Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Estetisyen İş İlanları

Hepsini Temizle
Estetisyen
 • İş AçıklamasıESTEYESS KİŞİSEL BAKIM MERKEZİNDE GÖREV YAPACAK ESTETİSYENLİK VE SATIŞ KONUSUNDA DENEYİMLİ SERTİFİKA VE/VEYA EĞİTİM PROGRAMLARINI TAMAMLAMIŞ. LAZER EPİLASYON (IPL DİODE ÜTÜLEME SİSTEMİ VE ALEXANDRİTE CİHAZINA HAKİM),CİLT BAKIMI,ZAYIFLAMA,İĞNELİ EPİLASYON BİRİMLERİNDE AKTİF ÇALIŞACAK.

  Aranan NiteliklerEN AZ 1 YIL DENEYİM SAHİBİ SOSYAL VE BEŞERİ İLİŞKİLERİNDE BAŞARILI İKNA KABİLİYETİ GÜÇLÜ DIŞ GÖRÜNÜMÜNE ÖZEN GÖSTEREN** DİKSİYONU DÜZGÜN TAKIM ÇALIŞMASINA YATKIN POZİTİF ENERJİ SAHİBİ KARTAL VE CİVARINDA İKAMET EDEN ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ARIYORUZ.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Estetisyen, Güzellik Uzmanı

 • Temas Tanıtım ve Organizasyonİstanbul Anadolu 29 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıDanışmanlığını yapmakta olduğumuz, sonsuz müşteri memnuniyetini ilke edinen 16 yıllık deneyimi ve 9 şubesi ile güzellik alanında profesyonel uygulamalar gerçekleştiren firmanın zincir güzellik salonlarına ESTETİSYEN arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerLise, yüksekokul veya üniversite mezunu, Estetisyenlik, cilt bakımı, güzellik uzmanlığı diploma ya da sertifikasına sahip, MS Office programlarına hakim, Dış görünüm ve kişisel bakımına özen gösteren, İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişimi kuvvetli, Müşteri odaklı çalışabilecek ve ikna kabiliyeti yüksek, Ekip çalışmasına yatkın, sorumluluk sahibi, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Müşterileri yüksek enerji ve güler yüz ile karşılayabilecek, ihtiyaçları doğrultusunda çözümler sunabilecek, Cilt bakımı uygulamalarını hızlı ve profesyonel bir biçimde uygulayabilecek, Müşterilere hizmetlerimiz ve kampanyalarımız hakkında bilgi verebilecek, Satış ve müşteri takibini yapabilecek, Aktivitelere ve gerekli tüm ürün ve uygulama eğitimlerine katılım sağlayabilecek, Tecrübeli / Tecrübesiz Bayan.

  Sektör: Kozmetik, Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Estetisyen, Güzellik Uzmanı

 • İş AçıklamasıAdana/M1 Real Avm'de açılacak olan mağazamızda çalışacak, mağazacılık alanında kariyer yapmayı düşünen, müşteri odaklı Kozmetik Satış Görevlileri aramaktayız.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu Kozmetik ve kişisel bakım ürünleri konusunda uzman ya da bilgili, Dikkatli, detaylara önem veren, kendini ve işini sürekli geliştirmeye odaklı, Güleryüzlü, iletişim yeteneği güçlü, müşteri ihtiyaçlarını analiz edebilecek, Dinamik çalışma ortamında çalışabilecek, Takım olarak hareket edebilecek çalışma arkadaşları arıyoruz. Yöneticilerini kendi bünyesinden yetiştiren Rossmann'da yarının yöneticisi olmak için başvurularınızı bekliyoruz.

  Sektör: Kozmetik, Mağazacılık / Perakendecilik, Hızlı Tüketim Malları

  Pozisyon: Uzman, Satış Temsilcisi, Makyöz, Güzellik Uzmanı, Estetisyen

 • İş AçıklamasıDanışmanlığını yapmakta olduğumuz, kozmetik sektörünün önde gelen firmasına ait zincir Güzellik Salonlarından İstanbul - Anadolu Yakasında bulunan salonun yöneticiliğini üstlenecek ve gerektiğinde bakım yapabilecek bilgiye sahip,

  Aranan NiteliklerEstetisyenlik belgesine sahip, bu alanda eğitim almış, Cilt Bakımı uygulaması ve salon yöneticiliğinde en az 2 yıl deneyimli, Dış görünümüne özen gösteren, Problem çözme ve yöneticilik konusunda kendine güvenen, Maaş + Prim sistemi ile çalışabilecek, Bayan GÜZELLİK SALONU YÖNETİCİSİ aranmaktadır.

  Sektör: Kozmetik, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Müdür, Yönetici, Makyöz, Estetisyen, Güzellik Uzmanı

 • İş Açıklaması· Güzellik Uzmanlığı Bölümü Mezunu veya Estetisyenlik Sertifikalı, · Alanında en az 1 yıllık tecrübeye sahip, · İkna kabiliyeti kuvvetli, · İletişim yeteneği güçlü, sunum becerisi gelişmiş, diksiyonu düzgün, · Gelişime açık ve sorumluluk sahibi, · Dış görünümüne özen gösteren, bakımlı, prezentabl, · Ekip çalışmasına yatkın,

  Aranan Nitelikler“ESTETİSYEN” arayışımız bulunmaktadır.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Estetisyen

 • Senar Kozmetikİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 25 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıCITYBEAUTY GÜZELLİK MERKEZİ Sonsuz müşteri memnuniyetini ilke edinen CITYBEAUTY, 16 yıllık deneyimi ve 9 şubesi ile güzellik alanında profesyonel uygulamalar gerçekleştiren merkezlerdendir. Vizyonumuz, profesyonel ekibimizle müşteri memnuniyetini ön planda tutarak en iyi hizmeti sunmaktır. BABOR cilt bakımı, HYPOXI bölgesel zayıflama, ANTHELIA epilasyon ve LYMPHOBIONY anti aging güzellik uygulamalarının kullanılmaya başlandığı Türkiye'deki ilk merkezlerden biridir. Nişantaşı, Mecidiyeköy, Bakırköy, Şaşkınbakkal, Acıbadem, Kozyatağı, Kadıköy, Ankara ve Samsun Şubeleriyle bu alanda zincir bir isim haline gelen CITYBEAUTY, gelişen müşteri portföyü ve taleplerin artması ile her geçen gün büyümektedir. Bu yolda Anadolu Yakası'ndaki Acıbadem, Kozyatağı, Kadıköy, Şaşkınbakkal Şubelerimiz de çalışmak üzere ailemizin parçası olacak, konusunda tecrübeli adayları arıyoruz. Müşterileri yüksek enerji ve güleryüzle karşılamak, ihtiyaçları doğrultusunda çözümler sunmak Cilt/Vücut bakımı uygulamalarını hızlı ve profesyonel bir biçimde uygulamak Müşterilere CityBeauty hizmetleri ve kampanyaları hakkında bilgi vermek Satış ve müşteri takibini yapmak Aktivitelere ve gerekli tüm ürün ve uygulama eğitimlerine katılım sağlamak

  Aranan NiteliklerLise, yüksekokul veya üniversite mezunu, Estetisyenlik, cilt bakımı, güzellik uzmanlığı diploma ya da sertifikasına sahip, MS Office programlarına hakim, Dış görünüm ve kişisel bakımına özen gösteren, İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişimi kuvvetli, Müşteri odaklı çalışabilecek ve ikna kabiliyeti yüksek, Ekip çalışmasına yatkın, sorumluluk sahibi, Mecidiyeköy Şubesi'nde çalışabilecek adaylar aranmaktadır.

  Sektör: Kozmetik

  Pozisyon: Estetisyen

 • İş AçıklamasıBagdat Caddesindeki Sahra Bulut Estetik Merkezi için en az bir yil Soprano Buz Lazer deneyimli estetisyenlik sertifikalı tam zamanlı bayan , freelance sertifikalı bay çalışan takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler- 25 - 40 yaş arası - Bay / Bayan - Sertifikalı - İşine saygı duyan , disiplinli , prezantabl , güler yüzlü - 1 yıl tecrübeli - Tercihen lise mezunu

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Estetisyen

 • ÖZEL DRM POLİKLİNİĞİİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 11 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıMüşteri karşılama ve bilgilendirme yapmak,ihtiyaçları doğrultusunda çözümler üretmek. Lazer Epilasyon - Cilt bakımı veya Zayıflama uygulamalarının en az birinde uzman olmak

  Aranan NiteliklerKadıköy Kozyatağı'ndaki kliniğimizde de görevlendirilmek üzere; Uzman estetisyen veya estetisyenlik belgesi sahibi, Branşı ile ilgili gelişmeleri takip eden Lazer epilasyon ve Cilt Bakımı uygulamalarında en az 1 yıl deneyimli, İletişim yeteneği güçlü Sorumluluk sahibi, Dış görünümüne özen gösteren, Ekip çalışmasına yatkın, Hasta memnuniyetine önem veren, Bayan Estetisyen çalışma arkadaşları aranmaktadır.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Estetisyen, Güzellik Uzmanı

 • İş AçıklamasıGrup şirketlerimizden Kozmetik ve Dermokozmetik sektöründe faaliyet gösteren Cortex İlaç Koz.Sağlık Dış Tic.A.Ş Firmamıza Uzman Estetisyen alınacaktır. İş ortağımız olan eczane ve kliniklerde tam gün mesai yapılarak , satışını gerçekleştirdiğimiz ürünlerin sunumunun yapılması, bu ürünlerin eğitimlerinin verilmesinden sorumlu olup Müşterilere uygulamalarını yapacak, ürün ve hizmetleri tavsiye edip bunların satışını gerçekleştirecek, Yaptığı satışları aylık olarak yöneticilerine raporlayacak takım arkadaşları aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerEkip çalışmasına yatkın Tercihen estetisyen lik belgesi olan Branşı ile ilgili özel eğitimler ve güncel uygulamalar ile kendisini sürekli geliştiren ve yenilikleri takip eden Seyahat engeli olmayan Gelişime öğrenmeye açık sorumluluk sahibi İnsan ilişkilerinde başarılı iletişim yeteneği güçlü Müşteri memnuniyetine önem veren güler yüzlü işini takip eden Dış görünümü ve kişisel bakımına önem veren Maaş + prim sistemi ile çalışabilecek,

  Sektör: Kozmetik

  Pozisyon: Estetisyen

İş Habercisi - Estetisyen İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?