Dernek ve Vakıf İş İlanları

Hepsini Temizle
Dernek ve Vakıf
 • Vacany Of Profesıonal Accountant
  D-8 Genel Sekreterliği
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 19 Ağustos 2015

  İş Açıklaması D-8 Organization for Economic Cooperation an intergovermental organization which was established in 1997 is seeking enthusiastic and dynamic person to fill-up the post of Profesional Accountant of D-8 Secretariat based in Istanbul, Turkey. DUTIES AND RESPONSIBILITIES Recording invoices, maintaining relevant financial documents, bookkeeping and records of the bank account(s) of the Secretariat; carrying out and keeping records of monthly payments and ascertaining that the transactions are made properly; social security payment; and health Insurance payment; ensuring availability of adequate liquidity for the payment of the daily expenses of the Secretariat; Periodic financial reports for Commission, Council and Summit meetings, or as required otherwise; Recording, maintaining and updating the inventory of the physical property of the Secretariat; Effective follow-up of the delivery of the goods and services needed by the Secretariat (such as stationary and daily needs), as authorized by the Secretary-General or Director, and follow-up on relevant payments (in coordination with the accountant/officer in charge of financial affairs); Carrying out in both strategic planning and day-to-day operations, in relation to building and premises. Likely areas of responsibility include: procurement and contract management; building and grounds maintenance; cleaning, catering and vending; health, safety and security; utilities and communications infrastructure; and space management. Any other job related to accounting, finance and administrative work as directed by the Secretary General; TERMS Starting date: 1st October 2015. One year contract with possible extension of contract based on performance on yearly basis.

  Aranan Nitelikler Bachelor Degree in Accounting, preferably with Master’s Degree in the related field; At least 5 years of working experience, Age below of 35 years, Well verse about Turkish Accounting Standard or knowledge in the relevant field, Good Command in writing and spoken English, Ability to work as a team; and, Excellent skills in accounting softwares and relevant computer applications.

 • Yönetici Asistanı
  Randstad Türkiye
  İstanbul Anadolu 14 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Randstad 4.587 sube ve 28.030 çalışan ile 5 kıtada, 39 ülkede, toplam 567.700 kişiye istihdam sağlayan dünyanın en büyük İnsan Kaynakları ve danışmanlık hizmetleri şirketidir. Randstad Arjantin, Belçika Lüksemburg, Kanada, Şili, Fransa, Almanya, Yunanistan, Hindistan, Meksika, Hollanda, Polonya, Portekiz, İspanya, İsviçre ve İngiltere gibi önemli pazarlarda ilk üçte ve Avustralya ile ABD’de ise önde gelen pozisyonlarda yer almaktadır.Randstad Holding, nv’nin merkezi, Hollanda’nın Diemen kentinde olup ve hisseleri NYSE Euronext Amsterdam borsasında işlem görmekte olan bir şirketin 2013 yılı cirosu 16.6 milyar Euro'dur. Danışmanlığını yaptığımız insan kaynakları sektöründe sivil toplum kuruluşu olan bir müşterimizin Anadolu yakasında bulunan ofisinde görevlendirilmek üzere,"yönetici asistanı" arıyoruz. -genel sekterliğe ait tüm telefon trafiğinin kontrolü ve takviminin düzenlenmesi, -toplantı programlarının takibinin yapılması, -periyodik olarak yapılan yönetim kurulu toplantılarının tüm katılımcılar/asistanlarına ulaşılarak planlanması, -belirtilen görevler haricinde yürütülen faaliyetler için ihtiyaç duyulan konularda dernek çalışanlarına destek verilmesi.

  Aranan Nitelikler -ön lisans ya da lisans mezunu, -min.orta seviyede derecede ingilizce bilgisi bulunan, -sözlü ve yazılı iletişimi kuvvetli, -ofis programlarını iyi derecede kullanabilen, raporlama yeteneğine sahip, -daha önce en az 2 yıl yönetici asistanlığı ya da ofis yönetimi yapmış, -takım çalışmasına yatkın, -tercihen Anadolu yakasında ikamet eden.

 • İçerik Yönetimi Uzmanı
  Randstad Türkiye
  İstanbul Anadolu 14 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Randstad 4.587 sube ve 28.030 çalışan ile 5 kıtada, 39 ülkede, toplam 567.700 kişiye istihdam sağlayan dünyanın en büyük İnsan Kaynakları ve danışmanlık hizmetleri şirketidir. Randstad Arjantin, Belçika Lüksemburg, Kanada, Şili, Fransa, Almanya, Yunanistan, Hindistan, Meksika, Hollanda, Polonya, Portekiz, İspanya, İsviçre ve İngiltere gibi önemli pazarlarda ilk üçte ve Avustralya ile ABD’de ise önde gelen pozisyonlarda yer almaktadır.Randstad Holding, nv’nin merkezi, Hollanda’nın Diemen kentinde olup ve hisseleri NYSE Euronext Amsterdam borsasında işlem görmekte olan bir şirketin 2013 yılı cirosu 16.6 milyar Euro'dur. Danışmanlığını yaptığımız insan kaynakları sektöründe sivil toplum kuruluşu olan bir müşterimizin Anadolu yakasında bulunan ofisinde görevlendirilmek üzere,"içerik yönetimi uzmanı" arıyoruz. -dernek araştırmaları ile ilgili süreçlerin yürütülmesi ve yıllık planlamaların/raporlarının yapılması, -dernek yayınlarına ait içeriğinin üretilmesi, takip ve koordinasyonu, -sektörel çalışma gruplarının koordinasyonun sağlanması, -ilgili çalışma gruplarının koordinasyonun yapılması, -üye iletişiminde kullanılan duyuru, e-bülten, e-kart vb. araçlara içerik üretilmesi ve gönderiminin sağlanması, -web sitesinin içerik yönetiminin yapılması ve takip edilmesi,

  Aranan Nitelikler -üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, -min.orta seviyede derecede ingilizce bilgisi bulunan, -insan kaynakları uygulamaları konusunda min.2 yıl tecrübeli, -ofis programlarını iyi derecede kullanabilen, raporlama yeteneğine sahip, -planlama ve organizasyon becerisi yüksek, -takım çalışmasına yatkın, -tercihen Anadolu yakasında ikamet eden.

 • Kurumsal Saha Satış Sorumlusu
  Türk Dış Ticaret Vakfı
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Ankara 11 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Türk Dış Ticaret Vakfı; satışı seven, hırslı, öğrenmeyi seven, karşılaştığı engelleri zorlayıp hedeflere ve sonuca ulaşmaktan keyif alacak Ankara ve İstanbul Ofislerinde görev alacak Kurumsal Saha Satış Sorumlusu arıyor. Dinamik, mobil, aktif bir satış kariyeri hedefleyenler başvurabilir. Müşteri kazanımına yönelik olarak tarama-profillime, aday belirleme ve ilk görüşme süreçlerini yürütmek Müşteri İhtiyaçlarına yönelik çözüm alternatiflerini pozisyonlamak Çözüm tanıtım ve sunumları gerçekleştirmek Gerekli aşamalarda satış destek ve teknik birimleri satış sürecine dahil etmek ve yönlendirmek Teklif oluşturmak ve değerlendirme süreçlerini yönetmek Sözleşme sürecini yönetmek Satış sonrası proje ve müşteri destek süreçlerine destek olmak Faturalandırma süreçlerini yürütmek Tüm satış süreçlerinde iş ortakları ile yakın ve koordine çalışarak satış etkinliğini sağlamak

  Aranan Nitelikler Takipçi ve sonuç odaklı Sistemli ve düzenli çalışma prensibine sahip Diksiyonu düzgün ve dış görünümüne özen gösteren İkna kabiliyeti olan ve ifade gücü yüksek Ekip çalışmasına yatkın ve uyumlu.

 • Avukat
  Türkiye Musiki Eseri Sahipleri…
  İstanbul Avrupa 2 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Türkiye Musiki Eseri Sahipleri Meslek Birliği MESAM'da istihdam edilmek üzere, aşağıdaki özelliklere sahip avukat alınacaktır. Meslek Birliğimizin genel amaç ve prensipleri doğrultusunda tüm hukuki süreçlerde görev alacak, Şehir içi/dışı dava ve icra takiplerini yürütecek, düzenli raporlamasını yapabilecek, Her türlü hukuk metninin hazırlanması görevini yerine getirecek, Sözleşme hazırlama, inceleme, değerlendirmesini yapabilecek, görüş bildirebilecek, talep edilen konularda sözlü ve yazılı hukuki görüş verebilecek, Meslek Birliğimizin faaliyet konusu ile ilgili olarak yürürlükteki mevzuatı ve mevzuattaki değişikleri takip edebilecek.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Hukuk Fakültelerinden mezun, En az 5 yıl mesleki tecrübesi bulunan, Dava takip tecrübesi olan, Sözleşme Hukuku, Borçlar Hukuku, Ticaret Hukuku, İcra İflas Hukuku, İş Hukuku ve tercihen Fikri Mülkiyet Hukuku alanında deneyimli, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Sorumluluk sahibi, çözüm odaklı, süreç/iş takibini yapabilen, planlı, takım çalışması ve zaman yönetimi konularında yetkin, MS Office uygulamalarına, raporlama ve yazışma diline hakim, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Seyahat engeli olmayan, Sigara içmeyen.

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Videolu İlan

  Eski Hükümlü

 • Staj

  Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

 • Sorulu İlan

  Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - Dernek ve Vakıf İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?