Kaynak Teknikeri İş İlanları

Hepsini Temizle
Kaynak Teknikeri
 • Gazaltı Kaynakçısı

  Gi GroupAnkara 15 Ağustos 2022
  İş AçıklamasıGi Group işgücü piyasasının gelişimi için hizmet veren, dünyanın önde gelen şirketlerinden biridir. Hizmet verdiği lokasyonlarda, dönemsel ve sürekli iş ilişkileri, seçme ve yerleştirme, İK danışmanlığı ve eğitim ve birçok ilgili tamamlayıcı alanlarda faaliyet göstermektedir. Gi Group ofisleri ve stratejik iş ortakları dâhilinde Avrupa, Afrika, Asya ve Amerika genelinde 58 ülkede faaliyet göstermektedir. Danışmanlığını gerçekleştirmekte olduğumuz sektöründe dünya lideri firmamızın Kahramankazan Saray Bölgesi’nde faaliyet göstermekte olan üretim tesislerinde görev almak üzere Gazaltı Kaynakçısı arayışımız bulunmaktadır.
  Aranan NiteliklerTecihen Meslek Liselerinin ilgili bölümlerinden mezun veya Kaynakçı Sertifikasına sahip, Kaynaklı imalat ve konstrüksiyonlar konusunda en az 2 yıl tecrübeli, Teknik resim okuyabilen ve teknik resme uygun imalat yapabilen, Tercihen paslanmaz malzeme deneyimi olan, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan, "Gİ Group, İşkur'un denetiminde 09.01.2018 tarihli 786 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.”

  Sektör: Demir-Çelik, Endüstri, Otomotiv

  Pozisyon: Gaz Altı Kaynakçısı, Gazaltı Kaynakçısı, Kaynak Elemanı, Kaynak Teknikeri, Kaynak Teknisyeni, Kaynakçı, Gazaltı Kaynak Operatörü, Gazaltı Kaynak Ustası, Gazaltı ve Elektrot Kaynakçısı, Oksijen ve Gazaltı Kaynakçısı

İş Habercisi - Kaynak Teknikeri İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?