Yapı Malzemeleri İş İlanları

Hepsini Temizle
Yapı Malzemeleri
 • İş Açıklaması Firmamızın dış ticaret departmanında satış ve pazarlama sorumlusu olarak görevlendirilmek üzere, yurt dışı satış ve pazarlama hedeflerine ulaşılmasında bize katkı sağlayabilecek, dinamik ve sonuç odaklı çalışma arkadaşları arıyoruz. İthalat & ihracat operasyonlarının evrak akışı ve lojistik işlemlerinin yürütülmesi, Akreditif işlemlerinin yapılması, Yurt dışı satış pazarlama faaliyetlerinin yürütülmesi, Yeni müşterilerin bulunması için gerekli pazar araştırmasının yapılması, İhracat ve ithalat işlemlerinin dosyalanması ve raporlanması.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Ithalat/ İhracat operasyonlarında en az 3 yıl deneyimi sahibi, İleri düzeyde İngilizce konuşup yazabilen, tercihen ikinci dil olarak Arapça veya Rusça bilen, MS Office uygulamalarına hakim, Yurtdışı fuarları takip ederek müşteri ziyaretleri yapacak, Yeni pazarlar araştırarak geliştirme faaliyetlerini yürütecek, Yüksek iletişim ve ikna becerisine sahip, temsil yeteneği olan, Dış ticaret mevzuatına hakim, Planlama ve organizasyon yetkinliklerine sahip, Aktif araç kullanabilen, Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan, Bay adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,

  Sektör: Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Uzman

 • İş Açıklaması Yapı sektöründe faaliyet gösteren, değişik yapı türleri için ürettiği özel nitelikli kapı çözümleri ile pek çok iddialı projeye imza atan ve alanında lider olan firmamızın İzmir’de bulunan fabrikasında "Ürün Koordinatörü” olarak görevlendirilmek üzere "Makina Mühendisi” aramaktayız.   İthalat, üretim ve montaj hizmeti verdiğimiz, özel nitelikli kapı sistemlerinin ürün yönetimi faaliyetleri için; Yurtiçi / yurtdışı mevcut potansiyel tedarikçiler ile sürdürülebilir ilişkiler kurmak. Tedarikçiler tarafından oluşturulmuş dış kaynaklı ürün dokümanlarının tedarik edilmesi ve ürün kütüphanesinde güncel olarak korumak. İç kaynaklı ürün dokümanlarının oluşturulması faaliyetlerini yönetmek. Ürünün uygun kalite standartlarında üretilmesi için ürün ağaçlarını hazırlamak; değişiklik taleplerini, ürün kalite beklentileri ve malzeme yönetimi açısından yönetmek. Fason işçilik ve siparişe özel hammadde siparişleri için satın alma şartnamesi oluşturmak. Ürün performansını ölçmeye yönelik test, analiz, kontrol, vb. çalışmaların ilgili dış kuruluşlarla koordinasyonunu sağlamak ve sonuçlandırmak. Lojistik maliyetini göz önüne alarak sipariş sıklığını optimize etmek. Müşterilerimiz tarafından talep edilmesi veya gerekli görülmesi durumunda Satış ekiplerimize eşlik ederek satış  aşamalarında teknik destek vermek. Projelerde yer alan özel ürünler için yeni tedarikçiler bularak uygun ürünün tedarik edilmesini sağlamak. Mevcut olan ürünlerin tasarım geliştirme faaliyetlerine öncülük etmek. Yeni ürün devreye alma prosedürlerini uygulayarak ürün gamımızda olmayan ürünlerin ürün gamımıza entegre edilmesi çalışmalarına katılmak.    

  Aranan Nitelikler   Üniversitelerin Makina Mühendisliği Fakültelerinden mezun, Çok iyi derecede İngilizce bilen, İzmir’de ikamet eden, Seyahat engeli olmayan, Askerliğini yapmış, B sınıfı ehliyete ve sürüş deneyimine sahip olan, Bizlerle beraber işimize gülümseyerek başlayacak takım arkadaşları aramaktayız.

  Sektör: Makine, Yapı Malzemeleri, Diğer

  Pozisyon: Koordinatör, Mühendis, Sorumlu, Uzman, Yetkili

 • Oba Perdesan İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması 1972 yılından bu yana Modern Perde Sistemleri üretimi yapan sektör lideri Firmamızın Dolapdere'de bulunan Satınalma Müdürlüğü bünyesinde görevlendirilmek üzere SATINALMA MÜDÜRÜ alınacaktır. Yurt içi ve yurt dışı tüm tedarik ve satınalma süreçlerinin yönetilmesi, Tedarikçi seçme/değerlendirme, şartname/sözleşme süreçlerinin yönetilmesi, Yeni tedarikçi araştırma süreçlerinin yönetilmesi ve raporlanması, Sektör ile ilgili sorumluluk alanındaki gelişmelerin takibi ve üst yönetime raporlanması, Malzeme fiyat analizlerinin yapılması, Stokların kontrolü ve sipariş süreçlerinin yönetilmesi, Satınalma faaliyetleri ile ilgili raporların hazırlanması, Tedarikçi performanslarının ölçülmesi ve raporlanması, Satınalma ekibinin yönetilmesi,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden (tercihen makine mühendisliği veya metalurji mühendisliği) mezun, Benzer pozisyonda tercihen üretim sektöründe minimum 10 yıl deneyimi olan, Çok İyi derecede İngilizce yazma ve konuşma becerisine sahip, Liderlik becerileri güçlü, yönetim ve denetleme konularında yetenekli, İletişim ve müzakere becerisi gelişmiş, temsil yeteneği güçlü, prezentabl, Problem çözme ve analiz yetenekleri güçlü, Yurt içi ve yurt dışı konaklamalı seyahat engeli olmayan, Tercihen İSTANBUL AVRUPA yakasında ikamet eden, SATINALMA MÜDÜRÜ alınacaktır.

  Sektör: Yapı Malzemeleri, Tekstil, İmalat

  Pozisyon: Yönetici, Müdür

 • Oba Perdesan Tüm Türkiye 25 Ağustos 2016

  İş Açıklaması 1972 yılından bu yana Modern Perde Sistemleri üretimi yapan sektör lideri Firmamızın ZONGULDAK / KARADENİZ EREĞLİ' de bulunan PLASTİK FABRİKASI bünyesinde görevlendirilmek üzere PLASTİK ÜRETİM MÜDÜRÜ alınacaktır. Fabrikanın tüm üretim hatlarını yönetmek ve yönlendirmek, Fabrika içerisinde ve üretime olanak sağlayan tüm aşamalarda gerekli planların yapılması ve koordine edilmesini sağlamak, Üretim prosesleri arasındaki koordinasyonu sağlamak. Üretim maliyet analizlerinin yapılması ve verimlilik temelinde iyileştirme tedbirlerinin alınmasını sağlamak, Üretim süreçlerinin iyileştirilmesine; ürün, kalite ve üretim verimliliğinin arttırılmasına katkıda bulunmak, Zaman etütleri yaptırarak iş gücünün en verimli şekilde kullanımını sağlamak, Fire ve zaman kayıplarının minimize edilmesi için süreç geliştirme çalışmalarını koordine etmek, Şirket hedefleri dâhilinde üretim bölümünün diğer bölümlerle koordineli çalışmasını sağlamak, Ürünlerin istenilen özellik ve kalite standardında imalatının gerçekleştirilmesini sağlamak, Personel, makine, malzeme ve donanım planlamalarını yapmak, Üretimde yer alan makinelerin periyodik bakımlarının takibi ve denetimini yapmak, İSG yönünden gerekli tedbirlerin alınmasını sağlamak ve takip etmek.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Makine Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği veya benzer bölümlerinden mezun, Plastik sektöründe üretim yöneticisi pozisyonda minimum 5 yıl deneyimi olan, Tercihen iyi derecede İngilizce bilen, 35 - 45 yaşlarında, ISO 9001 standardına vakıf, Seyahat engeli olmayan, Yönetim, organizasyon ve planlama konularına hakim, Analitik düşünce yapısına sahip, araştırmacı, yeniliklere açık ve sonuç odaklı, MS Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen, ZONGULDAK / KARADENİZ EREĞLİ’ de ikamet eden / edebilecek olan, PLASTİK ÜRETİM MÜDÜRÜ alınacaktır. NOT: İşe kabul edilen yöneticiye bir süreliğine konaklama imkanı sağlanacaktır.

  Sektör: Yapı Malzemeleri, Plastik, İmalat

  Pozisyon: Yönetici, Müdür

 • İş Açıklaması Mersin ilinin Anamur ilçesinde açılacak mağazamız için döşeme, seramik, ev gereçleri, mobilya, aydınlatma-elektrik, banyo, ısıtma-tesisat, hırdavat, el aletleri, nalburiye, boya-dekorasyon, mutfak, bahçe alanlarından birinde ürün bilgisi ve iş deneyimine sahip ''Satış Danışmanı'' , kasa bilgisi ve iş deneyimine sahip "Kasiyer" , depo bilgisi ve iş deneyimine sahip "Depo Elemanı" olarak görev yapacak çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler *En az lise mezunu ,tercihen yüksekokul mezunu, *Mağazacılık süreçlerinde tecrübeye sahip, *İkna kabiliyeti yüksek, müşteri ilişkileri ve iletişim becerileri kuvvetli, *Ekip çalışmasına yatkın ve iletişim becerisi yüksek, *MS Office uygulamalarına hakim, *Problem çözme yeteneği olan, *Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, *Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az iki yıl tecilli olmak.  

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Kasiyer

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz sektöründe lider firmamız için "Satış Danışmanı" arayışımız bulunmaktadır.   Sorumluluğunda bulunan ürünlerin satışlarını gerçekleştirmek, Satış departmanına verilen aylık hedeflerin gerçekleştirilmesi, Ürünlerin en iyi şekilde sunumunu gerçekleştirmek, Mağaza - ürün yönetiminin yapılması, Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak, Müşterinin her türlü beklenti ve sorununu en hızlı şekilde yerine getirmek ve çözmek.

  Aranan Nitelikler Okulların ilgili bölümlerinden mezun, Daha önce satış alanında görev almış olan, Tercihen yapı grubunda en az 2 yıl satış deneyimi olan, İZMİR'de ikamet eden veya ulaşımını rahat sağlayabilecek olan, Güler yüzlü, diksiyonu düzgün, Etkili satış kabiliyeti olan, Vardiyalı çalışabilecek, Mağaza iş akışına uyum sağlayabilecek olan.

  Sektör: Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Danışman

 • Oba Perdesan İstanbul Avrupa 25 Ağustos 2016

  İş Açıklaması 1972 yılından bu yana Modern Perde Sistemleri üretimi yapan sektör lideri Firmamızın Dolapdere'de bulunan Müşteri İlişkileri Müdürlüğü bünyesinde görevlendirilmek üzere Müşteri Temsilcileri alınacaktır. Bayilerle olan ilişkilerin yürütülmesi, Bayilerden gelen perde siparişlerinin sisteme kaydedilerek üretim iş emrinin oluşturulması, Üretim ve teslimat süreçlerinin takip edilmesi, Müşteri problemlerinin çözüm süreçlerinin yürütülmesi,

  Aranan Nitelikler Tercihen Meslek Yüksekokulu veya Üniversite mezunu, 25-35 yaşları arasında, Benzer pozisyonda minimum 2 yıl deneyimli, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, İletişim becerisi yüksek, takım çalışmasına uyumlu, prezentabl, MS Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen, İSTANBUL AVRUPA yakasında ikamet eden, BAYAN MÜŞTERİ TEMSİLCİLERİ alınacaktır.

  Sektör: Müşteri ilişkileri, Tekstil, Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Yetkili, Uzman, Müşteri Temsilcisi, Uzman Yard, Temsilci

 • Jotun Group İzmir 25 Ağustos 2016

  İş Açıklaması Dünyanın lider boya üreticilerinden Jotun Grup; dekoratif, deniz, endüstri ve toz boya pazarlarında faaliyet göstermektedir. Jotun Grup, 63 şirket ve 37 fabrikası ile 100’den fazla ülkede hizmet vermektedir. 2015 faaliyet geliri 16.3 milyar NOK'tur. Yaklaşık 10.000 çalışanı bulunmaktadır. Jotun Grup, dört segmentte yedi coğrafi bölgede faaliyet göstermekte olup merkezi Sandefjord, Norveç’tedir. Jotun Boya olarak,İzmir Bayimiz Apranti Mühendislik kadrosunda görevlendirilmek üzere, Teknik Satış Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır. Düzenli ziyaretler ile müşterilerle sürekli iletişim içinde olmak, Yeni müşteri edinmek ve satış faaliyetini gerçekleştirmek, Projeleri takip etmek, fiyat teklifleri hazırlamak ve müşterilere sunarak satışı sonlandırmak, Yaptığı faaliyetlerin tümünü bağlı olduğu yöneticiye raporlamak.

  Aranan Nitelikler Üniveristelerin Kimya ve Kimya mühendisliği bölümlerinden mezun, Sahada aktif olarak müşterileri ve projeleri takip edebilecek ve yönetebilecek, Etkin yazılı ve sözlü iletişim yeteneğine sahip, Ekip çalışmasına yatkın, İzmir'de ikamet eden, Aktif araç kullanabilen Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.    

  Sektör: Yapı Malzemeleri, Kimya, İnşaat

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Görevli

 • İş Açıklaması Segileme mekanları, ofis ve kamusal alanlar, müze ve sergi alanlarındaki geçici mekan yapıları için modüler ve mimari sistemler konusunda faaliyet gösteren firmamızdaki Ürün geliştirme/Ürün tasarımı bölümüne Tasarımcı/Mühendis alınacaktır. Geçici mekan tasarımı ve mekansal iletişim (sergi, fuar, mağaza, müze projeleri) konusunda faaliyet gösteren firmamızdaki mekan tasarımı bölümüne Mimar/ Tasarımcı alınacaktır.

  Aranan Nitelikler - Tasarım ve mühendislik bölümlerinden mezun, - Modüler mimari sistemler sektöründe, modüler sistem parçalarının tasarımı konusunda tecrübeli, -  Mekan ve iletişim projeleri konusunda tecrübesi olan, - Üretim ve imalat konularında tecrübeli, - Ürün analizi ve AR-GE çalışmalarında tecrübeli, - Tasarım sürecinden sunum aşamasına sorumluluk alacak, - Tasarım konusunda uluslararası hedefleri olan, - İyi derecede ingilizce bilen (ikinci dil  Almanca bilgisi tercih sebebidir), - Autocad, 3d max, photoshop, Microsoft office programlarını çok iyi derecede bilen ve kullanan, - ileri seviye modelleme yapabilen, - Askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için).

  Sektör: Fuar ve Organizasyon, Mobilya/Dekorasyon, Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Mühendis, Mimar, Direktör, Görevli

 • Ekom Tanıtım İstanbul Anadolu 25 Ağustos 2016

  İş Açıklaması Yapı marketlerde satış ekibinde görev alacak 'Satış Danışmanı' arıyoruz.

  Aranan Nitelikler - Yapı market sekötüründe en az 1 yıl deneyimli, - Satış konusunda tecrübeli, - Dinamik, - İletişime açık, - Prezentabl - Erkek adaylar

  Sektör: Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Eleman

 • BST Group İstanbul Avrupa 25 Ağustos 2016

  İş Açıklaması • İnşaat malzemeleri ithalatı ve iç piyasada satışı konusunda faal firmamızda görevlendirilmek üzere hedefler doğrultusunda pazarlama ve satış faaliyetleri yapmak, • Bölgesindeki potansiyel müşterileri aktif olarak ziyaret ederek yeni bayilikler oluşturmak, yönetime raporlamak  

  Aranan Nitelikler • Mermer sektöründeki sarf malzemeleri,Yapı malzemeleri, Pvc kapı ve pencere aksesuarları ve satışı konusunda en az 2-3 yıl tecrübeli (tercihen) • Yoğun seyahat programına ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek. • Takım çalışmasına yatkın • İnsan ilişkilerinde başarılı, • İkna ve temsil yeteneği olan, • Sürücü ehliyeti olan, aktif araç kullanabilen, • Ofis programlarına hakim (word, excel) • Askerlik ile ilişkisi bulunmayan,  

  Sektör: İnşaat, Pazar / Piyasa Araştırma, Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Temsilci

 • Jotun Group İzmir 25 Ağustos 2016

  İş Açıklaması Dünyanın lider boya üreticilerinden Jotun Grup; dekoratif, deniz, endüstri ve toz boya pazarlarında faaliyet göstermektedir. Jotun Grup, 63 şirket ve 37 fabrikası ile 100’den fazla ülkede hizmet vermektedir. 2015 faaliyet geliri 16.3 milyar NOK'tur. Yaklaşık 10.000 çalışanı bulunmaktadır. Jotun Grup, dört segmentte yedi coğrafi bölgede faaliyet göstermekte olup merkezi Sandefjord, Norveç’tedir. Jotun Boya olarak, İzmir'de faaliyet gösteren bayilerimizden Apranti Mühendislik bünyesinde görevlendirilmek üzere, Satış Destek Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır. Sahada görev yapan satış ekibi çalışanlarına ofisten destek sağlamak, Ofis içi telefon ve faks trafiğini koordine etmek, Müşterilere çeşitli malzeme ve dökümanların (broşür, tulum, vb.) gönderimini sağlamak, Kırtasiye malzemelerinin siparişlerini vermek ve takibini yapmak, Ofisteki elektronik cihazların arızalanması durumunda teknik destek alarak sorunu çözmek, Müşteri bilgilerini sisteme girmek ve güncellemek, Müşteri talep ve siparişlerini ilgili satış sorumlusuna iletmek, Satış verilerinin takip ve analiz süreçlerine operasyonel destek sağlamak, Satış sözleşmeleri, teklif dosyaları, rapor/sunumların, vb. hazırlanmasına destek vermek.

  Aranan Nitelikler   Üniversite mezunu, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, İzmir'de ikamet eden, Satış destek alanında tercihen 1 yıl deneyimli, Yazılı ve sözlü iletişim becerileri gelişmiş, Dış görünümüne özen gösteren, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

  Sektör: Kimya, Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Uzman

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz sektöründe lider firmamız için "Satış Danışmanı" arayışımız bulunmaktadır.   Sorumluluğunda bulunan ürünlerin satışlarını gerçekleştirmek, Satış departmanına verilen aylık hedeflerin gerçekleştirilmesi, Ürünlerin en iyi şekilde sunumunu gerçekleştirmek, Mağaza - ürün yönetiminin yapılması, Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak, Müşterinin her türlü beklenti ve sorununu en hızlı şekilde yerine getirmek ve çözmek.

  Aranan Nitelikler Okulların ilgili bölümlerinden mezun, Daha önce satış alanında görev almış olan, Tercihen yapı grubunda en az 2 yıl satış deneyimi olan, BURSA'da ikamet eden veya ulaşımını rahat sağlayabilecek olan, Güler yüzlü, diksiyonu düzgün, Etkili satış kabiliyeti olan, Vardiyalı çalışabilecek, Mağaza iş akışına uyum sağlayabilecek olan.

  Sektör: Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Danışman

 • Oba Perdesan İstanbul Avrupa 25 Ağustos 2016

  İş Açıklaması 1972 yılından bu yana Modern Perde Sistemleri üretimi yapan sektör lideri Firmamızın Dolapdere'de bulunan Muhasebe Müdürlüğü bünyesinde görevlendirilmek üzere Muhasebe Elemanları alınacaktır. Tekdüzen hesap planına göre kayıt girmek. Yıl sonu kapanış hesap işlemlerini yapmak. Cari hesap takibi yapmak ve raporlamak. Banka kayıtların sisteme girmek. BA / BS işlemlerini yapmak. Banka ve kredi kayıtları ile ithalat ve ihracat kayıtlarını takip etmek. Kdv, muhtasar, damga vergisi beyannameleri işlemlerini yapmak. Günlük kasa, nakit hareketleri ve ilgili kayıt ve takip işlemlerini yürütmek.

  Aranan Nitelikler Tercihen Meslek Yüksekokulu veya Üniversite mezunu, 25-35 yaşları arasında, Benzer pozisyonda minimum 3 yıl deneyimli, Tercihen LOGO veya LINK muhasebe programlarını kullanabilen, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, İletişim becerisi yüksek, takım çalışmasına uyumlu, prezentabl, MS Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen, İSTANBUL AVRUPA yakasında ikamet eden, MUHASEBE ELEMANLARI alınacaktır.

  Sektör: Yapı Malzemeleri, Tekstil, İmalat

  Pozisyon: Yetkili, Uzman Yard, Eleman, Asistan, Yetkili Yardımcısı

 • İkon Yapı İstanbul Anadolu 24 Ağustos 2016

  İş Açıklaması Yapı sektöründe faaliyet gösteren, değişik yapı türleri için ürettiği özel nitelikli kapı çözümleri ile pek çok iddialı projeye imza atan ve alanında lider olan firmamızın İstanbul 'da  bulunan yetkili servisinde "Teknik Servis Sorumlusu” olarak görevlendirilmek üzere takım arkadaşları aramaktayız.      İthalat, üretim ve montaj hizmeti verdiğimiz özel nitelikli kapı sistemlerinin müşteriye teslim edilmesi sonrasında;   Müşterilerden gelen garanti içi ve garanti dışı servis taleplerini karşılamak, Teknik servis ürün ve hizmet fiyat analizlerini yapmak ve teklif dosyasını oluşturmak, Teknik servis ekiplerinin iş programını oluşturmak ve yönlendirmek, Tüm servis faaliyetlerini merkez ofise düzenli olarak günlük, haftalık ve aylık olarak raporlamak.  

  Aranan Nitelikler   Teknik servis yönetimi konusunda, 1-2 yıl teklif ve maliyet analizi hazırlama deneyimi olan, Meslek Yüksek Okullarının tercihen "Yapı / İnşaat / Elektronik/Elektrik / Teknik Resim / Makine”  bölümlerinden mezun, İyi seviyede MS Office programları kullanabilen, Orta seviyede AutoCad kullanabilen, İstanbul Anadolu Yakası’ nda ikamet eden, Seyahat engeli olmayan, B sınıfı ehliyete ve sürüş deneyimine sahip olan, Öğrenmeye açık, insan ilişkilerinde başarılı, iletişim, ikna, problem çözme, planlama ve organizasyon becerilerine sahip Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan,  takım arkadaşı aramaktayız.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, İmalat, Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Şef / Amir, Yetkili, Yönetici, Sorumlu, Takım Lideri

 • AKTİF ISI ISITMA KLİMA İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 25 Ağustos 2016

  İş Açıklaması Merkezi Okmeydanı - Şişli' de şirketimizin, Satış Pazarlama kadrosunda görevlendirilecek SATIŞ TEMSİLCİSİ aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun Benzer pozisyonda en az 2 yıl tecrübeli Mekanik ve inşaat firmalarından gelen teklifleri müşteri taleplerine göre hazırlayabilecek ve gönderebilecek Etkin yazılı ve sözlü iletişim becerilerine sahip, ikna kabiliyeti yüksek Takım çalışmasına yatkın, iletişim becerisi gelişmiş Analitik düşünme yetisi olan, sorumluluk sahibi ve disiplinli Kendine güvenen, kişisel gelişimine önem veren ve araştırmacı Aktif olarak araç kullanabilen İş takibi yüksek, satış ve sonuç odaklı Bay / Bayan ( Bay adayların askerlik hizmetini tamamlamış olmaları gerekmektedir.)

  Sektör: Endüstri, İnşaat, Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • Fetaş İstanbul Anadolu 24 Ağustos 2016

  İş Açıklaması 1964 yılından itibaren imalat ve birçok sektör için çeşitli yüzey işlem makine malzemeleri ve aşındırıcıları sağlayan, Metalurji sektöründe lider İstanbul Tuzla Organize Sanayide Kurulu bulunan firmamızda görevlendirmek üzere, Satış Destek Yetkilisi aranmaktadır. Gelen Siparişin verilen teklifle ile uyumunu kontrol ederek satış faaliyetini gerçekleştirmek, Mevcut müşterilerle düzenli olarak (telefon,e- mail) yolu ile iletişime geçerek  müşteri memnuniyetini, tahsilat sürecini yönetecek. Sevkiyat ve dağıtımdan, faturalama ve raporlamaya kadar olan tüm satış sonrası süreçlerin takibi, yönetimi ve raporlamalarını yapacak, Siparişe termin süresinin verilmesini takip etmek ve termin tarihini takiben siparişi teyit etmek. Müşterilerin risklerini izlemek ve gerekli önlemleri almak Verilerin sisteme girişini yapmak ve kontrol etmek. Satış ve Pazarlama Müdürünü Asiste etmek İşyerimiz Tuzla lokasyonundan taşınarak,Y.Dudullu İmes Ümraniye de faaliyetine devam edecektir.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin lisans -Ön Lisans bölümlerinden mezun, 28-35 Yaş aralığında Bayan Satış alanında asgari 3 yıl tecrübeli, MS Office ve Mikro Modülünü iyi kullanabilen, İletişim becerileri kuvvetli, Kurumsal temsili yüksek, Planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş Analiz ve raporlama becerileri gelişmiş İletişim becerileri kuvvetli, Aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan Anadolu Yakası'nda ikamet eden,

  Sektör: Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Şef / Amir, Yetkili, Yönetici/Yönetmen Yardımcısı

 • İş Açıklaması AYDIN MERKEZDE ki ve İZMİR KARABAĞLAR'daki mağazamız için kasa işlemlerinin gerçekleştirilmesinden sorumlu olacak ''Kasiyerler'' veya  seramik,döşeme, ev gereçleri,mobilya, aydınlatma-elektrik, banyo, ısıtma-tesisat, hırdavat, el aletleri, nalburiye, mutfak,bahçe,boya-dekorasyon, alanlarından birinde ürün bilgisi ve iş deneyimine sahip ''Satış Elemanları'' aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az lise,tercihen yüksek okul mezunu, Tercihen kasa,satış tecrübesine ve ürün bilgisine sahip, MS Office uygulamalarına hakim, Müşteri ilişkileri ve iletişim becerileri kuvvetli, Problem çözme yeteneği olan, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek. www.yilmazpark.com web sitemizde aktif görev alabilecek

  Sektör: E-Ticaret, Mağazacılık / Perakendecilik, Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Danışman, Eleman, Kasiyer, Satış Temsilcisi, Temsilci

 • Firma Adı Gizli İzmir 24 Ağustos 2016

  İş Açıklaması Üretim bölümümüzde ,üretim hattında görev alınması ve vardiyadaki çalışanların sevk ve idaresinin sağlanması

  Aranan Nitelikler Tercihen Üniversitelerin İlgili Bölğmlerinden Mezun ve/veya Meslek Lisesi (Plastik İşleme-Kimya- Bölümlerinden mezun) Tercihen Polyester sektörü üretiminde çalışmış , Vardiyalı çalışabilecek, İnsan ilişkileri güçlü, çözüm odaklı, Askerlik görevini tamamlamış, Tercihen İzmir’in Bayraklı, Karşıyaka ,Çiğli yerleşim yerlerinde ikamet eden, Takım arkadaşı aramaktayız.  

  Sektör: Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Şef / Amir, Yetkili, Sorumlu, Şef Yardımcısı, Yetkili Yardımcısı

 • Src Yapı İstanbul Avrupa 24 Ağustos 2016

  İş Açıklaması Küvet, Jakuzi, Duşa Kabin İmalatı Yapan, Sektöründe Lider Firmamızın Merkez Ofisinde Görevlendirmek Üzere... İmalattan gelen alım taleplerini toplamak, Fiyat ve yeni firma araştırması yapmak, Yeni tedarik zinciri oluşturmak,  Yönetim onayı olmak şartı ile tüm alım süreçlerini yönetmek.  

  Aranan Nitelikler   En az 4 yıl deneyimli, Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Arnavutköy, Hadımköy, Beylikdüzü civarında ikamet eden, Mc Office programlarını kullanabilen, Ön Muhasebe bilgisi olan ( Tercihen ), Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, B sınıfı ehliyet sahibi ( Aktif araç kullanabilen ), ERKEK  çalışma arkadaşları arıyoruz.  

  Sektör: Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Sorumlu, Yetkili, Uzman, Şef / Amir, Uzman Yard

 • Hrwm Consultancy İstanbul Avrupa 23 Ağustos 2016

  İş Açıklaması Danışmanlığını yürüttüğümüz inşaat, yapı malzemeleri ve teknoloji alanında faaliyet gösteren, sektöründe lider bir firma için Peyzaj Mimarı arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler   Üniversitelerin mimarlık, iç mimarlık, peyzaj mimarlığı bölümlerinden mezun,    Askerlik hizmetini tamamlamış, Bay,   Tercihen Avrupa yakasında ikamet eden,   Satış bilgisi olan,   Peyzaj mimarlığı yanında yaptığı işleri projelendirebilme kabiliyetinde           (AutoCAD bilgisi iyi düzeyde olan),   Görsel sunum hazırlamayı bilen, 3D modelleme bilgisi olan,   Tercihen çocuk oyun grupları satışında tecrübeli,   İhale ve satış süreçlerini, müşteri ve alan ziyaretleriyle takip edebilecek yetenekte,   Çok iyi düzeyde İngilizce bilen,   Ehliyetli, Araç kullanabilen,    Prezantabl, firmayı temsil edebilecek yeteneklere sahip,   Peyzaj Mimarı arıyoruz.

  Sektör: Yapı Malzemeleri, İnşaat

  Pozisyon: Peyzaj Mimarı, Mimar

 • Hrwm Consultancy İstanbul Avrupa 23 Ağustos 2016

  İş Açıklaması Danışmanlığını yaptığımız, yapı,inşaat ve teknoloji alanında faaliyet gösteren müşterimiz için;  Kurumsal Satış Uzmanı arayışımız vardır;   Potansiyel ve mevcut müşterilerimizin ihtiyaç analizini yaparak, talepleri doğrultusunda satışları gerçekleştirmek, Sektörel hareketleri gözlemleyerek yeni ürün, satış ve trendleri takip etmek, Firma hedefleri doğrultusunda gelişimine katkıda bulunmak

  Aranan Nitelikler   Üniversite mezunu Tercihen en az 2 yıl Kurumsal Satış alanında tecrübe sahibi, Sunum yeteneğine ve düzgün diksiyona sahip, Dış görünümüne önem veren, Analitik düşünebilen ve hedef odaklı, Girişken, dinamik ve takım çalışmasına yatkın, MS Office (Word, Excel, PowerPoint vb.) uygulamalarına hakim, İkna kabiliyeti yüksek ve müşterilerle etkin ilişkiler kurabilecek, Askerlik görevini tamamlamış, Bay veya Bayan

  Sektör: Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • İş Açıklaması 23 yıldır yapım ve hizmet konularında hakediş ve ihale yazılımları üreten köklü şirketimizin Ankara Bölge Müdürlüğü satış departmanında görev alacak "SAHA SATIŞ TEMSİLCİLERİ" arıyoruz. Satış sizin için bir yaşam biçimiyse, satış işinden keyif alıyor  ve köklü bir yazılım firmasında kariyerinizi ilerletmek istiyorsanız sizi ekibimize katılmaya davet ediyoruz. Kamu kurumları ve hizmet/inşaat sektörü firmalarına yönelik çalışılacak Ürettiğimiz yazılımların ve eğitimlerin müşterilere sunum ve satışını yapacak Düzenli seyahat planı çerçevesinde kendi bölgesindeki mevcut müşterilerin ek ihtiyaçlarını ve yeni müşteriler için satış görüşmelerini yapacak ve takip edecek

  Aranan Nitelikler Dış görünümüne özen gösteren, diksiyonu düzgün, prezantable, satışçı felsefesini benimsemiş Fakülte veya Yüksek Okul mezunu Bilgisayar kullanabilen,  ofs programlarına hakim, B sınıfı ehliyeti olan, aktif araç kullanabilen Şehir içi ve şehirdışı düzenli seyahat ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek Çalışma saatlerinde sigara kullanmayan Askerliğini bitirmiş veya muaf veya en az 2 yıl tecilli olan

  Sektör: Yapı Malzemeleri, İnşaat, Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Uzman Yard, Uzman, Temsilci, Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi

 • Hrwm Consultancy İstanbul Avrupa 23 Ağustos 2016

  İş Açıklaması Danışmanlığını yürüttüğümüz inşaat, yapı malzemeleri ve teknoloji alanında faaliyet gösteren, sektöründe lider bir firma için Mali İşler Müdürü arayışımız bulunmaktadır;          Uygun kayıt düzenini sağlanması ve mutabakatların yapılması,         Şirket genelinde yasal yükümlülüklerin yerine getirilmesinin sağlanması,         Kontrol ve raporlama,         Bütçe ile karşılaştırmalı olarak, bilanço, gelir tablosu, gibi mali tabloların hazırlanması,         Vergi Hukuku, Ticaret Hukuku, Sosyal Güvenlik Hukuku ve diğer mali mevzuat değişikliklerin düzenli takip edilerek şirket uygulamalarına adapte edilmesi,         Şirket içi Muhasebe prosedürlerinin oluşturulması,         Kendisine bağlı ekibin yönetilmesi ve yönlendirilmesi,         Yönetim tarafından talep edilen mali analiz çalışmalarının gerçekleştirilmesi,         Dönemsel mali tablo ve raporların hazırlanması.

  Aranan Nitelikler         Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi bölümlerinden mezun,         Tercihen inşaat muhasebesi ve uygulamaları alanında en az 10 yıl tecrübeli,         Tek düzen hesap planı çerçevesinde tüm muhasebe kayıtlarının tutulmasını sağlayacak ve takip edebilecek,         Tüm beyannamelerin doğru ve mevzuata uygun bir biçimde düzenlenmesini sağlayabilecek,         Yönetim ve Maliyet Muhasebesi raporlamalarında deneyimli,         Tercihen mali müşavirlik belgesi olan ,         İhale mevzuatına hakim olan,         Finans bilgisi olan,         Banka ve finansal kurumlarla iletişimi koordine edebilen,         Planlama ve koordinasyon yeteneği olan,         Liderlik ve iletişim becerileri yüksek,         Avrupa yakasında ikamet eden,         Askerliğini yapmış          Bay Mali işler müdürü arıyoruz.

  Sektör: Yapı Malzemeleri, İnşaat

  Pozisyon: Müdür

 • İş Açıklaması Öztüre Holding kuruluşu olan Bergama Taş A.Ş.firmamızın Doğaltaş üretimi ve pazarlamasında, iç piyasadaki satış ve operasyonuna katkıda bulunmak üzere aşağıdaki niteliklere sahip bay ya da bayan Satış ve Operasyon Sorumlusu aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu, (Mimarlık, Peyzaj mimarisi mezunu olması tercih sebebidir).  1-5 yıl satış deneyimli ( İnşaat endüstrisinde, seramik  sektöründe çalışmış olması tercih nedenidir). 30 yaş altı İngilizce Bilen B sınıfı Ehliyet sahibi, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Müşteri odaklı, ikna yeteneği güçlü ve hırslı, Problem çözme yetenekleri gelişmiş, Zamanı iyi yöneten ve iletişim yönü kuvvetli, Bir ekibe uyum gösterip, ekip içinde çalışma problemi yaşamayacak, Dikkatli, planlı ve disiplinli iş takibi gerçekleştirebilecek,şirket içinde ve dışında ki operasyona da hakim olabilecek. Erkek adaylar için askerliğini yapmış.

  Sektör: Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Sorumlu

 • İş Açıklaması Dünyanın ilk 100 şirketi arasında yer alan SAINT- GOBAIN’in Yapı Grubu şirketlerinden biri olan SAINT - GOBAIN WEBER, 1927 yılından beri faaliyet göstermektedir. Endüstriyel harç üretiminde Dünya liderliğini elinde bulunduran WEBER, 49 ülkede 10.000 çalışanı ile yapı sektörüne çevreci ve yenilikçi çözümler sunmaktadır. SAINT GOBAIN WEBER TÜRKİYE olarak Gebze'deki fabrikamızda görevlendirilmek üzere aşağıda belirtilen niteliklere sahip, SEVKİYAT İŞÇİSİ aramaktayız. Üretimden çıkan ürünleri ilgili alanlarda düzenli bir şekilde stoklanması ve sevkiyata hazır hale getirilip yükleme yapılması Ürünlerin tanımlanmış yerlerinde stoklanmasının sağlanması Ambarın temiz ve düzenli kalmasının sağlanması

  Aranan Nitelikler Tercihen Meslek lisesi mezunu (elektrik, torna tesviye, makine) Benzer bir pozisyonda 1 sene deneyimli Gebze'de ikamet eden

  Sektör: Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Operatör, Eleman

 • İş Açıklaması İnşaat el aletleri sektöründe lider olan firmamızın Satış ve Pazarlama Müdürlüğü bünyesinde görevlendirilecek İç Anadolu Bölgesi Müşteri Temsilcisi ile ilgili işin tanımı; Bölgesindeki Ana bayi ve tali bayi ziyaretlerini gerçekleştirmek ve bu ziyaretlerde firmanın satış sistemi hakkında bilgi vermek ve satış sistemine uygunluğunu denetlemek, Bölgesinde faaliyet gösteren diğer firmaların takibini yapmak ve üstlerine raporlamak, Gün içinde gerçekleştirmiş olduğu ziyaretleri CRM sistemine aktarmak, Ana bayi ve tali bayi cari hesaplarının takibini yapmak, Firmamızın ticari faaliyetlerini bölgelerinde yaygın hale getirmek amacıyla potansiyel müşteri tespiti yapmak, Satış sirkülerinin ve müşteri anlaşmalarını tamamlayıp elektronik ortam ve dosya sistemine göre arşivlemek

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Satış ve Pazarlama alanında tecrübeli, MS Office bilgisi olan, Disiplinli, sorumluluk sahibi, detaylara önem veren, İnsan İlişkileri kuvvetli, güleryüzlü, giyimine özen gösteren, Müşteri ve hizmet odaklı çalışma yetkinliğine sahip, Takım çalışmasına yatkın, Ankara veya Kayseri ilinde ikamet eden, B sınıfı Sürücü Belgesine sahip, aktif araç kullanabilen ve seyahat engeli olmayan, Askerliğini tamamlamış, Bay personel alınacaktır.

  Sektör: Yapı Malzemeleri, İnşaat, Müşteri ilişkileri

  Pozisyon: Bölge Sorumlusu, Müşteri Temsilcisi, Satış Temsilcisi

 • Tekzen Yapı Market İstanbul Anadolu 22 Ağustos 2016

  İş Açıklaması İstanbul Ümraniye İdealistpark AVM'de bulunan mağazamız için kasa bilgisi ve iş deneyimine sahip "Kasiyer" olarak görev yapacak çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler *En az lise mezunu ,tercihen yüksekokul mezunu, *Mağazacılık süreçlerinde tecrübeye sahip, *İkna kabiliyeti yüksek, müşteri ilişkileri ve iletişim becerileri kuvvetli, *Ekip çalışmasına yatkın ve iletişim becerisi yüksek, *MS Office uygulamalarına hakim, *Problem çözme yeteneği olan, *Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, *Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az iki yıl tecilli olmak.  

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Kasiyer

 • İş Açıklaması Uşak Festiva Outlet içeridinde yer alan mağazamızda görevlendirilmek üzere Perakende Sektöründe kariyer hedefi olan Mağaza Yönetici Adayı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu, Tercihen İngilizce bilen, MS Office programlarına hakim, Perakende sektöründe en az 4 yıl tecrübeli ve bu sektörde kariyer yapmak isteyen, Mağazacılık alanındaki gelişmeleri ve ürün trendlerini takip eden, Genç, dinamik, yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Müşteri Memnuniyeti Hizmet İlkesine önem veren, İletişim Yeteneği yüksek, Satış Teknikleri konusunda yetkin, Ekip Yönetimi konusunda deneyimli, Satış Sonrası Hizmet ve Tüketici Kanunu Uygulamaları konusunda bilgi ve tecrübeye sahip, Planlama ve Organizasyon yetkinliği gelişmiş, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.  

  Sektör: Yapı Malzemeleri, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Yönetici Adayı

 • ART-YOL MÜHENDİSLİK İstanbul Anadolu 22 Ağustos 2016

  İş Açıklaması HAKKIMIZDA 1987 yılında Türkkan Mühendislik Hizmetleri adı altında statik betonarme projeler yaparak başlayan çalışma hayatımız; 1992 yılında ART-YOL Mühendislik Mimarlık İnşaat Taahhüt Ltd. Şti. kurulması ile devam etmiştir. Kurulduğundan günümüze kadar yapılan proje çalışmalarından dolayı şirketimiz Dünya inşaat teknolojisinde meydana gelen gelişmeleri anında izleme ve uygulama imkanına sahip olmuştur. 1998 yılında yeniden yapılanan ART-YOL MÜHENDİSLİK, PROJE, MÜTEAHHİTLİK, YAPI KİMYASALLARI SATIŞ VE UYGULAMA konularında uzman teknik personeli ile hizmet vermektedir. Bugün artık kendi alanında lider konuma gelen firmamız konusunda danışmanlık hizmeti vermektedir.   İnşaat sektöründe faaliyet gösteren firmamızın Satış Bölümünde görevlendirilmek üzere yapı kimyasalları konusunda deneyim sahibi Satış Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler   Tercihen İnşaat Mühendisliği veya İnşaat Teknik Yüksek Okulu mezunu, Satış alanında minimum 2 yıl tecrübeli, Yapı malzemeleri hakkında bilgi sahibi, Proje takibi yapabilecek ve yeni projelerde satış oluşturabilecek, İkna kabiliyeti yüksek, Dış görünümüne önem veren, Organizasyon ve çözüme yönelik çalışma yetkinliği gelişmiş, Sorumluluk sahibi, Müşteri odaklı çalışmayı benimsemiş, Erkek adaylar için tercihen askerlik hizmetini tamamlamış, B sınıfı ehliyet sahibi çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: Yapı Malzemeleri, Mühendislik, İnşaat

  Pozisyon: Uzman, Satış Temsilcisi, Uzman Yard

İş Habercisi - Yapı Malzemeleri İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?