Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Yatırım / Menkul Değerler İş İlanları

Hepsini Temizle
Yatırım / Menkul Değerler
 • İş AçıklamasıGAYRİMENKULDE 111 YILLIK TECRÜBE VE GÜVEN… Coldwell Banker 1906 yılında kurulmuş dünyadaki ilk ve en prestijli gayrimenkul danışmanlık markasıdır. Bununla birlikte 3.600’ü aşkın franchise ofisi, 120,000'i aşkın profesyonel Gayrimenkul Danışmanı ile bugün 52 ülkede, 500 milyar USD işlem hacmi ve 6,6 milyar USD hizmet bedeli cirosu ile en fazla işlem kapanışı yapan gayrimenkul markasıdır. Şu an Türkiye’de 135 ofisi bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerKendisi için belirlenen maaşı değil, DÜNYA'DA İLK KEZ UYGULANAN PASS PAYLAŞIM sistemi ile çalışmalarının ve yeteneklerinin tam karşılığını almak isteyen, 25 yaş ve üzeri · Dünya çapında prestijli bir gayrimenkul markası altında kendi işini kurmak isteyen, · Coldwell Banker kültürünü, konuşma ve giyim tarzı ile yansıtabilen, · Özgüvenli, girişimci, problem çözücü, · İnsan ilişkileri ve ikna etme yönü kuvvetli, · Dürüstlüğü ilke edinmiş, · Mesai değil sorumluluk bilinciyle çalışacak, · "Emlakçı” değil "Gayrimenkul Danışmanı” olmak isteyen DANIŞMAN ADAYLARINI ARIYORUZ.

  Sektör: Gayrimenkul, Danışmanlık, Yatırım / Menkul Değerler

  Pozisyon: Danışman

 • İş AçıklamasıGünlük muhasebe fiş kayıtlarının oluşturulması, Banka nakit giriş çıkışlarının takibi ve fişlerin kesilmesi, Aktif olan bankalar için günlük, diğerleri için hareket olduğunda ve/veya aylık gün sonu mutabakat yapılması, Satıcı yazışma, tahakkuk, ödemeler ve hesap mutabakatlarının yapılması, İdari işler tarafından takip edilen, işyeri sigortalarının, personel sağlık sigortalarının ödemelerinin yapılması, Vergilerin hesaplanması, tahakkuk ve ödenmesi, (Aylık Muhtasar, BSMV, KDV, Damga Vergisi, BA, Geçici Vergi ve Kurumlar Vergisi ) SSK ve işsizlik bildirimi tahakkuk ve ödemelerinin yapılması, Takas ekranından şirkete ait tahvil virman işlemleri ile tahvil banka talimatlarının gerçekleştirilmesi, KAP, Aracı Kuruluşlar Birliği, TUİK, SPK gibi dış kurumlara raporlama bildirimlerinin gerçekleştirilmesi.

  Aranan NiteliklerOsmanlı Yatırım olarak gelişen ve farklılaşan sermaye piyasalarında ürün çeşitliliği ve üstün hizmet kalitesi anlayışı ile büyümekte olan şirketimizde, yeni oluşan ihtiyaçlarımız için değerlendirilmek üzere; Üniversilerin İşletme, İktisat v.b. gibi ilgili bölümlerinden mezun, Aracı kurum muhasebesi ve/veya Bağımsız denetim firmalarında en az 3 yıl tecrübe sahibi, Vergi kanunları ve SPK mevzuatını iyi bilen, SPK Lisanslarından birine sahip veya SPK lisanslama sınavlarına hazırlanan, Yönetim Muhabesi ve Performans Ölçümü konularında gelişime açık, Finansal Kurumlar Muhasebesi hesap planına ve Sermaye Piyasalarının işleyişine hakim, Ms Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Analitik düşünebilen, Muhasebe Uzmanı aranmaktadır.

  Sektör: Yatırım / Menkul Değerler

  Pozisyon: Uzman

 • İş Açıklaması· Potansiyel yatırımcılara ulaşarak kendilerini bilgilendirmek ve onları OYAK Yatırım müşterisi yapmak · Çağrı Merkezini arayan müşterilerimizin/müşterimiz olmak isteyenlerin sorularını yanıtlamak, bilgilendirmek ve işlemlerini yapmak

  Aranan NiteliklerOyak Yatırım Menkul Değerler A.Ş. Çağrı Merkezi’nde görevlendirilmek üzere, aşağıda belirtilen niteliklere sahip Müşteri Temsilcisi / Uzman Yardımcısı aramaktayız. · Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun · Min. 1 yıl benzer bir görevde çalışmış olmak · Min. Düzey 2 ve Türev Araçlar Lisans Belgelerine sahip · İkna kabiliyeti yüksek, hedef odaklı ve tempolu çalışma ortamına uyum sağlayabilecek · Diksiyonu düzgün, görev ve sorumluluk bilinci olan

  Sektör: Bankacılık / Finans, Yatırım / Menkul Değerler, Yatırım /Menkul D. /Borsacılık

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi, Uzman Yard

İş Habercisi - Yatırım / Menkul Değerler İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?