Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Otelcilik İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Otelcilik
 • İş AçıklamasıİNCİ CLASS HOTEL; Yenilikçi ve yaratıcı yöntemlerle modern hizmet tekniklerini uygulayarak konaklayan misafirlerine seçkin ve kusursuz hizmet sunmak misyonunu benimseyen İNCİ CLASS HOTEL, müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmayı ilke edinmektedir. Bu sebeple, aşağıdaki niteliklere sahip ve otelimizde görev alacak '' GARSON '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler35 Yaşını aşmamış, Prezentabl, Takım çalışmasına yatkın, İngilizce bilen, Otel Tecrübesi olan, DENİZLİ' de ikamet eden, BAY/BAYAN.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Otelcilik, Restorancılık

  Pozisyon: Garson

 • İş AçıklamasıHousekeeping / Kat Hizmetleri Görevlisi

  Aranan NiteliklerTecrübeli ya da tecrübesiz Takım çalışmasına yatkın Sorumluluk sahibi Güleryüzlü ve işini gönülden yapacak takım arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: Otelcilik

  Pozisyon: Housekeeper

 • İş Açıklamasıİstanbul Beylikdüzü Yakuplu West Marina’da faaliyet gösteren restaurantımıza Kebap Ustası takım arkadaşları arıyoruz. · Kebap ve benzeri ızgara et ürünlerini hazırlamak, pişirmek, sunuma hazır hale getirmek, · Salata ve meze (soğukçu ) grubundaki hazırlıkların yapılmasını yönlendirmek ve takip etmek, · Sorumlu olduğu işi kalite, lezzet ve hijyen kurallarına göre yapmak, · İşletmesinin marka değerini yükseltecek şekilde müşteri memnuniyeti kurallarına uygun davranmak.

  Aranan Nitelikler· Tercihen Lise mezunu, · Tercihen 25-40 yaş arası, · Kebapçılık alanında "USTA Yardımcısı" olarak en az 2 yıl çalışmış, · Et çeşitleri, kebap ve ızgara konularında bilgi ve deneyim sahibi, · Salata ve meze çeşitleri konusunda bilgili, · Kalite ve hijyen eğitimleri almış, · Kişisel bakım ve hijyen konularına özen gösteren, · Müşteri memnuniyetini ve kaliteli hizmet sunmayı esas alan, çözüm üretebilen, · İşini severek yapan, · Sorumluluk üstlenebilecek, titiz, · Ekip çalışmasına uyum gösterecek, · Uzun vadeli ve sürekli bir işte çalışmak isteyen, · Vardiyalı çalışma saatleri konusunda sıkıntısı olmayacak, · Askerlik görevini tamamlamış veya muaf,

  Sektör: Otelcilik, Restorancılık, Catering

  Pozisyon: Ahçı/Aşçı Yardımcısı

 • İş AçıklamasıANKARA da bulunan Mağazalarımızda değerlendirilmek üzere Engelli Personel arıyoruz. Pozisyon ile ilgilenen adayların, Engellerini ve engel derecelerini belirtmelerini önemle rica ederiz.

  Aranan NiteliklerAnkara İşkur'a kayıtlı olan ve yasa gereği özürlü kadrosuna uygun olan, Engellik derecesi % 40 ve üzerinde olan, Ankarada ikamet eden, Diksiyonu düzgün, İletişim becerisine sahip,

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Mağazacılık / Perakendecilik, Otelcilik

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Kasiyer, Ofis Elemanı, Satış Temsilcisi

 • İş AçıklamasıİNCİ CLASS HOTEL; Yenilikçi ve yaratıcı yöntemlerle modern hizmet tekniklerini uygulayarak konaklayan misafirlerine seçkin ve kusursuz hizmet sunmak misyonunu benimseyen İNCİ CLASS HOTEL, müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmayı ilke edinmektedir. Bu sebeple, aşağıdaki niteliklere sahip ve otelimizde görev alacak '' AŞÇI '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerAlakart menü bilgisi olan, Sıcak ve/veya soğuk mutfak aşçısı. ## İlgilenenlerin bizzat veya mail ile başvuru yapmaları rica olunur. ##

  Sektör: Otelcilik

  Pozisyon: Ahçı/Aşçı, Ahçı/Aşçı Yardımcısı

 • Kompleci Kuaför

  MidMar Otelİstanbul Avrupa 16 Ekim 2017

  İş Açıklamasıİstanbul Yenibosna adresinde 4 yıldızlı otelimiz MİDMAR DELUXE HOTEL için aşağıdaki niteliklere sahip kompleci kuaför aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerBay ve Bayan Kuaför deneyimi olan, Otelimiz bünyesinde bulunan salonun işletmesini yapacak, Kişisel bakımına önem veren, Hijyen standartlarına önem veren, Meslek ile alakalı belgelere sahip, Diksiyonu düzgün, BAY/BAYAN Kuaförü arayışımız bulunmaktadır.

  Sektör: Otelcilik

  Pozisyon: Kuaför/Berber

 • Teknik Servis Elemanı

  Firma Adı Gizliİstanbul Avrupa 17 Ekim 2017

  İş AçıklamasıTaksim bölgesinde bulunan 4 yıldızlı otelimiz bünyesinde Teknik Servis departmanın da görevlendirilmek üzere otelcilik sektöründe tecrübesi olan elektrik veya mekanik teknisyen aramaktayız.

  Aranan NiteliklerGENEL NİTELİKLER Meslek lisesi, Teknik Lise veya Önlisans mezunu Pozisyonun gerektirdiği lisans ve sertifikalara sahip, Otelcilik sektöründe en az 1 yıl deneyimli, mekanik veya elektrik alanında tecrübeli, Tüm elektrik/elektronik/mekanik/sıhhi tesisat ve donanımın planlı bakım, arıza bulma ve giderme işlerini yapabilecek, Isıtma-soğutma-iklimlendirme sistemleri konusunda bilgi sahibi, Vardiyalı sistemde çalışabilecek. Takım çalışmasına yatkın, Sonuç odaklı, Askerlik hizmetini tamamlamış, Bay takım arkadaşları aramaktayız.

  Sektör: Otelcilik, Turizm

  Pozisyon: Teknisyen, Tekniker

 • İş AçıklamasıThe preparation of letters and correspondence. Receiving and distributing all incoming mail. Take and redirect telephone calls for the General Manager where appropriate. Maintenance of diary & appointments to ensure that appointments are honoured, meetings attended and deadlines met. Maintain accurate and efficient filing systems, ensuring timely, safe follow-ups and traces, including logging cheques received. Handle and respond to guest complaint letters. Prepare gift vouchers, prizes, donations, guest cards, letter of thanks, reports as requested. To proactively engage in the development of processes and methods to improve the service and efficiency of all areas of the role. Handling travel arrangements and accommodation where appropriate. Taking, typing and distribution of minutes of meetings. Preparation of VIP and complimentary forms. To build external relationships in the community. Must be able to flently speak, read, write and understand Engish.

  Aranan NiteliklerShow high levels of organisational skills and efficiency Possess excellent customer service skills Be able to work under pressure both as part of a team and also working on own initiative Be proactive and innovative Maintain the strictest confidentiality at all times with regard to client, guest and personnel related matters Be highly professional in appearance, character and conduct Put attention to details in terms of content, spelling and grammar of written correspondence Possess excellent interpersonal and communicative skills and an ability to integrate into all levels of the organisation Posses excellent telephone manner

  Sektör: Otelcilik

  Pozisyon: Asistan, Yönetici Sekreteri, Yönetim Sekreteri, Sekreter

 • İş AçıklamasıKozyatağı'nda bulunan ve Oyuncak sektöründe faaliyet gösteren firmamızın ofisinde 8 gün boyunca görev alacak BAYAN SERVİS HOSTESİ aramaktayız. Çalışma Yeri: Kozyatağı ( Metro'ya 5 dakika yürüme mesafesindedir). Çalışma Saatleri: 09:00 - 17:00 Çalışma Günleri: 23-24-25-26-30-31 Ekim ve 1-2 Kasım (8 Gün) Toplam Ücret: Yemek Dahil 480 TL Görev: Firmanın düzenleyeceği etkinlikte, içecek servisi yapmak, boşları toplamak gibi servis hostesi gibi görevli olunacaktır. Başvurusu uygun adaylar Kadiköy'de yer alan ajansımızda gerçekleşecek görüşme ve tanışmaya davet edilecektir.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Ajans, Hizmet / İşletme Servisi, Otelcilik

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Garson, Hostes

 • İş AçıklamasıCafe - Restaurant veya Otel mutfaklarında en az 3 yıl deneyimli,dünya mutfağı lezzetleri hakkında bilgi sahibi.

  Aranan NiteliklerHijyen kurallarına dikkat eden, Sağlık durumu mutfakta çalışmaya uygun, Ekip çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış. En az Lise menuzu Referans verebilecek İstanbul Yakuplu West Marina ya ulaşım sorunu olmayan.

  Sektör: Otelcilik, Restorancılık, Catering

  Pozisyon: Ahçı/Aşçı, Ahçı/Aşçı Yardımcısı

 • İş AçıklamasıSatış ve Rezervasyon Sorumlusu / Ön Büro

  Aranan NiteliklerTurizm sektöründe tercihen bir yıl deneyimli Güleryüzlü ve Takım çalışmasına yatkın İş prensiplerine ve iş ahlakına uyacak Bağlı bulunduğu yöneticisinin verdiği görev ve sorumlulukları yerine getirebilecek Tecihen İngilizce, Arapça ve ya Farsça bilen Takım arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: Otelcilik

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • Kat Hizmetleri Görevlisi

  Cvk Hotels&Resortsİstanbul Avrupa 18 Ekim 2017

  İş Açıklamasıİlköğretim veya tercihen lise mezunu, En az 1 yıl alanında tecrübe sahibi, Genel temizlik ve oda temizliği konusunda tecrübeli ve bilgili, Hijyen standartları ve kalite beklentisine uyum sağlayabilecek, Shift sisteminde çalışma sorunu olmayan, Güvenilir ve güleryüzlü, Misafir memnuniyeti odaklı, Titiz, ayrıntılara önem veren, Takım çalışmasına yatkın, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Kişisel bakımına özen gösteren, Erkek adaylar için askerlik ile ilişkisi olmayan.

  Aranan NiteliklerGenel alanlar, misafir odaları ve koridorların; temizlik düzen ve bakımına ilişkin işlemlerin hijyen ve güvenlik kurallarına uygun yapılması.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Otelcilik, Turizm

  Pozisyon: Temizlikçi, Görevli, Eleman, Housekeeper, Meydancı

 • İş AçıklamasıDanışmanlığını yapmakta olduğumuz büyük oteller zinciri olan müşterimiz için “Otel Temizlik Görevlisi” arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler• Misafir memnuniyeti odaklı, • Benzer pozisyonda deneyimli, • Takım çalışmasına önem veren, • İletişimi güçlü, • Titiz, hijyen kurallarını bilen ve dikkat eden, • Güleryüzlü, enerjik. "HAPPY İnsan Kaynakları, Eğitim ve Danışmanlık Ltd. Şti." Türkiye İş Kurumunun 728 numaralı izin belgesi ile faaliyetlerini sürdürmektedir. "

  Sektör: Otelcilik

  Pozisyon: Görevli, Temizlikçi

 • Servis Elemanı

  ÖzkaymakKonya 17 Ekim 2017

  İş AçıklamasıOTELİMİZDE ÇALIŞMAK ÜZERE TECRÜBELİ BAY-BAYAN SERVİS ELEMANI ALINACAKTIR. 0332 237 87 20

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Otelcilik

  Pozisyon: Garson

 • İş Açıklamasıİzmir'de bulunan mağazalarımızda satış danışmanı ve depo personeli olarak değerlendirilmek üzere Engelli Personel arıyoruz.   ***Pozisyonla ilgilenen adayların ön yazılarında engellerini net olarak ifade etmelerini ve engel derecelerini belirtmelerini önemle rica ederiz.

  Aranan Nitelikler*Türkiye İş Kurumuna kayıtlı ve yasa gereği engelli kadrosuna uygun, Engellik derecesi % 40 ve üzerinde olan, Engel durumu aktif çalışmasına engel olmayan, İstanbul'da ikamet eden, Diksiyonu düzgün, İletişim becerisine sahip, Ekip çalışmasına yatkın.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Mağazacılık / Perakendecilik, Otelcilik

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Ofis Elemanı, Eleman, Görevli, Kasiyer

 • Avukat

  ÖzkaymakKonya 17 Ekim 2017

  İş AçıklamasıŞirketimizde çalışmak üzere deneyimli avukat alınacaktır.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Otelcilik

  Pozisyon: Avukat

 • Garson

  AVRASYA GM BARTERİstanbul Avrupa 18 Ekim 2017

  İş AçıklamasıCafe-Restaurant işletmelerinde en az 2 yıl mesleki tecrübeye sahip garson ve komiler aranmaktadır.İstanbul West Marina Yakuplu Beylikdüzüne ulaşım sorunu olmayan.

  Aranan NiteliklerMüşteri odaklı hareket eden, Güler yüzlü, enerjik ve sabırlı, Dış görünüşüne özen gösteren, Hijyen kurallarına önem veren, Takım ruhuna sahip Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış. Daha önce garson en az 1 sene deneyimi olan.

  Sektör: Restorancılık, Otelcilik, Catering

  Pozisyon: Garson

 • İş AçıklamasıDanışmanlığını yapmakta olduğumuz büyük oteller zinciri olan müşterimiz için “Kat Hizmetleri Şefi” arayışımız bulunmaktadır. . Kendisine bağlı olan ekibi idare etmek ve günlük kontrolleri sağlamak, . Odaların ve koridorların temizliğinden sorumlu olmak, . Temizlik malzemelerinin yenilenmesini takip etmek, depolamak, kontrol etmek.

  Aranan Nitelikler• Misafir memnuniyeti odaklı, • Benzer pozisyonda deneyimli, • Takım çalışmasına önem veren, • İletişimi güçlü, • Titiz, hijyen kurallarını bilen ve dikkat eden, • Güleryüzlü, enerjik.

  Sektör: Otelcilik

  Pozisyon: Şef / Amir

 • Elektrik Teknisyeni

  WYNDHAM İstanbul Petekİstanbul Avrupa 18 Ekim 2017

  İş Açıklamasıİstanbul Avrupa / Güneşli bölgesinde olan uluslar arası beş yıldızlı otelimize,tesisin tüm bina ,makina ve techizatın elektrik tesisatı ile ilgili bakım ve onarım işlerinİ yapacak, vardiyalı çalışabilecek ''Elektrik Teknisyeni'' pozisyonunda görevlendirilmek üzere takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan NiteliklerEn az Meslek Lisesi Elektrik bölümü mezunu, Takım çalışmasına uygun, İletişim becerileri gelişmiş, Operasyon içinde hızlı çözüm sağlama yeteneğine sahip.

  Sektör: Otelcilik

  Pozisyon: Teknisyen

 • İş AçıklamasıDoubleTree by Hilton İzmir Airport otelimiz bünyesinde görevlendirilmek üzere Housekeeping departmanına tecrübeli '' MAİD ve MEYDANCI EKİP ÜYELERİ '' aramaktayız.

  Aranan NiteliklerEn az 2 yıl ilgili bölümlerde tecrübesi olan, Hijyen kurallarını bilen, uygulayan ve önem veren Vardiyalı sistemde çalışabilecek Esnek ve yoğun çalışma koşullarına uyum sağlayabilen Ekip çalışmasına yatkın.

  Sektör: Otelcilik

  Pozisyon: Meydancı

 • İş Açıklamasıİstanbul Kavacık’ta faaliyet gösteren uluslarası UBM firmasının ofisinde fuar ile ilgili telefon aramaları yapacak, pazarlama faaliyetlerini yerine getirecek, kayıt alacak, internet, sosyal medya, Microsoft Office özellikle Excel vb. uygulamalara hakim, hafta içi hergün görev alabilecek İngilizce bilen takım arkadaşı aramaktayız. Başvuran adaylarda iyi düzeyde İngilizce istenmektedir. İşin Tanımı: Fuar ile ilgili davetli katılım aramalarının yapılması, bilgilendirme, dataların güncellenmesi, Excel tablolarının güncellenmesi, internet ve sosyal medya kullanılması şeklinde görev alınacaktır. Çalışma Saatleri: Hafta içi - 09:00- 18:00 - Cumartesi ve Pazar tatildir. Firmamızın servis imkanı yoktur.

  Aranan Niteliklerİyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip olmak, İyi seviyede Excel bilgisine sahip olmak, 19 - 30 yaş arasında, Tercihen üniversite öğrencisi veya mezunu, İnsan ilişkilerinde başarılı, Prezantabl, İş disiplinine sahip olan adayların başvurularını bekliyoruz.

  Sektör: Fuar ve Organizasyon, Ajans, Otelcilik

  Pozisyon: Görevli, Rehber, Sorumlu, Temsilci, Asistan

 • Kat Şefi

  WYNDHAM İstanbul Petekİstanbul Avrupa 18 Ekim 2017

  İş Açıklamasıİstanbul Avrupa / Güneşli bölgesinde bulunan uluslar arası beş yıldızlı otelimize,sorumlu olduğu katlardaki oda ve alanların temizlik,bakım ve kontrolünü sağlamak,bu süreçleri işletme standartları doğrultusunda sürdürmek.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, Aynı pozisyonda 5 yıldızlı otellerde en az 2 yıllık Kat Hizmetleri deneyimi olan, Takım çalışmasına uygun , Otel personeli için belirlenen kurallara uyabilen , Belirlenen iş tanımı için uygun , İletişim ve eleştiriye açık Sorumluluk bilinci gelişmiş, İki vardiyalı çalışa bilen, Fiziken sağlıklı ve enerjik

  Sektör: Turizm, Otelcilik

  Pozisyon: Şef / Amir

 • Resepsiyonist

  Milten Holdingİstanbul Avrupa 17 Ekim 2017

  İş AçıklamasıOtel resepsiyonunda misafir karşılama hizmetlerinin yapılması Misafir check in işlemleri sırasında opera kayıtları yapılarak ödeme alınması Misafir check out işlemlerinin yapılması Yönetimin istediği günlük opera raporlarının print edilerek verilmesi Konaklama oda sayısı raporlarının hazırlanması Adr ve revpar raporlarının alınması ve yönetime verilmesi Günlük oda fiyatlandırma işlemlerinin yapılması

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin veya Meslek Yuksek okulu Turizm otelcilik mezunu olmak tercih sebebidir Lise mezunu olup 5 yıl üstü resepsiyon da görev yapmış olmak Opera kullanımını otelcilik yazılımı iyi derece de bilmek Prezantabl , güleryüzlü ve misafir ilişkileri güçlü olmak Micros opera entegrasyonu hakkkında bilgi sahibi olmak My fidelio veya benzeri portal kullanımını bilmek

  Sektör: Holding, Otelcilik

  Pozisyon: Resepsiyonist, Eleman, Host, Hostes, Danışma Memurluğu

 • Resepsiyonist

  Aydınpark OtelAydın 18 Ekim 2017

  İş AçıklamasıAydın ' da bulunan otelimiz için Resepsiyonist aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerTakım Çalışmasına Uyumlu Motivasyon Yönü Güçlü, Çözüm Odaklı, Sabırlı, İkna ve Temsil Yeteği Kuvvetli İnsan ilişkileri ve İletişim Becerileri Yüksek, Dinamik ve Gelişime Açık, İngilizce Bilen, Vardiyalı Çalışma Saatlerine uyum Sağlayabilecek, En az Lise Mezunu, 20 ile 40 Yaş Aralığında BAYAN Resepsiyonist Aranmaktadır

  Sektör: Halkla İlişkiler, Otelcilik, Turizm

  Pozisyon: Danışma Memurluğu, Resepsiyonist, Eleman, Görevli, Sorumlu

 • İş AçıklamasıKat Şefinin verdigi talimatlar dogrultusunda misafir odalarını ve genel mekanları her gün hijyen kurallarına uygun sekilde temizlemek. Misafirlerin tamamen hijyenik bir ortamda tatillerini geçirmelerini saglamak, kalite yönetim sisteminin gereklerini yerine getirmek ve maksimum misafir memnuniyetinin saglanmasına katkıda bulunmak.

  Aranan NiteliklerEn az Ortaöğrenim veya lise mezunu Konusunda en az 2 yıl, 5 yıldızlı otel deneyimine sahip, Hijyen kurallarını bilen, uygulayan ve önem veren Temizlik konusunda ayrıntılara dikkat eden, Takım çalışmasına yatkın, Yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Dış görünüşüne önem veren ,

  Sektör: Otelcilik

  Pozisyon: Temizlikçi, Meydancı, Bulaşıkçı

 • Servis Elemanı

  Westmix Cafe Restaurantİstanbul Avrupa 18 Ekim 2017

  İş AçıklamasıAVCILAR E-5 üzerinde Pelican Mall Alışveriş ve Yaşam Merkezi' nde yer alan WestMix Cafe & Restaurant' ta görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklerde SERVİS PERSONELİ ( garson & komi) arayışımız bulunmaktadır. TECRÜBELİ ..BAY BAYAN PERSONEL Misafirlerin İstek Ve Beklentilerine Eksiksiz Cevap Vermek Yemek ve İçecek Servisi Yapmak

  Aranan NiteliklerCafe & Restaurant veya Bar Deneyimi Olan Dış Görünümüne Özen Gösteren Dünya Mutfağına Hakim, İçecek Bilgisi Olan Tercihen Turizm Otelcilik Okulu Mezunu Esnek Çalışma Saatlerine Uyumlu İş Disiplinine Sahip Ekip Çalışmasına Yatkın 18-35 Yaşları Arasında Diksiyonu Düzgün, Güler Yüzlü, Pozitif Not: Resimli özgeçmişler dikkate alınacaktır.

  Sektör: Otelcilik, Restorancılık, Turizm

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Komi, Şef Garson, Garson

 • İş Açıklamasıİstanbul Kavacık’ta faaliyet gösteren uluslarası UBM firmasının ofisinde fuar ile ilgili telefon aramaları yapacak, pazarlama faaliyetlerini yerine getirecek, kayıt alacak, internet, sosyal medya, Microsoft Office özellikle Excel vb. uygulamalara hakim, hafta içi hergün görev alabilecek dönemsel takım arkadaşları aramaktayız. Çalışma proje bazlıdır. Aralık ortasında sona erecektir. Çalışma; Ekim, Kasım ve Aralık ayında gerçekleşecektir. İşin Tanımı: Fuar ile ilgili davetli katılım aramalarının yapılması, bilgilendirme, dataların güncellenmesi, Excel tablolarının güncellenmesi, internet ve sosyal medya kullanılması şeklinde görev alınacaktır. Çalışma Saatleri: Hafta içi - 09:00- 18:00 - Cumartesi ve Pazar tatildir. Firmamızın servis imkanı yoktur.

  Aranan Niteliklerİyi seviyede Excel bilgisine sahip olmak, 19 - 30 yaş arasında, Tercihen üniversite öğrencisi veya mezunu, İnsan ilişkilerinde başarılı, Prezantabl, İş disiplinine sahip olan adayların başvurularını bekliyoruz.

  Sektör: Fuar ve Organizasyon, Ajans, Otelcilik

  Pozisyon: Görevli, Sorumlu, Temsilci, Asistan, Rehber

 • Yemekhane Elemanı

  Er-Bakır Elektrolitik Bakır Mamülleri A.ŞUşak, Muğla, Manisa, Denizli, Aydın, Antalya, Afyon 17 Ekim 2017

  İş AçıklamasıKurulduğu günden bu yana kalite çalışmalarına devam eden ve bugün itibariyle ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001, ISO 27001 ve IATF 16949 belgelerine sahip olan ER-BAKIR alt bölümde belirtilen özelliklere sahip ve ailesinin üyesi olmak isteyen adaylarla çalışmak istemektedir. ER-BAKIR 2005 yılında Kalder tarafından yapılan değerlendirme sonucu büyük işletmeler kategorisinde “Ege Bölgesi Kalite Büyük Ödülü” nü kazanmıştır. 2007 yılında global İK danışmanlık şirketi Hewitt’in Türkiye genelinde 12 bin çalışan arasında yaptığı “En İyi İşyeri” araştırmasında ilk 5 şirket arasında yer almış, ayrıca 2015 yılı İSO 500 araştırmasında 29. sırada yer almıştır. “KONUSUNDA ÖNCÜ, LİDER ve SAYGIN BİR DÜNYA ŞİRKETİ OLMAK” vizyonuna sahip kuruluşumuzda çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan NiteliklerYeterlilikler En az lise mezun olmak, Temel aşçılık bilgisine sahip olmak, Çoklu yemek yapımı konusunda deneyimli olmak, Kişisel Özellikler Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya muaf olmak Denizli’ de ikamet etmek veya ikamet edebilecek olmak Vardiyalı çalışabilecek olmak

  Sektör: Gıda, Otelcilik, Restorancılık

  Pozisyon: Eleman, Asistan, Ahçı/Aşçı, Pasta ustası, Usta

 • İş AçıklamasıGreets all guests at all times in a friendly and helpful manner and attempts to learn and use guest's name at every opportunity. Perform Check In/ Check out accordingly to Sheraton standarts. Takes personal interest and pride to ensure that the front desk work area is kept clean and in an orderly state all times Maintains exemplary department standards of behavior and appearance and attitude as expected in a Sheraton brand. Knowledgeable of all special promotion procedures, for programs such as: Starwood Preffered Guest Program. He/She has to take care of the all reservation requests during the absence of Reservation Department.

  Aranan NiteliklerMust be able to speak, read, write and understand the primary language(s) used in the workplace. Must be able to speak, read, write and understand English. Must be able to read and write to facilitate the communication process. Requires good communication skills, both verbal and written. Desire to participate as part of a team. Must possess basic computational ability.. Knowledge of computer software programs. Knowledge of operational equipment. Ensure that guest satisfaction is consistently obtained and maintained.

  Sektör: Otelcilik

  Pozisyon: Resepsiyonist

 • Resepsiyonist

  Larespark Hotel İstanbulİstanbul Avrupa 16 Ekim 2017

  İş AçıklamasıKonaklamak üzere otele gelen misafirlerin kişisel bilgilerinin kayıt altına alınmasından, taleplerine uygun odalarda konaklamaları için gerekli giriş işlemlerinin yerine getirilmesinden, konaklamaları süresince tüm dilek ve şikayetlerinin cevaplandırılmasından ve konaklama sonunda çıkış işlemlerinin yapılmasından sorumludur.

  Aranan NiteliklerTurizm MYO mezunuveya Üniversite mezunu İnsan ilişkileri kuvvetli Güleryüzlü, pozitif ve dış görünümüne özen gösteren, Diksiyonu düzgün 30 yaşını aşmamış Çok iyi derecede İngilizce bilen Vardiyalı çalışma düzeninde görev yapabilecek Opera programı kullanabilen Konusunda tecrübeli

  Sektör: Otelcilik, Turizm

  Pozisyon: Danışma Memurluğu, Resepsiyonist, Eleman, Görevli, Asistan

İş Habercisi - Otelcilik İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?