Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

E-Ticaret İş İlanları

 
Hepsini Temizle
E-Ticaret
 • Prova Mankeni

  Alldayİstanbul Avrupa 18 Ekim 2017

  İş AçıklamasıTesettür giyim alanında faaliyet gösteren firmamızın İstanbul/Küçükçekemecede bulunan şirket merkezimizin fotoğraf stüdyosunda, e-ticaret sitemize yüklenmek üzere fotoğraf çekimlerinin yapılacağı TAM ZAMANLI çalışacak PROVA MANKENİ arıyoruz.

  Aranan NiteliklerBenzer pozisyonda görev almış 36 beden 1.65 boyunda Göğüs 85-86, Bel 70, Basen 94-95, Omuz 37-39 Prezantabl olan ve mankenlik yapmaya uygun fiziki görünüme sahip Kişisel bakımına önem veren Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyabilecek Sorumluluk sahibi ve disiplinli 18–28 yaş aralığında Moda ve trendleri takip eden En az lise mezunu Tercihen deneyimli Başvuruların fotoğraflı olması gerekmektedir. Ölçü belirtmeyen adayların başvuruları dikkate alınmayacaktır.

  Sektör: Tekstil, E-Ticaret, Fuar ve Organizasyon

  Pozisyon: Manken

 • İş AçıklamasıAltı yıldır sürdürdüğümüz E-ticaret için depoda görev alacak öncelikle benzer operasyonda görev almış, En az lise yada meslek oklu mevzunu, Yada giyim firmalarında görev almış en az 3 yıl deneyimli Askerlik görevini tamamlamış, MS Office programlarına hakim Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayacak ekip çalışmasına uyum sağlayacak, Raporlama konusunda deneyimli, Avrupa yakasında, Gaziosmanpaşa, Bayrampaşa, Sultangazi, Arnavutköy, bu lokasyonlarda oturan deneyimli arkadaşlar alınacaktır.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: E-Ticaret

  Pozisyon: Eleman, Yetkili Yardımcısı, Sorumlu, Yetkili

 • İş AçıklamasıTürkiye' nin önde gelen kurumsal firmalarından birinde engelli kadrosunda çalışacak "Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcileri" arıyoruz. Telefonla kurumumuzu arayan müşterilerin soru, sorun, şikayet gibi her türlü talebini karşılayacak, Telefonda firmamızın ürün ve hizmetlerinin satışını yapacak takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, Diksiyonu düzgün, Telefonda iletişim becerileri yüksek, İnsan ilişkileri güçlü, güleryüzlü ve kolay iletişim kurabilen, Engelli raporu %40 ve üzerinde olan ancak engel düzeyi verilecek görevi yerine getirmesine mani olmayan, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen.

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, E-Ticaret

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi, Eleman, Görevli

 • Junior Frontend Developer

  Firma Adı Gizliİstanbul Anadolu 18 Ekim 2017

  İş Açıklaması- HTML 5, CSS 3 konularında ve Responsive Web Design konusunda bilgi sahibi, - Bootstrap ile çalışmış, - Javascript kütüphaneleri (jQuery, Angular.JS, React.js vb.) konusunda bilgi sahibi, - Object Oriented PHP programlama ve MySQL veritabanı konusunda bilgi sahibi, - Tercihen PHP Framework yapılarında konusunda tecrübeli (Laravel, Yii, Symfony, Zend, Codeigniter vb.) ya da öğrenmeye hevesli, - Tercihen versiyon kontrol sistemi kullanımında deneyimli (Git, SVN) ya da öğrenmeye hevesli, - Tercihen open source teknolojiler (magento vb.) ve e-ticaret projelerinde deneyim sahibi, - Tercihen apache configürasyon ve linux konuları ile uğraşmış, - MVC konusunda bilgi sahibi, - Tercihen mevcut çalışmalarından referans gösterebilecek, - En az teknik dokümanları anlayacak kadar İngilizce bilgisine sahip, - Tercihen üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun ya da en az lise mezunu, - Ekip çalışmasına yatkın, - Analitik düşünebilen, - Yeni teknolojileri araştırmaya ve öğrenmeye hevesli, Junior Frontend Developer arıyoruz.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: E-Ticaret

  Pozisyon: Uzman

 • İş AçıklamasıE-ticaret sektöründe genç ve dinamik ekibi ile hızla büyümeye devam eden yabancı sermayeli şirketimizin Maltepe'de açılan ilk mağazasında görev alacak Kasiyer ve Satış Danışmanı arıyoruz!

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu Tercihen en az 1 yıl mağazacılık sektöründe ilgili kategoride deneyimli Kariyerini Mağazacılık sektöründe planlayan Ekip çalışmasına yatkın Yüksek iletişim becerisine ve ikna kabiliyetine sahip Güleryüzlü ve dinamik Dış görünüşüne önem veren Esnek çalışma saatlerine ve vardiyalı çalışmaya uyum sağlayabilecek Maltepe'ye ulaşım problemi olmayan çalışma arkadaşlarını bekliyoruz. Servis imkanımız bulunmamaktadır.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Yapı Malzemeleri, E-Ticaret

  Pozisyon: Kasiyer, Mağaza Satış Danışmanı, Satış Temsilcisi

 • Grafiker

  Zer Groupİstanbul Avrupa 17 Ekim 2017

  İş AçıklamasıMerkezi İstoç’ta bulunan firmamızın basılı işler ve internet birimlerinde çalışmak üzere aşağıda ki tanımları karşılayabilecek Grafiker arıyoruz. Verilen briefing üzerinden ambalaj, kutu, insert, katalog, reklam görselleri, internet banner görselleri vb. tasarımları yapacak, Gerekli baskı öncesi hazırlıkları yapacak, E-ticaret sitesinde kullanılmak üzere ürün çekimlerinin görsellerini istenilen boyutta ve re-touch’lu hale getirecek, E-ticaret sitesinde ve sosyal medya paylaşımlarında kullanılmak üzere banner vb. görselleri hazırlayacak, İyi bir arşivleme ile dökümanların ulaşılabilirliğini koruyacak, Tasarımları tamamlanan işlerin, baskı sürecini ve bitişini takip edecek,

  Aranan NiteliklerAdobe Illustrator programını iyi derecede kullanabilen, vektörel çizimlere oldukça hakim, Adobe Photoshop programını iyi derecede kullanabilen, gerektiğinde profesyonel dekupe, mock-up, re-touch ve manipülasyon yapabilen, Adobe In-Design programını iyi derecede kullanabilen, yıllık insert ve katalog işlerini profesyonelce hazırlayabilecek, E-ticaret tasarımları için kullanıcı arayüzlerine hakim, satış odaklı banner vb. görseller hazırlayabilecek, Tasarımda yaratıcılığı ön planda olan, tasarım gücü kuvvetli, Matbaa ve baskı öncesi hazırlıklara hakim, İş takibi, sonuçlandırma, sorun çözme becerilerine sahip, E-ticaret ve Basılı işler konusunda en az 4 yıl tecrübeli, Tercihen profesyonel fotoğraf çekimi, ürün stüdyo fotoğrafçılığı konusunda deneyimli, Gerektiğinde esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Grafiker ekip arkadaşları arıyoruz. İlgili maddeleri tümüyle karşılayan arkadaşların başvurularını beklemekteyiz.

  Sektör: Reklamcılık, E-Ticaret

  Pozisyon: Grafiker

 • İş AçıklamasıORJIN Yazılım' a ait kurumsal web sitesi (www.orjin.net) için gereken arayüz ve tema değişikliklerini gerçekleştirerek, içeriğin güncel tutulmasını sağlayacak, Firmamıza ait dergi, broşür, afiş, katalog, dijital görsellerin tasarımı ile diğer grafik çalışmaların hazırlanmasını ve takibini yapabilecek, Görsel tasarım ve web yayıncılığı konularında deneyimli, Çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler- Bursa' da ikamet eden - Çalışmalarında kaliteye ve ayrıntıya önem veren - Daha önce hazırladığı çalışmaları referans gösterebilecek http://www.orjin.net ve http://www.birhost.net sitelerimizi ziyaret ederek, firmamız ve sağladığımız hizmetler hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, E-Ticaret, Yayıncılık

  Pozisyon: Grafiker, Web Designer, Web Developer, Web Master

 • İş Açıklamasıİstanbul ​Erenköy ofisimizde Kobimaster e-ticaret altyapısı kullanan panelkirtasiye.com ve markakalem.com sitelerimizin içerik yönetimini düzenleyecek ve yönetecek Bay/ bayan mesai arkadaşı arıyoruz. * Site içi kategorilerin yaratılması ve seo ya uygun düzenlenmesi ana konudur.

  Aranan NiteliklerEn az üniversite mezunu, 35 yaşını aşmamış, Site yönetiminde en az 2 yıl deneyimli, Özellikle Microsoft Excel programını iyi derecede kullanan, Dönemsel olarak esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Anadolu Yakasında ikamet eden, Takım çalışmasına yatkın, iletişim yeteneği güçlü, takipçi, çözüm üretebilen, En az yüksekokul mezunu

  Sektör: E-Ticaret

  Pozisyon: Yönetici, Sorumlu, Yönetici/Yönetmen Yardımcısı

 • Kategori Yöneticisi-Mobilya

  www.hizlial.comİstanbul Anadolu 18 Ekim 2017

  İş AçıklamasıE-Ticaret firmalarımız bünyesinde Mobilya ürün grubu için KATEGORİ YÖNETİCİSİ takım arkadaşı arıyoruz. Mevcut tedarikçiler ile ilişkilerin sürdürülebilmesi ve geliştirilmesi Şirket hedefleri ve piyasa şartları doğrultusunda sorumlu bulunulan kategorinin satış hedeflerini belirlemek ve bütçelemek İlgili kategorilerin, tedarikçi değerlendirmeleri, sözleşme yönetimi, sipariş ve tedarik yönetimi ile satın alma işlemlerini yürütmek Yeni trendlerin ve moda ürünlerin araştırılması Ürün sınıflandırma, fiyatlandırma ve marj çalışmalarını yapmak Kategoriye özel promosyon uygulamalarını planlamak ve gerçekleştirmek Mevsimsel ve özel gün etkinliklerini planlamak Düzenli raporlamaları yapmak Sitede yayına alınacak kampanyaların planlanması

  Aranan NiteliklerTercihen Lisans mezunu, Mobilya sektöründe satınalma tecrübesi olan Tercihen e-ticaret sektöründe çalışmış MS programlarını aktif kullanabilen, Satınalma / Satış becerileri gelişmiş, İkna kabiliyeti yüksek, Gelişime ve yeniliklere açık, Enerji ve motivasyonu yüksek, Takım çalışmasına yatkın, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmeti tamamlanmış veya en az 2 yıl tecilli

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, E-Ticaret

  Pozisyon: Uzman, Sorumlu

 • İş AçıklamasıAbiye giyim imalatı yapmakta olan firmamıza; Toptan yada perakende satış için B2B veya benzer ticari internet siteleri üzerinden satış,tanıtım ve müşteri ilişkilerini sağlayabilecek, Dış ticaret ve gümrük konularında uzman düzeyde olan ve aynı zamanda ürünün pazarlanması için yurt içi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan, Bu iş için hırslı,dinamik,kendine güvenen ve gerekli bilgi ,deneyim ve donanıma sahip, ve aynı zamanda aşağıdaki niteliklere sahip çalışma arkadaşlar aramaktayız. ### ÖNEMLİ NOT: ÇALIŞMA ŞEKLİ MAAŞ + KOMİSYON + TÜM SOSYAL HAKLAR ŞEKLİNDE OLACAKTIR. ###

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin işletme, iktisat, dış ticaret,tekstil,konfeksiyon,vb. bölümlerinden mezun yada en az lise düzeyinde eğitim mezunu olmak, Alanında en az 2 yıl deneyimli olmak, Dış ticaret ve gümrük mevzuatını bilen ve bu alanda deneyimli olmak ve varsa dış ticaret kurslarından birinden sertifika sahibi olmak Çok iyi düzeyde İngilizce bilmek (Okuma, Yazma, Konuşma) 2.dil tercih sebebi olabilir. Hazır giyim sektöründe veya benzer bir alanda deneyimli olmak Yurtiçi ve yurtdışı müşteri portföyüne sahip olmak yada yeni müşteriler oluşturabilecek kapasitede olmak, B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak.

  Sektör: Tekstil, Dış Ticaret, E-Ticaret

  Pozisyon: Uzman, Satış Temsilcisi, Uzman Yard, Sorumlu

 • İş AçıklamasıSosyal medya ve dijital pazarlama faaliyetleri için gerekli olan görsellerin kurumsal kimlik çerçevesinde hazırlanması.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen e-ticaret şirketlerinde en az 1 yıl deneyimli, Sosyal medya ve dijital pazarlama görsel standartlarına hakim, Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Adobe Flash programlarına hakim, Gif ve orta düzeyde video yapabilen, Yaratıcılığına güvenen, portfolyo gösterebilecek, Grafik tasarım uzmanı olarak tasarım yeteneğine sahip, yaratıcı, yenilikçi, motivasyonu yüksek, sözlü ve yazılı iletişimi kuvvetli. Takım çalışmasına yatkın ve detaylara önem veren, Yoğun ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayacak, Görsel tasarım ve içerik geliştirme konusunda deneyimli, Dijital alanda özellikle interaktif kampanya, sosyal medya kampanyası ve web sitesi tasarımı alanlarında deneyimli, Yetiştirilmek üzere personel aranmamaktadır. İşinin ve görevlerinin tüm sorumluluğu kendisine ait olacaktır

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, E-Ticaret

  Pozisyon: Grafiker, Web Designer, Web Developer, Web Master

 • İş Açıklaması6 Yıldır başarı ile sürdürdüğümüz E-ticaret işimize pararel gelişmekte olan son yıllarda kullanıcı sayısı her geçen gün artan, toplumuzun alış veriş içinde tercih ettiği ve adeta bir alış veriş pazarı halini alan, ve bizim için çok önem arz eden, instagram sayfalarımızı yönetecek arkadaşlar aramaktayız. Avrupa yakasında, Gaziosmanpaşa, Bayrampaşa, Sultangazi, Arnavutköy, bu lokasyonlarda oturan deneyimli arkadaşlar alınacaktır.

  Aranan NiteliklerEn az lise mevzunu, MS Office programlarını etkin kullanan, İleri derecede excel kullanabilen, Sosyal medya bilgisine sahip en az 2 yıl deneyimli, Tercihen benzer firmalarda görev almış, Ürün paylaşımı kampanya konusunda deneyimli, Kullanıcı eğilimi ve tercihleri konusuna hakim benzer çalışmaları yürütmüş, Reklamlar çalışmasını yönetecek ve bütçeleyecek, Takım çalışmasına inanan ve uyum sağlayan, Bu pazarı bilen ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayacak, Ev işi arasında dengeyi gözetmeyecek, yeni fikirler üretebilecek araştırmacı, Raporlamayı seven ve raporlama yapa bilen, ben diyen değil biz diyebilecek, Baylar için askerlik görevini tamamlamış olması gerekmektedir, Bay bayan çalışma arkadaşları alınacaktır. Avrupa yakasında, Gaziosmanpaşa, Bayrampaşa, Sultangazi, Arnavutköy, bu lokasyonlarda oturan deneyimli arkadaşlar alınacaktır.

  Sektör: E-Ticaret

  Pozisyon: Sosyal Medya Uzmanı, Dijital Pazarlama Uzmanı, Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) Uzmanı, Uzman, Yetkili

 • Dijital Pazarlama Uzmanı

  Alldayİstanbul Avrupa 18 Ekim 2017

  İş Açıklamasıİş Açıklaması İstanbul Avrupa yakasında oturan. En az lise, tercihen üniversite mezunu, Tercihen E-Ticaret, markaların dijital pazarlama departmanlarında ya da dijital ajanslarda çalışmış, Arama Motoru Pazarlaması hakkında en az 1 yıl deneyimli, Tercihen Google Adwords sertifikalarına sahip, Google Adwords hesap yönetiminde tecrübeli, Google Analytics, Trends gibi raporlama ve analiz araçlarına hakim, Pazarlama dünyasındaki trendleri yakından takip eden, Sosyal medyayı aktif olarak kullanan, takip eden ve araştırmayı seven, Askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli.

  Aranan NiteliklerYüksek bütçeli reklam hesapları yönetmiş, Akıcı İngilizce bilgisine sahip, Tüm SEM ve SEO süreçlerinin takibi ve raporlanması, Display Network, Merchant Center, Affiliate Network vb. reklam çalışmalarına destek olunması, Arama Motoru Optimizasyonu çalışmalarına destek olunması, Dijital mecralarda marka imajına ve hedef kitlesine uygun kampanyalar oluşturulması ve satış arttırıcı projeler geliştirilmesi süreçlerine katkıda bulunması, Sosyal medya, Google, dijital reklamlar, e-mail marketing ve diğer dijital kanallardan optimum geri dönüşleri sağlanması ve raporlanması, Sektör ve pazar analizlerinin yapılması ve bu doğrultuda yeni dijital projelerin geliştirilmesi,

  Sektör: E-Ticaret, Reklamcılık, Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Dijital Pazarlama Uzmanı, Müşteri Temsilcisi, Satış Temsilcisi, Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) Uzmanı, Arama Moturu Optimizasyonu (SEO) Mühendisi

 • İş AçıklamasıSektörün lider firmalarından Yeşil Holding bünyesinde görevlendirilmek üzere; Takım çalışmasına önem veren bir ekibin parçası olmak isteyen, şirketimizin yazılım ekibine katılmak üzere Full Stack Developer pozisyonu için takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler- Üniversitelerin Bilgisayar mühendisliği, Matematik Mühendisliği, Bilgisayar Programcılığı ve benzer bölümlerinden mezun, - İyi derecede PHP bilgisi - Frontend konusunda; Javascript (Özellikle jQuery), CSS, HTML konularına hakim - İyi derecede MySQL veritabanı bilgisi - CRM ve ERP tarafında yazılım geliştirme tecrübesi - Content Management web tabanlı yazılım kullanım tecrübesi - Tercihen Linux sunucu yönetimi tecrübesi - İngilizce doküman okuma - Ortak çalışma kodlama konusunda tecrübeli - En az 5 yıl deneyimli

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, E-Ticaret, Holding

  Pozisyon: Uzman, Bilgisayar Programcısı, Bilgisayar Mühendisi

 • Promotör

  İstanbul Bilişimİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 18 Ekim 2017

  İş AçıklamasıFirmamızın Çağlayan'da ve Yeni Bosnada bulunan mağazalarında görevlendirilmek üzere Cep Telefonu, TV, Notebook, Beyaz Eşya ve Elektronik Ürünlerin tanıtımını ve satışını yapacak bay/bayan personeller alınacaktır.

  Aranan NiteliklerElektronik ürünler konusunda bilgili, Algısına güvenen, Telefonla arayan yada mağazalarımıza gelerek ürünler hakkında bilgi almak isteyen müşterilerimizin ihtiyacına göre ürün önerecek, Tercihen üniversite veya yüksek okul mezunu, Satış pazarlama alanında en az 2 yıl tecrübeli, İletişim becerisi yüksek Takım çalışmasına uyumlu, Diksiyonu düzgün, İkna yeteneği olan Empati yapabilen İyi derecede ofis programlarına ve internete hakim

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, Mağazacılık / Perakendecilik, E-Ticaret

  Pozisyon: Danışman, Uzman, Satış Temsilcisi, Eleman

 • Engelli Veri Giriş Elemanı

  İstanbul Bilişimİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 18 Ekim 2017

  İş AçıklamasıÜlkemizin en büyük e-ticaret sitelerinden biri olan şirketimizin Çağlayan'daki merkez ofisinde ürün yöneticilerine bağlı olarak çalışacak, Onların vermiş oldukları görevler doğrultusunda raporlar hazırlayacak, Yeni çıkan modelleri web sitemize doğru ve detaylı bir şekilde ekleyecek, Piyasa analizi yapacak,

  Aranan NiteliklerMicrosoft Ofis programlarına hakim, Algısına güvenen, Kolay kavrayan, Minimum lise tercihen üniversite mezunu. Veri girişi konusunda tecrübeli, İletişim becerisi yüksek ve problem çözme becerisine sahip, Engelli raporu %40 ve üzerinde olan ancak engel düzeyi verilecek görevi yerine getirmesine mani olmayan, Bay-bayan çalışma arkadaşları alınacaktır.

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, E-Ticaret

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Yardımcı, Asistan

 • İş AçıklamasıŞirketimizin Bornova-Işıkkent ofisinde çalışmak üzere '' E-Ticaret Veri Giriş Elemanı '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler• Veri girişi konusunda deneyimli veya e-ticaret alanında kendini geliştirmek isteyen, • En az lise, tercihen MYO veya fakülte mezunu, • Microsoft Ofis programlarına hakim, • Erkek adaylar için askerlik ile ilişkisi bulunmayan, • Uzun süreli çalışmayı düşünen, • Sorumluluk sahibi, uyumlu, • Dikkati yüksek, takip yeteneği gelişmiş, • İletişim becerisi yüksek ve problem çözme becerisine sahip,

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, E-Ticaret

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıCRM tanıtım olarak 15 den fazla dünya lideri elektronik markanın mağaza satış takımlarını (Promotör) kurup yönetmekteyiz. Sektörün öncü kuruluşlarından biri olan iş ortağımız MICROSOFT için İSTANBUL TOPKAPI VATAN mağazasının genel merkezinde ONLINE SATIŞ DANIŞMANI olarak çalışabilecek ve FULL TIME olarak görev alacak çalışma arkadaşı aramaktayız. İkna kabiliyeti yüksek, Tele satış konusunda deneyimli, Telefonla ve yazılı Satış konusunda kendine güvenen ve bu alanda kariyer hedefleyen, Satış kabiliyetini yüksek, Hedef odaklı çalışabilecek, iyi iletişim becerilerine sahip, Başarının objektif olarak ölçümlendiği bir operasyonda çalışmak isteyen, Takım çalışmasına yatkın

  Aranan NiteliklerE-ticaret deneyimi olan, Tercihen yüksek okul mezunu, Satış tecrübesi olan, Perakendecilik alanında deneyimli, Ms Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, Teknolojiyi takip eden Enerjisi yüksek , Diksiyonu düzgün , İnsan ilişkilerinde başarılı , Bay-Bayan.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, E-Ticaret, Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • Müşteri İlişkileri

  Firma Adı Gizliİstanbul Anadolu 18 Ekim 2017

  İş AçıklamasıMüşteri hizmetleri hattı, e - posta, chat ve sosyal medya üzerinden gelen müşteri taleplerinin karşılanması ve takibi Müşteri taleplerinin belirlenen süreler ve standartlar dâhilinde çözümlenmesi Potansiyel müşterileri tespit etmek ve portföyü geliştirmek adına çalışmalarda bulunmak Potansiyel ve mevcut müşteriler ile iletişime geçilmesi, satış-tanıtım görüşmelerinin ve takibinin yapılması CRM sisteminin aktif kullanılması Verilen satış ve yeni müşteri kazanma hedeflerinin tutturulması Müşteri portföyü ile sürekli iletişim halinde olarak müşteri sadakat ve memnuniyetinin sağlanması

  Aranan NiteliklerTercihen en az ön lisans mezunu Telefonda etkin iletişim kurabilen, minimum 1 yıl çağrı merkezi ( çağrı karşılama ve tele satış ) deneyimi olan İnsan ilişkilerinde başarılı, diksiyonu düzgün, sözlü ve yazılı iletişim becerisi gelişmiş Müşteri memnuniyeti odaklı; müşteri ihtiyaçlarını doğru şekilde analiz edip, yönlendirme ve çözüm becerisine sahip Ekip çalışmasına yatkın, sistemli ve düzenli çalışmayı prensip edinmiş Sorumluluk sahibi ve inisiyatif alabilen CRM sistemi kullanmış İş kalitesini ön planda tutarak hedef odaklı çalışabilen MS Office uygulamalarına hakim Müşteri görüşmelerinin analizini yaparak yöneticilerine geri bildirim verebilecek Anadolu yakasında ikamet eden Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan

  Sektör: E-Ticaret

  Pozisyon: Uzman

 • Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Uzmanı

  Ithinka Bilgi Teknolojileriİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 16 Ekim 2017

  İş AçıklamasıIthinka başta Türkiye olmak üzere Avrupa, Ortadoğu ve Orta Asya bölgelerinde bilişim ve bilgi teknolojileri alanında hizmetler sağlayan yeni nesil teknoloji şirketidir. Başta SAP ve Oracle teknolojileri olmak üzere veri ambarı yapıları, iş zekası ve raporlama uygulamaları, sistem yönetim çözümleri, yazılım geliştirme, E-ticaret, CRM danışmanlık hizmetleri, iş sürekliliği platformları ve donanım tedariği konularında müşterilerine hızlı, güvenli, kaliteli hizmet ve teknik destek veren Ithinka, konularında uzman ve tecrübeli kadroları ile günümüz ihtiyaç ve sorunlarına geleceğin çözümlerini sunmaktadır. Şirketimizde mevcut müşterilerimize hizmet vermek için Dijital Pazarlama, Dijital Reklamcılık, İçerik Yönetimi, SEO ve Sosyal Medya İletişimi konusunda daha önce benzer projelerde görev almış veya proje ekibinde yer almış deneyimli Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Uzmanı çalışma arkadaşı arıyoruz.

  Aranan NiteliklerÜniversite Mezunu, tercihen ilgili bölümlerden mezun, İlgili teknolojilere, yazılım ve platformlara iyi derecede hakim, Dijital mecralarda hedef kitleye uygun imaj ve satış arttırıcı kampanyalar geliştirebilecek, Yaratıcı fikirleri ve editoryal yetenekleri ile içerik oluşturabilecek, proje üretip hayata geçirebilecek ve sonucunu raporlayabilecek, Sosyal medya, google, dijital reklamlar ve diğer dijital kanallardan optimum geri dönüşleri sağlayabilecek ve raporlayabilecek, Web sitesi içeriğini ve güncelliğini, düzenli işleyişini takip edebilecek, yeni web projelerini yönetmeye destek olabilecek, Webdeki trendleri ve teknolojileri gerçek zamanlı takip edip uygulayabilen, Ekip çalışmasına yatkın, İngilizce ve tercihen ikinci bir yabancı dil bilen, Bayan

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, Reklamcılık, E-Ticaret

  Pozisyon: Yönetmen, Uzman, Yönetici, Sosyal Medya Uzmanı

 • İş AçıklamasıPerakende sektörünün lideri Yalı Spor'un Çiğli merkez ofisinde görev yapmak üzere; - Tercihen ajans ve/veya e-ticaret deneyimi olan - Tercihen Google AdWords sertifikalarına sahip veya bu düzeyde alan bilgisi olan - Google Analytics, Google Trends, Anahtar Kelime Aracı gibi raporlama ve analiz araçlarına hakim, - AdWords'ü aktif olarak kullanmış ve reklam kampanyaları hazırlamış, tercihen yüksek bütçeli AdWords reklamlarının yönetimi konusunda tecrübe sahibi - Markanın belirlenen dönüşüm hedeflerini doğrultusunda dönüşüm oranlarını düzenli olarak takip edecek ve reklam kampanyalarını optimize edecek bilgiye sahip, - İçerik yöneticisi ve diğer dijital pazarlama ekipleri ile koordineli çalışacak, reklam ve pazarlama kampanyaları takip edecek, - Aylık raporlama ve analiz yapacak AdWords Hesap Yöneticisi arıyoruz.

  Aranan Nitelikler- Üniversite mezunu, - İngilizce bilen, - Aynı görevde en az 2 yıl deneyimi olan, -Takım çalışmasına yatkın, - Yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayacak, - İzmir'de ikamet eden, - Askerlik hizmetini tamamlamış

  Sektör: E-Ticaret

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard, Yönetici

 • Kategori Yöneticisi-Kozmetik

  www.hizlial.comİstanbul Anadolu 18 Ekim 2017

  İş AçıklamasıE-Ticaret firmalarımız bünyesinde Kozmetik/Parfüm ürün grubu için KATEGORİ YÖNETİCİSİ takım arkadaşı arıyoruz. Mevcut tedarikçiler ile ilişkilerin sürdürülebilmesi ve geliştirilmesi Şirket hedefleri ve piyasa şartları doğrultusunda sorumlu bulunulan kategorinin satış hedeflerini belirlemek ve bütçelemek İlgili kategorilerin, tedarikçi değerlendirmeleri, sözleşme yönetimi, sipariş ve tedarik yönetimi ile satın alma işlemlerini yürütmek Yeni trendlerin ve moda ürünlerin araştırılması Ürün sınıflandırma, fiyatlandırma ve marj çalışmalarını yapmak Kategoriye özel promosyon uygulamalarını planlamak ve gerçekleştirmek Mevsimsel ve özel gün etkinliklerini planlamak Düzenli raporlamaları yapmak Sitede yayına alınacak kampanyaların planlanması

  Aranan NiteliklerTercihen Lisans mezunu, Kozmetik/Parfüm perakende sektöründe satınalma tecrübesi olan Tercihen e-ticaret sektöründe çalışmış MS programlarını aktif kullanabilen, Satınalma / Satış becerileri gelişmiş, İkna kabiliyeti yüksek, Gelişime ve yeniliklere açık, Enerji ve motivasyonu yüksek, Takım çalışmasına yatkın, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmeti tamamlanmış veya en az 2 yıl tecilli

  Sektör: E-Ticaret

  Pozisyon: Sorumlu, Uzman

 • İş AçıklamasıBuypaşa Bilişim Teknoloji Medya A.Ş - Saha Satış Uzmanı E-ticaret ve Marketing Place sektöründe gelişen ve büyüyen ekibimizde bizlerle birlikte uzun yıllar yola devam edecek, ofis ortamında ve Maaş-Prim-SSK-Yol olanaklarıyla çalışacak saha satış uzmanı arıyoruz. İş Açıklaması · Sorumlu olduğu bölge içindeki işyerlerine aktif ziyaretlerde bulunup yeni müşteri kazanımı sağlayarak satış yapmak, · Satış potansiyeli yaratmaya yönelik sürekli yeni fırsatlar geliştirmek, · Müşteriler ile ticari ilişkiler kurmak ve portföy geliştirmek, · Şirket satış hedefleri ile uyumlu bireysel hedeflerini gerçekleştirmek.

  Aranan Niteliklerİstenen Yetenek ve Uzmanlıklar · Saha satış konusunda tercihen deneyimli, · Müşteri ile kaliteli ve kalıcı bağlılık oluşturabilecek, · Yeni müşteri kazanımı ve referans yöntemi ile iş planlaması yapabilecek, · İkna ve İletişimi becerisi yüksek, · Hedef ve sonuç odaklı, · Esnek çalışma saatlerine uyumlu çalışabilecek İş alanı etiketleri: satış, pazarlama, pazarlama uzmanı, pazarlamacı, satışcı, saha satışı, ticaret, pazar, satış temsilcisi, satış danışmanı, kurumsal satış uzmanı, kurumsal satış danışmanı, satış yetkilisi, destek, saha, saha aktiv satış, aktiv satış, satış yönetici, satış destek, sunum, tanıtım, araştırmacı, araştıma uzmanı, kurumsal satış asistanı, kurumsal satış yardımcı, kurumsal müşteri satış danışmanı, satış sonrası destek, müşteri hizmetleri, müşteri ilişkileri, destek, internet, danışman, yönetici satış asistan, yönetici satış asistanı, pazarlama asistan, satış elemanı, ofis satış danışmanı, büro, büro satış elemanı, eticaret, e-ticaret, satış müşteri hizmetleri, ofis, personel, istanbul, istanbul avrupa, eticaret satış danışmanı, eihracat satış danışmanı, pazar yeri, bilişim, yazılım, it satış danışmanı, kurumsal tanıtım

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, Danışmanlık, E-Ticaret

  Pozisyon: Danışman, Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Analist, Bölge Koordinatörü

 • İş AçıklamasıMağazada reyon düzenini, görsel standartlara uygun şekilde düzenlenmesini ve sürekliliğini sağlamak, ürünlerin düzgün ve temiz teşhir edilmesini sağlamak, Müşterilere sunacağı ürünlerin özellikleri hakkında bilgiye ve ürün özelliklerini tanıtabilecek detaylı iş bilgisine sahip olmak ve müşterilerin ihtiyaçlarına yönelik uygun ürünü müşteriye sunmak, İLETİŞİM kültürünün güçlü olduğu, müşterilerimize değer verilen ve onların önemsendiği bir ortam yaratabilmek, Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, görev yaptıkları mağazanın ve kendisinin satış hedeflerini gerçekleştirmek ve çaba göstermek, Eksik ürünleri takip etmek, Sorumlu olduğu alanın ve ürünlerin temizlik ve düzenini sorumluluk edinmek, Ürünlerin tedariğini sağlamak, İnternet sitesi mağazalarımızın ürün sevkiyatlarının takibini ,kontrolunu sağlamak,

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, 20-30 yaş aralığında, BAY VE BAYAN TAKIM ARKADAŞLARI Erkek adaylarda askerliğini tamamlamış ve aktif araç kullanabilen, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Dış görünümüne önem veren prezentabl, Satış odaklı çalışabilecek, Ekip arkadaşları aramaktayız.

  Sektör: E-Ticaret, Yayıncılık

  Pozisyon: Mağaza Satış Danışmanı

 • Satış Temsilcisi

  Alldayİstanbul Avrupa 18 Ekim 2017

  İş AçıklamasıALLDAY Tesettür Giyim Mağazalarında Görevlendirilmek Üzere Aşağıda Belirtilen Özelliklere Uygun ‘Satış Temsilcisi’ Aranmaktadır. Sorumlu olduğu satış alanında ürün teşhirlerinin ve diğer görsel elemanların görsel standartlara uygun şekilde düzenlenmesini ve sürekliliğini sağlar. Müşterilerin ihtiyaçlarını öğrendikten sonra uygun olan ürünü müşterinin beğenisine sunar. Müşterilere sunacağı koleksiyon ve ürünlerin özellikleri hakkında bilgi sahibi olur ve müşterilere ürün özelliklerini anlatır. Mağazanın ve ürünlerin düzenli olmasını sağlar. Mağazada ürün sunumlarının görsel standartlara uygunluğunu sağlar. Genel görünüşü, olumlu tavrı, kurumsal kimliğe uygundur. Markaya değer katar. Marka imajının yükselmesine katkı sağlar.

  Aranan NiteliklerPerakende mağazacılık satışında en az 1 yıl deneyime sahip, En az lise mezunu, İletişim kabiliyetine güvenen, Takım çalışmasına uyumlu, Güler yüzlü, pozitif, dinamik, Avrupa Yakası Küçükçekmece ilçesine ulaşımı kolay olan,

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Tekstil, E-Ticaret

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Sorumlu, Temsilci, Mağaza Satış Danışmanı

 • Mağaza Satış Danışmanı

  Evidea.comİstanbul Anadolu 18 Ekim 2017

  İş AçıklamasıE-ticaret sektöründe genç ve dinamik ekibi ile hızla büyümeye devam eden yabancı sermayeli şirketimizin Maltepe'de açılan ilk mağazasında görev alacak "Mağaza Satış Danışmanı" arıyoruz!

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu Tercihen en az 2 yıl mağazacılık sektöründe ilgili kategoride deneyimli Kariyerini Mağazacılık sektöründe planlayan Ekip çalışmasına yatkın Yüksek iletişim becerisine ve ikna kabiliyetine sahip Güleryüzlü ve dinamik Dış görünüşüne önem veren Esnek çalışma saatlerine ve vardiyalı çalışmaya uyum sağlayabilecek Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da minimum 2 yıl tecilli olan Maltepe'ye ulaşım problemi olmayan çalışma arkadaşlarını bekliyoruz.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Yapı Malzemeleri, E-Ticaret

  Pozisyon: Mağaza Satış Danışmanı, Satış Temsilcisi

 • İş Açıklaması​Türkiye'nin e-ticaret sektöründe lider kuruluşlarından olan firmamızın Avrupa Yakası Seyrantepe'de yer alan deposunda görevlendirmek üzere; Depoya gelen araçların boşaltılması ve yüklenmesi Mal kabul süreçlerine destek olunması Paketleme ve sevkiyat faaliyetlerine destek olunması

  Aranan NiteliklerDepo süreçlerinde tecrübe edinmiş Yoğun ve esnek çalışma temposuna uyum sağlayabilecek Askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli Seyrantepe lokasyonuna yakın yerlerde ikamet eden Depo Elemanı arıyoruz.

  Sektör: E-Ticaret

  Pozisyon: Eleman, Görevli

 • İş AçıklamasıHedef kitleye, mecra ve marka değerlerine uygun online iletişim ve pazarlama stratejilerinin belirlenmesi, E-ticaret sitesinin editör ve operasyonel sorumlulukların yürütülmesi, E-ticaret sitesinin devamlılığı ve geliştirilmesini sağlayacak tüm projelerde aktif olarak görev alınması, Markaya ait web sitesinin SEO süreçlerinin yönetimi, takibi ve geliştirilmesi, Belirlenen Digital reklam bütçesi dahilinde sezonluk ve aylık dijital pazarlama planının hazırlanması ve yönetilmesi, E-ticaret sitesi Analytics raporlarının yönetime sunulması, gerekli iyileştirmelerin planlanması, Facebook, instagram, twitter gibi sosyal medya araçlarında markanın hedef kitleye yönelik iletişim planı çalışmalarının yapılması, E-ticaret ve dijital pazarlama alanındaki gelişmelerin takip edilmesi, rakip analizi yaparak strateji oluşturulması, Görevlerini üstelenecek E-Ticaret Yöneticisi alınacaktır.

  Aranan Niteliklerİnternet uygulamalarını ve bunların SEO'ya olan etkisini bilmek Müşteri edinimi, tutumu ve büyüme getirecek İnternet pazarlamacılığı uygulamalarını bilmek Web sitesinin teknik altyapı, tasarım ve estetiği, içerik, performans ve işlevselliğini yönetmek ve yönlendirmek, bu şekilde e-ticaret hacmine olumlu yansımalar getirmek Pazarlama nosyonu içeren bir eğitim ile online pazarlama deneyimine sahip olmak En az 5yıllık web sitesi yönetimi tecrübesine sahip olmak Teknik değişikliklerle ilgili talepleri yazılım geliştirme ekiplerine aktarabilmek Arama motorları, arama motoru optimizasyonu ile Google'da yükseklerde çıkma konularında derinlemesine bilgi sahibi olmak 'Web Analytics' araçlarıyla deneyim sahibi olmak Google Adwords, Yahoo Search Marketing ve MSN AdCenter ile ilgili bilgi sahibi olmak Sorgulama verileri ve metriklerini derleyerek analiz edip, kampanyaya yön verebilme yeteneğinde olmak CTR, dönüşüm (conversion) analizleri yapabilmek, optimizasyon noktalarını tespit ederek aksiyon alabilmek Müşteri hizmetleri konusunda bilgi sahibi olmak

  Sektör: E-Ticaret

  Pozisyon: Sorumlu, Takım Lideri, Yönetici/Yönetmen Yardımcısı

 • İş Açıklaması2001 Yılından Bu yana Sektörünün Öncüsü Olan Firmamızda görevlendirilmek üzere Web sitesi çalışmalarımıza gerektiğinde yazılımsal ilaveler ve güncellemeler yapacak, Mevcut projelerin geliştirilmesi, kontrolü, bakım ve desteğini sağlayacak, Sektördeki yenilikleri takip ederek yeni web siteleri hazırlayacak, var olan işlevselliğini artıracak, Alanında firmamıza katma değer sağlayacak yeni projeler üretebilecek, Görev tanımında yer alan çalışmaları projelendirebilecek, İş akışı sürelerine uyabilecek, Uzun süreli kariyer hedefi olan bay/bayan çalışma arkadaşları aramaktayız

  Aranan NiteliklerPHP & MySQL konusunda uzman Web tabanlı projelerde en az 1 yıl deneyimli (CSS, HTML, jQuery Javascript, Ajax vb.) konularına bilgi sahibi Sıfırdan proje üretebilecek,web tasarımı çevirebilicek. Görsel metaryalleri web tabanlı projelere uygulayabilecek. SEO (Search engine optimization) ve Google Analytics, konusunda bilgili ve tecrübeli, Kendini geliştirme ve sürekli öğrenme konusunda istekli Sistemli ve planlı çalışma disiplinine sahip Ekip çalışması sürecini en az bireysel çalışma süreci kadar iyi yönetebilen Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış yada en az 2 yıl tecil ettirmiş.

  Sektör: Ajans, Bilgisayar / BT / Internet, E-Ticaret

  Pozisyon: Bilgisayar Mühendisi, Bilgisayar Programcısı, Web Designer, Web Developer, Web Master

 • Grafiker

  Yalı Spor Malzemeleriİzmir 18 Ekim 2017

  İş AçıklamasıSpor perakende sektörünün lideri Yalı Spor'un Çiğli merkez ofisinde görevlendirmek üzere; - Online ve offline mecralarda kreatif ve dijital konusunda deneyimli, - Özgün tasarım yeteneğine sahip, görsel algısı güçlü, yaratıcı çalışmalar yapabilecek, - Adobe Illustrator, Adobe Photoshop, Adobe InDesign programlarına hakim, - Spor modasını takip eden, spor markalarının grafik çalışmalarına hakim, - Dijital mecraları ve dijital reklamları takip eden, bu platformlara uygun kampanya çalışmaları hazırlayabilecek, - Brief doğrultusunda mailing, web banner gibi materyaller hazırlayabilecek Grafiker aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler- Üniversite mezunu, - Tercihen İngilizce bilen, - Aynı görevde en az 2 yıl deneyimi olan, -Takım çalışmasına yatkın, - Yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayacak, - İzmir'de ikamet eden, - Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış

  Sektör: E-Ticaret

  Pozisyon: Grafiker

İş Habercisi - E-Ticaret İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?