Yapı Malzemeleri İş İlanları

Hepsini Temizle
Yapı Malzemeleri
 • İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz asansör ve yürüyen merdiven sektöründe faaliyet gösteren sektörün önde gelen şirketlerinden olan müşterimiz için  'Engelli Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi' aramaktayız. Firma süreçleri ve standart talimatlara göre müşterinin taleplerini belirleyip sınıflandırılması ve yeterli cevaplar verilmesi, Gerekli Çağrıların ilgli kişilere yönlendirilmesi, Süpervizörlere  çağrı takibinde destek olma ve raporlama yapılması, Müşterinin en kısa sürede kontak kurulmasının sağlanması ve yeterli bilgiyi paylaşılması, Firma süreçlerini duyarlılık, sorumluluk ve  müşteri memnuniyeti odaklı çalışarak takip etmekle sorumlu olunması.

  Aranan Nitelikler  ·        En az lise mezunu, ·        Çağrı Merkezi, şikayet yönetiminde 2 sene deneyimli, ·        Telefonda etkili iletişim becerisine sahip, ·        Diksiyonu düzgün, ikna kabiliyeti yüksek olan ·        MS Office programlarına hakim, ·        Anadolu yakasında oturan.

  Sektör: İnşaat, Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Temsilci

 • İş Açıklaması Avcılar- Firuzköy’de bulunan şirketimizde Muhasebe Müdürü olarak görev yapacak Bayan eleman alınacaktır; * Muhasebe kayıtlarının tam ve doğru şekilde tutulması, * Şirketin tüm muhasebe sürecini yasal mevzuatlar çerçevesinde kayıt ve kontrolünü  sağlanması, * Genel mizana konu tüm kayıtları kontrol ve raporlanmasını sağlanması, * Yasal defterlerin zamanında doğru olarak raporlanmasını sağlanması, * Müşteri cari hesaplarının tutulması ve takibi, * Firmanın ödeme ve tahsilat dengeleri gözetilerek cari bakiyelerinin müşterilere bildirimi ve mutabakatlarının yapılması, * Her türlü finansal raporun haftalık ve aylık olarak hazırlanması, * Her türlü bildirim ve beyannamenin tam zamanında ve doğru bir şekilde verilmesi için hazırlıklarının yapılması, * Tüm beyannamelerin zamanında ilgili kurumlara beyan edilmesini, çıkacak ödemelerin yapılmasının sağlanması, * Bütçeleme ve bütçeye uygunluk denetiminin yapılması, * Banka ve kredi işlemlerinin takibi, * Vergi ve sigorta işlerinin takibi ve ödenmesini sağlamak,  

  Aranan Nitelikler * Tercihen S.M.M.M. belgesine sahip * En az 10 yıl mesleki ve yönetim deneyimi olan * İnşaat ve Yapı sektöründe Tecrübeli. * İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden (Avcılar veya Firuzköy bölgesi tercih edilecektir) * Muhasebe paket programlarına hâkim, * Mikro Muhasebe programını kullanabilen * Ms Office programlarını çok iyi düzeyde kullanabilen * Bilanço, gelir tablosu ve diğer mali tabloları hazırlayabilecek, maliyet ve finansman konularında raporlama yapabilecek düzeyde bilgi ve beceri sahibi, * Hareketli çalışma ortamına alışkın, pratik ve çözüm odaklı, * Bayan muhasebe müdürü 

  Sektör: Yapı Malzemeleri, İmalat, Cam ve Seramik

  Pozisyon: Direktör, Müdür, Yönetici

 • HRWORKS CONSULTANCY İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması HRWORKS CONSULTANCY is a human resources consultancy company that provides custom-built services to top-line companies of engineering-based sectors since 2011.  Our Client is a multinational company manufacturing insulating products in building materials industry. The company is known for its innovative and high quality thermal and noise insulation solutions in Middle and Eastern Europe. Currently, we are in search of Finance & Accounting Chief who will take active role in all financial, budgeting, accounting and reporting activities, reporting to Finance and Controlling Manager. Main responsibilities: Analyzing and controlling both financial records and accounting operations to improve planning, budgeting and efficiency, Preparing regular reports and financial statements in accordance with IFRS, Leading implementation and improvement of ERP systems or tools, Ensuring that financial systems and procedures are efficiently set and are in line with best practice and legal requirements, Controlling and compiling operational data, improving operational processes, Meeting accounting objectives in line with strategic plans, Ensuring bank compliance, Managing relationships with audit firms.

  Aranan Nitelikler Bachelor’s Degree from a reputable university, 3 plus years of experience in accounting, financial analysis, controlling and / or reporting; preferably in industrial sectors, ERP implementation experience, IFRS and Cost Accounting knowledge required, Logo knowledge required, Hyperion, SAP or other reporting systems knowledge is a plus, Fluent in written and spoken English is a must, German is an asset, Strong presentation and change management skills, Strong critical thinking, controlling, convincing and learning abilities,  Result oriented, assertive, initiative and time-conscious,  No military obligation for male candidates.   Applications will be held strictly confidential.  We thank all candidates for their interest, however, only those under consideration will be contacted.

  Sektör: Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Şef / Amir

 • İş Açıklaması Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun. - İthalat konusunda 2 yıllık tecrübe sahibi. - İyi derecede İngilizce bilen. - MS Office programlarını etkin kullanabilen. - Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak.

  Aranan Nitelikler İthalat siparişinin verilmesi, malın yüklenmesi, ithalat işlemlerinin tamamlanması ve malın fabrikaya teslim edilmesine kadar geçen süreçleri takip etmek. - Nakliye ve gümrük firmaları ile gereken koordinasyonu sağlamak. - Nakliye, banka, sigorta, gümrükleme işlemlerini takip etmek, ithalat aşamasında gereken tüm belgeleri kontrol ve takip etmek. - Yurtdışı tedarikçi hesaplarının takibini ve mutabakatını yapmak. - İthalat siparişlerinin kurumsal yazlım programına (Workcube vb.) girişlerini yapmak. - Yurtdışı tedarikçilere yapılacak ödemelerin muhasebe ile koordine edilmesini sağlamak ve takip etmek. - Üretim ve Ar-Ge departmanlarının talep ettikleri ürün numunelerini tedarikçilerden talep etmek. - Üretim ve Depo bölümlerini, fabrikaya teslim edilen/edilecek hammaddelerin nitelik, nicelik ve planlamaları hk. bilgilendirmek. - Satın alınan hammaddeler ile ilgili olmak üzere, tedarikçilerden, kalite, sertifikasyon ve güvenlik ile ilgili belgeleri temin etmek. - Ayrıca amirinin kendisine vereceği benzer nitelikteki görevleri yerine getirmek. - Tedarikçi firma performanslarını takip etmek, yıllık kalite denetimlerinin planlanması ve gerçekleştirilmesini sağlamak ve onaylı tedarikçi listelerini oluşturmak.

  Sektör: Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard

 • İş Açıklaması İnsaat makinaları imalatı yapan firmamızda; Mali musavir ile tum muhasebe surecinin yurutulmesi (temel muhasebe,cari stok fatura irsaliye işlerini yapabilmek,mali tablolara hakim,bilanço takibi yapabilmek) .Fabrikadaki idari işlerin sorumlulugunu alabilmek (personel kayıtlarının tutulması,giriş cıkışların yapılması,puantajlarının tutulması ,maaş hesaplarının yapılması,servis ,yemek işleri...vb.)

  Aranan Nitelikler -Universitelerin maliye ,iktisat ,işletme,muhasebe bolumlerinden mezun olmak -Muhasebe alanında en az 5 yıl tecrubeli calismis olmak -En az iyi bir muhasebe programını cok iyi bilmek -Aktif araç kullanabilen -Erkek adaylarin askerligini yapmıs olmasi -Ms office programlarını ileri duzeyde iyi kullanabilmek -Sorumluluk sahibi,insan ilişkelerinde başarılı,yaratici, sonuç odaklı,idari işler konusunda deneyim sahibi -Dİksiyonu iletişimi duzgun,guler yuzlu,giyimine ozen gosteren -İzmit merkez veya cok yakınında ikamet edenler

  Sektör: Makine, İnşaat, Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Müdür, Sorumlu, Uzman

 • İş Açıklaması Girdi malzemelerin (hammadde, yarı mamül, ticari ürün) belirtilen kalite standartlarına ve numune alma metodlarına göre kontrolünü yapmak. Üretim prosesinin her aşamasında gerekli kalite kontrolü yapmak. Kaliteye uygun olmayan ürünün tespitinden, düzeltilmesine kadar, uygun olmayan ürünün işlenmesini ve dağıtımını kontrol altında bulundurmak ve amirine durumu bildirmek Yaptığı kontrollerle ilgili formları doldurmak ve amirine iletmek. Yaptığı kontrollerin günü gününe bilgisayar girişlerini yapmak. Kullanılan malzeme ve ekipmanların temizliğini ve gerekli günlük bakımlarını yapmak. Şahit ve kontrol numunelerinin düzenli teslim alınmasını sağlamak. Laboratuvar ve şahit numune odasını temiz ve düzenli tutmak. Ayrıca amirinin kendisine vereceği benzer nitelikteki görevleri yerine getirmek.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Kimya veya Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun. Ürün kalite kontrol analizleri konusunda en az 2 yıllık laboratuvar tecrübesi olan. MS Office programlarına hakim. İyi derecede İngilizce bilen. Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilen. Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak.

  Sektör: Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Kimyager, Uzman, Uzman Yard

 • İş Açıklaması Plastik malzeme imalatında faaliyet gösteren firmamız için İzmir’de görevlendirilecek ''MALİ VE İDARİ İŞLER MÜDÜRÜ'' arıyoruz.  

  Aranan Nitelikler • Üniversitelerin Mühendislik, İşletme, İktisat, Maliye vb. ilgili bölümlerinden mezun, • Benzer pozisyonda min. 5 yıl deneyimli, • Genel Muhasebe, Maliyet Muhasebesi, Tek düzen hesap Planı, Bilanço, Muhasebe Mevzuatı, Vergi Hukuku, Ticari Hukuk, Gelir Tablosu ve diğer mali tablolar konularına hakim, • Finansman konularında gerek akademik gerekse pratik altyapısı olan • Tercihen SMMM belgesine haiz • Ekip yönetimi konusunda tecrübeli, iletişim yönü kuvvetli, çözüm odaklı, • Dinamik, üretim firmalarında üretim sahasına da hakim olan • Sisteme inanan ve çalıştığı organizasyonlara kalıcı sistemler kurmayı hedefleyen • Netsis programını iyi bilen • MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, • İzmir'de ikamet eden veya edebilecek olan  

  Sektör: Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Müdür

 • İş Açıklaması -İşe başlayan personele iş için gerekli eşyaları vermek ve zimmet tutanaklarını oluşturmak. -Yıllık ve ihtiyaçtan oluşacak kıyafet dağıtımlarını organize etmek. -Personel giyinme odalarının organizasyonunu yapmak ve gerektiğinde amirlerine rapor vermek. -İnsan kaynakları departmanının firma dışındaki işlerini takip etmek -Personelin günlük giriş çıkışlarını takip etmek, gerekli düzeltmeleri yapmak ve her gün gerekli yerlere bildirmek -Personel memnuniyetini ve firmaya bağlılığını olumsuz etkileyen faktörleri amirlerine bildirmek. -Kullanılan izinlerin kayıtlarını tutmak ve takibini yapmak. -Workcube ve Pdks vb. programların kayıtlarını tutmak ve güncellemek. -Çalışanların eğitim takip kartlarını hazırlamak ve güncellemek. -Kendisi ile ilgili prosedür, talimat ve formları takip etmek ve eksiksiz uygulamak. Ayrıca amirinin kendisine vereceği benzer nitelikteki görevleri yerine getirmek.

  Aranan Nitelikler -MYO ilgili bölümlerinden mezun. -Personel özlük işleri, bordro ve iş hukuku uygulamalarında bilgi sahibi, bu süreçlerin kontrolünü yürütebilecek. -İş kanunu konusundaki değişiklikleri takip edebilecek. -İletişim becerisi yüksek, analitik düşünüp inisiyatif kullanabilecek. -Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabilen. -Workcube ve Pdks vb. programları kullanabilen. -Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış

  Sektör: Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Uzman Yard

 • ETİKON PREFABRİK YAPI İstanbul Anadolu, Kocaeli 20 Ekim 2016

  İş Açıklaması Prefabrik ürünlerin imalatını yaptığımız fabrikamız bünyesinde istihdam edilmek üzere Kurumsal Satış Uzmanı ihtiyacımız bulunmaktadır. * Hedef müşteriler ile iletişime geçerek, müşteri ziyaretleri yapacak * Üretimini yaptığımız ürünlerimizin satışını gerçekleştirecek * Yeni müşterileri firma bünyesine katacak * Mevcut müşterilerin müşteri sadakatlarını yüksek tutacak

  Aranan Nitelikler * Tercihen benzer pozisyonda daha önce çalışmış * B sınıfı ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilecek * Temsil ve ikna kabiliyeti yüksek, müzakereci, girişken * Giyimine özen gösteren, yüzyüze iletişim becerileri gelişmiş olan * Maltepe- Kartal - Pendik -Tuzla - Gebze bölgelerinden birinde ikamet eden * Tercihen Bayan

  Sektör: Yapı Malzemeleri, İnşaat

  Pozisyon: Uzman

 • Yordam Danışmanlık İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz yapı malzemeleri sektörünün öncü firmalarından biri olan müşterimiz için “Satış Uzmanı” aramaktayız.  

  Aranan Nitelikler Tercihen çatı sistemleri veya üst segment yapı malzemeleri alanında satış, bayi ağı oluşturma, bayi ağı üzerinden ve doğrudan müteahhit ve mimarlık firmaları üzerinden satış veya B2B müşterilere yönelik endüstriyel ürün satış deneyimine sahip, Geçmişte sorumlu olduğu hedeflerini (satış ciro, karlılık, tahsilat, yeni müşteri, vb) gerçekleştirmiş ve bu başarılarını yeni görevinde de sürdürebilecek, Proje bazlı satış çalışmalarında yer almış, teklif hazırlamış ve teknik satış yapmış, Müşterileri ile uzun süreli satış döngüsü içerisinde güvene ve müşteri memnuniyetine dayalı profesyonel iş ilişkisi geliştirebilecek, Sektörün dinamiklerine haiz, projeleri güncel olarak takip edebilecek, potensiyel müşteri havuzunun sürekli olarak geliştirilmesine ve takip edilmesine destek olabilecek, Bayi, mimarlık ofisleri ve şantiyelerde müşterilerin ihtiyaçlarını (ürün talep, teknik destek, eğitim, vb) düzenli olarak takip edip, aksiyonları hayata geçirebilecek, 360 derece müşteri memnuniyeti konseptine sahip, ancak çalıştığı firmanın hedeflerini de sürekli olarak göz önünde bulundurabilecek, Sorumlusu olduğu ürün grubu ve bölgelerle ilgili, günlük, haftalık ve aylık teknik ve ticari raporları düzenli olarak hazırlayıp yöneticisi ile paylaşabilecek, Yoğun şehir içi, şehir dışı ve kısmi yurtdışı seyahatlerine katılabilecek (yurtdışına çıkış engeli olmayan), Proaktif; insiyatif kullanabilen; sistematik çalışabilecek; analitik düşünebilecek, kendisini her gün daha başarılı olabilmek için motive edebilen, minimum yönetim desteği ile gerektiğinde home-office çalışabilecek,   Yordam İnsan Kaynakları Danışmanlığı, İşkur’un denetiminde 15.09.2011 tarihli 274 No’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

  Sektör: Yapı Malzemeleri, İnşaat

  Pozisyon: Uzman

 • İş Açıklaması Kırklareli Lüleburgaz' da bulunan mağazamız için döşeme, seramik, ev gereçleri, mobilya, aydınlatma-elektrik, banyo, ısıtma-tesisat, hırdavat, el aletleri, nalburiye, boya-dekorasyon, mutfak, bahçe alanlarından birinde ürün bilgisi ve iş deneyimine sahip ''Satış Danışmanı'' ile kasa bilgisi ve iş deneyimine sahip "Kasiyer" olarak görev yapacak çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler *En az lise mezunu ,tercihen yüksekokul mezunu, *Mağazacılık süreçlerinde tecrübeye sahip, *İkna kabiliyeti yüksek, müşteri ilişkileri ve iletişim becerileri kuvvetli, *Ekip çalışmasına yatkın ve iletişim becerisi yüksek, *MS Office uygulamalarına hakim, *Problem çözme yeteneği olan, *Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, *Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az iki yıl tecilli olmak.  

  Sektör: Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Kasiyer, Müşteri Temsilcisi, Satış Temsilcisi

 • Src Yapı İstanbul Avrupa 20 Ekim 2016

  İş Açıklaması Küvet, Jakuzi, Duşa Kabin İmalatı Yapan, Sektöründe Lider Firmamızın Merkez Ofisinde Görevlendirmek Üzere... o    İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, o    SolidWORKS programını iyi derecede kullanabilen. o    3D Max  ve AutoCAD  programlarını bilen, o    Konusuna teknik olarak hakim.  o    Hadımköy-Esenyurt-Beylikdüzü-Avcılar-Sefaköy-Yenibosna Bayrampaşa-Esenler     güzergahında ikamet eden o    Bay/Bayan çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: İnşaat, Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Sorumlu, Operatör

 • ETİKON PREFABRİK YAPI Kocaeli, İstanbul Anadolu 20 Ekim 2016

  İş Açıklaması PREFABRİK YAPI SEKTÖRÜNDE ÜRETİM YAPAN FİRMAMIZDA İSTİHDAM EDİLMEK ÜZERE AŞAĞIDAKİ GÖREVLERİ YERİNE GERİTEBİLECEK NİTELİKLERE SAHİP MUHASEBE SORUMLUSU ARAYIŞIMIZ BULUNMAKTADIR.

  Aranan Nitelikler * FATURA KESMEK İŞLEMEK * CARİ HESAP MUTABAKATI YAPMAK * BA/BS MUTABAKATI YAPMAK * KDV-SGK-MIHTASAR BEYANNAMELERİNİN HAZIRLIKLARINI YAPMAK * PERSONEL ÖZLÜK HAKLARI VE BORDROLARINI DÜZENLEMEK * YASAL MEVCUATLARA YETERİ DERECEDE HAKİM * FİNANS KURULUŞLARI İLE İLİŞKİLERİ KISMEN YÜRÜTEBİLECEK * MS OFİCE PROGRAMLARINA HAKİM * FABRİKA ORTAMINDA ÇALIŞABİLECEK * KARTAL-PENDİK-TUZLA-GEBZE BÖLGELERİNDEN BİRİNDE İKAMET EDEN * BAYAN

  Sektör: İnşaat, Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Sorumlu

 • İş Açıklaması * 30 - 40 yaş aralığında, * Yapı malzemeleri ve Isıtma, Soğutma sektöründe satış tecrübesi ve müşteri portföyü olan, * Bayilik sistemini bilen ve müşteri portföyünü geliştirebilecek, * Alternatif satış kanalları oluşturacak (projeler, bireysel satış vb.) ve mevcut müşterilerle ilişkilerin devamını sağlayacak, * Aylık, yıllık hedef takibi yaparak, hedeflerini gerçekleştirmek için farklı stratejiler geliştirecek, * Takip yeteneği güçlü, detaylar konusunda dikkatli, hedef ve sonuç odaklı, Analitik düşünebilen, sorumluluk alabilecek, * Temsil ve ikna becerileri gelişmiş, * B Sınıfı ehliyetli, aktif araç kullanabilen, * Kozyatağı nda ki iş yerimize yakın ikameti olan, * Askerlikle ilişiği olmayan, * Sağlık problemi olmayan, * Bay

  Aranan Nitelikler * Pazar, rakip analizlerini gerçekleştirecek ve düzenli sistem raporlamalarını yapacak, * Potansiyel bayi ve projelerde şirket etkinliğini arttırabilecek, * Satış görüşmelerini yürüterek satışı gerçekleştirip, tahsilatın takibini yapacak adaylar aranmaktadır, * Sorumlu olduğu bölgede Satış ve pazarlama ve tahsilat faaliyetlerini etkin bir biçimde yürütecek, * Şirket stratejileri ve hedefleri doğrultusunda belirlenen satış hedeflerini gerçekleştirecek, * Verilen tekliflerin takibini yapacak ve raporlayacak, * Yaptığı planlamalar ile görev bölgesi ve çevresinde aktif satış faaliyetlerinde bulunacak, * Yeni pazar araştırmaları yaparak aktif, bayi, proje ve sektör portföyünü geliştirebilecek, İstanbul Kozyatağı 'nda bulunan; E.C.A. yapı ve ısı gurubu malzemeleri toptan satışı konusunda faaliyet gösteren şirketimizde görevlendirilmek üzere Satış ve Pazarlama elemanı alınacaktır.

  Sektör: Yapı Malzemeleri, Isıtma/Soğutma/İklimlendirme

  Pozisyon: Bölge Sorumlusu, Müşteri Temsilcisi, Satış Temsilcisi

 • Hassan Dekor İstanbul Anadolu 19 Ekim 2016

  İş Açıklaması İnşaat el aletleri sektöründe lider olan firmamızın İhracat Müdürlüğünde özellikle çok iyi derecede Rusca bilen Müşteri Temsilcisi ihtiyacımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu, (İşletme/İktisat/U.arası İlişkiler/Dış tic.), İhracat konularına hakim ve fuar deneyimi olan, (minumum 3 yıl deneyimli) MS Office programlarına hakim, Çok iyi derecede Rusca ve İngilizce bilen, Takım çalışmasına yatkın,departmanlar arası bilgi alışverişine önem veren, Yazılı/sözlü iletişim yeteneği,organizasyon,planlama,takip ve raporlama yönü kuvvetli,dikkatli,titiz ve sabırlı,yoğun iş saatlerine uyum sağlayabilecek, B sınıfı ehliyete sahip,aktif araç kullanabilen, Yurtiçi ve Yurtdışı seyahat engeli bulunmayan, Askerlik hizmetini tamamlamış, (erkek adaylar için), Anadolu yakasında ikamet eden, (Fabrika binamız Çayırova ilçesi, Kocaeli ilinde bulunmaktadır)

  Sektör: Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi

 • TÖRE YAPI MALZEMELERİ İstanbul Anadolu 19 Ekim 2016

  İş Açıklaması Depoda indir-bindir yaparak, Transpaletle yük taşıma işlemini gerçekleştirmek. Firmalardan gelen ürünleri ayırabilecek, Sayımını Yapabilecek, Deponun düzenlenmesi ve temizliğini yapabilecek, Siparişlerin hazırlanması ve araçlara yüklenmesini yapabilecek. Stok Sayımı Yapabilecek. Disiplinli, Verilen İşi Zamanında Yapacak

  Aranan Nitelikler En az lise ve dengi okul mezunu, Minimum 1 yıl depo mal kabul,sipariş,yükleme tecrübesine sahip, B sınıfı ehliyeti olup aktif araç kullanabilen. Ekip çalışmasına yatkın,İhtiyaç halinde sevkiyat yapabilecek, Pratik ve çözüm odaklı çalışabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, Kozyatağı’nda ki iş yerimize ulaşımı kolay yerde ikameti olan, Sağlık durumu depoda çalışmaya engel teşkil etmeyen,

  Sektör: Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Eleman, Mal Kabul Elemanı, Şoför, Yardımcı

 • İş Açıklaması Sarar Outlet içerisinde yer alan mağazamızda görevlendirilmek üzere Perakende Sektöründe kariyer hedefi olan Mağaza Yönetici Adayı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu, Tercihen İngilizce bilen, MS Office programlarına hakim, Perakende sektöründe en az 4 yıl tecrübeli ve bu sektörde kariyer yapmak isteyen, Mağazacılık alanındaki gelişmeleri ve ürün trendlerini takip eden, Genç, dinamik, yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Müşteri Memnuniyeti Hizmet İlkesine önem veren, İletişim Yeteneği yüksek, Satış Teknikleri konusunda yetkin, Ekip Yönetimi konusunda deneyimli, Satış Sonrası Hizmet ve Tüketici Kanunu Uygulamaları konusunda bilgi ve tecrübeye sahip, Planlama ve Organizasyon yetkinliği gelişmiş, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.  

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Yönetici Adayı

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz sektöründe lider firmamız için "Satış Danışmanı" arayışımız bulunmaktadır.   Sorumluluğunda bulunan ürünlerin satışlarını gerçekleştirmek, Satış departmanına verilen aylık hedeflerin gerçekleştirilmesi, Ürünlerin en iyi şekilde sunumunu gerçekleştirmek, Mağaza - ürün yönetiminin yapılması, Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak, Müşterinin her türlü beklenti ve sorununu en hızlı şekilde yerine getirmek ve çözmek.

  Aranan Nitelikler Okulların ilgili bölümlerinden mezun, Daha önce satış alanında görev almış olan, Tercihen yapı grubunda en az 2 yıl satış deneyimi olan, BALIKESİR'de ikamet eden veya ulaşımını rahat sağlayabilecek olan, Güler yüzlü, diksiyonu düzgün, Etkili satış kabiliyeti olan, Vardiyalı çalışabilecek, Mağaza iş akışına uyum sağlayabilecek olan.

  Sektör: Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Danışman

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz sektöründe lider firmamız için Seramik bölümünde görev alacak "Satış Uzmanı" arayışımız bulunmaktadır.   Sorumluluğunda bulunan ürünlerin satışlarını gerçekleştirmek, Satış departmanına verilen aylık hedeflerin gerçekleştirilmesi, Ürünlerin en iyi şekilde sunumunu gerçekleştirmek, Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak, Müşterinin her türlü beklenti ve sorununu en hızlı şekilde yerine getirmek ve çözmek.

  Aranan Nitelikler Okulların ilgili bölümlerinden mezun, Daha önce satış alanında görev almış olan, Tercihen yapı grubunda en az 2 yıl satış deneyimi olan, İzmir'de ikamet eden, Güler yüzlü, diksiyonu düzgün, Etkili satış kabiliyeti olan, Vardiyalı çalışabilecek, Mağaza iş akışına uyum sağlayabilecek olan.

  Sektör: Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard

 • İş Açıklaması İstanbul Maslak-İstinye’de Esnek Zemin kaplama malzemeleri ile Ofis Mobilyaları  pazarlama ,satış ve uygulaması konularında hizmet veren firmamızda Satış Temsilcisi olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklerde Mimar,İç Mimar,Mühendis ,Tekniker aranmaktadır. *Müşterilerden gelen talep ve projeleri analiz etmek,Autocad ve 3d Max çalışmalarını hazırlamak, *İnşaat projelerini takip etmek, şantiye, mimari ofis, inşaat şirketi veya alt yüklenicilerle irtibata geçmek, *Projeleri analiz etmek, ihtiyaçları belirlemek, ihtiyaca yönelik ürün belirlemek, çözüm önerileri geliştirmek, *Gelen talepler ile ilgili teklif hazırlamak. *Teklif aşamasından satış aşamasına kadar tüm süreçleri takip etmek *Siparişe dönüşen tekliflerin planlaması, üretim ve montaj işlerinin organizasyonunu yapmak *Yapılan işleri raporlamak ve yönetime sunmak.  

  Aranan Nitelikler * Üniversitelerin ilgili Bölümlerinden mezun, Mimar - İç Mimar-Mühendis   * Ofis Mobilyaları Konusunda en az 3 yıl deneyime sahip  * 3dMax, Autocad , photoshop programlarını iyi derecede kullanabilen  * Gerekli görsel sunumları hazırlayabilecek  * Tasarım yönü kuvvetli, yaratıcı  * Seyehat Engeli Olmayan  * Tercihen İyi derece İngilizce bilen  * Tercihen Avrupa yakasında ikamet eden  * Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış  * Satış kabiliyeti güçlü, müşteri takibi yapabilecek * Dış görünüşe özen gösteren,  * Sorumluluk sahibi, * Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek Ekip çalışmasına uyumlu * Tercihen sürücü belgesi olup, aktif araç kullanan. * Mağazacılığa yatkın * Bay veya Bayan Çalışma Arkadaşları Aranmaktadır 

  Sektör: Mimarlık, Yapı Malzemeleri, Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Mühendis, Mimar, İç Mimar, Görsel Yönetmen

 • İş Açıklaması • Bağlı bulunduğu yöneticinin iş gündemi doğrultusunda gerekli planlamayı yapmak, ajandasını takip etmek, koordinasyonu sağlamak ve raporlamaya destek olmak, •Telefon, e-mail, evrak trafiğinin yönetilmesi, •Yöneticinin şirket içi - şirket dışı iletişim ve koordinasyonunu sağlamak, •Evrakların dosyalama tekniğine uygun olarak dosyalanması, •Talep doğrultusunda gelen konular hakkında araştırma ve inceleme yaparak yöneticiye rapor sunulması, •Yönetici ile diğer birimler arasında iletişimin ve koordinasyonun sağlanması, •Kişisel takviminin takip ve organize edilmesi.

  Aranan Nitelikler •Organizasyon ve planlama becerileri gelişmiş, •İnsan ilişkilerinde başarılı, •Çözüm odaklı, araştırmacı, pratik, dikkatli, sistemli ve düzenli çalışmayı prensip edinmiş, •Diksiyonu düzgün, dış görünüşüne özen gösteren, •MS Office Programlarına hakim, •Yazılı/sözlü iletişim becerileri gelişmiş, •İstanbul Avrupa Yakasın'da ( Avcılar ,Beylikdüzü ,Esenyurt ,Büyükçekmece ,Küçükçekmece) ikamet eden.

  Sektör: Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Danışma Memurluğu, Resepsiyonist, Sekreter, Yönetici Asistanı, Yönetici Sekreteri

 • İş Açıklaması İş tanımı Büyük inşaat projeleri başta olmak üzere bankalar, perakende zincirleri gibi kilit müşterilerle temas etmek, karar alıcılarla ilişki geliştirmek Bu müşterilerdeki iş geliştirme fırsatları yaratarak onları takip etmek Mimari ofislerle temas kurarak ürünlerimizin onlara sağlayacağı değerleri sunmak

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu ( tercihen mimarlık mühendislik veya iktisadi idari bilimler mezunu ) En az 3 yıl deneyimli ,( İnşaat sektörü deneyimi tercih sebebidir ) İngilizce bilen , Stratejik akla sahip Takipçi ve disiplinli Çalışma arkadaşı aranmaktadır.

  Sektör: İnşaat, Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Uzman, Yetkili, Yönetici

 • İş Açıklaması 1995 yılında organize yapı market sektörünün öncüsü olarak kurulan TEKZEN, yüzde yüz yerli sermaye ile yatırımlarını hızla sürdürmektedir. Yapmış olduğu düzenli yatırımlara devam eden TEKZEN, Türkiye'nin en çok müşteriye ulaşmış, en yaygın yapı market zinciridir. İnegöl Outlet mağazamız için satış danışmanları ve kasiyerler aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler *En az lise mezunu ,tercihen yüksekokul mezunu, *Mağazacılık süreçlerinde tecrübeye sahip, *İkna kabiliyeti yüksek, müşteri ilişkileri ve iletişim becerileri kuvvetli, *Ekip çalışmasına yatkın ve iletişim becerisi yüksek, *MS Office uygulamalarına hakim, *Problem çözme yeteneği olan, *Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, *Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az iki yıl tecilli olmak.

  Sektör: Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Sorumlu, Şef / Amir, Takım Lideri

 • BST Group İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 18 Ekim 2016

  İş Açıklaması BST Dış Ticaret bünyesinde bulunan ürünlerin ; • Depo içinde düzenli istiflenmesini sağlamak, • Günlük depo, giriş - çıkış kontrolünü sağlamak, • İstanbul dışı siparişlerde ürünleri hazırlamak, irsaliye kesmek, kargo firmasına veya ambara teslimini yapmak, • İstanbul içi siparişlerde ürünleri hazırlamak, araç ile sevkiyatını gerçekleştirmek, • Depo ürün stok kontrollerini yapmak, • Ürünlerin sevkiyat öncesi  etiketleme, özel ambalaj vb ihtiyaç durumlarında ön hazırlıkları organize etmek, yapmak ve uygun şekilde sevk edilmesini sağlamak.  

  Aranan Nitelikler Hadımköy / İstanbul’da  görevlendirilmek üzere, • SRC belgesine  ve B sınıfı sürücü belgesine sahip; Aktif olarak ticari araç kullanabilen, • Tercihen depo yönetimi ve sevkiyatı konusunda deneyimli, • Ekip çalışmasına yatkın, • Müşteri odaklı ve insan ilişkilerinde başarılı, • En az lise mezunu, • Askerliğini tamamlamış veya min. 2 yıl tecil edilmiş  olması tercih sebebidir,  

  Sektör: Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması Dünyanın ilk 100 şirketi arasında yer alan SAINT- GOBAIN’in Yapı Grubu şirketlerinden biri olan SAINT - GOBAIN WEBER, 1927 yılından beri faaliyet göstermektedir. Endüstriyel harç üretiminde Dünya liderliğini elinde bulunduran WEBER, 52 ülkede 10.000 çalışanı ile yapı sektörüne çevreci ve yenilikçi çözümler sunmaktadır. SAINT GOBAIN WEBER TÜRKİYE olarak Ankara, Polatlı'da bulunan fabrikamızda görevlendirilmek üzere aşağıda belirtilen niteliklere sahip, BAKIM TEKNİSYENİ aramaktayız. Üretim verimliliğini sağlamak için üretimde kullanılması gereken tüm ekipmanların emliyetli ve verimli şekilde çalışır durumda olmalarını sağlamak Bakım talimatlarına uygun olarak koruyucu ve arazi bakımlarını zamanında ve yetkin şekilde yapmak Arıza nedenlerini araştırıp, kalıcı çözümler bulmak 5S çalışma prensiplerine uymak

  Aranan Nitelikler Lise ve/veya Meslek Yüksekokulları’nın Makine, Motor veya Torna Tesviye bölümlerinden mezun En az 1 yıllık bakım deneyimine sahip (hidrolik, pnömatik, mekanik hakkında bilgi sahibi) Kaynak, Torna Tesviye, El aletlerini kullanabilen Tercihen Kaynakçı Belgesine sahip

  Sektör: Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Teknisyen, Tekniker

 • İş Açıklaması Dünyanın ilk 100 şirketi arasında yer alan SAINT- GOBAIN’in Yapı Grubu şirketlerinden biri olan SAINT - GOBAIN WEBER, 1927 yılından beri faaliyet göstermektedir. Endüstriyel harç üretiminde Dünya liderliğini elinde bulunduran WEBER, 57 ülkede 10.000 çalışanı ile yapı sektörüne çevreci ve yenilikçi çözümler sunmaktadır. SAINT-GOBAIN WEBER TÜRKİYE olarak ANKARA / Polatlı Fabrika'mızda görevlendirilmek üzere ÜRETİM İŞÇİSİ (kırma eleme işçisi) aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Kepçe Ehliyeti olan ve konusunda tecrübeli Askerlik hizmetini tamamlamış, Ankara'da ikamet eden, Üretimde en az 1 sene deneyimli.

  Sektör: Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Operatör

 • İş Açıklaması Dünyanın ilk 100 şirketi arasında yer alan SAINT- GOBAIN’in Yapı Grubu şirketlerinden biri olan SAINT- GOBAIN WEBER, 1927 yılından beri faaliyet göstermektedir.Endüstriyel harç üretiminde Dünya liderliğini elinde bulunduran WEBER, 54 ülkede 10.000 çalışanı ile yapı sektörüne çevreci ve yenilikçi çözümler sunmaktadır.SAINT-GOBAIN WEBER TÜRKİYE olarak Gebze Fabrika'mızda görevlendirilmek üzere aşağıda belirtilen niteliklere sahip, ÜRETİM İŞÇİSİ aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Teknik liselerin Makine, Torna tesvite, Elektrik, Elektrik Elektronik bölümlerinden mezun, Askerlik hizmetini tamamlamış, Gebze'de ikamet eden, Üretimde en az 2 sene deneyimli, Tercihen elektrik bakım konusunda deneyimli.

  Sektör: Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Eleman, Tekniker, Teknisyen

 • Promar Yapı Ürünleri İstanbul Anadolu 17 Ekim 2016

  İş Açıklaması Promar Yapı Ürünleri Sanayi İç ve Dış Ticaret A.Ş. Şekerpınar'da bulunan üretim tesisinde,4857 sayılı İş Kanunu'nun 30. maddesi kapsamında çeşitli departmanlarda görevlendirilmek üzere "Engelli Personel" arayışımız bulunmaktadır. Alım Yapılabilecek Departmanlar Üretim Depo Sevkiyat Temizlik Ar-ge Muhasebe Pazarlama Satış Destek Kalite Yönetimi Başvuruda bulunacak adayların engel konusunu ve derecesini önyazıda belirtmeleri rica olunur.

  Aranan Nitelikler İlköğretim,Lise, Önlisans veya Üniversite mezunu Engelli derecesi % 40 ve üzerinde olan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da muaf MS Office uygulamalarına hakim Şekerpınar, Orhanlı, Kurtköy, Sultanbeyli, Çekmeköy'de ikamet eden Türkiye İş Kurumu'na kayıtlı İnsan ilişkileri güçlü, ekip çalışmasına yatkın Başvuruda bulunacak adayların engel konusunu ve derecesini önyazıda belirtmeleri rica olunur.

  Sektör: Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz sektöründe lider firmamız için "Boya/Toz" bölümünde görev alacak "Satış Uzmanı" arayışımız bulunmaktadır.   Sorumluluğunda bulunan ürünlerin satışlarını gerçekleştirmek, Satış departmanına verilen aylık hedeflerin gerçekleştirilmesi, Ürünlerin en iyi şekilde sunumunu gerçekleştirmek, Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak, Müşterinin her türlü beklenti ve sorununu en hızlı şekilde yerine getirmek ve çözmek. !

  Aranan Nitelikler Okulların ilgili bölümlerinden mezun, Daha önce boya satış alanında görev almış olan, Boya çeşitleri ve boyama detayları hakkında bilgisi olan, Yapı grubunda en az 2 yıl satış deneyimi olan, Bursa'da ikamet eden, Güler yüzlü, diksiyonu düzgün, Etkili satış kabiliyeti olan, Vardiyalı çalışabilecek, Mağaza iş akışına uyum sağlayabilecek olan.  

  Sektör: Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard, Yetkili

 • İş Açıklaması Roto Frank Firma Tanıtımı: Roto Frank firması 1935 yılında Stuttgart'ta Wilhelm Frank tarafından kurulmuştur. Alman menşeli yapı mekanizmaları ve yapı elemanları üretimi ve satışı yapan bir firmadır. İlk Çift Açılım Sisteminin mucidi olan Wilhelm Frank yaptığı yenilikler ile beraber Roto'yu uluslararası bir firma haline getirmiştir. Dünyanın en çok çift açılım aksesuarı satan firması Roto Frank'ın dünya çapında 12 fabrikası ve 40 temsilciliği vardır, dünya çapında yaklaşık 4.000 personele sahiptir.  Roto Frank Türkiye’nin ürün portföyünü aşağıdaki şekilde sıralayabiliriz. Kapı ve Pencere Aksesuarı, Çift Açılım, Tek Açılım, Vasistas, İçe-Dışa Açılım türleri, Sürme ve Kepenk Sistemleri, Elektronik Kapı ve Pencere Donanımları, İş Açıklaması: Gelen ürünlerinin RF el terminali ile sistemsel girişi ve adreslere yerleştirilmesi, Müşteri siparişlerinin RF el terminali ile toplanması, paletletlenmesi ve araçlara yüklenmesi, Depo içerisindeki tertip düzenin sağlanması, Periyodik dönemlerde stok sayımlarının yapılması.

  Aranan Nitelikler İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar; Depo tecrübesi, Forklift ehliyeti, Bilgisayar kullanabilen, Dikkatli ve sorumluluk sahibi, Askerliğini tamamlamış, 35 yaşını aşmamış, B sınıfı ehliyeti, En az lise mezunu, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Takım çalışmasına yatkın, Sultanbeyli, Pendik, Tuzla, Gebze bölgesinde ikamet eden.  

  Sektör: İnşaat, Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Operatör, Forklift Operatörü / Reachtrack, Eleman

İş Habercisi - Yapı Malzemeleri İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?