Matbaacılık/Baskı İş İlanları

Hepsini Temizle
Matbaacılık/Baskı
 • Grafik Tasarımcı , Grafiker
  Grafidea
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Gelişime açık ve yaratıcısın. Ajans kültürü hakkında bir fikrin var. İyi bir reklam ajansında, iyi müşterilere, iyi tasarımlar yaparak kariyerini geliştirmek istiyorsun. Nitelikli tasarımlarla dolu bir portfolyon varsa ve aşağıdaki özelliklere sahipsen hemen başvurunu yap. Dünyaca ünlü firmalara reklam ve tanıtımın tüm alanlarında hizmet veren Grafidea’da deniz manzaralı bir masa, Mac ve dilediğin kadar filtre kahve seni bekliyor.

  Aranan Nitelikler ・ Grafik tasarım konusunda eğitim almış, ・ Yaratıcı fikirleri ve özgün tasarım yeteneği olan, ・ Uygulamalara kurumsal kimliğin sınırlarını aşmadan yorum katabilen, ・ Okumayı ve araştırmayı seven, ・ Mesleğiyle ilgili yenilikleri takip eden, ・ Sorumluluk sahibi, dikkatli, ・ Hızlı, pratik çözümler üretebilen, ・ Ekip çalışmasına yatkın, uyumlu, iletişimi kuvvetli, ・ Baskı malzemeleri ve üretim teknikleri konusunda bilgili, ・ Alanında en az 3 yıl deneyimli, ・ Adobe InDesign, Illustrator, Photoshop gibi güncel grafik programlarını iyi kullanan, ・ Gerektiğinde yoğun tempoda ve esnek saatlerde çalışabilecek, ・ İstanbul Anadolu veya Avrupa yakasında oturan, ・ Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Tasarımcıları ekibimize katmak istiyoruz.

 • Grafik Stajyeri
  Grafidea
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Gelişime açık ve yaratıcısın. Ajans kültürü hakkında bir fikrin var. Staj boyunca fotokopi çekmek yerine, iyi bir reklam ajansında deneyim kazanmak istiyorsun. Ödev ve projelerinden seçtiğin tasarımlarla dolu bir portfolyon varsa ve aşağıdaki özelliklere sahipsen hemen başvurunu yap. Dünyaca ünlü firmalara reklam ve tanıtımın tüm alanlarında hizmet veren Grafidea’da deniz manzaralı bir masa, Mac ve dilediğin kadar filtre kahve seni bekliyor.

  Aranan Nitelikler ・ Grafik Tasarım bölümlerinde MYO, lisans veya yüksek lisans öğrencisi, ・ Grafik programlarını giriş seviyesinde kullanabilen, ・ Kendisini grafik alanında geliştirmek isteyen, ・ Haftada en az 2-3 gün düzenli olarak çalışabilecek, ・ Ekip çalışmasına yatkın, uyumlu, ・ İletişim becerisi yüksek, ・ Okumayı ve araştırmayı seven, ・ Sorumluluk sahibi, dikkatli, hızlı, ・ Tercihen İstanbul Anadolu yakasında oturan stajyerleri ekibimize katmak istiyoruz.

 • Tasarımcı / Grafiker
  Temas Tanıtım
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Firmamız da tasarım çalışmalarını yürütecek , dijital baskı ön hazırlık operasyonunu bilen ve süreci yürütebilecek , kadrajlama hizmeti verebilecek, TASARIMCI/GRAFİKER TAKIM ARKADAŞLARI arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu . ( İlgili bölümlerden mezun olunması tercih nedenidir ) Takım çalışmasına yatkın ve ekibiyle birlikte hareket edebilecek, Koşuyolu ofisimizde çalışacak , Anadolu yakasında ikamet eden veya ulaşım sıkıntısı olmayan, Tercihen sektör deneyimine sahip ve digital baskı ve üretim süreçlerine hakim olan . 3D Max , Autocad , Adobe programlarını bilen ve aktif olarak kullanabilen , ENGVIEW package designer programını kullanabilen veya diğer CAD tabanlı vektör programlar ile çizim yapabilen, ( Tercih sebebidir ) Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Erkek adaylar için askerliğini yapmış, 22-30 yaş arası Bay, Bayan Creative çalışma bilen , yapabilen adaylar öncelikli olarak tercih sebebi olacaktır.

 • İş Açıklaması İzmir de bulunan Matbaa alanında faliyet gösteren Firmamız bünyesinde görev alacak Makine Elektronik Bakım ve Onarım Teknikeri çalışma arkadaşı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Makine Elektronik Bakım ve Onarımında çalışacak personel nitelikleri; Elektrik-Elektronik ile ilgili bölümlerden Lise veya Yüksekokul mezunu olan, Endüstriyel otomasyon makinelerinin elektrik elektronik sistemlerinin bakım, onarım ve arızalarının tespiti hakkında bilgi sahibi olan, Makinelerin elektrik projelerini okumayı bilen, Elektrik motorları, Motor sürücüleri ve PLC ler hakkında bilgiye sahip olan, Esnek çalışma saatlerine uyabilecek, Askerliğini yapmış olan, Uyumlu, saha içi insani ilişkileri iyi olan çalışma arkadaşları arıyoruz, Not : Bahsedilen konularda (Özellikle Matbaa makineleri hakkında) tecrübe sahibi olmak tercih sebebidir,

 • Grafiker
  Firma Adı Gizli
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Tercihen Avcılar bölgesinde oturan, Kendi alanında deneyimli grafik programlarına hakim ( freehand,photshop,ıllustrator) ? Baskı öncesi film ve ctp mantıgını iyi derecede kullanabilen grafiker takım arkadaşları arıyoruz. ( Not : Retouch bilgisi olan)

  Aranan Nitelikler

 • İş Açıklaması Fiyat teklifi hazırlama, Sipariş akış ve üretim takibi yapılması, Ofis içi bilgi akışının sağlanması, İhraacat evraklarının hazırlanması ve yükleme koordinasyonu sağlanması, Teklif ve Satış ile ilgili raporların hazırlanması, Yurtdışı ile yazışmalarda ilgili sorumlulara yardımcı olunması, Numune, katalog ve kargo takibinin yapılması, Evrak dosyalamanın yönetilmesi, Satış ekibinin yurtiçi/yurtdışı seyahatlerinin organizasyonu, Teşvikli – teşviksiz yurt dışı fuarlarının organizasyonunun yapılması.

  Aranan Nitelikler Satış / Pazarlama / İhracat bölümlerinde deneyimli, En az Üniversite mezunu, ERP ve ofis yazılımlarını etkin olarak kullanabilen, Avrupa Yakası'nda ikamet eden, Tercihen yabancı dil bilen, B sınıfı ehliyet sahibi ve araç kullanabilen, Gerekirse Yurtdışı seyahat engeli olmayan, Problem çözme ve analitik düşünceye sahip, Bayan.

 • İş Açıklaması var olan 7 dilde yayının yaptığımız sitenin haberlerini ve görsellerinin hazırlanıp siteye yerleştirilmesi. Aynı zaman da matbaamıza gelen tüm grafik işlerini yapılması,Dergi,Broşür,Kitap ve diğer tüm tasarımların hazırlanması Mac kullanılmaktadır programların tümüne hakim olunması.

  Aranan Nitelikler Şirketin basılı malzemeleri, broşürler, kataloglar, ürün amblemleri ve logoları, banner tasarımları, kurumsal çalışmaları yapılması Adobe Dreamweaver ,Adobe Fireworks, Adobe Flash, Adobe FreeHand Adobe Illustrator,Adobe InDesign, Adobe Photoshop, Adobe Premier Corel Draw, InDesign

 • Temizlik Elemanı
  Türkiye Gazetesi
  İstanbul Avrupa 3 Eylül 2015

  İş Açıklaması İstanbul Baskı Tesislerimizde, matbaa alanlarının ve personele ait kullanım alanlarının temizliğinde görevlendirilecek TEMİZLİK ELEMANLARI aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler 18 yaşını doldurmuş İstanbul Avrupa Yakasında, ( Yenibosna, Bahçelievler, Avcılar, Eyüp, Edirnekapı, Sultançiftliği, Bağcılar, Beylikdüzü, Halkalı, Fatih, Güngören civarlarında ) ikamet eden Askerliğini yapmış Vardiyalı çalışabilecek ERKEK TEMİZLİK ELEMANLARI ARANMAKTADIR.

 • Sevkiyat Şoförü
  Firma Adı Gizli
  İstanbul Avrupa 3 Eylül 2015

  İş Açıklaması İstanbul -Yenibosna daki ofset tesislerimizde çalışacak SEVKİYAT ŞOFÖRÜ aranmaktadır. Ürün ve malzemelerin sevkiyatı, teslimi

  Aranan Nitelikler B ehliyeti, SRC ve Psikoteknik belgesi olan En az 3 yıl benzer deneyime sahip İstanbul Avrupa Yakasında (Yenibosna, Bahçelievler, Avcılar, Eyüp, Sultançifliği, Edirnekapı, Fatih, Zeytinburnu, Beylikdüzü, Esenler, Güngören, Halkalı, Esenyurt civarında ) ikamet eden Minimum ilköğretim, tercihen lise mezunu Askerliğini yapmış 30- 40 yaş civarında Vardiyalı çalışabilecek İstanbul özellikle Avrupa Yakası güzergahları iyi bilen SEVKİYAT ŞOFÖRÜ aranmaktadır.

 • Forklift Operatörü
  Türkiye Gazetesi
  İstanbul Avrupa 3 Eylül 2015

  İş Açıklaması İstanbul -Yenibosna daki ofset tesislerimizde çalışacak FORKLİFT OPERATÖRLERİ aranmaktadır. Depoya gelen malzemelerin teslim alınması Depodan çıkan malzemelerin/ürünlerin teslim edilmesi Malzeme ve/veya ürünlerin yerlerine düzenli olarak yerleştirilmesi Malzeme ve/veya ürünlerin ve özellikle kağıt bobinlerin taleplere göre baskı hatlarına teslim edilmesi Depo sayımlarının yapılması vb. depolama ile ilgili faaliyetler

  Aranan Nitelikler Forklift ehliyeti olan (Bobin ataşmanlı) forklift kullanım deneyimine sahip Forklift/ Depo Operatörü olarak özellikle, kağıt firmaları ve matbaalarda en az 1 yıl deneyimli İstanbul Avrupa Yakasında (Yenibosna, Bahçelievler, Avcılar, Eyüp, Sultançifliği, Edirnekapı, Fatih, Zeytinburnu, Beylikdüzü, Esenler, Güngören, Halkalı, Esenyurt civarında ) ikamet eden Minimum ilköğretim, tercihen lise mezunu Askerliğini yapmış 40 yaşını aşmamış Vardiyalı çalışabilecek FORKLİFT OPERATÖRÜ aranmaktadır.

 • Baskı Makinesi Operatörleri
  Türkiye Gazetesi
  İstanbul Avrupa 3 Eylül 2015

  İş Açıklaması İstanbul Tesislerimizde çalışacak, deneyimli veya matbaada yetiştirilmek üzere BASKI MAKİNESİ OPERATÖRLERİ aranmaktadır. Baskı tesislerindeki makinelerin kullanılarak, baskı faaliyetlerinin yerine getirilmesi, Ürün değişimlerinde hatların gerekli ayar ve değişikliklerinin yapılması, Yapılan her türlü, ürün değişikliği, arızaların kayıt altına altına alınması, Yapılan geliştirme ve iyileştirme faaliyetlerinin raporlanması, Kalite ve verimlilik projelerine katılarak iyileştirme faaliyetlerine katkıda bulunulması vb. üretimle ilgili işlerde çalışacak.

  Aranan Nitelikler 19-30 yaşlarında Tercihen Meslek Yüksek Okul veya Meslek Lisesi (Matbaacılık başta olmak üzere; Metal İşleri, Torna, Tesviye, Motor- Makine vb. ilgili bölümlerden ) mezun veya matbaacılık konusunda sertifika almış İstanbul Avrupa Yakasında, ( Yenibosna, Bahçelievler, Bağcılar, Beylikdüzü, Avcılar, Fatih, Eyüp, Edirnekapı civarında ) ikamet eden Tercihen askerliğini yapmış Vardiyalı çalışabilecek Öğrenmeye açık Eğitimini aldığı alanda ve üretim tesisinde çalışarak kendini geliştirmeye istekli Yetiştirilmek üzere veya deneyimli BASKI MAKİNESİ OPERATÖRLERİ aranmaktadır.

 • Pazarlama Elemanı
  Ebru Fotoğrafçılık
  Türkiye Geneli 3 Eylül 2015

  İş Açıklaması Fotoğraf Baskısı ve Albüm üretimi yapan firmamızda Pazarlama Departmanımızda görev alabilecek, Öncelikle Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesini yakından tanıyan, Bölgedeki mevcut ve yeni müşterilere pazarlama ve satış yapabilecek, Minimum en az 10 yıl Pazarlama tecrübesi olan, Tercihen Fotoğrafçılık ve Albüm Sektöründe Tecrübeli Olan, Seyahate engeli olmayan, İletişimi yüksek, BAY eleman alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Söz konusu pozisyonlar için adaylarda aradığımız nitelikler şöyledir: Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgesini iyi bilen Seyahate Engeli Bulunmayan. Pazarlama sektöründe en az 10 yıl deneyimine sahip olmak, Fotoğrafçılık ve Albüm Sektöründe Tecrübeli Olmak, En az lise tercihen ünüversite mezunu olmak Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilicek, İletişim becerisi ve diksiyonu düzgün olmak, Hızlı öğrenip çabuk adaptasyon sağlayabilecek Hizmet bilinci gelişmiş ve problem çözme becerisine sahip BAY Pazarlama Elemanı aramaktayız.

 • İş Açıklaması MATBAAMIZ BÜNYESİNDE ÇALIŞACAK CTP- KALIP USTASI ARANMAKTADIR. GECE VE GÜNDÜZ VARDİYA SISTEMİMİZ VARDIR. 1 HAFTA GECE 1 HAFTA GÜNDÜZ OLARAK ÇALIŞILIR. ÇALIŞMA SAATLERİ SABAH 9/7 , AKŞAM 21.00 SABAH 7 OLMAK UZERE 2 VARDIYADIR

  Aranan Nitelikler

 • Üretim Planlama
  Ege Reklam Basım Sanatları
  İstanbul Anadolu 3 Eylül 2015

  İş Açıklaması Matbaamızda üretim müdürüne ve baskı öncesi departmanına destek olacak, İş akışını takip edecek, Baskıdan çıkan işlerin kalite kontrolunu aşama aşama takip edecek, Çok yönlü çalışabilecek, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayacak, Grafikten baskı öncesine, her aşamayla ilgilenebilicek, Kendini geliştiren, çalışma arkadaşı aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Deneyim şart değildir ama kendine Basım ve yayıncılık sektöründe kariyer yapmak isteyen, Uzun dönemli çalışabilecek, Araba kullanmasını bilen Liderlik ozellikleri bulunan. Yogun tempoda calisabileck Esnek Çalışma Saatlerine uyabilen takım arkadaşı aranmaktadır.

 • İş Açıklaması Otomatik Selefon makinasinda calisacak usta ve kalfalar aranmaktadir.

  Aranan Nitelikler En az 3 yil selofonda deneyimli usta yada kalfa

 • İş Açıklaması MATBAA SEKTÖRÜNDE ÇALIŞMIŞ KONUSUNDA UZMAN GRAFİKER VE MONTAJ BİLGİSİ OLAN

  Aranan Nitelikler

 • İş Açıklaması MATBAA SEKTÖRÜNDE ÇALIŞMIŞ KONUSUNDA UZMAN TASARIMCI GRAFİKER

  Aranan Nitelikler

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yaptığımız dijital baskı merkezine, iki yıllık ön lisans grafik tasarım ya da dijital baskı programlama mezunu adaylara ihtiyaç vardır.

  Aranan Nitelikler Bilgisayar üzerinde dijatal baskı programlarını kullanmayı bilen Tercihen 2 yıllık ilgili bölümlerden mezun olma Askerlik ilişkisi bulunmayan Tercihen Karşıyaka - Menemen hattında ikamet eden Bay personel

 • Kırma Ustası
  İnkılâp Kitabevi
  İstanbul Avrupa 2 Eylül 2015

  İş Açıklaması İnkılâp Kitabevi Yenibosna merkez binamızda bulunan Matbaa Tesisimizde çalışmak üzere tecrübe sahibi "Kırma Ustası" arayışımız bulunmaktadır:

  Aranan Nitelikler Avrupa Yakasında Yenibosna ve yakın semtlerde ikamet eden, Çalışkan, dikkatli ve sorumluluk sahibi, Vardiyalı çalışma sistemine uyum sağlayabilecek, Tel dikiş işi olmadığında mücellit vb. diğer operasyonlara da destek verecek, Gerektiğinde fazla mesai yapmaya engeli olmayan, Askerlik hizmetini tamamlamış, Bay.

 • İş Açıklaması Sektöründe lider olan şirketimizde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip, Üst Yönetim Asistanı Ofis Yöneticileri

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Üst Yönetim Asistanlığı konusunda profesyonel anlamda deneyim sahibi, Faaliyet sektörümüzle ilgili gelişme ve yenilikleri takip edip üst yönetime bu konuda fikirler sunabilecek ölçüde araştırmacı ve yenilikçi, Ekip içerisinde sinerji oluşturma becerisigüçlü, motivasyonu ve iletişimi yüksek MS Office uygulamalarını bilen, Raporlama ve dosyalama sistemlerine hakim, Planlama ve organizasyon yeteneğine sahip, Avrupa yakasında ikamet eden,

 • İş Açıklaması Sektöründe lider olan şirketimizde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip, Satış Pazarlama Ekip Üyeleri ve Müşteri Temsilcileri aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen; matbaa sektöründe - Satış /Pazarlama ve Müşteri İlişkileri konularında deneyimli, Satış - Pazarlama yetkinliklerine sahip, fiyatlandırmave teklif sürecine hakim, MS Office uygulamalarını bilen, Raporlama ve dosyalama sistemlerine hakim, İnsan ilişkileri, iletişim ve ikna konularında kendine güvenen, Planlama ve organizasyon yeteneğine sahip, Avrupa yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

 • İş Açıklaması Sektöründe lider olan şirketimizin Rotasyon Baskı Bölümü' nde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip çalışma arkadaşları aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Vardiyalı çalışabilecek, esnek çalışma saatlerine ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Avrupa yakasında; tercihen, Küçükçekmece, Avcılar, Beylikdüzü, Esenyurt yakınlarında ikamet eden. Deneyimli Rotasyon Baskı Ustası, Baskı Operatörleri ve Elemanlar aranmaktadır..

 • Elektrik Tekniker/Teknisyen
  Doğan Ofset A.Ş.
  İstanbul Avrupa 1 Eylül 2015

  İş Açıklaması Sektöründe lider olan şirketimizde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip, Elektrik Tekniker/Teknisyenleri aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Meslek Yüksek Okulları / Meslek Liselerinin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen matbaa makineleri ve/veya üretim işletmelerinde en az 2 yıl deneyim sahibi, Vardiyalı çalışabilecek, esnek çalışma saatlerine ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek,Askerlik görevini tamamlamış, Avrupa yakasında; tercihen, Küçükçekmece, Avcılar, Beylikdüzü, Esenyurt yakınlarında ikamet eden.

 • Mücellit Personeli
  Doğan Ofset A.Ş.
  İstanbul Avrupa 1 Eylül 2015

  İş Açıklaması Sektöründe lider olan şirketimizin Mücellit Bölümü'nde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip çalışma arkadaşları aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Vardiyalı çalışabilecek, esnek çalışma saatlerine ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Avrupa yakasında; tercihen, Küçükçekmece, Avcılar, Beylikdüzü, Esenyurt yakınlarında ikamet eden. Konusunda 10 yıl deneyimli Kazanlı Kesim ustaları ile deneyimli Mücellit Ustası ve Mücellit Elemanları aranmaktadır.

 • İş Açıklaması Baskıya girecek etiket, ambalaj ve katalog gibi ürünlerin yaratıcı bir şekilde tasarlanması ve baskı sürecinin takibi.

  Aranan Nitelikler Grafik Tasarım programlarına çok iyi derecede hakim(Özellikle; Illustrator, Photoshop) Sıfırdan ambalaj ve etiket tasarımı yapabilecek. Dijital çalışması olmayan işlerin aynısını hazırlayabilecek. Tercihen Meslek Yüksel Okulu ya da Üniversitelerin Grafik bölümünden mezun, İnsan ilişkilerinde uyumlu ve başarılı. Takım çalışmasına yatkın,aktif ve sorumluluk sahibi. En az 2 yıl grafik tasarım konularında iş deneyimine sahip. Erkek adayların askerliğini tamamlamış. Avrupa yakasında ikamet eden bay-bayan, GRAFİKER aranmaktadır.

 • İş Açıklaması Yurtiçi ve yurtdışında hedef müşterilere ulaşarak sipariş almak. Baskı sürecini takip etmek.

  Aranan Nitelikler Yapışkanlı Etiket konusunda 2 yıl deneyimli, Baskı sektörünü seven, Çok iyi düzeyde ingilizce bilen, 4 yıllık Üniversite Mezunu. MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, Müşteri odaklı ve güçlü iletişim yeteneğine sahip, organizasyon yeteneği yüksek, Seyahat engeli olmayan, Bay, Bayan Satış Uzmanı.

 • Muhasebe Uzmanı
  Fazilet Neşriyat
  İstanbul Avrupa 1 Eylül 2015

  İş Açıklaması 1970 yılından bu yana yayıncılık sektöründe ortaya koyduğu performans ile kalitesini ve başarısını çalışmalarıyla ispatlamış Güneşli'de bulunan Fazilet Neşriyat Şirketimiz için, "Muhasebe Uzmanı" aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerinin İşletme, İktisat, Maliye ve Muhasebe bölümlerinden mezun Alanında 3 yıl tecrübeye sahip Sorumluluk alabilen ve çözüm odaklı Muhasebe iş süreçlerine hakim, Alanında yasal mevzuata hakim Ms Office programlarını iyi derecede kullanabilen İletişim becerisi yüksek,dinamik yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Organizasyon ve süreç planlama yeteneğine sahip Askerlik görevini tamamlamış,Bay.

 • İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Basım Yayın Sektörünün öncü kuruluşu olan Matbaa firmamızın Teknik Servis bölümünde görevlendirilmek üzere; · Anadolu Teknik Lisesi / Endüstri Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okulu Elektrik - Elektronik bölümü mezunu, · İşletmemizin dahili enerji hattındaki ( kompanzasyon panosu, elektrik panoları, bus-barlar,Jeneratör ,kompresör, chiller, U.P.S, ve diğer otomasyon sistemi) makine ve teçhizatların bakım - onarım ve kontrol konularında görev alacak, · TercihenTeknis Servis/Bakım departmanlarındamatbaa ve/veya sanayi işletmesinde asgari 5 yıl çalışmış, · Avrupa yakasında oturan, · Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, · Askerliğini tamamlamış, · MS-Ofis programlarını kullanabilen · Temel düzeyde mesleki ingilizce bilen, · Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Teknik Servis Sorumlusu arıyor.

 • Tel Dikiş Ustası
  İnkılâp Kitabevi
  İstanbul Avrupa 31 Ağustos 2015

  İş Açıklaması İnkılâp Kitabevi Yenibosna merkez binamızda bulunan Matbaa Tesisimizde Müller Martini Tel Dikiş makinesinde çalışmak üzere tecrübe sahibi "Tel Dikiş Ustası" arayışımız bulunmaktadır:

  Aranan Nitelikler Avrupa Yakasında Yenibosna ve yakın semtlerde ikamet eden, Çalışkan, dikkatli ve sorumluluk sahibi, Vardiyalı çalışma sistemine uyum sağlayabilecek, Tel dikiş işi olmadığında mücellit vb. diğer operasyonlara da destek verecek, Gerektiğinde fazla mesai yapmaya engeli olmayan, Askerlik hizmetini tamamlamış, Bay.

 • İş Açıklaması • Üretim konumuz olan Serigrafi ve Dijital baskı Reklam Ürünlerinin satışı, siparişlerin alınması ve takibi • Pazar araştırması yapılarak potansiyel müşteriler ve sektörler geliştirilmesi • Geliştirilen projelerin sonuçlandırılması

  Aranan Nitelikler • Üniversite mezunu olmak (Pazarlama, Ekonomi, İşletme, Halkla İlişkiler vb) • Pazarlama ve Satış Konusunda en az 2 yıl deneyimli olmak • Erkek Adayların Askerlik görevini tamamlamış • Çözüm odaklı ve pozitif yapıda olmak • Bilgisayar ofis programlarını iyi derecede kullanabilmek • Seyahat edebilmek ve esnek çalışma saatlerine uyabilmek • Outdoor Reklam Ürünleri satışı konusuna deneyimli olmak tercih nedenidir. • Ehliyeti olup araç kullanabilmek

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Videolu İlan

  Eski Hükümlü

 • Staj

  Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

 • Sorulu İlan

  Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - Matbaacılık/Baskı İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?