Estetisyen İş İlanları

Hepsini Temizle
Estetisyen
 • İş Açıklaması 1999'dan bu yana,Estetik ve Rekontrüktif prosedürde hizmet veren Estetik International Sağlık Grubu olarak,plastik ve kozmetik cerrahi ayrıca güzellik merkzelerimizle,bireylere değer katmaya devam ediyoruz. Başarılarıyla ilklere imza atan kurumumuzda,yeniliklere hep birlikte yürüyeceğimiz Yeni Açılacak olan Bursa-İnegöl Şubemiz için "Deneyimli Estetisyen" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler -Lazer Epilasyon,Cilt Bakımı,Masaj ve Zayıflama konularında deneyimli, -23-30 yaşları arasında, -Bakımlı,prezentabl, -Tercihen Usta Öğretici Uzmanlık belgesine sahip, -Milli Eğitim Bakanlığı onaylı Estetisyenlik Sertifikasına sahip, -Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, -Ekip çalışmasına yatkın, -Bursa İnegöl 'de ikamet edecek veya eden, Bayan "Deneyimli Estetisyenler" aramaktayız.

 • Estetisyen
  Estetik İnternational
  İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması 1999'dan bu yana,Estetik ve Rekontrüktif prosedürde hizmet veren Estetik International Sağlık Grubu olarak,plastik ve kozmetik cerrahi ayrıca güzellik merkzelerimizle,bireylere değer katmaya devam ediyoruz. Başarılarıyla ilklere imza atan kurumumuzda,yeniliklere hep birlikte yürüyeceğimiz İstanbul Şubemiz için "Estetisyen" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler -Lazer Epilasyon,Cilt Bakımı,Masaj ve Zayıflama konularında deneyimli, -23-30 yaşları arasında, -Usta Öğretici Uzmanlık belgesine sahip, -Milli Eğitim Bakanlığı onaylı Estetisyenlik Sertifikasına sahip, -Doktorlarımıza asistanlık yapabilecek, -Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, -Ekip çalışmasına yatkın Bayan "Estetisyenler" aramaktayız.

 • Uzman Estetisyen(Lazer Epilasyon)
  Esteworld
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması 'Esteworld Plastik Cerrahi Sağlık Grubu' Altunizade Klinik'de görevlendirilmek üzere;   En az lise tercihen lisans düzeyinde estetisyenlik eğitimi almış, Uzman estetisyen veya  estetisyenlik belgesi sahibi, Branşı ile ilgili özel eğitimler ve güncel uygulamalar ile kendisini sürekli geliştiren ve yenilikleri takip eden, Alanında en az 3 yıl deneyimli, İkna kabiliyeti kuvvetli, İletişim yeteneği güçlü, sunum becerisi gelişmiş, diksiyonu düzgün, Gelişime açık ve sorumluluk sahibi, Dış görünümüne özen gösteren, bakımlı, prezentabl, Ekip çalışmasına yatkın, Hasta memnuniyetine önem veren, Bayan.

  Aranan Nitelikler 'Uzman Estetisyen' aranmaktadır.

 • İş Açıklaması 1999'dan bu yana,Estetik ve Rekontrüktif prosedürde hizmet veren Estetik International Sağlık Grubu olarak,plastik ve kozmetik cerrahi ayrıca güzellik merkzelerimizle,bireylere değer katmaya devam ediyoruz. Başarılarıyla ilklere imza atan kurumumuzda,yeniliklere hep birlikte yürüyeceğimiz Bursa-Korupark Şubemiz için "Estetisyenler" aramaktayız.  

  Aranan Nitelikler -Lazer Epilasyon,Cilt Bakımı,Masaj ve Zayıflama konularında deneyimli, -23-30 yaşları arasında, -Tercihen Usta Öğretici Uzmanlık belgesine sahip, -Milli Eğitim Bakanlığı onaylı Estetisyenlik Sertifikasına sahip, -Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, -Ekip çalışmasına yatkın Bayan "Estetisyenler" aramaktayız.

 • Estetisyen - Buyaka AVM
  Watsons
  İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Aranan Nitelikler; Buyaka Mağazamızda yer alan Cilt Bakım Ünitesinde cilt analizi yaparak, müşterilere cilt yapısına uygun ürünleri sunacak; 25-40 yaşları arasında, Kozmetik ve cilt bakımı alanında eğitim almış (Tercihen Estetisyen sertifikası ya da diploması olan), Kozmetik ürün satışı, cilt bakımı, makyaj uygulamaları veya benzeri alanlarda en az 5 yıl deneyimli, Dış görünümüne özen gösteren, diksiyonu düzgün, Dinamik, güleryüzlü ve gelişime açık, Takım çalışmasına yatkın, Müşteri ilişkilerinde başarılı ve özgüveni yüksek çalışma arkadaşları arıyoruz.

 • İş Açıklaması Forum Gaziantep Avm'de açılacak olan mağazamızda çalışacak, mağazacılık alanında kariyer yapmayı düşünen, müşteri odaklı Kozmetik Satış Görevlileri aramaktayız.    

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu Kozmetik ve kişisel bakım ürünleri konusunda uzman ya da bilgili, Dikkatli, detaylara önem veren, kendini ve işini sürekli geliştirmeye odaklı, Güleryüzlü, iletişim yeteneği güçlü, müşteri ihtiyaçlarını analiz edebilecek, Dinamik çalışma ortamında çalışabilecek, Takım olarak hareket edebilecek çalışma arkadaşları arıyoruz. Yöneticilerini kendi bünyesinden yetiştiren Rossmann'da yarının yöneticisi olmak için başvurularınızı bekliyoruz.

 • Dermokozmetik Eczane Uygulama Sorumlusu
  Seltek Estetik Pazarlama…
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu, Ankara, Antalya, Bursa, İzmir, Adana 30 Ocak 2016

  İş Açıklaması   (Estetisyen) Eczane Uygulama Sorumlusu için  Kısa bir sürede Türkiye’nin en önemli Dermokozmetik markası haline gelen ''SELTEK'' olarak; Başta  İstanbul Anadolu yakası ve Ankara başta olmak üzere Tüm Türkiye genelinde görevlendirmek üzere; Düzenli eczane ziyaretleri yapabilecek, Portföyündeki ürünlerin tanıtım ve satışından sorumlu olacak, Anlaşmalı eczanelerde uluslar arası bir firmanın ürünlerinin tüketiciye tanıtım ve satışında görev alacak Bayan  (Dermokozmetik eczane uygulama sorumlusu) takım arkadaşları arıyoruz..    

  Aranan Nitelikler - Eczanelerde dermo kozmetik ürünlerinin tüketiciye satışında tecrübeli, - En az 1 yıl tecrübeli, - En az lise mezunu, - Güler yüzlü, - Prezentable, - İnsan ilişkilerinde kendine güvenen, - Kariyerlerinde gelişim hedefleyen  -Raporlama yapabilir, 

 • Spa Estetisyen
  Gönen Turizm İnşaat ve…
  İstanbul Avrupa 19 Ocak 2016

  İş Açıklaması BİZ; MİSAFİRLERİMİZE ÇALIŞANLARIMIZDAN YANSIYAN MUTLULUĞU SUNUYORUZ... 

  Aranan Nitelikler Zayıflama uygulamalarında deneyimli,, Kozmetik ve dermokozmetik alanlarına hakim, Net maaş + prim sistemi ile çalışabilecek, Tercihen Avrupa Yakasında oturan,

 • Medikal El Ayak Bakım Stajyeri
  Alle Klinik
  İstanbul Anadolu 27 Aralık 2015

  İş Açıklaması Medikal El Bakımı yapabilecek, Deneyimli Ayak Sağlığı Uzmanı gözetiminde mesleki bilgisini artırmak isteyen, Alanında tedavi yaklaşımları konusunda güncel yöntem, teknik ve teknolojilere hakim,  Branşındaki bilimsel gelişmeleri yakından takip eden,  Ataşehir'de veya yakın bölgelerinde ikamet eden,  Medikal El-Ayak Bakım Stajyeri aranmaktadır. 

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversite veya benzeri bir sertifika programını tamamlamış Medikal El Ayak Bakımı konusunda kendisini geliştirmek isteyen Güleryüzlü Çözüm odaklı Dış görünümüne önem veren Sigara kullanmayan    

 • İş Açıklaması Dermatoloji hekimine medikal estetik uygulamalar sırasında asiste etmek, randevu planlaması ve takibini yapmak.

  Aranan Nitelikler Güzellik uzmanı sertifikası bulunan ya da üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Hekim asistanlığı tecrübesi bulunan Güleryüzlü Çözüm odaklı Dış görünümüne önem veren Bilgisayar kullanımına hakim Sigara kullanmayan    

İş Habercisi - Estetisyen İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?