Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Mimarlık İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Mimarlık
 • Kvg Projeİstanbul Avrupa 27 Mayıs 2017

  İş Açıklamasıİnşaat sektöründe faaliyet gösteren firmamızda proje ve detay bilgisine sahip yetiştirilmek üzere mimar veya teknik ressam aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerMesleki programları kullanabilen, araştırmacı ve kendini geliştirmeye açık. Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan. Erkek adaylar için askerliği yapmış yada en az 2 yıl tecilli. Yoğun iş temposu ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlaya bilecek. İnsan ilişkilerinde başarılı ve ekip çalışmasına uyumlu. Tercihen Büyükçekmece veya çevresinde ikamet eden. 20-30 yaş aralığında olan.

  Sektör: İnşaat, Mimarlık, Proje ve Taahhüt

  Pozisyon: Teknik Ressam, Mimar, Tekniker

 • Kemikoğlu Mim MühTüm Türkiye Bugün

  İş AçıklamasıŞİRKETİMİZ BARTIN İLİNDE FAALİYET GÖSTERMEKTE OLUP 30 YILDIR İNŞAAT PROJE VE MÜTEAHHİTLİK İŞLERİ İLE HİZMET VERMEKTEDİR. Her tür inşaat işleri ile plan proje uygulama alanı ve müteahhitlik işleri,kat karşılığı inşaat yapımı ile ısı yalıtımı uygulama alanlarında çalışmaktayız.

  Aranan NiteliklerBartın ilindeki mimarlık büromuzda ve şantiyelerimizde çalışacak BAYAN MİMAR ; MİMARİ ÇİZİM Programlarını kullanabilen,öğrenmeye yatkın ve Ekip çalışmasına önem veren ŞANTİYE VE OFİS Ortamlarında çalışmayı sürdürebilecek mesleki niteliklere haiz, Kısa zaman dilimi olarak şirketimizde çalışma anlaşında olmayacak; İşi öğrenip yeterli tecrübeyi edindiğini zannederek şirketimizden ayrılmayı düşünmeyen BAYAN MİMAR aranmaktadır.

  Sektör: Çevre, Mühendislik, Mimarlık

  Pozisyon: Mimar

 • İş Açıklamasıİşinde titiz, pratik ve hijyen konusunda duyarlı, Güleryüzlü, dinamik ve ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek, Kişisel bakımına önem veren, Çalışmayı seven ve sorumluluk sahibi, Mutfak işleri , Yemek ve temizlik konusunda deneyimli, Tercihen Küçükçekmece ve Avcılar civarında ikamet eden 25-50 yaş aralığında bayan eleman arayışmız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Mimarlık

  Pozisyon: Ahçı/Aşçı, Temizlikçi

 • Muda Mobilyaİstanbul Avrupa 25 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıMASKO DA BULUNAN MOBİLYA MAĞAZAMIZIN İÇ MİMARİ HİZMETLER DEPARTMANINDA GÖREV ALACAK,3D MAX PROGRAMINA HAKİM, MOBİLYA TASARIMI VE DEKORASYONU KONUSUNDA DENEYİMLİ "İÇ MİMARLAR" ARAMAKTAYIZ.

  Aranan NiteliklerİYİ DERECEDE AUTOCAD VE 3D MAX KULLANABİLEN ÜNİVERSİTELERİN İÇ MİMARLIK BÖLÜMLERİNDEN MEZUN İLETİŞİMİ VE İKNA KABİLİYETİ KUVVETLİ PREZANTABL ERKEK ADAYLAR İÇİN ASKERLİK HİZMETİNİ TAMAMLAMIŞ BAY-BAYAN

  Sektör: Mimarlık, Sanat, Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Mimar, İç Mimar

 • Enteresan Mimarlıkİstanbul Avrupa 27 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıFUAR STANDI ve İÇ MİMARİ ALANLARINDA TASARIM VE İMALAT HİZMETİ VEREN İKİTELLİ OSB' DE BULUNAN FİRMAMIZIN, SAHA MONTAJ BİRİMİNDE ÇALIŞMAK ÜZERE TAKIM ARKADAŞLARI ARAMAKTAYIZ.

  Aranan NiteliklerENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ veya MYO ELEKTRİK veya MOBİLYA BÖLÜMLERİNDEN MEZUN TEKNİK ÇİZİM OKUYABİLEN TERCİHEN FUAR STANDI MONTAJ VE KURULUMU KONUSUNDA DENEYİMLİ STAND MONTAJI, KABLOLAMA VE ELEKTRİK MONTAJI YAPABİLECEK ALANINA TEKNİK AÇIDAN HAKİM, PRATİK ve PLANLI ÇALIŞABİLEN ESNEK ÇALIŞMA SAATLERİNE UYUM SAĞLAYABİLEN MESLEĞİNE VE ÇALIŞMA ARKADAŞLARINA SAYGILI, SORUMLULUK SAHİBİ HERHANGİ BİR SAĞLIK PROBLEMİ OLMAYAN İŞ DİSİPLİNİ VE SORUMLULUK DUYGUSUNA SAHİP EHLİYETİ VE AKTİF SÜRÜŞ DENEYİMİ OLAN (TERCİHEN SRC BELGESİNE SAHİP) SEYAHAT ENGELİ BULUNMAYAN ASKERLİK GÖREVİNİ TAMAMLAMIŞ İSTANBUL AVRUPA YAKASINDA İKAMET EDEN (PERSONEL SERVİSİMİZ YOKTUR) ELEKTRİK ve MONTAJ PERSONELLERİ ARAMAKTAYIZ

  Sektör: Mimarlık, Fuar ve Organizasyon

  Pozisyon: Teknisyen, Eleman, Görevli, Operatör, Tekniker

 • Desa Deriİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 26 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıYeni açılış sürecinde olan mağazaların dekorasyon işlerinin uygulamasının takibi ve var olan mağazalarımızın tadilat faaliyetlerinde ekibi kontrol etmek, üçüncü kişiler ile ilgili koordinasyonu sağlamak..

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen mağaza dekorasyon işlerinde en az 2 yıl deneyimli, Tüm süreçleri sonuna kadar organize edebilen, Sürücü ehliyeti olan ve seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,

  Sektör: İnşaat, Mağazacılık / Perakendecilik, Mimarlık

  Pozisyon: Mimar

 • İş AçıklamasıYönsis; kurumsal konumlandırma, bilgilendirme, yönlendirme, kimliklendirme gibi çevresel ve mimari işaretlemeler konusunda eksiksiz hizmet vermek ve üretim yapmak amacı ile doğru donanım ve doğru ekibi bir araya getirmeyi başarmış bir firmadır. Çalışma alanımız; okul, metro, havaalanı, fuar, tatil köyü, otel, banka, fabrika, iş merkezi, AVM, hastane, yerleşkeler gibi mimari yapıların iç ve dış yönlendirmeleri ve bilgilendirmelerinde olduğu gibi şehir yönlendirme ve uyarı sistemlerinde de uluslararası standartlara uygun, kolay algılanabilir, doğru konumlandırılmış projeler tasarlamak, uygulamak ve üretmektir.

  Aranan NiteliklerFirmamızın proje tasarım departmanında, Müşteriler tarafından paylaşılan projelerin analizinin yapılarak mimari yönlendirme projesinin oluşturulması konusunda çalışmak üzere; Proje inceleme, tasarım, sunum ve raporlama yapabilen, Yoğun ve esnek çalışma düzenine ayak uydurabilecek, prezantabl, verileri analitik yorumlayabilen, vizyon ve sorumluluk sahibi, İş geliştirme yeteneğine sahip, iş takibi ve sonuçlandırılması konusunda başarılı, İkna kabiliyeti yüksek, MS Office, Coreldraw, Autocad programlarını etkin olarak kullanabilen, Yeniliklere açık, ekip çalışmasına yatkın, iş disiplini sahibi, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan bay ve bayan tasarımcı aramaktayız

  Sektör: Mimarlık, Reklamcılık

  Pozisyon: Tasarımcı, Grafiker

 • Sothis Mimarlık Dekorasyonİstanbul Anadolu 25 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıKozyatağında bulunan Reklam ofisimize; Marka Yönetimi pozisyonuna çalışma arkadaşı aramaktayız. Pazarlama iş planının hazırlanması Rekabet analizi ve raporlaması yapmak Müşteri ve son kullanıcı seviyesinde araştırmalar yapmak. Proje gereksinimlerinin belirlenmesi; projelerin belirlenen kapsam, zaman, maliyet doğrultusunda yönetilmesi ve tüm proje koordinasyonunun sağlanması Projelerin talep anından başlayarak kapanışına kadar tüm süreçlerin planlanması ve takip edilmesi Ajans ile Müşteri arasındaki tüm iletişimin sağlanması,

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun İletişim becerileri kuvvetli, ekip çalışmasına yatkın Planlama, analitik düşünme, analiz ve raporlama yeteneği gelişmiş MS Office uygulamalarına hakim İyi derecede İngilizce bilen Reklam alanında ve pazarlama iletişimi alanında birikimi bulunan Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan, Planlama ve organizasyon becerisi yüksek, Detaylara önem veren, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,

  Sektör: Mimarlık, Açık Hava Reklamcılığı, Reklamcılık

  Pozisyon: Sorumlu

 • Karaağaç TPUİstanbul Anadolu 27 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıErenköy'de bulunan ofisimizde görevlendirilmek üzere, Tasarım, proje ve uygulama süreçlerinde sorumluluk üstlenebilecek, takım çalışmasına yatkın çalışma arkadaşı arıyoruz.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Mimarlık, İçmimarlık Bölümlerinden mezun, 3D-MAX ve AUTO-CAD programlarını ÇOK İYİ derecede kullanabilen, Tasarım, Proje ve Uygulama konusunda bilgi ve deneyim sahibi, Organizasyon, araştırma becerleri gelişmiş, sorunlar karşısında hızlı çözümler üretebilecek, Minimum 3 yıl deneyimli, Anadolu Yakasında İkamet Eden, Erkek adaylar için Askerlik görevini tamamlamış, MİMAR ve/veya İÇMİMAR çalışma arkadaşları arıyoruz. İlgilenen adayların güncel ve fotoğraflı CV’ leriyle başvurmaları rica olunur.

  Sektör: Mimarlık, Açık Hava Reklamcılığı

  Pozisyon: Mimar, İç Mimar, Uzman, Uzman Yard, Sorumlu

 • İş AçıklamasıGENEL NİTELİKLER Avrupa yakasında, Bahçeşehir bölgesinde yapımı devam eden projemizin proje yönetim firmamızda görev almak üzere; Üniversitelerin ilgili Mimarlık veya iç Mimarlık bölümlerinden mezun, Alanında en az 2-3 yıl tecrübeli, Autocad, 3D Max programlarını etkin kullanabilen Analitik düşünceye sahip ve çözüm odaklı çalışabilecek, İngilizce bilmesi tercih sebebidir, İstanbul bahçeşehir bölgesine yakın bir yerde ikamet eden Mimar - İç Mimar alıncaktır. İŞ TANIMI İnşaatı devam eden projemizde; Şantiye sahasında mimarlık adına yapılacak tüm çalışmaların koordine edilmesi Alternatif proje çizimlerinin oluşturulması ve sunulması

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin(I.T.Ü , Mimar Sinan vb.) Mimarlık- İç Mimarlık bölümlerinden mezun olmuş, Mesleğinde en az 3 yıl tecrübesi olan, Mesleki programları iyi derecede kullanabilen Avrupa yakası, Bahçeşehire yakın ikamet eden, Ekip çalışmasına ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, İş disiplini, insan ilişkileri güçlü,iletişimi kuvvetli,sonuç odaklı,sorumluluk sahibi, Genç ve dinamik takım arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: Danışmanlık, Mimarlık, Proje ve Taahhüt

  Pozisyon: Mimar, İç Mimar

 • Buka Sofaİstanbul Avrupa 26 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıOngan Holding farklı sektörlerde faaliyet gösteren uluslararası şirketler grubudur. Ongan Holding bünyesinde döşemelik mobilya konusunda kendi tasarımlarını geliştirerek, Türkiye ve yurtdışında açılan ve açılacak olan mağazaları ile Buka Sofa olarak faaliyet gösteren şirketimize, kumaş kılıf sistemli kanepe, koltuk, yastık ve aksesuarların seri üretim tekniklerine uygun olarak ürün geliştirme ve ürünlerimizin mekan projelerinde sunum çalışmalarını hazırlayıp, uygulama projesi, uygulama takip ile ilgili ekibe destek verecek , aşağıdaki özelliklere uygun " Endüstriyel Tasarımcı ve ya İç Mimar " ekip arkadaşı arıyoruz. Sunulan İmkanlar: Yaratıcı, yenilikçi ve konusunda tecrübeli bir ekiple çalışma ortamı. Sektörde kendini geliştirme ve yenilikleri takip edebilme imkanı. Pozisyonun gerektirdiği tüm sorumluluk verilecektir. SGK, servis, yemek ve her türlü sosyal haklar sunulmaktadır. Fabrikamız Esenyurt’ta bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler​ Üniversitelerin İç Mimarlık ve ya Endüstri Ürünleri Tasarımı bölümlerinden mezun , Fikir aşamasından bitmiş ürüne kadar ürün geliştirme sürecinin her aşamasında aktif rol alacak, Buka Mağazalarının yanı sıra hotel, villa, hastane gibi müşteriden gelen proje taleplerinde, ürünlerimizin kullanımı ile ilgili 2 boyutlu ve 3 boyutlu görselleştirme tekniklerini kullanarak sunum hazırlayabilecek, Rhino, Keyshot ve Autocad programlarına hakim, Teknik çizimler ve açıklamalar doğrultusunda doküman, malzeme fiyatlandırma dosyaları ve üretim çizimleri hazırlayabilecek, Mobilya sektöründe en az 3 yıl çalışması değerlendirmede avantaj, İyi düzeyde İngilizce bilen,(Mülakat İngilizce olarak yapılacaktır.) Titiz ve detaylı çalışan, Esnek çalışma saatlerine uyumlu. Seyahat engeli olmayan, Bay adaylar için askerliğini tamamlamış olması.

  Sektör: Mimarlık, Tekstil, Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Tasarımcı, İç Mimar

 • Bumm Mimarlıkİstanbul Anadolu 25 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıŞirketimiz in Bünyesinde Çalıştırılmak Üzere, İç Mimar arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin iç mimarlık bölümlerinden mezun, Proje tasarımı, 2D-3D çizim, keşif, metraj, teklif, kontrol, planlama deneyimli, Mağaza uygulamasında ‘’Marka’’nın tüm süreçlerini üzerine alarak yönetebilecek, İyi derecede 3D görselleştirme(tercihen Sketchup) programı kullanabilen, Autocad, Power Point, Excel programlarına iyi derecede hakim, Ofis ve şantiye tecrübesi olan, İletişim ve organizasyon becerileri gelişmiş, Takım çalışmasına yatkın, Esnek mesai saatlerine uyum sağlayabilecek, Dinamik,güleryüzlü, Aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, İç mimar takım arkadaşı arıyoruz. İSTANBUL – ATAŞEHİR

  Sektör: Mimarlık, İnşaat, Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Uzman, Eleman, Sorumlu, İç Mimar

 • Himtek Mühendislikİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 26 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıKentsel Dönüşüm alanında faaliyet gösteren Şirketimizde; Kentsel Dönüşüm projelerimizde görev alacak.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Mimarlık bölümlerinden mezun, Kentsel Dönüşüm uygulamalarında bilgi ve deneyim sahibi, Mimari uygulama projelerinde en az 3 yıl deneyimli, Analitik düşünebilen, Aktif araç kullanabilen.

  Sektör: İnşaat, Mimarlık

  Pozisyon: Mimar

 • Çağın Ofis MobilyaAnkara, İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 27 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıÇağın Büro ve Ofis Mobilyaları 1970 yılında ofis mobilyaları üretimi ve proje uygulamaları amacıyla kurulmuş olup uluslararası vizyonu, deneyimli uzman kadrosu ve modern hizmet anlayışı ile yurt içinde ve yurt dışında şube bayilik ağına sahip, ofis mobilyaları ve ofis koltukları üretimi konusunda sektöründe kaliteli ürün ve mükemmel servis anlayışı ile kendine zirvede bir yer edinmiş olan firmamıza ''İç Mimar ''aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerÜniversitenin İç Mimarlık bölümünden mezun Tasarım kabiliyeti yüksek ve Ofis Mobilya sektöründe bilgili Autocad , 3dMax programlarını çok iyi derecede kullanabilen(V-ray de render alabilen) İç Mimari tasarım ve uygulama projeleri konusunda en az 2 yıl deneyimli Detay ve uygulama çizimlerine hakim, Sunuma önem veren Satış ve müşteri odaklı çalışabilen, Araştırmacı ve kendini geliştirmeye açık Tercihen İyi derece İngilizce - Arapça bilen Takım çalışmasına uyum sağlayabilecek Ms Office programlarına hakim Aktif araç kullanabilen, 24-30 yaşları arasında Bay -Bayan ekip arkadaşları arıyoruz. Erkek adayların askerlik görevini tamamlamış olmaları gerekmektedir.

  Sektör: Mobilya/Dekorasyon, Mimarlık

  Pozisyon: İç Mimar, Mimar, Peyzaj Mimarı, Sorumlu, Bölge Müdürü

 • İş AçıklamasıYönsis; kurumsal konumlandırma, bilgilendirme, yönlendirme, kimliklendirme gibi çevresel ve mimari işaretlemeler konusunda eksiksiz hizmet vermek ve üretim yapmak amacı ile doğru donanım ve doğru ekibi bir araya getirmeyi başarmış bir firmadır. Çalışma alanımız; okul, metro, havaalanı, fuar, tatil köyü, otel, banka, fabrika, iş merkezi, AVM, hastane, yerleşkeler gibi mimari yapıların iç ve dış yönlendirmeleri ve bilgilendirmelerinde olduğu gibi şehir yönlendirme ve uyarı sistemlerinde de uluslararası standartlara uygun, kolay algılanabilir, doğru konumlandırılmış projeler tasarlamak, uygulamak ve üretmektir

  Aranan NiteliklerMüşteriler tarafından paylaşılan projelerin analizinin yapılarak mimari yönlendirme projesinin oluşturulması konusunda çalışmak üzere; Proje inceleme, planlama, sunum ve raporlama yapabilen, Yoğun ve esnek çalışma düzenine ayak uydurabilecek, prezantabl, verileri analitik yorumlayabilen, vizyon ve sorumluluk sahibi, İş geliştirme yeteneğine sahip, iş takibi ve sonuçlandırılması konusunda başarılı, İkna kabiliyeti yüksek, MS Office ve Autocad programlarını etkin olarak kullanabilen, Yeniliklere açık, ekip çalışmasına yatkın, iş disiplini sahibi, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan bay ve bayan mimarlar aramaktayız

  Sektör: Mimarlık, Reklamcılık, Mühendislik

  Pozisyon: Mimar, Mühendis

 • İş AçıklamasıYalçınkaya Okul ve Ofis Mobilyaları 1985 yılında ofis mobilyaları üretimi ve amacı ile kurulmuş olup sektör ihtiyaçları doğrultusunda her yıl kendini geliştirmekte ve yurtiçi ve yurtdışı projelere çözüm ortağı olarak destek vermektedir. Projelerimizde proje sorumlusu olarak çalışacak sorumluluk ve vizyon sahibi ''İç Mimar ''aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerÜniversitenin İç Mimarlık bölümünden mezun Tasarım kabiliyeti yüksek ve Ofis Mobilya sektöründe bilgili Autocad , 3dMax programlarını çok iyi derecede kullanabilen(V-ray de render alabilen) İç Mimari tasarım ve uygulama projeleri konusunda en az 2 yıl deneyimli Detay ve uygulama çizimlerine hakim, Sunuma önem veren Satış ve müşteri odaklı çalışabilen, Araştırmacı ve kendini geliştirmeye açık Takım çalışmasına uyum sağlayabilecek Ms Office programlarına hakim Aktif araç kullanabilen, 24-33 yaşları arasında Bay -Bayan ekip arkadaşları arıyoruz. Erkek adayların askerlik görevini tamamlamış olmaları gerekmektedir.

  Sektör: Diğer, Mobilya/Dekorasyon, Mimarlık

  Pozisyon: İç Mimar

 • Saray Muhallebicisiİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 26 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıRestoran / Mağaza dekorasyon faaliyetleri kapsamında; Mağaza dekorasyon faaliyetleri kapsamında iç ve dış yöneticiler ile koordinasyonu kurmak, çözüm odaklı çalışmak Dekorasyon proje-tasarım çalışmalarında bulunmak ve oluşturulan projenin yönetime sunumunu sağlamak ve gerekli revizyonları yapmak Mevcut restoranların bakım onarım faaliyetlerini organize ve koordine etmek, hakedişlerini çıkarmak Dekorasyon faaliyetleri hakedişlerini çıkarmak ve kesin hesap kontrollerini yapmak, Dekorasyon ürün ve ekipmanları ile ilgili piyasa araştırması yapmak, yeni ürün takibinde bulunmak Şantiye uygulamalarını takip ve koordine etmek, taşeron firmaları yönetmek

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin İç Mimarlık bölümünden mezun Restoran – Kafe – Mağaza tasarımında en az 5 yıl deneyim sahibi 3 boyutlu çizim programları kullanmış (3D Max, Archicad, Revit, Maya, Rhino) Çok iyi düzeyde Autocad kullanabilen, Microsoft Office programlarına hakim İnsan İlişkileri güçlü, analitik düşünebilen Seyahat engeli olmayan

  Sektör: Restorancılık, Mağazacılık / Perakendecilik, Mimarlık

  Pozisyon: Mimar, İç Mimar

 • DORUKHAN YAPI SİSTEMLERİİstanbul Avrupa 23 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıMağaza Dekorasyon sektöründe taahhüt hizmetleri sunan firmamız bünyesinde çalıştırılmak üzere : Sorumluluğu altında olan personeli, işleri organize edebilecek, diğer birimler ile koordinasyon içeresinde çalışmaya ayak uydurabilecek, Şantiyenin uygulama koordinasyonunu sağlayacak( inşaat, elektrik ve mekanik uygulamaları ), Mağazaların uygulama ve imalat sürecini takip edebilecek, Saha kontrolünün yapacak mimar aramaktayız.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümünden mezun, Hakediş çıkarabilecek, Şantiye tecrübesine sahip, tüm ince yapı detaylarına hakim, Mağaza inşaat ve dekorasyon süreçlerinde tecrübeli, AutoCAD ve MS OFFİCE programlarını kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Yoğun çalışma temposu ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Seyahat engeli olmayan B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,

  Sektör: İnşaat, Mimarlık, Proje ve Taahhüt

  Pozisyon: Şef / Amir, Tekniker, Mimar

 • Kandilli Elektrik İnşaatKocaeli, İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 23 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıKonut, Okul ve AVM sektöründe faaliyet gösteren şirketimizin şantiyelerinde görev alacak ŞANTİYE ŞEFİ aramaktayız.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Mimarlık Bölümleri'nden mezun, İnce inşaat işleri ve malzemeleri konusunda deneyimli, İnşaat sektöründe, İNCE İNŞAAT İŞLERİ projelerinde şantiyede en az 5 yıl deneyimli, Şehir dışı projelerinde görev alabilecek, Yoğun çalışma temposuna uygun, Tercihen OKUL ve AVM tecrübesi olan, Uygulama ve detay konusunda bilgili, İyi seviyede MS Office programlarını bilen, İyi derecede Autocad kullanabilen, Kendine güvenen, yönetsel vasıfları gelişmiş, Takım çalışmasına yatkın, çözüm odaklı, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Sürücü ehliyetine sahip, aktif araç kullanabilen,

  Sektör: İnşaat, Mimarlık, Mühendislik

  Pozisyon: Mühendis, Mimar, Şef / Amir, Tekniker, İç Mimar

 • İş AçıklamasıDekoratif Panel üreten firmamıza Yurt içi ve Yurtdışı Satış ve Pazarlama görevlerinde istihdam edilmek üzere Tercihen bayan takım arkadaşı aramaktayız.

  Aranan Niteliklerİlgili bölümlerin Mimar,İç mimar,dekorasyon ,Tasarım veya Mühendislik bölümlerinde mezun Lojistik konusunda bilgi sahibi olan, İyi düzeyde İngilizce bilen,Tercihen ikinci Almanca İyi düzeyde Ms Office bilgisi olan, Organizasyon ve planlama becerisine sahip, Prezantabl Yurt içi ve Yurt dışı seyahat engeli olmayan B ehliyete sahip aktif araç kullanabilen İleri düzeyde İngilizce bilgisi(Konuşma Yazma Anlama ,Tercihen ikinci Dil Almanca bilgisi olan Üretmiş olduğumuz dekoratif panellerin müşteriye sunumunu tanıtımını yapabilecek Şirketin sosyal medya hesaplarını yönetebilecek

  Sektör: Mobilya/Dekorasyon, Yapı Malzemeleri, Mimarlık

  Pozisyon: İç Mimar, Mimar, Mühendis

 • İş AçıklamasıAlüminyum giydirme cephe sektöründe hizmet veren şirketimiz mal kabulü, stok takibi, depo ve sevkıyat işlerinin yürütülmesi, Satınalma departmanın tedariklerinin istenen normalara uygunluğunun kontrolü, depolanması ve projeler için rezerv edilmesi, Hatalı gelen ürünlerin red raporu yazılarak iadesinin şağlanması ve gerekli birimlere rapor edilmesi, Güncel stok listesi ve sarf malzeme listesi hazırlayıp rapor edilmesi, Azalan ürünlerin talep listelerinin hazırlanması, Şantiyeye gidecek ürünler sevkıyat programlarının yapılıp, şoförün yönlendirilmesi, Stok dahilinde tutulan demirbaş malzemelerin takibi, Fabrika malzeme istif ve düzeninin sağlanması

  Aranan NiteliklerDepo, Sevkıyat, Mal kabul işleri ile birlikte destek hizmetlerini yönetecek ve yürütecek, Teslimat süreçleri aktif olarak takip edebilecek Lise veya Yüksek okul mezunu Konusunda en az 3 yıl deneyimli Hırdavat ve Nalburiye ürünlerine hakim Çözüm odaklı, iş bitirme ve sonuç odaklı düşünebilen Sorumluluk almaktan kaçınmayan, iş disiplini yüksek Askerlik hizmetini tamamlamış İstanbul avrupa yakasında ikamet eden.

  Sektör: İnşaat, Mimarlık, Alüminyum

  Pozisyon: Mühendis, Mimar, Tekniker

 • İş AçıklamasıAvcılar E-5 yolu üzerinde yeni açılacak şubemiz için çalışma arkadaşları aramaktayız.!

  Aranan NiteliklerREF1. PROJE YÜRÜTÜCÜSÜ MİMARI Mimari uygulama projelerinde en az 5 yıl deneyimli, Tasarım ve konsept proje hazırlayabilen, Diğer disiplinlerle koordinasyonu sağlayacak, Proje yürütücülüğü yapacak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış, REF2.MİMAR Mimari uygulama projelerinden en az 3 yıl deneyimli Autocad, Photoshop ve Office programlarına hakim, Erkek adaylar için askerliğini yapmış, REF3.İNŞAAT MÜHENDİSİ Betonarme ve çelik projelerinden en az 5 yıl deneyimli, Sap/Etaps programı kullanabilen, Sta 4,Tekla ve Structural programlarını kullanabilen, REF4.TEKNİK RESSAM Mimari uygulama projelerinden en az 5 yıl deneyimli, Büyük projelerin uygulama ve detay projelerinde çalışmış, Autocad, Photoshop ve tercihen diğer görselleştirme programlarına hakim, Ekip çalışmasına uyumlu, Erkek adaylar için askerliğini yapmış, REF5.KEŞİF/METRAJ UZMANI Uygulama projelerinden en az 5 yıl deneyimli, Teknik şartname, keşif, metraj ve maliyetlendirme konularına hakim, Gerekli bilgisayar programlarını, tercihen AMP programını kullanabilen, Ekip çalışmasına uyumlu, Erkek adaylar için askerliğini yapmış, İlgili Adayların CV ve Portfolyolarını info@karaelmasmimarlik.com adresine göndermeleri rica olunur.

  Sektör: İnşaat, Mimarlık, Mühendislik

  Pozisyon: Teknik Ressam, Mühendis, Mimar

 • Enteresan Mimarlıkİstanbul Avrupa 27 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıFUAR STANDI ve İÇ MİMARİ ALANLARINDA TASARIM VE İMALAT HİZMETİ VEREN İKİTELLİ OSB' DE BULUNAN FİRMAMIZIN, MUHASEBE ve SATINALMA BİRİMİNDE ÇALIŞMAK ÜZERE TAKIM ARKADAŞI ARAMAKTAYIZ.

  Aranan NiteliklerÜNİVERSİTELERİN İLGİLİ LİSANS BÖLÜMLERİNDEN MEZUN - TERCİHEN SMMM BELGESİ BULUNAN MUHASEBE ALANINDA EN AZ 5 YIL DENEYİMLİ - TERCİHEN SATINALMA DENEYİMİ DE BULUNAN MS OFFİCE UYGULAMALARINI İLERİ DÜZEYDE KULLANABİLEN TAHSİLATLARIN VE ÖDEMELERİN KONTROLÜNÜ SAĞLAYACAK MALİ MEVZUATLARA , ANALİZ, PLANLAMA VE RAPORLAMA KONULARINA HAKİM AYLIK OLARAK BA/BS MUTABAKATLARININ KONTROLLERİNİ YAPABİLECEK SATINALMA VE PERSONEL GİDERLERİNİN KONTROLÜNÜ SAĞLAYACAK MESLEĞİNE VE ÇALIŞMA ARKADAŞLARINA SAYGILI, SORUMLULUK SAHİBİ, ERKEK ADAYLAR İÇİN ASKERLİK GÖREVİNİ TAMAMLAMIŞ MUHASEBE SORUMLUSU ARAMAKTAYIZ.

  Sektör: Mimarlık, Fuar ve Organizasyon

  Pozisyon: Şef / Amir, Yetkili, Uzman, Görevli, Sorumlu

 • Barslan Yapıİstanbul Avrupa 21 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıMerkezi İstanbul’da bulunan firmamızın şantiyelerinde çalışmak üzere inşaat mühendisi veya mimar arıyoruz.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin İnşaat Mühendisliği veya Mimarlık bölümlerinden mezun Autocad programı kullanabilen, keşif ve metraj konularına hakim İnşaat / Şantiye alanında en az 5 yıl saha deneyimli 5 yıl sahada deneyimli şantiye şefi İş odaklı, insan ilişkilerinde başarılı Problem çözme , karar alma , planlama ve raporlama becerileri gelişmiş Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek İstanbul Avrupa Yakası'nda ikamet eden Askerlik hizmetini tamamlamış Bay

  Sektör: İnşaat, Mimarlık

  Pozisyon: Mühendis, Mimar

 • İş AçıklamasıKesit, plan ve görünüş çizimlerinin yapılması ve detayların çizilmesi, Proje için gerekli malzeme ihtiyacını belirlemek ve hazırlamak, Proje imalat çizimlerinin yapılması, Projenin montaj paftalarının hazırlanması, Müşteriyle sürekli irtibat halinde olarak değişiklik,ilave vb. durumları anında gerçekleştirilmesi ve diğer birimlere bildirimi, Projenin hakedişinin yapılması, kontrolü, Arşivlemeyi sisteme uygun yapmak, günlük haftalık ve aylık raporlama yapmak,

  Aranan NiteliklerMimar, İnşaat mühendisi yada İnşaat teknikeri olmak, Cephe giydirme sektöründe proje çizmiş olmak ve giydirme cephede kullanılan malzemeleri ve uygulamayı bilmek, İyi derecede Autocad bilmek ve tüm ms office programlarını kullanabilmek, Sürücü belgeli olmak

  Sektör: İnşaat, Mimarlık, Alüminyum

  Pozisyon: Mimar, Mühendis, Tekniker

 • Granit Centerİstanbul Avrupa 15 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıFirmamızın Kemerburgaz fabrikasında ve çeşitli şantiyelerinde görevlendirilmek üzere Mimar ve Tekniker alınacaktır. Şantiye takibi ve kontrolünde uzman hakediş prosedürlerini bilen İnşaat, mermer, granit, seramik ve ahşap çalışmalarında tecrübeli, röleve konusunda sıkıntı yaşamayacak takım arkadaşları.

  Aranan NiteliklerÇok iyi derecede autocad (tüm sürümleri) kullanabilen. (klavye ve mause hakim) Röleve tecrübeli Çalışma saatleri konusunda esnek olan Oto ehliyet sahibi Tercihen yabancı dil bilgisi olan Güler yüzlü ve uyumlu Takım çalışmasına yatkın

  Sektör: İnşaat, Mimarlık, Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Teknik Ressam, Mimar, Uzman, Tekniker, İç Mimar

 • İş Açıklamasıİstanbul Zekeriyaköy’deki Projemizde görevlendirilmek üzere Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun “Mimar” pozisyonu için aşağıdaki özelliklere sahip çalışma arkadaşları aramaktayız Projelerde (özellikle çatı ve cephe) kalite, maliyet ve zaman kriterlerine uyarak tüm aşamaların planlanması ve yerine getirmek, Şantiye kontrol ve koordinasyon işlerinin yapılmasını sağlamak üzere;

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Mimarlık bölümlerinden mezun, En az iki yıl tecrübeli, MS Office uygulamalarına hakim, İyi derecede Autocad kullanabilen, Tercihen 3D Max ve Render programlarını kullanabilen, Sahadaki uygulamanın projesine göre imalatını ve kontrolünü yapabilen, insan ilişkileri güçlü, Aktif araç kullanabilen

  Sektör: İnşaat, Mağazacılık / Perakendecilik, Mimarlık

  Pozisyon: Mimar, İç Mimar

 • Maye Yapıİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 7 Mayıs 2017

  İş Açıklaması"Kurumsal Satış Yöneticisi" Firma ürünlerinin kurumsal müşterilere satışının gerçekleştirilmesi, Müşteri talepleri doğrultusunda proje ekibi ile kooordineli olarak çalışmak ve uygun çözümler üretebilmek, Projeli satış - sipariş - teslimat akışını takip etmek, Teklif, sunum ve sözleşme sürecini yönetmek, Satış ve satış sonrası her aşamada müşteri memnuniyeti sağlamak

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Mimarlık / İç mimarlık / Endüstriyel Tasarım bölümlerinden mezun Autocad başta olmak üzere çizim programlarına hakim Tasarım yönü güçlü ve araştırmacı, sürekli gelişime açık Üretim detay ve proje uygulama konularında bilgili Müşteri ilişkilerinde başarılı Takım çalışmasına yatkın Yabancı dil bilen B sınıfı sürücü belgesine sahip, aktif araç kullanabilen

  Sektör: İnşaat, Mimarlık, Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Mimar, İç Mimar

 • ARTS MİMARLIKİzmir 3 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıFuar standı ve iç mimari alanlarında tasarım ve imalat hizmeti veren firmamızın İzmir Folkart Towers'ta bulunan ofisimizde tasarım bölümünde çalışmak üzere takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun İleri seviyede 3D Max kullanabilen Fuar stand tasarımı alanında deneyim veya bilgi sahibi Referanslarına ve portfolyasına güvenen Yaptığı tasarımı imalatla sonlandırabilecek malzeme bilgisi olan Ekip içinde koordineli çalışabilecek Baylar için askerlik görevini tamamlamış Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli bulunmayan İzmir'de ikamet eden çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: Mimarlık

  Pozisyon: Mimar, İç Mimar, Tasarımcı

 • Ekspertur Gayrimenkulİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 3 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıEKSPERTUR GAYRİMENKUL DEĞERLEME VE DANIŞMANLIK A.Ş. DEĞERLEME SEKTÖRÜNDE ÇALIŞAN SPK KURUMUNUN LİSTESİNDE YER ALAN DEĞERLEME FİRMASIDIR. ŞİRKETİMİZİ BANKALARA, ŞAHISLARA VE FİRMALARA KONUT,ARSA,FABRİKA, BİNA VB. TAŞINMAZLARIN DEĞERLEMESİ KONUSUNDA RAPORLAR HAZIRLAMAKTADIR. TAPU VE BELEDİYE KURUMLARINDA VE MAHALLİNDE YAPILAN İNCELEMELER SONUCUNDA DEĞER VE KREDİYE UYGUNLUK DURUMUNU İÇEREN RAPORLAR YAZILMAKTADIR TÜRKİYE GENELİNDE HER İLDE ÇALIŞACAK LİSANSLIDEĞERLEME UZMANLARI KADROLU VE ÇÖZÜM ORTAĞI OLARAK ALINACAKTIR. ZİRAAT BANKASI HALKBANK YAPI VE KREDİ BANKASI TURKIYE FİNANS VE KUVEYTTURK BANKASINA TANIMLAMALAR YAPILACAKTIR. ŞİRKETİMİZ HAKKINDA AYRINTILI BİLGİ ALMAK İÇİN www.ekspertur.com.tr LİNKİNİ TIKLAYARAK BİLGİ ALABİLİRSİNİZ.

  Aranan NiteliklerBİZLE ÇALIŞACAK ARKADAŞLARDA ARADIĞIMIZ NİTELİKLER - ASKERLİĞİNİ TAMAMLAMIŞ OLMASI - DÜRÜST VE GÜVENİLİR OLMASI - BU ALANDA ÇALIŞMAYI DÜŞÜNÜYOR OLMASI - SAHADA ÇALIŞMAYA ENGEL DURUMU BULUNMAMASI

  Sektör: Mimarlık, Mühendislik

  Pozisyon: Mühendis, Mimar

İş Habercisi - Mimarlık İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?