Matbaacılık/Baskı İş İlanları

Hepsini Temizle
Matbaacılık/Baskı
 • İş Açıklaması Grubumuz bünyesine bağlı Lara mevkiinde bulunan Ajansımıza, Offline ve digital tasarımı birlikte yürütebilecek, Yeni projeler üretebilecek ve fikrin çatısını kurabilecek, Stratejik düşünebilen, Görsel zekası ve dil kullanma yeteneği güçlü, Yoğun iş trafiği ve çalışma temposuna aşina Dijital, mobil ve sosyal dünyada yenilikçi ve öncü projeleri yaratacak, yeni trend ve teknolojileri takip eden, Fikri bulduğunda storyboard'u kafasında oluşturmaya başlayan, Dünya standartlarında fikir ve Tasarım çalışmalarına imza atacak, Genel kültür seviyesi yüksek, Yeni kampanya / konsept fikirleri ve projeler üretebilecek, fikrin çatısını kurabilecek, Eşsiz bir göze sahip, yaratıcı, çok yönlü, deneyimli ve vizyoner Art Direktör arıyoruz!   Kendine güveniyorsan, portfolyonda harika işler varsa, keyifli bir ofis ortamında güçlü markalarla çalışmak ve kariyerinde hızlı adımlarla ilerlemek istiyorsan seni bekliyoruz.

  Aranan Nitelikler İşinden zevk alan En az 5-10 yıl deneyime sahip, Seyahat engeli bulunmayan (Yurtiçi, yurtdışı) Ofset ve dijital medya bilgisine sahip, Üniversitelerin Güzel Sanatlar ve ilgili bölümlerinden mezun, Ekip çalışması ve insan ilişkilerinde başarılı, İyi derecede İngilizce bilen, Grafik uygulamaları hazırlayan ekiplerin yaratıcı süreçlerini yönetebilecek ve yön verebilecek, İnsiyatif alabilen, sorumluluk sahibi, işini öncelikli gören, Mockup hazırlama ve photo manupilation konusunda kendine güvenen, Sunum hazırlama konusunda başarılı, Fikir aşamasından, final aşamasına kadar tüm proseslere hakim.

 • İş Açıklaması 1970 yılından bu yana yayıncılık sektöründe ortaya koyduğu performans ile kalitesini ve başarısını çalışmalarıyla ispatlamış Güneşli'de bulunan Fazilet Neşriyat Şirketimiz için, "Çağrı Merkezi Personeli" aranmaktadır. Yayınevimiz tarafından çıkarılmakta olan dergilerin abonelik işlemleri sürecinde: Abone olmak için gelen aramaları karşılamak ve yeni abonelik işlemlerinin yürütülmesinden sorumlu olmak. Mevcut üyelerin aboneliklerinin devamını sağlamak ve dergi tedarik sürecinin problemsiz bir şekilde devam etmesini sağlamak. Dış arama yoluyla mevcut datamızdaki pasif abonelere ulaşarak, üyeliklerinin yenilenmesinden sorumlu olmak. Günlük iadelerin takibini yaparak,kargo ile irtibat halinde olup iade süreclerini hızlıca çözümlendirmek.

  Aranan Nitelikler En az Meslek Yüksekokulu mezunu, Çağrı merkezi alanında en az 1 yıl tecrübeli, MS Excel programını iyi derecede kullanabilen, Diksiyonu kuvvetli, Askerlik sorunu olmayan erkek adaylar, Avrupa yakasında ikamet eden,

 • İş Açıklaması 1970 yılından bu yana yayıncılık sektöründe ortaya koyduğu performans ile kalitesini ve başarısını çalışmalarıyla ispatlamış Güneşli'de bulunan Fazilet Neşriyat Şirketimiz için, "Operasyon Personeli" aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Kitap ve Kırtasiye sektöründe tecrübeli Çok iyi derecede Excel bilgisine sahip Temel muhasebe altyapısı olan Analitik düşünme kabiliyeti olan, Sonuç odaklı ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek Takım çalışmasına yatkın, iletişim becerileri gelişmiş, İş takibi, planlama, zaman yönetimi becerileri kuvvetli Güneşli bölgesine ulaşım sorunu olmayan Askerlik hizmetini tamamlamış Sigara kullanmayan

 • Muhasebe Uzmanı
  Fazilet Neşriyat
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması 1970 yılından bu yana yayıncılık sektöründe ortaya koyduğu performans ile kalitesini ve başarısını çalışmalarıyla ispatlamış Güneşli'de bulunan Fazilet Neşriyat Şirketimiz için, "Muhasebe Uzmanı" aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerinin İşletme, İktisat, Maliye ve Muhasebe bölümlerinden mezun Alanında 3 yıl tecrübeye sahip Sorumluluk alabilen ve çözüm odaklı Muhasebe iş süreçlerine hakim, Alanında yasal mevzuata hakim Ms Office programlarını iyi derecede kullanabilen İletişim becerisi yüksek,dinamik yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Organizasyon ve süreç planlama yeteneğine sahip Askerlik görevini tamamlamış,Bay.

 • İş Açıklaması 5188 sayılı kanun gereği Özel Güvenlik Kimlik Kartı sahibi En az lise mezunu, Hizmet sektöründe benzer bir pozisyonda minimum 1 yıl deneyimli Takım çalışmasına yatkın, Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmayı ilke edinmiş, Prezentabl, diksiyonu düzgün, Vardiyalı çalışabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış Tercihen Avrupa Yakasında ikamet eden (Güneşli civarında) Bay 1970 yılından bu yana yayıncılık sektöründe ortaya koyduğu performans ile kalitesini vebaşarısını çalışmalarıyla ispatlamış Güneşli'de bulunan Fazilet Neşriyat Şirketimiz için, "Güvenlik Görevlisi" aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler

 • İş Açıklaması Alış yapılan 25’in üzerinde kırtasiye firması ile görüşmeler yapabilececek Fiyat değişikliklerini firmalardan takip edip sistemde güncel olmasını sağlayabilecek, Toplanan siparişleri stok durumlarını dikkate alarak revize edebilecek, Satış yapılan 25 bölge ile irtibatlı olarak ellerindeki stok miktarlarını takip edebilecek, Sektörden kaynaklanan riskleri dikkate alarak satınalmayı yönlendirebilecek, 1970 yılından bu yana yayıncılık sektöründe ortaya koyduğu performans ile kalitesini vebaşarısını çalışmalarıyla ispatlamış Güneşli'de bulunan Fazilet Neşriyat Şirketimiz için, "Satış Operasyon Yetkilisi" aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Kırtasiye sektöründe deneyimli Takım çalışmasına yatkın, iletişim becerisi yüksek ve insan ilişkilerinde başarılı, İş takibi olan ve sorumluluk sahibi, Hedef ve satış odaklı çalışan, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Ofis programlarını etkin bir şekilde kullanabilen, Aktif olarak araç kullanabilen, Askerliğini tamamlamış, Bay, Güneşli lokasyonuna ulaşım sıkıntısı olmayan, Sigara kullanmayan,

 • İş Açıklaması 1970 yılından bu yana yayıncılık sektöründe ortaya koyduğu performans ile kalitesini ve başarısını çalışmalarıyla ispatlamış Güneşli'de bulunan Fazilet Neşriyat Şirketimiz için, "Grafiker (Dijital Montaj)" aranmaktadır. Baskı Öncesi ve baskı sonrası hazırlıkta deneyim sahibi, Creo Preps 5,3 ve 6 dijital montaj programlarını bilen, Baskıya iş hazırlayıp işi sorunsuz bir şekilde baskıya gönderebilecek, Kağıt ve bıçak ölçüleri, montaj ve renk yönetimi bilgisi olan, Disiplinli, organizasyon ve planlama becerisi gelişmiş Müşteri odaklı hizmet anlayışına sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış. Güneşli'ye ulaşım problemi olmayan.

  Aranan Nitelikler

 • Grafiker
  Fazilet Neşriyat
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması 1970 yılından bu yana yayıncılık sektöründe ortaya koyduğu performans ile kalitesini ve başarısını çalışmalarıyla ispatlamış Güneşli'de bulunan Fazilet Neşriyat Şirketimiz için, "Grafiker" aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Grafik tasarım bölümlerinden mezun ya da konuyla ilgili eğitim almış, Alanında 2-3 yıl deneyimli (tercihen ajans deneyimli), Görsel gücü ve algısı kuvvetli, Özgün tasarım yeteneğine sahip ve çizgi üstü işlerde kendini kanıtlamış, Hızlı fikirler üretip, uygulayıp, sunabilen ve işi sonuçlandıran, Kendini sürekli geliştiren, alanıyla ilgili yenilikleri sürekli takip eden, Mac platformunda ileri düzeyde programlara hakim (InDesign, Illustrator, Photoshop), Motivasyonu yüksek, bilinçli ve sorumlu, Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Örnek çalışmalarını referans olarak sunabilecek, Takım çalışmasına inanan. Tercihen İstanbul/Avrupa yakasında ikamet eden.

 • İş Açıklaması 1970 yılından bu yana yayıncılık sektöründe ortaya koyduğu performans ile kalitesini ve başarısını çalışmalarıyla ispatlamış Güneşli'de bulunan Fazilet Neşriyat Şirketimiz için, "Web Yazılım Uzmanı" aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler • Eğitimini ilgili bölümlerde tamamlamış, Php programlama dilini bilen, • MySQL veritabanına hakim ve yönetimini yapabilecek, • Minimum 2 yıl tecrübeli, • Referans gösterebileceği web yazılım projelerinde görev almış, • Projelerinde framework (tercihen codeigniter) kullanmış, • E-Ticaret tecrübesi olan, • Tercihen Smarty template çatısını kullanmış, • Sektöründeki yenilikleri takip eden, • Takım çalışmasına yatkın, sorumluluk sahibi, • Tercihen İstanbul-Avrupa yakasında ikamet eden,

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz firmamız bünyesinde görevlendirilmek üzere;   Firmanın işe alım, ücretlendirme, performans değerleme, işgücü planlama, eğitim planlama, personel özlük işlemleri vb. insan kaynakları faaliyetlerini yürütecek, Sistem kurma ve geliştirme konularındaki çalışmaları gerçekleştirecek, Yönetim sistemi dokümanlarının etkin kullanılmasının sağlayacak, gerekli revizyon ve iyileştirme çalışmalarını yapacak, Kurum içerisinde gerçekleşen Kurumsal Gelişim çalışmalarını danışman firma ile birlikte yürütecek  

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin İİBF bölümlerinden veya diğer ilgili lisans bölümlerinden mezun, İK ve Kalite Yönetim Sistemi uygulamalarında yer almış, alanında asgari 2 yıl deneyimli, Yönetim Sistemi kurma, yönetme ve geliştirme konusunda danışmanlık kanalı ile birlikte çalışmaları yürütebilecek, İş Kanunu, SGK ve Personel özlük işlemleri konusunda tecrübeli, İşe alım, eğitim performans değerlendirme ve ücret / bordo sistemleri konusunda deneyimli ve bilgi sahibi, Planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş, Kurumsal temsil kabiliyeti yüksek, Bilgisayar, ofis yazılımlarını etkin olarak kullanabilen, Tercihen İngilizce bilen, B sınıfı ehliyeti olan, aktif araç kullanabilen ve seyahat engeli olmayan. İstanbul Avrupa Yakası'nda ikamet eden / edebilecek bay adayların başvurmaları rica olunur.     Kurumsal deneyim ve görgüsü olan, düzenli ve disiplinli çalışmayı kendisine ilke edinmiş, bütünsel kalite ve sürekli gelişim anlayışına sahip, bilgisayardan ve ofis yazılımlarından etkin olarak yararlanabilen  adayların başvuru yapmaları rica olunur. (Bay adayların askerlikle ilgisi olmaması gerekmektedir.) Başvurular cevaplandırılacak ve kesinlikle gizli tutulacaktır.

 • Grafiker
  Firma Adı Gizli
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Tercihen Avcılar bölgesinde oturan, Kendi alanında deneyimli grafik programlarına hakim ( freehand,photshop,ıllustrator) ? Baskı öncesi film ve ctp mantıgını iyi derecede kullanabilen grafiker takım arkadaşları arıyoruz. ( Not : Retouch bilgisi olan)

  Aranan Nitelikler

 • İş Açıklaması SML Etiket Dünya'nın en iyi moda şirketleri ve en büyük perakendecilerinin de içinde bulunduğu uluslararası müşteri portföyüne hizmet eden global  hazır giyim markalama ve paketleme şirketidir. Yüksek kaliteli ürünlerimiz arasında dokuma etiketleri, kumaş baskı etiketleri, EAS, RFID çözümleri, ısı transferleri, kağıt baskı ürünleri, paketleme, özellik trimi. 30 ülkedeki varlığıyla, dünya genelindeki müşterilerinin ihtiyaçlarına efektif ve verimli hizmeti taahüt etmektedir.  Şirketimizin Müşteri Hizmetleri Departmanında çalışacak, aşağıdaki özelliklere sahip 'Veri Giriş Personeli' pozisyonunda takım arkadaşı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler • Min. Ön lisans, tercihen üniversite mezunu. • Office programlarını kullanabilen, • Min. 1 yıl Müşteri Hizmetlerinde deneyimli, • İletişim yeteneği yüksek, detaylarda dikkatli, analitik, • Tercihen İngilizce iyi düzeyde, • İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden • Erkek adaylarda Askerlikle ilişiği olmayan çalışma arkadaşları aramaktayız.

 • Temizlik Elemanı
  Türkiye Gazetesi
  İstanbul Avrupa 26 Kasım 2015

  İş Açıklaması İstanbul Baskı Tesislerimizde, matbaa alanlarının ve personele ait kullanım alanlarının temizliğinde görevlendirilecek TEMİZLİK ELEMANLARI aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler 18 yaşını doldurmuş İstanbul Avrupa Yakasında, ( Yenibosna, Bahçelievler, Avcılar, Eyüp, Edirnekapı, Sultançiftliği, Bağcılar, Beylikdüzü, Halkalı, Fatih, Güngören civarlarında ) ikamet eden Askerliğini yapmış Vardiyalı çalışabilecek ERKEK TEMİZLİK ELEMANLARI ARANMAKTADIR.

 • Forklift Operatörü
  Türkiye Gazetesi
  İstanbul Avrupa 26 Kasım 2015

  İş Açıklaması İstanbul -Yenibosna daki ofset tesislerimizde çalışacak FORKLİFT OPERATÖRLERİ aranmaktadır. Depoya gelen malzemelerin teslim alınması Depodan çıkan malzemelerin/ürünlerin teslim edilmesi Malzeme ve/veya ürünlerin yerlerine düzenli olarak yerleştirilmesi Malzeme ve/veya ürünlerin ve özellikle kağıt bobinlerin taleplere göre baskı hatlarına teslim edilmesi Depo sayımlarının yapılması vb. depolama ile ilgili faaliyetler

  Aranan Nitelikler Forklift ehliyeti olan (Bobin ataşmanlı) forklift kullanım deneyimine sahip Forklift/ Depo Operatörü olarak özellikle, kağıt firmaları ve matbaalarda en az 1 yıl deneyimli İstanbul Avrupa Yakasında (Yenibosna, Bahçelievler, Avcılar, Eyüp, Sultançifliği, Edirnekapı, Fatih, Zeytinburnu, Beylikdüzü, Esenler, Güngören, Halkalı, Esenyurt civarında ) ikamet eden Minimum ilköğretim, tercihen lise mezunu Askerliğini yapmış 40 yaşını aşmamış Vardiyalı çalışabilecek FORKLİFT OPERATÖRÜ aranmaktadır.

 • Baskı Makinesi Operatörleri
  Türkiye Gazetesi
  İstanbul Avrupa 26 Kasım 2015

  İş Açıklaması İstanbul Tesislerimizde çalışacak, deneyimli veya matbaada yetiştirilmek üzere BASKI MAKİNESİ OPERATÖRLERİ aranmaktadır. Baskı tesislerindeki makinelerin kullanılarak, baskı faaliyetlerinin yerine getirilmesi, Ürün değişimlerinde hatların gerekli ayar ve değişikliklerinin yapılması, Yapılan her türlü, ürün değişikliği, arızaların kayıt altına altına alınması, Yapılan geliştirme ve iyileştirme faaliyetlerinin raporlanması, Kalite ve verimlilik projelerine katılarak iyileştirme faaliyetlerine katkıda bulunulması vb. üretimle ilgili işlerde çalışacak.

  Aranan Nitelikler 19-30 yaşlarında Tercihen Meslek Yüksek Okul veya Meslek Lisesi (Matbaacılık başta olmak üzere; Metal İşleri, Torna, Tesviye, Motor- Makine vb. ilgili bölümlerden ) mezun veya matbaacılık konusunda sertifika almış İstanbul Avrupa Yakasında, ( Yenibosna, Bahçelievler, Bağcılar, Beylikdüzü, Avcılar, Fatih, Eyüp, Edirnekapı civarında ) ikamet eden Tercihen askerliğini yapmış Vardiyalı çalışabilecek Öğrenmeye açık Eğitimini aldığı alanda ve üretim tesisinde çalışarak kendini geliştirmeye istekli Yetiştirilmek üzere veya deneyimli BASKI MAKİNESİ OPERATÖRLERİ aranmaktadır.

 • Pazarlama Elemanı
  Dilek Etiket & Matbacılık
  İstanbul Avrupa 26 Kasım 2015

  İş Açıklaması   Güneşli’deki yapışkanlı rulo, matbaa,dokuma, baskı  ve sleeve etiket, ambalaj üretimi yapan firmamıza konusunda tecrübeli yada yetiştirilmek üzere bay bayan "Pazarlama Elemanları" aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler B sınıfı ehliyetli olan, Erkek adaylar için askerlikten muaf ya da tecilli, Prezantabl, Pazarlama konusunda kariyer yapmak isteyen, Ücretler maaş + prim olacaktır.

 • Grafiker
  Bahar Etiket
  İstanbul Avrupa 26 Kasım 2015

  İş Açıklaması Grafik Tasarım / Baskı Öncesi Hazırlık

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin grafik, matbaacılık vb. ilgili bölümlerinden mezun,  Alanında en az 2 yıl profesyonel iş tecrübesi olan,  Adobe Illustrator, Photoshop ve Indesign programlarına ileri derecede hakim,  Baskı süreçleri ve teknikleri konusunda bilgili,  Disiplinli, sorumluluk sahibi, titiz ve hızlı çalışan,  Ekip çalışmasının önemini kavramış,  Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya muaf.

 • Grafiker
  Almina Reklam
  Bursa 26 Kasım 2015

  İş Açıklaması Reklam sektöründe faaliyet gösteren firmamıza; Tabela ve ofset basımları gibi tüm işlerde görev alabilebilecek deneyimli GRAFİKERLER alınacaktır.

  Aranan Nitelikler   En az 1 yıl Reklam Ajansı veya matbaa tecrübesi olan, Katolog başta olmak üzere, Broşür, Reklam tasarımı, Ürün ambalaj tasarımı, Baskı öncesi hazırlık ve baskı sonrası uygulamaların takibi konularında deneyimli, Corel Draw ve  Photoshop,programlarına hakim, Analitik düşünce yapısına sahip, takım çalışmasına yatkın, İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişim becerisi yüksek, Erkek adaylar için Askerlik görevini yapmış.

 • Tasarımcı Grafiker
  Grafidea
  İstanbul Anadolu 26 Kasım 2015

  İş Açıklaması Gelişime açık ve yaratıcısın. Ajans kültürü hakkında bir fikrin var. İyi bir reklam ajansında, iyi müşterilere, iyi tasarımlar yaparak kariyerini geliştirmek istiyorsun. Nitelikli tasarımlarla dolu bir portfolyon varsa ve aşağıdaki özelliklere sahipsen hemen başvurunu yap. Dünyaca ünlü firmalara reklam ve tanıtımın tüm alanlarında hizmet veren Grafidea’da deniz manzaralı bir masa, Mac ve dilediğin kadar filtre kahve seni bekliyor.  

  Aranan Nitelikler   ・ Grafik tasarım konusunda eğitim almış, ・ Yaratıcı fikirleri ve özgün tasarım yeteneği olan, ・ Uygulamalara kurumsal kimliğin sınırlarını aşmadan yorum katabilen, ・ Okumayı ve araştırmayı seven, ・ Mesleğiyle ilgili yenilikleri takip eden, ・ Sorumluluk sahibi, dikkatli, ・ Hızlı, pratik çözümler üretebilen, ・ Ekip çalışmasına yatkın, uyumlu, iletişimi kuvvetli, ・ Baskı malzemeleri ve üretim teknikleri konusunda bilgili, ・ Alanında en az 5 yıl deneyimli, ・ Adobe InDesign, Illustrator, Photoshop gibi güncel grafik programlarını iyi kullanan, ・ Gerektiğinde yoğun tempoda ve esnek saatlerde çalışabilecek, ・ İstanbul Anadolu veya Avrupa yakasında oturan, ・ Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Tasarımcıları ekibimize katmak istiyoruz.  

 • Yönetici Sekreteri
  Ege Reklam Basım Sanatları
  İstanbul Anadolu 25 Kasım 2015

  İş Açıklaması YÖNETİCELERE GELEN MÜŞTERİLER İLE İLGİLENEBİLECEK  GENÇ GİRİŞKEN  OFİS PROGRAMLARINA HAKİM PREZANTABL BAYAN ELEMAN ARANMAKTADIR.

  Aranan Nitelikler Matbaa bilgisi olması öncelik sebebidir. Kariyer hedefli

 • Depocu
  Ege Reklam Basım Sanatları
  İstanbul Anadolu 25 Kasım 2015

  İş Açıklaması Matbaamızda depodan sorumlu kağıt giriş ve çıkışlarını takip edebilecek.  Depo kontrolünü sağlayabilecek tam zamanlı personal aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler 35-45 yaşları arasında erkek En az 5 yıl deneyimli,  Matbaa piyasasını bilen personel alımı yapacaktır. 

 • Satınalma
  Ege Reklam Basım Sanatları
  İstanbul Anadolu 25 Kasım 2015

  İş Açıklaması Matbaamızda çalışacak kağıt, malzeme tedariğini sağlayabilecek.  Aylık olarak raporlayabilecek, Stok takibini yapabilecek.  

  Aranan Nitelikler En az 5 yıl matbaa sektöründe deneyimli, Satınalmacı olarak daha önce çalışmış  Piyasayı bilen deneyimli satınalma sorumlusu aranmaktadır.

 • Müsteri Temsilcisi
  Sml Etiket ve Aks. Paz.
  İstanbul Avrupa 25 Kasım 2015

  İş Açıklaması SML Etiket Dünya'nın en iyi moda şirketleri ve en büyük perakendecilerinin de içinde bulunduğu uluslararası müşteri portföyüne hizmet eden global  hazır giyim markalama ve paketleme şirketidir. Yüksek kaliteli ürünlerimiz arasında dokuma etiketleri, kumaş baskı etiketleri, EAS, RFID çözümleri, ısı transferleri, kağıt baskı ürünleri, paketleme, özellik trimi. 30 ülkedeki varlığıyla, dünya genelindeki müşterilerinin ihtiyaçlarına efektif ve verimli hizmeti taahüt etmektedir.  Şirketimizin Müşteri Hizmetleri Departmanında çalışacak, aşağıdaki özelliklere sahip 'Müşteri Hizmetleri Uzmanı' pozisyonunda takım arkadaşı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler • Min. Ön lisans, tercihen üniversite mezunu. • Office programlarını kullanabilen, • Min. 1 yıl Müşteri Hizmetlerinde deneyimli, • İletişim yeteneği yüksek, problem çözmede iyi, detaylarda dikkatli, analitik, • İngilizce yazma / konuşma (İyi düzeyde) • İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden • Erkek adaylarda Askerlikle ilişiği olmayan çalışma arkadaşları aramaktayız.

 • Üretim Personeli
  Sml Etiket ve Aks. Paz.
  İstanbul Avrupa 25 Kasım 2015

  İş Açıklaması Şirketimizin Üretim bölümünde  çeşitli alanlarda  görev alacak deneyimli / deneyimsiz Üretim Personeli çalışma arkadaşları arıyoruz. 

  Aranan Nitelikler · En az lise mezunu · Tercihen Matbaa Meslek Lisesi , Tekstil  Meslek Lisesi (Dokumacılık)  veya ilgili Meslek Yüksek Okulu mezunları · Tercihen ofset, dokuma, kumaş baskı veya dijital baskı deneyimli · Vardiyalı çalışabilecek · İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden · Askerlikle ilişiği olmayan çalışma arkadaşları aranmaktadır.

 • Grafiker
  İsmet Digital
  İstanbul Anadolu 24 Kasım 2015

  İş Açıklaması Dijiital baskı ve ofset alanında hizmet veren firmamızda çalışacak grafikerler aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Adobe programlarına hakim, En az 2 yıl deneyim sahibi, İnsan ilişkileri kuvvetli, Kadıköy Göztepe'ye ulaşım problemi yaşamayacak, Bay adaylar için askerlik problemi olmayan, Tercihen 4 yıllık üniversite mezunu,

 • Mac Operatörü
  Promat Basım Yayın A.Ş.
  İstanbul Avrupa 23 Kasım 2015

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Basım Yayın sektöründe faaliyet gösteren firmamızın Baskı Öncesi Departmanında görevlendirilmek üzere; * Tercihen matbaa deneyimli, * Vardiyalı çalışmaya uygun, * Yoğun iş temposuna uygun gerektiğinde mesai yapabilecek,  * En az orta seviyede montaj bilgisine sahip  * Indesign, Quark Xpress, Photoshop, Illustrator, Freehand, Corel Draw programlarını ileri düzeyde kullanabilen * Avrupa yakasında ikamet eden, * Ekip çalışmasına uyumlu, * Askerlikle ilişiği olmayan, Mac Operatörü alınacaktır.

 • Tel Dikiş Ustası
  Firma Adı Gizli
  İstanbul Avrupa 23 Kasım 2015

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Basım Yayın Sektörünün öncü kuruluşu için; TEL DİKİŞ USTASI; Matbaa Üretim departmanımızın, mücellithane bölümünde görev alacak, Tel Dikiş Ustası alınacaktır.

 • Yetiştirilmek Üzere Çırak Arıyoruz
  Pan Etiket
  İstanbul Anadolu 23 Kasım 2015

  İş Açıklaması Sektörün tercih edilen firmalarından biri olan Pan Etiket; İstanbul Maltepe' de üretim sahasına eleman aramaktadır.   Gün içerisinde gelen hammadde sevkiyatlarını organize edecek, Verilen talimatlar doğrultusunda üretim sahasındaki makinaları kullanacak, Gerektiğinde sevkiyat yapabilecek / sevkiyatlara destek verebilecek, Bilgisayar kullanabilen,

  Aranan Nitelikler   18-27 yaş aralığında, Tercihen Maltepe, Kartal veya Pendik' de ikamet eden, Etiket veya matbaa sektöründe çalışmış, En az ortaokul mezunu, El becerileri yüksek, Askerlikle ilgili problemi olmayan, Bay   üretim elemanı aramaktayız.

 • İş Açıklaması İş Tanımı Basım Yayın sektöründe faaliyet gösteren firmamıza bölgesel olarak firmamızı ihracatına satış konusunda katkı sağlayacak, gerektiğinde firmamızı yurt içi ve yurt dışı fuarlarda temsil edecek “İhracat Satış Pazarlama Sorumlusu” alınacaktır. Pazar araştırması yaparak, pazarlama stratejileri geliştirmek.   o    Firma ve ürünlerin tanıtımı ile ilgili fuar katılımları ve yurtdışı satış pazarlama faaliyetlerinde görev almak. o    Yeni müşteriler bularak müşteri portföyünü genişletmek. o    Mevcut müşterilerle ilişkileri yürütmek ve geliştirmek. o    İhracat siparişlerinin, sipariş alımından sevkine kadar olan süreci yürütmek. o    Sorumluluk alanındaki sınırlar içerisinde satış hedeflerini gerçekleştirmek. o    Rakip ürün ve fiyatlarını araştırma düzenli olarak satış raporlarını hazırlamak. o    Müşteri ve pazardan gelen yeni ürün ve mevcut ürün gamı ile ilgili talepleri İlgili birimlere iletmek, takip ve kontrol etmek. o    Yurt dışı satış faaliyetleri ile ilgili aylık raporları oluşturmak.

  Aranan Nitelikler o    Üniversitelerin  İktisat, İşletme, Uluslararası Ticaret, Dış ticaret vb. bölümlerinden mezun, o    En az 2 yıllık ihracat tecrübesi olan, o    Tercihen Karton Ambalaj ürünleri ihracatında deneyimli o    Çok iyi derecede İngilizce bilen, o    Satış konusunda yetenekli, ikna kabiliyeti yüksek o    Raporlama konusunda bilgisi olan, o    Pazar analizi ve ticari istihbarat konusunda araştırma faaliyetlerini yürütebilecek nitelikte, o    MS Office Programlarını kullanabilen, o    Seyahat engeli olmayan, o    Prezantabl, giyimine özen gösteren, o    Şirketimizi en iyi şekilde temsil edebilecek, o    Takım çalışmasına yatkın, o    Analitik yönü kuvvetli, o    Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olan,

 • İş Açıklaması Fotoğraf  Baskısı ve Albüm üretimi yapan firmamızda depo sevkiyat departmanına, sorumluluğunu bilen 35 yaşını aşmamış bay ENGELLİ PERSONEL aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Engelli sağlık raporu bulunup, İşkura kayıtlı olmak,  Engellilik derecesi maksimum %40 olan, Engel durumu aktif ayakta çalışmasına uygun olan, : En az İlkokul mezunu olmak, Depoya hakim olup sevk ve idare edebilecek olmak,  İlgili alanda en az 1 yıl deneyimine sahip olmak, Ekip çalışmasına yatkın, İş Disiplinine sahip olmak, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilicek olmak, Askerlik hizmetini tamamlamış olmak 35 yaşını aşmamış bay eleman,

İş Habercisi - Matbaacılık/Baskı İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?