Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Ebe İş İlanları

Hepsini Temizle
Ebe
 • Ebe

  MEDI TIME CERRAHİ TIP MERKEZİİstanbul Anadolu 12 Eylül 2017

  İş AçıklamasıAtaşehir'de bulunan Özel Meditime Cerrahi Tıp Merkezi bünyesinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Ebelik bölümlerinden mezun; Minimum 1 yıl Ebelik deneyimi olan, Hasta güvenliği ve memnuniyeti odaklı çalışan, Deneyimli veya yeni mezun, Etik ve sonuç odaklı çalışan, Eğitim ve gelişime açık, mesleği ve branşı ile ilgili yenilikleri takip eden, İletişimi güçlü, insan ilişkilerinde başarılı, Ekip çalışmasına yatkın, Dinamik çalışma ortamında kariyer hedefleyen, "EBE" arayışımız bulumaktadır. NOT: Bayan personellerimiz için lojmanımız mevcuttur.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Ebe

 • İş AçıklamasıMedicalpark Hastaneler Grubu Ankara Batıkent Hastanesi'nde Görevlendirilmek Üzere; Sağlı Meslek Liseleri veya Üniversitelerin Ebelik bölümlerinden mezun, Alanında en az 1 yıl deneyimine sahip, Alanındaki yenilikleri ve gelişmeleri takip eden, Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü, Ekip çalışmasına yatkın, Hasta memnuniyetine önem veren "Ebe" istihdam edilecektir.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Ebe

 • Sorumlu Ebe

  Eslife Sağlık Grubuİstanbul Avrupa 3 Eylül 2017

  İş AçıklamasıEslife Esenyurt Hastanemiz bünyesinde istihdam edilmek üzere Sorumlu Ebe arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerSağlık Meslek Lisesi veya Sağlık Yüksekokulu Ebelik bölümü mezunu, En az 10 yıl ebelik deneyimi olan, Hasta güvenliği ve memnuniyeti odaklı çalışan, Eğitim ve gelişime açık, mesleği ve branşı ile ilgili yenilikleri takip eden, İletişimi güçlü, insan ilişkilerinde başarılı, Ekip çalışmasına yatkın, Tam zamanlı ve vardiyalı çalışabilecek, Dinamik çalışma ortamında kariyer hedefleyen.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Ebe

 • Ebe-International

  Acıbadem Sağlık Grubuİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 4 Temmuz 2017

  İş Açıklaması-Acıbadem Sağlık Grubu bünyesinde International Hastanesinde görevlendirilmek üzere; - Ebelik Yüksekokulu mezunu, - Ekip çalışmasına yatkın, - Hasta memnuniyetine önem veren, - Branşı ile ilgili gelişme ve yenilikleri takip eden, “Ebe” aramaktayız. *Çalışanlarımız için ücretsiz lojman imkanı sunmaktayız.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Ebe

 • Ebe

  Acıbadem Sağlık Grubuİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 4 Temmuz 2017

  İş Açıklaması-Acıbadem Sağlık Grubu bünyesinde İstanbul Anadolu/ Avrupa yakasındaki lokasyonlarımızda görevlendirilmek üzere; - Ebelik Yüksekokulu mezunu, - Ekip çalışmasına yatkın, - Hasta memnuniyetine önem veren, - Branşı ile ilgili gelişme ve yenilikleri takip eden, “Ebe” aramaktayız.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Ebe

 • İş AçıklamasıAcıbadem Sağlık Grubu bünyesinde Bodrum Hastane'mizde görevlendirilmek üzere; Hemşirelik Yüksekokulu, Sağlık Yüksekokulu ya da Sağlık Meslek Lisesi mezunu, Kalp-Damar Cerrahisi alanında tecrübeli-deneyimli, Ekip çalışmasına yatkın, Hasta güvenliğine ve memnuniyetine önem veren, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, "Tecrübeli Ameliyathane Hemşiresi" aramaktayız. Çalışanlarımız için lojman imkanı sunmaktayız.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Hemşire, Ebe, Sağlık Memuru

İş Habercisi - Ebe İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?