Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Yönetici Sekreteri İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Yönetici Sekreteri
 • Manpower Bakırköyİstanbul Avrupa 23 Haziran 2017

  İş AçıklamasıTeknoloji, Yapı ve İnşaat sektörlerinde faaliyet gösteren grup müşteri firmamız adına "Genel Sekreter" arayışımız bulunmaktadır. Telefon trafiğini ve genel ofis düzenini yönetmek, Rutin evrak işlerini düzenlemek, dosyalama ve arşivlemek, Ofis içi bilgi alış – verişini sağlamak, Gelen ziyaretçileri karşılamak ve ilgili kişilere yönlendirmek.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Resepsiyon, Sekreterlik, Yönetici Asistanlığında en az 2 yıl deneyimli, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Planlama ve raporlama yönü kuvvetli, Diksiyonu düzgün, yazılı ve sözlü iletişimi yüksek, Zaman yönetimi, planlama, organizasyon, koordinasyon ve takip becerisine sahip, Dış görünümüne özen gösteren, prezantabl, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden adaylar.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Sekreter, Yönetici Sekreteri, Yönetici Asistanı, Ofis Elemanı

 • İş AçıklamasıFabrikadaki telefon, mail, fax trafiğini yönetmek. Oluşturulan raporları ilgili birimlerden temin etmek, hazırlamak, yazışmaları yapmak ve takip etmek, Otel ve seyahat organizasyonlarını yapmak, Gerekli görülmesi durumunda toplantılara katılmak, toplantı notlarını tutmak ve ilgili birimlere dağıtmak Yöneticisi tarafından verilen ve sorumluluğunda bulunan tüm görevlerin, iş akış planına uygun, doğru, etkin ve eksiksiz bir şekilde yönetimini sağlamak.

  Aranan NiteliklerEn az Önlisans mezunu, Prezantabl diksiyonu düzgün, MS Office Programlarını iyi derecede kullanabilen, İyi derecede İngilizce bilen Planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş, İş takibi konusunda dikkatli ve sistemli çalışan, Özgüveni yüksek, İşiyle ilgili sorumluluk alabilen İletişim becerileri gelişmiş, 22-30 yaş arası bayan.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Sekreter, Yönetici Sekreteri, Yönetim Sekreteri, Yönetici Asistanı

 • İş AçıklamasıDENEYİMLİ SEKRETERYA & ÖN MUHASEBE ELAMANI ALINACAKTIR.

  Aranan NiteliklerLOGO MUHASEBE & MICROSOFT OFFICE PROGRAMLARINA HAKİM, EN AZ 2 YIL ÖN MUHASEBE DENEYİMLİ, BAYAN PERSONEL TERCİHİMİZDİR.

  Sektör: Dış Ticaret, Süt ve Süt Ürünleri, Toptancılık

  Pozisyon: Sekreter, Yönetici Asistanı, Yönetici Sekreteri

 • Coldwell Banker Türkiyeİstanbul Anadolu 22 Haziran 2017

  İş AçıklamasıGAYRIMENKULDE DÜNYANIN 1 NUMARASI Coldwell Banker, gayrimenkul sektöründeki liderliğini 109 yıldır sürdüren en yüksek satış hacmine sahip, dünyanın ilk ve yüzyılı aşkın süredir gayrimenkul sektörünün lider firmasıdır. 1906 yılında Amerika Birleşik Devletlerinde, San Francisco’da kurulmuş olan Coldwell Banker 50 ülkede, 3.000’i aşkın ofisi ve 100.000’i aşkın Gayrimenkul Danışmanı ile hizmet vermektedir. 250 milyar USD işlem hacmi ve 6,6 milyar USD cirosu ile büyümeye devam etmektedir. Ön Büro yönetimi konusunda tecrübeli iseniz ve profesyonel, huzurlu ve kaliteli bir ortamda çalışmak istiyorsanız, COLDWELL BANKER TİM GAYRİMENKUL sizin için doğru adres. Misafirlerimizin karşılanması ve ağırlanması Ön muhasebe, İdari işlerinin takibi Telefon trafiğinin yönetimi Gayrımenkul Danışmanlarımızın ve Broker'ın asiste edilmesi Merkez ile ilgili koordinasyonunun sağlanması

  Aranan NiteliklerOfis Asistsanımızdan beklentimiz: Tercihen 25 yaş ve üstü, üniversite mezunu Güler yüzlü, diksiyonu düzgün ve görünümüne özen gösteren Organizasyon yeteneği yüksek Kendisini ve yaptığı işi geliştirmeyi seven Mesai saatlerinde esnek Güvenilir, düzenli ve disiplinli çalışan MS Ofis programlarını kullanabilen Maltepe ve yakın lokasyonda ikamet eden Bayan,

  Sektör: Gayrimenkul, Hizmet / İşletme Servisi, Turizm

  Pozisyon: Yönetici Sekreteri, Yönetici Asistanı, Resepsiyonist

 • Firma Adı Gizliİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 23 Haziran 2017

  İş AçıklamasıBağlı olduğu yöneticilerin ajandasının düzenlenmesi, Yurtdışı ve yurtiçi rezervasyon, vize ve pasaport işlemlerinin takip edilmesi, Telefon trafiğinin yürütülmesi, Şirket içi ve dışı yazışmaların takip edilmesi, Konukların karşılanması ve ağırlanması.

  Aranan NiteliklerÜniversitenin ilgili bölümlerinden mezun, Yönetici asistanlığı konusunda en az 5 yıl deneyimli, Raporlama ve dosyalama sistemlerini bilen, Çok iyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarına hakim, İletişimi kuvvetli, prezantabl. Adayların başvurularını beklemekteyiz.

  Sektör: Holding

  Pozisyon: Yönetici Sekreteri, Yönetici Asistanı, Asistan, Yönetici/Yönetmen Yardımcısı, Yönetim Sekreteri

 • Pluscom A.Ş.İstanbul Avrupa 24 Haziran 2017

  İş AçıklamasıSektörün önde gelen Uluslararası Emlak Firması'nın Genel Müdürlüğü'nde görevlendirilmek üzere, Yönetici Asistanı pozisyonu için takım arkadaşı aranmaktadır. Çalışma lokasyonu, İstanbul Avrupa yakasıdır. Genel Müdürün ajandasının takip edilmesi,ilgili planlama ve koordinasyonu sağlamak, Gerektiğinde toplantılarda Genel Müdürü asiste etmek, Tercihen ofis yönetimi konusunda 2 yıl tecrübe sahibi, Misafirleri karşılamak ve yönlendirmek, Mesajları doğru ve zamanında ilgili kişilere/departmanlara iletmek, Her türlü evrağın giriş-çıkış kontrolü ve ilgili birimlere raporlanması, Ofis içerisindeki tüm çalışanlara ve departmanlara gerekli desteğin verilmesi,

  Aranan NiteliklerÖnlisans veya Üniversite mezunu, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Diksiyonu düzgün, dinamik, enerjik, güleryüzlü ve öğrenmeye açık, Genel görünümüne önem gösteren, Dikkatli, takipçi ve aynı anda bir çok işe odaklanabilen, Problem çözme yeteneği yüksek, Takım çalışmasına yatkın, Organizasyon ve planlama yetkinliklerine sahip, İş yazışma tekniklerine hakim, İnsan ilişkilerinde başarılı, sözlü ve yazılı iletişimi kuvvetli, Kendisine delege edilen görevleri takip ve koordine etmekte başarılı, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden,

  Sektör: Gayrimenkul

  Pozisyon: Yönetici Asistanı, Yönetici Sekreteri

 • Kromar Civataİstanbul Anadolu 25 Haziran 2017

  İş AçıklamasıPaslanmaz bağlantı elemanları ve marin ürünler sektöründe Aydınlı / Tuzla'da faaliyet gösteren ve sektörün öncü kuruluşlarından olan şirketimizde aşağıda belirtilen niteliklere sahip,yetiştirilmek üzere 'Bayan 'Dış Ticaret Asistanı' alınacaktır.

  Aranan Nitelikler*En az lise mezunu *İleri derecede İngilizce bilen (konuşma-okuma-yazma) *MS Office programlarına hakim *Takım ruhunu benimsemiş,dinamik,sonuç ve süreç odaklı *25-35 yaş arası *Anadolu yakasında ikamet eden (E5 yakını kartal soğanlık-pendik kurtköy-maltepe) *Bayan eleman arıyoruz.

  Sektör: Denizcilik, Yapı Malzemeleri, Metal Sanayi

  Pozisyon: Yönetici Sekreteri, Yönetici Asistanı, Uzman, Ofis Elemanı, Yönetim Sekreteri

 • Firma Adı Gizliİstanbul Anadolu 22 Haziran 2017

  İş AçıklamasıŞirket telefon ve e-mail trafiğini yönetebilmek, Şirket iç ve dış yazışması, evrak takibi,raporlama,dosyalama yapabilmek, Misafirlerin karşılanması ve ilgili kişilere yönlendirilmesi, Office düzeninin sağlanması,kargo-kurye takibi yapabilmek.

  Aranan NiteliklerTercihen üniversite,yüksekokul mezunu, MS Office programlarını iyi kullanabilen, Kurumsal yazışma ve görüşme normlarını bilen, Detaylara önem veren,disiplinli,zaman yönetimi yapabilen, Planlama ve organizasyon becerisi yüksek, Kendini seven ve güvenen, Dış görünümüne önem veren ve diksiyonu düzgün, İstanbul anadolu yakasında ikamet eden, 20-32 yaş aralığında Bayan.

  Sektör: Reklamcılık, Ajans

  Pozisyon: Yönetici Sekreteri, Yönetici Asistanı, Sekreter, Asistan

 • İş AçıklamasıÜniversite Mezunu, En az 2 yıl tecrübeli, İyi derecede Rusça bilen (İkinci dil İngilizce tercih sebebidir ) Disiplinli analitik düşünebilen ve sonuç odaklı Dinamik,uzun vadeli çalışmayı hedefleyen ve sorumluluk sahibi, İhracat operasyonunun gerçekleştirilmesi ve üretim ve depo ile koordineli çalışılması, Firmanın yurtiçi ve yurtdışındaki mevcut firmalar ve müşterilerle olan ilişkilerinin yürütülmesi, Siparişlerin takibi, gerekli yazışmaların yapılması, Gerekli tüm ihracat vesaik takiplerinin yapılması, ilgili dökümanların ilgili birimlere iletilmesi, yapmış olduğu çalışmalarla ilgili analiz ve raporlama yapılması,

  Aranan NiteliklerAranan Nitelikler MS Office programlarını ve bilgisayarı etkin kullanabilen,

  Sektör: Lojistik, İnşaat

  Pozisyon: Yönetici Asistanı, Tercüman, Asistan, Finansal Analist, Yönetici Sekreteri

 • İmzaİstanbul Avrupa 23 Haziran 2017

  İş AçıklamasıErkek klasik hazır giyim sektöründe faaliyet gösteren firmamızın Basın Ekspres Yolu Genel Müdürlüğünde görevlendirilmek üzere; Talep edilen görüşmelerin gün ve saat bilgilerinin belirlenmesi açısından randevu programını planlamak ve sorunsuz işleyişinden sorumlu olmak, Gelen talimatları ilgili birimlere tebliğ etmek,birimler ile yönetim arasındaki bilgi akışını sağlamak , Genel Müdür raporlarını hazırlamak ve yazılı hale getirmek, Toplantılar,sunumlar ve seyahatlerle ilgili(otel ve uçuş rezervasyonları,yemek organizasyonları yapmak, Dosyalama,arşiv düzeni ve dökümantasyon işlemlerini takip etmek, Mesai saatleri içerisinde üst yönetimin ofis içi ve dışı tüm iş akışını yönlendirmek ve kendisine verilen görevleri yapmak.                                                                                                   Konularında görevlendirilmek için YÖNETİCİ  SEKRETERİ aramaktayız.

  Aranan NiteliklerÜniversite mezunu.  Sözel ve yazılı iletişim becerileri gelişmiş. Analitik düşünebilen ve çözüm odaklı Ms Ofis programlarını kullanabilen, Analitik ,sonuç odaklı ve iletişim becerisi gelişmiş, Planlama ve organizasyon yönü güçlü, Detaylı iş takibi ve zaman yönetimi konusunda kendine güvenen, 25-35 yaşları arasında Bayan adaylar.

  Sektör: Pazar / Piyasa Araştırma, Tekstil, Toptancılık

  Pozisyon: Asistan, Danışman, Eleman, Yönetici Asistanı, Yönetici Sekreteri

 • İş AçıklamasıPerakende sektöründe faaliyet gösteren ve merkezi Ankara' da bulunan firmamıza Üst Düzey Yönetici Asistanı aranmaktayız. Yönetim Kurulu Başkanı ‘nın telefon ve randevu trafiğinin yönetilmesini sağlayacak, Yönetim Kurulu Başkanı ‘nın ajandasını takip edecek, toplantılarını organize edecek, Gerektiği durumda toplantılara katılarak toplantı tutanağını hazırlayıp ilgili kişi ve birimlere iletecek, Yurtiçi ve Yurtdışı misafirlerin karşılanması ve ağırlanması, Yönetim Kurulu Başkanı ile bölümler arasında iletişimi ve koordinasyonu sağlayacak, İş planlarını koordine ederek, yöneticisinin zamanını verimli kullanabilmesi için gereken organizasyonu yapabilecek, Toplantı sonrası karar süreçlerinin takip edilerek,raporlanması, Yönetici tarafından, görev gereği talep edilecek raporlamaların hazırlanması, Ofis içi ilişkileri, haberleşme kanallarını takip etmek, uygulamak ve alınan bilgileri yöneticiye iletmek, Genel Müdür'ün pasaport ve vize sürelerin takip etmek ve gerekiyorsa yenilemesi hususunda aksiyon almak, Günlük iş planlarını organize etmesi ve tüm iş takiplerinin yapılması, Yöneticiye ait evrak akışını sağlamak, düzenlemek ve dosyalamak,

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Lisans bölümünden mezun, Alanında minimum 2 yıl tecrübeli, İletişim yeteneği gelişmiş, hızlı düşünüp uygulayabilen, Tercihen İngilizce bilen, MS Office uygulamalarına hakim,raporlama becerileri gelişmiş, Diksiyonu düzgün,yazılı ve sözlü iletişimi kuvvetli, Yoğun iş temposuna ve esnek iş saatlerine uyum sağlayabilen, Çözüm odaklı, insan ilişkileri kuvvetli. Enerjik, dinamik ve motivasyonu yüksek olan, Zaman yönetimi,planlama,organizasyon,koordinasyon ve takip becerisine sahip, Moda tasarımı konusunda takipçi, istekli ve geri bildirimde bulunabilecek,

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Asistan, Yönetici Asistanı, Yönetici Sekreteri

 • İş AçıklamasıÜst Düzey Yönetici Sekreteri

  Aranan Nitelikler- Üst düzey Yönetici Sekreterliğinde en az 5 yıl tecrübeli olmak, -İyi derece İngilizce bilmek, (tercihan ikinci lisan olarak Almanca bilen), -Bilgisayar ve ofis ekipmanları kullanımı konusunda tecrübeli olmak. Not : - Görüşmeler ingilizce olarak yapılacaktır - Adayların net ücret beklentilerini belirtmeleri gerekmektedir.

  Sektör: Diğer

  Pozisyon: Yönetici Sekreteri

 • İş AçıklamasıFinans ve Factoring sektöründe faaliyet gösteren firmamıza aşağıdaki özelliklere sahip Sekreter ve Ön Büro Elemanı alınacaktır.

  Aranan NiteliklerSorumluluk sahibi gerektiğinde insiyatif kullanabilen, Dinamik kendisine ve kişisel gelişimine özen gösteren, Bağlı olduğu yöneticinin iş akışını takip edicek, Diksiyonu düzgün, Dış görümüne ve Giyimine özen gösteren, 23-32 yaş arasında, Seyahat engeli olmayan, En az lise mezunu, Tercihen B sınıfı sürücü ehliyeti olan, Bayan.

  Sektör: Faktoring

  Pozisyon: Yönetici Asistanı, Yönetici Sekreteri

 • İş AçıklamasıAdecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.

  Aranan NiteliklerDanışmanlığını yapmakta olduğumuz uluslararası firmamız için 'Üst Düzey Yönetici Asistanı' arayışımız bulunmaktadır. · Üniversite mezunu · Üst düzey yönetici asistanlığı alanında en az 5 yıl deneyimli, · Güler yüzlü, prezantabl, diksiyonu düzgün, dikkatli ve detaylara önem veren, planlama ve organizasyon yönü gelişmiş, · Çok iyi derecede İngilizce bilen, · MS Office programlarını (Excel, Word, PowerPoint) ve ofis araçlarını etkin olarak kullanabilen, Adecco, İşkur'un denetiminde 26.12.2013 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

  Sektör: Danışmanlık, Enerji

  Pozisyon: Yönetici Asistanı, Yönetici Sekreteri

 • Ulutaşİstanbul Anadolu 22 Haziran 2017

  İş AçıklamasıTuzla Aydınlı'da "Tekne & Yat, VIP araç iç tasarım ve dekorasyonu" konusunda faaliyet gösteren firmamızda görev almak üzere SEKRETER aranmaktadır...

  Aranan NiteliklerDiksiyonu düzgün, Yazılı ve sözlü iletişimi gelişmiş, Yabancı dil bilen, ( İngilizce Tercih Sebebi ) Gerektiğinde yönetici asistanlığı yapabilecek Pratik ve çözüm odaklı, Güler yüzlü, dış görünümüne özen gösteren, 35 yaşını geçmemiş, Ms ofis programlarını ( Word, Excel, Outlook ) etkin kullanabilen, Ofis makinelerini kullanmayı bilen, Telefon trafiğini yönetebilecek, idari ihtiyaçlara (dosyalama, fotokopi, randevu, rezervasyon vb.) yanıt verecek, Misafir karşılama ve ağırlama ile ilgilenecek, En az 2 yıl tecrübeli, Çalışma hevesli, İş disiplini olan, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, (Tuzla, Pendik civarı tercih sebebidir) Enaz Lise Mezunu Tercihen Meslek Yüksekokullarının Büro Yönetimi ve Sekreterlik/Yönetici Asistanlığı Bölümlerinden Mezun

  Sektör: Denizcilik, Turizm, Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Yönetici Sekreteri, Yönetici Asistanı, Sekreter, Operatör, Asistan

 • İş AçıklamasıAkasya Avm’de yeni açılacak olan Spor Merkezi’nde görevlendirilmek üzere, Gelen misafirlerin güleryüz ile karşılanıp yönlendirilmesini sağlayacak, Telefon trafiğini yönetip, üyelerin sorularını yanıtlayabilecek, Üyeleri isimleri ile selamlayarak ve beklendikleri hissi vererek sıcak bir hoş geldiniz karşılaması yapmak gibi görevleri memnuniyetle üstlenebilecek, Misafirlerin özel istekleri var ise; bunları giriş esnasında kayıt altına alıp ilgili bölümlere ileterek takip edebilecek,

  Aranan NiteliklerDiksiyonu düzgün ve akıcı konuşma özelliğine sahip Tercihen salon sporu yapan ya da bu sektörde tecrube sahibi, İletişimi kuvvetli, Dış görünümüne ,kişisel bakımına özen gösteren Güleryüzlü ve Prezentabl Anadolu yakasında ikamet eden Bayan Misafir İlişkileri Sorumlusu / Resepsiyonist arayışımız bulunmaktadır..

  Sektör: Ajans, Spor

  Pozisyon: Sekreter, Resepsiyonist, Hostes, Danışman, Yönetici Sekreteri

 • İş AçıklamasıFalez Çelikkapı gelişen ve büyüyen iş hacmi nedeniyle yeni çalışma arkadaşlarına ihtiyaç duymaktadır. Bu bağlamda, “Sekreter” olarak hizmet verecek bayan takım arkadaşlarını aramızda görmek istiyoruz. Falez Çelikkapı’nın ana iştigal konusu olan çelik kapı sektöründe müşteri ve bayilerinden gelen telefonların yanıtlanması, işletmeye yansıyan müşteri şikayetlerini proaktif olarak giderme, internet ortamında proje takiplerinin yapılması, yapılan takiplerin sınıflandırılarak satış temsilcilerine yönlendirilmesi, aynı zamanda aylık olarak tüm bu işlemlere ait verilerin yönetim kuruluna sunulması ilgili pozisyonun başlıca görevi olarak adlandırılmıştır.

  Aranan NiteliklerBayan, Üniversite/Yüksekokulların satış ve pazarlama, İşletme, ekonometri, halkla ilişkiler, psikoloji, sosyoloji, psikolojik danışmanlık ve rehberlik bölümleri başta olmak üzere 4 yıllık ya da 2 yıllık yüksek öğrenim kurumlardan mezun olmak, 20-35 yaşları arasında olmak, Deneyimli ya da deneyimsiz. (İnşaat ve çelik kapı sektöründe tecrübeli olmak avantaj olacaktır.) MS Office programlarını iyi derecede kullanabiliyor olmak. Özellikle excel bilgisine sahip olmak, Bayi ve diğer müşterilere teklif hazırlayabilmek, Satış ekibini takip edip ve yönlendirebilecek, İnsan ilişkileri güçlü, Konuşması ve diksiyonu düzgün, Ekip çalışmasına yatkın ve uyumlu, Tam zamanlı çalışmaya uygun, Süreklilik felsefesi ile tutarlılık içerisinde çalışmaya yatkın...

  Sektör: İmalat, İnşaat

  Pozisyon: Yönetici Sekreteri, Yönetici Asistanı, Sekreter, Danışma Memurluğu, Resepsiyonist

 • İş AçıklamasıYöneticisinin günlük/haftalık/aylık programının planlaması, organize edilmesi, ajanda ve iş takibinin yapılması, Yurtiçi veya yurtdışı seyahatlerin organize edilmesiyle ilgili faaliyetlerin (otel ve uçak rezervasyonları, vize işlemleri) yürütülmesi, Kurum içi ve kurum dışı iletişiminin sağlanması, yöneticisinin mail, telefon ve toplantı trafiğinin yönetilmesi, Sunum, rapor faaliyetlerine destek verilmesi ve gerekli revizyonların sağlanması, Gerektiğinde toplantılara katılınılması, toplantı notlarının tutularak katılımcılara iletilmesi, Tüm organizasyonlarda bağlı bulunduğu yöneticiyi temsil etmesi ve operasyonel süreçlerin eksiksiz yürütülmesi.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin İş İdaresi, İşletme, Halkla İlişkiler ve benzeri bölümlerinden mezun, Ofis yönetimi ve Yönetici Asistanlığı konusunda deneyimli, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office uygulamalarında yeterli deneyime sahip, Protokol kurallarını bilen, Yazılı ve sözlü iletişim becerileri ve temsil yeteneği gelişmiş, diksiyonu düzgün,Prezentabl Detaylı, sistemli ve düzenli çalışmayı prensip edinmiş, Organizasyon, planlama ve sunum hazırlama becerisi gelişmiş, İş takibi yüksek ve detaylara önem veren, Esnek çalışma saatlerine ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek. Seyahat engeli bulunmayan

  Sektör: Tekstil, Diğer

  Pozisyon: Yönetici Sekreteri, Yönetici Asistanı, Asistan

 • İş AçıklamasıZincir mağazalarımızda aktif olarak görevlendirilmek üzere; elektronik ve beyaz eşya ürün tanıtımında, satışa destek sağlayabilecek ayrıca personel yönetimi konusunda deneyimli bay yönetici asistanları arıyoruz.

  Aranan NiteliklerElektronik ürün bilgisine sahip olan ve satış konusunda deneyimli Sorumluluk bilinci yüksek Liderlik ruhuna sahip Takım çalışmasına yatkın İkna kabiliyeti yüksek, insan ilişkilerinde başarılı Pozitif düşünebilen Tercihen üniversite mezunu Tercihen BAY adaylar.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Yönetici Sekreteri, Yönetici Asistanı, Sekreter

 • Firma Adı Gizliİstanbul Avrupa 15 Haziran 2017

  İş AçıklamasıOrganizing the daily work plan and meetings for General Manager, Coordinating phone and e-mail traffics, Determining General Manager's appointments, Providing and following the information between GM and departments, Making presentations for meetings, Making business and personal travel arrangements, and following up all visa transactions for all staff.

  Aranan NiteliklerFor our international company in energy sector, we are looking for a General Manager Assistant who has the following qualifications: University degree (Executive Assistant & Office Management), Having at least 3 years experience in a similar position, Fluent speaking and writing in English and/ or German, Knowledge of MS Office Tools, Power Point Presentations and SAP applications, Excellent planning and organizing skills, Strong relationship and high communication skills, Strong coordination skills, Proactive, and open-minded personality, Preferably residing in European side of Istanbul, No travel restrictions, Having Driving license class B.

  Sektör: Otomotiv, Enerji

  Pozisyon: Yönetici Asistanı, Yönetici Sekreteri

 • İş AçıklamasıPompa satışı başta olmak üzere mekanik tesisat ekipmanları satışı ve arıtma konularında faaliyet gösteren firmamızın ön muhasebe işlerini takip edebilecek; büro işlerini düzenleyip, satış ekibine destek sağlayabilecek, sekreterlik yapacak bayan arkadaşlar arıyoruz.

  Aranan NiteliklerTercihen MYO veya üniversite mezunu Tercihen 30 yaşını aşmamış Düzgün ve akıcı bir dille konuşabilen Sabırlı, nazik, güler yüzlü,presantable. Luca, Mikro ve benzeri muhasebe programlarına hakim Mikrosoft ofis programlarına ve internete hakim Çalışkan, azimli ve gelişmeye açık Bursa merkezde ikamet eden

  Sektör: Endüstri, Isıtma/Soğutma/İklimlendirme, Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Sekreter, Yönetici Asistanı, Yönetici Sekreteri

 • İş AçıklamasıÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun İyi derecede yazılı&sözlü İngilizce ve Fransızca dil bilgisine sahip Benzer bir işte en az 5 yıl deneyim sahibi MS Office programlarına hakim Raporlama ve sunum yapma konusunda yetkin Yazılı ve sözlü iletişim becerilerinde yetkin Prezentable

  Aranan NiteliklerGenel Müdür Ajandasını takip etmek, Seyahat programlarını düzenlemek, Seyahatlerine katılmak,toplantı notları ve dokümanlarını organize etmek, Genel Müdürün özel randevu ve toplantı trafiğini organize etmek, Kişi, Genel Müdüre direkt bağlı olarak çalışacaktır. MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen Diksiyonu düzgün, yazılı ve sözlü iletişimi yüksek Zaman yönetimi, planlama, organizasyon, koordinasyon ve takip becerisine sahip Dış görünümüne özen gösteren, prezantabl İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden adaylar. Çalışma Yeri Bahçelievler dir. ( CUMARTESİ GÜNÜ ÇALIŞMA GÜNÜDÜR )

  Sektör: Danışmanlık, Dış Ticaret, Hizmet / İşletme Servisi, Holding, Turizm, Ajans

  Pozisyon: Asistan, Resepsiyonist, Sekreter, Yönetici Asistanı, Yönetici Sekreteri, Yönetim Sekreteri

 • Canbaz Denizcilikİstanbul Avrupa 16 Haziran 2017

  İş AçıklamasıÜst düzey yönetici ajandasının takip edilmesi, Gerekli raporların hazırlanması,sunulması ve dosyalama işlerinin düzenlenmesi, Ofis Sekreterya hizmetlerini yerine getirmek, Firmaya gelen misafirlerin karşılanması, Ön Muhasebe bilgisi olması,

  Aranan Nitelikler20 - 35 yaşları arasında,bayan Benzer poziyonda en az 1 sene deneyimli, Avrupa Yakasında oturan ve/veya ulaşımı sorun olarak görmeyen. (Çalışma ofisi Gaziosmanpaşa bölgesindedir) İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, En az lise mezunu, İletişim yönü kuvvetli, insan ilişkilerinde başarılı, İş takip yeteneği gelişmiş ve sorumluluk alabilecek, Planlama ve Organizasyon yeteneğine sahip olmak,

  Sektör: Denizcilik, Müşteri ilişkileri

  Pozisyon: Yönetici Sekreteri, Yönetici Asistanı, Sekreter

 • İş AçıklamasıÜst Düzey Yönetici ajandasının takibi ve asiste edilmesi, Günlük, haftalık ve aylık bazda iş planlaması ve koordinasyonu, Toplantı ve seyahatlerin organize edilmesi, Ofisin günlük telefon, e-posta ve randevu trafiğinin yönetilmesi, Üst Düzey Yönetici ve bağlı çalışılan birimler arasında iletişim ve koordinasyonun sağlanması, Misafir ilişkilerinin yönetimi konularında destek sağlanması.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Kurumsal bir firmada üst düzey yönetici asistanlığı konusunda en az 3 sene deneyimli, İş takibi ve sorumluluk bilinci yüksek, çözüm odaklı, planlı, dikkatli ve sistemli çalışan, İletişim becerileri ve iş motivasyonu yüksek, takım çalışmasına uyumlu, Kurumsal temsil yeteneği gelişmiş, mesleki ve kişisel gelişimine önem veren, İyi derecede İngilizce bilen, sözlü ve yazılı iletişim konusunda yetkin, Ms Office uygulamalarına hakim, Vize evrak işlemleri, uçak ve otel rezervasyon işlemlerini yapabilecek, Üst Düzey Yönetici Asistanlığı ve protokol yönetimi kurallarına hakim bir çalışma arkadaşı arıyoruz.

  Sektör: Otelcilik

  Pozisyon: Yönetici Asistanı, Yönetici Sekreteri, Yönetim Sekreteri, Sekreter

 • Mermerler Grubuİstanbul Anadolu 12 Haziran 2017

  İş AçıklamasıHayatta hiçbir şey tesadüf değildir. Her şey olması gereken zamanda gelir. Eğer Kariyer planlamanızda kendinizi geliştirmek istiyorsanız ve sizin için bir fırsat diyorsanız . Sizin için bir iş teklifimiz var.CEO 'muzun kurum veya kuruluşlar içindekive dışındaki kişilerle iletişimini sağlamak.Günlük, haftalık çalışma programının uygulanmasını sağlayan, yöneticinin günlük işlerini organize edebilecekYazışma ve dosyalama işlemlerini yürüten bir adayım ve niteliklerim uygun diyorsanız. Tek yapmanız gereken bize bir CV yollamaktır.

  Aranan NiteliklerTericihen Yönetici Asistanlık Yüksek okulundan mezun, 20-30 yaşlarında prezantabl , Tercihen İngilizce bilen , Kartal bölgesinde ikamet eden , Yüksek motivasyonunu sahip Ayrıntılara dikkat edebilme yeteneğine, Güçlü görsel ve işitsel belleğe sahip, Sır saklayabilen, sorumluluk sahibi, Düzgün ve akıcı bir dille konuşabilen, Nazik, güler yüzlü, Problemler karşısında çabuk ve doğru karar verebilen CEO'un iş yoğunluğuna bağlı olarak hafta sonu mesai yapabilen, CEO 'un uzayan toplantılarında akşam geç saatlere kadar çalışması katılabilen, Mesleki kurslara katılabilecek , Her hangi bir sabıka kaydı veya yasadışı bir eyleme katılmamış olan, En az 3 kişiyi referans ve Kefil verebilecek . Adayların bu konuda işe başvurması gerekmektedir.Detaylı ADLİ KONTROL yapılmakta olup verilen tüm bilgileri doğru olması gerekmektedir.Aksi halde adayın başvurusu RED edilir.

  Sektör: Holding, İnşaat, İthalat/İhracat

  Pozisyon: Sekreter, Yönetici Sekreteri

 • İş Açıklamasıİlgili üniversiteden mezun ön muhasebe alanında en az 3 yıl deneyimli Günlük bankalarla ilgili işlemlerin takibini ve raporlamasını yapabilecek Ofis programlarına hakim

  Aranan NiteliklerAvrupa yakasında ikamet eden Günlük iş programının düzenlenmesini sağlayabilecek Tüm ödemelerin takibi,Alış faturalarının kaydı Tüm banka talimatlarını hazırlamak ve gerçekleştirmek Raporlama, dosyalama, iş takibi yapabilecek Ödeme ve maliyet raporlarının hazırlanması İngilizce bilen 26 - 40 yaş arasında BAYAN personel

  Sektör: Denizcilik

  Pozisyon: Yönetici Sekreteri, Yönetici Asistanı, Asistan

 • İş AçıklamasıPSİKOLOJİK DANIŞMANLIK ve ALTERNATİF TIP MERKEZİMİZE GÜVENİLİR, ANALİTİK, GÜLER YÜZLÜ ŞUBE SORUMLUSU ARANMAKTADIR.. TERCİHEN  EMEKLİ SAĞLIK PERSONELİ, PSİKOLOG VEYA DİYETİSYEN

  Aranan NiteliklerÇANAKKALE'DE İKAMET EDEN, 35-50 YAŞ ARASI, VERİLECEK EĞİTİMLERE AÇIK, DİNAMİK, MÜŞTERİ, DANIŞAN  VE HASTA TAKİBİ YAPABİLECEK, OFİS ÇALIŞMASINA YATKIN, SAĞLIK SEKTÖRÜNDE DENEYİMLİ DIŞ GÖRÜNÜŞÜNE, GİYİM TARZINA VE BAKIMINA ÖZEN GÖSTEREN, İNSAN İLİŞKİLERİ KUVVETLİ, GÜLER YÜZLÜ, SICAK KANLI İŞ İLE İLGİLİ YENİKLERİ TAKİP EDEBİLECEK, DİKSİYONU DÜZGÜN, KENDİNİ RAHAT İFADE EDEBİLEN, SORUMLULUK ÜSTLENEBİLECEK,  BAYAN  RESİMSİZ BAŞVURULAR DİKKATE ALINMAYACAKTIR...  

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Yönetici Sekreteri, Yönetici Asistanı, Sekreter, Yetkili Yardımcısı

 • Beymetal Alüminyumİzmir 17 Haziran 2017

  İş AçıklamasıAlüminyum sektörünün Türkiye' deki yenilikçi ve lider firmalarından Beymetal Alüminyum, 1997 yılında İzmir' de kurulmuş, alüminyum yüzey işlem ve üretim yatırımlarına başlamıştır. 2010 yılında ektrüzyon yatırımını tamamlamış ve entegre bir profil üretim merkezi haline gelmiştir. Günümüze kadar birçok prestijli projeye imza atmıştır. Firmamızda görev alabilecek ve aşağıdaki niteliklere sahip '' SEKRETER'' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerTERCİHEN BÜRO YÖNETİMİ VE SEKRETERLİK BÖLÜMÜNDEN MEZUN, MC OFFİCE PROGRAMLARINI VE OFİS ARAÇLARINI KULLANABİLEN, TELEFON, FAX VE MAİL TRAFİĞİNİ YÖNETEBİLECEK, GELEN-GİDEN EVRAK-KARGO TAKİP/GÖNDERİM İŞLERİNİ YAPABİLECEK, UZUN VADELİ ÇALIŞMAK İÇİN ENGELİ BULUNMAYAN, DİKSİYONU DÜZGÜN, TERCİHEN KEMALPAŞA, BORNOVA,BUCA İLÇELERİNDE İKAMET EDEN BAYAN

  Sektör: Alüminyum

  Pozisyon: Sekreter, Yönetici Sekreteri, Yönetim Sekreteri, Yönetici Asistanı

 • Tan Boyaİstanbul Avrupa 20 Haziran 2017

  İş AçıklamasıMevcut iş konumuz otomotiv hasar servisi üzerinedir. Mevcut yapımız içinde kişinin sorumluluk alması kalıcı uzun vadeli bakması kendi ekonomisi acısında da çok verimli olacaktır. Servisimiz İkitelli bölgesindedir.

  Aranan NiteliklerKişinin düzgün diksiyona,konuşkan, girgin,olayları hızlı kavrama yeteneğine sahip,çağdaş düşünce yapısına sahip,kendine özen gösteren ,tercihen ön muhasebe konusunda bilgi birikimi olan idari işlerde sorumluluk alabilecek bir yapıda olması dikkate alınacaktır.

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Yönetici Sekreteri, Yönetici Asistanı, Sekreter

 • Eroğlu Yapıİstanbul Avrupa 24 Haziran 2017

  İş Açıklaması• Bağlı bulunduğu yöneticinin iş gündemi doğrultusunda gerekli planlamayı yapmak, ajandasını takip etmek, koordinasyonu sağlamak ve raporlamaya destek olmak, •Telefon, e-mail, evrak trafiğinin yönetilmesi, •Yöneticinin şirket içi - şirket dışı iletişim ve koordinasyonunu sağlamak, •Evrakların dosyalama tekniğine uygun olarak dosyalanması, •Talep doğrultusunda gelen konular hakkında araştırma ve inceleme yaparak yöneticiye rapor sunulması, •Yönetici ile diğer birimler arasında iletişimin ve koordinasyonun sağlanması, •Kişisel takviminin takip ve organize edilmesi.

  Aranan Nitelikler•Organizasyon ve planlama becerileri gelişmiş, •İnsan ilişkilerinde başarılı, •Çözüm odaklı, araştırmacı, pratik, dikkatli, sistemli ve düzenli çalışmayı prensip edinmiş, •Diksiyonu düzgün, dış görünüşüne özen gösteren, •MS Office Programlarına hakim, •Yazılı/sözlü iletişim becerileri gelişmiş, •İstanbul Avrupa Yakasın'da ( Avcılar ,Beylikdüzü ,Esenyurt ,Büyükçekmece ,Küçükçekmece) ikamet eden.

  Sektör: Diğer

  Pozisyon: Yönetici Sekreteri, Yönetici Asistanı, Sekreter, Danışma Memurluğu, Resepsiyonist

İş Habercisi - Yönetici Sekreteri İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?

Yönetici Sekreteri Nedir ?

Yönetici sekreteri, kariyeri süresince yöneticisinin telefon görüşmeleriyle ilgilenen , toplantılarını ve çalışma programlarını düzenleyen , gerektiğinde dosya ve arşiv düzenlemesi yapabilen kişidir. İş bulma sürecinde bu özellikleri göz önünde bulundurmanız yararınıza olacaktır. Siz de CV'nizi güncelleyerek size en uygun işi bulabilirsiniz.