Matbaacılık/Baskı İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Matbaacılık/Baskı
 • Umur BasımKocaeli 21 Şubat 2017

  İş AçıklamasıBasım sektöründe en geniş ürün çeşidi ve en büyük makine parkı ile lider konumda olan;Sürekli Form, Zarf, Tabaka Ofset, Rulo, Kağıt Poşet, Etiket, Ambalaj Dolum ve Promosyon Ürünleriolmak üzere 8 ayrı üretim hattına sahip, sektörün ilk 500 sanayi kuruluşu arasında yer alan ve ilkleri ile bilinen şirketimizin Lojistik Departmanı'nda görevlendirilmek üzere; Tercihen Ortaöğretim mezunu, Depo ve sevkiyat süreçlerinde tecrübeli, Forklift ehliyeti olan ve aktif olarak forklift kullanabilen, Vardiyalı sistemde çalışabilecek, Kocaeli/ Gebze'de ikamet eden, "Forklift Operatörü" arıyoruz.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Forklift Operatörü / Reachtrack

 • ATES GROUPKocaeli 21 Şubat 2017

  İş AçıklamasıHİZMET VERMEKTE OLDUĞUMUZ İŞLETMELERDE Sistem alt yapısı vb. genel bakım ve onarım işlemlerini yapabilecek gerektiğinde dekoratif işlemlerinde çalışacak adaylar arıyoruz. Endüstriyel Temizlik yapabilecek personel gerekmektedir. Yapılacak uygulamanın örneğini aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz. https://www.youtube.com/results?search_query=ates+group veya https://www.youtube.com/watch?v=JUgRHgr1uKY

  Aranan NiteliklerMeslek lisesi mezunu Dikkatli ve sorumluluk sahibi, Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, Askerlik hizmetini tamamlamış, Bay "Teknik Bakım Elemanı" arıyoruz. Yemek ve servis imkanımız mevcuttur.

  Sektör: Makine, Ambalaj ve Kağıt, Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Bakım Onarım Teknikeri

 • Umur Basımİstanbul Anadolu 21 Şubat 2017

  İş AçıklamasıBasım sektöründe en geniş ürün çeşidi ve en büyük makine parkı ile lider konumda olan; Sürekli Form, Zarf, Tabaka Ofset, Rulo, Kağıt Poşet, Etiket, Ambalaj Dolum ve Promosyon Ürünleri olmak üzere 8 ayrı üretim hattına sahip, sektörün ilk 500 sanayi kuruluşu arasında yer alan ve ilkleri ile bilinen şirketimizin farklı bölümlerinde görevlendirilmek üzere; İşkur'a kayıtlı ve yasa gereği engelli kadro kapsamında değerlendirilebilecek, Tercihen en az Lise mezunu, Motivasyonu yüksek ve takım çalışmasına yatkın, Sorumluluk sahibi ve gelişime açık, MS Office uygulamalarını kullanabilen, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Asistan

 • İş AçıklamasıBasım sektöründe en geniş ürün çeşidi ve en büyük makine parkı ile lider konumda olan; Sürekli Form, Zarf, Tabaka Ofset, Rulo, Kağıt Poşet, Etiket, Ambalaj Dolum ve Promosyon Ürünleri olmak üzere 8 ayrı üretim hattına sahip, sektörün ilk 500 sanayi kuruluşu arasında yer alan ve ilkleri ile bilinen şirketimizin farklı üretim hatlarında görevlendirilmek üzere; Tercihen Ortaöğretim mezunu, Basım sektöründe kariyer hedefleyebilecek, Vardiyalı düzende çalışabilecek, İletişim becerisi güçlü ve ekip çalışmasına yatkın, Disiplinli ve titiz çalışabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Anadolu yakası ya da Gebze’de ikamet eden, Üretim Operatör Yardımcıları arıyoruz.

  Aranan NiteliklerGörev aldığı üretim hattındaki üretimin kaliteli ve verimli işlemesi için gerekli desteği vermek.

  Sektör: Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Eleman

 • NORA AMBALAJ MATBAA GIDAİstanbul Anadolu 21 Şubat 2017

  İş AçıklamasıAmbalaj ve Matbaacılık sektöründe faliyet gösteren firmamıza; Adobe İllustrator, Corel Draw, Photoshop programlarını iyi derece kullanabilen, en az 5 yıl deneyimli grafik tasarım uzmanı alımı yapılacaktır Öncelikle Çekmeköy ve yakın çevresi tercihimizdir

  Aranan NiteliklerAdobe İllustrator, Corel Draw, Photoshop programlarını iyi derece kullanabilen bayan

  Sektör: Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Grafiker

 • İş Açıklaması· Yöneticisinin günlük/haftalık/aylık programının planlaması, organize edilmesi, ajanda ve iş takibinin yapılması, · Yurtiçi veya yurtdışı seyahatlerin organize edilmesiyle ilgili faaliyetlerin (otel ve uçak rezervasyonları, vize işlemleri) yürütülmesi, · Kurum içi ve kurum dışı iletişiminin sağlanması, yöneticisinin mail, telefon ve toplantı trafiğinin yönetilmesi, · Tören, yemekler, vb. gibi önemli davetlerin organizasyonunun yapılması, · Yönetim Kurulu ile birimler arasındaki bilgi akışının sağlanması.

  Aranan Nitelikler· Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, · Üst Düzey Yönetici Asistanlığı konusunda en az 3 yıl tecrübesi olan, · İngilizce bilen (yazılı ve sözlü iletişimi yürütebilecek), · MS Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen, · Detaylı, sistemli ve düzenli çalışmayı prensip edinmiş, · Organizasyon, planlama ve sunum hazırlama becerisi gelişmiş, · Diksiyonu ve ikili ilişkileri iyi, iletişim becerisi güçlü, · İş takibi yüksek ve detaylara önem veren, · Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek. Bayan Yönetici Asistanı alınacaktır.

  Sektör: Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Yönetici Asistanı

 • İş AçıklamasıAmabalal Üretim Departmanında görev yapabilecek.

  Aranan NiteliklerBasım-Yayın (Matbaa) alanında faaliyet gösteren, sektörünün öncü kuruluşu firmamızın Ambalaj Üretim departmanında görevlendirilmek üzere; Karton Ambalaj sektöründe deneyimli Kalite Kontrol Personeli, Omega Yapıştırma Makinesi Usta, Kalfa ve yardımcıları, 70x100 Kesim Makinesi Usta, Kalfa ve yardımcıları Yetiştirilmek Üzere 18-30 yaş arası yardımcı eleman ve çıraklar, Sorumluluk sahibi, Vardiyalı çalışabilecek, İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden, (Esenyurt, Avcılar, Beylikdüzü, B.Çekmece ve E-5 güzergahında ikamet eden) "Karton Ambalaj Üretim Usta ve Yardımcıları" arıyoruz.

  Sektör: Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Sorumlu, Operatör, Usta

 • Can Dijitalİzmir 20 Şubat 2017

  İş Açıklamasıİlk mağazasını 1990 yılında İzmir’in Alsancak semtinde faaliyete geçiren Can Dijital, müşteri memnuniyeti temel ilkesini benimseyerek ihtiyaca yönelik olarak gelişen ve dünya ile eşzamanlı olarak değişen teknolojisi ile İzmir’de tek olmayı başarmıştır. Can Dijital, güvenilirlik misyonu ile kaliteli baskı ve seri üretimin hemen teslimi sayesinde dijital baskıda çözüm ortağı olarak müşterilerinin yanındadır. İzmir’de toplam 5.000 m2 alanda 100 e yakın personel sayısı ile 4 şubede müşterilerine hizmet vermeye devam eden şirketimizin yeni organizasyon yapısı çerçevesinde Grafiker alınacaktır.

  Aranan NiteliklerNitelikler En az lise mezunu olmak. Tercihen mesleki deneyim sahibi olmak. Çok iyi derecede bilgisayar ofis programlarına ve şirkette kullanılan diğer ilgili programlarından (Ptohoshop, Illustrater, Acrobat, Corel Draw, Autocad, Indesign) bir veya birkaçına hakim olmak. Erkek adaylar için en az 2 yıl askerliğini tecil ettirmiş olmak, tercihen askerlikle ilişiği kalmamış olmak. Yetkinlikler Müşteri ilişkilerinde başarılı, etkin iletişim sahibi ve güler yüzlü olmak. Hızlı anlayabilme ve tasarıma dönüştürebilme yeteneğine sahip olmak. Zamanını etkin kullanabilmek. Hedef odaklı çalışabilmek. Baskı ve stres altında çalışabilmek. Tertip ve düzen alışkanlığına sahip olmak. Sorumlulukları Müşteri ihtiyaçlarını analiz etme, Müşteri ihtiyaçlarına uygun baskı çözümleri geliştirme ve sipariş alma, Baskı öncesi çizim işlemlerini yapmak, Baskının üretime iletilmesi, Müşteri memnuniyetini sağlamak.

  Sektör: Açık Hava Reklamcılığı, Matbaacılık/Baskı, Reklamcılık

  Pozisyon: Tasarımcı, Grafiker, Operatör

 • İş AçıklamasıOfset Makina Dairesinde aktif olarak görev yapacak.

  Aranan NiteliklerBasım-Yayın (Matbaa) alanında faaliyet gösteren, sektörünün öncü kuruluşu firmamızın üretim departmanında görevlendirilmek üzere; Matbaa Sektörünün Ofset Bölümünde Deneyimli, Sorumluluk sahibi, Vardiyalı çalışabilecek, İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden, (Esenyurt, Avcılar, Beylikdüzü, B.Çekmece ve E-5 güzergahında ikamet eden) "Ofset Kalfası" arıyoruz.

  Sektör: Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Sorumlu, Operatör, Usta

 • Onur Etiketİstanbul Avrupa 20 Şubat 2017

  İş AçıklamasıTekstil Etiketleri Üreten Firma İçin Satış ve Pazarlama Müdürü

  Aranan NiteliklerTekstil Sektöründe Satış deneyimi olan,tercihen Etiket Sektöründe Deneyimli Tercihen Üniversite Mezunu Tercihen İngilizce Bilen Avrupa Yakasında ikamet eden Sürücü belgesine sahip ve aktif sürücü olan Satış ve Pazarlama kavramları arasındaki farka vakıf, Satışın müşteri ziyareti yapmadan gerçekleşmeyeceği fikrini kabul etmiş, İş bulmaya değil, çok çalışıp çok kazanmaya ihtiyacı olan

  Sektör: Tekstil, Ambalaj ve Kağıt, Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Müdür, Satış Temsilcisi

 • İş AçıklamasıFacebook, Twitter, Google+, Instagram ve Kurumsal Web Sitesi gibi hesapların yönetimi. Banner, insört , görsel reklam gibi tasarımların yapılması , her platform için haftalık veya aylık story board – içerik planları oluşturarak düzenli paylaşım içeriği sunmak. Sosyal medya takipçi sayısını arttıracak çözümleri üretmek , email trafiğini yönetmek.

  Aranan NiteliklerEnaz 1 yıl deneyimli. Tercihen üniversite mevzunu. Yenilikçi dünyada gelişen yeni trendleri takip eden. İletişim kabiliyeti yüksek , editöryel yeteneklere sahip. Dijital iletişim ve sosyal medya kanallarını etkin şekilde kullanabilen. Türkçeye ileri düzeyde hakim , dilbilgisi ve imla kurallarına dikkat eden. Toplu mailing konusunda bilgili. Avrupa yakasında ikamet eden.

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt, Matbaacılık/Baskı, Sosyal Servisler

  Pozisyon: Grafiker, Bilgisayar Programcısı, Sosyal Medya Uzmanı

 • İş AçıklamasıSilivri’ de faaliyet gösteren Matbaa-Ambalaj sektöründe lider kuruluşumuzda görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Kağıt ambalaj sektöründe benzer bir görevde en az 4-5 yıl tecrübeli Müşteri portföyü olan ve mevcut portföyü yönetebilecek MS Office uygulamalarına hakim, tercihen ERP tecrübesi olan İnsan ilişkileri, planlama ve koordinasyon becerileri güçlü Ekip çalışmasına yatkın ve sonuç odaklı Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Aktif olarak araç kullanabilen Küçükçekmece – Silivri güzergahında ikamet eden

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Sorumlu

 • Özlemix AlbümDenizli 17 Şubat 2017

  İş AçıklamasıÖzlemix Albüm, 2007 yılında Denizli de panoramik albüm üretimi yapmak üzere kurulmuştur. Firmamız, özverili çalışanları ile birlikte müşterilerin yüzünde oluşturabildikleri tebessüm için en kaliteli ve en iyiyi yapmaya çalışmaktadır. Firmamız Fotoğraf Stüdyolarının Gelin & Damat , Doğum , Çocuk v.s albümlerini üretip sene boyunca hizmet vererek doğru üretim ve doğru satış politikası ile yoluna devam etmektedir. Her geçen gün –Daha iyisi nasıl olabilir- felsefesi ile yolumuza devam ederken hem istihdam sayımızı hem de mutlu müşteri sayımızı arttırmayı hedeflemekteyiz. ÖZLEMİX albümde çalışmak üzere personel alımı yapılacaktır. İşyerimiz mücellithane olarak düğün albümleri üretmektedir. Matbaa sektörüne yakın bir işletmedir.

  Aranan NiteliklerMATBA DA ÇALIŞMIŞ BIÇAK KULLANABİLEN PERSONEL İHİTİYACIMIZ VARDIR. 115 EM POLAR VE 115 CM ÇİN MALI PROGRAMLI BIÇAK KULLANACAK PERSONEL ARIYORUZ. - MATBAA DA ÇALIŞMIŞ 2-3 YIL TECRÜBESİ OLAN - SERİ ve ÖZENLİ , TİTİZ ÇALIŞAN - İŞ ARKADAŞLARI İLE UYUMLU

  Sektör: Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Usta

 • İş AçıklamasıMerkezi Avcılarda bulunan firmamızda görevlendirilmek üzere; "Serbest Muhasebeci Mali Müşavir" aramaktayız.   

  Aranan Nitelikler- İthalat ve İhracat,Finans yönetimi ve Muhasebe konusunda en az 5 yıl deneyimli, -Yeni Türk Ticaret Kanunu konusunda bilgili,  - Mevzuattaki değişiklikleri düzenli olarak takip eden,  - Ayrıntılara önem veren, dikkatli ve kavrama yeteneği yüksek, planlama ve organizasyon yeteneğine     sahip, takım çalışmasına yatkın, - Avcılar ve çevresinde ikamet eden,  

  Sektör: Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Memur

 • İş AçıklamasıEsenyurt Akçaburgaz Mahallesinde mukavva ve koli üretimi yapan firmamıza Satış ve Pazarlama Yapacak ,portföyü olan yada portföy oluşturabilecek aktif olarak sahada görev alıp, yeni müşteri portföyü oluşturarak şirket cirosunun büyümesine katkıda bulunulmasını sağlayacak personeller alınacaktır.

  Aranan Nitelikler-Oluklu mukavva ve koli üretim sektöründe saha satış konusunda minimum 2 yıl tecrübeli -Müşteri portföyü bulunan yada portföy oluşturabilecek, -Hırslı, istekli, analitik düşünebilen -Diksiyonu düzgün ve prezantabl -Ekip çalışmasına yatkın -Hedef odaklı çalışabilecek -Sürücü belgesi olan ve aktif olarak araç kullanabilen -Avrupa yakasında ikamet eden -Askerlikle ilişiği olmayan

  Sektör: Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • Tetra Pazarlama ve Dış Ticaret A.Ş.İstanbul Avrupa, Tekirdağ 21 Şubat 2017

  İş Açıklaması- Mal Kabul, Sevkiyat ve Yükleme süreçleri başta olmak üzere tüm depo süreçlerinin oganizasyonundan ve yönlendirilmesinden sorumlu olacak,

  Aranan NiteliklerSilivri’ de faaliyet gösteren Matbaa-Ambalaj sektöründe lider kuruluşumuzda görevlendirilmek üzere; En az Lise mezunu ( Tercihen MYO mezunu ) MS Office uygulamalarına hakim, tercihen ERP tecrübesi olan Vardiyalı sistemde ve yoğun tempoda çalışabilecek İnsan ilişkileri ve iletişim becerileri güçlü, Erkek adaylar için Askerlik hizmetini tamamlamış İstanbul Avrupa Yakası'nda ikamet eden ( servisimiz mevcuttur )

  Sektör: İmalat, Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Sorumlu

 • İş AçıklamasıYurtdışı Satış Bölümündeki operasyonel işlerin takibi, Nakliye tekliflerinin alınması , Satış teklif taslaklarının hazırlanması, Müşteri temsilcisi tarafından alınan siparişlerin programa girilmesi, takibi , Planlama Departmanı - Sevkiyat Departmanı – Üretim arasındaki bilgi akışının sağlanması, Yüklemelerde , Gümrük firması - Sevkiyat Departmanı – Nakliye firması arasında bilgi ve evrak akışının sağlanması, Gerekli günlük - aylık raporların hazırlanması. Fatura kontrollerinin yapılması ve Mali İşler Departmanı’na teslim edilmesi, Müşteri ödemelerinin takibinin yapılması, Müşterilere numune gönderiminin yapılması.

  Aranan Niteliklerİnsan ilişkilerinde başarılı etkin takip ve koordinasyon sağlayabilecek, Takım çalışmasına yatkın, Öğrenmeye ve yetiştirilmeye açık, İhracat departmanında çalışmaya istekli, Dinamik, uyumlu, pratik, Lise, Yüksekokul tercihen Üniversite mezunu MS Office programlarını etkili kullanabilen ve tercihen ERP uygulamalarında da tecrübeli, B Sınıfı Ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Bay adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış. Tercihen Sigara kullanmayan. İstanbul- Avrupa Yakasında ikamet eden Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Yaptığı işteki değişen koşullara uyum sağlayabilecek, işi ile ilgili yöneticisi tarafından verilen görevleri yerine getirebilecek.

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt, Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Asistan, Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Bölge Müdürü, Bölge Sorumlusu

 • Pal Plastik AmbalajTekirdağ, İstanbul Avrupa 15 Şubat 2017

  İş AçıklamasıKALİTE YÖNETİM SİSTEM SORUMLUSU Firmamız bünyesinde çalıştırılmak üzere Kalite Yönetim Sistemleri Sorumlusu alınacaktır.

  Aranan NiteliklerÜniversite Mezunu Yabancı Dil (İngilizce) Askerlik yapmış (Erkek adaylar için)

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt, Plastik, Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Mühendis

 • Türkiye Gazetesiİstanbul Avrupa 13 Şubat 2017

  İş AçıklamasıSektöründe köklü bir geçmişi olan firmamızın İstanbul- Yenibosna Tesislerimizde çalışacak  deneyimli WEB  BASKI USTALARI aranmaktadır. Baskı tesislerindeki makinelerin kullanılarak, baskı faaliyetlerinin yerine getirilmesi, Ürün değişimlerinde hatların gerekli  ayar ve değişikliklerinin yapılması, Yapılan her türlü ürün değişikliği ve arızaların kayıt altına alınması, Kalite ve verimlilik projelerine katılarak  iyileştirme faaliyetlerine katkıda bulunulması vb. üretimle ilgili işlerde çalışacak.

  Aranan NiteliklerUsta seviyesinde bilgi ve deneyimi olan Askerliğini yapmış Vardiyalı çalışabilecek

  Sektör: Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Teknisyen, Sorumlu, Operatör, Usta Yardımcısı

 • İş AçıklamasıAmbalaj, kesekağıdı ve matbaa sektöründe üretim yapan fabrikamız için Sıcak Saha Satış ve Pazarlama Elemanları aranıyor. Müşteriler ile birebir satış aktivitelerini yürütmek Yapılan satışları üretime ileterek, üretim sürecinden işin müşteriye iletilmesi sürecine kadar her aşamada işine hakim olmak, işini takip etmek. Bağlı olduğu satış müdürüne raporlamaları zamanında gerçekleştirmek, yeni satış alanları ile ilgili önerileri sunmak

  Aranan NiteliklerPAZARLAMA VE SATIŞ ELEMANI · Tecrübeli, sıcak saha satış konusunda deneyimli · Mümkünse portföyü olan · Hedef odaklı çalışabilen · İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişim becerisi ve ikna kabiliyeti yüksek, · Yazılı ve sözlü iletişim becerileri gelişmiş, · Kurumsal pazarlama ve satış konusunda deneyimli, · İletişim becerileri kuvvetli ve sorumluluk sahibi, · Dış görünümüne ve kişisel bakımına önem veren · Diksiyonu düzgün, · Detayları gören, · Yapılan satışların takibi ve raporlama konusunda titiz çalışan, · İşini seven ve saygı duyan ciddi takım arkadaşları aranmaktadır.

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt, Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi

 • Türkiye Gazetesiİstanbul Avrupa 13 Şubat 2017

  İş AçıklamasıMatbaa baskı öncesi hazırlık süreçlerinde tasarımlar yapılması Baskı öncesi hazırlık (dijital baskı, renk ayrımı, kalıp, montaj, CTP vb.) kontrollerin yapılması Matbaa baskı hazırlık süreçlerinin takibi,

  Aranan NiteliklerTercihen 23-30 yaşları aralığında, En az lise mezunu, MAC işletim sisteminde Photoshop, Illustrator, Indesign, Acrobat programlarını ileri düzeyde kullanabilen, Mesleğinde en az 3 yıl tecrübe sahibi, Creative tasarımlar yapabilecek, Baskı tekniklerini iyi bilen baskı öncesi hazırlık süreçlerini takip edebilecek, Baskı öncesi hazırlık süreçlerinde (dijital baskı, renk ayrımı, kalıp, montaj, CTP vb.) kontrol yapabilecek seviyede teknik bilgisi olan, Takım çalışmasına yatkın, (Bahçelievler,Güneşli,,Mecidiyeköy, Beşiktaş, Güngören, Atışalanı, Bayrampaşa, Yeşilpınar, Eyüp, Edirnekapı, İstinye) Küçükçekmece, İkitelli, Esenyurt, Marmaraevleri, Beykent, Sultangazi, Zeytinburnu, Büyükçekmece, Güneşli, Kağıthane )servis güzergahlarımıza uygun ikamet eden, Askerliğini tamamlamış erkek adaylar

  Sektör: Yayıncılık, Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Grafiker

 • Sanat Etiketİstanbul Avrupa 12 Şubat 2017

  İş AçıklamasıCARİ HESAP TAKİBİ VE MUATABAKATINI YAPACAK, İŞİNE HAKİM SORUMLULUK ALABİLECEK DENEYİMLİ ELEMANLAR

  Aranan Nitelikler25-35 YAŞ ARALIĞI, AVRUPA YAKASINDA OTURAN MİKRO PROGRAMINA HAKİM

  Sektör: Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklamasıİstanbul Yenibosna Baskı Tesislerimizde çalışmak üzere;  deneyimli veya yetiştirilmek üzere  WEB, OFSET BASKI VE MÜCELLİT  KALİTE KONTROL ELEMANLARI aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerErkek (askerliğini yapmış) 35 yaşını aşmamış Matbaacılık alanında meslek lisesi veya  meslek yüksek okulu  mezunu   İstanbul Avrupa Yakasında,  (Yenibosna, Bahçelievler, Avcılar, Eyüp, Sultançifliği, Edirnekapı, Zeytinburnu, Beylikdüzü, Esenler, Güngören, Halkalı, Esenyurt civarında ) ikamet eden  MS Office programlarına (özellikle Excele ) hakim Vardiyalı çalışabilecek Eğitimini aldığı alanda ve üretim tesisinde çalışarak kendini geliştirmeye istekli WEB, OFSET BASKI VE MÜCELLİT KALİTE KONTROL ELEMANLARI  aranmaktadır.  

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt, Yayıncılık, Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Eleman, Operatör, Görevli, Sorumlu, Tekniker

 • Firma Adı Gizliİstanbul Avrupa 13 Şubat 2017

  İş AçıklamasıBaskı Satış –Pazarlama Müdürüne bağlı olarak çalışacak Yurtdışında pazar araştırmaları yaparak yurtdışı müşteri portföyü oluşturacak  ve geliştirecek Yurtdışı müşterilerin siparişlerini takip edecek  Müşteriye ulaşana dek geçen sipariş -teslimat sürecini takip edecek  YURTDIŞI SATIŞ SORUMLUSU aranıyor.

  Aranan NiteliklerMatbaacılık sektöründe benzer deneyimi olan Lisans/ önlisans  mezunu, Uluslararası Satış-Pazarlama alanında minimum 2  yıllık iş deneyimine sahip, İyi düzeyde İngilizce ve Almanca yazıp konuşabilen, MS-Office programlarını iyi derecede kullanabilen İletişim becerileri  ve insan ilişkileri kuvvetli, ikna kabiliyeti yüksek ve temsil yeteneği olan, İstanbul- Avrupa Yakasında ikamet eden Seyahat engeli olmayan  Erkek adayların askerliğini yapmış olmaları gereklidir.

  Sektör: Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Müdür Yardımcısı, Yetkili, Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Sorumlu

 • Türkiye Gazetesiİstanbul Avrupa 13 Şubat 2017

  İş AçıklamasıBaskı Satış –Pazarlama Yöneticisine bağlı olarak çalışacak Yurtdışında pazar araştırmaları yaparak yurtdışı müşteri portföyü oluşturacak  ve geliştirecek Yurtdışı müşterilerin siparişlerini takip edecek  Müşteriye ulaşana dek geçen sipariş sürecini takip edecek  YURTDIŞI SATIŞ MÜDÜRÜ aranıyor.

  Aranan NiteliklerMatbaacılık sektöründe benzer deneyimi olan Lisans/ önlisans  mezunu, Uluslararası Satış-Pazarlama alanında minimum 2  yıllık iş deneyimine sahip, İyi düzeyde İngilizce ve Almanca yazıp konuşabilen, MS-Office programlarını iyi derecede kullanabilen İletişim becerileri  ve insan ilişkileri kuvvetli, ikna kabiliyeti yüksek ve temsil yeteneği olan, İstanbul- Avrupa Yakasında ikamet eden Seyahat engeli olmayan Erkek adayların askerliğini yapmış olmaları gereklidir.

  Sektör: Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Sorumlu, Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Müdür Yardımcısı, Müdür

 • Yeni Umut Basım Yayın Dağıtımİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 1 Şubat 2017

  İş AçıklamasıHızla büyüyen firmamız ürünlerinin sahada AKTİF satışını gerçekleştirebilecek satışta kariyer ve yüksek kazanç elde etmek isteyen takım arkadaşları arıyoruz,

  Aranan Nitelikler*Akıcı ve düzgün diksiyona sahip *Müşteri ve hizmet odaklı çalışabilecek *Takım çalışmasını seven *İkna kabiliyetine güvenen *İnsan ilişkilerinde başarılı *Hırslı *Sorumluluk sahibi *Satış odaklı çalışabilecek *Verilen müşteri ilişkileri,satış vb eğitimlerle satış ve iş tecrübesi konusunda yetkinlikleriniz güçlenerek ilerleyecek *Eğlenceli ve güleryüzlü bir iş ortamı *Asgari ücret+Yol+Yemek+SGK+Prim *Tercihen ehliyetli ve zaman zaman yurtiçi yada yurtdışı seyahatlere çıkabilecek bay-bayan ekip arkadaşları aramaktayız. İrtibat Numarası: 0(212)533 12 13

  Sektör: Dağıtım, Matbaacılık/Baskı, Ajans

  Pozisyon: Danışman, Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Eleman, Temsilci

 • İş AçıklamasıOfset baskı ve Dijital Baskı alanında faaliyet gösteren firmamız iiçin Grafik Tasarım ve Dijital Baskı Operatörü aramaktayız.

  Aranan Niteliklerİndesing, İllustrator, Photoshop programlarını profesyonelce kullanabilen, Baskı teknikleri bilen, baskı hazırlığı yapabilecek, baskı kontrol edebilecek, Görsel gücü ve algısı kuvvetli, Yapıcı yaklaşımıyla çözüm odaklı öneriler getirebilen, Özgün tasarım yeteneğine sahip kendini kanıtlamak isteyen Ümraniye'ye ulaşım sorunu olmayan takım arkadaşı arıyoruz.

  Sektör: Matbaacılık/Baskı, Ajans

  Pozisyon: Grafiker, Operatör

 • İş AçıklamasıTercihen ön muhasebe bilgisi olan Bayan eleman alınacaktır.

  Aranan NiteliklerBayan, 20 - 35 yaşları arasında, Muhasebe bilgisi olan, Pratik sorun çözebilen İrtibat Numarası 0(212)533 12 13

  Sektör: Ajans, Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Eleman, Sorumlu

 • İş AçıklamasıDENEYİMLİ veya  DENEYİMSİZ ( MATBAA ) BASKI ELEMANLARI  aranmaktadır. Baskı tesislerinde, matbaacılıkla ilgili faaliyetlerin yerine getirilmesi, Yapılan her türlü ürün değişikliği ve arızaların kayıt altına alınması,

  Aranan Nitelikler35 yaşlarında İstanbul Avrupa Yakasında,  ( Yenibosna, Bahçelievler, Bağcılar, Beylikdüzü, Güneşli, Halkalı, Esenyurt, Avcılar, Eyüp, Edirnekapı civarında ) ikamet eden  Askerliğini yapmış Vardiyalı çalışabilecek Yetiştirilmek üzere deneyimsiz veya deneyimli personel aranmaktadır. Not:  Cumartesi çalışma vardır.

  Sektör: Matbaacılık/Baskı, İmalat, Endüstri

  Pozisyon: Ustabaşı, Usta, Operatör, Kalfa, Eleman

İş Habercisi - Matbaacılık/Baskı İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?