Mimarlık İş İlanları

Hepsini Temizle
Mimarlık
 • İş Açıklaması     Kesit, plan ve görünüş çizimlerinin yapılması ve detayların çizilmesi, Proje için gerekli malzeme ihtiyacını belirlemek ve hazırlamak, Proje imalat çizimlerinin yapılması, Projenin montaj paftalarının hazırlanması, Müşteriyle sürekli irtibat halinde olarak değişiklik,ilave vb. duırumları anında gerçekleştirilmesi ve diğer birimlere bildirimi, Projenin hakedişinin yapılması, kontrolü, Arşivlemeyi sisteme uygun yapmak, günlük haftalık ve aylık raporlama yapmak,    

  Aranan Nitelikler     Mimar, İnşaat mühendisi yada İnşaat teknikeri olmak, Tercihen cephe giydirme sektöründe proje çizmiş olmak ve giydirme cephede kullanılan malzemeleri ve uygulamayı bilmek, İyi derecede Autocad bilmek ve tüm ms office programlarını kullanabilmek, Sürücü belgeli olmak    

  Sektör: Alüminyum, İnşaat, Mimarlık

  Pozisyon: Mühendis, Tekniker

 • İş Açıklaması İzmir merkezli firmamızın Denizli Çamlık'ta açılacak olan mağazasında dünya genelinde prestij sahibi zemin döşemesi ve duvar kağıdı markalarının satışında görevlendirilmek üzere bayan mimar veya içmimar personel alınacaktır. Çalışma zamanı:Pazartesi-Cumartesi 08:30 - 19:00  

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Mimarlık ve benzeri bölümlerinden mezun Satış konusunda tecrübesi olan Autocad, Archicad, 3D Max, Photoshop ve benzeri programların herhangi birini iyi seviyede kullanabilen Office programlarına hakim Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek Dış görünüşüne özen gösteren ve insan ilişkileri kuvvetli Tercihen İngilizce bilen Tercihen B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araba kullanabilen  

  Sektör: Mimarlık

  Pozisyon: Mimar, İç Mimar

 • İş Açıklaması İç Dekorasyon, Mobilya ve İnşaat Mobilyası konusunda anahtar teslimi proje yönetimi ve uygulaması yapan, Firmamız için; markamıza tutku ile bağlı, Mimari yetkinlikler anlamında yenilikçi ve yaratıcı fikirlere sahip,yaratıcı fikir ve çözümler ortaya koyabilen, dinamik ve enerjik çalışma ortamına uyum sağlayabilecek İÇ MİMARLAR / MİMARLAR arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Mimarlık / İç Mimarlık bölümlerinden mezun Proje yönetimi, mimari/iç mimari tasarım ve sunum becerisi olan, Proje keşif ve icmali çıkartabilen, Proje sahibi ile gerekli iletişim ve koordinasyonu sağlayabilecek,  Kreatif ve tasarımcı yönüyle kendine güvenen, İyi derecede 2D, 3D Max, AutoCAD, Sketchup - veya tüm mimari programlara ileri derecede hakim ve tercihen Photoshop gibi tasarım programlarına hakim olma, Sunum dosyası ve teklif hazırlayabilecek, hazırladığı teklifi sunabilecek diksiyonu düzgün, Mimari yetkinlikler anlamında yenilikçi ve yaratıcı fikirlere sahip, Ekip çalışmasına yatkın, analitik düşünebilen, Aktif araç kullanabilen, En az 5 yıl tecrübeli Sorumluluk sahibi, Uzun süre çalışmayı ve kariyerinde yükselmeyi hedefleyen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Mimar-İç Mimar ekip arkadaşları arıyoruz.   Not: 1.Adayların resimli port folyolarını info@ahsimedya.com ve ahsimedya@ghotmail.com adreslerine göndermeleri gerekmektedir.   2.Adayların Antalya'da ikamet etmeleri gerekmektedir. 3.Resimsiz başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır.    

  Sektör: Mimarlık

  Pozisyon: Tasarımcı

 • İç Mimar CAP Design İzmir 27 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Mobilya üretimi yapan firmamızın İzmir Alsancak Mağaza ve İzmir Torbalı Fabrikasında görev alacak Marka kimliğine uygun görsel sunum uygulamalarını gerçekleştirecek Projelendirme ve fiyat teklifleri hazırlayacak Müşteriler ile koordinasyonu gerçekleştirecek Anahtar teslim projeleri gerçekleştirecek  

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İç Mimarlık bölümlerinden mezun Autocad, 3D Max, Sketchup programlarını iyi derecede kullanabilen Tercihen ahşap üretimi ve mobilya konusunda deneyimli Müşteri ihtiyaçlarını iyi analiz edebilen, estetik bakış açısına sahip Satış odaklı düşünebilen, Planlama ve organizasyon yeteneği güçlü Proje okuyup yorumlayabilen İş takibi, sonuçlandırma, sorun çözme ve raporlama becerisi gelişmiş, Dekorasyon ve mimari gündemi takip eden Seyahat engeli olmayan B sınıfı ehliyete sahip olan Tercihen İngilizce bilen MS Office programlarına hakim olan Erkek Adaylar için askerliğini tamamlamış

  Sektör: Mimarlık, Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: İç Mimar

 • İş Açıklaması Barakat Yapı Altunizade Showroom’da Vitra ve Artema markalı ürünlere yönelik  Mağaza müşterilerine ürünlerin tanıtımını ve satışını gerçekleştirmek, Satış sonrası faaliyetlerin zamanında, doğru ve eksiksiz gerçekleşmesi için gerekli koordinasyon ve takibi yapmak, Müşteri memnuniyetini artırıcı çalışmalarda bulunmak.

  Aranan Nitelikler Anadolu yakasında ikamet eden, En az lise tercihen üniversite mezunu olmak Banyo perakende satış / mağazacılık konusunda en az 3 yıl deneyimli olmak, MS Office programlarını etkin kullanmak, İnsan ilişkileri kuvvetli, kendini iyi ifade edebilen ,  Disiplinli ve insiyatif kullanabilen,  Ekip çalışmasına önem veren, sosyal iletişimi kuvvetli,  Askerliğini tamamlamış olmak (erkek adaylar için) Çalışma arkadaşları arıyoruz. BARAKAT YAPI SANAYİ TİC. A.Ş.

  Sektör: Yapı Malzemeleri, Mimarlık, Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Sorumlu

 • Şantiye Şefi DORUKHAN YAPI SİSTEMLERİ İstanbul Avrupa 27 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Mağaza dekorasyon süresince ( inşaat, elektrik ve mekanik uygulamaları ) şantiyenin uygulama koordinasyonunu sağlayacak, ekibi yönetecek, ekip arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümünden mezun, Hakediş çıkarabilecek, Şantiye tecrübesine sahip, tüm ince yapı detaylarına hakim, Auto CAD ve MS OFFİCE programlarını kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Yoğun çalışma temposu ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Seyahat engeli olmayan B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,

  Sektör: İnşaat, Mimarlık

  Pozisyon: Tekniker, Şef / Amir

 • İş Açıklaması Barakat Yapı Altunizade Showroom'da İntema Marka Mutfak Dolaplarının projelendirilmesi, satışı, teklif/sunumlarının hazırlanması ve uygulamalarının koordine edilmesi.

  Aranan Nitelikler Anadolu yakasında  ikamet eden,  İthal ve/veya yerli Modüler mutfak mobilya satışı konusunda tecrübeli , Modüler mutfak projelendirilmesi ve satışında En az 3 yıl satış deneyimli,  Autocad ve 3Ds Max kullanımı konusunda deneyimli İnsan ilişkileri kuvvetli, kendini iyi ifade edebilen , Disiplinli ve insiyatif kullanabilen, Ekip çalışmasına önem veren, sosyal iletişimi kuvvetli, Detay ve proje konusunda yeterli teknik bilgiye sahip, Sürücü belgesi olan, Askerliğini tamamlamış olmak.(Erkek adaylar için) Mimar / İç mimar çalışma arkadaşları arıyoruz. 

  Sektör: Mimarlık, Mobilya/Dekorasyon, Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Tasarımcı, Mimar

 • İş Açıklaması Barakat Yapı Altunizade Showroom’da Vitra, Artema ve İntema Mutfak  markalı ürünlere yönelik  Mağazasının tüm süreçlerinin yönetiminden sorumlu olacak mağaza müdürü aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, tercihen mimar/iç mimar Banyo ve hazır mutfak perakende mağaza satışında  en az 10 yıl deneyimli 3 yıllık mağaza müdürlüğü deneyimi olan   B Sınıfı Sürücü belgesine sahip, İleri derecede Microsoft Office programlarını kullanabilen, Mağaza ve Ekip yönetiminde iddialı Çalıştığı kuruma, kendine ve ekibine değer katan, Pozitif, güler yüzlü, enerjisi yüksek, İletişime açık, ekip çalışmasına yatkın, Müşteri memnuniyetine önem veren, Diksiyonu düzgün, İnsan ilişkilerinde başarılı, İkna kabiliyeti yüksek, Bay/bayan,mağaza müdürü arıyoruz. BARAKAT YAPI SANAYİ TİC. A.Ş.

  Sektör: Yapı Malzemeleri, Mimarlık, Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Müdür

 • İş Açıklaması Barakat yapı’nın Vitra ve Artema markalı ürünlerine yönelik dağıtım organizasyonunda toplu iş,proje ve tali kanal satış noktalarına ürün tanıtımı ve satışını gerçekleştirmek.

  Aranan Nitelikler Saha satışı konusunda en az 5 yıl deneyimli, Microsoft Office programlarını kullanabilen Tercihen yapı malzemeleri sektöründe ürün satışı konusunda deneyimli Tercihen Üniversite mezunu, en az Lise mezunu, Kendine güvenen, özgüveni yüksek, Sunum kabiliyeti yüksek, sonuç odaklı çalışabilen, Güleryüzlü, sorunların çözümünde pozitif düşünebilen, B Sınıfı ehliyete sahip, aktif araç kullanabilen, Askerliğini tamamlamış olmak.(Erkek adaylar için) 40 yaşını aşmamış, Takım çalışmasına uygun,  Bay/Bayan toptan satış sorumlusu arıyoruz. BARAKAT YAPI SANAYİ TİC. A.Ş.

  Sektör: Mimarlık, Mobilya/Dekorasyon, Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Sorumlu

 • İş Açıklaması Yapı malzemeleri sektöründe faliyette bulunan Barakat yapının,perakende,toplu iş ve dağıtım kanalı organizasyonunda, belirlenen stokların siparişlerinin sisteme girilmesi ve sevkiyatının takip edilmesi, stok seviyelerinin sürekli kontrol edilmesi,alınan siparişlerin depoya yönlendirilerek sevk programının planlanması,satılan stok dışı siparişlerin, siparişlerinin oluşturulması,sevkiyatının takip edilmesinden sorumlu olacak sipariş yönetim uzmanı olarak görev yapacak çalışma arkadaşı arıyoruz. 

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun. Logo Tiger ve MS Ofice programlarını etkin olarak kullanabilen. Satış ve dağıtım kanalı bulunan firmalarda en az 3 yıl sipariş yönetim,planlama veya satın alma departmanlarında görev almış. En az 5 yıllık iş deneyimli Pozitif, güler yüzlü, enerjisi yüksek, İletişime açık, ekip çalışmasına yatkın, Müşteri memnuniyetine önem veren, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek Askerlikle ilişkisi bulunmayan (Erkek adaylar için) Bay/Bayan çalışma arkadaşı arıyoruz. BARAKAT YAPI SANAYİ TİC. A.Ş.

  Sektör: Mimarlık, Mobilya/Dekorasyon, Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Uzman

 • İş Açıklaması 20 yılı aşan tecrübesi ile Türkiye ve bölge ülkelerinde Hidrolik Sistemler, Ekipmanlar, Hortumlar ve Bağlantı elemanları aksesuarları sağlayıcısı olarak bulunan lider konumdaki firmamızın yazılım IT bölümünde  görevlendirilecek Yazılım Geliştirme Uzmanı aranmaktadır.  TROIA Yazılım Dilinde ve SQL Veri tabanı konularında çalışmış olmak CANIAS programının firmaya uyarlanmasında bulunmuş olmak ve/veya CANIAS Programı üzerinde geliştirme yapmış olmak 

  Aranan Nitelikler Yazılım geliştirme konusunda ya da benzer bir pozisyonda en az 2 yıl  tecrübesi olan, Tercihen Canias yazılım ,C++ , DB2 , ERP bilgisi olan ,  Sonuç odaklı ve analitik düşünen, Aktif araç kullanabilen, Takım çalışmasına yatkın, Dürüst, ahlaki değerlere önem veren,aidiyet duygusu güçlü Yazılı ve sözlü iletişim becerisi olan, İstanbul Anadolu Yakası , Kocaeli Gebze ve çevresinde  ikamet eden , Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.

  Sektör: Makine, Mimarlık, Mühendislik

  Pozisyon: Bilgisayar Mühendisi, Görevli, Uzman, Uzman Yard, Eğitmen

 • Dizayn Ofis Şefi HİPER GAYRİMENKUL İstanbul Avrupa 27 Mayıs 2016

  İş Açıklaması           DİZAYN OFİS ŞEFİ   Üniversitelerin mimarlık bölümünden mezun, En az 8 – 10 yıl deneyimli, Özellikle Otel ve AVM projelerinde deneyimli, Mimari detay ve uygulamalarına hâkim, Mimari detay üretebilen, Konusu ile alakalı bilgisayar programlarını iyi derecede kullanabilen, Planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş, dinamik ve takipçi İş takibi ve geri bildirimi konusuna hassas, Esnek çalışma saatlerine uyabilecek.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Mimarlık

  Pozisyon: Mimar

 • İş Açıklaması Muhasebe kayıtlarını vergi ve diğer hukuki mevzuata uygun olarak yapmak, Mal ve hizmet alımlarına ilişkin belgeleri muhasebeleştirmek, Duran varlıkların muhasebeleştirilmesini sağlamak, Müşteri ve satıcı hesapları mutabakatı yapmak, Yasal defterleri mevzuata uygun olarak, zamanında ve eksiksiz olarak düzenlenmek, Tüm vergi beyannamelerinin yasalara uygun olarak, herhangi bir cezai sorumluluk yaratmayacak şekilde zamanında, eksiksiz olarak hazırlanmasına yardımcı olmak, Aylık amortisman hesaplamalarının kontolünü yaparak muhasebeleştirmek.

  Aranan Nitelikler Tercihen Üniversitelerin işletme, ekonomi ve ilgili bölümlerinden mezun, Konusunda en az 5 yıl tecrübeli, LOGO Tiger programı kullanımında deneyimli, E-fatura mevzuatına hakim, Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için), Tercihan İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden. BARAKAT YAPI SANAYİ TİC. A.Ş.

  Sektör: Mimarlık, Mobilya/Dekorasyon, Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Sorumlu, Uzman

 • Mimar/İç Mimar Altınev Yapı Mağazacılık İstanbul Avrupa 27 Mayıs 2016

  İş Açıklaması İmalat Öncesi Projelendirme, Satış Sonrası ve İmalat Konularında Müşteri Taleplerini Karşılayabilecek,  Mimar/İç Mimar Aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler ARANILAN NİTELİKLER * Auto-Cad, Skect Up, 3D-Max, Rander, Photo-Shop ,Adeco-X ve Ofis Programlarını Çok İyi Derecede Kullanabilen. * Teknik ve Estetik Bakış Açısına Sahip,  * Projelere Bağlı Teknik Detay Çizimlerini Yapabilen, * Özellikle İmalat ve Teslimat Projelerin de deneyimli; Takip Edebilecek,  * Satış  ve Üretim ile Koordineli Çalışabilecek, Ekip Ruhu Olan,  * Ehliyetli ve Aktif Araç Kullanabilen,  * Müşteri İhtiyaçlarını İyi Analiz Edebilen, * Güçlü İletişim Becerisine ve Analitik Düşünce Yeteneğine Sahip, * Bay veya Bayan İç Mimar/ Mimar alınacaktır.

  Sektör: Mimarlık, Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Mimar, İç Mimar

 • Dizayn Ofis Mimarı HİPER GAYRİMENKUL İstanbul Avrupa 27 Mayıs 2016

  İş Açıklaması     DİZAYN OFİS MİMARI   Üniversitelerin mimarlık bölümünden mezun, En az 5 yıl deneyimli, Daha önce otel, konut ve AVM projelerinde çalışmış, Mimari detay ve uygulamalarına hâkim, Mimari detay üretebilen, Konusu ile alakalı bilgisayar programlarını iyi derecede kullanabilen, Takım çalışmasına uyabilen, İş takibi ve geri bildirimi konusuna hassas, Esnek çalışma saatlerine uyabilecek.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Mimarlık

  Pozisyon: Mimar

 • İş Açıklaması Ongan Holding farklı sektörlerde faaliyet gösteren uluslararası şirketler grubudur. Ongan Holding bünyesinde döşemelik mobilya konusunda kendi tasarımlarını geliştirerek, Türkiye ve yurtdışında açılan ve açılacak olan mağazaları ile Buka Sofa  olarak faaliyet gösteren şirketimize, kılıf sistemli kumaş oturma grupları, mobilya ve aksesuarlarının projelendirilmesi ve satışı konusunda Avcılar Allure Towers mağazamızda görev yapacak aşağıdaki özelliklere uygun proje ve satış sorumlusu" İç Mimar" ekip arkadaşı arıyoruz.   Sunulan İmkanlar: • Yaratıcı, yenilikçi ve konusunda tecrübeli bir ekiple çalışma ortamı. • Sektörde kendini geliştirme ve yenilikleri takip edebilme imkanı. • SGK, yemek ve her türlü sosyal haklar sunulmaktadır.    Avcılar Allure Towers mağazamızda görev yapacaktır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İç mimarlık bölümünden mezun, Mağaza yerleşimi, vitrin düzenlemeleri, koleksiyon sergilemesi konusunda tecrübeli, 3D Max, Rhino veya Autocad çizim programlarını kullanabilen, Tercihen mobilya sektöründe en az 2 yıl tecrübeli, İyi düzeyde İngilizce bilen, Ekip çalışmasına yatkın ve iletişim becerileri güçlü, İşinde titiz, dikkatli ve sorumluluk alabilen, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Planlama ve takip yeteneğine sahip, Analitik düşünme ve problem çözme yetkinliklerine sahip.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Mimarlık, Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Sorumlu

 • İç Mimar Buka Sofa İstanbul Avrupa 27 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Ongan Holding farklı sektörlerde faaliyet gösteren uluslararası şirketler grubudur. Ongan Holding bünyesinde döşemelik mobilya konusunda kendi tasarımlarını geliştirerek, Türkiye ve yurtdışında açılan ve açılacak olan mağazaları ile Buka Sofa  olarak faaliyet gösteren şirketimize, kumaş kılıf sistemli kanepe, koltuk, yastık ve aksesuarları ürün geliştirme ve üretimi konusuna odaklanacak ve mağazalarımızda görev yapacak aşağıdaki özelliklere uygun " İç Mimar" ekip arkadaşı arıyoruz.   Sunulan İmkanlar: Yaratıcı, yenilikçi ve konusunda tecrübeli bir ekiple  çalışma ortamı. Sektörde kendini  geliştirme ve yenilikleri takip edebilme  imkanı. Pozisyonun gerektirdiği tüm sorumluluk verilecektir. SGK, servis, yemek ve her  türlü sosyal haklar sunulmaktadır.  Fabrikamız  Esenyurt’ta bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler İç mimarlık bölümünden mezun ( Bayan), Fikir aşamasından bitmiş ürüne kadar ürün geliştirme sürecinin her aşamasında aktif rol alacak, Rhino ve Autocad  programlarına hakim, Teknik çizimler ve açıklamalar doğrultusunda doküman,  malzeme fiyatlandırma dosyaları ve üretim çizimleri hazırlayabilecek, Mobilya sektöründe en az 2 yıl tecrübeli, İyi  düzeyde İngilizce bilen, Titiz ve detaylı çalışan, Esnek çalışma saatlerine uyumlu.     

  Sektör: Mimarlık, Mobilya/Dekorasyon, Tekstil

  Pozisyon: İç Mimar, Mimar, Tasarımcı, Teknik Ressam, Tekniker

 • İnşaat Şantiye Şefi Firma Adı Gizli Kocaeli, İstanbul Anadolu 27 Mayıs 2016

  İş Açıklaması ​Kocaeli Gebze Güzeller OSB de yer alan Reklam Sektöründe faaliyet göstermekte olan firmamızın, farlı bölgelerde yer alan Şantiyelerinde görevlendirilmek üzere, Şantiye Şefi aranmaktadır. İnce yapı, elektrik ve mekanik işlerinin imalat ve organizasyon becerilerine sahip, Metraj, keşif, hakediş, maliyet analizi konularında deneyim sahibi ve teklif oluşturabilecek, Office ve 2 boyutlu çizim programlarına hakim, Esnek çalışma saatlerine ve takım çalışmasına uyumlu,

  Aranan Nitelikler Üniversite veya Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun, İş güvenliği mevzuatına hakim, Uygulama projelerinin tatbikini yapabilen, Aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İstanbul Anadolu Yakasında veya Gebze de ikamet eden,

  Sektör: Mobilya/Dekorasyon, Mimarlık

  Pozisyon: Tekniker

 • İç Mimar İCA DIŞ TİCARET İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 27 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Müşteri segmentinin ihtiyaç ve beklentilerini anlayarak doğru hizmet ve çözümler sunmak Sorumlu olduğu ürün grubu hakkında bilgi edinerek uzmanlaşmak Marka kimliği doğrultusunda müşteriye doğru bilgi akışını sağlamak Müşteri tarafından talep edilen ürünlerin sunum ve sipariş teklif formunu hazırlamak  Siparişi alınan ürünün satış, stok ve sevkiyat sürecini takip edip gerçekleştirmek

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin mimarlık ve İç Mimarlık bölümlerinden mezun, Projelendirme ve sunum hazırlama alanında deneyimli Müşteri ve sipariş teslim ilişkisini takip edebilecek Teklif ve rapor hazırlayabilecek Perakende mağazacılık alanında tecrübesi olan İthal mobilya sektörüne ilgi duyan İş takibi ve sorumluluk bilinci olan İç Mimar arayışımız bulunmaktadır.

  Sektör: Mobilya/Dekorasyon, Mimarlık, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Yönetici, Uzman, Sorumlu, Mimar, İç Mimar

 • Proje Sorumlusu Firma Adı Gizli İstanbul Anadolu, Kocaeli 27 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Yurtiçi mağazalarımız için mimari tasarım, iç ve dış mekân detay ve uygulama çizimlerini gerçekleştirmek, Mağaza rölevelerinin alınması, teknik ve üç boyutlu çizimlerin hazırlanması, Tedarikçi firmalarla gerçekleşen operasyonun takibi ve yönetimi, Projelerin tasarım ve uygulamalarında yer almak- saha ve büro koordinasyonunu sağlamak, Metraj, uygulama ve fiyatlandırma süreçlerine destek vermek.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin 'Mimarlık' ve/veya 'İç Mimarlık' bölümlerinden mezun, Mağazacılık uygulamalarında en az 3 yıl deneyimli, Uygulama Projesi ve detay çizimlerinde tecrübe sahibi, Office ve 2 boyutlu çizim programlarına hakim, İş takibi ve geri bildirimi konusunda hassas, Takım çalışmasında yatkın, Aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, İstanbul Anadolu Yakasında veya Gebze de ikamet eden,

  Sektör: Mimarlık, Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Mimar, İç Mimar, Uzman

 • Mimar/ İç Mimar EMA MİMARLIK İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 26 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Ulusal ve uluslararası mimarlık, iç mimarlık ve fuar standı alan proje yönetimi hizmeti veren firmamızda müşterileri beğenilerini iyi anlayıp, doğru tespitler yapıp, ihtiyaçlarına uygun proje tasarlamak, fiyat teklifi oluşturmak, proje uygulama sürecinin her aşamasının takip ve kontrolü.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin mimarlık ya da iç mimarlık bölümlerinden mezun olmuş, Mimari, iç mimari, fuarcılık konularında kendilerini geliştirmek isteyen, Yeni mezun, Tercihen tecrübeli Autocad, 3D Max, Photoshop programlarını lullanabilen, Takım çalışmasına uyumlu, İnsan ilişkileri kuvvetli, Seyahat engelli olmayan Erkek adaylar için askerlik görevi bulunmayan / Tecilli

  Sektör: Mimarlık, Mobilya/Dekorasyon, Fuar ve Organizasyon

  Pozisyon: İç Mimar, Mimar

 • Mimar MŞB İnşaat Turizm San.A.Ş. Tüm Türkiye 24 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Şirketimiz İzmir ve çevresindeki şantiyelerinde imalat detaylarının  oluşturulması ve saha uygulamalarının takibinde şantiye ekibi içinde  çalışacak, problem çözme yetkinliği kazanmış, analitik düşünebilen, takım çalışmasına uygun, sorumluluk alabilen,detaylara önem veren takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Mimarlık bölümlerinden mezun Min. 5 yıl şantiye ve uygulama deneyimine sahip  AUTOCAD, Ms Project, Ms Office programlarına hakim İyi derecede İngilizce bilen Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış Esnek çalışma saatli iş temposuna uyumlu Seyahat engeli bulunmayan, aktif araç kullanabilen

  Sektör: Mimarlık

  Pozisyon: Mimar

 • İnsan Kaynakları Uzmanı Koleksiyon Tekirdağ 24 Mayıs 2016

  İş Açıklaması İnsan kaynakları departmanımızda yetiştirilecek, yetenekli, öğrenmeye açık, takım çalışmasına uyumlu bir ekip arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İnsan kaynakları alanında kariyer hedefi olan, İyi seviyede ingilizce dil bilgisine sahip, MS Office programları ileri seviyede kullanabilen, Tercihen SAP HR kullanabilen, Sorumluluk sahibi, gelişime açık, takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış. Kalite-Güvence sistemi süreçlerine uygun çalışabilecek, Analitik,disiplinli,çalışkan,gelişime açık,iletişimi kuvvetli, Problem çözme ve karar verme yeteneğine sahip, Tekirdağ ilinde ikamet eden/edebilecek, Esnek çalışma saatlerine uyumlu takım arkadaşı aramaktayız

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Mimarlık, Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Uzman

 • Üretim Sorumlusu İKİ TANITIM İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 24 Mayıs 2016

  İş Açıklaması İç Mimarlık sektöründe hizmet veren firmamızın bünyesinde bulunan, ahşap üretim atölyemizin ve dış üretim tedarikçilerimizin üretim-planlama aşamalarını yürütecek, tasarım departmanımızla üretim ve montaj ilişkilerini koordine edecek yetkili.

  Aranan Nitelikler Ahşap üretiminde, Malzeme ve mobilya imalatı konusunda bilgi sahibi, Teknik çizim ve üretim detaylarına hakim, Planlama ve organizasyon becerisine sahip, Proje detaylarını okuyabilen ve üretimsel çözümleri geliştirebilen, Pratik düşünme yeteneğine sahip, Araç kullanabilen Askerliğini yapmış  

  Sektör: Mimarlık, Mobilya/Dekorasyon, Reklamcılık

  Pozisyon: Marangoz / Ahşap Ustası, Sorumlu, Usta, Ustabaşı, Takım Lideri

 • Mimar Alarko Taahhüt Grubu İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 24 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Alarko Taahhüt Grubu olarak Kabataş - Mahmutbey Metro Projemiz için Alibeyköy şantiyesinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip 'Mimar' aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Mimarlık bölümlerinden mezun, MS Office uygulamalarını hakim, Autocad ve Revit programlarına hakim, Benzer iş alanında 3 yıl deneyimli, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Dikkatli ve iletişim becerileri kuvvetli

  Sektör: Mimarlık, Holding

  Pozisyon: Mimar, Şef / Amir, Uzman

 • Mimar Aranıyor Üçler Ofis Mobilya İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 23 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Büro mobilyaları alanında faaliyet gösteren, şirketimizin MODOKO NATOYOLU üzerinde bulunan mağazamızda,görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşları aranmaktadır.  

  Aranan Nitelikler ·         Üniversitelerin mimarlık bölümlerinden mezun ·         En az 2 yıl deneyimli, ·         Arcon,Autocad ve Office programlarına hakim, ·         Takım ruhuna sahip, ·         Projelerin keşif, tasarım, sunum ve uygulama aşamalarını takip edebilecek, ·         Özgüven ve vizyon sahibi, ·         Diksiyonu düzgün, etkili konuşabilen, ·         B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilecek, ·         Askerlikle ilişiği olmayan ·         Bay,bayan takım arkadaşı aramaktayız. NOT: PAZAR GÜNLERİ KAPALIYIZ.    

  Sektör: Mobilya/Dekorasyon, Mimarlık

  Pozisyon: İç Mimar, Mimar

 • Satış Temsilcisi EMA MİMARLIK İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 26 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Ulusal ve uluslararası mimarlık, iç mimarlık ve fuar standı alan proje yönetimi hizmeti veren firmamızda, belirlenen satış ve pazarlama stratejileri doğrultusunda satış organizasyonunu yürütmek. Potansiyel müşterileri tespit etmek. (Fuar, e-mail, web sitesi, dergi) Mevcut müşterilerle ilişkilerin sürekliliğinin sağlanması, geliştirilmesi ve sürekli müşteri ve pazar hakkındaki bilgilerin güncel tutulmasına ilişkin faaliyetlerin takibi.

  Aranan Nitelikler En az ön lisans mezunu (Tercihen Lisans Mezunu) Satış Pazarlama konusunda deneyim sahibi Tercihen sektör deneyimi olan İleri düzeyde sunum ve temsil yeteneğine sahip İnsan ilişkilerinde başarılı ve çözüm odaklı İlişki yönetimi ve ikna kabiliyeti konularında kendini geliştirmiş MS Office programlarını kullanabilen Etkin şekilde raporlama yapabilen Dış görünümüne özen gösteren , diksiyonu düzgün, güler yüzlü Satış Temsilcisi

  Sektör: Mimarlık, Fuar ve Organizasyon, Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • İş Açıklaması Fortune Danışmanlık olarak 20 yıldır pekçok sektörden firma ve adaylarla çalışarak, kapsamlı bir seçme&yerleşme hizmeti sunmaktayız. Danışmanlık verdiğimiz müşterilerimizle işbirliği yapar ve ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayacak adayları yönlendiririz.   Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Sultanbeyli'de  Mobilya üretimi yapan bir müşterimizin  Fabrikasında görevlendirilmek üzere "Satınalma Sorumlusu" aramaktayız.    İhtiyaç duyulan hammadde, yedek parça ya da hizmet alımlarını şirket prosedürlerine uygun olarak en uygun koşullarda ve zamanda gerçekleştirerek alım işleminin tamamlanmasına kadar tüm satın alma süreçlerinin takibinin yapılması, Bu süreci destekleyecek, bilgi akışını ilgili departmanlarla en hızlı ve kesintisiz biçimde gerçekleştirecek, Firmalara verilen siparişlerin istenilen termin tarihleri içinde teminini sağlamak Mikro üzerinden satınalma talebinin oluşturulması Mikro üzerinden tekliflerin toplanması ve en uygun fiyatla alımların sağlanması MRP tecrübesi olan Firma maliyet hesapları ve kalite standartları dikkate alınarak onaylanan is emirlerinin ihtiyaç analizini yapmak ve alınan ihtiyaç doğrultusunda satın alma siparişlerini Mikro üzerinden oluşturmak Maliyetleri minimize edecek kalite ve terminde iyileştirmeler sağlayacak aksiyonlar alarak şirketin rekabet gücünü arttıracak çözümler geliştirmek, Pazar araştırmalarının yapılması fiyat, kalite, maliyet analizlerini yapmak ve görüşmeler gerçekleştirip raporlamak, Verimlilik, fireler, stok-satış, satın alma-satış ile ilgili periyodik rapor ve istatistikleri hazırlamak, Satın alma işlemleri için tedarikçi portföyü oluşturmak, Onaylı tedarikçi liste güncelini sağlamak, Tedarikçi firma performanslarının düzenli olarak değerlendirilmesi ve Tedarikçi fiyatlarının kontrolünü sağlayarak, gerekli revizyonları yapmak ve  fatura kontrolünü sağlamak, Ürün/ malzeme tedarik sürecinde pazarı ve yenilikleri izleyerek, yeni maliyet azaltıcı, verimlilik ve kalite artırıcı ürünlere ilişkin raporlama  ile birlikte alternatif kaynaklar oluşturarak, tedarik sürecini kesintisiz yürütmek, İç ve dış piyasalardan alınacak hizmet, malzeme ve ekipmanın tedarik koşul ve fiyatlarını araştırarak ilgili tedarikçilerden teklif almak, Fiyat revizelerini aktif olarak yapmak,  Muhasebe departmanı ile koordineli çalışarak fatura işlemlerini sonuçlandırmak, Hammadde depo stok seviyelerini ve raporlarını takip etmek, Depo ve stok yönetimini yapmak, Satınalma şartnamelerinin oluşturulması, sözleşme şartlarının yerine getirilmesini sağlamak ve takip etmek, Fuarlara katılarak yeni ürün ve tedarikçi arayışında bulunmak, Projeye uygun olarak numune gönderimlerinin yapılmasını sağlamak, takibini gerçekleştirmek, Yapılan satın alma Fiyat dalgalanmalarını ve endeksleri takip ederek pazardaki tehdit ve fırsatları belirlemek, Çalışılan lokasyonda kullanılan tüm demirbaş eşya ve teknik ekipmanların servis ve bakım işlerinin yapılmasının sağlanması,       FORTUNE DANIŞMANLIK; İşkur’un denetiminde, 10/05/2014 tarihli ve 35 no’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

  Aranan Nitelikler . Minimum 4 yıl deneyim sahibi Sektörel bilgi ve tecrübeye sahip Mobilya malzemesi alımı konusunda tecrübeli Mikro Muhasebe programını  iyi derecede kullanabilen, Araştırma ve pazarlık yapma yeteneği olan, girişimci, sonuç odaklı, Planlama ve organizasyon yetenekleri gelişmiş, analiz ve raporlama becerisine sahip, Dinamik bir ortamda, hızlı ve sonuç odaklı çalışabilen, Ticari odaklı düşünebilen, Esnek çalışma şartlarına uyum sağlayabilecek, Takım çalışmasına yatkın, Mikro ve MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen Askerlik hizmetini tamamlamış, B sınıfı ehliyete sahip

  Sektör: Mobilya/Dekorasyon, Mimarlık

  Pozisyon: Sorumlu

 • İş Açıklaması WEBER , BEKAERT , LAFARGE/DALSAN FİRMALARININ ÜRÜNLERİNİN SATIŞ SORUMLULUĞU

  Aranan Nitelikler •    Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren bölümlerinden mezun, •    Yapı sektöründe lider firmaların Satış pazarlama konusunda temsilciliğini yapmak üzere  •    Takım çalışmasına yatkın •    iletişim ve ikna kabiliyeti yüksek •    etkili sunum becerisine sahip •    Seyahat engeli bulunmayan •    Ehliyetli ve aktif araç kullanan •    Askerlik engeli olmayan •    Sigara kullanmayan ANTALYA 'DA ikamet edebilecek BAY  VEYA BAYAN SATIŞ SORUMLUSU ARANMAKTADIR.

  Sektör: İnşaat, Mimarlık, Mühendislik

  Pozisyon: Mühendis, Müşteri Temsilcisi, Satış Temsilcisi

 • Mimar Bumm Mimarlık İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 23 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Üniversitelerin mimarlık-iç mimarlık bölümlerinden mezun, Proje tasarımı, uygulama, kontrol, planlama ve koordinasyonda deneyimli, Mağaza uygulamasında "Marka” nın, ‘tüm süreçlerini, sorumlulukları üzerine alarak yönetebilecek, MS Offıce, Autocad, 3dmax programlarına hakim, Şantiye tecrübesi olan, tüm şantiye süreçlerini, sorumlulukları üzerine alarak yönetebilecek. İletişim ve organizasyon becerileri gelişmiş, Takım çalışmasına yatkın, ekip yönetebilen, organizasyon tecrübesi olan, Esnek mesai saatlerine ve yoğun çalışma ortamına uyum sağlayabilecek, Dinamik, güleryüzlü Aktif olarak araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Proje ve Şantiye Mimarı takım arkadaşları arıyoruz. İSTANBUL/Ataşehir

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Mimarlık

  Pozisyon: Mimar, İç Mimar

İş Habercisi - Mimarlık İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?