Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Matbaacılık/Baskı İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Matbaacılık/Baskı
 • Manpower Bakırköyİstanbul Avrupa 24 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıYetiştirilmek üzere üretim departmanında görev almak, Dijital baskı bölümünde makinaların operatörlüğünü yapmak, Baskı süreçlerine destek vermek.

  Aranan NiteliklerEtiket sektöründe faaliyet gösteren müşterimizin Beylikdüzü merkezinde görevlendirilmek üzere " Üretim Operatörü " aramaktayız. En az lise mezunu, Teknik meslek liselerinden mezun ( Makina, motor vb.), Teknik makine kullanımına yatkın, Esnek ve vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, İstanbul - Avrupa Yakası'nda ikamet eden (firmanın E-5 hattı üzerinden servis imkanı bulunmaktadır), Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için).

  Sektör: Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Eleman, Operatör

 • Türkiye Gazetesiİstanbul Avrupa 27 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıSektöründe köklü bir geçmişi olan firmamızın İstanbul- Yenibosna Tesislerimizde çalışacak deneyimli WEB BASKI USTALARI aranmaktadır. Baskı tesislerindeki makinelerin kullanılarak, baskı faaliyetlerinin yerine getirilmesi, Ürün değişimlerinde hatların gerekli ayar ve değişikliklerinin yapılması, Yapılan her türlü ürün değişikliği ve arızaların kayıt altına alınması, Kalite ve verimlilik projelerine katılarak iyileştirme faaliyetlerine katkıda bulunulması vb. üretimle ilgili işlerde çalışacak.

  Aranan NiteliklerUsta seviyesinde bilgi ve deneyimi olan Askerliğini yapmış Vardiyalı çalışabilecek

  Sektör: Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Teknisyen, Sorumlu, Operatör, Usta Yardımcısı

 • Netsel Grafikİstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıAmbalaj sektöründeki müşterilerimize hizmet verebilecek, Adobe Illustrator programına hakim Grafiker

  Aranan NiteliklerIIIustrator ve Photoshop programlarına hakim, En az 3 yıl deneyimli Yoğun iş temposuna uyum sağlayacak, Takım çalışmasına yatkın Grafikerler aranmaktadır.

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt, Matbaacılık/Baskı, Reklamcılık

  Pozisyon: Grafiker

 • Dahi Yayıncılıkİstanbul Anadolu 27 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıAtaşehir'de bulunan Yayınevimizde kitap, dergi mizampajlarını yapabilecek. Kapak tasarımları ve sosyal medya için bannerlar hazırlayabilecek Indesign, Illustrator Photoshop gibi programlara hakim işi baskıya hazırlayabilecek, Sosyal Medya hesaplarımızı etkin yönetecek Web sitelerimize içerik tasarlayacak,

  Aranan Nitelikler25- 45 yaş arasında, en az 2 yıl deneyimli, Tercihen Anadolu yakasında oturan, Üniversitelerin Grafik Tasarım, Görsel Sanatlar bölümünden mezun, Yaratıcı, yenlikçi gündemi takip eden Çalışma arkadaşı aranmaktadır.

  Sektör: Yayıncılık, Ajans, Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Grafiker

 • İş AçıklamasıDERİ DİKİMİNDEN anlayan en az 4 yıl deneyimli USTA MAKİNACILAR aranmaktadır. İzmir Gıda Çarşısında Fotoğrafçılık sektöründe 3000 m2 kapalı alanda 100’den fazla çalışanı ile Türkiye’nin en büyük fotoğraf baskı laboratuvarı ve ALBÜM ÜRETİM MERKEZLERİNDEN biri olan firmamız; DERİ DİKİMİNDE USTA MAKİNACILAR aramaktadır.

  Aranan NiteliklerSöz konusu pozisyonlar için adaylarda aradığımız nitelikler şöyledir: DERİ DİKİMİNDEN anlayan USTA MAKİNACILAR Sektörde en az 4 yıl deneyimli, Detaylara önem veren, sonuç odaklı ve dikkatli, Kendini geliştirmeye açık, disiplinli ve takipci, Hızlı öğrenip çabuk adaptasyon sağlayabilecek, Ekip çalışmasına yatkın, Sorumluluk sahibi, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek , Erkek Adaylar için Askerlik hizmetini tamamlamış

  Sektör: Matbaacılık/Baskı, Deri/Ayakkabı, Tekstil

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklamasıİnkılâp Kitabevi Yenibosna merkez binamızda bulunan Matbaa Tesisimizde çalışmak üzere tecrübe sahibi "Heidelberg Stahl - Kırma Ustası" arayışımız bulunmaktadır:

  Aranan NiteliklerAvrupa Yakasında Yenibosna ve yakın semtlerde ikamet eden, Çalışkan, dikkatli ve sorumluluk sahibi, Vardiyalı çalışma sistemine uyum sağlayabilecek, Mücellit vb. diğer operasyonlara da destek verecek, Gerektiğinde fazla mesai yapmaya engeli olmayan, Askerlik hizmetini tamamlamış, Bay.

  Sektör: Yayıncılık, Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Eleman, Operatör, Usta

 • Türkiye Gazetesiİstanbul Avrupa 27 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıBaskı Tesislerimizin Bakım Onarım bölümünde çalışacak Sıhhi Tesisat Teknisyenleri aranıyor.

  Aranan NiteliklerMeslek meslek lisesi mezunu veya mesleki eğitim sertifikası olan 35 yaşını aşmamış Alanında en az 3 yıl deneyimli tesisat konusunda deneyimli MS Office programlarını kullanabilen İstanbul Avrupa Yakasında, ( Yenibosna, Soğanlı, Güneşli, Bağcılar, Beylikdüzü-Marmara Mahallesi, Halkalı, Esenler, Küçükköy, Gaziosmanpaşa, Avcılar, Eyüp, Edirnekapı civarında ) ikamet eden Askerliğini yapmış Seyahat engeli olmayan Vardiyalı çalışabilecek TEKNİSYENLER aranıyor

  Sektör: Endüstri, İmalat, Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Bakım Onarım Teknikeri, Eleman

 • İş Açıklamasıİstanbul Yenibosna Baskı Tesislerimizde çalışmak üzere; deneyimli veya yetiştirilmek üzere WEB, OFSET BASKI VE MÜCELLİT KALİTE KONTROL ELEMANLARI aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerErkek (askerliğini yapmış) 35 yaşını aşmamış Matbaacılık alanında meslek lisesi veya meslek yüksek okulu mezunu İstanbul Avrupa Yakasında, (Yenibosna, Bahçelievler, Avcılar, Eyüp, Sultançifliği, Edirnekapı, Zeytinburnu, Beylikdüzü, Esenler, Güngören, Halkalı, Esenyurt civarında ) ikamet eden MS Office programlarına (özellikle Excele ) hakim Vardiyalı çalışabilecek Eğitimini aldığı alanda ve üretim tesisinde çalışarak kendini geliştirmeye istekli WEB, OFSET BASKI VE MÜCELLİT KALİTE KONTROL ELEMANLARI aranmaktadır.

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt, Yayıncılık, Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Sorumlu, Operatör, Tekniker

 • Firma Adı Gizliİstanbul Avrupa 27 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıBilgi Teknolojileri alanında çalışmak üzere

  Aranan Nitelikler35 yaşını aşmamış Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun İstanbul Avrupa Yakasında, ( Yenibosna, Bahçelievler, Bağcılar, Beylikdüzü, Avcılar, Halkalı, Fatih, Eyüp, Edirnekapı, Mecidiyeköy, Beşiktaş civarında ) ikamet eden Konusunda en az 2 yıl deneyimli Tercihen SAP deneyimi olan Erkek adayların askerliğini yapmış olmaları gereklidir

  Sektör: İmalat, Yayıncılık, Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Yetkili, Uzman, Uzman Yard, Eleman, Sorumlu

 • İş AçıklamasıFotoğrafçılık sektöründe 3000 m2 kapalı alanda 100’den fazla çalışanı ile Türkiye’nin en büyük fotoğraf baskı laboratuarı ve albüm üretim merkezlerinden biri olan firmamız ALBÜM İMALAT, MATBAA, CİLTLEME ve MÜCELLİT işlerinden anlayan en az 10 yıl deneyimli USTA ve USTABAŞI aramaktadır.

  Aranan Nitelikler​Albüm İmalat ve Matbaa işlerinde deneyimli Ciltleme ve Mücellit işlerinden anlayan, Sektörde en az 10 yıl deneyimli Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Detaylara önem veren, sonuç odaklı ve dikkatli, Kendini geliştirmeye açık , disiplinli ve takipci , Hızlı öğrenip çabuk adaptasyon sağlayabilecek, Ekip çalışmasına yatkın, Sorumluluk sahibi, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek , Erkek Adaylar için Askerlik hizmetini tamamlamış,

  Sektör: İmalat, Tekstil, Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Ustabaşı, Usta, Usta Yardımcısı

 • Firma Adı Gizliİstanbul Avrupa 27 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıMatbaacılık/Baskı sektöründe köklü bir geçmişi olan şirketimizin İSTANBUL/YENİBOSNA Baskı Tesislerinde çalışmak üzere Baskı Satış –Pazarlama Yöneticisine bağlı olarak çalışacak Yurtdışında pazar araştırmaları yaparak yurtdışı müşteri portföyü oluşturacak ve geliştirecek Yurtdışı müşterilerin siparişlerini takip edecek Müşteriye ulaşana dek geçen sipariş sürecini takip edecek YURTDIŞI SATIŞ MÜDÜRÜ aranıyor.

  Aranan NiteliklerMatbaacılık sektöründe benzer deneyimi olan Lisans/ önlisans mezunu, Uluslararası Satış-Pazarlama alanında minimum 2 yıllık iş deneyimine sahip, İyi düzeyde İngilizce yazıp konuşabilen, MS-Office programlarını iyi derecede kullanabilen İletişim becerileri ve insan ilişkileri kuvvetli, ikna kabiliyeti yüksek ve temsil yeteneği olan, İstanbul- Avrupa Yakasında ikamet eden Seyahat engeli olmayan Erkek adayların askerliğini yapmış olmaları gereklidir.

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt, Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • İş Açıklamasıİnkılâp Kitabevi Yenibosna merkez binamızda bulunan Matbaa Tesisimizde Fuji XMF ve Grafik tasarım programı kullanarak çalışmak üzere " CTP Montaj - Grafik Sorumlusu" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerFuji XMF programını aktif kullanabilen, Montaj yapabilen ve Grafik tasarım programlarına hakim, DynasStrip ve İndesign programlarına hakim, Matbaacılık sektöründe, ilgili pozisyonda minimum 2 yıl tecrübeli, Çalışkan, dikkatli ve sorumluluk sahibi, Vardiyalı çalışma sistemine uyum sağlayabilecek, Gerektiğinde fazla mesai yapmaya engeli olmayan, Askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden, Bay

  Sektör: Yayıncılık, Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Eleman, Sorumlu, Grafiker, Operatör, Uzman

 • Can Dijitalİzmir 26 Mayıs 2017

  İş Açıklamasıİlk mağazasını 1990 yılında İzmir’in Alsancak semtinde faaliyete geçiren Can Dijital, müşteri memnuniyeti temel ilkesini benimseyerek ihtiyaca yönelik olarak gelişen ve dünya ile eşzamanlı olarak değişen teknolojisi ile İzmir’de tek olmayı başarmıştır. Can Dijital, güvenilirlik misyonu ile kaliteli baskı ve seri üretimin hemen teslimi sayesinde dijital baskıda çözüm ortağı olarak müşterilerinin yanındadır. İzmir’de toplam 5.000 m2 alanda 110 e yakın personel sayısı ile 4 şubede müşterilerine hizmet vermeye devam eden şirketimizin yeni organizasyon yapısı çerçevesinde Grafiker alınacaktır.

  Aranan NiteliklerNitelikler En az lise mezunu olmak. Tercihen mesleki deneyim sahibi olmak. Çok iyi derecede bilgisayar ofis programlarına ve şirkette kullanılan diğer ilgili programlarından (Ptohoshop, Illustrater, Acrobat, Corel Draw, Autocad, Indesign) bir veya birkaçına hakim olmak. Erkek adaylar için en az 2 yıl askerliğini tecil ettirmiş olmak, tercihen askerlikle ilişiği kalmamış olmak. Yetkinlikler Müşteri ilişkilerinde başarılı, etkin iletişim sahibi ve güler yüzlü olmak. Hızlı anlayabilme ve tasarıma dönüştürebilme yeteneğine sahip olmak. Zamanını etkin kullanabilmek. Hedef odaklı çalışabilmek. Baskı ve stres altında çalışabilmek. Tertip ve düzen alışkanlığına sahip olmak. Sorumlulukları Müşteri ihtiyaçlarını analiz etme, Müşteri ihtiyaçlarına uygun baskı çözümleri geliştirme ve sipariş alma, Baskı öncesi çizim işlemlerini yapmak, Baskının üretime iletilmesi, Müşteri memnuniyetini sağlamak.

  Sektör: Reklamcılık, Matbaacılık/Baskı, Açık Hava Reklamcılığı

  Pozisyon: Tasarımcı, Grafiker, Operatör

 • İş AçıklamasıARGE DEPARTMANI Graphic Design & Movie Maker * Görsel ve Yazılı Medya ile Sosyal Medya mecralarında grup firmalarımızın reklam ve tanıtım etkinlikleri * Digital ve basılı reklam tanıtım çalışmalarının tasarlanması, * Basılı reklam materyallerinin imalatının takibi ve tedarik işleminin en iyi kalite ve ücretle bitirilmesi, stok takibi, * Grubumuza ait özel yazılım uygulamalarını ve web sitelerinin geliştirilmesi ve sürdürülmesi, * Sosyal Medya reklamları hususunda grubumuza ait şirketlerimizin tanıtımı için sosyal medya hesaplarını yönetebilen, fikir üretebilen, içerik oluşturabilen, reklam sektöründe gelişmeleri ve trendleri takip eden, analiz ölçümleri yapabilen, * Kurgu kabileyiti ve deneyimi olan,

  Aranan NiteliklerPERSONELDE ARANACAK GENEL NİTELİKLER; - Üniversite veya Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun, - Grafik & Video Tasarım konusunda eğitim almış ve daha önce en az üç projede görev almış, - Algoritma yeteneğine ve matematiksel zekaya sahip, hızlı fikirler üretip uygulayabilen, - Adobe After Effects, Adobe Premier, Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Adobe Indesign, Adobe Audition, Adobe Flash Builder, Adobe Animate, Corel Draw, 3D Studio Max, Sony Vegas Pro gibi tasarım geliştirme programlarına hakim, - Html, XHtml, Html5, Css, Javascript v.b. yazılım geliştime dilleri hakkında bilgi sahibi olan, - Web ve arama motorları optimizasyonu konularında tecrübeli, - Microsoft Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, - Donanım ve network konularında bilgili, işletim sistemlerini bilen ve sistem sorunlarını çözebilecek, - İyi derece de İngilizce okuyan, yazan ve konuşabilen, - Kendini geliştirebilen, mesleğiyle ilgili yenilikleri takip eden, - Temsil yeteneğine sahip olmak, saygın izlenim bırakmak, iyi niyetli olmak, çevresine güven vermek, - Çalışacağı departmanda takım çalışmasına özen gösterecek, takıum arkadaşları ile işbirliği içerisinde bulunacak ve tam uyum içerisinde çalışacak, takım çalışmasına yatkın, - İşin gerektirdiği iş sorumluluğuna ve çalışma disiplinine sahip, çalışkan, dikkatli, sorumluluk sahibi, - İlgili birimlere gerekli raporlamaları ve dökümantasyonları yapabilecek, - Dışa dönük, insan ilişkileri güçlü, pozitif ve güler yüzlü, - İslami hassasiyetleri olan ve Alkol v.b. kötü alışkanlıkları olmayan, - Vardiyalı ve esnek çalışma saatlerine uygun, - Bay adaylar için, askerliğini yapmış veya en az 3 yıl askerlik ile ilişiği bulunmayan, - Bayan adaylar için, tesettürlü olan, - Tercihen 22 - 35 yaş aralığında, - Tercihen en az 3 yıl iş tecrübesi olan, Kariyer hedefleyen, genç, ifade, iletişim yeteneklerine güvenen, sosyal ilişkileri kuvvetli, prezentable, istekli ve kararlı takım arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, Reklamcılık, Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Grafiker, Web Designer, Görsel Yönetmen, Sosyal Medya Uzmanı, Tasarımcı

 • KT LABELİstanbul Avrupa 25 Mayıs 2017

  İş Açıklamasıİkitelli OSB ' deki, Deri Etiket üretimi yapan Fabrikamızda çalıştırılmak üzere; - Yakma Ustası arayışımız mevcuttur.

  Aranan Nitelikler- Matbaa, Etiket sektöründe tecrübeli, - Bay veya Bayan, -Bay adaylarda askerliğini tamamlamış, Yakma Ustası alınacaktır.

  Sektör: Diğer, Matbaacılık/Baskı, Deri/Ayakkabı

  Pozisyon: Usta, Usta Yardımcısı, Eleman

 • KT LABELİstanbul Avrupa 25 Mayıs 2017

  İş Açıklamasıİkitelli OSB' de bulunan, Deri Etiket üretim fabrikamızda çalıştırılmak üzere; - Serigrafi makinelerinde yapılan üretimlerin istenilen kalite ve verimlilikte gerçekleşmesinde,

  Aranan Nitelikler- Teknik bilgi ve becerisi iyi düzeyde olan, tecrübeli, - Renk tutturma kabiliyeti olan, - Bay veya Bayan, - Bay adaylarda askerliğini yapmış, Serigrafi Ustası alınacaktır.

  Sektör: Diğer, Deri/Ayakkabı, Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Usta

 • Dilek Etiket & Matbacılıkİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 25 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıBağcılarda bulunan firmamıza MATBAA YÖNETİCİSİ PERSONELİ ARAMAKTAYIZ. MATBAA YÖNETECİLİĞİ YAPABİLECEK Matbaa yöneticiliği yapabilecek , Fiyat verebilecek Maliyet çıkarabilecek Tecrübeli Ürün Tedarik edebilecek Bilgisayar Kullanabilecek

  Aranan NiteliklerMüşteri ilişkilerini yönetebilecek, Takım çalışmasına uyumlu, En az Lise mezunu ,tercihen Üniversite mezunu Seyahat engeli bulunmayan, Müşteri memnuniyeti anlayışına sahip, Problem çözme yeteneğine sahip, Analitik ve stratejik düşünme becerisine sahip. Askerliğini yapmış adaylar aramaktayız. AVRUPA YAKASINDA OTURAN

  Sektör: Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Uzman, Uzman Yard, Sorumlu

 • KT LABELİstanbul Avrupa 25 Mayıs 2017

  İş Açıklamasıİkitelli OSB ' deki, Deri Etiket üretimi yapan Fabrikamızda çalıştırılmak üzere; - Pedal makinası kullanabilen.

  Aranan Nitelikler- Matbaa, Etiket sektöründe tecrübeli, - Pedal makinası kullanabilen, - Bay veya Bayan, -Bay adaylarda askerliğini tamamlamış, Pedal Ustaları alınacaktır.

  Sektör: Diğer, Matbaacılık/Baskı, Deri/Ayakkabı

  Pozisyon: Usta, Usta Yardımcısı, Eleman

 • Türkiye Gazetesiİstanbul Avrupa 27 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıDENEYİMLİ ( MATBAA ) MEKANİK TEKNİKERİ /TEKNİSYENİ aranmaktadır. Baskı tesislerinde, mekanik ile ilgili faaliyetlerin yerine getirilmesi ve arızaların giderilmesi,

  Aranan Nitelikler35 yaşını aşmamış İstanbul Avrupa Yakasında, ( Yenibosna, Bahçelievler, Bağcılar, Beylikdüzü, Güneşli, Halkalı, Esenyurt, Avcılar, Eyüp, Edirnekapı civarında ) ikamet eden Askerliğini yapmış Torna tesviye, motor vb. meslek liselerinin/ meslek yüksek okullarının ilgili bölümlerinden mezun Motor söküp takabilen En az 2-3 yıl deneyimli Vardiyalı çalışabilecek

  Sektör: Matbaacılık/Baskı, İmalat, Endüstri

  Pozisyon: Ustabaşı, Usta, Operatör, Kalfa, Eleman

 • Dilek Etiket & Matbacılıkİstanbul Avrupa 25 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıGüneşli’deki yapışkanlı rulo, matbaa,dokuma, baskı ve sleeve etiket, ambalaj üretimi yapan firmamıza konusunda tecrübeli üzere bay bayan "Pazarlama Elemanları" aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerB sınıfı ehliyetli olan, Erkek adaylar için askerliğini yapmış prezantabl, Pazarlama konusunda kariyer yapmak isteyen, Ücretler maaş + prim olacaktır.

  Sektör: Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Eleman, Müşteri Temsilcisi, Satış Temsilcisi, Uzman, Uzman Yard

 • İş Açıklaması-ISO 9001 uygulamalarına hakim ve dökümantasyon kontrollerini yapabilcek, -Tercihen BRC-IOP ( Ambalaj ) uygulamalarına hakim ve Ürün Güvenliği Takım Liderliği görevini de yürütecek, -Hammadde giriş-kontrol süreçlerini denetleyecek ve belirlenen proseslere göre yönetebilecek, -İç Tetkit Planmasını ,Eğitim Organizasyonlarını yapacak, -Firma uzmanıyla birlikte İSİG çalışmalarını yürütecek,

  Aranan Nitelikler-Tercihen Gıda Mühendisliği mezunu, -Office programlarına hakim ve raporlama yapabilen, -İnsan ilişkileri güçlü, hedef odaklı ve programlı çalışabilen, -Yoğun çalışma ortamına ayak uydurabilecek, Takım arkadaşımızı arıyoruz.

  Sektör: Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Mühendis, Sorumlu, Uzman

 • Firma Adı Gizliİstanbul Avrupa 27 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıMatbaacılık/Baskı sektöründe köklü bir geçmişi olan şirketimizin İSTANBUL/YENİBOSNA Baskı Tesislerinde çalışmak üzere Satış hedeflerinin belirlenmesi ve gerçekleştirilmesi için müşterilerle irtibat kurulması, müşteri dosyalarının oluşturulması sipariş alınması, takibi ve müşteri bilgilerinin güncellenmesi. Müşterilerin dönemsel olarak değerlendirilmesi ve raporlanması. Siparişlerin alınması ve sonuçlandırılmasının sağlanması

  Aranan NiteliklerEn az lise, tercihen İşletme, Pazarlama vb. ön lisans/lisans mezunu Matbaacılık/Baskı sektöründe satış alanında en az 2 yıl tecrübeli Sektör/ ürün bilgisi olan Başta Excel olmak üzere, iyi seviyede MS Ofis Programları kullanan 35 yaşını aşmamış En az B sınıfı sürücü belgesi olan ve aktif araç kullanabilen Erkek adayların askerliğini yapmış olmaları gereklidir.

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt, Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • İş AçıklamasıBasım Yayın ve Ambalaj Üretim sektöründe faaliyet gösteren firmamızda Selofan - Laminasyon Bölümümüzde görev alabilecek Selofan Usta ve Kalfa adaylarının başvurularını bekliyoruz.

  Aranan NiteliklerTercihen Matbaa Meslek Lisesi, Üniversite veya Yüksek Okulların Matbaacılık Bölümünden Mezun, Usta , Usta Yardımcısı , Kalfa seviyesinde tecrübe sahibi Üretim Bölümleri için Vardiya Sisteminde çalışabilecek , Laminasyon - Sıcak Selofan Makinasında çalışacak , Sorumluluk sahibi, Takipçi, Sonuç Odaklı Analitik düşünen ve detaylara dikkat eden, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden,(Esenyurt, Avcılar, Beylikdüzü, Büyükçekmece, E-5 Metrobüs güzergahı) hemen ekiplerimize dahil olabilecek ya da bölümlerinde yetiştirilecek ekip arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt, Yayıncılık, Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Kalfa, Şef / Amir, Usta, Teknisyen

 • İş AçıklamasıWeb Ofset ve Tabaka Ofset Baskı Bölümümüzde aktif olarak görev yapacak Baskı Kalfası arayışımız mevcuttur .

  Aranan NiteliklerBasım-Yayın (Matbaa) alanında faaliyet gösteren, sektörünün öncü kuruluşu firmamızın üretim departmanında görevlendirilmek üzere; Web Ofset ve Tabaka Ofset Bölümü Komori Makinalarında tecrübeli , Sorumluluk sahibi, Vardiyalı çalışabilecek, İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden, (Servis Güzergahı: Bağcılar, Esenyurt, Avcılar, Beylikdüzü, B.Çekmece ve E-5 güzergahı) "Ofset Baskı Kalfası" arıyoruz.

  Sektör: Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Sorumlu, Operatör, Usta, Kalfa

 • Proworkistİstanbul Avrupa 26 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıDanışmanlığını yürütmekte olduğumuz makine üretim sektöründe yer alan olan firmamız için; Planlama bölümü tarafından yapılan planlardaki ürünlerin zamanında, eksiksiz ve kalite standartlarına uygun şekilde üretilmesini sağlamak, Planları ve iş emirlerini birimlere dağıtmak, Üretim için gerekli olan personel, hammadde ve araç-gereç ihtiyaçlarını belirlemek ve bu eksiklerin tamamlanmasını sağlamak, Tezgah bakım ve arızalarının takibini yapmak, Üretim faktörlerinin etkin ve en verimli şekilde kullanılmasını sağlamak, Üretim süreçlerinin sürekli iyileştirilmesi için yönetime öneriler sunacak raporlama ve koordinasyon becerileri gelişmiş mesleki bilgi ve becerisine sahip "Üretim Şefi" aramaktayız.

  Aranan NiteliklerTercihen Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun, MS Office, Solidworks, Autocad kullanan Dikkatli ve sorumluluk sahibi, yönetici vasıflarına sahip İş güvenliğine dikkat eden, En az 5 yıl deneyimli, Erkek adaylar için askerliğini yapmış, İşinde titiz ve yönlendirme becerileri gelişmiş,

  Sektör: Makine, Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Şef / Amir, Müdür, Sorumlu, Koordinatör

 • Umur BasımKocaeli, İstanbul Anadolu 24 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıBasım sektöründe en geniş ürün çeşidi ve en büyük makine parkı ile lider konumda olan; Sürekli Form, Zarf, Tabaka Ofset, Rulo, Kağıt Poşet, Etiket, Ambalaj Dolum ve Promosyon Ürünleri olmak üzere 8 ayrı üretim hattına sahip, sektörün ilk 500 sanayi kuruluşu arasında yer alan ve ilkleri ile bilinen şirketimizin Üretim hatlarında görevlendirilmek üzere; Tercihen Ortaöğretim mezunu, Basım sektöründe kariyer hedefleyebilecek, Vardiyalı düzende çalışabilecek, İletişim becerisi güçlü ve ekip çalışmasına yatkın, Disiplinli ve titiz çalışabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul/ Anadolu yakası veya Kocaeli/ Gebze'de ikamet eden, Operatör Yardımcıları arıyoruz.

  Aranan NiteliklerGörev aldığı üretim hattındaki üretimin kaliteli ve verimli işlemesi için gerekli desteği vermek.

  Sektör: Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Yardımcı

 • Umur BasımKocaeli, İstanbul Anadolu 24 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıBasım sektöründe en geniş ürün çeşidi ve en büyük makine parkı ile lider konumda olan; Sürekli Form, Zarf, Tabaka Ofset, Rulo, Kağıt Poşet, Etiket, Ambalaj Dolum ve Promosyon Ürünleri olmak üzere 8 ayrı üretim hattına sahip, sektörün ilk 500 sanayi kuruluşu arasında yer alan ve ilkleri ile bilinen şirketimizin Lojistik Departmanı'nda görevlendirilmek üzere; Tercihen Ortaöğretim mezunu, Depo ve sevkiyat süreçlerinde tecrübeli, Forklift Operatörü ehliyeti olan ve aktif olarak forklift kullanabilen, Reach truck kullanma konusunda deneyimli, Vardiyalı sistemde çalışabilecek, İstanbul/ Anadolu yakası veya Kocaeli/ Gebze'de ikamet eden, Forklift Operatörleri arıyoruz.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Forklift Operatörü / Reachtrack

 • İş AçıklamasıOfset Makina Dairesinde aktif olarak görev yapacak.

  Aranan NiteliklerBasım-Yayın (Matbaa) alanında faaliyet gösteren, sektörünün öncü kuruluşu firmamızın üretim departmanında görevlendirilmek üzere; Tabaka veya Web Ofset Bölümünde Deneyimli, Sorumluluk sahibi, Vardiyalı çalışabilecek, İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden, (Esenyurt, Avcılar, Beylikdüzü, B.Çekmece ve E-5 güzergahında ikamet eden) "Ofset Kalfası" arıyoruz.

  Sektör: Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Sorumlu, Operatör, Usta

 • İş AçıklamasıMatbaacılık, mücellithane, baskı alanlarında görev yaoacak.

  Aranan NiteliklerALTIN BİLEZİK SAHİBİ OLMAK İSTEMEZ MİSİNİZ? Matbaacılık alanında bir meslek sahibi olmaya kararlı Hedefine giden yolda yılmayacak Sorumluluk sahibi, dinamik, Tercihen askerlik hizmetini tamamlamış, VARDİYALI çalışabilecek , Asgari Ücret + Agi + Fazla Mesai + Servis + Yemek +SGK, İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden, (Servis Güzüergahı: Bağcılar, Esenyurt, Avcılar, Beylikdüzü, B.Çekmece ve E-5 güzergahı) 30 yaşını aşmamış Yetiştirilmek Üzere Matbaa Üretim Personeli arıyoruz.

  Sektör: Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Çırak, Usta, Eleman

 • Türkiye Gazetesiİstanbul Avrupa 27 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıPlanlama departmanı ile birlikte çalışarak depo düzenini sağlamak, Üretimi yapılan ürünlerin stok sahalarındaki yerleşim ve sayımını organize etmek, Depo giriş-çıkışlarını takip etmek, Müşteriye sevk edilecek ürünlerin sevkiyatını gerçekleştirmek,

  Aranan NiteliklerErkek (askerliğini yapmış) 35 yaşını aşmamış Lisesi veya Meslek Yüksekokulu mezunu İstanbul Avrupa Yakasında, (Yenibosna, Bahçelievler, Avcılar, Eyüp, Sultançifliği, Edirnekapı, Zeytinburnu, Beylikdüzü, Esenler, Güngören, Halkalı, Esenyurt civarında ) ikamet eden MS Office programlarına (özellikle Excele ) hakim Vardiyalı çalışabilecek

  Sektör: Matbaacılık/Baskı, Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Eleman

İş Habercisi - Matbaacılık/Baskı İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?