Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Yapı Malzemeleri İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Yapı Malzemeleri
 • İş AçıklamasıÇayın demlenmesi, çay ve kahve ikramlarının ofis içerisinde gerçekleştirilmesi, Mutfak düzeninin sağlanması

  Aranan NiteliklerOtomotiv sektöründe faaliyet gösteren global müşterimiz için aşağıdaki niteliklerde"Çay Kahve İkram Görevlisi"arayışımız bulunmaktadır. Min. Lise mezunu, Anadolu yakasında ikamet eden/edebilecek olan, Benzer pozisyonda min. 2 yıl görev yapmış, Güleryüzlü ve enerjik.

  Sektör: Otomotiv, Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Eleman

 • DEKA BOYA SANAYİ VE TİCARETİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Kocaeli Bugün

  İş AçıklamasıUygulama departmanımız bünyesinde çalışacak, çok çeşitli dekoratif ürün ağımızın uygulama çalışmalarında görev alacak, gelişime açık, özgün uygulamalar konusunda istekli ve yetenekli olduğunu düşünen, eğitime açık, yetiştirilmek üzere BOYA USTASI ekip arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler• Tercihen Ortaokul / Lise Mezunu • 25 yaşını geçmemiş • Boya Uygulamaları hakkında bilgi, beceri ve tecrübeye sahip • Dekoratif Boya Uygulamaları alanında gelişime açık olan • Yurtiçi ve yurtdışı yolculuk etmesinde bir engeli olmayan • Erkek adaylarda tercihen askerliğini yapmış olan

  Sektör: Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Eleman, Sorumlu, Temsilci, Uzman, Uzman Yard

 • İş Açıklamasıyapı yalıtım dış cephe mantolama ürünlerinin takım halinde satışı

  Aranan Nitelikleryapı malzemeleri yalıtım grubunda deneyimli home office çalışacak seyahat engeli olmayan takım arkadaşları arıyoruz

  Sektör: İnşaat, Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • HRWORKS CONSULTANCYİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıOur Client is an international company in automatic doors industry. The company is known for offering high-quality automation solutions and applications for the entrance of buildings. Currently, we are in search of Sales Engineer who will be responsible for sales of industrial door solutions and applications, reporting to Sales Manager.   Main Responsibilities Being responsible for sales activities of industrial doors segment to end users, Planning and organizing visits to both current and potential clients in manufacturing, distribution and logistics industries, Analyzing clients’ needs and feedbacks, offering solutions to sustain long relationships with them, Establishing new accounts and maintaining relationships with clients, Working with Technical Support and Customer Service departments in coordination after closing sales, Preparing regular reports related to sales activities and results, presenting to management, addressing management issues. 

  Aranan NiteliklerBachelor’s Degree from a reputable university, preferably in mechanical, electrical, electronic, civil, materials or industrial engineering, 3 plus years of direct sales experience, preferably in building materials, mechanical engineering or manufacturing industries, AutoCAD knowledge is a must, Excellent communication, sales and interpersonal skills, Strong problem solving, presentation and negotiation skills, Analytical, energetic, result-oriented and assertive, Comfortable with travelling and having driving license, No military obligation for male candidates, Residing in Istanbul.

  Sektör: İnşaat, Yapı Malzemeleri, Makine

  Pozisyon: Mühendis

 • İş AçıklamasıHAKKIMIZDA 1987 yılında Türkkan Mühendislik Hizmetleri adı altında statik betonarme projeler yaparak başlayan çalışma hayatımız; 1992 yılında ART-YOL Mühendislik Mimarlık İnşaat Taahhüt Ltd. Şti. kurulması ile devam etmiştir. Kurulduğundan günümüze kadar yapılan proje çalışmalarından dolayı şirketimiz Dünya inşaat teknolojisinde meydana gelen gelişmeleri anında izleme ve uygulama imkanına sahip olmuştur. 1998 yılında yeniden yapılanan ART-YOL MÜHENDİSLİK, PROJE, MÜTEAHHİTLİK, YAPI KİMYASALLARI SATIŞ VE UYGULAMA konularında uzman teknik personeli ile hizmet vermektedir. Bugün artık kendi alanında lider konuma gelen firmamız konusunda danışmanlık hizmeti vermektedir. İnşaat sektöründe faaliyet gösteren firmamızın Satış Bölümünde görevlendirilmek üzere yapı kimyasalları konusunda deneyim sahibi Satış Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerTercihen İnşaat Mühendisliği veya İnşaat Teknik Yüksek Okulu mezunu, Yapı malzemeleri ve satış alanında 3 yıl aktif olarak görev almış, Proje takibi yapabilecek ve yeni projelerde satış oluşturabilecek, İkna kabiliyeti yüksek, Dış görünümüne önem veren, Organizasyon ve çözüme yönelik çalışma yetkinliği gelişmiş, Sorumluluk sahibi, Müşteri odaklı çalışmayı benimsemiş, Erkek adaylar için tercihen askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden, B sınıfı ehliyet sahibi çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: Yapı Malzemeleri, Mühendislik, İnşaat

  Pozisyon: Uzman, Satış Temsilcisi, Uzman Yard, Danışman, Temsilci

 • İş AçıklamasıSultanbeyli PLATO AVM içerisinde bulunan mağazamız için Ziraat Mühendisi mezunu olan çalışma arkadaşı aramaktayız. Ekibin bir parçası ve Tekzen ailesinin bir üyesi olmak isteyen herkesin başvurularınızı bekliyoruz.

  Aranan Nitelikler* Üniversitelerin ziraat mühendisliğinin tarla bitkileri, toprak veya bahçe bölümlerinden mezun, *Mağazacılık tecrübsine sahip, * Bahçe ve bahçe ürünleri konusunda bilgi sahibi, * MS Office uygulamalarına hakim, * Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, * Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli, * Takım çalışmasına uyumlu, * İletişim ve ilişki yönetimi konusunda başarılı,

  Sektör: Yapı Malzemeleri, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Danışman

 • İş AçıklamasıGüney Marmarada, Isıtma / Soğutma sektörünün öncülerinde olan firmamızda görevlendirilmek üzere aşağıda ki niteliklere sahip / aynı zamanda yetiştirilmek üzere takım arkadaşları arıyoruz. ** Bayi / Müşteri siparişleriinin alınması, Logo programına işlenmesi ve fiyatlandırılması ve takibinin yapılması, ** Siparişlerin kredi kartı tahsilat operasyonunu ve sevkiyat takibinin yapılması, ** Konusunda ki işlerle ilgili Genel Muhasebe iletişiminin sağlanması, ** Günlük-Haftalık Excell programında yönetim raporlarının hazırlanması

  Aranan Nitelikler**Lisans,Ön lisans veya en az lise mezunu, ** Satış, satış analizi, satış sonrası destek, operasyon, müşteri ilişkileri ve raporlama konularında deneyimli / yetiştirilmek üzere, ** MS Office programlarını özellikle Excell programını kullanabilen, ** Tercihen Logo programını kullanabilen, ** Analitik düşünme yeteneğine sahip, ** Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, ** Tercihen ön muhasebe bilgisi olan

  Sektör: Yapı Malzemeleri, İnşaat, Isıtma/Soğutma/İklimlendirme

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi

 • Denizli ÇimentoDenizli, Tüm Türkiye 25 Nisan 2017

  İş AçıklamasıŞirketimizin Üretim Müdürlüğü bünyesinde görev yaparak, çimento üretim proseslerini takip edip oluşabilecek aksaklıklara müdahale etmek ve çözüm yolları üretmek, projelerde görev alarak üretim verimliliği ve kalitesine katkı sağlamak.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin; Kimya Mühendisliği veya Maden Mühendisliği bölümünden mezun, Tercihen benzer görevde deneyime sahip, İyi düzeyde İngilizce bilen ve aktif kullanabilen, Seyahat engeli ve erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan, MS Office programlarını etkin bir şekilde kullanabilen, Sözlü ve yazılı etkin iletişim becerisine sahip, diksiyonu düzgün, Dosyalama ve iş takip becerisi olan, Planlama, organizasyon ve koordinasyon yetkinliğine güvenen, İletişime açık ve kriz durumlarında işe olan motivasyon ve bağlılığını koruyan.

  Sektör: Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Mühendis

 • İş AçıklamasıDanışmanlığını üstlendiğimiz inşaat sektörüne yönelik iç bölme sistemleri alanında faaliyet gösteren müşterimiz için ''Satış ve Müşteri İlişkileri Uzmanı'' arıyoruz. Müşterilerden gelen talepleri karşılamak, ürünler hakkında teknik bilgi vermek ve teknik dosyaları iletmek, Müşterilere teklif göndermek ve onaylanan sözleşmeler sonrasında ilgili planlamaları yapmak, Ürünlerin sevkiyat aşamasını takip etmek, Tahsilat sürecini takip etmek, Üst yönetime satış raporlarını sunmak.

  Aranan NiteliklerTercihen üniversitelerin mimarlık veya mühendislik bölümlerinden mezun, Satış alanında en az 2 sene deneyimli, İyi derecede İngilizce bilen, Tercihen AutoCAD bilen, Diksiyonu düzgün, sözlü ve yazılı ifade yeteneği gelişmiş, MS Office programlarını iyi kullanabilen, analitik ve raporlama becerisi gelişmiş, İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden veya edebilecek olan.

  Sektör: Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Uzman, Sorumlu

 • AtersanKocaeli Bugün

  İş AçıklamasıKocaeli Aslanbey Organize Sanayi de başlayacak anahtar teslim inşaatın saha yönetiminde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere uygun çalışma arkadaşı arayışımız söz konusudur.

  Aranan Niteliklerİnşaat mühendisi/inşaat teknikeri, Anahtar teslim üst yapı işlerinde 3-5 yıl tecrübeli, 25-30 yaşlarında, Metraj , hakediş hazırlama ve alt yüklenici yönetimine hakim, Aktif araç kullanabilen, Kocaeli ‘nde ikamet eden.

  Sektör: İnşaat, Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Teknisyen, Mühendis, Şef / Amir, Sorumlu, Tekniker

 • Penta Grup Yapıİstanbul Anadolu 24 Nisan 2017

  İş Açıklamasıİngilizce ve Arapça Bilen İhracat Satış Elamanı * İhracat süreçlerini destekleyecek, * Yurtdışı Seyehat engeli olmayan, Bay&Bayan takım arkadaşları aramaktayız

  Aranan Niteliklerİstenen Yetenek ve Uzmanlıklar * En az orta düzeyde Arapça konuşabilen, * İleri düzeyde İngilizce yazışma yapabilecek * Ofis programlarını etkin kullanan * Üniversitelerin 2 veya 4 yıllık ilgili bölümlerinden mezun, * Erkek adaylar için askerkiğini tamamlamış, * Bay ve Bayan

  Sektör: Yapı Malzemeleri, Cam ve Seramik, İnşaat

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Sorumlu, Bölge Sorumlusu, Uzman, Asistan

 • İş AçıklamasıOur Client is an international firm in chemicals industry; manufacturing chemicals and chemical auxiliaries mainly for textile and building industries in international market. For more than 15 years of experience with its plant in Turkey, the company has been offering formulations and products by emphasizing on technology and ecology.  Currently, we are in search of Production Manager responsible for production operations and processes in the plant. The person in this position will be directly reporting to Plant Manager, managing and supervising 16 employees in Production Department. Main Responsibilities Overseeing, planning and managing all 24-hour production operations, Implementing and controlling the production schedule, reviewing and adjusting when needed, Aligning and balancing production capacity with production demand, Coordinating and monitoring resources and maintenance activities to ensure production goals, improve quality, efficiency and productivity, Developing and implementing action plans for cost reduction, production optimization and continuous improvement, Ensuring compliance between SLA and planning / scheduling, Leading, supervising, and motivating team, evaluating the performance, Keep tracking and build an action plan for improvement of the HR organization and for low performers, Ensuring compliance Occupational Health and Safety requirements, Working with related departments (Planning, Procurement, Maintenance, Quality) in coordination.

  Aranan Nitelikler10 years of experience of production management in chemicals or building / textile chemicals industry, Bachelor’s or Master’s degree from chemical engineering or related areas, Knowledge of chemical reactions and processes, Strong leadership and team management skills, Excellent controlling and follow up skills, Good level of English, Residing in Tire, Torbalı (İzmir) or nearest locations, Completed military service for male candidates.

  Sektör: Yapı Malzemeleri, Tekstil Boya ve Kimyasalları, Kimya

  Pozisyon: Müdür

 • SBS Motifİstanbul Avrupa 24 Nisan 2017

  İş Açıklamasıİş Açıklaması İç dekorasyon sektörünün, kapı- mutfak-parke –duvar kağıdı ürün grubunda faaliyetler gösteren, 300'ü aşan personeli, 20.000 m2 kapalı alana sahip modern üretim tesisi, ithalatda exclusive distributörlüğe sahip ve ihracat yapan grup firmalarının İstanbul merkezli firmasına İSTANBUL AVRUPA YAKASI SATIŞ ve PAZARLAMA YÖNETİCİSİ alınacaktır. İş Tanımı: Sektörel Pazar Analizi yaparak, Potansiyel Müşterilere uygun bir Pazarlama planı yapmak ve uygulamak Proje bazlı uygulamaya yatkın bir Pazarlama Politikasını hayata geçirmek ve projeleri takip etmek Kurumumuzla daha evvel çalışma imkanına sahip müşterilerin geliştirilmesini ve iyileştirilmesini sağlayacak projeler ve programlar hazırlamak Müşteri ve Hedef bazlı Pazarlama planları hazırlamak ve uygulama adımlarının verimini ölçecek sistemleri kurmak Potansiyel müşteri araştırmalarından elde edeceği, Müşteri tekliflerini hazırlamak ve teklif sürecini takip etmek. Planlı bir Müşteri İlişkileri Yönetimini uygulamaya geçirmek ve Müşterilerle bire bir görüşmeler yaparak, aktif satışların gerçekleşmesini takip etmek

  Aranan NiteliklerBaşta Dekorasyon malzemeleri, Kapı, Mutfak, Banyo ürünlerinin pazarlama ve satışında olmak üzere en az 10 yıllık aktif satış deneyimine sahip olmak. Satışa uygun bir kimliğe sahip olmak. İşin gerektirdiği Planlama, Mesleki ve Teknik donanım, Sunum ve Müşteri algısını yönetme vb Satış ve Pazarlama konusunun vizyonuna sahip olmak Müşteri İlişkileri Yönetimi başta olmak üzere, Piyasa Odaklı çalışma becerisinde, Pazarın eğilimlerini izleme ve dakiklik konusunda profesyonel bir kimliğe sahip olmak Teklif süreci ile başlayan süreçleri takip etmeyi, geliştirmeyi canlı tutmayı bilen, Süreç detaylarını planlayıp, sonuç odaklı tamamlama eğilimini kaybetmemiş olmak Bayi ilişkileri geliştirmek, Pazar analizleri yapmak, Müşteri davranışları yönetiminde başarılı ve etkin olmak, Rakip analizlerini gerçekleştirmek… vb yardımcı unsurlarla “Satış ve Pazar payı artırma, Müşteri sürekliliği, Marka bilinirliği, Güven kazanma” konularını hayata geçirmiş olmak Pazar payı, ciro ve karlılık hedeflerine ulaşmak için ürün, pazarlama, promosyon, fiyat stratejileri geliştirmek ve buna bağlı planların uygulaması için çalışmalar yapmış olmak Bölgesine ait hedefleri planlayabilen ve Hedefler Yönetim doğrultusunda çalışma deneyimine sahip olmak Ekip çalışması, Organizasyonel uyum, Kurumsal değerlerde iş yapma becerisine sahip olmak İş disiplinine sahip, Sistem dahilinde çalışma deneyimli, Planlama ve Gerçekleştirme düzeyi yüksek bir kimlik sahibi olmak İletişim ve ikna kabiliyetine güvenen, güçlü koordinasyon yapabilen bir çalışma düzenine sahip olmak Seyahat engeli olmayan ve aktif araç kullanan Tercihen üniversite veya en az MYO Mezunu adayların ekibimize katılım için başvuruları rica olunur.

  Sektör: Yapı Malzemeleri, Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Sorumlu, Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi

 • Firma Adı Gizliİstanbul Anadolu 24 Nisan 2017

  İş AçıklamasıFirmamızın üretim bandında bulunan ürünlerin iyileştirilmesi ve üretim bandına yeni katılacak ürünler için yapılacak çalışmalara destek vermek. Ürün modelleme, geliştirme ve kalıp çalışmalarını yürütmek.

  Aranan NiteliklerSolidWorks, AutoCad programlarına hakim, Mekanik tasarım, üretim yöntemleri ve malzeme mekaniği konularında bilgi sahibi, Tasarlanan ürünlerin teknik resim, üretim dokümanı gibi konularda yeterli donanıma sahip İstanbul Anadolu Yakasında İkamet eden Pozitif, güler yüzlü, enerjisi yüksek, İletişime açık, ekip çalışmasına yatkın, Yoğun iş temposunda çalışabilecek, Kurumunun ve kendinin standartlarını yükseltebilecek,

  Sektör: Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Teknik Ressam

 • Kar-YapıBursa, İstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıAntalya organize sanayi bölgesi 2. kısımda, 30.000 m2 si kapalı olmak üzere toplam 60.000 m2 lik alanda faaliyetine devam eden, kendi sektöründe faaliyet gösteren firmalar içerisinde en büyük alana,kapasiteye sahip işletme konumunda olan fabrikamızın ürünlerinin tanıtımı ve satışı için görevlendirmek üzere;

  Aranan NiteliklerTürkiye Genelinde Belirlenecek illerde çalışmak üzere; Tercihen üniversite mezunu En az 2 yıl inşaat sektöründe deneyimli Askerlik hizmetini tamamlamış B sınıfı Sürücü Belgesine sahip, aktif araç kullanabilen Seyahat engeli olmayan Prezantabl,dinamik, öğrenmeye açık Kendine güvenen pratik düşünen Ms office programlarını kullanabilen İletişim yeteneği güçlü ve ikna kabiliyeti yüksek BAY takım arkadaşları aramaktayız.

  Sektör: İmalat, İnşaat, Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Bölge Sorumlusu, Uzman, Sorumlu, Uzman Yard

 • İş AçıklamasıSakarya Sapanca ilçesinde bulunan mağazamız için için döşeme, seramik, ev gereçleri, mobilya, aydınlatma-elektrik, banyo, ısıtma-tesisat, hırdavat, el aletleri, nalburiye, boya-dekorasyon, mutfak, bahçe alanlarında bilgi ve iş deneyimine sahip ''Reyon Şefi'' olarak görev yapacak çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler*En az lise mezunu ,tercihen yüksekokul mezunu, *Mağazacılık süreçlerinde en az 2 yıllık Mağaza Yöneticiliği iş deneyimine sahip, *Ürün stok, satış, sipariş yönetimi yapabilecek, *MS Office uygulamalarına hakim, *İkna kabiliyeti yüksek, müşteri ilişkileri ve iletişim becerileri kuvvetli, *Ekip çalışmasına yatkın ve iletişim becerisi yüksek, *Problem çözme yeteneği olan, *Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az iki yıl tecilli olmak.

  Sektör: Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Şef / Amir

 • Penta Grup Yapıİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 24 Nisan 2017

  İş Açıklamasıİstanbul Anadolu&Avrupa , Bölgelerinde görevlendirilmek üzere; Bölge satış hedeflerine uygun olarak "Satış Kanalı Yönetimi" yapacak, Raporlama ve strateji geliştirme çalışmalarında rol alacak, Yeni satış kanallarını açmakta becerikli, İstanbul il sınırı dışında da görev yapabilecek, Seyehat engeli olmayan, Bay&Bayan takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Niteliklerİstenen Yetenek ve Uzmanlıklar En az Yüksekokul mezunu, Satış kanalı yönetiminde en az 3 yıl tecrübeli, İlgili bölgelerde ikamet eden, Ms Office programlarını etkin olarak kullanabilen, Aktif araç kullanabilen en az B Sürücü ehliyetine sahip, Baylar için askerliğini tamamlamış.

  Sektör: Yapı Malzemeleri, Cam ve Seramik, İnşaat

  Pozisyon: Bölge Müdürü, Bölge Sorumlusu, Satış Temsilcisi, Uzman, Sorumlu

 • Keklik İnşaatİstanbul Anadolu 24 Nisan 2017

  İş Açıklaması25 YILI AŞKIN SÜREDİR TUZLA ORHANLI'DA BULUNAN İNŞAAT MALZEMELERİ SATIŞI YAPAN FİRMAMIZA; *YENİ MÜŞTERİLER KAZANDIRACAK, PAZARLAMA VE SATIŞ TEMSİLCİLERİ ALINACAKTIR.

  Aranan NiteliklerMÜŞTERİLERİ ZİYARET EDEBİLECEK, İKNA VE PAZARLAMA KABİLİYETİ YÜKSEK, İNŞAAT YAPI MALZEMELERİNİN PAZARLAMASI VE SATIŞI KONUSUNDA TECRÜBELİ. SATIŞ VE PAZARLAMA TEKNİKLERİ KONUSUNDA BİLGİLİ. MÜŞTERİ PÖRTFÖYÜ BULUNAN, EKİP ÇALIŞMASINI BENİMSEMİŞ, İLETİŞİM BECERİLERİ KUVVETLİ, İKNA KABİLİYETİ VE ÖZGÜVENİ YÜKSEK, GÜÇLÜ İNSAN İLİŞKİLERİNE SAHİP,DİNAMIK,GİRİŞKEN,BAŞARI VE ÇÖZÜM ODAKLI, DİKSİYONU DÜZGÜN,GÜLERYÜZLÜ,DIŞ GÖRÜNÜMÜNE ÖNEM VEREN, İŞ DİSİPLİNİ VE SORUMLULUK SAHİBİ OLAN ESNEK ÇALIŞMA SAATLERİNE UYUM SAĞLIYABİLECEK, İŞ KONUSUNDA TAKİPÇİ, YENİLİKLERE AÇIK SÜREKLİ OLARAK KENDİNİ GELİŞTİRME ÇABASI GÖSTEREN ARAŞTIRMACI VE İKNA KABİLİYETİ YÜKSEK B TİPİ SÜRÜCÜ BELGESİNE SAHİP, AKTİF ARAÇ KULLANABİLEN, ÜNİVERSİTE VEYA LİSE MEZUNU, İSTANBUL ANADOLU YAKASINDA İKAMET EDEN, ASKERLİK HİZMETİNİ TAMAMLAMIŞ PAZARLAMACI VE SATIŞ TEMSİLCİLERİ ALINACAKTIR.

  Sektör: İnşaat, Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Bölge Müdürü

 • İş AçıklamasıDünyanın ilk 100 şirketi arasında yer alan SAINT- GOBAIN’in Yapı Grubu şirketlerinden biri olan SAINT- GOBAIN WEBER, 1927 yılından beri faaliyet göstermektedir.Endüstriyel harç üretiminde Dünya liderliğini elinde bulunduran WEBER, 57 ülkede 10.000 çalışanı ile yapı sektörüne çevreci ve yenilikçi çözümler sunmaktadır.SAINT-GOBAIN WEBER TÜRKİYE olarak Gebze Fabrika'mızda görevlendirilmek üzere aşağıda belirtilen niteliklere sahip, ÜRETİM İŞÇİSİ (KADROLU) aramaktayız.

  Aranan NiteliklerTeknik liselerin Makine, Torna tesvite, Elektrik, Elektrik Elektronik bölümlerinden mezun, Askerlik hizmetini tamamlamış, Gebze'de ikamet eden, Üretimde en az 1 sene deneyimli,

  Sektör: Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Teknisyen, Eleman, Tekniker

 • İş AçıklamasıDünyanın ilk 100 şirketi arasında yer alan SAINT- GOBAIN’in Yapı Grubu şirketlerinden biri olan SAINT- GOBAIN WEBER, 1927 yılından beri faaliyet göstermektedir.Endüstriyel harç üretiminde Dünya liderliğini elinde bulunduran WEBER, 57 ülkede 10.000 çalışanı ile yapı sektörüne çevreci ve yenilikçi çözümler sunmaktadır.SAINT-GOBAIN WEBER TÜRKİYE olarak Adana Fabrika'mızda görevlendirilmek üzere aşağıda belirtilen niteliklere sahip, ÜRETİM İŞÇİSİ (Forklift Kullanabilen) aramaktayız.

  Aranan NiteliklerTercihen teknik liselerin Makine, Torna tesvite, Elektrik, Elektrik Elektronik bölümlerinden mezun, Askerlik hizmetini tamamlamış, Adana'da ikamet eden, Üretimde en az 2 sene deneyimli, Forklift kullanma sertifikası olan,

  Sektör: Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Teknisyen, Eleman, Tekniker

 • İş AçıklamasıMerkezi Okmeydanı - Şişli' de bulunan şirketimize bağlı olarak Ankara ve İzmir illerinde Satış Pazarlama kadrosunda görevlendirilecek SATIŞ MÜHENDİSİ aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerTercihen üniversitelerin Makine Mühendisliği ya da 2 yıllık M.Y.Ö ısıtma, iklimlendirme tesisat bölümlerinden mezun Benzer pozisyonda en az 2 yıl tecrübeli B sınıfı ehliyet sahibi ve pratik olarak tecrübe sahibi Mekanik ve inşaat firmalarından gelen teklifleri müşteri taleplerine göre hazırlayabilecek ve gönderebilecek, ihtiyaca uygun ürünleri belirleyebilecek Etkin yazılı ve sözlü iletişim becerilerine sahip, ikna kabiliyeti yüksek Takım çalışmasına yatkın, iletişim becerisi gelişmiş Analitik düşünme yetisi olan, sorumluluk sahibi ve disiplinli Kendine güvenen, kişisel gelişimine önem veren ve araştırmacı İş takibi yüksek, satış ve sonuç odaklı Bay / Bayan ( Bay adayların askerlik hizmetini tamamlamış olmaları gerekmektedir.) Home ofis olarak Ankara / İzmir şehirlerinde çalışabilecek Diksiyonu düzgün

  Sektör: Endüstri, İnşaat, Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • BAŞAK BİNA BANYOİstanbul Anadolu, Kocaeli 25 Nisan 2017

  İş Açıklamasıdbbanyo markası ile Üretimini yaptığımız akrilik duş teknesi, küvet ve duşa kabin ürünlerimizin tanıtım, satış ve tahsilatının yapılması Müşteri ziyaretleri ile portföy oluşturulması Mevcut Müşterilerin rutin ziyareti Diğer bölümler ile iş birliği ihtiyaç halinde destek

  Aranan NiteliklerEn az lise tercihen yüksekokul/üniversite mezunu Yapı sektöründe en az 2 yıl pazarlama deneyimi olan Müşteri portföyüne sahip Yeterli pratik bilgiye, hızlı ve işini sahiplenme anlayışına sahip Pazarlama ile ilgili yeni konseptler/çözümler üretebilme yetkinliği olan Ofis programlarına hakim Aktif araç kullanabilen İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın, güleryüzlü ve ikna kabiliyeti yüksek, prezentable İş takibi ve sonuçlandırma konusunda başarılı, sistemli ve düzenli çalışan Etik değerlere önem veren Askerliğini yapmış, 35 yaşını aşmamış

  Sektör: Endüstri, Müşteri ilişkileri, Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Uzman, Eleman, Satış Temsilcisi

 • AKTİF ISI ISITMA KLİMAİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 25 Nisan 2017

  İş AçıklamasıMerkezi Okmeydanı - Şişli' de bulunan şirketimizin, Satış Pazarlama kadrosunda görevlendirilecek TEKLİF VE SATIŞ DESTEK SORUMLUSU aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerTercihen üniversitelerin Makine Mühendisliği ya da 2 yıllık M.Y.Ö ısıtma, iklimlendirme tesisat bölümlerinden mezun Benzer pozisyonda en az 2 yıl tecrübeli Mekanik ve inşaat firmalarından gelen teklifleri müşteri taleplerine göre hazırlayabilecek ve gönderebilecek, ihtiyaca uygun ürünleri belirleyebilecek Etkin yazılı ve sözlü iletişim becerilerine sahip, ikna kabiliyeti yüksek Takım çalışmasına yatkın, iletişim becerisi gelişmiş Analitik düşünme yetisi olan, sorumluluk sahibi ve disiplinli Kendine güvenen, kişisel gelişimine önem veren ve araştırmacı İş takibi yüksek, satış ve sonuç odaklı Bay / Bayan ( Bay adayların askerlik hizmetini tamamlamış olmaları gerekmektedir.) Ofis ortamında çalışabilecek Diksiyonu düzgün giyimine özen gösteren

  Sektör: Endüstri, İnşaat, Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • Duayen Yapıİstanbul Anadolu 25 Nisan 2017

  İş Açıklamasıİthalat - İhracat - gümrük operasyonu, uluslararası lojistik konusunda en az 5 yıl deneyimli Uluslararası nakliye organizasyonlarını düzenleyip ve takip edebilecek, Gümrük mevzuatı ve özellikle serbest bölge mevzuatına hakim, Gümrük beyannamesi yazmayı bilen, İşlem formu açabilecek, Gümrükteki ürünleri takibini gerçekleştirebilecek, Gümrük operasyonel işlemler konusunda tecrübeli, Takipçilik yeteneği güçlü, İş disiplini gelişmiş, hızlı pratik, titiz çalışan, Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek ,MS Office programlarına hakim, Tuzla bölgesine yakın ikamet eden gümrük yetkilisi arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerEn az 5 yıl deneyime sahip. ithalat ve İhracat gümrük işlemlerini takip edebilecek, iş disiplini gelişmiş, evrak ve dosyalama konusunda titiz çalışabilecek Düzenli olarak yapılan işlemler hakkında üst yönetime rapor verebilecek Gümrük yetkilisi aranmaktadır.

  Sektör: İnşaat, Yapı Malzemeleri, Kimya

  Pozisyon: Yetkili

 • İş AçıklamasıFabrikamızın bünyesinde çalıştırılmak üzere; -Fatura, irsaliye, hesap mutabakatı, çek, senet işlemlerinin yapabilecek, -Günlük, haftalık, aylık ödeme ve tahsilât, nakit akış raporlarının hazırlayabilecek, -Ödeme ve tahsilât raporlarının hazırlayabilecek, -Günlük Muhasebe kayıtları ve mali tabloların hazırlık çalışmasını yapabilecek, -Defter belge ve kayıtlarının yasal mevzuata uygun şekilde tutabilecek MUHASEBE ELEMANI çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler· Genel muhasebe alanında deneyimli, LOGO LKS GO programlarını ileri derecede kullanabilen . Raporlama becerisi ve analitik yönü kuvvetli · MS Office uygulamalarına hakim ,ileri düzeyde excel kullanabilen · Dinamik, işini severek yapan, · Detaycı, titiz ve sistemli çalışma disiplinine sahip, · Analitik düşünce yapısına sahip, · Takım çalışmasına uygun · Tercihen Sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen, · En az 3 yıl deneyimli. . Tercihen Bayan

  Sektör: Yapı Malzemeleri, İnşaat, Proje ve Taahhüt

  Pozisyon: Eleman, Müdür, Yönetici Adayı

 • SBS Motifİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 22 Nisan 2017

  İş Açıklamasıİş Açıklaması İç dekorasyon sektörünün, Duvar Kağıdı ithalatında Exclusive Distribütörlüğe sahip, iç mekan kapıları ve mutfak grubunda faaliyetler gösteren, firmanın İSTANBUL Merkezine BAYİ GELİŞTİRME YÖNETİCİSİ alınacaktır. İş Tanımı: Sorumlu olduğu bölge başta olmak üzere, Sektörel Pazar Analizi yaparak, Potansiyel Müşterilere uygun bir Pazarlama planı yapmak ve bunu hayata geçirmek Bayilerin ve Son Kullanıcı müşterilerin hedeflerini, Bayilik üstlenen temsilcilerin, faaliyetlerini geliştirmek, iyileştirmek üzere faaliyetler planlamak ve uygulamak Bayilerin, bölgesel, ürün ve sektörel bazlı hedeflerini belirlemek, buna uygun aksiyon planları almak ve yönetmek Bölgesel ve ürün bazlı olmak üzere, gerek mevcut müşterilerin geliştirilmesini ve iyileştirilmesini sağlayacak projeler ve programlar yapmak, gerek yeni müşteri kazanma aktiviteler oluşturmak. Müşteri ve Hedef bazlı Pazarlama planları hazırlamak ve uygulama adımlarının verimini ölçecek sistemleri kurmak Potansiyel müşterilerden gelen ve bayiler için, özel müşteri, özel proje kapsamındaki tekliflerde destek sağlamak, bu süreçleri takip etmek. Planlı bir Müşteri İlişkileri Yönetimini uygulamaya geçirmek ve Müşterilerle bire bir görüşmeler yaparak, aktif satışların gerçekleşmesini takip etmek

  Aranan NiteliklerBaşta Duvar Kağıdır ve Poster satışında olmak üzere, pazarlama, satış ve bayi geliştirme uzmanlığında en az 10 yıllık aktif görev almış olmak. Satışa uygun bir kimliğe sahip olmak. İşin gerektirdiği Planlama, Mesleki ve Teknik donanım, Sunum ve Müşteri algısını yönetme vb Satış ve Pazarlama konusunun vizyonuna sahip olmak Müşteri İlişkileri Yönetimi başta olmak üzere, Piyasa Odaklı çalışma deneyiminde, Pazarın eğilimlerini izleme ve yönlendirme konusunda profesyonel bir kimliğe sahip olmak Teklif hazırlama ile başlayan süreçleri takip etmeyi, geliştirmeyi canlı tutmayı bilen, Süreç detaylarını planlayıp, sonuç odaklı tamamlama eğilimini kaybetmemiş olmak Pazar analizleri yapmak, Müşteri davranışları yönetmek, Rakip analizlerini gerçekleştirmek… vb alanlarda uygulama deneyimlerine sahip olmak Pazar payı artırma, Müşteri sürekliliği, Marka bilinirliği, Güven kazanma, konularını hayata geçirmiş olmak Pazar payı, ciro ve karlılık hedeflerine ulaşmak için ürün, pazarlama, promosyon, fiyat stratejileri geliştirmek ve buna bağlı planların uygulaması için çalışmalar yapmış olmak Hedefler Yönetim doğrultusunda çalışma deneyimine sahip olmak Ekip çalışması, Organizasyonel uyum, Kurumsal değerlerde iş yapma becerisine sahip olmak İş disiplinine sahip, Sistem dahilinde çalışma deneyimli, Planlama ve Gerçekleştirme düzeyi yüksek bir kimlik sahibi olmak İletişim ve ikna kabiliyetine güvenen, güçlü koordinasyon yapabilen bir çalışma düzenine sahip olmak Seyahat engeli olmayan ve aktif araç kullanan Tercihen üniversite veya en az MYO Mezunu adayların ekibimize katılım için başvuruları rica olunur.

  Sektör: Mobilya/Dekorasyon, Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Yönetici, Müdür

 • Türkiye Hazır Beton Birliğiİstanbul Anadolu 23 Nisan 2017

  İş Açıklaması- Telefon, faks, e-posta, evrak ve kargo trafiğini yöneterek ofis içi ve dışı iletişimi sağlamak, - Planlama, organizasyon, dosyalama, raporlama, iş takibi ve yazışmaları yapmak, - Ofis düzenini sağlanmak, ofise gelen misafirleri karşılamak - Görev yeri Kavacık'tır.

  Aranan Nitelikler- Lise/Üniversite mezunu, - MS Office programlarına (özellikle Excel ve Word) hakim, - Sözlü ve yazılı iletişim becerileri güçlü, - Diksiyonu düzgün, - Planlama, organizasyon ve iletişim becerisi gelişmiş, - Pozitif enerjiye sahip, bakımlı, güler yüzlü, - Sigara kullanmayan

  Sektör: Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Sekreter

 • İş AçıklamasıÖn Muhasebe ve Satış Ekibine Destek olacak; * Firmanın ön muhasebe - Fatura irsaliye kesme, cari hesap mutabakatı vs işlemlerinin yürütülmesi * Bayimiz olan firmların siparişlerinin ve sözleşmelerinin takip edilmesi * Gerektiğinde müşteriler ile irtibata geçilmesi * Ofise gelen telefon trafiğinin yönetilmesi * Ofisin genel işleyişinin yürütülmesi konularında destek verecek bir takım arkadaşı arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler* Bayan * Diksiyonu düzgün * Giyimine özen gösteren * Tercihen benzer pozisyonda çalışmış (Uzun süreli deneyim şartımız bulunmamaktadır.) * Maltepe , Kartal, Pendik, Tuzla, Gebze bölgelerinden birinde ikamet eden

  Sektör: Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Eleman, Sorumlu, Uzman Yard

 • DEKA BOYA SANAYİ VE TİCARETİstanbul Anadolu, Kocaeli 22 Nisan 2017

  İş AçıklamasıTercihen kimya mühendisi ya da Kimya Teknik MYO mezunu Dekoratif Boya sektöründe Teknik pazarlama konusunda tecrübeli Müşteri şikayet alma, takip etme ve kapatma konusunda deneyimli ve süreci raporlayabilen MSDS hazırlayıcısı sertifikasına sahip, AR-GE ve Kalite bölümlerince üretilecek Ürün teknik dokümanları pazarlama materyallerine uygulayabilecek; Teknik bilgiye sahip Dokümante etme bilgisine sahip Pazarlama bilgisine sahip Prezantabl İngilizce bilen MS Office ve ERP programlarını kullanmayı bilen, Yurtiçi ve yurtdışı yolculuk etmesinde bir engeli olmayan Erkek adaylarda askerliğini yapmış olması tercih sebebidir.

  Aranan NiteliklerPazarlama Departmanımız bünyesinde çalışacak Boya ve ürünlerinde Teknik donanım ve bilgiye sahip Teknik Pazarlama Sorumlusu çalışma arkadaşı aramaktayız. Çalışma yeri Gebze fabrika ve Ataşehir merkez olarak çift lokasyonludur. Müşteriye ve satışa yönelik teknik dokümanların AR-GE’den gelen güncel halini pazarlama dokümanı haline getirilmesi (kartela, etiket, web gibi platformlarda) Müşteri ihtiyaç ve şikayetlerin de boya ve uygulama ile ilgili müşteriye uzaktan ve/veya yerinde destek verilmesi Ürün Kartela, etiket, numune promosyon vb. tüm pazarlama ürün süreçlerinde aktif rol alarak sorumluluk alınacaktır.

  Sektör: Yapı Malzemeleri, Kimya

  Pozisyon: Kimyager, Uzman, Uzman Yard, Sorumlu, Bölge Sorumlusu

 • Keklik İnşaatİstanbul Anadolu 24 Nisan 2017

  İş AçıklamasıTuzla Orhanlı'da Kurulu İnşaat Malzemeleri Satışı Yapan Firmamıza

  Aranan Nitelikler-TEK DÜZEN HESAP PLANINA VAKIF -MİKRO MUHASEBE PROGRAMINI BİLEN -MS OFICCE PROGRAMLARINI AKTİF ŞEKİLDE KULLANABİLEN -ALIŞ FATURALARININ İŞLENMESİ -ÇEK-SENET GİRİŞ -ÇIKIŞ İŞLEMLERİNİ YAPABİLECEK -BANKA EKSTELERİNİ İŞLEYEBİLECEK -KASA HAREKETLERİNİN SİSTEMİNE GİRİŞİNİ GERÇEKLEŞTİRECEK -PERSONEL ÖZLÜK İŞLERİNDE TECRÜBELİ -CARİ HESAP-BA-BS MUTABAKATLARINI YAPABİLECEK -EN AZ 2 YIL TECRÜBELİ -TUZLA-PENDİK-KARTAL CİVARINDA İKAMET EDEN -BAY BAYAN MUHASEBE ELEMANI ALINACAKTIR.

  Sektör: Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Ofis Elemanı

İş Habercisi - Yapı Malzemeleri İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?