Yapı Malzemeleri İş İlanları

Hepsini Temizle
Yapı Malzemeleri
 • İş Açıklaması Yapı Malzemeleri sektöründe Depolama/lojıstik alanında faaliyet gösteren şirketimizde görevlendirilmek üzere,

  Aranan Nitelikler İşletmemizin uygun görülen departmanlarında istihdam etmek üzere; -En az ilköğretim mezunu, -%40  ve %60 arası ortopedi,göz,kulak  engellilik raporu olan, - 25-35 yaş aralığında, - Bay  engelli personel aranmaktadır. Başvurularda engel durumu ve derecesi belirtilmelidir.   

  Sektör: Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması Firmamız bünyesinde görevlendirilmek üzere; *Personelimizin ve Firmamıza gelen misafirlerin Çay ve yemek servisinden sorumlu olacak, *Ofislerin, yemekhanenin ve diğer kullanım alanlarının temizliğini gerçekleştirecek "Çay/Yemek Servis ve Temizlik Personeli" arayışımız bulunmaktadır.  

  Aranan Nitelikler Tercihen deneyimli, Dış görünüşüne önem veren, Hijyen kurallarını bilen ve uygulayan, Güler yüzlü ve çalışkan, Tam zamanlı çalışacak, Tercihen Yıldırım, Gürsu ve Kestel ilçe sınırları içinde ikamet eden, 25-40 yaş aralığında, bayan elemanlar istihdam edilecektir.

  Sektör: Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Eleman

 • Bilgi İşlem Uzmanı Orka Ahşap Ürünleri İstanbul Avrupa 28 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Banyo Mobilyaları sektöründe üretim ve satış lideri olan şirketimizin Merkez Ofisinde MRP süreçleri, Yazılım geliştirme, Sistem yönetimi konusunda görev yapacak çalışma arkadaşı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin  Bilgisayar Mühendisliği yada Bilgisayar Programcılığı bölümlerinden mezun Bilgi işlem alanında en az 5 yıl tecrübeli Sql simple query yazabilen Tercihen CRM konusunda deneyimli Tercihen EBA Workflow süreç geliştirme konusunda deneyimli Windows sunucu platformları konularında bilgili ve deneyim sahibi (Active Directory, Domain Controller ve Exchange Server konularında deneyimli) Tercihen herhangi bir ERP sistemi üzerinde yazılım desteği vermiş (Mikro Netsis, Logo vb ) C# yazılım dili kullanabilen Backup alt yapısını iyi derecede bilen Network altyapısı bilgisi olan Sonuç ve çözüm odaklı, iş takibi ve sonuçlandırılması konusunda başarılı Kendini sürekli geliştiren Askerlikle ilişkisi olmayan İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden

  Sektör: Yapı Malzemeleri, Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Uzman

 • Satış Temsilcisi Mavi Yaka İnsan Kaynakları İstanbul Avrupa 28 Mayıs 2016

  İş Açıklaması DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, BANYO MALZEMELERİ VE AKSESUARLARI İMAL EDEN MÜŞTERİMİZ İÇİN; * Satış alanındaki tüm faaliyetleri yürüterek, firmanın var olan müşteri portföyünü korumak ve yeni müşteri portföyünün firma bünyesine kazandırılmasından sorumlu olacak,

  Aranan Nitelikler ·         Minimum Lise mezunu, ·         Tercihen Banyo malzemeleri ve aksesuarlarının satış ve pazarlamasında deneyimli ve / veya genel anlamda satış tecrübesi olan, ·         Satış konusunda bilgili, ·         25-40 yaş aralığında  ·         Bilgisayar ve MS Office programlarını kullanmayı bilen, ·         Aktif olarak araç kullanabilen, ·         Seyahat engeli olmayan, ·         Uzun ve istikrarlı iş hedefi olan, ·         Sözlü ve yazılı iletişim ve ikna becerileri gelişmiş, ·         Diksiyonu düzgün, ·         Sunum yeteneği gelişmiş, ·         Dışa dönük, özgüveni yüksek, ·         Takım çalışmasına yatkın, uyumlu, öğrenmeye ve gelişmeye açık, ·         Planlı ve hedef odaklı çalışabilen, ·         Satış hedeflerini gerçekleştirebilecek, ·         Koordinasyon becerisi yüksek, ·         Dikkatli, çalışkan ve disiplinli, ayrıntılara dikkat eden, ·         İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, (Tercihen Arnavutköy Bolluca mevkiine yakın ) ·         Askerlik hizmetini tamamlamış, ·         Bay,           'SATIŞ TEMSİLCİSİ' aranmaktadır.          www.maviyakaik.com  

  Sektör: Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Danışman, Yetkili, Uzman, Eleman, Sorumlu, Temsilci

 • İş Açıklaması Barakat Yapı Altunizade Showroom’da Vitra ve Artema markalı ürünlere yönelik  Mağaza müşterilerine ürünlerin tanıtımını ve satışını gerçekleştirmek, Satış sonrası faaliyetlerin zamanında, doğru ve eksiksiz gerçekleşmesi için gerekli koordinasyon ve takibi yapmak, Müşteri memnuniyetini artırıcı çalışmalarda bulunmak.

  Aranan Nitelikler Anadolu yakasında ikamet eden, En az lise tercihen üniversite mezunu olmak Banyo perakende satış / mağazacılık konusunda en az 3 yıl deneyimli olmak, MS Office programlarını etkin kullanmak, İnsan ilişkileri kuvvetli, kendini iyi ifade edebilen ,  Disiplinli ve insiyatif kullanabilen,  Ekip çalışmasına önem veren, sosyal iletişimi kuvvetli,  Askerliğini tamamlamış olmak (erkek adaylar için) Çalışma arkadaşları arıyoruz. BARAKAT YAPI SANAYİ TİC. A.Ş.

  Sektör: Yapı Malzemeleri, Mimarlık, Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Sorumlu

 • Depo Sevkiyat Sorumlusu MEK YAPI İstanbul Anadolu 28 Mayıs 2016

  İş Açıklaması ·         Malzeme giriş-çıkış işlemlerinin bilgisayar ortamında kayıt yapılması ·         Müşterilere sevk edilecek ürünlerin hazırlanması, ·         Üretici firmalardan gelen ürünlerin ilgili  raflarına yerleştirilmesi, ·         Mağazalardan gelen ürünlerin irsaliye ve adet kontrolünün yapılması, ·         Depo sayımlarının yapılması ·         Müşteriler  tarafından talep edilen malzemelerin sevkinin sağlanması

  Aranan Nitelikler İzolasyon sektöründe faaliyet gösteren firmamızın, Ataşehir' de bulunan deposunda görevlendirilmek üzere  'Depo Sevkiyat Sorumlusu' arıyoruz. En az  lise mezunu   Depo operasyonu / sevkiyat işlemlerinde en az 1 yıl tecrübe sahibi, Stok takip programını kullanabilecek düzeyde bilgisayar bilgisine sahip, Üretim, depolama ve malzeme sevkiyat faaliyetleri sürecini bilen dikkatli titiz enerjik   Src belgesi olan,psikoteknik belgeli,ehliyetli aktif sürüş deneyimine sahip  Tercihen aktif olarak forklift kullanabilen, Analitik düşünen, raporlama yapabilen, takipçi,titiz, düzenli , ciddi ve sonuç odaklı, Tercihen Planlama, organize etme ve koordinasyon becerisi yüksek, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, 25 - 40 yaşları arasında, Anadolu yakasında ikamet eden (Kayışdağı-Ferhatpaşa bölgesinde ikamet etmesi tercih sebebidir.)

  Sektör: Yapı Malzemeleri, İnşaat

  Pozisyon: Yetkili, Eleman, Görevli, Şoför

 • İş Açıklaması Barakat Yapı Altunizade Showroom'da İntema Marka Mutfak Dolaplarının projelendirilmesi, satışı, teklif/sunumlarının hazırlanması ve uygulamalarının koordine edilmesi.

  Aranan Nitelikler Anadolu yakasında  ikamet eden,  İthal ve/veya yerli Modüler mutfak mobilya satışı konusunda tecrübeli , Modüler mutfak projelendirilmesi ve satışında En az 3 yıl satış deneyimli,  Autocad ve 3Ds Max kullanımı konusunda deneyimli İnsan ilişkileri kuvvetli, kendini iyi ifade edebilen , Disiplinli ve insiyatif kullanabilen, Ekip çalışmasına önem veren, sosyal iletişimi kuvvetli, Detay ve proje konusunda yeterli teknik bilgiye sahip, Sürücü belgesi olan, Askerliğini tamamlamış olmak.(Erkek adaylar için) Mimar / İç mimar çalışma arkadaşları arıyoruz. 

  Sektör: Mimarlık, Mobilya/Dekorasyon, Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Tasarımcı, Mimar

 • İş Açıklaması Barakat Yapı Altunizade Showroom’da Vitra, Artema ve İntema Mutfak  markalı ürünlere yönelik  Mağazasının tüm süreçlerinin yönetiminden sorumlu olacak mağaza müdürü aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, tercihen mimar/iç mimar Banyo ve hazır mutfak perakende mağaza satışında  en az 10 yıl deneyimli 3 yıllık mağaza müdürlüğü deneyimi olan   B Sınıfı Sürücü belgesine sahip, İleri derecede Microsoft Office programlarını kullanabilen, Mağaza ve Ekip yönetiminde iddialı Çalıştığı kuruma, kendine ve ekibine değer katan, Pozitif, güler yüzlü, enerjisi yüksek, İletişime açık, ekip çalışmasına yatkın, Müşteri memnuniyetine önem veren, Diksiyonu düzgün, İnsan ilişkilerinde başarılı, İkna kabiliyeti yüksek, Bay/bayan,mağaza müdürü arıyoruz. BARAKAT YAPI SANAYİ TİC. A.Ş.

  Sektör: Yapı Malzemeleri, Mimarlık, Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Müdür

 • İş Açıklaması Barakat yapı’nın Vitra ve Artema markalı ürünlerine yönelik dağıtım organizasyonunda toplu iş,proje ve tali kanal satış noktalarına ürün tanıtımı ve satışını gerçekleştirmek.

  Aranan Nitelikler Saha satışı konusunda en az 5 yıl deneyimli, Microsoft Office programlarını kullanabilen Tercihen yapı malzemeleri sektöründe ürün satışı konusunda deneyimli Tercihen Üniversite mezunu, en az Lise mezunu, Kendine güvenen, özgüveni yüksek, Sunum kabiliyeti yüksek, sonuç odaklı çalışabilen, Güleryüzlü, sorunların çözümünde pozitif düşünebilen, B Sınıfı ehliyete sahip, aktif araç kullanabilen, Askerliğini tamamlamış olmak.(Erkek adaylar için) 40 yaşını aşmamış, Takım çalışmasına uygun,  Bay/Bayan toptan satış sorumlusu arıyoruz. BARAKAT YAPI SANAYİ TİC. A.Ş.

  Sektör: Mimarlık, Mobilya/Dekorasyon, Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Sorumlu

 • İş Açıklaması Yapı malzemeleri sektöründe faliyette bulunan Barakat yapının,perakende,toplu iş ve dağıtım kanalı organizasyonunda, belirlenen stokların siparişlerinin sisteme girilmesi ve sevkiyatının takip edilmesi, stok seviyelerinin sürekli kontrol edilmesi,alınan siparişlerin depoya yönlendirilerek sevk programının planlanması,satılan stok dışı siparişlerin, siparişlerinin oluşturulması,sevkiyatının takip edilmesinden sorumlu olacak sipariş yönetim uzmanı olarak görev yapacak çalışma arkadaşı arıyoruz. 

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun. Logo Tiger ve MS Ofice programlarını etkin olarak kullanabilen. Satış ve dağıtım kanalı bulunan firmalarda en az 3 yıl sipariş yönetim,planlama veya satın alma departmanlarında görev almış. En az 5 yıllık iş deneyimli Pozitif, güler yüzlü, enerjisi yüksek, İletişime açık, ekip çalışmasına yatkın, Müşteri memnuniyetine önem veren, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek Askerlikle ilişkisi bulunmayan (Erkek adaylar için) Bay/Bayan çalışma arkadaşı arıyoruz. BARAKAT YAPI SANAYİ TİC. A.Ş.

  Sektör: Mimarlık, Mobilya/Dekorasyon, Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Uzman

 • İş Açıklaması Yerli Yapı Market Sektörünün öncülerinden olan firmamızın Türkiye Satış Organizasyonunda görevlendirmek üzere; · 25-45 yaşları arasında, . En az yüksek okul mezunu, tercihan üniversite mezunu · Seyahat engeli bulunmayan · En az 3 yıl fiili satış ve bayi ağı yönetme tecrübesi olan; tercihen yapı sektörüne yönelik ürünler (Ahşap ve hırdavat,nalburiye, banyo, mutfak, armatür, vitrifiye,), beyaz ve kahverengi eşya (buzdolabı, fırın, ocak, ankastre ürünler,..)

  Aranan Nitelikler Bölgesi dahilindeki , İmalatçı/satıcı bayi ve proje/şantiye ziyaretleri yapmak, Bölgesine yeni imalatçı/satıcı bayiler kazandırmak, Bölgesi dahilindeki imalatçı/satıcı bayilerin tahsilatlarını takip edip gerçekleştirmek, Ekip yönetimi konusunda tecrübeli, Tahsilat tecrübesi olan, Diksiyonu düzgün, etkili konuşma, dış görünüm ve ilgili detaylarda pozisyonuna artı değerler katacak özelliklere sahip,  İletişim enstrümanlarını aktif ve etkili kullanabilen, Sürücü ehliyeti bulunan ve her şartta araç kullanabilecek, Tercihen Üniversite mezunu, İyi düzeyde bilgisayar kullanabilen (Tercihen ERP bilen) İstanbul'da (Avrupa Yakası ) ikamet eden, Askerliğini tamamlamış bay / ya da bayan.  

  Sektör: Mobilya/Dekorasyon, Toptancılık, Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Bölge Sorumlusu, Satış Temsilcisi

 • Financial Controller FAS Firma Destek Hizmetleri İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 27 Mayıs 2016

  İş Açıklaması We are currently looking for FINANCIAL CONTROLLER for our Multinational Customer located in Istanbul Prepares periodical regional and management reports, Prepares various analysis and reports to management information, Actively responsible from preparation of budget and analysis of budget variances, Monitors actual against KPI's and forecasting accuracy, Performs month end closing activities for monthly IFRS based financial reporting 

  Aranan Nitelikler Graduate in business administration, economics, 2-3 years of audit experience and /or 2-3  years of financial controlling and reporting experience, Knowledge of IFRS and/or US GAAP reporting standards , Advanced level of excel knowledge is required, Strong analytical skills and ability to interpret financial data with problem solving skills, Strong interpersonal and communication skills, Excellent command of English, No military obligation (for male candidates). 

  Sektör: Yapı Malzemeleri, Enerji, Endüstri

  Pozisyon: Yönetici Adayı, Yetkili, Uzman

 • Key Account Manager FAS Firma Destek Hizmetleri İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 27 Mayıs 2016

  İş Açıklaması We are looking for “Key Account Manager”  for Multinational Customer in  Hardware and Deco (Paint) Sector. Purpose of Job Develop and manage sales section in line with the objectives of company and ensure appropriate target oriented performance of the section, Ensure efficient treatment of local distributors and stores for sales growth in line with local and global strategies Principal Accountabilities/Main functions Ensure operative achievement of the business targets, The incumbent is responsible for achieving PNS, M1, ROS and WOC targets while keeping costs within budgets approved in the ABP (annual business plan). He/she comments on budget deviations and drives the implementation of counter measures in agreement with the local and regional Management Team, Drive continuous generation of new business based on innovations (products, applications and/or distribution channels), The incumbent drives the generation of new business by developing and implementing concepts for new business development and sales activities. He/she develops new business with his/her team within the targeted market segments. He/she drives corresponding pilot projects in consensus with the local Management Team, The incumbent drives the target oriented development and implementation of supporting, structural measures to achieve yearly strategic targets. Hereby he/she drives the permanent coordination process between the local and regional functions of the whole company, The incumbent has full planning responsibility and actively drives the respective procedures defining and implementing the plan reflecting the company’s/segments strategy, in line with company’s guideline and regulations. Support international cooperation and communication, Field Sales Responsibility  

  Aranan Nitelikler University degree preferably in engineering or other technical fields, business admin, economics, Relevant experience, Fluency in English mandatory, Distribution channel management and sales experience in hardware and paint retail shops is essential min 2 years in Hardware and Deco (paint) sectors, High level of Self awareness, Customer focus, Result orientation and Teamwork, Preferably Non-Smoker, Preferably residing in Asia side, Windows , Office and SAP experience is an asset, For male candidates military service has to be completed

  Sektör: Yapı Malzemeleri, Kimya, İnşaat

  Pozisyon: Yetkili, Uzman, Yönetici Adayı

 • Ön Muhasebe Elemanı MEK YAPI İstanbul Anadolu 28 Mayıs 2016

  İş Açıklaması   Firmamızda Ön Muhasebe departmanında görevlendirmek üzere tecrübeli bayan takım arkadaşı arıyoruz. Fatura / Banka / Çek-Senet / Kasa  işlemlerinin mevzuata uygun bir şekilde eksiksiz ve zamanında sisteme girilmesi Dosyalama işlemlerinin gerçekleştirilmesi Cari ve Ba-Bs mutabakatlarının yapılması Müşteri ödemelerinin takip edilmesi ve tahsilatının yapılması Ofis telefon - Gelen/Giden evrak ve faks trafiği takibi

  Aranan Nitelikler ·         Tercihen Ticaret Lisesi mezunu veya Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun ·         Ön muhasebe konusunda en az 2 yıl deneyimli, ·         Tercihen Akınsoft Wolvox programını kullanabilen ·         MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen ·         Dikkatli,Düzenli,Disiplinli,Detaycı,Sorumluluk Sahibi ·         Sonuç odaklı ve Yazılı ve Sözlü iletişimi güçlü ·         Ekip çalışmasına yatkın ·         Raporlama becerisine sahip ·         Prezantabl ·         Sigara kullanmayan ·         20-30 yaşları arasında ·         Bayan ·         Ofise yakın lokasyonda (Ümraniye) ikamet etmesi tercih edilir ·         Fotoğraflı başvurular dikkate alınacaktır.

  Sektör: Yapı Malzemeleri, İnşaat

  Pozisyon: Yetkili, Ofis Elemanı, Eleman

 • İş Açıklaması Muhasebe kayıtlarını vergi ve diğer hukuki mevzuata uygun olarak yapmak, Mal ve hizmet alımlarına ilişkin belgeleri muhasebeleştirmek, Duran varlıkların muhasebeleştirilmesini sağlamak, Müşteri ve satıcı hesapları mutabakatı yapmak, Yasal defterleri mevzuata uygun olarak, zamanında ve eksiksiz olarak düzenlenmek, Tüm vergi beyannamelerinin yasalara uygun olarak, herhangi bir cezai sorumluluk yaratmayacak şekilde zamanında, eksiksiz olarak hazırlanmasına yardımcı olmak, Aylık amortisman hesaplamalarının kontolünü yaparak muhasebeleştirmek.

  Aranan Nitelikler Tercihen Üniversitelerin işletme, ekonomi ve ilgili bölümlerinden mezun, Konusunda en az 5 yıl tecrübeli, LOGO Tiger programı kullanımında deneyimli, E-fatura mevzuatına hakim, Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için), Tercihan İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden. BARAKAT YAPI SANAYİ TİC. A.Ş.

  Sektör: Mimarlık, Mobilya/Dekorasyon, Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Sorumlu, Uzman

 • İş Açıklaması Park Kent Mobilyaları üretiminde 20 yıllık deneyime sahip bir kuruluştur. 30.000 m2  fabrika alanı ile sektörün en büyüğü olarak faaliyetlerini sürdürmektedir. Yurtiçinde tüm ülkeyi saran satış ağı, 61 ülkeye ihracatı ve Amerika da kurduğu şirketi ile sektöründe Avrupa nın 3 büyük firmasından biridir. Her geçen gün büyüyen organizasyonunda Satış ve Pazarlama departmanında, iZMİR' de  ikamet eden BÖLGE SATIŞ SORUMLUSU  aramaktadır. GENEL NİTELİKLER * En az Yüksekokul veya Üniversite mezunu, * Ms Office programlarını iyi kullanabilen, * En az 3 yıl kurumsal satış tecrübesi olan, *İfade gücü ve ikna yeteneği yüksek, *Takım çalışmasına uygun, enerjik, pozitif, mesleğini seven ve temsil kabiliyeti yüksek, * Yazılı ve sözlü iletişimi güçlü, * Görünümüne özen gösteren, diksiyonu düzgün, *Seyahat engeli olmayan, * Esnek mesai saatlarine uyumlu, *B sınıfı ehliyetli ve aktif araç kullanan, * Askerliğini tamamlamış, * Tercihen benzer sektörlerde çalışmış , özellikle belediye ve inşaat sektöründe satış portföyü bulunan, İŞ TANIMI * Sorumlu olduğu bölgede kurumlar ve özel sektör müşterileri ile ilişkileri geliştirmek, firmayı en doğru şekilde temsil etmek, * Günlük ve haftalık ziyaretleri yaparak raporlamak, *Şirket satış hedefleri ile uyumlu bireysel hedeflerini gerçekleştirmek, * Fiyat teklifinden sevkiyata kadar olan süreci takip etmek,

  Aranan Nitelikler

  Sektör: İnşaat, Mobilya/Dekorasyon, Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Temsilci

 • Satış Destek Sorumlusu BST Group İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 28 Mayıs 2016

  İş Açıklaması BST Group bünyesinde bulunan ürünlerin; • Bayilerden gelen siparişleri sisteme girmek, faturalaştırma öncesi kontrollerini yapmak, • Ürünlerin sevkiyat programını oluşturmak, gönderi takibini yapmak, günlük olarak sevki gerçekleşen faturaları yönetime raporlamak, • Kargo – nakliye anlaşmalarını oluşturmak, fiyat tekliflerini alarak yönetime sunmak, • Özel sevkiyatlar için özel fiyat tekliflerini almak, yönetime sunmak ve sevkiyatını gerçekleştirmek, • Cari hesap mutabakatlarını yapmak, bayi yetkilileri ve muhasebe departmanı bilgilendirmek, • Satış yapılan tüm bayilerin verilen vade sınırları içinde ödemesinin takibini yapmak, tahsilatta sıkıntı yaşanan bayileri muhasebe ve yönetime raporlamak. • Rutin arama periyodu içinde bayileri aramak, memnuniyetlerini – ihtiyaçlarını sorgulamak, sipariş almak, • Potansiyel müşterileri araştırmak, ürünler hakkında bilgilendirmek, mevcut bayi portföyüne katılmasını sağlamak, • Ürünlerin stok – satış takibini yapmak ve günlük olarak yönetime raporlamak, • Satış raporlarını hazırlamak, yönetime raporlamak  

  Aranan Nitelikler   Tercihen satış destek sorumluluğu konusunda en az 1 yıl tecrübeli, • Üniversite mezunu, erkek adaylarda askerliğini tamamlamış veya min. 2 yıl tecil edilmiş  olması tercih sebebidir, • İletişim becerileri güçlü, • Microsoft Office programlarına hakim, Logo Muhasebe programına hakim olmak tercih sebebidir, • Takım çalışmasına uyumlu,Takipçi • Kendi başına iş yapabilme beceri ve sorumluluğuna sahip,  

  Sektör: Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Sorumlu

 • İş Açıklaması ÜRÜN SEVKİYATI İLE İLGİLİ İRSALİYE KESEBİLECEK, STOK SAYIMI VE FARKLARINI TAKİP EDECEK , GÜNLÜK SEVKİYAT RAPORLARI HAZIRLAYACAK , STOKLARA GÖRE RAPORLAMA YAPACAK, MÜŞTERİLER İLE MERKEZ ARASINDA ÜRÜN TESLİMİ İLE İLGİLİ KORDİNASYONU SAĞLAYACAK , STOKLARLA İLGİLİ DİĞER MUHASEBE İŞLEMLERİNE YARDIMCI OLACAK.

  Aranan Nitelikler İnşaat sektöründe faaliyet gösteren firmamıza En az 2 yıl tecrübeli depo ve yapı market işinde deneyimli Sevkiyat ve stok takibine hakim , Bilgisayar kullanmayı ve muhasebe programları bilen ( tercihen micro ) , İrsaliye , stok takibi , fatura konularına hakim , Ayrıntılara önem veren , dikkatli ve kavrama yeteneği yüksek , Tempolu bir çalışma ortamına uyum sağlayabilecek , Askerlikle ilişkisi olmayan personel alımı yapılacaktır.

  Sektör: Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Eleman

 • Şoför Altınev Yapı Mağazacılık İstanbul Avrupa 27 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Altıniş Grup merkez sevkiyat bölümünde görevlendirilmek üzere "Şoför" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tercihen lise mezunu, 25-45 yaşları arasında E sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, Şehir içi ve uzunyol deneyimi olan SRC 2-4 ve Psikoteknik belgesi olan, Gerektiğinde depo süreçlerine de yardımcı olabilecek, Avrupa yakası Başakşehir ve çevresinde ikamet eden  arkadaşlar arıyoruz.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Şoför

 • İş Açıklaması Firmamız SIKA YAPI KİMYASALLARI A.Ş. distribütör bayiidir. Bölgemiz dahilinde SIKA ürünlerinin şantiye ve bayilere satışı yapılmaktadır. Firmamızda görevlendirilmek üzere bayan ön muhasebe elemanı aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler   En az MYO (ön-lisans) mezunu, Tercihen sektörde ve ön muhasebe konusunda en az 3 yıl deneyimi olan, MIKRO Muhasebe programına hakim, 25 - 40 yaş aralığında, Temsil yeteneği gelişmiş, iletişim becerisi güçlü, Pozitif düşünce yapısına sahip, dinamik ve azimli, Ekip çalışmasına yatkın, Yaratıcı, çözüm ve sonuç odaklı, İş süreçlerini düzenli olarak takip edebilecek, Anadolu yakasında ikamet eden (Ataşehir-Kadıköy-Maltepe-Ümraniye-Üsküdar)   NOT: Ataşehir'de ikamet eden adaylar öncelikli tercih sebebidir. Avrupa Yakasında ve İstanbul dışında ikamet eden adayların başvuruları dikkate alınmayacaktır.

  Sektör: İnşaat, Yapı Malzemeleri, Mühendislik

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, yapı sektörü üzerine faaliyet gösteren müşterimizin, Ankara’da açılacak olan üst segment mağazasında görevlendirmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip “Mağaza Yöneticisi” arayışımız bulunmaktadır. Aylık satış hedeflerini gerçekleştirmek ve mağaza karlılık gerçekleşmesine katkıda bulunmak, Mağaza yönetimi iş planını etkin bir şekilde yürütmek, Mağaza personelini etkin şekilde yönetmek, performanslarını değerlendirmek ve gelişimlerine katkıda bulunmak, Kendisine bağlı çalışan ekip ile işbirliği içerisinde olmak ve iyi ilişkiler kurmak, takım ruhunu teşvik etmek, Müşteri memnuniyetinin arttırılmasına yönelik çalışmalar yapmak, Müşteri şikayetlerini prosedürlere uygun bir şekilde ele almak ve müşteri memnuniyetini sağlamak, Tüketicilerle ilişki kurmak ve var olan müşteri tabanını devam ettirip genişletmek.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu - tercihen mimarlık ve işletme fakültelerinden, Yapı sektöründe, Mağazacılık alanında, yöneticilik pozisyonunda en az 5 yıl deneyimi olan, İleri seviyede yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip, Analitik düşünebilen, İnsan ilişkilerinde başarılı, Ekip yönetme becerisi gelişmiş, Müşteri ve sonuç odaklı Yazılı ve sözlü iletişimi güçlü, Yaratıcı ve sabırlı, Güler yüzlü ve dış görünüşüne özen gösteren, Askerliğini tamamlamış (erkek adaylar için)

  Sektör: Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Yönetici

 • İnşaat Teknikeri İkon Yapı Ankara 25 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Yapı sektöründe faaliyet gösteren, değişik yapı türleri için ürettiği özel nitelikli kapı çözümleri ile pek çok iddialı projeye imza atan ve alanında lider olan firmamızın “ Ankara Proje Satış Ofisimize bağlı şantiyelerde görevlendirilmek üzere “İnşaat Teknikeri” aramaktayız.     İş Tanımı   İthalat, üretim ve montaj hizmeti verdiğimiz, özel nitelikli kapı sistemlerinin uygulandığı şantiyelerdeki montaj faaliyetlerin yürütülmesi, takibi ve taşeron yönetimi.    

  Aranan Nitelikler Aranan Nitelikler   Şantiye faaliyetleri konusunda 1-3 yıl deneyim sahibi, Meslek Yüksek Okulu İnşaat / Yapı bölümlerinden mezun, Çok iyi seviyede AutoCad kullanabilen, Ankara’ da ikamet eden, Seyahat engeli olmayan, B sınıfı ehliyete ve sürüş deneyimine sahip olan, “İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği” ve “Kalite Yönetim Sistemleri” konusunda temel eğitim almış olan, Öğrenmeye açık, insan ilişkilerinde başarılı, problem çözme, planlama ve organizasyon becerilerine sahip, Askerliğini tamamlamış erkek aday.

  Sektör: İmalat, İnşaat, Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Sorumlu, Teknik Ressam, Tekniker, Teknisyen, Yetkili

 • Depo ve Sevkiyat Elemanı BST Group İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 28 Mayıs 2016

  İş Açıklaması BST Dış Ticaret bünyesinde bulunan ürünlerin ; • Depo içinde düzenli istiflenmesini sağlamak, • Günlük depo, giriş - çıkış kontrolünü sağlamak, • İstanbul dışı siparişlerde ürünleri hazırlamak, irsaliye kesmek, kargo firmasına veya ambara teslimini yapmak, • İstanbul içi siparişlerde ürünleri hazırlamak, araç ile sevkiyatını gerçekleştirmek, • Depo ürün stok kontrollerini yapmak, • Ürünlerin sevkiyat öncesi  etiketleme, özel ambalaj vb ihtiyaç durumlarında ön hazırlıkları organize etmek, yapmak ve uygun şekilde sevk edilmesini sağlamak.  

  Aranan Nitelikler Hadımköy / İstanbul’da  görevlendirilmek üzere, • SRC belgesine  ve B sınıfı sürücü belgesine sahip; Aktif olarak ticari araç kullanabilen, • Tercihen depo yönetimi ve sevkiyatı konusunda deneyimli, • Ekip çalışmasına yatkın, • Müşteri odaklı ve insan ilişkilerinde başarılı, • En az lise mezunu, • Askerliğini tamamlamış veya min. 2 yıl tecil edilmiş  olması tercih sebebidir,  

  Sektör: Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Eleman

 • İş Geliştirme Sorumlusu Sismik Yapı Denetim İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 25 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Şirketlerimiz iş geliştirme departmanında görevlendirilmek üzere konusunda en az 3 yıl deneyimli, bay ya da bayan takım arkadaşları alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Yapı, yapı malzemeleri ve proje sektörünü yakından takip eden, Benzeri bir kuruluşta pazarlama, satış sorumlusu veya benzeri görevlerde bulunmuş, Tercihen üniversitelerin mimarlık veya İnşaat mühendisliği konusunda eğitim veren bölümlerinden mezun, Kolay iletişim kurabilen, girişimci, gelişmeye açık, motivasyonu güçlü, temsil yeteneği olan, Yapı sektöründe müşteri portfoyüne sahip, Bay veya Bayan Sürücü ehliyeti olup,aktif araç kullanabilen Prezantable Erkeklerde askerlik görevini tamamlamış.

  Sektör: Yapı Malzemeleri, İnşaat

  Pozisyon: Sorumlu

 • İş Açıklaması Uluslararası alanda faaliyet gösteren ev geliştirme parekendeciliği konusunda lider Türkiye’nin önde gelen şirketlerinin referansını kazanmış kurumsal müşterimiz için  KURTKÖY VİAPORT AVM de yeni açılacak yapımarket mağazası için ‘’Satış Müşteri Danışmanları’’ aramaktayız.   Sorumlu olduğu reyonun satışa hazır hale getirilmesi için reyon temizliği ve düzenini sağlamak,   Bölümüne ait mağaza içi kategori satışlarını kendisine verilen kaynakları en verimli şekilde kullanarak gerçekleştirmek,   Müşterilerin ihtiyaçlarını tam olarak anlayarak uygun ürünlerin satışını yapmak,   Bölümü ile ilgili uygulamaları takip etmek, yöneticisinin kendisine verdiği görevleri hızla ve zamanında eksiksiz tamamlamak,   Siparişlerin zamanında ve doğru olarak hazırlanmasında tam destek vermek ve stokların günlük takibini yapmak,   Bölümünde üst seviyede mağaza içi standardı ve etiket standardını korumak ve geliştirmek. Raf Donanım uygulamalarını zamanında ve eksiksiz tamamlamak,   Ürün sayımlarında görev almak,   Satılamayacak durumda olan ürünlerin kaydını tutmak,

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu,   Tercihen satış alanında en az 1 yıl deneyimli,   Ms Office uygulamalarına hakim,    Müşteri memnuniyetini ön planda tutan ve çözüm odaklı,   Vardiyalı ve haftasonu çalışmaya ayak uydurabilecek,    Yoğun çalışma ortamına ve takım çalışmasına uyum sağlayabilecek,   18 yaş ve üzerinde,   Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da minimum 2 yıl tecilli olan,   İletişim becerileri gelişmiş,satış konusunda kariyer hedefleyen,   Güleryüzlü, diksiyonu düzgün ve dış görünümüne özen gösteren,    Disiplinli,dikkatli ve sonuç odaklı,    Sorumluluk bilinci ile çalışmayı ilke edinmiş,   BAY ve BAYAN,     TAKIM ARKADAŞLARI ARANMAKTADIR.   (İşbaşı öncesi adaylar ‘’ücretsiz’’ olarak gerçekleşecek olan eğitim programına dahil olmaktadır. Program mesleki ve kişisel gelişim konuları içermekte olup yeterlilik artırıcı fayda sağlamaktadır.)

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Mağazacılık / Perakendecilik, Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Eleman

 • İş Açıklaması    Anadolu Yakası Sultanbeyli'de faaliyet gösteren fabrikamıza;   * En az Ön Muhasebe işlemlerini yapabilecek düzeyde muhasebe bilgisi olan, * Kritik stok seviye kontolünü, * Müşteri teklif-takibini, * Sipariş takip ve yönetimini yapabilecek, * Müşteri satış destek konularında deneyimli, * Lojistik ve depo yönetim konusunda tecrübeli, * Ekip yönetebilme kabiliyetine sahip,   Satış destek ve Lojistik Sorumlusu" BAY&BAYAN Takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Lojistik, İşletme vb. en az yüksekokul bölümlerinden mezun olmuş, Özellikle istanbul anadolu yakası SULTANBEYLİ ve yakın çevresinde ikamet eden, Konusunda en az 5 yıl ve üzeri deneyimli, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış., cpm ve  Ms Office programlarını etkin olarak kullanabilen, Sigara içmeyen           BAY&BAYAN arkadaşların başvurularını bekliyoruz.

  Sektör: Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Sorumlu

 • Müşteri Danışmanı - İstanbul (İşkur İep) Koçtaş İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 28 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Koçtaş Koç Holding ile ev geliştirme perakendeciliği konusunda Avrupa'nın lider kuruluşu olan Kingfisher/B&Q ortaklığıdır. Dünya standartlarında perakendecilik uygulamalarıyla hızlı büyümeyi hedefleyen Koçtaş, İstanbul Mağazaları için İşkur İşbaşı Eğitim Programı kapsamında "MÜŞTERİ DANIŞMANLARI" aramaktadır. Program, vardiyalı çalışma ile haftada 6 gün ve toplam 45 saat olmak üzere 3 aylık işbaşı eğitimini kapsamaktadır. Resmi tatiller çalışma kapsamına girmemektedir. Ayrıca program süresince katılımcılar adına iş kazası ve meslek hastalığı ile genel sağlık sigortası primleri İşkur tarafından karşılanarak katılımcıların sağlık hizmetlerinden faydalanmaları sağlanmaktadır. Program sonunda başarılı olan katılımcılara iş imkanı sağlanacaktır. İşe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır.

  Aranan Nitelikler Koçtaş ve İşkur işbirliği ile yürütülecek staj programını başarı ile tamamlayan adaylara İşkur tarafından katılım belgesi verilecektir. Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen, Satış, kasa ve mal kabul alanlarından birinde eğitim almak isteyen En az lise mezunu, MS Office programlarını kullanabilen, Takım çalışmasına yatkın, Dinamik, yoğun tempoya ayak uydurabilecek, Haftasonu ve vardiyalı çalışmaya sıcak bakan Son 6 ayda herhangi bir İşkur projesinde yer almamış olmak

  Sektör: Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Danışman, Satış Temsilcisi, Temsilci

 • Sekreter Altınev Yapı Mağazacılık İstanbul Avrupa 27 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Altıniş Grup merkez ofisinde görev alacak aşağıdaki niteliklere sahip "Sekreter" aranmaktadır. Firmanın kurum içi ve dışı tüm telefon trafiğini etkin bir şekilde yönetmek, Gelen misafirleri karşılamak ve yönlendirmek, Gelen-giden evrak ve kargo takibini yapmak, Gelen telefon, ziyaretçi, evrak vb ile ilgili zamanında ve etkin bilgi akışı ve raporlama sağlamak, Randevu, seyahat, toplantı vb etkinliklerin organizasyonu yapmak

  Aranan Nitelikler En az Lise Mezunu ve 2 yıl deneyimli, İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişim yeteneği yüksek ve güleryüzlü, İş konusunda dikkatli, disiplinli ve sorumluluk sahibi, Diksiyonu düzgün, Türkçeyi etkin bir şekilde kullanan ses tonu düzgün, Dış görünümüne önem veren, Prezantbl , Ofis kültürüne sahip ve ekip ruhuna uygun, Bilgisayar becerileri yüksek ve MS Office programlarına hakim, 22-30 yaşları arasında, İstanbul Avrupa yakası Başakşehir ve yakınlarında ikamet eden bayan sekreter aranmaktadır

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Sekreter

 • Saha Kalite Mühendisi Polarkon Metal Yapılar İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 25 Mayıs 2016

  İş Açıklaması İstanbul 3. havalimanı Şantiyemizde devam etmekte olan Uzay Kafes Çatı Sistemleri ve Çelik projemizde çalıştırılmak üzere aşağıdaki özelliklere ve görev tanımına uygun adaylar aranmaktadır.  EN 1090-2 Standardına hakim olmak, İmalatı yapılmış ve sahaya gelen ürünlerin kontrollerini, kabullerini yapmak ve gerekli raporları yaparak ilgili amire ve ana firmaya düzenli olarak iletmek   Düzeltici önleyici faaliyet çalışmalarını hızla yürütebilmek ve sonuçlandırabilmek. Saha ve montaj takibini yapmak ve sahadaki malzemeleri anlık olarak takip edebilmek. Kaynak planlarına ve Wps'leri takip etmek Saha NDT işleri koordinasyonunu yapmak 3. Taraf denetim ve Ana firma ile yapılacak toplantılara katılmak ve sonuca odaklı olarak problem çözecek. Kaynak makinesi , termos v.s. doğrulamalarını takip etmek yaptırmak, Kaynak sarf malzemelerinin takibini ve depolamasını takip etmek Sahada yapılacak kaynakların ve kaynakçıların takibini yapmak (weldlog)  İş başı taahhütnamesinde belirtilen kuralların tamamına eksiksiz uymak.  Mevcut İSG kurallarına uymak. Mevzuatlara göre yapılan İSG, Çevre ve diğer iş eğitimlerine katılmak. Montaj ITP'ye uygun kalite aksiyonlarının zamanında alınmasını sağlamak.

  Aranan Nitelikler Tercihen İstanbul Avrupa yakasında ikamet etmek, veya Polarkon tarafından sağlanacak lojmanda kalacak. En az 2 yıl Yurt içi veya dışı saha tecrübesi olan veya benzer görevlerde çalışmış olan Seyahat engeli olmayan, Tercihen Kaynak Mühendisi (IIW), Tercihen iyi derecede ingilizce bilmesi, B sınıfı ehliyete sahip olması, Ofis ve Autocad programlarını iyi derecede bilen 

  Sektör: İnşaat, Proje ve Taahhüt, Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Mühendis, Sorumlu, Uzman

 • Finance And Controlling Manager HRWORKS CONSULTANCY İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 27 Mayıs 2016

  İş Açıklaması HRWORKS CONSULTANCY is a human resources consultancy company that provides custom-built services to top-line companies of engineering-based sectors since 2011.  Our Client manufactures thermal and noise insulating products in Middle and Eastern Europe. It offers expanded polystyrene, styropor (EPS), and extruded polystyrene foam (XPS) insulating materials, facade elements, and interior sanitary construction products.   Currently, we are in search of Finance & Controlling Manager. The person in this position will be directly reporting to General Manager and HQ Finance Director.    Main Responsibilities: Manage all accounting practices for HQ and the plants; responsible for general accounting, tax reporting, budgeting, financial controls, and preparation of reports reflecting earnings, profit, cash balances and other financial results, Create all necessary interim, monthly or annual reports for financial statements in accordance with standard accounting practices, IFRS and local GAAP, Lead annual business plan development and budgeting, Drive detailed performance analysis of actual results vs. forecast/budget and work with the business unit heads to develop actions to address performance issues, Liaise and coordinate audits with internal and external audit teams, Manage payroll and obligations against SGK, Coach and mentor all general accounting and finance staff; assess performance and provide feedback to direct reports.

  Aranan Nitelikler University degree in economics/business administration or related field,  10 plus years of total experience, ideally in comparable position in a medium-sized international company, Good knowledge of local GAAP and the international accounting standard (IFRS), Good knowledge of ERP systems, preferably LOGO Enterprise, Knowledge of MS Office software, especially very strong Excell skills is a requirement,  Fluency in English, German is an asset,  Strong managerial and interpersonal skills / able to lead and manage his/her reportees in a tactful manner, Able to set up his/her own system for following up/prioritizing/executing duties of the job, Comfortable with international and domestic travel, Coaching and mentoring skills, Additionally, the applicant must have experience: Implementing ERP in Controlling and Finance,  Project Management to oversee aspects of company accounting processes and integration systems, implement change management,  Price planning using market and internal data to assess cost structure and market expectations, Developing cost tracking tools for business units. Applications will be held strictly confidential. We thank all candidates for their interest, however, only those under consideration will be contacted. Turkish Employment Authority – Private Recruitment Office Permit No: 49

  Sektör: Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Müdür

/
5

İş Habercisi - Yapı Malzemeleri İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?