Yapı Malzemeleri İş İlanları

Hepsini Temizle
Yapı Malzemeleri
 • Tekzen Yapı Market

  Satış Danışmanı / Diyarbakır Tekzen Yapı Market

  Diyarbakır

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 1995 yılında organize yapı market sektörünün öncüsü olarak kurulan TEKZEN, yüzde yüz yerli sermaye ile yatırımlarını hızla sürdürmektedir.Yapmış olduğu düzenli yatırımlara devam eden TEKZEN, 51 İlde 90 Mağaza 11 Ekspress Şubesiyle Türkiye'nin en çok müşteriye ulaşmış, en yaygın yapı market zinciridir. Diyarbakır Ceylan Karavil AVM' de açılacak mağazamız için döşeme, seramik, ev gereçleri,mobilya, aydınlatma-elektrik, banyo, ısıtma-tesisat, hırdavat, el aletleri, nalburiye, boya-dekorasyon, mutfak,bahçe alanlarından birinde ürün bilgisi ve iş deneyimine sahip ''Satış Danışmanları'' aramaktayız.

  Aranan Nitelikler *En az lise mezunu ,tercihen yüksekokul mezunu, *Mağazacılık süreçlerinde tecrübeye sahip, *İkna kabiliyeti yüksek, müşteri ilişkileri ve iletişim becerileri kuvvetli, *Ekip çalışmasına yatkın ve iletişim becerisi yüksek, *MS Office uygulamalarına hakim, *Problem çözme yeteneği olan, *Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, *Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az iki yıl tecilli olmak.

 • Tekzen Yapı Market

  Mağaza Personeli / Diyarbakır Tekzen Yapı Market

  Diyarbakır

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 1995 yılında organize yapı market sektörünün öncüsü olarak kurulan TEKZEN, yüzde yüz yerli sermaye ile yatırımlarını hızla sürdürmektedir.Yapmış olduğu düzenli yatırımlara devam eden TEKZEN, 51 İlde 90 Mağaza 11 Ekspress Şubesiyle Türkiye'nin en çok müşteriye ulaşmış, en yaygın yapı market zinciridir. Diyarbakır Ceylan Karavil AVM' de açılacak mağazamız için döşeme, seramik, ev gereçleri,mobilya, aydınlatma-elektrik, banyo, ısıtma-tesisat, hırdavat, el aletleri, nalburiye, boya-dekorasyon, mutfak,bahçe alanlarından birinde ürün bilgisi ve iş deneyimine sahip ''Satış Danışmanı'' kasa bilgisi ve iş deneyimine sahip "Kasiyer" bilgi işlem deneyimli "Bilgi İşlem Elemanı" ve ürün kabul tecrübeli "Depo elemanı" olarak görev yapacak çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler *En az lise mezunu ,tercihen yüksekokul mezunu, *Mağazacılık süreçlerinde tecrübeye sahip, *İkna kabiliyeti yüksek, müşteri ilişkileri ve iletişim becerileri kuvvetli, *Ekip çalışmasına yatkın ve iletişim becerisi yüksek, *MS Office uygulamalarına hakim, *Problem çözme yeteneği olan, *Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, *Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az iki yıl tecilli olmak.

 • Dumankaya Pusula

  Saha Ustası (İnce Yapı) Dumankaya Pusula

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Konut sektöründe faaliyet gösteren şirketimizin Satış Sonrası Hizmetler Departmanı’na bağlı olarak İstanbul Avrupa Yakası'nda ki şantiyeleri için; konutun tesliminden sonra başlayan süreçte sevk ve montaj kontrolünü sağlayacak, gelen soru ve sorunları karşılayacak, sahada çalışabilecek, aşağıdaki niteliklerde takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Tercihen lise mezunu, Alçı boya işleri ve ince imalat konularında tecrübeli, Müşteri odaklı çalışmayı prensip edinmiş, İnsan ilişkilerinde iletişimi kuvvetli, yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Organizasyon ve çözüme yönelik çalışma yetkinliği gelişmiş, Takım çalışmasına yatkın, Sürücü belgesi olan ve aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden.

 • Cvplus Search & Selection

  Satış Sorumlusu Cvplus Search & Selection

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını yürüttüğümüz yapı malzemeleri sektöründe iç bölme sistemleri ve cam donanımları alanında faaliyet gösteren müşterimiz için ‘’ SATIŞ SORUMLUSU’’ arıyoruz. Telefonla veya şahsen yapılan ürün talepleri doğrultusunda teklif hazırlanıp satışın gerçekleştirilmes, Ürün kullanımıyla ilgili gelecek teknik soruların cevaplanması;doğru ürünün seçilmesine yardımcı olunması, Ürün dokümanlarının talep eden müşterilere yönlendirilmesi, Satış, ürün, teklif analizleri ve satış raporlarının hazırlanması, Potansiyel müşteri data araştırması yapılması, Sipariş dokümanlarının hazırlanması.

  Aranan Nitelikler En az Meslek Yüksek okul mezunu, Satış becerilerine sahip, hedef ve sonuç odaklı,satış alanında kariyer yapmayı hedefleyen, İnsan ilişkileri kuvvetli, ikna kabiliyeti yüksek olan, Etkin ses tonuna sahip ve diksiyonu düzgün, Tercihen Photoshop ve Indesign programlarını kullanabilen, MS Office programlarına hâkim, Anadolu yakasında ikamet eden.

 • Gf Hakan Plastik

  Satınalma Elemanı-Şanlıurfa Gf Hakan Plastik

  Şanlıurfa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Türkiye’nin ilk 500 firması içinde yer alan, yeni yatırımlarıyla sürekli büyüyen, sektöründe önde gelen şirketimizin Şanlıurfa' da bulunan Üretim Tesisinde çalışmak üzere " Satınalma Elemanı ” aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu, MS Office programlarına hâkim, Tercihen alanında 2 yıl deneyimli, İngilizce bilgisi tercih sebebidir, Güçlü iletişim becerilerine ve temsil yeteneğine sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Şanlıurfa' da ikamet etmek veya edebilecek durumda olmak

 • Karalar Group

  Satış Pazarlama Karalar Group

  Adana, Mersin(İçel)

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Sektörünün önde gelen fabrikalarından olan firmamızın, satış hedeflerini gerçekleştirmesine katkıda bulunacak "Satış Pazarlama Uzmanları" alınacaktır. Pazar talep ve ihtiyaçları konusunda çalışma yapacak, Firmamıza yeni müşteriler kazandıracak, Mevcut müşteri memnuniyetinin korunması konusunda çalışmalar yapacak.

  Aranan Nitelikler Lise veya üniversite mezunu, Satış , pazarlama konularında deneyimli, Satış alanında kariyer hedefi olan, Kendi müşteri pörtföyünü oluşturabilecek, Ekip çalışmasına yatkın , İnsan ilişkilerinde başarılı, Güleryüzlü , ikna ve iletişim kabiliyeti yüksek, Diksiyonu düzgün , dış görünüşüne önem veren, Aktif araç kullanabilen ve seyahat engeli olmayan, Bay ve Bayan "Satış Pazarlama Uzmanları" alınacaktır.

 • Dumankaya İnşaat San.Tic. A.Ş.

  Yurtdışı Network Satış Müdürü Dumankaya İnşaat San.Tic. A.Ş.

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Konut sektöründe faaliyet gösteren şirketimizde görevlendirilmek üzere; ''Yurtdışı Network Satış Müdürü'' aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu (tercihen İşletme ve İktisat bölümlerinden mezun), Yurtdışı satış konusunda en az 5 yıl tecrübeye sahip, en az 3 yıl yönetsel pozisyonlarda görev almış (tercihen yurtdışı konut satışında deneyimli), Uluslararası seyahat engeli olmayan, Takım çalışmasına yatkın, yönetsel becerileri gelişmiş, Organizasyon, planlama ve raporlama yönü kuvvetli, Diksiyonu düzgün, insan ilişkilerinde başarılı, Çok iyi derecede İngilizce bilen ( ikinci bir dil bilmesi tercih sebebidir), MS Office programlarına hâkim, tercihen MS CRM uygulamaları konusunda deneyimli, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Ehliyet sahibi, aktif araç kullanabilen, İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden.

 • Sezgin Güney İnşaat

  Satış Temsilcisi Sezgin Güney İnşaat

  Bursa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Sezgin GÜNEY İnşaat Hırdavat Malzemeleri 1969 yılında Bursa'da perakende sektöründe faaliyetlerine başlamıştır. 1977 yılında toptan bazda malzeme dağıtımına başlayan firmamız gelişimini ve büyümesini sürekli sürdürmüş olup halen bölgesinin sektöründe lideri konumundadır. 5000 mt2 kapalı alan mağazası 8000'i bulan malzeme çeşidi 50 personel ve 20 servis aracıyla kaliteli ve kusursuz hizmeti temel ilke kabul edip Tüm Güney Marmara ve Eskişehir ile Kütahya illerinde faaliyetlerini sürdürmektedir.

  Aranan Nitelikler İş hacmimize paralel olarak büyüyen Satış ve Pazarlama kadromuzda yetiştirilmek üzere; En az Lise, Tercihen Üniversite mezunu 30 yaşını aşmamış Tercihen daha önce yapı malzemeleri sektöründe benzer bir pozisyonda deneyimi olan Sürücü ehliyeti, SRC Belgesi ve aktif sürüş deneyimine sahip Askerlik hizmetini tamamlamış Ms Office uygulamalarına hakim Tercihen Evli Yoğun iş temposunda çalışabilecek ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek SATIŞ TEMSİLCİLERİ aramaktayız.

 • Dsg İk ve Danışmanlık

  Kurumsal Proje Satış Sorumlusu Dsg İk ve Danışmanlık

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz yapı malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren firmamız için "KURUMSAL PROJE SATIŞ SORUMLUSU" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Saha satışında minimum 5 yıl satış tecrübesi olan; Yoğun iş temposu ile çalışabilecek ; Analitik ve hedef odaklı çalışabilecek ; Aktif sürüş deneyimine sahip ; Seyahat engeli olmayan ; MS Office programlarına hakim, tercihen Autocad bilen ; Askerliğini tamamlamış ; Bay ve bayan çalışma arkadaşları aramaktayız. * Beylikdüzü, Avcılar, Küçükçekmece, Bahçeşehir, Büyükçekmece, Mimarsinan ve Esenyurt bölgesinde ikamet eden adayların başvuruları dikkate alınacaktır.

 • Türkiye Hazır Beton Birliği

  Uzman Yardımcısı Türkiye Hazır Beton Birliği

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Başta beton olmak üzere yapı malzemelerinin kalite denetimini ve belgelendirmesini yapan kuruluşumuzda, uzman yardımcısı pozisyonunda bir takım arkadaşı arıyoruz. İş tanımı: · Türkiye ve yurt dışında gerçekleştirilen denetimleri programlamak, takip etmek ve raporlamak, · Belli bir süreç sonrası denetçi olarak sahada denetimlere katılmak, · Sektörünü kalite açısından ilgilendiren yurtiçi ve yurtdışı gelişmeleri (mevzuat, standart vb.) takip etmek, çalışmalar yapmak, · Müşteri ilişkilerinin yönetimine yardımcı olmak.

  Aranan Nitelikler · İnşaat Mühendisi, · En Az 2 Yıl Tecrübeli (Tercihen Hazır Beton Sektöründe) · (Tercihen) Kalite Yönetim Sistemleri Konusunda Tecrübeli, · İngilizce Bilen, · Erkek Adaylar için Askerlik Hizmetini Tamamlamış, · İstanbul’da İkamet Eden, · Seyahat Engeli Bulunmayan, · B Sınıfı Ehliyetli (Aktif Sürücü)

 • Saha

  Marka Yöneticisi Saha

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması ASM Endüstriyel 20 yılı aşkın süredir kendin yap, ahşap, inşaat, otomotiv ve marin sektörlerinde özel amaçlı yapıştırma, sızdırmazlık ve temizlik uygulamaları için kaliteli, kolay kullanılır ürünler geliştirmekte ve bunları kolay anlaşılır bir konsept içinde bireysel ve profesyonel kullanıcılara ulaştırmaktadır. ASM MARKETING 'in ve satışını yaptığı markalarının pazarlama faaliyetlerini yönetecek marka yöneticisi arıyoruz. İş tanımı · Ürünlerin ambalaj detaylarını (ürün ve ambalajı ile ilgli artwork çalışmalarının matbaa ile iletişimi, yeni bir ambalaj oluşturulması ile ilgili tedarikçiler ile görüşmelerin yapılması vs.) ve işin sonuçlandırılması · Ürünlerin satışına destek olacak stand, demo paneli vb. Malzemelerin oluşturulması ve tedarik edilmesi · Ürünler ile ilgili her türlü dökümanın oluşturulması (teknik very föyleri, satış föyleri, promosyonföyleri vs.) · Üretimi outsource edilen ürünlerin üretim sürecinin takibi · Bond club müşteri sadakat programını koordine etmek · Pazarlama planlarının uygulanmasında marka danışmanlık şirketi ve reklam ajansı ile saha (satıcılar ve müşteriler) arasında iletişimi sağlamak · Pazarın gelişimi doğrultusunda tespitlerde bulunarak yeni ürün fikirleri geliştirilmesine katkıda bulunmak

  Aranan Nitelikler · Üniversitelerin, iletişim, reklamcılık, işletme, endüstri mühendisliği bölümlerinden mezun · Yeni mezun veya 1-2 yıl deneyimli · İyi derecede ingilizce bilen · Sözel ve yazılı iletişim kabiliyeti yüksek · MS Office uygulamalarına hakim · Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olmak ya da en az 2 sene tescilli · Sonuç ve aksiyon odaklı, analitik düşünce kabiliyeti yüksek

 • Gf Hakan Plastik

  Satınalma Elemanı Gf Hakan Plastik

  Tekirdağ

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Türkiye’nin ilk 500 firması içinde yer alan, yeni yatırımlarıyla sürekli büyüyen, sektöründe önde gelen şirketimizin Çerkezköy’de bulunan Merkez Satınalma Departmanı’nda çalışmak üzere " Satınalma Elemanı ” aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu, MS Office programlarına hâkim, Tercihen alanında 2 yıl deneyimli, İngilizce bilgisi tercih sebebidir, Güçlü iletişim becerilerine ve temsil yeteneğine sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Çerkezköy, Çorlu, Kapaklı, Saray veya civarında ikamet etmek veya edebilecek durumda olmak

 • Nwg Services

  Depo Operasyon Elemanı Nwg Services

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Mağazadan satın alınan ürünlerin teslim alınması ya da mağaza deposundan tedarik edilmesi, ürün kontrolü, sistemden ürüne göre barkot çıkartılması ve nakliye araçlarına teslim edilmesi.

  Aranan Nitelikler Tercihen lise mezunu,Vardiyalı çalışabilecek, 18-30 yaş arası, İstanbul Avrupa yakasında (Aksaray, Fatih, Topkapı, Bayrampaşa, Esenler, Merter, Zeytinburnu, Bakırköy, Bahçelievler, Ataköy/Şirinevler, Yenibosna) ve Anadolu yakasında (Sultanbeyli, Samandıra, Sancaktepe, Çekmeköy, Dudullu, Ümraniye, Ataşehir, Üsküdar) Askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli, Bay.

 • Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Yapı Malzemeleri Satış Sorumlusu Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, YAPI MALZEMELERİ ALANINDA FAALİYET GÖSTEREN MÜŞTERİMİZ İÇİN; Yapı malzemeleri ince ürün portföyünde bulunan gömme, rezervuar, fotoselli ürünler, seramik, vitrifiye, batarya, akrilik ürünler, banyo aksesuarları, ıslak hacim ekipmanları gibi ürün gruplarının proje bazında satış, pazarlama ve raporlama faaliyetlerinin gerçekleştirilmesinden sorumlu olacak, Satış adetleri ve hedef bütçeleri yıllık bazda oluşturabilecek, pazarlama ve satış faaliyetlerinin haftalık olarak düzenli bir şekilde raporlanmasını sağlayacak, satış adetlerinin ve pazar payının yükseltilmesi için gerekli faaliyetleri gerçekleştirebilecek, alınan siparişlerin sevkiyatlarının ve ödeme takiplerinin yapılmasını gerçekleştirebilecek,

  Aranan Nitelikler 25 - 35 yaşları arasında, Lise, tercihen MYO ve / veya Lisans mezunu, Yapı Malzemeleri sektöründe satış deneyimine sahip ve portföyü olan, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, MS Office programlarını iyi derece kullanabilen, İstanbul'da ikamet eden, Bay adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Bay, Bayan "YAPI MALZEMELERİ SATIŞ SORUMLUSU" aranmaktadır. www.maviyakaik.com

 • Saint Gobain Weber Yapı Kimyasalları San. Tic. A.Ş.

  Genel Muhasebe Görevlisi Saint Gobain Weber Yapı Kimyasalları San. Tic. A.Ş.

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Dünyanın ilk 100 şirketi arasında yer alan SAINT- GOBAIN’in Yapı Grubu şirketlerinden biri olan SAINT- GOBAIN WEBER, 1927 yılından beri faaliyet göstermektedir. Endüstriyel harç üretiminde Dünya liderliğini elinde bulunduran WEBER, 52 ülkede 10.000 çalışanı ile yapı sektörüne çevreci ve yenilikçi çözümler sunmaktadır. SAINT GOBAIN WEBER TÜRKİYE olarak İzmir fabrika muhasebe ve finansman organizasyonumuzda görevlendirilmek üzere aşağıda belirtilen niteliklere sahip, MUHASEBE GÖREVLİSİ aramaktayız. § Faturaların kontrol edilerek sisteme girilmesinin sağlanması

  Aranan Nitelikler § Meslek Yüksekokulları’nın ilgili bölümlerinden mezun § 2-3 yıl muhasebe deneyimine sahip § İzmir’de ikamet eden veya edebilecek olan

 • Evidea.Com

  Fotoğrafçı Evidea.Com

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Evidea hızla büyümeye devam ediyor! Genç ve yetenekli yıldızlarımız arasında yer almak isteyen yeni çalışma arkadaşlarımızı ekibimizde görmek istiyoruz! Satın Alma ve Ürün ekibimizde Fotoğrafçı olarak görev almak isterseniz ve aşağıdaki özellikleri taşıdığınızı düşünüyorsanız hemen şimdi başvurun!

  Aranan Nitelikler Lise, yüksek okul ya da üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun musun? İyi derecede photoshop veya benzeri bir programı kullanabiliyor musun? Dekupe konusunda deneyimin var mı? Işık ve renkler konusunda yetenekli misin? Ürünlerin çekime hazırlanması süreçleri ve fotoğraf stüdyosu ekipmanları hakkında bilgin var mı? Fotoğraf çekimi süreçlerinin tümünü yeri geldiğinde üstlenebilir misin? Enerjik, sonuç odaklı, alanında yetenekli, detaycı ve sorumluluk sahibiyim diyebiliyor musun? Daha önce e-ticaret sektöründe benzer bir pozisyonda deneyimin var mı? Bunların hepsine evet diyebiliyorsan seninle tanışmamıza fırsat vermek için hemen şimdi başvur!

 • Gf Hakan Plastik

  Endüstri Mühendisi Gf Hakan Plastik

  Tekirdağ

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Türkiye’nin ilk 500 firması içinde yer alan, yeni yatırımlarıyla sürekli büyüyen, sektöründe önde gelen şirketimizin Çerkezköy’de bulunan Merkez Fabrikasında çalışmak üzere " Endüstri Mühendisi ” aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarına hakim Tercihen üretim sektöründe deneyimli, Planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Çerkezköy, Çorlu civarında ikamet eden, edebilecek

 • Cvplus Search & Selection

  Ankara Bölge Satış Yetkilisi Cvplus Search & Selection

  Ankara

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını yürüttüğümüz büyük bir şirketler topluluğu bünyesinde olan ve yapı malzemeleri alanında faaliyet gösteren müşterimiz için ANKARA Bölgesinde görevlendirilmek üzere ‘’SATIŞ YETKİLİSİ’’ arıyoruz. Ankara ve çevresindeki illerdeki potansiyel tüm inşaat projelerinin takip edilmesi, Mevcut müşterilerle olan ilişkilerin güçlü tutulması ve geliştirilmesi, Ankara ve çevresindeki illerde bulunan mimarlık ofislerine, inşaat firmalarına ve proje alanlarına yönelik müşteri ziyaretlerinin gerçekleştirilmesi, Satış raporlamasının üst yönetimle periyodik olarak paylaşılması.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Mimarlık, İnşaat Mühendisliği, Jeoloji Mühendisliği veya İnşaat Teknikerliği bölümlerinden mezun, Teknik satış alanında min. 1 yıl deneyimli, Tercihen yapı malzemeleri - ısı yalıtım sistemleri konusunda tecrübeli, İletişimi kuvvetli, analitik ve takım çalışmasına yatkın, Seyahat engeli bulunmayan, B sınıfı sürücü ehliyetine sahip olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Ankara bölgesinde ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

 • Dumankaya İnşaat San.Tic. A.Ş.

  Sözleşme Uzmanı Dumankaya İnşaat San.Tic. A.Ş.

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Dumankaya İnşaat Satınalma Müdürlüğü bünyesinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde "Sözleşme Uzmanı" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu, Sözleşmelerle ilgili konularda en az 2 yıl deneyimli, Proje ve Sözleşme yönetimi konularında bilgi ve deneyim sahibi, MS Office Programlarını ve ERP Sistemini iyi derece kullanabilen, Stratejik planlama konularına hakim, Takım çalışmasına yatkın ve takım yönetebilme becerisi olan, Koordinasyon ve iletişim becerileri yüksek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden.

 • Evidea.Com

  Kategori İçerik Uzman Yardımcısı Evidea.Com

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İçerik yönetimi Verilerin web sitesine düzgün bir şekilde aktarılması Sitedeki mevcut ürünlerin fiyat,resim ve içerik bilgilerinin güncellenmesi Kategori düzenlemeleri

  Aranan Nitelikler E- Ticaret sektöründe genç ve dinamik ekibiyle hızla büyüyen firmamıza aşağıdaki özellikleri taşıyan Kategori İçerik Uzman Yardımcısı arıyoruz. E-Ticaret sektöründe deneyimi olan Lise, MYO veya Üniversite mezunu MS Office özellikle Excel programlarını iyi derecede bilen Türkçe dil bilgisi kurallarına hakim İnternet ve sosyal medyayı aktif olarak kullanan Analitik düşünme becerisine sahip, problem çözmede başarılı Pratik, dikkatli ve hızlı; yoğun tempolu ortamda çalışabilecek İnsan ilişkileri kuvvetli ve takım çalışmasına yatkın İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden

/
10
 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan