Mimarlık İş İlanları

Hepsini Temizle
Mimarlık
 • İş Açıklaması *** firma bünyemizde değerlendireceğimiz alanlar için, mimari proje tasarımları yapacak,

  Aranan Nitelikler ***Autocad , 3DMax , Photoshop veya benzer programlara iyi derecede hakim ***Tasarım konusunda kendine güvenen ***İki ve üç boyutlu çizim yapabilen, ***MicrosoftOffice programlarına hakim, ***Planlama , projelendirme , sunum çalışmaları yapabilecek, ***Kartal ilçe merkezine ulaşımda sıkıntı yaşamayacak Bayan MİMAR iş arkadaşları aramaktayız. ***İç Mimarlık veya mimari teknikerlik bölümlerinde eğitim görmüş ancak bu konularda tecrübeli bayan arkadaşları da değerlendirebiliriz.

 • Sekreter
  Emlak Markt Ataşehir
  İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Ofis içerisindeki tertip ve düzenin sağlanması, Telefon trafiğinin yönetilmesi, İnternet sitemizde yayınlanacak ilanların girişinin yapılması.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Office programlarına hakim, ayrıca interneti hızlı şekilde kullanabilen, Sorumluluk sahibi,disiplinli, Diksiyonu düzgün, Anadolu yakasında ikamet eden, 30 yaşını aşmamış,Bayan çalışma arkadaşı aranmaktadır.

 • Mimar - Proje Sorumlusu
  Nt Marka ve Yönetim Danışmanlığı…
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Projelendirme, planlama, bütçelendirme, sunum, koordinasyon çalışmaları yapacak, Gereğinde şantiye kontrol ve koordinasyon işleri yapacak,

  Aranan Nitelikler Firmamızın Merkez ve şantiyelerinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Mimarlık Fakültelerinin Mimarlık veya İç Mimarlık bölümlerinden mezun, Mevcut işlerimizin çatı ve dekorasyon projelerini okuma, keşif listesini ve teklifini hazırlama, proje detaylarının çözümünü yapabilecek, uygulamayı yerinde yönetebilecek , MS Office yazılım ve uygulamalarına hakim, İyi derecede Autocad, Photoshop kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, İstanbul Çalışma arkadaşı aranmaktadır.

 • İş Açıklaması Müşterilerden gelen projelerin keşif listesinin çıkarılması, Malzeme araştırmalarının yapılması , Fiyat teklifinin hazırlanması, Gerektiğinde şantiye kontrol ve koordinasyon işlerinin yapılması.

  Aranan Nitelikler Firmamızın Merkez ve şantiyelerinde görevlendirilmek üzere; İnşaat teknikerliği veya Yapı Öğretmenliği bölümlerinden mezun, Mevcut işlerimizin çatı ve dekorasyon projelerini okuma, keşif listesini ve teklifini hazırlama, proje detaylarının çözümünü yapabilecek, uygulamayı yerinde yönetebilecek, MS Office yazılım ve uygulamalarına hakim, İyi derecede Autocad, Photoshop kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Çalışma arkadaşı aranmaktadır.

 • İnşaat Teknikeri
  Dumankaya İnşaat San.Tic.…
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Konut sektöründe faaliyet gösteren şirketimizin şantiyelerinde görevlendirilmek üzere,"İnşaat Teknikeri" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Meslek Yüksek Okulları'nın İnşaat Bölümü'nden mezun, İnşaat sektöründe en az 3 yıl tecrübeli, İnce işleri konusunda tecrübeli (giydirme cephe, alüminyum kompozit cephe,cam sistemleri), Tercihen yüksek bina ve AVM tercübeli, Takipçi, dinamik, yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, İstanbul ikamet eden.

 • Archıtect
  Decathlon
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması You will work to ensure that the feasibility study of each project under your responsibility is properly completed before the country investment committee meetings. As a part of the feasibility study of projects, you will work towards ensuring that: The store layouts, sections and elevations you propose works to provide an operational and safe environment for our staff and customers. The use of plot / leasable area is optimised in favor of Decathlons requirements. Decathlon ratios and technical specifications are respected in the architectural design phase while seeking to ensure that the local regulations are also met. The projects’ validation is guaranteed in the country investment meetings by securing the approval of the affiliated experts (maintenance, security, retail etc.) beforehand. In this sense you will be responsible for the preparation of required architectural drawings and 2D - 3D visualizations to best present your project to internal and external customers. Alongside the feasibility studies of ongoing projects you will work towards the local adaptation of the Decathlon concepts, as well as the creation of our new business models. It is requested that the applicants bring their portfolios in hardcopy to the interviews.

  Aranan Nitelikler Bachelors level qualification in Architecture as a minimum, One to three years of experience in an architectural design position; experience in retail is a plus Advanced working knowledge in Autodesk AutoCAD, Adobe Photoshop and Google Sketchup Proficiency in Adobe Illustrator and Adobe InDesign is a plus Fluency in written and spoken English and Turkish Excellent organizational and planning skills Strong communication skills with orientation towards team play Proactive stance in the work environment Dynamic and vital sportsperson

 • Teklif ve Hakediş Sorumlusu
  Mono Mimarlık Ltd.Şti.
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Yurtiçinde devam eden ve başlanacak olan anahtar teslimi tesislerin (konut, mağaza, iş merkezi, banka şubesi, otel, endüstriyel yapı vb.) inşaat uygulamaları süresince; İmalatların metrajını hesaplamak, projede olmayan imalatlar için ataşman hazırlamak, İdari ve taşeron hak ediş raporlarını kontrol etmek, ilgili birimlere aktarmak, Hak ediş, rölöve, ataşman, tutanak vb. gibi değerli evrakların bir kopyasını muhafaza etmek, Aylık faaliyet raporunu hazırlamak, Revize keşiflerini hazırlamak, Metraj ve hesap konularında bütçe çalışmalarına katılmak, gerekli kontrolleri yapmak, İhale hazırlığı sürecini yürütmek ve yönetmek, Markalara teklif vermek, ilgili süreci yönetime raporlamak, Tüm teklif aşamasında yer almak Gibi görevlerden sorumlu olacak "Teklif ve Hakediş Sorumlusu” arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Mimarlık/İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun, MS Office ve Auto CAD programlarını çok iyi derecede kullanan, Tercihen İngilizce bilen, En az 4 yıl ilgili alanda deneyimi olan (Tercihen nitelikli inşaat projelerinde çalışmış olmak), Teknik ofis konusunda tecrübeli, Keşif, ihale hazırlığı,hakediş ve teklif alanlarında çalışmış, Takım çalışmasına yatkın, koordinasyon ve iletişim becerisi yüksek, Tercihen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Esnek çalışma saatleri konusunda uyumlu, Erkek adaylarda askerlik görevini tamamlamış, Tercihen 30-40 yaş aralığında olan adayların başvurularını bekliyoruz.

 • Kesin Hesap Uzmanı
  Mono Mimarlık Ltd.Şti.
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Yurtiçinde devam eden ve başlanacak olan anahtar teslimi tesislerin (konut, mağaza, iş merkezi, banka şubesi, otel, endüstriyel yapı vb.) inşaat uygulamaları süresince; İmalatların metrajını hesaplamak, projede olmayan imalatlar için ataşman hazırlamak, İdari ve taşeron hak ediş raporlarını kontrol etmek, ilgili birimlere aktarmak, Hak ediş, rölöve, ataşman, tutanak vb. gibi değerli evrakların bir kopyasını muhafaza etmek, Aylık faaliyet raporunu hazırlamak, Revize keşiflerini hazırlamak, Metraj ve hesap konularında bütçe çalışmalarına katılmak, gerekli kontrolleri yapmak, İhale hazırlığı sürecini yürütmek Gibi görevlerden sorumlu olacak "Kesin Hesap” grubumuz için, Kesin Hesap Uzmanı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Mimarlık bölümlerinden mezun, MS Office ve Auto CAD programlarını çok iyi derecede kullanan, Tercihen İngilizce bilen, En az 4 yıl ilgili alanda deneyimi olan (Tercihen nitelikli inşaat projelerinde çalışmış olmak), Teknik ofis konusunda tecrübeli, Keşif, ihale hazırlığı ve hak ediş alanlarında çalışmış, Teklif verebilen Takım çalışmasına yatkın, koordinasyon ve iletişim becerisi yüksek, Tercihen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Esnek çalışma saatleri konusunda uyumlu, Erkek adaylarda askerlik görevini tamamlamış, Tercihen 30-40 yaş aralığında olan adayların başvurularını bekliyoruz.

 • İş Açıklaması Uçak, Megayacht & Süperyacht, VIP araç iç dekorasyonu konusunda faaliyet gösteren firmamızda; Tuzla'daki Dizayn Ofisimizde ve civar tersanelerdeki tekne & yat şantiyelerimizde görev yapacak Mimar, İçmimar, Endüstri Ürünleri Tasarımcısı aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun (- Endüstri Ürünleri Tasarımcılığı,Mimarlık,İçmimarlık) Mobilya üretimi / imalatı konusunda deneyimli ( Alanında en az 2-3 yıl tecrübeli ) Mesleki bilgisayar programlarını kullanabilen (Inventor, AutoCad, Rhino, 3D Studio Max, Office vb.) Yabancı dil bilen (İngilizce, İtalyanca tercih sebebidir) Gerek dizayn ofiste gerekse teknelerde proje ile ilgili tüm işlemleri yönetip yürütebilecek Proje ve detaylarda pratik, isabetli çözümler üretebilen ve seri şekilde çizimlerini yapabilen Sorumluluk alabilecek, raporlama yapabilecek İstanbul - Anadolu yakasında (tercih sebebidir) veya Gebze'de İkamet eden Ekip çalışmasına yatkın, dinamik Askerliğini yapmış (erkek adaylar için) Çalışma yeri Tuzla’dadır

 • İş Açıklaması FUAR STANDI ve DEKORASYON ALANLARINDA TASARIM VE İMALAT HİZMETİ VEREN İKİTELLİ OSB' DE BULUNAN FİRMAMIZIN, ÖN MUHASEBE ve SEKRETERYA BİRİMİNDE ÇALIŞMAK ÜZERE TAKIM ARKADAŞI ARAMAKTAYIZ.

  Aranan Nitelikler LİSE VEYA ÖN LİSANS MEZUNU MS OFFİCE UYGULAMALARINI ETKİN OLARAK KULLANAN İLETİŞİM KURMA BECERİSİ YÜKSEK, İNSAN İLİŞKİLERİ GÜÇLÜ OFİS TELEFON - FAKS - MAİL TRAFİĞİNİ YÖNETEBİLECEK TİTİZ VE DÜZENLİ ÇALIŞMA PRENSİBİNE SAHİP ÖN MUHASEBE BİLGİSİ OLAN - TERCİHEN DENEYİMLİ GELEN MİSAFİRLERİ GÜLER YÜZLE KARŞILANIP, AĞIRLANMASI İŞİNİ YAPABİLECEK OFİSİN GENEL DÜZENİ VE TEMİZLİĞİ İLE İLGİLENEBİLECEK MESLEĞİNE VE ÇALIŞMA ARKADAŞLARINA SAYGILI, SORUMLULUK SAHİBİ, DIŞ GÖRÜNÜMÜNE VE GİYİMİNE ÖNEM GÖSTEREN, DİKSİYONU DÜZGÜN, GÜLER YÜZLÜ 35 YAŞINI AŞMAMIŞ BAYAN ,

 • İş Açıklaması FUAR STANDI ve DEKORASYON ALANLARINDA TASARIM VE İMALAT HİZMETİ VEREN İKİTELLİ OSB' DE BULUNAN FİRMAMIZIN, MUHASEBE ve SATINALMA BİRİMİNDE ÇALIŞMAK ÜZERE TAKIM ARKADAŞI ARAMAKTAYIZ.

  Aranan Nitelikler ÜNİVERSİTELERİN İLGİLİ LİSANS BÖLÜMLERİNDEN MEZUN - TERCİHEN SMMM BELGESİ BULUNAN MUHASEBE ALANINDA EN AZ 5 YIL DENEYİMLİ - TERCİHEN SATINALMA DENEYİMİ DE BULUNAN MS OFFİCE UYGULAMALARINI İLERİ DÜZEYDE KULLANABİLEN TAHSİLATLARIN VE ÖDEMELERİN KONTROLÜNÜ SAĞLAYACAK MALİ MEVZUATLARA , ANALİZ, PLANLAMA VE RAPORLAMA KONULARINA HAKİM AYLIK OLARAK BA/BS MUTABAKATLARININ KONTROLLERİNİ YAPABİLECEK SATINALMA VE PERSONEL GİDERLERİNİN KONTROLÜNÜ SAĞLAYACAK MESLEĞİNE VE ÇALIŞMA ARKADAŞLARINA SAYGILI, SORUMLULUK SAHİBİ, ERKEK ADAYLAR İÇİN ASKERLİK GÖREVİNİ TAMAMLAMIŞ MUHASEBE SORUMLUSU ARAMAKTAYIZ.

 • İş Açıklaması FUAR STANDI ve DEKORASYON ALANLARINDA TASARIM VE İMALAT HİZMETİ VEREN İKİTELLİ OSB' DE BULUNAN FİRMAMIZIN, SAHA MONTAJ BİRİMİNDE ÇALIŞMAK ÜZERE TAKIM ARKADAŞLARI ARAMAKTAYIZ.

  Aranan Nitelikler ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ veya MYO ELEKTRİK veya MOBİLYA BÖLÜMLERİNDEN MEZUN TEKNİK ÇİZİM OKUYABİLEN TERCİHEN FUAR STANDI MONTAJ VE KURULUMU KONUSUNDA DENEYİMLİ STAND MONTAJI, KABLOLAMA VE ELEKTRİK MONTAJI YAPABİLECEK ALANINA TEKNİK AÇIDAN HAKİM, PRATİK ve PLANLI ÇALIŞABİLEN ESNEK ÇALIŞMA SAATLERİNE UYUM SAĞLAYABİLEN MESLEĞİNE VE ÇALIŞMA ARKADAŞLARINA SAYGILI, SORUMLULUK SAHİBİ HERHANGİ BİR SAĞLIK PROBLEMİ OLMAYAN İŞ DİSİPLİNİ VE SORUMLULUK DUYGUSUNA SAHİP EHLİYETİ VE AKTİF SÜRÜŞ DENEYİMİ OLAN (TERCİHEN SRC BELGESİNE SAHİP) SEYAHAT ENGELİ BULUNMAYAN ASKERLİK GÖREVİNİ TAMAMLAMIŞ ELEKTRİK ve MONTAJ PERSONELLERİ ARAMAKTAYIZ

 • İş Açıklaması Sorumlu olduğu projede alt yüklenici uygulamalarını denetlemek,proje ve ekip koordinasyonunu sağlamak,işlerin istenen kalite seviyesinde yapılmasını sağlamak,işin projesine ve teknik şartnamesine uygun olarak iş programına göre hedef sürelerde sonuçlandıracak

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Mimarlık bölümünden mezun, Alüminyum dış cephe kaplama sektöründe en az 5 yıl deneyimli, Auto cad ofis programlarına hakim, Projeli işler ve projelendirme konusunda tecrübeli, İnsiyatif kullanma becerisine sahip Yerli ve ithal alüminyun sistemlerine hakim,alüminyum giydirme cephe ve doğrama dizayn tecrübesi olan, İmalat ve montaj paftalarını oluşturabilecek, Alınan işlere ait uygula ve onay projelerini çizebilecek, Firmamızın Esenyurt projesinde çalışabilecek Şantiye Şefi aramaktayız.

 • İş Açıklaması Sorumlu olduğu projede alt yüklenici uygulamalarını denetlemek,proje ve ekip koordinasyonunu sağlamak,işlerin istenen kalite seviyesinde yapılmasını sağlamak,işin projesine ve teknik şartnamesine uygun olarak iş programına göre hedef sürelerde sonuçlandıracak.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İnşaat ve Makine bölümlerinden mezun, Alanında deneyim sahibi olan, Alüminyum dış cephe kaplama sektöründe en az 5 yıl deneyimli, Auto cad ofis programlarına hakim, Projeli işler ve projelendirme konusunda tecrübeli, İnsiyatif kullanma becerisine sahip Yerli ve ithal alüminyun sistemlerine hakim,alüminyum giydirme cephe ve doğrama dizayn tecrübesi olan, İmalat ve montaj paftalarını oluşturabilecek, Alınan işlere ait uygula ve onay projelerini çizebilecek, Firmamızın Esenyurt projesinde çalışabilecek Şantiye Şefi aramaktayız.

 • İş Açıklaması Ön muhasebe bilgisine sahip, sekreter

  Aranan Nitelikler En az lise, tercihen myo veya üniversite mezunu, Mikro muhasebe programına hakim, Konusunda en az 3 yıl deneyimli, Microsoft Office programlarını etkin bir şekilde kullanabilen, Telefon trafiğini idare edebilecek, iletişim yeteneği yüksek, diksiyonu düzgün, Dosyalama ve dokümantasyon konusunda tecrübeli, Analitik düşünce yapısına ve organizasyon becerisine sahip, takım çalışmasına yatkın, Anadolu yakasında ikamet eden takım arkadaşları arıyoruz. Not: Adayların RESİMLİ ve GÜNCEL CV leri ile sadece ONLİNE müracatları kabul edilecektir. Telefonla kesinlikle bilgi verilmemektedir.

 • Mimar & İçmimar
  Kale Mimarlık
  İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Erenköy'de bulunan ofisimizde görevlendirilmek üzere, Tasarım, proje ve uygulama süreçlerinde sorumluluk üstlenebilecek, takım çalışmasına yatkın çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Tercihen Anadolu Yakasında İkamet Eden, Üniversitelerin Mimarlık, İçmimarlık Bölümlerinden mezun, 3D-MAX ve AUTO-CAD programlarını ÇOK İYİ derecede kullanabilen, Tasarım, Proje ve Uygulama konusunda bilgi ve deneyim sahibi Organizasyon, araştırma becerleri gelişmiş, sorunlar karşısında hızlı çözümler üretebilecek, MİMAR ve/veya İÇMİMAR çalışma arkadaşları arıyoruz. İlgilenen adayların güncel ve fotoğraflı CV’ leriyle başvurmaları rica olunur. NOT: Erkek adayların askerlik görevini tamamlamış olmaları zorunludur.

 • İş Açıklaması Kamu ve Özel Kurumlar, mimari büro, müteahhit firma gibi proje sahiplerini ziyaret ederek ya da internet ortamında proje, yatırım haber ve ilanlarını araştırıp projelerden haberdar olmak, bu kurumları ziyaret ederek firma ürün tanıtımı yapmak, müşteri portföyünü genişletmek, Ürünlerin diğer malzemeler ile ilişkilerini çözebilecek detaylar üretebilecek ve özel ürün gerektiği takdirde Ar-Ge'ye bu ürünlerin niteliğini aktarabilecek, İşverenin talepleri doğrultusunda modüler asma tavan, duvar ve zemi projesi çizebilecek, Yeni ürün katalog vb sistem katalogları yapılması esnasında teknik çizim, kesit detay çizim gibi konularda destek vermek, Ürün gamındaki malzemelerin teknik detaylarına hakim olarak oluşması muhtemel şartnameler için ön hazırlığı organize etmek, Portföyüne aldığı projelere fiyat teklifi hazırlamak. Projede kullanılacak ürünlerine tespitini yapmak. Projenin teknik çizimini yapmak, Şantiye esnasında şantiye ekibine yerinde destek verebilecek, Yeni mimari trendleri ve gelişmeleri takip etmek, fırsatları tespit edilerek ilgili departmanları bilgilendirmek.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Mimarlık, İç mimarlık bölümlerinden mezun, Daha önce yapı sektöründe proje ve ürün satşı konusunda tecrübeli, Yurt dışı satışa da destek verileceği için iyi derecede İngilizce bilen, Projeler için yatırımcı, mimarlık ofis ve müteahhitler ile bağlantıkuracak, mimarı tasarım aşamasından anahtar teslime kadar olan süreçte çözüm ortağı olarak çalışabilecek, Autocad, Office, 3D Max ve Photoshop programlarını iyi derecede kullanabilen, Analatik düşünebilen, planlama yeteneği olan, koordinasyon beceresi yüksek, Riskleri ve fırsatları ayırabilme beceresine sahip, Dinamik, enerjik, insan ilişkilerinde başarlı, diksiyonu düzgün, sonuç ve süreç odaklı, B sınıfı ehliyeti olup aktif araç kullanabilen, Askerlik ile ilişiği olmayan, Bay.

 • Proje Grubu Mimar / İç Mimar
  Akustik Proje / İç Mimarlık…
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Akustik Şirketler Grubu bünyesinde 2011 yılında aktif hale gelen Firmamız İç Mimari, Mimari Akustik ve Profesyonel Teknoloji Ürünleri konularında Proje, Tasarım, Uygulama ve Danışmanlık hizmetleri vermektedir. Konferans Salonları, Sinema Salonları, Kültür Merkezleri, Gösteri Merkezleri, Oteller, Balo ve Toplantı Salonları ve benzeri Özel Konsept Projelerde; Mimari Tasarım, İç Mimari Dekarasyon ve Mimari Akustik hizmetleri firmaların ve Yatırımcıların çözüm ortağı olarak Anahtar Teslimi Projeler Uygulamaktadır. Farklı süreç adımlarını başarı ile tamamlamakta olan İstanbul Proje Grubumuza kendisine güvenen, Proje Keşif, Metraj ve Teklif, Proje Tasarım, 3D Tasarım, Proje Sunum, Uygulama Projesi, Şantiye ve Uygulama takibi konularında sorumluluk üstlenecek arkadaşları davet ediyoruz,

  Aranan Nitelikler [Ref. 01] PROJE GRUBU. TASARIM / MODELLEME İstanbul Ofisimizde, proje gündemlerini yakın takip ederek müşteri ilişkileri sürecinde yer alacak, Tasarım ve Modellemelerden sorumlu takım arkadaşlarında aradığımız nitelikler, İç Mimari Tasarım konusunda En az 3 yıl Deneyimli Konsept ve Tasarım Vizyonuna güvenen Gerekli CAD / 3D / Resim Grafik ve Sunum programlarını İyi Derecede kullanabilen Sunum ve Sunum Teknikleri konusunda bilgi sahibi Tasarladığı Projenin Sunumunu ve Müşteri sürecini yönetebilecek Mimar / İç Mimar [Ref. 02] PROJE GRUBU. UYGULAMA ÇİZİM İstanbul Ofisimizde Tasarım sürecinden geçen projelerimizin, Uygulama ve Detay Projelerini çizecek, çizilen projelerin Şantiye ile kooardinasyon sürecini takip edecek, Satınalma sürecine Destek olabilecek takım arkadaşlarında aradığımız nitelikler; Uygulama ve Detay projesi çiziminde En az 3 yıl Deneyimli Gerekli CAD / Ofis progamlarını İyi Derecede kullanabilen Farklı ölçeklerdeki mimari projelerin tasarım, sunum ve imalat projeleri konularında görev almış, İnce yapı, dekorasyon detaylarına / malzeme bilgisine sahip Sorumluluğundaki Projenin Satınalma ve Uygulama Sürecine destek olabilecek Seyahat Engeli Olmayan Mimar / İç Mimar / Tekniker [Ref. 03] PROJE GRUBU. ŞANTİYE SORUMLUSU İstanbul ve Şehir Dışı Projelerimizde Şanitiye Uygulama ve takibi yapacak, İmalat projelerini çizecek, Müşteri ve Taşeron ilişkilerini yönetebilecek takım arkadaşlarında aradığımız nitelikler; İç Mimari Proje Saha Uygulamasında En az 3 yıl Deneyimli Gerekli CAD / Ofis progamlarını İyi Derecede kullanabilen Şantiye Organizasyonu ve disiplini konusunda Deneyimli İnce yapı, dekorasyon detaylarına / malzeme bilgisine sahip Sorumluluğundaki proje ve ekibi yönetebilecek Seyahat Engeli Olmayan Mimar / İç Mimar / Tekniker

 • İş Açıklaması Konut sektöründe faaliyet gösteren şirketimizin merkezinde görevlendirilmek üzere proje büroları ile koordinasyonu sağlayarak projelerin konsept, avan ve ruhsat projelerinin hazırlanmasını ve geliştirilmesini sağlayacak, aşağıdaki niteliklerde takım arkadaşı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Mimarlık bölümlerinden mezun, Konusunda en az 5 yıl deneyimli, Konsept, avan ve ruhsat projelerinde deneyimli, Mevzuat ve yönetmeliklere hakim, Yapı tasarımı konusunda deneyimli, ofiste uygulama ve detay projelerine hakim, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, İstanbul Anadolu yakası'nda ikamet eden.

 • İnce Yapı Yöneticisi/Şefi
  Dumankaya İnşaat San.Tic.…
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Konut sektöründe faaliyet gösteren firmamızın şantiyelerinde görevlendirilmek üzere "İnce Yapı Yöneticisi/Şefi" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Mimarlık Bölümlerinden mezun, Yüksek katlı binalarda çalışmış, Mimari sistem ve nokta detayı, As-built proje çiziminde tecrübeli, malzeme ve detay proje ve şantiye uygulamasında en az 8 yıl deneyimli, Mimari projelerin malzeme metrajları, hakediş, kesin hesap konularında ve özellikle saha imalat kontrol ve iş programına göre takibi ve ilgili yerlere raporlanması konularında deneyimli, MS Office ve AutoCAD Programlarını çok iyi derecede bilen, Takipçi, dinamik; yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Sonuç odaklı, planlama ve organizasyon yeteneği güçlü, İş Güvenliği konusunda bilgili ve özenli, Erkek adaylar için askerliğini yapmış, İstanbul Avrupa Yakası'nda ikamet eden.

 • İş Açıklaması Konut sektöründe faaliyet gösteren şirketimizin Genel Merkezinde, Teknik Grup Müdürlüğü’nde görevlendirilmek üzere; Proje büroları ile koordinasyonu sağlayarak, uygulama projelerinin hazırlanmasını ve geliştirilmesini sağlayacak Projelerin uygulanması esnasında düzenli şantiye ziyaretleri ile denetim ve yönlendirme faaliyetlerinde bulunacak "Mimari Uygulama Uzmanı" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Mimarlık bölümlerinden mezun, Konusunda en az 5 yıl deneyimli, Ofiste uygulama ve detay projelerine hakim, şantiye uygulamalarını yönlendirebilecek, Tercihen konut, rezidans ve avm gibi büyük ölçekli projelerin uygulamasında deneyimli, İnşaat uygulamaları ile ilgili yeni malzeme ve teknolojiler konusunda bilgi sahibi, MS Office ve Autocad programlarını iyi derecede kullanabilen, Takım çalışmasına yatkın ve takım yönetebilme becerisi olan, Koordinasyon ve iletişim becerileri yüksek, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Sürücü belgesi olan ve aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış. İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden,

 • İş Açıklaması Konut sektöründe faaliyet gösteren şirketimizin Genel Merkezi'nde İş Geliştirme Direktörlüğü’nde görevlendirilmek üzere; *Proje büroları ile koordinasyonu sağlayarak mimari, statik, mekanik, elektrik ve peyzaj uygulama projelerinin konsepte uygun olarak hazırlanmasını sağlayacak, *Uygulama esnasında düzenli şantiye ziyaretleri ile denetim ve yönlendirme faaliyetlerinde bulunacak, *Proje geliştirme aşamasında statik, mekanik ve elektrik sistem kararlarının fizibilitelerini yaparak raporlayacak, *Tüm disiplinlerle teknik koordinasyonu gerçekleştirecek, *Üretim aşamasında şantiyede ihtiyaç duyulacak ilave hesap, çizim, detay ve çözümleri sağlayabilecek, *Teknik şartname hazırlığı ve malzeme seçiminden sorumlu olacak aşağıdaki niteliklerde "Teknik Grup Müdürü" arıyoruz.

  Aranan Nitelikler *Üniversitelerin Mimarlık veya İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun, *Konusunda en az 15 yıl tecrübeli, *Tercihen konut, rezidans ve avm gibi büyük ölçekli projelerin uygulamasında deneyimli, *Proje bilgisine sahip, kaba ve ince inşaat uygulamalarında tecrübeli, *Teknik ofis ve şantiye deneyimi olan, *İnşaat uygulamaları ile ilgili yeni malzeme ve teknolojiler konusunda bilgi sahibi, *Koordinasyon ve iletişim becerileri kuvvetli, takım çalışmasına yatkın, *Karar alma, yönetme ve planlama yetkinliklerine sahip, *MS Office ve Autocad programlarını iyi derecede kullanabilen, *Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, *Sürücü belgesi sahibi ve aktif araç kullanan, *Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, *İstanbul Anadolu Yakası’nda ikamet eden,

 • İş Açıklaması Konut sektöründe faaliyet gösteren şirketimizin Halkalı şantiyesinde görevlendirilmek üzere,"İnşaat Teknikeri" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Meslek Yüksek Okulları'nın İnşaat Bölümü'nden mezun, İnşaat sektöründe en az 5 yıl tecrübeli, İnce işleri konusunda tecrübeli (giydirme cephe, alüminyum kompozit cephe,cam sistemleri), Tercihen yüksek bina ve AVM tercübeli, Takipçi, dinamik, yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Dönemsel çalışabilecek, İstanbul Avrupa Yakası’nda ikamet eden.

 • Tasarımcı-Mimar
  İki Tanıtım
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Tanıtım,Tasarım ve Organizasyon sektöründe hizmet veren firmamız, yürüttüğü projelerin tasarım ve üretim hizmetlerini de kendi bünyesindeki üretim atölyelerinde gerçekleştirmektedir. Firmamızın mimari tasarım departmanında görev alacak tasarım ve üretim uygulamalarından sorumlu tasarımcı ekip arkadaşlarına ihtiyacımız vardır.

  Aranan Nitelikler -Üniversitelerin; Endüstri Ürünleri Tasarımı, İç Mimarlık / Mimarlık bölümlerinden mezun, -3D Max ve Autocad programlarını çok iyi seviyede kullanan; Freehand ve Photoshop programlarına hakim, - Kongre Standları – Fuar Standları – Ofis ve Showroom Dekorasyonu – Ürün Teşhir Standları – Sahne ve Mekan tasarımı alanlarının tasarım ve uygulamalarında en az 2 yıl deneyimli, -Yapısal malzemelerin ölçü, üretim ve uygulama detaylarına hakim, -Oluşturulan tasarımların üretim planlarının hazırlanmasını ve uygulamaların takip süreçlerini gerçekleştirebilen.

 • Mimar / İç Mimar
  Poshh Designs
  Kenya, Tanzanya, Türkiye Bugün

  İş Açıklaması Padişah İnşaat ve Yapı firmamız bünyesinde yurtdışı birimi olarak kurulan POSHH DESIGNS LTD. 2014 yılında faaliyetlerine başlamıştır. Firmamız iç mimari, mimari, dekorasyon, mobilya ve inşaat alanlarında faaliyet göstermektedir. POSHH DESIGNS bulunduğu pazarlarda öncelikle iç mimari tasarım, üretim,projelendirme ve anahtar teslim proje tamamlama alanlarında pazarda ki yerini sağlamlaştırarak, dizayn ve mimari konularında öncelikli isim olmayı hedeflemiştir. 2015 yılı sonuna doğru açılacak olan inşaat birimimizle beraber; projelendirme, tasarım,uygulama projesi ve proje tamamlama alanlarında faaliyetlerini genişletmeye başlamıştır.

  Aranan Nitelikler Firmamızın yurtdışı birimlerinde yer almak üzere, üniversitelerin Mimarlık - İç mimarlık bölümlerinden mezun; Yurt dışı çalışmalarının bireye kattığı gelişime inanan İngilizce bilen Konsept ve Tasarım vizyonuna güvenen Uygulama Projesi konusunda deneyimli Mimari detay çözümlemeleri geliştirebilecek Gerekli CAD / 3D / Resim Grafik ve Sunum programlarına hakim Uygulama projelerini yerinde yönetebilecek Proje sunumu yapabilecek Yaptığı işten keyif alan, dinamik ve pozitif Mimar ve İç Mimar arkadaşların ekibimize katılımını beklemekteyiz.

 • İş Açıklaması Firmamızın, Ümraniye-Çekmeköy Metro projesinde çalışmak üzere, saha mühendisi-mimar/inşaat mühendisi Not:Cv'ler egunal@unleminsaat.com.tr gönderilmesini ve bilgi için 05322409428 nolu telefonun aranılmasını rica ederiz.

  Aranan Nitelikler Kaba ve/veya ince inşaat işlerinde en az 2 yıl tecrübeli, *Planlama ve bütçe çalışmaları yapabilecek, *Saha koordinasyonu, kalite kontrolü, personel ve iş programı yönetimi , ve idari işleri yürütecek, *Teklif,sözleşme,idare ve alt yüklenici hakedişi, ilerleme raporu,malzeme ve metod sunumu, detay çizimleri hazırlayacak, *MS Office, MS Project ve AutoCad programlarını iyi derecede kullanabilen, *B sınıfı ehliyeti ve iyi derecede şöförlüğü olan (mutlak şart) *İstanbul-Anadolu yakasında ikame eden, *Tercihen ingilizce bilen,

 • İç Mimar
  Desa Deri
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Yeni açılacak ve var olan mağazalarımızın yeni trendler, pazarlama ve satış stratejilerine uygun olarak mağazaların dekorasyonunun düzenlemesiyle ilgili projelerin tasarım ve uygulama faaliyetlerinde ekip olarak çalışacak.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İç Mimarlık bölümlerinden mezun, 37 yaşından büyük olmayan, İç dekorasyon düzenleme konusunda ve tercihen mağaza dekorasyon işlerinde en az 2 yıl deneyimli, Proje çiziminden uygulama aşamasının sonuna kadarki tüm süreci organize edebilen, Ms Office ve konusu ile ilgili yazım programlarını kullanabilen, Sürücü ehliyeti olan ve seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,

 • Sekreterlik
  Akbul San. Ltd. Şti
  İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması mimarlık üzerine showroom mazamıza sekreter inşaat sektörüne yatkın olması

  Aranan Nitelikler prezantabl sorumluluk sahibi ahlaklı iş prensibli düzenli

 • İş Açıklaması Beylikdüzü merkez ofisimize fuar stand tasarımcısı olarak çalışabilecek arkadaşlar arıyoruz.

  Aranan Nitelikler 3 yıl tecrübeli, 3D Max, Autocad, Photoshop programlarını iyi derecede kullanabilen Tasarım gücü yüksek, özgün tasarımlar yapabilen Full time maaş+prim

 • Uygulama Tasarım Mimarı
  Sur Yapı Endüstri
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 2 Eylül 2015

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Alanında en az 8 yıl deneyimli, Uygulama projesi hazırlama/hazırlatma ve geliştirme konusunda deneyimli, Proje disiplinleri arasında koordinasyonu sağlayabilecek, Projenin uygulanması esnasında denetim ve yönlendirme yetisine sahip, Malzeme bilgisine sahip, Autocad ve Microsoft Office programlarına hakim, Aktif araç kullanabilen Askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için)

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Videolu İlan

  Eski Hükümlü

 • Staj

  Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

 • Sorulu İlan

  Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - Mimarlık İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?