Matbaacılık/Baskı İş İlanları

Hepsini Temizle
Matbaacılık/Baskı
 • İş Açıklaması Matbaa - baskı sektöründe faaliyet gösteren firmamız adına Beylikdüzü deposunda görevlendirmek üzere "Baskı Operatörleri" aramaktayız. Yetiştirilmek üzere üretim departmanında görev almak, Dijital baskı bölümünde makinaların operatörlüğünü yapmak, Baskı süreçlerine destek vermek.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu  Teknik meslek liselerinden mezun ( Makina, motor vb.) Teknik makina kullanımına yatkın, Esnek ve vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, İstanbul - Avrupa Yakası'nda ikamet eden. ( Firmanın E-5 hattı üzerinden servis imkanı bulunmaktadır )

  Sektör: Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Operatör, Eleman

 • Manpower Bakırköy İstanbul Avrupa 15 Temmuz 2016

  İş Açıklaması Üretim aşamasında ürünlerin takibini ve kontrolünü sağlamak Fason üretime verilen işlerin günlük takibini yaparak olası problemlerin önüne geçmek Fason ihtiyaçlarının giderilmesi operasyonunu yönetmek Fason üretime gidecek ürünlerin transferinin zamanında ve eksiksiz bir şekilde yapılmasını, Planlama ve Lojistik Departmanlarını organize ederek sağlamak

  Aranan Nitelikler Matbaa- baskı sektöründe faaliyet gösteren müşteri firmamız için "Fason Takip Sorumlusu"pozisyonunda arayışımız bulunmaktadır. En az lise mezunu Matbaa-baskı alanında fason takibi konusunda en az 2 yıllık tecrübe sahibi Matbaa süreçlerinde karton çeşitleri hakkında bilgi sahibi Baskı sonrası işlemleri konusunda tecrübeli B sınıf ehliyet sahibi olup, aktif araç kullanabilen İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden ( Firmanın E-5 hattı üzerinden servisi bulunmaktadır) Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olan

  Sektör: Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Fason Takip Elemanı

 • İş Açıklaması Topkapıda bulunan gözde firmalardan SANAT ETİKET firmasına temizliğe ve tiziliğe önem veren uzun vadede çalışabilecek ve kendini ifade edebilme yeteneğine sahip güleryüzlü ve sosyal ilişkilerde başarılı aşçı yardımcıları alınacaktır ÜCRET DOLGUNDUR.

  Aranan Nitelikler • Hijyen kurallarına dikkat eden, temizliğe ve titizliğe özen gösteren, • Mutfağın günlük ve genel temizliğinin yapılması, • Avrupa yakasına ikamet eden • 25-45 yaşları arasında BAYAN eleman alınacaktır.

  Sektör: Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Ahçı/Aşçı Yardımcısı

 • İş Açıklaması 1989 'dan bu yana Mobilya sektöründe hizmet vermekte olan Firmamızda görevlendirilmek üzere GRAFİKER aramaktayız.    

  Aranan Nitelikler Adobe ıllustrator,Photoshop ve Corel gibi programlara hakim, Baskı hazırlık ve baskı teknikleri konusunda bilgili, Alanında en az 3 yıl tecrübeli, İnsan ilişkilerinde başarılı, temsil yeteneğine sahip, Askerliğini yapmış, Tercihen Denizli'de ikamet eden,

  Sektör: Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Grafiker

 • İş Açıklaması ÖZLEMİX ALBÜM FABRİKASI GELİN DAMAT FOTOĞRAFÇILIĞI YAPAN FOTOĞRAF STÜDYOLARINA HİZMET VERMEKTEDİR. FİRMAMIZ DÜĞÜN ALBÜMÜ BASIM VE CİLTLEME ÜRETİM YERİDİR. FİRMAMIZ MATBAA YA YAKIN BİR İŞ KOLUDUR. MESLEKTAŞLARIMIZA TELEFON YOLUYLA ULAŞIP TASARLADIĞIMIZ ( ÜRETTİĞİMİZ ) ÜRÜNLERİN SATIŞINI YAPMAK AMACI İLE BAYAN MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ ARAMAKTAYIZ.  

  Aranan Nitelikler ÖN MUHASEBE BİLEN, DİKSİYONU DÜZGÜN, KİŞİLERLE İLETİŞİMİ İYİ, GİRİŞKEN, MATEMATİK HESABI İYİ OLAN ŞEHİRDIŞI FUARLARDA BULANABİLECEK ( SEYEHAT SORUNU OLMAYAN ) BAYAN ARADIĞIMIZ NİTELİKERİ KISACA YAZMAYA ÇALIŞTIK. BİZE KATILACAK ARKADAŞIMIZA ŞİMDİDEN HAYIRLI OLSUN.

  Sektör: Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Satış Temsilcisi

 • Türkiye Gazetesi İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması İstanbul- Yenibosna Tesislerimizde çalışacak  deneyimli CİLT USTALARI aranmaktadır. Baskı tesislerindeki makinelerin kullanılarak, ciltleme faaliyetlerinin yerine getirilmesi, Ürün değişimlerinde hatların gerekli  ayar ve değişikliklerinin yapılması, Yapılan her türlü ürün değişikliği ve arızaların kayıt altına alınması, Kalite ve verimlilik projelerine katılarak  iyileştirme faaliyetlerine katkıda bulunulması vb. üretimle ilgili işlerde çalışacak.

  Aranan Nitelikler 40 yaşını aşmamış Usta seviyesinde bilgi ve deneyimi olan Tercihen Meslek Yüksek Okul veya Meslek Lisesi ( baskı sonrası, baskı bölümleri başta olmak üzere;  metal işleri, torna, tesviye, motor,  makine vb. ilgili  bölümlerden ) mezun veya matbaacılık konusunda mesleki yeterlilik sertifikası almış İstanbul Avrupa Yakasında,  ( Yenibosna, Bahçelievler, Bağcılar, Beylikdüzü, Güneşli, Halkalı, Esenyurt, Avcılar, Eyüp, Edirnekapı civarında ) ikamet eden  Askerliğini yapmış Vardiyalı çalışabilecek

  Sektör: Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Teknisyen, Sorumlu, Operatör, Usta Yardımcısı

 • İş Açıklaması İstanbul- Yenibosna Tesislerimizde çalışacak  deneyimli WEB  BASKI USTALARI aranmaktadır. Baskı tesislerindeki makinelerin kullanılarak, baskı faaliyetlerinin yerine getirilmesi, Ürün değişimlerinde hatların gerekli  ayar ve değişikliklerinin yapılması, Yapılan her türlü ürün değişikliği ve arızaların kayıt altına alınması, Kalite ve verimlilik projelerine katılarak  iyileştirme faaliyetlerine katkıda bulunulması vb. üretimle ilgili işlerde çalışacak.

  Aranan Nitelikler 40 yaşını aşmamış Usta seviyesinde bilgi ve deneyimi olan Tercihen Meslek Yüksek Okul veya Meslek Lisesi ( matbaacılık başta olmak üzere;  metal işleri, torna, tesviye, motor,  makine vb. ilgili  bölümlerden ) mezun veya matbaacılık konusunda mesleki yeterlilik sertifikası almış İstanbul Avrupa Yakasında,  ( Yenibosna, Bahçelievler, Bağcılar, Beylikdüzü, Güneşli, Halkalı, Esenyurt, Avcılar, Eyüp, Edirnekapı civarında ) ikamet eden  Askerliğini yapmış Vardiyalı çalışabilecek

  Sektör: Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Teknisyen, Sorumlu, Operatör, Usta Yardımcısı

 • İş Açıklaması -Ön muhasebe işlemlerinin yerine getirilmesi (Fatura,irsaliye,stok,cari hesap) -Gider ve ödeme raporlarının hazırlaması ve yöneticiye sunulması -Şirkete ait muhtelif ödemeleri takip etme, planlama -Muhtelif yazışmaları takip etme (Müşteri, Banka, resmi kurumlar vb.) -Evrak takibi yaparak sistemli şekilde dosyalama -Telefon, faks, posta, kargo trafiğini yönlendirme

  Aranan Nitelikler -En az lise mezunu -Ön muhasebe konusunda deneyimli -Muhasebe Programları (tercihen LİNK) kullanabilen -MS Office Programlarına hakim çalışma arkadaşı aramaktayız

  Sektör: Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Sorumlu

 • İş Açıklaması Silivri’ de Matbaa Sektöründe faaliyet gösteren grup firmamızda görevlendirilmek üzere; - Vardiyalı sistemde çalışabilecek   - Büyükçekmece – Silivri Bölgesinde ikamet eden ( servisimiz mevcuttur )  - Askerlik hizmetini tamamlamış  - Bay Matbaa Makinesi çalışanları alınacaktır. *Küçükçekmece-Silivri güzergahında servisimiz mevcuttur.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Eleman

 • Umur Basım İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Basım sektöründe en geniş ürün çeşidi ve en büyük makine parkı ile lider konumda olan, Ofset, Etiket, Kağıt Poşet, Rulo, Zarf, Sürekli Form, Promosyon Ürünleri, Ambalaj Dolum olmak üzere 8 ayrı üretim hattına sahip, sektörün ilk 500 sanayi kuruluşu arasında yer alan ve ilkleri ile bilinen şirketimizin “ Satın Alma ve İdari İşler Departmanı” bünyesinde görevlendirilmek üzere; -Tercihen yüksekokul mezunu, -MS Office programlarını etkin bir şekilde kullanabilen, -Ekip çalışmasına yatkın, -Telefonda iletişim becerileri gelişmiş, -Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek,

  Aranan Nitelikler -Şirketimizin telefon trafiğini yönetmek, -Santral Operatörü olarak gelen telefonlara hızla yanıt vererek, doğru kişiye aktarmak, ulaşılamayan kişiler için notları almak, sonrasında doğru bir şekilde iletmek, telefon numaraları listesini güncel tutmak, -Şirkete gelen tüm ziyaretçileri görüşecekleri kişilere yönlendirmek.

  Sektör: Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Operatör

 • İş Açıklaması Sektörün tercih edilen firmalarından biri olan Pan Etiket; İstanbul Maltepe' de üretim sahasına eleman aramaktadır.   Verilen talimatlar doğrultusunda üretim sahasındaki makinaları kullanacak, Gerektiğinde sevkiyat yapabilecek / sevkiyatlara destek verebilecek, Bilgisayar kullanabilen,

  Aranan Nitelikler   18-27 yaş aralığında, Tercihen Maltepe, Kartal veya Pendik' de ikamet eden, Etiket veya matbaa sektöründe çalışmış, En az ortaokul mezunu, El becerileri yüksek, Askerlikle ilgili problemi olmayan, Bay   üretim elemanı aramaktayız.

  Sektör: Endüstri, İmalat, Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Eleman, Operatör, Usta Yardımcısı, Yardımcı

 • İş Açıklaması Sektörün tercih edilen firmalarından biri olan Pan Etiket; İstanbul Maltepe' de üretim sahasına çalıştırılmak üzere stajyerler aranmaktadır.  

  Aranan Nitelikler Tercihen Maltepe, Kadıköy, Kartal, Pendik ilçelerinde ikamet eden, Üretken, dinamik Birlikte çalışacağı ekip arkadaşlarıyla uyumlu Pozitif düşünce yapısına sahip

  Sektör: Endüstri, İmalat, Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Ofis Elemanı, Eleman, Tekniker, Usta

 • İş Açıklaması İstanbul  BaskıTesislerimizde çalışacak,  WEB, OFSET BASKI VE MÜCELLİT  KALİTE KONTROL  SORUMLULARI  aranmaktadır. Kalite standartları gereği; devam eden süreç ve çıkış kalite kontrollerinin yapılması,  kalite kontrol işlemleri sonucunda elde edilen verilerin raporlanması ve   ürünün izlenmesi  sürecinden sorumludur. Kalite kontrol faaliyetini üretim sahasında ve son kontrol noktalarında bizzat yaparak  sonuçları raporlar.

  Aranan Nitelikler 35 yaşını aşmamış Erkek ( Askerliğini yapmış) En az matbaacılık alanında meslek lisesi  ve/veya  teknik eğitim veren okullardan ön lisans  (matbaacılık meslek yüksek okulu, matbaa öğretmenliği vb. )mezunu  Matbaacılık sektöründe benzer deneyimle  az 3 yıl çalışmış Ürün/hizmet (web, ofset baskı,  ciltleme teknikleri ve  renk vs. )   bilgi ve deneyimi olan Kullanıcı düzeyinde MS Ofis Programlarını (özellikle Exceli) kullanan  Detaycı, dikkatli İstanbul Avrupa Yakasında,  ( Yenibosna, Bahçelievler, Bağcılar, Beylikdüzü, Güneşli, Halkalı, Esenyurt, Avcılar, Eyüp, Edirnekapı civarında ) ikamet eden  Not: Vardiya ve Cumartesi çalışma vardır.

  Sektör: Matbaacılık/Baskı, Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Sorumlu, Görevli, Eleman

 • İş Açıklaması ŞİRKET / İŞ TANIMI BİLİR BASIM YAYIN SAN. VE TİC. AŞ. Firmamız 1999 yılında İstanbul Üsküdar’da kurulmuş ve Matbaacılık sektöründe hizmet vermeye başlamış, daha sonra 2007 'de Ümraniyede faaliyetlerine devam etmiş ve geçen süre içerisinde yapmış olduğu yatırımlarla sektöründe söz sahibi bir firma olmuştur. Şuan Ferhatpaşa-Ataşehirde 1.400m2 kapalı, 300m2 açık alanda sürekli form ve tabaka ofset onaylı onaysız evrak ve her türlü matbaa ürünlerinin üretimini yapmaktadır. Şuan konusunda uzman personeli ile sektöründe isim sahibi olan firmamız her yıl yaklaşık 1.300 müşteriye, farklı matbaa ürünleri konusunda hizmet vermektedir. Bu süreçte satış ekibimizdeki ayrılacak arkadaşımızın yerine mevcut müşterilerimizle ilişkilerimizi sıcak tutacak ve geliştirecek, yeni müşteri konusunda katkı sağlayacak ofisi içi ve ofis dışı satış temsilcileri arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Aranan Nitelikler, * Tercihen matbaa deneyimi olan ve sigara kullanmayan * Satış konusunda en az 3 yıl deneyimli * Akıcı ve düzgün bir diksiyona sahip * En az Lise mezunu * Uzun vadeli çalışmayı planlayan * Ekip Çalışmasına yatkın * Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış * Ofis dışı için Ehliyetli ve Aktif araç kullanabilen * Bay - Bayan Satış Temsilcileri

  Sektör: Matbaacılık/Baskı, Dayanıklı Tüketim Malları, Hızlı Tüketim Malları

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Ofis Elemanı, Temsilci, Yönetici Asistanı

 • İş Açıklaması İnkılap Kitabevi Yenibosna Merkez Binamızda bulunan Matbaa Tesisimizde görevlendirilmek üzere "Matbaa Planlama Uzmanı" arayışımız bulunmaktadır. Üretim sürecini başlangıcından sonuna kadar takip etmek, Baskı öncesinde grafik tasarım ve renk ayrımı departmanlarını koordine etmek, Baskı yapan ekibin vardiyalarını ve basılacak ürünlerin planlamasını yapmak, Baskı sonrasında sevkıyat programını oluşturmak, Fason işlerin takibini sağlamak, ilgili süreçler ile alakalı tüm raporlama ve maliyetler konusunda teknik destek sağlamaktan sorumlu olacak muhasebe kökenli, diksiyonu düzgün takım arkadaşı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Muhasebesel işlem bilgisine sahip, muhasebe departmanında minimum 2 yıl tecrübeli, Maliyet hesaplaması yapmış, üretim maliyeti hesaplama konusunda bilgili, MS Office programlarını (özellikle excel) etkin kullanabilen, Raporlama konusunda tecrübeli Zamanını etkin ve verimli kullanabilen, İşbirliği ve takım çalışmasına yatkın, Dinamik ve yüksek performanslı, Erkek 

  Sektör: Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Uzman, Yardımcı, Şef Yardımcısı

 • Can Dijital İzmir Bugün

  İş Açıklaması İlk mağazasını 1990 yılında İzmir’in Alsancak semtinde faaliyete geçiren Can Dijital, müşteri memnuniyeti temel ilkesini benimseyerek ihtiyaca yönelik olarak gelişen ve dünya ile eşzamanlı olarak değişen teknolojisi ile İzmir’de tek olmayı başarmıştır. Can Dijital, güvenilirlik misyonu ile kaliteli baskı ve seri üretimin hemen teslimi sayesinde dijital baskıda çözüm ortağı olarak müşterilerinin yanındadır. İzmir’de toplam 5.000 m2 alanda 100 e yakın personel sayısı ile 4 şubede müşterilerine hizmet vermeye devam eden şirketimizin yeni organizasyon yapısı çerçevesinde Grafiker alınacaktır.  Grafiker Sorumlulukları -Müşteri ihtiyaçlarını analiz etme -Müşteri ihtiyaçlarına uygun baskı çözümleri geliştirme ve sipariş alma -Baskı öncesi çizim işlemlerini yapmak -Baskının üretime iletilmesi -Müşteri memnuniyetini sağlamak

  Aranan Nitelikler Nitelikler En az lise mezunu olmak. Tercihen mesleki deneyim sahibi olmak. Çok iyi derecede bilgisayar ofis programlarına ve şirkette kullanılan diğer ilgili programlarından (Ptohoshop, Illustrater, Acrobat, Corel Draw, Autocad, Indesign) bir veya birkaçına hakim olmak. Erkek adaylar için en az 2 yıl askerliğini tecil ettirmiş olmak, tercihen askerlikle ilişiği kalmamış olmak.   Yetkinlikler Müşteri ilişkilerinde başarılı, etkin iletişim sahibi ve güler yüzlü olmak. Hızlı anlayabilme ve tasarıma dönüştürebilme yeteneğine sahip olmak. Zamanını etkin kullanabilmek. Hedef odaklı çalışabilmek. Baskı ve stres altında çalışabilmek. Tertip ve düzen alışkanlığına sahip olmak.  

  Sektör: Reklamcılık, Matbaacılık/Baskı, Açık Hava Reklamcılığı

  Pozisyon: Tasarımcı, Grafiker, Müşteri Temsilcisi, Temsilci

 • Temas Tanıtım İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Firmamız da dijital baskı ön hazırlık operasyonunu yürütecek ve kadrajlama hizmeti verebilecek, GRAFİKER TAKIM ARKADAŞLARI  arıyoruz.

  Aranan Nitelikler ARANAN NİTELİKLER ;   En az lise mezunu, Takım çalışmasına yatkın ve ekibiyle birlikte hareket edebilecek, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden . ( Koşuyolunda ki ofisimiz için ) Tercihen sektör deneyimine , digital baskı süreçlerine hakim , malzeme bilgisi olan . Adobe Illusrator ,Photoshop , İndesign , Corel Draw programlarına hakim , Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Müşterimi yönetimi de yapabilecek , Bayan 

  Sektör: Reklamcılık, Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Tasarımcı, Grafiker

 • İş Açıklaması SML Etiket Dünya'nın en iyi moda markaları ve en büyük perakendecilerinin de içinde bulunduğu uluslararası müşteri portföyüne hizmet eden global hazır giyim marka yönetimi ve paketleme şirketidir. Yüksek kaliteli ürünlerimiz arasında dokuma etiketleri, kumaş baskı etiketleri, EAS, RFID çözümleri, transfer baskı etiketleri, baskılı kağıt ürünler, paketleme ve özel aksesuarlar bulunmaktadır. 30'dan fazla ülkedeki varlıklarıyla, müşterilerimizin kalite, fiyat, servis ve hız konularında dünya çapındaki ihtiyaçlarını en efektif ve verimli şekilde beklentileri aşan hizmeti ile karşılayacağını taahhüt etmektedir. Şirketimizin, Satınalma departmanında görevlendirilmek üzere, aşağıdaki özelliklere sahip"Satınalma Uzmanı" takım arkadaşı aramaktayız. ·         Üniversite mezunu, tercihen Dış Ticaret veya Mühendislik fakültelerinden mezun,  ·         Satınalma konusunda, benzer üretim firmalarında min. 1-2 yıl deneyim sahibi, ·         Analitik düşünce yapısına sahip, ikna yeteneği ve ileşimi güçlü, ·         Tercihen Avrupa yakasında ikamet eden, ·         İyi düzeyde İngilizce bilen, ·         Askerliğini tamamlamış, ·         B sınıfı ehliyeti olan ve Aktif araç kullanabilen.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Matbaacılık/Baskı, Tekstil

  Pozisyon: Uzman

 • İş Açıklaması İhlas Gazetecilik  A.Ş. bünyesinde,  Baskı Satış –Pazarlama Müdürüne bağlı olarak çalışacak Yurtdışında pazar araştırmaları yaparak yurtdışı müşteri portföyü oluşturacak  ve geliştirecek Yurtdışı müşterilerin siparişlerini takip edecek  Müşteriye ulaşana dek geçen sipariş -teslimat sürecini takip edecek  YURTDIŞI SATIŞ SORUMLUSU aranıyor.

  Aranan Nitelikler Matbaacılık sektöründe benzer deneyimi olan Lisans/ önlisans  mezunu, Uluslararası Satış-Pazarlama alanında minimum 2  yıllık iş deneyimine sahip, İyi düzeyde İngilizce ve Almanca yazıp konuşabilen, MS-Office programlarını iyi derecede kullanabilen İletişim becerileri  ve insan ilişkileri kuvvetli, ikna kabiliyeti yüksek ve temsil yeteneği olan, İstanbul- Avrupa Yakasında ikamet eden Seyahat engeli olmayan  Erkek adayların askerliğini yapmış olmaları gereklidir.

  Sektör: Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Müdür Yrd, Yetkili, Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Sorumlu

 • İş Açıklaması İhlas Gazetecilik  A.Ş. bünyesinde,  Baskı Satış –Pazarlama Yöneticisine bağlı olarak çalışacak Yurtdışında pazar araştırmaları yaparak yurtdışı müşteri portföyü oluşturacak  ve geliştirecek Yurtdışı müşterilerin siparişlerini takip edecek  Müşteriye ulaşana dek geçen sipariş sürecini takip edecek  YURTDIŞI SATIŞ MÜDÜRÜ aranıyor.

  Aranan Nitelikler Matbaacılık sektöründe benzer deneyimi olan Lisans/ önlisans  mezunu, Uluslararası Satış-Pazarlama alanında minimum 2  yıllık iş deneyimine sahip, İyi düzeyde İngilizce ve Almanca yazıp konuşabilen, MS-Office programlarını iyi derecede kullanabilen İletişim becerileri  ve insan ilişkileri kuvvetli, ikna kabiliyeti yüksek ve temsil yeteneği olan, İstanbul- Avrupa Yakasında ikamet eden Seyahat engeli olmayan Erkek adayların askerliğini yapmış olmaları gereklidir.

  Sektör: Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Sorumlu, Müdür Yrd, Müşteri Temsilcisi, Müdür

 • Grafidea İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Gelişime açık ve yaratıcısın. Ajans kültürü hakkında bir fikrin var. İyi bir reklam ajansında, iyi müşterilere, iyi tasarımlar yaparak kariyerini geliştirmek istiyorsun. Nitelikli tasarımlarla dolu bir portfolyon varsa ve aşağıdaki özelliklere sahipsen hemen başvurunu yap. Dünyaca ünlü firmalara reklam ve tanıtımın tüm alanlarında hizmet veren Grafidea’da deniz manzaralı bir masa, Mac ve dilediğin kadar filtre kahve seni bekliyor.  

  Aranan Nitelikler   ・ Grafik tasarım konusunda eğitim almış, ・ Yaratıcı fikirleri ve özgün tasarım yeteneği olan, ・ Uygulamalara kurumsal kimliğin sınırlarını aşmadan yorum katabilen, ・ Okumayı ve araştırmayı seven, ・ Mesleğiyle ilgili yenilikleri takip eden, ・ Sorumluluk sahibi, dikkatli, ・ Hızlı, pratik çözümler üretebilen, ・ Ekip çalışmasına yatkın, uyumlu, iletişimi kuvvetli, ・ Baskı malzemeleri ve üretim teknikleri konusunda bilgili, ・ Alanında en az 5 yıl deneyimli, ・ Adobe InDesign, Illustrator, Photoshop gibi güncel grafik programlarını iyi kullanan, ・ Gerektiğinde yoğun tempoda ve esnek saatlerde çalışabilecek, ・ İstanbul Anadolu veya Avrupa yakasında oturan, ・ Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Tasarımcıları ekibimize katmak istiyoruz.  

  Sektör: Reklamcılık, Matbaacılık/Baskı, Ajans

  Pozisyon: Tasarımcı, Grafiker

 • YATAY BİLGİSAYAR DESTEKLİ TASARIM İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 25 Temmuz 2016

  İş Açıklaması 20 yıldan uzun bir süredir sektörde faaliyet göstermekte ve HP dijital baskı ürünleri dağıtıcısı olan Yatay Bilgisayar’ın müşterilerine destek verecek "Müşteri Temsilcisi" aranıyor.   Pozisyonun sorumlulukları içerisinde; Müşteri taleplerinin karşılanması Potansiyel müşteriler ile iletişime geçilmesi Sipariş oluşturulması ve takibi Stok takibi Müşteriler ile ilgili raporlamalar yapılması Rutin müşteri ziyareti yapılması  

  Aranan Nitelikler   En az Lise mezunu MS Office programlarına hakim (excel, word, outlook) Tercihen İngilizce bilen İletişim becerileri kuvvetli Müşteri odaklı Tercihen Netsis kullanmasını bilen  

  Sektör: Açık Hava Reklamcılığı, Bilgisayar / BT / Internet, Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi, Satış Temsilcisi

 • İş Açıklaması SML Etiket Dünya'nın en iyi moda markaları ve en büyük perakendecilerinin de içinde bulunduğu uluslararası müşteri portföyüne hizmet eden global hazır giyim marka yönetimi ve paketleme şirketidir. Yüksek kaliteli ürünlerimiz arasında dokuma etiketleri, kumaş baskı etiketleri, EAS, RFID çözümleri, transfer baskı etiketleri, baskılı kağıt ürünler, paketleme ve özel aksesuarlar bulunmaktadır. 30'dan fazla ülkedeki varlıklarıyla, müşterilerimizin kalite, fiyat, servis ve hız konularında dünya çapındaki ihtiyaçlarını en efektif ve verimli şekilde beklentileri aşan hizmeti ile karşılayacağını taahhüt etmektedir. Şirketimizin Ürün Geliştirme Departmanında çalışacak, aşağıdaki özelliklere sahip 'Ürün Geliştirme Uzmanı' pozisyonunda takım arkadaşı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler • Min. Ön lisans, tercihen üniversite mezunu. • Office programlarını kullanabilen, • Min. 1 yıl Ürün Geliştirme deneyimli, • İletişim yeteneği yüksek, problem çözmede iyi, detaylarda dikkatli, analitik, • İngilizce yazma / konuşma (İyi düzeyde) • İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden • Erkek adaylarda Askerlikle ilişiği olmayan çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Sektör: Diğer, Tekstil, Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Uzman, Asistan

 • SML Etiket ve Aks. Paz. İstanbul Avrupa 25 Temmuz 2016

  İş Açıklaması SML Etiket Dünya'nın en iyi moda markaları ve en büyük perakendecilerinin de içinde bulunduğu uluslararası müşteri portföyüne hizmet eden global hazır giyim marka yönetimi ve paketleme şirketidir. Yüksek kaliteli ürünlerimiz arasında dokuma etiketleri, kumaş baskı etiketleri, EAS, RFID çözümleri, transfer baskı etiketleri, baskılı kağıt ürünler, paketleme ve özel aksesuarlar bulunmaktadır. 30'dan fazla ülkedeki varlıklarıyla, müşterilerimizin kalite, fiyat, servis ve hız konularında dünya çapındaki ihtiyaçlarını en efektif ve verimli şekilde beklentileri aşan hizmeti ile karşılayacağını taahhüt etmektedir.   Şirketimizin Üretim bölümünde  çeşitli alanlarda  görev alacak deneyimli / deneyimsiz Üretim Personeli çalışma arkadaşları arıyoruz. 

  Aranan Nitelikler · En az lise mezunu · Tercihen Matbaa Meslek Lisesi , Tekstil  Meslek Lisesi (Dokumacılık)  veya ilgili Meslek Yüksek Okulu mezunları · Tercihen ofset, dokuma, kumaş baskı veya dijital baskı deneyimli · Vardiyalı çalışabilecek · İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden · Askerlikle ilişiği olmayan çalışma arkadaşları aranmaktadır.

  Sektör: İmalat, Matbaacılık/Baskı, Tekstil

  Pozisyon: Eleman

 • SML Etiket ve Aks. Paz. İstanbul Avrupa 25 Temmuz 2016

  İş Açıklaması SML Etiket Dünya'nın en iyi moda markaları ve en büyük perakendecilerinin de içinde bulunduğu uluslararası müşteri portföyüne hizmet eden global hazır giyim marka yönetimi ve paketleme şirketidir. Yüksek kaliteli ürünlerimiz arasında dokuma etiketleri, kumaş baskı etiketleri, EAS, RFID çözümleri, transfer baskı etiketleri, baskılı kağıt ürünler, paketleme ve özel aksesuarlar bulunmaktadır. 30'dan fazla ülkedeki varlıklarıyla, müşterilerimizin kalite, fiyat, servis ve hız konularında dünya çapındaki ihtiyaçlarını en efektif ve verimli şekilde beklentileri aşan hizmeti ile karşılayacağını taahhüt etmektedir. Şirketimizin Müşteri Hizmetleri Departmanında çalışacak, aşağıdaki özelliklere sahip 'Müşteri Hizmetleri Uzmanı' pozisyonunda takım arkadaşı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler • Min. Ön lisans, tercihen üniversite mezunu. • Office programlarını kullanabilen, • Min. 1 yıl Müşteri Hizmetlerinde deneyimli, • İletişim yeteneği yüksek, problem çözmede iyi, detaylarda dikkatli, analitik, • İngilizce yazma / konuşma (İyi düzeyde) • İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden • Erkek adaylarda Askerlikle ilişiği olmayan çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Sektör: Matbaacılık/Baskı, Tekstil, Diğer

  Pozisyon: Asistan, Eleman, Temsilci, Uzman, Uzman Yard

 • İş Açıklaması Şirket hedefleri doğrultusunda satış ve pazarlama aktivitelerini yürütmek, Yeni ve potansiyel müşterileri kazanmak için satış faaliyetleri ve ziyaretlerini sürdürmek, Mevcut müşteriler ile ilişkilerin sürekliliğinin sağlanması, geliştirilmesi ve sürekli müşteri ve pazarı hakkındaki bilgilerin güncel tutulmasına ilişkin satış faaliyetleri gerçekleştirmek. Satış hedefleri dogrultusunda yurtdısı ofisler ile bağlantıda olmak, Satış ve Pazarlama Departmanına ait ilgili raporların hazırlanmasında bağlı bulundugu amirine destek olmak.

  Aranan Nitelikler SML Etiket Dünya'nın en iyi moda markaları ve en büyük perakendecilerinin de içinde bulunduğu uluslararası müşteri portföyüne hizmet eden global hazır giyim marka yönetimi ve paketleme şirketidir. Yüksek kaliteli ürünlerimiz arasında dokuma etiketleri, kumaş baskı etiketleri, EAS, RFID çözümleri, transfer baskı etiketleri, baskılı kağıt ürünler, paketleme ve özel aksesuarlar bulunmaktadır. 30'dan fazla ülkedeki varlıklarıyla, müşterilerimizin kalite, fiyat, servis ve hız konularında dünya çapındaki ihtiyaçlarını en efektif ve verimli şekilde beklentileri aşan hizmeti ile karşılayacağını taahhüt etmektedir. Şirketimiz Satış-Pazarlama departmanında çalışmak üzere aşağıdaki özelliklere sahip 'Satış ve Pazarlama Uzmanı' pozisyonunda takım arkadaşları aramaktayız. • Tercihen Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun. • Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen,  • Satış alanında Min. 2-3 yıl deneyimli, • İletişimi güçlü, insan ilişkileri kuvvetli, • İyi düzeyde İngilizce bilen, • İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, • Erkek adaylar için, tercihen askerlik hizmetini tamamlamış.

  Sektör: Matbaacılık/Baskı, Tekstil

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard, Sorumlu

 • Gelbul Kağıtçılık İstanbul Avrupa 25 Temmuz 2016

  İş Açıklaması · BT donanım ve ağ altyapısı (Fiziksel Sunucular, Sanal Sunucular, P2P cihazlar, Kablosuz Ağ, Standart ağ cihazları kurulumu ve kablolama vb) 1.seviye desteği verecek, · Microsoft İşletim Sistemleri ve Sunucu Mimarisi konusunda tercihen sertifika sahibi, (AD, DNS, DHCP, IIS, SMTP, Terminal Server, Print Server, File Server ve Fax Server konusunda deneyimli) · BT güvenlik hizmetlerinin kurulumu ve yönetimi (Dell Sonicwall FW, Bosch IP Kameraları, ESET AV) · BT ekipmanları (PC, printer, telefon vs) ve ilgili uygulamaların (ERP, Microsoft Office) kurulum ve yönetimini sağlayacak, · Tercihen yazılım ekibine domain ve hosting hizmetlerinin sürekliliği konusunda destek olacak, · Tercihen fiziksel ve sanal makinalar, NAS, SAN depolama aygıtları vb sistemlerin yedekleme süreçleri konusunda yeterli bilgiye sahip, · Tercihen envanter yönetme beceri ve tecrübesine sahip, · Tercihen tüm telekomünikasyon altyapısının (Sabit hatlar, GSM, Internet, VoIP, FCT vb) yönetilmesi ve gerekli sözleşmelerin takibi, · Tercihen şirket bünyesinde kullanılan mobil cihazların kurulumu ve yönetimi (Motorola El Terminalleri, her türlü smart cihazlar) · Tercihen BT kapsamındaki (kurumsal web sitesi içeriği vb.) görsel tasarım çalışmalarına yetecek seviyede Photoshop bilgisine sahip olan,

  Aranan Nitelikler · Yüksekokul veya üniversitelerin teknik bölümlerinden mezun, · Teknik literatürü takip edebilecek düzeyde İngilizce bilgisine sahip, · Disiplinli, güleryüzlü, diksiyonu düzgün ve iletişim kabiliyeti güçlü, · Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, · Gelişime açık, dikkatli ve güçlü takip becerileri olan, · Sonuç odaklı çalışmaya yatkın ve yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek · Sorumluluk bilinci yüksek, takım çalışmasına yatkın, · En az 3 yıl tecrübeli

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Eleman, Asistan

 • Türkiye Gazetesi İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması İstanbul Baskı Tesislerimizde, matbaa alanlarının ve personele ait kullanım alanlarının temizliğinde görevlendirilecek TEMİZLİK ELEMANLARI aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler 18 yaşını doldurmuş İstanbul Avrupa Yakasında, ( Yenibosna, Bahçelievler, Avcılar, Eyüp, Edirnekapı, Sultançiftliği, Bağcılar, Beylikdüzü, Halkalı, Fatih, Güngören civarlarında ) ikamet eden Askerliğini yapmış Vardiyalı çalışabilecek ERKEK TEMİZLİK ELEMANLARI ARANMAKTADIR.

  Sektör: Matbaacılık/Baskı, İmalat, Endüstri

  Pozisyon: Görevli, Eleman

 • Umur Basım İstanbul Anadolu 24 Temmuz 2016

  İş Açıklaması Basım sektöründe faaliyet gösteren ve sektörünün öncülerinden olan şirketimiz bünyesinde görevlendirilmek üzere; - En az lise, tercihen MYO veya üniversite mezunu, - Tercihen Ön Muhasebe alanında deneyimi olan, - İletişimi kuvvetli, takım çalışmasına yatkın, - Bilgi paylaşımına ve gelişime açık, - Takip yönü güçlü, problem çözme yeteneği olan, sonuç odaklı, - Planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş ve stres altında çalışabilen, - Excel’i iyi derecede kullanabilen, - Tercihen SAP programını bilen, "Faturalama Uzman Yardımcısı" arıyoruz.

  Aranan Nitelikler - Fatura ve irsaliyelerin ilgili departmanlara dağıtımı, sistem üzerinden takip edilmesi ve arşivlenmesi.

  Sektör: Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Uzman Yard

 • Türkiye Gazetesi İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması   İstanbul baskı tesislerimizde bakım -onarım ve  makina parkurunun yenilenmesi, revizyonu vb. işlerde  çalışarak yetiştirilmek üzere yeni mezun  MAKİNE TEKNİKERİ  aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Meslek Yüksek Okulu ( Makine bölümü  başta olmak üzere, Motor, Torna Tesviye vb. ) ilgili  bölümlerden  mezun MS  Office programlarına hakim   İstanbul Avrupa Yakasında,  ( Yenibosna, Bahçelievler, Bağcılar, Beylikdüzü, Halkalı, Esenyurt, Avcılar, Eyüp, Edirnekapı civarında ) ikamet eden  Askerliğini yapmış Vardiyalı çalışabilecek Seyahat engeli olmayan Kendini geliştirmeye  istekli, öğrenmeye açık Yetiştirilmek üzere   MAKİNA TEKNİKERİ  aranmaktadır.

  Sektör: Yayıncılık, Matbaacılık/Baskı, Makine

  Pozisyon: Tekniker

İş Habercisi - Matbaacılık/Baskı İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?