Yapı Malzemeleri İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Yapı Malzemeleri
 • Manpower Bakırköyİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıÜrünlerin amacına uygun ve doğru şekilde kullanılmasını sağlamak için düzenli müşteri ziyaretleri gerçekleştirmek, sipariş almak, sevkiyat yapmak, Satış Biriminden almış olduğu tahsilat listelerine göre tahsilat yapmak Ürünlerin teknik özellikleri hakkında doğru bilgiyi müşteriye aktararak doğru kullanımı sağlamak ve bu konuda rapor düzenleyerek  teknik sorumluları ve satış ekibini bilgilendirmek, Müşterilerle ilgili tüm teknik konular için destek sağlamak ve müşteri memnuniyeti sağlamak, Yurtiçinde potansiyel müşteriler oluşması için gerekli pazarlama ve satış tekniklerini geliştirerek uygulanması hususundaki görüşlerini SPM’ne rapor olarak sunar Bayi ve alt bayilerden hedefler dahilin de siparişlerin alınmasını sağlar; malzemenin sevkine kadar tüm süreci koordine eder. Müşteri talep, şikayet ve beklentileri doğrultusunda yeterli memnuniyetin sağlanması için ilgili prosedürlere uygun olarak, firma yetkilileri ile görüşmek, düzeltici faaliyet isteğinde bulunmak, öneriler geliştirmek ve müşteri tatmininin oluşup oluşmadığı hususunda takipler yapmak, bu konuları kayıt altına almak,  çözüm üretmek Alt bayi ziyareti yaparak piyasada var olan gelişmeleri takip edip, satışa destek olmak ve firma portföyü oluşturmak. Müşteri ve bayilerdeki ürün stokumuzu optimum düzeyde ve doğru ürün olacak şekilde yönetmek. Bölgesel gereksinimler doğrultusunda yeni bayilik verilebilecek noktaların belirlenmesi, gerekli bilgi toplama ve görüşmelerin gerçekleştirilmesi ve uygun bayi adaylarının ilgili yönetim kademelerine önerilmesi; uygun bulunan adaylara bayilik verilmesi sürecindeki belge ve bilgi akışının koordine edilmesi Bayilerin ve alt bayilerin belirli aralıklarla ziyaret edilmesi; geçmiş satış ve siparişlerinin irdelenmesi, ürün ve kampanya bilgisi verilmesi, başka ürün satıp satmadığının sorgulanması, ürün teşhir ve düzenin kontrol edilmesi, personele ürünler konusunda bilgi verilmesi, onarımdaki ürünlerle ilgili bilgi verilmesi Bayi çalışanlarıyla birlikte kullanıcı ziyaretleri yapılması; bayilerin müşteri ilişkisi geliştirme ve satış faaliyetlerine destek olunması Bayilerin ciro ve ödeme performanslarının takibi ve bunların şirket beklentileri ve hedefleri doğrultusunda gerçeklemesi konusunda bayilerin yönlendirilmesi

  Aranan NiteliklerGaz armatürleri alanında faaliyet gösteren müşteri firmamız için "Bölge Satış Temsilcisi" arayışımız bulunmaktadır. Tercihen makina,endüstri, kimya ve metalurji mühendisliği  veya makina , elektrik MYO bölümlerinden mezun Benzer dağıtım kanallarıyla ürün satış yapılan firmaların satış/saha ekiplerinde en az 3 yıl süreyle çalışmış olan Planlama, raporlama, iş takibi konularında başarılı,yüksek satış ve ikna kabiliyeti olan,dış görünümüne özen gösteren ve diksiyonu düzgün ,yaratıcı, çözüm odaklı,  insan ilişkileri güçlü, takım çalışmasına yatkın Sürücü belgesine sahip, aktif olarak araç kullanabilen Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış

  Sektör: Endüstri, Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Bölge Sorumlusu

 • Marketgroupİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıDanışmanlığını yapmakta olduğumuz sektöründe lider firmamız için "Boya" bölümünde görev alacak "Satış Uzmanı" arayışımız bulunmaktadır. Sorumluluğunda bulunan ürünlerin satışlarını gerçekleştirmek, Satış departmanına verilen aylık hedeflerin gerçekleştirilmesi, Ürünlerin en iyi şekilde sunumunu gerçekleştirmek, Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak, Müşterinin her türlü beklenti ve sorununu en hızlı şekilde yerine getirmek ve çözmek. !

  Aranan NiteliklerOkulların ilgili bölümlerinden mezun, Daha önce boya satış alanında görev almış olan, Boya çeşitleri ve boyama detayları hakkında bilgisi olan, Yapı grubunda en az 2 yıl satış deneyimi olan, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Güler yüzlü, diksiyonu düzgün, Etkili satış kabiliyeti olan, Vardiyalı çalışabilecek, Mağaza iş akışına uyum sağlayabilecek olan.

  Sektör: Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Yetkili, Uzman, Uzman Yard

 • İş AçıklamasıDanışmanlığını üstlendiğimiz Mağazacılık / Perakendecilik sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için''SAP Uzmanı'' arayışımız mevcut. Depo yönetimi süreçleri ve yazılımı değiştirilecek olan SAP E-WM projesi kapsamında, projenin BT sorumlusu olarak çalışmak, Projenin Kavramsal tasarım sürecinde aktif olarak rol almak, Proje Geliştirme ihtiyaçlarını belirlemek ve yazılım geliştirme çalışmalarına destek vermek, Tamamlanan geliştirmenin testini gerçekleştirmek, kullanıcı eğitimleri ve dökumantasyonunu yapmak, Proje Canlı geçişinden sonra canlı kullanım desteği vermek, Canlı Kullanım sonrasında oluşacak değişiklik taleplerini yönetmek,

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, E-WM ve/ veya SAP WM modülleri ile ilgili en az 1 sene tecrübe sahibi, İyi derecede İngilizce bilen, Ekip çalışmasına yatkın ve iş süreçlerinin dinamik yapısına uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden veya edebilecek olan.

  Sektör: Danışmanlık, Yapı Malzemeleri, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard, Sorumlu

 • İş AçıklamasıDanışmanlığını yapmakta olduğumuz sektöründe lider firmamız için "Boya" bölümünde görev alacak "Satış Uzmanı" arayışımız bulunmaktadır. Sorumluluğunda bulunan ürünlerin satışlarını gerçekleştirmek, Satış departmanına verilen aylık hedeflerin gerçekleştirilmesi, Ürünlerin en iyi şekilde sunumunu gerçekleştirmek, Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak, Müşterinin her türlü beklenti ve sorununu en hızlı şekilde yerine getirmek ve çözmek. !

  Aranan NiteliklerOkulların ilgili bölümlerinden mezun, Daha önce boya satış alanında görev almış olan, Boya çeşitleri ve boyama detayları hakkında bilgisi olan, Yapı grubunda en az 2 yıl satış deneyimi olan, Ankara Yenimahalle'de ikamet eden, Güler yüzlü, diksiyonu düzgün, Etkili satış kabiliyeti olan, Vardiyalı çalışabilecek, Mağaza iş akışına uyum sağlayabilecek olan.

  Sektör: Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard, Yetkili

 • İş AçıklamasıGelen üretim taleplerinin termin, miktar, kalite şartları ve müşteri beklentilerine uygun olarak üretilmesini sağlamak. Firma Kalite Politikasını bilmek, benimsemek/benimsetmek ve çalışmaları bu doğrultuda yürütmek. Kendisine bağlı çalışanların ilgili üretim talimatlarına göre çalışmalarını ve gerekli kayıtları tutmalarını sağlamak. İş güvenliği kurallarına uyulmasını sağlamak. Ekipman/cihaz/makinelerin ilgili kullanım/bakım talimatlarına göre kullanılmasını sağlamak. Ara kontroller esnasında görülen uygunsuzluk durumunda üretime ara vererek müdahale etmek/ettirmek. Bölümünde genel temizlik ve düzeni sağlamak.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden (tercihen Kimya, Kimya Mühendisliği vb.) mezun. Plastik Enjeksiyon süreçlerinde en az 3 yıllık tecrübe sahibi. MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen. Analitik düşünen, planlı çalışmayı ilke edinmiş, raporlama becerisi olan. Askerlik hizmetini tamamlamış olmak.

  Sektör: Yapı Malzemeleri, Plastik

  Pozisyon: Sorumlu, Uzman

 • İş AçıklamasıBünyemizde görevlendirilmek üzere; "Mutfak Çizim ve satış sorumlusu" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Projeye bağlı çizim yapabilecek Autocad,3D ve MS office programlarını kullanabilen, Aynı zamanda satış ve pazarlamada da görev alacak Girişken, gayretli ve sonuç odaklı çalışmaya uygun Ehliyeti bulunan Askerliğini yapmış Bay

  Sektör: Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Sorumlu

 • İş AçıklamasıMuhasebe işlemlerinin zamanında ve kanuni gerekleri karşılayacak şekilde yerine getirmek Maliyet muhasebesi için gerekli masraf merkezi kontrollerini yaparak, muhasebe kayıtlarını eksiksiz ve düzenli bir şekilde sisteme girmek Maliyet çalışmasını yaparak ilgili muhasebe kayıtlarını atmak, Stok kontrollerini yapmak, sayımlarda denetçilere refakat etmek Detaylı maliyet analizlerini yönetime raporlamak Genel muhasebeye destek vermek.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin İktisat, Maliye veya İşletme bölümlerinden mezun, Üretim yapan AŞ.lerde Maliyet Muhasebesi konusunda en az 5 yıl deneyimli, Stok hareketleri ve stok sayım kontrollerine hakim , Yasal mali mevzuat bilgisine ve Mali Raporlama uygulamalarına Vakıf, Netsis Fusion stok ve maliyet modülüne hakim , MS Ofis (Excel, Word,..) programlarını iyi derecede kullanabilen, 35 yaşını aşmamış, Ehliyeti olan ve Aktif olarak araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış Esnek çalışma saatlerine uyabilecek, İzmir’in Bornova,Bayraklı, Karşıyaka ,Çiğli yerleşim yerlerinde ikamet eden , Yazılı ve sözlü iletişimi, temsil yeteneği güçlü, dinamik ve sabırlı, dikkatli ve düzenli çalışmayı prensip edinmiş, sorumluluk sahibi, sonuç odaklı,detaylara önem veren, prezentabl, Takım arkadaşı aramaktayız.

  Sektör: Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Sorumlu, Şef / Amir, Şef Yardımcısı, Uzman, Uzman Yard

 • İş AçıklamasıYapı sektöründe faaliyet gösteren, değişik yapı türleri için ürettiği özel nitelikli kapı çözümleri ile pek çok iddialı projeye imza atan ve alanında lider olan firmamızın İzmir’de bulunan fabrikasında "Ürün Koordinatörü” olarak görevlendirilmek üzere "Makina Mühendisi” aramaktayız. İthalat, üretim ve montaj hizmeti verdiğimiz, özel nitelikli kapı sistemlerinin ürün yönetimi faaliyetleri için; Yurtiçi / yurtdışı mevcut potansiyel tedarikçiler ile sürdürülebilir ilişkiler kurmak. Tedarikçiler tarafından oluşturulmuş dış kaynaklı ürün dokümanlarının tedarik edilmesi ve ürün kütüphanesinde güncel olarak korumak. İç kaynaklı ürün dokümanlarının oluşturulması faaliyetlerini yönetmek. Ürünün uygun kalite standartlarında üretilmesi için ürün ağaçlarını hazırlamak; değişiklik taleplerini, ürün kalite beklentileri ve malzeme yönetimi açısından yönetmek. Fason işçilik ve siparişe özel hammadde siparişleri için satın alma şartnamesi oluşturmak. Ürün performansını ölçmeye yönelik test, analiz, kontrol, vb. çalışmaların ilgili dış kuruluşlarla koordinasyonunu sağlamak ve sonuçlandırmak. Lojistik maliyetini göz önüne alarak sipariş sıklığını optimize etmek. Müşterilerimiz tarafından talep edilmesi veya gerekli görülmesi durumunda Satış ekiplerimize eşlik ederek satış aşamalarında teknik destek vermek. Projelerde yer alan özel ürünler için yeni tedarikçiler bularak uygun ürünün tedarik edilmesini sağlamak. Mevcut olan ürünlerin tasarım geliştirme faaliyetlerine öncülük etmek. Yeni ürün devreye alma prosedürlerini uygulayarak ürün gamımızda olmayan ürünlerin ürün gamımıza entegre edilmesi çalışmalarına katılmak.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Makina Mühendisliği Fakültelerinden mezun, Çok iyi derecede İngilizce bilen, İzmir’de ikamet eden, Seyahat engeli olmayan, Askerliğini yapmış, B sınıfı ehliyete ve sürüş deneyimine sahip olan, Bizlerle beraber işimize gülümseyerek başlayacak takım arkadaşları aramaktayız.

  Sektör: Makine, Yapı Malzemeleri, Diğer

  Pozisyon: Sorumlu, Mühendis, Koordinatör, Uzman, Yetkili

 • İş AçıklamasıFirmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda "TEKNİK SATIŞ TEMSİLCİSİ" alınacaktır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Mühendislik Fakültelerinden Mezun (İnşaat Müh,Mimarlık) yada MYO (İnşaat teknikerliği bölümü) , MS Office programlarını , Auto CAD programlarını iyi düzeyde kullanabilen ve Netsis Fusion ‘ı iyi derecede kullanan Askerliğini tamamlamış Dürüst, çalışkan, dikkatli, sabırlı, takipçi, işi sahiplenen ve sorumluluk bilincinde olan bir kişiliğe sahip Sürücü ehliyeti olan, Aktif araç kullanabilen, Seyahat Engeli Bulunmayan Tercihen 3 yıl İnşaat sektöründe görev yapmış 40 yaşını aşmamış Tercihen İyi derecede İngilizce, Almanca, Fransızca dillerinden en az birini iyi derecede bilen Tercihen İzmir’in Bornova,Bayraklı, Karşıyaka ,Çiğli yerleşim yerlerinde ikamet eden " Satış Temsilcisi" arayışımız bulunmaktadır

  Sektör: İnşaat, Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Uzman, Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Sorumlu, Temsilci

 • İş Açıklamasıİş tanımı Danışmanlığını yürüttüğümüz yapı malzemeleri alanında faaliyet gösteren Danimarka menşeli müşterimizin ürün çözümlerini mimari projelere ilgili araçları ve analizleri kullanarak (Autocad, Sketch-up, Powerpoint, Daylight Visualizer… vb gibi) anlaşılır bir şekilde uygulayıp işlemek. Hazırlanan mimari proje uygulama ve detaylarını ilgili birimlere zamanında ve eksiksiz ulaştırmak. Proje çalışmalarını çeşitli görsel materyallerle destekleyerek projeye özel sunumlar haline getirmek ve ilgili birimlere hazırladığı çalışmalar hakkında detaylı brief vermek. Gerekli görülen Teknik eğitim ve seminerlerde aktif rol oynamak. Talep edilen teknik dökümantasyonları hazırlamak. Gerektiğinde mimar ve müteahhitlerden oluşan hedef kitleye yönelik düzenlenen çeşitli aktivite ve organizasyonlara destek olmak.

  Aranan NiteliklerMimari proje uygulama ve detaylarını hazırlayabilecek Autocad ve Sketch-up programlarını çok iyi kullanabilen Powerpoint programına hakim, gerektiğinde sunum hazırlayabilecek Tercihen 3D Max modelleme deneyimi olan Tercihen mimarlık ofisinde min. 2 yıl çalışmış (referans istenebilir) Orta derecede İngilizce bilen Takım çalışmasına yatkın Raporlama ve dökümantasyona özen gösterecek Öğrenmeye açık, enerjik Pozitif ve insan ilişkileri kuvvetli Düzenli, zaman yönetimi yapabilecek Anadolu yakasında ikamet eden 25-30 yaş aralığında

  Sektör: Yapı Malzemeleri, Mimarlık

  Pozisyon: Mimar

 • MarketgroupDenizli, İstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıDanışmanlığını yapmakta olduğumuz sektöründe lider firmamız için "Boya/Toz" bölümünde görev alacak "Satış Uzmanı" arayışımız bulunmaktadır.   Sorumluluğunda bulunan ürünlerin satışlarını gerçekleştirmek, Satış departmanına verilen aylık hedeflerin gerçekleştirilmesi, Ürünlerin en iyi şekilde sunumunu gerçekleştirmek, Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak, Müşterinin her türlü beklenti ve sorununu en hızlı şekilde yerine getirmek ve çözmek. !

  Aranan NiteliklerOkulların ilgili bölümlerinden mezun, Daha önce boya satış alanında görev almış olan, Boya çeşitleri ve boyama detayları hakkında bilgisi olan, Yapı grubunda en az 2 yıl satış deneyimi olan, Güler yüzlü, diksiyonu düzgün, Etkili satış kabiliyeti olan, Vardiyalı çalışabilecek, Mağaza iş akışına uyum sağlayabilecek olan.  

  Sektör: Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard, Yetkili

 • İş AçıklamasıDanışmanlığını yapmakta olduğumuz sektöründe lider firmamız için "Boya" bölümünde görev alacak "Satış Uzmanı" arayışımız bulunmaktadır.   Sorumluluğunda bulunan ürünlerin satışlarını gerçekleştirmek, Satış departmanına verilen aylık hedeflerin gerçekleştirilmesi, Ürünlerin en iyi şekilde sunumunu gerçekleştirmek, Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak, Müşterinin her türlü beklenti ve sorununu en hızlı şekilde yerine getirmek ve çözmek. !

  Aranan NiteliklerOkulların ilgili bölümlerinden mezun, Daha önce boya satış alanında görev almış olan, Boya çeşitleri ve boyama detayları hakkında bilgisi olan, Yapı grubunda en az 2 yıl satış deneyimi olan, Ankara Yenimahalle'de ikamet eden, Güler yüzlü, diksiyonu düzgün, Etkili satış kabiliyeti olan, Vardiyalı çalışabilecek, Mağaza iş akışına uyum sağlayabilecek olan.  

  Sektör: Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard, Yetkili

 • İş AçıklamasıEndüstriyel Ölçü ve Kontol Sensörleri imalatı yapan firmamızda, Yurtiçi Satış-Pazarlama ve Yurtdışı İletişim-Pazarlama pozisyonlarında görevlendirilmek üzere bay ve bayan elemanlar alınacaktır.

  Aranan NiteliklerAdaylarda olması istenilen özellikler; -İyi derece ingilizce bilmek (konuşma ve yazma) -Mühendislik progamlarından veya Teknik Eğitim Fakültesinden mezun olmak. (Yurtiçi satış pazarlama için) -Avrupa yakasında ikamet etmek -Seyahat engeli olmamak -B sınıfı ehliyet sahibi olmak -Erkek adaylar için askerliğini tamamlamak. -2 Kişi alınacaktır.

  Sektör: Makine, İnşaat, Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Sorumlu, Yetkili, Yetkili Yardımcısı

 • Nova Orman Ürünleri Sanayi Ticaret A.Ş.İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 23 Ocak 2017

  İş AçıklamasıNova Orman Ürünleri San.Tic.A.Ş Ahşap sektöründe Türkiye'nin önde gelen, 52 ülkeye ihracat gerçekleştiren,Thermowood Teknolojisini Türkiye'ye getiren firmadır. Orman ürünleri sektöründe faaliyet gösteren firmamız İstanbul tercihen Anadolu Yakası'nda görevlendirilmek üzere bay/bayan'Satış Uzmanı' alınacaktır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin dört yıllık fakültelerinin ilgili bölümlerinden mezun, (İİBF bölümleri Orman Fakültesi) Tercihen ahşap sektöründe ya da yapı malzemeleri satışında en az 2 yıl deneyimli, MS Office programlarını etkin olarak kullanan, İş konusunda takipçi, dikkatli, araştırmacı ve uyumlu, İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişim becerisi yüksek, Güler yüzlü, genç ve dinamik, diksiyonu düzgün, Ekip çalışmasına yatkın, çalışkan, disiplinli, Ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Tercihen sigara kullanmayan, 30 yaşını aşmamış, Aktif saha satışı konusunda deneyimli.

  Sektör: Mobilya/Dekorasyon, Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Yetkili, Uzman, Satış Temsilcisi, Uzman Yard, Sorumlu

 • İş AçıklamasıYetiştirilmek üzere, Firmanın yurtdışı şubelerine yönelik tüm ihracat çalışmalarını takip edecek, İhracat müşterilerine yönelik, spariş alma, stok yönetimi, tahsilat, C/H takibi süreçlerini yürütecek, Uluslararası nakliye organizasyonunu yürütecek, İhracat müşterilerine ve yurtdışı şubelere yönelik yurtdışı seyahatlerde bulunacak

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Uluslararası İlişkiler, Uluslararası Ticaret, İşletme, İktisat lisans bölümlerinden mezun, tercihen alanında yüksek lisans yapmış, İyi derecede (konuşma ve yazışma) Rusça veya İngilizce dil bilgisine sahip, 30 yaşını aşmamış, Tercihen ihracat alanında 2 yıllık iş tecrübesine sahip, İletişim ve ilişki yönetiminde başarılı, Takım çalışmasına yatkın, Titiz çalışan, dikkatli ve detaylara hakim, MS Office uygulamalarını etkin olarak kullanabilen, Sunum becerileri gelişmiş, Yurtdışına seyahat ve ikamet engeli olmayan, Sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen, İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden, Askerlikle ilişkisi kalmayan bay adaylar

  Sektör: Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Bölge Sorumlusu

 • İş AçıklamasıDanışmanlığını yapmakta olduğumuz sektöründe lider firmamız için "Satış Danışmanı" arayışımız bulunmaktadır.   Sorumluluğunda bulunan ürünlerin satışlarını gerçekleştirmek, Satış departmanına verilen aylık hedeflerin gerçekleştirilmesi, Ürünlerin en iyi şekilde sunumunu gerçekleştirmek, Mağaza - ürün yönetiminin yapılması, Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak, Müşterinin her türlü beklenti ve sorununu en hızlı şekilde yerine getirmek ve çözmek.

  Aranan NiteliklerOkulların ilgili bölümlerinden mezun, Daha önce satış alanında görev almış olan, Tercihen yapı grubunda en az 2 yıl satış deneyimi olan, İstanbul Kurtköy'de ikamet eden veya ulaşımını rahat sağlayabilecek olan, Güler yüzlü, diksiyonu düzgün, Etkili satış kabiliyeti olan, Vardiyalı çalışabilecek, Mağaza iş akışına uyum sağlayabilecek olan.

  Sektör: Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Danışman

 • İş AçıklamasıYetiştirilmek üzere, Firmanın yurtdışı şubelerine yönelik tüm ihracat çalışmalarını takip edecek, İhracat müşterilerine yönelik, spariş alma, stok yönetimi, tahsilat, C/H takibi süreçlerini yürütecek, Uluslararası nakliye organizasyonunu yürütecek, İhracat müşterilerine ve yurtdışı şubelere yönelik yurtdışı seyahatlerde bulunacak

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Uluslararası İlişkiler, Uluslararası Ticaret, İşletme, İktisat lisans bölümlerinden mezun, İyi derecede (konuşma ve yazışma) Rusça dil bilgisine sahip, 30 yaşını aşmamış, Tercihen ihracat alanında 2 yıllık iş tecrübesine sahip, İletişim ve ilişki yönetiminde başarılı, Takım çalışmasına yatkın, Titiz çalışan, dikkatli ve detaylara hakim, MS Office uygulamalarını etkin olarak kullanabilen, Sunum becerileri gelişmiş, Yurtdışına seyahat ve ikamet engeli olmayan, Sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen, İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden, Askerlikle ilişkisi kalmayan bay adaylar

  Sektör: Yapı Malzemeleri, İthalat/İhracat

  Pozisyon: Bölge Sorumlusu

 • İş AçıklamasıPlastik Kompozit malzeme üreten firmamızda,üretim hatlarının sonunda çıkan malzemelerin uygunluk kontrolünü sağlayabilecek Kalite Kontrol Operatörü alınacaktır.

  Aranan NiteliklerLise veya MYO Mezunu, Göz sağlığı yerinde olan, Detaylara dikkat eden, titiz, sonuç odaklı, Vardiyalı çalışabilecek.

  Sektör: Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Teknisyen, Uzman, Eleman, Operatör, Tekniker

 • BST Groupİstanbul Anadolu 23 Ocak 2017

  İş Açıklaması• İnşaat malzemeleri ithalatı ve iç piyasada satışı konusunda faal firmamızda görevlendirilmek üzere hedefler doğrultusunda pazarlama ve satış faaliyetleri yapmak, • Bölgesindeki potansiyel müşterileri ve şantiyeleri aktif olarak ziyaret ederek yeni bayilikler oluşturmak, yönetime raporlamak  

  Aranan Nitelikler• İnşaat sektöründe  mermer satıs ve uygulamaları, ısı yalıtım malzemeleri, çatı sistemleri ve satışı konusunda en az 2-3 yıl tecrübeli (tercihen) • Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek • Takım çalışmasına yatkın • İnsan ilişkilerinde başarılı, • İkna ve temsil yeteneği olan, • Sürücü ehliyeti olan, aktif araç kullanabilen, • Ofis programlarına hakim (word, excel) • Askerlik ile ilişkisi bulunmayan,  

  Sektör: İnşaat, Pazar / Piyasa Araştırma, Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Temsilci

 • İş AçıklamasıDanışmanlığını üstlendiğimiz yapı teknolojileri sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için ''Satış Destek Sorumlusu'' arıyoruz. Satış, ürün vb. analizleri yapmak ve satış raporlarının hazırlanmasına destek olmak, Kurumsal katalog hazırlanmasında görev almak, Fuar organizasyonunlarında görev almak ve katılım sağlamak, Ürün sunumlarının hazırlanmasına destek olmak, Potansiyel müşteri data araştırması yapmak.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin sayısal bölümlerinden mezun, Sosyal medya ve dijital pazarlama konuları ilgi alanı olan ve internet dünyasının trendlerine hakim, Satış becerilerine sahip vesatış alanında kariyer yapmayı hedefleyen, Diksiyonu düzgün, sözlü ve yazılı ifade yeteneği gelişmiş, MS Office programlarını iyi kullanabilen, raporlama becerisi gelişmiş, İş disiplinine sahip, takipçi, öğretici ve ikna kabiliyetine sahip, İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden veya edebilecek olan.

  Sektör: Danışmanlık, Alüminyum, Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Sorumlu, Uzman Yard, Uzman

 • İş AçıklamasıTürk Ytong San. A.Ş. located in Istanbul Asian side is looking for “Secretary to Deputy General Manager (Sales&Marketing)” with the following qualifications and the job description: University degree 3 years of experience in a similar position Excellent command of verbal and written English. German is a plus Excellent knowledge of MS Office applications, particularly Word,Excel and Powerpoint Well organized and good follow-up skills, Strong organizational and coordination skills, Good communication and effective problem solving skills, Residing at Asian Side.

  Aranan NiteliklerProviding administrative support and assist Deputy General Manager (Sales&Marketing) and Sales Team by, Managing incoming and outgoing calls, Preparing and managing offers, correspondence, reports and documents, Arrange and coordinate meeting schedules, business travels, etc., Managing databases and filing systems (for customers, authorized dealers, etc) Keeping data sheets and other sales tools ready and updated (sales reports, stock reports, follow up payments, presentations etc.) Performs all related duties as assigned

  Sektör: Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Sekreter

 • İş AçıklamasıTemin edilen ürünlerin şartnamelere uygunluğunu kontrol edilmesini sağlamak Satın alınan mal ve hizmetlerin faturaların alınması, kontrol edilmesi, onaylatılması ve ödemelerin yapılmasını sağlamak Sorumlu olduğu gruplara ait ürünlerin periyodik analizlerinin yapılması ve kayıtlarının tutulması, Şirket Satın alma politikasına uygun hareket etmek,

  Aranan Niteliklerİstanbul Avrupa Yakasında İkamet eden Üniversitelerin ilgili ön lisans programlarından mezun Tercihen Satınalma Departmanında en az 1 yıl deneyimli Etkin olarak MS Office programlarını kullanabilen Planlama ve organizasyon yetkinliği güçlü Etkili iletişim, ikna yetkinliğine sahip Analitik düşünen, araştırmayı seven Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek Askerliğini yapmış BAY personel

  Sektör: Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Uzman Yard

 • İş AçıklamasıGüney Marmarada, Isıtma / Soğutma sektörünün öncülerinde olan firmamızda görevlendirilmek üzere aşağıda ki niteliklere sahip / aynı zamanda yetiştirilmek üzere takım arkadaşları arıyoruz. ** Bayi / Müşteri siparişleriinin alınması, Logo programına işlenmesi ve fiyatlandırılması ve takibinin yapılması, ** Siparişlerin kredi kartı tahsilat operasyonunu ve sevkiyat takibinin yapılması, ** Konusunda ki işlerle ilgili Genel Muhasebe iletişiminin sağlanması, ** Günlük-Haftalık Excell programında yönetim raporlarının hazırlanması

  Aranan Nitelikler** Ön lisans veya en az lise mezunu, ** Satış, satış analizi, satış sonrası destek, operasyon, müşteri ilişkileri ve raporlama konularında deneyimli / yetiştirilmek üzere, ** MS Office programlarını özellikle Excell programını kullanabilen, ** Tercihen Logo programını kullanabilen, ** Analitik düşünme yeteneğine sahip, ** Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, ** Tercihen ön muhasebe bilgisi olan

  Sektör: Yapı Malzemeleri, İnşaat, Isıtma/Soğutma/İklimlendirme

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi

 • Hassan Dekorİstanbul Anadolu, Kocaeli 19 Ocak 2017

  İş Açıklamasıİnşaat el aletleri sektöründe lider olan firmamızın İhracat Müdürlüğünde özellikle çok iyi derecede İngilizce ve Arapça bilen Müşteri Temsilcisi ihtiyacımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerÜniversite mezunu, (İşletme/İktisat/U.arası İlişkiler/Dış tic.), İhracat konularına hakim ve fuar deneyimi olan, (minumum 3 yıl deneyimli) MS Office programlarına hakim, Çok iyi derecede Arapça ve İngilizce bilen, Takım çalışmasına yatkın,departmanlar arası bilgi alışverişine önem veren, Yazılı/sözlü iletişim yeteneği,organizasyon,planlama,takip ve raporlama yönü kuvvetli,dikkatli,titiz ve sabırlı,yoğun iş saatlerine uyum sağlayabilecek, B sınıfı ehliyete sahip,aktif araç kullanabilen, Yurtiçi ve Yurtdışı seyahat engeli bulunmayan, Askerlik hizmetini tamamlamış, (erkek adaylar için), Anadolu yakasında ikamet eden, (Fabrika binamız Çayırova ilçesi, Kocaeli ilinde bulunmaktadır)

  Sektör: Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi, Temsilci

 • BST Groupİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 23 Ocak 2017

  İş AçıklamasıBST Group bünyesinde bulunan ürünlerin; • Bayilerden gelen siparişleri sisteme girmek, faturalaştırma öncesi kontrollerini yapmak, • Ürünlerin sevkiyat programını oluşturmak, gönderi takibini yapmak, günlük olarak sevki gerçekleşen faturaları yönetime raporlamak, • Kargo – nakliye anlaşmalarını oluşturmak, fiyat tekliflerini alarak yönetime sunmak, • Özel sevkiyatlar için özel fiyat tekliflerini almak, yönetime sunmak ve sevkiyatını gerçekleştirmek, • Cari hesap mutabakatlarını yapmak, bayi yetkilileri ve muhasebe departmanı bilgilendirmek, • Satış yapılan tüm bayilerin verilen vade sınırları içinde ödemesinin takibini yapmak, tahsilatta sıkıntı yaşanan bayileri muhasebe ve yönetime raporlamak. • Rutin arama periyodu içinde bayileri aramak, memnuniyetlerini – ihtiyaçlarını sorgulamak, sipariş almak, • Potansiyel müşterileri araştırmak, ürünler hakkında bilgilendirmek, mevcut bayi portföyüne katılmasını sağlamak, • Ürünlerin stok – satış takibini yapmak ve günlük olarak yönetime raporlamak, • Satış raporlarını hazırlamak, yönetime raporlamak

  Aranan NiteliklerTercihen satış destek sorumluluğu konusunda en az 1 yıl tecrübeli, • Üniversite mezunu, • İletişim becerileri güçlü, • Microsoft Office programlarına hakim, Logo Muhasebe programına hakim olmak tercih sebebidir, • Takım çalışmasına uyumlu,Takipçi • Kendi başına iş yapabilme beceri ve sorumluluğuna sahip,

  Sektör: Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Sorumlu

 • Tekzen Yapı MarketBolu, İstanbul Avrupa 20 Ocak 2017

  İş AçıklamasıBolu 14 Burda AVM' de açılacak mağazamız için döşeme, seramik, ev gereçleri, mobilya, aydınlatma-elektrik, banyo, ısıtma-tesisat, hırdavat, el aletleri, nalburiye, boya-dekorasyon, mutfak, bahçe alanlarından birinde ürün bilgisi ve iş deneyimine sahip ''Satış Danışmanları'' , kasa bilgisi ve iş deneyimine sahip "Kasiyerler" ve depo süreçlerinde deneyimli "Depo - Bilgi İşlem Elemanı" olarak görev yapacak çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler*En az lise mezunu ,tercihen yüksekokul mezunu, *Mağazacılık süreçlerinde tecrübeye sahip, *İkna kabiliyeti yüksek, müşteri ilişkileri ve iletişim becerileri kuvvetli, *Ekip çalışmasına yatkın ve iletişim becerisi yüksek, *MS Office uygulamalarına hakim, *Problem çözme yeteneği olan, *Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, *Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az iki yıl tecilli olmak.  

  Sektör: Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Kasiyer

 • İş AçıklamasıŞirketimiz bünyesinde görevlendirilmek üzere “Mali İşler Müdürü” arayışımız mevcuttur.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, UFRS, Genel Muhasebe, Maliyet Muhasebesi, Yönetim Muhasebesi, Finans Yönetimi, Vergi Usul Kanunu, Bütçe ve Raporlama süreçlerinde tecrübeli, İhracat ,ithalat , mağazacılık tecrübesi olan, Mali işler yönetimi konusunda 5 yılı yönetici seviyesinde olmak üzere, min. 8 yıllık tecrübeye sahip, Tercihen SMMM belgesi olan, Planlama, süreç ve zaman yönetimi becerileri gelişmiş, Analitik düşünce yapısına sahip, ERP ve Ofis programlarını çok iyi derecede kullanabilen, İletişim becerileri gelişmiş, Tercihen İngilizce bilen, Erkek adaylarda askerliğini tamamlamış,

  Sektör: Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Müdür, Yönetici, Koordinatör

 • İş Açıklamasıİnşaat el aletleri sektöründe 50. yılında olan ve sektörde liderliğini devam ettiren fabrikamızın Şekerpınar Çayırova da bulunan Fabrika binasında , Satış Pazarlama Müdürlüğü'ne bağlı yeni kurulacak olan Sosyal Medya Yönetimi Biriminde istihdam etmek üzere; Mevcut Kurumsal sosyal medya hesaplarının yönetimini sağlayacak ve yeni hesaplar açacak, Mevcut Kurumsal web sayfamızın güncelliğini sağlayıp yönetecek, Sosyal medya hesaplarımızın takipçi sayısını arttırıcı projeler üretecek, Sosyal medya da ki yenilikleri gözlemlemek ve konuyla ilgili projeler üretecek Sosyal Medya Uzmanı alınacaktır.

  Aranan NiteliklerÜniversite mezunu (tercihen iletişim ve sosyal bilimler fakültelerinin ilgili bölümleri) Kurumsal sosyal medya hesapları yönetimi konusunda deneyimli İletişimi kuvvetli, insanlarla iletişim kurabilen, ifade edebilme yeteneği güçlü İyi derecede İngilizce bilen, Türkçe' yi etkin kullanabilen, metin yazma yeteneğine sahip Dijital dünyayı etkin kullanan, yeniliklere açık ve takip eden Ekip çalışmasına yatkın Planlama, raporlama, koordinasyon ve sunum yeteneğine sahip 25-30 yaşını geçmemiş Bay adaylar için askerliğini tamamlamış İstanbul Anadolu yakasında veya Gebze, Çayırova ilçeleri ve civarı ikamet eden Takım arkadaşı aranmaktadır.

  Sektör: Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Uzman

 • Modern BetonMuğla, Denizli 16 Ocak 2017

  İş AçıklamasıBeton sektöründe faaliyet gösteren firmamızın Bodrum'da açılacak olan tesisinde 'Laborant' olarak görevlendirilmek üzere;

  Aranan NiteliklerMeslek Yüksek Okullarının İnşaat , Beton Teknolojisi bölümleri ya da Meslek Liseleri'nin Yapı, İnşaat bölümlerinden mezun, 22 - 35 yaşları arasında, Seyahat engeli bulunmayan, Askerlikle ilişiği olmayan,  çalışma arkadaşları aranmaktadır.

  Sektör: Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Laborant

 • İş AçıklamasıFirmamız Kemerburgaz Mağazamızda Genel Temizlikte ve Mutfak çay, yemek servisinde görevlendirilmek üzere elemanlar arıyoruz.

  Aranan Nitelikler* Kişisel Temizliğine Önem Veren * Güler yüzlü * Çalışma ortamına uyumlu * Disiplinli * Lise Mezunu

  Sektör: Yapı Malzemeleri, İnşaat, Mimarlık

  Pozisyon: Çaycı, Temizlikçi

İş Habercisi - Yapı Malzemeleri İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?