TUGEM Ticaret Ulaştırma Gümrük Eğitim Danışmanlık Ltd.Şti.

Eğitim  

www.tugem.com.tr

TUGEM Ticaret Ulaştırma Gümrük Eğitim Danışmanlık Ltd.Şti. hakkında:

TUGEM Eğitim ve Danışmanlık, diğer üç merkeziyle birlikte Dış Ticaret, Gümrük, TIR Sistemi, Kaçakçılık Mevzuatı, Ulaştırma, Lojistik, ADR-Tehlikeli Madde Taşımacılığı, Sürücü Mesleki Yeterlilik, ADR Genel Farkındalık, Üst Düzey Yöneticilik, Orta Düzey Yöneticilik, DGSA, TMGD - Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanı eğitimleri veren, firmalara bu alanlarda danışmanlık ve takip hizmeti sunan tescilli bir eğitim kurumudur.

Kurulduğumuz Şubat 2006 tarihinden bu yana çalışmalarımızı sahip olduğumuz niteliklerle yetinmeme ilkesiyle sürdürüyor, katılımcılarımızla birlikte kendimizi de sürekli geliştiriyoruz.

Bugün geldiğimiz noktada eğitim hizmetlerimiz Ulaştırma Bakanlığı, Milli Eğitim Bakanlığı, Gümrük ve Ticaret Bakanlığı, Ekonomi Bakanlığı, FTA ve IRU Academy onaylıdır. 2011’de vermeye başladığımız DGSA (Dangerous Goods Safety Advisor / Tehlikeli Maddeler Güvenlik Danışmanı) eğitiminde Türkiye’nin onaylı ilk ve tek özel kuruluşuyuz. 2014 yılında Tehlikeli Maddelerin Taşınması ile ilgili süreçlerin Türkiye'de başlaması ile birlikte Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı'nın yetkisiyle TMGD Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanı eğitimlerini, aynı zamanda IRU Academy akreditasyonuyla vermeye başladık. TMGD eğitimini bizden alan katılımcılarımız uluslararası geçerliliği olan IRU Academy sertifikasının da sahibi oluyorlar.

TUGEM Ticaret Ulaştırma Gümrük Eğitim Danışmanlık Ltd.Şti. İş İlanları

TUGEM Ticaret Ulaştırma Gümrük Eğitim Danışmanlık Ltd.Şti. firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!