Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Matbaacılık/Baskı İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Matbaacılık/Baskı
 • İş Açıklaması10 yılı aşan deneyimi ve uzman kadrosu ile, ilerlemeyi ilke edinmiş yönetimiyle, hammade alımından, nihai tüketiciye kadar tüm süreçlerinde toplam kalite anlayışı ile hizmet veren İMAK OFSET ekibinde yer almak ister misiniz?

  Aranan NiteliklerMatbaacılığı seven, çalışmaya istekli, Komori S-40, Roland 700, Heidelberg Baskı makinelerinde deneyimli veya öğrenmek isteyen Gelişime açık, İletişimi kuvvetli, Aktif, Vardiyalı Çalışabilecek, Askerlikle ilişiği olmayan Sefaköy, Yenibosna, Kocasinan ,İkitelli veya Esenyurt civarında ikamet eden.

  Sektör: Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Çırak, Usta Yardımcısı, Kalfa

 • İş AçıklamasıÖzlemix Albüm, 2007 yılında Denizli de panoramik albüm üretimi yapmak üzere kurulmuştur. Firmamız, özverili çalışanları ile birlikte müşterilerin yüzünde oluşturabildikleri tebessüm için en kaliteli ve en iyiyi yapmaya çalışmaktadır. Firmamız Fotoğraf Stüdyolarının Gelin & Damat , Doğum , Çocuk v.s albümlerini üretip sene boyunca hizmet vererek doğru üretim ve doğru satış politikası ile yoluna devam etmektedir. Her geçen gün –Daha iyisi nasıl olabilir- felsefesi ile yolumuza devam ederken hem istihdam sayımızı hem de mutlu müşteri sayımızı arttırmayı hedeflemekteyiz. ÖZLEMİX albümde çalışmak üzere personel alımı yapılacaktır. İşyerimiz mücellithane olarak düğün albümleri üretmektedir. Matbaa sektörüne yakın bir işletmedir.

  Aranan NiteliklerMATBA DA ÇALIŞMIŞ BIÇAK KULLANABİLEN PERSONEL İHİTİYACIMIZ VARDIR. 115 EM POLAR VE 115 CM ÇİN MALI PROGRAMLI BIÇAK KULLANACAK PERSONEL ARIYORUZ. - MATBAA DA ÇALIŞMIŞ 2-3 YIL TECRÜBESİ OLAN - SERİ ve ÖZENLİ , TİTİZ ÇALIŞAN - İŞ ARKADAŞLARI İLE UYUMLU

  Sektör: Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Usta

 • Pedal Kesim Ustası

  KT LABELİstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklamasıİkitelli OSB ' deki, Deri Etiket üretimi yapan Fabrikamızda çalıştırılmak üzere; - Pedal makinası kullanabilen.

  Aranan Nitelikler- Matbaa, Etiket sektöründe tecrübeli, - Pedal makinası kullanabilen, - Bay veya Bayan, -Bay adaylarda askerliğini tamamlamış, Pedal Ustaları alınacaktır.

  Sektör: Diğer, Matbaacılık/Baskı, Deri/Ayakkabı

  Pozisyon: Eleman, Usta, Usta Yardımcısı

 • İş AçıklamasıOfset baskılı karton ve sıvamalı karton ambalajı imalatı yapan firmamız için,Ofset Baskı-Ondüle Sıvama -Karton/Sıvamalı Karton Kesim-Kutu Yapıştırma Bölümlerinde Kalite Bölüm Sorumluluğu yapmış personeller alınacaktır.

  Aranan Nitelikler*Tercihen, Kalite Kontrolü yapacağı bölümlerdeki makinalarda çalışma deneyimi olan, *Ofset baskılı karton ve ofset baskılı sıvamalı karton ambalajı imalatında Kalite Kontrol Sorumlusu olarak en az 5 yıl deneyim sahibi, *Kalite Güvence süreçlerine hakim ve raporlama yapabilen, *Sonuç odaklı çalışan,dikkatli,titiz ve sorumluluk sahibi, Çalışma arkadaşlarımızı arıyoruz.

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt, Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Sorumlu

 • İş AçıklamasıGörev kapsamı içerisindeki başlıca sorumlulukları; İleri düzey PHP dili bilgisi. Mysql veri tabanı uygulamalarına hakim. İyi derecede HTML/CSS, JavaScript bilgisi olan. Tercihen PHP framework'u Laravel'e hakim olan. Desktop ve Mobil web uygulama vs. konularına hakim. Photoshop tasarımları,web uygulama vs. konularına hakim.

  Aranan NiteliklerÖn Lisans- Lisans Mezunu, En az 3 yıl tecrübeli, Planlı ve düzenli çalışma sistemine sahip, İletişim ve organizasyon becerilerinde yetkin, Takım çalışmasına yatkın, Sorunlar karşısında analitik düşünebilen, Askerlik hizmetini tamamlamış yada en az 2 yıl tecilli . Avrupa Yakasında İkamet eden, Tercihen ingilizce bilen.

  Sektör: Yayıncılık, Matbaacılık/Baskı, Medya

  Pozisyon: Yetkili, Uzman, Uzman Yard, Eleman, Sorumlu

 • İş AçıklamasıFotoğrafçılık sektöründe 3000 m2 kapalı alanda 100’den fazla çalışanı ile Türkiye’nin en büyük fotoğraf baskı laboratuarı ve albüm üretim merkezlerinden biri olan firmamız ALBÜM İMALAT, MATBAA, CİLTLEME ve MÜCELLİT işlerinden anlayan en az 10 yıl deneyimli USTA ve USTABAŞI aramaktadır.

  Aranan Nitelikler​Albüm İmalat ve Matbaa işlerinde deneyimli Ciltleme ve Mücellit işlerinden anlayan, Sektörde en az 10 yıl deneyimli Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Detaylara önem veren, sonuç odaklı ve dikkatli, Kendini geliştirmeye açık , disiplinli ve takipci , Hızlı öğrenip çabuk adaptasyon sağlayabilecek, Ekip çalışmasına yatkın, Sorumluluk sahibi, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek , Erkek Adaylar için Askerlik hizmetini tamamlamış,

  Sektör: İmalat, Tekstil, Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Ustabaşı, Usta, Usta Yardımcısı

 • Müşteri Temsilcisi

  Sun Etiketİstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıSektörünün önde gelen firmalarından olan SUN ETİKET firmasında görev alacak "Müşteri Temsilcileri ” aranmaktadır. Numune ve üretim tüm siparişlerin sevkiyata kadar takip edilmesini sağlayacak, Satış ve satış sonrası müşterilerle iletişimi yürütecek. Mevcut ve potansiyel müşterilerle ilişkileri geliştirecek.

  Aranan NiteliklerTercihen üniversite mezunu (en az MYO mezunu), Tercihen ihracat işlemleri konusunda tecrübeli. Çok iyi derecede İngilizce yazışma / konuşma bilgisine sahip , En az 2 yıllık iş tecrübesine sahip, İş sonuçlarına yönelik doğru ve hızlı karar verebilen, Müşteri hizmet odaklı çalışacak, azimli, Takım çalışmasına yatkın, ikna kabiliyeti olan, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Seyahate engel bir durumu bulunmayan, Sürücü belgesi olan ve aktif sürüş deneyimine sahip

  Sektör: Tekstil, Müşteri ilişkileri, Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Görevli, Temsilci

 • İş Açıklamasıİstanbul Yenibosna Baskı Tesislerimizde çalışmak üzere; deneyimli veya yetiştirilmek üzere WEB, OFSET BASKI VE MÜCELLİT KALİTE KONTROL ELEMANLARI aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerErkek (askerliğini yapmış) 35 yaşını aşmamış Matbaacılık alanında meslek lisesi veya meslek yüksek okulu mezunu İstanbul Avrupa Yakasında, (Yenibosna, Bahçelievler, Avcılar, Eyüp, Sultançifliği, Edirnekapı, Zeytinburnu, Beylikdüzü, Esenler, Güngören, Halkalı, Esenyurt civarında ) ikamet eden MS Office programlarına (özellikle Excele ) hakim Vardiyalı çalışabilecek Eğitimini aldığı alanda ve üretim tesisinde çalışarak kendini geliştirmeye istekli WEB, OFSET BASKI VE MÜCELLİT KALİTE KONTROL ELEMANLARI aranmaktadır.

  Sektör: Holding, Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Operatör, Sorumlu, Tekniker

 • İş AçıklamasıLojistik Sevkiyat bölümümüzde ataçmanlı forklift ile büyük ebatlı bobin taşıması yapmak üzere forklift operatörü adaylarımızı bekliyoruz.

  Aranan NiteliklerBasım-Yayın (Matbaa) alanında faaliyet gösteren, sektörünün öncü kuruluşu firmamızın üretim departmanında görevlendirilmek üzere; Tercihen Lojistik Depo (Matbaa/Kağıt ürünleri) Alanında tecrübesi bulunan, Benzer pozisyonda 1 yıl ve üzeri deneyimli, Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Dikkatli, düzenli, disiplinli ve takım çalışmasına yatkın, Forklift kullanma ehliyeti ya da belgesi olan, Askerlik ile ilişiği olmayan, İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden, (Esenyurt, Avcılar, Beylikdüzü, B.Çekmece ve E-5 güzergahında ikamet eden) 'Forklift Operatörü' takım arkadaşı arıyoruz.

  Sektör: Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Operatör

 • Grafiker

  GREEN OFSETİstanbul Anadolu 16 Aralık 2017

  İş AçıklamasıEsentepe/Şişli ofisimizde grafik departmanında görevlendirilmek üzere; Matbu evrak ve markanın basılı mecralarının tasarımı, baskı takibi, Ürünler için ambalaj tasarımı, Yeni marka ve logo tasarımları, Müşteri odaklı gelen işleri takibi.

  Aranan NiteliklerGENEL NİTELİKLER İstanbul Esentepe'de ofis ortamında çalışmak üzere; Kendisini bu konuda geliştirmiş ve yeniliklere açık, En az 2 yıl grafik tasarım ve baskıya hazırlama konusunda deneyimli, Mac ortamında grafik programlarını iyi derecede kullanan (InDesign, Photoshop, Illustrator), Basılı mecra tasarım ve uygulamalarını gerçekleştirebilecek, Tasarım yapan, baskı hazırlık ve matbaa bilgisi olan, Tasarım yeteneğine sahip, görsel gücü yüksek, Detaya önem veren, sonuç odaklı, Zamanını yönetebilen, insan ilişkilerinde iletişim becerileri güçlü, Grafik Tasarımcı arıyoruz.

  Sektör: Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Grafiker

 • İş AçıklamasıMatbaada, baskı alanlarında görev yapacak, makine öğrenmek isteyen gençlerimizi eğitimlerle ustalığı taşımak.

  Aranan NiteliklerALTIN BİLEZİK SAHİBİ OLMAK İSTEMEZ MİSİNİZ? Matbaacılık alanında bir meslek sahibi olmaya kararlı Hedefine giden yolda yılmayacak Sorumluluk sahibi, dinamik, Tercihen askerlik hizmetini tamamlamış, Matbaa baskı makinelerini öğrenmek isteyen, VARDİYALI çalışabilecek , İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden, (Servis Güzüergahı: Bağcılar, Esenyurt, Avcılar, Beylikdüzü, B.Çekmece ve E-5 güzergahı) 30 yaşını aşmamış Yetiştirilmek Üzere Matbaa Üretim Personeli arıyoruz.

  Sektör: Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Çırak, Kalfa

 • İş AçıklamasıÖZLEMİX ALBÜM FABRİKASI GELİN DAMAT FOTOĞRAFÇILIĞI YAPAN FOTOĞRAF STÜDYOLARINA HİZMET VERMEKTEDİR. FİRMAMIZ DÜĞÜN ALBÜMÜ BASIM VE CİLTLEME ÜRETİM YERİDİR. FİRMAMIZ MATBAA YA YAKIN BİR İŞ KOLUDUR. MESLEKTAŞLARIMIZA TELEFON YOLUYLA ULAŞIP TASARLADIĞIMIZ ( ÜRETTİĞİMİZ ) ÜRÜNLERİN SATIŞINI YAPMAK AMACI İLE '' BAYAN MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ '' ARAMAKTAYIZ.

  Aranan NiteliklerÖN MUHASEBE BİLEN, DİKSİYONU DÜZGÜN, KİŞİLERLE İLETİŞİMİ İYİ, GİRİŞKEN, MATEMATİK HESABI İYİ OLAN ŞEHİRDIŞI FUARLARDA BULANABİLECEK ( SEYEHAT SORUNU OLMAYAN ) BAYAN ### ARADIĞIMIZ NİTELİKERİ KISACA YAZMAYA ÇALIŞTIK. BİZE KATILACAK ARKADAŞIMIZA ŞİMDİDEN HAYIRLI OLSUN. ###

  Sektör: Matbaacılık/Baskı, İthalat/İhracat, Müşteri ilişkileri

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi

 • Depo Elemanı

  Türkiye Gazetesiİstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıMatbaa baskı tesislerimizde mal kabul ve sevkiyatla ilgili işlerin yapılması için DEPO ELEMANI aramaktayız.

  Aranan NiteliklerErkek İstanbul Avrupa Yakasında (Yenibosna, Bahçelievler, Avcılar, Eyüp, Sultançifliği, Edirnekapı, Zeytinburnu, Beylikdüzü, Esenler, Güngören, Halkalı, Esenyurt civarında ) ikamet eden En az lise, tercihen ön lisans/lisans mezunu Askerliğini yapmış 35 yaşını aşmamış MS Office programlarına (özellikle excele ) hakim Vardiyalı çalışabilecek DEPO ELEMANI aranmaktadır. Not: Cumartesi günü çalışma vardır. Kriterlere uygun olmayan adayların başvuruları dikkate alınmayacaktır.

  Sektör: Matbaacılık/Baskı, Medya

  Pozisyon: Eleman, Uzman Yard, Yetkili Yardımcısı

 • İş AçıklamasıSektörün tercih edilen firmalarından biri olan Pan Etiket; İstanbul Maltepe' de üretim sahasına eleman aramaktadır. Gün içerisinde gelen hammadde sevkiyatlarını organize edecek, Verilen talimatlar doğrultusunda üretim sahasındaki makinaları kullanacak, Gerektiğinde sevkiyat yapabilecek / sevkiyatlara destek verebilecek,

  Aranan Nitelikler18-35 yaş aralığında, Tercihen Maltepe, Kartal veya Pendik' de ikamet eden, Etiket veya matbaa sektöründe çalışmış, En az ortaokul mezunu, El becerileri yüksek, En az 1 yıl matbaa veya etiket üretim tecrübesi olan, Bay üretim elemanı aramaktayız.

  Sektör: Endüstri, İmalat, Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Eleman, Ofis Elemanı, Tekniker, Usta

 • İş AçıklamasıMatbaa Sektöründe Yetiştirilmek üzere, Mücellit(Sert kapak, Amerikan Cilt vb.) ve Baskı bölümlerinde (roland,Komorivb.makinelerde) her aşamada kalfalık yapabilecek veya deneyimsiz.

  Aranan NiteliklerMatbaacılığı seven, çalışmaya istekli, Gelişime açık, İletişimi kuvvetli, Aktif, Vardiyalı Çalışabilecek, Askerlikle ilişiği olmayan Sefaköy, Yenibosna, Kocasinan veya İkitelli civarında ikamet eden.

  Sektör: Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Usta Yardımcısı, Çırak, Kalfa

 • İş AçıklamasıTüm proses aşamasında belirlenen noktalarda ürünün müşteri isteğine uygunluğunu kontrol etmek, uygun olmayan ürünle ilgili düzeltici faaliyetin başatılmasını sağlamak, Bitmiş ürünün belirlenen kriterlere göre kontrolünü yapmak, Hatalı ürünün sevk edilmesini önlemek, Tüm kontrol sonuçlarını anlık ve dönemsel bazlı raporlamak,

  Aranan NiteliklerMatbaacılık Meslek Lisesi veya MYO okulu mezunu, Matbaa sektöründe tercihen kalite kontrol deneyimi olan, Dinamik, dikkatli, İnsan ilişkileri kuvvetli, Vardiyalı çalışabilecek Askerlikle ilişiği olmayan (erkek adaylar için)

  Sektör: Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Eleman, Yetkili, Yetkili Yardımcısı, Sorumlu, Uzman Yard

 • İş AçıklamasıMatbaa baskı öncesi hazırlık süreçlerinde tasarımlar yapılması Baskı öncesi hazırlık (dijital baskı, renk ayrımı, kalıp, montaj, CTP vb.) kontrollerin yapılması Matbaa baskı hazırlık süreçlerinin takibi,

  Aranan NiteliklerTercihen 23-30 yaşları aralığında, En az lise mezunu, MAC işletim sisteminde Photoshop, Illustrator, Indesign, Acrobat programlarını ileri düzeyde kullanabilen, Mesleğinde en az 3 yıl tecrübe sahibi, Creative tasarımlar yapabilecek, Baskı tekniklerini iyi bilen baskı öncesi hazırlık süreçlerini takip edebilecek, Baskı öncesi hazırlık süreçlerinde (dijital baskı, renk ayrımı, kalıp, montaj, CTP vb.) kontrol yapabilecek seviyede teknik bilgisi olan, Takım çalışmasına yatkın, (Bahçelievler,Güneşli,,Mecidiyeköy, Beşiktaş, Güngören, Atışalanı, Bayrampaşa, Yeşilpınar, Eyüp, Edirnekapı, İstinye) Küçükçekmece, İkitelli, Esenyurt, Marmaraevleri, Beykent, Sultangazi, Zeytinburnu, Büyükçekmece, Güneşli, Kağıthane )servis güzergahlarımıza uygun ikamet eden, Askerliğini tamamlamış erkek adaylar

  Sektör: Medya, Matbaacılık/Baskı, Holding

  Pozisyon: Grafiker

 • İş AçıklamasıSeyrantepe' deki Dijital baskı ajansına Adobe programlarını bilen, iş takibi yapabilecek Bayan grafiker aranmaktadır. gökmen@egedijitalmatbaa.com

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Grafiker

 • İş AçıklamasıTuzla merkez ofisimizde, Satınalma departmanında görev yapacak, belirtilen niteliklere sahip Satınalma Uzmanı arıyoruz. Yurtiçi Satın alma organizasyonunu yürütebilecek Tedarikçi analiz ve seçimi sırasında maliyet, kalite ve zamanında teslim dengesine özen göstermek Firmaların performanslarını takip etmek ve raporlamak Satınalma performans raporlarının hazırlanması Piyasa araştırması yaparak alternatif ürün veya tedarikçi geliştirmek Gerekli dökümantasyonlar ve sistem güncellemelerinin yapılması Onay yetkileri dahilinde sipariş ve faturaları onaylanması

  Aranan NiteliklerÜniversite mezunu, Satın alma konusunda en az 3 yıl deneyimli MS Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen ( Tercihen Erp tabanlı program deneyimli) Analitik yönü ve iletişim becerileri kuvvetli, takım çalışmasına yatkın Planlama ve organizasyon yeteneğine sahip Tercihen matbaa sektörü ,ofset ve serigraf baskı konusunda bilgili. Raporlama ve analiz yönü güçlü Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış

  Sektör: Matbaacılık/Baskı, İmalat

  Pozisyon: Uzman

 • İş AçıklamasıDENEYİMLİ veya DENEYİMSİZ ( MATBAA ) BASKI ELEMANLARI aranmaktadır. Baskı tesislerinde, matbaacılıkla ilgili faaliyetlerin yerine getirilmesi, Yapılan her türlü ürün değişikliği ve arızaların kayıt altına alınması,

  Aranan Nitelikler35 yaşlarında İstanbul Avrupa Yakasında, ( Yenibosna, Bahçelievler, Bağcılar, Beylikdüzü, Güneşli, Halkalı, Esenyurt, Avcılar, Eyüp, Edirnekapı civarında ) ikamet eden Askerliğini yapmış Vardiyalı çalışabilecek Yetiştirilmek üzere deneyimsiz veya deneyimli personel aranmaktadır. Not: Cumartesi çalışma vardır.

  Sektör: Holding, Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Eleman, Operatör, Ustabaşı, Usta, Kalfa

 • Grafiker

  Bilformİzmir 9 Aralık 2017

  İş AçıklamasıMatbaacılık Sektöründe 25 Yıllık başarılı bir geçmişe sahip olan firmamız başta SÜREKLİ FORM ve BOBİN ETİKET olmak üzere ürünlerimizin grafik tasarım faaliyetlerimizde yer alacak "GRAFİKER " istihdam edecektir. İŞİN TANIMI: Baskı öncesi hazırlıkları montaj – klişe - film çalışmaları yapabilen Baskı Teknikleri,Renk Ayrımı ve baskı teknikleri konusunda deneyim sahibi, Tercihen Sürekli Form ve Etiket alanında alanında en az 1-2 yıl tecrübeli Bayan veya Bay çalışma arkadaşı arıyoruz.

  Aranan NiteliklerAdobe Illustrator, Adobe Photoshop ve Corel Draw programlarını iyi derecede kullanan, MAC kullanımında deneyimli, İletişim kabiliyeti yüksek ve ekip çalışmasına uygun, Sorumluluk duygusuna sahip, gelişim ve öğrenmeye istekli, En az lise mezunu olup GRAFİK ile ilgili kurslardan veya Üniversitelerin Grafik Tasarım bölümlerinden Mezun, Erkek adaylarda askerliğini tamamlamış olan.

  Sektör: Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Grafiker

 • Üretim Planlama Sorumlusu

  Dahi Yayıncılıkİstanbul Anadolu 13 Aralık 2017

  İş AçıklamasıAnadolu yakasında olan yayınevimize gelen kitap siparişlerini takip edebilecek, Birimler arası koordinasyon sağlayabilecek, Siparişin takibini yapabilek. Matbaacılık tecrübesi olan, Üretimi takip edebilecek, Fiyat verebilecek, Teknik detay verebilecek.

  Aranan NiteliklerLiderlik vasfı olan, İş takibi yapabilecek İletişimi kuvvetli, ekip çalışmasına uygun Baskı öncesi ve sonrasına hakim Diksiyonu düzgün Çalışma arkadaşı aranmaktadır.

  Sektör: Yayıncılık, Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Eleman

 • Yurt Dışı Pazarlama Yetkilisi

  Işık Etiketİstanbul Avrupa 5 Aralık 2017

  İş AçıklamasıFirmamızda çalışacak; Satış hedefleri doğrultusunda firmalar ile iletişime geçerek görüşmeleri organize etmek ve gerçekleştirmek. Yeni pazarlar ve müşteriler bulmak. Hedeflere ulaşmak için kullanılacak tanıtım araçlarını tespit etmek, pazarlama ve tanıtım aktivitelerini planlamak ve yönetmek. Siparişin sorunsuz etkin alınmasını sağlamak. İlgili şirket ve işletme birimleriyle koordinasyon kurarak üretimin gerçekleşme aşamasını takip etmek. Sorumlu olduğu bölgedeki satış ve pazarlama organizasyonlarının sevk ve koordinasyonunu sağlamak Aylık ve yıllık olarak tüm rapor ve bilgileri hazırlamak ve Şirket Müdürü’ ne iletmek, görevlerini yürütebilecek ve aşağıdaki niteliklere sahip '' YURT DIŞI PAZARLAMA YETKİLİSİ '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerTercihen üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihten Rusça ve İngilizce bilen, Minimum 2 yıl pazarlama deneyimine sahip, Yurtdışı seyahat engeli olmayan, En az “B” sınıfı sürücü belgesine sahip, aktif olarak araç kullanabilen, Takım çalışmasına yatkın, insan ilişkileri kuvvetli, problem çözme kabiliyetine sahip, İş takibi konusunda detaylara önem veren, dikkatli ve sonuç odaklı çalışabilen, Temsil ve ikna yeteneği gelişmiş, planlama ve organizasyon becerisi yüksek, Kendisine verilen görevleri takip ve koordine etmekte başarılı, Analitik düşünme ve hızlı öğrenme kabiliyetine sahip, Sektörel yenilikleri takip edebilecek bilgi birikimine sahip ve araştırmacı, Sözlü ve yazılı iletişim becerisi yüksek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak.

  Sektör: Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Yetkili, Uzman

 • Ürün Yöneticisi

  Dilek Etiket & Matbacılıkİstanbul Avrupa 5 Aralık 2017

  İş AçıklamasıBağcılarda bulunan ofisinde "Ürün Yöneticiliği Yapabilecek Personel" olarak görevlendirmek üzere çalışma arkadaşı aramaktayız.

  Aranan NiteliklerTEKSTİL ETİKETLERİ, MATBAA VE YAPIŞKANLI RULO , ETİKET SEKTÖRÜNDE MARKALI ÜRÜN YÖNETİCİLİĞİ YAPABİLECEK YURTDIŞI İLE TEMAS KURABİLECEK , İYİ DERECEDE İNGİLİZCE BİLEN TAKIM ÇALIŞMASINA UYUM SAĞLAYABİLECEK DİNAMİK , AKTİF , İNSAN İLİŞKİLERİ KUVVETLİ , PREZENTABL 30-45 YAŞINLARINDA BAY-BAYAN TAKIM ARKADAŞLARI ARAYIŞIMIZ BULUNMAKTADIR. MÜRACATLAR GİZLİ TUTALACAKTIR

  Sektör: Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Sorumlu, Uzman, Yönetici

 • İş AçıklamasıMatbaacılık Sektöründe 25 Yıllık başarılı bir geçmişe sahip olan firmamız, başta Etiket olmak üzere baskılı ürün ihtiyaçlarına yönelik satış faaliyetlerinde yer alacak " SATIŞ PAZARLAMA TEMSİLCİLERİ " istihdam edecektir. Yeni kazanılacak ve mevcut olan tüm müşterilerimizin firmamızla ilişkilerini iyi düzeyde sürdürecek ve geliştirilmesine katkıda bulunacak, İstek ve ihtiyaçlarına hızlı ve çözüm odaklı cevap verebilecek, Firmamız Bilform'a pazar talep ve ihtiyaçlarının gelişimi konusunda yaptığı takip ve çalışmalar konusunda katkı sağlayacak, Kendi satış ve pazarlama faaliyetlerini, çalışma programlarını düzenli olarak raporlayacak.

  Aranan Niteliklerİzmir'de ikamet eden, Tercihen Etiket ve Ambalaj sektöründe Satış / Pazarlamada görev almış, Satış / Pazarlama alanında en az 1 yıl deneyimi olan Lise, tercihen üniversite mezunu, Satış alanında kariyer hedefi olan, Etiket ve Ambalaj sektöründe değerlendirilebilecek müşteri portföyü var olan veya oluşturabilecek, Ekip çalışmasına yatkın, insan ilişkilerinde başarılı, sorumluk sahibi Güler yüzlü, ikna ve iletişim kabiliyeti yüksek, İletişim becerileri yüksek ve diksiyonu düzgün, Dış görünüşüne önem veren, Sonuç odaklı ve takip yönü kuvvetli, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif olarak iyi, dikkatli araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Tercihen temel düzeyde Netsis programını kullanabilen, Erkek adaylar için Askerliğini tamamlamış, Bay veya Bayan.

  Sektör: Matbaacılık/Baskı, Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi

 • İş AçıklamasıSİLİVRİ FABRİKAMIZDA ÇALIŞMAK ÜZERE TAMBURLU FLEXO MATBAA MAKİNESİNDE ÇALIŞACAK TECRÜBELİ MAKİNA OPERATÖRLERİ ARANMAKTADIR. ESENYURT PARSELLERDEN BAŞLAYIP E-5 SİLİVRİ GÜZERGAHINDA SERVİSİMİZ BULUNMAKTADIR.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Operatör

 • İş AçıklamasıŞirket hedeflerine bağlı olarak belirlenen Satın Alma Politikası’na göre alımı yapması, Sorumluluğundaki tüm malzemelerin en uygun koşullarda alımını sağlaması, Üst Yönetim tarafından yapılan tedarik toplantıları, toplu alım ve bağlantı aşamalarında yer alması, Tedarik alım görüşmelerinde yer alması ve verilen kararların kontrollerini yapması, Düzenli Tedarikçi Stoklarının kontrollerini yapması, Alternatif tedarikçi araştırması yapması, Aylık olarak satın alma raporlarını hazırlaması, Merkezi Satın Alma Sistemini yürütmesi, ERP ve MIS (Özel Matbaa Yazılımı) programları üzerinden sipariş takibi yapması, Haftalık Üretim Takip föylerinin sisteme girmesi, Kurumsal Gelişim Projesi, Operasyon Yönetim ve İTAK’lara destek vermesi, beklenmektedir.

  Aranan NiteliklerÜniversite veya Yüksekokul mezunu, Tercihen alanında 2 yıl tecrübeli, Daha önce üretim firmasında Satın Alma tecrübesi bulunan, Tercihen Matbaa veya Ambalaj sektöründe çalışmış, Dinamik, sonuç odaklı ve tedarikçi takibinde başarılı, Analitik düşünebilen, Yeniliğe ve gelişime açık, araştırmacı, zamanı iyi yönetebilen, ERP programlarına yatkın, MS. Office (Word, Excel, PP) programlarını iyi derecede bilen Bay-Bayan

  Sektör: Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklamasıİnkılap Kitabevi - Yenibosna merkez binamızda bulunan Matbaa Tesisimizde görevlendirilmek üzere "Matbaa Üretim Müdürü" aramaktayız. Matbaa Üretim Müdürü, tesisin üretim kapasitesinden maksimum doluluk ve karlılıkta faydalanılabilecek şekilde üretim planı yapmak, üretim planı doğrultusunda üretim hammadde ihtiyacını tespit ve tedarik etmek, tüm üretim süreçlerini organize, takip ve kontrol etmek işlerinden sorumlu olacaktır.

  Aranan NiteliklerTercihen Üniversitelerin Matbaacılık, Basım-Yayın, Endüstri Mühendisliği vb. bölümleri mezunu, Matbaa Sektöründe, tercihen kitap üretiminde en az 5 yıl Yöneticilik tecrübesine sahip, Baskı öncesi ve sonrası teknik bilgi ve donanıma sahip, Fiyatlandırma ve maliyet analizi yapabilen, Planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş, Liderlik, iletişim ve ekip yönetimi vasıfları kuvvetli, Ticari Odaklılık, Analitik düşünme, karar verme ve problem çözme yetkinliklerine sahip, MS Office programlarına hâkim, Tercihen Nebim Winner bilen, Takım çalışmasına yatkın, Bay,

  Sektör: Yayıncılık, Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Müdür, Yönetici, Yönetmen, Yetkili, Sorumlu

 • İş AçıklamasıMUKAVVA ÜRETİMİ YAPAN FİRMAMIZDA ÇALIŞACAK KAGIT BOBİN BOŞALTMA İSTİFLEME ÜRETİME VERME İŞLEMLERİNİ YÜRÜTECEK ATAÇMANLI VE ÇATALLI FORKLİFT KULLANABİLEN FORKLİFT KULLANMA EHLİYETİ OLAN PERSONELLER ALINACAKTIR.

  Aranan NiteliklerESENYURT KIRAÇ ARNAVUTKÖY HADIMKÖY BEYLİKDÜZÜ BÖLGELERİNDE İKAMET EDEN FORKLİFT EHLİYETİ OLAN DENEYİMLİ DİKKATLİ VE TİTİZ ÇALIŞAN

  Sektör: Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıE TİCARET - SOSYAL MEDYA UZMANI VE WEB TASARIMCI ARIYORUZ İçerik üretimi alanında destek olmak sosyal medya paylaşımlarını günlük, haftalık ve aylık yapmak Dijital iletişim kanallarını etkin bir şekilde kullanarak kurum ve marka algısına katkıda bulunabilecek Sitede satışa çıkacak ürünlerin seçimi, fotoğraflarının çekimi ürün görsellerinin siteye yüklenmesi Marka adına yapılmış şikayetler ile ilgilenip doğru strateji ile avantaja çevirmek Sosyal medya mecralarında marka bilinirliğini sağlamak ve takipçi sayısını arttırmak Blog, banner, form ve kataloglar oluşturup içeriklerini hazırlamak ve bunları yayınlamak Sosyal Medya stratejilerini n ve içeriklerinin oluşturulması ( Facebook, İnstagram, Twitter, Pinterest) Hedef Kitle ve potansiyel müşterilere reklam ve kampanya çalışmaları düzenlemek Toplu sms ve toplu mail organizasyonlarının hazırlanması ve uygulanması Gündemi ve diğer sosyal medya kaynaklarını takip etmek Rakiplerin sosyal medyadaki aktivitelerini takip etmek Pazar araştırmasının yapılması ve yeni kategorilerin oluşturulması Sitede yer alan ürünlerin stok takibini, lojistik departmanına bilgi verilmesi ve sipariş teslimat süreçlerin takip edilmesi Günlük medya sipariş ve gönderimlerinin planlanması ve takibinin yapılmasını sağlayabilecek E Mail siparişlerini hazırlamak ve teslimat süreci gerçekleşene kadar takip etmek Mevcut müşteri ilişkilerini ve müşteri memnuniyetini geliştirmek Aylık satış raporlarının hazırlanması, satış grafiği doğrultusunda satış politikasının belirlenmesi

  Aranan NiteliklerADAYLARDA ARANAN ÖZELLİKLER E Ticaret ve sosyal medya alanında en az 3 yıl deneyimli En az lise mezunu, tercihen ilgili üniversitelerden mezun olmuş Uzun süreli çalışmaya engeli olmayan, iş ve işyeri kural ve düzenini benimsemiş Müşteri beklentilerini algılayabilecek, sürekli müşteri ve çalışanların memnuniyetini arttırabilecek Takip yönü kuvvetli, asla mazereti olmayan, pozitif ve güler yüzlü Kendisine hedef koyabilen ve bu hedefleri sonuçlandırabilen Kendi kendine pratik çözümler üretebilen, geliştirebilen, kurgulayabilen İkna ve özgüveni yüksek Dış görünüşüne, kişisel bakımına ve işine özen gösteren MS Office programlarına hakim, iletişim yeteneği gelişmiş ve araştırmayı seven Adobe photoshop, vs ilgili bilgisayar program ve araç gereçleri kullanabilen

  Sektör: E-Ticaret, Ajans, Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Dijital Pazarlama Uzmanı, Grafiker, Sosyal Medya Uzmanı

İş Habercisi - Matbaacılık/Baskı İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?