Sanat İş İlanları

Hepsini Temizle
Sanat
 • Sinema Makinisti Cinemo İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Özak Global Holding, 30 yıllık köklü bir geçmişe sahip olan ve 3.000 çalışanı, Tekstil, Turizm, Enerji, Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı ve İnşaat sektörlerinde faaliyet gösteren şirketleri ile her alanda öncü olma misyonu taşımaktadır.   Beyoğlu ve Ataşehir'de açılacak olan sinemalarımızda görev almak üzere aşağıdaki özelliklere sahip “Sinema Makinisti“ aramaktayız.   Filmlerin gösterime hazırlanması ve gösterim öncesi teknik kontrollerin yapılması.

  Aranan Nitelikler   Tercihen yüksekokul veya üniversite mezunu, Sinema sektöründe benzer pozisyonda en az 7 yıl deneyim sahibi, İfade yeteneği güçlü, diksiyonu düzgün, Dış görünümüne özen gösteren. Ekip çalışmasına yatkın, Vardiyalı bir sistemde çalışabilecek.

  Sektör: Sanat, Eğlence

  Pozisyon: Makinist

 • Sinema Gişe Görevlisi Cinemo İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Özak Global Holding, 30 yıllık köklü bir geçmişe sahip olan ve 3.000 çalışanı, Tekstil, Turizm, Enerji, Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı ve İnşaat sektörlerinde faaliyet gösteren şirketleri ile her alanda öncü olma misyonu taşımaktadır.   Beyoğlu ve Ataşehir'de açılacak olan sinemalarımızda görev almak üzere aşağıdaki özelliklere sahip “Sinema Gişe Görevlisi“ aramaktayız.   Sinema gişesindeki bilet satış operasyonunun çalışma prensiplerine uygun olarak gerçekleştirilmesi.

  Aranan Nitelikler   Tercihen yüksekokul veya üniversite mezunu, Sinema sektöründe benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyim sahibi, İfade yeteneği güçlü, diksiyonu düzgün, Dış görünümüne özen gösteren. Ekip çalışmasına yatkın, Vardiyalı bir sistemde çalışabilecek.

  Sektör: Sanat, Eğlence

  Pozisyon: Yetkili, Sorumlu, Görevli, Eleman

 • İş Açıklaması Pamukkale / Karahayıt bölgesinde bulunan Halıcı Ahmet Urkay Vakfı Müzesi'nde görev alacak arkeolog & sanat tarihcisi arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler  İngilizceyi iyi derecede yazıp konuşabilen, · Üniversitelerin Sanat Tarihi, Arkeoloji, Tarih veya Güzel Sanatlar Fakültesi bölümlerinin en az birinden mezun . Esnek çalışma saatlerine uyumlu · İş disiplinine sahip · Diksiyonu düzgün · 30 yaşını aşmamış olan

  Sektör: Sanat

  Pozisyon: Arkeolog

İş Habercisi - Sanat İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?