Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Teknisyen İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Teknisyen
 • İş AçıklamasıTurkuvaz Medya Grubu Pursaklar Binası' nda değerlendirilmek üzere Matbaa makinelerinin bakım ve onarımından sorumlu olacak adaylar aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler• Meslek liselerinin Torna Tesviye Bölümünden mezun, • Askerlik hizmetini tamamlamış, • Konusunda en az 5 yıl deneyim sahibi olan, • Vardiyalı çalısma sistemine uyum saglayabilecek adaylar aramaktayız.

  Sektör: Medya

  Pozisyon: Teknisyen

 • İş AçıklamasıEndüstri sektöründe uluslar arası alanda faaliyet gösteren müşterimiz için aşağıda yer alan niteliklerde ‘Servis Teknisyeni’ arayışındayız. Servis Bakım Anlaşmasındaki servis taahhütlerinin eksiksiz yerine getirilmesini sağlamak ve müşteri memnuniyetini tesis etmek, Sistemlerin talepler doğrultusunda kurulumlarını yaparak sorunsuz çalışır vaziyette ilgili müşteriye teslim etmek, Bakım ve arızaların giderilmesi için kendisine teslim edilen orjinal yedek parçaların müşteriye ulaşmasını sağlamak, bu parçaların yerlerine montajını gerçekleştirmek, mamulleri çalışır vaziyette müşteriye teslim etmek, Müşteri talep ve şikayetlerini raporlamak ve giderilmesini sağlamak, Bakım anlaşması çerçevesinde müşteriye verilen taahhütlerin yerine getirilmesini sağlamak üzere gerekli yedek parça akışını koordine etmek, akış sistemi oluşturmak ve işletilmesini sağlamak, Müşteri sahasında yapılan arıza ve bakım işlerinin Servis Portalına raporlamak.

  Aranan NiteliklerTeknik lise veya Meslek Yüksek Okulu mezunu Elektronik ve mekanik bilgi sahibi, Bilgisayar kullanabilen, Takım çalışmasına yatkın, Müşteri odaklı, insan ilişkileri güçlü, Vardiyalı çalışabilen, Analiz, tamir ve problem tespiti yapabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Aksaray’da ikamet eden yada edebilecek.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Otomotiv

  Pozisyon: Teknisyen, Tekniker, Bakım Onarım Teknikeri

 • İş AçıklamasıTesisin işletme ve bakım faaliyetlerini, şirket ana hedef, stratejileri ve politikaları doğrultusunda, güvenli, etkin ve karlı bir şekilde yerine getirmek, Vardiya işletme faaliyetlerini, tesisin emre amadelik, performans, enerji verim hedeflerini gözeterek, santralin emniyetini ve güvenliğini ön planda tutarak yerine getirmek.

  Aranan NiteliklerEnerji sektöründe faaliyet gösteren kurumsal bir müşterimiz için aşağıdaki özelliklere uygun "Vardiya Teknisyeni" arayışımız mevcuttur. Meslek lisesi elektrik veya MYO elektrik veya elektrik üretim iletim dağitim veya HES bölümü Tercihen Yüksek Gerilim çalışma belgesine sahip Tam zamanlı vardiya sisteminde çalışabilecek Elektrik projelerini okuyabilen Enstrüman otomasyon konularında bilgi sahibi Hidro Elektirk Santralleri temel işletme ve bakım prensiplerine vakıf MS office programlarına vakıf ve excelde rapor hazırlama konusunda beceri sahibi

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Enerji

  Pozisyon: Teknisyen

 • Turkuvaz Medya Grubuİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 24 Nisan 2017

  İş AçıklamasıŞirket içi kullanıcılar için PC OS, Office yazılımları ve IT cihazları (pc, printer, scanner, telefon gibi) desteği sağlamak, Şirket içi aktif LAN, WAN, güvenlik ve santral sistemlerinin proaktif olarak takibini ve operasyonunu yürütmek, Destek alınan firmalar nezdinde problem aktarımı, takibi ve gereken lokal uygulamaları yapmak, Mevcut arızaları takip ederek, tam zamanlı olarak bunlara müdahale etmek, Şirket içi network ve yazılımları için helpdesk hizmeti sağlamak.

  Aranan NiteliklerMYO yada Meslek Liselerinin ilgili bölümlerinden mezun, Microsoft PC işletim sistemlerinin ve Microsoft Ofis ürün ailesinin kurulumunu ve yönetimini yapabilecek, Kablolu, kablosuz network alt yapısı, bakım onarım ve kablolama işlerini yürütebilecek, Çözüm odaklı çalışabilen, takım çalışmasına yatkın, Network donanımlarının ve kullanıcı PC sistemlerinin kurulumu, yer değişiklikleri ve taşınmalarını yapacak, network yazıcı kurulum ve bakımını yapabilecek, Şirket içinde kullanılan operasyonel uygulamaların kurulumu ve teknik içerikli helpdesk hizmetlerini sağlamak, Benzer görevlerde en az 2 yıl tecrübeli, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış adaylar aranmaktadır.

  Sektör: Medya

  Pozisyon: Teknisyen

 • Pronet Güvenlik Hizmetleri A.Şİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Kocaeli, Ankara, Bursa, Antalya, İzmir 24 Nisan 2017

  İş AçıklamasıSatışı gerçekleştirilmiş elektronik güvenlik sistemlerine ilişkin montaj işlemlerini Montaj Ekip Şefi ile birlikte gerçekleştirmek üzere Teknik Kadromuzda görev alacak "Montaj Teknisyeni" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerEndüstri Meslek Lisesi veya MYO Elektrik/Elektronik bölümlerinden mezun, Tercihen elektronik güvenlik sistemlerinin montaj ve kurulumu konusunda deneyimli ( Özellikle DSC ve GE panelleri), Kablolama ve elektronik cihaz montajı yapabilecek, Alanında konuya teknik açıdan hakim, pratik, planlı ve ekip çalışmasına uyumlu, Yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, fazla mesai yapabilecek, Ehliyeti ve aktif sürüş deneyimi olan (Tercihen SRC belgesine sahip) Tercihen askerlik görevini tamamlamış veya en az 3 yıl tecilli "Montaj Teknisyeni" arıyoruz.

  Sektör: Savunma/Güvenlik

  Pozisyon: Teknisyen

 • Linde Gaz A.Ş.Kocaeli 9 Şubat 2017

  İş Açıklaması100 ülkede 65,000 çalışanıyla endüstriyel-medikal-özel gazlar ve mühendislik alanlarında lider konumda olan Linde Grubu’nun Türkiye birimini oluşturan Linde Gaz A.Ş., Gebze merkez olmak üzere yurdumuzun muhtelif bölgelerinde üretim, dolum, dağıtım tesislerinin yanı sıra yaygın bayi ağı ile sanayimize ve sağlık sektörümüze hizmet vermektedir.   Tüp dolum tesislerinde ihtiyaç duyulan yenilemelerin, imalat ve montajı ile ilgili tesislerin yıllık bakım programlarına göre yıllık bakım faaliyetlerini gerçekleştirmek Faaliyetler ile ilgili raporlama yapmak Tüm faaliyetlerinde Linde Dürüstlük (Integrity) kriterlerine uyumlu davranmak.  

  Aranan NiteliklerŞirketimizin Gebze bölgesinde görevlendirilmek üzere; Tercihen meslek yüksekokulu ya da meslek liselerinin Makina veya benzeri bölümlerinden mezun olmak Tercihen endüstriyel tesislerde kaynaklı imalat, montaj ve bakım vb. alanlarda en az 2 yıl tecrübeli MS Office programlarını etkin kullanabilen Temel düzeyde yazılı ve sözlü İngilizce bilen Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış Sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanan Tercihen forklift kullanma belgesi sahibi Seyahat engeli olmayan Ekip çalışmasına yatkın Mekanik Teknisyeni aranmaktadır.

  Sektör: Kimya, Endüstri, Enerji

  Pozisyon: Teknisyen, Tekniker, Operatör

 • İş Açıklaması- Mekanik konstrüksiyon ve hidrolik-pnömatik sistemlerle çalışan Termoform, Poliüretan ve Trim kalıpları üzerine tasarım yapıp, - Belirtilen kalıpların tadilat-revizyon işlemlerinin yapılabilmesi için gereken tasarımların yapılması ve kalıp iyileştirme süreçlerine dahil olmak.  

  Aranan NiteliklerBuzdolabı Kalıphane biriminde görevlendirilmek üzere - Meslek Yüksek Okulu Makina, Endüsriyel Kalıpçılık, Makine Resim ve Konstrüksiyon bölümlerinden mezun, - 3D/2D parça ve/veya kalıp modelleme programlarından en az biri (Solidworks, Unigraphics, Pro-Engineer, Catia - Tercihen Solidworks) konusunda bilgi sahibi, - Termoform kalıpları (Vakum kalıpları), Poliüretan Kalıpları, Trim kalıpları konusunda tecrübeli (tercih sebebidir), - Termoform kalıpları (Vakum kalıpları), Poliüretan Kalıpları, Trim kalıpları tasarımı ve imalatı konusunda tecrübeli (tercih sebebidir), - Mekanik, hidrolik ve pnömatik tasarım konusunda bilgi sahibi (tercih sebebidir), - MS Office uygulamalarına hakim, - Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen, - Manisa ve İzmir’de ikamet edebilecek, - Askerliğini yapmış bay adaylar aranmaktadır.

  Sektör: Beyaz Eşya

  Pozisyon: Teknisyen

 • İş AçıklamasıFoks; endüstriyel tesislerin elektrifikasyon, enstrümantasyon ve otomasyon sistemleri ihtiyaçlarının projelendirilmesi, üretilmesi, devreye alınması ve servis hizmetlerinin verilmesi için 2002 tarihinde kurulmuştur. Şirketimiz kuruluşundan günümüze kadar her biri başarıyla sonuçlanan çok sayıda projeye imza atmıştır. Foks; değişen dünya şartları ve teknolojinin hızlı gelişimine kolay uyum sağlayarak bu perspektifte farklı sektörlerdeki birçok kurum ve kuruluşun ihtiyaçlarına yönelik kalıcı ve doğru çözümlerin mimarı olmuştur. Foks; öncelikle “Su ve Enerji” sektörlerinde faaliyet göstermektedir. Bu iki sektör uygulamalarında önemli referanslara ve bilgi birikimine sahiptir. Foks farklı endüstriler için lider otomasyon sistem sağlayıcılarından biridir. 400 den fazla projede 100 den fazla müşteriye hizmet vermeiştir. Tercih edilirliğimiz Foks mühendislik hizmetlerinin başarısını kanıtlamaktadır., Foks, hizmet kalitesini “TSE Hizmet Yeri Yeterlilik ve ISO 9001 Kalite Yönetimi” sertifikaları ile kontrol altına alarak belgelendirmiştir. Foks projelerinde, sürdürülebilir büyüme ve kesintisiz gelişme için; çevre koruma faktörünü ve insan sağlığını daima öncelikli var olma sebebi sayar. Projelerin uygulamalarında bu önceliklere hassasiyetle uyar.

  Aranan NiteliklerElektrik Teknisyeni Endüstriyel otomasyon projelerinin montajı ve devreye almasını yapacak, Otomasyon sistemleri ve panoları ( PLC, MCC, ADP ) konusunda tecrübeli ABB Otomasyon sistemleri hakkında bilgi sahibi olan Seyahat engeli olmayan B Sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanılabilen Askerlik hizmetini tamamlamış Teknisyenler alınacaktır Ankarada ikamet eden ve Tecrübeli BAY adayların başvuruları beklenmektedir.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Otomasyon, Enerji

  Pozisyon: Teknisyen, Eleman

 • İş Açıklaması- Soğutma tekniğini bilen, - Soğutma sistem çevrimine hakim, Teknik Departmanımız için Soğutma Sistem Teknisyeni aramaktayız.

  Aranan Nitelikler- Meslek lisesi veya Ön lisans programlarının iklimlendirme, soğutma bölümlerinden mezun, - Minimum 2 yıl mesleki bilgi, beceri ve deneyime sahip, - Vardiyalı çalışabilecek, - Ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek, - Askerliğini tamamlamış, - İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden,

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Tekniker, Teknisyen, Bakım Onarım Teknikeri

 • İş AçıklamasıSektöründe köklü bir geçmişi olan firmamızın İstanbul- Yenibosna Tesislerimizde çalışacak deneyimli WEB BASKI USTALARI aranmaktadır. Baskı tesislerindeki makinelerin kullanılarak, baskı faaliyetlerinin yerine getirilmesi, Ürün değişimlerinde hatların gerekli ayar ve değişikliklerinin yapılması, Yapılan her türlü ürün değişikliği ve arızaların kayıt altına alınması, Kalite ve verimlilik projelerine katılarak iyileştirme faaliyetlerine katkıda bulunulması vb. üretimle ilgili işlerde çalışacak.

  Aranan NiteliklerUsta seviyesinde bilgi ve deneyimi olan Askerliğini yapmış Vardiyalı çalışabilecek

  Sektör: Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Teknisyen, Sorumlu, Operatör, Usta Yardımcısı

 • Beyaz Fırınİstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıTercihen Gıda sektörü üzerine zincir mağazalarda soğutmacı olarak görev almış tezgah dolapları, buz makinası, soğuk oda, küçük - büyük soğutucu dolaplar, klima gibi ekipmanların arızalarını tespit etmek, onarmak ve gerekli birimlerle iletişime geçebilecek Teknik Servis Personeli aramaktayız.

  Aranan Nitelikler-Tercihen gıda sektöründe çalışmış, -Görev ve sorumluluk almaya istekli, -Aktif olarak sahada çalışabilecek, -Problem çözme ve araştırma yeteneğine sahip, -Takım çalışmasına yatkın, -Aktif olarak araç kullanabilen, -Yoğun iş temposuna ayak uydurabilen, esnek çalışma saatlerine uyumlu, -Askerliğini tamamlamış, -Anadolu Yakasında ikamet eden,

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Tekniker, Teknisyen, Bakım Onarım Teknikeri

 • İş Açıklaması1945 yılında kurulmuş olan, MÜJDE ve VOG markalarının üreticisi köklü şirketimiz Altın İplik ve Çorap Sanayi A.Ş., başta İngiltere, Almanya, Hollanda ve Fransa olmak üzere yaptığı ihracatlarla dünya çorap ve iplik piyasasında öne çıkmaktadır. Yaptığımız yeni yatırımlarla büyüyen organizasyonumuzda yer almak üzere; Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği MYO ve Meslek Lisesi Elektrik-Elektronik bölümlerinden mezun elemanlar alınacaktır. Adaylarda aranan nitelikler; Fabrika orta gerilim dağıtım sistemleri, jeneratör ve transformatör bakım konusunda tecrübeli olmak, Askerlik hizmetini tamamlamış olmak, Çerkezköy ve civarında ikamet etmek.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Tekniker, Teknisyen, Mühendis

 • İş Açıklamasıİkitelli Depomuzda görevlendirilmek üzere, Yazarkasa ve Pos Cihazlarına takılan elektronik kartların arızalarının onarımını yapabilecek çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan NiteliklerEndüstri Meslek Lisesi ve/veya Meslek Yüksekokulları'nın Elektronik, Endüstriyel Elektronik, Haberleşme vb. bölümlerinden mezun, Arıza tespiti ve elektronik kart tamiri konusunda tecrübeli veya öğrenmeye istekli, Havya kullanabilen, SMD ve DIP malzeme lehimleme ve sökme konusunda beceri sahibi, Ölçü aletlerini kullanabilen, Cihaz içine elektronik kart montajı yapabilecek, Hızlı öğrenebilen, mesleğini seven, çalışmaya istekli ve disiplinli, Problem çözme konusunda yetenekli, Ekip çalışmasına uyumlu, Askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 3 yıl tecilli, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilen, Gerekli durumlarda fazla mesai yapabilecek, İşyeri İkitelli Organize Sanayi bölgesinde olup, Mahmutbey, Bayrampaşa, Küçükköy, Sultangazi, Beşyüzevler, Bağcılar, Bahçelievler, Şirinevler ve Fatih güzergahlarına personel servisi bulunmaktadır. Bu bölgelere yakın ikamet eden adaylar tercih sebebi olacaktır.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Holding, Diğer

  Pozisyon: Eleman, Teknisyen

 • İş AçıklamasıCoca Cola ve Tuborg gibi kurumsallara hizmet verip, Sektöründe liderlik eden EGE KARBON Teknik Servis Merkezi bünyesinde görev alacak, ekibin ayrılmaz parçası olmak isteyen SERVİS TEKNİSYENİ çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan NiteliklerSoğutma ve Elektrik konusunda bilgili, Tercihen ticari tip soğutucu, dayanıklı tüketim malları,beyaz eşya, klima gibi ürünlerin bakım-onarım konularında iş tecrübesine sahip, En az meslek lisesi mezunu, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olan, Seyahat engeli olmayan, Aktif olarak araç kullanabilen, B sınıfı ehliyetli ve SRC 4 Belgesi sahibi, En az 3 yıl yetkili servis tecrübesi bulunan, Yoğun ve stresli iş temposunda çalışabilecek, Yazılı ve sözlü iletişim yönü kuvvetli, Müşteri odaklı, Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Yukarıda belirtilen niteliklere sahip adaylar öncelikli olarak değerlendirileceklerdir

  Sektör: Isıtma/Soğutma/İklimlendirme

  Pozisyon: Tekniker, Teknisyen, Bakım Onarım Teknikeri, Usta, Ustabaşı

 • İş AçıklamasıİSTANBUL MERKEZLİ ŞİRKETİMİZİN İZMİR ŞUBESİNDE ENDÜSTRİYEL MAKİNA TEKNİK BİRİMİMİZDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE ;

  Aranan NiteliklerMESLEK YÜKSEK OKULLARININ İLGİLİ BÖLÜMLERİNDEN MEZUN OLMUŞ, ELEKTRİK VE ELEKTRONİK OTOMASYON BİLGİSİ OLAN EN AZ 3 YIL TECRÜBELİ BİLGİSAYAR VE DONANIMLARINI ETKİN BİR ŞEKİLDE KULLANABİLEN, SEYAHAT ENGELİ OLMAYAN, ESNEK ÇALIŞMA SAATLERİNE UYUM SAĞLAYABİLECEK, İZMİRDE İKAMET EDEN, TAKIM ÇALIŞMASINA YATKIN,İNSAN İLİŞKİLERİNDE ETKİN VE ANALİTİK DÜŞÜNEBİLEN, ASKERLİK GÖREVİNİ TAMAMLAMIŞ, B SINIFI EHLİYETE SAHİP VE AKTİF OLARAK ARAÇ KULLANABİLEN GİYİNİMİNE ÖZEN GÖSTEREN VE DİKSİYONU DÜZGÜN,ADAYLAR ARAMAKTAYIZ.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Teknisyen, Tekniker

 • Armony Mobilyaİstanbul Anadolu 24 Nisan 2017

  İş AçıklamasıTasarım mobilya üretimi konusunda faaliyet gösteren firmamızın fabrika üretim bölümünde MATERWOOD Project TF 100 CNC delik makinasını ve CNC bantlama kullacak,

  Aranan Nitelikler-Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, en az iki yıllık... -Mobilya sektöründe deneyimli, -Auotocad programını iyi derecede bilen, -Teknik resim bilen -masterwood Project TF 100 makinasını kullanabilen, -Proje okuyabilen, -Sevk ve idaresinden sorumlu olabilecek - Yetiştirmek üzerede alınabilir... -Bay CNC Operatörü arıyoruz... -İşyeri örnek mahallesi, ataşehir dedir. -İstanbul dışı ve avrupa yakasından yapılan başvurular değerlendirilmemektedir.. -CV nizi gönderebilir veya 0532 323 67 15 nolu telefondan Kazım beyle görüşebilirsiniz.

  Sektör: Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Operatör, Tekniker, Teknisyen

 • Rota Denizcilikİstanbul Anadolu, Düzce, Tüm Türkiye, Bolu, İstanbul Avrupa, Sakarya, Çanakkale Bugün

  İş AçıklamasıROTA DENİZCİLİK GEMİLERDE ÇALIŞACAK BARMEN/BARİSTA ARANMAKTA. YURT İÇİ VE YURT DIŞI (ULUSLARARASI) GEMİ VE ÖZEL YATLARDA GÖREV ALACAK ELEMAN ARANMAKTADIR. GEMİ VE YATLARDA ÇALIŞABİLİR, DENİZLERDE İYİ BİR KAZANÇ VE MESLEK EDİNEBİLİRSİNİZ. BARMEN/BARİSTA 2000-2500 DOLAR / TL ARASI MAAŞ SABIKA KAYDINIZ YOKSA VE EN AZ İLKÖĞRETİM MEZUNU İSENİZ İLGİLİ TELEFONLARIMIZDAN BİLGİ ALABİLİRSİNİZ. AYRICA GEMİ ADAMI CÜZDANI OLMAYAN ACEMİ PERSONELLER İÇİN M.E.B VE DENİZCİLİK HABERLEŞME BAKANLIĞI ONAYLI ANLAŞMALI KURUMUMUZDA TAM TEŞEKKÜLLÜ GEMİ ADAMI YETİŞTİRME KURSLARI DÜZENLENMEKTEDİR. CÜZDAN İLE İLGİLİ MÜŞTERİ TEMSİLCİLERİMİZDEN BİLGİ ALABİLİRSİNİZ. MAAŞ MESAİ İKRAMİYE SSK PRİM SEFER BAŞI PRİMLER YEMEK KALACAK YER 6 AYDA 1 MAAŞ İKRAMİYE NOT: İLGİLİ ADAYLARIN T.C VATANDAŞI OLMASI VE SABIKA KAYDININ OLMAMASI ŞARTI İLE TELEFONLARIMIZDAN BAŞVURU YAPABİLİRLER. MÜŞTERİ TEMSİLCİLERİMİZLE HAFTA İÇİ 09:00-18:00 CUMARTESİ 09:00-15:00 SAATLERİ ARASI İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ. İLETİŞİM: TEL : 0216 449 00 82 CEP: 0531 492 92 29 CEP: 0554 381 57 49 CEP: 0546 592 07 81

  Aranan NiteliklerSEYAHAT ENGELİ OLMAYAN 18 - 50 YAŞ ARASI BAY BARMEN/BARİSTA SABIKA KAYDININ OLMAYAN T.C VATANDAŞI OLAN TÜM SOSYAL HAKLAR MEVCUTTUR

  Sektör: Denizcilik

  Pozisyon: Teknisyen, Eleman, Tekniker, Usta, Usta Yardımcısı

 • İş Açıklaması2004 yılı Kasım ayında faaliyetine başlayan MAYAGÖZ, 2009 yılı Eylül ayından itibaren Eti Mahallesi Celal Bayar Bulvarı Tok Sokak No:7 Maltepe-Çankaya/ANKARA adresinde faaliyetine devam etmektedir. Konularında uzman ve tecrübeli hekimlerimiz ve personel kadromuzla güvenle hizmet vermekteyiz. Aşağıdaki özelliklere sahip Teknik Bakım Elemanı arıyoruz. teknik meslek lise veya meslek yüksek okullarının ilgili bölümlerinden mezun, tercihen teknik servis alanında deneyimli, bina otomasyon sistemlerini bilen, binanın sıhhi tesisatı, ısıtma-soğutma sistemleri konusunda arıza bakım ve onarım işlerini yürütebilecek, teknik altyapının gelişimine yönelik çalışmaları gerçekleştirebilecek, bina ile ilgili küçük tamirat işlerini yapabilen.

  Aranan Niteliklerdinamik, güler yüzlü, hoşgörülü, sabırlı, diksiyonu düzgün, iletişim yeteneneği kuvvetli, eğitime ve gelişime açık, analitik düşünen, teknoloji ve yenilikleri takip eden, çözüm odaklı, ekip çalışmasına yatkın, tam zamanlı çalışacak, Ankara'da ikamet eden, 35 yaşını aşmamış, erkek aday, tercihen sigara kullanmayan,

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Teknisyen, Bakım Onarım Teknikeri, Tekniker

 • BLS Makinaİstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıIstanbul Kadıköy de Merkez Büromuzda İstihdam edilmek üzere, Demir Çelik tesisleri üreten firmamız için Proje ve Dizayn departmanında istihdam edilmek üzere deneyim sahibi "Proje ve Dizayn Sorumlusu" alınacaktır.

  Aranan NiteliklerYüksekokul veya Teknik Okul mezunu, Tercihen Demir Çelik tesisleri konusunda deneyim sahibi, Autocad Inventor, SolidWorks, vb programlarından en az birini iyi derecede bilen, Tercihen İngilizce bilen, İstanbul Anadolu yakası ikamet eden.

  Sektör: Makine

  Pozisyon: Mühendis, Tasarımcı, Teknisyen, Tekniker, Teknik Ressam

 • İş AçıklamasıMisafir odalarındaki teknik sorunların giderilmesi ile ilgili gerekli program ve yönlendirmeleri yapmak, İşletmenin çalışmasına etki edebilecek tüm unsurları kontrol altında tutmak ve kontrollerinin yapılmasını sağlamak, (jeneratör, kazan dairesi, elektrik panoları, klimalar v.b.) oluşabilecek sorunları teknik müdür ve asistanına bildirmek, Enerji tasarruf yönetimi ile gereksiz enerji sarfiyatının önüne geçmek, Planlanmış olan işlerin takibini yapmak, İşletme çerisindeki tüm cihazların periyodik kontrol ve bakımını takip etmek, İşletme içerisinde oluşabilecek hataların önüne geçmek, sorunlara kalıcı çözüm üretmek, İşletme bünyesinde işlerin kusursuz yürütülmesi ve sorunların giderilmesi için teknik müdür ve asistanına yardımcı olmak.

  Aranan NiteliklerAvrupa Yakasında açılacak olan, uluslararası otel zincirine ait 5 yıldızlı otelimizin “Teknik” departmanında, Teknik eleman olarak görev alacak, En az lise mezunu, Sektörde en az 3 yıl mesleki tecrübeye sahip, Takım çalışmasına yatkın, gelişime açık, Esnek ve yoğun çalışma temposuna uyumlu, Vardiyalı çalışma engeli olmayan, Sorumluluk alabilen, problem çözme becerisi olan, Ulaşım problemi bulunmayan, Askerlik hizmetini tamamlamış, Takım arkadaşları aramaktayız.

  Sektör: Turizm

  Pozisyon: Teknisyen

 • İş AçıklamasıAdecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz savunma sanayi alanında faaliyet gösteren firmamız için '' CNC Teknisyeni '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Niteliklerİmalat konusunda eğitim veren 4 yıllık meslek/ teknik lise veya 2 yıllık meslek yüksek okulu mezunu olmak, Tercihen cnc tezgahlarda ( optik/ mekanik tezgahlar) imalat tecrübesine sahip olmak, Tercihen herhangi bir cam yazılım programını kullanmış olmak, Teknik resim yorumlayabilmek, Adecco, İşkur'un denetiminde 26.12.2013 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

  Sektör: Danışmanlık, Savunma/Güvenlik

  Pozisyon: Teknisyen, Operatör

 • İş AçıklamasıElektronik sistemler üzerine uzmanlaşmış şirketimize, * Yangın Alarm Sistemleri ve Otomatik Kontrol Sistemlerinin süpervizyon, test ve devreye alma çalışmalarında bulunacak daha önce benzer işlerde en az 1 yıl çalışmış tecrübeli adaylar...

  Aranan Nitelikler1. Sigara kullanmayan 2. diksiyonu düzgün 3. giyimine ve kendine itina gösteren 4. dinamik, gelişime ve öğrenmeye açık 5. Seyahat engeli olmayan, 6. Tercihen aktif araç kullanabilen, 7. Liselerin ilgili TEKNİK bölümlerinden mezun, takim arkadaşları arıyoruz

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Teknisyen

 • İş Açıklaması- Tercihen, Yangın Algılama Sistemleri montajında tecrübeli , - Saha hizmetleri Operasyon ve Teknik Servis biriminde çalışacak, - Sistemlerin montajını yapacak, kurulum sonrası destek, bakım-onarım hizmetlerinde görev alacak

  Aranan Nitelikler- Meslek lisesi Elektrik- Elektronik Bölümü, Tercihen myo mezunu, - Yangın Algılama sistemleri alanında deneyimi olan, - Teknik servis, devreye alma, bakım, arıza gibi konularda en az 1 yıl saha deneyimi olan - Söz konusu Sistemlerimize kısa sürede destek verebilecek bilgi altyapısına sahip, - Askerlikle ilişkisi olmayan, - Araç kullanabilen ve seyahat engeli olmayan, - İnsan ilişkileri iyi ve ekip çalışmasına yatkın, - İletişimi güçlü, takipçi, titiz, sorumluluk sahibi, - Esnek çalışma saatlerine uyumlu Bay Takım arkadaşları arıyoruz

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Teknisyen, Tekniker

 • AKIM METALKocaeli, İstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıAkım Metal Ar-Ge Merkezimiz için belirtilen nitelikler doğrultusunda Elektronik Teknisyen/Teknikerleri alınacaktır.

  Aranan NiteliklerTercihen Lise veya M.Y.O. Elektrik & Elektronik, Mekatronik bölümlerinden mezun Ölçü aletleri ve test cihazları kullanabilen Elektronik kart üretimi,tamiri veya kalite kontrolü alanında 2 yıl deneyimli ESD bilincine sahip Takım çalışmasına yatkın Askerlik hizmetini tamamlamış İstanbul; Maltepe, Kartal,Pendik, Tuzla veya Kocaeli; Çayırova, Gebze, Darıca civarında ikamet eden veya ikamet edebilecek

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Teknisyen, Tekniker

 • SEVİL PARFÜMERİİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması-Mağazacılık Sektöründe faaliyet gösteren Şirketimizin, - Mağazalardaki Elektrik ve Tamirat işlerini yapacak, -Reaktif ayarlamalarını sağlayacak, - Tesisat ve Elektrik Montaj işlerini günümüz kalite standartlarına uygun hale getirecek. - Kurulu sistemlerde meydana gelen arızaların tespiti ve arızaların giderilmesi için gerekli teknik müdahaleler yapıp işlerin sekteye uğramasını önleyecek, - Led ve aydınlatma konularında tecrübeli çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan NiteliklerAranan Nitelikler - Teknik Lise,Meslek Lisesi veya MYO Elektrik / Tesisat veya ilgili bölümlerinden mezun olması, - En az 5 yıl teknik alanda iş tecrübesi olması, - Takım çalışmasına uygun olması, - Yoğun iş temposuna dayanıklı, - Askerlikle ilişkisi olmaması, - Seyahat engeli bulunmaması, - Tercihen sürücü ehliyetine sahip olması özellikleri aranacaktır.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Teknisyen

 • İş AçıklamasıThe Rezidor Hotel Group’un en renkli ve en dinamik otel markası Park Inn® by Radisson'un yeni açılan oteli Park Inn By Radisson İzmir için Park Inn by Radisson prosedür ve standartları dahilinde Teknik departmanımıza dahil olacak “Teknisyen” ekip üyeleri arıyoruz.

  Aranan NiteliklerMeslek Liselerinin / Yüksekokulların Elektrik üzerine eğitim veren bölümlerden mezun veya elektrikçi ehliyetine sahip, Tercihen otel teknik departmanı tecrübesi olan, Bina işletiminin elektrik ve mekanik konusunda bilgili, Periyodik işletme kontrollerini yapabilecek, Vardiyalı çalışabilecek, İzmir’de ikamet eden, Askerlik görevini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Otelcilik, Turizm

  Pozisyon: Teknisyen, Tekniker

 • NWG ServicesKocaeli 24 Nisan 2017

  İş AçıklamasıELEKTİRİK TEKNİSYENİ; Şekerpınar' da Bulunan Lojistlik depomuzda 3 vardiyalı 08:00-16:00 / 16:00 -24:00 / 24:00 08:00 Pazar Hafta tatili çalışabilecek, 21- 38 Yaş arasında Bay peronel alınacaktır. Servis Güzergahı: Gebze - Darıca- Çayırova - Kartal E-5 ten Pendik -

  Aranan Nitelikler*Enaz 1 Yıl iş tecrübesi bulunan, *Elektirik Bölümü mezunu, *Askerliğini tamamlamış, *Sabıka kaydı bulunmayan, *Sağlık sorunu olmayan Adayların başvuruları değerlendirilecektir. İrtibat: 0533 961 64 05 / 0533 961 63 70

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Teknisyen

 • İş AçıklamasıFirmamızın üretim bandında bulunan ürünleri iyileştirmek ve üretim bandına yeni katılacak ürünler için yapılacak çalışmalara destek vermek üzere Solidworks kullanabilen; ürün modelleme, geliştirme ve punch planlarını hazırlamak için askerlik hizmetini tamamlamış erkek adaylar arıyoruz.

  Aranan NiteliklerSolidWorks programını iyi düzeyde kullanabilen, Mekanik tasarım, üretim yöntemleri ve malzeme mekaniği konularında bilgi sahibi, Tasarlanan ürünlerin teknik resim ve üretim dokümanı gibi konularda yeterli donanıma sahip, Pozitif, güler yüzlü, enerjisi yüksek, İletişime kuvvetli ve ekip çalışmasına yatkın, Servis Mevcuttur Beşevlerden hareket etmektedir.

  Sektör: Makine

  Pozisyon: Tekniker, Teknisyen, Mühendis

 • Adeva Endüstriyel Sistemlerİstanbul Anadolu 24 Nisan 2017

  İş AçıklamasıElektronik sistemler üzerine uzmanlaşmış şirketimize, * Yangın Alarm Sistemleri ve Otomatik Kontrol Sistemlerinin süpervizyon, test ve devreye alma çalışmalarında bulunacak daha önce benzer işlerde en az 1 yıl çalışmış tecrübeli adaylar...

  Aranan Nitelikler1. Sigara kullanmayan 2. diksiyonu düzgün 3. giyimine ve kendine itina gösteren 4. dinamik, gelişime ve öğrenmeye açık 5. Seyahat engeli olmayan, 6. Tercihen aktif araç kullanabilen, 7. Liselerin ilgili TEKNİK bölümlerinden mezun, takim arkadaşları arıyoruz

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Teknisyen

 • İş AçıklamasıTürkiye’ nin yenilikçi telekom operatörü Turkcell Superonline, bir Turkcell grup şirketidir. Kendi altyapısını kurmak üzere fiber optik yatırımlarına hız kesmeden devam eden Turkcell Superonline, Türkiye’de 1000Mbps’ye varan hızlarda internet erişimi sağlayan ilk ve tek telekom operatörüdür. Turkcell Superonline, bireysel ve kurumsal müşterilerine ses, data, geniş bant internet erişimi, toplu ses taşıma ve kiralık veri hattı hizmetleri ve katma değerli servisler sunmaktadır. Turkcell Superonline Abone Merkezinde, Turkcell Superonline ürün ve hizmetlerinin müşteri lokasyonunda kurulumunun yapılması, talep ve arızalarının giderilmesinde görev alacak, TEKNİK SERVİS UZMANI aramaktayız.

  Aranan NiteliklerTeknik Lise veya MYO/Üniversitelerin teknik bölümlerinden mezun Tercihen kablolama konusunda deneyimli Bilgisayar donanımı hakkında bilgi sahibi Müşteriyle yüz yüze iletişimi yürütebilecek Takım çalışmasına yatkın B Sınıf ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek

  Sektör: Telekomünikasyon ve Network

  Pozisyon: Teknisyen

/10

İş Habercisi - Teknisyen İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?