Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Diğer İş İlanları

Hepsini Temizle
Diğer
 • İş AçıklamasıWhat you will enjoy doing Back-office activities - Customer/ price/ contracts/ cylinders/ commissions maintenance in ERP system - Creation of invoices (including debit/ credit notes) - Dealing with customer queries - Credit control activities Front-office activities - Place/ maintain the customer order - Debt recovery - Call Center activities - Dealing with customer queries Act compliant to Linde’s Integrity criterias

  Aranan NiteliklerTo join our growing organization in Timisoara/Romania, we are looking for a Front/ Back Office Analyst. What makes you great - Bachelor's degree - Customer orientation - Ability to work in a structured and careful way - Medium computer skills - MS Office (excel, word) - Fluent/ native level of Turkish (spoken and written) - Good level of English (spoken and written) - ERP knowledge is a plus - Willingness to travel (if the case) PS: Only CVs in English will be evaluated.

  Sektör: Kimya, Diğer, Enerji

  Pozisyon: Eleman, Sorumlu

 • İş AçıklamasıWe are looking to employ staff, experienced in the management of healthcare institutions, able and willing to work abroad. The candidates should carry the following criteria:

  Aranan Nitelikler- Experience in healthcare management - Fluency in English, both written and spoken - Ability to work abroad - Good command of relevant software - Having completed military service (for male candidates)

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Yönetici

 • İş AçıklamasıDanışmanı olduğumuz, 97% 'si halka açık; global arenada ve metal imalat sektöründe faaliyet gösteren güçlü bir şirketin Bulgaristan'da, Shumen şehrinde kurmakta olduğu fabrikada çalışmak üzere Genel Muhasebe Uzmanı arıyoruz. Adaylarımız Bulgaristan'a yerleşecek ve orada çalışacaklardır. Anadil ve ya anadile yakın düzeyde Bulgarca bilinmesi gerekmektedir.

  Aranan Nitelikler- Advanced ya da anadil düzeyinde Bulgarca bilmek (tercihen 2.yabancı dil olarak çok iyi düzeyde İngilizce bilmek) -Min 5 yıl Bulgaristan'da yaşayabilecek -Bulgaristan'daki vergi ve muhsebe sistemlerine, hesap planlarına , resmi kurumlarla ilişkilerin sürüdürülmesine, muhasebe evraklarının ülke kanunlarına göre hazırlanmasına, defterlerinin tutulmasına, Bulgaristan kanunlarına uygun şekilde düzenlenecek muhasebe sisteminin oluşturulmasına ve fabrika ortamının gerektirdiği diğer tüm muhasebe, vergi ve yükümlülük mezuatlarında min. 5 yıl Bulgaristan'da çalışma tecrübesine sahip olmak , -Konusu ile ilgili Bulgaristan'daki tüm iş akışlarını resmi kurum ve kuruluşlar nezdinde de yönetebilecek tecrübeye sahip olmak, -Min 5 yıl Bulgaristan'da yaşayabilecek -Üniversitelerin tercihen 4 yıllık bölümlerinden mezun olmak, -Erkek adaylariçin askerliği tamamlamış olmak -Evli adaylar için tercihen ailesi ile Bulgaristan'da yaşayabilecek durumda olmak -Hali hazırda Bulgaristan'da yaşayan ve Shumen kentinde hemen işe başlayabilecek durumda olan adaylar tercih sebebidir. * Neta İnsan Kaynakları Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. ; Türkiye İş Kurumu’nun 06.08.2014 tarih ve 687 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir.

  Sektör: Endüstri, İmalat, Metal Sanayi

  Pozisyon: Yönetici, Uzman

 • Rusça , Farsça , ve İngilizce Bilen İhracat Personeli

  Duayen YapıRusya Federasyonu, İran, Suudi Arabistan 17 Ekim 2017

  İş AçıklamasıRUSYA İRAN AFRİKA , ARAP GÜNEY AMERİKA , ROMANYA , BULGARİSTAN ,PAKİSTAN, HİNDİSTAN pazarı için Dudullu bölgesinde ve tuzla serbest bölgede faaliyet gösteren ,Kimyasal ürün üreten firmamızda, ofis içerisinde ve dışında ,müşterilerimizle iletişim kuracak, gerektiğinde saha satış desteğinde bulunacak, fuar ve bayi ziyaretlerinde bulunacak,düzenli bir hayata sahip , aşağıda belirtilen koşullara sahip , ihracat satış yetkilsi arkadaşlar aramaktayız. ihracat departmanımızı , en az 2 sene tecrübeli ,...

  Aranan NiteliklerMevcut veritabanında bulunan müşteriler ile sürekli iletişimde kalmak, Yeni pazar arayışlarını, arama motorları sayesinde yapmak ve şirketlere tanıtım mailleri göndermek, numuneler istemek ve sevketmek , Yapılan pazar araştırması ve ön görüşmelerden sonra seyahat planı yapmak ve mevcut müşteri adayları ile yüzyüze görüşmek, siparişlerini almak, ödemelerini takip etmek, üretimden-teslim aşamasına kadar müşterinin malını takip etmek, Teklif hazırlamak, yukleme listelerini yapmak ve navlun fiyatları hakkında teklifler almak Satın alınan ürünlerin piyasa şartlarına uygunluğunu yapabilme yeteneğine sahip olmak veya öğrenme yeteneğine sahip olmak, Yöneticilerine gerekli raporlamaları çıkarmak ve eksiksiz yerine getirmek, Sektörün analizlerini yapabilmek, Rakip fiyatlarını analiz edip şirket içerisinde tüm departman ile paylaşımını sağlamak, Verilen hedeflere uygun çalışabilmek Üniversite mezunu Rusya ve rusça konuşan ülke pazarlarına hakim olmak Ortadoğu ve arap pazarına hakim en az 2 sene tecrübeli rusça farsça İngilizce arapça ispanyolca, romence ve bulgarca Bu dillerden birini çok iyi seviyede kullanabilen (mumkunse ana dili olan) Seyehat engeli olmayan, B sınıfı ehliyeti olan, Ms Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, Prezantabıl İkili ilişkileri kuvvetli, Özgüven sahibi, Askerlikle ilişkisi olmayan ( Erkek adaylar için ) Raporlama tekniklerini bilen veya kısa sürede öğrenebilecek, Sorumluluk sahibi, Mesai saatlerine uyum sağlayabilen ve disiplinli

  Sektör: İthalat/İhracat

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • Yönetici Asistanı

  Firma Adı GizliTürkmenistan 17 Ekim 2017

  İş Açıklamasıİlgili yöneticinin yönetiminde olan işlere destek vermek, Günlük, haftalık , aylık Satış Raporlarının hazırlanması - Raporlar Excel programında formüller ile hazırlanmaktadır. Uzmanlık düzeyinde excel bilgisi çok önemlidir, Stok planlalama ve Bayiiler ile gerektiğinde mürabakat yapılması, Saha ekibinden gelen verilerin raporlanması, Analiz edilen raporların ilgili yöneticiye iletilmesi Bağlı çalışacağı yöneticinin programı doğrultusunda tüm toplantı, görüşme ve iş gezilerini mevcut plan dahilinde düzenlemek, ilgili kişileri bilgilendirmek ve organizasyonu sağlamak, Yöneticinin talep ettiği konular ile ilgili araştırma yapmak, bilgi toplamak ve sorumlu olduğu tüm iş konularında destek vermek, raporlamaların yapılmasına ve sunumların hazırlanmasına destek olmak, Yöneticisinin raporlarını hazırlamak, yazılı hale getirmek, Gerektiğinde yönetici ile şehir içi şehirdışı müşteri ziyaretleri gibi seyhatlara katılmak

  Aranan NiteliklerTelekomünikasyon iletişim hizmetleri sunan firmamısızın ofisinde "YÖNETİCİ ASİSTANI " olarak görev alacak Bayrampaşa ve fatih ofislerimize ulaşım sağlayabilecek, Firmamız da Yönetici Asistanlığı pozisyonunda en az 2 yıl tecrübeli, MS Office programlarını etkin kullanabilen Analitik düşünebilen, dinamik bir ortamda hızlı ve sonuç odaklı çalışabilecek, Dış görünüşüne özen gösteren ve temsil yeteneği bulunan, Detaylara önem veren, titiz, dikkatli ve düzenli Planlama ve Organizasyon becerisine sahip, Satış ve Pazarlama becerisi olan Seyhat engeli bulunmayan Esnek saatlere uyum sağlayabilen Yöneticilik ruhu taşıyan Bayan 21 ile 35 yaş arası tercihen Tercihen İngilizce bilen, Tercihen hafif araçları kulanabilen ( ehliyeti olan )

  Sektör: Telekomünikasyon ve Network

  Pozisyon: Yönetici Asistanı

 • İş AçıklamasıJob title: Senior Pipeline Engineer Location: Erbil, Kurdistan Department: Contracts Reporting to: Regional Manager – Middle East Company: Biwater International Limited Overview of role: Obtaining approved routes for inner and outer ring mains for the Erbil transmission mains. Confident and able to lead the process of pipeline routing approval to a satisfactory conclusion.

  Aranan NiteliklerQualifications and experience: Desired: Degree Qualified Minimum: HNC or equivalent Duties and responsibilities: Layout and design of large Ductile Iron pipeline routes To design pipeline layouts using aerial photos and survey maps Supporting the preparation and calculations for pipework Delivering engineering support from design, layout and construction phases through to mechanical completion and commissioning Liaising with the Client to finalise inner and outer pipeline routes and pass on details and drawings to the Dorking design department Liaise and work with the client to ensure information is gathered, exchanged and that any problems are addressed accordingly Person specification 1. Knowledge and experience: In depth working knowledge of installation of Ductile Iron Pipes Have a minimum of 15 years’ experience Able to prepare documents as required for the approval of the Consultant Technically competent and able to think outside of the box Able to work within a team environment Experience in site installation and liaising with the Client and Resident Engineer Possess sound understanding of planning skills and programming 2. Skills: Excellent in written and verbal contractual communication Advanced in Microsoft Office – particularly Excel Ability to impact and influence fellow workers Display analytical and innovation skills 3. Internal business processes: Continuously improve on accuracy of information Adhere to company procedures Assist in updating company procedures and processes as required 4. Health safety and environment: Monitor and enforce the latest health and safety procedures, regulations and legislation Reduce waste to a minimum from all departmental activities and ensure a safe working environment for all staff 5. Working condition: Based in Erbil, Kurdistan but with travel as necessary to the UK and other international destinations to fulfil the above work scope A competitive salary plus benefits will be offered. Biwater is proud to be an equal opportunity employer.

  Sektör: Mühendislik

  Pozisyon: Mühendis

 • Coffeemania /Merkez Aşçı

  CoffeemaniaSuudi Arabistan, Azerbaycan 29 Eylül 2017

  İş AçıklamasıBüyüyen markamız için, ağırlıklı olarak yurtdışı mağaza açılışlarımızda çalışacak ve refakat edecek olan, yurt dışında kısa ve orta vadeli kalabilecek yurt içi mağaza açılışların da çalaşabilecek, sektörde deneyimli, Coffeemania oryantasyon eğitimine tabi tutulacak takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Niteliklerİyi derecede ingilizce bilgisine sahip En az 5 yıl deneyimli Askerlik hizmetini tamamlamış Vardiyalı çalışma sistemine uygun Dinamik, yaratıcılık yönü kuvvetli, takım çalışması yapabilen

  Sektör: Restorancılık

  Pozisyon: Ahçı/Aşçı

 • Coffeemania /Merkez Aşçı

  CoffeemaniaSuudi Arabistan, Azerbaycan 29 Eylül 2017

  İş AçıklamasıBüyüyen markamız için, ağırlıklı olarak yurtdışı mağaza açılışlarımızda çalışacak ,yurt dışında kısa ve orta vadeli kalabilecek yurt içi mağaza açılışların da çalaşabilecek, sektörde deneyimli, Coffeemania oryantasyon eğitimine tabi tutulacak takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Niteliklerİyi derecede ingilizce bilgisine sahip En az 5 yıl deneyimli Askerlik hizmetini tamamlamış Vardiyalı çalışma sistemine uygun Dinamik, yaratıcılık yönü kuvvetli, takım çalışması yapabilen

  Sektör: Restorancılık

  Pozisyon: Ahçı/Aşçı

 • Coffeemania /Merkez Barista

  CoffeemaniaSuudi Arabistan, Azerbaycan 29 Eylül 2017

  İş AçıklamasıBüyüyen markamız için, ağırlıklı olarak yurtdışı mağaza açılışlarımızda çalışacak ,yurt dışında kısa ve orta vadeli kalabilecek yurt içi mağaza açılışların da çalaşabilecek, sektörde deneyimli, Coffeemania oryantasyon eğitimine tabi tutulacak takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Niteliklerİyi derecede ingilizce bilgisine sahip En az 5 yıl deneyimli Askerlik hizmetini tamamlamış Vardiyalı çalışma sistemine uygun Dinamik, yaratıcılık yönü kuvvetli, takım çalışması yapabilen

  Sektör: Restorancılık

  Pozisyon: Barista

İş Habercisi - Diğer İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?