Yapı Malzemeleri İş İlanları

Hepsini Temizle
Yapı Malzemeleri
 • Winstar//Uras Plastik

  Satın Alma Yetkilisi Winstar//Uras Plastik

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Yapı market yoğunluklu avm projemizin yapılandırılmasında, yönetiminde deneyimli çalışma arkadaşları...

  Aranan Nitelikler

 • Evdema

  Şöför Evdema

  İstanbul Avrupa

  20 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Ev Dekorasyon Malzemelerinde sektörün lideri EVDEMA nın bünyesinde bulunan Çatalca Lojistik depomuzda görevlendirilecek Şöförler arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Avrupa yakası E-5 istikametinde ikamet eden, 22-35 yaşlarında, Askerliğini tamamlamış, E sınıfı ehliyete sahip, SRC ve Psikoteknik belgesi olan, Kamyon ve Kamyonet aracı kullanabilecek, İstanbul içinde, kısmen İstanbul civarında dağıtım yapabilecek, Ekip çalışmasına yatkın, Adaylar arıyoruz.

 • Evdema

  Depo ve Sevkiyat Elemanı Evdema

  İstanbul Avrupa

  20 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Ev Dekorasyon Malzemeleri Satışında, Sektörün Lideri Konumunda olan Şirketimizin Çatalca Deposunda Görevlendirmek Üzere Takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Tercihen depo ve sevkiyatta çalışmış, Depolama alanını iş süreçlerine uygun ve verimli hale getirebilecek, Ürünlerin depoya boşaltılması,stoklamak ve birleştirmekle sorumlu olabilecek, Sevkiyat öncesi ürünlerin ambalajlasını ve etikketlenmesini yapacak, Sevk edilecek ürünlerin irsaliyeye uygun olarak hazırlanması ve araca yüklemesini yapabilecek, Depo personeli aranmaktadır. Adayların İstanbul Avrupa Yakası, Çatalca Merkez ve çevresinde ikamet etmesi tercihimizdir. E-5 ten Servisimiz vardır.

 • Evdema

  Yardımcı Eleman Evdema

  İstanbul Avrupa

  20 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Ev Dekorasyon Malzemelerinde sektörün lideri EVDEMA nın bünyesinde Bulunan DU&KA Duvar Kağıdı fabrikamızda görevlendirilecek Yardımcı eleman arıyoruz.

  Aranan Nitelikler 20-30 yaşlarında, Tercihen askerliğini yapmış, Tercihen Silivri ve civarında ikamet eden, Küçükçekmece'den Silivri'ye servisimiz vardır, Servis istikameti ve E-5 e yakın oturan adaylar tercih edilecektir.

 • Evdema

  Satış Temsilcisi Evdema

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  20 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İstanbul’da bulunan mağazalarımızda görevlendirmek üzere; perakende sektöründe kariyer hedefleyen, dinamik, mağazacılığa ilgi duyan, Satış Temsilcisi pozisyonunda görev alacak takım arkadaşları arıyor. Bay bayan herkesi EVDEMA ailesine bekliyoruz.

  Aranan Nitelikler Bilgisayar Ofis proğramları kullanabilen, Perakende mağazacılık alanında deneyimi olan, Pozitif, güler yüzlü, enerjisi yüksek, İletişime açık, ekip çalışmasına yatkın, Bakımlı, kendine ve işine özen gösteren, Müşteri memnuniyetine önem veren, Diksiyonu düzgün, Yoğun iş temposunda çalışabilecek, İnsan ilişkilerinde başarılı, İkna kabiliyeti yüksek, Bay ve bayan, Çalışma arkadaşları aramaktayız.

 • Evdema

  Saha Satış Temsilcisi Evdema

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  20 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Ev Dekorasyon malzemeleri satışında sektörün lideri olan EVDEMA Yapı'nın Şirketimizin Projeli işler departmanı için, Avrupa ve Anadolu Yakasında Görevlendirilecek, Kurum stratejilerine uygun, Belirlenen lokasyonda program dahilinde, Müşteri ziyaretleri yapacak, Takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Tercihen yapı malzemeleri sektöründe satış konusunda deneyimli, Tercihen Üniversite mezunu, en az Lise mezunu Bay ve bayan, 30 yaşını aşmamış, İstanbul'da İkamet eden, B Sınıfı ehliyete sahip, aktif araç kullanabilen Yurt İçi ve Yurt Dışı Seyahat engeli olmayan. Pozitif, güler yüzlü, enerjisi yüksek, İletişime açık, ekip çalışmasına yatkın, Bakımlı, kendine ve işine özen gösteren, Müşteri memnuniyetine önem veren, Diksiyonu düzgün, Yoğun iş temposunda çalışabilecek, İnsan ilişkilerinde başarılı, İkna kabiliyeti yüksek, Kendine güvenen, özgüveni yüksek, Sunum kabiliyeti yüksek, sonuç odaklı çalışabilen, Güler yüzlü, sorunların çözümünde pozitif düşünebilen, Kurumunun ve kendinin standartlarını yükseltebilecek, Takım çalışmasına uygun, niteliklerde arkadaşlar arıyoruz

 • Meskar Yapı Malzemeleri

  Depo Elemanı Meskar Yapı Malzemeleri

  Bursa

  20 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Firmamızın Depo alanında görevlendirilmek üzere...

  Aranan Nitelikler Müşteri siparişlerinin hazırlanmasında görev alabilecek, Malzeme hazırlama,Mal yükleme ve araçtan mal indirme işlevinde çalışabilecek, Yoğun iş temposu ve esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilen, Asgari ilköğretim mezunu, 25-40 yaşları arasında askerliğini yapmış BAY personeller alınacaktır. ADAYLARIMIZIN BURSA İLİNE BAĞLI KESTEL,GÜRSU VE YILDIRIM İLÇE SINIRLARI İÇERİSİNDE İKAMET ETMELERİ GEREKMEKTEDİR.

 • Biskon Yapı

  Şantiye Elemanı Biskon Yapı

  İstanbul Anadolu

  20 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İnşaat sektöründe faaliyet gösteren ve prestijli projelere imza atan firmamızın Anadolu Yakası Kartal' da başlayacak olan şantiyelerinde görevlendirilmek üzere İnşaat İşçileri aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Nitelikli konut, AVM ve yüksek bina projelerinde şantiyede görev yapmış, Kartal ve civarında ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik hizmetinin tamamlanmış olması ön koşuldur.

 • Evidea.Com

  Depo Yetkilisi Evidea.Com

  İstanbul Anadolu, Kocaeli

  20 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması E-Ticaret sektöründe hızla büyüyen firmamızın Kocaeli / Gebze'deki Lojistik Merkezi'nde Depo Yetkilisi olarak Lojistik Yöneticisine bağlı olarak çalışacak; depo süreçlerinin takibi, personelin sevk ve idaresi, iş takibi ve raporlamalar konusunda destek vererek ekibin ve süreçlerin iyileştirilmesini sağlayacak yeni ekip arkadaşımızı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Yüksek okul ve üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Kartal, Pendik, Tuzla ve Gebze çevresinde ikamet eden Tercihen e-ticaret depo ve personel yönetimi konularında en az 5 yıl tecrübeli İnsan ilişkileri kuvvetli Vardiyalı çalışma sistemine uyabilecek Hızlı, dinamik ve çözüm odaklı İş geliştirme ve iyileştirme süreçlerinde görev almış 35 yaşını aşmamış Erkek

 • Meskar Yapı Malzemeleri

  Şoför Meskar Yapı Malzemeleri

  Bursa

  20 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Meskar Yapı Malzemeleri Ltd. Şti. Sevkiyat departmanlarında görevlendirilmek üzere,

  Aranan Nitelikler E,C,D sınıfı ehliyete ve araç kullanma pratiğine sahip, Şehirlerarası yol deneyimi olan ve şehir içini iyi bilen, SRC (2-4) belgesine sahip, Malzeme yükleme ve araçtan Malzeme indirme yapapilecek Esnek çalışma saatleri ile birlikte yoğun iş temposunda çalışabilecek, Bursa ili Kestel,Gürsu,Yıldırım ve Osmangazi ilçe sınırları içerisinde ikamet eden, Teminat ve referans verebilecek, 25-40 yaşları arasında askerliğini yapmış BAY personeller alınacaktır. İŞ BAŞVURU KOŞULLARINA UYMAYAN MÜRACAATLAR DEĞERLENDİRİLMEYECEKTİR.

 • Evidea.Com

  Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Evidea.Com

  İstanbul Anadolu

  20 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Maksimum Müşteri Memnuniyeti anlayışıyla satış sonrası hizmet vermek Şirket hedef ve standartları doğrultusunda müşterilerin taleplerine ve şikayetlerine telefon ve e-mail yolu ile hızlı ve doğru çözümler bulmak Gerekli departman sorumluları ile iletişim kurarak konuyu takip edip sonuçlandırmak

  Aranan Nitelikler E- Ticaret sektöründe genç ve dinamik ekibiyle hızla büyüyen firmamızın Kadıköy- Koşuyolu'ndaki Merkez Ofisinde bulunan Operasyon Departmanına bağlı olarak çalışacak aşağıdaki özellikleri taşıyan Müşteri Temsilcileri arıyoruz. Lise, MYO veya Üniversite mezunu Çağrı merkezi müşteri temsilciliği alanında ve tercihen e-ticaret sektöründe en az 1 yıl deneyimli MS Office programlarına hakim Diksiyonu düzgün ve ikna kabiliyeti yüksek Sonuç odaklı çalışan ve sorumluluk sahibi Analitik düşünme becerisine sahip, problem çözmede başarılı Pratik ve hızlı; yoğun tempolu ortamda çalışabilecek İnsan ilişkileri kuvvetli ve takım çalışmasına yatkın İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden

 • Evidea.Com

  Aşçı Yardımcısı Evidea.Com

  İstanbul Anadolu

  20 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması E- Ticaret sektöründe genç ve dinamik ekibiyle hızla büyüyen firmamızın İdari İşler Departmanında görev alacak; Yiyeceklerin hazırlığı, pişirilmesi ve sunuma hazırlanmasında aşçımıza yardımcı olacak, Mutfağın ve tezgahın düzeninin ve temizliğini sağlayacak, En az ilköğretim mezunu Koşuyolu bölgesine ulaşım sorunu olmayan, Güler yüzlü, dinamik ve ekip çalışmasına uyum sağlayacak, Titiz, pratik ve hijyen konusunda duyarlı, Kişisel bakım ve hijyenine dikkat eden, "Aşçı Yardımcı" arıyoruz.

  Aranan Nitelikler

 • Dsg İk ve Danışmanlık

  Satınalma Elemanı Dsg İk ve Danışmanlık

  İstanbul Avrupa

  20 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz bağlantı ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için " SATINALMA ELEMANI" aramaktayız. Şirketin satınalma politikası doğrultusunda fiyat, imalatçı ve tedarikçi araştırmalarını gerçekleştirmek Satınalma prosedüründe her türlü resmi evrağın kaydını tutmak Tedarikçi ve müşteri ile ortak çalışarak sistem ve kalite faaliyetlerinin koordinasyonunu sağlamak Gerektiğinde ticari ve teknik bilgi içeren sözleşmeleri hazırlamak ve onaya sunmak

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Makina Mühendisliği veya Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun olan İleri seviyede İngilizce bilen Yurtdışı-Yurtiçi satınalma ve planlama konusunda minimum 2 yıl deneyimli Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olan SAP tecrübesi olan Analitik düşünme, planlama, takip ve koordinasyon yetenekleri gelişmiş olan İnsan ilişkileri güçlü, ekip çalışmasına yatkın Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olan, İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden,

 • Mescioğlu İnş.Taah.AŞ.

  Sekreter ve Satınalma Uzm Yrd. Mescioğlu İnş.Taah.AŞ.

  Bursa

  20 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Mescioğlu Yapı,İnşaat A.Ş. nin ; Mudanya Yolu TUŞPA Mağazasındaki lokasyonunda görevlendirilmek üzere;

  Aranan Nitelikler * Genel Müdür asistanlığı ve Satınalma Uzman yardımcılığı görevlerini birlikte üstlenebilecek, *Telefon trafiğini yönetebilecek *Gen .Müdürün günlük işlerini organize edebilecek *satınalma Prosedürlerinin uygulanmasında, Satınalma uzmanına yardımcı olabilecek *Fatura ve irsaliye takibi ,tedarikçelerle gerekli görüşmeleri yapabilecek *Çalışkan, Disiplinli,ve iş koordinasyonu iyi *20-35 yaş arası *Tercihen görev alacağı Lokasyona yakın çevrede ikamet eden * Bayan personel aranmaktadır.

 • Evidea.Com

  Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Evidea.Com

  İstanbul Anadolu

  20 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Maksimum Müşteri Memnuniyeti anlayışıyla satış sonrası hizmet vermek Şirket hedef ve standartları doğrultusunda müşterilerin taleplerine ve şikayetlerine telefon ve e-mail yolu ile hızlı ve doğru çözümler bulmak Gerekli departman sorumluları ile iletişim kurarak konuyu takip edip sonuçlandırmak

  Aranan Nitelikler E- Ticaret sektöründe genç ve dinamik ekibiyle hızla büyüyen firmamızın Kadıköy- Koşuyolu'ndaki Merkez Ofisinde bulunan Operasyon Departmanına bağlı olarak çalışacak aşağıdaki özellikleri taşıyan Müşteri Temsilcileri arıyoruz. Lise, MYO veya Üniversite mezunu Çağrı merkezi müşteri temsilciliği alanında ve tercihen e-ticaret sektöründe en az 1 yıl deneyimli MS Office programlarına hakim Diksiyonu düzgün ve ikna kabiliyeti yüksek Sonuç odaklı çalışan ve sorumluluk sahibi Analitik düşünme becerisine sahip, problem çözmede başarılı Pratik ve hızlı; yoğun tempolu ortamda çalışabilecek İnsan ilişkileri kuvvetli ve takım çalışmasına yatkın İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden

 • Meskar Yapı Malzemeleri

  Satış / Pazarlama Görevlisi (Afyon) Meskar Yapı Malzemeleri

  Afyon

  20 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Firmamızın Satış Pazarlama bölümünde Saha Satış Temsilcisi olarak değerlendirilmek üzere;

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen Yapı Malzemeleri sektörü ile Satış / Pazarlama alanında minimum 3 yıl deneyimli, İletişim becerisi güçlü, Asgari B sınıfı ehliyete ve araç kullanma pratiğine sahip, Seyahat edebilme engeli olmayan, Afyon ilinde ikamet eden, Askerliğini yapmış 25- 40 yaşları arasında BAY personeller alınacaktır.

 • Adecco

  Administrative And Financial Executive Adecco

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  20 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması The Adecco Group, based in Zurich, Switzerland, is the world’s leading provider of HR solutions. With approximately 33,000 FTE employees and over 5,500 branches, in over 60 countries and territories around the world, Adecco Group offers a wide variety of services, connecting over 750,000 associates with well over 100,000 clients every day. The services offered fall into the broad categories of temporary staffing, permanent placement, outsourcing, consulting and outplacement. The Adecco Groupis a Fortune Global 500 company. We are looking for a "Administrative and Financial Executive" for our multinational client with the following skills and the qualifications; · Adminstration of all office related needs /purchasing , documantation, ,invoicing, order processing and communication the warehouse etc. · Coordinate the process import procedures and warehouse monitoring, · Execution of financial processes (Simple book keeping, Cash Flow monitoring, financial reporting and analysis)

  Aranan Nitelikler University degree(preferably economics), Minimum 5 years of experience in a similar position, Fluent in both written and spoken English, Good knowledge of MS Office applications Strong interpersonal and effective communication skill, Capable of analizing and reporting process.

 • Saint Gobain Weber Yapı Kimyasalları San. Tic. A.Ş.

  Fabrika Yöneticisi - Samsun Saint Gobain Weber Yapı Kimyasalları San. Tic. A.Ş.

  Samsun

  20 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Dünyanın ilk 100 şirketi arasında yer alan SAINT- GOBAIN’in Yapı Grubu şirketlerinden biri olan SAINT- GOBAIN WEBER, 1927 yılından beri faaliyet göstermektedir. Endüstriyel harç üretiminde Dünya liderliğini elinde bulunduran WEBER, 52 ülkede 10.000 çalışanı ile yapı sektörüne çevreci ve yenilikçi çözümler sunmaktadır. SAINT GOBAIN WEBER TÜRKİYE olarak Samsun fabrikada görevlendirilmek üzere aşağıda belirtilen niteliklere sahip, FABRİKA YÖNETİCİSİ aramaktayız. § Haftalık üretimlerin organize edilmesi ve yönetilmesi § Üretim kalitesi, sürekliliği ve verimliliğinin kontrol altında tutulması § Bakım faaliyetlerinin yönetilmesi § Stok ve depo yönetiminin kontrol altında tutulması § Fabrikanın tüm işleyişinden sorumlu olunması

  Aranan Nitelikler § Üniversitelerin Makine, Kimya veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun § İyi derecede İngilizce bilen § Benzer bir pozisyonda en az 3 yıl deneyim sahibi § Ekip yönetiminde deneyim sahibi § Tercihen yalın üretim teknikleri, TPM ve 5S uygulamalarına hakim § Samsun’da ikamet eden / edebilecek olan

 • Saint Gobain Weber Yapı Kimyasalları San. Tic. A.Ş.

  Bakım Teknisyeni Saint Gobain Weber Yapı Kimyasalları San. Tic. A.Ş.

  Samsun

  20 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Dünyanın ilk 100 şirketi arasında yer alan SAINT- GOBAIN’in Yapı Grubu şirketlerinden biri olan SAINT - GOBAIN WEBER, 1927 yılından beri faaliyet göstermektedir. Endüstriyel harç üretiminde Dünya liderliğini elinde bulunduran WEBER, 52 ülkede 10.000 çalışanı ile yapı sektörüne çevreci ve yenilikçi çözümler sunmaktadır. SAINT GOBAIN WEBER TÜRKİYE olarak Samsun, Kavak'ta bulunan fabrikamızda görevlendirilmek üzere aşağıda belirtilen niteliklere sahip, BAKIM TEKNİSYENİ aramaktayız. § Üretim verimliliğini sağlamak için üretimde kullanılması gereken tüm ekipmanların emliyetli ve verimli şekilde çalışır durumda olmalarını sağlamak § Bakım hedefleri ve kilit performans gelişimini kontrol altında tutmak için bakım faliyetleri raporlarını hazırlamak § 5S, WCM ve TPM uygulamalarının bakım bölümünde uygulanmasını ve devamlılığını sağlamak

  Aranan Nitelikler § Lise ve/veya Meslek Yüksekokulları’nın Makine veya Torna Tesviye bölümlerinden mezun § En az 2 yıllık bakım deneyimine sahip (hidrolik, pnömatik, mekanik)

 • Evidea.Com

  Depo Görevlisi Evidea.Com

  İstanbul Anadolu, Kocaeli

  20 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması •Mal kabulü, tasnifi, stok yönetiminin yapılması •Ürün paketleme, ürünlerin raflara yerleştirilmesi •Raflarının ve deponun düzeninin sağlanması •Paketlenen siparişlerin kargolanmaya hazırlanması ile kargolanması ve iade bölümlerinde görev almak

  Aranan Nitelikler Gebze / Balçık Köyü'nde bulunan Lojistik merkezimizde çalışmak üzere, aşağıdaki özelliklere sahip çalışma arkadaşları arıyoruz. • E-5 üzerinde Kartal, Pendik, Tuzla, Gebze, Çayırova ve yakın lokasyonlarda ikamet eden • Dinamik ve çalışma hevesi yüksek • Takım çalışmasına yatkın • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 1 yıl tecilli *Uygun lokasyondaki adaylarımız için servis imkanımız bulunmaktadır.

 • Martı Kurumsal Hizmetler

  B Sınıfı İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı (İzmir) Martı Kurumsal Hizmetler

  İzmir

  20 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması "Martı Kurumsal Hizmetler ve Özel İstihdam Bürosu” bir Martı Grup kuruluşudur ve İŞKUR’dan 638 numaralı izin belgesi ile lisanslı olarak faaliyet gösteren, işverenlerle iş arayanları aynı platformda bir araya getiren aracı bir kurumdur. Martı Kurumsal Hizmetler olarak; İnsan Kaynakları Seçme Yerleştirme alanında profesyonel kadromuzla, güncel mülakat tekniklerini ve kişilik envanterlerini uygulayarak, müşteri firmalarımızın talep ettiği tüm mavi yaka ve beyaz yaka pozisyonlarıyla birlikte, dönemsel ve/veya proje bazlı iş gücünün istihdam edilmesine yönelik hizmet vermekteyiz. İzmir’ de kurulu olan danışmanlığını yapmakta olduğumuz Ortak Sağlık Güvenlik Biriminde tam zamanlı çalışmak üzere "B SINIFI İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ UZMANI" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin tercihen mühendislik bölümlerinden mezun, İş Güvenliği Uzmanı olarak deneyimi olan, B sınıfı İSG Uzmanlığı sertifikasına sahip, İnşaat sektöründe en az 1 yıl tecrübeli, İşyerinde işin yürütülmesi nedeniyle oluşacak tehlikeleri öngörüp gerekli önlemleri alınmasını sağlayacak ve çalışma ortamını güvenli hale getirebilecek, İş sağlığı ve güvenliği mevzuatına uygun olarak iş yerinde gerekli çalışmaların yapılmasını sağlayacak, Tam zamanlı olarak çalışabilecek, Aktif olarak araç kullanabilen, MS Office uygulamalarına hakim, Ekip çalışmasına yatkın, İletişim becerisi kuvvetli, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış İzmir' de ikamet eden / edebilecek olan adaylar

 • Modern Beton

  Bakım Sorumlusu Modern Beton

  İzmir

  20 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Modern Beton'da, Bakım Sorumlusu olarak çalışmak üzere;

  Aranan Nitelikler Meslek lisesi veya MYO elektrik, motor, torna tesviye, makine vb. bölümlerinden mezun, Tercihen hazır beton sektöründe çalışmış, Disiplinli ve sistematik çalışan, takım çalışmasına uyumlu, kendi kendini motive edebilen, sorumluluk duygusu ve iletişim yeteneği yüksek, Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli bulunmayan, İzmir ve çevre illerde ikamet eden, Askerlik görevini tamamlamış.

 • Firma Adı Gizli

  Bayi Satış Uzmanı Firma Adı Gizli

  İzmir

  20 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Sektöründe lider olan firmamızın satış stratejileri doğrultusunda,sorumlu bulunduğu bölgede mevcut bayii ilişkilerini yürütmek, yeni bayiler kazandırmak, satış faaliyetlerini yürütmek.

  Aranan Nitelikler Tercihen Üniversitelerin İ.İ.B.F Bölümlerinden mezun Yapı malzemeleri (Tercihen seramik) sektöründe deneyimli Bayi Satış konusunda asgari 3 yıl deneyimli, Ms Office programlarını iyi derecede kullanabilen Seyahat engeli olmayan Sürücü belgesine sahip, aktif araç kullanabilen Takım çalışmasına yatkın, İnsan ilişkilerinde başarılı Bay adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış İzmir'de ikamet eden

 • Dsg İk ve Danışmanlık

  Dış Ticaret Operasyon Sorumlusu Dsg İk ve Danışmanlık

  İstanbul Avrupa

  20 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz üretim sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için DIŞ TİCARET OPERASYON SORUMLUSU aramaktayız. Yurt dışına satılan tüm ürünlerin sipariş takibi, nakliye, yükleme, gümrükleme ve ödeme şekillerinin takip ve kontrollerini sağlayarak süreçleri yürütmek, Tüm İthalat ve İhracat Operasyon işlemleri, D.İ.İ.B li işlemler, Gümrük Ve Kombiyo mevzuatı, Lojistik ve taşıma firmaları İle ilgili işlemler, Yurt İçi İthalat Gümrük İşlemleri, Dış ticaret mevzuatı uygunluk Takibi, Lojistik , Uluslararası Nakliye, Sigorta süreçleri, Transit ticaret İşlemleri

  Aranan Nitelikler Çok İyi derecede yazılı-sözlü İNGİLİZCE bilen, Benzer pozisyonda en az 5 yıl deneyimli, Organizasyon ve planlama yeteneğine sahip, MS Ofice programlarına hakim, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek. İhracat ve ithalattaki operasyonel süreçlere hakim, Dış ticaret mevzuatına hakim, Uluslararası Nakliye ,Gümrük ve Kambiyo Mevzuatı ve İhracat teslim Şekilleri konusunda tecrübeli, Dış Ticaret Finansmanı ve özellikle Akreditif konularında çok iyi derecede hakim

 • E7 İnşaat

  Santral Görevlisi E7 İnşaat

  İstanbul Avrupa

  20 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Günlük telefon,mail trafiğini yönetmek, Kargo,evrak takibi yapmak, Gelen misafirleri ilgili kişilere yönlendirmek.

  Aranan Nitelikler En az lise, tercihen büro yönetimi ve sekreterlik bölümü mezunu, Benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyimli, Ms Office programlarını aktif kullanabilen, Ofis araçlarının kullanımına hakim, Diksiyonu düzgün,iletişimi kuvvetli, Planlama ve temsil becerileri gelişmiş, İstanbul Avrupa ( Tercihen Bahçelievler, Yenibosna civarı ) yakasında ikamet eden, SANTRAL GÖREVLİSİ alınacaktır.

 • Yapı Teknik Grup

  Bölge Satış Yöneticisi/Karadeniz Yapı Teknik Grup

  Giresun, Ordu, Rize, Samsun, Sinop, Trabzon, Zonguldak

  20 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Yalıtım Sektöründe, üretim ve satış alanında faaliyet gösteren şirketler grubumuz için ; • Hedefleri doğrultusunda mevcut ve potansiyel müşterilere ürün tanıtımı yaparak, sahada aktif satış yapacak, * İlgili sektörde portföyü olan, • Bölgesel piyasa ve rakip analizleri gerçekleştirerek raporlayacak

  Aranan Nitelikler • Üniversite mezunu, • Tercihen Yalıtım ve İnşaat Malzemeleri alanında en az 3 yıllık satış deneyimine sahip, • MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, • Seyahat engeli bulunmayan, • İletişim, temsil ve sunum becerisi güçlü, • Askerlikle ilişiği olmayan, • Tercihen Samsun veya Trabzon da ikamet eden, * Referans verebilecek, takım arkadaşı aramaktayız.

 • Boy İnsan Kaynakları

  Sevkiyat Elemanı Boy İnsan Kaynakları

  Ankara

  20 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz köklü bir kuruluş için - E sınıfı ehliyeti olan veya forklift kullanabilen -Hem depo hem sevkiyat bölümünde çalışabilecek -35 yaşını aşmamış -Askerlik görevini tamamlamış DEPO SEVKİYAT ELEMANLARI ALINACAKTIR.

  Aranan Nitelikler

 • Evdema

  Grafik Tasarım Elemanı Evdema

  İstanbul Avrupa

  20 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Ev Dekorasyon Malzemeleri satışında Sektörün lideri EVDEMA nın, Bünyesinde bulunan Silivri de kurulu DU&KA Duvar kağıdı fabrikasının Grafik Tasarım Departmanı'nda görevlendirilecek, Takım Arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İlgili Bölümlerinden Mezun Konusunda 3 yıl deneyimli, Alanında gerekli programlara vakıf (Illustrator CS6, Photoshop CS6, Indesign CS6) Analitik Düşünebilen Gelişime Açık, Kariyer Hedefleyen İstanbul Silivri civarı ile Küçükçekmece Silivri arası E5 e yakın yerlerde ikamet eden, Grafik Tasarım Elemanı Arıyoruz.

 • Dumankaya Pusula

  Saha Ustası (İnce Yapı) Dumankaya Pusula

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  20 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Konut sektöründe faaliyet gösteren şirketimizin Satış Sonrası Hizmetler Departmanı’na bağlı olarak İstanbul Avrupa Yakası'nda ki şantiyeleri için; konutun tesliminden sonra başlayan süreçte sevk ve montaj kontrolünü sağlayacak, gelen soru ve sorunları karşılayacak, sahada çalışabilecek, aşağıdaki niteliklerde takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Tercihen lise mezunu, Alçı boya işleri ve ince imalat konularında tecrübeli, Müşteri odaklı çalışmayı prensip edinmiş, İnsan ilişkilerinde iletişimi kuvvetli, yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Organizasyon ve çözüme yönelik çalışma yetkinliği gelişmiş, Takım çalışmasına yatkın, Sürücü belgesi olan ve aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden.

 • Cvplus Search & Selection

  Satış Sorumlusu Cvplus Search & Selection

  İstanbul Anadolu

  20 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını yürüttüğümüz yapı malzemeleri sektöründe iç bölme sistemleri ve cam donanımları alanında faaliyet gösteren müşterimiz için ‘’ SATIŞ SORUMLUSU’’ arıyoruz. Telefonla veya şahsen yapılan ürün talepleri doğrultusunda teklif hazırlanıp satışın gerçekleştirilmes, Ürün kullanımıyla ilgili gelecek teknik soruların cevaplanması;doğru ürünün seçilmesine yardımcı olunması, Ürün dokümanlarının talep eden müşterilere yönlendirilmesi, Satış, ürün, teklif analizleri ve satış raporlarının hazırlanması, Potansiyel müşteri data araştırması yapılması, Sipariş dokümanlarının hazırlanması.

  Aranan Nitelikler En az Meslek Yüksek okul mezunu, Satış becerilerine sahip, hedef ve sonuç odaklı,satış alanında kariyer yapmayı hedefleyen, İnsan ilişkileri kuvvetli, ikna kabiliyeti yüksek olan, Etkin ses tonuna sahip ve diksiyonu düzgün, Tercihen Photoshop ve Indesign programlarını kullanabilen, MS Office programlarına hâkim, Anadolu yakasında ikamet eden.

 • Evdema

  Muhasebe Elemanı Evdema

  İstanbul Avrupa

  20 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Ev Dekorasyon Malzemelerinde Sektörün Lideri EVDEMA Yapı Malzemelerinin Esenyurt'ta Bulunan Şirket Merkezi Muhasebe Departmanında Görevlendirilecek Takım Arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İlgili Bölümlerinden Mezun Yada Ticaret Lisesi Mezunu, Logo-Tiger Muhasebe Sistemini Kullanabilen, Muhasebe konusunda 3 yıl deneyimli, İletişimi Güçlü, Analitik Düşünebilen Gelişime Açık, Kariyer Hedefleyen İstanbul Esenyurt/Avcılar da İkamet Eden, Bayan Muhasebe Elemanı Arıyoruz.

 • Meskar Yapı Malzemeleri

  Satış / Pazarlama Görevlisi (Bursa) Meskar Yapı Malzemeleri

  Bursa

  20 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Yapı malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren şirketimizin Satış/Pazarlama Departmanında görevlendirilmek üzere;

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen Ankastre satışı konusunda tecrübeli Satış / Pazarlama alanında minimum 3 yıl deneyimli, İletişim becerisi güçlü, Asgari B sınıfı ehliyete ve araç kullanma pratiğine sahip, Seyahat edebilme engeli olmayan, Bursa il sınırları içerisinde ikamet eden, Askerliğini yapmış 28- 40 yaşları arasında BAY personeller alınacaktır.

 • Gf Hakan Plastik

  Satınalma Elemanı-Şanlıurfa Gf Hakan Plastik

  Şanlıurfa

  20 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Türkiye’nin ilk 500 firması içinde yer alan, yeni yatırımlarıyla sürekli büyüyen, sektöründe önde gelen şirketimizin Şanlıurfa' da bulunan Üretim Tesisinde çalışmak üzere " Satınalma Elemanı ” aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu, MS Office programlarına hâkim, Tercihen alanında 2 yıl deneyimli, İngilizce bilgisi tercih sebebidir, Güçlü iletişim becerilerine ve temsil yeteneğine sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Şanlıurfa' da ikamet etmek veya edebilecek durumda olmak

 • Karalar Group

  Satış Pazarlama Karalar Group

  Adana, Mersin(İçel)

  20 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Sektörünün önde gelen fabrikalarından olan firmamızın, satış hedeflerini gerçekleştirmesine katkıda bulunacak "Satış Pazarlama Uzmanları" alınacaktır. Pazar talep ve ihtiyaçları konusunda çalışma yapacak, Firmamıza yeni müşteriler kazandıracak, Mevcut müşteri memnuniyetinin korunması konusunda çalışmalar yapacak.

  Aranan Nitelikler Lise veya üniversite mezunu, Satış , pazarlama konularında deneyimli, Satış alanında kariyer hedefi olan, Kendi müşteri pörtföyünü oluşturabilecek, Ekip çalışmasına yatkın , İnsan ilişkilerinde başarılı, Güleryüzlü , ikna ve iletişim kabiliyeti yüksek, Diksiyonu düzgün , dış görünüşüne önem veren, Aktif araç kullanabilen ve seyahat engeli olmayan, Bay ve Bayan "Satış Pazarlama Uzmanları" alınacaktır.

 • Dumankaya İnşaat San.Tic. A.Ş.

  Yurtdışı Network Satış Müdürü Dumankaya İnşaat San.Tic. A.Ş.

  İstanbul Anadolu

  20 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Konut sektöründe faaliyet gösteren şirketimizde görevlendirilmek üzere; ''Yurtdışı Network Satış Müdürü'' aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu (tercihen İşletme ve İktisat bölümlerinden mezun), Yurtdışı satış konusunda en az 5 yıl tecrübeye sahip, en az 3 yıl yönetsel pozisyonlarda görev almış (tercihen yurtdışı konut satışında deneyimli), Uluslararası seyahat engeli olmayan, Takım çalışmasına yatkın, yönetsel becerileri gelişmiş, Organizasyon, planlama ve raporlama yönü kuvvetli, Diksiyonu düzgün, insan ilişkilerinde başarılı, Çok iyi derecede İngilizce bilen ( ikinci bir dil bilmesi tercih sebebidir), MS Office programlarına hâkim, tercihen MS CRM uygulamaları konusunda deneyimli, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Ehliyet sahibi, aktif araç kullanabilen, İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden.

 • Sezgin Güney İnşaat

  Satış Temsilcisi Sezgin Güney İnşaat

  Bursa

  20 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Sezgin GÜNEY İnşaat Hırdavat Malzemeleri 1969 yılında Bursa'da perakende sektöründe faaliyetlerine başlamıştır. 1977 yılında toptan bazda malzeme dağıtımına başlayan firmamız gelişimini ve büyümesini sürekli sürdürmüş olup halen bölgesinin sektöründe lideri konumundadır. 5000 mt2 kapalı alan mağazası 8000'i bulan malzeme çeşidi 50 personel ve 20 servis aracıyla kaliteli ve kusursuz hizmeti temel ilke kabul edip Tüm Güney Marmara ve Eskişehir ile Kütahya illerinde faaliyetlerini sürdürmektedir.

  Aranan Nitelikler İş hacmimize paralel olarak büyüyen Satış ve Pazarlama kadromuzda yetiştirilmek üzere; En az Lise, Tercihen Üniversite mezunu 30 yaşını aşmamış Tercihen daha önce yapı malzemeleri sektöründe benzer bir pozisyonda deneyimi olan Sürücü ehliyeti, SRC Belgesi ve aktif sürüş deneyimine sahip Askerlik hizmetini tamamlamış Ms Office uygulamalarına hakim Tercihen Evli Yoğun iş temposunda çalışabilecek ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek SATIŞ TEMSİLCİLERİ aramaktayız.

 • Dsg İk ve Danışmanlık

  Kurumsal Proje Satış Sorumlusu Dsg İk ve Danışmanlık

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  20 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz yapı malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren firmamız için "KURUMSAL PROJE SATIŞ SORUMLUSU" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Saha satışında minimum 5 yıl satış tecrübesi olan; Yoğun iş temposu ile çalışabilecek ; Analitik ve hedef odaklı çalışabilecek ; Aktif sürüş deneyimine sahip ; Seyahat engeli olmayan ; MS Office programlarına hakim, tercihen Autocad bilen ; Askerliğini tamamlamış ; Bay ve bayan çalışma arkadaşları aramaktayız. * Beylikdüzü, Avcılar, Küçükçekmece, Bahçeşehir, Büyükçekmece, Mimarsinan ve Esenyurt bölgesinde ikamet eden adayların başvuruları dikkate alınacaktır.

 • Türkiye Hazır Beton Birliği

  Uzman Yardımcısı Türkiye Hazır Beton Birliği

  İstanbul Anadolu

  20 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Başta beton olmak üzere yapı malzemelerinin kalite denetimini ve belgelendirmesini yapan kuruluşumuzda, uzman yardımcısı pozisyonunda bir takım arkadaşı arıyoruz. İş tanımı: · Türkiye ve yurt dışında gerçekleştirilen denetimleri programlamak, takip etmek ve raporlamak, · Belli bir süreç sonrası denetçi olarak sahada denetimlere katılmak, · Sektörünü kalite açısından ilgilendiren yurtiçi ve yurtdışı gelişmeleri (mevzuat, standart vb.) takip etmek, çalışmalar yapmak, · Müşteri ilişkilerinin yönetimine yardımcı olmak.

  Aranan Nitelikler · İnşaat Mühendisi, · En Az 2 Yıl Tecrübeli (Tercihen Hazır Beton Sektöründe) · (Tercihen) Kalite Yönetim Sistemleri Konusunda Tecrübeli, · İngilizce Bilen, · Erkek Adaylar için Askerlik Hizmetini Tamamlamış, · İstanbul’da İkamet Eden, · Seyahat Engeli Bulunmayan, · B Sınıfı Ehliyetli (Aktif Sürücü)

 • Evdema

  Satış Danışmanı Evdema

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  20 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Ev Dekorasyon malzemeleri satışında sektörünün lideri olan, Vitra, Artema, İntema Mutfak, Bauformat Mutfak, Vitale markalarını bünyesinde bulunduran,müşterinin mağazaya gelişinden,satış sonlanıncaya kadar olan süreci takip edebilecek, Takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Mağazacılık alanında deneyimi olan ve kariyer hedefleyen, Ev dekorasyon malzemelerine ilgi duyan, Bilgisayar ve tercihen Logo Tiger programını kullanabilen, Pozitif, güler yüzlü, enerjisi yüksek, İletişime açık, ekip çalışmasına yatkın, Bakımlı, kendine ve işine özen gösteren, Müşteri memnuniyetine önem veren, Diksiyonu düzgün, Yoğun iş temposunda çalışabilecek, Bay ve bayan, çalışma arkadaşları arıyoruz.

 • Evdema

  İç Mimar Evdema

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  20 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Ev Dekorasyon malzemeleri satışında sektörünün lideri olan,İntema Mutfak, Bauformat Mutfak,Vitra, Vitale markalarını bünyesinde bulunduran,müşterinin mağazaya gelişinden,satış sonlanıncaya kadar olan süreci takip edebilecek, Takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Mimarlık veya İç Mimarlık bölümlerinden mezun, Autocad, 3D Max, Kareo, Photoshop proğramlarını kullanabilen, Microsoft Office Proğramlarına hakim, Tercihen Yapı/Dekorasyon sektöründe deneyimli, Showroom içersinde veya proje grubunda aktif satış yapabilecek, Pozitif ve güleryüzlü, enerjisi yüksek, İletişime açık, ekip çalışmasına yatkın, Bakımlı, kendine ve işine özen gösteren, Diksiyonu düzgün, İnsan ilişkilerinde başarılı, ikna kabiliyeti yüksek Bay ve Bayan Çalışma arkadaşları arıyoruz.

 • Gf Hakan Plastik

  Satınalma Elemanı Gf Hakan Plastik

  Tekirdağ

  20 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Türkiye’nin ilk 500 firması içinde yer alan, yeni yatırımlarıyla sürekli büyüyen, sektöründe önde gelen şirketimizin Çerkezköy’de bulunan Merkez Satınalma Departmanı’nda çalışmak üzere " Satınalma Elemanı ” aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu, MS Office programlarına hâkim, Tercihen alanında 2 yıl deneyimli, İngilizce bilgisi tercih sebebidir, Güçlü iletişim becerilerine ve temsil yeteneğine sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Çerkezköy, Çorlu, Kapaklı, Saray veya civarında ikamet etmek veya edebilecek durumda olmak

 • Nwg Services

  Depo Operasyon Elemanı Nwg Services

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  20 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Mağazadan satın alınan ürünlerin teslim alınması ya da mağaza deposundan tedarik edilmesi, ürün kontrolü, sistemden ürüne göre barkot çıkartılması ve nakliye araçlarına teslim edilmesi.

  Aranan Nitelikler Tercihen lise mezunu,Vardiyalı çalışabilecek, 18-30 yaş arası, İstanbul Avrupa yakasında (Aksaray, Fatih, Topkapı, Bayrampaşa, Esenler, Merter, Zeytinburnu, Bakırköy, Bahçelievler, Ataköy/Şirinevler, Yenibosna) ve Anadolu yakasında (Sultanbeyli, Samandıra, Sancaktepe, Çekmeköy, Dudullu, Ümraniye, Ataşehir, Üsküdar) Askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli, Bay.

 • Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Yapı Malzemeleri Satış Sorumlusu Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  20 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, YAPI MALZEMELERİ ALANINDA FAALİYET GÖSTEREN MÜŞTERİMİZ İÇİN; Yapı malzemeleri ince ürün portföyünde bulunan gömme, rezervuar, fotoselli ürünler, seramik, vitrifiye, batarya, akrilik ürünler, banyo aksesuarları, ıslak hacim ekipmanları gibi ürün gruplarının proje bazında satış, pazarlama ve raporlama faaliyetlerinin gerçekleştirilmesinden sorumlu olacak, Satış adetleri ve hedef bütçeleri yıllık bazda oluşturabilecek, pazarlama ve satış faaliyetlerinin haftalık olarak düzenli bir şekilde raporlanmasını sağlayacak, satış adetlerinin ve pazar payının yükseltilmesi için gerekli faaliyetleri gerçekleştirebilecek, alınan siparişlerin sevkiyatlarının ve ödeme takiplerinin yapılmasını gerçekleştirebilecek,

  Aranan Nitelikler 25 - 35 yaşları arasında, Lise, tercihen MYO ve / veya Lisans mezunu, Yapı Malzemeleri sektöründe satış deneyimine sahip ve portföyü olan, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, MS Office programlarını iyi derece kullanabilen, İstanbul'da ikamet eden, Bay adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Bay, Bayan "YAPI MALZEMELERİ SATIŞ SORUMLUSU" aranmaktadır. www.maviyakaik.com

 • Tekzen Yapı Market

  Mağaza Personeli / K.K.T.C Tekzen Yapı Market

  K.K.T.C

  20 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 1995 yılında organize yapı market sektörünün öncüsü olarak kurulan TEKZEN, yüzde yüz yerli sermaye ile yatırımlarını hızla sürdürmektedir.Yapmış olduğu düzenli yatırımlara devam eden TEKZEN, 50 İlde 87 Mağaza 12 Ekspress Şubesiyle Türkiye'nin en çok müşteriye ulaşmış, en yaygın yapı market zinciridir. K.K.T.C Lefkoşe'de açılacak mağazamız için döşeme, seramik, ev gereçleri,mobilya, aydınlatma-elektrik, banyo, ısıtma-tesisat, hırdavat, el aletleri, nalburiye, boya-dekorasyon, mutfak,bahçe alanlarından birinde ürün bilgisi ve iş deneyimine sahip ''Satış Danışmanı'' ile kasa bilgisi ve iş deneyimine sahip "Kasiyer" olarak görev yapacak çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler *En az lise mezunu ,tercihen yüksekokul mezunu, *Mağazacılık süreçlerinde tecrübeye sahip, *İkna kabiliyeti yüksek, müşteri ilişkileri ve iletişim becerileri kuvvetli, *Ekip çalışmasına yatkın ve iletişim becerisi yüksek, *MS Office uygulamalarına hakim, *Problem çözme yeteneği olan, *Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, *Titiz, dikkatli,düzenli çalışan, *K.K.T.C vatandaşı, *Kıbrıs'da ikamet eden, *Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az iki yıl tecilli olmak.

 • Saint Gobain Weber Yapı Kimyasalları San. Tic. A.Ş.

  Genel Muhasebe Görevlisi Saint Gobain Weber Yapı Kimyasalları San. Tic. A.Ş.

  İzmir

  20 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Dünyanın ilk 100 şirketi arasında yer alan SAINT- GOBAIN’in Yapı Grubu şirketlerinden biri olan SAINT- GOBAIN WEBER, 1927 yılından beri faaliyet göstermektedir. Endüstriyel harç üretiminde Dünya liderliğini elinde bulunduran WEBER, 52 ülkede 10.000 çalışanı ile yapı sektörüne çevreci ve yenilikçi çözümler sunmaktadır. SAINT GOBAIN WEBER TÜRKİYE olarak İzmir fabrika muhasebe ve finansman organizasyonumuzda görevlendirilmek üzere aşağıda belirtilen niteliklere sahip, MUHASEBE GÖREVLİSİ aramaktayız. § Faturaların kontrol edilerek sisteme girilmesinin sağlanması

  Aranan Nitelikler § Meslek Yüksekokulları’nın ilgili bölümlerinden mezun § 2-3 yıl muhasebe deneyimine sahip § İzmir’de ikamet eden veya edebilecek olan

 • Evidea.Com

  Fotoğrafçı Evidea.Com

  İstanbul Anadolu

  20 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Evidea hızla büyümeye devam ediyor! Genç ve yetenekli yıldızlarımız arasında yer almak isteyen yeni çalışma arkadaşlarımızı ekibimizde görmek istiyoruz! Satın Alma ve Ürün ekibimizde Fotoğrafçı olarak görev almak isterseniz ve aşağıdaki özellikleri taşıdığınızı düşünüyorsanız hemen şimdi başvurun!

  Aranan Nitelikler Lise, yüksek okul ya da üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun musun? İyi derecede photoshop veya benzeri bir programı kullanabiliyor musun? Dekupe konusunda deneyimin var mı? Işık ve renkler konusunda yetenekli misin? Ürünlerin çekime hazırlanması süreçleri ve fotoğraf stüdyosu ekipmanları hakkında bilgin var mı? Fotoğraf çekimi süreçlerinin tümünü yeri geldiğinde üstlenebilir misin? Enerjik, sonuç odaklı, alanında yetenekli, detaycı ve sorumluluk sahibiyim diyebiliyor musun? Daha önce e-ticaret sektöründe benzer bir pozisyonda deneyimin var mı? Bunların hepsine evet diyebiliyorsan seninle tanışmamıza fırsat vermek için hemen şimdi başvur!

 • Gf Hakan Plastik

  Endüstri Mühendisi Gf Hakan Plastik

  Tekirdağ

  20 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Türkiye’nin ilk 500 firması içinde yer alan, yeni yatırımlarıyla sürekli büyüyen, sektöründe önde gelen şirketimizin Çerkezköy’de bulunan Merkez Fabrikasında çalışmak üzere " Endüstri Mühendisi ” aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarına hakim Tercihen üretim sektöründe deneyimli, Planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Çerkezköy, Çorlu civarında ikamet eden, edebilecek

 • Cvplus Search & Selection

  Ankara Bölge Satış Yetkilisi Cvplus Search & Selection

  Ankara

  20 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını yürüttüğümüz büyük bir şirketler topluluğu bünyesinde olan ve yapı malzemeleri alanında faaliyet gösteren müşterimiz için ANKARA Bölgesinde görevlendirilmek üzere ‘’SATIŞ YETKİLİSİ’’ arıyoruz. Ankara ve çevresindeki illerdeki potansiyel tüm inşaat projelerinin takip edilmesi, Mevcut müşterilerle olan ilişkilerin güçlü tutulması ve geliştirilmesi, Ankara ve çevresindeki illerde bulunan mimarlık ofislerine, inşaat firmalarına ve proje alanlarına yönelik müşteri ziyaretlerinin gerçekleştirilmesi, Satış raporlamasının üst yönetimle periyodik olarak paylaşılması.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Mimarlık, İnşaat Mühendisliği, Jeoloji Mühendisliği veya İnşaat Teknikerliği bölümlerinden mezun, Teknik satış alanında min. 1 yıl deneyimli, Tercihen yapı malzemeleri - ısı yalıtım sistemleri konusunda tecrübeli, İletişimi kuvvetli, analitik ve takım çalışmasına yatkın, Seyahat engeli bulunmayan, B sınıfı sürücü ehliyetine sahip olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Ankara bölgesinde ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

 • Dumankaya İnşaat San.Tic. A.Ş.

  Sözleşme Uzmanı Dumankaya İnşaat San.Tic. A.Ş.

  İstanbul Anadolu

  20 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Dumankaya İnşaat Satınalma Müdürlüğü bünyesinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde "Sözleşme Uzmanı" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu, Sözleşmelerle ilgili konularda en az 2 yıl deneyimli, Proje ve Sözleşme yönetimi konularında bilgi ve deneyim sahibi, MS Office Programlarını ve ERP Sistemini iyi derece kullanabilen, Stratejik planlama konularına hakim, Takım çalışmasına yatkın ve takım yönetebilme becerisi olan, Koordinasyon ve iletişim becerileri yüksek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden.

 • Yapı Teknik Grup

  Üretim Planlama ve Lojistik Yöneticisi Yapı Teknik Grup

  İstanbul Anadolu, Kocaeli

  20 Nisan 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Ürün sipariş aşamasından sevkiyat aşamasına kadar olan üretim ve sevkiyat süreçlerinin planlanması, Stok seviyelerinin kontrol altında tutulması, Günlük, haftalık ve aylık raporlamaların yapılması.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun, Üretim ve sevkiyat planlama sürecini sevk ve idare edebilecek, İlgili pozisyonda en az 3 yıl deneyime sahip, İyi derecede MS Office programlarını kullanabilecek, Üretime bağlı olarak esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, İstanbul Anadolu yakası veya Gebze civarında ikamet edebilecek, Askerlik ile ilişiği olmayan (Erkek adaylar için).

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan