Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Tarım ve Orman Ürünleri / Ziraat İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Tarım ve Orman Ürünleri / Ziraat
 • İş AçıklamasıFirmamıza Depo ve Kümeslerde çalışmak üzere '' BEDEN İŞÇİSİ '' alınacaktır.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Tarım ve Orman Ürünleri / Ziraat, Yumurtacılık/Tavukçuluk

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıFirmamıza VARDİYALI olarak çalışabilecek '' GÜVENLİK ELEMANI '' alımı yapılacaktır.

  Aranan Nitelikler## SİLAHLI GÜVENLİK SERTİFİKASI TERCİH SEBEBİDİR. ##

  Sektör: Tarım ve Orman Ürünleri / Ziraat, Yumurtacılık/Tavukçuluk

  Pozisyon: Güvenlik Görevlisi

 • İş AçıklamasıTorbalı Yazıbaşında bulunan fabrikanın bahçe bakım-temizlik ve çevresindeki münferid işleri yapabilecek , çiçek& çim& ağaç türleri yetiştiriciliğinde bilgi sahibi aday aranmaktadır

  Aranan Nitelikler*Torbalı da ikamet eden *Min Ortaöğretim mezunu *Ağaç-çiçek -çim bakımlarını sağlayabilecek *Yoğun çalışma programına uyabilecek idari birime bağlı çalışabilecek *Bahçe bakım işleri ve çevre temizlik dahil işlem yapabilecek aday aranmaktadır

  Sektör: Tarım ve Orman Ürünleri / Ziraat

  Pozisyon: Usta

 • İş AçıklamasıBu ilanın genel başvuru amaçlı olduğunu ve değerlendirme sürecinin niteliklerinize ve tercihlerinize uygun bir pozisyon oluştuğu zaman başlayacağını lütfen unutmayınız. Yetkinlik ve tecrübeleriniz mevcut ihtiyaçlarımızla karşılaştırılıp, uygunluk durumunda sizinle irtibata geçilecektir. Şu an açık olan pozisyonlarımız için uygun olmayan ama yukarıda belirtilen genel profile uyan başvurular bilgi bankamızda tutulacak ve gelecekteki ihtiyaçlar çerçevesinde tekrar değerlendirilecektir.

  Aranan NiteliklerDURAK GRUP olarak Otomotiv, Traktör, Tarım, Petrol, İnşaat ve Çuval Sanayi sektörlerinde faaliyet göstermekteyiz. İstihdam gerçekleştirilecek pozisyonun iş tanımı doğrultusunda adaylarımızda bulunması gereken nitelikleri belirlemekteyiz. Bu sayede doğru işe doğru insan felsefesi ile bağdaşan bir süreç yürüterek uzun vadeli hem aday hem de şirket için verimli ve etkin bir kazan-kazan ilişkisi oluşmasını sağlamayı amaçlamaktayız. Genel Başvuru ilanımıza yapılacak başvurularda aranan nitelikler; En az ön lisans mezunu olmak Problem çözme, analitik düşünme, planlama ve organizasyon yeteneği olan Sözlü ve yazılı iletişimde başarılı, Müşteri odaklı yaklaşımı benimseyen, MS Office ve internet uygulamalarına hakim, Üstlendiği görevleri başarıyla ve zamanında bitirme prensibiyle hareket edebilecek, Diksiyonu düzgün, insan ilişkilerinde başarılı, temsil yeteneğine sahip, Niğde de ikamet eden yada edebilecek. Bay, Bayan adaylar. Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Resimsiz ve boş cv ler değerlendirmeye alınmayacaktır.

  Sektör: Plastik, Tarım ve Orman Ürünleri / Ziraat, Akaryakıt/Petrol ve ürünleri

  Pozisyon: Yönetici Asistanı, Müdür, Satış Temsilcisi

 • İş Açıklamasıİmalatta çalışacak, pres hatlarında sac işlem şekillerinde çalışacak, malzeme kesim, kıvrım gibi işlemlerde yardımcı personel olacaktır. İşin tanımı ve nasıl yapılacağı üretimde öğretilecektir.

  Aranan Niteliklerİşini severek yapmak istemesi ve çalışkan olması yeterlidir.

  Sektör: İmalat, Tarım ve Orman Ürünleri / Ziraat, Makine

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıDanışmanlığını üstlendiğimiz inşaat ve tarım sektörüne yönelik ekipman üretimi gerçekleştiren müşterimiz için Malatya Bölgesinde görevlendirilmek üzere ''ÜRETİM ŞEFİ'' arıyoruz. Üretim planlamanın hazırlamış olduğu imalat programının Malatya tesislerinde en iyi şekilde gerçekleştirilmesinden sorumlu olunması, Hammadde ve yarı mamul ihtiyaçlarının planlanması, Üretim tesislerinin etkin ve verimli bir şekilde çalışmasının sağlanması, Açılan üretim programına uygun olarak talep edilen sayı ve standarttaki ürünün, hedeflenen sanayi maliyetinde üretilmesinin sağlanması, Tesisteki iş akışlarını sürekli analiz ederek eksik ve yanlışları düzeltici faaliyetlerin geliştirilmesi, Sorumlu olduğu alanlarda; çalışanlarının sağlık ve güvenliğinin sağlanması, İSG ile ilgili tehlikelerden çalışanlarını koruyarak ve çalışma koşullarının oluşturacağı riskleri analiz edilerek İSG Uzmanına bildirilmesi ve gerekli önlemlerin alınmasının sağlanması, Tesislerdeki üretim hatlarının her türlü makine, tesisatların bakımı, onarımı ve yenilenmesi için İstanbul Merkezdeki Bakım Yönetimiyle gerekli işbirliği ve koordinasyonun sağlanaması, Çalışanlarının ücret, fazla mesai, devamsızlık, izin v.s. konularındaki tüm yasal haklarının ödemesinde ve bordro hesaplamalarının doğru yapılmasında İstanbul Merkez ofis ile koordineli olarak çalışılması.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Endüstri Mühendisliği ya da Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun, Benzer pozisyonda min. 3 yıl tecrübeli, Tercihen makine veya metal sektöründe deneyimli, iletişimi kuvvetli, ikna becerisi yüksek, Problem çözümünde hedef ve sonuç odaklı, analitik düşünebilen, iş ve süreç analizi ile iş ölçümleri deneyimine sahip, İş sağlığı ve güvenliği, Çevre Koruma, Kalite Yönetimi ilkeleri ile ilgili bilgi sahibi, B sınıfı sürücü ehliyetine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

  Sektör: İnşaat, Tarım ve Orman Ürünleri / Ziraat, Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Şef / Amir, Yönetmen, Müdür, Yönetici

 • İş AçıklamasıFirmamızın çim peyzaj, bitki besleme ürünlerinin satış ve pazarlamasında görevlendirilmek üzere, belirtilen özelliklere sahip Ziraat Mühendisleri aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler-Bitki besleme ürünlerinin satışında deneyimli olan, -Tanıtım ve satışta çalışacak, -Şehirler arası seyahate engeli olmayan, -Sürücü belgesi olan ve aktif araç kullanabilen -Bursa veya Eskişehir'de ikamet eden, -Ziraat Mühendisleri aranmaktadır.

  Sektör: Tarım ve Orman Ürünleri / Ziraat

  Pozisyon: Mühendis, Satış Temsilcisi

 • İş AçıklamasıDanışmanlığını üstlendiğimiz İnşaat ve Tarım sektörüne yönelik üretim ve ihracat gerçekleştiren müşterimiz için Karadeniz Bölgesi'nden sorumlu olacak ''Satış Temsilcisi'' arıyoruz.   Bölgedeki  yetkili satıcılara; teşhir çalışmaları, perakende satış için yönlendirme konularda destek verilmesi, Müşteri  ziyaretleri ile aktif satış uygulamalarının içinde yer alınması, Bölgesel tanıtım ve pazarlama faaliyetlerinde yer alınması, Kendisine verilen satış hedeflerinin gerçekleştirilmesi, Bayi satışlarının takip edilmesi, Pazar araştırmalarının yapılması,  Satış raporlarının hazırlanması ve üst yönetime sunulması.

  Aranan NiteliklerÜniversite mezunu, Benzer sektörde min. 3 yıl satış tecrübesi bulunan, Nalbur, yapı market ve hırdavat satışı konusunda yetkin ve tecrübeli, Bayilik sistemini bilen, İnsan ilişkilerinde başarılı, Satış odaklı ve lider özellikli, Temsil ve ikna becerileri gelişmiş, Seyahat engeli olmayan, Samsun'da ikamet eden yada edebilecek olan, B sınıfı sürücü belgesi olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış.

  Sektör: Tarım ve Orman Ürünleri / Ziraat, İnşaat, Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Yetkili, Uzman, Satış Temsilcisi, Temsilci

 • Dış Ticaret Uzmanı

  Hektaş Ticaret T.A.Ş.İstanbul Anadolu, Kocaeli 19 Eylül 2017

  İş Açıklaması61 yıldır imal ve ithal bitki koruma ürünleri ile tarım sektörüne hizmet sunmakta olan ve sektörünün lider firmaları arasında yer alan HEKTAŞ TİCARET T.A.Ş., Gebze Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan Satınalma Müdürlüğü’nde çalışmak üzere aşağıdaki özelliklere sahip “Dış Ticaret Uzmanı” aramaktadır: Malların gümrüklenmesi için gerekli tüm evrakın temini ve doğruluğundan sorumlu olunması, gerekirse tedarikçiler ve bankalar ile iletişime geçilmesi Gümrük firmalarının koordinasyonunun sağlanması İthalat rejimi ile ilgili mevzuatın takip edilmesi ve değişikliklerin bildirilmesi İthalat maliyetlerinin kontrolünün yapılması Tüm ithalat, ihracat ve transit işlemlerine ait bütün süreçlerin takip edilmesi ve sonuçlandırılması Dış ticaret süreçlerinin tamamının ilgili departmanlarla koordineli olarak yürütülmesi Banka, gümrük ve nakliye firmalarıyla gerekli koordinasyonun sağlanması Takip edilen tüm operasyonların istenildiği şekilde ilgili birimlere raporlanması

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin İşletme, İktisat, Dış Ticaret veya Endüstri Mühendisliği Bölümlerinden mezun Dış Ticaret alanında en az 2 yıl deneyimli İleri düzeyde İngilizce bilgisi olan MS Office programlarını ve tercihen Axapta programını kullanabilen Dış Ticaret Mevzuatı ve Gümrük Mevzuatı konusunda bilgi sahibi Tercihen Gümrük Müşavir Yardımcısı Karnesi’ne sahip Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Tercihen Gebze civarı veya İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden

  Sektör: Kimya, Tarım ve Orman Ürünleri / Ziraat

  Pozisyon: Uzman

 • İş AçıklamasıDanışmanlığını üstlendiğimiz İnşaat ve Tarım sektörüne yönelik üretim ve ihracat gerçekleştiren müşterimiz için İç Anadolu ve Doğu Bölgesi'nden sorumlu olacak ''Satış Temsilcisi'' arıyoruz.   Bölgedeki  yetkili satıcılara; teşhir çalışmaları, perakende satış için yönlendirme konularda destek verilmesi, Müşteri  ziyaretleri ile aktif satış uygulamalarının içinde yer alınması, Bölgesel tanıtım ve pazarlama faaliyetlerinde yer alınması, Kendisine verilen satış hedeflerinin gerçekleştirilmesi, Bayi satışlarının takip edilmesi, Pazar araştırmalarının yapılması,  Satış raporlarının hazırlanması ve üst yönetime sunulması.  

  Aranan NiteliklerÜniversite mezunu, Benzer sektörde min. 3 yıl satış tecrübesi bulunan, Nalbur, yapı market ve hırdavat satışı konusunda yetkin ve tecrübeli, Bayilik sistemini bilen, İnsan ilişkilerinde başarılı, Satış odaklı ve lider özellikli, ikna becerileri gelişmiş, Seyahat engeli olmayan, Malatya, Elazığ, Sivas yada Kayseri'de ikamet eden,  B sınıfı sürücü belgesi olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış.

  Sektör: Tarım ve Orman Ürünleri / Ziraat, İnşaat

  Pozisyon: Yetkili, Uzman, Satış Temsilcisi, Sorumlu, Temsilci

 • İş AçıklamasıFirmamızda görevlendirilmek üzere, belirtilen özelliklere sahip ön muhasebe personeli aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler-Siparişlerin zamanında sevkini yönetebilecek , -Faturalama, stok ve cari hesap takibi yapabilecek, -Daha önce muhasebe programını aktif olarak kullanmış (tercihen Link programı) -Bursa Nilüfer ilçesinde ikamet eden, -En az 2 yıl deneyimli

  Sektör: Tarım ve Orman Ürünleri / Ziraat

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıSaha çalışmaları ve ürün denemelerine katılarak saha ekibine destek verilmesini sağlamak. Saha denemelerini raporlamak. Satış sonrası teknik desteği sağlamak Teknik departman faaliyetleri kapsamında verilen görevleri yerine getirmek. Kalite politikası ve hedefleri doğrultusunda çalışmak. Şirket içi eğitimlerin hazırlığında destek vermek

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Ziraat Mühendisliği – Bitki Koruma / Veteriner / Biyoloji bölümlerinden mezun olan, Alanında en az bir yıl deneyimli, İngilizce bilen, İyi seviyede bilgisayar becerilerine sahip, Seyahat engeli bulunmayan, B sınıfı sürücü ehliyetine sahip,aktif sürücü Tercihen 25-35 yaş arasında bay

  Sektör: Tarım ve Orman Ürünleri / Ziraat, Çevre, Kimya

  Pozisyon: Mühendis, Biyolog, Veteriner

 • İş AçıklamasıTahıl depoları ve Çelik Siloların Isı Kontrol Sistemleri İmalatı ve Montajında çalışacak genç dinamik teknik arkadaşlar arıyoruz, Ürünlerin kablo döşemesi ve montajını yapacak, Montaj talimatlarına uygun hareket edecek, Tüm faaliyetlerde ürüne ve müşteri mülküne zarar vermeden özenli iş yapabilecek montaj elemanları aranmaktadır,

  Aranan NiteliklerElektrik bağlantıları yapabilen, Bilgisayar kullanmayı bilen, Yüksekte emniyetli çalışabilen, Sürücü belgesine sahip, aktif araç kullanan, Askerlik görevini tamamlamış, Tercihen montaj işinde tecrübeli  Deneyimli ya da yetiştirilmek üzere.

  Sektör: Tarım ve Orman Ürünleri / Ziraat

  Pozisyon: Teknisyen, Eleman, Tekniker

 • Veteriner Hekim

  Tekzen Yapı MarketÇanakkale 17 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıTekzen Ticaret ve Yatırım A.Ş.' nin Grup şirketi bünyesinde değerlendirilmek üzere ÇANAKKALE / GÖKÇEADA'da çalışabilecek aşağıdaki niteliklere sahip"VETERİNER HEKİM" arıyoruz. Üretim projesi içerisinde verimliliğin artırılmasına yönelik çalışmalar yapılması Sağlık koruma ve tedavi raporlarını hazırlayıp sunacak, Genel sağlık koruma planlarını uygulama, kontrol ve takibi Çalışma ortamının ve hayvanların gözetimini ve takibi, Sağlık koruma uygulamalarını mevzuatlara uygun olarak yapılması Üretim raporlarının hazırlanması Çalışma ortamının gözetimini yaparak, gıda güvenliği açısından uygulanması gerekli periyodik kontrol ve ölçümleri planlayıp uygulanmasının sağlanması,

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin veterinerlik bölümünden mezun Tercihen en az 2 yıl tecrübesi olan, Ruminant sağlığı (özellikle keçicilik) üzerine kendisini geliştirmiş veya bu konuda uzmanlaşmak isteyen, Ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Tercihen organik tarım konusunda tecrübesi olan, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Analitik düşünen, Öğrenmeye açık, İletişim becerisi güçlü, Saha çalışma ortamına ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Çanakkale / Gökçeada da ikamet edebilecek, Askerliğini tamamlamış, BAY adaylar

  Sektör: Hayvancılık, Tarım ve Orman Ürünleri / Ziraat

  Pozisyon: Veteriner, Veteriner Sağlık Teknisyeni

 • İş AçıklamasıÇevre sağlığı sektöründe faaliyet gösteren İzmir merkezli firmamıza aşağıda yazılı işlerde görev alacak Satış Yöneticisi aranmaktadır. Yeni müşteri bulmak Pazar araştırması yapmak Mevcut müşterilerin sipariş takibini yapmak Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak,müşteri portföyünü koruyup geliştirmek Pazarda yeni müşteri kanalları oluşturmak Pazar gelişmelerini düzenli olarak raporlamak ve takibini gerçekleştirmek

  Aranan NiteliklerÜniversite mezunu - Veteriner, Ziraat Mühendisi (bitki koruma) , Biyolog MS Office programlarını kullanabilen Hedeflerle çalışabilecek, sonuç ve müşteri odaklı Takım çalışmasına yatkın, temsil yeteneği güçlü, gerektiğinde insiyatif kullanabilen İletişim, sunum, ikna ve müzakere becerileri kuvvetli, prezantabl Sürücü Belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen Dış görünüşüne önem veren Öğrenmeye açık ve disiplinli Uzun vadeli hedefleri olan Seyahat engeli olmayan Tercihen 22-35 Yaş Arasında Bay, Bayan

  Sektör: Kimya, Tarım ve Orman Ürünleri / Ziraat, Çevre

  Pozisyon: Yönetici, Yetkili

 • Müşteri Temsilcisi

  İZMİR FİDEİzmir 12 Eylül 2017

  İş AçıklamasıGenç ve dinamik ekibimiz, sektöre ve müşterilerimize yenilik, hareket ve heyecan katan, geleceği şekillendiren her gelişmenin yakın takipçisidir. Fide üretimi yapan firmamızın müşteri ilişkileri biriminde müşteri, sipariş ve sevkiyat işlerini koordine ve takip edebilecek, takım çalışmasına uyum sağlayabilecek, deneyimli ya da deneyimsiz bay bayan çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan NiteliklerDeneyimli veya deneyimsiz İZMİR ‘de ikamet eden. (İşyerimiz Menemen’ dedir. - Bornova güzergahından servis imkanımız vardır.) Sorumluluk sahibi, Planlama, organizasyon ve takip yönü kuvvetli, Sezon içerisinde esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

  Sektör: Tarım ve Orman Ürünleri / Ziraat

  Pozisyon: Asistan, Müşteri Temsilcisi

 • İş AçıklamasıDanışmanlığını üstlendiğimiz İnşaat ve Tarım sektörüne yönelik üretim ve ihracat gerçekleştiren müşterimiz için Ege ve Akdeniz Bölgesi'nden sorumlu olacak ''Satış Temsilcisi'' arıyoruz. Bölgedeki  yetkili satıcılara; teşhir çalışmaları, perakende satış için yönlendirme konularda destek verilmesi, Müşteri  ziyaretleri ile aktif satış uygulamalarının içinde yer alınması, Bölgesel tanıtım ve pazarlama faaliyetlerinde yer alınması, Kendisine verilen satış hedeflerinin gerçekleştirilmesi, Bayi satışlarının takip edilmesi, Pazar araştırmalarının yapılması,  Satış raporlarının hazırlanması ve üst yönetime sunulması.

  Aranan NiteliklerÜniversite mezunu, Benzer sektörde min. 3 yıl satış tecrübesi bulunan, Nalbur, yapı market ve hırdavat satışı konusunda yetkin ve tecrübeli, Bayilik sistemini bilen, İnsan ilişkilerinde başarılı, Satış odaklı ve lider özellikli, ikna becerileri gelişmiş, Seyahat engeli olmayan, İzmir yada Denizli'de ikamet eden,  B sınıfı sürücü belgesi olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış.

  Sektör: Tarım ve Orman Ürünleri / Ziraat, Yapı Malzemeleri, İnşaat

  Pozisyon: Yetkili, Satış Temsilcisi, Sorumlu, Temsilci

 • İş AçıklamasıŞİRKET MUHASEBİNDE ÇALIŞMIŞ,KONULARA HAKİM

  Aranan Nitelikler25-35 YAŞ ARALIĞINDA ASKERLİĞİNİ YAPMIŞ(BAY ADAYLAR İÇİN) SMMM BELGESİNE SAHİP VEYA TEK DÜZEN HESAP PLANINA VAKIF ÜNİVERSİTE MEZUNU

  Sektör: Tarım ve Orman Ürünleri / Ziraat

  Pozisyon: Müşavir

 • İş AçıklamasıFirmamızın satışını yaptığı çim tohumu, gübre, zirai ilaç gibi ürünlerin depodaki düzenini sağlamak ve sevk işini yapması için iş arkadaşı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler25-45 yaş aralığındaki Erkek adaylar tercih edilir. Ticari araç sınıfıntaki ehliyete sahip olup aktif olarak araç kullanabilmelidir. SRC ve Psikoteknik Belgesine sahip olması gerekir. Benzer iş tecrübesine sahip olması, Uzun yol tecrübesine sahip olması, Seyahat engeli olmaması gerekir. Erkek adayların askerlikle ilişiği olmaması gereklidir. En az ortaokul-lise mezunu olmalıdır. Bilgisayar kullanabiliyor olması gerekir. Firma adresine yakın oturan adaylar tercih edilir. Başvuran adayların sigara kullanmaması tercih edilir.

  Sektör: Tarım ve Orman Ürünleri / Ziraat

  Pozisyon: Şoför

 • Ön Muhasebe Elemanı

  Erkoç Yemİzmir 21 Eylül 2017

  İş AçıklamasıÖN muhasebe kayıtlarının doğru,düzenli olarak girişi Siparişlerin alınması,Satış Faturaları ve İrsaliyelerinin Kesilmesi, Fatura ve fatura yerine geçen evrakların muhasebe standartlarına uygun muhasebe kayıtlarını yapmak Yaptığı işler ile ilgili  raporları hazırlamak Kıymetli evrakların müşterek muhafaza kaydı,takibi ve iadesi v.b. işlemlerin gerçekleştirilmesi Ön muhasebe işlemleri sorumluluğunu almak, Genel muasebeye yardımcı olmak.  

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Muhasebe İşletme bölümlerinden mezun MS Office programlarına hakim Logo programını iyi derecede kullanabilen ya da öğrenme isteği olan Analitik yönü kuvvetli ve detaycı Ekip çalışmasına uygun,dikkatli,sorumluluk sahibi İletişim ve Koordinasyon yeteneği olan Bayan  ÖN MUHASEBE  elemanı alınacaktır

  Sektör: Tarım ve Orman Ürünleri / Ziraat

  Pozisyon: Eleman

 • Muhasebe Elemanı

  Soymar Tarımİzmir 9 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıBayraklı'daki şirketimizde çalışmak üzere; Ön muhasebe ve genel muhasebede tecrübeli, Tercihen Netsis bilen, 25-32 yaş arası, Bayan muhasebe elemanı alınacaktır.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Tarım ve Orman Ürünleri / Ziraat

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard, Eleman, Görevli, Sorumlu

 • Sekreter

  Soymar Tarımİzmir 9 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıBayraklı'daki şirketimizde çalışmak üzere; 20-33 yaş arası Ofis programlarını bilen Bayan eleman alınacaktır.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Tarım ve Orman Ürünleri / Ziraat

  Pozisyon: Yönetici Sekreteri, Yönetici Asistanı, Sekreter, Asistan, Yönetim Sekreteri

İş Habercisi - Tarım ve Orman Ürünleri / Ziraat İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?