Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Yönetici Sekreteri İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Yönetici Sekreteri
 • Genel Müdür Asistanı

  Manpower Managed Servicesİstanbul Anadolu 15 Kasım 2017

  İş AçıklamasıGenel Müdür’ün günlük çalışma programını ve çalışma ortamını düzenlemek, iş ve seyahat planlarını hazırlamak, ajandasını takip etmek, Genel Müdür’ün iç ve dış yazışmalarını ve evrak işlerini yürütmek, Genel Müdür’ün dosyalama ve arşiv düzenlemesini yapmak, Genel Müdür’ün yurtiçi ve yurtdışı toplantı organizasyonunu yapmak, toplantı gündemini hazırlamak ve ilgili kişilere dağıtmak; toplantıya katılacakların koordinasyonunu sağlamak, toplantı notlarını tutmak ve alınan kararların kaydını ve dağıtımını sağlamak, Genel Müdür’ün sosyal etkinlik, seyahat, konaklama, uçak bileti ve vize işlemlerini yürütmek, Kurumsal evrakları (Distribütörlük sözleşmesi gibi) takip etmek ve dosyalamak.

  Aranan NiteliklerSigortacılık sektöründe faaliyet gösteren müşterimizde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip "Genel Müdür Asistanı" arıyoruz. Üniversite mezunu, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Raporlama konusunda tecrübeli, Planlama ve raporlama yönü kuvvetli, Diksiyonu düzgün, yazılı ve sözlü iletişimi yüksek, Zaman yönetimi, planlama, organizasyon, koordinasyon ve takip becerisine sahip, Dış görünümüne özen gösteren, prezantabl, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden.

  Sektör: Mühendislik, Endüstri, Demir-Çelik

  Pozisyon: Yönetici Sekreteri, Yönetici Asistanı, Sekreter, Asistan, Yönetim Sekreteri

 • Sekreter

  EMILIA RINZIİstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıİSTANBUL ZEYTİNBURNU'NUNDA yer alan kuruluşumuz için Sekreter/Ön Muhasebe sorumlusu aramaktayız. Şirkete gelen telefon trafiğini yönetecek, Şirkete gelen misafirleri karşılayacak, Müşteri mutabakatları,fatura işleme gibi ön muhasebe ile ilgili görevleri yapacak,BAYAN personel alınacaktır.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu tercihen yüksekokul mezunu -İletişim, ikna, yönetim ve organizasyon yönü gelişmiş, -Sorumluluk alabilecek ve gerektiğinde inisiyatif kullanabilecek, -Yoğun telefon trafiğini yönetebilecek, gerekli notları alarak takibini sağlayabilecek, - ÖN MUHASEBE'DE DENEYİMLİ -Faks, Fotokopi, Tarayıcı vb. cihazları kullanabilen, -Kargo, kurye evrak takibi yapabilecek, -Şirket içi evrak akışını sağlayabilecek, -MS Office programlarına hakim, -Asistanlık ve Sekreterlik alanında en az 3 yıl deneyimli. -Diksiyonu düzgün, güler yüzlü,dış görünümüne önem veren ve sonuç odaklı, -Yöneticilerin randevu ve misafirlerini takip etmek, -Sistemli ve düzenli çalışma prensibine sahip,iş takip ve raporlama kabiliyeti yüksek bayan sekreter aranmaktadır.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Yönetici Sekreteri, Sekreter, Asistan

 • İş AçıklamasıMevcut iş konumuz otomotiv hasar servisi üzerinedir.Firmamız Başakşehir girişinde bulunmakta olup STS GARAJ otom.ltd.şti. ünvanı ile anılmaktadır. Mevcut yapımız içinde kişinin sorumluluk alması kalıcı uzun vadeli bakması kendi ekonomisi acısında da çok verimli olacaktır. Servisimiz İkitelli bölgesindedir.

  Aranan NiteliklerKişinin düzgün diksiyona,konuşkan, girgin,olayları hızlı kavrama yeteneğine sahip,çağdaş düşünce yapısına sahip,kendine özen gösteren ,tercihen ön muhasebe konusunda bilgi birikimi olan idari işlerde sorumluluk alabilecek bir yapıda olması dikkate alınacaktır.

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Yönetici Sekreteri, Yönetici Asistanı, Sekreter

 • Eğitim Danışmanı

  American Time Dil Okullarıİstanbul Avrupa 10 Aralık 2017

  İş AçıklamasıKAYIT GÖRÜŞMELERİ VE KAYIT İŞLEMLERİ GERÇEKLEŞTİRMEK. DATA ARAMALARI YAPMAK.ÖDEME TAKİBİ YAPMAK.

  Aranan NiteliklerÜMRANİYE SANTRAL VE ÇEVRESİNDE OTURAN HAFTA İÇİ İZİN YAPIP HAFTASONU CUMARTESİ PAZAR KAYIT GÖRÜŞMELERİ YAPABİLECEK KİŞİLERİN BAŞVURMASI RİCA OLUNUR.

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Yönetici Sekreteri

 • Yurt Yönetim Memuru

  Firma Adı Gizliİstanbul Avrupa 10 Aralık 2017

  İş AçıklamasıİSTANBUL ŞİŞLİDE BULUNAN KIZ ÖĞRENCİ YURDUNA BAYAN PERSONEL.

  Aranan Nitelikler*ÖN LİSANS VEYA LİSANS MEZUNU *KENDİSİNE GÜVENEN *TERCİHEN ŞİŞLİ BÖLGESİNDE OTURAN *TERCİHEN TECRÜBELİ *İLETİŞİME ÖNEM VEREN DİKSİYONU DÜZGÜN *GÖRÜNÜMÜNE ÖNEM VEREN *ÇALIŞMA ARZUSUNDA OLAN

  Sektör: Otelcilik, Eğitim, Eğlence

  Pozisyon: Yönetici Sekreteri

 • İş AçıklamasıThe preparation of letters and correspondence. Receiving and distributing all incoming mail. Take and redirect telephone calls for the General Manager where appropriate. Maintenance of diary & appointments to ensure that appointments are honoured, meetings attended and deadlines met. Maintain accurate and efficient filing systems, ensuring timely, safe follow-ups and traces, including logging cheques received. Handle and respond to guest complaint letters. Prepare gift vouchers, prizes, donations, guest cards, letter of thanks, reports as requested. To proactively engage in the development of processes and methods to improve the service and efficiency of all areas of the role. Handling travel arrangements and accommodation where appropriate. Taking, typing and distribution of minutes of meetings. Preparation of VIP and complimentary forms. To build external relationships in the community. Must be able to flently speak, read, write and understand Engish.

  Aranan NiteliklerShow high levels of organisational skills and efficiency Possess excellent customer service skills Be able to work under pressure both as part of a team and also working on own initiative Be proactive and innovative Maintain the strictest confidentiality at all times with regard to client, guest and personnel related matters Be highly professional in appearance, character and conduct Put attention to details in terms of content, spelling and grammar of written correspondence Possess excellent interpersonal and communicative skills and an ability to integrate into all levels of the organisation Posses excellent telephone manner

  Sektör: Otelcilik

  Pozisyon: Asistan, Yönetici Sekreteri, Yönetim Sekreteri, Sekreter

 • İş AçıklamasıÇağın Büro ve Ofis Mobilyaları 1970 yılında ofis mobilyaları üretimi ve proje uygulamaları amacıyla kurulmuş olup uluslararası vizyonu, deneyimli uzman kadrosu ve modern hizmet anlayışı ile yurt içinde ve yurt dışında şube bayilik ağına sahip, ofis mobilyaları ve ofis koltukları üretimi konusunda sektöründe kaliteli ürün ve mükemmel servis anlayışı ile kendine zirvede bir yer edinmiş olan firmamıza ''Satış Grup Sekreteri ''aranmaktadır. *Müşterilerimizden gelen talepleri lgili mağazalara yönlendirecek, *Planlama analiz etme ve raporlama konularında deneyimli, *Günlük olarak,Satış hedeflerinin takibinin yapılması ve müşteri ziyaret raporlarının Yönetime raporlanması,

  Aranan NiteliklerTercihen “Büro Yönetimi ve Sekreterlik Bölümü” veya benzeri bölümlerinden mezun, Telefon görüşmelerini ve basit yazışmaları yapabilecek düzeyde İngilizce bilmek, MS Office ,Excel,Word,Power Point ,fotoshop programlarını ve Ofis programlarını iyi bilmek, aktif olarak kullanabilmek, Toplantı organizasyonunu sağlayacak, Diksiyonu düzgün, dinamik ve dış görünümüne özen gösteren, Organizasyon becerileri gelişmiş, Öğrenmeye ve gelişmeye açık, Telefon, kargo-kurye trafiğini yönetebilecek, Misafirleri güler yüzle karşılayıp ve yönlendirilmesini sağlayabilecek, Zaman yönetimi, genel planlama ve önceliklerin belirlenmesinde beceri sahibi, Disiplinli, işini severek yapacak, kişisel gelişime açık ve sorumluluk almaya istekli, Ofis malzemeleri ihtiyacını tespit etmek, teminini yapmak, Konaklama ve uçak rezervasyonlarının takibini yapacak, İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden Yenibosna -Halkalı-Kayaşehir-Başakşehir - ulaşım sorunu olmayan, 30 yaşını geçmemiş bayan,

  Sektör: Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Yönetici Sekreteri, Yönetici Asistanı, Sekreter

 • İş AçıklamasıGelen E-Fatura ve normal fatura kabulü ve sisteme işlenmesi ,aylık maliyet hesaplaması banka ödemeleri

  Aranan NiteliklerEn az 3 yıl tecrübe

  Sektör: Gıda, İnşaat

  Pozisyon: Yönetici Asistanı, Yönetici Sekreteri

 • İş AçıklamasıAktif iş temposuna ayak uydurabilecek. Yönetici asistanlığı ciddiyetini görev tanımlarını ve kavramını iyi bilen Bayan YÖNETİCİ ASİSTANI Arıyoruz. Müşteri takibi, Teklif oluşturma, Kampanya geliştirme, kampanya takibi, Proje takibi ve teslim süreçlerinde aktif rol almak üzere Şirket yönetimi konularında destek tecrübesine sahip olmanız.

  Aranan NiteliklerBilişim, Reklam, İnternet Teknolojileri alanında tecrübeli ya da Mesleki okullardan mezun. Esenler Tekstilkent de olan firmamıza ulaşım sıkıntınızın olmaması

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Yönetici Asistanı, Yönetici Sekreteri, Asistan, Reklam Metin Yazarı, Müdür Yardımcısı

 • Sekreter

  Global Kurumsal Hizmetlerİstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıKağıthane DAP Ofis Vadisinde bulunan şirketimizin genel merkezinde Telefonlara gelen çağrılara cevap verecek, evrak takibi yapabilecek eleman arıyoruz.

  Aranan NiteliklerTercihen büro yönetimi veya lise mezunu, En az 2 yıl sekreterlik deneyimine sahip, Ms office bilgisine sahip, Koordinasyon ve takip becerisi yüksek, İyi derecede sözlü ve yazılı iletişime sahip, Dış görünüşüne özen gösteren,

  Sektör: Telekomünikasyon ve Network

  Pozisyon: Sekreter, Yönetici Sekreteri, Eleman, Yönetim Sekreteri

 • İş AçıklamasıDanışmanlığını yapmakta olduğumuz sanayi ve inşaat sektöründe faaliyet gösteren, alanında lider kurumsal müşterimiz için '' Yönetici Asistanı'' arayışımız bulunmaktadır. . Müşteri sözleşmeleri, servis ve bakım hizmetleriyle ilgili iletişim ve organizasyon işlerinden sorumlu olmak, . Ön muhasebe süreçlerini yürütmek, . Yöneticinin ihtiyaç duyduğu raporlar ve sunumları, ilgili birimler ile koordineli halde hazırlamak, sunmak, . Yöneticinin çalışmalarını etkili bir şekilde desteklemek, yöneticinin iş yükünü hafifleterek verimliliğe katkı sağlamak.

  Aranan Nitelikler. İleri düzeyde yazılı ve sözlü Fransızca/İngilizce dil bilgisi olan, . Lisans mezunu, . Ön muhasebe bilgisi olan, Logo programını aktif olarak kullanabilen, . MS Office programlarına hakim, . Koordinasyon yeteneği ve kurum temsiliyeti güçlü, . Prezantabl ve iletişim yeteneği kuvvetli, . Avrupa Yakası'nda ikamet eden. "HAPPY İnsan Kaynakları, Eğitim ve Danışmanlık Ltd. Şti." Türkiye İş Kurumu' nun 728 numaralı izin belgesi ile faaliyetlerini sürdürmektedir. "

  Sektör: İnşaat, İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: Yönetici Asistanı, Yönetici Sekreteri

 • İş AçıklamasıMüsterilerden gelen çağrıların karşılanıp ilgili birimlere aktarılması; telefon, evrak, mail, resmi, tüketici hakem heyetleri ve/veya hukuki yolla gelen şikayet ve taleplerin sisteme girilmesini sağlamak ve bunları ilgili birimleri ve hukuk bürolarımızı yönlendirerek takibini yapmak ve çözüme kavuşturmak İcra takibine düşebilecek müşteriye son bilgilendirmeyi yapmak ve ödeme yapması için ikna etmeye çalışmak.İcra takibine düşmüş abonelerin hukuksal süreci için avukatlarımıza gerekli evrak, bilgi ve belgelerin sağlanması, sektörel bilgi desteğinin yapılması ve sürecin takip edilmesi Bayiler aracılığı ile gelen yeni satışların sisteme kayıtlarının müşteri ilişkileri tarafından yapılmasını takiben tüm kayıtsal ve evraksal kontrolleri yapmak; eksik ya da hataları düzeltmek. Tüm müşteri belge ve evraklarının eksiksiz ve hatasız şekilde sisteme taranarak düzgün kayıt ortamının oluşturulması.Portföye her ay yeni giren müşterilerin tüketim verilerinin sisteme girilmesi.

  Aranan NiteliklerMüşteriler, bayiiler ve çalışma arkadaşları iyi ilişkiler kurabilmek. Bilgisayar işletim sistemleri ve MS office uygulamalarını özellikle de Exceli iyi derecede kullanabilmek. Enerjisi, özgüveni, iletişim becerileri ile şirketi ve markayı en iyi şekilde temsil edebilmek. Aktif ve dinamik bir ortamda çalışmayı hedeflemek. Elektra Enerji çalışma arkadaşları nasıl olmalı? Sorumluluk sahibi ve üretken Enerjik ve işbirliğini seven İnovatif Kritik düşünebilen İletişim kabiliyeti yüksek Bilgiyi analizleyip raporlayabilen Güvenilir

  Sektör: Enerji

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi, Yönetici Asistanı, Yönetici Sekreteri, Uzman

 • İş AçıklamasıMerkez ofisimizde görevlendirilmek üzere Ofis Asistanı aramaktayız,

  Aranan NiteliklerTercihen MYO ya da üniversite mezunu, En az 2 yıl ofis asistanlık tecrübesi olan, Telefon santrali kullanımına hakim, MS Office uygulamalarını ve ofis araçlarını etkin olarak kullanabilen, Düzenli çalışmayı seven, titiz, dikkatli ve sorumluluk sahibi, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Tercihen Levent – Maslak - Sarıyer ve civarında ikamet eden, Bayan,

  Sektör: Restorancılık

  Pozisyon: Yönetici Sekreteri, Yönetici Asistanı, Sekreter, Resepsiyonist, Ofis Elemanı

 • Yönetici Asistanı

  Pera Eventİstanbul Avrupa 8 Aralık 2017

  İş AçıklamasıUluslararası etkinlik firmamızda görev almak üzere , ileri düzeyde İngilizce dil bilgisine sahip üst düzey Yönetici Asistanı pozisyonu için takım arkadaşı arıyoruz.

  Aranan NiteliklerEtkinlik sektöründe deneyimli Seyehat engeli olmayan İleri düzeyde İngilizce dil bilgisine sahip ( Tercihen yurtdışında eğitim almış yada yaşamış ) Esnek çalışma saatlerine uyumlu Bayan Yönetici Asistanı adayları

  Sektör: Fuar ve Organizasyon

  Pozisyon: Yönetici Asistanı, Asistan, Yönetici Sekreteri, Sekreter

 • İş AçıklamasıMS OFFİCE UYGULAMALARINI İYİ DERECEDE KULLANABİLEN, ÖN MUHASEBE VE RAPORLAMADAN ANLAYAN PLANLAMA , ORGANİZASYON , RAPORLAMA YÖNÜ KUVVETLİ, ÇÖZÜM VE SONUÇ ODAKLI , İNSAN İLİŞKİLERİ KUVVETLİ , TAKIM ÇALIŞMASINA UYUM SAĞLAYABİLECEK, DETAYLARA ÖNEM VEREN VE DİKKATLİ, EN AZ İKİ YIL İŞ TECRÜBESİNE SAHİBİ OLAN, TAKIM ÇALIŞMA ARKADAŞI ARAMAKTAYIZ. DIŞ GÖRÜNÜŞÜNE ÖZEN GÖSTEREN, PREZENTABL

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Mali Denetim-Vergi

  Pozisyon: Asistan, Yönetici Asistanı, Yönetici Sekreteri, Sekreter, Eleman

 • İş Açıklamasıİyi derecede İngilizce bilen İlgili üniversiteden mezun ön muhasebe alanında en az 5 yıl deneyimli Günlük bankalarla ilgili işlemlerin takibini ve raporlamasını yapabilecek Ofis programlarına hakim

  Aranan NiteliklerAvrupa yakasında ikamet eden Günlük iş programının düzenlenmesini sağlayabilecek Yöneticiyi asiste edebilecek Tüm ödemelerin takibi, Tüm banka talimatlarını hazırlamak ve gerçekleştirmek Raporlama, dosyalama, iş takibi yapabilecek 26 - 40 yaş arasında BAYAN personel Konusunda tecrübeli yönetici asistanı aramaktayız

  Sektör: Denizcilik

  Pozisyon: Yönetici Sekreteri, Yönetici Asistanı, Sekreter, Asistan

 • Yönetici Asistanı

  Hasboy İstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıPlastik üretim danışmanlığı ve internet yayıncılığı yapan HASBOY kuruluşumuzun firma sahibine, yönetici asistanlığı konusunda en az 3 yıl deneyimli bayan yönetici asistanı alınacaktır.

  Aranan NiteliklerYönetici asistanlığı genel koşul ve görevlerine hakim, Yöneticinin özel hesaplarını, ödeme ve tahsilatlarını takip edip Excel kullanarak raporlayabilecek, Yöneticinin verdiği araştırma görevlerini kısa sürede verimli şekilde yapabilecek Uzun vadeli çalışmayı planlayan , mesleğini seven, yöneticisine sadık. Presentable Bayan Yönetici asistanı .

  Sektör: Plastik, Yayıncılık, Reklamcılık

  Pozisyon: Yönetici Asistanı, Yönetici Sekreteri, Genel Müdür Yrd

 • İş AçıklamasıDENİZCİLİK SEKTÖRİNDE İNSAN KAYNAKLARI EĞİTİM VE GEMİ ANENTELİK HİZMETİ VEREN ŞİRKETİMİZE OFİS İÇERİSİNDE ÇALIŞACAK; İstanbul Anadolu Yakası Kartalda Ve Çevresi İkamet Eden Mesai Saatlerini Aktif Şekilde Kullanabilen Ve Hizmet Satın Aldığımız Şirketlerimizin Personel Kadrolarındaki Boşlukları Doldurabilmemiz İçin İnternet, Gazete Vb. Yayın Organlarında Verilen Reklamlarımızdan Dönüş Yapan Gemi personellerine Ve Gemi Personeli Olmak İsteyen Adaylarımıza Genel Mesleki Bilgi Aktarımı, Eğitim Dönemleri, İşe Alım Süreçleri Ve Randevuları Asiste Edebilecek, Yoğun Telefon Trafiği Ve Yoğun Çalışma Temposuna Alışık İnsan İlişkileri Konusunda Profosyonel Tercihen Daha Önce Satış Konusunda Deneyimli 18-35 Yaş Arası Prezentabl (BAYAN) Kurumsal Satış Temsilcileri Alınacaktır. 0216 999 52 31 0539 315 74 80 0553 139 76 76 www.mildenizcilik.com

  Aranan Niteliklerİstanbul Anadolu Yakası Kartal Ve Çevresinde İkamet Eden Diksiyonu Düzgün Ve İkna Kabiliyeti Yüksek Sonuç Odaklı Çalışan Ve Sorumluluk Sahibi Hızlı Ve Pratik Düşünceye Sahip Yoğun Ofis Temposu Ortamında Çalışabilecek İnsan İlişkileri Kuvvetli Ve Takım Çalışmasına Uyumlu Haftanın 5 Günü 09:00-06:00 Cumartesi 09:30-15:30 Arası Çalışacak 19-35 Yaş Arası BAYAN Çalışma Arkadaşları

  Sektör: Denizcilik

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Yönetici Asistanı, Müşteri Temsilcisi, Yönetici Sekreteri

 • Yönetici Asistanı

  AdeccoAnkara 9 Aralık 2017

  İş AçıklamasıAdecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Ankara- Çankaya'da Medikal sektörde faaliyet gösteren firmamız için "Yönetici Asistanı" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler- Benzer pozisyonda 1 sene tecrübe sahibi, - İletişim ve koordinasyon becerisine sahip, - Alternatif çözümler üretebilen, dinamik , - Organizasyon, planlama ve iş takibi becerileri kuvvetli

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Yönetici Asistanı, Yönetici Sekreteri

 • Yönetici Asistanı

  Bind Çikolataİstanbul Avrupa 9 Aralık 2017

  İş AçıklamasıYönetim Kurulu'nun görüşme ve randevularını ayarlayarak iletişimin verimli ve sağlıklı bir şekilde gerçekleşmesini sağlamak, Şirket üst yönetimi ve müşteri toplantıları ile diğer organizasyonları koordine etmek , toplantı ve görüşme raporlarını hazırlamak, sunmak ve arşivlemek, Yönetim Kurulu Başkanı'nın günlük, haftalık, aylık ve yıllık toplantı ve çalışma programlarını organize etmek ve iştirak etmek Yurt içi yurt dışı resmi ve özel seyahatleri düzenlemek, katılmak ve ilgili çevirileri yapmak.

  Aranan NiteliklerMinimum 1 yıl tecrübeli Yönetici Asistanlığı yapmış MS Office Programlarına hakim İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden İnsan İlişkileri kuvvetleri Diksiyonu düzgün Dış görünüme önem veren Temsil ve ağırlama yetilerine sahip Bağlı bulunduğu yöneticisini sorunsuz asiste edebilecek Dinamik, iletişim becerisi kuvvetli Organizasyon kabiliyeti yüksek Yurt içi ve Yurt dışı seyahat engeli olmayan

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Yönetici Asistanı, Yönetici Sekreteri, Asistan, Sekreter

 • İş Açıklaması· Gelen telefonun karşılanması kayıtın alınması ilgili kişiye iletilmesi · Ofise gelen kişinin karşılanması kaydının alınması ilgili kişiye iletilmesi · Ofis akışını yöneterek müşteri danışmanları ile müşteriler arasındaki sürece katkı sağlamak · Ofis eksik listesinin oluşturulması ve karşılanması, Satın almasının yapılması · Ofis tertip ve düzeni Danışmanlara ait gerekli sözleşme vs. evrakların düzenlenmesi

  Aranan NiteliklerGayrimenkul alanında danışmanlık veren firmamızın 23 Nisan Mahallesi Nilüfer / BURSA’ da yer alan ofisimizde istihdam edilmek üzere; · Minimum Lise mezunu, · Tercihen Asistan pozisyonunda 2 yıl deneyimli, · Müşteri ilişkileri (crm) süreçlerinde bilgi sahibi, · MS office programlarını etkin kullanabilen, · Diksiyonu düzgün, prezantabl · İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın, · Müşteri odaklı, · Analitik düşünce yapısına sahip · Dinamik bir ortamda çalışacak Bayan Ofis Asistanı arayışımız bulunmaktadır.

  Sektör: Gayrimenkul

  Pozisyon: Sekreter, Yönetici Asistanı, Yönetici Sekreteri, Asistan

 • Ön Büro Asistanı

  SVS Telekomİstanbul Anadolu 8 Aralık 2017

  İş AçıklamasıTelekomünikasyon alanında faaliyet gösteren Dudullu merkez ofisimizde istihdam edilmek üzere, aşağıdaki niteliklere sahip "ÖN BÜRO ASİSTANI” aranmaktadır. Firma Yöneticisini ve İdari İşleri asiste etmek, Şirket santralinin cevaplandırılması ve telefon görüşmelerinin yönlendirilmesi, Gelen ve giden konukların yönlendirilmesi ve danışma fonksiyonunun yürütülmesi, Yurt içi ve yurt dışı organizasyonlar için şirket personelinin uçak bileti, konaklama rezervasyonlarının ve vize işlemlerinin yapılması ve takibi, Gelen ve giden fakslarla ilgili takibin yapılması ve ilgili kişilere yönlendirilmesi, Evrak takibi, arşivleme, raporlama yapılması, Posta, kargo ve kurye işlemlerinin yürütülmesi, gerekli kayıtların tutulması, Yazışma, dosyalama, doküman hazırlama ve takibi,

  Aranan NiteliklerTercihen MYO Büro yönetimi veya Sekreterlik mezunu, Karşılama ve yönlendirme yapabilecek yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip, Alanında en az 2 yıl deneyimli, Bilgisayar kullanımı iyi derecede olan ve Ms Office uygulamalarını etkin olarak kullanabilen, Evrak takibi, yazımı, dosyalaması ve arşivlemesi yapacak, Dikkatli, Titiz, Takipçi ve Dinamik çalışabilen, Organizasyon, koordinasyon ve planlama yeteneği gelişmiş, Dış görünüşüne ve giyimine özen gösteren, Güler yüzlü, prezantabl ve diksiyonu düzgün, Anadolu yakasında (Tercihen Ümraniye/Çekmeköy/Sancaktepe ) ikamet eden, Bayan çalışma arkadaşı arıyoruz...

  Sektör: Telekomünikasyon ve Network

  Pozisyon: Sekreter, Yönetici Asistanı, Yönetici Sekreteri

 • İş AçıklamasıHRWORKS CONSULTANCY, tercihen mühendislik temelli sektörlerin seçkin şirketlerine butik olarak hizmet sunan, İstanbul merkezli insan kaynakları danışmanlık firmasıdır. 2011 yılından itibaren Türkiye ve çevre ülkelerde faaliyet gösteren şirketlere orta ve orta üstü düzey yönetici araştırma ve yerleştirme danışmanlığı hizmeti sunmaktadır. Görev Tanımı: Yöneticisinin takvimini yönetmek ve misafirlerine ilişkin temsil, karşılama ve ağırlamada bulunmak, Ofisin düzen, temizlik ve güvenlik gibi idari konularını yönetmek, Dosyalama ve arşivleme işlemlerini sistemli olarak yapmak, taslak raporları düzenlemek, Çalışılan projelere ilişkin, projelerin tarafları olan müşteri görüşmelerini ve aday davetlerini organize etmek gelişmeleri takip etmek, Çalıştığımız tüm projeleri uygun mecralarda (info mail, web sitesi, sosyal medya, portal vb.) güncellenmek, gerektiğinde sözlü/yazılı olarak yanıtlamak, İş geliştirme faaliyetlerine destek olmak, ziyaret randevularını almak ve teyit etmek, Planlama, organizasyon, araştırma, raporlama ve iş geliştirme konularında yöneticisi ile birlikte çalışmak.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin, meslek yüksek okullarının ilgili bölümlerinden mezun tercihen analitik düşünebilme becerisini yüksek, Benzer bir pozisyonda minumum 3 yıl deneyimi bulunan, Dışa dönük, ilk iletişimi başlatmada ve kendisini sözlü ifade edebilmede rahat ve profesyonel, Okuduğunu ve dinlediğini doğru anlayabilen, pratik ve hızlı hareket etmeyi isteyen, hizmet ve müşteri odaklı, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Tercihen İngilizce bilen. Lokasyon : Suadiye

  Sektör: Otelcilik, Bankacılık / Finans, İnsan Kaynakları

  Pozisyon: Yönetici Sekreteri, Yönetici Asistanı, Müşteri Temsilcisi

 • Ofis Asistanı

  Coldwell Banker Türkiyeİstanbul Anadolu 2 Aralık 2017

  İş AçıklamasıGAYRIMENKULDE DÜNYANIN 1 NUMARASI Coldwell Banker, gayrimenkul sektöründeki liderliğini 109 yıldır sürdüren en yüksek satış hacmine sahip, dünyanın ilk ve yüzyılı aşkın süredir gayrimenkul sektörünün lider firmasıdır. 1906 yılında Amerika Birleşik Devletlerinde, San Francisco’da kurulmuş olan Coldwell Banker 50 ülkede, 3.000’i aşkın ofisi ve 100.000’i aşkın Gayrimenkul Danışmanı ile hizmet vermektedir. 250 milyar USD işlem hacmi ve 6,6 milyar USD cirosu ile büyümeye devam etmektedir. Ön Büro yönetimi konusunda tecrübeli iseniz ve profesyonel, huzurlu ve kaliteli bir ortamda çalışmak istiyorsanız, COLDWELL BANKER TİM GAYRİMENKUL sizin için doğru adres. Misafirlerimizin karşılanması ve ağırlanması Ön muhasebe, İdari işlerinin takibi Telefon trafiğinin yönetimi Gayrımenkul Danışmanlarımızın ve Broker'ın asiste edilmesi Merkez ile ilgili koordinasyonunun sağlanması

  Aranan NiteliklerOfis Asistsanımızdan beklentimiz: Tercihen 25 yaş ve üstü, üniversite mezunu Güler yüzlü, diksiyonu düzgün ve görünümüne özen gösteren Organizasyon yeteneği yüksek Kendisini ve yaptığı işi geliştirmeyi seven Mesai saatlerinde esnek Güvenilir, düzenli ve disiplinli çalışan MS Ofis programlarını kullanabilen Maltepe ve yakın lokasyonda ikamet eden Bayan,

  Sektör: Gayrimenkul, Hizmet / İşletme Servisi, Turizm

  Pozisyon: Yönetici Sekreteri, Yönetici Asistanı, Resepsiyonist

 • İş AçıklamasıŞirketin iç ve dış telefon trafiğinin yönlendirilmesi, Gelen-giden evrak takibi ve kargo takibi işlemlerini yürütmek, Şirket yöneticilerinin seyahat işlemlerini takip etmek.

  Aranan NiteliklerŞirketimiz bünyesinde istihdam etmek üzere; Minimum lise mezunu, Ofis işleri konusunda tecrübeli, MS ofis programları kullanabilen, İngilizce bilen, Dikkatli ve titiz çalışan, Dinamik ve öğrenmeye açık, Telefon trafiğini yönlendirebilecek Gelen – Giden evrak takibini yapabilecek,şirket yöneticisinin program organizasyonunu yapacak 'Sekreter' adaylarının başvurularını bekliyoruz.

  Sektör: Kuyumculuk/Pırlanta

  Pozisyon: Sekreter, Yönetim Sekreteri, Yönetici Sekreteri

 • İş AçıklamasıTelefonlara bakacak, telefonları ilgili kişi ye yönlendirecek Gelen misafirleri karşılayacak Gelen ve giden kargoları takip ve organize edecek,

  Aranan Nitelikler- Ofis Demirbaşları Kullanımı konusunda Deneyimli - İnsan ilişkilerinde başarılı, - Diksiyonu düzgün, - Sözlü, yazılı iletişim becerisi güçlü, Microsoft Ofis Programlarını Aktif kullanabilen, - Dikkatli, güler yüzlü, işini severek yapabilen - İstanbul / Avrupa yakası ve Arnavutköy’e yakın ikamet eden - Bayan Yönetici Asistanı.

  Sektör: Otomasyon

  Pozisyon: Eleman, Sekreter, Ofis Elemanı, Yönetici Asistanı, Yönetici Sekreteri

 • İş AçıklamasıPerakende sektöründe faaliyet gösteren ve merkezi Ankara' da bulunan firmamıza Üst Düzey Yönetici Asistanı aranmaktayız. Yönetim Kurulu Başkanı ‘nın telefon ve randevu trafiğinin yönetilmesini sağlayacak, Yönetim Kurulu Başkanı ‘nın ajandasını takip edecek, toplantılarını organize edecek, Gerektiği durumda toplantılara katılarak toplantı tutanağını hazırlayıp ilgili kişi ve birimlere iletecek, Yurtiçi ve Yurtdışı misafirlerin karşılanması ve ağırlanması, Yönetim Kurulu Başkanı ile bölümler arasında iletişimi ve koordinasyonu sağlayacak, İş planlarını koordine ederek, yöneticisinin zamanını verimli kullanabilmesi için gereken organizasyonu yapabilecek, Toplantı sonrası karar süreçlerinin takip edilerek,raporlanması, Yönetici tarafından, görev gereği talep edilecek raporlamaların hazırlanması, Ofis içi ilişkileri, haberleşme kanallarını takip etmek, uygulamak ve alınan bilgileri yöneticiye iletmek, Genel Müdür'ün pasaport ve vize sürelerin takip etmek ve gerekiyorsa yenilemesi hususunda aksiyon almak, Günlük iş planlarını organize etmesi ve tüm iş takiplerinin yapılması, Yöneticiye ait evrak akışını sağlamak, düzenlemek ve dosyalamak,

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Lisans bölümünden mezun, Alanında minimum 2 yıl tecrübeli, İletişim yeteneği gelişmiş, hızlı düşünüp uygulayabilen, Tercihen Çince ve İngilizce bilen, MS Office uygulamalarına hakim,raporlama becerileri gelişmiş, Diksiyonu düzgün,yazılı ve sözlü iletişimi kuvvetli, Yoğun iş temposuna ve esnek iş saatlerine uyum sağlayabilen, Çözüm odaklı, insan ilişkileri kuvvetli. Enerjik, dinamik ve motivasyonu yüksek olan, Zaman yönetimi,planlama,organizasyon,koordinasyon ve takip becerisine sahip, Moda tasarımı konusunda takipçi, istekli ve geri bildirimde bulunabilecek,

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Deri/Ayakkabı, Dış Ticaret

  Pozisyon: Yönetici Sekreteri, Yönetici Asistanı, Uzman, Asistan, Yönetim Sekreteri

 • İş AçıklamasıŞirketimizin İstanbul Şişli' de bulunan Turizm Organizasyon Hizmetleri kapsamında Grafik Tasarım Yönetici Yardımcısı kadrosunda görevlendirilecek genel niteliklerde belirtilen özelliklere sahip Bay personel arayışımız mevcuttur.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Grafik Tasarım ve Görsel İletişim tasarımı vb. bölümlerinden mezun, Reklam ajansında veya benzeri alanda en az 3 yıl tecrübeli, Müşteri odaklı projelerde yer alıp ,yeni tasarımlar geliştirmek, Tasarımların üretim süreçlerinin takibini yapmak, Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, InDesing, gibi tasarım programlarına hakim Tercihen 3D max program bilgisi olan, Konusunda portfolyo sunabilecek, Daha önce hazırladığı çalışmaları referans gösterebilecek Özellikle Sahne, podyum, dekor alanlarında tasarım gücü ve görsel analiz yeteneği kuvvetli, Ekip çalışmasına yatkın, hızlı ve yaratıcı Sorumluluk bilincine sahip ve iletişimi güçlü olmak, Ekip Çalışmasına yatkın ve esnek çalışma saatlerine uygun, Tercihen İngilizce bilen, Istanbul’da ikamet eden Askerlik görevini tamamlamış Bay çalışma arkadaşı aranmaktadır İş başvurusunda bulunan adayların görüşmeye portfolyo ile birlikte gelmeleri gerekmektedir.

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Yönetici Sekreteri, Yönetici Adayı, Yetkili Yardımcısı

 • Sekreter

  AdeccoAnkara 4 Aralık 2017

  İş AçıklamasıAdecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz firmalarımızda oluşabilecek dönemsel pozisyonlarda değerlendirilmek üzere "Sekreter" arayışımız bulumaktadır.

  Aranan NiteliklerTercihen en az ön lisans mezunu, 2-5 yıl deneyim sahibi, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Dönemsel olarak çalışabilecek, Ankara'da ikamet eden, Adecco, İşkur'un denetiminde 26.12.2013 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

  Sektör: Danışmanlık, Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Sekreter, Yönetici Asistanı, Yönetici Sekreteri

 • İş AçıklamasıErsaş Alüminyum A.Ş. Genel Müdürlük bünyesinde görevlendirilmek üzere; · Asiste ettiği yöneticinin iş akışına bağlı olarak, ajandasının, günlük, haftalık, aylık iş planının organize edilmesi, ziyaretçilerin uygun şekilde karşılanması, · Her türlü toplantı, seyahat ve konaklama organizasyonlarının yapılması, · Üst yönetim uygun bulduğu toplantılarına eşlik ederek, toplantı kararlarının not alınarak ilgili birimler ile paylaşılması, · Verilen görevler doğrultusunda, diğer birimler ile gerekli bilgi akışının sağlanması ve takip edilmesi, · Gelen / giden kargo ve postaların takibi ve ilgili kişilere iletilmesi, · Şirket çağrı merkezine düşen aramaları karşılamak ve ilgili birimlere yönlendirme sağlamak, · Telefon, faks, mail trafiğini doğru, hızlı ve etkin bir şekilde yönetmek, · İstenen sunum ve raporların eksiksiz olarak zamanında hazırlanması gibi görevlerden sorumlu olacaktır.

  Aranan Nitelikler· Yönetici Asistanı olarak benzer pozisyonda minimum 3 yıl iş tecrübesine sahip, · Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, · MS Office programlarına hakim ve etkin kullanabilen, · Prezantabl, dış görünümüne özen gösteren, güler yüzlü, · Çalıştığı kurumu en iyi şekilde temsil edebilecek, · Analitik düşünebilen, pratik hareket edebilen, çözüm odaklı, · Diksiyonu düzgün, iletişim ve ilişki yönetimi becerisi gelişmiş, temsil yeteneğine sahip, · Planlama, organizasyon ve zaman yönetimi becerileri olan, · Esnek çalışması saatlerine uyum gösterebilecek, · Eyüp ve civarında ikamet eden, · 23-35 yaş aralığında olan bayan 'Yönetici Asistanı' alınacaktır.

  Sektör: Alüminyum

  Pozisyon: Yönetici Asistanı, Yönetici Sekreteri

İş Habercisi - Yönetici Sekreteri İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?

Yönetici Sekreteri Nedir ?

Yönetici sekreteri, kariyeri süresince yöneticisinin telefon görüşmeleriyle ilgilenen , toplantılarını ve çalışma programlarını düzenleyen , gerektiğinde dosya ve arşiv düzenlemesi yapabilen kişidir. İş bulma sürecinde bu özellikleri göz önünde bulundurmanız yararınıza olacaktır. Siz de CV'nizi güncelleyerek size en uygun işi bulabilirsiniz.