Mimarlık İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Mimarlık
 • İş AçıklamasıSpa & Wellness Projelerinde danışmanlık, üretim ve uygulama yapan firmamızın Gaziosmanpaşa şantiyesinde görevlendirmek üzere; mimari detaylar, uygulama projelerinin oluşturulması, iş programı ve işin takibinin yapılması konularına hakim, üretim ve uygulama ekibimizle koordinasyonlu çalışacak, takım çalışmasına yatkın çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Çok iyi derecede MS Ofis, AutoCAD programlarına hakim Analitik düşünebilen, insiyatif sahibi Takım çalışmasına yatkın Proje, Şantiye, Uygulama, Kontrol ve koordinasyonda deneyimli Yapı mazlemeleri ve ince işler bilgisine sahip hakediş, keşif, metraj konusunda deneyimli Tercihen İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden Tercihen askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için)

  Sektör: Mimarlık, İnşaat

  Pozisyon: Mimar, Şef / Amir, Tekniker, İç Mimar

 • AriaQueen Exclusive Lightingİstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklamasıİstanbul Acıbadem'de bulunan mağazamız için sekreter arıyoruz. - Diksiyonu düzgün - Prezantabl - Fatura, cari hesap, kasa konularini bilen - Telefon trafiğini yonetibilecek - Ekibe ayak uydurabilecek

  Aranan NiteliklerOfis malzemelerini aktif kullanabilen Yoğun telefon santralini yönetebilecek, Diksiyonu düzgün, Güleryüzlü, Dinamik,

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Mimarlık, Proje ve Taahhüt

  Pozisyon: Sekreter

 • Karaağaç TPUİstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıErenköy'de bulunan ofisimizde görevlendirilmek üzere, Tasarım, proje ve uygulama süreçlerinde sorumluluk üstlenebilecek, takım çalışmasına yatkın çalışma arkadaşı arıyoruz.    

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Mimarlık, İçmimarlık Bölümlerinden mezun, 3D-MAX ve AUTO-CAD programlarını ÇOK İYİ derecede kullanabilen, Tasarım, Proje ve Uygulama konusunda bilgi ve deneyim sahibi, Organizasyon, araştırma becerleri gelişmiş, sorunlar karşısında hızlı çözümler üretebilecek, Minimum 3 yıl deneyimli, Anadolu Yakasında İkamet Eden, Erkek adaylar için Askerlik görevini tamamlamış, MİMAR ve/veya İÇMİMAR çalışma arkadaşları arıyoruz. İlgilenen adayların güncel ve fotoğraflı CV’ leriyle başvurmaları rica olunur.

  Sektör: Mimarlık, Açık Hava Reklamcılığı

  Pozisyon: Mimar, İç Mimar

 • ARTS MİMARLIKİzmir 20 Şubat 2017

  İş AçıklamasıFuar standı ve iç mimari alanlarında tasarım ve imalat hizmeti veren firmamızın İzmir Folkart Towers'ta bulunan ofisimizde tasarım bölümünde çalışmak üzere takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun İleri seviyede 3D Max kullanabilen Fuar stand tasarımı alanında deneyim veya bilgi sahibi Referanslarına ve portfolyasına güvenen Yaptığı tasarımı imalatla sonlandırabilecek malzeme bilgisi olan Ekip içinde koordineli çalışabilecek Baylar için askerlik görevini tamamlamış Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli bulunmayan İzmir'de ikamet eden çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: Mimarlık

  Pozisyon: Mimar, İç Mimar, Tasarımcı

 • CVS MİMARLIKİstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklamasıwww.cvsmimarlik.com REF-1 (Mimar- İç Mimar) Konsept Proje tasarımında etkin fikirleri olan, İç mimari projelerde yenilikçi fikirler üretebilen ve fikirlerini projelendirme yeteneğine hakim, Hızlı Autocad 2D, Photoshop kullanabilen, 3d max-Vray render bilen Üstlendiği projeleri yönetebilecek, Birden fazla projeye konsantre olabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış REF-2 (Modelleme ve Render) İleri seviyede 3d max-Vray render bilen, iç ve dış mekan renderları alabilen İleri seviyede Photoshop kullanabilen, REF-3 (iç Mimar) İç Mimari uygulama projesi çizebilen, Saha uygulama alanında deneyimli REF-4 (İç Mimari Uygulama Mimari​ -İÇ MİMARİ ŞANTİYE- ) Kağıthane ve Kartal şantiye ofislerimizde, İç Mimari uygulama mimari alınacaktır. İş planını uygulama, saha ekiplerinin yönetimi, Raporlama işlerini yapabilecek. Yakın ikametgah Başvuru yapanların portfolyolarını pdf formatında ik@cvsmimarlik.com adresini yollamaları gerekmektedir.

  Aranan NiteliklerEhliyeti olan Seyahat engeli olmayan

  Sektör: Mimarlık

  Pozisyon: Mimar, İç Mimar

 • TANSA GÜVENLİK SİSTEMLERİİstanbul Anadolu 19 Şubat 2017

  İş Açıklaması• Makine mühendislerinin vermiş olduğu bilgiler doğrultusunda tasarlanacak veya revize edilecek mekanizmaların ve sac kasaların teknik resimlerini çizmek, • Ekip çalışması ile makine tasarımı, sistem ve prensip çözümlerine katkı sağlamak, • Makine ve makine parçalarınının bilgisayar üzerinde 3 boyutlu tasarımını yapmak, • Parça çizimleri yapmak, siparişlerini vermek ve teslimatların siparişlere uygunluğunu kontrol etmek, • Son ürün kalitesinin tasarım ile örtüşmesini sağlamak,

  Aranan Nitelikler· Üniversitelerin veya MYO larının makine ile ilgili bölümlerinden mezun, · 25 yaş üzeri, · İleri düzey Solidworks ve Autocad Programı kullanabilen, · Tercihen Solidworks 2017 bilen ve eğitim sertifikalarına sahip, · Sancaktepe’de bulunan Fabrikamızda çalıştırılmak üzere konstrüksiyon tasarımı yapabilecek, · Makina tasarımı konusunda deneyimli ve üretim tecrübesi olan, · Standartlara uygun olarak teknik resim hazırlayabilen, okuyabilen ve uygulayabilen. · Kesit ve detay çizimleri yapabilen. · Takım çalışmasına yatkın, · Analitik düşünme yapısına sahip ve öğrenmeye açık, · İletişimi güçlü, sonuç odaklı ve takım çalışmasına yatkın, · Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan, · Sancaktepe, Sultanbeyli,Kartal,Maltepe de ikamet eden, · Sigara kullanmayan

  Sektör: Makine, İnşaat, Mimarlık

  Pozisyon: Yetkili, Uzman, Teknik Ressam

 • ŞEHZADE YAPI DENETİM LTD. ŞTİİstanbul Avrupa 18 Şubat 2017

  İş Açıklaması2010 tarihinden itibaren faaliyet gösteren yapı denetim firmamızda, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek çalışma arkadaşı aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerB Sınıfı ehliyeti olan, Aktif araç kullanabilen, Askerliğini tamamlamış, En az 2 yıl deneyimli, Büyük şantiyelerde çalışmış, İnce işler de deneyimli

  Sektör: Mimarlık

  Pozisyon: Mimar

 • İş AçıklamasıMimari camlar üzerine kalıcı dijital baskı yapan firmamız için mimarlık-inşaat firmalarından randevu alıp sunum yapacak, gelen isteklere göre teklif hazırlayacak, planlama, takip ve raporlama yapacak satış-pazarlama danışmanı ve satış temsilcileri.

  Aranan NiteliklerAnalitik düşünebilen, hızlı ve sonuç odaklı çalışabilen, seyahat engeli bulunmayan, takım çalışmasına yatkın, disiplinli, dikkatli, insan ilişkilerinde başarılı, ikna ve temsil yeteneği olan, maaş+prim sistemi ile çalışmayı kabul eden satış-pazarlama danışmanı ve satış temsilcileri. Yurtiçi-yurtdışı fuarlar ve ihracat için iyi seviyede İngilizce bilgisi gereklidir. Satış pazarlama yeteneği gereklidir. Tecrübe, grafik tasarım ve çizim programları bilgisi ve B sınıfı ehliyet tercih sebebidir. Sigara içmeyenlere ve bayanlara pozitif ayrımcılık yapılacaktır. Yemek verilecektir. Duruma göre araç verilebilecektir.

  Sektör: İnşaat, Diğer, Mimarlık

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Mimar, İç Mimar, Grafiker

 • İş AçıklamasıFirmamıza ön muhasebe alanında tecrübeli personel alımı yapılacaktır.

  Aranan NiteliklerÖn muhasebe konusunda en az 2 yıl deneyimli Meslek Lisesi veya Yüksekokul mezunu LOGO ticari programını iyi düzeyde bilen Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabilen Dış görünümüne önem veren, pozitif düşünebilen Sabırlı, Güler yüzlü ve ikili ilişkileri kuvetli

  Sektör: Mimarlık

  Pozisyon: Eleman

 • Smart Systemİstanbul Avrupa 19 Şubat 2017

  İş AçıklamasıFUAR STANDI ve İÇ MİMARİ ALANLARINDA TASARIM VE İMALAT HİZMETİ VEREN FİRMAMIZIN İKİTELLİ OSB' DE BULUNAN TASARIM BÖLÜMÜNDE ÇALIŞMAK ÜZERE TAKIM ARKADAŞLARI ARAMAKTAYIZ.

  Aranan NiteliklerDEVLET ÜNİVERSİTELERİNİN ENDÜSTRİYEL TASARIM veya İÇ MİMARLIK BÖLÜMÜNDEN MEZUN, İLERİ SEVİYEDE 3DMAX ve AUTOCAD PROGRAMLARINI KULLANABİLEN, İNGİLİZCESİNE GÜVENEN, FUAR STAND TASARIMI ALANINDA EN AZ İKİ YIL DENEYİMLİ, REFERANSLARINA VE PORTFOLYOSUNA GÜVENEN, YAPTIĞI TASARIMI İMALATLA SONLANDIRABİLECEK, EKİP İÇİNDE KOORDİNELİ ÇALIŞABİLECEK, SÜRÜCÜ BELGESİ BULUNAN VE AKTİF ARAÇ KULLANABİLEN, BAYLAR İÇİN ASKERLİK GÖREVİNİ TAMAMLAMIŞ, YURT İÇİ ve YURT DIŞI SEYAHAT ENGELİ BULUNMAYAN, İSTANBUL AVRUPA YAKASI'NDA İKAMET EDEN. (PERSONEL SERVİSİMİZ YOKTUR.)

  Sektör: Mimarlık

  Pozisyon: Tasarımcı, Mimar, İç Mimar

 • Pekintaş A.Ş.İstanbul Avrupa 18 Şubat 2017

  İş AçıklamasıPrefabrik Betonarme yapı sistemleri sektöründe faaliyet gösteren firmamızın, İstanbul Mecidiyeköy'deki Genel Müdürlüğümüzde, Teknik Büro departmanında görevlendirilecek BAY çalışma arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler* Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun veya Mimarlık Fakültesi mezunu. * Özellikle prefabrik sanayi yapılarının pazar araştırmalarını yapabilecek ve satış faaliyetlerini yürütecek. * Pazarlama ve Satış konusunda ve tercihen Prefabrik sektöründe asgari 3 yıl deneyimli, * Sözlü ve yazılı iletişimi etkin kullanabilen ve sorumluluk sahibi, * Müşteri ziyaretleri yapabilecek ve projelerin teknik özellikleri konularında görüşmeler yapabilecek. * Maliyet kontrollerini yapıp teklifler hazırlayacak ve bu teklifleri satışa dönüştürebilecek, * Statik hesaplar hakkında konuya hakim, * Satış öncesi ve sonrası Müşterilerle temas kurabilecek, * Mesleki programlar (Autocad v.s) ve Ms Office uygulamalarını iyi derecede kullanabilen, * Seyahat engeli bulunmayan ve aktif araç kullanabilen, * Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, * Diksiyonu düzgün, prezantabl * Tercihen Avrupa yakasında ikamet eden, * 35 yaşını aşmamış, * Askerlik görevini tamamlamış,

  Sektör: İnşaat, Mimarlık

  Pozisyon: Mühendis, Mimar

 • İş AçıklamasıOFİS PROJELERİNDE TASARIM VE UYGULAMA KONUSUNDA TECRÜBELİ AŞAĞIDA BELİRTİLMİŞ OLAN NİTELİKLERE SAHİP TECRÜBELİ BAY - BAYAN İÇ MİMAR ALINACAKTIR.

  Aranan NiteliklerOFİS PROJELERİNDE TASARIM VE UYGULAMA KONUSUNDA TECRÜBELİ BAY - BAYAN İÇ MİMAR ALINACAKTIR. 3 BOYUTLU PROGRAMLARA HAKİM VE SUNUM YAPABİLEN, MÜŞTERİ GÖRÜŞMELERİNİ YÜRÜTEBİLECEK, GÜNLÜK – HAFTALIK İŞ PROGRAMINA UYGUN EKİP PLANLAMASINI YAPABİLECEK TECRÜBEDE, GİYİMİNE ÖZEN GÖSTEREN DİNAMİK, BAY - BAYAN İÇ MİMAR ARAYIŞIMIZ BULUNMAKTADIR. NOT: BAY ADAYLAR İÇİN ASKERLİĞİNİ YAPMAMIŞ - FOTOĞRAFSIZ ADAYLARA DÖNÜŞ YAPILMAYACAKTIR.

  Sektör: Mimarlık

  Pozisyon: İç Mimar

 • AriaQueen Exclusive Lightingİstanbul Anadolu 18 Şubat 2017

  İş AçıklamasıFirmamızın birçok departmanı için yetiştirmek üzere personeller alınacaktır. Başvuru yaparak cv'nizin firmamızın veritabanında olmasını sağlayabilirsiniz. İhtiyaç durumunda tarafınıza dönüş yapılacaktır.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Aydınlatma, Mimarlık

  Pozisyon: Eleman

 • CVS MİMARLIKİstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıEn az lise mezunu; Diksiyonu düzgün Şirket içi/dışı telefon trafiğini yönlendirebilecek, Şirket bünyesinde gelen/giden evrak, faks ve postaları takip etmek muhasebe olan evrak ilişkisini organize etmek, Evrak takibi (kargo,kurye hizmetleri) Ofis günlük düzen ve hizmetini sağlayacak. ik@cvsmimarlik.com www.cvsmimarlik.com

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu; Bayan Tercihen yakın ikametgah da olanlar

  Sektör: Mimarlık

  Pozisyon: Yönetici Sekreteri, Yönetici Asistanı, Sekreter, Resepsiyonist, Danışma Memurluğu

 • İş AçıklamasıAhşap dolap ve kapı üretimi yapan firmamızda çalışmak üzere, inşaat firmaları ve toplu işlerle ilgilenecek pazarlama çalışanları alınacaktır.  

  Aranan Nitelikler- En az 3 yıl mobilya ve dekorasyon konusunda pazarlama tecrübesi olan. - İnsan ilişkilerinde başarılı. - Ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen. - Erkek adaylarda askerliğini yapmış. - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen.

  Sektör: Mobilya/Dekorasyon, Mimarlık, İnşaat

  Pozisyon: Mimar, Satış Temsilcisi, Eleman, Sorumlu, İç Mimar

 • DORUKHAN YAPI SİSTEMLERİİstanbul Avrupa 19 Şubat 2017

  İş AçıklamasıMağaza dekorasyon süresince ( inşaat, elektrik ve mekanik uygulamaları ) şantiyenin uygulama koordinasyonunu sağlayacak,gerektiğinde sahada ekibi yönetecek, hakediş çıkarabilecek,ekip arkadaşı arıyoruz.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümünden mezun, Hakediş çıkarabilecek, Şantiye tecrübesine sahip, tüm ince yapı detaylarına hakim, AutoCAD ve MS OFFİCE programlarını kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Yoğun çalışma temposu ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Seyahat engeli olmayan B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,

  Sektör: İnşaat, Mimarlık

  Pozisyon: Şef / Amir, Tekniker

 • Buka Sofaİstanbul Avrupa 14 Şubat 2017

  İş AçıklamasıOngan Holding farklı sektörlerde faaliyet gösteren uluslararası şirketler grubudur. Ongan Holding bünyesinde döşemelik mobilya konusunda kendi tasarımlarını geliştirerek, Türkiye ve yurtdışında açılan ve açılacak olan mağazaları ile Buka Sofa olarak faaliyet gösteren şirketimize, kumaş kılıf sistemli kanepe, koltuk, yastık ve aksesuarları ürün geliştirme ve üretimi konusuna odaklanacak aşağıdaki özelliklere uygun " Endüstriyel Tasarımcı " ekip arkadaşları arıyoruz. Sunulan İmkanlar: Yaratıcı, yenilikçi ve konusunda tecrübeli bir ekiple çalışma ortamı. Sektörde kendini geliştirme ve yenilikleri takip edebilme imkanı. Pozisyonun gerektirdiği tüm sorumluluk verilecektir. SGK, servis, yemek ve her türlü sosyal haklar sunulmaktadır. Fabrikamız Esenyurt’ta bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerEndüstri Ürünleri Tasarımı bölümlerinden mezun , Fikir aşamasından bitmiş ürüne kadar ürün geliştirme sürecinin her aşamasında aktif rol alacak, Rhino ve Autocad programlarına hakim, Teknik çizimler ve açıklamalar doğrultusunda doküman, malzeme fiyatlandırma dosyaları ve üretim çizimleri hazırlayabilecek, Mobilya sektöründe en az 2 yıl çalışması değerlendirmede avantaj, İyi düzeyde İngilizce bilen, Titiz ve detaylı çalışan, Esnek çalışma saatlerine uyumlu.

  Sektör: Mimarlık, Tekstil, Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Tasarımcı

 • İş Açıklamasıİş tanımı Danışmanlığını yürüttüğümüz yapı malzemeleri alanında faaliyet gösteren Danimarka menşeli müşterimizin ürün çözümlerini mimari projelere ilgili araçları ve analizleri kullanarak (Autocad, Sketch-up, Powerpoint, Daylight Visualizer… vb gibi) anlaşılır bir şekilde uygulayıp işlemek. Hazırlanan mimari proje uygulama ve detaylarını ilgili birimlere zamanında ve eksiksiz ulaştırmak. Proje çalışmalarını çeşitli görsel materyallerle destekleyerek projeye özel sunumlar haline getirmek ve ilgili birimlere hazırladığı çalışmalar hakkında detaylı brief vermek. Gerekli görülen Teknik eğitim ve seminerlerde aktif rol oynamak. Talep edilen teknik dökümantasyonları hazırlamak. Gerektiğinde mimar ve müteahhitlerden oluşan hedef kitleye yönelik düzenlenen çeşitli aktivite ve organizasyonlara destek olmak.

  Aranan NiteliklerMimari proje uygulama ve detaylarını hazırlayabilecek Autocad ve Sketch-up programlarını çok iyi kullanabilen Powerpoint programına hakim, gerektiğinde sunum hazırlayabilecek Tercihen 3D Max modelleme deneyimi olan Tercihen mimarlık ofisinde min. 2 yıl çalışmış (referans istenebilir) Orta derecede İngilizce bilen Takım çalışmasına yatkın Raporlama ve dökümantasyona özen gösterecek Öğrenmeye açık, enerjik Pozitif ve insan ilişkileri kuvvetli Düzenli, zaman yönetimi yapabilecek Anadolu yakasında ikamet eden 25-30 yaş aralığında

  Sektör: Yapı Malzemeleri, Mimarlık

  Pozisyon: Mimar

 • İş AçıklamasıTasarımını ve üretimini yaptığımız Lüks ofis mobilyalarının mağaza satışının yapılması.Proje bazında çalıştığımız işlerin takip edilmesi sonuçlandırıması.

  Aranan Nitelikler- A+ Müşteri kitlesine hitap edebilen çözüm ve satış odaklı - Ofis Mobilyası, Proje ve Dekorasyon konularına hakim - Satış ve İkna kabiliyeti yüksek - Ofis mobilyaları satışında en az 2 yıl tecrübeli - Tercihen proje yönetebilen satış kabiliyeti yüksek iç mimar - Microsoft Office programlarına hakim, tercihen CRM ve autocad kullanbilen.

  Sektör: Mobilya/Dekorasyon, Mimarlık

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Temsilci, Mimar, Mağaza Satış Danışmanı

 • Proworkistİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 20 Şubat 2017

  İş AçıklamasıDanışmanlığını yapmakta olduğumuz Kadıköy Fenerbahçe'de faaliyet gösteren Mimarlık firmasında çalışmak üzere "Mimar veya İnşaat Mühendisi" arayışımız bulunmaktadır. Mimari Projelerin yönetimi, Mimari proje ve Çizim uygulamaları, Sorumlu olduğu projelerdeki inşaat işlerini denetlemek Sorumlu olduğu projelerdeki inşaat işlerinin iş programını, hedeflenen bütçe ve kaliteye uygun olarak yürütülmesini sağlamak

  Aranan NiteliklerTercihen üniversitelerin inşaat mühendisi veya Mimarlık bölümlerinin birinden mezun olması, Sektörde en az 5 yıllık tecrübeye sahip, MS Office, 3D Max, Autocad ve çizim programlarını çok iyi kullanabilen, Takım çalışmasına yatkın, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Çözüm Odaklı, sorumluluk sahibi çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Sektör: Mimarlık, İnşaat

  Pozisyon: Mühendis, Mimar

 • Bumm Mimarlıkİstanbul Anadolu 10 Şubat 2017

  İş AçıklamasıFİRMAMIZDA ŞEHİR İÇİ VE ŞEHİR DIŞI ŞANTİYELERDE GÖREV ALABİLECEK AŞAĞIDAKİ NİTELİKLERE SAHİP İNŞAAT TEKNİKERİ ÇALIŞMA ARKADAŞI ARMAKTAYIZ. Şantiye tecrübesi olan, Perakende ve mağazacılık uygulama tecrübesi olan, Autocad kullanabilen ve proje okuyabilen, Şantiye sorumluluğunu üstlenebilecek, Organizasyon becerisi olan, Şehir dışı problemi olmayan, Araç kullanabilen, Anadolu yakasında ikamet eden, Erkek.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Mimarlık

  Pozisyon: Şef / Amir

 • İş AçıklamasıKimya sektöründe üretim faaliyetinde bulunan ve yaklaşık 37 ülkeye ihracat yapan firmamızın genişleyen organizasyon yapısı içinde ihracat departmanında satış ve pazarlama faaliyetlerini yürütecek aşağıdaki tanımlamalara uygun takım arkadaşlarını aramızda görmekten mutluluk duyarız. Mevcut müşterilerle ilişkileri yönetmek Firma hedeflerine bağlı kalmak, İlgili bölgede portföyümüze yeni müşteri ve ülkeler katarak satış alanımızı genişletmek ve arttırmak, Gerekli satış akışının takibi ve koordinasyonunu sağlamak, İhracata ait tüm işlemlerin takibini sağlamak, Müşterilere, satışlara ve yapılmış görüşmelere ait haftalık veya aylık raporlamaları yapmak, Yurtiçi ve yurtdışı fuar organizasyonlarının takibini sağlamak ve aktif rol almak, Müşteri memnuniyetini artrıcı faaliyetleri tespit ederek, gerçekleştirilmesini sağlamak.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen boya ve inşaat malzemeleri sektöründe en az 3 yıl tecrübeli, Çok iyi derecede Arapça, İngilizce, Türkçe ve Ruşça dillerinden en az ikisini bilen, Yurtdışı satış ve ihracat operasyon prosedürlerine hakim, Yurtdışı pazar araştırmalarını yapabilen ve takip eden, Yurtdışı ve yurtiçi seyahat engeli bulunmayan, Tercihen uluslararası fuar tecrübesi olan, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Belirli hedefler doğrultusunda hareket edebilecek, dinamik, müşteri ve sonuç odaklı, B grubu ehliyete sahip olan ve erkek adaylarımız için askerlik görevini tamamlamış İHRACAT SATIŞ BÖLGE TEMSİLCİSİ TAKIM ARKADAŞI aramaktayız.

  Sektör: İnşaat, Kimya, Mimarlık

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • PAARLA CITY SOLUTIONSİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 11 Şubat 2017

  İş AçıklamasıÖn muhasebe faaliyetlerini yürütmek Fatura ve sevk irsaliyesi düzenlemek, cari takibi yapmak Gelen - giden evrak kaydı ve arşivlemesi yapmak İstenilen mali raporları oluşturmak Telefon, fax, mail trafiğini yöneterek ofis genel düzeninden sorumlu olmak

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin muhasebe ile ilgili ön lisans ya da lisans programlarından mezun Ön muhasebe tecrübesi olan Muhasebe programlarından tercihen Eta V8 SQL kullanabilen Sorumluluk bilinci gelişmiş Dikkatli, disiplinli ve planlı çalışma yeteneği olan Problem çözebilme kabiliyetine sahip Sigara kullanmayan

  Sektör: Mimarlık

  Pozisyon: Memur, Sorumlu, Eleman

 • PAARLA CITY SOLUTIONSİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 8 Şubat 2017

  İş AçıklamasıMaslak'ta bulunan şantiyemizde iş ile ilgili keşif, metraj, hakediş ve saha uygulamalarının kontrolünde görev almak.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin İnşaat Mühendisliği ya da Mimarlık bölümlerinden mezun Saha yönetimi konusunda tecrübeli Hakediş yapabilecek İletişim becerileri gelişmiş, dinamik ve çözüm odaklı çalışabilen Girişken ve dışadönük Planlama ve organize etme konusunda yetkin, zamanı yönetebilen

  Sektör: Mimarlık

  Pozisyon: Mimar, Mühendis

 • Firma Adı GizliKocaeli, İstanbul Anadolu, Sakarya 18 Şubat 2017

  İş AçıklamasıSEKTÖRDE LİDER BİR KURUMDAN 3D's Max çizim konusunda yetiştirilecek personeller aranıyor.

  Aranan NiteliklerLise mezunu MYO mezunu Lisans Mezunu olabilir.

  Sektör: Eğitim, İnşaat, Mimarlık

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard, Sorumlu

 • İş Açıklamasıİdilbanu’nun uzmanlık alanı fuar,kongre ve tanıtım standlarıdır. Standlar Burkhardleitner Constructiv markası ile firmaların ihtiyaçlarına göre kurumsal kimlikleri korunarak pazardaki stratejik yapıları dikkate alınarak tasarlanır. İyi bir takım ruhuyla çalışmanın önemli olduğu bu noktada, Fuar ve kongre standları olarak faaliyet gösterdiğimiz firmamıza 3d max, photoshop ve autocad programlarına hakim takım arkadaşı arıyoruz.

  Aranan NiteliklerFuar ve Kongre alanında deneyimli, 3d max, autocad, photoshop programlarını çok iyi derecede kullanabilen, Plan ve görünüş okuyabilen, Tercihen İngilizce bilen. Askerlik görevini tamamlamış.

  Sektör: Mimarlık

  Pozisyon: Mimar

 • T Tanıtım Mimarlık Yapı İnşaatİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 6 Şubat 2017

  İş Açıklamasıİstanbul şişli'de bulunan firmamızda görev alacak, Muhasebe Departmanımıza destek verebilecek "Muhasebe Sorumlusu" aramaktayız.

  Aranan NiteliklerÖn muhasebe/ Muhasebe alanında en az 1 yıl deneyimli - LOGO PROGRAMI BİLEN, - MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen, - Tek düzen hesap planına hakim, - Askerlik hizmetini tamamlamış, - Bay-Bayan

  Sektör: Mimarlık

  Pozisyon: Müdür, Uzman, Uzman Yard, Eleman, Sorumlu

 • İş AçıklamasıÖn lisans / Lisans mezunu, Pazarlama ve satış konusunda kendini yetiştirmiş, 20-35 yaş arası Microsoft Office programlarına hakim, Özgüveni yüksek, sorumluluk sahibi, İstanbul Anadolu bölgesin de ikamet eden, edebilecek,  Telefon ve yüz yüze iletişimde deneyimli, Firmamızın faaliyet alanında potansiyel müşterileri tespit edecek, toplantı organizasyonları sağlayacak, hizmetlerimizi anlatıp, işbirliği sağlayacak. Yapılan tüm çalışmalar ile ilgili düzenli raporlama yapacak. Ofis ve Sahada çalışabilecek. Sahada da aktif olarak görev alabilecek adaylar tercih sebebidir.

  Aranan NiteliklerSatış ve Pazarlama konusunda deneyimli Üniversite Mezunu (Tercihen İnşaat Teknikeri ,İnşaat Mühendisi veya Mimar) Proje fiyat tekliflerini hazırlamak, müşteriye sunmak, satış sonrası proje takibini yaparak tüm süreçlerini yürütmek Genel görünümüne özen gösteren,prezentabl. MS Office ve Autocad programlarına hakim Firmamızı en iyi şekilde temsil edebilecek. B sınıfı ehliyet sahibi aktif araç kullanabilen. Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.

  Sektör: İnşaat, Mimarlık

  Pozisyon: Mühendis

 • İş AçıklamasıFirmamız Kemerburgaz Mağazamızda Genel Temizlikte ve Mutfak çay, yemek servisinde görevlendirilmek üzere elemanlar arıyoruz.

  Aranan Nitelikler* Kişisel Temizliğine Önem Veren * Güler yüzlü * Çalışma ortamına uyumlu * Disiplinli * Lise Mezunu

  Sektör: Yapı Malzemeleri, İnşaat, Mimarlık

  Pozisyon: Çaycı, Temizlikçi

 • Sia Moore Mimarlıkİstanbul Anadolu 9 Ocak 2017

  İş AçıklamasıÜniversitelerin Mimarlık bölümlerinden mezun, Alanında en az 5 yıl tecrübeli, Mimari saha uygulamaları konusunda tecrübeli, Malzeme ve detay bilgisine sahip, Uygulama proje çizim konusunda deneyimli Prezantabl, verileri analitik yorumlayabilen, vizyon ve sorumluluk sahibi, İş takibi ve sonuçlandırılması konusunda başarılı, Yeniliklere açık, ekip çalışmasına yatkın, Seyahat engeli olmayan, Çalışma arkadaşları ile uyum içerisinde olacak Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İyi derecede İngilizce bilen, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden,

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Mimarlık

  Pozisyon: Mimar

İş Habercisi - Mimarlık İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?