Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Estetisyen İş İlanları

Hepsini Temizle
Estetisyen
 • İş Açıklamasımanikür , pedikür , ağda , kaş tasarımı , makyaj , ( protez tırnak , ipek kirpik ve kalıcı oje bilmesi tercih edilir.)

  Aranan Nitelikler25-40 yaşları arasında , güleryüzlü , bakımlı , iş disiplini bulunan , sorumluluk sahibi olması.

  Sektör: Kozmetik

  Pozisyon: Manikürist, Estetisyen, Kuaför/Berber

 • İş AçıklamasıÇanakkale’de bulunan Kırklareli’nde 2. Şubesi açılacak olan, Fi Estetik Sağlıklı Yaşam ve Güzellik Merkezlerimizde çalıştırılmak üzere “Güzellik Uzmanı” aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerAlanında deneyimli, En az Lise Mezunu, Sertifika Sahibi, Dış görünümüne özen gösteren, Bakımlı iletişim yeteneği güçlü, Diksiyonu düzgün, Müşterilerimizin memnuniyetine önem veren, Diode Lazer kullanabilen, Cilt bakımı, Bölgesek zayıflama, Kalıcı Makyaj alanlarında tecrübeli, Branşı ile sürekli kendini geliştiren, Takım çalışmasına önem veren, Müşteri odaklı çalışabilecek, Gerektiğinde alanında yetiştirilmek üzere Güzellik Uzmanları alınacaktır.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Estetisyen, Güzellik Uzmanı

 • Temas Tanıtım ve Organizasyonİstanbul Anadolu 24 Temmuz 2017

  İş AçıklamasıDanışmanlığını yapmakta olduğumuz, sonsuz müşteri memnuniyetini ilke edinen 16 yıllık deneyimi ve 9 şubesi ile güzellik alanında profesyonel uygulamalar gerçekleştiren firmanın zincir güzellik salonlarına ESTETİSYEN arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerLise, yüksekokul veya üniversite mezunu, Estetisyenlik, cilt bakımı, güzellik uzmanlığı diploma ya da sertifikasına sahip, MS Office programlarına hakim, Dış görünüm ve kişisel bakımına özen gösteren, İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişimi kuvvetli, Müşteri odaklı çalışabilecek ve ikna kabiliyeti yüksek, Ekip çalışmasına yatkın, sorumluluk sahibi, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Müşterileri yüksek enerji ve güler yüz ile karşılayabilecek, ihtiyaçları doğrultusunda çözümler sunabilecek, Cilt bakımı uygulamalarını hızlı ve profesyonel bir biçimde uygulayabilecek, Müşterilere hizmetlerimiz ve kampanyalarımız hakkında bilgi verebilecek, Satış ve müşteri takibini yapabilecek, Aktivitelere ve gerekli tüm ürün ve uygulama eğitimlerine katılım sağlayabilecek, Tecrübeli / Tecrübesiz Bayan.

  Sektör: Kozmetik, Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Estetisyen, Güzellik Uzmanı

 • İş AçıklamasıMerhabalar İstanbul Bağdat caddesindeki danışmanlığını yapmış olduğumuz poliklinikte görev yapmak üzere tam zamanlı Medikal Estetik Cerrah Uzmanı aranmaktadır. İlgilenen Hekimlerimizin dönüşü rica olunur.

  Aranan NiteliklerBranşı ile ilgili gelişmeleri yakından takip eden Vaser liposuction, göğüs, göz kapağı,mikro cerrahi operasyonlarıda yapabilen Ful time Çalışa bilecek Bay veya Bayan Çalışma Hekim aranmaktadır

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Doktor/Hekim, Estetisyen, Uzman

 • İş AçıklamasıDanışmanlığını yapmakta olduğumuz, kozmetik sektörünün önde gelen firmasına ait zincir Güzellik Salonlarından İstanbul - Anadolu Yakasında bulunan salonun yöneticiliğini üstlenecek ve gerektiğinde bakım yapabilecek bilgiye sahip,

  Aranan NiteliklerEstetisyenlik belgesine sahip, bu alanda eğitim almış, Cilt Bakımı uygulaması ve salon yöneticiliğinde en az 2 yıl deneyimli, Dış görünümüne özen gösteren, Problem çözme ve yöneticilik konusunda kendine güvenen, Maaş + Prim sistemi ile çalışabilecek, Bayan GÜZELLİK SALONU YÖNETİCİSİ aranmaktadır.

  Sektör: Kozmetik, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Estetisyen, Güzellik Uzmanı, Yönetici, Müdür, Sorumlu

 • Medical Park Hastaneler Grubuİstanbul Avrupa 21 Temmuz 2017

  İş AçıklamasıMedical Park Fatih Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere; Tercihen Üniversite mezunu Alanında Uzman ve en az 1 yıl deneyimli, Alexandrite ve Nd-Yag Lazer cihazlarını kullanabilen, Lazer epilasyon ve uygulamalar konusunda güncel yöntem, teknik ve teknolojilere hakim, Branşındaki yenilik ve gelişmeleri takip ederek işine adapte edebilen, İnsan ilişkilerinde başarılı, genç, dinamik ve dış görünüşüne önem gösteren, Hasta ve hasta yakını memnuniyetine önem veren,

  Aranan Nitelikler'Estetisyen' arayışımız bulunmaktadır.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Estetisyen

 • Hera Estetikİstanbul Avrupa 19 Temmuz 2017

  İş AçıklamasıEpilasyon, zayıflama, cilt bakım cihazlarını kullanmayı iyi bilmek ve bu cihazların eğitimlerini verebilmek. Mevcut müşteri memnuniyetini sağlamak ve cihaz satışlarını arttırmaya yardımcı olmak. Düzenli raporlama yapmak.

  Aranan NiteliklerEstetik - medikal sektöründe satış sonrasında ilgili cihazların eğitimlerini vermek üzere; BAYAN estetisyen, güzellik uzmanı ve eğitmenlerin başvurularını bekliyoruz, İstanbulda (Tercihen Avrupa yakası) ikamet eden, İnsan ilişkilerinde ve iletişimde başarılı, Diksiyonu düzgün ,dış görünümüne özen gösteren, Analitik, yaratıcı, yapıcı, Ekip çalışmasına uygun, MS Office sistem ve uygulamalarını kullanabilen, 20-30 yaş arası MAAŞ + PRİMLE ÇALIŞACAK TAKIM ARKADAŞLARI ARIYORUZ…

  Sektör: Kozmetik

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Eğitmen, Estetisyen

 • İş Açıklaması1999'dan bu yana,Estetik ve Rekontrüktif prosedürde hizmet veren Estetik International Sağlık Grubu olarak,plastik ve kozmetik cerrahi ayrıca güzellik merkzelerimizle,bireylere değer katmaya devam ediyoruz. Başarılarıyla ilklere imza atan kurumumuzda,yeniliklere hep birlikte yürüyeceğimiz Zorlu Muayenehanemiz için "Estetisyen" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler-22-30 yaşları arasında, -Lazer Epilasyon,Cilt Bakımı,Masaj ve Zayıflama konularında deneyimli, -Doktor asistanlığı yapabilecek, -Tercihen Usta Öğretici Uzmanlık belgesine sahip, -Milli Eğitim Bakanlığı onaylı Estetisyenlik Sertifikasına sahip, -Esnek çalışma saatlerine ve yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, -Ekip çalışmasına yatkın, Bayan "Deneyimli Estetisyenler" aramaktayız.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Güzellik Uzmanı, Estetisyen

 • İş AçıklamasıBagdat Caddesindeki Sahra Bulut Estetik Merkezi için en az bir yil Soprano Buz Lazer deneyimli estetisyenlik sertifikalı tam zamanlı bayan , freelance sertifikalı bay çalışan takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler- 25 - 40 yaş arası - Bay / Bayan - **Sertifikalı** - İşine saygı duyan , disiplinli , prezantabl , güler yüzlü - 1 yıl tecrübeli - Tercihen lise mezunu - Suadiye'ye ulaşımı kolay - ESTETİSYEN çalışma arkadaşları

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Estetisyen

 • Essporto Health & Fitness Clubİstanbul Avrupa 14 Temmuz 2017

  İş Açıklaması1.Levent Metrocity avm de Essporto spor kulübün de görev almak üzere çalışma arkadaşı arıyoruz.

  Aranan NiteliklerZayıflama cihazları ve cilt bakımında en az 2 yıl tecrübesi olan, Masaj uzmanı ve estetisyenlik üzerine Gerekli eğitimlerini tamamlamış ve sertifikalarını almış, 35 yaşını aşmamış, Güler yüzlü ve işini seven Prezantabl, Misafir memnuniyetini ön planda tutan, çözüm odaklı çalışan, Takım arkadaşı arıyoruz.

  Sektör: Spor

  Pozisyon: Estetisyen

 • Dora Hospitalİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 14 Temmuz 2017

  İş AçıklamasıSağlık Sektöründe Butik Hastanemöizde görevlendirilmek üzere ;

  Aranan NiteliklerALANINDA EN AZ LİSE DİPLOMASI VE SERTİFİKA SAHİBİ DIŞ GÖRÜNÜŞÜNE ÖZEN GÖSTEREN, BAKIMLI, İLETİŞİM YETENEĞİ GÜÇLÜ,DİKSİYONU DÜZGÜN HASTA MEMNUNİYETİNE ÖNEM VEREN ALEXANDRİTE LAZER EPİLASYON KULLANABİLEN,DENEYİMLİ BRANŞI İLE İLGİLİ ÖZEL EĞİTİMLER VE GÜNCEL UYGULAMALAR İLE KENDİSİNİ SÜREKLİ GELİŞTİREN VE YENİLİKLERİ TAKİP EDEN ŞİŞLİ FULYA BÖLGESİNDE ÇALIŞACAK UZMAN ESTETİSYEN ARANMAKTADIR

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Estetisyen

 • İnanır Groupİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 11 Temmuz 2017

  İş AçıklamasıProfesyonel Makyaj ve Cilt bakımı sektöründe (NUBIA / KRYOLAN ) faaliyet gösteren mağazalarımızda çalışmak üzere, aşağıda ki şartlara uygun, şatış danışmanları ve estetisyenler arıyoruz.

  Aranan NiteliklerEn az 1 yıl sektör deneyimi olan Makyaj veya Estetisyen eğitimi olan Satış deneyimi olan Tercihen İngilizce bilen Office Programlarını kullanabilen Aktif ve dinamik Firmamızın vizyon, misyon ve değerlerini özümseyip marka imajımızı geliştirecek satış danışmanları ve estetisyenler arıyoruz

  Sektör: Kozmetik

  Pozisyon: Estetisyen, Mağaza Müdürü, Mağaza Satış Danışmanı

 • İş AçıklamasıEspark Avm'de açılacak olan mağazamızda çalışacak, mağazacılık alanında kariyer yapmayı düşünen, müşteri odaklı Kozmetik Satış Görevlileri aramaktayız.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu Kozmetik ve kişisel bakım ürünleri konusunda uzman ya da bilgili, Dikkatli, detaylara önem veren, kendini ve işini sürekli geliştirmeye odaklı, Güleryüzlü, iletişim yeteneği güçlü, müşteri ihtiyaçlarını analiz edebilecek, Dinamik çalışma ortamında çalışabilecek, Takım olarak hareket edebilecek çalışma arkadaşı arıyoruz. Yöneticilerini kendi bünyesinden yetiştiren Rossmann'da yarının yöneticisi olmak için başvurularınızı bekliyoruz.

  Sektör: Kozmetik, Mağazacılık / Perakendecilik, Hızlı Tüketim Malları

  Pozisyon: Uzman, Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Estetisyen, Güzellik Uzmanı

 • Core Marketing GroupTüm Türkiye 22 Temmuz 2017

  İş AçıklamasıKozmetik sektörünün önde gelen markalarından birinin uzman kadrosu için, •Kozmetik kanalında görev alacak, •Hedefler doğrultusunda çalışabilecek, 'Güzellik Uzmanı' aramaktayız.

  Aranan Nitelikler•En az üniversite mezunu, •Perakende sektöründe en az 1 yıl MAĞAZA tecrübesi bulunan, •Tercihen Cilt Bakımı ve Makyaj uygulamaları ve satışı konusunda deneyimli, •Prezantabl, MAKYAJ yapmayı seven, ENERJİK, •Renkli Kozmetik ve Mağazacılık konusunda kariyer hedefi olan, •İnsan ilişkilerinde başarılı ve ikna yeteneği güçlü, •Ekip çalışmasına yatkın, •Satışı yapmayı seven, •Esnek çalışma saatlerine uyumlu.

  Sektör: Ajans, Kozmetik, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Uzman, Estetisyen, Güzellik Uzmanı

 • Temas Tanıtım ve Organizasyonİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Tüm Türkiye 24 Temmuz 2017

  İş AçıklamasıDermokozmetik, Kozmetik ve Sağlık sektörlerinde görsel düzenleme hizmeti veren firmamızın iş ortaklarından olan Eczanede görev alabilecek, ürünlerin tanıtımını, teşhirini ve satışını yapabilecek, Kozmetik Satış Danışmanı arayışımız bulunmaktadır..

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, Tercihen Kozmetik ve/veya Dermokozmetik alanında satış tecrübesi olan, Enerjik- güler yüzlü İnsan ilişkilerinde başarılı, Dış görünüşüne özen gösteren, bakımlı, Bayan.

  Sektör: Kozmetik, Mağazacılık / Perakendecilik, Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Estetisyen, Güzellik Uzmanı, Mağaza Satış Danışmanı, Hostes

İş Habercisi - Estetisyen İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?