Mimarlık İş İlanları

Hepsini Temizle
Mimarlık
 • IŞIK PEYZAJ İstanbul Anadolu 26 Ağustos 2016

  İş Açıklaması IŞIKPEYZAJ MİMARLIĞI GENEL MERKEZİMİZDE, OFİS İŞLERİ TEMİZLİĞE YARDIMCI ENGELLİ ÇALIŞMA ARKADAŞI ARAMAKTAYIZ.  

  Aranan Nitelikler ADAYLARIN ENGELLİ KADROSUNA ALINACAĞINDAN ENGELLİ OLDUĞUNA DAİR RAPORLARININ BULUNMASI GEREKMEKTEDİR.

  Sektör: Mimarlık

  Pozisyon: Ofis Elemanı, Eleman, Asistan

 • İş Açıklaması Mevcut ve açılacak mağazaların keşif ve teknik raporlarını çıkarmak, Mağazaların mimari projelerini hazırlamak, Mağazaların mimari projelerine göre teklif alarak, çıkarılarak kaba-ince işlerin, mekanik ve dekorasyon işinin yaptırılmasını ve takibini sağlamak, İmalatların zamanında ve istenen kalitede oluğunu kontrol etmek, Yüklenicilerin sevk ve idaresini sağlamak

  Aranan Nitelikler Mimarlık, İç Mimarlık, İnşaat Mühendisliği, İnşaat Teknikerliği bölümlerinden mezun, Autocad bilgisi olan, MS Office programlarına hakim, Proje okuma, uygulama ve keşif-metraj ,kesin hesap konularında en az 5 yıl tecrübeli, İnşaat ve dekorasyon maliyetleri hakkında bilgi sahibi, Birden fazla mağazanın dekorasyonunun sevk ve idaresini aynı anda yönetebilecek, B sınıfı ehliyet sahibi, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, İstanbul'da ikamet eden.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Mimarlık, İnşaat

  Pozisyon: Sorumlu, Yönetici, Yetkili

 • İş Açıklaması 1994 yılından beri, inşaat sektöründe iç yapı dekorasyon hizmeti veren, İstanbul, Ankara ve İzmir'de faaliyet gösteren, grubumuza bağlı firmamıza, İstanbul Avrupa ve Anadolu yakaları için (*çalışma yeri ilgili yakalarda olacaktır), sahada görevlendirilmek üzere, aşağıdaki yetkinliklere sahip 'Satış Ekspertiz Uzmanı’ aramaktayız. 'Proje Ekpertiz ve Satış Uzmanı’ firma prensipleri doğrultusunda, kaliteli hizmet sunulması için, markamızı etkin ve doğru bir biçimde temsil ederek; Müşterilerimizin, talep ettikleri boya işçiliği ve iç yapı (ince inşaat) dekorasyonlarına göre hakkediş ve metraj çıkararak, ekspertiz raporunu eksiksiz olarak hazırlar, Ekspertizi hazırlanan projelerin tekliflerini sunarak satışını yapar, Malzeme siparişlerini verir, personel ve malzeme sevkiyatını sağlayarak uygulamayı başlatır, İşin sorunsuz teslim edilebilmesi için, gerekli kontrollerini yaparak raporlar, İşin teslim sürecine kadar tüm saha operasyon süreçlerini yürütür.

  Aranan Nitelikler En az Lise, tercihen Üniversite mezunu, İç yapı dekorasyon malzemeleri (boya, duvar kağıdı, alçı sıva, alçıpan, kartonpiyer, stropiyer) hakkında bilgi sahibi, Min. 2-3 yıl perakende satış tecrübesi olan, saha operasyon süreçlerine hakim, Sorumluluk alarak, yoğun ve stresli ortamda çalışabilecek, MS Office Excel ve Outlook uygulamalarına hakim, ERP programı kullanabilen Malzeme ve işçilik analizi yapıp ekspertiz raporu hazırlayabilecek, Zamanı planlayarak iş süreçlerini doğru yönetebilecek, İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına uyumlu, Ekip koordinasyonu yaparak, sahada çalışabilecek B sınıfı ehliyetli, aktif araç kullanabilen (minimum 2 yıl tecrübe) Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Diksiyon ve dış görünümüne özen gösteren, prezentabl Sosyal kültür ve toplumsal bilince sahip, Aile ilişkilerine önem veren, 35 Yaş ve üzeri Bay - Bayan

  Sektör: Yapı Malzemeleri, Mimarlık, İnşaat

  Pozisyon: Uzman, Satış Temsilcisi, Plasiyer, Müşteri Temsilcisi, Eleman

 • İş Açıklaması Ofisimizde çalışacak Mimar takım arkadaşı arıyoruz. Başvuru yapacak adayın; Genç, dinamik, yeni fikirlere açık ve değişen görev tanımlarına uyum sağlayabilecek, çalışmaya ve öğrenmeye istekli, iş dışında ilgi alanları ve hobileri olan ve bu ilgi alanlarından edindiği deneyimleri yaptığı işlerle harmanlayabilen, takıntı derecesinde araştırma hevesi olan, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, uygulama projelerinde en az 2 yıl deneyimli, 3d görselleştirme araçlarına hakim (özellikle 3ds max), sunum hazırlarken yaratıcı olması beklenmektedir. Uygulama projesi konusunda deneyimi olmayan adayların başvurusu değerlendirmeye alınmayacaktır. Ofisimiz Ataşehir'de olmakla birlikte geçici sürelerle Anadolu yakasındaki şantiyelerimizde görev alınabilir. Çalışma saatlerimiz Pazartesi-Cuma 09:00-18:00

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Mimarlık

  Pozisyon: Mimar

 • EBRUMİNA EĞİTİM KURUMSAL DANIŞMANLIK İstanbul Anadolu 26 Ağustos 2016

  İş Açıklaması Yürütmekte olduğumuz projelerimizin mimari tasarım, çizim, uygulama projelerinde, proje geliştirme, takip ve koordinasyonun sağlanması

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Mimarlık bölümünden mezun, Konut, ofis, ticaret merkezi projeleri konusunda deneyimli, Konsept proje çözümleri geliştirme konusunda istekli, Takım çalışmasına yatkın, Uygulama ve detay çözümleri konusunda bilgili, Mühendislik projeleri ile koordinasyonunu gerçekleştirebilecek, Bu işlerin yapılması için kullanılacak tüm bilgisayar programlarına hakim, İyi düzeyde AutoCAD ve tercihen 3 Boyutlu modelleme bilgisine sahip, Benzer pozisyonda en az 5 yıl mimari proje ve ofis deneyimine sahip bay / bayan çalışma arkadaşı aramaktayız.

  Sektör: Mimarlık

  Pozisyon: Mimar

 • Firma Adı Gizli Ankara 26 Ağustos 2016

  İş Açıklaması Firmamızın Çayyolu – Ankara’da gerçekleştireceği konut projesinde görevlendirilmek üzere “Şantiye Şefi “ arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler İnşaat Mühendisi veya Mimar, Konut projesinde çalışmış ve bitirmiş, Benzer rolde en az 5-10 yıl aktif iş tecrübesine sahip, Askerliğini tamamlamış (erkek adaylar için)

  Sektör: İnşaat, Mimarlık, Mühendislik

  Pozisyon: Şef / Amir, Mühendis, Mimar

 • Karaağaç TPU İstanbul Anadolu 26 Ağustos 2016

  İş Açıklaması Erenköy'de bulunan ofisimizde görevlendirilmek üzere, Tasarım, proje ve uygulama süreçlerinde sorumluluk üstlenebilecek, takım çalışmasına yatkın çalışma arkadaşı arıyoruz.    

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Mimarlık, İçmimarlık Bölümlerinden mezun, 3D-MAX ve AUTO-CAD programlarını ÇOK İYİ derecede kullanabilen, Tasarım, Proje ve Uygulama konusunda bilgi ve deneyim sahibi, Organizasyon, araştırma becerleri gelişmiş, sorunlar karşısında hızlı çözümler üretebilecek, Minimum 3 yıl deneyimli, Anadolu Yakasında İkamet Eden, Erkek adaylar için Askerlik görevini tamamlamış, MİMAR ve/veya İÇMİMAR çalışma arkadaşları arıyoruz. İlgilenen adayların güncel ve fotoğraflı CV’ leriyle başvurmaları rica olunur.

  Sektör: Mimarlık

  Pozisyon: Mimar, İç Mimar

 • Buka Sofa İstanbul Avrupa 26 Ağustos 2016

  İş Açıklaması Ongan Holding farklı sektörlerde faaliyet gösteren uluslararası şirketler grubudur. Ongan Holding bünyesinde döşemelik mobilya konusunda kendi tasarımlarını geliştirerek, Türkiye ve yurtdışında açılan ve açılacak olan mağazaları ile Buka Sofa olarak faaliyet gösteren şirketimize, kumaş kılıf sistemli kanepe, koltuk, yastık ve aksesuarları ürün geliştirme ve üretimi konusuna odaklanacak aşağıdaki özelliklere uygun " Endüstriyel Tasarımcı ve İç Mimar" ekip arkadaşları arıyoruz. Sunulan İmkanlar: Yaratıcı, yenilikçi ve konusunda tecrübeli bir ekiple çalışma ortamı. Sektörde kendini geliştirme ve yenilikleri takip edebilme imkanı. Pozisyonun gerektirdiği tüm sorumluluk verilecektir. SGK, servis, yemek ve her türlü sosyal haklar sunulmaktadır. Fabrikamız Esenyurt’ta bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun ( Bayan), Fikir aşamasından bitmiş ürüne kadar ürün geliştirme sürecinin her aşamasında aktif rol alacak, Rhino ve Autocad programlarına hakim, Teknik çizimler ve açıklamalar doğrultusunda doküman, malzeme fiyatlandırma dosyaları ve üretim çizimleri hazırlayabilecek, Mobilya sektöründe en az 2 yıl tecrübeli, İyi düzeyde İngilizce bilen, Titiz ve detaylı çalışan, Esnek çalışma saatlerine uyumlu.

  Sektör: Mimarlık, Tekstil, Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Teknik Ressam, Tasarımcı, Mimar, Tekniker, İç Mimar

 • IŞIK PEYZAJ İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 26 Ağustos 2016

  İş Açıklaması İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında bulunan sitelerde periyodik bahçe bakımını kontrol ve organize edebilecek takım arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler   Üniversitelerin Peyzaj Mimarlığı, Peyzaj Teknikerliği ve Ziraat Mühendisliği bölümlerinden mezun Ms Ofice programlarını iyi derece kullanabilen Dinamik ve esnek çalışma saatlerine uyabilecek Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Konusunda en az 5 yıl deneyimli Ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen 

  Sektör: Mimarlık

  Pozisyon: Mimar, Mühendis, Tekniker

 • İş Açıklaması 1994 yılından beri, iç yapı sektöründe hizmet veren, İstanbul, Ankara ve İzmir'de faaliyet gösteren, grubumuza bağlı firmamıza, İstanbul Avrupa ve Anadolu yakaları için (*çalışma yeri ilgili yakalarda olacaktır), sahada görevlendirilmek üzere, aşağıdaki yetkinliklere sahip 'Proje Ekspertizi ve Satış Ekspertiz Uzmanı' aramaktayız. 'Proje Ekpertizi ve Satış Uzmanı / İç Mimar, Mimar, Mühendis, İnşaat Teknikeri' firma prensipleri doğrultusunda, kaliteli hizmet sunulması için, markamızı etkin ve doğru bir biçimde temsil ederek; Müşterilerimize, talep ettikleri iç yapı dekorasyonlarına göre metraj ve hakediş çıkararak ekspertiz raporunu eksiksiz hazırlar, Ekspertizi hazırlanan projelerin tekliflerini sunarak satışını yapar, Malzeme siparişlerini geçer ve ince işçiliklerin hakedişlerini çıkarır, İşin sorunsuz teslim edilebilmesi için, gerekli kontrollerini yaparak raporlar, İşin takibi ile ilgili tüm saha operasyon süreçlerini yürütür.

  Aranan Nitelikler Tercihen fakültelerin İç Mimarlık, Mimarlık, İnşaat, İktisat, İşletme ve Pazarlama bölümlerden mezun yada Teknik Lise, Meslek Yüksek Okullarının İnşaat-Yapı Teknik, İç Yapı Dekorasyon bölümlerinden mezun, ince işler veya yapı malzemeleri (boya) uygulaması hakkında teknik bilgi sahibi, şantiye tecrübesi olan, Yapı tekniklerinde ince yapı, ince işler ve iç yapı dekorasyon malzemeleri (boya, duvar kağıdı, saten alçı sıva, alçıpan, kartonpiyer, stropiyer, ve diğer dekoratif uygulamalar) hakkında bilgi sahibi, Min.1-2 yıl satış tecrübeli, saha operasyon süreçlerine hakim, Sorumluluk alarak, yoğun ve stresli ortamda çalışabilecek, MS Office Excel ve Outlook uygulamalarına hakim, ERP programı kullanabilen Malzeme ve işçilik analizi yapıp ekspertiz raporu hazırlayabilen, Zamanı planlayarak iş süreçlerini doğru yönetebilecek, İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına uyumlu, Ekip koordinasyonu yapabilecek, B sınıfı ehliyetli, aktif araç kullanabilen (minimum 2 yıl tecrübe) Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Diksiyonu düzgün, dış görünümüne özen gösteren, prezentabl, 30 Yaş ve üzeri Bay - Bayan

  Sektör: Yapı Malzemeleri, Mimarlık, İnşaat

  Pozisyon: Tekniker, Şef / Amir, Mühendis, İç Mimar

 • Emlak Markt Ataşehir İstanbul Anadolu 25 Ağustos 2016

  İş Açıklaması Ofis içerisindeki tertip ve düzenin sağlanması, Telefon trafiğinin yönetilmesi, İnternet sitemizde yayınlanacak ilanların girişinin yapılması.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Office programlarına hakim, ayrıca interneti hızlı şekilde kullanabilen, En az 1 yıl deneyimli, Sorumluluk sahibi,disiplinli, Diksiyonu düzgün, Anadolu yakasında ikamet eden, 30 yaşını aşmamış,Bayan çalışma arkadaşı aranmaktadır.

  Sektör: Gayrimenkul, İnşaat, Mimarlık

  Pozisyon: Asistan, Danışman, Eleman, Sorumlu, Temsilci

 • Firma Adı Gizli Kocaeli, İstanbul Anadolu, Sakarya 26 Ağustos 2016

  İş Açıklaması SEKTÖRDE LİDER BİR KURUMDAN 3D's Max çizim konusunda yetiştirilecek personeller aranıyor.

  Aranan Nitelikler Lise mezunu MYO mezunu Lisans Mezunu olabilir.

  Sektör: Eğitim, İnşaat, Mimarlık

  Pozisyon: Sorumlu, Uzman Yard, Uzman

 • Juno // Tasarım Yapı İstanbul Avrupa 25 Ağustos 2016

  İş Açıklaması Spa & Wellness projelerinde danışmanlık, üretim ve uygulama yapan firmamızın Başakşehir ofisinde üretim planlama departmanımızda görevlendirmek üzere ahşap üretimi konularına hakim, teknik servis, şantiye ve imalatın programını koordine edecek, takım çalışmasına yatkın, analitik düşünebilen çalışma arkadaşları arıyoruz. 

  Aranan Nitelikler Üniversite veya Meslek Yüksek Okulu mezunu İmalat ve planlama bölümünde iş akış organizasyonunu sağlayabilecek Teslim tarihlerine uygun imalat programını oluşturabilecek, Organizasyon, planlama ve takip konularında yetenekli, İletişim yeteneği güçlü İngilizce bilen, Çok iyi derecede MS Ofis, Autocad programlarını kullanabilen Analitik düşünebilen, inisiyatif sahibi, Takım Çalışmasına yatkın, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Tercihen Askerlik görevini tamamlamış ( Erkek Adaylar İçin)

  Sektör: İmalat, İnşaat, Mimarlık

  Pozisyon: Sorumlu

 • İş Açıklaması Perakende mağazacılık alanında faaliyet gösteren firmamızda; Firmanın yapı / inşaat / dekorasyon işlerinin yürütülmesi ve yönetilmesi, Ekiplerin belirlenmesi ve tüm birimlerle koordinasyonun sağlanması, Proje bağlantılı mal / hizmet alımının takip ve kontrolünün yapılması, Yenilenecek ve yeni açılacak mağazaların rölövelerinin çıkarılması, Yeni açılacak şehiriçi ve şehirdışı mağazalarımızın projelendirme ve koordinasyonu, şantiye mobilizasyonu ve şantiye kontrollerinin yapılması, Taşeron firmaların koordine edilmesi ve ekipman kurulum süreçlerinin kontrol edilmesi, Metraj ve hakediş kontrollerinin yapılması, Mevcut mağazaların bakım, onarım çalışmalarının yürütülmesi, görevlerini üstlenmek üzere İnşaat ve Teknik İşler Sorumlusu alınacaktır.

  Aranan Nitelikler İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar Proje planı oluşturmak, takip etmek, ekip yönetme, bütçe hazırlama ve yönetimine hakim, İş güvenliği kanun ve yönetmeliklerine hakim, İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişim ve ikna kabiliyetine güvenen, En az meslek yüksek okullarının İnşaat Teknilerliği bölümlerinden mezun, Alanında en az 5 yıl tecrübeli (Tercihen mağaza projelerinde görev almış), Ms Office ve Autocad programlarını etkin bir şekilde kullanabilen, Planlama, projelendirme ve tadilat konularında deneyimli, Analitik düşünebilen, liderlik vasfına sahip, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek , Askerlikle ilişkisi olmayan, Seyahat engeli olmayan, Araç kullanabilen, Bay adaylar.

  Sektör: İnşaat, Mağazacılık / Perakendecilik, Mimarlık

  Pozisyon: Sorumlu

 • Kandilli Elektrik İnşaat İstanbul Anadolu, Kocaeli 24 Ağustos 2016

  İş Açıklaması Otel mobilyaları üretimi yapmakta olabilen fabrikamız için; Pazarda araştırma ve analiz yapabilecek, Müşteri ziyaretlerinin gerçekleştirilmesi ve şirketimizi en iyi şekilde ifade edebilecek, müşteri ile merkez arasındaki ilişkinin takip ve koordine edilmesi, müşteri memnuniyetini takibe yönelik olarak faaliyetlerin yürütülmesi , müşterilere yeni ürünler ile ilgili bilgilendirme yapılması, Sorumlu olduğu bölgelerdeki sektörel faaliyetlerin takibi ve raporlanması

  Aranan Nitelikler ·         Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, ·         Otel mobilyaları alanında en az 3 yıl tecrübeli, ·         Kendi müşteri portföyü mevcut, ·         Sorumluluk alma ve karar verme becerisi olan, özgüveni yüksek, ·         İlişki yönetiminde güçlü, analitik düşünce yapısına sahip ve yeniliklere açık, ·         B sınıfı ehliyet sahibi, aktif araç kullanabilen, ·         Seyahat engeli olmayan, ·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, ·         Dinamik, pozitif ve güler yüzlü, ·         Ekip çalışmasına uyumlu, .         İyi derece de ingilizce bilen, ·         Şirket içi raporlamalar yapabilecek,  

  Sektör: Mimarlık, Mobilya/Dekorasyon, Pazar / Piyasa Araştırma

  Pozisyon: Bölge Müdürü, Bölge Sorumlusu, Satış Temsilcisi

 • Smart System İstanbul Avrupa 25 Ağustos 2016

  İş Açıklaması FUAR STANDI ve İÇ MİMARİ ALANLARINDA TASARIM VE İMALAT HİZMETİ VEREN İKİTELLİ OSB' DE BULUNAN FİRMAMIZIN, SAHA MONTAJ BİRİMİNDE ÇALIŞMAK ÜZERE TAKIM ARKADAŞLARI ARAMAKTAYIZ.

  Aranan Nitelikler ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ veya MYO ELEKTRİK veya MOBİLYA BÖLÜMLERİNDEN MEZUN TEKNİK ÇİZİM OKUYABİLEN TERCİHEN FUAR STANDI MONTAJ VE KURULUMU KONUSUNDA DENEYİMLİ STAND MONTAJI, KABLOLAMA VE ELEKTRİK MONTAJI YAPABİLECEK ALANINA TEKNİK AÇIDAN HAKİM, PRATİK ve PLANLI ÇALIŞABİLEN ESNEK ÇALIŞMA SAATLERİNE UYUM SAĞLAYABİLEN MESLEĞİNE VE ÇALIŞMA ARKADAŞLARINA SAYGILI, SORUMLULUK SAHİBİ HERHANGİ BİR SAĞLIK PROBLEMİ OLMAYAN İŞ DİSİPLİNİ VE SORUMLULUK DUYGUSUNA SAHİP EHLİYETİ VE AKTİF SÜRÜŞ DENEYİMİ OLAN (TERCİHEN SRC BELGESİNE SAHİP) SEYAHAT ENGELİ BULUNMAYAN ASKERLİK GÖREVİNİ TAMAMLAMIŞ ELEKTRİK ve MONTAJ PERSONELLERİ ARAMAKTAYIZ

  Sektör: Mimarlık, Fuar ve Organizasyon

  Pozisyon: Teknisyen, Eleman, Görevli, Operatör, Tekniker

 • İDİLBANU SPACE SOLUTİON İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 25 Ağustos 2016

  İş Açıklaması İdilbanu’nun uzmanlık alanı fuar,kongre ve tanıtım standlarıdır. Standlar Burkhardleitner Constructiv markası ile firmaların ihtiyaçlarına göre kurumsal kimlikleri korunarak pazardaki stratejik yapıları dikkate alınarak tasarlanır. İyi bir takım ruhuyla çalışmanın önemli olduğu bu noktada, Fuar ve kongre standları olarak faaliyet gösterdiğimiz firmamıza 3d max, photoshop ve autocad programlarına hakim takım arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Fuar ve Kongre alanında deneyimli, 3d max, autocad, photoshop programlarını çok iyi derecede kullanabilen, Plan ve görünüş okuyabilen, Tercihen İngilizce bilen. Askerlik görevini tamamlamış.

  Sektör: Mimarlık

  Pozisyon: İç Mimar, Mimar, Tasarımcı

 • Smart System İstanbul Avrupa 25 Ağustos 2016

  İş Açıklaması FUAR STANDI ve İÇ MİMARİ ALANLARINDA TASARIM VE İMALAT HİZMETİ VEREN FİRMAMIZIN İKİTELLİ OSB' DE BULUNAN TASARIM BÖLÜMÜNDE ÇALIŞMAK ÜZERE TAKIM ARKADAŞLARI ARAMAKTAYIZ.

  Aranan Nitelikler DEVLET ÜNİVERSİTELERİNİN ENDÜSTRİYEL TASARIM veya İÇ MİMARLIK BÖLÜMÜNDEN MEZUN, İLERİ SEVİYEDE 3DMAX ve AUTOCAD PROGRAMLARINI KULLANABİLEN, İNGİLİZCESİNE GÜVENEN, FUAR STAND TASARIMI ALANINDA EN AZ İKİ YIL DENEYİMLİ, REFERANSLARINA VE PORTFOLYOSUNA GÜVENEN, YAPTIĞI TASARIMI İMALATLA SONLANDIRABİLECEK, EKİP İÇİNDE KOORDİNELİ ÇALIŞABİLECEK, SÜRÜCÜ BELGESİ BULUNAN VE AKTİF ARAÇ KULLANABİLEN, BAYLAR İÇİN ASKERLİK GÖREVİNİ TAMAMLAMIŞ, YURT İÇİ ve YURT DIŞI SEYAHAT ENGELİ BULUNMAYAN, İSTANBUL AVRUPA YAKASI'NDA İKAMET EDEN. (PERSONEL SERVİSİMİZ YOKTUR.)

  Sektör: Mimarlık

  Pozisyon: Tasarımcı, Mimar, İç Mimar

 • İş Açıklaması Proje sektöründe faaliyet gösteren şirketimize,sekreter bayan arkadaşlar arıyoruz. Şirketimizin iç ve dış tüm telefon trafiğini etkin bir şekilde yönetmek, Gelen misafirleri karşılamak ve yönlendirmek, Gelen-giden evrak takibini yapmak, arşivlemek, Genel büro işleri,temizliği vs gibi işleri yapmak.

  Aranan Nitelikler -UZUN SÜRELİ ÇALIŞMAK KOŞULLU (MÜMKÜNSE EMEKLİ OLARAK AYRILMA NİYETİNDE OLAN)  -PRATİK DÜŞÜNME YETİSİNE SAHİP  -MS-OFFİCE PROGRAMLARINA (WORD-EXCELL VB.) HAKİM -DİKSİYONU DÜZGÜN BAYAN SEKRETER ARANMAKTADIR.      

  Sektör: Proje ve Taahhüt, Mimarlık, Halkla İlişkiler

  Pozisyon: Yönetici Sekreteri, Yönetici Asistanı, Sekreter, Ofis Elemanı

 • Smart System İstanbul Avrupa 25 Ağustos 2016

  İş Açıklaması FUAR STANDI ve İÇ MİMARİ ALANLARINDA TASARIM VE İMALAT HİZMETİ VEREN İKİTELLİ OSB' DE BULUNAN FİRMAMIZIN, MUHASEBE ve SATINALMA BİRİMİNDE ÇALIŞMAK ÜZERE TAKIM ARKADAŞI ARAMAKTAYIZ.  

  Aranan Nitelikler ÜNİVERSİTELERİN İLGİLİ LİSANS BÖLÜMLERİNDEN MEZUN - TERCİHEN SMMM BELGESİ BULUNAN MUHASEBE ALANINDA EN AZ 5 YIL DENEYİMLİ - TERCİHEN SATINALMA DENEYİMİ DE BULUNAN MS OFFİCE UYGULAMALARINI İLERİ DÜZEYDE KULLANABİLEN TAHSİLATLARIN VE ÖDEMELERİN KONTROLÜNÜ SAĞLAYACAK MALİ MEVZUATLARA , ANALİZ, PLANLAMA VE RAPORLAMA KONULARINA HAKİM AYLIK OLARAK BA/BS MUTABAKATLARININ KONTROLLERİNİ YAPABİLECEK SATINALMA VE PERSONEL GİDERLERİNİN KONTROLÜNÜ SAĞLAYACAK MESLEĞİNE VE ÇALIŞMA ARKADAŞLARINA SAYGILI, SORUMLULUK SAHİBİ, ERKEK ADAYLAR İÇİN ASKERLİK GÖREVİNİ TAMAMLAMIŞ MUHASEBE SORUMLUSU ARAMAKTAYIZ.  

  Sektör: Mimarlık, Fuar ve Organizasyon

  Pozisyon: Şef / Amir, Yetkili, Uzman, Görevli, Sorumlu

 • Adecco İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 23 Ağustos 2016

  İş Açıklaması Adecco Grup , 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 31.000 çalışanı ve 5.500 şubesiyle her gün 700.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan Kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır Danışmanlığını yapmakta olduğumuz global müşterimiz için aşağıdaki özelliklere sahip Ön Muhasebe Elemanı' aramaktayız.  Firmanın Mali Müşavir Danışmanı ile Koordinasyon içerisinde Düzenli olarak gerçekleştirilen muhasebe işlerini Takip etmek  İdare/Taşeron Hakedişlerinin süreç mühendisi ile beraber takibi ve tanzim edilmesi.  Günlük iş akışı içinde iç kordinasyonun sağlanması Tahsil edilecek ve ödenecek faturaların takip edilmesi  İdari yazışmaları, evrak yönetiminin yapılması Resmi kurumlar, bankalar, odalar, noter vb. yerlerde iş ve evrak takibi yapmak Ofis satın almalarını ve ödemelerini yapmak

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Muhasebe ve Finansman bölümleri veya konusu ıle ılgılı meslek yüksek okul mezunu 20-30 yaş arası Ofisimizdeki sekreterya görevlerini yürütebilecek Tüm ön muhasebe işleri ile ilgilenecek Kargo  takıplerını koordine edebilecek Muhasebe ve idari işler konusunda deneyimli, Ms. Office programlarına hakim (İngilizce bilmesi opsiyonel tercih) Erkek adaylar Adecco, İşkur'un denetiminde 28.04.2010 tarihli 05 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

  Sektör: Mimarlık, Proje ve Taahhüt

  Pozisyon: Uzman Yard, Ofis Elemanı, Eleman, Görevli, Sorumlu

 • Hektaş İnşaat Şirketler Grubu Tüm Türkiye 20 Ağustos 2016

  İş Açıklaması Şirketimizin Erzurum’da yapımını üstlendiği 1950 Yatak Kapasiteli Hastane İnşaatı işinde, Erzurum şantiye ofisimizde görevlendirilmek üzere; ·         Üniversitelerin Mimarlık bölümlerinden mezun ·         En az 2 yıl deneyimi olan ·         Kaba ve ince inşaat alanında görev yapmış ·         Ekip çalışmasını seven ·         İleri derecede Autocad kullanabilen ·         Gelişen teknoloji ve imkanlara uyum sağlayabilecek, mesleki heyecanı olan ·         İletişim becerileri kuvvetli, işinin takipçisi, sonuç odaklı ·         Yoğun iş temposu ve esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek ·         Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış Bayan / Bay mimar aramaktayız.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Mimarlık, İnşaat

  Pozisyon: Mimar

 • Vivenka Mimarlık İstanbul Anadolu 17 Ağustos 2016

  İş Açıklaması Şirketimiz bünyesinde Mimar olarak çalışmak üzere aşağıdaki özelliklere sahip ekip arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler • 3 yıl deneyime sahip, • Uygulama ve Belediye ruhsat projeleri çizebilen, • Güncel yönetmeliklere hakim, emsal hesaplamalarını ve proje etüt sunumlarını yapabilecek, • Revit Architecture - AutoCAD - Photoshop etkin bir şekilde kullanabilen , • Kendini geliştirmeye ve yeniliklere açık, • Ekip çalışmasına uygun, • Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, • Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden, Not: Avrupa Yakasından başvuranlar dikkate alınmayacaktır. Başvuranların varsa portfolyolarını info@vivenka.com adresine göndermelerini rica ederiz.  

  Sektör: Mimarlık

  Pozisyon: Mimar

 • Marvel Yapı İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 17 Ağustos 2016

  İş Açıklaması Butik, Restoran ve Kafe uygulamalarında tecrübeli, şantiye anahtar teslimi tüm imalatları yaptırmaya hakim MİMAR arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Çok iyi derecede proje okuyabilen İmalat sürecinde malzemeleri ve montaj detaylarını bilen Gerekli mimari çizim programlarını ileri derecede kullanabilen B sınıfı ehliyeti olan, Aktif araç kullanabilen, Şehir dışı şantiye engeli olmayan Gece şantiye engeli olmayan Askerliğini yapmış Erkek  

  Sektör: İnşaat, Mimarlık

  Pozisyon: Mimar

 • Funny Day İstanbul Avrupa 16 Ağustos 2016

  İş Açıklaması Türkiye genelinde 30 mağazada çocuklarımıza oyun alanı hizmeti veren Funnyday eğlence merkezlerinin merkez ofisinde çalışacak ve mağazalar ile merkez ofis arasında iletişim ve faaliyetlerin izlenmesi görevini üstlenecek çalışma arkadaşları arıyoruz.   Merkez Ofis 212 AVM 10 mt mesafededir

  Aranan Nitelikler Güleryüzlü,  Diksiyonu düzgün,  İnsan ilişkileri kuvvetli,  Ofis programlarını kullanabilen,  Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek.   tercihen ingilizce ehliyet    

  Sektör: Eğlence, Mağazacılık / Perakendecilik, Mimarlık

  Pozisyon: Grafiker, Stajyer, Yönetici Asistanı, Ofis Elemanı, Asistan

 • İş Açıklaması Yetiştirilmek üzere Sirmersan ailesine yeni üyelerler arıyoruz. Yeni Mezun,hedefleri olan,istekli, mesleğini seven,vizyon sahibi Mimar,İç mimar ve Grafiker genç arkadaşlarımız ile daha ileriye gitmek istiyoruz, gelin sizde yeni kurulan ekibimize katılın...

  Aranan Nitelikler İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar Pamukkale Üniversitesi veya çevre illlerin Mühendislik ve Mimari fakültelerinde yeni mezun olmuş,yada 1-2 sene tecrübeli,2014 ve sonrası mezun, Bölümlerinde üstün başarı göstermiş öğrenciler, bölümlerinde ilk 3 e girmiş öğrenciler, genel ortalaması minimum 3.5, İngilizce bilen, Mimar,İç mimar, AutoCad, Revit,Adobe CC ve 3ds Max programlarından en az birini kullanabilen, İletişim yönü kuvvetli,analiz yapabilecek, Ekip çalışmasına yatkın, Güvenilir,

  Sektör: Mimarlık

  Pozisyon: Grafiker, İç Mimar, Mimar, Satış Temsilcisi

 • Lokomotif Tasarım ve Mobilya İmalat AŞ. İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 3 Ağustos 2016

  İş Açıklaması Biz, organize perakende sektöründe öncü ve tanınmış markalar için Anahtar Teslimi Zincir Mağazalar yapıyoruz. Mimar ve mühendislerden oluşan güçlü ekibimizle Mimari, Mekanik ve Elektrik Tesisat projelerini hazırlıyor, uzman saha ekibimizle projelerin uygulamasını tamamlıyoruz. Ahşap mobilyaları ve metal ürünleri kendi tesisimizde üretiyoruz. Profesyonel iş anlayışımızla A’dan Z’ye 130 zincir mağaza, 80.000 m2 uygulama alanı, çok sayıda franchise mağaza ve özel uygulama projesini başarıyla tamamladık. Marka yatırımcılarının ve profesyonellerin güven duyduğu LOKOMOTİF A.Ş. organizasyonuna yeni çalışma arkadaşları arıyoruz.            • Yönetiminde olan mobilya ve cila atölyesindeki ekibin iş programlarını hazırlamak, takibini yapmak, • Mobilya siparişlerinin detay çizimlerini yapmak, malzeme ve aksesuarları eksiksiz tanımlamak ve üretim iş emirlerini hazırlamak, • İmalatını yapacağımız AVM veya cadde mağazalarının mobilya keşiflerini yapmak, • Keşifleri fiyatlandırmak ve mobilya tekliflerini hazırlamak, • Onaylanan tekliflerin mobilya projesi ile ilgili satın alma taleplerini açmak ve takibini yapmak, • ERP sistemi içinde mobilya iş kalemleri ile ilgili veri giriş ve kontrolleri yapmak, • Mobilya montaj ekibinin saha iş programını hazırlamak, proje yöneticileri ve şantiye şefleri ile koordineli bir şekilde takibini yapmak ve tamamlatmak, • Proje bitiminde mobilya imalatlarının kontrolünü yapmak, • Atölyelerde ve proje uygulama safhasında uyulması gerekli iş güvenliği kurallarını belirlemek, uygulamaya almak ve denetlemek, • Yönetim sistemi kapsamında istenen raporları hazırlamak, yürürlükte olan kural ve politikalara uymak.                                          

  Aranan Nitelikler • MYO veya Teknik Eğitim kurumlarının ilgili bölümlerinden mezun, • Mobilya üretimi ve ekip yönetiminde tecrübeli, • İyi derecede Autocad, Word ve Excel kullanan, • Görevinin gerektirdiği planlama ve sorun çözme yeteneği üst sevide olan,  • Aktif araç kullanan, tercihen SRC belgesi sahibi, • Yoğun çalışma temposu ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, • Askerlik görevini tamamlamış, • Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli olmayan, • Tercihen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden.  

  Sektör: Mobilya/Dekorasyon, Mimarlık, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Sorumlu

 • Lokomotif Tasarım ve Mobilya İmalat AŞ. İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 3 Ağustos 2016

  İş Açıklaması Biz, organize perakende sektöründe öncü ve tanınmış markalar için Anahtar Teslimi Zincir Mağazalar yapıyoruz. Mimar ve mühendislerden oluşan güçlü ekibimizle Mimari, Mekanik ve Elektrik Tesisat projelerini hazırlıyor, uzman saha ekibimizle projelerin uygulamasını tamamlıyoruz. Ahşap mobilyaları ve metal ürünleri kendi tesisimizde üretiyoruz. Profesyonel iş anlayışımızla A’dan Z’ye 130 zincir mağaza, 80.000 m2 uygulama alanı, çok sayıda franchise mağaza ve özel uygulama projesini başarıyla tamamladık. Marka yatırımcılarının ve profesyonellerin güven duyduğu LOKOMOTİF A.Ş. organizasyonuna yeni çalışma arkadaşları arıyoruz.                                                     • Teklif, proje ve uygulama sürecinde projenin tüm aşamalarından sorumlu olmak, marka, müşteri ile iletişimi sağlamak, • İmalatını yapacağımız AVM veya cadde mağazalarının genel altyapısını belirlemek üzere yerinde keşif yapmak, • Mağaza mimari projelerinin, şartnameler, yönetmelikler, marka ve müşteri talepleri doğrultusunda çizimlerini yapmak, • Mimari projelerin keşif ve metrajlarını çıkartmak, mevcut keşiflerin metraj kontrollerini yapmak, • Proje hakkında elektrik, mekanik proje ve mobilya üretim birimleri ile koordinasyonu sağlamak, • Keşifleri fiyatlandırmak ve mimari proje tekliflerini hazırlamak, • Onaylanan tekliflerin mimari proje ile ilgili satın alma taleplerini açmak ve takibini yapmak, • ERP sistemi içinde mimari birim veri giriş ve kontrollerini yapmak, • Şantiye şefi ile montaj ve lojistik sürecini planlamak ve takibini yapmak, • Proje uygulama ekiplerine proje ile ilgili tüm bilgilendirmeyi yapmak, • Proje bitiminden sonra işin şartnameye uygunluğunu kontrol etmek ve müşteriye projeyi teslim etmek, • Teslim sonrasında hakediş dosyasını hazırlamak ve onaylatmak, • Pozisyonun gereği sektörel gelişmeleri yakından takip etmek, • Yönetim sistemi kapsamında istenen raporları hazırlamak, yürürlükte olan kural ve politikalara uymak.  

  Aranan Nitelikler • Üniversitelerin Mimarlık / İç Mimarlık bölümlerinden mezun, • Anahtar Teslimi AVM veya cadde mağazası proje ve uygulamalarında en az 3 yıl tecrübeli, • Marka ile ilişkileri yürütecek, güçlü temsil yeteneğine sahip, • Mağaza mimari projesindeki detaylara hakim, • Elektrik, mekanik, mobilya vd. disiplinlerle koordinasyonu sağlayabilecek, takım çalışmasına yatkın, • İyi seviyede Autocad, tercihen 3D Max kullanan, • Analitik, girişimci, hızlı çözüm üretebilen ve sorumluluk alabilen, • İyi derece İngilizce bilen, • Aktif araç kullanan, • Yoğun çalışma temposu ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, • Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, • Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli olmayan, • Tercihen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden.  

  Sektör: Proje ve Taahhüt, Mobilya/Dekorasyon, Mimarlık

  Pozisyon: Yönetmen

 • Lokomotif Tasarım ve Mobilya İmalat AŞ. İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 3 Ağustos 2016

  İş Açıklaması ~~Biz, organize perakende sektöründe öncü ve tanınmış markalar için Anahtar Teslimi Zincir Mağazalar yapıyoruz. Mimar ve mühendislerden oluşan güçlü ekibimizle Mimari, Mekanik ve Elektrik Tesisat projelerini hazırlıyor, uzman saha ekibimizle projelerin uygulamasını tamamlıyoruz. Ahşap mobilyaları ve metal ürünleri kendi tesisimizde üretiyoruz. Profesyonel iş anlayışımızla A’dan Z’ye 130 zincir mağaza, 80.000 m2 uygulama alanı, çok sayıda franchise mağaza ve özel uygulama projesini başarıyla tamamladık. Marka yatırımcılarının ve profesyonellerin güven duyduğu LOKOMOTİF A.Ş. organizasyonuna yeni çalışma arkadaşları arıyoruz.               • AVM veya cadde mağazalarının yapım öncesi yerinde keşif ve metrajlarını çıkartmak, kontrolleri yapmak, • Başlangıç onayı alınan mağaza yapım işlerinin başlangıcından mağaza teslimine kadar tüm saha uygulamalarından sorumlu olmak, • Mimari, mekanik ve elektrik uygulama ekibinin saha iş programını hazırlamak, proje yönetmenine onaylatmak. Proje uygulama ekiplerine proje ve iş programı ile ilgili tüm bilgilendirmeyi yapmak, uygulamayı başlatmak, • Ekip ve taşeronların imalatlarını düzenli olarak kontrol etmek, gerekli düzeltmeleri yaptırmak, • İş programının takibini yapmak, tamamlanan işleri ve olabilecek aksamaları zamanında bildirmek ve önlem almak, • Proje yapım işlerini, iş programına, ilgili şartnameler, sözleşmeler ve standartlara uygun olacak şekilde zamanında eksiksiz olarak tamamlatmak, • Mağaza teslim edilince hakediş dosyasını hazırlamak ve proje yönetmeni onayına göndermek,  • Proje yapım süresince saha ekibinin puantajını tutmak, • Merkezi satınalma onayı ile yerinde yapılacak hizmet ve malzeme alımları ile ilgili planlama yapmak, proje yönetmenine raporlamak ve takibini yapmak, • İş programına göre merkezden gönderilecek malzeme ve ekipman teslimat tarihlerini, nakliye ve lojistik faaliyetlerini gün gün takip etmek,  ilgilileri bilgilendirmek, • Şantiyeye teslim edilen malzeme, ekipman ve hizmet alım işlemlerinin kontrolünü yapmak, teslim almak veya iade etmek, ilgilileri bilgilendirmek, • ERP sistemine şantiye saha çalışmaları ile ilgili veri girişlerini yapmak, • Şantiyede konusu ile ilgili uyulması gerekli iş güvenliği kurallarını belirlemek, uygulamaya almak ve denetlemek, • Yönetim sistemi kapsamında istenen raporları hazırlamak, yürürlükte olan kural ve politikalara uymak.                                       

  Aranan Nitelikler • Üniversitelerin İnşaat Teknikerliği, Mimari Restorasyon ve benzeri bölümlerinden mezun, • AVM ve cadde mağazalarının anahtar teslimi yapım işlerinin takibinde en az 3 yıl deneyimli, • Mağaza dekorasyonu, ince yapı işleri, mekanik ve elektrik tesisat uygulamaları, malzeme ve ekipmanlar, mobilya ve teşhir üniteleri hakkında yeterli bilgi sahibi, • Mimari, mekanik ve elektrik projelerini yorumlayabilecek ve saha ekibini bu doğrultuda yönlendirebilecek, • Röleve alma konusunda deneyimli, • Keşif, metraj ve hakediş sorumluluğu alabilecek, • Planlı ve sistematik çalışan, kaliteli ve seri iş bitirme odaklı, • Uygulamada detay çözümleri üretebilen, • Yazılı ve sözlü iletişimi güçlü, • Autocad, Word ve Excel kullanan, • Aktif araç kullanan, tercihen SRC belgesi sahibi, • Yoğun çalışma temposu ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, • Askerlik görevini tamamlamış, • Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli olmayan, • Tercihen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden,  

  Sektör: Proje ve Taahhüt, Mobilya/Dekorasyon, Mimarlık

  Pozisyon: Şef / Amir

 • Lokomotif Tasarım ve Mobilya İmalat AŞ. İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 3 Ağustos 2016

  İş Açıklaması Biz, organize perakende sektöründe öncü ve tanınmış markalar için Anahtar Teslimi Zincir Mağazalar yapıyoruz. Mimar ve mühendislerden oluşan güçlü ekibimizle Mimari, Mekanik ve Elektrik Tesisat projelerini hazırlıyor, uzman saha ekibimizle projelerin uygulamasını tamamlıyoruz. Ahşap mobilyaları ve metal ürünleri kendi tesisimizde üretiyoruz. Profesyonel iş anlayışımızla A’dan Z’ye 130 zincir mağaza, 80.000 m2 uygulama alanı, çok sayıda franchise mağaza ve özel uygulama projesini başarıyla tamamladık. Marka yatırımcılarının ve profesyonellerin güven duyduğu LOKOMOTİF A.Ş. organizasyonuna yeni çalışma arkadaşları arıyoruz.       • Şirket hedef ve politikaları doğrultusunda çalışma standartlarını tanımlamak ve yayınlamak, • Sistematik iş süreçlerini tanımlamak, analiz etmek, verimlilik çalışmalarını koordine etmek ve alınan sonuçları yayınlamak, • Kalite Yönetim Sistemi dokümantasyonunun şirket politikaları ve ilgili standartlara uygun olarak hazırlanmasını sağlamak, şirketin tüm birimlerinde işleyişte etkin bir şekilde uygulanmasını güvence altına almak, güncelliğini kontrol etmek, • Sistemin etkinliğini gözden geçirmek için iç ve dış denetimleri planlamak, gerçekleştirmek ve eylem planlarını takip etmek, • Birimlerin ve çalışanların kritik performans göstergelerini tanımlamak, dönemsel hedefleri yayınlamak ve sonuçları takip etmek, üst yönetime raporlamak,  • Kalite Yönetim Sistemi uygulamalarının ERP sistemi ile entegrasyonunu sağlamak, ERP sistem geliştirme çalışmalarına etkin olarak katılmak, • Tedarikçi ve taşeron firmaların kalite performanslarını izlemek, uygunsuzlukların giderilmesini sağlamak ve önlem almak, onaylı firma listelerinin güncelliğini takip etmek, • Kalite, Çevre ve İSG kapsamında şirketin sahip olduğu her türlü belge, sertifika ve izinlerin alınmasını organize etmek ve güncellenmesini takip etmek, uymakla yükümlü olduğu yasal mevzuatları takip etmek ve değişiklikler hakkında ilgilileri bilgilendirmek, • İşyerinde ve şantiyelerde çalışma emniyeti, iş sağlığı ve güvenliği kapsamında yapılması gereken periyodik bakım, kontrol ve ölçümlerin plan ve uygulamalarını kontrol etmek, • Eğitim ihtiyaçlarını belirlemek, eğitim plan ve uygulamalarını koordine etmek, sonuçları izlemek, • Şirket içi toplantı ve raporlama sisteminin etkinliğini takip etmek, • Yönetim sistemi kapsamında istenen raporları hazırlamak, yürürlükte olan kural ve politikalara uymak.                                               

  Aranan Nitelikler • Üniversitelerin Mühendislik (tercihen Endüstri Müh) veya Mimarlık/İç Mimarlık bölümlerinden mezun, • Kalite Yönetim Sistemi uygulamalarını bilen, yeterli deneyime sahip, • Entegre Yönetim Sistemleri konusunda (ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001) bilgili, • İş süreç analizi ve performans yönetimi konularında teknik altyapısı olan, • ERP uygulamalarında deneyim sahibi, • İletişim becerileri gelişmiş, takım çalışmasına yatkın, • Kuruluş içi kalite denetimi deneyimi olan, • MS Office uygulamalarına hakim, • İyi derece İngilizce bilen, • Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, • Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli olmayan, • Tercihen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden.  

  Sektör: Endüstri, Mimarlık, Mühendislik

  Pozisyon: Sorumlu, Yetkili

İş Habercisi - Mimarlık İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?