Estetisyen İş İlanları

Hepsini Temizle
Estetisyen
 • İş AçıklamasıDermokozmetik, Kozmetik ve Sağlık sektörlerinde görsel düzenleme hizmeti veren firmamızın iş ortaklarından olan Eczanede görev alabilecek, ürünlerin tanıtım, promosyon, satış ve uygulamalarını gerçekleştirebilecek, Güzellik Uzmanı arayışımız bulunmaktadır..

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, Kozmetik ve/veya Dermokozmetik alanında satış ve promosyon tecrübesi olan, Cilt bakımı uygulaması yapmış, İnsan ilişkilerinde başarılı, Güler yüzlü, dış görünüşüne özen gösteren, bakımlı, Bayan.

  Sektör: Kozmetik, Mağazacılık / Perakendecilik, Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Estetisyen, Güzellik Uzmanı, Mağaza Satış Danışmanı

 • İş AçıklamasıDermokozmetik, Kozmetik ve Sağlık sektörlerinde görsel düzenleme hizmeti veren firmamızın iş ortaklarından olan Eczanede görev alabilecek, ürünlerin tanıtım, promosyon, satış ve uygulamalarını gerçekleştirebilecek ECZANE - GÜZELLİK UZMANI arayışımız bulunmaktadır...

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, Kozmetik ve/veya Dermokozmetik alanında satış ve promosyon tecrübesi olan, Cilt bakımı uygulaması yapmış, İnsan ilişkilerinde başarılı, Güler yüzlü, dış görünüşüne özen gösteren, bakımlı, 23-35 yaşları arasında, Bayan.

  Sektör: Kozmetik, Mağazacılık / Perakendecilik, Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Uzman, Satış Temsilcisi, Güzellik Uzmanı, Estetisyen

 • İş AçıklamasıTaurus AVM'de bulunan mağazamızda Güzellik Uzmanı statüsünde görev alacak personel alınacaktır.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, Renkli kozmetik ve cilt bakımı konusunda uzman, İletişim becerileri gelişmiş, ikna kabiliyeti güçlü, Dış görünüşüne özen gösteren, makyaj yapmayı seven, Satışı konusunda tecrübeli, satış yapmayı seven, Diksiyonu düzgün, Ekip olarak çalışabilecek, Perakende sektöründe kariyer hedefi olan,

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Kozmetik, Hızlı Tüketim Malları

  Pozisyon: Uzman, Satış Temsilcisi, Makyöz, Estetisyen, Güzellik Uzmanı

 • Watsonsİstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıA.S. Watson Group'un bir parçası olarak 1828 yılından beri faaliyet gösteren Watsons, bugün 12 ayrı pazardaki 4.600'den fazla mağazasıyla dünyanın önde gelen güzellik ve kişisel bakım zincirlerinden biridir. Kaliteli ve yenilikçi bir perakende anlayışını temsil eden Watsons'larda, zevkli ve eğlenceli bir mağaza konsepti içinde kozmetik, kişisel bakım ve onları tamamlayan yenilikçi ürün gruplarından 25.000'i aşkın ürün her hafta tüketici ile buluşmaktadır. Watsons Türkiye, 50'den fazla şehirde yer alan 200'ün üzerinde mağazası ile Türkiye'nin önde gelen güzellik ve bakım ürünleri zincirlerinden biridir. 1700'den fazla Watsons personeli ile sunduğumuz ürünler ve hizmetler yardımıyla müşterilerimizin hayatında pozitif bir fark yaratmayı hedefliyoruz.

  Aranan NiteliklerAranan Nitelikler;   İSTANBUL ANADOLU YAKASINDA açılacak olan mağazalarımızda yer alan Cilt Bakım Ünitesinde cilt analizi yaparak, müşterilere cilt yapısına uygun ürünleri sunacak;   Kozmetik ve cilt bakımı alanında eğitim almış (Tercihen Estetisyen sertifikası ya da diploması olan), Kozmetik ürün satışı, cilt bakımı, makyaj uygulamaları veya benzeri alanlarda en az 5 yıl deneyimli, Dış görünümüne özen gösteren, diksiyonu düzgün, Dinamik, güleryüzlü ve gelişime açık, Takım çalışmasına yatkın, Müşteri ilişkilerinde başarılı ve özgüveni yüksek çalışma arkadaşları arıyoruz.          

  Sektör: Kozmetik

  Pozisyon: Estetisyen

 • İş AçıklamasıAnkara Atatürk Bulvar'nda açılacak olan mağazamızda çalışacak, mağazacılık alanında kariyer yapmayı düşünen, müşteri odaklı Kozmetik Satış Görevlileri aramaktayız.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu Kozmetik ve kişisel bakım ürünleri konusunda uzman ya da bilgili, Dikkatli, detaylara önem veren, kendini ve işini sürekli geliştirmeye odaklı, Güleryüzlü, iletişim yeteneği güçlü, müşteri ihtiyaçlarını analiz edebilecek, Dinamik çalışma ortamında çalışabilecek, Takım olarak hareket edebilecek çalışma arkadaşı arıyoruz. Yöneticilerini kendi bünyesinden yetiştiren Rossmann'da yarının yöneticisi olmak için başvurularınızı bekliyoruz.

  Sektör: Kozmetik, Mağazacılık / Perakendecilik, Hızlı Tüketim Malları

  Pozisyon: Uzman, Satış Temsilcisi, Makyöz, Estetisyen, Güzellik Uzmanı

 • İş Açıklaması1999'dan bu yana,Estetik ve Rekontrüktif prosedürde hizmet veren Estetik International Sağlık Grubu olarak,plastik ve kozmetik cerrahi ayrıca güzellik merkzelerimizle,bireylere değer katmaya devam ediyoruz. İnegöl Franchising şubemiz için Estetisyen aramaktayız.

  Aranan Nitelikler-Lazer Epilasyon,Cilt Bakımı,Masaj ve Zayıflama konularında deneyimli, -23-30 yaşları arasında, -Tercihen Usta Öğretici Uzmanlık belgesine sahip, -Milli Eğitim Bakanlığı onaylı Estetisyenlik Sertifikasına sahip, -Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, -Ekip çalışmasına yatkın Bayan "Deneyimli Estetisyenler" aramaktayız.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Estetisyen

 • Estethica Ataşehir Tıp Merkeziİstanbul Anadolu 21 Ocak 2017

  İş AçıklamasıEthica Sağlık Grubu 2 genel hastanesi, 2 tıp merkezi ve sağlık alanında yeni yatırım projeleriyle hizmet kalitesini ve hasta memnuniyetini ön planda tutan, profesyonel kadrosu ve son teknoloji cihazlarıyla Türkiye'nin önde gelen bir sağlık kuruluşudur. Ethica markasıyla genel hastanecilik ve Estethica markasıyla da estetik-plastik cerrahi alanlarında dünyanın önde gelen sağlık kuruluşları arasında yer almayı hedef belirlemiş, yurtdışı yatırım projeleriyle bu hedeflerine doğru hızla yol alan bir sağlık grubudur. Öncülük ettiği sosyal sorumluluk projeleriyle de ülkemizin dünya çapındaki hedeflerine hizmet etmektedir.

  Aranan NiteliklerEstethica Ataşehir Tıp Merkezi bünyesinde değerlendirmek üzere; Alanında Uzman ve en az 2 yıl deneyimli, Lazer Uygulamaları (Diot, Alexandrite)konusunda deneyimli, Cilt bakımı, zayıflama ve lazer konusunda tecrübeli, İnsan ilişkilerinde başarılı , satış yönü kuvvetli ve dış görünüşüne önem gösteren, İstanbul Anadolu yakasında (Ataşehir Civarında)ikamet eden, "Estetisyen" arayışımız bulunmaktadır.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Estetisyen

 • İş AçıklamasıÖzel Avcılar Anadolu Hastanesi'ne;   Hasta memnuniyetine önem veren, Ekip çalışmasına yatkın, İletişim yeteneği yüksek, Tecrübeli          ''Saç Ekim ve Güzellik Merkezi'ni'' kuracak kişi veya kurumlar aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler  Özel Avcılar Anadolu Hastanesi'ne;   Hasta memnuniyetine önem veren, Ekip çalışmasına yatkın, İletişim yeteneği yüksek, Tecrübeli          ''Saç Ekim ve Güzellik Merkezi'ni'' kuracak kişi veya kurumlar aranmaktadır.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Estetisyen, Güzellik Uzmanı

 • İş Açıklaması1999'dan bu yana,Estetik ve Rekontrüktif prosedürde hizmet veren Estetik International Sağlık Grubu olarak,plastik ve kozmetik cerrahi ayrıca güzellik merkzelerimizle,bireylere değer katmaya devam ediyoruz. İzmir Franchising şubemiz için Estetisyen aramaktayız.

  Aranan Nitelikler-Lazer Epilasyon,Cilt Bakımı,Masaj ve Zayıflama konularında deneyimli, -23-30 yaşları arasında, -Tercihen Usta Öğretici Uzmanlık belgesine sahip, -Milli Eğitim Bakanlığı onaylı Estetisyenlik Sertifikasına sahip, -Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, -Ekip çalışmasına yatkın Bayan "Deneyimli Estetisyenler" aramaktayız.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Estetisyen

 • DUREL FARMA İLAÇ KOZMETİKAdana, Eskişehir, İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Gaziantep Bugün

  İş AçıklamasıGüzellik Merkezleri ve Kliniklere kozmetik ve mezoterapi ürünlerin tanıtılması, satışı ve takibi

  Aranan Nitelikler- Saha satışta en az 1 yıl tecrübeli olmak -Takım çalışmasına ayak uydurabilecek - En az lise mezunu , - B sınıfı sürücü belgesine sahip olan -Bakımına özen gösteren ve tercihen bayan - Takım arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: Kozmetik

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Biyolog, Estetisyen, Güzellik Uzmanı, Tıbbi Mümessil

 • Özel Gaziosmanpaşa Hastanesiİstanbul Avrupa 11 Ocak 2017

  İş Açıklaması· Güzellik Uzmanlığı Bölümü Mezunu veya Estetisyenlik Sertifikalı, · Alanında en az 1 yıllık tecrübeye sahip, · İkna kabiliyeti kuvvetli, · İletişim yeteneği güçlü, sunum becerisi gelişmiş, diksiyonu düzgün, · Gelişime açık ve sorumluluk sahibi, · Dış görünümüne özen gösteren, bakımlı, prezentabl, · Ekip çalışmasına yatkın,

  Aranan Nitelikler“ESTETİSYEN” arayışımız bulunmaktadır.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Estetisyen

 • Firma Adı Gizliİstanbul Avrupa 26 Aralık 2016

  İş AçıklamasıYeni açılacak estetik ve güzellik merkezimiz de görevlendirilmek üzere, Lazer epilasyon, cilt bakımı, zayıflama alanında çalışabilecek, satış konusunda deneyimli, estetisyenler aranıyor.

  Aranan Nitelikler- Lazer epilasyon da deneyimli - Zayıflama alanında çalışabilecek  - Satış konusunda deneyimli

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Estetisyen

İş Habercisi - Estetisyen İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?