Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Yönetici Sekreteri İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Yönetici Sekreteri
 • Yönetim Asistanı

  Turkuvaz Medya Grubuİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 16 Ekim 2017

  İş AçıklamasıToplantı ön hazırlıklarını yaparak toplantı notlarını ve sunumlarını hazır hale getirmek, Verilen görevler doğrultusunda diğer birimler ile gerekli bilgi akışını sağlamak ve takip etmek, Telefon ve e-posta trafiğini yönetmek, Seyahatlerle ilgili organizasyonları yapmak.

  Aranan NiteliklerEn az yüksekokul mezunu, En az 2 yıl departman asistanlığı deneyimi olan, MS Office Programlarına hakim ve aktif olarak kullanabilen, Toplantı organizasyonu, sunum, planlama ve raporlama becerisi yüksek, Diksiyonu düzgün, güleryüzlü, görünümüne özen gösteren ve iletişimi kuvvetli, Problem çözme becerisi yüksek, pratik “Yönetim Asistanı” aranmaktadır.

  Sektör: Medya

  Pozisyon: Yönetici Asistanı, Yönetici Sekreteri

 • Günlük Resepsiyonist

  Manpower Suadiyeİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 23 Eylül 2017

  İş AçıklamasıDanışmanlığını yaptığımız kurumsal müşterimiz için günlük / haftalık destek sağlayacak "Resepsiyonist" arıyoruz. Ofise gelen çağrı trafiğini yürütmek, Gelen misafir ve müşterilerin karşılanması, doğru kişilere yönlendirilmesi, Gelen ve giden kargo trafiğini yönetme, genel raporlamalara destek vermek, Lobi düzenini ve gelen giden trafiğini yönetmek, Otel ve uçak rezervasyonu yapmak, Misafirlere gerekli ikramların yapılması.

  Aranan NiteliklerMinimum lise veya MYO mezunu, Resepsiyonist, santral operatörü pozisyonlarında deneyimi olan, Diksiyonu düzgün,prezentabl, Organizasyon becerisi yüksek, Proaktif hareket edebilen, İletişimi kuvvetli, Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Yönetici Sekreteri, Yönetici Asistanı, Sekreter, Resepsiyonist

 • İş AçıklamasıŞirketimizin İstanbul Şişli' de bulunan Turizm Organizasyon Hizmetleri kapsamında Grafik Tasarım Yönetici Yardımcısı kadrosunda görevlendirilecek genel niteliklerde belirtilen özelliklere sahip Bay personel arayışımız mevcuttur.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Grafik Tasarım ve Görsel İletişim tasarımı vb. bölümlerinden mezun, Reklam ajansında veya benzeri alanda en az 3 yıl tecrübeli, Müşteri odaklı projelerde yer alıp ,yeni tasarımlar geliştirmek, Tasarımların üretim süreçlerinin takibini yapmak, Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, InDesing, gibi tasarım programlarına hakim Tercihen 3D max program bilgisi olan, Konusunda portfolyo sunabilecek, Daha önce hazırladığı çalışmaları referans gösterebilecek Özellikle Sahne, podyum, dekor alanlarında tasarım gücü ve görsel analiz yeteneği kuvvetli, Ekip çalışmasına yatkın, hızlı ve yaratıcı Sorumluluk bilincine sahip ve iletişimi güçlü olmak, Ekip Çalışmasına yatkın ve esnek çalışma saatlerine uygun, Tercihen İngilizce bilen, Istanbul’da ikamet eden Askerlik görevini tamamlamış Bay çalışma arkadaşı aranmaktadır İş başvurusunda bulunan adayların görüşmeye portfolyo ile birlikte gelmeleri gerekmektedir.

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Yönetici Sekreteri, Yönetici Adayı, Yetkili Yardımcısı

 • İş AçıklamasıThe preparation of letters and correspondence. Receiving and distributing all incoming mail. Take and redirect telephone calls for the General Manager where appropriate. Maintenance of diary & appointments to ensure that appointments are honoured, meetings attended and deadlines met. Maintain accurate and efficient filing systems, ensuring timely, safe follow-ups and traces, including logging cheques received. Handle and respond to guest complaint letters. Prepare gift vouchers, prizes, donations, guest cards, letter of thanks, reports as requested. To proactively engage in the development of processes and methods to improve the service and efficiency of all areas of the role. Handling travel arrangements and accommodation where appropriate. Taking, typing and distribution of minutes of meetings. Preparation of VIP and complimentary forms. To build external relationships in the community. Must be able to flently speak, read, write and understand Engish.

  Aranan NiteliklerShow high levels of organisational skills and efficiency Possess excellent customer service skills Be able to work under pressure both as part of a team and also working on own initiative Be proactive and innovative Maintain the strictest confidentiality at all times with regard to client, guest and personnel related matters Be highly professional in appearance, character and conduct Put attention to details in terms of content, spelling and grammar of written correspondence Possess excellent interpersonal and communicative skills and an ability to integrate into all levels of the organisation Posses excellent telephone manner

  Sektör: Otelcilik

  Pozisyon: Asistan, Yönetici Sekreteri, Yönetim Sekreteri, Sekreter

 • Sekreter

  Firma Adı Gizliİstanbul Avrupa 19 Ekim 2017

  İş AçıklamasıŞirketin iç ve dış telefon trafiğinin yönlendirilmesi, Gelen-giden evrak takibi ve kargo takibi işlemlerini yürütmek, Şirket yöneticilerinin seyahat işlemlerini takip etmek.

  Aranan NiteliklerŞirketimiz bünyesinde istihdam etmek üzere; Minimum lise mezunu, Ofis işleri konusunda tecrübeli, MS ofis programları kullanabilen, İngilizce bilen, Dikkatli ve titiz çalışan, Dinamik ve öğrenmeye açık, Telefon trafiğini yönlendirebilecek Gelen – Giden evrak takibini yapabilecek,şirket yöneticisinin program organizasyonunu yapacak 'Sekreter' adaylarının başvurularını bekliyoruz.

  Sektör: Kuyumculuk/Pırlanta

  Pozisyon: Yönetici Sekreteri, Sekreter, Yönetim Sekreteri

 • İş AçıklamasıŞirket santral/fax/yazışma/e-mail trafiğini yönetmek Yönetim ve birimler arası iletişim ve koordinasyonu sağlamak Firma misafirlerini gerekli ve en iyi şekilde karşılamak, yönlendirmek Gelen-giden evrak trafiğini yönetmek Yurt içi / yurt dışı kargo işlemlerini ve kayıtlarını tutacak, Yönetimi asiste etmek, Seyahat,konaklama,toplantı,organizasyon ve takiplerini yapmak, Temel Ön muhasebe işlemleri yapmak

  Aranan NiteliklerMin. Lise veya üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Min. 1 yıl ofis asistanlığı tecrübesi olan MS Office programlarını kullanabilen Tercihen orta düzeyde ingilizce bilen Diksiyonu düzgün, dış görünüşüne özen gösteren İletişimi kuvvetli, güler yüzlü Takipçi, organizasyon yeteneği güçlü İş takibi konusunda dikkatli ve sonuç odaklı Faks, fotokopi, yazıcı, tarayıcı, telefon santrali gibi ofis araçlarının kullanımına hâkim, İdari Asistan olarak çalışacak takım arkadaşı arıyoruz.

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Yönetici Sekreteri, Yönetici Asistanı, Sekreter

 • Sekreter

  DEKORAL BOYAAnkara 19 Ekim 2017

  İş AçıklamasıYoğun olmayan bir iş ortamında. Gelen telefonlara bakacak. Gelen müşteri ve ziyaretçileri karşılayacak. Çay ile ilgilenecek ve servis yapacak Ofislerin Temizliği Yapılacak. 4-5 kişilik öğle yemek yapacak (2 çeşit )

  Aranan NiteliklerGüleryüzlü aktif çalışkan sorumluluk alabilen

  Sektör: Diğer

  Pozisyon: Sekreter, Yönetici Sekreteri, Yönetici Asistanı

 • İş AçıklamasıTurizm sektöründe faaliyet gösteren firmamızın İşletme Müdürlüğü ofisinde görevlendirmek üzere aşağıdaki aranan niteliklerde Yönetici Asistanı alınacaktır. İşletme Müdürünü asiste etmek, Telefon ve faks trafiğini yönetmek, Dosyalama, yazışma ve evrak akışını sağlamak İlgili bölümlerle koordineli olarak çalışmak ve iletişimi sağlamak, Toplantı, seyahat, etkinlik organizasyonu, şirketlerle ve iş ortaklarıyla iletişimin sağlanması gibi çeşitli konularda ekip üyelerine destek sağlamak, Ofisin idari işlerine (dosyalama, fotokopi, faks, randevu alma, rezervasyon vs…) cevap vermek,

  Aranan NiteliklerAnkara Güdül ilçesi Doğan Jeotermal Group bünyesinde Türkiye’nin dev projesi Hattuşa Vacation Thermal Club Ankara (Hitit Ayaş Termal Sağlık Merkezi ve Tatil Köyü) olarak hizmet vermekteyiz. Kurulduğu günden beri, önce insan, önce kalite, önce sağlık önce müşteri memnuniyeti ilkeleriyle sağlık turizminin parlayan yıldızı Hattuşa Vacation Thermal Club Ankara alanında uzman, profesyonel kadrosuyla beraber misafirlerine ayrıcalıklı konaklama hizmeti sunmaktadır. Lise mezunu (tercihen MYO veya Üniversitelerin Büro Yönetimi ve Sekreterlik bölümünden mezun), Ankara’da ikamet eden (tercihen Eryaman, Etimesgut, Sincan, Yenikent, Ayaş, Güdül, Beypazarı ve civarında), 20-30 yaşları arasında bekar, Alanında deneyimli, Takım çalışmasına yatkın, Sorumluluk bilincine sahip, Sözlü-yazılı iletişim becerileri ve temsil yeteneği güçlü, Büro ekipmanlarını kullanmada tecrübeli, MS Offıce (word, excell) programlarına hakim, İnsan ilişkilerinde uyumlu, İletişim becerileri yüksek, Dikkatli, titiz ve düzenli çalışmayı alışkanlık edinmiş, Koordinasyon ve takip becerisi yüksek, İletişim konusunda başarılı, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,

  Sektör: Turizm

  Pozisyon: Yönetici Asistanı, Yönetici Sekreteri

 • İş AçıklamasıYöneticisinin günlük/haftalık/aylık programının planlaması, organize edilmesi, ajanda ve iş takibinin yapılması, Yurtiçi veya yurtdışı seyahatlerin organize edilmesiyle ilgili faaliyetlerin (otel ve uçak rezervasyonları, vize işlemleri) yürütülmesi, Kurum içi ve kurum dışı iletişiminin sağlanması, yöneticisinin mail, telefon ve toplantı trafiğinin yönetilmesi, Sunum, rapor faaliyetlerine destek verilmesi ve gerekli revizyonların sağlanması, Gerektiğinde toplantılara katılınılması, toplantı notlarının tutularak katılımcılara iletilmesi, Tüm organizasyonlarda bağlı bulunduğu yöneticiyi temsil etmesi ve operasyonel süreçlerin eksiksiz yürütülmesi.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin İş İdaresi, İşletme, Halkla İlişkiler ve benzeri bölümlerinden mezun, Ofis yönetimi ve Yönetici Asistanlığı konusunda deneyimli, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office uygulamalarında yeterli deneyime sahip, Protokol kurallarını bilen, Yazılı ve sözlü iletişim becerileri ve temsil yeteneği gelişmiş, diksiyonu düzgün,Prezentabl Detaylı, sistemli ve düzenli çalışmayı prensip edinmiş, Organizasyon, planlama ve sunum hazırlama becerisi gelişmiş, İş takibi yüksek ve detaylara önem veren, Esnek çalışma saatlerine ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek. Seyahat engeli bulunmayan

  Sektör: Tekstil, Diğer

  Pozisyon: Yönetici Sekreteri, Yönetici Asistanı, Asistan

 • Sekreter / Ofis Asistanı

  Saadet Gıdaİstanbul Avrupa 19 Ekim 2017

  İş AçıklamasıGıda Üretimi yapan grup firmamız için En az Lise mezunu, MS Office uygulamalarına bilen En az 1yıl tecrübeli, Diksiyonu düzgün, şirket içi ve dışı bilgi akışını sağlayabilecek, Yoğun iş temposun ayak uydurabilen, Dış görünüşüne özen gösteren, Telefon trafiğini yönlendirebilecek, Uçak biletleri ,Otel rezervasyonları yapacak, Avrupa yakasında oturan bayan eleman alınacaktır.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Yönetici Sekreteri, Sekreter, Danışma Memurluğu, Asistan

 • İş AçıklamasıHastanemiz bünyesinde istihdam edilmek üzere erkek Yönetim Kurulu Başkanı Asistanı arayışımız bulunmaktadır. Üst düzey yönetici ajandasını takip etmek ve ilgili planlama ve koordinasyonları sağlamak, Asistanlığını yaptığı yöneticisinin randevularını düzenlemek, günlük ziyaretçi trafiğini yönlendirmek, yönetmek ve ziyaretçilerin ağırlanmasından sorumlu olmak, Görev alanı ile ilgili olarak yöneticisi tarafından verilen diğer görevleri yerine getirmek.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin önlisans veya lisans bölümlerinden mezun, MS Office (Word, Excel, Powerpoint) bilgisi iyi olan, Yazışma prosedürleri konusunda tecrübeli, Detaylı, sistemli ve düzenli çalışmayı prensip edinmiş, Planlama, organizasyon, koordinasyon, iş takibi becerilerine sahip Diksiyonu düzgün, düzenli ve iletişim becerisi gelişmiş, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Raporlama ve sunum yeteneğine sahip, Analitik düşünebilen, pratik hareket edebilen, çözüm odaklı, Esenyurt bölgesine ulaşım problemi olmayan Askerliğini yapmış erkek.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Yönetici Sekreteri, Yönetici Asistanı, Sekreter, Asistan, Yönetim Sekreteri

 • İş AçıklamasıDENEYİMLİ SEKRETERYA & ÖN MUHASEBE ELAMANI ALINACAKTIR.

  Aranan NiteliklerLOGO MUHASEBE & MICROSOFT OFFICE PROGRAMLARINA HAKİM, EN AZ 2 YIL ÖN MUHASEBE DENEYİMLİ, BAYAN PERSONEL TERCİHİMİZDİR.

  Sektör: Dış Ticaret, Süt ve Süt Ürünleri, Toptancılık

  Pozisyon: Yönetici Sekreteri, Yönetici Asistanı, Sekreter

 • Ofis Asistanı

  Yeşilyurt İnşaatİstanbul Anadolu 17 Ekim 2017

  İş AçıklamasıYeşilyurt İnşaat A.Ş.' nin bünyesinde bulunan konut projelerinin satış ofislerinde görev alacak; Gelen misafirleri karşılamak ve yönlendirmek Ofisin dışa açılan yüzü olarak her zaman olumlu, kibar, güler yüzlü, şık ve bakımlı olmak, Başlatılan her işi ve konuyu takip etmek ve geri bildirimini sağlamak, Ofise gelen telefonlara cevap vermek ve yönlendirmek, Santral, faks, fotokopi, yazıcı gibi ofis cihazlarını kullanmak. Çay kahve servisi yapabilecek, Ofis temizlik ve düzeninden sorumlu olacak,

  Aranan NiteliklerLise mezunu veya Meslek Yüksek Okulu mezunu, Diksiyonu düzgün, düzenli ve iletişim becerileri gelişmiş, prezentabl, Planlama ve organizasyon yeteneğine sahip, MS Office programlarını (özellikle Excel) etkin kullanabilen, Temsil yeteneği güçlü, Hafta içi izin kullanabilecek, Kurtköy bölgesine ulaşım sorunu olmayan 35 yaşından gün almamış Bayan.

  Sektör: Mühendislik, İnşaat, Gayrimenkul

  Pozisyon: Yönetici Sekreteri, Yönetici Asistanı, Sekreter, Danışma Memurluğu, Resepsiyonist

 • Sekreterya

  İNA İNŞAATİstanbul Anadolu 17 Ekim 2017

  İş AçıklamasıÜsküdar'daki ofisimiz için sekreteryada çalışacak eleman aramaktayız.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu Diksiyonu düzgün Giyimine ve dış görünüşüne önem veren İnsan ilişlileri kuvvetli Üsküdar bölgesine yakın ikamet eden

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Yönetici Sekreteri

 • Sekreter

  YUNUSLAR SERAMİKİstanbul Anadolu 17 Ekim 2017

  İş AçıklamasıSeramik ve porselen üretimi yapan Sultanbeyli'de bulunan fabrikamızda çalıştırılmak üzere ön muhasebe bilen bayan sekreter alınacaktır.

  Aranan NiteliklerSultanbeyli, Pendik-Yenişehir ve Kurtköy civarında oturan kişiler tercih sebebidir.

  Sektör: İnşaat, Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Yönetici Sekreteri, Yönetici Asistanı, Sekreter, Resepsiyonist, Asistan

 • İş AçıklamasıYönetim Kurulu Başkanımızı asiste edecek , kendisine destek verecek ve tüm idari birimlerin iş akışlarını takip edebilecek Asistan.

  Aranan NiteliklerLisans tercihen Yüksek Lisan Mezunu, İleri seviyede İngilizce bilen, MS Office programlarını kullanabilen, Diksiyonu düzgün , ifadeleri yalın ve net , Güven ilişkilerini temin edebilen Organizasyon, Planlama ve Koordinasyon becerisi yüksek, Üst Düzey Yönetici Asistanlığı konusunda en az 3 yıl tecrübeli, Sistemli ve düzenli çalışma prensibine sahip, Sonuç odaklı İnsan İlişkileri güçlü, sözlü ve yazılı iletişimi kuvvetli, Bayan

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Asistan, Yönetici Asistanı, Yönetici Sekreteri

 • İş AçıklamasıPSİKOLOJİK DANIŞMANLIK ve ALTERNATİF TIP MERKEZİMİZİN ÇANAKKALE ŞUBEMİZDE ÇALIŞTIRILACAK ZEKİ, ÇALIŞKAN, BAKIMLI VE DİNAMİK. SEYAHAT ENGELİ OLMAYAN İYİ DERECE BİLGİSAYAR KULLANIM BİLGİSİ OLAN SEKRETER ARANMAKTADIR...

  Aranan NiteliklerÇANAKKALE'DE İKAMET EDEN, 23-30 YAŞ ARASI, VERİLECEK EĞİTİMLERE AÇIK, DİNAMİK, MÜŞTERİ, DANIŞAN VE HASTA TAKİBİ YAPABİLECEK, OFİS ÇALIŞMASINA YATKIN, İYİ DERECE BİLGİSAYAR KULLANABİLEN, DIŞ GÖRÜNÜŞÜNE, GİYİM TARZINA VE BAKIMINA ÖZEN GÖSTEREN, İNSAN İLİŞKİLERİ KUVVETLİ, GÜLER YÜZLÜ, SICAK KANLI İŞ İLE İLGİLİ YENİKLERİ TAKİP EDEBİLECEK, DİKSİYONU DÜZGÜN, KENDİNİ RAHAT İFADE EDEBİLEN, SORUMLULUK ÜSTLENEBİLECEK, BAYAN RESİMSİZ BAŞVURULAR DİKKATE ALINMAYACAKTIR...

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Yetkili Yardımcısı, Sekreter, Yönetici Asistanı, Yönetici Sekreteri

 • İş AçıklamasıLogo GO Plus, GO3 ve MS Office Programlarını iyi derecede kullanabilen, Ön Muhasebe Faaliyetlerini yönetebilecek, Telefon, Faks ve Mail Trafiği yönetebilecek, Gelen, Giden Evrak Kaydını, Kontrolünü ve Arşivlemesini Yapabilecek Ofis Genel Düzeninden Sorumlu Olacak, Çalışma arkadaşları aramaktayız. Mesai Gün ve Saatleri: Pazartesi - Cuma : 08.00 – 18.00 Çalışma Yeri : Flat Ofis, Eyüp, İstanbul *** Logo Go Plus Programı kullanımı bilgisi olmayan adayların başvuru yapmamaları önemle rica olunur.

  Aranan NiteliklerEn az 3 Yıl Tecrübeli Mali Tablo Hazırlanması ve Raporlama konusunda tecrübeli, Logo Go Plus ve Microsoft Office Programlarını iyi derecede kullanabilen, Planlı, Programlı, Disiplinli ve Dikkatli Çalışma Yeteneği olan, Problem Çözebilme Kabiliyetine Sahip, Kendini Geliştiren ve Öğrenmeye Açık, Güleryüzlü ve Diksiyonu iyi Sigara Kullanmayan

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Bilgisayar / BT / Internet, Güvenlik Sistemleri

  Pozisyon: Yönetici Sekreteri, Yönetici Asistanı, Sekreter, Yönetici Adayı, Asistan

 • Sekreterlik ( İdari Yardımcı)

  Tan Boyaİstanbul Avrupa 18 Ekim 2017

  İş AçıklamasıMevcut iş konumuz otomotiv hasar servisi üzerinedir.Firmamız Başakşehir girişinde bulunmakta olup STS GARAJ otom.ltd.şti. ünvanı ile anılmaktadır. Mevcut yapımız içinde kişinin sorumluluk alması kalıcı uzun vadeli bakması kendi ekonomisi acısında da çok verimli olacaktır. Servisimiz İkitelli bölgesindedir.

  Aranan NiteliklerKişinin düzgün diksiyona,konuşkan, girgin,olayları hızlı kavrama yeteneğine sahip,çağdaş düşünce yapısına sahip,kendine özen gösteren ,tercihen ön muhasebe konusunda bilgi birikimi olan idari işlerde sorumluluk alabilecek bir yapıda olması dikkate alınacaktır.

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Yönetici Sekreteri, Yönetici Asistanı, Sekreter

 • İş AçıklamasıŞirketimizin yönetim kurulu başkanına asistanlık yapacak, çok iyi derecede ingilizce bilgisine sahip bayan yönetici asistanı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler4 yıllık üniversite mezunu, 35 yaşını aşmamış, MS Office Programlarını iyi düzeyde kullanabilen, Takım çalışmasına yatkın, İzmir'de ikamet eden ya da edebilecek olan, Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Gerektiğinde hafta sonu dahil çalışacak, Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli bulunmayan, Sigara içmeyen, Sonuç odaklı bayan personel arıyoruz.

  Sektör: Fuar ve Organizasyon

  Pozisyon: Yönetici Sekreteri, Yönetici Asistanı, Sekreter

 • İş AçıklamasıPerakende sektöründe faaliyet gösteren ve merkezi Ankara' da bulunan firmamıza Üst Düzey Yönetici Asistanı aranmaktayız. Yönetim Kurulu Başkanı ‘nın telefon ve randevu trafiğinin yönetilmesini sağlayacak, Yönetim Kurulu Başkanı ‘nın ajandasını takip edecek, toplantılarını organize edecek, Gerektiği durumda toplantılara katılarak toplantı tutanağını hazırlayıp ilgili kişi ve birimlere iletecek, Yurtiçi ve Yurtdışı misafirlerin karşılanması ve ağırlanması, Yönetim Kurulu Başkanı ile bölümler arasında iletişimi ve koordinasyonu sağlayacak, İş planlarını koordine ederek, yöneticisinin zamanını verimli kullanabilmesi için gereken organizasyonu yapabilecek, Toplantı sonrası karar süreçlerinin takip edilerek,raporlanması, Yönetici tarafından, görev gereği talep edilecek raporlamaların hazırlanması, Ofis içi ilişkileri, haberleşme kanallarını takip etmek, uygulamak ve alınan bilgileri yöneticiye iletmek, Genel Müdür'ün pasaport ve vize sürelerin takip etmek ve gerekiyorsa yenilemesi hususunda aksiyon almak, Günlük iş planlarını organize etmesi ve tüm iş takiplerinin yapılması, Yöneticiye ait evrak akışını sağlamak, düzenlemek ve dosyalamak,

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Lisans bölümünden mezun, Alanında minimum 2 yıl tecrübeli, İletişim yeteneği gelişmiş, hızlı düşünüp uygulayabilen, Tercihen Çince ve İngilizce bilen, MS Office uygulamalarına hakim,raporlama becerileri gelişmiş, Diksiyonu düzgün,yazılı ve sözlü iletişimi kuvvetli, Yoğun iş temposuna ve esnek iş saatlerine uyum sağlayabilen, Çözüm odaklı, insan ilişkileri kuvvetli. Enerjik, dinamik ve motivasyonu yüksek olan, Zaman yönetimi,planlama,organizasyon,koordinasyon ve takip becerisine sahip, Moda tasarımı konusunda takipçi, istekli ve geri bildirimde bulunabilecek,

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Deri/Ayakkabı, Dış Ticaret

  Pozisyon: Yönetici Sekreteri, Yönetici Asistanı, Uzman, Asistan, Yönetim Sekreteri

 • İş Açıklamasıİzmir Alsancak Gül Sokak' daki gayrimenkul yatırım şirketimize firmamız için aşağıdaki özelliklere sahip '' YÖNETİCİ ASİSTANI '' aranmaktadır. Günlük iş planının organize edilmesi ve telefon trafiğinin yönetilmesi, Randevu organizasyonlarının yapılması, Yurt içi ve yurt dışı organizasyonların ve yazışmaların yapılması, Evrak takibinin yapılması.

  Aranan Nitelikler24 – 35 yaş aralığında olan, En az lise mezunu, Ön muhasebe bilen, Planlama becerisi yüksek, Organizasyon yeteneği gelişmiş, MS Office programlarına hakim, Diksiyonu düzgün, Sözlü ve yazılı iletişimi gelişmiş, Seyahat Engeli olmayan BAYAN.

  Sektör: Gayrimenkul

  Pozisyon: Yönetici Sekreteri, Yönetici Asistanı, Sekreter

 • İş AçıklamasıÜretim ve pazarlama faaliyetleri gösteren iç giyim fimamızda, Yöneticinin iş akışını planlayacak ve yönlendirecek, Genel talimatları tebliğ edecek, birimler ile bilgi akışını sağlayacak, Araştırma yapacak, sunum hazırlayacak, Dosyalama, arşiv düzeni sağlayacak, Görüşme, toplantı, sehayet ve randevuları takvimlendirecek, Kendisine verilen görevleri yerine getirecek, Tercihen Endüstri Mühendisliği mezunu, Genel Müdür Yardımcısı Asistanı aramaktayız.

  Aranan NiteliklerAvcılar'da İç giyim firmamızda görevlendirilmek üzere, Üniversite mezunu, orta seviye ingilizce bilen, Tercihen Endüstri Mühendisliği mezunu, Sözel ve yazılı iletişim becerileri gelişmiş, ikna edici, Analitik düşünen ve çözüm odaklı, Planlama ve organizasyon becerilerine sahip, Detaylı iş takibi ve zaman yönetimi yapabilen, Ofis programlarına hakim, takvim uygulamaları bilen, Düzenli, nizami, titiz, sorumluluk sahibi, Dürüst, azimli, pratik, Etik ve ahlak kurallarına sadık, nazik, Uzlaşmacı, ekip arkadaşları ile uyumlu çalışabilen, iş bitirici, Avcılar ve çevresinde ikamet eden bayan takım arkadaşları aramaktayız.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Yönetici Sekreteri, Yönetici Asistanı, Yönetici Adayı, Asistan, Yönetim Sekreteri

 • İş Açıklaması*Kurum içi ve Kurum dışı haberleşmeyi sağlayacak, *İdarece belirlenen çalışma saatleri içinde zamanı etkin ve verimli kullanmak, İletişim ve Raporlama departmanında görevlendirilmek üzere Büro Sekreteri arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, Office programlarına hakim, Etkin iletişim becerileri gelişmiş, Diksiyonu düzgün, Güleryüzlü, dinamik ve prezantabl, Takım çalışmasına yatkın, Telefonda güçlü iletişim yeteneğine sahip, 30 yaşını aşmamış,

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Sekreter, Yönetici Sekreteri, Yönetim Sekreteri

 • Sekreter

  İnci EnerjiDenizli 12 Eylül 2017

  İş AçıklamasıLise veya Yüksek okul mezunu Raporlama , planlama ve organizasyon yeteneğine sahip, temsil yeteneği güçlü, Diksiyonu düzgün, düzenli ve iletişim becerisi gelişmiş, Ms Office programlarına hakim, En az 2 yıllık deneyime sahip, Denizli de ikamet eden, BAYAN

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Enerji

  Pozisyon: Sekreter, Yönetim Sekreteri, Yönetici Sekreteri

 • İş AçıklamasıPanel çit ve tel çit sistemleri alanında faaliyet göstermekte olan firmamız için Yönetici Asistanı-Sekreter alınacaktır. İdari vasıflara sahip girişimci

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, Konusunda en az 2 yıl tecrübe sahibi Sürekli gelişime ve değişime açık Avrupa Yakası’nda Eyüp, Alibeyköy, Yeşilpınar, G.Osmanpaşa, Sultangazi, Kağıthane ilçelerinde ikamet eden Ön muhasebe bilgisi olan Bay ve Bayan

  Sektör: Çevre

  Pozisyon: Yönetici Sekreteri, Yönetici Asistanı, Sekreter, Asistan

 • Sekreter/Asistan

  Artar Tekstilİstanbul Avrupa 13 Ekim 2017

  İş Açıklaması<span style="\&quot;FONT-SIZE:" 10pt;="" color:="" navy;="" font-family:="" arial\"="">Merter'de bulunan tekstil ihracat firmamızın telefon faks kargo kurye toplantı vb. organizazyonları yönetebilecek misafirleri karşılayabilecek, ilgili raporlamaları hazırlayabilecek bayan sekreter/asistan arıyoruz.

  Aranan Nitelikler* Ofis araçlarını iyi kullanabilen * Güçlü iletişim ve organizazyon yeteneğine sahip * Sekreterya veya benzer pozizyonda en az 3 yıl deneyimli <span style="\&quot;FONT-SIZE:" 10pt;="" color:="" navy;="" font-family:="" arial\"=""> * Güvenilir ve sorumluluk alabilecek

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Asistan, Resepsiyonist, Sekreter, Yönetici Asistanı, Yönetici Sekreteri

 • İş Açıklamasıİyi derecede İngilizce bilen İlgili üniversiteden mezun ön muhasebe alanında en az 3 yıl deneyimli Günlük bankalarla ilgili işlemlerin takibini ve raporlamasını yapabilecek Ofis programlarına hakim

  Aranan NiteliklerAvrupa yakasında ikamet eden Günlük iş programının düzenlenmesini sağlayabilecek Yöneticiyi asiste edebilecek Tüm ödemelerin takibi, Tüm banka talimatlarını hazırlamak ve gerçekleştirmek Raporlama, dosyalama, iş takibi yapabilecek 26 - 40 yaş arasında BAYAN personel Konusunda tecrübeli yönetici asistanı aramaktayız

  Sektör: Denizcilik

  Pozisyon: Yönetici Asistanı, Asistan, Sekreter, Yönetici Sekreteri

 • Yönetici Asistanı

  Özmak MakinaKocaeli 6 Eylül 2017

  İş AçıklamasıKOCAELİ SERBEST BÖLGEDEKİ OFİSİMİZDE, YÖNETİCİ ASİSTANI * SEKRETER SEKRETERYA, OFİS YÖNETİMİ

  Aranan NiteliklerBAYAN ELEMAN ( 20 - 32 YAŞ ) LİSE, YÜKSEK OKUL VEYA LİSANS MEZUNU MS OFFICE PROGRAMLARINI KULLANABİLEN TELEFON, E-MAİL, FAKS, POSTA, KARGO TRAFİĞİNİ YÖNETEBİLECEK, OFİS DÜZENİNİ SAĞLAYACAK, OFİS İHTİYAÇLARININ KARŞILANMASI İÇİN GEREKLİ KOORDİNASYONU YAPABİLECEK, GELEN GİDEN EVRAKLARIN KAYIT VE ŞİRKET İÇİ AKIŞINI, DOSYALAMASINI YAPMAK, KARGO GELİŞ GİDİŞLERİNİ ORGANİZE VE TAKİP ETMEK, SEYAHAT, KONAKLAMA, REZERVASYON İŞLEMLERİNİ YERİNE GETİRMEK, ZİYARETÇİLERİ KARŞILAMAK VE AĞIRLAMAK, OFİS GEREKSİNİMLERİNİ TAKİP ETMEK, DİKSİYONU DÜZGÜN, İLETİŞİM BECERİSİ GÜÇLÜ, İZMİT GÜZERGAHINDA İKAMET EDEN.

  Sektör: Makine

  Pozisyon: Yönetici Sekreteri, Yönetici Asistanı

 • Yönetici Asistanı

  Firma Adı Gizliİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 7 Eylül 2017

  İş AçıklamasıBağlı olduğu yöneticilerin ajandasının düzenlenmesi, Yurtdışı ve yurtiçi rezervasyon, vize ve pasaport işlemlerinin takip edilmesi, Telefon trafiğinin yürütülmesi, Şirket içi ve dışı yazışmaların takip edilmesi, Konukların karşılanması ve ağırlanması.

  Aranan NiteliklerÜniversitenin ilgili bölümlerinden mezun, Yönetici asistanlığı konusunda en az 5 yıl deneyimli, Raporlama ve dosyalama sistemlerini bilen, Çok iyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarına hakim, İletişimi kuvvetli, prezantabl. Adayların başvurularını beklemekteyiz.

  Sektör: Holding

  Pozisyon: Yönetici Sekreteri, Yönetici Asistanı, Asistan, Yönetici/Yönetmen Yardımcısı, Yönetim Sekreteri

İş Habercisi - Yönetici Sekreteri İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?

Yönetici Sekreteri Nedir ?

Yönetici sekreteri, kariyeri süresince yöneticisinin telefon görüşmeleriyle ilgilenen , toplantılarını ve çalışma programlarını düzenleyen , gerektiğinde dosya ve arşiv düzenlemesi yapabilen kişidir. İş bulma sürecinde bu özellikleri göz önünde bulundurmanız yararınıza olacaktır. Siz de CV'nizi güncelleyerek size en uygun işi bulabilirsiniz.