Matbaacılık/Baskı İş İlanları

Hepsini Temizle
Matbaacılık/Baskı
 • İş Açıklaması Bağlı bulunduğu yöneticinin iş gündemi doğrultusunda gerekli planlamayı yapmak, Ajandasını takip etmek, Koordinasyonu sağlamak ve raporlamaya destek olmak, Yöneticinin şirket içi - şirket dışı iletişim ve koordinasyonunu sağlamak, Yöneticinin talep ettiği konular ile ilgili araştırma yapmak, Bilgi toplamak ve sorumlu olduğu tüm iş konularında destek vermek, Raporlamaların yapılmasına ve sunumların hazırlanmasına destek olmak , İşin gerektirdiği belge ve doküman akışının yönetilmesini sağlamak, İlgili yöneticinin yönetiminde olan iş birimlerine destek vermek,

  Aranan Nitelikler Üst Düzey Yönetici Asistanlığı konusunda en az 3 yıl deneyimli, MS Office programlarına hakim , Analiz, planlama, iş takibi, organizasyon becerilerine sahip, Temsil yeteneği olan, Diksiyonu düzgün, dış görünüşüne özen gösteren, Sözlü ve yazılı iletişimi iyi,

 • İş Açıklaması Bursa ve Türkiye geneline Rulo etiket üretimi yapan firmamızda müşteri tarafından getirilen etiket çalışmalarını baskıya hazırlayacak, renk ayrımı yapacak, bıçak çizimi yaparak iş akışını takip edecek, etiket tasarımı olmayan müşterilerimiz için ürüne uygun etiket tasarlayacak, hayal gücüne güvenen, iletişimi kuvvetli olan, tercihen ajan veya matbaa tabanlı çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Tercihen Üniversitenin ilgili bölümünden mezun, Grafik konusunda tecrübe sahibi, En az 3 yıl copy center, matbaa veya reklam ajansında deneyim kazanmış, Özellikle AdobePhotoshop, Corel, InDesign, FreeHand vb. programlara hakim, Renk ayrım konusunda tecrübe sahibi, Yeniliklere açık, Tasarım kabiliyeti kuvvetli Ekip çalışmasına uyumlu olan, İletişim ve takip becerisi yüksek, Baskı öncesi ve sonrası ile ilgili bilgi sahibi olan, BURSA'da İkamet eden ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ALINACAKTIR.

 • İş Açıklaması Kadıköy'de bulunan Dijital Baskı (Copy Center) merkezimizde çalışacak, dijital baskı cihazlarını kullanabilen, en az 5 yıl deneyimli grafikerler alınacaktır. (Haftada 6 gün çalışılacaktır.)

  Aranan Nitelikler Tercihen grafik tasarımı lise/üniversite eğitimli. En az 5 yıl deneyimli. Tercihen Copy Center deneyimli Tam gün veya yarı zamanlı çalışacak.

 • İş Açıklaması 1989 'dan bu yana Mobilya sektöründe hizmet vermekte olan Firmamızda görevlendirilmek üzere GRAFİKER aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İlgili bölümlerinden mezun, Adobe ıllustrator,Photoshop ve Corel gibi programlara hakim, Baskı hazırlık ve baskı teknikleri konusunda bilgili, Alanında en az 3 yıl tecrübeli, Diksiyonu düzgün, ikna kabiliyeti yüksek, İnsan ilişkilerinde başarılı, temsil yeteneğine sahip, Askerliğini yapmış, Tercihen Denizli'de ikamet eden,

 • Müşteri Temsilcisi
  Sun Etiket
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Sektörünün önde gelen firmalarından olan SUN ETİKET firmasında görev alacak "Müşteri Temsilcileri ” aranmaktadır. Numune ve üretim tüm siparişlerin sevkiyata kadar takip edilmesini sağlayacak, Satış ve satış sonrası müşterilerle iletişimi yürütecek. Mevcut ve potansiyel müşterilerle ilişkileri geliştirecek.

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversite mezunu (en az MYO mezunu), TercihEn ihracat işlemleri konusunda tecrübeli. Çok iyi derecede İngilizce yazışma / konuşma bilgisine sahip , En az 1 yıllık iş tecrübesine sahip, İş sonuçlarına yönelik doğru ve hızlı karar verebilen, Müşteri hizmet odaklı çalışacak, azimli, Takım çalışmasına yatkın, ikna kabiliyeti olan, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Seyahate engel bir durumu bulunmayan, Sürücü belgesi olan ve aktif sürüş deneyimine sahip

 • İş Açıklaması Eyüp Rami'de bulunan imalathanemizde çalışacak TECRÜBELİ SERİGRAFİ BASKI ELEMANI aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Serigrafi - Baskı alanında deneyimli Avrupa yakasında ikamet eden Bay Askerlik hizmetini tamamlamış Yoğun iş temposuna yatkın

 • İnsan Kaynakları Uzmanı
  Dd Değişim Dinamikleri
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz ambalaj sektöründe faaliyet gösteren firmamız bünyesinde görevlendirilmek üzere; Firmanın işe alım, ücretlendirme, performans değerleme, işgücü planlama, eğitim planlama, personel özlük işlemleri vb. insan kaynakları faaliyetlerini yürütecek, Kurum çalışanlarına ait tüm SGK bildirimlerini ve devam sürecini takip edecek, Sistem kurma ve geliştirme konularındaki çalışmaları gerçekleştirecek, Yönetim sistemi dokümanlarının etkin kullanılmasının sağlayacak, gerekli revizyon ve iyileştirme çalışmalarını yapacak, Kurum içerisinde gerçekleşen Kurumsal Gelişim çalışmalarını danışma firma ile birlikte yürütecek

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İİBF bölümlerinden veya diğer ilgili lisans bölümlerinden mezun, İnsan Kaynakları uygulamalarında yer almış, alanında asgari 2 yıl deneyimli, Yönetim Sistemi kurma, yönetme ve geliştirme konusunda danışmanlık kanalı ile birlikte çalışmaları yürütebilecek, İş Kanunu, SGK ve Personel özlük işlemleri konusunda tecrübeli, İşe alım, eğitim performans değerlendirme ve ücret / bordo sistemleri konusunda deneyimli ve bilgi sahibi, Planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş, Kurumsal temsil kabiliyeti yüksek, Bilgisayar, ofis yazılımlarını etkin olarak kullanabilen, Tercihen İngilizce bilen, B sınıfı ehliyeti olan, aktif araç kullanabilen ve seyahat engeli olmayan. İstanbul Avrupa Yakası'nda ikamet eden / edebilecek Kurumsal deneyim ve görgüsü olan, düzenli ve disiplinli çalışmayı kendisine ilke edinmiş, bütünsel kalite ve sürekli gelişim anlayışına sahip, bilgisayardan ve ofis yazılımlarından etkin olarak yararlanabilen adayların başvuru yapmaları rica olunur. (Bay adayların askerlikle ilgisi olmaması gerekmektedir.) Başvurular cevaplandırılacak ve kesinlikle gizli tutulacaktır.

 • İş Açıklaması İzmir de bulunan Matbaa alanında faliyet gösteren Firmamız bünyesinde görev alacak Makine Elektronik Bakım ve Onarım Teknikeri çalışma arkadaşı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Makine Elektronik Bakım ve Onarımında çalışacak personel nitelikleri; Elektrik-Elektronik ile ilgili bölümlerden Lise veya Yüksekokul mezunu olan, Endüstriyel otomasyon makinelerinin elektrik elektronik sistemlerinin bakım, onarım ve arızalarının tespiti hakkında bilgi sahibi olan, Makinelerin elektrik projelerini okumayı bilen, Elektrik motorları, Motor sürücüleri ve PLC ler hakkında bilgiye sahip olan, Esnek çalışma saatlerine uyabilecek, Askerliğini yapmış olan, Uyumlu, saha içi insani ilişkileri iyi olan çalışma arkadaşları arıyoruz, Not : Bahsedilen konularda (Özellikle Matbaa makineleri hakkında) tecrübe sahibi olmak tercih sebebidir,

 • İş Açıklaması İzmir de bulunan Matbaa alanında faliyet gösteren Firmamız bünyesinde görev alacak Elektrik Teknikeri çalışma arkadaşı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Elektrik/ Elektrik-Elektronik Lise veya Yüksekokul Mezunu, EKAT belgesine sahip olması tercih sebebidir, Yüksel Gerilim trafolarının işletilmesi ve bakımları hakkında tecrübe sahibi olmalı, Kompanzasyon sisteminin kontrolü ve işletilmesi hakkında tecrübe sahibi olmalı, Esnek çalışma saatlerine uyabilecek, Askerliğini yapmış olan, İletişim konusunda Uyumlu, saha içi insani ilişkileri iyi olan çalışma arkadaşları arıyoruz, Not : Bahsedilen konularda tecrübe sahibi olmak tercih sebebidir.

 • İş Açıklaması Baskıya girecek etiket, ambalaj ve katalog gibi ürünlerin yaratıcı bir şekilde tasarlanması ve baskı sürecinin takibi.

  Aranan Nitelikler Grafik Tasarım programlarına çok iyi derecede hakim(Özellikle; Illustrator, Photoshop) Sıfırdan ambalaj ve etiket tasarımı yapabilecek. Dijital çalışması olmayan işlerin aynısını hazırlayabilecek. Tercihen Meslek Yüksel Okulu ya da Üniversitelerin Grafik bölümünden mezun, İnsan ilişkilerinde uyumlu ve başarılı. Takım çalışmasına yatkın,aktif ve sorumluluk sahibi. En az 2 yıl grafik tasarım konularında iş deneyimine sahip. Erkek adayların askerliğini tamamlamış. Avrupa yakasında ikamet eden bay-bayan, GRAFİKER aranmaktadır.

 • Üretim Mühendisi
  Pal Plastik Ambalaj
  İstanbul Avrupa, Tekirdağ Bugün

  İş Açıklaması -Plastik Ambalaj üretiminde, hammaddeden sevkiyata, tüm üretim proses (ekstruder,matbaa,laminasyon,dilimleme,kesme) faaliyetlerinin kontrolü, yürütülmesi ve yönetilmesi. -İlgili personelin sevk ve yönetimi. -Teknik bakım onarım, revizyon, iyileştirme çalışmalarının yapılması ve yönetilmesi. -Tüm bu faaliyetlerin üst yönetime raporlanıp, analiz edilmesi.

  Aranan Nitelikler -Üniversitelerin Makine,Endüstri,Kimya,Mekatronik Bölümlerinden mezun. -İyi derecede İngilizce,excel,powerpoint bilen. -Çözüm odaklı ve pozitif düşünen. -Tercihen minimum 2 yıl iş tecrübeli. -Askerlikle ilişkisi olmayan (Erkek adayların). -Beylikdüzü-Çorlu E-5 güzegahında ikamet eden. Aranan niteliklere uygun adaylar, özgeçmişlerini info@palplastik.com elektronik posta adresine gönderebilirler.

 • Grafik Tasarımcı , Grafiker
  Grafidea
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 4 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Gelişime açık ve yaratıcısın. Ajans kültürü hakkında bir fikrin var. İyi bir reklam ajansında, iyi müşterilere, iyi tasarımlar yaparak kariyerini geliştirmek istiyorsun. Nitelikli tasarımlarla dolu bir portfolyon varsa ve aşağıdaki özelliklere sahipsen hemen başvurunu yap. Dünyaca ünlü firmalara reklam ve tanıtımın tüm alanlarında hizmet veren Grafidea’da deniz manzaralı bir masa, Mac ve dilediğin kadar filtre kahve seni bekliyor.

  Aranan Nitelikler ・ Grafik tasarım konusunda eğitim almış, ・ Yaratıcı fikirleri ve özgün tasarım yeteneği olan, ・ Uygulamalara kurumsal kimliğin sınırlarını aşmadan yorum katabilen, ・ Okumayı ve araştırmayı seven, ・ Mesleğiyle ilgili yenilikleri takip eden, ・ Sorumluluk sahibi, dikkatli, ・ Hızlı, pratik çözümler üretebilen, ・ Ekip çalışmasına yatkın, uyumlu, iletişimi kuvvetli, ・ Baskı malzemeleri ve üretim teknikleri konusunda bilgili, ・ Alanında en az 3 yıl deneyimli, ・ Adobe InDesign, Illustrator, Photoshop gibi güncel grafik programlarını iyi kullanan, ・ Gerektiğinde yoğun tempoda ve esnek saatlerde çalışabilecek, ・ İstanbul Anadolu veya Avrupa yakasında oturan, ・ Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Tasarımcıları ekibimize katmak istiyoruz.

 • Grafik Stajyeri
  Grafidea
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 4 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Gelişime açık ve yaratıcısın. Ajans kültürü hakkında bir fikrin var. Staj boyunca fotokopi çekmek yerine, iyi bir reklam ajansında deneyim kazanmak istiyorsun. Ödev ve projelerinden seçtiğin tasarımlarla dolu bir portfolyon varsa ve aşağıdaki özelliklere sahipsen hemen başvurunu yap. Dünyaca ünlü firmalara reklam ve tanıtımın tüm alanlarında hizmet veren Grafidea’da deniz manzaralı bir masa, Mac ve dilediğin kadar filtre kahve seni bekliyor.

  Aranan Nitelikler ・ Grafik Tasarım bölümlerinde MYO, lisans veya yüksek lisans öğrencisi, ・ Grafik programlarını giriş seviyesinde kullanabilen, ・ Kendisini grafik alanında geliştirmek isteyen, ・ Haftada en az 2-3 gün düzenli olarak çalışabilecek, ・ Ekip çalışmasına yatkın, uyumlu, ・ İletişim becerisi yüksek, ・ Okumayı ve araştırmayı seven, ・ Sorumluluk sahibi, dikkatli, hızlı, ・ Tercihen İstanbul Anadolu yakasında oturan stajyerleri ekibimize katmak istiyoruz.

 • İş Açıklaması Yurtiçi ve yurtdışında hedef müşterilere ulaşarak sipariş almak. Baskı sürecini takip etmek.

  Aranan Nitelikler Yapışkanlı Etiket konusunda 2 yıl deneyimli, Baskı sektörünü seven, Çok iyi düzeyde ingilizce bilen, 4 yıllık Üniversite Mezunu. MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, Müşteri odaklı ve güçlü iletişim yeteneğine sahip, organizasyon yeteneği yüksek, Seyahat engeli olmayan, Bay, Bayan Satış Uzmanı.

 • İş Açıklaması İnkılâp Kitabevi Yenibosna merkez binamızda bulunan Matbaa Tesisimizde yetiştirilmek üzere çıraklar alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Avrupa Yakasında Yenibosna ve yakın semtlerde ikamet eden Çalışkan, dikkatli ve sorumluluk sahibi Vardiyalı çalışma sistemine uyum sağlayabilecek Gelişime açık ve matbaa sektörüne meslek sahibi olmayı hedefleyen Askerlik hizmetini tamamlamış Bay

 • Sevkiyat Şoförü
  Firma Adı Gizli
  İstanbul Avrupa 3 Ağustos 2015

  İş Açıklaması İstanbul -Yenibosna daki ofset tesislerimizde çalışacak SEVKİYAT ŞOFÖRÜ aranmaktadır. Ürün ve malzemelerin sevkiyatı, teslimi

  Aranan Nitelikler B ehliyeti, SRC ve Psikoteknik belgesi olan En az 3 yıl benzer deneyime sahip İstanbul Avrupa Yakasında (Yenibosna, Bahçelievler, Avcılar, Eyüp, Sultançifliği, Edirnekapı, Fatih, Zeytinburnu, Beylikdüzü, Esenler, Güngören, Halkalı, Esenyurt civarında ) ikamet eden Minimum ilköğretim, tercihen lise mezunu Askerliğini yapmış 30- 40 yaş civarında Vardiyalı çalışabilecek İstanbul özellikle Avrupa Yakası güzergahları iyi bilen SEVKİYAT ŞOFÖRÜ aranmaktadır.

 • Forklift Operatörü
  Türkiye Gazetesi
  İstanbul Avrupa 3 Ağustos 2015

  İş Açıklaması İstanbul -Yenibosna daki ofset tesislerimizde çalışacak FORKLİFT OPERATÖRLERİ aranmaktadır. Depoya gelen malzemelerin teslim alınması Depodan çıkan malzemelerin/ürünlerin teslim edilmesi Malzeme ve/veya ürünlerin yerlerine düzenli olarak yerleştirilmesi Malzeme ve/veya ürünlerin ve özellikle kağıt bobinlerin taleplere göre baskı hatlarına teslim edilmesi Depo sayımlarının yapılması vb. depolama ile ilgili faaliyetler

  Aranan Nitelikler Forklift ehliyeti olan (Bobin ataşmanlı) forklift kullanım deneyimine sahip Forklift/ Depo Operatörü olarak özellikle, kağıt firmaları ve matbaalarda en az 1 yıl deneyimli İstanbul Avrupa Yakasında (Yenibosna, Bahçelievler, Avcılar, Eyüp, Sultançifliği, Edirnekapı, Fatih, Zeytinburnu, Beylikdüzü, Esenler, Güngören, Halkalı, Esenyurt civarında ) ikamet eden Minimum ilköğretim, tercihen lise mezunu Askerliğini yapmış 40 yaşını aşmamış Vardiyalı çalışabilecek FORKLİFT OPERATÖRÜ aranmaktadır.

 • Baskı Makinesi Operatörleri
  Türkiye Gazetesi
  İstanbul Avrupa 3 Ağustos 2015

  İş Açıklaması İstanbul Tesislerimizde çalışacak, deneyimli veya matbaada yetiştirilmek üzere BASKI MAKİNESİ OPERATÖRLERİ aranmaktadır. Baskı tesislerindeki makinelerin kullanılarak, baskı faaliyetlerinin yerine getirilmesi, Ürün değişimlerinde hatların gerekli ayar ve değişikliklerinin yapılması, Yapılan her türlü, ürün değişikliği, arızaların kayıt altına altına alınması, Yapılan geliştirme ve iyileştirme faaliyetlerinin raporlanması, Kalite ve verimlilik projelerine katılarak iyileştirme faaliyetlerine katkıda bulunulması vb. üretimle ilgili işlerde çalışacak.

  Aranan Nitelikler 19-30 yaşlarında Tercihen Meslek Yüksek Okul veya Meslek Lisesi (Matbaacılık başta olmak üzere; Metal İşleri, Torna, Tesviye, Motor- Makine vb. ilgili bölümlerden ) mezun veya matbaacılık konusunda sertifika almış İstanbul Avrupa Yakasında, ( Yenibosna, Bahçelievler, Bağcılar, Beylikdüzü, Avcılar, Fatih, Eyüp, Edirnekapı civarında ) ikamet eden Tercihen askerliğini yapmış Vardiyalı çalışabilecek Öğrenmeye açık Eğitimini aldığı alanda ve üretim tesisinde çalışarak kendini geliştirmeye istekli Yetiştirilmek üzere veya deneyimli BASKI MAKİNESİ OPERATÖRLERİ aranmaktadır.

 • İş Açıklaması Matbaa ve karton,ambalaj sektöründe saygın bir konuma sahip firmamıza aşağıdaki özelliklere sahip '' SATIŞ TEMSİLCİSİ '' alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversite mezunu, Matbaa sektöründe satış temsilcisi pozisyonunda deneyimli, B sınıfı ehliyete sahip, Aktif araç kullanabilen, MS Office programlarına hakim, Çalışkan,hırslı ve azimli, İletişim becerisi yüksek, Dış görünümüne özen gösteren, Diksiyonu düzgün, İZMİR' de İkamet eden, Bayan.

 • Çağrı Merkezi Elemanı
  Fazilet Neşriyat
  İstanbul Avrupa 3 Ağustos 2015

  İş Açıklaması 1970 yılından bu yana yayıncılık sektöründe ortaya koyduğu performans ile kalitesini ve başarısını çalışmalarıyla ispatlamış Güneşli'de bulunan Fazilet Neşriyat Şirketimiz için, "Çağrı Merkezi Elemanı" aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Benzer pozisyonlarda en az 1 yıllık deneyim sahibi, En az lise mezunu, Ofis ekipmanları (bilgisayar, fotokopi makinası, yazıcı, faks, vb.) ve MS Office programlarına hakim, Şirket iş süreçlerine uygun ve sonuç odaklı olarak çalışabilen, Kurumsal temsil yeteneği yüksek, diksiyonu düzgün, güler yüzlü, İnsan ilişkilerinde başarılı, sözlü ve yazılı iletişimi kuvvetli, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilen, birden fazla işi paralel olarak yürütebilen, zaman yönetimi becerileri gelişmiş,Sorumluluk sahibi, Gelişime istekli Askerlik hizmetini tamamlamış,

 • Pazarlama Elemanı
  Ebru Fotoğrafçılık
  Türkiye Geneli 1 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Fotoğraf Baskısı ve Albüm üretimi yapan firmamızda Pazarlama Departmanımızda görev alabilecek, Öncelikle Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesini yakından tanıyan, Bölgedeki mevcut ve yeni müşterilere pazarlama ve satış yapabilecek, Minimum en az 10 yıl Pazarlama tecrübesi olan, Tercihen Fotoğrafçılık ve Albüm Sektöründe Tecrübeli Olan, Seyahate engeli olmayan, İletişimi yüksek, BAY eleman alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Söz konusu pozisyonlar için adaylarda aradığımız nitelikler şöyledir: Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgesini iyi bilen Seyahate Engeli Bulunmayan. Pazarlama sektöründe en az 10 yıl deneyimine sahip olmak, Fotoğrafçılık ve Albüm Sektöründe Tecrübeli Olmak, En az lise tercihen ünüversite mezunu olmak Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilicek, İletişim becerisi ve diksiyonu düzgün olmak, Hızlı öğrenip çabuk adaptasyon sağlayabilecek Hizmet bilinci gelişmiş ve problem çözme becerisine sahip BAY Pazarlama Elemanı aramaktayız.

 • İş Açıklaması İş Açıklaması MATBAA, OFSET BASKI, AMBALAJ üretiminde lider konumlu firmamızın OSB/BURSA tesislerinde '' YETİŞTİRİLMEK ÜZERE '' ; Üretim operatörlerine yardımcı eleman olarak destek vermek, Üretim bant elemanı görevini sağlamak, ( Ürün tamamlama, mücellit ) Ürünlerin paletleme ve yükleme işlemlerini sağlamak, Üretim makinalarının iş bitimlerinde temizlik işlemlerini sağlamak ve operatörlerin yönlendirmesi doğrultusunda günlük bakım işlemlerini gerçekleştirmek, görevlerini yapabilecek '' ÜRETİM ELEMANI '' takım arkadaşı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar Lise Mezunu (Tercihen Endüstri Meslek Liselerinin Matbaacılık, Torna -Tesviye veya Motor bölümlerinden mezun) , 18 – 30 yaşları arasında, Erkek adaylar için Askerlik Hizmetini tamamlamış, İş disiplinine sahip, Öğrenmeye hevesli ve dikkatli, Hızlı iş temposuna uyum sağlayabilecek ve mesaili çalışabilecek, Mekanik Makine Ayarları konusunda bilgi ve beceriye sahip, Sorumluluk alabilen özelliğe sahip, Dikkatli ve detaycı. Yeniliklere açık ve ilgili, İnsan ilişkilerinde olumlu, Çözüm odaklı ve ekip çalışmasına uyumlu, BAY/BAYAN. SERVİSİMİZ BULUNMAMAKTA, YOL ÜCRETİ ÖDENMEKTEDİR.

 • Dergi Abone Merkezi Sorumlusu
  Fazilet Neşriyat
  İstanbul Avrupa 30 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Dergilerin hatasız bir şekilde abonelere ulaşmasını sağlamak, Dergilerin abone takip sürecinde aktif rol almak, Aboneliği bitmiş (pasif duruma geçen) abonelere yönelik aramalar yapmak ve aboneliklerinin yenilenmesinin sağlamak, İade gelen dergilerin abonelere ulaştırılmasını sağlamak.

  Aranan Nitelikler 1970 yılından bu yana yayıncılık sektöründe ortaya koyduğu performans ile kalitesini ve başarısını çalışmalarıyla ispatlamış Güneşli'de bulunan Fazilet Neşriyat Şirketimiz için; En az lise mezunu Çağrı Merkezi deneyimi olan (inbound-outbound) Diksiyonu düzgün, ifade ve ikna kabiliyeti kuvvetli MS Office uygulamalarını iyi seviyede kullanabilen, Motivasyonu yüksek, zaman yönetimi konusunda hassas Müşteri odaklı bakış açısına sahip Detaylara önem veren , doğru bilgi aktarımı ve kaliteli hizmeti ile müşteri memnuniyeti sağlayabilecek Takım çalışmasına yatkın Erkek ; askerlik görevini tamamlamış "Dergi Abone Merkezi Sorumlusu" aramaktayız.

 • Güvenlik Görevlisi
  Fazilet Neşriyat
  İstanbul Avrupa 30 Temmuz 2015

  İş Açıklaması 5188 sayılı kanun gereği Özel Güvenlik Kimlik Kartı sahibi En az lise mezunu, Hizmet sektöründe benzer bir pozisyonda minimum 1 yıl deneyimli Takım çalışmasına yatkın, Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmayı ilke edinmiş, Prezentabl, diksiyonu düzgün, Vardiyalı çalışabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış Tercihen Avrupa Yakasında ikamet eden (Güneşli civarında) Bay 1970 yılından bu yana yayıncılık sektöründe ortaya koyduğu performans ile kalitesini vebaşarısını çalışmalarıyla ispatlamış Güneşli'de bulunan Fazilet Neşriyat Şirketimiz için, "Güvenlik Görevlisi" aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler

 • Kırma Ustası
  İnkılâp Kitabevi
  İstanbul Avrupa 29 Temmuz 2015

  İş Açıklaması İnkılâp Kitabevi Yenibosna merkez binamızda bulunan Matbaa Tesisimizde çalışmak üzere tecrübe sahibi "Kırma Ustası" arayışımız bulunmaktadır:

  Aranan Nitelikler Avrupa Yakasında Yenibosna ve yakın semtlerde ikamet eden, Çalışkan, dikkatli ve sorumluluk sahibi, Vardiyalı çalışma sistemine uyum sağlayabilecek, Tel dikiş işi olmadığında mücellit vb. diğer operasyonlara da destek verecek, Gerektiğinde fazla mesai yapmaya engeli olmayan, Askerlik hizmetini tamamlamış, Bay.

 • Satış Operasyon Yetkilisi
  Fazilet Neşriyat
  İstanbul Avrupa 28 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Alış yapılan 25’in üzerinde kırtasiye firması ile görüşmeler yapabilececek Fiyat değişikliklerini firmalardan takip edip sistemde güncel olmasını sağlayabilecek, Toplanan siparişleri stok durumlarını dikkate alarak revize edebilecek, Satış yapılan 25 bölge ile irtibatlı olarak ellerindeki stok miktarlarını takip edebilecek, Sektörden kaynaklanan riskleri dikkate alarak satınalmayı yönlendirebilecek, 1970 yılından bu yana yayıncılık sektöründe ortaya koyduğu performans ile kalitesini vebaşarısını çalışmalarıyla ispatlamış Güneşli'de bulunan Fazilet Neşriyat Şirketimiz için, "Satış Operasyon Yetkilisi" aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Kırtasiye sektöründe deneyimli Takım çalışmasına yatkın, iletişim becerisi yüksek ve insan ilişkilerinde başarılı, İş takibi olan ve sorumluluk sahibi, Hedef ve satış odaklı çalışan, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Ofis programlarını etkin bir şekilde kullanabilen, Aktif olarak araç kullanabilen, Askerliğini tamamlamış, Bay, Güneşli lokasyonuna ulaşım sıkıntısı olmayan, Sigara kullanmayan,

 • Abone Takip Elemanı
  Fazilet Neşriyat
  İstanbul Avrupa 28 Temmuz 2015

  İş Açıklaması 1970 yılından bu yana yayıncılık sektöründe ortaya koyduğu performans ile kalitesini ve başarısını çalışmalarıyla ispatlamış Güneşli'de bulunan Fazilet Neşriyat Şirketimiz için, "Abone Takip Elemanı" aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Ofis ekipmanları (bilgisayar, fotokopi makinası, yazıcı, faks, vb.) ve MS Office programlarına hakim, Şirket iş süreçlerine uygun ve sonuç odaklı olarak çalışabilen, Kurumsal temsil yeteneği yüksek, diksiyonu düzgün, güler yüzlü, İnsan ilişkilerinde başarılı, sözlü ve yazılı iletişimi kuvvetli, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilen, birden fazla işi paralel olarak yürütebilen, zaman yönetimi becerileri gelişmiş,Sorumluluk sahibi, Gelişime istekli

 • Grafiker (Dijital Montaj)
  Fazilet Neşriyat
  İstanbul Avrupa 28 Temmuz 2015

  İş Açıklaması 1970 yılından bu yana yayıncılık sektöründe ortaya koyduğu performans ile kalitesini ve başarısını çalışmalarıyla ispatlamış Güneşli'de bulunan Fazilet Neşriyat Şirketimiz için, "Grafiker (Dijital Montaj)" aranmaktadır. Baskı Öncesi ve baskı sonrası hazırlıkta deneyim sahibi, Creo Preps 5,3 ve 6 dijital montaj programlarını bilen, Baskıya iş hazırlayıp işi sorunsuz bir şekilde baskıya gönderebilecek, Kağıt ve bıçak ölçüleri, montaj ve renk yönetimi bilgisi olan, Disiplinli, organizasyon ve planlama becerisi gelişmiş Müşteri odaklı hizmet anlayışına sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış. Güneşli'ye ulaşım problemi olmayan.

  Aranan Nitelikler

 • Grafiker
  Fazilet Neşriyat
  İstanbul Avrupa 28 Temmuz 2015

  İş Açıklaması 1970 yılından bu yana yayıncılık sektöründe ortaya koyduğu performans ile kalitesini ve başarısını çalışmalarıyla ispatlamış Güneşli'de bulunan Fazilet Neşriyat Şirketimiz için, "Grafiker" aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Grafik tasarım bölümlerinden mezun ya da konuyla ilgili eğitim almış, Alanında 2-3 yıl deneyimli (tercihen ajans deneyimli), Görsel gücü ve algısı kuvvetli, Özgün tasarım yeteneğine sahip ve çizgi üstü işlerde kendini kanıtlamış, Hızlı fikirler üretip, uygulayıp, sunabilen ve işi sonuçlandıran, Kendini sürekli geliştiren, alanıyla ilgili yenilikleri sürekli takip eden, Mac platformunda ileri düzeyde programlara hakim (InDesign, Illustrator, Photoshop), Motivasyonu yüksek, bilinçli ve sorumlu, Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Örnek çalışmalarını referans olarak sunabilecek, Takım çalışmasına inanan. Tercihen İstanbul/Avrupa yakasında ikamet eden.

 • Web Yazılım Uzmanı
  Fazilet Neşriyat
  İstanbul Avrupa 28 Temmuz 2015

  İş Açıklaması 1970 yılından bu yana yayıncılık sektöründe ortaya koyduğu performans ile kalitesini ve başarısını çalışmalarıyla ispatlamış Güneşli'de bulunan Fazilet Neşriyat Şirketimiz için, "Web Yazılım Uzmanı" aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler • Eğitimini ilgili bölümlerde tamamlamış, Php programlama dilini bilen, • MySQL veritabanına hakim ve yönetimini yapabilecek, • Minimum 2 yıl tecrübeli, • Referans gösterebileceği web yazılım projelerinde görev almış, • Projelerinde framework (tercihen codeigniter) kullanmış, • E-Ticaret tecrübesi olan, • Tercihen Smarty template çatısını kullanmış, • Sektöründeki yenilikleri takip eden, • Takım çalışmasına yatkın, sorumluluk sahibi, • Tercihen İstanbul-Avrupa yakasında ikamet eden,

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Videolu İlan

  Eski Hükümlü

 • Staj

  Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

 • Sorulu İlan

  Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - Matbaacılık/Baskı İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?