Makine İş İlanları

Hepsini Temizle
Makine
 • Proje Uzmanı Reed Türkiye Aksaray 17 Mayıs 2016

  İş Açıklaması 1960 yılında İngiltere'de kurulan Reed Specialist Recruitment, Avrupa, Orta Doğu ve Asya Pasifik'te 30 farklı uzmanlık alanında Seçme ve Yerleştirme danışmanlığı vermektedir. Reed, dünyanın dört bir yanındaki 350 ofisi ve 3000'den fazla çalışanı ile 30 uzmanlık alanında hizmet vermekte ve yılda 20 bin kişiye müşterileri bünyesinde istihdam sağlamaktadır. Türkiye'deki ilk ofisini 2011 yılında İstanbul Anadolu yakasında açan Reed Danışmanlık, "Üretim" sektöründe hizmet veren müşterisi için "Proje Uzmanı" aramaktadır. -Tüm teknik projelerin çizimlerinin hazırlanması, -TSE raporlarının ve dökümanlarının hazırlanması, onay süreçlerinin takip edilmesi, -Teknik operasyonların, denetim, yönetim ve koordinasyonunun sağlanması. .

  Aranan Nitelikler -Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun, -En az 2 yıl benzer pozisyonda tecrübeli, -İlgili bilgisayar programlarını (Solid edge, Ms Office) iyi derecede kullanabilen, -İngilizce bilgisine sahip (Okuma, Yazma ve Konuşma), -B Sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, -Askerlik hizmetini tamamlamış, -Aksaray'da ikamet eden veya edebilecek.

  Sektör: Makine

  Pozisyon: Tekniker, Teknisyen, Teknik Ressam

 • Boyahane Elemanı Altan Hidrolik Mühendislik Kocaeli, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması 20 yılı aşan tecrübesi ile Türkiye ve bölge ülkelerinde Hidrolik Sistemler, Ekipmanlar, Hortumlar ve Bağlantı elemanları aksesuarları sağlayıcısı olarak bulunan lider konumdaki firmamızın üretim bölümünde  görevlendirilecek Boyahane Elemanı aranmaktadır.  Boyahaneyegelen parçaların istenilen renge göre boyanması Boyahanenin tertip ve düzeninin sağlanması  

  Aranan Nitelikler Tercihen lise veya dengi okullardan mezun olan En az 1-2 yıl arası boyahane deneyimine sahip Problem çözme konusunda bilgili ve tecrübeli, Detaycı ve dikkatli olan, İstanbul Anadolu Yakası ve Gebze civarında ikamet eden / edebilecek olan Takım ruhuna sahip, iletişim becerisi yüksek olan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış

  Sektör: Mobilya/Dekorasyon, Makine, Metal Sanayi

  Pozisyon: Usta, Eleman

 • Temizlik Personeli İstanbul Makina İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması İstanbul Makina firması 1992 yılının Kasım ayında İstanbul da kurulmuştur. Kurulum amacı Türkiyede CNC Takım tezgahlarının Satış ve Satış sonrası hizmetlerini yürütmektir.  Bugün 80 kişiyi aşan deneyimli kadrosu ile CNC Takım tezgahları konusunda İstanbul , Bursa , İzmir , Ankara , Konya ve Eskişehir de satış ve satış sonrası hizmetler gerçekleştirmektedir.   Hızla büyüyen bu ekipde bizimle beraber çalışacak Temizlik Personeli aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Yukarı Dudullu Ümraniye İMES yakınlarında ikamet eden,  Askerlik problemi olmayan, 25 - 40 yaş arası, Bay Çalışma arkadaşı arıyoruz...

  Sektör: Makine

  Pozisyon: Temizlikçi, Görevli, Eleman

 • İş Açıklaması Plastik enjeksiyon makinesi kurulum ve satış sonrası servis hizmetlerinin yapılması. İlgili raporların hazırlanması.

  Aranan Nitelikler Tercihen plastik enjeksiyon makinesi teknik servis hizmetinde tecrübeli İyi seviyede ingilizce bilen  Aktif araç kullanabilen Anadolu yakasında ikamet eden ya da edebilecek Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli olmayan İlgili bölümlerden mezun olan Microsof Office programlarını kullanabilen Askerliğini yapmış olmak Disiplinli,organize, çözüm odaklı çalışabilen Gelişime açık, ekip çalışmasına uyumlu ve iletişim becerisi yüksek olmak

  Sektör: Otomasyon, Makine, Plastik

  Pozisyon: Mühendis, Tekniker, Teknisyen

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yürüttüğümüz hidrolik, pnömatik ve otomasyon sistemleri alanında faaliyet gösteren müşterimiz için ‘’SATIŞ MÜHENDİSİ’’ arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Makine Mühendisliği mezunu, İyi seviyede İngilizce bilen, Benzer sektörde min. 3 yıl satış deneyimi olan, MS Office programlarına hakim, Seyahat engeli bulunmayan, Temsil yeteneği kuvvetli, ekip çalışmasına yatkın, B sınıfı sürücü belgesi olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış.

  Sektör: Mühendislik, Makine, Otomasyon

  Pozisyon: Mühendis, Uzman, Satış Temsilcisi, Sorumlu, Temsilci

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yürüttüğümüz üretim sektöründe faaliyet gösteren, çok uluslu şirketler grubu olan müşterimiz için; bakım süreçlerinin yürütülmesinden sorumlu olacak "Mekanik Bakım Sorumlusu" arıyoruz.

  Aranan Nitelikler EML makine bakım / torna-tesviye bölümünden mezun ya da ilköğretim mezun olup makine bakım / torna-tesviye üzerine kalfalık veya ustalık belgesine sahip, Mekanik bakım, elektrik kaynağı konularında deneyimli, Sorumluluk sahibi, işini sonuna kadar takip eden, dikkatli, 3 vardiya şeklinde çalışabilecek, Muğla-Merkez'de ikamet eden ya da edebilecek olan, Askerlik hizmetini tamamlamış erkek adaylar değerlendirilecektir.

  Sektör: Makine, İmalat

  Pozisyon: Teknisyen, Sorumlu, Operatör, Tekniker

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yürüttüğümüz hidrolik, pnömatik ve otomasyon sistemleri alanında faaliyet gösteren müşterimiz için ‘’PROJE SATIŞ MÜHENDİSİ’’ arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Elektrik-Elektronik Mühendisliği mezunu, İyi seviyede İngilizce bilen, Benzer sektörde min. 2 yıl deneyimli, MS Office programlarına hakim, Seyahat engeli bulunmayan, İletişimi kuvvetli, ekip çalışmasına yatkın, B sınıfı sürücü belgesi olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış.

  Sektör: Otomasyon, Makine

  Pozisyon: Mühendis

 • İş Açıklaması İthalat sektöründe faaliyet gösteren şirketimizin İzmir merkez ofisine, Yurt Dışı  Teknik ve Ticari yazışmaları ve çevirileri yapacak, İleri düzeyde İngilizce bilen askerliğini yapmış tercüman alınacaktır. NOT:Teknik terim İngilizce bilenler tercihimizdir.  

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Eğitim, Turizm, Makine

  Pozisyon: Çevirmen, Tercüman

 • Tornacı Ertürk Makine İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması FİRMAMIZ BÜNYESİNDE  İMALAT BÖLÜMÜNDE ÇALIŞTIRILACAK TORNA   OPERATÖRLERİ ALINACAKTIR.

  Aranan Nitelikler KONVEKSİYONEL TORNA TEZGAHINDA ÇALIŞACAK, ASKERLİĞİNİ YAPMIŞ , MAAŞ, SGK, SERVİS, YEMEK MEVCUTTUR. ESENYURT, KIRAÇ, BEYLİKDÜZÜ  VE ÇEVRESİNDE  İKAMET EDEN,  

  Sektör: Makine, Diğer

  Pozisyon: Eleman, Şef / Amir, Şef Yardımcısı, Usta, Ustabaşı

 • İş Açıklaması 20 yılı aşan tecrübesi ile Türkiye ve bölge ülkelerinde Hidrolik Sistemler, Ekipmanlar, Hortumlar ve Bağlantı elemanları aksesuarları sağlayıcısı olarak bulunan lider konumdaki firmamızın yazılım IT bölümünde  görevlendirilecek Yazılım Geliştirme Uzmanı aranmaktadır.  TROIA Yazılım Dilinde ve SQL Veri tabanı konularında çalışmış olmak CANIAS programının firmaya uyarlanmasında bulunmuş olmak ve/veya CANIAS Programı üzerinde geliştirme yapmış olmak 

  Aranan Nitelikler Yazılım geliştirme konusunda ya da benzer bir pozisyonda en az 2 yıl  tecrübesi olan, Tercihen Canias yazılım ,C++ , DB2 , ERP bilgisi olan ,  Sonuç odaklı ve analitik düşünen, Aktif araç kullanabilen, Takım çalışmasına yatkın, Dürüst, ahlaki değerlere önem veren,aidiyet duygusu güçlü Yazılı ve sözlü iletişim becerisi olan, İstanbul Anadolu Yakası , Kocaeli Gebze ve çevresinde  ikamet eden , Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.

  Sektör: Mimarlık, Makine, Mühendislik

  Pozisyon: Bilgisayar Mühendisi, Görevli, Uzman, Uzman Yard, Eğitmen

 • İş Açıklaması Firmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda CNC Optik / Plazma Operatörü  alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Tercihen Endüstri Meslek liselerinin Metal İşleri bölümü mezunu Pozisyonda en az 2 yıl tecrübesi olan Teknik resim okuyabilen Takım çalışmasına yatkın ve uyumlu  Problem çözme yeteneğine sahip Tempolu ve yoğun çalışma ortamına uyum sağlayabilecek Makine ve Tezgâh bilgisi olan Askerliğini yapmış Bay Forklift Operatörü sertifikası olması tercih sebebidir.

  Sektör: Makine

  Pozisyon: Operatör

 • İş Açıklaması Firmamız Kalıp Bakım Bölümü'nde görevlendirilmek üzere "Kalıp Bakım Elemanları" alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Endüstri Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okulları'nın ilgili bölümlerinin birinden mezun, Üniversal takım tezgahları kullanabilen, Talaşlı imalat bilgisine sahip, Sürekli öğrenmeye ve gelişmeye istekli, analitik düşünebilen, tempolu çalışma ortamına uyumlu, Sac kalıpçılığı ve bakımı konularında en az 5 yıl deneyimli, Kumpas,mikrometre gibi ölçme aletlerini kullanabilen, Teknik resim okuyabilen, Darıca - Gebze - İstanbul Anadolu yakası için E-5 güzergahında oturan, Askerliğini yapmış, Vardiyalı çalışabilecek, 35 yaşını aşmamış, Çalışma arkadaşları aranmaktadır.

  Sektör: Otomotiv, Makine, İmalat

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, LAZER ÜRÜNLERİ SEKTÖRÜNDE FAALİYET GÖSTEREN MÜŞTERİMİZİN KENDİ BÜNYESİNDE DEĞERLENDİRİLMEK ÜZERE; Lazer uygulamalarını müşterilere tanıtacak, Yeni uygulama alamanları geliştirecek, Makine ve cihazların teknik servisini yapabilecek, Müşteriye uygulamalar hakkında eğitim verecek, NOT: Bu işlerin yürütülmesi için firma bünyesine gerekli eğitimler verilecektir.

  Aranan Nitelikler 27-45 yaşları arasında, Minumum Elektrik veya Elektronik alanlarında Meslek Lisesi mezunu, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden ( Maltepe - Tuzla arasında), Elektrik, elektronik, üretim makineleri, optik ve / veya lazer alanlarından her hangi birinde tercihen otomasyon üzerine minumum 2 yıl deneyimli, Elektrik panoları alanında bilgisi olan, Tercihen teknik ürünlerin geliştirilmesinde veya servisinde deneyimli, Sürücü ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Teknolojik ürünleri kullanma konusunda yetenekli ve istekli, Bilgisayar kullanabilen, Sabırlı, sadık, detaycı, analitik düşünebilen, teknik zeka ve kapasiteye sahip, İnsan ilişkilerinde başarılı, Askerlik hizmetini tamamlamış, Bay, "LAZER TEKNİK DESTEK ELEMANI"  aranmaktadır. www.maviyakaik.com

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Makine

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Tamirci, Tekniker, Teknisyen

 • İş Açıklaması Gıda sektöründe makine imalatı yapan firmamıza otomasyon, pano tasarımı, kurulum ve devreye almada görevlendirilmek üzere TEKNİKER/TEKNİSYEN alınacaktır.            

  Aranan Nitelikler Endüstri Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okulu mezunu, Endüstriyel projelerde en az 3 yıl tecrübesi olan, Elektrik projeleri okuyabilen,  Makine otomasyonu ve PLC konusunda deneyimli,  Bilgisayar destekli proje çizebilen, Disiplinli, takım çalışmasına yatkın, iletişim becerileri gelişmiş, Sorumluluk sahibi, yeniliklere açık ve kendisini geliştirebilen, Yurtiçi, yurtdışı seyahat engeli olmayan, İnsan ilişkileri güçlü, Askerlikle ilişiği bulunmayan, Tercihen İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden Ehliyeti olan (Aktif araç kullanabilecek),           

  Sektör: Gıda, Makine

  Pozisyon: Uzman

 • İş Açıklaması Lazer Markalama, Lazer Kesim ve Lazer Kaynak Makineleri üretimi yapan firmamızda yeni ve geliştirilen projelerde makinelerin tasarımı, imalata verilmesi, montajı adımlarının takibini ve idaresini yapabilecek, lider vasıflı takım arkadaşları alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Makine Tasarım yeteneğine ve tecrübesine sahip, En az 3 yıl benzer alanda çalışmış, SolidWorks  programını iyi derecede kullanabilen, Analitik düşünce yapısına sahip, sonuç odaklı, İş planına göre hareket edebilecek, Tercihen İngilizce bilen, Takım çalışmasına yatkın, Disiplin sahibi, Sorumluluk alabilen, Askerlik ile ilişiği olmayan, B sınıfı ehliyeti olan, İstanbul’da ikamet eden Bay takım arkadaşları alınacaktır.

  Sektör: İmalat, Makine

  Pozisyon: Sorumlu, Tasarımcı

 • İş Açıklaması Firmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda TEKNİK RESSAM alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Meslek Yüksek Okullarının ve/veya Meslek Liselerinin Makine-Resim Konstrüksiyon/Teknik Resim bölümünden veya ilgili konularda Üniversite Mezunu olan Teknik resim geometrik toleranslandırma, okuma, anlama ve yorumlama becerisine sahip İyi derecede Teknik resim çizim programlarını kullanabilen Makine teknik resim ve konstrüksiyon konusunda en az 2 yıllık deneyime sahip Ms Office programlarına hakim Sac metal sektöründe çalışmış Takım çalışmasına yatkın ve uyumlu Bay adaylar için Askerliğini yapmış

  Sektör: Makine

  Pozisyon: Tekniker

 • Kaynak Ertürk Makine İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması   Esenyurt Sanayi Bölgesi'nde faaliyet gösteren fabrikamızda çalışacak; Argon kaynakçıları alınacaktır.      

  Aranan Nitelikler   Tercihen Meslek Liseleri veya Mesleki Eğitim Merkezi Mezunu Argon  kaynağı yapabilecek Benzer bir pozisyonda en az 3 yıl tecrübe sahibi Planlanan işleri etkin ve verimli bir şekilde gerçekleştirebilecek yeterli beceriye sahip Ekip çalışmasına yatkın Tercihen İstanbul Avrupa Yakası  ESENYURT, KIRAÇ  ve BEYLİKDÜZÜNDE İkamet eden Askerlik görevini tamamlamış, Bay eleman alınacaktır. İletişim için; Mihriban Acar:02126130047

  Sektör: Makine

  Pozisyon: Argon Kaynakçısı

 • Cnc Operatörü Ertürk Makine İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Esenyurt Bölgesi'nde makine imalat alanında faaliyet gösteren firmamıza AutonCam bilen CNC  işlem merkezi operatörü alınacaktır.  

  Aranan Nitelikler * Tercihen "Teknik Lise" ve/veya "Endüstri Meslek Lisesi" mezunu veya Mesleki eğitim almış teknik bilgiye sahip, *  Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, * Uyumlu, disiplinli, takım çalışmasına yatkın, * Bay adaylar için askerlik tamamlanmış, * Tercihen İstanbul Avrupa yakası Esenyurt –Kıraç- Beylikdüzü civarında ikamet eden,  

  Sektör: Makine

  Pozisyon: Operatör

 • İş Açıklaması KSB Pompa Armatür San. ve Tic. A.Ş. , Türkiye’de kaliteli, uzun ömürlü ve az enerji tüketen pompa ve vanaları ile endüstriyel tesislerden şehir su şebekelerine, binalardan arıtma tesislerine, enerji santrallerine kadar uzun yıllardır hizmet vermektedir. KSB Pompa Armatür Sanayi ve Tic. A.Ş. olarak, Ankara’da bulunan fabrikamızda Ar-Ge Biriminde görevlendirilecek, “Elektrik Mühendisi” aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği bölümünden mezun, Elektrik Motorları konusunda en az 2 yıl deneyimli, İyi derecede İngilizce bilen, Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Analitik düşünebilen, değişime açık, iletişimi kuvvetli ve takım çalışmasına yatkın, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için), Ankara’da ikamet eden

  Sektör: Otomasyon, Makine, Mühendislik

  Pozisyon: Mühendis, Yetkili, Uzman

 • İş Açıklaması BAYİ AĞI GELİŞTİRME YÖNETİCİSİ ALINACAKTIR Uluslararası bir markanın distribütörlüğünü yapıp konusunda tek olan şirketimizin yeni oluşumunda çalışacak , Türkiye Genelinde DYMET® Soğuk Kaynak Teknolojileri sistemlerinin tercih edilmesini, ana firmaya bağlı olarak profesyonel ve verimli bir bayi sisteminin oluşturulmasını, bölgesel bayi organizasyonlarının kurulmasını, kurulan bu bayilik sisteminin etkin yönetilmesini sağlayacak, Planlamasından itibaren – bayinin çalışır hale gelinceye kadar ki tüm süreçlerini organize, takip ve koordine edecek, Şirket ortaklarına bağlı olarak icra ve kontrol de dahil olmak üzere tam yetki ile çalışacak Bay veya Bayan Yönetici Alınacaktır.

  Aranan Nitelikler ARANAN NİTELİKLER -Bayilik sistemleri kurabilecek donanıma sahip olmak -Tercihen kaynak sistemleri ,otomotiv, denizcilik, metalürji sektörlerinin en az birinden bilgi sahibi olmak -Mühendislik fakültelerinden mezun,(tercihen Makine veya Metalürji Fakülteleri) -Düzenli Bayii ziyareti yapabilecek ve bayilere satış, tanıtım ve pazarlama desteği verebilecek -Türkiye genelinde yeni bayi kanalları açarak organizasyon altyapısının kurulmasını sağlayabilecek, -Yönetime gerekli raporları periyodik olarak sunabilecek, -Sürücü belgesine sahip, aktif araç kullanan, -Satış odaklı , stratejik düşünebilen, -Ekip çalışmasına yatkın, -Görünümüne ve giyimine özen gösteren -Konuşması ve Diksiyonu düzgün, -Seyahat engeli bulunmayan, -MS Office programlarını kullanabilen, -İnsanlarla iletişimden ve Satış deneyimlerinden keyif alan, -Dış görünüşü ile güven veren , -İletişim becerileri gelişmiş ve enerjisi yüksek, -Müşteri odaklı ve çözümcü, -Çalışkan ve hırslı -En az Üniversite mezunu -Deneyimli Bay veya bayan

  Sektör: Otomotiv, Makine, Denizcilik

  Pozisyon: Yönetici, Genel Müdür

 • Teknik Ressam Altan Hidrolik Mühendislik Kocaeli, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması 20 yılı aşan tecrübesi ile Türkiye ve bölge ülkelerinde Hidrolik Sistemler, Ekipmanlar, Hortumlar ve Bağlantı elemanları aksesuarları sağlayıcısı olarak bulunan lider konumdaki firmamızın  Ar-Ge bölümünde  görevlendirilecek Teknik Ressam  aranmaktadır.  Müşteriden gelecek olan veriler doğrultusunda teknik resimlerin oluşturulması Gerektiğinde sahada hizmet verilmesi Müşteri ziyaretlerinin gerçekleştirilmesi ve yerinde çizim yapılması

  Aranan Nitelikler Tercihen M.Y.O veya Endüstri Meslek Liselerinin Makine Bölümünden mezun olan, Tercihen Solidworks, ERP, PDM, Draftsight bilgisi olan, 3 boyutlu tasarım programı kullanma becerisi olan, İç ve Dış müşteri odaklı olan, Yeniliklere açık olmak ve yaratıcılık, Dürüst, ahlaki değerlere önem veren,aidiyet duygusu güçlü, İletişim yönü kuvvetli, İstanbul Anadolu Yakası , Kocaeli Gebze ve çevresinde  ikamet eden / edebilecek olan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.

  Sektör: Mühendislik, Metal Sanayi, Makine

  Pozisyon: Teknik Ressam, Görevli

 • Elektrik Teknikeri BM MAKİNA Kocaeli, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması BM MAKİNA SAN.VE TİC. A.Ş Gebze Güzeller Organize Sanayi Bölgesinde bulunan fabrikamızda görevlendirilmek üzere;

  Aranan Nitelikler Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okullarının  Elektrik bölümlerinden mezun, Tercihen vinç sektöründe çalışmış ve kumanda elektriği konusunda tecrübeli En az 3 yıl deneyimli, İstanbul Anadolu yakası veya Gebze bölgesinde ikamet eden, MS Office yazılımlarını etkin kullanabilen, Elektrik proje çizimi yapabilen. Şantiye koşullarına adapte olabilecek ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Malzeme, uygulama ve çözüm detay bilgisine hakim, Özenli, Sonuç odaklı çalışan, zamanını iyi yönetebilen, Askerlik görevini tamamlamış, Aktif araç kullanabilen Elektrik Teknikeri aramaktayız.

  Sektör: Makine

  Pozisyon: Teknisyen, Eleman, Görevli, Tekniker

 • Satış Müdürü Net Danışmanlık Rusya Federasyonu 24 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, endüstriyel boyahane ve boya ekipmanları vb. üretimi yapan, sektörün ileri gelen yerli şirketlerinden biri için; Rusya'da çalışabilecek Satış Müdürü arayışımız bulunmaktadır. 

  Aranan Nitelikler Rusya'da ikamet edebilecek, Rus vatandaşı veya Rusya'da oturma izni olan,  İyi derecede Rusça, tercihen İngilizce de bilen, 40 yaşını aşmamış,  Satış konusunda tecrübeli, Plan ve organizasyon yapabilecek, Seyahat engeli olmayan, B sınıfı ehliyet sahibi,  Rusya Satış Müdürü, BAY ekip arkadaşı aramaktayız. 

  Sektör: Makine

  Pozisyon: Sorumlu, Müdür

 • İş Açıklaması Şirketimizin Kalite bölümünde çalışacak Kalite Kontrol Teknisyeni alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Endüstri meslek lisesi ya da meslek yüksekokullarının elektronik, elektrik, vb. bölümlerinden mezun, Kalite kontrol konusunda (Elektriksel ve görsel kontrol, boyutsal ölçümler) en az 2 yıl tecrübeli Bilgisayar (Windows, Word, Excel vb.) kullanabilen, Teknik resim okuyabilen, Ölçme aletlerini (Avometre, şerit metre, vb.) kullanabilen, Tercihen 30 yaşını aşmamış, Dikkatli ve detaylara önem veren, İstanbul Anadolu Yakası ‘nda ikamet eden, Tercihen Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için),

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Endüstri, Makine

  Pozisyon: Teknisyen, Enspektör, Eleman

 • İş Açıklaması DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, LAZER ÜRÜNLERİ SEKTÖRÜNDE FAALİYET GÖSTEREN MÜŞTERİMİZİN KENDİ BÜNYESİNDE DEĞERLENDİRİLMEK ÜZERE; Şirketin Pazarlama ve Satış aktivitelerini yürütecek, Müşteri ilişkilerini geliştirecek, analizlerini yapacak, Var olan ve talepler dahilinde müşteri ziyaretleri yapacak, Teklif hazırlayacak, pazarlık yapacak, sözleşme hazırlayacak, sipariş alacak, Müşterilere yapılacak numune ve test uygulamalarını organize edecek, Satış sonrası hizmet verecek, bazı ürünlerin kurulumunu gerçekleştirecek, Ürünlerin kullanım alanları ve çözümleri hakkında eğitim verecek, NOT: Makinelerin kullanımı hakkında detaylı eğitim firma bünyesinde verilecektir.

  Aranan Nitelikler 27- 45 yaşları arasında, Minumum Lise mezunu (Tercihen Meslek Liseleri ve Elektrik - Elektronik bölümlerinden mezun ),  Teknik MYO ve / veya Lisans mezunu, İngilizce bilen, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Üretim, Üretim makineleri, elektronik, Optik, Lazer konularından birinde veya bir kaçında bilgi ve tercübe sahibi, Teknik ürünler satışında en az  2 yıl tecrübeli, Üretim yapan firmalarda makina satışı ve / veya elektrik - elektronik ürün satışı yapmış, Bilgisayar bilgisi iyi olan, Sürücü belgesine sahip, aktif araç kullanabilen ve seyahat engeli olmayan, Yoğun çalışma ortamına uyum sağlayabilen, Analitik, planlama ve organizasyon yeteneğine sahip, Akıcı ve düzgün bir diksiyona sahip, Askerlik hizmetini tamamlamış, Bay, "SATIŞ PAZARLAMA SORUMLUSU" arayışımız bulunmaktadır. www.maviyakaik.com

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Makine

  Pozisyon: Danışman, Görevli, Sorumlu, Temsilci, Uzman

 • Satış Sorumlusu Altan Hidrolik Mühendislik İstanbul Anadolu, Kocaeli Bugün

  İş Açıklaması 20 yılı aşan tecrübesi ile Türkiye ve bölge ülkelerinde Hidrolik Sistemler, Ekipmanlar, Hortumlar ve Bağlantı elemanları aksesuarları sağlayıcısı olarak bulunan lider konumdaki firmamızın ysatış ve pazarlama bölümünde  görevlendirilecek Sektör Satış Sorumlusu aranmaktadır. 

  Aranan Nitelikler Meslek Yüksek Okulu veya Endüstri Meslek Lisesi mezunu (makine,tesviye,torna vb bölümler) Tercihen üretim yapan bir firmada benzer bir görevde çalışmış, Office programlarını iyi derecede kullanabilen, İletişim becerisi kuvvetli, Sonuç odaklı ve analitik düşünen, Aktif araç kullanabilen ve seyahat engeli olmayan, Takım çalışmasına yatkın, Dürüst, ahlaki değerlere önem veren, aidiyet duygusu güçlü, İstanbul Anadolu Yakası ve Kocaeli Gebze çevresinde ikamet eden, Bay adaylar için askerliğini tamamlamış.

  Sektör: Pazar / Piyasa Araştırma, Makine, Mühendislik

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Sorumlu, Uzman

 • İş Açıklaması Esenyurt'ta  Makina İmalatı Yapan Fabrıkamız'a Talaşlı ve Montaj takibi  yapabilecek makine mühendisi alınacaktır.   

  Aranan Nitelikler En az 2 yıl Makina imalatı konusunda tecrübeli, Ekip çalışmasına uyguun,  Askerliğini tamamlamış olan adaylar tercih edilecektir. Tercihen;  ,Esenyurt, Kıraç ve Çevresi olmalıdır.         

  Sektör: Makine

  Pozisyon: Sorumlu

 • Montaj Ertürk Makine İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Esenyurt Bölgesinde Faliyet Gösteren  Makine ve Ekipman Üretimi Yapan Firmamızda Çalıştırılmak Üzere, Tecrübeli Montaj Ustaları Alınacaktır. İstanbul Avrupa yakasında (Tercihen,Esenyurt, Kıraç veya Beylikdüzü'nde ) ikamet eden.  

  Aranan Nitelikler Titiz, Disiplinli ve en az 3 Yıl Tecrübeli, Endüstri Meslek Lisesi Mezunu, Teknik Resim okuma ve Ölçü aletleri kullanma konusunda bilgili, Askerliğini Yapmış, Takım Çalışmasına Uyumlu  Acil Montaj ustaları alınacaktır. İletişim için; Mihriban Acar:02126130047

  Sektör: Makine

  Pozisyon: Usta

 • İş Açıklaması 1998'den beri, inşaat sektörüne yön veren,İnşaat makinaları satış-kiralama-yedek parça ve satış sonrası hizmetler veren,190 arkadaşımızın görev aldığı firmamızda ,Yedek Parça ve Satınalma Müdürüne bağlı olarak,Göktürk'te bulunan fabrikamızda görev alacak,aşağıdaki genel kriterlere sahip "Yönetici Asistanı" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler -18/40 yaş arası Sadece Bayan(erkek adayların başvuruları dikkate alınmayacaktır) -En az 2 yıl deneyimli -Advanced seviyede,çok iyi yazılı-sözlü İngilizceye hakim ve tercihen +1 dil bilen,(Başlangıç dil seviyesindeki başvurular dikkate alınmayacaktır) -Avrupa yakasında oturan,Tercihen Eyüp,Ayazağa,Şişli,Beyoğlu,Sultangazi,Gaziosmanpaşa,Başakşehir ,Arnavutköy sınırları içerisinde ikamet eden -En az lise mezunu -İyi derecede (word,excel,powerpoint) bilgisine sahip -Prezentabl,güler yüzlü,insan ilişkileri ve ifade yeteneği güçlü,dış görünüşüne önem veren,diksiyonu düzgün -Çözüm odaklı, araştırmacı,dikkatli, sistemli ve detaylı çalışmayı prensip edinmiş, -Planlama, organizasyon ve koordinasyon becerileri yüksek,yeniliğe ve gelişime heyecan duyan,zaman ve stres yönetimi konularında deneyimli,düzenli, sabırlı ve işine saygılı, -Analiz yapma, planlama, iş takibi ve organizasyon becerisi yüksek -​Raporlama ve yazışmaları yapabilecek ​

  Sektör: İnşaat, Makine, Otomotiv

  Pozisyon: Yönetici Asistanı, Yönetici Sekreteri, Asistan

 • İş Açıklaması Esenyurt Bölgesinde Faliyet Gösteren  Makine ve Ekipman Üretimi Yapan Firmamızda Çalıştırılmak Üzere, Vasıfsız Elemanlar Alıncaktır. İstanbul Avrupa yakasında (Tercihen,Esenyurt, Kıraç veya Beylikdüzü'nde ) ikamet eden.  

  Aranan Nitelikler Üretim departmanının farklı kademelerinde görev yapacak, Üretim yerlerimizin temizliğinden soruımlu personel ve meydancı alınacaktır.( Makine talaşlarını toplamak, imalat zemini temizliğini yapmak) Yetiştirilmek üzere, Sorumluluk sahibi, dinamik, Askerlik hizmetini tamamlamış,

  Sektör: İmalat, Makine

  Pozisyon: Çırak

/
6

İş Habercisi - Makine İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?