Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

E-Ticaret İş İlanları

 
Hepsini Temizle
E-Ticaret
 • İş AçıklamasıLEVENT'DEKİ Firmamız bünyesinden verilecek eğitim sonrası kişisel yeteneklerini geliştirmeye açık, satış yapmaktan zevk duyan, kariyer hedefi olan, nezih ve profesyonel bir ortamda çalışmak isteyen BAY / BAYAN 'ÇAĞRI MERKEZİ MÜŞTERİ TEMSİLCİLERİ' aramaktayız. Şirket müşterilerinin aranması Müşteri taleplerinin alınması, Çağrı kalitesine uygun bir biçimde görüşmenin sağlanması, Dinamik ekibimizin bir parçası olmaya aday, Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi arıyoruz.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, tercihen MYO veya üniversite mezunu, Çağrı Merkezi deneyimi olan, Ses tonu ve diksiyonu düzgün, Bilgisayar kullanımına, MS Office uygulamalarına hakim, Motivasyonu yüksek, Tam zamanlı 20-45 BAY/ Bayan

  Sektör: Kozmetik, Çağrı Merkezi, E-Ticaret

  Pozisyon: Uzman, Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Eleman, Temsilci

 • İçerik Kalite Yöneticisi

  www.hizlial.comİstanbul Anadolu 15 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıGrubumuzun E-Ticaret alanında faaliyet gösteren şirketlerimizde görev alacak İçerik Kalite Yöneticisi çalışma arkadaşı aramaktayız. Html ve css teknolojilerini kullanarak içerik üretmek, Kelime bazlı araştırma ve analiz yapmak, Düzenli olarak Analytics raporlarını takip etmek

  Aranan NiteliklerÜniversite mezunu, Html ve CSS bilgisi olan, Google Analytics gibi optimizasyon çalışmasında kullanılan araçlar hakkında bilgi sahibi, Dikkatli ve detaylara önem veren, Gerektiğinde tasarıma müdahale edebilecek ve tasarımı devam ettirebilecek kadar Photoshop gibi uygulamaları kullanabilen, Hızlı öğrenme kabiliyeti olan, araştırmaya ve kendini geliştirmeye istekli, Tercihen Anadolu yakasında oturan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Ekip çalışmasına yatkın takım arkadaşı arıyoruz.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, E-Ticaret

  Pozisyon: Uzman

 • Kargo / Depo Elemanı

  LUİS BİENİstanbul Avrupa 16 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıŞİRKET TANIMI: Markamızın, Türkiye'de 220'nin üzerinde eczane ve klinikte ürünleri bulunmakta olup, ayrıca yurt dışında 9 farklı ülkede ; Almanya, Amerika, Avusturya, Hollanda, Belçika, Çin, Azerbaycan, Suudi Arabistan ve Irak gibi ülkelerde de bayiilik ve distribütörlükleri bulunmaktadır. Luis Bien, alanında uzman kişilerle birlikte geliştirdiği ürünler ile hızla büyüyen bir marka olma yolunda ilerlerken ekibinde görev alacak kargo / depo departmanımıza Kargo Elemanı aramaktayız. ​ Depoya gelen ürün giriş-çıkış ve rafa yerleştirme işlemlerini gerçekleştirmek, Depoya gelecek ve depodan gidecek kargoların takibini yapmak. Depodan departmanlara çıkacak ürünlerin hazırlanmasını sağlamak. Mevcut yüklemelerin toplama ve dağıtım operasyonlarında görev alması, Depo düzenin sağlanması ve korunması, Depoya gelen ürünlerin kontrolü, teslim alınması, Ürünlerin paketlenmesi / kargolanması, Sevkiyatı yapılacak ürünlerin toplanması, hazırlanması, sevkiyata hazır hale getirilmesi, Depodan sevk edilecek ürünlerin araçlara yükleme işlemlerinin gerçekleştirilmesi, Aktif olarak araç kullanabilmesi

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, Depo, Lojistik ve Sevkiyat işlerinde deneyimli, Dikkatli ve seri çalışabilen, Ekip çalışmasına yatkın, iletişimi kuvvetli, Genç, dinamik, yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Askerliğini tamamlamış ya da tecilli, B sınıfı ehliyet sahibi ve araç kullanabilen, Çözüm odaklı, Ofis programları (özellikle excell) konusunda az da olsa bilgi sahibi İş takibi konusunda kendisine güvenen bay personel alınacaktır.

  Sektör: E-Ticaret, Çağrı Merkezi, Kargo-Kurye

  Pozisyon: Danışman, Görevli, Sorumlu, Çırak, Eleman

 • İş AçıklamasıGÜZELBAHÇE YELKİ OFİSİMİZDE ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE YEMEK VE ÇAY SERVİSİ , VE TEMİZLİK YAPABİLECEK DİNAMİK ELEMAN ALINACAKTIR.

  Aranan NiteliklerGÜZELBAHÇE YELKİ OFİSİMİZDE ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE Daha önce çay, yemek servisi ve temizlik hizmeti yapmış olan, iş disiplini ve etik kurallara uyumlu olan, sistemli, dikkatli ve titiz çalışmaya dikkat gösteren, Ofisin genel temizlik, yemek ve ikram işlerini yapabilecek, Güleryüzlü, İşinde titiz, Kişisel ve genel hijyene önem veren, Düzenli, sorumluluk sahibi, güvenilir, Herhangi bir Sağlık Problemi olmayan Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek Güzelbahçe -Narlıdere-Balçova-Urla-Seferihisarda ikamet eden "TEMİZLİK ve SERVİS PERSONELİ” aramaktayız.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, E-Ticaret

  Pozisyon: Temizlikçi, Çaycı

 • İş AçıklamasıBEŞİKTAŞ - ZİNCİRLİKUYU'DAKİ Firmamız bünyesinden verilecek eğitim sonrası kişisel yeteneklerini geliştirmeye açık, satış yapmaktan zevk duyan, kariyer hedefi olan, nezih ve profesyonel bir ortamda çalışmak isteyen BAY / BAYAN 'ÇAĞRI MERKEZİ MÜŞTERİ TEMSİLCİLERİ' aramaktayız. Şirket müşterilerinin aranması Müşteri taleplerinin alınması, Çağrı kalitesine uygun bir biçimde görüşmenin sağlanması, Dinamik ekibimizin bir parçası olmaya aday, Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi arıyoruz.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, tercihen MYO veya üniversite mezunu, Çağrı Merkezi deneyimi olan, Ses tonu ve diksiyonu düzgün, Bilgisayar kullanımına, MS Office uygulamalarına hakim, Motivasyonu yüksek, Tam zamanlı 20-45 BAY/ Bayan

  Sektör: Kozmetik, Çağrı Merkezi, E-Ticaret

  Pozisyon: Uzman, Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Eleman, Temsilci

 • Teknik Servis Personeli (Genel)

  İstanbul Bilişimİstanbul Avrupa 16 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıÜlkemizin en büyük e-ticaret sitelerinden biri olan şirketimizin Yeni Bosna E-5 üzerindeki Airport AVM deki ofisimizde çalışacak Yurtdışından ithal etmiş olduğumuz başta notebook ve tablet bilgisayar olmak üzere elektronik cihazların donanımsal ve yazılımsal olarak onarımını ve bakımını yapacak, en az 2 yıl tecrübesi olan teknisyenler aramaktayız.

  Aranan NiteliklerTeknik Lise veya MYO/Üniversitelerin teknik bölümlerinden mezun Takım çalışmasına yatkın Müşteri odaklı Araştırmacı bir kimliğe sahip Yeniliklere açık Askerlik görevini yapmış Tercihen sigara kullanmayan

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, Telekomünikasyon ve Network, E-Ticaret

  Pozisyon: Uzman, Görevli, Sorumlu, Usta

 • Kasiyer (Edremit Novada)

  Bebex StoreBalıkesir 16 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıBEBEXbebek ve çocuk ürünleri alanında müşterilerine en kaliteli ürün ve markaları en uygun koşullarda sunmayı amaçlayan ve sürekli büyüme hedefleri olan bir marketler zinciridir. Bebex firması Edremit Novada’da açılacak mağazası için Kasiyer aramaktadır. Mağaza müdürüne bağlı olarak çalışacaktır.

  Aranan NiteliklerMağazacılık alanında en az 3 yıl tecrübe (tercihen kasiyerlik yapmış) En az lise mezunu ERP programı kullanmış (tercihen Netsis) Kasa işlemlerini bilen, gün sonu raporları hazırlayabilen Ekip çalışmasına yatkın Shıft sisteminde çalışmaya müsait Askerlikle bağı kalmamış (erkek adaylar için)

  Sektör: E-Ticaret

  Pozisyon: Kasiyer

 • Photoshop Operatörü

  Evidea.comİstanbul Anadolu 16 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıE-ticaret sektöründe öncü olan yabancı sermayeli şirketimiz, genç ve dinamik ekibi ile hızla büyümeye devam ediyor! Siz de hem deneyimlerinizi kullanıp bu büyümeye katılmak hem de ekibimizde yer alarak gelişimin kendisi olmak isterseniz, ekibimize katılmanızı bekliyoruz!

  Aranan NiteliklerYüksekokul ve Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Photoshop'a ileri düzeyde hakim, Ürün dekupe, ürün yerleştirme ve retouch konusunda en az 1 yıl deneyimli, Stüdyo içinde ürün kurulumu gibi konularda Fotoğrafçıyı asiste edebilecek, Dinamik çalışma ortamına uyum sağlayabilecek, Hızlı ve seri bir şekilde çalışabilecek, Analitik düşünen ve takım çalışmasına yatkın, Hedef odaklı ve sorumluluk sahibi, Erkek adaylar için askerlikle ilişkisi bulunmayan, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden,

  Sektör: E-Ticaret, Mağazacılık / Perakendecilik, Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Operatör, Asistan

 • Mağaza Müşteri Temsilcisi

  Evidea.comİstanbul Anadolu 16 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıE-ticaret sektöründe genç ve dinamik ekibi ile hızla büyümeye devam eden yabancı sermayeli şirketimizin Maltepe'de açılan ilk mağazasında görev alacak Mağaza Müşteri Temsilcisi arıyoruz! Satıştan sonraki operasyonel süreçleri yürütebilecek Ürün iade/değişim konularında hızlı aksiyon alabilecek Müşteri memnuniyeti odaklı çalışabilecek

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu Tercihen en az 2 yıl mağazacılık sektöründe iade/değişim biriminde deneyimli Kariyerini Mağazacılık sektöründe planlayan Ekip çalışmasına yatkın Yüksek iletişim becerisine ve ikna kabiliyetine sahip Çözüm odaklı Güleryüzlü ve dinamik Dış görünüşüne önem veren Esnek çalışma saatlerine ve vardiyalı çalışmaya uyum sağlayabilecek Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olan Maltepe'ye ulaşım problemi olmayan çalışma arkadaşı arıyoruz.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Yapı Malzemeleri, E-Ticaret

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi, Danışman

 • İş AçıklamasıBEBEXbebek ve çocuk ürünleri alanında müşterilerine en kaliteli ürün ve markaları en uygun koşullarda sunmayı amaçlayan ve sürekli büyüme hedefleri olan bir marketler zinciridir. Bebex firması Edremit Novada’da açılacak mağazası için Satış Elemanları aramaktadır. Mağaza müdürüne bağlı olarak çalışacaktır.

  Aranan NiteliklerMağazacılık alanında en az 3 yıl tecrübe (tercihen bebek/çocuk ürünleri mağazacılığında) Bebek tekstili ve/veya bebek gereçlerinde uzmanlaşmış En az lise mezunu Ekip çalışmasına yatkın Shıft sisteminde çalışmaya müsait Askerlikle bağı kalmamış (erkek adaylar için)

  Sektör: E-Ticaret

  Pozisyon: Temsilci, Satış Temsilcisi, Eleman, Sorumlu, Uzman

 • E Ticaret Elemanı

  FCL AssistAnkara 15 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıKozmetik ürünlerin satışını yapan sitelerimiz için; Müşteri ilişkileri, tedarik, kargo ve site içi işlerle ilgilenecek çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan NiteliklerLise veya tercihen üniversite mezunu, Tercihen benzer alanlarda tecrübesi olan, İyi derece bilgisayar bilgisi olan, İş takip ve verilen işi sonuçlandırma konusunda taviz vermeden etkili bir şeklide çalışabilecek, Hızlı öğrenen, yaptığı işi doğru raporlayabilen.

  Sektör: E-Ticaret

  Pozisyon: Eleman

 • Edirne- Tekirdağ -Ek Gelir Fırsatı!

  Dd A.Ş.Tüm Türkiye 15 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıGerçek bir Ek Gelir Fırsatı! Firmamızın satışında faaliyet gösterdiği alarm sektöründe , bulacağınız müşteriler için satışın gerçekleşmesi halinde size komisyon ödüyoruz. Tek yapmanız gereken müşterinizin bilgilerini bize iletmeniz, uzman satış kadromuz hemen müşterinizi ziyaret ederek satışı gerçekleştiriyor ve komisyonu hesabınıza ödüyoruz. Her Satış 500 TL değerindedir!

  Aranan NiteliklerMesaili bir işte çalışan ancak ek gelir yaratmak isteyen herkes, Öğrenci olan ve ek gelir kazanmak isteyenler, Kendi işini yapanlar ve ek gelir kazanmak isteyenler,

  Sektör: E-Ticaret, Güvenlik Sistemleri, Gayrimenkul

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • Aşçı

  Evidea.comİstanbul Anadolu 16 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıE- Ticaret sektöründe genç ve dinamik ekibiyle hızla büyüyen firmamızın İdari İşler Departmanında görev alacak "AŞÇI" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerEn az ilköğretim mezunu Yemek pişirme konusunda en az 5 yıl tecrübeli Her gün 100 kişi için yemek pişirebilecek Hazırlanacak olan yemeklerin seçimi, yiyeceklerin hazırlığı, pişirilmesi ve sunuma hazırlanması görevlerinde bulunacak (Aşçı Yardımcısı ile birlikte) Koşuyolu bölgesine ulaşım sorunu olmayan Güler yüzlü, dinamik ve ekip çalışmasına uyum sağlayacak Titiz, pratik ve hijyen konusunda duyarlı Kişisel bakım ve hijyenine dikkat eden "AŞÇI" arıyoruz.

  Sektör: E-Ticaret, Mağazacılık / Perakendecilik, Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Ahçı/Aşçı

 • İş AçıklamasıÇağrı Merkezi ekibinde görev alarak müşteri taleplerini karşılamak, Ürün ve hizmetler hakkında bilgi paylaşımında bulunmak, Güncel kampanya ve hizmetlerle ilgili müşterilerin bilgilendirilmesini sağlamak, Müşteri problemlerini çözmek, yönlendirmek ve memnuniyeti sağlamak.

  Aranan NiteliklerDanışmanlığını yaptığımız kendi sektörlerinde lider havayolu, finans, otomotiv ve enerji alanlarında faaliyet gösteren müşterilerimiz için ana dil düzeyinde Almanca bilen "Müşteri Temsilcileri" arıyoruz; En az lise mezunu, 35 Yaşını aşmamış, Akıcı ve düzgün bir diksiyona sahip, Müşteri ve hizmet odaklı çalışma yetkinliğine sahip, Ekip çalışmasına istekli, İkna kabiliyetine güvenen, Sorumluluk ve insiyatif sahibi, İnsan ilişkilerinde başarılı, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya 2 yıl tecilli.

  Sektör: Otomotiv, Çağrı Merkezi, E-Ticaret

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi

 • Depo Elemanı _ Seyrantepe

  Ciceksepeti.comİstanbul Avrupa 16 Ağustos 2017

  İş Açıklaması​Türkiye'nin e-ticaret sektöründe lider kuruluşlarından olan firmamızın Avrupa Yakası Seyrantepe'de yer alan deposunda görevlendirmek üzere; Depoya gelen araçların boşaltılması ve yüklenmesi Mal kabul süreçlerine destek olunması Paketleme ve sevkiyat faaliyetlerine destek olunması

  Aranan NiteliklerDepo süreçlerinde tecrübe edinmiş Yoğun ve esnek çalışma temposuna uyum sağlayabilecek Askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli Seyrantepe lokasyonuna yakın yerlerde ikamet eden Depo Elemanı arıyoruz.

  Sektör: E-Ticaret

  Pozisyon: Eleman, Görevli

 • İş Açıklaması36 yıldır sektöründe lider firmalardan biri olan Anıl İç Giyim, bugün biri İstanbul’da, diğeri Konya’da; bir diğeri de Yalova’da olmak üzere toplam 10.000 metrekare kapalı alana sahip -günlük üretim kapasitesi 15.000 parça olan- üç fabrikada üretim yapmakta ve yaklaşık 250 kişiye istihdam olanağı sağlamaktadır. Seçkin bir moda tasarım ekibi tarafından hazırlanan kreasyonlar hem Anıl Group markaları hem de dünya markaları altında farklı pazarlara sunulmaktadır. 2011 yılı itibariyle doğrudan satış alanına yatırım yapan Anıl İç Giyim; Piaff Networking markasıyla geniş kitlelere ulaşmayı hedeflemektedir. Altı yıldır hayallerini gerçekleştirmek isteyen insanlara önemli iş fırsatları sunan Piaff Networking, doğrudan satış kanalında büyümeye ve kazandırmaya devam ediyor. 2017 yılı itibariyle 100,000 temsilciye ulaşan organizasyon, önümüzdeki 5 yıl içinde 1.000.000 kişiye ulaşmayı hedeflemektedir. Bu hedefler peşinde koşacak genç ve dinamik bir ekibin parçası olacak ‘Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi' takım arkadaşları aramaktayız. www.piaffnetworking.com Kampanyalar, ürün ve hizmetler ile ilgili satış temsilcilerinin ve müşterilerinin bilgilendirilmesinin sağlanması, Satış hedefleri doğrultusunda, projelerde yer alan ürünlerin telefonla satışının gerçekleştirilmesi, Müşterilere belirlenen standartlar doğrultusunda kaliteli hizmet verilmesinin sağlanması​ Var olan talepleri karşılanması ve yeni talepler yaratmak için çalışmalarda bulunulması

  Aranan NiteliklerTercihen satış konusunda deneyimi olan ve kendine güvenen, Tercihen Çağrı Merkezi sektöründe deneyimli, Uzun ve kısa vadeli hedef odaklı çalışan Sonuç odaklı, motive ve profesyonel bakış açısına sahibi İkna yeteneğine sahip ve çalışma disiplini yüksek, Takım çalışmasına uyumlu, Telefonda akıcı ve etkin konuşabilen, diksiyonu düzgün

  Sektör: E-Ticaret, Çağrı Merkezi, Network Marketing

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Mağaza Satış Danışmanı

 • Intern Designer

  Arsel Partners Strategy Design, and Marketingİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 14 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıOverview: The Creative Intern supports the creative teams in the design and production of digital marketing. He/she will take part in creating and optimizing social posts, landing pages, display ads, print ads, rmails, and new business presentations. Responsibilities: Collaborate with Art Director to produce design materials Work closely with copywriters to develop creative concepts Remain up-to-date on the latest developments in software applications, printing techniques and production technology

  Aranan NiteliklerSKILL SET/KNOWLEDGE REQUIRED: Skilled and efficient in the use of InDesign, Illustrator, Photoshop and Power Point, including the ability to make changes quickly and accurately Understanding of graphic design, including page layout, typography and illustration Proficiency in photo editing, color correction, and image manipulation Work well as a team player in a flexible, dynamic and fast-paced environment Must be extremely organized and detail oriented Excellent visual and verbal communication skills EDUCATION/EXPERIENCE REQUIRED: Portfolio focused on digital and print campaigns

  Sektör: Reklamcılık, Network Marketing, E-Ticaret

  Pozisyon: Stajyer

 • İş AçıklamasıAnahtar kelime, günlük olarak tekliflerin kontrol edilmesi ve izlenmesi ( Bütçe, gösterim, kalite puanı, rakip analizi ve diğer analizler) Google Adwords görüntülü reklam ağı yerleşimlerinin yönetimi Hedefler doğrultusunda kampanya yapısı ve stratejisi ile ilgili geliştirmelerin yapılması Yeni kampanyaların, reklam gruplarının oluşturulması, yeniliklerin takip edilip uygulanması Haftalık ve aylık raporların hazırlanması Web analytics araçları kullanılarak hedeflerin ve raporların oluşturulması Temel webmaster tecrübesi, SEO bilgisi, takım çalışmasına yatkınlık tercih sebebidi Birden fazla dilde(İngilizce ve Arapça) ve ülkede yayınlanmakta olan reklamlamlarımızın Adwords ve diğer dijital platformlarda ( Facebook gibi ) her türlü kampanyalarını oluşturmak, yönetmek ve ölçmek Google Adwords sertifikası olmayan lütfen başvuru yapmasın

  Aranan NiteliklerGoogle Adwords reklamlarını açabilecek, En az Üniversite mezunu, Tercihen SEO bilen, 3 yıl tecrübeli, Bay/Bayan çalışma arkadaşları aranmaktadır.

  Sektör: Ajans, Bilgisayar / BT / Internet, E-Ticaret

  Pozisyon: Uzman, Yönetici

 • ERP Yazılım Uzmanı

  Evidea.comİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 16 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıE-ticaret sektöründe öncü olan yabancı sermayeli şirketimiz, genç ve dinamik ekibi ile hızla büyümeye devam ediyor! Siz de hem Çevik (Agile) Metodoloji içerisinde çalışan bir takımın parçası olma şansını yakalamak, büyüyen yapı içerisinde yeni teknolojiler ve eğitimlerle gelişim imkanı bulmak ve yeni projelerde çalışma fırsatına sahip olmak hem de E-Ticaret ERP yazılımı içerisinde yer alarak gelişimin kendisi olmak isterseniz, Yazılım Ekibimize katılmanızı bekliyoruz!

  Aranan Nitelikler· Yüksekokul veya Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, · ERP projelerinde en az 2 yıl deneyimli, · .NET konusunda uzman, C#, Windows Forms ve Devexpress uygulamalarına hakim · Depo yönetimi/ lojistik sistemleri (WMS) yazılımı konusunda 2-5 yıl deneyimli, · MS SQL konusunda uzman ve Stored Procedure yazabilen, · Tercihen NoSql Databaseler (Couchbase - Elasticsearch), ASP.NET, MVC hakkında bilgi sahibi · ADO.Net Entity Framework ile uygulama geliştirmiş, · Object Oriented Programlama ve Design Patterns konularında bilgi sahibi, · HTML, CSS, AJAX, JavaScript, JQuery konularında bilgi sahibi, · Yeni teknolojilere açık ve yeni teknolojileri projelerinde kullanmak isteyen, · Analitik düşünen ve takım çalışmasına yatkın, · Hedef odaklı ve sorumluluk sahibi, · Erkek adaylar için askerlikle ilişkisi bulunmayan, · Tercihen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden

  Sektör: E-Ticaret, Mağazacılık / Perakendecilik, Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Bilgisayar Mühendisi, Mühendis, Bilgisayar Programcısı

 • İş Açıklamasıİşin tanımı Sektörün lider firmalarından Yeşil Holding bünyesinde görevlendirilmek üzere; Tahsilat yeteneğinizi kullanarak yüksek kazanç elde edebileceğiniz özel bir sistemle grup şirketi bünyesindeki 2. El ve sıfır Vasıtaların satışı sonrası senet ödemelerinin takibi, müşteri aramalarının düzenli ve titiz yapılması, ödeme girişlerinin operasyon birimiyle takibi.

  Aranan NiteliklerEn az önlisans tercihen üniversite mezunu, Min. 1 yıl tahsilat iş tecrübesi olan, Diksiyonu düzgün, ikna kabiliyeti yüksek, Güler yüzlü, dinamik, proaktif ve vizyon sahibi, Microsoft Office programlarını bilen ve aktif olarak kullanabilen Telefon görüşmelerinde kurallara uygun ve tahsilata yönelik etkin görüşme ve tahsilat yapabilecek, Güçlü ve etkili iletişim kurabilen, Müşteri memnuniyetine önem veren ve müşteri odaklı çalışabilen, Takım çalışmasına yatkın, Disiplinli, sorumluluk sahibi. Sorun çözebilen, sorumluluk alabilen, pratik, Güler yüzlü ve prezantabl, Ekip çalışmasına önem veren, Kurumsal deneyim ve görgüsü olan, düzenli ve disiplinli çalışmayı kendisine ilke edinmiş, bütünsel kalite ve sürekli gelişim anlayışına sahip, bilgisayardan ve ofis yazılımlarından etkin olarak yararlanabilen, bayan veya askerlikle ilgisi olmayan bay adayların fotoğraflı başvuru yapmaları rica olunur.

  Sektör: Holding, İnşaat, E-Ticaret

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi

 • İş AçıklamasıŞirketimizin Güzelbahçe - Yelkide bulunan Ofisinde, Dünyanın en hızlı gelişen sektörü olan E-Ticaret sektöründe hizmet veren firmamızda çalışmak üzere Kargo Departmanı Sorumlusu alınacaktır. İletişim kanallarımızdan bize ulaşmış sipariş vermiş veya değişim için ürünlerini yollamış müşterilerimizin kargolarının hazırlanması. Kargo bilgilerinin mevcut yazılımda kayıt altına alınması. Kargo bilgisi almak isteyen müşterilerle görüşülmesi. Kargo sistemine düşen ve kargolarında problem yaşanan müşterilerimizin kargo problemlerinin çözülmesi.Bunlar için gerekli şube veya kişilerle görüşülmesi. Kargo paketlemesinin ve stok kontrolünün yapılması.

  Aranan NiteliklerTercihen Kargo departmanı tecrübesi olan, Ekip çalışmasına yatkın, Problem çözme yeteneği olan, Stres yönetimi sağlayabilen, Müşteri odaklı çalışma prensibini benimseyen, Detaylara önem veren,hızlı ve dikkatli, Yeniliklere açık, Bilgisayar bilgisine sahip ve internet kullanımına hakim, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen, Ses tonu Diksiyonu düzgün,

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, E-Ticaret

  Pozisyon: Eleman

 • E-Ticaret Site Yöneticisi

  Panel Kırtasiyecilikİstanbul Anadolu 16 Ağustos 2017

  İş Açıklamasıİstanbul ​Erenköy ofisimizde Kobimaster e-ticaret altyapısı kullanan panelkirtasiye.com ve markakalem.com sitelerimizin içerik yönetimini düzenleyecek ve yönetecek Bay/ bayan mesai arkadaşı arıyoruz. * Site içi kategorilerin yaratılması ve seo ya uygun düzenlenmesi ana konudur. Not: Kobimaster altyapısında deneyimli olmak tercih sebebidir.

  Aranan NiteliklerEn az üniversite mezunu, 35 yaşını aşmamış, Site yönetiminde en az 2 yıl deneyimli, Özellikle Microsoft Excel programını iyi derecede kullanan, Dönemsel olarak esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Anadolu Yakasında ikamet eden, Takım çalışmasına yatkın, iletişim yeteneği güçlü, takipçi, çözüm üretebilen, En az yüksekokul mezunu ya da öğrencisi,

  Sektör: E-Ticaret

  Pozisyon: Yönetici, Sorumlu, Yönetici/Yönetmen Yardımcısı

 • Grafiker

  İstanbul Bilişimİstanbul Avrupa 16 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıÜlkemizin en büyük e-ticaret sitelerinden biri olan şirketimizin Çağlayan'da bulunan genel merkezinde görevlendirilmek üzere, CSS, Photoshop, illustrator programlarında tecrübeli HTML, Java konularında bilgili

  Aranan NiteliklerMesleki bilgi, becerilerini sürekli yenilikleri ve teknolojiyi takip ederek geliştirme yetenek ve birikimine sahip, Anlık karar verebilme yeteneğine, alanında özgün, analitik değerlendirmeler yapabilen, iş dünyasında alanı ile ilgili boşlukları görebilecek açılımlar üretebilen, yenilikleri mesleki alanında özümseyerek takip edebilen, Kişisel bakım ve prezentasyonuna dikkat eden, Kendini anlatma ve mesleki konu sunumunda dil yeteneklerini güzel kullanabilen, İstikrarlı, Prensipli, Karakterli Çalışma Ahlak ve Yetkinliğine Sahip, Mesleğini severek yapan ve uzun süreli mesleki plan, program ve istikrar donelerini iş dünyası tecrübelerinde taşıyan, İş dünyasında istikrarlı, düzenli, uzun süreli iş geçmişine sahip referansları olan, Prensipli, sistemli, planlı, metodlu, raporlu çalışma disiplinlerine sahip, Profesyonel çalışma kültür ve iş dünyası tecrübelerine sahip, Çalışmayı seven, üretmekten mutluluk duyan, Takım çalışmasına uyumlu, ekip ruhuna sahip, Reklamcılık ve tasarımcılık yönü kuvvetli, Çalışma arkadaşları alınacaktır.

  Sektör: E-Ticaret

  Pozisyon: Tasarımcı, Grafiker, Uzman, Web Designer, Web Master

 • İş AçıklamasıŞİRKET TANIMI: Markamızın, Türkiye'de 220'nin üzerinde eczane ve klinikte ürünleri bulunmakta olup, ayrıca yurt dışında 9 farklı ülkede ; Almanya, Amerika, Avusturya, Hollanda, Belçika, Çin, Azerbaycan, Suudi Arabistan ve Irak gibi ülkelerde de bayiilik ve distribütörlükleri bulunmaktadır. Luis Bien, alanında uzman kişilerle birlikte geliştirdiği ürünler ile hızla büyüyen bir marka olma yolunda ilerlerken ekibinde görev alacak telemarketing departmanımıza Satış Destek Müsteri Temsilcisi arkadaşlar aramaktayız. Bu pozisyonda göreve başlayacak olan kişiler, çalışma süreleri boyunca yeni kariyer fırsatlarına da başvurma imkanına sahip olacaktır. Hem eğlenip,hem de para kazanmak ister misin? Sektörün en eğlenceli Çağrı Merkezi seni bekliyor. Üstelik dolgun prim fırsatlarıyla. Lise veya Ön lisans mezunu ya da Üniversite Öğrencisi Akşam 17:00 den Gece 02.00 ye kadar çalışabilecek Proaktif ve çözüm odaklı Öğrenmeye hevesli ve gelişmeye açık E-ticaret ve satış alanında kendini geliştirmek isteyen Takım çalışmasına yatkın Dinamik, azimli ve konuşmayı seven, Telefonda ikna ve iletişim kabiliyeti yüksek, ses tonu ve diksiyonu düzgün, Çalışma disiplini ile fark yaratacak Satış işleyiş sürecini yönetebilecek Dikkatli ve özenli çalışma disiplinine sahip Maaş + Yol + Yemek + SSK + Dolgun Prim

  Aranan Nitelikler- İnternet ve TV reklamları sonucunda tarafımıza talep bırakıp, başvuru yapan son kullanıcılar (potansiyel müşterilerimiz) , ürün hakkında bilgi almak ya da ürün satın almak isteyen kişilere maksimum şekilde satış yapmak, · Müşteriden gelen çağrılarda teknik ve ilgili tüm talepleri karşılayarak çözüm sağlanmasından sorumlu olmak · Gelen taleplere müdahale ederek gerekli yönlendirmeleri yapmak · Satış biriminde mail ve telefon ile gelen müşteri taleplerine dönüş yapabilmek · Çağrı Merkezi müşterilerine ürünleri ilgili belirlenen çağrı ve konuşma standartları doğrultusunda hizmet vererek müşteri memnuniyetinin sağlamak ve bu süreçlerin takibini yapmak, · Çağrı Merkezi temel performans hedeflerini gerçekleştirmek üzere sonuç ve hedef odaklı çalışmak,

  Sektör: E-Ticaret, Çağrı Merkezi, Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Eleman, Sorumlu, Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Uzman

 • Müşteri Temsilcisi

  LUİS BİENİstanbul Avrupa 16 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıŞİRKET TANIMI: Markamızın, Türkiye'de 220'nin üzerinde eczane ve klinikte ürünleri bulunmakta olup, ayrıca yurt dışında bayiilik ve distribütörlükleri bulunmaktadır. E-Ticaret Müşteri Hizmetlerinde Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi arkadaşlar aramaktayız. Lise veya Ön lisans mezunu ya da Üniversite Öğrencisi Proaktif ve çözüm odaklı Öğrenmeye hevesli ve gelişmeye açık E-ticaret ve satış alanında kendini geliştirmek isteyen Takım çalışmasına yatkın Dinamik, azimli ve konuşmayı seven, Dikkatli ve özenli çalışma disiplinine sahip Maaş + Yol + Yemek + SSK + Dolgun Prim

  Aranan Niteliklerİnternet ve TV reklamları sonucunda tarafımıza talep bırakıp, başvuru yapan müşterilerimize, ürünler hakkında bilgilendirme yapmak,

  Sektör: E-Ticaret, Çağrı Merkezi, Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Eleman, Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Uzman

 • İş AçıklamasıBuypaşa Bilişim Teknoloji Medya A.Ş - Saha Satış Uzmanı E-ticaret ve Marketing Place sektöründe gelişen ve büyüyen ekibimizde bizlerle birlikte uzun yıllar yola devam edecek, ofis ortamında ve Maaş-Prim-SSK-Yol olanaklarıyla çalışacak saha satış uzmanı arıyoruz. İş Açıklaması · Sorumlu olduğu bölge içindeki işyerlerine aktif ziyaretlerde bulunup yeni müşteri kazanımı sağlayarak satış yapmak, · Satış potansiyeli yaratmaya yönelik sürekli yeni fırsatlar geliştirmek, · Müşteriler ile ticari ilişkiler kurmak ve portföy geliştirmek, · Şirket satış hedefleri ile uyumlu bireysel hedeflerini gerçekleştirmek.

  Aranan Niteliklerİstenen Yetenek ve Uzmanlıklar · Saha satış konusunda tercihen deneyimli, · Müşteri ile kaliteli ve kalıcı bağlılık oluşturabilecek, · Yeni müşteri kazanımı ve referans yöntemi ile iş planlaması yapabilecek, · İkna ve İletişimi becerisi yüksek, · Hedef ve sonuç odaklı, · Esnek çalışma saatlerine uyumlu çalışabilecek.

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, Danışmanlık, E-Ticaret

  Pozisyon: Danışman, Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Analist, Bölge Koordinatörü

 • E-Ticaret Sorumlusu

  PARLAKLAR MADENİ YAĞİstanbul Avrupa 15 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıMadeni Yağ ve Yedek parça ürünlerinin toptan ve perakende satıldığı şirketimizin, e-ticaret sitesinin yönetim sorumluluğunu üstlenecek

  Aranan Nitelikler​En az lise mezunu ( Üniversite mezunu adaylar tercih sebebidir ) E-ticaret sektöründe, satın alma ve kategori yönetimi konularında tecrübeli, MS Office programlarını, özellikle Excell’i iyi seviyede kullanabilen İnsan ilişkileri, iletişim ve analitik düşünme becerileri kuvvetli, Takım çalışmasına yatkın ve gelişime açık, Problem çözme yeteneğine sahip, dikkatli, ayrıntılara önem veren, Bayan Esenyurt 'ta bulunan şirketimize ulaşım sorunu olmayan

  Sektör: E-Ticaret

  Pozisyon: Web Designer

 • Promotör

  İstanbul Bilişimİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 16 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıFirmamızın Çağlayan'da ve Yeni Bosnada bulunan mağazalarında görevlendirilmek üzere Cep Telefonu, TV, Notebook, Beyaz Eşya ve Elektronik Ürünlerin tanıtımını ve satışını yapacak bay/bayan personeller alınacaktır.

  Aranan NiteliklerElektronik ürünler konusunda bilgili, Algısına güvenen, Telefonla arayan yada mağazalarımıza gelerek ürünler hakkında bilgi almak isteyen müşterilerimizin ihtiyacına göre ürün önerecek, Tercihen üniversite veya yüksek okul mezunu, Satış pazarlama alanında en az 2 yıl tecrübeli, İletişim becerisi yüksek Takım çalışmasına uyumlu, Diksiyonu düzgün, İkna yeteneği olan Empati yapabilen İyi derecede ofis programlarına ve internete hakim

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, Mağazacılık / Perakendecilik, E-Ticaret

  Pozisyon: Danışman, Eleman, Satış Temsilcisi, Uzman

 • İş AçıklamasıGenel Nitelikler Minumum 2 yıl aktif satış tecrübesi olan stres yönetiminde yetkin,problem çözme konusunda yetenekli Tercihen Çağrı Merkezi veya Satış Kanalı tecrübesi olan, İkna yeteneğine sahip, özgüveni ve çalışma disiplini yüksek, Ekip çalışmasına yatkın, Hızlı klavye kullanabilen, Bilgisayar bilgisine sahip ve internet kullanımına hakim, Ses tonu Diksiyonu düzgün, Telefonda akıcı ve etkin konuşabilen, Hedef odaklı çalışabilen, Ofis ortamında çalışmak isteyen,

  Aranan Niteliklerİzmir Güzelbehçe Yelki'de bulunan şubemize, büyüyen çağrı merkezi departmanımız için, yol sorunu olmayan,tercihen yakın yerlerde ikamet eden,. Çağrı Merkezi ve Whatsapp üzerinden gelen talepler doğrultusunda ihtiyaçların belirlenerek satışın gerçekleşmesini sağlamak ve ürünler hakkında bilgi vermek, Mevcut e-ticaret yazılımına Tüm sipariş girilmesi ve müşteriye ulaşıncaya kadar geçen sürecin takibi, Şirket satış hedefleri ile uyumlu bireysel hedeflerini gerçekleştirmek, Satış ile ilgili tüm faaliyet ve sorumlulukların yerine getirilmesini sağlamak.

  Sektör: E-Ticaret, Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi, Satış Temsilcisi, Temsilci

 • Vip Promosyon – Genel Başvuru

  Vip Promosyonİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 15 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıŞirketimizde farklı departmanlarda görev yapacak eleman alımı yapılacaktır. VIP Promosyon Kurumsal Hiz. San. Ltd. Şti. şirketimiz için “Satış Temsilcisi” ve “Ön Muhasebe Uzmanı” pozisyonlarında görev almak isteyenler adayların, başvurularında ilgilendiği alanı bir önyazıyla belirtmenizi rica ederiz. Şirketimize göstermiş olduğunuz ilgi ve güvene teşekkür ederiz.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu olmak MS Office programlarını etkin şekilde kullanabilen, İletişim becerisi yüksek ve problem çözme becerisine sahip, Raporlama bilgi ve becerisine sahip, Sonuç odaklı ve aldığı sorumlulukları yerine getirebilen, Ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek Sonuç odaklı ve aldığı sorumlulukları yerine getirebilen

  Sektör: Dış Ticaret, İthalat/İhracat, E-Ticaret

  Pozisyon: Uzman, Satış Temsilcisi

İş Habercisi - E-Ticaret İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?