Sanat İş İlanları

Hepsini Temizle
Sanat
 • Muda Mobilya İstanbul Avrupa 26 Ekim 2016

  İş Açıklaması MASKO DA BULUNAN MOBİLYA MAĞAZAMIZIN İÇ MİMARİ HİZMETLER DEPARTMANINDA GÖREV ALACAK,3D MAX PROGRAMINA HAKİM, MOBİLYA TASARIMI VE DEKORASYONU KONUSUNDA DENEYİMLİ "İÇ MİMARLAR" ARAMAKTAYIZ.

  Aranan Nitelikler İYİ DERECEDE AUTOCAD VE 3D MAX KULLANABİLEN ÜNİVERSİTELERİN İÇ MİMARLIK BÖLÜMLERİNDEN MEZUN İLETİŞİMİ VE İKNA KABİLİYETİ KUVVETLİ PREZANTABL ERKEK ADAYLAR İÇİN ASKERLİK HİZMETİNİ TAMAMLAMIŞ BAY-BAYAN

  Sektör: Sanat, Mobilya/Dekorasyon, Mimarlık

  Pozisyon: Mimar, İç Mimar

 • Firma Adı Gizli İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması İstanbul, Nişantaşı’nda otuz bir senedir faaliyet gösteren Sanat Galerisi için aşağıdaki özellikleri taşıyan ‘ Ofis Elemanı' aranıyor.

  Aranan Nitelikler Nişantaşı ve çevresinde oturan, En az lise mezunu, Ehliyet ve SRC belgesi sahibi, aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik görevini tamamlamış, Hayvansever olması, (İşyerimizde evcil hayvan bulunmaktadır.) Sergi düzenlemesi yapabilecek, Evrak dosyalaması yapabilecek, Depo tanzimi yapabilecek, İletişim becerileri güçlü ve dış görünüşüne önem veren, Dinamik, disiplinli ve dikkatli çalışan, kendisini geliştirmeye açık, Sakin, güleryüzlü, pratik, İş mekanına uygun mesafede ikamet eden, Kesinlikle sigara kullanmayan, 23-33 yaş arası YALNIZ ERKEK ELEMAN ALINACAKTIR. NOT: Ehliyet sahibi olmayanların ve fotoğrafsız, ücret beklentisi belirtilmemiş CV yollayanların müracaatı dikkate alınmayacaktır.

  Sektör: Sanat

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Ofis Elemanı

 • İş Açıklaması Coffeemania Genel Müdürlük  bünyesinde çalışacak İzmir ilinde ikamet eden takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin güzel sanatlar ve grafik tasarım bölümlerinden mezun olmuş olmak. En az 3 yıl ajans veya firmaların ilgili departmanlarında deneyim ve tecrübe sahibi olmak. Basılı mecra tasarım ve uygulamalarını gerçekleştirebilecek. Baskı materyallerinin teknik basım özellikleri iyi derecede bilmek. Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Adobe İndesign yazılım kullanım bilgisine sahip olmak.  

  Sektör: Sanat

  Pozisyon: Sorumlu

 • İnanır Group İstanbul Avrupa 2 Ekim 2016

  İş Açıklaması Türkiye'nin önde gelen Kozmetik alanında faaliyet gösteren İstanbul merkezli firmamız İNANIR GROUP için aşağıdaki niteliklerine sahip "SAHA SATIŞ PERSONELİ" arayışımız bulunmaktadır. Satış Müdürüne bağlı çalışarak; Müşteri kazandırmak amacıyla bayii ziyaretleri gerçekleştirerek sipariş kaydı ile satış yapmak, Müşteri ihtiyaçlarını iyi dinleyerek notlar almak ve müşteri sorularını karşılamak Müşterinin sahip olduğu ürünleri hakkında bilgilendirmek ve promosyon faaliyetlerinde bulunmak, Şirket tarafından duyurulan ve talimat olarak yayınlanan her türlü bilgi, kampanya ve sürece hakim olmak ve müşterileri doğru şekilde bilgilendirmek, Müşterilerde ürünlerimiz ile ilgili pozitif intiba oluşturmak ve marka bilinirliğini artırmak, Şirket tarafından verilen eğitimlere katılmak,Şirket satış hedefleri ile uyumlu bireysel hedeflerini gerçekleştirmek, Saha Satış Personeli arıyoruz.

  Aranan Nitelikler   En az lise,  veya üniversite mezunu, Tercihen kozmatik sektörünü bilen güzellik uzmanı Aktif satış konusunda deneyimli, Kariyerinde satış alanında ilerlemek isteyen, Detaylara özen gösteren, Enerjisi yüksek, Kararlı, Sabırlı olan İkna kabiliyeti yüksek, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Sattıkça daha çok kazandıran etkili prim sistemiyle gelirini Yükseltmeyi hedefleyen Müşteri memnuniyeti ve çözüm odaklı yaklaşımı benimseyen, Dinamik ,yeniliklere ve sürekli gelişime açık, Enerjisi, özgüveni ve yüz yüze iletişim becerisi yüksek olan, Sorun karşısında proaktif çözüm üretme yeteneği ve tecrübesi bulunan,

  Sektör: Sanat

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

İş Habercisi - Sanat İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?