Sanat İş İlanları

Hepsini Temizle
Sanat
 • İş Açıklaması Kamu Kuruluşlarına heykel, rölyef, anıt vb. sanatsal çalışmalar yapan firmamız bünyesine; tam zamanlı çalışacak, aynı firmada uzun süreli ve istikrarlı çalışmayı hedefleyen, 3 boyutlu modelleme ve çizim yapabilen, tasarım yeteneğine sahip , kendisine verilen tema ve konuya ilişkin tasarımlar üretebilecek , araştırmacı ve inovasyona açık tasarımcı alınacaktır. * Firmamız Kazan' dadır. Ostim metrodan servisimiz mevcuttur. *Sosyal olanaklar: Yemek+SSK+Maaş *Çalışma Saatleri: hafta içi: 08.30-18.00 c.tesi:08.30-15.00 pazar günü tatil *Özel şartlar birebir görüşülecektir.

  Aranan Nitelikler 1. Tercihen 3dmax , corel , photoshop , autocad vb. proğramları yada bazılarını kullanabilen adaylar 2. Ekip çalışmasına yatkın, çözüm odaklı ve iş disiplinine hakim adaylar 3. Erkek adaylar için tercihen askerliğini tamamlamış yada uzun süre tecil ettirmiş adaylar

 • İş Açıklaması Kamu Kuruluşlarına heykel, rölyef, anıt vb. sanatsal çalışmalar yapan firmamız bünyesine; tam zamanlı çalışacak, aynı firmada uzun süreli ve istikrarlı çalışmayı hedefleyen, özellikle çamur modelleme konusunda yetenekli ve tercihen deneyimli heykeltraşlar aranmaktadır. Firmamız Kazan'dadır.Ostim metrodan servisimiz mevcuttur. Sosyal olanaklar: Yemek+SSK+Maaş Çalışma Saatleri: hafta içi: 08.30-18.00 c.tesi:08.30-15.00 pazar günü tatil Özel şartlar birebir görüşülecektir.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun adaylar Ekip çalışmasına yatkın, çözüm odaklı ve iş disiplinine hakim adaylar Erkek adaylar için tercihen askerliğini tamamlamış yada uzun süre tecil ettirmiş adaylar.

 • Ön Muhasebe Elemanı
  35 Buçuk Sanatevi
  İstanbul Avrupa 18 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Ön Muhasebe işlemlerinin yapılması, (Günlük nakit ve finans hareketleri, banka işlemleri, ödeme planları oluşturmak, muhasebe kayıtları) Dosyalama faaliyetlerinin yürütülmesi, Mali Müşavir ile koordineli çalışma, Alacakların takibi, Veri girişi ve raporlamaların yapılması, Kurum faaliyetlerine destek olmak.

  Aranan Nitelikler En az Yüksek okul mezunu tercihen 4 yıllık üniversite mezunu, Ön muhasebede 3 yıl deneyimli, MS Office programlarına (word, excel) iyi derecede hakimiyet, İletişim becerisi yüksek, diksiyonu düzgün, Güleryüzlü, prezantabl, takım çalışmasına yatkın, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Dinamik ve disiplinli çalışma ortamımıza ayak uydurabilecek, Zincirlikuyu'daki işyerimize yakın mesafede ikamet eden, (Şişli, Levent, Beşiktaş, Mecidiyeköy) Sigara kullanmayan, 22-30 yaş arası bayan.

 • İş Açıklaması Full Group bünyesinde bulunan Şeker Çocuk Tiyatrosun da görevlendirilmek üzere deneyimli/deneyimsiz takım arkadaşları arıyoruz. Görev Tanımı : Çocuk Oyunu provalarına katılmak, Sanat yönetmeninin kendisine verdiği görevleri eksiksiz yerine getirmek, Dekor ve sahne kurulumu başta olmak üzere, etkinliğin gerçekleştirilmesi için gerekli olan fiziki şartların oluşturulmasına katkı da bulunmak, Kostümler ve aksesuarlar başta olmak üzere kullanılan malzemelerin zarar görmemesi için özen göstermek, Dakik olmak..

  Aranan Nitelikler Çocukları ve onlarla zaman geçirmeyi seven, Eğlenmekten ve eğlendirmekten keyif alan, Diksiyonu düzgün, Güler yüzlü, pozitif, dinamik Seyahat engeli olmayan, Tiyatral yeteneğe sahip, Deneyimli - Deneyimsiz

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Videolu İlan

  Eski Hükümlü

 • Staj

  Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

 • Sorulu İlan

  Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - Sanat İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?