Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Ebe İş İlanları

Hepsini Temizle
Ebe
 • İş AçıklamasıSiirt'te ki danışmanlığını yapmış olduğumuz hastanemizde görev yapmak üzere Ebe aranmaktadır

  Aranan Niteliklerilgili üniversite mevzunu Özel hastane deneyimli Branşı ile ilgili gelişmeleri yakından takip eden Ebe Aranmaktadır.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Ebe

 • Ebe

  Özel Üsküdar Anadolu Hastanesiİstanbul Anadolu 17 Kasım 2017

  İş AçıklamasıGece ve gündüz vardiyalı çalışma sistemine uygun,

  Aranan NiteliklerEbelik Meslek Yüksek Okulu veya Sağlık Meslek Lisesi mezunu, - Doğumhanede çalışmış ve tecrübesi olan, - Hasta Güvenliği ve memnuyetine önem veren, - Branşı ile ilgili gelişme ve yenilikleri takip eden, - Öğrenmeye açık,sabırlı ve sorumluluk sahibi, - Ekip çalışmasına yatkın,İletişim yeteneği yüksek,deneyimli " Ebe " aramaktayız.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Ebe

 • İş Açıklamasıİzmir de yer alan tıp merkezimizde istihdam edilmek üzere; Daha önceden cerrahi tıp merkezleri ve hastanelerde çalışmış, Doğumhanede çalışacak Tecrübeli, '' EBE '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerEn az yüksekokul tercihen Üniversitelerin örgün öğretim veren bölümlerinden mezun, Tecrübeli, Takipçi, problemleri hızlı ve etkin çözebilme yeteneğine sahip, İletişim becerisi yüksek, prezantabl, güler yüzlü, Öğrenmeye açık, Sorumluluk sahibi, Diksiyonu düzgün, Çalışma arkadaşlarıyla uyumlu, Takım çalışmasına artı değer katabilecek, İZMİR'de ikamet eden.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Ebe

 • Ebe

  Dora Hospitalİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 17 Kasım 2017

  İş AçıklamasıLisans veya Sağlık Meslek Yüksekokulu ebelik mezunu, Doğumhanede en az 2 yıl deneyimli

  Aranan NiteliklerBranşı ile ilgili gelişme ve yenilikleri takip eden, Hasta memnuniyeti odaklı, Ekip çalışmasının önemine inanan ve ekip yönetebilen İletişim yeteneği güçlü, Vardiyalı sistemde çalışabilecek ve esnek çalışma saatlerine uygun,

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Ebe

 • İş AçıklamasıMedical Park Hastaneler grubu bünyesinde açılacak olan 'Pendik' hastanemiz için görevlendirilmek üzere; Lisans veya Sağlık Meslek Yüksekokulu ebelik mezunu, Doğumhanede en az 3 yıl deneyimli

  Aranan NiteliklerBranşı ile ilgili gelişme ve yenilikleri takip eden, Hasta memnuniyeti odaklı, Ekip çalışmasının önemine inanan ve ekip yönetebilen İletişim yeteneği güçlü, Vardiyalı sistemde çalışabilecek ve esnek çalışma saatlerine uygun,

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Ebe

 • İş AçıklamasıEslife Esenyurt Hastanemiz bünyesinde istihdam edilmek üzere Kadın Doğum Servisi Sorumlu Ebesi arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerÜniversite veya Sağlık MYO mezunu, En az 2 yıl ebelik deneyimi olan, Kadın Doğum Servisi tecrübesi olan Hasta güvenliği ve memnuniyeti odaklı çalışan, Eğitim ve gelişime açık, mesleği ve branşı ile ilgili yenilikleri takip eden, İletişimi güçlü, insan ilişkilerinde başarılı, Ekip çalışmasına yatkın, Tam zamanlı ve vardiyalı çalışabilecek, Dinamik çalışma ortamında kariyer hedefleyen.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Ebe

 • Ebe

  Türkiye Hastanesiİstanbul Avrupa 16 Kasım 2017

  İş AçıklamasıHastanemizin Kadın Hastalıkları ve Doğum Servisi ve Yenidoğan Ünitesi'nde çalıştırmak üzere bayan "Ebe" istihdam edilecektir.

  Aranan Nitelikler• Ebelik Sağlık Yüksek Okulu veya Sağlık Meslek Lisesi mezunu, • En az 2 yıl deneyimi olan, • Alanındaki yenilikleri takip eden ve öğrenmeye açık, • Hasta odaklı hizmet anlayışını benimseyen, • Ekip çalışmasına yatkın, • Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü, • Güler yüzlü, • Bayan.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Ebe

 • İş AçıklamasıEslife Esenyurt Hastanemiz bünyesinde istihdam edilmek üzere Doğumhane Servisi Tercürbeli - Tecrübesiz Ebe arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerÜniversite veya Sağlık MYO mezunu, Hasta güvenliği ve memnuniyeti odaklı çalışan, Eğitim ve gelişime açık, mesleği ve branşı ile ilgili yenilikleri takip eden, İletişimi güçlü, insan ilişkilerinde başarılı, Ekip çalışmasına yatkın, Tam zamanlı ve vardiyalı çalışabilecek, Dinamik çalışma ortamında kariyer hedefleyen.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Ebe

 • Doğum Koçu

  Acıbadem Sağlık Grubuİstanbul Anadolu 6 Kasım 2017

  İş Açıklaması-Acıbadem Sağlık Grubu bünyesinde Altunizade Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere; - Ebelik Lisans mezunu, - Doğumhane bölümünde en az 4 yıl deneyimli, - Doğum koçu sertifikası bulunan, - Ekip çalışmasına yatkın, - Branşı ile ilgili gelişme ve yenilikleri takip eden, “Doğum Koçu” aramaktayız. *Çalışanlarımız için ücretsiz lojman imkanı sunmaktayız.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Ebe

 • İş AçıklamasıInnovex; sağlık endüstrisindeki firmalara yenilikçi satış çözümleri, yüksek kalitede satış takımları sağlayan, aynı zamanda hasta destek programla dünyanın lider sözleşmeli satış organizasyonu firmasıdır. Aynı zamanda odağında hastanın olduğu, hasta destek programları yürütmektedir. Innovex'in yürüteceği hasta destek programı kapsamında görevlendirilmek üzere; hekim tarafından reçetesi yazılmış spesifik bir hasta grubuna,hastanede ya da ev ziyareti yapılarak; hastaya yüzyüze kullandığı ürünle ilgili eğitim verebilecek, hastaya kullandığı ürünya da hastalığı konusunda farkındalık kazandırarak tedaviye uyumun artırılmasında katkıda bulunacak SAĞLIK MESLEK MENSUBU HASTA EĞİTMENİ arıyoruz.

  Aranan NiteliklerEğitim kurumlarının sağlıkla ilgili bölümlerinden mezun olmak (Biyoloji, Diyetisyen, Psikoloji, Ebe, Hemşire, ATT , Genetik, Moleküler biyoloj, vb) Ev ziyaretleri yapabilecek, Seyahat edebilecek, Tercihen hasta eğitimi projelerinde görev almış Proaktif rol alan Diksiyonu düzgün, iyi Türkçe bilgisi ve kullanımı MS Office programları ( excel, access, word,outlook ve PP) kullanımı İletişim yetkinliklerini etkin kullanan Dışa dönük bir kişilik yapısı Öğrenmeye açık Prezantabl Aktif araç kullanabilen. adaylar aranmaktadır.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Hemşire, Biyolog, Diyetisyen, Ebe, Paramedik

 • İş AçıklamasıMerhabalar İstanbul avrupa yakasında danışmanlığını yapmış olduğumuz hastanemizde görev yapmak üzere alanında uzmanlaşmış Ebe Hemşire aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerBranşı ile ilgili gelişmeleri yakından takip eden En az 2 yıl deneyimi olan Doğum hanenin tüm sorumluluğunu ala bilecek Tecrübeli Ebe Hemşire Aranmaktadır.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Ebe

 • İş AçıklamasıAcıbadem Sağlık Grubu bünyesinde Bodrum Hastane'mizde görevlendirilmek üzere; Hemşirelik Yüksekokulu, Sağlık Yüksekokulu ya da Sağlık Meslek Lisesi mezunu, Kalp-Damar Cerrahisi alanında tecrübeli-deneyimli, Ekip çalışmasına yatkın, Hasta güvenliğine ve memnuniyetine önem veren, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, "Tecrübeli Ameliyathane Hemşiresi" aramaktayız. Çalışanlarımız için lojman imkanı sunmaktayız.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Hemşire, Ebe, Sağlık Memuru

İş Habercisi - Ebe İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?