Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Makine İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Makine
 • İş AçıklamasıMontaj Elemanı; Montaj Bölümüne gelen ürünlerin vidalama, etiketleme, paketleme işlerini yapmak, Kaynakçı; Gaz altı kaynak ve argon kaynağı yapmak, kaynattığı parçayı zımpara yapmak, Bakımcı; Firma içi mekanik arızaların giderilmesi, periyodik makine bakımlarının yapılması, elektrot kaynağı yapılması, Elektrik Teknisyeni; Firma içi elektrik arızalarının giderilmesi, mevcut tesisatın yenilenmesi, pano montajı yapılması, periyodik bakımların yapılması, Kalite Kontrol Sorumlusu; proses kayıtlarının kontrolleri, çeşitli ölçüm ve testlerin yapılması, kalite kontrol raporlarının hazırlanması Vasıfsız; askılama, paketleme, malzeme transferi gibi işlerin yapılması.

  Aranan NiteliklerMAKİNE, KİMYA, METAL İŞLEME VE BOYAMA FABRİKAMIZDA CALIŞMAK ÜZERE MESAİ ARKADAŞLARI ARIYORUZ. ERKEK ADAYLARDA ASKERLİĞİNİ YAPMIŞ. TECRÜBELİ YADA YETİŞTİRİLMK ÜZERE, 20-35 YAŞ ARASI, BAY VE BAYAN CALIŞMA ARKADAŞLARI ARIYORUZ. MAAŞ + YOL + YEMEK

  Sektör: Makine, İmalat, Metal Sanayi

  Pozisyon: Sorumlu

 • İş Açıklaması2010 tarihinden itibaren faaliyet gösteren yapı denetim firmamızda, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek çalışma arkadaşı aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerB Sınıfı ehliyeti olan, Aktif araç kullanabilen, Askerliğini tamamlamış, En az 5 yıl deneyimli, Proje Ve Uygulama Denetçi belgesi olan, Büyük şantiyelerde çalışmış makine mühendislerine ihtiyaç vardır.

  Sektör: Makine

  Pozisyon: Mühendis

 • İş AçıklamasıDilovası / IMES OSB de faaliyet gösteren ve 100 den fazla ülkedeki mevcut müşterilerimiz için, alüminyum, PVC, kompozit, ahşap vb. malzeme, kesme ve işleme makineleri tasarlayıp üretmekteyiz. Yeni makine projelerimize katkı sağlayacak ve mevcut makinelerimizi geliştirecek, dinamik ARGE ekibimize katılacak Elektrik Otomasyon Teknisyeni arıyoruz.

  Aranan NiteliklerMeslek lisesi elektrik bölümü veya Meslek yüksek okulu endüstriyel otomasyon bölümü mezun Endüstriyel otomasyon alanında bilgisi olan PLC - AC sürücü ve servo motor ve sürücüler hakkında bilgisi olan Fabrikalarda üretim yapan ve deneyimi olan, Disiplinli takım çalışmasına uygun Askerlik hizmetini tamamlamış İstanbul Anadolu yakası ikamet eden ( Tercih Gebze bölgesi ) Elektrik ve Pnömatik devre projesi okuyabilen PLC ve Otomasyon tecrübesi olan Elektrik ölçü aletlerini kullanan Kumanda ve güç şeması okuyabilen Arıza bulma ve bakım -onarım işleri

  Sektör: Makine

  Pozisyon: Tekniker, Teknisyen, Bakım Onarım Teknikeri

 • İş AçıklamasıFirmamızda çalışacak '' ÜRETİM ELEMANLARI '' arıyoruz.

  Aranan NiteliklerTalaşlı imalat(Torna, Borwerk Tezgahı Operatörü) Saç İşleme ( Kaynak,Makine İmalat Ustası)

  Sektör: Makine

  Pozisyon: Eleman

 • Teknik Ressam

  KBS Kalıp Bağlama SistemleriKocaeli, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması-Yeni ürün tasarımı ve mevcut ürün geliştirme çalışmalarında üretim ve tedarik parçalarının teknik resimlerinin oluşturulması, - Ürün ağaçlarının oluşturulması, -Katalog çalışmalarının oluşturulması, -Çizilen resme göre yapılan parçanın, üretim aşamasında, resme uygunluğunun kontrol edilmesi, üretime destek verilmesi

  Aranan NiteliklerMağaza standı üreten ve 50’den fazla ülkeye ihracat yapan GEPOSB’da yer alan firmamıza; Üniversitelerin MYO, Teknik Eğitim Fakülteleri veya Meslek liselerin ilgili Makine-Resim Konstrüksiyon /Teknik Resim bölümlerinden mezun olan, Alanımızda minimum en az 3 yıl iş tecrübesi olması tercih sebebi, Uygulama ve detay projelerinde tecrübesi bulunan, İyi derecede Solidworks, AutoCad, MS Office programlarını kullanabilen, Tercihen İngilizce bilen, Yoğun iş temposu ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, 18-28 yaş aralığında, İstanbul Anadolu Yakası’nda veya Gebze’de ikamet eden, Takım çalışmasına yatkın, Sigara kullanmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olan takım arkadaşı arıyoruz.

  Sektör: Makine

  Pozisyon: Teknik Ressam

 • İş AçıklamasıDilovası / IMES OSB de faaliyet gösteren ve 100 den fazla ülkedeki mevcut müşterilerimiz için, alüminyum, PVC, kompozit, ahşap vb. malzeme, kesme ve işleme makineleri tasarlayıp üretmekteyiz. Yeni makine projelerimize katkı sağlayacak ve mevcut makinelerimizi geliştirecek, dinamik ARGE ekibimize katılacak Yazılım Mühendisi arıyoruz. Yeni makinelerin yazılımlarına katkıda bulunulması Yeni makine projelerinde çeşitli süreçlerde görevler almak Mevcut makinelerin Yazılım sorunlarının iyileştirilmesi

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin 4 yıllık Elektrik, Elektronik veya Mekatronik Mühendisliği bölümlerinden mezun olmuş, Endüstriyel otomasyon alanında tecrübeli, Drives, Motion, PLC ve HMI uygulamalarına hakim, IEC 61131-3 PLC Open programlama dilleri konusunda deneyimli, C ve C# programlama dilleri konusunda deneyimli, Tercihen yazışmaları takip edebilecek seviyede İngilizce bilen Makine imalat sektöründe çalışmış olmak tercih sebebidir. Adayların askerlik görevi ile ilişkilerinin olmaması, Sigara kullanmamak tercih sebebidir Önemli Not: Şirketimizin Ümraniye, Üsküdar, Maltepe, Yenidoğan, Taşdelen, Çekmeköy servisleri vardır. Tecrübesiz ve belirtilen niteliklere uygun olmayan adayların başvuruları dikkate alınmayacaktır.

  Sektör: Makine

  Pozisyon: Mühendis, Sorumlu, Uzman, Teknisyen, Tekniker

 • Kalite Kontrol Görevlisi

  Suptexİstanbul Anadolu, Kocaeli Bugün

  İş AçıklamasıGiriş kalite kontrolleri yaparak ilgili formları dolduracak, Seri başı onay, proses kontrolü ve final kontrolleri yapacak, Kontrol planlarına ve ilgili iş talimatlarına uygun üretimin yapıldığının kontrolünü yapabilecek adaylar aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerMeslek lisesi veya meslek yüksek okulu metal işleri, makine, otomotiv, vb bölümü mezunu, Kalite kontrol konusunda en az 2 yıl deneyimli, Kumpas, mikrometre, vb. ölçü aletlerini kullanabilen, teknik resim okuyabilen, Tercihen ISO 9001, IATF 16949 standartları hakkında bilgi sahibi ve otomotiv sektöründe deneyimli, Erkek adaylar için askerliğini yapmış, Vardiyalı sistemde çalışabilecek, Gebze, Şifa,Tuzla, Pendik, Kartal, Maltepe, Küçükyalı bölgelerinde ikamet eden veya edebilecek, 30 yaşını aşmamış bay/bayan personel arayışımız bulunmaktadır.

  Sektör: Akaryakıt/Petrol ve ürünleri, Makine, Otomotiv

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Sorumlu, Tekniker, Uzman

 • İş AçıklamasıBEYLİKDÜZÜ'NDE OTOMOTİV YAN SANAYİNDE FAALİYET GÖSTEREN FABRİKAMIZA TALAŞLI İMALAT OPERATÖRÜ ALINACAKTIR. - Tercihen Teknik Meslek Yüksek Okulu veya Teknik Meslek Lisesi mezunu, - Talaşlı imalatta minimum 5 yıl tecrübeli, - Tarafımızdan yetiştirilerek ileri dönemlerde CNC makinelerini kullanabilecek, - Askerliğini yapmış, - Öğrenmeye açık, ustalık hedefi olan Beylikdüzü civarında ikamet eden TALAŞLI İMALAT OPERATÖRÜ ALINACAKTIR.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Otomotiv, Metal Sanayi, Makine

  Pozisyon: Uzman, Teknisyen, Operatör, Görevli, Eleman

 • İş AçıklamasıFirmamız kalıphane departmanında görevlendirilmek üzere "Tel Erezyon Operatörü "alınacaktır.

  Aranan NiteliklerTeknik resim okuyabilen, Darıca - Gebze - İstanbul Anadolu yakası için E-5 güzergahında oturan, Askerliğini yapmış, Vardiyalı çalışabilecek, 35 yaşını aşmamış, Endüstri Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okulları'nın ilgili bölümlerinin birinden mezun, Sac kesme kalıpları imalatı konusunda tecrübeli, Tel Erezyon Tezgahı ve CAD/CAM programlarını kullanabilen, Sürekli öğrenmeye ve gelişmeye istekli, analitik düşünebilen, tempolu çalışma ortamına uyumlu, Kumpas,mikrometre gibi ölçme aletlerini kullanabilen, Çalışma arkadaşları aranmaktadır.

  Sektör: İmalat, Otomotiv, Makine

  Pozisyon: Teknisyen, Eleman, Operatör

 • İş AçıklamasıTuzla Orhanlı Birmes sanayi sitesinde bulunan ve vibrasyonlu diziciler imalatı yapan firmamızda görevlendirimek üzere “Freze, Montaj “ Operatörleri alınacaktır.​

  Aranan NiteliklerMakine ve teknik parçalara vakıf montaj yapabilecek. Atelyede diğer ekipman ve makinalarda çalışabilecek el becerisi olan . Takım çalışmasına uyumlu, sonuç odaklı. Aynı anda birden fazla işi takip ve yapabilme yetenegine sahip. Not tutma alışkanlığı olan ve önem ,öncelik sırasına göre işleri yapabilen. Tercihen Endüstri Meslek Lisesi veya M.Y.O' nın teknik bölümlerinden mezun, Üniversal ve cnc freze tezgahı kullanımında 3 yıl tecrübeli, Teknik resim okuyabilen Uyumlu, disiplinli, takım çalışmasına yatkın, Askerlik görevini tamamlamış Bay eleman

  Sektör: Makine

  Pozisyon: Eleman, Usta, Tekniker, Teknisyen, Operatör

 • Teknik Servis Elemanı

  Laser S.O.Sİstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıLazer Markalama, CNC Lazer Kesim, Lazer Kaynak sistemleri üretimi yapan firmamıza, makinelerin satış sonrası desteğinde görev almak üzere aktif olarak araç kullanabilen ve seyahat engeli olmayan, müşteri ilişkilerinde firma prensiplerine uygun hareket edecek çalışma arkadaşları aramaktayız

  Aranan NiteliklerTeknik servis desteğinde endüstriyel sektörde tecrübeli, Ölçüm bilgisi olan ve ölçü aletlerini (multimetre, kumpas vb.) kullanmasını bilen, Elektrik - elektronik konusunda tecrübeli, Lehim ve Havya istasyonlarını kullanabilen, Teknik resim okuyabilen, Tercihen lazer sektöründe tecrübesi olan, Bilgisayar bilgisine sahip, B sınıfı ehliyeti olan, Askerliğini yapmış, Yurt dışı ve içi seyahat engeli olmayan.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, İmalat, Makine

  Pozisyon: Eleman

 • Argon Kaynakçısı

  BNT MakinaAnkara 19 Ekim 2017

  İş AçıklamasıŞirketimizin Sarayköy/Kazan ilçesinde bulunan tesisinde çalışacakpaslanmaz sac ve demir boru kaynak (argon-elektrik) işleri ve sac büküm işlerinde çalışacak; CNC Abkant kullanabilen ve gerekli bakım faaliyetlerini yürütebilecek çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan NiteliklerTercihen MYO mezunu veya Meslek liselerinin Kaynak bölümlerinden mezun, ekip çalışmasına ve iş birliğine yatkın, iş güvenliği kurallarına uyarak çalışmayı alışkanlık haline getirmiş, askerlik görevini tamamlamış"Kaynakçı ustaları” aramaktayız. Servis Mevcuttur Beşevlerden hareket etmektedir.

  Sektör: Makine

  Pozisyon: Şef / Amir, Ustabaşı, Usta, Argon Kaynakçısı

 • Dizel Motor Ustası

  CMC Makinaİstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıDeutz motor arıza teşhis ve onarımlarını gerçekleştirmek, İş makinası üzerindeki Deutz motorlarının söküm, onarımı veya atölye ortamında detaylı revizyonunu toplama gerçekleştirmesi işlerinde katkı sağlamak. Yaptığı onarımın gereği olan atölye ekipman ve özel aletlerini uygun şekilde kullanmak,

  Aranan Nitelikler-Ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, -Tercihen teknik liselerin motor/otomotiv bölümünden mezun . -Ekip çalışmasını benimsemiş, -Askerliğini tamamlamış, tecilli,muaf. -Tercihen Deutz motor (yada dizel motorlar) konusunda teknik bilgi ve tecrübe sahibi olan motor revizyonu ve /veya sökme,onarma, takma ..vb işlemlerini gerçekleştirebilecek. -İş makinaları sektörüne ilgili ve kendini bu sektörde geliştirmek isteyen, -İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden.

  Sektör: Makine, Otomotiv

  Pozisyon: Eleman, Ustabaşı, Usta, Usta Yardımcısı

 • Teknik Büro Şefi

  Foda Makinaİstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıSanayi Bıçakları üretimi ve özel kesim aparatları yapılan şirketimizde görevlendirilmek üzere Özel Projeler ve Teknik Büro şefi arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler-Üniversitelerin Makina Mühendisliği, Makina Öğretmenliği veya Makina Resim Konstrüksiyon bölümlerinden mezun, -İyi düzeyde İngilizce veya Almanca bilen, -İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, -Aparat, makine konstrüksiyon konularında tecrübeli, -Hidrolik ve pnömatik parçaların projede kullanılması konusunda bilgi sahibi, Üst düzeyde Solid Works ve Autocat bilgisi olan, Metal talaşlı imalatında deneyimli, Projelerin hazırlanması, imalatın yerinde montajına denetçilik yapacak, teknik büroyu idare edebilecek, Ehliyeti olan, aktif araç kullanan,

  Sektör: Makine

  Pozisyon: Mühendis

 • Konstrüktör Ressam

  Umar makinaİstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıAmbalaj makinaları üretimi yapan DUDULLU OSB’deki fabrikamızda tam zamanlı çalıştırılmak üzere Konstrüktör Ressam alınacaktır. Aşağıdaki özelliklere sahip olan adayların başvuruları beklenmektedir. Ar-Ge departmanında tasarımı yapılan projelerin teknik resimlerinin çizilmesi, proje dosyalarının oluşturulması ve sisteme uygun olarak kayıtlarının tutulması, ERP programımız için ürün ağaçlarının oluşturulması ve sisteme kaydedilmesi,

  Aranan Nitelikler- MYO / Endüstri Meslek Lisesi Makine Konstrüksiyon veya Makine Resim bölümü mezunu - İlgili alanda min. 2 yıl deneyim sahibi - Tercihen Autodesk Inventor programını kullanabilen - Orta seviyede İngilizce bilen - MS Office programlarına hakim - Analitik düşünme yeteneğine sahip, sorumluluk sahibi, ekip çalışmasına yatkın, yenilikçi - Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış - Dudullu ve çevresinde ikamet eden

  Sektör: Makine, İmalat

  Pozisyon: Teknik Ressam

 • İş AçıklamasıVİDA CİVATA KALIP İMALATI YAPMAKTA OLAN FİRMAMIZDA TORNA , FREZE , TAŞLAMA USTASI ALINACAKTIR.

  Aranan NiteliklerYETİŞTİRİLMEK ÜZERE Meslek Lisesi veya dengi okul mezunu Teknik resim okuyabilen Takımlandırma ve talaşlı imalat konusunda bilgi ve deneyim sahibi Askerlik görevini tamamlamış

  Sektör: Makine, Demir-Çelik, Metal Sanayi

  Pozisyon: Teknik Ressam, Tekniker, Ustabaşı, Usta, Usta Yardımcısı

 • İş AçıklamasıEd_VanVantilatör Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. 1975 yılında 19.440 m2 alan üzerinde kurulu 8.843 m2 kapalı imalat sahasında Balıkesir-Edremit’te faaliyete geçmiştir.Ed_Van, kalite ve müşteri odaklı üretim anlayışıyla havalandırma, tozsuzlaştırma, ve pnömatik nakil sistemleriüzerinemüşterilerine çözümler sunmaktadır. Tecrübeli ve uzman kadrosu ile Türkiye'nin tüm bölgelerinden ve yurt dışından gelen ihtiyaçları karşılamak üzere her türlü teknik problemi en kısa zamanda, en ekonomik şekilde çözümleyerek hizmetine devam etmektedir. Şirketimizistratejik hedefleri doğrultusunda sorumluluk alanındaki ürünlerini müşterilere sıcak satış çalışmalarının yürütülmesi amacıyla '' SATIŞ ve PAZARLAMA PERSONELİ '' alınacaktır. SORUMLULUKLARI: Pazar ve müşteri araştırmaları yapıp potansiyel müşteriler bulmak. Mevcut ve potansiyel müşterilere ziyaretler yapmak. Müşteri ziyaretleri ve proje incelemeleri sonrasında bilgi değerlendirmesini yaparak teklifin oluşmasını sağlamak. Müşterinin satış teklifini kabul etmesine yönelik ikna edici çalışmalar yürütmek. Müşteri risk analizleri ve takibi yapmak. Satış sözleşmesi doğrultusunda müşterilerin ödeme yapmasını sağlamak. Müşteri şikayetlerini alıp çözülmesini sağlamak. Tüm aktif satış çalışmalarını satış hedefleri doğrultusunda yürütmek. Kendisinden istenen periyodik raporları hazırlamak ve sunmak.

  Aranan NiteliklerNİTELİKLER: Üniversitenin makine mühendisliği bölümünden mezun olmak. Tercihen 2-3 yıllık tecrübeli yada yeni mezun. B sınıfı sürücü belgesi olmak ve sürüş deneyimine sahip olmak. Askerlikle ilişkisi olmamak. Seyahat engeli bulunmamak. İyi derecede İngilizcebilmek.İkinci dil olarak Almanca tercih sebebidir. MS ofis programlarına (AutoCAD, Inventor, Excel, Power Point, Word) hakim olmak ve aktif kullanabilmek. YETKİNLİKLER: Hedef ve sonuç odaklı çalışabilmek. Baskı ve stres altında çalışabilmek. İnsan ilişkilerinde başarılı, etkin iletişim ve temsil yeteneğine sahip olmak. Çözüm odaklı ve analitik düşünme yeteneğine sahip olmak. CV İngilizce ve Türkçe olarak istenmektedir

  Sektör: Makine

  Pozisyon: Yetkili, Sorumlu

 • Makina Teknik Ressamı

  Foda Makinaİstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıMakina Teknik Ressamı (Oto cat ve Solid Works Programlarında çizim yapabilen)

  Aranan NiteliklerOto Cat, ve Solid Works programlarında çizim yapabilen, Erkek adayların askerliğini yapmış olmaları, Avrupa yakasında özellikle Bayrampaşa ilçesine yakın ikamet eden, Bay, Bayan

  Sektör: Makine

  Pozisyon: Teknik Ressam

 • İş AçıklamasıMakina Tasarımda, İmalat Takipte, Saha Uygulamalarında ve Proje Takibin de çalışacak TECRÜBELİ arkadaşlar aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerEn az Meslek Lisesi veya Yüksekokul Makina Resamlığı bölümünden mezun tercihen üniversitelerin Makina Mühendislik Fakülteleri mezunu MAKİNA TASARIMINDA en az 3 yıl TECRÜBELİ, INVENTOR (veya SOLIDWORKS) iyi seviyede kullanabilen, Aktif araç kullanabilen, Tercihen Doküman takip edebilecek seviyede İngilizce bilen, İş konusunda takipçi, Özverili ve ekip çalışmasına uygun.

  Sektör: Makine

  Pozisyon: Mühendis, Teknik Ressam

 • İş Açıklaması· BS Degree in Electrics & Electronics, Mechanical Engineering, Industrial Engineering, Economics or related disciplines in reputable universities · Minimum 5 years work experience in a firm that participate in Construction or Electrical Materials, · Experienced in the construction or electrical sector and field operations of contracting companies, · Current knowledge of contruction or electrical market and customer base, · Has a knowledge in Total Quality Management and Quality tools, · Able to manage and expand his/her own account, · Able to handle business associates management, · Proficiency in MS Office Applications, · Fluent in English, · No obstacle for traveling abroad · No military obligation for male candidates,

  Aranan Nitelikler· Plan, develop, implement and oversee company initiatives, · Follow up the new products and new market opportunities, manage activities to raise the market share, · Relation management within external customers and internal units, · Bringing new initiatives and projects to contribute the Sales Department, · Managing the process of order deliveries to the customers by coordinating with related departments, · Determines annual unit and gross-profit plans by implementing marketing strategies; analyzing trends and results. · Establishes sales objectives by forecasting and developing annual sales quotas for regions and territories; projecting expected sales volume and profit for existing and new products. · Implements account sales programs by developing field sales action plans. · Establishes and adjusts selling prices by monitoring costs, competition, and supply and demand. · Maintains professional and technical knowledge by attending educational workshops; reviewing professional publications; establishing personal networks; participating in professional societies. · Contributes to team effort by accomplishing related results as needed. · Monitoring and reporting activities in his/her area of responsibility, · Taking responsibilities in initiation and control of quality standards in processes/projects, · Following and revising price updates, · Conducting after-sales activities such as installation process of the products, · In accordance with the company policies and strategies, ensuring the reach to the objectives in sales budgets. Preferred Candidate Years of Experience: 5 - 10 years of experience Level of education: Bachelor’s(Student), Bachelor’s(Graduate), Master’s(Student), Master’s(Graduate), Doctorate(Student), Doctorate(Graduate) Position Information Company Industry: Service Job Role: Service Job Type : Permanent / Full-time Position Level: High Level Manager Number of vacancies: 1 Job Location: Ankara(Çankaya)

  Sektör: Makine, Demir-Çelik

  Pozisyon: Müdür, Yetkili Yardımcısı, Uzman, Yönetici, Yetkili

 • İş AçıklamasıMevcut ve potansiyel müşterileri tespit ederek, düzenli ziyaretler yaparak marka bilinilirliğini arttıracak, Sektör araştırması yapacak, Ziyaretlerde, firma ve ürünlerimizin prezentasyonunu yapacak Portföyü dâhilinde müşteri ziyaret raporlarını hazırlayarak güncel ve geleceğe yönelik projelerin ilerleyişlerini takip edecek Teklif taleplerinin sürekliliğini arttırarak, satışa dönüştürülmesini sağlayacak Müşteri ilişkilerini sağlamlaştıracak Fuar ve seminerlerde firmamızı temsil edecek

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili Mühendislik bölümerinden mezun, Plastik işleme ve otomasyon sistemleri konusunda bilgi sahibi, Satış Tecrübesi olan ( Endüstriyel Ürün Makine, Ekipman, Vb.) İkna kabiliyeti yüksek, Satış odaklı Yurtiçi/Yurtdışı eğitimlere katılabilecek, öğrenmeye açık MS Office programlarına hakim ve tercihen CRM programları tecrübesi bulunan Proje & müşteri portföy yönetimi ve Satış kapatma konusunda başarılı, Pratik zekası yüksek, çözüm odaklı düşünebilen, Sorumluluk alabilecek Zaman yönetimi ve planlama yapabilecek Raporlama ve iş takibi konusunda kendini geliştirmiş Beşeri becerileri yüksek, ekip çalışmasına önem veren Tercihen İngilizce bilen Seyahat engeli olmayan B sınıfı ehliyetli, aktif araç kullanabilen 28-40 yaş aralığında İkitelli' ye yakın lokasyonda ikamet eden Satış Mühendisi görevlendirilecektir

  Sektör: Makine, Plastik

  Pozisyon: Mühendis

 • Kalite Yönetim Sorumlusu

  Proworkistİstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıKalite Politikasının tüm personel tarafından benimsenmesi ile ilgili çalışmalarda bulunmak, politika gerekliliklerine uyulmasını sağlamak. ·Yönetimin Gözden Geçirmesi Toplantıları' nın organizasyonunu yapmak, toplantıların gündeme ve amacına uygun gerçekleşmesini sağlamak, tutanaklarını hazırlamak ve ilgili birimlere dağıtmak. ·Süreç ve sistem geliştirme faaliyetlerini yürütmek.

  Aranan Nitelikler·ISO 9001 kalite yönetim sistemine hakim ·ISO 9001-2008 kalite sistemi konusunda tecrübe sahibi ·ISO9001:2015 geçişini yapabilecek ·AS9100 Kalite sistemi konusunda tecrübe sahibi ·OHSAS 18001 İSG yönetim sistemi hakkında bilgi sahibi ·TS16949 alt yapısını kurup geliştirebilecek ·Sahada bilfiil çalışabilecek ·Dokümantasyon sistemleri konusunda tecrübeli ·PPAP / APQP, MSA, SPC, FMEA çalışmalarını bilen, ·Sistematik kalite araçlarını bilen (4M, 5N1K, 5 Neden, vb.), ·8D başta olmak üzere Problem Çözme Teknikleri konusunda bilgi sahibi ·Tercihen 6 Sigma, Yalın Üretim, 5S, Kaizen, FMEA gibi problem çözme teknikleri hakkında bilgi sahibi · İç Denetçi Belgesine Sahip ·Office programlarını ve ofis araçlarını iyi derecede kullanabilen ·Ölçüm aletlerini iyi derecede kullanabilen ·Düzenli ve disiplinli ·İnsan ilişkileri kuvvetli ·Hafta sonu ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek ·Tercihen İngilizce bilen ·Takım çalışmasına uyum sağlayabilecek

  Sektör: Makine, Endüstri, Diğer

  Pozisyon: Sorumlu, Yönetmen, Koordinatör, Yönetici, Müdür

 • İş AçıklamasıFirmamıza aşağıdaki özelliklere sahip '' MEKATRONİK/ELEKTRONİK TEKNİKERİ '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Önlisan/Lisans Elektrik/Elektronik, Mekatronik bölümlerinden mezun, En az 2 yıl tecrübeli, Elektronik ve Mekatronik projelerinin baştan sona yönetebilecek, Takım çalışmasına yatkın, İyi derecede İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan.

  Sektör: Makine

  Pozisyon: Yönetici

 • Makine Teknikeri

  Seapartİstanbul Anadolu 19 Ekim 2017

  İş AçıklamasıSatiş ekibimize güç katacak dinamik elemanlara ihtiyacımız var. Bizim is konumuzla ilgili tecrübesi olan elemanlar öncelikle tercih edilecektir. Açık pozisyon; Makine Teknikeri (MT) Kozyatağı, İçerenköy yolu üzerindeki kendi binamızda hizmet vermekteyiz. Deniz ticaret gemilerinin makineleri, elektrikli ve elektronik cihazlarinin parçaları, komple gemi donanımları ile ithal ve ihraç etmekte olduğumuz bazı ürünlerin satışıyla ticaretini sürdüren, 28 yıllık bir firmayız. 8 -10 kişi çalışmaktayız. Cumartesi ve Pazar günleri olağan dışı bir gereksinim olmadıkça çalışmıyoruz. MT’lerin İngilizce bilmesi (Önemli!), bilgisayar kullanımına yatkın olması gerekmektedir. Bu pozisyonda çalışacak olanlar Satış Bölümünde görev alacak ve satmakta olduğumuz makine vs teknik aksam hakkında müşterileri bilgilendirip, tanıtacak ve satışlarının gerçekleşmesini sağlayacaklardır. Yeterli eğitim döneminden sonra Satış Müdürüne karşı sorumlu olacaktır. Zamaninin büyük bölümünü ofis çalışması olarak bilgisayar karşısında geçirmeyi sevenlere uygun bir iştir. Ücretlendirme "maaş + prim” olarak uygulanmaktadır. 28 senelik deneyimleriyle sirketimiz çalışma standartları oturmus, sektöründe prestijli bir firmadır. Tüm yazışmalar şirkete özel standart formlarla yapılır. Modern yaşamı, uygarlık ve medeniyeti seven, Atatürk ilkelerini benimsemiş (Önemli!) adaylar için uygun bir çalışma ortamıdır.

  Aranan NiteliklerMakine Teknikeri (MT) için; Yetiştirilmek üzere eleman alınacaktır, birinci önceliğimiz Makine konusunda yüksel okul mezunlarıdır. Ancak makine, elektrik, elektronik, denizcilik, ve/veya yaptığımız işle ilgili deneyimi olan ön lisans (Yüksek Okul) mezunu adaylar da değerlendirilebilir. Takım çalışmasını, sosyal ilişkileri ve insanlarla diyalog kurmasını seven, dinamik ve yabancı kültürlere ilgi duyanlar için uygun bir seçenek olabilir. Zamanının büyük bölümünü ofis içinde bilgisayar kullanarak geçireceğinden bu tür çalışmayı sevmek gerekir. Deneyim kazandıktan sonra yoğun sayılmayacak müşteri ziyaretleri ve bazen de yurt dışı seyahatleri olabilir. Kendine özgüveni olan, şirket adresimize ulaşımı kolay mesafede oturan (Önemli!), insanlarla diyaloglarında her zaman olumlu ve uyumlu olmayı becerebilenlerin başarılı olabileceği bir işdir. Yazışma yapacak kadar İngilizce bilmeyenler bu pozisyon için uygun değildir!

  Sektör: Denizcilik, Dış Ticaret, Makine

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Tekniker

 • CNC Operatörü

  Yılmaz Makinaİstanbul Avrupa 18 Ekim 2017

  İş AçıklamasıFirmamızın talaşlı imalat bölümünde CNC Dik işleme ve CNC Torna da çalıştırılacak operatör alınacaktır.

  Aranan Nitelikler-Tercihen Meslek Lisesi Mezunu - En az 3 yıl tecrübeli -Tercihen Hadımköy, Kıraç, Beylikdüzü civarında ikamet eden veya E5 ile TEM e yakın olan -E5 ve TEM güzergahlarında servisimiz mevcuttur.

  Sektör: Makine

  Pozisyon: Tekniker, Sorumlu, Görevli, Operatör, Eleman

 • Kalite Kontrol Elemanı

  Yılmaz Makinaİstanbul Avrupa 16 Ekim 2017

  İş AçıklamasıFirmamız da çalışmak üzere, aşağıda belirtilen nitelikler doğrultusunda görev alacak Kalite Kontrol Elemanı aramaktayız.

  Aranan NiteliklerTeknik Resim Okumayı Bilen, Kumpas, mikrometre, komparatör, yüzey pürüzlülük cihazı, üç boyutlu koordinat ölçüm cihazı gibi ölçü aletlerini kullanmayı bilen, Office programlarını kullanabilen, Kalite güvence ve dökümantasyon süreçlerinin yönetilmesine destek olacak, ISO 9001 – 2008 KYS şartları çerçevesinde oluşturulan KYS uygulamalarına destek verecek, Tercihen ERP konusunda tecrübeli, Dış tedarikçilerden gelen malzemelerin giriş kalite-kontrol sürecini yönetecek, Üretim sürecinde (talaşlı imalat) yarımamülleri teknik resimlere göre uygunluk kontrollerini gerçekleştirecek, Günlük depo giriş/çıkış ürün kontrollerini gerçekleştirecek, Sorumlu olduğu tüm süreçlerle ilgili kayıt tutacak ve raporlama yapacak, Tercihen daha önce İmalat proses kontrollerinde (talaşlı imalat) görev almış, Kalite kontrol konusunda deneyimli

  Sektör: Makine

  Pozisyon: Eleman

 • Tesviyeci

  Firma Adı Gizliİstanbul Avrupa 16 Ekim 2017

  İş AçıklamasıTesviye bölümünde çalışacak eleman alınacaktır.

  Aranan NiteliklerTeknik resim okuyabilen, Askerliğini yapmış, Kumpas – mikrometre gibi ölçü aletlerini kullanabilen, Makine imalatı tecrübesi olan, Tercihen HADIMKÖY ve civarında ikamet eden.

  Sektör: Makine

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıGebze Balçık Mahallesin de bulunan mağazamız için ön muhasebe ve mağaza sorumlusu aramaktayız.

  Aranan Nitelikler* Lİse ve ya Üniversite mezunu * Logo muhasebe programını iyi derecede kullanabilen, * Ms Office programlarına hakim, * Ekip çalışmasına yatkın, * Dikkatli ve detaylara önem veren, sonuç odaklı ve takipçi * Gebze Balçık ta ikametgah eden adaylar dikkete alınacaktır.

  Sektör: Makine

  Pozisyon: Sorumlu

 • Teknik Bakım

  ATES GROUPKocaeli 17 Ekim 2017

  İş AçıklamasıOperatör ve Makina Bakım Onarım Sorumlusu Sanayi Sektöründe Hizmet Vermekte Olduğumuz İşletmelerde Sistem alt yapısı vb. genel bakım ve onarım işlemlerini yapabilecek gerektiğinde dekoratif işlemlerinde çalışacak adaylar arıyoruz. Tercih Kocaeli bölgesinden İzmit - Kartepe ikamet eden 25-35 yaşları arasında, Personel servislerimiz mevcuttur. Endüstriyel Temizlik yapabilecek Yapılacak uygulamanın örneğini aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz. https://www.youtube.com/results?search_query=ates+group https://www.youtube.com/watch?v=JUgRHgr1uKY

  Aranan NiteliklerMeslek lisesi mezunu Dikkatli ve sorumluluk sahibi, Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, Askerlik hizmetini tamamlamış, Bay Tercih Kocaeli bölgesinden İzmit - Kartepe ikamet eden 25-35 yaşları arasında, "Teknik Bakım Elemanı" arıyoruz. Yemek ve servis imkanımız mevcuttur.

  Sektör: Makine, Ambalaj ve Kağıt, Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Bakım Onarım Teknikeri

 • İş AçıklamasıTeknik servis bölümünde, teknik servis teknikeri olarak hizmet edecek, makina bakım/onarımı konusunda sahada aktif rol almış takım arkadaşları alınacaktır.

  Aranan NiteliklerTeknik Lise veya MYO makine, elektrik&elektronik, mekatronik, makina vb .bölümlerinin birinden mezun, Menderes/İzmir fabrikamızda istihdam edilecek. Makina bakım/onarım alanında, müşteri hizmetleri/teknik servis süreçlerinde deneyimli, 20-40 yaş aralığında, Sürücü ehliyeti ve src belge sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, (tercihen e sınıfı) Seyahat engeli bulunmayan, Tercihen, makina (kompresör) sektöründe tecrübe sahibi. Askerlikle ilişiği olmayan.

  Sektör: Makine

  Pozisyon: Sorumlu

İş Habercisi - Makine İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?