Matbaacılık/Baskı İş İlanları

Hepsini Temizle
Matbaacılık/Baskı
 • Manpower Bakırköy İstanbul Avrupa 30 Ağustos 2016

  İş Açıklaması Matbaa - baskı sektöründe faaliyet gösteren firmamız adına Beylikdüzü deposunda görevlendirmek üzere "Kumaş Baskı (PFL) Operatörü" aramaktayız. Yetiştirilmek üzere üretim departmanında görev almak, Kumaş baskı bölümünde makinaların operatörlüğünü yapmak, Kumaş kesim süreçlerine destek vermek.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu,   Teknik makina kullanımına yatkın, Esnek ve vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, İstanbul - Avrupa Yakası'nda ikamet eden. ( Firmanın E-5 hattı üzerinden servis imkanı bulunmaktadır )

  Sektör: Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Operatör

 • GREEN OFSET İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Ataşehir ofisimizde grafik departmanında görevlendirilmek üzere; Matbu evrak ve markanın basılı mecralarının tasarımı, baskı takibi, Ürünler için ambalaj tasarımı, Yeni marka ve logo tasarımları, Müşteri odaklı gelen işleri takibi.

  Aranan Nitelikler GENEL NİTELİKLER İstanbul Ataşehir’de Ofis ortamında çalışmak üzere; Kendisini bu konuda geliştirmiş ve yeniliklere açık, En az 2 yıl grafik tasarım ve baskıya hazırlama konusunda deneyimli, Mac ortamında grafik programlarını iyi derecede kullanan (InDesign, Photoshop, Illustrator), Basılı mecra tasarım ve uygulamalarını gerçekleştirebilecek, Tasarım yapan, baskı hazırlık ve matbaa bilgisi olan, Tasarım yeteneğine sahip, görsel gücü yüksek, Detaya önem veren, sonuç odaklı, Zamanını yönetebilen, insan ilişkilerinde iletişim becerileri güçlü, Grafik Tasarımcı arıyoruz.  

  Sektör: Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Grafiker

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, Ambalaj , Açık hava reklamcılığı ve 3D Yazıcılar & Modelleme& Prototipleme Sistemleri başlığı altında üç ana dalda faaliyetlerini sürdüren, bu alanda Türkiye'nin en donanımlı ve profesyonel ekibine sahip müşterimiz için Renk Çalışma Sorumlusu arayışındayız. Çalışma yeri: İstanbul-Başakşehir’dir.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Kimya, Kimya Mühendisliği veya Kimya Teknisyenliği Bölümlerinden mezun, Likit matbaa mürekkeplerinde deneyimli, Müşteriden gelen basılı ve yaş numunelere göre reçete hazırlayıp bunları formülasyona çevirebilen, Renk karışımları ve hazırlanmasında bilgi sahibi ve renk bilgisi olan, İstanbul Avrupa yakası ( Başakşehir’e ulaşımı kolay bir noktada ikamet eden), Dispensing ‘de ( Mürekkep karışım sistemi) mürekkep imalatı da yapabilecek, Askerlikle ilişiği olmayan (Erkek adaylar için).

  Sektör: Danışmanlık, Kimya, Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Uzman

 • Secret Age Kozmetik İstanbul Avrupa 30 Ağustos 2016

  İş Açıklaması SARIYER / TARABYA'DAKİ Şirketimize Grafik Tasarım Uzmanı arayışımız bulunmaktadır. 

  Aranan Nitelikler Lise ya da Üniversitelerin tercihen Grafik Tasarım, Görsel Sanatlar ve İletişim Tasarımı bölümlerinden mezun, Grafik Tasarım alanında en az 2 yıl deneyimli, Photoshop, Freehand,  Adobe Illustrator, Adobe InDesign, Tasarım teknikleri ve baskı üretimi konusunda bilgili, Sosyal medya görsel kurallarına hakim, Görsel konsept yaratma becerisi olan ve alanındaki yeni teknolojileri takip eden, İletişim ve koordinasyon yetkinliği yüksek, araştırmacı, hızlı ve analitik düşünme yeteneğine sahip, Takım çalışmasına yatkın ve sorumluluk sahibi.

  Sektör: Ajans, Matbaacılık/Baskı, Reklamcılık

  Pozisyon: Fotoğrafçı, Grafiker, Teknik Ressam, Eleman, Web Designer

 • İş Açıklaması ŞİRKET / İŞ TANIMI BİLİR BASIM YAYIN SAN. VE TİC. AŞ. Firmamız 1999 yılında İstanbul Üsküdar’da kurulmuş ve Matbaacılık sektöründe hizmet vermeye başlamış, daha sonra 2007 'de Ümraniyede faaliyetlerine devam etmiş ve geçen süre içerisinde yapmış olduğu yatırımlarla sektöründe söz sahibi bir firma olmuştur. Şuan Ferhatpaşa-Ataşehirde 1.400m2 kapalı, 300m2 açık alanda sürekli form ve tabaka ofset onaylı onaysız evrak ve her türlü matbaa ürünlerinin üretimini yapmaktadır. Şuan konusunda uzman personeli ile sektöründe isim sahibi olan firmamız her yıl yaklaşık 1.300 müşteriye, farklı matbaa ürünleri konusunda hizmet vermektedir. Bu süreçte satış ekibimizdeki ayrılacak arkadaşımızın yerine mevcut müşterilerimizle ilişkilerimizi sıcak tutacak ve geliştirecek, yeni müşteri konusunda katkı sağlayacak ofisi içi ve ofis dışı satış temsilcileri arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Aranan Nitelikler, * Tercihen matbaa deneyimi olan ve sigara kullanmayan * Satış konusunda en az 3 yıl deneyimli * Akıcı ve düzgün bir diksiyona sahip * En az Lise mezunu * Uzun vadeli çalışmayı planlayan * Ekip Çalışmasına yatkın * Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış * Ofis dışı için Ehliyetli ve Aktif araç kullanabilen * Bay - Bayan Satış Temsilcileri

  Sektör: Matbaacılık/Baskı, Dayanıklı Tüketim Malları, Hızlı Tüketim Malları

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Ofis Elemanı, Temsilci, Yönetici Asistanı

 • Kopitek Kopyalama Sistemleri İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması CANON Donanım, Yazılım ve  Servislerinin hedef bazlı saha satışı, satış sonrası hizmetleri, mevcut müşteri portföyünün geliştirilmesi ve yeni müşteri kazanılmasına odaklanarak satış sürecinin yönetilmesi. Potansiyel müşterilere randevulu veya randevusuz ziyaretler gerçekleştirilmesi, Müşteri ihtiyaçlarının analizine bağlı olarak Teklif hazırlamak, sunmak ve neticelendirmek, Satış hedefleri doğrultusunda günlük, haftalık ve aylık satış planlamasını yaparak sahada uygulanması ve raporlanması, Satış sonrası gerekli desteğin verilmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması için etkin diyalogların kurulması,  

  Aranan Nitelikler Tercihen ön lisans veya lisans mezunu Tercihen saha satışında tecrübe sahibi, Saha Satışında kariyer sahibi olmayı hedefleyen İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına uyum sağlayabilecek Dış görünümüne özen gösteren, diksiyonu düzgün, Yeni müşteri portföyü oluşturabilecek,randevulu-randevusuz ziyaretler gerçekleştirebilecek İkna kabiliyeti ve iş takibi güçlü Askerlikle ilişiği olmayan(erkek adaylar için) B sınıfı ehliyetli, İstanbul trafiğinde aktif araç kullanabilen, Performansıyla orantılı yüksek kazanç hedefleyen, Bay-Bayan. Tercihen Maltepe' ye (Anadolu Yakası) yakın  ikamet eden.

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, Büro Makineleri, Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • Dijital Copy Center İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 30 Ağustos 2016

  İş Açıklaması Dijital Copy Centerda grafik programlarına hakim *photoshop *coreldraw *Indesing *İllustrator *autocad Bilgisayar kullanıcısı daha önce copy centerda çalışmış deneyimli arkadaşlar arıyoruz

  Aranan Nitelikler grafik programlarını bilen bilgisayar kullanıcısı deneyimli arkadaşlar

  Sektör: Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Tasarımcı, Operatör

 • Medyanet Grup İstanbul Avrupa 30 Ağustos 2016

  İş Açıklaması Reklam ve Matbaacılık alanında faliyet gösteren firmamıza ‘’Grafiker’’ alınacaktır. CorelDraw ve Photoshop programlarını kullanabilen tasarım yeteneği gelişmiş Uzun süreli çalışmayı düşünen İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden Bayan Grafikerler İşyeri Bahçelievler - Şirinevlerdedir.

  Aranan Nitelikler CorelDraw ve Photoshop programlarını kullanabilen tasarım yeteneği gelişmiş Uzun süreli çalışmayı düşünen İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden Bayan Grafikerler İşyeri Bahçelievler - Şirinevlerdedir.  

  Sektör: Reklamcılık, Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Uzman, Temsilci, Tasarımcı, Grafiker, Görevli

 • İş Açıklaması Silivri’ de Matbaa Sektöründe faaliyet gösteren grup firmamızda görevlendirilmek üzere; - Vardiyalı sistemde çalışabilecek   - Büyükçekmece – Silivri Bölgesinde ikamet eden ( servisimiz mevcuttur )  - Askerlik hizmetini tamamlamış  - Bay Matbaa Makinesi çalışanları alınacaktır. *Küçükçekmece-Silivri güzergahında servisimiz mevcuttur.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması Silivri’ de Matbaa Sektöründe faaliyet gösteren grup firmamızda görevlendirilmek üzere; - Vardiyalı sistemde çalışabilecek   - Büyükçekmece – Silivri Bölgesinde ikamet eden ( servisimiz mevcuttur )  - Askerlik hizmetini tamamlamış  - Bay Matbaa Makinesi çalışanları alınacaktır. *Küçükçekmece-Silivri güzergahında servisimiz mevcuttur.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Eleman

 • Temas Tanıtım İstanbul Anadolu 30 Ağustos 2016

  İş Açıklaması Firmamız da dijital baskı ön hazırlık operasyonunu yürütecek ve kadrajlama hizmeti verebilecek, JR. GRAFİKER TAKIM ARKADAŞLARI arıyoruz.

  Aranan Nitelikler ARANAN NİTELİKLER ; En az lise mezunu, Takım çalışmasına yatkın ve ekibiyle birlikte hareket edebilecek, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden . ( Koşuyolunda ki ofisimiz için ) Tercihen sektör deneyimine , digital baskı süreçlerine hakim , malzeme bilgisi olan . Adobe Illusrator ,Photoshop , İndesign , Corel Draw programlarına hakim , Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Müşterimi yönetimi de yapabilecek , Bayan

  Sektör: Reklamcılık, Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Tasarımcı, Grafiker

 • Firma Adı Gizli Antalya 30 Ağustos 2016

  İş Açıklaması Matbaacılık/Baskı sektöründe köklü bir geçmişi olan şirketimizin Antalya Baskı Tesislerinde çalışmak üzere Satış hedeflerinin belirlenmesi ve gerçekleştirilmesi için müşterilerle irtibat kurulması, müşteri dosyalarının oluşturulması sipariş alınması, takibi ve  müşteri  bilgilerinin güncellenmesi. Müşterilerin dönemsel olarak değerlendirilmesi ve raporlanması. Siparişlerin alınması ve sonuçlandırılmasının sağlanması      

  Aranan Nitelikler   En az lise,  tercihen İşletme, Pazarlama vb. ön lisans/lisans mezunu Matbaacılık/Baskı sektöründe satış alanında  en az 3 yıl tecrübeli Sektör/ ürün bilgisi Başta Excel olmak üzere, iyi  seviyede MS Ofis Programları kullanımı Antalya’da ikamet eden   SATIŞ YÖNETİCİLERİ ARANMAKTADIR

  Sektör: Yayıncılık, Matbaacılık/Baskı, Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Yetkili, Temsilci, Sorumlu, Satış Temsilcisi, Müdür

 • Firma Adı Gizli İstanbul Avrupa 30 Ağustos 2016

  İş Açıklaması IT Personeli (Grafik Tasarım & Yazılım Geliştirme) * Grubumuzun ERP uygulamalarını ve Web Sitelerini geliştirilmesi ve sürdürülmesi, * System Admin ve Wep Developer, * Digital ve basılı reklam tanıtım çalışmalarının tasarlanması, * Tasarım veya Algoritma yetenkelerine sahip, * Temsil yeteneğine sahip olmak, saygın izlenim bırakmak, çevresine güven vermek, * Çalışacağı departmanda takım çalışmasına özen gösterecek, * İşin gerektirdiği iş sorumluluğuna ve çalışma disiplinine sahip, * Güvenilir, iyi niyetli ve matematiksel zekaya sahip, * İlgili birimlere gerekli raporlamaları ve dökümantasyonları yapabilecek, * IT deprtmanında daha önce görev almış veya Grafik Tasarım veya Yazılım Geliştirme konusunda eğitim almış,

  Aranan Nitelikler PERSONELDE ARANACAK GENEL NİTELİKLER; - Üniversite veya Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun, - Word Press, Html, Css, Javascript, Php bilgisi olan, - Tasarım ve algoritma yönleri güçlü, hızlı fikirler üretip uygulayabilen, - Photoshop, Illustrator, Indesign gibi programları etkin bir şekilde kullanabilen, - Baskı teknikleri, baskı öncesi hazırlık, matbaa konularında temel düzeyde bilgiye sahip, - Web ve arama motorları optimizasyonu konularında tecrübeli, - Microsoft Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, - Kendini geliştirebilen, mesleğiyle ilgili yenilikleri takip eden, - Donanım ve network konularında bilgili, işletim sistemlerini bilen ve sistem sorunlarını çözebilecek,  Çalışkan, dikkatli, sorumluluk sahibi ve sorumluluk alan, - Dışa dönük, insan ilişkileri güçlü, pozitif ve güler yüzlü, - Vardiyalı ve esnek çalışma saatlerine uygun, - İslami hassasiyetleri olan ve Alkol v.b. kötü alışkanlıkları olmayan, - Bay adaylar için, en az 2 yıl askerlik ile ilişiği bulunmayan, - Bayan adaylar için, tesettürlü olan, - İşbirliği içerisinde takım çalışmasına yatkın, - Tercihen 22 - 29 yaş aralığında, - Tercihen en az 2 yıl iş tecrübesi olan, Kariyer hedefleyen, genç, ifade, iletişim yeteneklerine güvenen, sosyal ilişkileri kuvvetli, prezentable, istekli ve kararlı takım arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, Matbaacılık/Baskı, Otomasyon

  Pozisyon: Grafiker, Web Designer, Web Master, Bilgisayar Programcısı, Web Developer

 • Özlemix Albüm Denizli 30 Ağustos 2016

  İş Açıklaması ÖZLEMİX ALBÜM FABRİKASI GELİN DAMAT FOTOĞRAFÇILIĞI YAPAN FOTOĞRAF STÜDYOLARINA HİZMET VERMEKTEDİR. FİRMAMIZ DÜĞÜN ALBÜMÜ BASIM VE CİLTLEME ÜRETİM YERİDİR. FİRMAMIZ MATBAA YA YAKIN BİR İŞ KOLUDUR. MESLEKTAŞLARIMIZA TELEFON YOLUYLA ULAŞIP TASARLADIĞIMIZ ( ÜRETTİĞİMİZ ) ÜRÜNLERİN SATIŞINI YAPMAK AMACI İLE BAYAN MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ ARAMAKTAYIZ.  

  Aranan Nitelikler ÖN MUHASEBE BİLEN, DİKSİYONU DÜZGÜN, KİŞİLERLE İLETİŞİMİ İYİ, GİRİŞKEN, MATEMATİK HESABI İYİ OLAN ŞEHİRDIŞI FUARLARDA BULANABİLECEK ( SEYEHAT SORUNU OLMAYAN ) BAYAN ARADIĞIMIZ NİTELİKERİ KISACA YAZMAYA ÇALIŞTIK. BİZE KATILACAK ARKADAŞIMIZA ŞİMDİDEN HAYIRLI OLSUN.

  Sektör: Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • Sanat Etiket İstanbul Avrupa 29 Ağustos 2016

  İş Açıklaması Topkapıda bulunan gözde firmalardan SANAT ETİKET ( matbaa ve etiket firması ) firmasına Deneyimli aşçı yardımcıları alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Aşçılık konusunda asgari deneyimli, Hijyen kurallarına dikkat eden, temiz ve titiz, Dış görünümüne özen gösteren ve kişisel bakımına önem veren, İşini severek yapan, güler yüzlü, Bayan aşçı yardımcıları

  Sektör: Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Eleman

 • Pan Etiket İstanbul Anadolu 29 Ağustos 2016

  İş Açıklaması Sektörün tercih edilen firmalarından biri olan Pan Etiket; İstanbul Maltepe' de üretim sahasına eleman aramaktadır.   Gün içerisinde gelen hammadde sevkiyatlarını organize edecek, Verilen talimatlar doğrultusunda üretim sahasındaki makinaları kullanacak, Gerektiğinde sevkiyat yapabilecek / sevkiyatlara destek verebilecek, Bilgisayar kullanabilen,

  Aranan Nitelikler   18-30 yaş aralığında, Tercihen Maltepe, Kartal veya Pendik' de ikamet eden, Etiket veya matbaa sektöründe çalışmış, En az ortaokul mezunu, El becerileri yüksek, En az 1 yıl matbaa veya etiket üretim tecrübesi olan, Bay   üretim elemanı aramaktayız.

  Sektör: Endüstri, İmalat, Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Ofis Elemanı, Eleman, Tekniker, Usta

 • Türkiye Gazetesi İstanbul Avrupa 29 Ağustos 2016

  İş Açıklaması İstanbul- Yenibosna Tesislerimizde çalışacak  deneyimli CİLT USTALARI aranmaktadır. Baskı tesislerindeki makinelerin kullanılarak, ciltleme faaliyetlerinin yerine getirilmesi, Ürün değişimlerinde hatların gerekli  ayar ve değişikliklerinin yapılması, Yapılan her türlü ürün değişikliği ve arızaların kayıt altına alınması, Kalite ve verimlilik projelerine katılarak  iyileştirme faaliyetlerine katkıda bulunulması vb. üretimle ilgili işlerde çalışacak.

  Aranan Nitelikler   Usta seviyesinde bilgi ve deneyimi olan Askerliğini yapmış Vardiyalı çalışabilecek

  Sektör: Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Teknisyen, Sorumlu, Operatör, Usta Yardımcısı

 • Türkiye Gazetesi İstanbul Avrupa 29 Ağustos 2016

  İş Açıklaması İstanbul- Yenibosna Tesislerimizde çalışacak  deneyimli WEB  BASKI USTALARI aranmaktadır. Baskı tesislerindeki makinelerin kullanılarak, baskı faaliyetlerinin yerine getirilmesi, Ürün değişimlerinde hatların gerekli  ayar ve değişikliklerinin yapılması, Yapılan her türlü ürün değişikliği ve arızaların kayıt altına alınması, Kalite ve verimlilik projelerine katılarak  iyileştirme faaliyetlerine katkıda bulunulması vb. üretimle ilgili işlerde çalışacak.

  Aranan Nitelikler Usta seviyesinde bilgi ve deneyimi olan Askerliğini yapmış Vardiyalı çalışabilecek

  Sektör: Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Teknisyen, Sorumlu, Operatör, Usta Yardımcısı

 • Sanat Etiket İstanbul Avrupa 29 Ağustos 2016

  İş Açıklaması Topkapıda bulunan firmamıza muhasebe departmanına mikro kullanabilen cari takip deneyimli aktif eleman alınacaktır.

  Aranan Nitelikler * Mikro Programına hakim * Muhasebe Deneyimi olan ve sorumluluk sahibi * Erkekler için askerlik ile ilişiği olmayan * Çalıştığı firmaya değer katabilecek * Uzun süreli çalışmayı hedefleyen  eleman alıcaktır.   

  Sektör: Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Ofis Elemanı

 • İş Açıklaması İstanbul  BaskıTesislerimizde çalışacak,  WEB, OFSET BASKI VE MÜCELLİT  KALİTE KONTROL  SORUMLULARI  aranmaktadır. Kalite standartları gereği; devam eden süreç ve çıkış kalite kontrollerinin yapılması,  kalite kontrol işlemleri sonucunda elde edilen verilerin raporlanması ve   ürünün izlenmesi  sürecinden sorumludur. Kalite kontrol faaliyetini üretim sahasında ve son kontrol noktalarında bizzat yaparak  sonuçları raporlar.

  Aranan Nitelikler 35 yaşını aşmamış Erkek ( Askerliğini yapmış) En az matbaacılık alanında meslek lisesi  ve/veya  teknik eğitim veren okullardan ön lisans  (matbaacılık meslek yüksek okulu, matbaa öğretmenliği vb. )mezunu  Matbaacılık sektöründe benzer deneyimle  az 3 yıl çalışmış Ürün/hizmet (web, ofset baskı,  ciltleme teknikleri ve  renk vs. )   bilgi ve deneyimi olan Kullanıcı düzeyinde MS Ofis Programlarını (özellikle Exceli) kullanan  Detaycı, dikkatli İstanbul Avrupa Yakasında,  ( Yenibosna, Bahçelievler, Bağcılar, Beylikdüzü, Güneşli, Halkalı, Esenyurt, Avcılar, Eyüp, Edirnekapı civarında ) ikamet eden  Not: Vardiya ve Cumartesi çalışma vardır.

  Sektör: Matbaacılık/Baskı, Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Sorumlu, Görevli, Eleman

 • İş Açıklaması SML Etiket Dünya'nın en iyi moda markaları ve en büyük perakendecilerinin de içinde bulunduğu uluslararası müşteri portföyüne hizmet eden global hazır giyim marka yönetimi ve paketleme şirketidir. Yüksek kaliteli ürünlerimiz arasında dokuma etiketleri, kumaş baskı etiketleri, EAS, RFID çözümleri, transfer baskı etiketleri, baskılı kağıt ürünler, paketleme ve özel aksesuarlar bulunmaktadır. 30'dan fazla ülkedeki varlıklarıyla, müşterilerimizin kalite, fiyat, servis ve hız konularında dünya çapındaki ihtiyaçlarını en efektif ve verimli şekilde beklentileri aşan hizmeti ile karşılayacağını taahhüt etmektedir.   Şirketimizin Üretim departmanlarından PFL Kumaş Baskı  bölümünde  görev alacak, deneyimli "Kumaş Baskı Operatörü" çalışma arkadaşları arıyoruz. 

  Aranan Nitelikler · En az lise mezunu · Tercihen Etiket sektöründe min. 1-2 yıl kumaş baskı deneyimli · Vardiyalı çalışabilecek · İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden · Askerlikle ilişiği olmayan çalışma arkadaşları aranmaktadır.

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt, Matbaacılık/Baskı, Tekstil

  Pozisyon: Formen, Operatör, Usta, Usta Yardımcısı, Ustabaşı

 • İş Açıklaması Şirket hedefleri doğrultusunda satış ve pazarlama aktivitelerini yürütmek, Yeni ve potansiyel müşterileri kazanmak için satış faaliyetleri ve ziyaretlerini sürdürmek, Mevcut müşteriler ile ilişkilerin sürekliliğinin sağlanması, geliştirilmesi ve sürekli müşteri ve pazarı hakkındaki bilgilerin güncel tutulmasına ilişkin satış faaliyetleri gerçekleştirmek. Satış hedefleri dogrultusunda yurtdısı ofisler ile bağlantıda olmak, Satış ve Pazarlama Departmanına ait ilgili raporların hazırlanmasında bağlı bulundugu amirine destek olmak.

  Aranan Nitelikler SML Etiket Dünya'nın en iyi moda markaları ve en büyük perakendecilerinin de içinde bulunduğu uluslararası müşteri portföyüne hizmet eden global hazır giyim marka yönetimi ve paketleme şirketidir. Yüksek kaliteli ürünlerimiz arasında dokuma etiketleri, kumaş baskı etiketleri, EAS, RFID çözümleri, transfer baskı etiketleri, baskılı kağıt ürünler, paketleme ve özel aksesuarlar bulunmaktadır. 30'dan fazla ülkedeki varlıklarıyla, müşterilerimizin kalite, fiyat, servis ve hız konularında dünya çapındaki ihtiyaçlarını en efektif ve verimli şekilde beklentileri aşan hizmeti ile karşılayacağını taahhüt etmektedir. Şirketimiz Satış-Pazarlama departmanında çalışmak üzere aşağıdaki özelliklere sahip 'Satış ve Pazarlama Uzmanı' pozisyonunda takım arkadaşları aramaktayız. • Tercihen Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun. • Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen,  • Satış alanında Min. 2-3 yıl deneyimli, • İletişimi güçlü, insan ilişkileri kuvvetli, • İyi düzeyde İngilizce bilen, • İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, • Erkek adaylar için, tercihen askerlik hizmetini tamamlamış.

  Sektör: Matbaacılık/Baskı, Tekstil

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard, Sorumlu

 • Firma Adı Gizli İstanbul Avrupa 29 Ağustos 2016

  İş Açıklaması İhlas Gazetecilik  A.Ş. bünyesinde,  Baskı Satış –Pazarlama Müdürüne bağlı olarak çalışacak Yurtdışında pazar araştırmaları yaparak yurtdışı müşteri portföyü oluşturacak  ve geliştirecek Yurtdışı müşterilerin siparişlerini takip edecek  Müşteriye ulaşana dek geçen sipariş -teslimat sürecini takip edecek  YURTDIŞI SATIŞ SORUMLUSU aranıyor.

  Aranan Nitelikler Matbaacılık sektöründe benzer deneyimi olan Lisans/ önlisans  mezunu, Uluslararası Satış-Pazarlama alanında minimum 2  yıllık iş deneyimine sahip, İyi düzeyde İngilizce ve Almanca yazıp konuşabilen, MS-Office programlarını iyi derecede kullanabilen İletişim becerileri  ve insan ilişkileri kuvvetli, ikna kabiliyeti yüksek ve temsil yeteneği olan, İstanbul- Avrupa Yakasında ikamet eden Seyahat engeli olmayan  Erkek adayların askerliğini yapmış olmaları gereklidir.

  Sektör: Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Müdür Yrd, Yetkili, Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Sorumlu

 • SML Etiket ve Aks. Paz. İstanbul Avrupa 28 Ağustos 2016

  İş Açıklaması SML Etiket Dünya'nın en iyi moda markaları ve en büyük perakendecilerinin de içinde bulunduğu uluslararası müşteri portföyüne hizmet eden global hazır giyim marka yönetimi ve paketleme şirketidir. Yüksek kaliteli ürünlerimiz arasında dokuma etiketleri, kumaş baskı etiketleri, EAS, RFID çözümleri, transfer baskı etiketleri, baskılı kağıt ürünler, paketleme ve özel aksesuarlar bulunmaktadır. 30'dan fazla ülkedeki varlıklarıyla, müşterilerimizin kalite, fiyat, servis ve hız konularında dünya çapındaki ihtiyaçlarını en efektif ve verimli şekilde beklentileri aşan hizmeti ile karşılayacağını taahhüt etmektedir. Şirketimizin, Satınalma departmanında görevlendirilmek üzere, aşağıdaki özelliklere sahip"Satınalma Uzmanı" takım arkadaşı aramaktayız. ·         Üniversite mezunu, tercihen Dış Ticaret veya Mühendislik fakültelerinden mezun,  ·         Satınalma konusunda, benzer üretim firmalarında min. 1-2 yıl deneyim sahibi, ·         Analitik düşünce yapısına sahip, ikna yeteneği ve ileşimi güçlü, ·         Tercihen Avrupa yakasında ikamet eden, ·         İyi düzeyde İngilizce bilen, ·         Askerliğini tamamlamış, ·         B sınıfı ehliyeti olan ve Aktif araç kullanabilen.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Matbaacılık/Baskı, Tekstil

  Pozisyon: Uzman

 • İş Açıklaması • Üretim konumuz olan Serigrafi ve Dijital Baskı Reklam Ürünlerinin Sevkiyatı ve takibi  

  Aranan Nitelikler • Yüksek Okul veya Lise mezunu olmak  • Araç Kullanma Konusunda en az 2 yıl deneyimli olmak • Askerlik görevini tamamlamış • Çözüm odaklı ve pozitif yapıda olmak • Seyahat edebilmek ve esnek çalışma saatlerine uyabilmek •  Ehliyeti olup araç kullanabilmek • SRC - 2 ve SRC 4 belgesine sahip olmak  

  Sektör: Matbaacılık/Baskı, Açık Hava Reklamcılığı

  Pozisyon: Şoför

 • İş Açıklaması • Üretim konumuz olan Serigrafi ve Dijital Baskı Reklam Ürünlerinin Baskısı  

  Aranan Nitelikler • Yüksek Okul veya Lise mezunu olmak  • Askerlik görevini tamamlamış • Çözüm odaklı ve pozitif yapıda olmak • Esnek çalışma saatlerine uyabilmek  

  Sektör: Açık Hava Reklamcılığı, Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Eleman

 • Türkiye Gazetesi İstanbul Avrupa 29 Ağustos 2016

  İş Açıklaması İhlas Gazetecilik  A.Ş. bünyesinde,  Baskı Satış –Pazarlama Yöneticisine bağlı olarak çalışacak Yurtdışında pazar araştırmaları yaparak yurtdışı müşteri portföyü oluşturacak  ve geliştirecek Yurtdışı müşterilerin siparişlerini takip edecek  Müşteriye ulaşana dek geçen sipariş sürecini takip edecek  YURTDIŞI SATIŞ MÜDÜRÜ aranıyor.

  Aranan Nitelikler Matbaacılık sektöründe benzer deneyimi olan Lisans/ önlisans  mezunu, Uluslararası Satış-Pazarlama alanında minimum 2  yıllık iş deneyimine sahip, İyi düzeyde İngilizce ve Almanca yazıp konuşabilen, MS-Office programlarını iyi derecede kullanabilen İletişim becerileri  ve insan ilişkileri kuvvetli, ikna kabiliyeti yüksek ve temsil yeteneği olan, İstanbul- Avrupa Yakasında ikamet eden Seyahat engeli olmayan Erkek adayların askerliğini yapmış olmaları gereklidir.

  Sektör: Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Sorumlu, Müdür Yrd, Müşteri Temsilcisi, Müdür

 • İş Açıklaması DENEYİMLİ veya  DENEYİMSİZ ( MATBAA ) BASKI ELEMANLARI  aranmaktadır. Baskı tesislerinde, matbaacılıkla ilgili faaliyetlerin yerine getirilmesi, Yapılan her türlü ürün değişikliği ve arızaların kayıt altına alınması,

  Aranan Nitelikler 35 yaşlarında İstanbul Avrupa Yakasında,  ( Yenibosna, Bahçelievler, Bağcılar, Beylikdüzü, Güneşli, Halkalı, Esenyurt, Avcılar, Eyüp, Edirnekapı civarında ) ikamet eden  Askerliğini yapmış Vardiyalı çalışabilecek Yetiştirilmek üzere deneyimsiz veya deneyimli personel aranmaktadır. Not:  Cumartesi çalışma vardır.

  Sektör: Matbaacılık/Baskı, İmalat, Endüstri

  Pozisyon: Ustabaşı, Eleman, Usta, Kalfa, Operatör

 • İş Açıklaması Fotoğrafçılık sektöründe 3000 m2 kapalı alanda 100’den fazla çalışanı ile Türkiye’nin en büyük fotoğraf baskı laboratuarı ve albüm üretim  merkezlerinden biri olan firmamız Müşteri Hizmetleri departmanımızda görev alacak BAY-BAYAN takım arkadaşları aramaktadır. Çağrı merkezimize gelen çağrıları, konuşma standartları doğrultusunda cevaplandırıp yönlendirmek Müşterilerimize sipariş aşaması ve sonrasında destek olup, satış&pazarlama birimiyle iletişimini sağlamak Müşterilerimizin talep, öneri, bilgi, şikayet, abonelik vb. işlemlerini telefonda gerçekleştirerek müşteri memnuniyeti sağlamak  Mevcut ve potansiyel müşterilerin takibini yaparak portföyün yönetilmesine yardımcı olmak

  Aranan Nitelikler Söz konusu pozisyonlar için adaylarda aradığımız nitelik ve yetkinlikler şöyledir:  En az lise tercihen ünüversite mezunu olmak İlgili alanlarda en az 3 yıl deneyimine sahip olmak, Tercihen çağrı merkezi / müşteri hizmetleri temsilciliği deneyimi olan, Ms ofis programlarına hakim ve hızlı klavye kullanabilen, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilicek, Telefonda akıcı ve etkin konuşabilen, iletişim becerisi yüksek, Diksiyonu düzgün olmak Hızlı öğrenip çabuk adaptasyon sağlayabilmek Hizmet bilinci gelişmiş ve problem çözme becerisine sahip BAY  - BAYAN  Müşteri Hizmetleri Temsilcisi aramaktayız.  

  Sektör: Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Yetkili, Uzman, Müşteri Temsilcisi, Eleman, Sorumlu

 • Umur Basım İstanbul Anadolu, Kocaeli 26 Ağustos 2016

  İş Açıklaması Basım Sektöründe en geniş ürün çeşidi ve en büyük makine parkı ile lider konumda olan; Ofset, Etiket, Kağıt Poşet, Rulo, Zarf, Sürekli Form, Promosyon Ürünleri, Ambalaj Dolum olmak üzere 8 ayrı üretim hattına sahip, sektörün ilk 500 sanayi kuruluşu arasında yer alan ve ilkleri ile bilinen şirketimizin “Sevkiyat Departmanı” bünyesinde görevlendirilmek üzere; En az İlköğretim/ tercihen Meslek Lisesi mezunu, Forklift ehliyeti olan, Vardiyalı sistemde çalışabilecek, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, "Forklift Operatörü" arıyoruz.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Forklift Operatörü / Reachtrack

İş Habercisi - Matbaacılık/Baskı İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?