Matbaacılık/Baskı İş İlanları

Hepsini Temizle
Matbaacılık/Baskı
 • İş Açıklaması Ambalaj ve matbaa sektöründe  faaliyet gösteren firmamızın İzmir Kemalpaşa da bulunan fabrikasında istihdam edilmek üzere Satış ve pazarlama Sorumlusu  aranmaktadır. Firmamızın  Yurtiçi ve Yurtdışı tüm pazarlama, marka yönetimi, pazarlama iletişimi faaliyetlerini yürütmek. Mevcut ve potansiyel müşterileri yerinde ziyaret ederek firmamızın tanıtımını yapmak ve projeyi firmamıza kazandırmak ve marka bilinilirliğini sağlamak İş geliştirme üzerine planlama yapmak, Periyodik raporlama yapmak.  

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Lisans bölümlerinden mezun, İyi derecede İngilizce ve Fransızca bilen, Satış ve pazarlama tecrübesi olan, Mevcut ve potansiyel müşteriler ile ilgili  planlama, organizasyon, portföy oluşturma, müşteri ziyaretleri, teklif hazırlama ve raporlamaları yaparak, takip edebilecek, Yaratıcılığı yüksek, yeni fikirler ve projeler üretebilen, Dinamik ve yoğun çalışma ortamına uyum sağlayabilecek, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Temsil becerisi yüksek, Sosyal ilişkileri güçlü, iletişim becerileri gelişmiş, güler yüzlü ve dinamik Detaycı, dikkatli, sistemli ve düzenli çalışmayı prensip edinmiş, Prezantasyonu ve diksiyonu düzgün, B sınıfı ehliyeti olan, Yurtiçi ve Yurtdışı Seyahat engeli olmayan, Erkek Adaylar için Askerlik ile ilişiği kalmamış, Bay/Bayan çalışma arkadaşları aranmaktadır.

 • İş Açıklaması Fiyat teklifi hazırlama, Sipariş akış ve üretim takibi yapılması, Ofis içi bilgi akışının sağlanması, İhraacat evraklarının hazırlanması ve yükleme koordinasyonu sağlanması, Teklif ve Satış ile ilgili raporların hazırlanması, Yurtdışı ile yazışmalarda ilgili sorumlulara yardımcı olunması, Numune, katalog ve kargo takibinin yapılması, Evrak dosyalamanın  yönetilmesi, Satış ekibinin yurtiçi/yurtdışı seyahatlerinin organizasyonu, Teşvikli – teşviksiz yurt dışı fuarlarının organizasyonunun yapılması.

  Aranan Nitelikler Satış / Pazarlama / İhracat bölümlerinde deneyimli, En az Üniversite mezunu, ERP ve ofis yazılımlarını etkin olarak kullanabilen, Avrupa Yakası'nda ikamet eden, Tercihen yabancı dil bilen, B sınıfı ehliyet sahibi ve araç kullanabilen, Gerekirse Yurtdışı seyahat engeli olmayan, Problem çözme ve analitik düşünceye sahip, Bayan.

 • Üretim Personeli
  Sml Etiket ve Aks. Paz.
  İstanbul Avrupa 2 Ekim 2015

  İş Açıklaması Şirketimizin Üretim bölümünde  çeşitli alanlarda  görev alacak deneyimli / deneyimsiz Üretim Personeli çalışma arkadaşları arıyoruz. 

  Aranan Nitelikler · En az lise mezunu · Tercihen Matbaa Meslek Lisesi , Tekstil  Meslek Lisesi (Dokumacılık)  veya ilgili Meslek Yüksek Okulu mezunları · Tercihen ofset, dokuma, kumaş baskı veya dijital baskı deneyimli · Vardiyalı çalışabilecek · İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden · Askerlikle ilişiği olmayan çalışma arkadaşları aranmaktadır.

 • Müsteri Temsilcisi
  Sml Etiket ve Aks. Paz.
  İstanbul Avrupa 2 Ekim 2015

  İş Açıklaması Şirketimizin Müşteri Hizmetleri Departmanında çalışacak, aşağıdaki özelliklere sahip 'Müşteri Hizmetleri Uzmanı' pozisyonunda takım arkadaşı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler • Min. Ön lisans, tercihen üniversite mezunu. • Office programlarını kullanabilen, • Min. 1 yıl Müşteri Hizmetlerinde deneyimli, • İletişim yeteneği yüksek, problem çözmede iyi, detaylarda dikkatli, analitik, • İngilizce yazma / konuşma (İyi düzeyde) • İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden • Erkek adaylarda Askerlikle ilişiği olmayan çalışma arkadaşları aramaktayız.

 • İş Açıklaması MATBAAMIZ BÜNYESİNDE ÇALIŞACAK CTP- KALIP USTASI ARANMAKTADIR. GECE VE GÜNDÜZ VARDİYA SISTEMİMİZ VARDIR. 1 HAFTA GECE 1 HAFTA GÜNDÜZ OLARAK ÇALIŞILIR. ÇALIŞMA SAATLERİ SABAH 9/7 , AKŞAM 21.00 SABAH 7 OLMAK UZERE 2 VARDIYADIR

  Aranan Nitelikler

 • Üretim Planlama
  Ege Reklam Basım Sanatları
  İstanbul Anadolu 2 Ekim 2015

  İş Açıklaması Matbaamızda üretim müdürüne ve baskı öncesi departmanına destek olacak, İş akışını takip edecek, Baskıdan çıkan işlerin kalite kontrolunu aşama aşama takip edecek, Çok yönlü çalışabilecek, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayacak, Grafikten baskı öncesine, her aşamayla ilgilenebilicek, Kendini geliştiren, çalışma arkadaşı aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Deneyim şart değildir ama kendine Basım ve yayıncılık sektöründe kariyer yapmak isteyen, Uzun dönemli çalışabilecek, Araba kullanmasını bilen Liderlik ozellikleri bulunan. Yogun tempoda calisabileck Esnek Çalışma Saatlerine uyabilen takım arkadaşı aranmaktadır.

 • İş Açıklaması Otomatik Selefon makinasinda calisacak usta ve kalfalar aranmaktadir.

  Aranan Nitelikler En az 3 yil selofonda deneyimli usta yada kalfa

 • İş Açıklaması INTERNET UZERINDEKI SIPARISLERI TAKIP EDEBILECEK, TELEFONLARA CEVAP VERIP MUSTERI SORUNLARINA COZUM BULABILECEK ELEMAN ARANMAKTADIR

  Aranan Nitelikler EN AZ LISE MEZUNU

 • İş Açıklaması YÖNETİCELERE GELEN MÜŞTERİLER İLE İLGİLENEBİLECEK  GENÇ GİRİŞKEN  OFİS PROGRAMLARINA HAKİM PREZANTABL BAYAN ELEMAN ARANMAKTADIR.

  Aranan Nitelikler Matbaa bilgisi olması öncelik sebebidir. Kariyer hedefli

 • Grafiker
  Dolunay Tanıtım
  İstanbul Anadolu 2 Ekim 2015

  İş Açıklaması Matbaa ve promosyon sektöründe Maltepe'de  faaliyet gösteren firmamızın grafik departmanında görevlendirilmek üzere belirtilen niteliklerde grafikerler aramaktayız.

  Aranan Nitelikler * Grafik konusunda kendine güvenen * İllüstratör,İndesign,Photoshop programlarını çok iyi kullanabilen * Broşür,katalog vb ürünlerin tasarımı konusunda tecrübeli * Yaptığı işleri baskı aşamasına kadar takip edebilecek * Müşteri ilişkileri kuvvetli * Anadolu yakası / Maltepe ve civarında ikamet eden * Bay adayların askerlik görevini tamamlamış olması

 • Kurumsal Satış Uzmanı
  Manpower Gayrettepe
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 2 Ekim 2015

  İş Açıklaması Matbaa sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için 'Kurumsal Satış Uzmanı' arıyoruz. Kurumsal firmalara ziyaret etmek, Yeni müşteri portföyü oluşturmak, Satış&Pazarlama ekibiyle aktif çalışmak, Satış stratejileri oluşturmak.    

  Aranan Nitelikler Satış/pazarlama konusunda en az 3 yıl tecrübeli, Kurumsal firmalara satış danışmanlığı yapan, Üniversite mezunu, İyi derecede İngilizce bilgisi olan, Analitik düşünebilen, Ekip çalışmasına yatkın ve hedef odaklı çalışabilecek, Sürücü belgesi olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Diksiyonu düzgün ve prezantabl, Avrupa yakasında ikamet eden, Askerlikle ilişiği olmayan.

 • Tasarımcı / Grafiker
  Temas Tanıtım
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 2 Ekim 2015

  İş Açıklaması Firmamız da tasarım çalışmalarını yürütecek , dijital baskı ön hazırlık operasyonunu bilen ve süreci yürütebilecek , kadrajlama hizmeti verebilecek,   TASARIMCI/GRAFİKER TAKIM ARKADAŞLARI     arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu . ( İlgili bölümlerden mezun olunması tercih nedenidir ) Takım çalışmasına yatkın ve ekibiyle birlikte hareket edebilecek, Koşuyolu ofisimizde çalışacak , Anadolu yakasında ikamet eden veya ulaşım sıkıntısı olmayan, Tercihen sektör deneyimine sahip ve digital baskı ve üretim süreçlerine hakim olan . 3D Max , Autocad , Adobe programlarını bilen ve aktif olarak kullanabilen , ENGVIEW package designer programını kullanabilen veya diğer CAD tabanlı vektör programlar ile çizim yapabilen, ( Tercih sebebidir ) Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Erkek adaylar için askerliğini yapmış, 22-30 yaş arası Bay, Bayan Creative çalışma bilen , yapabilen adaylar öncelikli olarak tercih sebebi olacaktır.

 • Grafiker
  Firma Adı Gizli
  İstanbul Avrupa 2 Ekim 2015

  İş Açıklaması Tercihen Avcılar bölgesinde oturan, Kendi alanında deneyimli grafik programlarına hakim ( freehand,photshop,ıllustrator) ? Baskı öncesi film ve ctp mantıgını iyi derecede kullanabilen grafiker takım arkadaşları arıyoruz. ( Not : Retouch bilgisi olan)

  Aranan Nitelikler

 • Bobin Kesim Ustası(Matbaa)
  Firma Adı Gizli
  İstanbul Avrupa 2 Ekim 2015

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Basım-Yayın (Matbaa) alanında faaliyet gösteren, sektörünün öncü kuruluşu firmamızın üretim departmanında görevlendirilmek üzere; Tabaka Kesim Makinesinde Kesim işi yapmış, Sorumluluk sahibi, Vardiyalı çalışablecek, İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden, (Esenyurt, Avcılar, Beylikdüzü, B.Çekmece ve E-5 güzergahında ikamet eden)   Bobin Kesim Ustası arıyoruz.  

 • İş Açıklaması Sektörün tercih edilen firmalarından biri olan Pan Etiket; İstanbul Maltepe' de üretim sahasına eleman aramaktadır.   Gün içerisinde gelen hammadde sevkiyatlarını organize edecek, Verilen talimatlar doğrultusunda üretim sahasındaki makinaları kullanacak, Gerektiğinde sevkiyat yapabilecek / sevkiyatlara destek verebilecek, Bilgisayar kullanabilen,

  Aranan Nitelikler   18-27 yaş aralığında, Tercihen Maltepe, Kartal veya Pendik' de ikamet eden, Etiket veya matbaa sektöründe çalışmış, En az ortaokul mezunu, El becerileri yüksek, Askerlikle ilgili problemi olmayan, Bay   üretim elemanı aramaktayız.

 • Fabrika Müdürü
  Pal Plastik Ambalaj
  İstanbul Avrupa, Tekirdağ 2 Ekim 2015

  İş Açıklaması Gıda,İlaç,Otomotiv,Tekstil sektörlerine, siparişe dayalı üretim,satış ve ihracat yapan PLASTİK AMBALAJ firmamıza inovatif FABRİKA MÜDÜRÜ aramaktayız. Stratejik değişim hedeflerimiz doğrultusunda, kurumsal ve organizasyonel sistemler kurarak, şirket içi iyileştirme, mükemmelleştirme çalışmalarını başlatmak. Üretim,Planlama,Kalite,AR-GE,Sevkiyat bölümlerinin koordinasyon ve yönetimini sağlamak. Yönetim Kurulu'na dönemsel ilgili raporları hazırlayıp sunmak.      

  Aranan Nitelikler Üretim şirketlerinde en az 10 yıl yönetici olarak çalışmış olmak. Üniversitelerin Mühendislik (Makine,Endüstri,Kimya) ve/veya İktisadi ve İdari Bilimler İngilizce Bölümlerinden mezun olmak. Akıcı İngilizce konuşmak,yazmak. İş Geliştirme,Planlama,Üretim,Kalite,Ar-ge stratejileri belirleyerek, iş ve bilgi akışlarını düzenleyerek, işletme analizini yapmak. TPM, 5S, Maliyet azaltma ve analiz etme konularında tecrübe sahibi olmak. Hedeflere dayalı performans ölçümleme sistemleri kurmak ve yönetmek.   Beylikdüzü-Çorlu güzergahında ikamet etmek. Erkek adaylar için : Askerlikden muaf olmak.    

 • Temizlik Elemanı
  Türkiye Gazetesi
  İstanbul Avrupa 1 Ekim 2015

  İş Açıklaması İstanbul Baskı Tesislerimizde, matbaa alanlarının ve personele ait kullanım alanlarının temizliğinde görevlendirilecek TEMİZLİK ELEMANLARI aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler 18 yaşını doldurmuş İstanbul Avrupa Yakasında, ( Yenibosna, Bahçelievler, Avcılar, Eyüp, Edirnekapı, Sultançiftliği, Bağcılar, Beylikdüzü, Halkalı, Fatih, Güngören civarlarında ) ikamet eden Askerliğini yapmış Vardiyalı çalışabilecek ERKEK TEMİZLİK ELEMANLARI ARANMAKTADIR.

 • Sevkiyat Şoförü
  Firma Adı Gizli
  İstanbul Avrupa 1 Ekim 2015

  İş Açıklaması İstanbul -Yenibosna daki ofset tesislerimizde çalışacak SEVKİYAT ŞOFÖRÜ aranmaktadır. Ürün ve malzemelerin sevkiyatı, teslimi

  Aranan Nitelikler B ehliyeti, SRC ve Psikoteknik belgesi olan En az 3 yıl benzer deneyime sahip İstanbul Avrupa Yakasında (Yenibosna, Bahçelievler, Avcılar, Eyüp, Sultançifliği, Edirnekapı, Fatih, Zeytinburnu, Beylikdüzü, Esenler, Güngören, Halkalı, Esenyurt civarında ) ikamet eden Minimum ilköğretim, tercihen lise mezunu Askerliğini yapmış 30- 40 yaş civarında Vardiyalı çalışabilecek İstanbul özellikle Avrupa Yakası güzergahları iyi bilen SEVKİYAT ŞOFÖRÜ aranmaktadır.

 • Forklift Operatörü
  Türkiye Gazetesi
  İstanbul Avrupa 1 Ekim 2015

  İş Açıklaması İstanbul -Yenibosna daki ofset tesislerimizde çalışacak FORKLİFT OPERATÖRLERİ aranmaktadır. Depoya gelen malzemelerin teslim alınması Depodan çıkan malzemelerin/ürünlerin teslim edilmesi Malzeme ve/veya ürünlerin yerlerine düzenli olarak yerleştirilmesi Malzeme ve/veya ürünlerin ve özellikle kağıt bobinlerin taleplere göre baskı hatlarına teslim edilmesi Depo sayımlarının yapılması vb. depolama ile ilgili faaliyetler

  Aranan Nitelikler Forklift ehliyeti olan (Bobin ataşmanlı) forklift kullanım deneyimine sahip Forklift/ Depo Operatörü olarak özellikle, kağıt firmaları ve matbaalarda en az 1 yıl deneyimli İstanbul Avrupa Yakasında (Yenibosna, Bahçelievler, Avcılar, Eyüp, Sultançifliği, Edirnekapı, Fatih, Zeytinburnu, Beylikdüzü, Esenler, Güngören, Halkalı, Esenyurt civarında ) ikamet eden Minimum ilköğretim, tercihen lise mezunu Askerliğini yapmış 40 yaşını aşmamış Vardiyalı çalışabilecek FORKLİFT OPERATÖRÜ aranmaktadır.

 • İş Açıklaması İstanbul Tesislerimizde çalışacak, deneyimli veya matbaada yetiştirilmek üzere BASKI MAKİNESİ OPERATÖRLERİ aranmaktadır. Baskı tesislerindeki makinelerin kullanılarak, baskı faaliyetlerinin yerine getirilmesi, Ürün değişimlerinde hatların gerekli ayar ve değişikliklerinin yapılması, Yapılan her türlü, ürün değişikliği, arızaların kayıt altına altına alınması, Yapılan geliştirme ve iyileştirme faaliyetlerinin raporlanması, Kalite ve verimlilik projelerine katılarak iyileştirme faaliyetlerine katkıda bulunulması vb. üretimle ilgili işlerde çalışacak.

  Aranan Nitelikler 19-30 yaşlarında Tercihen Meslek Yüksek Okul veya Meslek Lisesi (Matbaacılık başta olmak üzere; Metal İşleri, Torna, Tesviye, Motor- Makine vb. ilgili bölümlerden ) mezun veya matbaacılık konusunda sertifika almış İstanbul Avrupa Yakasında, ( Yenibosna, Bahçelievler, Bağcılar, Beylikdüzü, Avcılar, Fatih, Eyüp, Edirnekapı civarında ) ikamet eden Tercihen askerliğini yapmış Vardiyalı çalışabilecek Öğrenmeye açık Eğitimini aldığı alanda ve üretim tesisinde çalışarak kendini geliştirmeye istekli Yetiştirilmek üzere veya deneyimli BASKI MAKİNESİ OPERATÖRLERİ aranmaktadır.

 • İş Açıklaması MATBAA SEKTÖRÜNDE ÇALIŞMIŞ KONUSUNDA UZMAN TASARIMCI GRAFİKER

  Aranan Nitelikler

 • İş Açıklaması MATBAA SEKTÖRÜNDE ÇALIŞMIŞ KONUSUNDA UZMAN GRAFİKER VE MONTAJ BİLGİSİ OLAN

  Aranan Nitelikler

 • Grafiker & Fotoğrafçı
  Pan Etiket
  İstanbul Anadolu 29 Eylül 2015

  İş Açıklaması Firmamız Bünyesinde İstihdam Edilmek Üzere;   Web sitelerimizin görsellerinin güncellenmesi, PDF dosyalarının hazırlanması, Yeni ürünlerin çekimlerini yapılması, Kurumsal kimlik tasarımları, Baskıya girecek görsellerin düzenlenmesi / yeniden dizayn edilmesi,   konusunda bize destek olacak, ihtiyaçları karşılayabilecek ekip çalışmasına uygun çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversitelerin Güzel Sanatlar veya İletişim Fakültelerinin Fotoğraf ile ilgili bölümlerinden mezun, Ürün fotoğraf çekimi konusunda tercihen Web sitesi (E-Ticaret) fotoğraf çekimleri konusunda tecrübeli, Photoshop programını ileri seviyede kullanabilen, Corel Draw kullanabilen, Kadraj ve kompozisyon ve ışık bilgisine sahip, İç mekân, model ve dekupe çekim bilgisi olan, Stüdyo ve ekipmanlarına hakim, Kreatif ekip içerisinde tam zamanlı çalışabilecek, Takım çalışmalarına uyumlu, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,  

 • Üretimde Yer Alacak - Eleman
  Pan Etiket
  İstanbul Anadolu 29 Eylül 2015

  İş Açıklaması Sektörün tercih edilen firmalarından biri olan Pan Etiket; İstanbul Maltepe' de üretim sahasına eleman aramaktadır.   Gün içerisinde gelen hammadde sevkiyatlarını organize edecek, Verilen talimatlar doğrultusunda üretim sahasındaki makinaları kullanacak, Gerektiğinde sevkiyat yapabilecek / sevkiyatlara destek verebilecek, Bilgisayar kullanabilen,

  Aranan Nitelikler   18-30 yaş aralığında, Tercihen Maltepe, Kartal veya Pendik' de ikamet eden, Etiket veya matbaa sektöründe çalışmış, En az ortaokul mezunu, El becerileri yüksek, Askerlikle ilgili problemi olmayan, Bay   üretim elemanı aramaktayız.

 • İş Açıklaması Sektöründe lider olan şirketimizde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip, Üst Yönetim Asistanı Ofis Yöneticileri

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Üst Yönetim Asistanlığı konusunda profesyonel anlamda deneyim sahibi, Faaliyet sektörümüzle ilgili gelişme ve yenilikleri takip edip üst yönetime bu konuda fikirler sunabilecek ölçüde araştırmacı ve yenilikçi, Ekip içerisinde sinerji oluşturma becerisigüçlü, motivasyonu ve iletişimi yüksek MS Office uygulamalarını bilen, Raporlama ve dosyalama sistemlerine hakim, Planlama ve organizasyon yeteneğine sahip, Avrupa yakasında ikamet eden,

 • İş Açıklaması Sektöründe lider olan şirketimizde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip, Satış Pazarlama Ekip Üyeleri ve Müşteri Temsilcileri aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen; matbaa sektöründe - Satış /Pazarlama ve Müşteri İlişkileri konularında deneyimli, Satış - Pazarlama yetkinliklerine sahip, fiyatlandırmave teklif sürecine hakim, MS Office uygulamalarını bilen, Raporlama ve dosyalama sistemlerine hakim, İnsan ilişkileri, iletişim ve ikna konularında kendine güvenen, Planlama ve organizasyon yeteneğine sahip, Avrupa yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

 • İş Açıklaması Sektöründe lider olan şirketimizin Rotasyon Baskı Bölümü' nde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip çalışma arkadaşları aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Vardiyalı çalışabilecek, esnek çalışma saatlerine ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Avrupa yakasında; tercihen, Küçükçekmece, Avcılar, Beylikdüzü, Esenyurt yakınlarında ikamet eden. Deneyimli Rotasyon Baskı Ustası, Baskı Operatörleri ve Elemanlar aranmaktadır..

 • Elektrik Tekniker/Teknisyen
  Doğan Ofset A.Ş.
  İstanbul Avrupa 28 Eylül 2015

  İş Açıklaması Sektöründe lider olan şirketimizde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip, Elektrik Tekniker/Teknisyenleri aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Meslek Yüksek Okulları / Meslek Liselerinin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen matbaa makineleri ve/veya üretim işletmelerinde en az 2 yıl deneyim sahibi, Vardiyalı çalışabilecek, esnek çalışma saatlerine ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek,Askerlik görevini tamamlamış, Avrupa yakasında; tercihen, Küçükçekmece, Avcılar, Beylikdüzü, Esenyurt yakınlarında ikamet eden.

 • Mücellit Personeli
  Doğan Ofset A.Ş.
  İstanbul Avrupa 28 Eylül 2015

  İş Açıklaması Sektöründe lider olan şirketimizin Mücellit Bölümü'nde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip çalışma arkadaşları aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Vardiyalı çalışabilecek, esnek çalışma saatlerine ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Avrupa yakasında; tercihen, Küçükçekmece, Avcılar, Beylikdüzü, Esenyurt yakınlarında ikamet eden. Konusunda 10 yıl deneyimli Kazanlı Kesim ustaları ile deneyimli Mücellit Ustası ve Mücellit Elemanları aranmaktadır.

 • Emo Ustası
  Medicana
  İstanbul Anadolu 26 Eylül 2015

  İş Açıklaması Firmamız bünyesinde faaliyet gösteren Matbaamızda çalıştırılmak üzere Çift Renk EMO ustası istihdam edilecektir. 

  Aranan Nitelikler - Anadolu yakasında oturan (Ümraniye ve Çevresi tercih sebebidir.) - Askerliğini yapmış

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Videolu İlan

  Eski Hükümlü

 • Staj

  Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

 • Sorulu İlan

  Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - Matbaacılık/Baskı İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?