Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Mimarlık İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Mimarlık
 • Elektrik Ustası

  Enteresan Mimarlıkİstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklamasıİçmimarlık ve tasarım şirketimizin, İkitelli Masko şubesi ile şantiyelerinde çalışmak üzere, uzun yıllar ekibimizde görev alacak, mesleğinde ilerlemek isteyen Elektrik Ustası arıyoruz.

  Aranan NiteliklerMeslek lisesinden diploma veya Ustalık belgeli, Tercihen fuar standı montaj ve kurulumu konusunda deneyimli Alanına teknik açıdan hakim, pratik ve planlı çalışabilen Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen Herhangi bir sağlık problemi olmayan İş disiplini ve sorumluluk duygusuna sahip Ehliyeti ve aktif sürüş deneyimi olan (tercihen src belgesine sahip) Seyahat engeli bulunmayan Askerlik görevini tamamlamış

  Sektör: Mimarlık, Fuar ve Organizasyon, Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Teknisyen, Görevli, Operatör, Tekniker, Usta

 • İş AçıklamasıŞişli'de bulunan tasarım şirketimizin, projelerinde kullanılan her türlü ekipmanın, İstanbul içi ve şehirlerarası nakliye işini yapmak.

  Aranan Nitelikler27 yaş üstü, E sınıfı ehliyet olan, SRC2, SRC4 ve PSİKOTEKNİK belgelerine sahip, İstanbul trafiği ve güzergahlarına hakim, Şoförlük ve nakliye işinde tecrübe sahibi, Uzun yol deneyimi olan, Temizliğine ve giyimine özen gösteren,

  Sektör: Mimarlık

  Pozisyon: Şoför

 • İş AçıklamasıYapı Denetim sektöründe önemli bir konumda olan Sismik Yapı Denetim, İstanbul Bölgesinde bulunan ofis ve şantiyelerinde görev alacak, Proje ve Uygulama Denetçisi belgesine sahip Mimar aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Mimarlık bölümünden mezun, Mimarlar Odası Kaydı bulunan, 10-15 yıl tecrübeli, Proje ve Uygulama Denetçisi belgesi olan,

  Sektör: Mühendislik, Mimarlık, İnşaat

  Pozisyon: Mimar, Denetçi

 • Fuar Stand Tasarımcısı

  TARZFUAR HİZMETLERİİstanbul Avrupa 13 Aralık 2017

  İş Açıklaması*Tasarım biriflerini müşterilerinden doğru bir şekilde alıp bu bilgilere göre stand tasarımını oluşturmak ve stand içinde yer alacak poster tasarım ve düzenlemelerini gerekli grafik programlarını hazırlamak sonrasındada bu posterleri baskı aşamasına getirebilmek. *Müşteri portföyü olması ve oluşturabilecek olması. *Stand tasarım uygulamalarında kullanacak malzeme ve dekorasyonlarına hakim olmak *Sorumluluk sahibi, *Özgüvenli ve özverili olmak. Firmamızın bünyesinde görevlendirilmek üzere Grafik Tasarım Sorumlusu çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Mimarlık fakültelerinden mezun, İleri seviyede 3DMAX ve AUTOCAD-COREL-PHOTOSHOP programlarını kullanabilen, Fuar stand tasarımı alanında en az 2 yıl tecrübeli, Referanslarına ve portfolyosuna güvenen, Yaptığı tasarımı imalatla sonlandırabilecek, Ekip içinde koordineli çalışabilecek, B sınıfı ehliyet sahibi aktif araç kullanabilen, Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli bulunmayan, İstanbul avrupa yakasında ikamet eden,(personel servisimiz yoktur) Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,

  Sektör: Fuar ve Organizasyon, Mimarlık, İnşaat

  Pozisyon: Tasarımcı, Mimar, Uzman, Sorumlu, İç Mimar

 • İş AçıklamasıFulya Şişli’de bulunan, ürün tasarımı ve kurulumu yapan tasarım şirketimize;

  Aranan Nitelikler27-35 yaş arası, İngilizce konuşabilen, Analitik düşünebilen, Sonuç odaklı çalışan, B sınıfı sürücü belgesi olan ve aktif araç kullanabilen, MS-Office programlarını kullanabilen, Giyimine ve kişisel bakımına özen gösteren, prezentasyonu düzgün, Mesai saatleri disiplinine sahip, İstanbul dışı iş seyahati engeli bulunmayan, Askerliğini yapmış PROJE TAKİP SORUMLUSU aranmaktadır. Fotoğraf olmayan cv’ler değerlendirmeye alınmayacaktır. BAYAN ADAYLAR BAŞVURMAMALIDIR, DEĞERLENDİRİLMEYECEKTİR.

  Sektör: Mimarlık, Ajans, Mühendislik

  Pozisyon: Müdür

 • İş AçıklamasıAnkara Merkez Ofisimizde görev alacak Tercihen Eğitim yapıları,Konut ve Konut Karma projelerinin çiziminde deneyim sahibi, Avan proje aşamasından, uygulama aşamasına kadar proje koordinasyonunu sağlayabilecek,

  Aranan NiteliklerMimarlık fakültelerinden mezun, Minimum 5-7 yıl tecrübeli, Archicad,Revit,Autocad ve MS Office programlarına hakim, Organizasyon yeteneği kuvvetli, sorumluluk sahibi, Malzeme ve detay bilgisine sahip, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Ekip çalışmasına uyumlu, İyi derece İngilizce bilen

  Sektör: Mimarlık, Proje ve Taahhüt

  Pozisyon: Mimar

 • İş AçıklamasıFuar ve aktivite standı, televizyon, sahne, lansman, kongre dekoru, konut ve ticari mekan dekorasyonu alanlarında 1986 yılından itibaren üretim yapan atölyemizin ofis departmanında görevlendirmek üzere Fuar Satış Müşteri Temsilcisi çalışma arkadaşları aramaktayız. Yurt içi ve yurt dışında düzenlenen fuar organizasyonlarını araştırmak, Katılımcı firmaların iletişim bilgilerine ulaşmak , listelemek, Firma yetkili kişilerini tespit ederek müşteri portföyü oluşturmak , Yeni müşteri kazanımı için iç mimari hizmetler veren firmaları, kurumsal firmaları, prodüksiyon şirketlerini ve reklam ajanslarını araştırmak, Instoore ve outdoor ajanslarının pazarlama departmanları ile bağlantılar kurmak. Oluşturduğu portföydeki müşterilerle mail ve telefon yolu ile iletişime geçmek, raporlamak, Firmamızın sektördeki referans ve tecrübelerini aktarmak , Stand tasarımı ve üretimi konusunda sorunsuz hizmet güvenini sağlamak, Müşteriden gelen briefler doğrultusunda üretim ve proje koordinatörünü bilgilendirmek ve marka arasında iletişim kurmak, Projenin onay aşamasından itibaren imalat ve montaj sürecini takip etmek ve faturalandırmak,

  Aranan NiteliklerMüşteri ve pazar araştırması yaparak, müşteri portföyünü geliştirecek, Tercihen en az 2 yıl fuar standı satışında deneyimli, Avrupa yakasında ikamet eden, İnsan ilişkilerinde başarılı, İş takibi ve sonuçlandırılması konusunda sorumluluk sahibi, Araştırma, problem çözme, analiz etme, planlama, organizasyon ve karar verme becerileri gelişmiş, Takım çalışmasına yatkın, Ms Office programlarını etkin kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, B sınıfı ehliyetli aktif araç kullanabilen.

  Sektör: Mimarlık, Mobilya/Dekorasyon, Fuar ve Organizasyon

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Uzman Yard, Uzman, Müşteri Temsilcisi, Yetkili

 • İş AçıklamasıAhşap dolap ve kapı üretimi yapan firmamızda çalışmak üzere, inşaat firmaları ve toplu işlerle ilgilenecek pazarlama çalışanları alınacaktır.

  Aranan Nitelikler- En az 3 yıl mobilya ve dekorasyon konusunda pazarlama tecrübesi olan. - İnsan ilişkilerinde başarılı. - Ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen. - Erkek adaylarda askerliğini yapmış. - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen.

  Sektör: Mobilya/Dekorasyon, Mimarlık, İnşaat

  Pozisyon: Sorumlu, Satış Temsilcisi, Mimar, İç Mimar, Eleman

 • Mimar

  Vivenka Mimarlıkİstanbul Anadolu 13 Aralık 2017

  İş AçıklamasıŞirketimiz bünyesinde Mimar olarak çalışmak üzere aşağıdaki özelliklere sahip ekip arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler• 3 yıl deneyime sahip, • Uygulama ve Belediye ruhsat projeleri çizebilen, • Güncel yönetmeliklere hakim, emsal hesaplamalarını ve proje etüt sunumlarını yapabilecek, • İhale projeleri hazırlamada deneyimli, • AutoCAD - Photoshop kullanabilen , • Kendini geliştirmeye ve yeniliklere açık, • Ekip çalışmasına uygun, • Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, • Sigara kullanmayan • İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Not: Avrupa Yakasından başvuranlar dikkate alınmayacaktır.

  Sektör: İnşaat, Mimarlık

  Pozisyon: Mimar, İç Mimar

 • Sekreter

  Enteresan Mimarlıkİstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıFUAR STANDI ve İÇ MİMARİ ALANLARINDA TASARIM VE İMALAT HİZMETİ VEREN FİRMAMIZIN İKİTELLİ MASKO ŞUBESİNDE ÇALIŞMAK ÜZERE TAKIM ARKADAŞLARI ARAMAKTAYIZ.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, En az iki yıl deneyimi olan Ofis programlarına hâkim, Faks, fotokopi, yazıcı, tarayıcı, telefon santrali gibi ofis araçlarının kullanımına hâkim, Diksiyonu düzgün ve iletişim kabiliyeti olan, Tercihen İngilizce bilen, Öğrenmeye açık, titiz, takipçi ve dinamik, Zaman yönetimi, planlama ve organizasyon yeteneği güçlü, sistemli ve düzenli çalışma alışkanlığına sahip, Dış görünümüne önem veren, güler yüzlü

  Sektör: Mimarlık, Fuar ve Organizasyon, Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Sekreter

 • İş AçıklamasıAYDINLATMA MERKEZİ ®, GÖRSEL İLETİŞİM TASARIMCISI / MİMAR (AYDINLATMA PROJE & SUNUM): AYDINLATMA MERKEZİ ® firmamızda planlanan aydınlatma projelerinin projelendirme ve sunum sorumluluğunu alabilecek takım arkadaşları arıyoruz. Tercihen Görsel İletişim Tasarımı veya Mimarlık / İç Mimarlık alanlarında eğitime sahip Tercihen reklam veya aydınlatma sektöründe min. 2 yıl tecrübeli.

  Aranan NiteliklerGörsel İletişim Tasarımı veya Mimarlık / İç Mimarlık bölümü mezunu, En az 2 yıl 3D görselleştirme, animasyon ve sunum tecrübesi olan, İyi derecede İngilizce bilen, 3D görselleştirme, render ve video animasyon yazılımlarını etkin kullanabilen 2D görsel tasarım ve projelendirme yazılımları konusunda tecrübeli İnsan ilişkileri güçlü, iletişimi kuvvetli, sonuç odaklı, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için) Aktif B ehliyetine sahip, seyahat engeli olmayan İletişimi güçlü takım arkadaşları arıyoruz. NOT: Bu pozisyon için lütfen portfolyo paylaşınız.

  Sektör: Reklamcılık, Mimarlık, Aydınlatma

  Pozisyon: Tasarımcı, Grafiker, Mimar, İç Mimar

 • Proje Mimarı

  CVPLUS Search & Selectionİstanbul Anadolu 13 Aralık 2017

  İş AçıklamasıDanışmanlığını üstlendiğimiz mimari proje ve tasarım gerçekleştiren müşterimiz için "Proje Mimarı" arıyoruz. Uygulama projelerinin hazırlanması, Statik, elektrik, mekanik koordinasyonun yapılması, Onaylanan projelerin uygulamasında tasarımların ve değişikliklerin takip edilmesi, inşaat yönetimiyle birlikte işlerin yürütülmesi, Tedarikçilerle olan iletişimin sağlanması ve değerlendirilmesi.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Mimarlık veya İç Mimarlık bölümlerinden mezun, Alanında en az 5 yıl deneyimli, Mimari tasarım projelerinde deneyim sahibi, Şantiye tecrübesi olan, İyi derecede İngilizce bilen, Autocad ve Photoshop programlarını ileri seviyede kullanabilen, İletişim becelerileri güçlü, takım çalışmasına yatkın, B sınıfı sürücü belgesi sahip olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, Tercihen İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

  Sektör: İnşaat, Mimarlık, Proje ve Taahhüt

  Pozisyon: Mimar, Sorumlu, Yönetici, Uzman, İç Mimar

 • İş Açıklamasıİdilbanu’nun uzmanlık alanı fuar,kongre ve tanıtım standlarıdır. Standlar Burkhardleitner Constructiv markası ile firmaların ihtiyaçlarına göre kurumsal kimlikleri korunarak pazardaki stratejik yapıları dikkate alınarak tasarlanır. İyi bir takım ruhuyla çalışmanın önemli olduğu bu noktada, Fuar ve kongre standları olarak faaliyet gösterdiğimiz firmamıza 3d max, photoshop ve autocad programlarına hakim takım arkadaşı arıyoruz.

  Aranan NiteliklerFuar ve Kongre alanında deneyimli, 3d max, autocad, photoshop programlarını çok iyi derecede kullanabilen, Plan ve görünüş okuyabilen, Tercihen İngilizce bilen. Askerlik görevini tamamlamış.

  Sektör: Mimarlık

  Pozisyon: Tasarımcı, Mimar, İç Mimar

 • İç Mimar/ Mimar

  Poshh Designsİstanbul Anadolu 12 Aralık 2017

  İş AçıklamasıFirmamiz POSHH DESIGNS LTD 2014 yilindan itibaren Tanzanyada , ic mimari, tasarim,uretim ve uygulama konularinda hizmetlerine devam etmektedir. Kendisini yurtdisi calismalarina uygun goren, farkli bir ulkede bulunmanin ve calismanin dunya gorusune ve mesleki gelisimine deger katacaginin bilincinde olan ekip arkadaslari ile firmamizin daha da ileriye gideceginin bilinciyle ekibimizi buyutmek adina, Mevcut musterilere ve potansiyel musterilere, ic mimari ve dekorasyon hizmetleri ile ilgili bilgi sunabilecek Mimari uygulama, detay proje tasarimi ve yonetimi yapabilecek Konsept projelerinin hazirlanmasinda bulunabilecek 3 boyut gorsellestirme Musteri talepleri dogrultusunda proje hazirlayip proje sunumu yapabilecek Uyguluma projelerini detayli hazirlayip,uretim surecinde takibini yapabilecek Musteri takibi yapabilecek ve musteriyi bilgilendirebilecek calisma arkadaslari ariyoruz.

  Aranan NiteliklerUniversitelerin Ic mimarlik bolumlerinden mezun, Firmamizin ofisinde mimari tasarim departmaninda gorev alacak, Uygulama projesi detay ve malzeme bilgisine sahip Etkin iletisim ve sunum becerisi Ic ve dis mekan konsept tasarimlari ve uygulamalarinda deneyimli Cok iyi derecede CAD kullanbilen Tasarim kabiliyeti yuksek Malzeme bilgisine sahip, yenilikleri takip edebilen Uygulama projelerinin takibini yapabilen Santiye yonetimi yapabilecek

  Sektör: İnşaat, Mimarlık

  Pozisyon: Mimar

 • İş AçıklamasıMimari / Ahşap / İnşaat sektörlerinde faaliyet gösteren firmamızın Caddebostan ofisinde çalışacak AVM, Mağaza ve İnşaat projelerinde deneyimli, mobilya imalat detayları konusunda tecrübeli Mimar/İç Mimar/Tasarımcı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler* Üniversitelerin Mimarlık/ İç Mimarlık/ Endüstri Ürünleri Tasarımı bölümünden mezun. * Mağaza dekorasyon projelerinde uygulama paftalarının çizilmesi, * Proje ve hakediş için gerekli takiplerin yapılması ve düzenlenmesi, * İlgili konularda en az 2 yıl deneyimli, * Proje ve uygulama imalatını birlikte değerlendirecek, * AutoCad, Rhinoceros veya 3ds Max programlarını iyi derecede bilen, * Sistemli ve düzenli raporlama yeteneğine sahip, * Seyahat engeli olmayan, * Askerlik ile ilişiği olmayan, * Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden

  Sektör: Mimarlık, Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Tasarımcı, İç Mimar

 • İş AçıklamasıKırklareli Toki Konut Projesinde görev alacak C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı takım arkadaşları arıyoruz. Tünel Kalıp Sistemlerinde Konut Şantiyelerinde En az 2 Yıl deneyimli.! İş Sağlığı ve Güvenliği mevzuatına uygun olarak projede gerekli çalışmaların yapılmasının sağlanması, Risk değerlendirme çalışmalarının planlanması, gerçekleştirilmesi ve raporlanması, İşyerinde iş sağlığı ve güvenliği yönünden yapılması gereken periyodik bakımların plânlanması ve uygulamada gerekli kontrollerin yapılması, İş Güvenliği eğitimlerinin ilgili mevzuata uygun olarak planlaması ve uygulanması, İş Sağlığı ve Güvenliği Mevzuatı çerçevesinde dokümantasyon takibi ve arşivlemenin gerçekleştirilmesi.

  Aranan Niteliklerİş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanlığı belgesine sahip ( C Sınıfı) İş Sağlığı ve Güvenliği mevzuatına hâkim, Raporlama, dokümantasyon, arşivleme konusunda yetkin, Tercihen Mühendislik Fakültesi Mezunu, Tercihen en az 2 yıl şantiye ve saha çalışmalarında tecrübeli, Tercihen ISO 9001 ve OHSAS 18001 Yönetim Sistemi Dokümantasyonu konusunda bilgili ve tecrübeli, Etkin iletişim becerisi ve temsil yeteneğine sahip, Düzeltici ve önleyici faaliyet çalışmalarını yapabilecek ve raporlayacak, Detaylara önem veren, dikkatli, disiplinli, iş takibi, raporlama becerilerine sahip Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak, MS Ofis programlarını temel seviyede kullanabilen, Tercihen Kırklareli İlçesi ve cevresinde ikamet eden veya ikamet edebilecek olan.

  Sektör: Mimarlık, İnşaat, İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: Mühendis, Danışman, Denetçi, İşyeri Hekimi, İş Güvenliği Uzmanı

 • İş AçıklamasıTuzla sahilde bulunan şirketimiz için; • Ofisin genel temizliğini yapacak, • Çay/Kahve hazırlama ve servis hizmeti verecek, • Misafir ve müşterilerin içecek ikramlarını takip edecek, İşinde temiz ve titiz personel alınacaktır.

  Aranan Nitelikler• Bayan, • 30-40 yaş arası • En az ilköğretim mezunu, • Çay servisi ve genel temizlik konularında deneyimli, • Kişisel hijyen kurallarına dikkat eden, sorumluluk bilincine sahip ve pratik, • Kendisine ve işine özen gösteren, titiz, • Tuzla veya pendik civarında ikamet eden • Sigara kullanmayan

  Sektör: Mimarlık

  Pozisyon: Çaycı, Temizlikçi

 • İş AçıklamasıMevcut müşterilerle ilişkileri yönetmek Firma hedeflerine bağlı kalmak, İlgili bölgede portföyümüze yeni müşteri ve ülkeler katarak satış alanımızı genişletmek ve arttırmak, Gerekli satış akışının takibi ve koordinasyonunu sağlamak, İhracata ait tüm işlemlerin takibini sağlamak, Müşterilere, satışlara ve yapılmış görüşmelere ait haftalık veya aylık raporlamaları yapmak, Yurtiçi ve yurtdışı fuar organizasyonlarının takibini sağlamak ve aktif rol almak, Müşteri memnuniyetini artrıcı faaliyetleri tespit ederek, gerçekleştirilmesini sağlamak.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen boya ve boya kimyasalları sektöründe tecrübeye sahip, ARAPÇA veya FRANSIZCA dillerinden herhangi birisini çok iyi derecede bilen. (Konuşma ve Yazma) Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek Temsil ettiği yurtdışı müşteri ziyaretleri organizasyonunda gerekli esnekliği gösterebilecek, B Sınıfı sürücü belgesine sahip, aktif olarak araç kullanabilen, Müşteri ilişkileri kuvvetli, İletişim ve ikna kabiliyeti gelişmiş, Belirli hedefler doğrultusunda hareket edebilecek, dinamik, müşteri ve sonuç odaklı, İstanbul Anadolu Yakası’nda ikamet eden, İHRACAT SATIŞ SORUMLUSU TAKIM ARKADAŞI aramaktayız.

  Sektör: Kimya, İnşaat, Mimarlık

  Pozisyon: Bölge Sorumlusu, Satış Temsilcisi, Sorumlu

 • Muhasebe Sorumlusu

  Karaağaç TPUİstanbul Anadolu 13 Aralık 2017

  İş Açıklaması-Mal ve hizmet alım-satım faturalarına ait muhasebe işlemlerinin yapılması ve kontrolü -Üst yönetime ulaşacak raporların hazırlanması ve yönetimi -Müşterilerin cari hesaplarının takibi -Mal ve hizmet alım-satım faturalarına ait muhasebe işlemlerinin yapılması, kontrolü ve ödeme listelerinin oluşturulması -Günlük banka ve kasa hareketlerinin muhasebeleştirilmesi -Pos, kredi hesaplarının kayıt, muhasebeleştirilmesi ve mutabakatları -Çek, senet kayıt ve kontrol işlemlerini ve muhasebeleştirmesini yapmak ve takibini sağlamak -Müşteri cari hesap takibi ve mutabakat yapılması -SSK bordrolarının, işe giriş çıkış bildirgelerinin, özlük dosyalarının hazırlanması -Resmi kurumlarla yapılacak yazışmaları yapmak, takip etmek ve arşivlemek -Bilanço, Gelir Tablosu ve Diğer Mali Tabloları hazırlayarak mali ve finansal konularda raporlama yapabilecek düzeyde bilgi sahibi

  Aranan Nitelikler-Vergi ve muhasebe mevzuatına hakim, -Mikro Muhasebe Programında deneyimli, -Ms Office programlarını iyi derecede kullanabilen, -Beyanname, bildirge ve bildirimlerin hazırlanması süreçlerine hakim, -Sgk işe giriş-çıkış bildirgelerini verebilecek ve e-bildirge hazırlayabilecek -Puantaj ve Ücret Bordrosu Hesaplaması yapabilen, -Tek düzen Hesap planına vakıf -Muhtasar, KDV, Damga, BA/BS, Geçici Vergi ve Kurumlar Vergisi Beyannamelerinin hazırlayabilen, -Dönemsel olarak (aylık, yıllık) bilanço ve gelir tablolarını hazırlayabilen.

  Sektör: Mimarlık

  Pozisyon: Müdür Yardımcısı, Müdür, Uzman, Sorumlu

 • Kurumsal Satış Uzmanı

  Mudoİstanbul Avrupa 13 Aralık 2017

  İş AçıklamasıGayrimenkul & Cafe ve Restaurant Kurumsal Satış projelerinde görev alacak, Müşterilere marka, ürün ve hizmetlerle ilgili tanıtımları yaparak satış sürecini gerçekleştirecek, Güncel projelerin yakından takibini yapacak, saha ziyaretleri gerçekleştirecek Hedef müşteri grubunu doğru analiz ederek yeni müşteri potansiyeli oluşturacak ve mevcut müşteri portföyünü geliştirebilecek Satış öncesi ve sonrası gerekli operasyonları yönetebilecek (ürün, sevkiyat, finansal süreçlerin takibi), Şirketimizin Tuzla merkezinde bulunan Concept- Kurumsal Satış –Gayrimenkul & Cafe Restaurant birimimizde görevlendirmek üzere Kurumsal Satış Uzmanı alınacaktır.

  Aranan Nitelikler1964 yılında Beyoğlu Fitaş Pasajı’nda 12 metrekarelik bir dükkanda başlayan maceramıza 53. yılımızda, Türkiye’nin 26 ilinde 1.500’ü aşkın çalışanımız ve 100.000 m²’nin üzerinde satış alanına sahip 110’dan fazla mağazamızda devam ediyoruz. Sizi de, yaratıcı ve müşterilerinin beklentilerini anlayan güçlü ekibimizin bir parçası olmaya davet ediyoruz. Mudo ekibi olarak, Concept Bölümünde görevlendirilmek üzere Kurumsal Satış Uzmanı arıyoruz. · Üniversitelerin Mimarlık veya İç Mimarlık bölümlerinden mezun, · Kurumsal satış ve/veya projeli satış alanında minimum 3 yıl tecrübeli, · Autocad program bilgisine sahip, · Etkin iletişim ve ikna becerilerine sahip, · Satış ve müşteri odaklı çalışabilen, · İyi derecede İngilizce bilen, · Ms Office programlarına hâkim, · Portföyü olan ve portföyümüze yeni müşteriler kazandırabilecek, · Tasarım ve ürün kombinasyonu yapma konusunda görsel yetkinliği gelişmiş, · Sahada görev alabilen, · Aktif araç kullanabilen

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Tekstil, Mimarlık

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Temsilci, Müşteri Temsilcisi, Uzman, Uzman Yard

 • Makine Mühendisi-Teknik Ressam

  Tg Mimarlıkİstanbul Anadolu 31 Ekim 2017

  İş Açıklaması-Mekanik tesisat uygulamasını yapmakta olduğumuz hastane projesinde görevlendirilmek üzereAutocad azim programına hakim, Makine Mühendisi veya Tekniker takım arkadaşı arıyoruz. -Birim fiyat tekniği ile hazırlanan hakedişlere ait imalat uygulama rölevesi alınması,ataçman çizimlerinin yapılması ve sunulması -Bağlı bulunduğu Teknik ofis şefliği tarafından alanı ile ilgili verilen tüm görevlerin yapılması -Sahadaki imalat revizyonlarının günlük takibinin yapılması -İlgili standartlara göre projelerin revizyonlarının yapılması,

  Aranan Nitelikler-Makine Mühendisi,Meslek Yüksek Okulu(İklimlendirme,Makine ressamlığı,makine) mezunu, -Autocad programını aktif olarak kullanabilen, -Mekanik tesisat ataçman,as-bult proje çizimlerine hakim, -Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış veya muaf, Üst yapı projelerinde daha önce görev almış, En az 3 yıl deneyim sahibi, İstanbul Anadolu yakasın da ikamet eden çalışma arkadaşı arıyoruz.

  Sektör: Mimarlık, Mühendislik

  Pozisyon: Teknik Ressam, Mühendis, Uzman, Uzman Yard

 • İş Takip Asistanı

  Merdoğlu İnşaatİstanbul Avrupa 16 Kasım 2017

  İş Açıklamasıİdari Kurumların (belediyeler, valilik vb.) projelerin ruhsat işlerinin takibini sağlayacak iş takip asistanı alınacaktır.

  Aranan NiteliklerTercihen MYO İnşaat Teknikerliği bölümünden mezun, Alanında en az 1 yıl tecrübeli, MS Office ve tercihen Autocad programlarını etkin bir şekilde kullanabilen, Planlama, projelendirme ve tadilat konularında deneyimli, Analitik düşünebilen Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Tercihen Bayan

  Sektör: Mimarlık

  Pozisyon: Asistan, Sorumlu

 • İş AçıklamasıFİrmamıza tecrübeli takım arkadaşı alınacaktır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Mimarlık bölümlerinden mezun, Min. 3 yıllık iş deneyimi olan, Metraj, Keşif ve Hakediş yapabilen, MS Office ve Autocad programlarını kullanabilen, Sistemli, ekip çalışmasına yatkın ve dinamik, Raporlama ve sunum becerileri konusunda yetkin, Analitik düşünme, muhakeme ve problem çözme yeteneğine sahip, Teknik Ofisimizde görevlendirilmek üzere, Esnek çalışma saatlerine uyumlu

  Sektör: İnşaat, Mimarlık

  Pozisyon: Teknisyen, Mimar

 • Muhasebe Elemanı

  Tg Mimarlıkİstanbul Anadolu 31 Ekim 2017

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler-Üniversite mezunu(İnşaat Muhasebesi), -Muhasebe programlarını iyi bilen (Eta,Luca), -İyi derecede Ms Office,Word,Excel bilgisi olan, -İş konusunda takipçi,dikkatli,disiplinli, -Takım çalışmasına yatkın, -Tercihen daha önce inşaat,mimarlık firmasın da çalışmış, -Yoğun çalışma temposunda çalışabilecek, -25-40 yaşları arasında Bayan, -Muhasebe Mesleği uygulamasın da en az 5 yıl tecrübe sahibi, -Enerjisi yüksek-prezantabl ve uzun vadede çalışmayı düşünen, -Tercihen Anadolu yakasında(Kadıköy ve çevresinde ) ikamet eden, -Maaş karşılıklı görüşülerek belirlenecektir. -Hastane şantiyesinde çalışacak muhasebe personeli bayan alınacaktır.

  Sektör: Mimarlık

  Pozisyon: Eleman

 • İç Mimar

  Maye Yapıİstanbul Avrupa 29 Ekim 2017

  İş AçıklamasıProje cizimi Hakediş Planlama Teklif Müşteri Görüşmeleri

  Aranan NiteliklerAutocad Microsoft Office 3d max İngilizce

  Sektör: İnşaat, Yapı Malzemeleri, Mimarlık

  Pozisyon: Mimar, Şef / Amir, Uzman, Sorumlu, İç Mimar

 • İş AçıklamasıMimtek Modern İnşaat bünyesinde bulunan şantiyemizde görev alacak ŞANTİYE ŞEFİ alınacaktır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Mimarlık ,İnşaat mühendisliği veya İnşaat Teknikerliği bölümlerinden mezun, Min. 3 yıllık iş deneyimi olan, Şantiye tecrübesi olan, Metraj, Keşif ve Hakediş yapabilen, MS Office ve Autocad programlarını kullanabilen, Tercihen yalıtım konusunda tecrübeli, Sistemli, ekip çalışmasına yatkın ve dinamik, Raporlama ve sunum becerileri konusunda yetkin, Analitik düşünme, muhakeme ve problem çözme yeteneğine sahip, Aktif sürücü ehliyeti olan, Şantiyelerimizde görevlendirilmek üzere, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Esnek çalışma saatlerine uyumlu

  Sektör: İnşaat, Gayrimenkul, Mimarlık

  Pozisyon: Mühendis, Mimar, Şef / Amir, Sorumlu

 • İnşaat Teknikeri

  Maye Yapıİstanbul Avrupa 17 Ekim 2017

  İş AçıklamasıSaha proje ve koordinasyonunu sağlamak, Şantiye mobilizasyonu ve şantiye kontrollerini yapmak, Taşeron firmaları koordine etmek ve ekipman kurulum süreçlerini kontrol etmek, Metraj ve hakediş kontrollerini yapmak, bakım, onarım çalışmalarını yürütmek.

  Aranan NiteliklerEn az MYO İnşaat Teknikerliği bölümünden mezun, Alanında en az 1 yıl tecrübeli, (Tercihen Mimari iç mekan projelerinde görev almış) MS Office ve Autocad programlarını etkin bir şekilde kullanabilen, Planlama, projelendirme ve tadilat konularında deneyimli, Analitik düşünebilen, liderlik vasfına sahip, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan,

  Sektör: İnşaat, Mimarlık, Bina ve Tesis Yönetimi

  Pozisyon: Şef / Amir, Uzman, Eleman, Sorumlu, Tekniker

İş Habercisi - Mimarlık İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?