Saat ve Saat İş İlanları

Kariyer & Eleman İş İlanları

Saat ve Saat Hakkında

Saat ve Saat, Saat sektöründe faaliyet göstermektedir. Çeşitli saat markaların pazarlaması ile ilgilenmiş olup, 1994 yılından itibaren dünyaca ünlü markaların saatlerinin Türkiye'deki tek yetkili temsilciliğinin alınmasıyla, saat sektöründe alışıla gelmişten farklı olarak kendi satış organizasyonunu kurmuş ve geliştirmiş olduğu dağıtım ağı ile müşterilerine daha iyi hizmet sunabilmek amacıyla bayiliklerini oluşturmuştur.

Günümüzde Saat ve Saat dağıtıcılığını yaptığı uluslararası markalar ile sektörde öncü kuruluş haline gelmiştir. Saat ve Saat'in lideri olduğu şirketler grubu bünyesinde turizm, tekstil, kırtasiye, vb. farklı alanlarda yatırımları bulundurmaktadır. Bu yatırımlara 2008 yılından beri online saat satış mağazacılığını da eklemiştir.

Kuruluşundan günümüze Saat ve Saat, şirket yapısını kurumsallaşmaya yönlendirmiş ve müşteri odaklı bir felsefe benimsemiştir. Temsilciliğini yaptığı markalar ile ilgili kararlarında seçkinliği hedef alan şirketimiz, müşteri memnuniyetini esas alan, çağın dinamiklerine paralel ürün ve pazarlama konsepti oluşturan dünyaca tanınmış markaların Türk tüketicisine sunumunu ilke edinmiştir.

Saat ve Saat model, estetik, kalite, fonksiyon, saygınlık taşıyan markaların tek yetkili temsilciliğini, tüketici beklenti ve ihtiyaçlarına göre kendini yenileyebilmesi, kalitesinden taviz vermeyen hizmet anlayışı çağdaş ve profesyonel yönetimi ile Türkiye pazarında lider konumunda aranan isim olmuştur. Saat ve Saat, saat sektöründe kalite ve güvenirlilik açısından kendine düşen payı gerçekleştirmekte ve sektörün sağlıklı gelişimi için yaptığı çalışmalarla öncülüğünü her zaman ispatlamaktadır.

Distribütörü olduğu ve ürettiği markaların Türkiye’de tek yetkili teknik servis hizmetini sağlayan Saat&Saat, kalite ve güvenilirlikle birlikte saat sektörünün sağlıklı gelişmesi konusunda öncülüğünü gözler önüne sermektedir.


Markalarımız


Maurice Lacroix, Versace, Emporio Armani Swiss Made, Emporio Armani, Gc, Hugo Boss, Cerutti 1881, Michael Kors, Welder, Guess, Tommy Hilfiger, Diesel, DKNY, Armani Exchange, Skagen, Fossil,Esprit, Wesse, Xonix Young Sternan, Escape ,Us Polo ,Welder, Welder Moody.

Firma Bilgileri
Çalışan Sayısı 600 Mavi Yaka 300 Beyaz Yaka
Çalışma Saatleri Haftaiçi: 10:00 - 22:00 Cumartesi: Belirtilmemiş Pazar: Belirtilmemiş
Sosyal ve Yan Haklar Yemek Kartı Prim (pozisyona bağlı olarak) Yol Yardımı

Saat ve Saat İş Başvurusu

Saat ve Saat, kariyerinizi zirveye taşımanız için kapılarını açıyor!

Saat ve Saat firmasına iş başvurusu yaparak heyecan verici bir kariyerin kapılarını aralayabilirsiniz. Siz de Saat ve Saat ailesine katılarak profesyonel gelişiminize katkı sağlamak ve keyifli bir çalışma ortamında yer almak için hemen başvurun.

En güncel Saat ve Saat iş ilanlarına göz atın ve hayalinizdeki işe bir adım daha yaklaşın!

Saat ve Saat iş ilanlarına iş başvurusu yapmak için aday girişi yapın veya cv oluşturun.

Görüş Bildirin!
Anasayfa Başvurularım İlan Ara Mesajlarım CV'lerim