Watsons İş İlanları

Kariyer & Eleman İş İlanları

Watsons Hakkında

A.S. Watson Group

Hong Kong’da 1841 yılında kurulan A.S. Watson Group, 25 pazarda 15.000 mağazasıyla dünyanın en büyük uluslararası sağlık ve güzellik perakendecisidir. Her yıl 5,2 milyardan fazla müşteri ve üye, 12 perakende markasından mağazalar ve online aracılığıyla alışveriş yapmaktadır.

A.S. Watson, 178 yıllık uzun bir mirasa sahiptir. Çalışanlarımız, müşterilerimiz, hissedarlarımız ve daha geniş bir topluluğa fayda sağlamak için geniş konjonktürde yürüttüğümüz sosyal sorumluluk çalışmalarıyla dünyada bir fark yaratmayı ve dokunduğumuz herkesin hayatına daha fazlasını getirmeyi taahhüt ediyoruz. Soysal Sorumluluk sayfamızı ziyaret ederek daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

12,900’ü Hong Kong’da olmak üzere dünya çapında 140.000'den fazla çalışana sahip A.S. Watson Group ayrıca 50'den fazla ülkede liman ve ilgili hizmetler, perakende satış, altyapı, enerji ve telekomünikasyon olmak üzere beş temel iş koluna sahip dünyaca ünlü çok uluslu bir holding olan CK Hutchison Holdings Limited'in de bir üyesidir.

Watsons

Watsons, Asya ve Avrupa’da toplam 13 pazarda 7.200'den fazla mağaza ve 1.500'den fazla eczane ile faaliyet gösteren Asya'nın önde gelen sağlık ve güzellik perakendecisidir.

Watsons, pazar lideri ürün yelpazesinde sağlık, güzellik ve kişisel bakım konularında kişiselleştirilmiş öneri ve danışmanlık hizmeti sunarak ve müşterilerinin her gün İYİ GÖRÜNÜP, HARİKA HİSSETMELERİNİ sağlayarak sağlık ve güzellik pazarındaki standartları sürekli olarak belirler. 2009'dan bu yana, Watsons Asya'da 1 numaralı eczane / kozmetik zinciri markası olmuştur*. Avrupa'da, Watsons ayrıca Ukrayna'nın önde gelen sağlık ve güzellik perakendecisidir.

Watsons Türkiye

Watsons Türkiye, 100’e yakın şehirde 340’ın üzerinde mağaza sayısı ile Türkiye’nin önde gelen güzellik ve kişisel bakım ürünleri zincirlerinden biridir. 3.000’den fazla Watsons personeli ile sunduğumuz ürünler ve hizmetler yardımıyla müşterilerimizin hayatında pozitif bir fark yaratmayı hedefliyoruz.

Watsons, A.S. Watson Group’un amiral gemisi konumundaki sağlık ve güzellik markasıdır.

Web sitelerimizi ziyaret edin:  https://www.watsons.com.tr/

*Campaign Asia-Pacific, 8.000'den fazla katılımcı ile 2018’de “Asya’nın En Büyük 1000 Markası ”

A.S. Watson Group

Established in Hong Kong in 1841, A.S. Watson Group is the world’s largest international health and beauty retailer with 15,000 stores in 25 markets. Every year, over 5.2 billion customers and members shopped with our 12 retail brands in stores and online.

A.S. Watson has a long heritage in giving for 178 years, and we are committed to making a difference to the world through a wide range of corporate social responsibility efforts that are designed to benefit our staff, customers, shareholders and wider community, to bring more to the lives of everyone we touch. You may know more by visiting Our Responsibilities page.

With over 140,000 employees worldwide, including 12,900 in Hong Kong, A.S. Watson Group is also a member of the world renowned multinational conglomerate CK Hutchison Holdings Limited, which has five core businesses ‐ ports and related services, retail, infrastructure, energy and telecommunications in over 50 countries.

Watsons

Watsons is Asia’s leading health and beauty retailer, currently operating over 7,200 stores and more than 1,500 pharmacies in 13 Asian and European markets.

Watsons continually sets the standards in the health, wellness and beauty market, providing personalised advice and counseling in health, beauty and personal care on top of its market-leading product range, making customers LOOK GOOD, FEEL GREAT every day.  Since 2009, Watsons has been the No. 1 pharmacy/drugstore brand in Asia*.  In Europe, Watsons is also the leading health and beauty retailer in the Ukraine.

Watsons Turkey

Watsons Turkey is one of the leading beauty and self-care chain stores in Turkey with more than 340 stores in almost 100 cities. We work with might and main in order to become the first choice of our customers in the scope of self-care with our more than 3.000 personnel.

Watsons is the flagship health and beauty brand of A.S. Watson Group.

Visit our customer sites:  https://www.watsons.com.tr/

*Campaign Asia-Pacific “Asia’s Top 1,000 Brands” survey 2018 of over 8,000 respondents

Firma Bilgileri
Çalışma Saatleri Haftaiçi: Yok Cumartesi: Yok Pazar: Yok

Watsons İş Başvurusu

Watsons, kariyerinizi zirveye taşımanız için kapılarını açıyor!

Watsons firmasına iş başvurusu yaparak heyecan verici bir kariyerin kapılarını aralayabilirsiniz. Siz de Watsons ailesine katılarak profesyonel gelişiminize katkı sağlamak ve keyifli bir çalışma ortamında yer almak için hemen başvurun.

En güncel Watsons iş ilanlarına göz atın ve hayalinizdeki işe bir adım daha yaklaşın!

Watsons iş ilanlarına iş başvurusu yapmak için aday girişi yapın veya cv oluşturun.

Görüş Bildirin!
Anasayfa Başvurularım İlan Ara Mesajlarım CV'lerim