Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Ebe İş İlanları

Hepsini Temizle
Ebe
 • Ebe

  MEDI TIME CERRAHİ TIP MERKEZİİstanbul Anadolu 15 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıAtaşehir'de bulunan Özel Meditime Cerrahi Tıp Merkezi bünyesinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Ebelik bölümlerinden mezun; Minimum 1 yıl Ebelik deneyimi olan, Hasta güvenliği ve memnuniyeti odaklı çalışan, Deneyimli veya yeni mezun, Etik ve sonuç odaklı çalışan, Eğitim ve gelişime açık, mesleği ve branşı ile ilgili yenilikleri takip eden, İletişimi güçlü, insan ilişkilerinde başarılı, Ekip çalışmasına yatkın, Dinamik çalışma ortamında kariyer hedefleyen, "EBE" arayışımız bulumaktadır. NOT: Bayan personellerimiz için lojmanımız mevcuttur.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Ebe

 • Sorumlu Ebe

  Eslife Sağlık Grubuİstanbul Avrupa 6 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıEslife Esenyurt Hastanemiz bünyesinde istihdam edilmek üzere Sorumlu Ebe arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerSağlık Meslek Lisesi veya Sağlık Yüksekokulu Ebelik bölümü mezunu, En az 10 yıl ebelik deneyimi olan, Hasta güvenliği ve memnuniyeti odaklı çalışan, Eğitim ve gelişime açık, mesleği ve branşı ile ilgili yenilikleri takip eden, İletişimi güçlü, insan ilişkilerinde başarılı, Ekip çalışmasına yatkın, Tam zamanlı ve vardiyalı çalışabilecek, Dinamik çalışma ortamında kariyer hedefleyen.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Ebe

 • İş Açıklaması'Doğumhane Sorumlu Ebesi' istihdam edeilecektir.

  Aranan NiteliklerMedicalpark Hastaneler Grubu Gaziosmanpaşa Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere; Lisans veya Sağlık Meslek Yüksekokulu ebelik mezunu, Doğumhanede en az 3 yıl deneyimli Branşı ile ilgili gelişme ve yenilikleri takip eden, Hasta memnuniyeti odaklı, Ekip çalışmasının önemine inanan ve ekip yönetebilen İletişim yeteneği güçlü, Vardiyalı sistemde çalışabilecek ve esnek çalışma saatlerine uygun,

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Ebe

 • İş AçıklamasıMerhabalar siirt'te danışmalığını yapmış olduğumuz hastanemizde görev yapmak üzere Ebe aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerBranşı ile ilgili gelişmeleri yakın takip eden Takım çalışmasına özen gösteren Tam zamanlı görev yapa bilecek Ebe Aranmaktadır.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Ebe

 • Ebe

  Eslife Sağlık Grubuİstanbul Avrupa 30 Temmuz 2017

  İş AçıklamasıEslife Esenyurt Hastanemiz bünyesinde istihdam edilmek üzere Ebe arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerSağlık Meslek Lisesi veya Sağlık Yüksekokulu Ebelik bölümü mezunu, En az 3 yıl ebelik deneyimi olan, Hasta güvenliği ve memnuniyeti odaklı çalışan, Eğitim ve gelişime açık, mesleği ve branşı ile ilgili yenilikleri takip eden, İletişimi güçlü, insan ilişkilerinde başarılı, Ekip çalışmasına yatkın, Tam zamanlı ve vardiyalı çalışabilecek, Dinamik çalışma ortamında kariyer hedefleyen.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Hemşire, Ebe

 • Ebe

  Özel Fatih Hastanesiİstanbul Avrupa 18 Temmuz 2017

  İş Açıklamasıİstanbul Fatih'te bulunan özel ve butik hastanemiz için kadın doğum ve doğumhane bölümlerimiz için Ebe arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerEn az Sağlık Meslek Lisesi tercihen Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulu Ebelik bölümü mezunu Empatik iletişime ve hasta memnuniyetine önem veren Mesleği ve branşı ile ilgili gelişmeleri takip eden ve kendini alanında sürekli yenileyen , geliştiren Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, vardiya sisteminde çalışabilecek Güleryüzlü Ekip çalışmasına uyumlu Alanında deneyimli Tam zamanlı çalışabilecek Ebe arayışımız bulunmaktadır.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Ebe

 • Ebe

  Dora Hospitalİstanbul Avrupa 15 Temmuz 2017

  İş AçıklamasıHastanenin ve Hemşirelik Hizmetleri Bölümü’nün misyon, vizyon ve hedefleri doğrultusunda çalışmak, Hemşirelik Hizmetleri Bölümü’nde tanımlı olan sistem ve iş talimatlarına uygun hareket ederek bölümünde sorumluluğu altında hastalara en üst düzeyde hasta bakımı vermek ve verilmesini sağlamak, En üst düzeyde kaliteli hasta bakımını gerçekleştirirken hasta güvenliği ve hasta memnuniyetinin gereklilikler doğrultusunda tüm ekip üyeleri ile işbirliği yapmak.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Ebelik bölümünden mezun olan, Tercihen doğumhane tecrübesi olan, Mesleğinde profesyonelliği hedefleyen, Branşı ile ilgili gelişme ve yenilikleri takip eden, Ekip çalışmasının önemine inanan, İletişimi kuvvetli, 'Ebe' arayışımız bulunmaktadır.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Ebe

 • İş AçıklamasıTÜRKİYE’DE İŞE ALIM Yeryüzü Doktorları Derneği, ECHO tarafından desteklenen İzmir Mülteci Sağlık Projesi kapsamında, İzmir’deki Sağlık Merkezinde görevlendirilmek üzere Ebe aramaktadır. Uluslararası insani yardım örgütü olan Yeryüzü Doktorları Derneği, ihtiyacı olan kişilere sağlık hizmeti sunmaktadır. Dünya çapında 40 ülkede sağlığa dayalı yardım ve kalkınma hizmetleri sunmaktadır. 1.ARKA PLAN Avrupa Birliği İnsani Yardım ve Sivil Koruma (ECHO) desteğiyle, İzmir’de, Yeryüzü Doktorları Türkiye (YYD) mülteciler için birinci basamak sağlık hizmeti ve psiko-sosyal destek hizmeti sunmaktadır. Ebe’nin sorumluluğu, YYD protokolüne ve uluslararası standartlara göre, doğum öncesi ve sonrası hamile takibi ve yeni doğan takibi yapmaktır. Ayrıca, aile planlaması, ana-çocuk sağlığı konularında danışmanlık yapar. 2.TEMEL İLKELER VE SORUMLULUKLAR Aile ve üreme sağlığı ile ilgili muayene yapmak. Doğum öncesi, gebe muayenesi ve gebe takibi yapmak. Doğum sonrası gebeyi ve yeni doğan takibini yapmak. Aile planlaması konusunda bilgilendirme yapabilmek. Hamilelik testi uygulamak. Operasyonel işlemleri kayıt etmek ve dataları raporlayabilmek. YYD standartlarına uygun olarak çalışmak.

  Aranan Nitelikler3) GEREKLİ NİTELİKLER Üniversitelerin Ebelik bölümünden mezun olması. Minimum 1 yıl deneyiminin olması. Önceki deneyimleri tıbbi alandaki uluslararası organizasyonlar ile çalışmış olması tercih olunur. Özellikle Türkiye’de ki sağlık sektörü hakkında iyi bilgiye sahip olması. Akıcı bir şekilde Türkçe veya Arapça bilmesi. Zorluklarla başa çıkma yeteneği olması. İyi iletişim becerisi (yazılı ve sözlü) olması. Takım çalışmasına uyumlu ve bireysel çalışma yeteneği olması. Proje tematiklerini üstlenebilmesi. Microsoft ve Excel bilgisi. 4.İSTİHDAM KOŞULLARI Başlama tarihi : Hemen Süre: 30 Eylül 2017 Tarihine Kadar Sözleşme: Belirli Süreli Yer: İzmir (Çalışılan yer, ihtiyaç halinde değiştirebilinir) BAŞVURU SÜRECİ CV dosyanızı, tavsiye mektubunuzu admin.izmir@yyd.org.tr mail adresine gönderebilirsiniz. Başvurunuzda e-posta konusunu hangi pozisyona başvurduğunuzu belirtin. Sadece uygun görülen adaylar mülakat için çağrılacaktır.

  Sektör: Dernek ve Vakıf

  Pozisyon: Ebe

 • Ebe

  Medical Park Hastaneler GrubuElazığ 4 Temmuz 2017

  İş AçıklamasıMedicalpark Hastaneler Grubu Elazığ Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere; Ebelik Yüksekokulu, Sağlık Yüksekokulu ya da Sağlık Meslek Lisesi mezunu, Ekip çalışmasına yatkın, Hasta memnuniyetine önem veren, Branşı ile ilgili gelişme ve yenilikleri takip eden, Aktif olarak doğum yaptırabilen, “Ebe” aramaktayız.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Ebe

 • Ebe-International

  Acıbadem Sağlık Grubuİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 4 Temmuz 2017

  İş Açıklaması-Acıbadem Sağlık Grubu bünyesinde International Hastanesinde görevlendirilmek üzere; - Ebelik Yüksekokulu mezunu, - Ekip çalışmasına yatkın, - Hasta memnuniyetine önem veren, - Branşı ile ilgili gelişme ve yenilikleri takip eden, “Ebe” aramaktayız. *Çalışanlarımız için ücretsiz lojman imkanı sunmaktayız.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Ebe

 • Ebe

  Acıbadem Sağlık Grubuİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 4 Temmuz 2017

  İş Açıklaması-Acıbadem Sağlık Grubu bünyesinde İstanbul Anadolu/ Avrupa yakasındaki lokasyonlarımızda görevlendirilmek üzere; - Ebelik Yüksekokulu mezunu, - Ekip çalışmasına yatkın, - Hasta memnuniyetine önem veren, - Branşı ile ilgili gelişme ve yenilikleri takip eden, “Ebe” aramaktayız.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Ebe

 • İş AçıklamasıAcıbadem Sağlık Grubu bünyesinde Bodrum Hastane'mizde görevlendirilmek üzere; Hemşirelik Yüksekokulu, Sağlık Yüksekokulu ya da Sağlık Meslek Lisesi mezunu, Kalp-Damar Cerrahisi alanında tecrübeli-deneyimli, Ekip çalışmasına yatkın, Hasta güvenliğine ve memnuniyetine önem veren, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, "Tecrübeli Ameliyathane Hemşiresi" aramaktayız. Çalışanlarımız için lojman imkanı sunmaktayız.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Hemşire, Ebe, Sağlık Memuru

İş Habercisi - Ebe İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?