Sanat İş İlanları

Hepsini Temizle
Sanat
 • İnanır Groupİstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıTürkiye'nin önde gelen Kozmetik alanında faaliyet gösteren İstanbul merkezli firmamız İNANIR GROUP için aşağıdaki niteliklerine sahip "SAHA SATIŞ PERSONELİ" arayışımız bulunmaktadır. Satış Müdürüne bağlı çalışarak; Müşteri kazandırmak amacıyla bayii ziyaretleri gerçekleştirerek sipariş kaydı ile satış yapmak, Müşteri ihtiyaçlarını iyi dinleyerek notlar almak ve müşteri sorularını karşılamak Müşterinin sahip olduğu ürünleri hakkında bilgilendirmek ve promosyon faaliyetlerinde bulunmak, Şirket tarafından duyurulan ve talimat olarak yayınlanan her türlü bilgi, kampanya ve sürece hakim olmak ve müşterileri doğru şekilde bilgilendirmek, Müşterilerde ürünlerimiz ile ilgili pozitif intiba oluşturmak ve marka bilinirliğini artırmak, Şirket tarafından verilen eğitimlere katılmak,Şirket satış hedefleri ile uyumlu bireysel hedeflerini gerçekleştirmek, Saha Satış Personeli arıyoruz.

  Aranan Nitelikler  En az lise,  veya üniversite mezunu, Tercihen kozmatik sektörünü bilen güzellik uzmanı Aktif satış konusunda deneyimli, Kariyerinde satış alanında ilerlemek isteyen, Detaylara özen gösteren, Enerjisi yüksek, Kararlı, Sabırlı olan İkna kabiliyeti yüksek, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Sattıkça daha çok kazandıran etkili prim sistemiyle gelirini Yükseltmeyi hedefleyen Müşteri memnuniyeti ve çözüm odaklı yaklaşımı benimseyen, Dinamik ,yeniliklere ve sürekli gelişime açık, Enerjisi, özgüveni ve yüz yüze iletişim becerisi yüksek olan, Sorun karşısında proaktif çözüm üretme yeteneği ve tecrübesi bulunan,

  Sektör: Sanat

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • Firma Adı Gizliİstanbul Avrupa 24 Şubat 2017

  İş Açıklamasıİstanbul, Nişantaşı’nda otuz iki senedir faaliyet gösteren Sanat Galerisi için aşağıdaki özellikleri taşıyan ‘ Erkek Ofis Elemanı' aranıyor.

  Aranan Niteliklerİş mekanımız Nişantaşı’nda olduğu için mümkünse iş mekanına uygun mesafede ikamet eden (Nişantaşı, Mecidiyeköy, Şişli, Etiler, Beşiktaş vs.) En az lise mezunu, Ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen ( Tercihen SRC belgesi sahibi ) Askerlik görevini tamamlamış, Hayvansever olması, (İşyerimizde evcil hayvan bulunmaktadır.) Sergi düzenlemesi yapabilecek, Evrak dosyalaması yapabilecek, Depo tanzimi yapabilecek, İletişim becerileri güçlü ve dış görünüşüne önem veren, Dinamik, disiplinli ve dikkatli çalışan, kendisini geliştirmeye açık, Sakin, güleryüzlü, pratik, Kesinlikle sigara kullanmayan, 23-35 yaş arası YALNIZ ERKEK ELEMAN ALINACAKTIR. NOT: Ehliyet sahibi olmayanların, ücret beklentisi belirtilmemiş, fotoğrafsız CV yollayanların müracaatı dikkate alınmayacaktır.

  Sektör: Sanat

  Pozisyon: Ofis Elemanı, Eleman, Memur

 • CEM AJANS FİLM YAPIM REKLAMİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 18 Şubat 2017

  İş AçıklamasıCEM AJANS FİLM YAPIM REKLAM:1995 yılında tv reklam filmleri, dizi filmler, sinema ve tv filimlerine oyuncu saglamak sektöre yeni yüzler kazandırmak amacıyla kuruldu.yapım şirketlerinin tüm oyuncu ihtiyaçlarının karşılanmasında ve yeni starlar yaratılmasında kısa zamanda büyük bir başarıya imza atıldı.Pek çok yeni oyuncu bizlerle başladıkları bu yolda artık birer yıldız oldular. Ajansımızın hizmet verdiği şirketler ile oyuncuları arasında tam bir menejerlik sistemi bulunmakta olup oyuncularımızın tüm haklarını muhafaza ederken hizmet alan şirketlere de iş disiplini ve hizmet kalitesini üst düzeyde sunmaya devam etmekteyiz.

  Aranan NiteliklerKAYITLARIMIZ SİZ DEĞERLİ OYUNCULAR İLE DEVAM ETMEKTEDİR.CEM AJANS' TA YENİ PROJELERİMİZDE BİZİMLE ÇALIŞMAK İSTEYEN TÜM OYUNCU ARKADAŞLARA DUYURULUR. SİNEMA , DİZİ VE REKLAM ÇEKİMLERİ İÇİN OYUNCU,TİYATRO EĞİTİMLİ OYUNCULARA İHTİYAÇ DUYULMAKTADIR. DENEYİMLİ , DENEYİMSİZ, BEN DE VARIM, KENDİME GÜVENİYORUM DİYEBİLENLER , İŞE İHTİYACI OLAN VEYA BU İŞİ HOBY OLARAK YAPAN VE SEVEN, KISACA ARANAN BEN OLABİLİRİM DİYEN YILDIZ ADAYLARI, DİZİLERDE, SİNEMADA, REKLAM FİLMLERİNDE OYNAMAK İSTİYORUM, DİYEN GENÇLERİMİZ,O- 70 YAŞ ARASI OYUNCULAR , DİKSİYONU VE FİZİĞİ DÜZGÜN YABANCI UYRUKLU OLUP OYUNCULAR, BİZİMLE ÇALIŞMAK İSTEYEN HERKESE CEM AJANS OLARAK GÖRÜŞMELERE VE ÇALIŞMAYA HAZIRIZ. İNSAN VE İNSAN MEMNUNİYETİ ODAKLI ÇALIŞMAYI PRENSİP EDİNMİŞ CEM AJANS OLARAK DENEYİMLİ VE DENEYİMSİZ TÜM OYUNCU KAYIT İÇİN BEKLİYORUZ.KAYITLARIMIZ ÜCRETSİZDİR. SİZİ CEM AJANS OLARAK KARŞILAMAKTAN MUTLULUK DUYARIZ..

  Sektör: Reklamcılık, Ajans, Sanat

  Pozisyon: Oyuncu, Hostes, Host, Manken

 • MUTLU SON PHOTOGRAPHYBursa 9 Şubat 2017

  İş AçıklamasıKurum içi ve dışında yönetimin belirlediği hedeflerin geliştirilmesi ve bu amaçla iletişim ve tanıtım araçlarının tasarlanması, kullanılması, yönlendirilmesi ve yönetilmesi. Kurumsal çalışmaların amacına uygun biçimde, istenilen zamanda yapılması Firmanın ve markanın bilinirliğini ve imajını arttırma faaliyetleri kapsamında çalışmalar yapılmas

  Aranan Nitelikler* LİSANS-ÖNLİSANS GRAFİK MEZUNU *GRAFİK TASARIM PROGRAMLARINI KULLANABİLEN (ADOBE PHOTOSHOP PROGRAMINA HAKİM) *İŞ DİSİPLİNİNE SAHİP TAKIM ÇALIŞMASINA YATKIN *TASARIM GÜCÜ VE GÖRSEL ANALİZ YETENEĞİ KUVVETLİ  *SİGARA KULLANMAYAN *YETİŞTİRLMEK ÜZERE VEYA TECRÜBELİ  *BAYAN TAKIM ARKADAŞLARI ARANMAKTADIR.

  Sektör: Sanat

  Pozisyon: Grafiker

 • İş AçıklamasıBoya Baskı Apre alanında faaliyet gösteren yurtiçindeki ve yurtdışındaki firmalara kumaş üretimi yapan ihracatçı firmamız için aşağıdaki görev ve niteliklere göre grafik tasarımcı alınacaktır. Firmanın ürün katalog ve matbu evraklarını baskı öncesi hazırlama,takibi ve kontrolü, Firma reklam ve grafik tasarım işlerinin yürütülmesi, Kurumsal kimlik ve firma evraklarının hazırlanması, Web sitesinin ve sosyal medya uygulamalarının sürekli güncel tutulması, Firmanın katılacağı fuar ve organizasyonların stand hazırlığının yapılması,

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin güzel sanatlar,grafik tasarım ve görsel iletişim bölümlerinden mezun, Grafik tasarım veya tekstil tasarım konularında deneyimli,​ Photoshop ,Illustrator,indesign,acrobat pro pdf gibi tasarım programlarına hakim ve hızlı çalışabilen, Tüm tasarım süreçlerinde (dijital ve bakılı işler) aktif rol alarak doğru yönlendirmeleri yapabilecek, Sadece grafiksel değil,fikir ve metin alanlarında da kreatif bakış açısına sahip,konsept geliştirme konusunda deneyimli, Tasarım trendlerini,sosyal ve teknolojik olayları yakından takip eden, Yaratıcı,pozitif ve esnek çalışma koşullarına uyum sağlayabiliecek, Kişisel portfolyo istenecektir.

  Sektör: Tekstil, Reklamcılık, Sanat

  Pozisyon: Grafiker, Tasarımcı

İş Habercisi - Sanat İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?