Yapı Malzemeleri İş İlanları

Hepsini Temizle
Yapı Malzemeleri
 • Manpower Suadiye İstanbul Anadolu 11 Temmuz 2016

  İş Açıklaması Sektöründe lider firmamızda görev alacak aşağıdaki özelliklere sahip ‘ Satış Destek Uzmanı’ çalışma arkadaşları arıyoruz. Yurtiçi ve yurtdışı müşterilerine ihtiyaç doğrultusunda satış sonrası teknik destek sağlamak, Ürün ve proje tekliflerinin hazırlanması, takibi ve neticelendirilmesi, Satış sonrası müşteri memnuniyeti adına ilgili analizleri yapmak ve raporlamalarını gerçekleştirmek,  Saha satış personeline destek faaliyetlerini yürütmek

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu, İleri seviyede İngilizce bilgisine sahip, Tercihen satış destek&teknik destek alanında en az 1 sene deneyimli,  Ekip çalışmasına yatkın ve müşteri odaklı,  MS Office programlarına hakim,  Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Tercihen İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden.

  Sektör: İnşaat, Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Sorumlu, Uzman, Yetkili

 • İş Açıklaması PARK KENT MOBiLYALARI  üretiminde 20 yıllık deneyime sahip bir kuruluştur. 30.000 m2 yerleşim alanı ile sektörün en büyüğü olarak faaliyetlerini sürdürmektedir. Yurtiçinde tüm ülkeyi saran satış ağı, 61 ülkeye ihracatı ve Amerika da kurduğu şirketi ile sektöründe Avrupa’nın 3 büyük firmasından biridir. Her geçen gün büyüyen organizasyonunda ANKARA Merkezimizde görevlendirilmek üzere, PLASTDECK SATIŞ TEMSİLCİSİ aranmaktadır.  

  Aranan Nitelikler İnşaat malzemeleri ve yüzey kaplama malzemeleri sektöründe tecrübeli, Türkiye çapında bayilik ağı sistemini kuracak ve organize edebilecek, Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İlgili sektörlerde deneyimi olan ve tercihen İngilizce bilen,  Seyahat engeli bulunmayan, Ehliyetli ve aktif araç kullanan, Askerlik engeli olmayan, Tercihen sigara kullanmayan,

  Sektör: İnşaat, Mobilya/Dekorasyon, Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • İş Açıklaması Dünyanın ilk 100 şirketi arasında yer alan SAINT- GOBAIN’in Yapı Grubu şirketlerinden biri olan SAINT - GOBAIN WEBER, 1927 yılından beri faaliyet göstermektedir. Endüstriyel harç üretiminde Dünya liderliğini elinde bulunduran WEBER, 57 ülkede 10.000 çalışanı ile yapı sektörüne çevreci ve yenilikçi çözümler sunmaktadır. SAINT-GOBAIN WEBER TÜRKİYE olarak ANKARA / Polatlı Fabrika'mızda görevlendirilmek üzere ÜRETİM İŞÇİSİ (kırma eleme işçisi) aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Kepçe Ehliyeti olan ve konusunda tecrübeli Askerlik hizmetini tamamlamış, Ankara'da ikamet eden, Üretimde en az 1 sene deneyimli.

  Sektör: Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Operatör

 • İş Açıklaması DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, BANYO MALZEMELERİ VE AKSESUARLARI İMAL EDEN MÜŞTERİMİZ İÇİN; * Satış alanındaki tüm faaliyetleri yürüterek, firmanın var olan müşteri portföyünü korumak ve yeni müşteri portföyünün firma bünyesine kazandırılmasından sorumlu olacak,

  Aranan Nitelikler ·         Minimum Lise mezunu, ·         Tercihen Banyo malzemeleri ve aksesuarlarının satış ve pazarlamasında deneyimli ve / veya genel anlamda satış tecrübesi olan, ·         Satış konusunda bilgili, ·         25-40 yaş aralığında  ·         Bilgisayar ve MS Office programlarını kullanmayı bilen, ·         Aktif olarak araç kullanabilen, ·         Seyahat engeli olmayan, ·         Uzun ve istikrarlı iş hedefi olan, ·         Sözlü ve yazılı iletişim ve ikna becerileri gelişmiş, ·         Diksiyonu düzgün, ·         Sunum yeteneği gelişmiş, ·         Dışa dönük, özgüveni yüksek, ·         Takım çalışmasına yatkın, uyumlu, öğrenmeye ve gelişmeye açık, ·         Planlı ve hedef odaklı çalışabilen, ·         Satış hedeflerini gerçekleştirebilecek, ·         Koordinasyon becerisi yüksek, ·         Dikkatli, çalışkan ve disiplinli, ayrıntılara dikkat eden, ·         İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, (Tercihen Arnavutköy Bolluca mevkiine yakın ) ·         Askerlik hizmetini tamamlamış, ·         Bay,           'SATIŞ TEMSİLCİSİ' aranmaktadır.          www.maviyakaik.com  

  Sektör: Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Danışman, Eleman, Sorumlu, Temsilci, Uzman, Yetkili

 • İş Açıklaması   Danışmanlığını yapmakta olduğumuz yangından korunma sistemleri konusunda hizmet veren müşteri firmamız için, “ Satış Destek”  pozisyonunda arayışımız söz konusudur. Gelen teklif taleplerine yanıt vermek, Proje, keşif ve şartname üzerinden çalışarak fiyatlandırma yapmak, Siparişlerinin sisteme aktarmak, Saha satış ekibinin desteklemek, Stok ve sevk takibinin düzenli yapmak, Tekliflerin hazırlamak, Aylık satış raporlarının hazırlamak, Siparişlerin sevkiyatından tahsilat aşamasına kadar satış ekibi ile uyumlu çalışarak müşteri memnuniyetinin arttırılmasına katkıda bulunmak Müşteri cari hesaplarının takibini gerçekleştirecek ve yönetime sunmak ve verileri hazırlayıp raporlamak Satışı yapılan ürünlerin faturalarının kesilmesinden ve takibinden sorumlu olmak.

  Aranan Nitelikler Tercihen Üniversite veya MYO ' ların ilgili bölümlerinden mezun MS Office programlarına hakim Satış ekibi ile koordine çalışabilen, ekip çalışmasına yatkın Satış destek alanında kariyer hedefleyen Obeya İnsan Kaynakları ve Yönetim Danışmanlığı Ltd. Şti. ;Türkiye İş Kurumu’nun 21.05.2014 tarih ve 660 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı Kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır”

  Sektör: Yapı Malzemeleri, Mekanik Tesisat, İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard, Eleman, Sorumlu, Temsilci

 • İş Açıklaması - Gelen Müşteri siparişlerini ERP yazılımı üzerinden takip etmek, ( Tüm çalışma süreci ERP üzerinde yapılır. ) - Haftalık / aylık stok analizi yapmak ve anlık siparişler doğrultusunda bildirim, asgari ve güvenlik stoklarını revize etmek, - Üretim planlama doğrultusunda hammadde ihtiyaç tespitini yapmak ve mevcut hammadde stokları çerçevesinde ihtiyaç duyulacak hammadde taleplerini satın alma birimi ile koordineli bir şekilde tamamlamak, - Teslim alınan hammaddelerin giriş ve sevkiyatı yapılacak olan ürünlerin çıkış işlemlerini sağlamak, - Stokların haftalık ve aylık bazında analizini yapıp raporlamak, - Satış departmanı ile üretim arasında köprü oluşturmak, - İlgili birimlerin kontrollerini yapmak ve çalışmaların proseslere uygun şekilde yapıldığını denetlemek, - Lojistik firmaları ile temasta olunacağı için sürekli iyileştirme yapmak, - Atık alanların takiplerini ekipler tarafından sağlamak, alınan bilgiler doğrultusunda gerekli işlemleri gerçekleştirmek, - Depoların periyodik olarak sayımlarını organize etmek, - Projelerde departman yöneticisi olarak aktif rol almak ve ilgili birimlerin sürekli iyileştirmelerini sağlayacak Lojistik ve Stok Yöneticisi çalışma arkadaşı aramaktayız ...

  Aranan Nitelikler - Üniversite mezunu olmak, ( Tercihen Endüstri Mühendisliği mezunu ) - Endüstri ve/veya kimya sektörlerinde tecrübeli olmak, - Tercihen boya sanayisinde tecrübe sahibi olmak, - ERP ve MRP aktif kullanabilmek, - Tercihen LOGO yazılımı kullanıcısı olmak, - Stok yönetimi bilgisine sahip olmak, - Lojistik ve ihracat bilgilerine sahip olmak, - Sürekli iyileştirme metotlarını bilmek ve aktif olarak uygulayabilmek, - Bilgisayar ve Microsoft Office sürümlerini iyi kullanabilmek, - Sorumluluk sahibi olmak, - Ekip yöneticiliğine ve takım çalışmasına yatkın olmak ( 8 kişilik bir ekibi yönetecektir.) - İnsiyatif kullanabilmek,

  Sektör: Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Yönetici

 • Firma Adı Gizli İzmir 25 Temmuz 2016

  İş Açıklaması İzmir / Çiğli de bulunan fabrikamızda üretim bölümüne çalışacak başarma azmi yüksek, dikkatli, takım çalışmasına yatkın, sorumluluk bilinci yüksek takım arkadaşları arıyoruz. Üretim hattı talimat ve prosedürlerine uygun olarak üretim faaliyetlerinde çalışmak.

  Aranan Nitelikler Tercihen Meslek Lisesi (Plastik İşleme-Kimya- Bölümlerinden mezun) Tercihen Polyester sektörü üretiminde veya bakım bölümlerinde çalışmış , Vardiyalı çalışabilecek, İnsan ilişkileri güçlü, çözüm odaklı, Askerlik görevini tamamlamış, Tercihen İzmir’in Bayraklı, Karşıyaka ,Çiğli yerleşim yerlerinde ikamet eden.    

  Sektör: Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Operatör, Ustabaşı, Usta

 • İş Açıklaması Sektöründe lider üretim firmamıza tecrübeli TECRÜBELİ ÜRETİM MÜHENDİSİ alınacaktır . Üretim faaliyetlerinin her aşamasını denetlemek,  Ürünlerin kalite standartlarına uygun olarak üretilmesini ve geliştirilmesini sağlamak,  Üretim ile ilgili faaliyetler konusunda üst yönetime rapor sunmak.   

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin mühendislik fakültelerinden mezun,  Üretim faaliyetleri konusunda en az 3 Yıl tecrübeli,  Tercihen Plastik – kompozit malzemelerle çalışmış, CTP ve laminasyon üretim teknikleri konusunda bilgi sahibi,  Zaman yönetimi, planlama, organizasyon, koordinasyon ve takip becerisine sahip ,  AutoCAd ,MS Office programlarını iyi derecede kullanan,  Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış ,  Tercihen İzmir’in Çiğli,Karşıyaka,Bornova,Bayraklı, yerleşim yerlerinde ikamet eden,  Takım arkadaşı aramaktayız.  

  Sektör: Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Mühendis, Şef / Amir, Uzman, Sorumlu, Şef Yardımcısı

 • İş Açıklaması Üniversitelerin Dış Ticaret, Uluslararası Lojistik, Uluslararası İlişkiler, Uluslararası Ticaret vb. bölümlerinden mezun, İhracat operasyon süreçlerinde en az 2 yıllık iş tecrübesine sahip, Dış Ticaret ve Gümrük Mevzuatı hakkında bilgi sahibi, Takım çalışmasına yatkın, Dikkatli ve titiz çalışan; detaylara hakim, MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen, B Sınıfı ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Tercihen İngilizce dil bilgisine sahip, 30 yaşını aşmamış Askerlikle ilişkisi bulunmayan (Erkek adaylar için), İstanbul Asya yakasında ikamet eden (Sultenbeyli veya civarı)

  Aranan Nitelikler İhracat operasyon işlemlerinin yürütülmesi .(Siparişlerin sisteme girilmesi , sevkiyat planına göre hazırlatılması , ihracat araç organizasyonu , gümrük işlemlerinin yapılması için gümrükçüye haber verilmesi . Sevkiyat / nakliye organizasyonunda görev alacak, Yüklemesi yapılacak ürünlere ait faturaların kesilmesi , packing list yapılması , konşimento talimatı , credit note ve ya debit note düzenlenmesi . Akreditifli satışlarda bankalarla operasyon sürecinin takibi ve sonuçlandırılması.

  Sektör: Dış Ticaret, İthalat/İhracat, Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Ofis Elemanı, Yönetici/Yönetmen Yardımcısı

 • İş Açıklaması Firmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda Mekanik Bakım Personeli alınacaktır.

  Aranan Nitelikler En az meslek lisesi mezunu, Kaynak bilen, çelik konstrüksiyon işlerinden anlayan, Rulman bilgisi olan ve rulman söküp takabilen, Genel mekanik elemanları bilgisi olan, Tahrik üniteleri bilgisi olan, redüktör bakımı yapabilen, Genel tesisat işleri bilgisi olması, Ölçü alabilen ve ölçü çıkarabilen, İş güvenliğine önem veren, Raporlama yapabilen, Vardiyalı çalışabilen, Bayraklı, Karşıyaka, Çiğli civarında ikamet eden

  Sektör: Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Operatör, Usta, Ustabaşı

 • İş Açıklaması Firmamız bünyesinde çalıştırılmak üzere Elektril Bakım Personeli aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az meslek lisesi mezunu, Elektrik  bakım konusunda en az 3 yıl tecrübeli, Elektrik Bakım alanında kariyerine devam etmek isteyen, Hızlı ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilen, PLC ve endüstriyel elektronik uygulamaları konusunda 2 yıl tecrübeli, Otomasyon aksesuarları konusunda bilgi ve tecrübe sahibi, Genel mekanik bilgisi olan, Pano iyileştirmeleri yapabilen, İş güvenliğine önem veren, Raporlama yapabilen, Vardiyalı çalışabilen, Bayraklı, Karşıyaka, Çiğli civarında ikamet eden  

  Sektör: İmalat, Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Eleman, Sorumlu

 • Betaş Cam Mozaik İstanbul Avrupa 25 Temmuz 2016

  İş Açıklaması Avcılar- Firuzköy’de bulunan şirketimizde Muhasebe Müdürü olarak görev yapacak Bayan eleman alınacaktır; * Muhasebe kayıtlarının tam ve doğru şekilde tutulması, * Şirketin tüm muhasebe sürecini yasal mevzuatlar çerçevesinde kayıt ve kontrolünü  sağlanması, * Genel mizana konu tüm kayıtları kontrol ve raporlanmasını sağlanması, * Yasal defterlerin zamanında doğru olarak raporlanmasını sağlanması, * Müşteri cari hesaplarının tutulması ve takibi, * Firmanın ödeme ve tahsilat dengeleri gözetilerek cari bakiyelerinin müşterilere bildirimi ve mutabakatlarının yapılması, * Her türlü finansal raporun haftalık ve aylık olarak hazırlanması, * Her türlü bildirim ve beyannamenin tam zamanında ve doğru bir şekilde verilmesi için hazırlıklarının yapılması, * Tüm beyannamelerin zamanında ilgili kurumlara beyan edilmesini, çıkacak ödemelerin yapılmasının sağlanması, * Bütçeleme ve bütçeye uygunluk denetiminin yapılması, * Banka ve kredi işlemlerinin takibi, * Vergi ve sigorta işlerinin takibi ve ödenmesini sağlamak,  

  Aranan Nitelikler * Tercihen S.M.M.M. belgesine sahip * En az 10 yıl mesleki ve yönetim deneyimi olan * İnşaat ve Yapı sektöründe Tecrübeli. * İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden (Avcılar veya Firuzköy bölgesi tercih edilecektir) * Muhasebe paket programlarına hâkim, * Mikro Muhasebe programını kullanabilen * Ms Office programlarını çok iyi düzeyde kullanabilen * Bilanço, gelir tablosu ve diğer mali tabloları hazırlayabilecek, maliyet ve finansman konularında raporlama yapabilecek düzeyde bilgi ve beceri sahibi, * Hareketli çalışma ortamına alışkın, pratik ve çözüm odaklı, * Bayan muhasebe müdürü 

  Sektör: Cam ve Seramik, İmalat, Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Direktör, Müdür, Yönetici

 • İş Açıklaması Yapı malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren şirketimizin Satın Alma Departmanında görevlendirilmek üzere;   Satın alma iş süreçlerinin yönetiminde görev alabilecek, Stok verimliliğinin, stok maliyetlerinin ölçülmesi çalışmalarını gerçekleştirebilecek, Optimal stok, atıl stok, ürün ağaçlarının belirlenmesi vb. çalışmalarını yürütebilecek, Tedarikçi firmalarla ürün tedariğinin sağlanması ile ilgili süreçleri yürütebilecek,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili  bölümlerinden mezun, Tercihen  yapı malzemeleri sektöründe deneyimi bulunan, Satın alma iş süreçlerinde min. 3 yıllık iş tecrübesine sahip, MS office programlarını etkin kullanabilen, İletişim becerisi güçlü, analitik düşünebilen, Bursa ili sınırları içerisinde ikamet eden, 28 - 40 yaşları arasında BAYAN veya askerlik görevini yapmış BAY personeller alınacaktır.

  Sektör: Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Sorumlu

 • ART-YOL MÜHENDİSLİK İstanbul Anadolu 25 Temmuz 2016

  İş Açıklaması HAKKIMIZDA 1987 yılında Türkkan Mühendislik Hizmetleri adı altında statik betonarme projeler yaparak başlayan çalışma hayatımız; 1992 yılında ART-YOL Mühendislik Mimarlık İnşaat Taahhüt Ltd. Şti. kurulması ile devam etmiştir. Kurulduğundan günümüze kadar yapılan proje çalışmalarından dolayı şirketimiz Dünya inşaat teknolojisinde meydana gelen gelişmeleri anında izleme ve uygulama imkanına sahip olmuştur. 1998 yılında yeniden yapılanan ART-YOL MÜHENDİSLİK, PROJE, MÜTEAHHİTLİK, YAPI KİMYASALLARI SATIŞ VE UYGULAMA konularında uzman teknik personeli ile hizmet vermektedir. Bugün artık kendi alanında lider konuma gelen firmamız konusunda danışmanlık hizmeti vermektedir.   İnşaat sektöründe faaliyet gösteren firmamızın Satış Bölümünde görevlendirilmek üzere yapı kimyasalları konusunda deneyim sahibi Satış Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler     Tercihen İnşaat Mühendisliği veya İnşaat Teknik Yüksek Okulu mezunu, Satış alanında minimum 2 yıl tecrübeli, Yapı malzemeleri hakkında bilgi sahibi, Proje takibi yapabilecek ve yeni projelerde satış oluşturabilecek, İkna kabiliyeti yüksek, Dış görünümüne önem veren, Organizasyon ve çözüme yönelik çalışma yetkinliği gelişmiş, Sorumluluk sahibi, Müşteri odaklı çalışmayı benimsemiş, Erkek adaylar için tercihen askerlik hizmetini tamamlamış, B sınıfı ehliyet sahibi çalışma arkadaşları arıyoruz.  

  Sektör: Yapı Malzemeleri, Mühendislik, İnşaat

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • İş Açıklaması Yapı sektöründe faaliyet gösteren, değişik yapı türleri için ürettiği özel nitelikli kapı çözümleri ile pek çok iddialı projeye imza atan ve alanında lider olan firmamızın İzmir Torbalı’ daki fabrikasında “İdari İşler Sorumlusu” olarak görevlendirilmek üzere takım arkadaşı aramaktayız. İş Tanımı Şirket genelindeki idari satın alma faaliyetlerini yürütmek. İdari işlere yönelik tedarikçi faaliyetlerini takip etmek. Maaş bordrolarını, tüm mal ve hizmet alım belgelerini muhasebeleştirmek. Personel işe giriş ve çıkış işlemlerini ve ilgili yasal bildirimleri yapmak. Personel özlük dosyalarının güncelliğini korumak. Devletin çeşitli kurumları ile ilgili olan belgelendirme faaliyetlerine yürütmek      

  Aranan Nitelikler En az meslek yüksekokulu mezunu, tercihen üniversitelerin 4 yıllık iktisadi ve idari bilimler fakültelerinden mezun İdari satın alma ve genel muhasebe konularında en az 3 yıl deneyimi olan, Torbalı’ da ikamet eden, Seyahat engeli olmayan, B sınıfı ehliyete ve sürüş deneyimine sahip olan, Öğrenmeye açık, insan ilişkilerinde başarılı, iletişim, ikna, problem çözme, planlama ve organizasyon becerilerine sahip Askerlik görevini yapmış yada muaf olan erkek aday.  

  Sektör: Yapı Malzemeleri, İnşaat, Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Ofis Elemanı, Eleman, Görevli, Sorumlu

 • Jotun Group İzmir 25 Temmuz 2016

  İş Açıklaması Dünyanın lider boya üreticilerinden Jotun Grup; dekoratif, deniz, endüstri ve toz boya pazarlarında faaliyet göstermektedir. Jotun Grup, 63 şirket ve 37 fabrikası ile 100’den fazla ülkede hizmet vermektedir. 2015 faaliyet geliri 16.3 milyar NOK'tur. Yaklaşık 10.000 çalışanı bulunmaktadır. Jotun Grup, dört segmentte yedi coğrafi bölgede faaliyet göstermekte olup merkezi Sandefjord, Norveç’tedir. Jotun Boya olarak, İzmir'de faaliyet gösteren bayilerimizden Ayduk Yapı bünyesinde görevlendirilmek üzere, Şantiye Şefi arayışımız bulunmaktadır. Şantiye ve Merkez Ofis arasındaki koordinasyonu sağlamak, Yürütülmekte olan çalışmalara dair raporlama yapmak.

  Aranan Nitelikler Meslek yüksek okullarının İnşaat bölümü veya üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden  mezun, İnce işler uygulamalarında en az 5 yıl tecrübeli, Şantiye yönetimi konusunda deneyimli, İzmir’de ikamet eden.

  Sektör: Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Şef / Amir

 • İş Açıklaması Dünyanın lider boya üreticilerinden Jotun Grup; dekoratif, deniz, endüstri ve toz boya pazarlarında faaliyet göstermektedir. Jotun Grup, 63 şirket ve 37 fabrikası ile 100’den fazla ülkede hizmet vermektedir. 2015 faaliyet geliri 16.3 milyar NOK'tur. Yaklaşık 10.000 çalışanı bulunmaktadır. Jotun Grup, dört segmentte yedi coğrafi bölgede faaliyet göstermekte olup merkezi Sandefjord, Norveç’tedir. Jotun Boya olarak, İzmit’te (Kocaeli) faaliyet gösteren bayilerimizden End Çelik Kimya bünyesinde görevlendirilmek üzere, Satış Temsilcisi arayışımız bulunmaktadır. Potansiyel müşterileri tespit etmek, Müşteri ihtiyaçları doğrultusunda ürün ve çözüm önerileri getirmek, Mevcut müşterilerin stok ve siparişlerini takip etmek, Satış ve teknik ekiple koordineli olarak müşteri ziyaretleri gerçekleştirmek, Proje takibi ve raporlama yapmak.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Yeni mezun veya satış alanında 1-2 yıl deneyimli Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, İzmit’de veya İstanbul Anadolu Yakası’nda ikamet eden.  

  Sektör: Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Temsilci

 • İş Açıklaması 23 yıldır yapım ve hizmet konularında hakediş ve ihale yazılımları üreten köklü şirketimizin Ankara Bölge Müdürlüğü satış departmanında görev alacak "SAHA SATIŞ TEMSİLCİLERİ" arıyoruz. Satış sizin için bir yaşam biçimiyse, satış işinden keyif alıyor  ve köklü bir yazılım firmasında kariyerinizi ilerletmek istiyorsanız sizi ekibimize katılmaya davet ediyoruz. Kamu kurumları ve hizmet/inşaat sektörü firmalarına yönelik çalışılacak Ürettiğimiz yazılımların ve eğitimlerin müşterilere sunum ve satışını yapacak Düzenli seyahat planı çerçevesinde kendi bölgesindeki mevcut müşterilerin ek ihtiyaçlarını ve yeni müşteriler için satış görüşmelerini yapacak ve takip edecek

  Aranan Nitelikler Dış görünümüne özen gösteren, diksiyonu düzgün, prezantable, satışçı felsefesini benimsemiş Fakülte veya Yüksek Okul mezunu Bilgisayar kullanabilen,  ofs programlarına hakim, B sınıfı ehliyeti olan, aktif araç kullanabilen Şehir içi ve şehirdışı düzenli seyahat ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek Çalışma saatlerinde sigara kullanmayan Askerliğini bitirmiş veya muaf veya en az 2 yıl tecilli olan

  Sektör: Yapı Malzemeleri, İnşaat, Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Uzman Yard, Müşteri Temsilcisi, Uzman, Temsilci

 • Ekom Tanıtım İstanbul Anadolu 25 Temmuz 2016

  İş Açıklaması Yapı marketlerde satış ekibinde görev alacak 'Satış Danışmanı' arıyoruz.

  Aranan Nitelikler - Yapı market sekötüründe en az 1 yıl deneyimli, - Satış konusunda tecrübeli, - Dinamik, - İletişime açık, - Prezentabl - Erkek adaylar

  Sektör: Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması Dünyanın ilk 100 şirketi arasında yer alan SAINT- GOBAIN’in Yapı Grubu şirketlerinden biri olan SAINT- GOBAIN WEBER, 1927 yılından beri faaliyet göstermektedir.Endüstriyel harç üretiminde Dünya liderliğini elinde bulunduran WEBER, 57 ülkede 10.000 çalışanı ile yapı sektörüne çevreci ve yenilikçi çözümler sunmaktadır.SAINT-GOBAIN WEBER TÜRKİYE olarak Antalya Fabrika'mızda görevlendirilmek üzere aşağıda belirtilen niteliklere sahip, ÜRETİM İŞÇİSİ aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Teknik liselerin Makine, Torna tesviye, Elektrik, Elektrik Elektronik bölümlerinden mezun, Askerlik hizmetini tamamlamış, Antalya'da ikamet eden, Üretimde en az 1 sene deneyimli.

  Sektör: Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Operatör

 • İş Açıklaması Türkiye ve Dünya’nın her bölgesine prefabrik yapı, çelik yapı, konteyner ve çelik hangar üretimi ve satışı yapan firmamıza Satış ve Pazarlama müdürüne bağlı olarak çalışacak, sorumluluk sahibi satış ve pazarlama sorumlusu arıyoruz.

  Aranan Nitelikler GÖREV TANIMI : ​- Potansiyel ve mevcut müşterilerin ihtiyaç ve gereksinimlerine çözüm bulmak ve teklif hazırlamak. - Mevcut veya yeni müşteri ziyaretlerini gerçekleştirmek. - Prefabrik, çelik yapı ve konteyner ürünlerinin, belirlenen hedefler doğrultusunda satışını gerçekleştirmek. ARANAN NİTELİKLER : Ön lisans ya da  lisans mezunu, İyi derecede Autocad kullanabilen, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, İletişim becerileri ve analitik düşünme yeteneği yüksek, Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan, Satış ve Pazarlama konusunda kariyer yapmak isteyen, Dış görünüşüne özen gösteren, Seyahat engeli bulunmayan, Maaş + satış primi sistemi ile çalışabilecek,

  Sektör: İnşaat, Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Sorumlu

 • İş Açıklaması Firmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda Depo Saha Operasyonları Elemanı alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Meslek lisesi ya da asgari lise mezunu Dürüst çalışkan, takipçi, işi sahiplenen,sorumluluk sahibi Diğer departmanlarla uyumlu çalışabilecek Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek ve fazla mesai yapabilecek İrsaliye kesme , sevkiyat planlama,yurtiçi –yurtdışı sevk edilecek ürünlerin sayımlarını yapabilecek, Yurtiçi sevkiyatların araç organizasyonlarını yapabilecek Personel yönetebilme yeteneği olan İyi derecede excel kullanabilen Çiğli Bornova Bayraklı çevresinde ikamet eden

  Sektör: Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Şef Yardımcısı, Uzman, Uzman Yard

 • İş Açıklaması Muhasebe işlemlerinin zamanında ve kanuni gerekleri karşılayacak şekilde yerine getirmek  Tüm muhasebe kayıtlarını eksiksiz ve düzenli bir şekilde sisteme girmek  Müşteri ve satıcı cari hesap mutabakatlarını ve virman işlemlerinin prosedüre uygun yapmak  Kıymetli evrak takibi ve düzenlemesini yapmak (Fatura, İrsaliye, Tahsilât Makbuzu vb.)  Bütün vergi beyannamelerini hazırlayabilmek  Fuar Teşviklerinin ve DİİB’lerin takibini yapabilmek  İş avanslarının, şüpheli alacakların, hukuki işlemlerin takibini, demirbaş sayımlarını yapmak  Sigorta poliçelerinin kayıtlarını atmak ve poliçe tarihlerini takip etmek  İthalat işlemlerinin muhasebe kayıtlarının atılmasını sağlamak  Stok sayımlarına etkin bir şekilde katılmak farkların araştırılmasına yöneticilik yapmak 

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İktisat, Maliye veya İşletme bölümlerinden mezun,  Finansman, ithalat ve ihracat muhasebesi işlemlerine vakıf,  Yasal mali mevzuat bilgisine ve Mali Raporlama uygulamalarına Vakıf,  Netsis Fusion , MS Ofis (Excel, Word,..) programlarını iyi derecede kullanabilen,  35 yaşını aşmamış,  Ehliyeti olan ve Aktif olarak araç kullanabilen,  Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış  Esnek çalışma saatlerine uyabilecek,  İzmir’in Bornova,Bayraklı, Karşıyaka ,Çiğli yerleşim yerlerinde ikamet eden ,  Yazılı ve sözlü iletişimi, temsil yeteneği güçlü, dinamik ve sabırlı, dikkatli ve düzenli çalışmayı prensip edinmiş, sorumluluk sahibi,  sonuç odaklı,detaylara önem veren, prezentabl Takım arkadaşı aramaktayız.  

  Sektör: Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Eleman, Sorumlu, Şef Yardımcısı, Uzman, Uzman Yard

 • İş Açıklaması Dünyanın lider boya üreticilerinden Jotun Grup; dekoratif, deniz, endüstri ve toz boya pazarlarında faaliyet göstermektedir. Jotun Grup, 63 şirket ve 37 fabrikası ile 100’den fazla ülkede hizmet vermektedir. 2015 faaliyet geliri 16.3 milyar NOK'tur. Yaklaşık 10.000 çalışanı bulunmaktadır. Jotun Grup, dört segmentte yedi coğrafi bölgede faaliyet göstermekte olup merkezi Sandefjord, Norveç’tedir. Jotun Boya olarak, Kuşadası'nda faaliyet gösteren bayilerimizden Fu Yapı bünyesinde görevlendirilmek üzere Satış Temsilcisi arayışımız bulunmaktadır.   Potansiyel müşterileri tespit etmek, Müşteri ihtiyaçları doğrultusunda ürün ve çözüm önerileri getirmek, Mevcut müşterilerin stok ve siparişlerini takip etmek, Satış ve teknik ekiple koordineli olarak müşteri ziyaretleri gerçekleştirmek, Proje takibi ve raporlama yapmak. 

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Kuşadası'nda ikamet eden, Sahada aktif olarak müşterileri ve projeleri takip edebilecek ve yönetebilecek, Analitik düşünme becerisine sahip, Etkin yazılı ve sözlü iletişim yeteneğine sahip, Ekip çalışmasına yatkın, Ms Office programlarını etkin bir şekilde kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.

  Sektör: Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Temsilci

 • Marketgroup İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 24 Temmuz 2016

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz sektöründe lider firmamız için "Boya" bölümünde görev alacak "Satış Uzmanı" arayışımız bulunmaktadır.   Sorumluluğunda bulunan ürünlerin satışlarını gerçekleştirmek, Satış departmanına verilen aylık hedeflerin gerçekleştirilmesi, Ürünlerin en iyi şekilde sunumunu gerçekleştirmek, Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak, Müşterinin her türlü beklenti ve sorununu en hızlı şekilde yerine getirmek ve çözmek. !

  Aranan Nitelikler Okulların ilgili bölümlerinden mezun, Daha önce boya satış alanında görev almış olan, Boya çeşitleri ve boyama detayları hakkında bilgisi olan, Yapı grubunda en az 2 yıl satış deneyimi olan, İstanbul Avrupa veya Anadolu yakasında ikamet eden, Güler yüzlü, diksiyonu düzgün, Etkili satış kabiliyeti olan, Vardiyalı çalışabilecek, Mağaza iş akışına uyum sağlayabilecek olan.  

  Sektör: Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Yetkili, Uzman Yard, Uzman

 • İş Açıklaması Yapı malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren firmamız için İhracat Satış Uzmanı / Müdürü arayışımız sözkonusudur. Sorumlu olduğu bölge dahilinde satış yapmak,  pazarlama faaliyetleri, hedef tespitleri ve pazar payı geliştirme stratejileri oluşturmak, Müşteriler ile her türlü yazışma ve görüşmelerin yapılması ve tekliflerin hazırlanması Sorumlu olduğu alanlarda projeler üretmek,üst yönetime sunmak Satışını yaptığı ürünlerin operasyonlar dahil  tüm süreç ve sevkiyatları takip etmek Gerekli görülen veya gördüğü ülkelere fuarlar düzenlemek

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,  Çok iyi derecede İngilizce konuşabilen, tercihen ikinci dil olarak Arapça, Rusça veya Fransızca bilen, İyi derecede PC kullanabilen MS Office programlarına hakim, İletişim ve süreç takip yönetimlerinde güçlü, takım çalışmasına önem veren, Yapı malzemeleri konusunda tecrübeli,gelişime açık,öğrenmeye istekli olan, Yurt dışı seyahat engeli bulunmayan, Sorumluluk alabilen, araştırmacı, takipçi, detaycı ve sonuç odaklı çalışan, Yeni pazarlar ve müşteri portföyü oluşturabilecek, Tercihen İstanbul Anadolu yakası Kartal, Maltepe, Tuzla, Gebze çevresinde ikamet eden/ edebilecek,

  Sektör: Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Müdür, Uzman

 • Jotun Group İzmir 24 Temmuz 2016

  İş Açıklaması Dünyanın lider boya üreticilerinden Jotun Grup; dekoratif, deniz, endüstri ve toz boya pazarlarında faaliyet göstermektedir. Jotun Grup, 63 şirket ve 37 fabrikası ile 100’den fazla ülkede hizmet vermektedir. 2015 faaliyet geliri 16.3 milyar NOK'tur. Yaklaşık 10.000 çalışanı bulunmaktadır. Jotun Grup, dört segmentte yedi coğrafi bölgede faaliyet göstermekte olup merkezi Sandefjord, Norveç’tedir. Jotun Boya olarak, İzmir'de faaliyet gösteren bayilerimizden Ayduk Yapı bünyesinde görevlendirilmek üzere, Şantiye Şefi arayışımız bulunmaktadır. Şantiye ve Merkez Ofis arasındaki koordinasyonu sağlamak, Yürütülmekte olan çalışmalara dair raporlama yapmak.

  Aranan Nitelikler Meslek yüksek okullarının İnşaat bölümü veya üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden  mezun, İnce işler uygulamalarında en az 5 yıl tecrübeli, Şantiye yönetimi konusunda deneyimli, İzmir’de ikamet eden.

  Sektör: Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Şef / Amir

 • Betaş Cam Mozaik İstanbul Avrupa 25 Temmuz 2016

  İş Açıklaması - Problemlere birinci seviyede teknik destek sunarak çözüm sağlamak - IT demirbaşlarının (bilgisayar, printer, ups, kameralar vb) ve Lisansların takiplerinin yapılması, listelerinin güncel tutulması - Tüm sistem yedeklerinin düzenli olarak alınması - Firmanın tüm yazılımsal, donanımsal güvenliğin sağlanması, - Telefon Hat takiplerinin, Araç takiplerinin yapılması  

  Aranan Nitelikler ~~- Temel Network ve PC bilgisine sahip ve bu konuda deneyimli, - Backup ve veri koruma teknolojilerini bilen, yenilikleri araştıran, sunucu, veri tabanı ve işletim sistemleri  konusunda deneyimli, - Network ve aktif cihazları ( switch, wi-fi , network vb. ) hakkında bilgi sahibi, - MS Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen, - Windows sunucu platformları konularında bilgili ve deneyim sahibi (Active Directory, Domain Controller ve Exchange Server konularında deneyimli) - Network ekipmanlarının kurulum, arıza ve işletmesinde yetkinliği olan, - IT Ekipmanlarının (Network, PC, Yazıcı vs) arıza tespiti ve giderimi , uzak bağlantı ile çözüm konusunda tecrübeli, - Firewall, switch, access point, yedekleme, LAN, WAN, İnternet ve Ağ güvenliği konularında bilgili olmak, - Kamera, alarm sistemleri konularında deneyimli, - Tercihen E-ticaret konusunda deneyimli - Yedekleme, arşivleme, ağ ve sitem güvenliği konusunda bilgi sahibi, - Onarım ve bakım konularına hakim, - Avcılar – Firuzköy civarında ikamet eden - Ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen - En az 1 yıl tecrübeli - Askerliğini tamamlamış erkek

  Sektör: Cam ve Seramik, Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Sorumlu, Yetkili

 • BST Group İstanbul Avrupa 23 Temmuz 2016

  İş Açıklaması • İnşaat malzemeleri ithalatı ve iç piyasada satışı konusunda faal firmamızda görevlendirilmek üzere hedefler doğrultusunda pazarlama ve satış faaliyetleri yapmak, • Bölgesindeki potansiyel müşterileri aktif olarak ziyaret ederek yeni bayilikler oluşturmak, yönetime raporlamak  

  Aranan Nitelikler • Mermer sektöründeki sarf malzemeleri,Yapı malzemeleri, Pvc kapı ve pencere aksesuarları ve satışı konusunda en az 2-3 yıl tecrübeli (tercihen) • Yoğun seyahat programına ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek. • Takım çalışmasına yatkın • İnsan ilişkilerinde başarılı, • İkna ve temsil yeteneği olan, • Sürücü ehliyeti olan, aktif araç kullanabilen, • Ofis programlarına hakim (word, excel) • Askerlik ile ilişkisi bulunmayan,  

  Sektör: İnşaat, Pazar / Piyasa Araştırma, Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Temsilci

 • Entegre Harç İstanbul Anadolu 23 Temmuz 2016

  İş Açıklaması Taşeron sözleşmelerinin düzenlenmesi ve takibi Hammadde alımları için gerekli piyasa araştırmalarının yapılması ve alım sürecinin yürütülmesi Şirket içi stok takibi Tedarikçi görüşmeleri Lojistik süreçlerin takibi            Entegre Harç bir Ata Holding İştirakidir.

  Aranan Nitelikler 1978 yılından bu yana Hazır Sıva, Kireç & Agrega, Teknik Harçlar ve Özel Ürünler alanlarında, yapı kimyasalları sektöründe ilkleri gerçekleştirmiş olan Entegre Harç, gelişen pazar payı ve gerçekleştirilecek yeni yatırımları sebebi ile büyüyen organizasyonuna katılacak aşağıdaki niteliklere uygun Satınalma Uzman ‘ı arıyor.  Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bölümünden mezun,  Satınalma konusunda en az 2 yıl deneyim sahibi Microsoft Office Programlarını , özellikle Excel programını iyi derecede kullanabilen Seyahat engeli olmayan İyi derecede ingilizce bilgisine sahip, Müzakere ve ikna yeteneği gelişmiş, Çözüm ve Sonuç odakli, İnsan ilişkileri kuvvetli, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden.

  Sektör: Endüstri, Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Uzman

İş Habercisi - Yapı Malzemeleri İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?