Yapı Malzemeleri İş İlanları

Hepsini Temizle
Yapı Malzemeleri
 • Martı Kurumsal Hizmetler

  A Sınıfı İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı (İzmir) Martı Kurumsal Hizmetler

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması "Martı Kurumsal Hizmetler ve Özel İstihdam Bürosu” bir Martı Grup kuruluşudur ve İŞKUR’dan 638 numaralı izin belgesi ile lisanslı olarak faaliyet gösteren, işverenlerle iş arayanları aynı platformda bir araya getiren aracı bir kurumdur. Martı Kurumsal Hizmetler olarak; İnsan Kaynakları Seçme Yerleştirme alanında profesyonel kadromuzla, güncel mülakat tekniklerini ve kişilik envanterlerini uygulayarak, müşteri firmalarımızın talep ettiği tüm mavi yaka ve beyaz yaka pozisyonlarıyla birlikte, dönemsel ve/veya proje bazlı iş gücünün istihdam edilmesine yönelik hizmet vermekteyiz. İzmir’ de danışmanlığını yapmakta olduğumuz Ortak Sağlık Güvenlik Biriminde tam zamanlı çalışmak üzere "A SINIFI İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ UZMANI" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun, İş Güvenliği Uzmanı olarak deneyim olan, A sınıfı İSG Uzmanlığı sertifikasına sahip, İş sağlığı ve güvenliği mevzuatına uygun olarak iş yerinde gerekli çalışmaların yapılmasını sağlayacak, Tam zamanlı olarak çalışabilecek, MS Office uygulamalarına hakim, Aktif olarak araç kullanabilen, Ekip çalışmasına yatkın, İletişim becerisi kuvvetli, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış İzmir' de ikamet eden / edebilecek olan adaylar

 • Mscc Yapı Malz. Tic. A.Ş.

  Mali İşler Personeli Mscc Yapı Malz. Tic. A.Ş.

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Üniversitelerin İşletme, İktisat, Maliye bölümlerinden mezun, Mikro programına hakim Muhasebe ve finans pozisyonunda en az 5 yıl deneyimli Tekdüzen hesap planını ve yasal mevzuata vakıf, Muhtasar, KDV, Kurumlar Vergisi beyannamelerini düzenleyebilecek, Dönemsel ve dönem sonu işlemlerini bilen, Maliyet ve maddi duran varlık raporlamaları yapabilecek, Cari hesap uygulamalarını bilen (ödeme, tahsilat, kur farkı, fiyat farkı vb), MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Anadolu yakasında (Dudullu-Ümraniye)de ikamet eden B sınıfı sürücü ehliyetine sahip olan çalışma arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler

 • Mscc Yapı Malz. Tic. A.Ş.

  Ön Muhasebe Elemanı Mscc Yapı Malz. Tic. A.Ş.

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Firmamızın muhasebe birimine destek verebilecek ‘’Ön Muhasebe Elemanı’’ aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu , Micro programına ve MC Office programlarına hakim , En az 2 yıl deneyimli , Disiplinli , 35 yaşını aşmamış , Anadolu yakasında ikamet eden , ( işyerimiz Ümraniye’dedir. ) Bayan,

 • Telpa

  Junıor Asp.Net Yazılım Uzmanı Telpa

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Net B2B,B2C ve ERP projelerimizde görev alacak, bu projelerdeki yenilikler çerçevesinde geliştirme ve tasarım süreçlerinde verilen görevleri gerçekleştirecek takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Kurumsal uygulamalar geliştirme konusunda 1-2 yıl deneyimli, ASP.NET, MVC, WCF, Entity Framework, LINQ, JQuery gibi teknolojilerini en az 1 yıl kullanarak aktif proje geliştirmiş, Object Oriented Programlama ve Çok katmanlı yazılım mimarisi tecrübesine sahip, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Sonuç odaklı ve iş takibi kuvvetli, Araştırmayı seven, ekip çalışmasına yatkın, yaratıcı, sorumluluk sahibi ve iletişimi kuvvetli, Askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli (erkek adaylar için).

 • Jotun Group

  Satış Temsilcisi / İskenderun Jotun Group

  Hatay

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Dünyanın önde gelen inşaat, sanayi, toz ve deniz boyaları üreticilerinden Jotun, beş kıtada faaliyet göstererek 74 şirket, 39 fabrika, 9600 çalışan ve 2014 sonunda ulaştığı 17,542 milyon NOK cirosu ile dünya boya endüstrisine yön vermektedir. Jotun global olarak 7 bölge yönetimine sahiptir ve merkezi Sandefjord Norveç’tedir. Dev projelerin altına rengi ve kalitesiyle imzasını atan Jotun Boya’nın referansları arasında birçok ünlü yapı bulunmaktadır; Eyfel Kulesi, dünyanın tek 7 yıldızlı oteli Burj Al Arab ve Queen Mary 2, Jotun’un renklendirdiği projelerin sadece birkaçını oluşturmaktadır. Jotun Boya, İskenderun bayimiz Fedon Yapı' da görevlendirmek üzere, iletişim becerileri kuvvetli, öğrenmeye ve gelişime açık, Satış Temsilcisi aramaktadır. Potansiyel müşterileri tespit etmek, Müşteri ihtiyaçları doğrultusunda ürün ve çözüm önerileri getirmek, Mevcut müşterilerin stok ve siparişlerini takip etmek, Satış ve teknik ekiple koordineli olarak müşteri ziyaretleri gerçekleştirmek, Proje takibi ve raporlama yapmak.

  Aranan Nitelikler En az Meslek Yüksek Okulu mezunu, Tercihen boya ve yapı kimyasalları satışı konusunda deneyimli, MS Office uygulamaları ve kullanımı konusunda bilgili, İskenderun veya Arsuzda ikamet eden, B sınıfı ehliyet ve SRC belgesi sahibi olup aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

 • Evidea.Com

  Müşteri Hizmetleri Süpervizörü Evidea.Com

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması E- Ticaret sektöründe genç ve dinamik ekibiyle hızla büyüyen firmamızın Kadıköy- Koşuyolu'ndaki Merkez Ofisinde bulunan Operasyon Departmanında görev alacak Müşteri Hizmetleri Süpervizörü arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Yüksekokul veya Üniversite mezunu, E-Ticaret müşteri hizmetleri alanında en az 3 yıl yönetim tecrübesi olan, Inbound ve outbound projelerde ekip yönetim deneyimi olan, İnsan ilişkilerinde başarılı, organizasyon becerisine sahip, Sonuç, çözüm ve başarı odaklı, Analitik düşünebilen, hızlı karar alabilen Çalışanlarının gelişimine katkı sağlayabilen, İş ve süreç gelişimi yapabilecek, Yüksek yönetsel becerilere ve sahip, Raporlama konusunda deneyimli.

 • Dumankaya Pusula

  Satış Sonrası Hizmetler Saha Uzmanı Dumankaya Pusula

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Konut sektöründe faaliyet gösteren şirketimizin Satış Sonrası Hizmetler Müdürlüğü'ne bağlı olarak; konutun satışından teslimine ve teslim sonrası garanti süresine kadar geçen süreçte müşteri ilişkilerini gerçekleştirecek, mevcut müşterilerden gelen soru ve sorunları karşılayacak aşağıdaki niteliklerde saha da aktif çalışacak takım arkadaşı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Tercihen MYO İnşaat bölümü mezunu, İnce imalat bilgisine sahip en az 2 yıl tecrübeli, Müşteri odaklı çalışmayı prensip edinmiş, MS Office programlarına hakim, MS CRM bilgisi olan, İnsan ilişkilerinde iletişimi kuvvetli, yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Organizasyon ve çözüme yönelik çalışma yetkinliği gelişmiş, Takım çalışmasına yatkın, Sürücü belgesi olan ve aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Avrupa yakasında ikamet eden.

 • Winstar//Uras Plastik

  Satın Alma Yetkilisi Winstar//Uras Plastik

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Yapı market yoğunluklu avm projemizin yapılandırılmasında, yönetiminde deneyimli çalışma arkadaşları...

  Aranan Nitelikler

 • E7 İnşaat

  Santral Görevlisi E7 İnşaat

  İstanbul Avrupa

  2 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Günlük telefon,mail trafiğini yönetmek, Kargo,evrak takibi yapmak, Gelen misafirleri ilgili kişilere yönlendirmek.

  Aranan Nitelikler En az lise, tercihen büro yönetimi ve sekreterlik bölümü mezunu, Ms Office programlarını aktif kullanabilen, Ofis araçlarının kullanımına hakim, Diksiyonu düzgün,iletişimi kuvvetli, Planlama ve temsil becerileri gelişmiş, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, SANTRAL GÖREVLİSİ alınacaktır.

 • Dumankaya Pusula

  Saha Ustası (İnce Yapı) Dumankaya Pusula

  İstanbul Avrupa

  2 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Konut sektöründe faaliyet gösteren şirketimizin Satış Sonrası Hizmetler Departmanı’na bağlı olarak İstanbul Avrupa Yakası'nda ki şantiyeleri için; konutun tesliminden sonra başlayan süreçte sevk ve montaj kontrolünü sağlayacak, gelen soru ve sorunları karşılayacak, sahada çalışabilecek, aşağıdaki niteliklerde takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Tercihen lise mezunu, Alçı boya işleri ve ince imalat konularında tecrübeli, Müşteri odaklı çalışmayı prensip edinmiş, İnsan ilişkilerinde iletişimi kuvvetli, yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Organizasyon ve çözüme yönelik çalışma yetkinliği gelişmiş, Takım çalışmasına yatkın, Sürücü belgesi olan ve aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden.

 • Dumankaya İnşaat San.Tic. A.Ş.

  Yurtdışı Network Satış Müdürü Dumankaya İnşaat San.Tic. A.Ş.

  İstanbul Anadolu

  2 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Konut sektöründe faaliyet gösteren şirketimizde görevlendirilmek üzere; ''Yurtdışı Network Satış Müdürü'' aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu (tercihen İşletme ve İktisat bölümlerinden mezun), Yurtdışı satış konusunda en az 5 yıl tecrübeye sahip, en az 3 yıl yönetsel pozisyonlarda görev almış (tercihen yurtdışı konut satışında deneyimli), Uluslararası seyahat engeli olmayan, Takım çalışmasına yatkın, yönetsel becerileri gelişmiş, Organizasyon, planlama ve raporlama yönü kuvvetli, Diksiyonu düzgün, insan ilişkilerinde başarılı, Çok iyi derecede İngilizce bilen ( ikinci bir dil bilmesi tercih sebebidir), MS Office programlarına hâkim, tercihen MS CRM uygulamaları konusunda deneyimli, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Ehliyet sahibi, aktif araç kullanabilen, İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden.

 • Dumankaya İnşaat San.Tic. A.Ş.

  Satınalma Uzmanı Dumankaya İnşaat San.Tic. A.Ş.

  İstanbul Anadolu

  2 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Konut sektöründe faaliyet gösteren şirketimizin Genel Merkezi’nde görevlendirilmek üzere "Satınalma Uzmanı” aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Bölümüleri'nden mezun, İnşaat, elektrik, mekanik, vitrifiye, armatür malzemelerinin satın almasında, tedarikçi ilişkileri konusunda ve sözleşme hazırlama konularında en az 3 yıl deneyimli, Türkiye pazarındaki inşaat malzemeleriyle ilgili üreticiler ve taşeronlar konusunda bilgi sahibi, ERP Sistemi (tercihen SAP, AXAPTA) konusunda bilgi ve deneyimli, Şantiye operasyonlarını bilen ve mali işler konusunda deneyimli, Yapı malzemelerinin performans kriterlerine vakıf, Analitik düşünme gücüne sahip, MS Office Programlarını iyi derecede kullanabilen, İletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, Takım çalışmasına yatkın, Ehliyet sahibi, aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden.

 • Dkm İnşaat ve Danışmanlık

  Satış Mühendisi Dkm İnşaat ve Danışmanlık

  İstanbul Anadolu

  2 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması DKM; Yapı Malzemeleri sektöründe, SİSMİK KORUMA-TİTREŞİM KONTROLÜ-SES YALITIMI konularında faaliyet göstermektedir. Faaliyet gösterdiği konularda projelendirme , yurt dışı temsilcisi olduğumuz firmaların ürünleri ile üretimine başladığı ürünlerin tedarikini yapan ve danışmanlık hizmetleri veren firmamız aşağıda belirtilen niteliklere ve iş tanımına uygun Satış-Pazarlama departmanında görev alacak "İNŞAAT MÜHENDİSİ ve "MAKİNE MÜHENDİSİ" çalışma arkadaşları aramaktadır. Mevcut pazardaki payı arttırmak ve yeni pazar oluşturmak, İnşaat, mekanik ve elektrik firmaları, mimari ve proje yönetim bürolarını ziyaret ederek müşteri portföyünün gelişmesini sağlamak, Projeleri ve şantiyeleri takip etmek, şartnamelere uygun ürünleri seçip, sunumunu ve takibini yapmak, Satış hedefleri doğrultusunda, teklif sürecinden satışın gerçekleşmesi aşamasına kadar tüm sürecin takibini yapmak, Satışa katkısı olacak her türlü teknik destek, bilgi sağlamak konularında müşteriye yardımcı olmak, Yeni ürünlerin pazara girmesinde aktif olarak görev almak,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin , 'İnşaat Mühendisliği' ve ‘Makine Mühendisliği’ fakültesinden mezun, Satış konusunda en az 3 yıllık tecrübeye sahip, İnsan ilişkileri kuvvetli, iletişime açık ve takım çalışmasına yatkın, Kurumsallaşmaya açık, Analitik ve eleştirel düşünme becerisine sahip, Çalışkan ve üretken, Hayal gücünü ve yaratıcılığını kaybetmemiş, Sunum becerisine ve temsil yeteneğine sahip, İyi derecede İngilizce bilen, B sınıfı ehliyete ve sürüş deneyimine sahip, Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli olmayan, MS Office uygulamalarına hakim, AutoCad kullanabilen Askerlik görevini tamamlamış ( Erkek adaylar için ) İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden

 • Tekzen Yapı Market

  Mağaza Personeli - Bodrum Sezonluk Tekzen Yapı Market

  Muğla

  2 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Bodrum, Yalıkavak ve Turgutreis mağazalarımız için Döşeme, seramik, ev gereçleri,mobilya, aydınlatma-elektrik, banyo, ısıtma-tesisat, hırdavat, el aletleri, nalburiye, boya-dekorasyon, mutfak,bahçe alanlarından birinde ürün bilgisi ve iş deneyimine sahip sezonluk olarak çalışabilecek (6 ay) ''Satış Elemanları'' aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler *En az lise mezunu ,tercihen yüksekokul mezunu, *Mağazacılık süreçlerinde tecrübeye sahip, *İkna kabiliyeti yüksek, müşteri ilişkileri ve iletişim becerileri kuvvetli, *Ekip çalışmasına yatkın ve iletişim becerisi yüksek, *MS Office uygulamalarına hakim, *Problem çözme yeteneği olan, *Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek *Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olmak.

 • Tekzen Yapı Market

  Mağaza Personeli - Çorlu Tekzen Yapı Market

  Tekirdağ

  2 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Tekirdağ Çorlu mağazamız için Döşeme, seramik, ev gereçleri,mobilya, aydınlatma-elektrik, banyo, ısıtma-tesisat, hırdavat, el aletleri, nalburiye, boya-dekorasyon, mutfak,bahçe alanlarından birinde ürün bilgisi ve iş deneyimine sahip ''Satış Elemanları'' aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler *En az lise mezunu ,tercihen yüksekokul mezunu, *Mağazacılık süreçlerinde tecrübeye sahip, *İkna kabiliyeti yüksek, müşteri ilişkileri ve iletişim becerileri kuvvetli, *Ekip çalışmasına yatkın ve iletişim becerisi yüksek, *MS Office uygulamalarına hakim, *Problem çözme yeteneği olan, *Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek *Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olmak.

 • Tekzen Yapı Market

  Mağaza Personeli / Ankara Tekzen Yapı Market

  Ankara

  2 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 1995 yılında organize yapı market sektörünün öncüsü olarak kurulan TEKZEN, yüzde yüz yerli sermaye ile yatırımlarını hızla sürdürmektedir. Yapmış olduğu düzenli yatırımlara devam eden TEKZEN, Türkiye'nin en çok müşteriye ulaşmış, en yaygın yapı market zinciridir. Ankara Ümitköy Mesa, Batıkent Atlantis, Eryaman Göksu, Yenimahalle ACity ve Keçiören mağazalarımız için, satış danışmanları, kasiyerler aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler *En az lise mezunu ,tercihen yüksekokul mezunu, *Mağazacılık süreçlerinde tecrübeye sahip, *İkna kabiliyeti yüksek, müşteri ilişkileri ve iletişim becerileri kuvvetli, *Ekip çalışmasına yatkın ve iletişim becerisi yüksek, *MS Office uygulamalarına hakim, *Problem çözme yeteneği olan, *Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, *Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az iki yıl tecilli olmak.

 • Tekzen Yapı Market

  Mağaza Personeli / Ankara Ant-M Tekzen Yapı Market

  Ankara

  2 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 1995 yılında organize yapı market sektörünün öncüsü olarak kurulan TEKZEN, yüzde yüz yerli sermaye ile yatırımlarını hızla sürdürmektedir. Yapmış olduğu düzenli yatırımlara devam eden TEKZEN, Türkiye'nin en çok müşteriye ulaşmış, en yaygın yapı market zinciridir. Ankara-Mamak Anatolium AVM'de açılacak mağazamız için, satış danışmanları, kasiyerler aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler *En az lise mezunu ,tercihen yüksekokul mezunu, *Mağazacılık süreçlerinde tecrübeye sahip, *İkna kabiliyeti yüksek, müşteri ilişkileri ve iletişim becerileri kuvvetli, *Ekip çalışmasına yatkın ve iletişim becerisi yüksek, *MS Office uygulamalarına hakim, *Problem çözme yeteneği olan, *Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, *Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az iki yıl tecilli olmak.

 • Tekzen Yapı Market

  Satış Danışmanı / Ankara Ant-M Tekzen Yapı Market

  Ankara

  2 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 1995 yılında organize yapı market sektörünün öncüsü olarak kurulan TEKZEN, yüzde yüz yerli sermaye ile yatırımlarını hızla sürdürmektedir. Yapmış olduğu düzenli yatırımlara devam eden TEKZEN, Türkiye'nin en çok müşteriye ulaşmış, en yaygın yapı market zinciridir. Ankara-Mamak Anatolium AVM'de açılacak mağazamız için, satış danışmanları, kasiyerler aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler *En az lise mezunu ,tercihen yüksekokul mezunu, *Mağazacılık süreçlerinde tecrübeye sahip, *İkna kabiliyeti yüksek, müşteri ilişkileri ve iletişim becerileri kuvvetli, *Ekip çalışmasına yatkın ve iletişim becerisi yüksek, *MS Office uygulamalarına hakim, *Problem çözme yeteneği olan, *Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, *Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az iki yıl tecilli olmak.

 • Tekzen Yapı Market

  Satış Danışmanı / Van Ant-M Tekzen Yapı Market

  Van

  2 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 1995 yılında organize yapı market sektörünün öncüsü olarak kurulan TEKZEN, yüzde yüz yerli sermaye ile yatırımlarını hızla sürdürmektedir. Yapmış olduğu düzenli yatırımlara devam eden TEKZEN, Türkiye'nin en çok müşteriye ulaşmış, en yaygın yapı market zinciridir. VAN PİSİ AVM'de açılacak mağazamız için, satış danışmanları, kasiyerler aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler *En az lise mezunu ,tercihen yüksekokul mezunu, *Mağazacılık süreçlerinde tecrübeye sahip, *İkna kabiliyeti yüksek, müşteri ilişkileri ve iletişim becerileri kuvvetli, *Ekip çalışmasına yatkın ve iletişim becerisi yüksek, *MS Office uygulamalarına hakim, *Problem çözme yeteneği olan, *Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, *Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az iki yıl tecilli olmak.

 • Ege Profil Ticaret ve Sanayi A.Ş

  Production Team Leader Ege Profil Ticaret ve Sanayi A.Ş

  Kocaeli

  2 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması EgeProfil has been established in 1981, is the leader of the Turkish PVC Profile Sector, continues its investment activities empowered by its brand history over a quarter of a century. Our Company operates in the PVC profile sector under four brands, namely EgepenDeceuninck, Winsa, Flora and Inoutic. The facility in İzmir, with its indoor area of 36000 sqm and a machinery park of a capacity of 50,000 tons, the Kocaeli (İzmit) plant is dedicated to the Winsa products with an indoor area of 27,000 sqm and a machinery park with a capacity of 20,000 tons. Moreover, both brands have individual Regional Directorates in İzmir, İstanbul, Ankara and Adana. Manage production staff and ensure all production activities adhere to health and safety legislation, Maintain that the production as cost effective, Follow-up production problems and improve production stability in cooperation with related departments, Analyze the current processes in order to create more stable material flows, Monitor and improve KPI's in order to achieve the required results in production and quality, Plan and implement continuous improvement activities and report to production manager, Apply and develop lean manufacturing methods, Constitute and implement necessary standards to improve the company structure, Lead production teams and follow up; performance, people development, trainings.

  Aranan Nitelikler In order to support our growing organization we are looking for a Production Team Leader who fulfills the following requirements; Bachelor’s degree in Mechanical Engineering ,Industrial Engineering and Chemistry Engineering Minimum 3 years of working experience in Production (plastic sector), Excellent knowledge of manufacturing principles, Knowledge of Six Sigma and Lean Manufacturing tools and concepts, Strong leadership skills with the ability to motivate and keep the team engaged, Excellent communication, decision making abilities and problem solving abilities, Excellent planning and coordination skills for site activities, Planning, organisation and prioritisation skills, Excellent command of both written and spoken English, Male candidates must have completed their military service.

 • Burmas Yapı Malzemeleri

  Satış/Pazarlama Sorumlusu Burmas Yapı Malzemeleri

  Bursa

  2 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İnşaat/Yapı Malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren firmamızda görevlendirmek üzere;

  Aranan Nitelikler Tercihen İnşaat/Yapı Malzemeleri sektöründe 'SATIŞ-PAZARLAMA 'alanında tecrübeli, En az Lise,Tercihen Üniversite mezunu, İletişim becereisi yüksek, Bursa ilinde ikamet eden, 25-40 Yaş arasında, Askerlik görevini tamamlamış, Bay, Çalışma arkadaşları aranmaktadır.

 • Fas Firma Destek Hizmetleri

  Customer Service Specialist Fas Firma Destek Hizmetleri

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  2 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Customer order entries / send out confirmations for open orders / follow up dispatches from warehouse, Invoicing domestic & export / make invoice controls, Support Sales team for allocated Customers – Involve actively Sales process for existing and new customer, sales price and conditions, return inbound, credits entries, Clarify with customer open / unclear issues, In case of delivery problems, cross checking and to resolve issue with customer and the warehouse, Working on the open orders list periodically and to share the information with related sales team.

  Aranan Nitelikler Graduates in Business Administration – Economy faculties, 2-3 years experience in Customer Service operations, Eager to learn & take responsibility, problem sover, SAP SD module experience is a must , Proficiency with computer programs including Excel, Word and PowerPoint, Good level of English speaking, Military Service completed for male candidates, Preferably Non smoker, Residing in Asian Side.

 • Temas Tanıtım

  Proje Yöneticisi Temas Tanıtım

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  2 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Yapı Malzemeleri ve Kimsayalları sektörünün önde gelen firmalarından birinde görev alarak; Bölgesindeki inşaat projelerini takip ederek tüm satış operasyonunu yönetecek, Bayi yönetiminde aktif rol alacak, Yeni projelerin teklif aşaşmasındaki bütün detayları hazırlayarak sunumunu gerçekleştirecek, Satış hedeflerini gerçekleştirme sorumluluğunu üstlenecek PROJE YÖNETİCİLERİ aranmaktadır

  Aranan Nitelikler Tercihen İnşaat Mühendisliği ve Mimarlık bölümleri olmak üzere üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İnşaat ve proje satışları üzerinde minimum 5 sene deneyimli, Yeni mezun ve satış alanında kendine kariyer hedefi koymuş, hırslı ve gelişmeye açık, Bayi yönetimi ve bayi stok takibi konusunda yeterli bilgi birikimine sahip, Kariyer hedefleri olan ve Bölge Müdürlüğü pozisyonuna aday olabilecek bakış açısına sahip, Seyahat engeli bulunmayan ve aktif araç kullanabilen, Esnek çalışma saatlerine uyumlu,

 • Temas Tanıtım

  Satınalma Uzmanı Temas Tanıtım

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  2 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Yapı Malzemeleri ve Kimsayalları sektörünün önde gelen firmalarından birinde görev alarak; Firmanın yurtiçi ve yurtdışı hammadde alımlarında bütün operasyonu yönetecek, Karlılık analizi ve maliyet karşılaştırmaları yapabilecek, Yeni tedarikçi araştırması ve görüşme süreçlerini organize edebilecek, SATINALMA UZMANI aranmaktadır

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Çok iyi derecede yabancı dil bilgisine ve akıcı kullanıma sahip, İthalat ve ihracat mevzuatlarına hakim, Kimya diline aşina olup çabuk kavrayabilecek, Yurtiçi veya yurtdışı satınalmalarında deneyimli, Ticaret nosyonu olan ve kârlılık hedeflerine yönelik hedefli görüşme yapabilecek, Gelişim ve kariyer hırsları olan, İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden.

 • Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  İş Geliştirme Yöneticisi Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  İstanbul Avrupa

  2 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, YAPI MALZEMELERİ ALANINDA FAALİYET GÖSTEREN MÜŞTERİMİZ İÇİN; Zincir marketlerle ilişkilerin yürütülmesini ve bu alandaki alternatif satış kanallarını geliştirilebilecek, Proje ve uygulama firmaları ile ticari işbirliğinin başlatabilecek ve geliştirecek, Satış sonrası hizmetlerin takibini sağlayacak, Pazar araştırmalarını yapacak, Ticari ürün geliştirilmesi ve sisteme yeni ürünlerin eklenmesi süreçlerine katkı sağlayacak, Üreticilerle ilişkilerin yürütülmesi ve yeni üretici firmalarla gerekli irtibatları sağlayacak, İhracat kanalında satış ve pazarlamaya destek verecek,

  Aranan Nitelikler 25-35 yaşları arasında, Üniversitelerin Mühendislik / Ekonomi / İşletme bölümlerinden mezun, İletişim kabiliyeti son derece yüksek, En az 5 yıl satış alanında çalışmış, B2B satış ve pazarlama konusunda bilgi sahibi, Ulusal zincir marketler ve proje firmalarına hizmet verebilecek, alternatif satış kanallarını geliştirebilecek, Yapı malzemeleri sektöründe deneyimi olan, İyi derecede İngilizce bilen Excel ve diğer ofis programlarını iyi derecede kullanabilen ve genel anlamda bilgisayar teknolojilerine hâkim, B sınıfı ehliyeti olan, aktif araç kullanabilen ve seyahat engeli bulunmayan, Tercihen İstanbul Avrupa akasında ikamet eden, Askerlik hizmetini tamamlamış, Bay, "İŞ GELİŞTİRME YÖNETİCİSİ" arayışımız bulunmaktadır. www.maviyakaik.com

 • Evidea.Com

  Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Evidea.Com

  İstanbul Anadolu

  2 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Maksimum Müşteri Memnuniyeti anlayışıyla satış sonrası hizmet vermek Şirket hedef ve standartları doğrultusunda müşterilerin taleplerine ve şikayetlerine telefon ve e-mail yolu ile hızlı ve doğru çözümler bulmak Gerekli departman sorumluları ile iletişim kurarak konuyu takip edip sonuçlandırmak

  Aranan Nitelikler E- Ticaret sektöründe genç ve dinamik ekibiyle hızla büyüyen firmamızın Kadıköy- Koşuyolu'ndaki Merkez Ofisinde bulunan Operasyon Departmanına bağlı olarak çalışacak aşağıdaki özellikleri taşıyan Müşteri Temsilcileri arıyoruz. Lise, MYO veya Üniversite mezunu Çağrı merkezi müşteri temsilciliği alanında ve tercihen e-ticaret sektöründe en az 1 yıl deneyimli Vardiyalı çalışabilecek MS Office programlarına hakim Diksiyonu düzgün ve ikna kabiliyeti yüksek Sonuç odaklı çalışan ve sorumluluk sahibi Analitik düşünme becerisine sahip, problem çözmede başarılı Pratik ve hızlı; yoğun tempolu ortamda çalışabilecek İnsan ilişkileri kuvvetli ve takım çalışmasına yatkın İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden

 • Evidea.Com

  Engelli Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Evidea.Com

  İstanbul Anadolu

  2 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Maksimum Müşteri Memnuniyeti anlayışıyla satış sonrası hizmet vermek Şirket hedef ve standartları doğrultusunda müşterilerin taleplerine ve şikayetlerine telefon ve e-mail yolu ile hızlı ve doğru çözümler bulmak Gerekli departman sorumluları ile iletişim kurarak konuyu takip edip sonuçlandırmak

  Aranan Nitelikler E- Ticaret sektöründe genç ve dinamik ekibiyle hızla büyüyen firmamızın Kadıköy- Koşuyolu'ndaki Merkez Ofisinde bulunan Operasyon Departmanına bağlı olarak çalışacak aşağıdaki özellikleri taşıyan Engelli Müşteri Temsilcisi arıyoruz. Çağrı merkezi müşteri temsilciliği alanında ve tercihen e-ticaret sektöründe deneyimli MS Office programlarına hakim Diksiyonu düzgün ve ikna kabiliyeti yüksek Sonuç odaklı çalışan ve sorumluluk sahibi Analitik düşünme becerisine sahip, problem çözmede başarılı Pratik ve hızlı; yoğun tempolu ortamda çalışabilecek İnsan ilişkileri kuvvetli ve takım çalışmasına yatkın İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden

 • Evidea.Com

  Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi - Engelli Evidea.Com

  İstanbul Anadolu

  2 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Maksimum Müşteri Memnuniyeti anlayışıyla satış sonrası hizmet vermek Şirket hedef ve standartları doğrultusunda müşterilerin taleplerine ve şikayetlerine telefon ve e-mail yolu ile hızlı ve doğru çözümler bulmak Gerekli departman sorumluları ile iletişim kurarak konuyu takip edip sonuçlandırmak

  Aranan Nitelikler E- Ticaret sektöründe genç ve dinamik ekibiyle hızla büyüyen firmamızın Kadıköy- Koşuyolu'ndaki Merkez Ofisinde bulunan Operasyon Departmanına bağlı olarak çalışacak aşağıdaki özellikleri taşıyan Müşteri Temsilcileri arıyoruz. Lise, MYO veya Üniversite mezunu Çağrı merkezi müşteri temsilciliği alanında ve tercihen e-ticaret sektöründe en az 1 yıl deneyimli Vardiyalı çalışabilecek MS Office programlarına hakim Diksiyonu düzgün ve ikna kabiliyeti yüksek Sonuç odaklı çalışan ve sorumluluk sahibi Analitik düşünme becerisine sahip, problem çözmede başarılı Pratik ve hızlı; yoğun tempolu ortamda çalışabilecek İnsan ilişkileri kuvvetli ve takım çalışmasına yatkın İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden

 • Evidea.Com

  Kategori İçerik Uzman Yardımcısı Evidea.Com

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  2 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İçerik yönetimi Verilerin web sitesine düzgün bir şekilde aktarılması Sitedeki mevcut ürünlerin fiyat,resim ve içerik bilgilerinin güncellenmesi Kategori düzenlemeleri

  Aranan Nitelikler E- Ticaret sektöründe genç ve dinamik ekibiyle hızla büyüyen firmamıza aşağıdaki özellikleri taşıyan Kategori İçerik Uzman Yardımcısı arıyoruz. E-Ticaret sektöründe deneyimi olan Lise, MYO veya Üniversite mezunu MS Office özellikle Excel programlarını iyi derecede bilen Türkçe dil bilgisi kurallarına hakim İnternet ve sosyal medyayı aktif olarak kullanan Analitik düşünme becerisine sahip, problem çözmede başarılı Pratik, dikkatli ve hızlı; yoğun tempolu ortamda çalışabilecek İnsan ilişkileri kuvvetli ve takım çalışmasına yatkın İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden

 • Gf Hakan Plastik

  Satış Şefi / Temsilcisi (Şanlıurfa) Gf Hakan Plastik

  Şanlıurfa

  2 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Türkiye’nin ilk 500 firması içinde yer alan, yeni yatırımlarıyla sürekli büyüyen, sektöründe önde gelen şirketimizin Şanlıurfa Pazarlama- Satış Departmanında çalışmak üzere "Satış Şefi / Temsilcisi" aranmaktadır. Şirketimizin ürünlerinin belirlenen müşteriler ve saha bazında tanıtım, satış ve pazarlamasının yapılması, yapılan satışlar ile ilgili olarak gerekli tahsilatların ve raporlamaların yapılmasından sorumlu olmak. Müşteriler ile ilişkilerin etkili bir şekilde yürütülmesi Yeni müşterilerin kazandırılması

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İşletme, Ekonomi, Pazarlama, İnşaat veya Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun, Plastik Boru , üst yapı ve alt yapı ürünleri satışı konusunda en az 2 yıl tecrübeli, müşteri portföyü olan, Sürücü ehliyetine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen, Microsoft ofis programlarını iyi derecede kullanabilen, Prezentabl, Seyahat ile ilgili olarak hiçbir engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Şanlıurfa’da ikamet eden veya ikamet edebilecek.

/
6
 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - Yapı Malzemeleri İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?