapılması, Üretilen makinaların pano bağlantıları ve buat bağlantılarının yapılması,

  Aranan Nitelikler -Tercihen Ön lisans bölümünün elektrik-elektronik veya otomasyon alanlarından mezun, -Tercihen makine imalatı sektöründe çalışmış, -Proje okuyabilen ,okuduğu projeyi faaliyete döken ve yorum yapabilen. -PLC montaj kablolama ve pnömatik bilgisi  iyi seviyede olan -En az 2 yıl tecrübeli, -Ekip çalışmasına yatkın, iletişim becerileri yüksek ,kendisini yeniliklere açabilecek -Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, -Verilen işi zamanında ve eksiksiz bir şekilde teslim edebilecek ,sorumluluk sahibi -Askerlik ile ilişiği olmayan ,Bay Karşıyaka-Bayraklı-Bornova-Yeşilyurt-Buca(Şirinyer)-Karabağlar-Gaziemir ve Torbalı'dan servis imkanımız vardır.

 • İş Açıklaması DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, KUYUMCULUK SEKTÖRÜNE, MALZEME VE MAKİNE TEDARİK VE SERVİS HİZMETİ VEREN MÜŞTERİMİZ İÇİN, Misafirlerin karşılanması ve yönlendirimesi, Şirket içi ve dışı kurye ve evrak akış işlerinin yürütülmesi, Ofis içi telefon trafiğinin ve yazılı haberleşmelerin yönetilmesi, Şirket içi toplantıların organize edilmesi, Ofis çalışanlarının seyahat işlemlerinin organize edilip takip edilmesi, Her türlü evrak akışı ve takibinin yapılması, Ofis ve diğer bölümlerle koordinasyon sağlanması süreçlerinden sorumlu olacak,  

  Aranan Nitelikler 25-35 yaşları arasında, Lise tercihen Üniversite mezunu, Prezentabl, diksiyonu düzgün, güler yüzlü, İnsan ilişkileri kuvvetli, Tempolu ortama uyum sağlayabilecek, İngilizce bilen, MS Office programlarını çok iyi düzeyde kullanabilen, Kurumsal bir firmada benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyimli, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden ( Yenibosna'ya ulaşımla ilgili sorun yaşamayacak), Bayan, "OFİS ASİSTANI" aranmaktadır.   www.maviyakaik.com

 • Forklift Servis Ekip Lideri
  Mavi Yaka İnsan Kaynakları
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu, Kocaeli Bugün

  İş Açıklaması     TÜRKİYE'NİN EN BÜYÜK GRUPLARINDAN BİRİNE AİT MAKİNA KİRALAMA ŞİRKETİ BÜNYESİNDE;   Merkez servisinde bulunan 20 kişilik teknisyen ekibini yönetebilecek, İş dağılımlarını gerçekleştirecek, Gerekli olduğunda kendisi de arıza tespit ve onarımlarda müdahil olabilecek, Gerektiğinde müşteri şikayetleri ile ilgili müşteri ile yapıcı diyalog kurabilecek,  

  Aranan Nitelikler   Makine Mühendisliği, EML ve / veya Teknik Lise mezunu, 25 - 45 yaşlar aralığında, Forkift, Otomotiv veya İş Makineleri alanlarının birisinde deneyimli ve teknik bilgisi olan, Ekip yönetimi konusunda tecrübeli, Teknisyen kadrosu ile pozitif etkileşim kurabilecek, hedefe yöneltici, Seyahat engeli olmayan, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Dinamik ve ekip çalışmasına yatkın, Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden, Askerlik hizmetini tamamlamış, Bay, " FORKLİFT SERVİS EKİP LİDERİ  " aranmaktadır.    www.maviyakaik.com  

 • İş Açıklaması 1989 yılından beri Hidrolik Malzemeler ve Ekipmanlar konusunda çalışan; ana ilkesi sürekli üreten, işbirliği içinde olduğu kuruluşlara, endüstriye ve topluma fayda olan, şirketimize aşağıdaki özelliklerde "Satış Asistanı" aramaktayız.    Tekliflerle ve siparişler ile ilgili gerekli raporlamaları ve analizleri yapmak. Teklif hazırlanması konusunda satış ekibine destek vermek. Müşteri memnuniyeti çalışmalarında Satış Sorumlusuna destek olmak. Satış faturalarını ve iade faturalarını düzenlemek ve kontrollerini yapmak.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, İletişim becerisi kuvvetli, Sonuç odaklı ve analitik düşünen,  Takım çalışmasına yatkın, Dürüst, ahlaki değerlere önem veren, aidiyet duygusu güçlü, İstanbul AnadoluYakası’nda ikamet eden, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.

/
5

İş Habercisi - Makine İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?