Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Leasing/Finansal Kiralama İş İlanları

Hepsini Temizle
Leasing/Finansal Kiralama
 • Genel Başvuru(Filo Kiralama Sektörü)

  NETA Executive Searchİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması"Genel Başvuru" ilanımız danışmanlığını yapmakta olduğumuz Operasyonel Araç Leasingi sektöründe faaliyet gösteren firmalarımızda doğabilecek pozisyonlarda değerlendirilmek üzere aday havuzu oluşturmaya yöneliktir. Bu nedenle başvurular için çalışmak istediğiniz alanı/bölümü belirten bir önyazı eklemeniz gerekmektedir.Tüm başvurular, başvuruların gizliliği ilkesi çerçevesinde değerlendirilecektir. Teşekkür ederiz. * Neta İnsan Kaynakları Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. ; Türkiye İş Kurumu’nun 06.08.2017 tarih ve 687 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir.

  Aranan NiteliklerÜniversite mezunu, İyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce alt yapısı, MS Office Programlarına hakimiyet, En az bir sene sektörel deneyim, Tüm pozisyonlarımız için askerlik görevinin tamamlanmış olması gerekmektedir.

  Sektör: Leasing/Finansal Kiralama, Otomotiv, Holding

  Pozisyon: Bilgisayar Mühendisi, Yetkili, Uzman, Analist, Sorumlu

 • Şoför

  OTOCAR RENT A CARİstanbul Anadolu 27 Ağustos 2017

  İş Açıklamasıİstanbul Anadolu yakasında bulunan Kartal şubemizde müşterilerimize araç kiralama hizmeti vermek üzere ekip arkadaşları alınacaktır.

  Aranan NiteliklerTercihen en az lise mezunu, B sürücü ehliyeti ve tercihen en az 3 yıl şoförlük deneyimine sahip, Şehirler arası yol deneyimi ve İstanbul şehir trafiğine/güzergahlarına hakim,Ekip çalışmasına yatkın, Talep edildiğinde mesai yapabilecek, Esnek çalışma saatleri ile birlikte yoğun iş temposunda çalışabilecek, İletişimi kuvvetli, iş takibi yapabilen,Kişisel bakımına özen gösteren, titiz ve güvenilir, Anadolu yakası Kartal ve civarına yakın oturan, Diksiyonu düzğün 23-45 yaş arasında askerliğini tamamlamış BAY personel alınacaktır.

  Sektör: Leasing/Finansal Kiralama

  Pozisyon: Şoför

İş Habercisi - Leasing/Finansal Kiralama İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?