Makine İş İlanları

Hepsini Temizle
Makine
 • Öz Emek Metal

  Teknik Ressam Öz Emek Metal

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Demir Çelik Sektöründe Faaliyet gösteren fabrikamızda "Teknik Ressam" Autocad bilgisine sahip çalışma arkadaşı arıyoruz. Üretilecek ürünlerin Autocad ortamında teknik resimlerinin hazırlanması, Dosyalarının tutulması, Sisteme tanıtılması, Gerekli dağıtımların yapılmasının sağlanmasıdır.

  Aranan Nitelikler Cnc plazma - oksijen tezgahlarına autocad çizimi kesim datası hazırlama da sektöründe tecrübeli, Teknik lise veya meslek yüksekokullarının ilgili bölümlerinden mezun, Autocad programını iyi düzeyde kullanabilen, Konusunda tecrübeli, İstanbul Avrupa Yakası'nda Büyükçekmece, Avcılar, Küçükçekmece ve çevresindeki güzergahlarda ikamet eden, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış elemanlar alınacaktır.

 • Yapı Teknik Grup

  Mekanik Bakımcı Yapı Teknik Grup

  İstanbul Anadolu, Kocaeli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması • Makinelerin periyodik bakım ve montajını yapabilen, • Üretim hattındaki makinelerde oluşacak arızalara müdahale edebilen, • Gerektiğinde torna, freze ve kaynak işlerini yapabilen,

  Aranan Nitelikler • Meslek Lisesi, Teknik Lise veya Meslek Yüksek Okulu mezunu • Mekanik bakımcılık yapmış • Tornacılık ve frezecilik bilgisine sahip • Hidrolik, pnömatik sistemlerde bilgi sahibi • Gebze veya İstanbul Anadolu yakasında (Pendik-Kartal-Göztepe civarında) ikamet eden, • 35 yaşını aşmamış • Askerlikle ilişiği olmayan, • Bay eleman

 • Uygun Konteynır ve Makina İmalat San. İç ve Dış Tic. Ltd. Şti.

  Makine Mühendisi Uygun Konteynır ve Makina İmalat San. İç ve Dış Tic. Ltd. Şti.

  Denizli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Firmamız için ; Üniversitelerin makine mühendisliği bölümünden mezun, Çizim yapabilecek, Autocad ve Solidworks programlarını kullanabilen MAKİNE MÜHENDİSİ alınacaktır.

  Aranan Nitelikler

 • Derka Otomotiv

  Genel Başvuru Derka Otomotiv

  Bursa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Bu ilan bir GENEL BAŞVURU ilanıdır. Başvurunuz şirketimiz bünyesinde doğabilecek pozisyonlar için değerlendirmeye alınacaktır. Çalışmak istediğiniz alanı yazacağınız bir ön yazı ile birlikte bu ilana başvurabilirsiniz.Şirketimize gösterdiğiniz ilgiye teşekkür eder, başarılarla dolu bir çalışma hayatı dileriz. Otomotiv Sektöründe Kablo demeti üretiminde hizmet veren ve Bursa Serbest Bölge/ Gemlik adresinde faaliyet gösteren firmamızda büyüyen organizasyonumuz için aşağıda niteliklere uygun ekip arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Ekip çalışmasına yatkın, Dinamik, İletişim yeteneği yüksek, sonuç odaklı, Süreç yönetimleri konusunda tecrübeli, Sorumluluk sahibi, dikkatli ve titiz çalışabilen, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, MS Office uygulamalarına hakim, Erkek Adaylar için Askerlik hizmetini tamamlamış.

 • Al-Kor Makina

  Sac Kalıp Tasarımcısı Al-Kor Makina

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Otomotiv ana ve yan sanayinde faaliyet gösteren şirketimizin, AR-GE / ÜR-GE Tasarım bölümünde görevlendirilmek üzere Sac Kalıp Tasarımcısı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Sac metal (prograsif) kalıp tasarımında deneyimli, Kalıbın modellemesini yapabilen, 2D imalat resimlerini hazırlayabilen ve numune onay sürecine kadar takip edebilecek, Üniversite, Teknik Eğitim Fakültesi ve/veya MYO mezunu, Unigraphics,Solidworks, Catia programlarından en az birine hakim, Erkek adaylar için, askerlik görevini tamamlamış olmak, Tercihen Otomotiv, Beyaz eşya ve Elektrik sektörlerinde deneyimli, Avrupa yakasında ikamet edebilecek Bay/Bayan adaylar.

 • Al-Kor Makina

  Ürün Tasarımı Al-Kor Makina

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Ürün Tasarımı konusunda deneyimli, Üniversite, Teknik Eğitim Fakültesi ve/veya MYO mezunu, Unigraphics,Solidworks programlarından en az birine hakim, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Tercihen Otomotiv, Beyaz eşya ve Elektrik sektörlerinde deneyimli, Avrupa yakasında ikamet edebilecek Bay/Bayan adaylar.

 • Al-Kor Makina

  Kalite Mühendisi ( Tecrübeli ) Al-Kor Makina

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması • Müşteri şikayeti sonucu müşteri özel isteklerine göre belirlenen formatta düzeltici faaliyet formlarını doldurarak, aksiyonları takip etmek, • Hatanın tekrarını önleyici aksiyonları oluşturmak, aksiyonların standartlaştırılmasını sağlamak, sağlatmak • Müşteri şikayetleri konusunda ekibin kordinasyonunu sağlamak,

  Aranan Nitelikler • Kalite Kontrol alanında minimum 3 yıl deneyimli, • Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun, • Tercihen otomotiv sektöründe tecrübesi bulunan, • Tercihen TS16949:2002, ISO9000, ISO14000, OHSAS18000, APQP, PPAP, SPC,MSA konularına vakıf, • İyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip, • MS Office uygulamalarına hakim, • Takım çalışmasına inanan, insan ilişkileri güçlü, • Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), • İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden / edebilecek.

 • Al-Kor Makina

  Plastik Kalıp Tasarımcısı Al-Kor Makina

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren şirketimizde, AR-GE / ÜR-GE Tasarım departmanında çalışacak, Plastik Kalıp Tasarımı konusunda tecrübeli arkadaşlar aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Plastik ve/veya Sac (prograsif) kalıp tasarımında deneyimli, Kalıbın modellemesini yapabilen, 2D imalat resimlerini hazırlayabilen ve numune onay sürecine kadar takip edebilecek, Üniversite, Teknik Eğitim Fakültesi ve/veya MYO mezunu, Unigraphics,Solidworks, Catia programlarından en az birine hakim, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Tercihen Otomotiv, Beyaz eşya ve Elektrik sektörlerinde deneyimli, Avrupa yakasında ikamet edebilecek Bay/Bayan adaylar,.

 • Özmak Makina

  Motor ve Mekanik Ustaları Özmak Makina

  Kocaeli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması KOCAELİ BAŞİSKELE KÜÇÜK SANAYİ SİTESİNDE BULUNAN AĞIR İŞ MAKİNALARI SATIŞ VE SERVİSİNİ YAPMAKTA OLAN ŞİRKETİMİZE BAŞİSKELE - GÖLCÜK -İZMİT MERKEZ CİVARINDA İKAMET EDEN MOTOR MEKANİK,HİDROLİK VE ELEKTRİK USTALARI ALINACAKTIR... 0532 203 79 53 VOLKAN BEY

  Aranan Nitelikler *ASKERLİĞİNİ YAPMIŞ *SEYEHAT ENGELLİ BULUNMAYAN

 • Cevdet Albayrak

  Elektrik, Elektronik, Motor, Makina Teknisyeni Cevdet Albayrak

  Zonguldak

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Alaplı ve Devrek'te bulunan Tünel bakım-onarım şantiyelerimizde görevlendirilmek üzere Elektrik, Elektronik, Bilgisayar, Endüstriyel Elektronik, Haberleşme, Motor veya Makina Tekniker veya Teknisyenleri aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Meslek liselerinin veya meslek yüksek okullarının Elektrik, Elektronik, Bilgisayar, Endüstriyel Elektronik, Haberleşme, Motor ve Makina bölümlerinden mezun olan, Elektrik Teknisyenlerinin için tercihen EKAT belgesine sahip, AG ve YG sistemlerinde 3 yıl deneyimli, Şantiye, saha çalışmaları ve arıza onarımlarında deneyimli, En az 2 yıl tecrübeli, Takım çalışmasına yatkın, iletişim yeteneği güçlü, analitik düşünebilen, Tercihen B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik görevini tamamlamış,

 • Netlog Lojistik Grubu

  Forklift Bakım Teknisyeni Netlog Lojistik Grubu

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması "Yüzde yüz yerli sermayeye sahip olan ve 2004 yılında kurulan Netlog Lojistik Grubu, bugün lojistik alanında konularında lider 18 şirket ve markalarıyla yerel, bölgesel ve global pazarlarda hizmet sunarak hızla büyümesini sürdürüyor. Netlog Lojistik Grubu, Türkiye'de ve Uluslararası arenada lojistik hizmetler sunan Polar Express (PolarXP ) Soğuk Zincir Lojistik, İntercombi Uluslararası Taşımacılık, Netlog Lojistik Hizmetler, Özgür Entegre Lojistik(Netsafe), Netlog Global Forwarding, Anele Supply Chain Management, Nedlloyd Road Cargo İstanbul, Netfilo, Netİstif, NetKargo, Eurasia ICL Services, ICL Danube Romanya, ICL Irak, ICL Gmbh, Netlog Enerji, Küresel Tedarik Zinciri, GreenBridge Multimodal (MM), Bleckmann gibi marka ve firmaları bünyesinde bulundurmaktadır. Tedarik zinciri yönetimi, depolama, dağıtım, taşımacılık, uluslararası taşımacılık ve satın alma alanlarında faaliyet gösteren Netlog Lojistik Grubu, 74 deposu, 6,750 kadrolu personeli ve 2,780'in üzerinde özmal araç filosu ile kuru gıdadan, soğuk zincire, tekstilden, otomotive, kimyadan ilaç ve teknolojiye kadar pek çok sektöre lojistik hizmetler sunmaktadır.” Her geçen gün büyümekte olan grubumuzun ”Hadımköy” lokasyonunda görevlendirilmek üzere;

  Aranan Nitelikler Akülü forklift tamiri ve bakımı konusunda tecrübeli, B sınıfı sürücü ehliyeti olan, Tercihen SRC belgesi olan, Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Askerlik ile ilişiği olmayan(Erkek adaylar için). "Forklift Bakım Teknisyeni” takım arkadaşı arıyoruz.

 • Netlog Lojistik Grubu

  Forklift Bakım Teknisyeni Netlog Lojistik Grubu

  Kocaeli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması "Yüzde yüz yerli sermayeye sahip olan ve 2004 yılında kurulan Netlog Lojistik Grubu, bugün lojistik alanında konularında lider 18 şirket ve markalarıyla yerel, bölgesel ve global pazarlarda hizmet sunarak hızla büyümesini sürdürüyor. Netlog Lojistik Grubu, Türkiye'de ve Uluslararası arenada lojistik hizmetler sunan Polar Express (PolarXP ) Soğuk Zincir Lojistik, İntercombi Uluslararası Taşımacılık, Netlog Lojistik Hizmetler, Özgür Entegre Lojistik(Netsafe), Netlog Global Forwarding, Anele Supply Chain Management, Nedlloyd Road Cargo İstanbul, Netfilo, Netİstif, NetKargo, Eurasia ICL Services, ICL Danube Romanya, ICL Irak, ICL Gmbh, Netlog Enerji, Küresel Tedarik Zinciri, GreenBridge Multimodal (MM), Bleckmann gibi marka ve firmaları bünyesinde bulundurmaktadır. Tedarik zinciri yönetimi, depolama, dağıtım, taşımacılık, uluslararası taşımacılık ve satın alma alanlarında faaliyet gösteren Netlog Lojistik Grubu, 74 deposu, 6,750 kadrolu personeli ve 2,780'in üzerinde özmal araç filosu ile kuru gıdadan, soğuk zincire, tekstilden, otomotive, kimyadan ilaç ve teknolojiye kadar pek çok sektöre lojistik hizmetler sunmaktadır.” Her geçen gün büyümekte olan grubumuzun ”Gebze” lokasyonunda görevlendirilmek üzere;

  Aranan Nitelikler Akülü forklift tamiri ve bakımı konusunda tecrübeli, B sınıfı sürücü ehliyeti olan, Tercihen SRC belgesi olan, Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Askerlik ile ilişiği olmayan(Erkek adaylar için). "Forklift Bakım Teknisyeni” takım arkadaşı arıyoruz.

 • Netlog Lojistik Grubu

  Forklift Bakım Teknisyeni Netlog Lojistik Grubu

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması "Yüzde yüz yerli sermayeye sahip olan ve 2004 yılında kurulan Netlog Lojistik Grubu, bugün lojistik alanında konularında lider 18 şirket ve markalarıyla yerel, bölgesel ve global pazarlarda hizmet sunarak hızla büyümesini sürdürüyor. Netlog Lojistik Grubu, Türkiye'de ve Uluslararası arenada lojistik hizmetler sunan Polar Express (PolarXP ) Soğuk Zincir Lojistik, İntercombi Uluslararası Taşımacılık, Netlog Lojistik Hizmetler, Özgür Entegre Lojistik(Netsafe), Netlog Global Forwarding, Anele Supply Chain Management, Nedlloyd Road Cargo İstanbul, Netfilo, Netİstif, NetKargo, Eurasia ICL Services, ICL Danube Romanya, ICL Irak, ICL Gmbh, Netlog Enerji, Küresel Tedarik Zinciri, GreenBridge Multimodal (MM), Bleckmann gibi marka ve firmaları bünyesinde bulundurmaktadır. Tedarik zinciri yönetimi, depolama, dağıtım, taşımacılık, uluslararası taşımacılık ve satın alma alanlarında faaliyet gösteren Netlog Lojistik Grubu, 74 deposu, 6,750 kadrolu personeli ve 2,780'in üzerinde özmal araç filosu ile kuru gıdadan, soğuk zincire, tekstilden, otomotive, kimyadan ilaç ve teknolojiye kadar pek çok sektöre lojistik hizmetler sunmaktadır.” Her geçen gün büyümekte olan grubumuzun ”Ankara” lokasyonunda görevlendirilmek üzere;

  Aranan Nitelikler Akülü forklift tamiri ve bakımı konusunda tecrübeli, B sınıfı sürücü ehliyeti olan, Tercihen SRC belgesi olan, Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Askerlik ile ilişiği olmayan(Erkek adaylar için). "Forklift Bakım Teknisyeni” takım arkadaşı arıyoruz.

 • Simetrik Pro Endüstrıyel Ekıpmanları Teknolojılerı San.Ve Tıc.Ltd.Stı.

  Tasarım Uzmanı Simetrik Pro Endüstrıyel Ekıpmanları Teknolojılerı San.Ve Tıc.Ltd.Stı.

  Bursa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Şirketimiz Ar-Ge ve Tasarım Mühendisliği biriminde görevlendirilmek üzere; Makine, aparat ve fikstür projelendirme, 3D tasarımların yapılması, Teknik resimlerin hazırlanması, Malzeme listelerinin hazırlanması ve siparişlerin açılması, Teknik dokümantasyonun hazırlanması, gibi tanımlı işleri yapabilecek çeşitli tecrübelerde Tasarım Uzmanları aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Mühendislik ve Teknik Eğitim Fakültelerinden veya Meslek Yüksekokullarının ilgili bölümlerinden mezun, Solidworks, Unigraphics NX programlarının herhangi birinde en az 2 yıl tecrübeli, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Araştırmacı, dinamik ve ekip çalışmasına yatkın, Sorumluluk sahibi, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Tercihen İngilizce bilen,

 • Simetrik Pro Endüstrıyel Ekıpmanları Teknolojılerı San.Ve Tıc.Ltd.Stı.

  Finans ve İnsan Kaynakları Yöneticisi Simetrik Pro Endüstrıyel Ekıpmanları Teknolojılerı San.Ve Tıc.Ltd.Stı.

  Bursa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Özel Makine - Üretim Hatları - Taşıma Sistemleri ve Çeşitli Endüstriyel Ekipmanlar imalatı hususunda uzmanlaşmış ve bu konuda kararlı büyüme trendi yakalamış olan şirketimizin, dinamik ve aktif kadrolarına dâhil olacak şekilde Finans ve İnsan Kaynakları Yöneticisi görevini üstlenerek, Şirketin tüm İdari ve Mali İşlerinin organizasyonunu yürütecek, Şirket içi tüm Personel ve İnsan Kaynakları süreçlerini sevk ve idare edecek, Satınalma - Tedarik Zinciri ve Yönetimi sistemlerini kontrol edecek ve süreçlerini geliştirecek, Şirketin Kaynak Planlamasını organize ederek, mevcut kaynak yönetim sistemini geliştirerek daha etkin kaynak planlaması yaratmak, Şirket borç ve alacak takiplerini yaparak, ilgili Müşteri - Satıcı carilerini organize edecek ve gerekli cari raporlamaları yapacak, Haftalık, Aylık ve 6 Aylık şirket Nakit akış ve Bütçe raporlarını hazırlayıp, sunacak, Şirket satış teklif ve siparişlerinin ilgili arşivlerinin yapılarak, sistem takibinin yapılmasını sağlamak, Satış teklifi sonrası siparişe dönüşen projelerin proje yönetim alt yapılarını oluşturmak, Şirket resmi muhasebe kayıtlarının organizasyonunu sağlayacak, gerekli resmi işlemleri (Vergi Dairesi – SGK – Sanayi Odası vb. gibi) takip ederek gerektiğinde şirketi temsil edecek, Şirketin Banka - Kredi ve Teminat ilişkilerini yöneterek, mevcut ilişkileri geliştirecek, TÜBİTAK – BEBKA – KOSGEB gibi ilgili kuruluşlar nezdinde şirketin Ar-Ge ve Teşvik Destek Süreçlerini ve ilişkilerini yürütecek, Kalite Belgelendirme süreci içerisinde her türlü dokümantasyon ve yazışmaların yapılması ile, ilgili Kalite Yönetim sürecinin organize edilmesini sağlayacak.

  Aranan Nitelikler Proaktif felsefeye sahip takımıyla, sektörde ivmeli bir büyüme yakalayan şirketimizin, Finans ve İş Geliştirme Direktörlüğü’nde istihdam edilmek üzere, direk Şirket Genel Koordinatörü’ne bağlı çalışacak; Üniversitelerin “4” yıllık İktisadi ve İdari Bilimler ve/veya İşletme Fakültelerinin, İşletme, İktisat, Maliye vb. bölümlerinden mezun, Benzer pozisyonda, en az 3 yıllık iş ve yöneticilik deneyimine sahip, Ms Office programlarını etkin kullanabilen, Tercihen Logo Bilgisayarlı Muhasebe programlarını kullanabilen, İyi derecede İngilizce bilen, Etkin raporlama ve sunum yapmaya yatkın, Analitik düşünme ve problem çözme yeteneğine sahip, İnsan ilişkileri güçlü, disiplinli çalışmaya ve takım çalışmasına yatkın Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, 25-35 yaş aralığında, Bayan olmak kaydıyla; Finans ve İnsan Kaynakları Yöneticisi pozisyonunda değerlendirilecek idareci aranmaktadır.

 • Kas Otomotiv

  Mühendislik Müdürü Kas Otomotiv

  Bursa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 'Mühendislik Müdürü' pozisyonuna ait iş tanımı aşağıdaki gibidir; 1. Tasarım ve Proje genel planlarını oluşturmak ve yönetmek 2. Bölüm hedeflerini oluşturmak, uygulatmak ve iyileştirmek 3. Bağlı organizasyonları yönetmek, denetlemek ve geliştirmek 4. Mühendislik bölümü vizyonuna katkıda bulunmak

  Aranan Nitelikler Otomotiv sektörü saç parça üreticisi ve ihracatçısı firmamızın , Nilüfer İlçesinde faaliyet gösteren fabrikamızda görevlendirilmek üzere ' Mühendislik Müdürü' aranmaktadır. Tercihen Mühendislik Fakültesi mezunu, Tasarım konusuna hakim ve tecrübeli Proje Yönetimi konusunda tecrübeli, Karar alma, yönetme ve planlama yetkinliklerine sahip, Direkt müşterilerle çalışma konusunda tecrübeli, İleri seviyede İngilizce ve/veya Almanca bilen, Yurt dışı seyahat engeli bulunmayan, Yurtdışı müşterilerle çalışmış, MS Office Programlarına ve en az bir tasarım programına hakim.

 • Kas Otomotiv

  Kalıphane Müdürü Kas Otomotiv

  Bursa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 'Kalıphane Müdürü' pozisyonuna ait iş tanımı aşağıdaki gibidir; 1. Kalıphane iş planını oluşturmak, 2. Kalıphane verimlilik hedeflerini oluşturacak ve uygulatacak 3. Bağlı organizasyonları yönetmek, denetlemek ve geliştirmek 4. Kalıphane vizyonuna katkıda bulunmak

  Aranan Nitelikler Otomotiv sektörü saç parça üreticisi ve ihracatçısı firmamızın ,Nilüfer İlçesinde faaliyet gösteren fabrikamızda görevlendirilmek üzere ' Kalıphane Müdürü' aranmaktadır. Tercihen Mühendislik Fakültesi mezunu, Sac-metal kalıp tasarımı ve üretimi konusunda tecrübeli, Proje Yönetimi konusunda tecrübeli Problem çözme ve karar alma kabiliyeti kuvvetli, Liderlik becerileri gelişmiş, Öngörü ve çözümleme, planlama ve organize etme becerileri gelişmiş, proaktif, Tercihen iyi derecede İngilizce bilen Yurtdışı müşterilerle çalışmış MS Office Programlarına hakim

 • Tayf Hidrolik

  Cnc Operatoru Tayf Hidrolik

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması FABRİKAMIZDA BULUNAN CNC TORNA TEZGAHLARI VE CNC DİK İŞLEM MERKEZLERİ İÇİN PROGRAM YAZABİLEN ,İŞİNDE İYİ OLAN CNC OPERATORLERİ ALINACAKTIR.

  Aranan Nitelikler CNC TORNA FANUC PROGRAMLARI YAZABİLEN CNC DİK İŞLEM MERKEZİ FANUC PROGRAMLARI YAZABİLEN TALAŞLI İMALATA HAKİM, SORUMLULUK ALABİLECEK ÖLÇÜ ALETLERİNE HAKİM

 • Inspecco Belgelendirme ve Gözetim Hizmetleri

  Makine Mühendisi - Trakya Inspecco Belgelendirme ve Gözetim Hizmetleri

  Kırklareli, Tekirdağ

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Gerek yasal mevzuat ve yönetmelikler çerçevesinde gerek ise müşterilerimizin ihtiyaçlarına paralel özel istekleri doğrultusunda, İşletmelerde periyodik muayene hizmetini ifa etmek, Kontrol ettiği ekipmanların sorumluluklarını almak, Kontroller sırasındaki değerlendirmelerini, Kontrol yöneticisine ve diğer ilgililere raporlamak, İlgili dökümantasyon çalışmalarını zamanında yapmak, Müşteri beklentilerini analiz edip yöneticisine iletmek,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Makine Mühendisliği mezunu, Teknik el beceresine sahip, hızlı hareket edebilen, Sorumluluk alabilen, analitik düşünebilen, İletişimi güçlü, çözüm odaklı, MC Office programlarına hakim, Çerkesköy, Çorlu veya Lüleburgaz'da ikamet eden, Seyehat engeli olmayacak aktif araç kullanacak bay adaylar

 • Inspecco Belgelendirme ve Gözetim Hizmetleri

  Makine Mühendisi - İzmir Inspecco Belgelendirme ve Gözetim Hizmetleri

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Gerek yasal mevzuat ve yönetmelikler çerçevesinde gerek ise müşterilerimizin ihtiyaçlarına paralel özel istekleri doğrultusunda, İşletmelerde periyodik muayene hizmetini ifa etmek, Kontrol ettiği ekipmanların sorumluluklarını almak, Kontroller sırasındaki değerlendirmelerini, Kontrol yöneticisine ve diğer ilgililere raporlamak, İlgili dökümantasyon çalışmalarını zamanında yapmak, Müşteri beklentilerini analiz edip yöneticisine iletmek,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Makine Mühendisliği mezunu, Teknik el beceresine sahip, hızlı hareket edebilen, Sorumluluk alabilen, analitik düşünebilen, İletişimi güçlü, çözüm odaklı, MC Office programlarına hakim, İzmir'de ikamet eden, Seyehat engeli olmayacak aktif araç kullanacak bay adaylar

 • Inspecco Belgelendirme ve Gözetim Hizmetleri

  Makine Teknikeri / Makine Mühendisi Inspecco Belgelendirme ve Gözetim Hizmetleri

  Bursa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Gerek yasal mevzuat ve yönetmelikler çerçevesinde gerek ise müşterilerimizin ihtiyaçlarına paralel özel istekleri doğrultusunda, İşletmelerde periyodik muayene hizmetini ifa etmek, Kontrol ettiği ekipmanların sorumluluklarını almak, Kontroller sırasındaki değerlendirmelerini, Kontrol yöneticisine ve diğer ilgililere raporlamak, İlgili dökümantasyon çalışmalarını zamanında yapmak, Müşteri beklentilerini analiz edip yöneticisine iletmek,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Makine Mühendisliği veya Makine Meslek Yüksek Okulu mezunu, Teknik el beceresine sahip, hızlı hareket edebilen, Sorumluluk alabilen, analitik düşünebilen, İletişimi güçlü, çözüm odaklı, MC Office programlarına hakim, Bursa'da ikamet eden, Seyehat engeli olmayacak aktif araç kullanacak bay adaylar

 • Altan Hidrolik Mühendislik

  Santral Operatörü Altan Hidrolik Mühendislik

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 1989 yılından beri Hidrolik Malzemeler ve Ekipmanlar konusunda çalışan; ana ilkesi sürekli üreten, işbirliği içinde olduğu kuruluşlara, endüstriye ve topluma fayda olan, şirketimize aşağıdaki özelliklerde "Santral Operatörü" aramaktayız. Gelen çağrıları en hızlı şekilde ilgili kişilere iletmek, Gelen, giden evrak dağıtımı, faks,kurye,kargo işlemlerini takip etmek, Gelen misafirleri karşılamak ve ilgili kişilere yönlendirmek, Şirket telefon rehberini güncel tutmak, Üst yönetim ve bölüm müdürlerinin gerekli hallerde görüşmelerini organize etmek.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, tercihen meslek yüksek okulu mezunu, Benzer bir pozisyonda en az 2 yıl tecrübesi olan, MS Office programlarını ve Ofis araçlarını etkin olarak kullanabilen, Planlama ve zaman yönetimi becerileri gelişmiş, Dış görünüşüne önem gösteren ve güler yüzlü, Diksiyonu düzgün, Misafir memnuniyetine önem gösteren, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, İletişim becerisi kuvvetli, Takım çalışmasına yatkın, Dürüst, ahlaki değerlere önem veren, aidiyet duygusu güçlü, İstanbul Anadolu Yakası’nda ikamet eden.

 • Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Servis Teknisyeni / İş Makineleri Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  İstanbul Anadolu, Kocaeli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, TÜRKİYE'NİN ÖNDE GELEN İŞ MAKİNELERİ VE FORKLİFT DİSTRİBÜTÖRLÜĞÜ HİZMETİ VEREN MÜŞTERİMİZ İÇİN, Satılan iş makinelerinin satış sonrası arıza, tespit, tamir, bakım ve onarım işlerini gerçekleştirecek, Müşteri memnuniyetini sağlayacak,

  Aranan Nitelikler En az teknik Lise veya Meslek Yüksek Okulu mezunu ( tercihen Elektrik, Motor, Makine, İş makineleri bölümünden mezun), En az 2 yıl İş Makineleri bakım onarımı konusunda deneyimli, 20-35 yaşları arasında, Müşteri odaklı, iletişim becerileri gelişmiş, Aktif araç kullanan, seyahat engeli bulunmayan, Sorumluluk sahibi, takım çalışmasına yatkın, Askerlik görevini tamamlamış ya da muaf, Sakarya (E-5 üstü), Kocaeli (otogar çevresi), Gebze (E-5 üstü), Pendik (E-5 üstü), Tuzla (E-5 üstü), Kurtköy, Sancaktepe lokasyonlarında ikamet eden, Bay "Servis Teknisyeni-İş Makineleri” aranmaktadır.

 • Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Muhasebe Yöneticisi Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  İstanbul Anadolu, Kocaeli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması TÜRKİYE'NİN EN BÜYÜK GRUPLARINDAN BİRİNE AİT MAKİNA KİRALAMA ŞİRKETİ BÜNYESİNDE; Şirket hedef ve prensiplerini, prosedürleri, günlük mali işlemlere uygulamak, kontrol etmek ve sorumluları uyarmak, Şirketin merkez ve şubelerinin (bayilerinin) yönetim kurulu tarafından onaylanan yıllık plan hedefleri uygulamalarının gerçek ve fiili neticelerini izlemek, gerekli kayıtları zamanında sisteme uygun zamanda girmek, yöneticilere rapor edilmesi konusunda bütçe sorumluları ile ekip çalışması yapmak ve destek sağlamak, Muhasebe kayıtlarını, neticelerin doğruluğunu mali mevzuat ve uluslararası kurallar çerçevesinde yürütülmesini sağlamak ve kontrol etmek, Mali mevzuat ve uluslararası kurallar çerçevesinde yürütülmesini zorunlu süreçleri yerine getirmek (Muhtasar, geçici vergi, SGK ödemeleri vb) Şirketin finansal verilerini mizan, mizanı destekleyen açıklamalı rapor, bilanço, kar-zarar, vergi beyanı, diğer resmi beyanları ile birlikte izlemek, Kayıtların her ayın beşinci gününü geçmemek kaydiyle en doğru ve rasyonel şekilde neticelendirilmesini temin etmek, Şirketin operasyonundan doğan mali ve muhasebe kayıtlarını denetlemek, şubelerle koordineli çalışarak, şube ve ana kuruluşların yetkililerini kontrol etmek, prosedürleri uygulamak, eğitmek ve yönlendirmek, Borçlanma düzeyini takip etmek, kayıtları bu esasa göre düzenleyerek yönetim prosedürlerini uygulamak, Tam tasdik ve bağımsız denetimlerde ilgili denetçiler ile koordineli bir şekilde çalışmak, Günlük veri girişlerinde karı ve masrafları izlemek, vergi planlarını yapmak, yöneticileri uyarmak, Üç ayda bir aylık mali tabloları TDHP ve mali hukuk prensiplerinde raporlamak, gördüğü problemleri ilgililere bildirmek, Ayın onuncu gününden sonra karlılık açısından, hukuksal kayıt ve neticeler hakkında şubeler ve sorumluluk merkezleri ile durum değerlendirilmesi yapmak, Ay kapanış tarihlerine göre, iç kontrol listesi kapsamındaki işlerin, belirlenen tarihlerde bitirilmesi ve tüm mutabakatların tamamlanması,

  Aranan Nitelikler Lisans mezunu, Muhasebe alanında minimum 5 yıl deneyimli, Ekip yönetimi konusunda tecrübeli, Tek düzen hesap planına hakim, Tercihen Netsis programını bilen, Tercihen Mesleki yeterlilikte İngilizce bilen ( bilanço ve gelir tablosu okuyabilecek düzeyde ) İthalat ve ihracat işlemlerinde deneyimli ve bilgi sahibi olan, Analitik düşünebilen ve koordinasyon yeteneğine sahip, MS Office programlarına hakim, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Bayan, " MUHASEBE YÖNETİCİSİ " aranmaktadır. www.maviyakaik.com

 • Beyazay Kalıp

  Cnc Freze Operatörü Beyazay Kalıp

  İstanbul Avrupa

  3 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Tercihen FREZE CNC kullanımı konusunda tecrübeli, Alanında 2 veya 3 yıl deneyimli, Öğrenmeye açık, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan, Tercihen Esenyurt ve çevresinde oturan.

 • Toksel Makina, Teknik Malzeme İmalat

  Makina İmalat - Montaj Ustası Toksel Makina, Teknik Malzeme İmalat

  İstanbul Anadolu, Kocaeli

  3 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Doğaltaş işleme makinelerinin imalatı ve satışını yapan firmamızda görevlendirilmek üzere ilgili niteliklere sahip Makina İmalat - Montaj Ustası alınacaktır; Dahili ve harici kendisine verilen montaj, bakım ve servis işlemlerini eksiksiz yerine getirecek, • Kaynak, Montaj, Elektrik, Redüktör, Servo / AC Motor, PLC ve Boya proseslerin de bilgili sahibi olacak, gerektiğinde bu konulara ait işlemleri yapabilecek, • İmalatta ki prosesleri ve müşteri ürünlerini takip edebilecek, • Raporlama yapabilecek.

  Aranan Nitelikler • Teknik resim okuyabilen, • Askerlikle ilişkisi bulunmayan, • Makine imalatı ve montajında minimum 5 sene tecrübeli, • Endüstriyel makinelerin mekanik ve elektrik kısımlarını bilen, • Şirketimizi, müşterilerin nezdinde başarıyla temsil edebilecek, • Yurtdışı ve Yurtiçi seyahat engeli olmayan, • Diksiyonu düzgün, prezantabl, • Özgüveni olan ve kendisini geliştirmeye açık, • Aktif araç kullanan, • Sigara kullanmayan, • B sınıfı ehliyet sahibi, • Ekip çalışmasına yatkın, disiplinli,

 • Şanmak Makına.San.Tic.A.Ş.

  Üretim Operatörleri Şanmak Makına.San.Tic.A.Ş.

  Bursa

  3 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Makine ekipman fabrikamızda görevlendirilmek üzere Makine imalatında çalışmış Gazaltı Kaynak Operatörü Montaj Operatörü Elektrostatik Toz Boya Operatörü Vasıfsız Eleman Askerlik vazifesini tamamlamış

 • Dişsan Redüktör

  Makine Tasarım Mühendisi Dişsan Redüktör

  İstanbul Anadolu

  3 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Dişsan Redüktör Türkiye’nin önde gelen redüktör üreticilerinden biri olarak 1970 yılından beri faaliyet göstermektedir. Firmamızda makina tasarımı ve AR-GE çalışmalarından sorumlu olacak, teknik resim ekibini yönetebilecek, dinamik ve motivasyonu yüksek makina mühendisi aramaktayız. Yeni redüktör tasarımlarının yapılması ve mevcut ürünlerin geliştirilmesi Prototip aşamasından seri üretime kadar tüm tasarım sürecinin yönetilmesi Tasarımı yapılan ürünlerin imalat dosyalarının hazırlanması Ar-GE faaliyetlerinin yürütülmesi Türkiye ‘de ve dünyada redüktör sektöründeki gelişmelerin takip edilmesi Teknik resim ekibini yönetmek Ar-GE faaliyetlerinin yürütülmesi Türkiye ‘de ve dünyada redüktör sektöründeki gelişmelerin takip edilmesi Teknik resim ekibini yönetmek

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Makine Mühendisliği veya Makine Resim ve Konstrüksiyon bölümünlerinden mezun, Makine tasarımı ve ürün geliştirme konusunda en az 5 yıl tecrübeli Tercihen redüktör tasarımı konusunda çalışmış Makine elemanları, imalat yöntemleri ve malzeme bilgisine sahip AutoCad, Autodesk Product Design Suit (Inventor), MS Ofis programlarını çok iyi derece kullanabilen Araştırma-Geliştirme disiplini içinde çalışacak, yaratıcı ve analitik düşünebilen, Proaktif, sorumluluk sahibi, düzenli çalışma disiplinine sahip, İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın, yönetici vasıflarına sahip İyi derece ingilizce bilen Erkek adaylar için askerliğini yapmış İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden

 • Dişsan Redüktör

  Satış Mühendisi Dişsan Redüktör

  İstanbul Anadolu

  3 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Dişsan Redüktör, Türkiye’nin önde gelen redüktör üreticilerinden biri olarak 1970 yılından beri faaliyet göstermektedir. Firmamızda pazarlama, satış ve iş geliştirmeden sorumlu olacak, aşağıdaki niteliklere sahip, dinamik ve motivasyonu yüksek satış mühendisi aramaktayız. Dişsan Redüktör ürünlerinin satışı ve pazarlaması Müşteri ilişkilerini yönetmek Müşteri portföyünü genişletmek Müşteri ziyaretleri yaparak ihtiyaçlarını belirlemek Teklif hazırlamak ve siparişe çevirmek için takip etmek Sektördeki gelişmeleri takip etmek Satış analizlerini ve raporlamalarını hazırlamak Yurtiçi, yurtdışı fuar organizasyonlarını takip etmek ve katılmak

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Makina Mühendisliği bölümünden mezun, Tercihen makina sektöründe satış mühendisliği konusunda tecrübeli Proaktif, sorumluluk sahibi, düzenli çalışma disiplinine sahip, İnsan ilişkilerinde ve iletişiminde başarılı, İkna ve empati kabiliyeti yüksek, İyi derecede ingilizce bilen MS Ofis programlarına hakim Seyahat engeli olmayan, sürücü belgesine sahip Erkek adaylar için askerliğini yapmış, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden

 • Amega A.Ş.

  Kaynakçı,Montajcı ve Çırak Amega A.Ş.

  İstanbul Anadolu

  3 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Oyun eğlence sektöründe dünya genelinde faaliyet gösteren firmamızın İmalat departmanında görevlendirilmek üzere KAYNAKÇI, MONTAJCI ve ÇIRAK alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Firma merkezinin bulunduğu İstanbul Samandıra yada çevre ilçe ve semtlerde ikamet edilmesi. Grup ve takım çalışmasına uyumlu yapıda kişilik sahibi. Seyahat engeli bulunmaması Çalışma saatleri konusunda gerektiğinde mesaiye kalabilecek esnek çalışma saatlerine uyumlu olması

/
8
 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - Makine İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?