Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Yapı Malzemeleri İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Yapı Malzemeleri
 • Manpower Bakırköyİstanbul Avrupa 21 Haziran 2017

  İş AçıklamasıYurt içi ve yurt dışından şirkete gelen telefonların yanıtlanması, kayıtlarının alınması ve ilgili kişilere yönlendirilmesi, Tüm kurye, kargo ve evrak trafiğinin yönetilmesi, Toplantı - takvim organizasyonlarının gerçekleştirilmesi ve takibi, Günlük yazışma, raporlama, dosyalama ve arşivleme çalışmalarının yapılması.

  Aranan NiteliklerYalıtım ve izolasyon malzemeleri alanında üretim ve satış faaliyeti gösteren uluslararası bir müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip "Ofis Asistanı" arayışımız bulunmaktadır. En az meslek yüksek okul mezunu ( tercihen üniversite ), Yazılı ve sözlü iletişim kurabilecek derecede İngilizce bilgisine sahip, MS Office uygulamalarını iyi düzeyde kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Sözlü ve yazılı iletişim becerileri güçlü, diksiyonu düzgün.

  Sektör: Yapı Malzemeleri, İnşaat

  Pozisyon: Ofis Elemanı

 • İş AçıklamasıKurumumuzda görevlendirilecek Kaynak Ustası

  Aranan NiteliklerKonusunda en az 3-5 yıl deneyimli, Tercihen meslek lisesi, kalfalık veya çıraklık okulu, mesleki eğitim veya kaynakçı sertifikası bulunan, Seri üretim için gerekli iş disiplinine sahip, 35 yaşını aşmamış. Ümraniye, Yeni doğan, Sultanbeyli, Samandıra, Sancaktepe, Çekmeköy de ikamet eden. Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan.

  Sektör: İnşaat, Yapı Malzemeleri, Demir-Çelik

  Pozisyon: Usta, Usta Yardımcısı, Argon Kaynakçısı, Gaz Altı Kaynakçısı

 • As Betonİstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıSİLİVRİ / DEĞİRMENKÖY'DE ÇEVRE DÜZENLEME ELEMANLARI KENT MOBİLYALARI SEKTÖRÜNDE İÇ VE DIŞ PAZARLARDA FALİYET GÖSTEREN FİRMAMIZA AVCILAR - ÇORLU GÜZERGAHINDA YERLEŞİMİ OLAN VEYA OLABİLECEK PROJE , ŞANTİYE , İMALAT , TEKLİF , SATIŞ TECRÜBELERİ OLAN PEYZAJ MİMARLARI ARIYORUZ. İLGİLENEN ADAYLARIN kentprojeleri@asbeton.com.tr

  Aranan NiteliklerAUTOCAD VE / VEYA 3D MAX PROGRAMLARINI ETKİN KULLANABİLEN ; ORTA VEYA İLERİ SEVİYEDE İNGİLİZCE KONUŞUP , YAZABİLEN ; PROJE , ŞANTİYE , İMALAT ,TEKLİF/SATIŞ TECRÜBESİNDEN EN AZ İKİSİNE SAHİP; 5 YILLIK İŞ TECRÜBESİNE SAHİP ; EHLİYET SAHİBİ ;

  Sektör: Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Peyzaj Mimarı

 • İş AçıklamasıNiğde'de bulunan Şirketimiz bünyesinde görevlendirilmek üzere; "Teknik Müdür" arıyoruz.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin İnşaat Mühendisliği veya Mimarlık bölümlerinden mezun Alt yapı ve Üst yapı sistemleri projeleri, Prefabrik betonarme sistemlerinin imalat ve montajı konularında 8-10 yıl iş deneyimine sahip Üretim ve maliyet kontrol, verimlilik analizleri, metraj ve hakediş uygulamalarını bilen Yenilikçi, araştırmacı, konusu ile ilgili öneriler geliştirebilme yeteneğine sahip, MS office uygulamaları, SAP 2000 ve AutoCad programlarına hakim Çözüm odaklı, problem çözme becerileri gelişmiş, İletişim yönü güçlü ve ilişki yönetiminde başarılı, Askerlik görevini tamamlamış Sürücü belgesi olan ve seyahat engeli bulunmayan

  Sektör: İnşaat, Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Mühendis, Mimar, Yetkili

 • İş AçıklamasıFirmamız Kurumsal Pazarlama departmanına, reklam, tanıtım, organizasyon ve tasarım konularında bilgili, kurumsal pazarlama yetkilisi alınacaktır.

  Aranan NiteliklerFirmamız kurumsal pazarlama departmanına; Üniversitelerin İktisat, İşletme, Reklam veya Halkla İlişkiler bölümlerinden mezun, Tercihen alanında deneyimli, Firmamızın reklam ve tanıtım stratejisini oluşturup; bu stratejiye uygun projelerin geliştirilip uygulanmasını sağlayacak Stratejik plan ve bütçe hedefleri doğrultusunda reklam çalışmaları stratejilerinin ve bütçelerini oluşturacak Basın bülteni yazımı ve dış tanıtım organizasyonları, reklamasyon konularında deneyimli, basın medya ilişkilerini sürdürecek, Ekip anlayışına sahip ve sahiplendirme yeteneği olan, Katalog, kurumsal kimlik ve basılı materyallerinin tasarım uygulamaları ve geliştirilmesi sürecinin yönetecek Firmamız yurtiçi ve yurtdışı fuar organizasyonlarını yapabilen, MS Office programlara hâkim, Sosyal medyayı etkili biçimde kullanabilen, Sonuç odaklı, analitik düşünme, planlama ve problem çözme becerileri gelişmiş, Prezantabl, Yorum yeteneği güçlü, İyi derecede İngilizce ve tercihen ikinci bir yabancı dil bilen, Kurumsal pazarlama alanında şirketimizi temsil edebilecek, Tercihen bayan takım arkadaşı alınacaktır

  Sektör: Halkla İlişkiler, Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Koordinatör, Eleman

 • İş AçıklamasıDünyanın lider boya üreticilerinden Jotun Grup; dekoratif, deniz, endüstri ve toz boya pazarlarında faaliyet göstermektedir. Jotun Grup, 63 şirket ve 37 fabrikası ile 100’den fazla ülkede hizmet vermektedir. 2015 faaliyet geliri 16.3 milyar NOK'tur. Yaklaşık 10.000 çalışanı bulunmaktadır. Jotun Grup, dört segmentte yedi coğrafi bölgede faaliyet göstermekte olup merkezi Sandefjord, Norveç’tedir. Jotun Boya olarak, Kuşadası'nda faaliyet gösteren bayilerimizden Fu Yapı bünyesinde görevlendirilmek üzere Muhasebe Personeli arayışımız bulunmaktadır. Malzeme giriş çıkışlarını takip ederek sisteme işlemek, Stok takibi yapmak, Fatura irsaliye vb. belgeleri düzenlemek, İhtiyaç doğrultusunda müşteri ile iletişim halinde olmak.

  Aranan NiteliklerÖn muhasebe alanında en az 2 yıl tecrübeli, En az lise mezunu, Muhasebe ve/veya bilgisayar sistemi yönetiminde tecrübeli, Fatura ,kasa ,cari hesap ve stok takiplerini yapabilecek, Muhasebe programlarını kullanabilen (Tercihen ETA, SQL) POS işlemlerinde deneyimli, MS office programlarını etkin kullanabilen, İnsan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın, iletişimi kuvvetli.

  Sektör: Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Eleman, Danışman

 • İş AçıklamasıKurumumuzda görevlendirilecek Abkant Ve Forklift Operatörü

  Aranan NiteliklerKonusunda en az 3-5 yıl deneyimli, Tercihen meslek lisesi, kalfalık veya çıraklık okulu, mesleki eğitim veya oparatörlük sertifikası bulunan, Seri üretim için gerekli iş disiplinine sahip, 35 yaşını aşmamış. Ümraniye, Yeni doğan, Sultanbeyli, Samandıra, Sancaktepe, Çekmeköy de ikamet eden. Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan.

  Sektör: İnşaat, Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Operatör, Forklift Operatörü / Reachtrack, Ekstrüzyon Pres Operatörü

 • Marketgroupİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıDanışmanlığını yapmakta olduğumuz sektöründe lider firmamız için "TOZ" bölümünde görev alacak "Satış Uzmanı" arayışımız bulunmaktadır. Sorumluluğunda bulunan ürünlerin satışlarını gerçekleştirmek, Satış departmanına verilen aylık hedeflerin gerçekleştirilmesi, Ürünlerin en iyi şekilde sunumunu gerçekleştirmek, Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak, Müşterinin her türlü beklenti ve sorununu en hızlı şekilde yerine getirmek ve çözmek. !

  Aranan NiteliklerOkulların ilgili bölümlerinden mezun, Yapı grubunda en az 2 yıl satış deneyimi olan, Güler yüzlü, diksiyonu düzgün, Etkili satış kabiliyeti olan, Vardiyalı çalışabilecek, Mağaza iş akışına uyum sağlayabilecek olan.

  Sektör: Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Yetkili, Uzman, Uzman Yard

 • As Betonİstanbul Avrupa 20 Haziran 2017

  İş AçıklamasıSİLİVRİ / DEĞİRMENKÖY'DE ÇEVRE DÜZENLEME ELEMANLARI KENT MOBİLYALARI SEKTÖRÜNDE İÇ VE DIŞ PAZARLARDA FALİYET GÖSTEREN FİRMAMIZA AVCILAR - ÇORLU GÜZERGAHINDA YERLEŞİMİ OLAN VEYA OLUŞABİLECEK , PREFABRİK BETON KALIP TASARIMI TECRÜBELERİ OLAN KALIP KONSTRÜKTÖRÜ ARIYORUZ. İLGİLENEN ADAYLARIN kentprojeleri@asbeton.com.tr ADRESİNE CV MAİL ATMALARI GEREKMEKTEDİR.

  Aranan NiteliklerAUTOCAD PROGRAMINI ETKİN KULLANABİLEN ; PREFABRİK BETON SEKTÖRÜNDE KALIP İMALAT TECRÜBESİ OLAN EHLİYET SAHİBİ ;

  Sektör: Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Saha Kalıp Formeni

 • Marketgroupİstanbul Anadolu, Kocaeli 21 Haziran 2017

  İş AçıklamasıDanışmanlığını yapmakta olduğumuz sektöründe lider firmamız için "Banyo/Seramik" bölümünde görev alacak "Satış Uzmanı" arayışımız bulunmaktadır. Sorumluluğunda bulunan ürünlerin satışlarını gerçekleştirmek, Satış departmanına verilen aylık hedeflerin gerçekleştirilmesi, Ürünlerin en iyi şekilde sunumunu gerçekleştirmek, Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak, Müşterinin her türlü beklenti ve sorununu en hızlı şekilde yerine getirmek ve çözmek.

  Aranan NiteliklerOkulların ilgili bölümlerinden mezun, Yapı grubunda en az 2 yıl satış deneyimi olan, Güler yüzlü, diksiyonu düzgün, Etkili satış kabiliyeti olan, Vardiyalı çalışabilecek, Mağaza iş akışına uyum sağlayabilecek olan.

  Sektör: Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard, Yetkili

 • İş AçıklamasıErzurum MNG MALL AVM' de açılacak olan yeni mağazamızda, döşeme, seramik, ev gereçleri, mobilya, aydınlatma-elektrik, banyo, ısıtma-tesisat, hırdavat, el aletleri, nalburiye, boya-dekorasyon, mutfak, bahçe alanlarından birinde ürün bilgisi ve iş deneyimine sahip ''Satış Danışmanı'' , kasa bilgisi ve iş deneyimine sahip "Kasiyer" ve depo süreçlerinde deneyimli "Depo - Bilgi İşlem Elemanı" olarak görev yapacak çalışma arkadaşları aramaktayız. Ekibin bir parçası ve Tekzen ailesinin bir üyesi olmak isteyen herkesin başvurularınızı bekliyoruz.

  Aranan Nitelikler*En az lise mezunu ,tercihen yüksekokul mezunu, *Mağazacılık süreçlerinde tecrübeye sahip, *İkna kabiliyeti yüksek, müşteri ilişkileri ve iletişim becerileri kuvvetli, *Ekip çalışmasına yatkın ve iletişim becerisi yüksek, *MS Office uygulamalarına hakim, *Problem çözme yeteneği olan, *Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, *Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az iki yıl tecilli olmak.

  Sektör: Yapı Malzemeleri, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Kasiyer, Mağaza Satış Danışmanı

 • İş AçıklamasıE- Ticaret sektöründe genç ve dinamik ekibiyle hızla büyüyen firmamızın Kadıköy- Koşuyolu'ndaki Merkez Ofisinde bulunan Çağrı Merkezi Departmanına bağlı olarak çalışacak aşağıdaki özellikleri taşıyan Engelli Müşteri Temsilcileri arıyoruz. Maksimum Müşteri Memnuniyeti anlayışıyla satış sonrası hizmet vermek Şirket hedef ve standartları doğrultusunda müşterilerin taleplerine ve şikayetlerine telefon ve e-mail yolu ile hızlı ve doğru çözümler bulmak Gerekli departman sorumluları ile iletişim kurarak konuyu takip edip sonuçlandırmak

  Aranan NiteliklerMS Office programlarına hakim Diksiyonu düzgün ve ikna kabiliyeti yüksek Sonuç odaklı çalışan ve sorumluluk sahibi Analitik düşünme becerisine sahip, problem çözmede başarılı Pratik ve hızlı; yoğun tempolu ortamda çalışabilecek İnsan ilişkileri kuvvetli ve takım çalışmasına yatkın İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden

  Sektör: E-Ticaret, Mağazacılık / Perakendecilik, Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi

 • As Betonİstanbul Avrupa 20 Haziran 2017

  İş AçıklamasıSİLİVRİ / DEĞİRMENKÖY'DE ÇEVRE DÜZENLEME ELEMANLARI KENT MOBİLYALARI SEKTÖRÜNDE İÇ VE DIŞ PAZARLARDA FALİYET GÖSTEREN FİRMAMIZA AVCILAR - ÇORLU GÜZERGAHINDA YERLEŞİMİ OLAN VEYA OLUŞABİLECEK , PREFABRİK BETON İMALAT TECRÜBELERİ OLAN İNŞAAT TEKNİSYENİ ARIYORUZ. İLGİLENEN ADAYLARIN kentprojeleri@asbeton.com.tr ADRESİNE CV MAİL ATMALARI GEREKMEKTEDİR.

  Aranan NiteliklerKALİTE KONTROL VEYA ÜRETİM GEÇMİŞİ OLAN ; PREFABRİK BETON SEKTÖRÜNDE İMALAT TECRÜBESİ OLAN ; EHLİYET SAHİBİ ;

  Sektör: Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Teknisyen

 • İş AçıklamasıŞirket, bina, personel ve ziyaretçi güvenliğini sağlayabilecek, Ziyaretçilere danışmanlık yapacak ve ilgili birimlere yönlendirecek, Personel giriş / çıkışını kontrol edecek, Araç, malzeme ve ziyaretçi kayıtlarını tutacak,

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, 5188 Sayılı yasa gereği "Özel Güvenlik Kimlik Kartı"na sahip, (silahlı/silahsız farketmez) Özel güvenlik konusunda en az 2 yıl tecrübeli, Vardiya sisteminde çalışabilecek, (2'li vardiya) Askerlikle ilişkisi olmayan, Dikkatli ve yaptığı işe özen gösteren, İnsan ilişkilerinde başarılı, Erkek adaylar için askerlikle ilişkisi olmayan,

  Sektör: Yapı Malzemeleri, Güvenlik Hizmetleri, Savunma/Güvenlik

  Pozisyon: Güvenlik Görevlisi

 • İş AçıklamasıAdecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz İş Sağlığı-Güvenliği ve Yapı Ürünleri sektöründe faaliyet gösteren firmamız için Çevre Mühendisi arayışımız bulunmaktadır. Firmanın İSG ürünlerinin ve kişisel koruyucu ekipmanlarının tanıtılması Fabrika ziyaretlerinde risk analizleri gerçekleştirilerek fabrikaların ürün ihtiyaçlarının tespit edilmesi Müşterilerin ihtiyaç duyduğu doğru ürünlere yönlendirilmesi ve ürün satışının gerçekleştirilmesi

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Çevre Mühendisliği veya İSG bölümlerinden mezun Yeni mezun ve ya alanında 1 yıl tecrübeli Tercihen satış tecrübesi olan ve ya bu alanda kendini geliştirmeye istekli İletişim kuvvetli, ikna becerisine sahip, enerjik, iş bitirme-sonuç odaklı B sınıfı sürücü ehliyetine sahip ve aktif araç kullanan Ankara'da ikamet eden/edebilecek olan

  Sektör: Yapı Malzemeleri, İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: Mühendis

 • İş AçıklamasıDünyanın ilk 100 şirketi arasında yer alan SAINT- GOBAIN’in Yapı Grubu şirketlerinden biri olan SAINT - GOBAIN WEBER, 1927 yılından beri faaliyet göstermektedir. Endüstriyel harç üretiminde Dünya liderliğini elinde bulunduran WEBER, 57 ülkede 10.000 çalışanı ile yapı sektörüne çevreci ve yenilikçi çözümler sunmaktadır. SAINT-GOBAIN WEBER TÜRKİYE olarak ANKARA / Polatlı Fabrika'mızda görevlendirilmek üzere KADROLU ÜRETİM İŞÇİSİ (forklift kullanabilen) aramaktayız.

  Aranan NiteliklerForklift ehliyeti olan Askerlik hizmetini tamamlamış, Ankara'da ikamet eden, Üretimde en az 1 sene deneyimli.

  Sektör: Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Operatör

 • İş AçıklamasıKurumumuzda görev yapaca üretim içi Montaj Elemanı

  Aranan NiteliklerKonusunda en az 3-5 yıl deneyimli, (Matkap, Perçin, Anahtar gibi el aletlerini seri olarak kullanabilen) Tercihen meslek lisesi, kalfalık veya çıraklık okulu, mesleki eğitim sertifikası bulunan, Yükleme boşaltma elleşme işlerinde seri çalışabilecek. Seri üretim için gerekli iş disiplinine sahip, 35 yaşını aşmamış. Ümraniye, Yeni doğan, Sultanbeyli, Samandıra, Sancaktepe, Çekmeköy de ikamet eden. Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan.

  Sektör: İnşaat, İmalat, Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Eleman, Ustabaşı, Usta

 • İş Açıklaması1995 yılında organize yapı market sektörünün öncüsü olarak kurulan TEKZEN, yüzde yüz yerli sermaye ile yatırımlarını hızla sürdürmektedir.Yapmış olduğu düzenli yatırımlara devam eden TEKZEN, 53 İlde 107 Mağaza 13 Ekspress Şubesiyle Türkiye'nin en çok müşteriye ulaşmış, en yaygın yapı market zinciridir. İstanbul Starcity AVM' de bulunan mağazamız için mal kabul ve depolama işlemleri konusunda iş deneyimine sahip "Depo Elemanı" olarak görev yapacak çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler* Tercihen Meslek Yüksekokulu, en az lise mezunu, * Tercihen depo operasyonları konusunda deneyimli, * Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, * Avrupa yakasında ikamet eden, * Askerlik hizmetini tamamlamış...

  Sektör: Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Şef / Amir, Eleman, Görevli, Sorumlu

 • As Betonİstanbul Avrupa 20 Haziran 2017

  İş AçıklamasıSİLİVRİ / DEĞİRMENKÖY'DE ÇEVRE DÜZENLEME ELEMANLARI KENT MOBİLYALARI SEKTÖRÜNDE İÇ VE DIŞ PAZARLARDA FALİYET GÖSTEREN FİRMAMIZA AVCILAR - ÇORLU GÜZERGAHINDA YERLEŞİMİ OLAN VEYA OLUŞABİLECEK , PREFABRİK BETON İMALAT TECRÜBELERİ OLAN İNŞAAT TEKNİKERİ ARIYORUZ. İLGİLENEN ADAYLARIN kentprojeleri@asbeton.com.tr ADRESİNE CV MAİL ATMALARI GEREKMEKTEDİR.

  Aranan NiteliklerAUTOCAD PROGRAMINI ETKİN KULLANABİLEN ; PREFABRİK BETON SEKTÖRÜNDE İMALAT TECRÜBESİ OLAN EHLİYET SAHİBİ ;

  Sektör: Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Tekniker

 • İş AçıklamasıDünyanın lider boya üreticilerinden Jotun Grup; dekoratif, deniz, endüstri ve toz boya pazarlarında faaliyet göstermektedir. Jotun Grup, 63 şirket ve 37 fabrikası ile 100’den fazla ülkede hizmet vermektedir. 2015 faaliyet geliri 16.3 milyar NOK'tur. Yaklaşık 10.000 çalışanı bulunmaktadır. Jotun Grup, dört segmentte yedi coğrafi bölgede faaliyet göstermekte olup merkezi Sandefjord, Norveç’tedir. Jotun Boya olarak, Kuşadası'nda faaliyet gösteren bayilerimizden Fu Yapı bünyesinde görevlendirilmek üzere Satış Temsilcisi arayışımız bulunmaktadır. Potansiyel müşterileri tespit etmek, Müşteri ihtiyaçları doğrultusunda ürün ve çözüm önerileri getirmek, Mevcut müşterilerin stok ve siparişlerini takip etmek, Satış ve teknik ekiple koordineli olarak müşteri ziyaretleri gerçekleştirmek, Proje takibi ve raporlama yapmak.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, Kuşadası'nda ikamet eden, Sahada aktif olarak müşterileri ve projeleri takip edebilecek ve yönetebilecek, Analitik düşünme becerisine sahip, Etkin yazılı ve sözlü iletişim yeteneğine sahip, Ekip çalışmasına yatkın, Tercihen İngilizcesi iyi derecede olan, Ms Office programlarını etkin bir şekilde kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.

  Sektör: Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Temsilci

 • İş AçıklamasıDünyanın ilk 100 şirketi arasında yer alan SAINT- GOBAIN’in Yapı Grubu şirketlerinden biri olan SAINT- GOBAIN WEBER, 1927 yılından beri faaliyet göstermektedir.Endüstriyel harç üretiminde Dünya liderliğini elinde bulunduran WEBER, 59 ülkede 10.000 çalışanı ile yapı sektörüne çevreci ve yenilikçi çözümler sunmaktadır.SAINT-GOBAIN WEBER TÜRKİYE olarak Antalya Fabrika'mızda görevlendirilmek üzere aşağıda belirtilen niteliklere sahip, KADOLU ÜRETİM İŞÇİSİ aramaktayız.

  Aranan NiteliklerTeknik liselerin Makine, Torna tesviye, Elektrik, Elektrik Elektronik bölümlerinden mezun, Askerlik hizmetini tamamlamış, Antalya'da ikamet eden, Fabrikaların üretim bölümünde çalışmış, deneyimli Vardiyalı çalışabilecek,

  Sektör: Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Operatör

 • İş AçıklamasıDünyanın ilk 100 şirketi arasında yer alan SAINT- GOBAIN’in Yapı Grubu şirketlerinden biri olan SAINT- GOBAIN WEBER, 1927 yılından beri faaliyet göstermektedir.Endüstriyel harç üretiminde Dünya liderliğini elinde bulunduran WEBER, 59 ülkede 10.000 çalışanı ile yapı sektörüne çevreci ve yenilikçi çözümler sunmaktadır.SAINT-GOBAIN WEBER TÜRKİYE olarak Adana Fabrika'mızda görevlendirilmek üzere aşağıda belirtilen niteliklere sahip, ÜRETİM İŞÇİSİ aramaktayız.

  Aranan NiteliklerTercihen teknik liselerin Makine, Torna tesvite, Elektrik, Elektrik Elektronik bölümlerinden mezun, Askerlik hizmetini tamamlamış, Adana'da ikamet eden, Üretimde en az 2 sene deneyimli,

  Sektör: Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Teknisyen, Eleman, Tekniker

 • İş AçıklamasıCari hesapların giriş ve kontrolleri, aylık mutabakatların sağlanması, Müşterilerin aylık faturalarının ve müşteri tahsilatlarının takip edilmesi, Fatura ve İrsaliyelerin takibi, kontrol edilmesi, dosyalanması,

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili MYO bölümlerinden mezun, Tercihen muhasebe, ön muhasebe, finans birimlerinde deneyimli, Detaylara önem veren, İş takibi ve sonuçlandırma becerisi gelişmiş, Yazılı ve sözlü iletişim becerisine sahip, Excell programına hakim ve iyi derecede kullanabilen, Askerliğini tamamlamış (erkek adaylar için) İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden,

  Sektör: Bankacılık / Finans, Yapı Malzemeleri, Kimya

  Pozisyon: Eleman

 • Evidea.comİstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıE-ticaret sektöründe genç ve dinamik ekibi ile hızla büyümeye devam eden yabancı sermayeli şirketimiz artık Mağazacılık sektörüne de adım atıyor! Siz de hem deneyimlerinizi kullanıp bu büyümeye katılmak hem de Maltepe'de açılan ilk mağazamızda yer alarak heyecanımıza ortak olmak isterseniz, ekibimize katılmanızı bekliyoruz!

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu Tercihen en az 2 yıl mağazacılık sektöründe ilgili kategoride kasa deneyimi olan MS Office programlarına hakim Kariyerini Mağazacılık sektöründe planlayan Kasa açılış, kapanış ve devir işlemlerini gerçekleştirebilecek; kasa işlemleri ile ilgili problemli ve yetkisini aşan durumlarda mağaza müdürünü bilgilendirebilecek Konsantrasyon, dikkat ve gözlem becerisine sahip, takipçi ve detaycı,sayısal yeteneğe sahip, Ekip çalışmasına yatkın Yüksek iletişim becerisine ve ikna kabiliyetine sahip Güleryüzlü ve dinamik Dış görünüşüne önem veren Esnek çalışma saatlerine ve vardiyalı çalışmaya uyum sağlayabilecek Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olan Maltepe'ye ulaşım problemi olmayan çalışma arkadaşlarını bekliyoruz.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Yapı Malzemeleri, E-Ticaret

  Pozisyon: Kasiyer

 • İş Açıklaması· ISO 9001/ 2015 kalite yönetim sistemleri gerekliliklerini takip etmek, uygulamak, geliştirmek, · Sorumluluğu kapsamındaki birimlerin dokümantasyon sistemini oluşturmak, güncellemek, kontrol etmek ve denetimlerini gerçekleştirmek, · İç ve dış tetkikleri organize etmek, denetimlerde bizzat görev almak ve denetim sonuçlarına göre gerekli aksiyonları gerçekleştirmek, · Düzeltici/önleyici faaliyetleri düzenlemek ve takip etmek, · Müşteri şikâyet ve iadeleri için gerekli analizlerin ve raporların hazırlanması ve takibi · Ölçme cihazlarının kalibrasyon planının hazırlanması gerekli işlemlerin yapılması ve takibi

  Aranan Nitelikler· Üniversitelerin tercihen Endüstri, Makina Mühendisliği vb. bölümlerinden mezun · Proses/Final Kalite Kontrol konusunda en az 5 yıl tecrübeli. · Yönetim Sistemleri ve uygulamaları hakkında bilgi sahibi (ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi, OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi) · ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi uygulamalarında aktif yer almış, İç Tetkikçi sertifikası bulunan, · Ölçü aletleri kullanımında yetkin (Kumpas, mikrometre vb.) · Kalibrasyon, ölçüm belirsizliği, tolerans, numune alma metodu vb. konularda bilgisi bulunan, · Raporlama ve analiz becerisi yüksek, · Analitik düşünce yapısına sahip, disiplinli, detaycı ve takipçi, · Askerliğini yapmış (Erkek adaylar için)

  Sektör: Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Sorumlu

 • Evdemaİstanbul Anadolu 17 Haziran 2017

  İş AçıklamasıEv Dekorasyon Malzemeleri satışında Sektörün lideri EVDEMA nın, Satış grupları içinde bulunan ürünlerin, uygulama aşamasını takibini yapacak, Satış Sonrası Hizmetler Departmanı'nda görevlendirilecek;

  Aranan NiteliklerEndüstri Meslek Liselerinin Mobilya Dekorasyon bölümünden veya, Meslek Yüksek okullarının Mobilya Dekorasyon bölümünden mezun, AutoCAD Proğramı kullanabilen Mutfak, Parke, İç Dekorasyon malzemeleri uygulamasında deneyimli, Uygulamacıları(montajcıları) yönetip yönlendirebilecek, Hakediş işlemlerini yapabilecek, B sınıfı ehliyet sahibi, araç kullanabilen, Askerliğini yapmış, Anadolu yakası Ümraniye ve Ataşehir civarında ikamet eden, Takım Arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Tekniker, Usta, Uzman, Usta Yardımcısı, Ustabaşı

 • ART-YOL MÜHENDİSLİKİstanbul Anadolu 19 Haziran 2017

  İş AçıklamasıHAKKIMIZDA 1987 yılında Türkkan Mühendislik Hizmetleri adı altında statik betonarme projeler yaparak başlayan çalışma hayatımız; 1992 yılında ART-YOL Mühendislik Mimarlık İnşaat Taahhüt Ltd. Şti. kurulması ile devam etmiştir. Kurulduğundan günümüze kadar yapılan proje çalışmalarından dolayı şirketimiz Dünya inşaat teknolojisinde meydana gelen gelişmeleri anında izleme ve uygulama imkanına sahip olmuştur. 1998 yılında yeniden yapılanan ART-YOL MÜHENDİSLİK, PROJE, MÜTEAHHİTLİK, YAPI KİMYASALLARI SATIŞ VE UYGULAMA konularında uzman teknik personeli ile hizmet vermektedir. Bugün artık kendi alanında lider konuma gelen firmamız konusunda danışmanlık hizmeti vermektedir. İnşaat sektöründe faaliyet gösteren firmamızın Satış Bölümünde görevlendirilmek üzere yapı kimyasalları konusunda deneyim sahibi Satış Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerTercihen İnşaat Mühendisliği veya İnşaat Teknik Yüksek Okulu mezunu, Yapı malzemeleri ve satış alanında 3 yıl aktif olarak görev almış, Proje takibi yapabilecek ve yeni projelerde satış oluşturabilecek, İkna kabiliyeti yüksek, Dış görünümüne önem veren, Organizasyon ve çözüme yönelik çalışma yetkinliği gelişmiş, Sorumluluk sahibi, Müşteri odaklı çalışmayı benimsemiş, Erkek adaylar için tercihen askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden, B sınıfı ehliyet sahibi çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: İnşaat, Yapı Malzemeleri, Mühendislik

  Pozisyon: Danışman, Uzman, Satış Temsilcisi, Uzman Yard, Temsilci

 • As Betonİstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıSİLİVRİ / DEĞİRMENKÖY'DE ÇEVRE DÜZENLEME ELEMANLARI KENT MOBİLYALARI SEKTÖRÜNDE İÇ VE DIŞ PAZARLARDA FALİYET GÖSTEREN FİRMAMIZA AVCILAR - ÇORLU GÜZERGAHINDA YERLEŞİMİ OLAN VEYA OLABİLECEK PROJE, PREFABRİK BETON İMALAT TECRÜBELERİ OLAN İNŞAAT MÜHENDİSİ ARIYORUZ. İLGİLENEN ADAYLARIN kentprojeleri@asbeton.com.tr ADRESİNE CV MAİL ATMALARI GEREKMEKTEDİR.

  Aranan NiteliklerAUTOCAD PROGRAMINI ETKİN KULLANABİLEN ; ORTA VEYA İLERİ SEVİYEDE İNGİLİZCE KONUŞUP , YAZABİLEN ; İMALATTA GÖREV ALACAK ; PREFABRİK BETON SEKTÖRÜNDE VEYA ŞANTİYE İMALAT TECRÜBESİ OLAN 5 YILLIK İŞ TECRÜBESİNE SAHİP ; EHLİYET SAHİBİ ;

  Sektör: Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Mühendis

 • Effect Danışmanlık Hizmeteriİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Ankara 20 Haziran 2017

  İş Açıklamasıİş birliği içerisinde olduğumuz markaların en iyi tanıtım ve satış performansına sahip olmalarını hedefleyen bir ajansız. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Banyo Aksesuar , Batarya ve Duş sistemleri satışını yapı marketlerde gerçekleştiren firmamız için, Belirtilen reyonda müşteri memnuniyetini sağlayacak Sorumlusu olduğu Banyo reyonunda firmanın satışına destek çıkabilecek Ürünlerin stok , spariş ve satışından sorumlu olacak Ürünler ile ilgili raporlama yapacaktır.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu Tercihen en az satış konusunda 1 yıl deneyim sahibi Kariyerini satış konusunda ilerletmek isteyen Güler yüzlü dış görünüşüne önem veren İkna yeteneğine sahip , iletişim becerisine güvenen Girişken ve dinamik Müşteri odaklı ve insan ilişkilerinde başarılı Erkek Adaylar için askerliğini tamamlamış Ankara Söğütözü, Ankara Yenimahalle ve Etlik, Kağıthane ve Kozyatağı'na ulaşımı kolay Çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Sektör: Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Promotör

 • İş AçıklamasıSorumlu olduğu bölgede hedef müşteri gruplarına yönelik satış faaliyetlerini gerçekleştirmek. Sorumlu olduğu bölgede bayi satış kanalı yönetimini gerçekleştirmek. Satışı yapılan ürünlerin sevkiyat süreçlerini takip etmek. Müşteri ve bayiler arasında iletişim faaliyetlerini yürütmek. Sorumlu olduğu bölge dahilinde pazarlama faaliyetleri, hedef tespitleri ve pazar payı geliştirme stratejileri oluşturmak.

  Aranan Nitelikler1993 yılında kurulan ve halen Sika Yapı Kimyasalları Distribütörü olarak faaliyet gösteren REEL Yapı Kimyasalları firmamız içerisinde, Yapı Kimyasalları satışından sorumlu "Satış Temsilcisi" olarak yer almak üzere aşağıdaki niteliklere sahip çalışma arkadaşları arıyoruz. Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği, Meslek Yüksek Okulu İnşaat bölümü ve Endüstri Meslek Liseleri İnşaat bölümü mezunları, Tercihen yapı kimyasalları (su yalıtımı, yapısal güçlendirme, çatı sistemleri ve endüstriyel zemin kaplamaları) satışı konusunda en az 2 yıl tecrübeli MS Office programlarına hakim İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına uyumlu Araştırmacı, analitik, sonuç odaklı, yeniliklere açık İş takibi ve sonuçlandırılması konusunda başarılı Sürücü ehliyetine ve aktif sürüş deneyimine sahip, seyahat engeli olmayan Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden

  Sektör: Yapı Malzemeleri, İnşaat, Endüstri

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Bölge Sorumlusu

İş Habercisi - Yapı Malzemeleri İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?