Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Yapı Malzemeleri İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Yapı Malzemeleri
 • Tuşpa A.ŞBursa 24 Temmuz 2017

  İş AçıklamasıFirmamız bünyesinde Müşteri Hizmetleri takibi yapabilecek

  Aranan Niteliklerİşletmemizin uygun görülen departmanlarında istihdam etmek üzere; -En az Lise mezunu, -%40 ve %60 arası ortopedi,göz,kulak engellilik raporu olan, - 25-35 yaş aralığında, -tercihen Mudanya yolu Org.sanayi bölgesinde ikamet eden - Bay engelli personel aranmaktadır. Başvurularda engel durumu ve derecesi belirtilmelidir.

  Sektör: Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklamasıİş birliği içerisinde olduğumuz markaların en iyi tanıtım ve satış performansına sahip olmalarını hedefleyen bir ajansız. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Banyo Aksesuar , Batarya ve Duş sistemleri satışını yapı marketlerde gerçekleştiren firmamız için, Belirtilen reyonda müşteri memnuniyetini sağlayacak Sorumlusu olduğu Banyo reyonunda firmanın satışına destek çıkabilecek Ürünlerin stok , spariş ve satışından sorumlu olacak Ürünler ile ilgili raporlama yapacaktır.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu Tercihen en az satış konusunda 1 yıl deneyim sahibi Kariyerini satış konusunda ilerletmek isteyen Güler yüzlü dış görünüşüne önem veren İkna yeteneğine sahip , iletişim becerisine güvenen Girişken ve dinamik Müşteri odaklı ve insan ilişkilerinde başarılı Erkek Adaylar için askerliğini tamamlamış İstanbul Kozyatağı , Kağıthane ve Ankara Söğütözü'ne ulaşımı kolay olan Çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Sektör: Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Promotör

 • İş AçıklamasıFirmamızın Depo alanında görevlendirilmek üzere...

  Aranan NiteliklerMüşteri siparişlerinin hazırlanmasında görev alabilecek, Malzeme hazırlama,Mal yükleme ve araçtan mal indirme işlevinde çalışabilecek, Yoğun iş temposu ve esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilen, Asgari ilköğretim mezunu, 25-40 yaşları arasında askerliğini yapmış BAY personeller alınacaktır. ADAYLARIMIZIN BURSA İLİNE BAĞLI KESTEL,GÜRSU VE YILDIRIM İLÇE SINIRLARI İÇERİSİNDE İKAMET ETMELERİ GEREKMEKTEDİR.

  Sektör: Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıYapı malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren şirketimizin Satış/Pazarlama Departmanında görevlendirilmek üzere;

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen Yapı Malzemeleri sektörü ile Satış / Pazarlama alanında minimum 3 yıl deneyimli, Kurumsal Müşteri,şantiye gibi alanlarda yaratıcı şahıs faaliyetlerinde bulunmak İletişim becerisi güçlü, Asgari B sınıfı ehliyete ve araç kullanma pratiğine sahip, Seyahat edebilme engeli olmayan, Bursa il sınırları içerisinde ikamet eden, Askerliğini yapmış 28- 40 yaşları arasında BAY personeller alınacaktır.

  Sektör: Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıKurumumuzda görevlendirilecek Kaynak Ustası

  Aranan NiteliklerKonusunda en az 3-5 yıl deneyimli, Tercihen meslek lisesi, kalfalık veya çıraklık okulu, mesleki eğitim veya kaynakçı sertifikası bulunan, Seri üretim için gerekli iş disiplinine sahip, 35 yaşını aşmamış. Ümraniye, Yeni doğan, Sultanbeyli, Samandıra, Sancaktepe, Çekmeköy de ikamet eden. Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan.

  Sektör: İnşaat, Yapı Malzemeleri, Demir-Çelik

  Pozisyon: Argon Kaynakçısı, Gaz Altı Kaynakçısı, Usta, Usta Yardımcısı

 • Firma Adı Gizliİzmir 24 Temmuz 2017

  İş AçıklamasıSektöründe lider üretim firmamıza tecrübeli Üretim Şefi alınacaktır . Üretim faaliyetlerinin her aşamasını denetlemek, Ürünlerin kalite standartlarına uygun olarak üretilmesini ve geliştirilmesini sağlamak, Üretim ile ilgili faaliyetler konusunda üst yönetime rapor sunmak.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ,Endüstri-Kimya-Makine yada Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun Üretim faaliyetleri konusunda en az 3 Yıl tecrübeli, Plastik – kompozit malzemelerle çalışmış, CTP ve laminasyon üretim teknikleri konusunda bilgi sahibi, Zaman yönetimi, planlama, organizasyon, koordinasyon ve takip becerisine sahip , MS Office programlarını ve Netsis Fusion ‘ı iyi derecede kullanan, Erkek,Askerlik görevini tamamlamış , Tercihen İzmir’in Bornova,Bayraklı, Karşıyaka ,Çiğli yerleşim yerlerinde ikamet eden, Takım arkadaşı aramaktayız.

  Sektör: Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Mühendis, Şef / Amir, Yetkili, Sorumlu, Yönetici/Yönetmen Yardımcısı

 • Firma Adı Gizliİzmir 24 Temmuz 2017

  İş Açıklamasıİzmir / Çiğli de bulunan fabrikamızda üretim bölümüne çalışacak başarma azmi yüksek, dikkatli, takım çalışmasına yatkın, sorumluluk bilinci yüksek takım arkadaşları arıyoruz. Üretim hattı talimat ve prosedürlerine uygun olarak üretim faaliyetlerinde çalışmak.

  Aranan NiteliklerTercihen Meslek Lisesi (Plastik İşleme-Kimya- Bölümlerinden mezun) Tercihen Polyester sektörü üretiminde veya bakım bölümlerinde çalışmış , Vardiyalı çalışabilecek, İnsan ilişkileri güçlü, çözüm odaklı, Askerlik görevini tamamlamış, Tercihen İzmir’in Bayraklı, Karşıyaka ,Çiğli yerleşim yerlerinde ikamet eden.

  Sektör: Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Operatör, Usta, Ustabaşı

 • İş AçıklamasıYapı malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren şirketimizin Satış/Pazarlama Departmanında görevlendirilmek üzere;

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen Yapı Malzemeleri sektörü ile Satış / Pazarlama alanında minimum 3 yıl deneyimli, İletişim becerisi güçlü, Asgari B sınıfı ehliyete ve araç kullanma pratiğine sahip, Seyahat edebilme engeli olmayan, Bursa il sınırları içerisinde ikamet eden, Askerliğini yapmış 28- 40 yaşları arasında BAY personeller alınacaktır.

  Sektör: Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıKurumumuzda görevlendirilecek Abkant Ve Forklift Operatörü

  Aranan NiteliklerKonusunda en az 3-5 yıl deneyimli, Tercihen meslek lisesi, kalfalık veya çıraklık okulu, mesleki eğitim veya oparatörlük sertifikası bulunan, Seri üretim için gerekli iş disiplinine sahip, 35 yaşını aşmamış. Ümraniye, Yeni doğan, Sultanbeyli, Samandıra, Sancaktepe, Çekmeköy de ikamet eden. Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan.

  Sektör: İnşaat, Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Operatör, Forklift Operatörü / Reachtrack, Ekstrüzyon Pres Operatörü

 • İş Açıklaması25 YILLIK FİRMAMIZA ÖN MUHASEBE BAY ELEMAN ALINCAKTIR. 22-35 YAŞ ARASI ASKERLİĞİNİ YAPMIŞ. SEVK İRSALİYESİ KESECEK.

  Aranan NiteliklerLOGO NETSİS VB. MUHASEBE PROGRAMLARINI KULLANABİLEN, MİCROSOFT OFFİCE BİLEN, GELİŞİME AÇIK OLAN, SAYGILI, GÜLER YÜZLÜ, MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ İYİ OLAN ÇALIŞMA ARKADAŞI ARIYORUZ.

  Sektör: İnşaat, Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Yardımcı

 • Evidea.comİstanbul Anadolu 24 Temmuz 2017

  İş AçıklamasıE- Ticaret sektöründe genç ve dinamik ekibiyle hızla büyüyen firmamızın İdari İşler Departmanında görev alacak "AŞÇI" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerEn az ilköğretim mezunu Yemek pişirme konusunda en az 5 yıl tecrübeli Her gün 100 kişi için yemek pişirebilecek Hazırlanacak olan yemeklerin seçimi, yiyeceklerin hazırlığı, pişirilmesi ve sunuma hazırlanması görevlerinde bulunacak (Aşçı Yardımcısı ile birlikte) Koşuyolu bölgesine ulaşım sorunu olmayan Güler yüzlü, dinamik ve ekip çalışmasına uyum sağlayacak Titiz, pratik ve hijyen konusunda duyarlı Kişisel bakım ve hijyenine dikkat eden "AŞÇI" arıyoruz.

  Sektör: E-Ticaret, Mağazacılık / Perakendecilik, Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Ahçı/Aşçı

 • İş Açıklaması1995 yılında organize yapı market sektörünün öncüsü olarak kurulan TEKZEN, yüzde yüz yerli sermaye ile yatırımlarını hızla sürdürmektedir. Yapmış olduğu düzenli yatırımlara devam eden TEKZEN, Türkiye'nin en çok müşteriye ulaşmış, en yaygın yapı market zinciridir. İnegöl Outlet mağazamız için satış danışmanları ve kasiyerler aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler*En az lise mezunu ,tercihen yüksekokul mezunu, *Mağazacılık süreçlerinde tecrübeye sahip, *İkna kabiliyeti yüksek, müşteri ilişkileri ve iletişim becerileri kuvvetli, *Ekip çalışmasına yatkın ve iletişim becerisi yüksek, *MS Office uygulamalarına hakim, *Problem çözme yeteneği olan, *Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, *Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az iki yıl tecilli olmak.

  Sektör: Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Şef / Amir, Eleman, Görevli, Sorumlu, Takım Lideri

 • İş AçıklamasıElektrikli El Aletleri Markamızın, Muğla'daki yapı marketlerin satış ekibinde görev alarak ürünlerinin tanıtımını ve satışını gerçekleştirecek "SATIŞ DANIŞMANI" arıyoruz.

  Aranan NiteliklerTercihen Lise mezunu, Yapı market sekötüründe ve satış konusunda en az 2 yıl deneyimli, Kendisini net ve doğru ifade edebilen, Dinamik, Diksiyonu düzgün, prezantabl Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,

  Sektör: Dayanıklı Tüketim Malları, Yapı Malzemeleri, Ajans

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Eleman, Mağaza Satış Danışmanı

 • Granit Centerİstanbul Avrupa 24 Temmuz 2017

  İş AçıklamasıFirmamızın Kemerburgaz da bulunan merkez muhasebesinde çalıştırmak üzere eleman alıncaktır.

  Aranan Nitelikler* Tek düzen hesap planına vakıf * En az 5 yıl tecrübeli * İlgili bölümlerden üni. mezunu * ulaşım problemi olmayan * takım çalışmasına uyumlu

  Sektör: Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıNevşehir Nissara AVM' de açılacak mağazamız için için döşeme, seramik, ev gereçleri, mobilya, aydınlatma-elektrik, banyo, ısıtma-tesisat, hırdavat, el aletleri, nalburiye, boya-dekorasyon, mutfak, bahçe alanlarından birinde ürün bilgisi ve iş deneyimine sahip ''Satış Danışmanı'' , kasa bilgisi ve iş deneyimine sahip "Kasiyer" ve depo süreçlerinde deneyimli "Depo - Bilgi İşlem Elemanı" olarak görev yapacak çalışma arkadaşları aramaktayız. Tekzen ailesine katılmak ve ekibin bir üyesi olmak isteyen herkesin başvurularını bekliyoruz.

  Aranan Nitelikler*En az lise mezunu ,tercihen yüksekokul mezunu, *Mağazacılık süreçlerinde tecrübeye sahip, *İkna kabiliyeti yüksek, müşteri ilişkileri ve iletişim becerileri kuvvetli, *Ekip çalışmasına yatkın ve iletişim becerisi yüksek, *MS Office uygulamalarına hakim, *Problem çözme yeteneği olan, *Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, *Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az iki yıl tecilli olmak.

  Sektör: Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Kasiyer, Mağaza Satış Danışmanı

 • İş AçıklamasıKurumumuzda görev yapaca üretim içi Montaj Elemanı

  Aranan NiteliklerKonusunda en az 3-5 yıl deneyimli, (Matkap, Perçin, Anahtar gibi el aletlerini seri olarak kullanabilen) Tercihen meslek lisesi, kalfalık veya çıraklık okulu, mesleki eğitim sertifikası bulunan, Yükleme boşaltma elleşme işlerinde seri çalışabilecek. Seri üretim için gerekli iş disiplinine sahip, 35 yaşını aşmamış. Ümraniye, Yeni doğan, Sultanbeyli, Samandıra, Sancaktepe, Çekmeköy de ikamet eden. Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan.

  Sektör: İnşaat, İmalat, Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Eleman, Ustabaşı, Usta

 • İş AçıklamasıDanışmanlığını üstlendiğimiz İnşaat ve Tarım sektörüne yönelik üretim ve ihracat gerçekleştiren müşterimiz için Karadeniz Bölgesi'nden sorumlu olacak ''Satış Temsilcisi'' arıyoruz.   Bölgedeki  yetkili satıcılara; teşhir çalışmaları, perakende satış için yönlendirme konularda destek verilmesi, Müşteri  ziyaretleri ile aktif satış uygulamalarının içinde yer alınması, Bölgesel tanıtım ve pazarlama faaliyetlerinde yer alınması, Kendisine verilen satış hedeflerinin gerçekleştirilmesi, Bayi satışlarının takip edilmesi, Pazar araştırmalarının yapılması,  Satış raporlarının hazırlanması ve üst yönetime sunulması.

  Aranan NiteliklerÜniversite mezunu, Benzer sektörde min. 3 yıl satış tecrübesi bulunan, Nalbur, yapı market ve hırdavat satışı konusunda yetkin ve tecrübeli, Bayilik sistemini bilen, İnsan ilişkilerinde başarılı, Satış odaklı ve lider özellikli, Temsil ve ikna becerileri gelişmiş, Seyahat engeli olmayan, Samsun'da ikamet eden yada edebilecek olan, B sınıfı sürücü belgesi olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış.

  Sektör: Tarım ve Orman Ürünleri / Ziraat, İnşaat, Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Temsilci, Yetkili, Uzman

 • İş AçıklamasıTrabzon Cevahir AVM' de açılacak mağazamız için için döşeme, seramik, ev gereçleri, mobilya, aydınlatma-elektrik, banyo, ısıtma-tesisat, hırdavat, el aletleri, nalburiye, boya-dekorasyon, mutfak, bahçe alanlarından birinde ürün bilgisi ve iş deneyimine sahip ''Satış Danışmanı'' , kasa bilgisi ve iş deneyimine sahip "Kasiyer" ve depo süreçlerinde deneyimli "Depo - Bilgi İşlem Elemanı" olarak görev yapacak çalışma arkadaşları aramaktayız. Tekzen ailesine katılmak ve ekibin bir üyesi olmak isteyen herkesin başvurularını bekliyoruz.

  Aranan Nitelikler*En az lise mezunu ,tercihen yüksekokul mezunu, *Mağazacılık süreçlerinde tecrübeye sahip, *İkna kabiliyeti yüksek, müşteri ilişkileri ve iletişim becerileri kuvvetli, *Ekip çalışmasına yatkın ve iletişim becerisi yüksek, *MS Office uygulamalarına hakim, *Problem çözme yeteneği olan, *Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, *Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az iki yıl tecilli olmak.

  Sektör: Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Mağaza Satış Danışmanı, Kasiyer

 • İş Açıklaması* Ofiste çay servisi ve ofis temizlik işlerini yapabilecek, * Ofise gelen misafirleri karşılayabilecek, * Ofis telefonlarına bakabilecek, * Ofis evrak işlerini takip edebilecek,

  Aranan Nitelikler* Bayan - En fazla 35 yaşında, * En az lise mezunu - Pendik ilçesi cıvarında oturan, * Diksiyonu düzgün - Bilgisayar kullanmayı bilen, * Deneyim şartı yoktur,

  Sektör: Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Sekreter

 • İş AçıklamasıSATINALMA VE MUAHSEBE DEPARTMANIMIZA LİSE VEYA YÜKSEKOKUL MEZUNU YARDIMCI ELEMAN ALINACAKTIR.

  Aranan NiteliklerLise veya Yüksekokul Mezunu Satınalma ve ön muhasebe konusunda deneyimi olan, Tercihen mekanik tesisat sektöründe çalışmış. Ekip çalışmasına uyumlu Analiz yeteneği gelişmiş,. Askerlik ile ilişiği olmayan (erkek adaylar için) çalışma arkadaşı aranmaktadır BURSA'da ikamet eden

  Sektör: Mekanik Tesisat, Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Ofis Elemanı

 • İş AçıklamasıDanışmanlığını üstlendiğimiz müşterimiz için Bursa Bölgesinde görevlendirilmek üzere "İNSAN KAYNAKLARI UZMANI" arıyoruz. Seçme ve Yerleştirme süreçlerinin yürütülmesi, Personelin iş sözleşmeleri, talimat ve prosedürlere uyumunun kontrol ve takibinin yapılması, Personelin özlük işlemleri, işe giriş – işten çıkış süreçlerinin yürütülmesi, Oryantasyon eğitimlerinin hazırlanması ve uygulanması, Resmi kurumlarla ilgili süreçlerin takip edilip, gerekli bildirimlerin yasal süreler dâhilinde yapılması.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin lisans bölümlerinden mezun, Benzer pozisyonda min. 2 yıl deneyimli, İnsan kaynaklarının işe alım, eğitim, personel özlük işleri fonksiyonlarının en az birinde deneyim sahibi, Tercihen iyi seviyede İngilizce bilen,  Seyahat engeli olmayan, Esnek ve yoğun çalışma ortamına uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için tercihen askerlik hizmetini tamamlamış, Bursa'da ikamet eden yada edebilecek olan.

  Sektör: Holding, Mağazacılık / Perakendecilik, Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Eleman, Uzman, Uzman Yard, Sorumlu, Temsilci

 • AKKİM Yapı Kimyasallarıİstanbul Avrupa 24 Temmuz 2017

  İş AçıklamasıŞirket, bina, personel ve ziyaretçi güvenliğini sağlayabilecek, Ziyaretçilere danışmanlık yapacak ve ilgili birimlere yönlendirecek, Personel giriş / çıkışını kontrol edecek, Araç, malzeme ve ziyaretçi kayıtlarını tutacak,

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, 5188 Sayılı yasa gereği "Özel Güvenlik Kimlik Kartı"na sahip, (silahlı/silahsız farketmez) Özel güvenlik konusunda en az 2 yıl tecrübeli, Vardiya sisteminde çalışabilecek, (2'li vardiya) Askerlikle ilişkisi olmayan, Dikkatli ve yaptığı işe özen gösteren, İnsan ilişkilerinde başarılı, Erkek adaylar için askerlikle ilişkisi olmayan,

  Sektör: Savunma/Güvenlik, Yapı Malzemeleri, Güvenlik Hizmetleri

  Pozisyon: Güvenlik Görevlisi

 • Evdemaİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 24 Temmuz 2017

  İş AçıklamasıEv Dekorasyon malzemeleri satışında, Sektörün lideri EVDEMA’nın,İstanbul’da bulunan AVM ve Cadde mağazalarında görevlendirmek üzere; perakende sektöründe kariyer ve yüksek maddi kazanım hedefleyen Satış Danışmanları arıyoruz. Bay/Bayan aşağıdaki özelliklere uyan herkesi EVDEMA ailesine bekliyoruz.

  Aranan NiteliklerBilgisayarda Ofis proğramları kullanabilen, Perakende mağazacılık alanında deneyimli, Pozitif, güler yüzlü, enerjisi yüksek, İletişime açık, ekip çalışmasına yatkın, Bakımlı, kendine ve işine özen gösteren, Müşteri memnuniyetine önem veren, Diksiyonu düzgün, İnsan ilişkilerinde başarılı, İkna kabiliyeti yüksek, Daha çok kazanmak isteyen, Bay ve bayan, Çalışma arkadaşları aramaktayız!

  Sektör: Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Mağaza Satış Danışmanı

 • Ekom Tanıtımİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 24 Temmuz 2017

  İş AçıklamasıBanyo ve mutfak vitrifiye ürünlerin tasarımı ve satışı konusunda Türkiye'nin önde gelen firmalarından biri olan müşterimizin İstanbul Bölge'deki saha operasyonunda görevlendirilmek üzere, Bölgesi dahilinde mağaza ve ekip yönetimi ile saha oprasyonunun yönetilmesi, Şirket stratejilerinin mağazalarda uygulamalarını koordine ederek raporlanması, Ekip üyelerinin geliştirerek, performanslarının arttırılması, Bölge ihtiyaçlarına uygun satış ve pazarlama destek perojelerinin geliştirilmesi ve raporlanması sorumluluklarını üstlenecek "BÖLGE SORUMLUSU" arıyoruz.

  Aranan NiteliklerTercihen Lisans mezunu, Yapı market sekötüründe ve satış konusunda en az 5 yıl deneyimli, Sahada ekip yönetimi konusunda benzer pozisyonda en az 3 yıl deneyimli, İlişki yönetimi ve kişilerarası iletişimi kuvvetli, İş takibi ve ekip yönetimi ile yüksek perfromanslı ekipler yöneten, Problemlere çözüm odaklı yaklaşabilen, Planlama ve koordinasyon becerileri gelişmiş, Sunum ve raporlamalar konusunda MS Office programlarını çok iyi düzeyde kullanabilen, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen,

  Sektör: Dayanıklı Tüketim Malları, Yapı Malzemeleri, Ajans

  Pozisyon: Yönetici/Yönetmen Yardımcısı, Bölge Sorumlusu, Takım Lideri

 • Tüm Plastikİstanbul Avrupa 24 Temmuz 2017

  İş AçıklamasıPlastik enjeksiyon ile imalatta ürün geliştirmek, yeni ürün tasarlamak, müşterilerden gelen teknik sorunlara yanıt vermek, firmanın teknik destek ihtiyacı çerçevesinde olan tüm işlemlerde aktif rol almak.

  Aranan NiteliklerAR-GE bölümünde görevlendirmek üzere, 35 yaşını geçmemiş, Meslek okullarının Makine-Resim-Konstrüksiyon-Teknik ressam veya makina mühendisliği bölümünden mezun, teknik çizim programlarına hakim (solidworks ve banzeri CAD programlarını kullanabilen), grup çalışmasını seven, yeniliklere açık, işini severek yapacak, sigara kullanmayan, kalıcı bay eleman aramaktayız.

  Sektör: İmalat, Yapı Malzemeleri, Mekanik Tesisat

  Pozisyon: Mühendis, Teknik Ressam

 • Gençay İnşaatİstanbul Anadolu 24 Temmuz 2017

  İş AçıklamasıGünlük teklif taleplerini hazırlamak Proje ve ihale bazlı teklif hazırlamak Müşteriyle ve tedarikçilerle sürekli irtibat halinde olarak sevkiyatların doğru zamanda gerçekleştirilmesini sağlamak Fiyat analizleri yapmak

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun: Makina Mühendisi, İnşaat Mühendisi veya Teknikeri Teklif çalışması konusunda en az 2-3 yıl deneyimli MS Office özellikle Excel programını çok iyi derecede kullanabilen Tercihen İngilizce bilen İfade ve koordinasyon yeteneği kuvvetli Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden Sözlü ve yazılı iletişim yeteneği güçlü, diksiyonu düzgün, dinamik Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış adaylar aranmaktadır.

  Sektör: Mühendislik, Mekanik Tesisat, Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Mühendis

 • İş AçıklamasıSakarya Sapanca ilçesinde bulunan mağazamız için için döşeme, seramik, ev gereçleri, mobilya, aydınlatma-elektrik, banyo, ısıtma-tesisat, hırdavat, el aletleri, nalburiye, boya-dekorasyon, mutfak, bahçe alanlarında bilgi ve iş deneyimine sahip ''Reyon Şefi'' olarak görev yapacak çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler*En az lise mezunu ,tercihen yüksekokul mezunu, *Mağazacılık süreçlerinde en az 2 yıllık Mağaza Yöneticiliği iş deneyimine sahip, *Ürün stok, satış, sipariş yönetimi yapabilecek, *MS Office uygulamalarına hakim, *İkna kabiliyeti yüksek, müşteri ilişkileri ve iletişim becerileri kuvvetli, *Ekip çalışmasına yatkın ve iletişim becerisi yüksek, *Problem çözme yeteneği olan, *Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az iki yıl tecilli olmak.

  Sektör: Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Şef / Amir

 • CVPLUS Search & Selectionİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 24 Temmuz 2017

  İş AçıklamasıDanışmanlığını üstlendiğimiz İnşaat ve Tarım sektörüne yönelik üretim ve ihracat gerçekleştiren müşterimiz için Marmara Bölgesi'nden sorumlu olacak ''Satış Temsilcisi'' arıyoruz. Bölgedeki  yetkili satıcılara; teşhir çalışmaları, perakende satış için yönlendirme konularda destek verilmesi, Müşteri  ziyaretleri ile aktif satış uygulamalarının içinde yer alınması, Bölgesel tanıtım ve pazarlama faaliyetlerinde yer alınması, Kendisine verilen satış hedeflerinin gerçekleştirilmesi, Bayi satışlarının takip edilmesi, Pazar araştırmalarının yapılması,  Satış raporlarının hazırlanması ve üst yönetime sunulması.

  Aranan NiteliklerÜniversite mezunu, Benzer sektörde min. 3 yıl satış tecrübesi bulunan, Nalbur, yapı market ve hırdavat satışı konusunda yetkin ve tecrübeli, Bayilik sistemini bilen, İnsan ilişkilerinde başarılı, Satış odaklı ve lider özellikli, ikna becerileri gelişmiş, Seyahat engeli olmayan, İstanbul'da ikamet eden yada edebilecek olan, B sınıfı sürücü belgesi olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış.

  Sektör: Yapı Malzemeleri, Tarım ve Orman Ürünleri / Ziraat, İnşaat

  Pozisyon: Yetkili, Uzman, Temsilci, Sorumlu, Satış Temsilcisi

 • İş AçıklamasıDünyanın ilk 100 şirketi arasında yer alan SAINT- GOBAIN’in Yapı Grubu şirketlerinden biri olan SAINT - GOBAIN WEBER, 1927 yılından beri faaliyet göstermektedir. Endüstriyel harç üretiminde Dünya liderliğini elinde bulunduran WEBER, 59 ülkede 10.000 çalışanı ile yapı sektörüne çevreci ve yenilikçi çözümler sunmaktadır. SAINT-GOBAIN WEBER TÜRKİYE olarak İzmir Fabrika'mızda görevlendirilmek üzere ÜRETİM İŞÇİSİ aramaktayız.

  Aranan Nitelikler- Teknik lise mezunu - Tercihen boya sektöründe deneyimli

  Sektör: Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Eleman, Görevli

 • Evdemaİstanbul Anadolu 13 Temmuz 2017

  İş AçıklamasıEv Dekorasyon Malzemeleri satışında Sektörün lideri EVDEMA nın, Satış grupları içinde bulunan ürünlerin, uygulama aşamasını takibini yapacak, Satış Sonrası Hizmetler Departmanı'nda görevlendirilecek;

  Aranan NiteliklerEndüstri Meslek Liselerinin Mobilya Dekorasyon bölümünden veya, Meslek Yüksek okullarının Mobilya Dekorasyon bölümünden mezun, AutoCAD Proğramı kullanabilen Mutfak, Parke, İç Dekorasyon malzemeleri uygulamasında deneyimli, Uygulamacıları(montajcıları) yönetip yönlendirebilecek, Hakediş işlemlerini yapabilecek, B sınıfı ehliyet sahibi, araç kullanabilen, Askerliğini yapmış, Anadolu yakası Ümraniye ve Ataşehir civarında ikamet eden, Takım Arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Tekniker, Usta, Uzman, Usta Yardımcısı, Ustabaşı

İş Habercisi - Yapı Malzemeleri İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?