Sanat İş İlanları

Hepsini Temizle
Sanat
 • Etkinlik Personeli
  İnka
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması       Türkiye'nin önde gelen prestijli sanat merkezlerinden birinde, 1 Mart - 31 Mayıs tarihleri arasında dönemsel, futbol temalı sergide görev alacak personel arayışımız bulunmaktadır.  

  Aranan Nitelikler * 18 - 28 yaş aralığında, *Tercihen spor akademisi mezunu, *Tercihen spor branşlarıyla ilgilenen, *Presentable, atletik yapıda olan, *Tercihen ingilizce bilen, * Güleryüzlü, *Bay - Bayan

 • Dönemsel Personel
  İnka
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 5 Şubat 2016

  İş Açıklaması    Türkiye'nin önde gelen prestijli sanat merkezlerinden birinde, sergi alanında 6 ay dönemsel olarak görevlendirilecek personel arayışımız bulunmaktadır. Bu programda görev alacak personellere çeşitli eğitimler verilecektir.

  Aranan Nitelikler * 18 - 28 yaş aralığında, * Tercihen üniversite mezunu, * İstanbul'da ikamet eden, * Tercihen İngilizce bilen, * Haftanın 6 günü çalışmaya ve esnek çalışma saatlerine uygun, * Tercihen müze, sergi ve sanat merkezlerinde çalışmış ya da eğitimini almış kişiler, * Diksiyonu düzgün, * Dış görünümüne özen gösteren, * Güleryüzlü, * Bay - bayan

 • Sinema Gişe Görevlisi
  Akyön Tesis Yönetim Hizmetleri…
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 5 Şubat 2016

  İş Açıklaması Özak Global Holding, 30 yıllık köklü bir geçmişe sahip olan ve 3.000 çalışanı, Tekstil, Turizm, Enerji, Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı ve İnşaat sektörlerinde faaliyet gösteren şirketleri ile her alanda öncü olma misyonu taşımaktadır.   Ataşehir Bulvar 216'da açılacak olan sinemamızda görev almak üzere aşağıdaki özelliklere sahip “Sinema Gişe Görevlisi“ aramaktayız.   Sinema gişesindeki bilet satış operasyonunun çalışma prensiplerine uygun olarak gerçekleştirilmesi.

  Aranan Nitelikler   Tercihen yüksekokul veya üniversite mezunu, Sinema sektöründe benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyim sahibi, İfade yeteneği güçlü, diksiyonu düzgün, Dış görünümüne özen gösteren. Ekip çalışmasına yatkın, Vardiyalı bir sistemde çalışabilecek.

 • Sinema Makinisti
  Akyön Tesis Yönetim Hizmetleri…
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 5 Şubat 2016

  İş Açıklaması Özak Global Holding, 30 yıllık köklü bir geçmişe sahip olan ve 3.000 çalışanı, Tekstil, Turizm, Enerji, Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı ve İnşaat sektörlerinde faaliyet gösteren şirketleri ile her alanda öncü olma misyonu taşımaktadır.   Ataşehir Bulvar 216'da açılacak olan sinemamızda görev almak üzere aşağıdaki özelliklere sahip “Sinema Makinisti“ aramaktayız.   Filmlerin gösterime hazırlanması ve gösterim öncesi teknik kontrollerin yapılması.

  Aranan Nitelikler   Tercihen yüksekokul veya üniversite mezunu, Sinema sektöründe benzer pozisyonda en az 7 yıl deneyim sahibi, İfade yeteneği güçlü, diksiyonu düzgün, Dış görünümüne özen gösteren. Ekip çalışmasına yatkın, Vardiyalı bir sistemde çalışabilecek.

 • İş Açıklaması YENİ AÇILAN SANAT GALERİMİZDE GÖREVLENDİRMEK ÜZERE BAYAN YÖNETİCİ ASİSTANI VE SEKRETER ALINACAKTIR.

  Aranan Nitelikler 20-26 YAŞLARI ARASINDA ESNEK ÇALIŞMA SAATLERİNE UYGUN RANDEVU,REZERVASYON VE TOPLANTILARI ORGANİZE EDEBİLECEK DİKSİYONU DÜZGÜN,SORUMLULUK SAHİBİ TERCİHEN SANATLA İLGİLİ BÖLÜMLERDEN MEZUN

 • İş Açıklaması Full Group bünyesinde bulunan Şeker Çocuk Tiyatrosun da görevlendirilmek üzere deneyimli/deneyimsiz takım arkadaşları arıyoruz. Görev Tanımı : Çocuk Oyunu provalarına katılmak, Sanat yönetmeninin kendisine verdiği görevleri eksiksiz yerine getirmek, Dekor ve sahne kurulumu başta olmak üzere, etkinliğin gerçekleştirilmesi için gerekli olan fiziki şartların oluşturulmasına katkı da bulunmak, Kostümler ve aksesuarlar başta olmak üzere kullanılan malzemelerin zarar görmemesi için özen göstermek, Dakik olmak..

  Aranan Nitelikler Çocukları ve onlarla zaman geçirmeyi seven, Eğlenmekten ve eğlendirmekten keyif alan, Diksiyonu düzgün, Güler yüzlü, pozitif, dinamik Seyahat engeli olmayan, Tiyatral yeteneğe sahip, Deneyimli - Deneyimsiz

İş Habercisi - Sanat İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?