Dernek ve Vakıf İş İlanları

Hepsini Temizle
Dernek ve Vakıf
 • Avukat
  Türkiye Musiki Eseri Sahipleri…
  İstanbul Avrupa 24 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Türkiye Musiki Eseri Sahipleri Meslek Birliği MESAM'da istihdam edilmek üzere, aşağıdaki özelliklere sahip avukat alınacaktır. Meslek Birliğimizin genel amaç ve prensipleri doğrultusunda tüm hukuki süreçlerde görev alacak, Şehir içi/dışı dava ve icra takiplerini yürütecek, düzenli raporlamasını yapabilecek, Her türlü hukuk metninin hazırlanması görevini yerine getirecek, Sözleşme hazırlama, inceleme, değerlendirmesini yapabilecek, görüş bildirebilecek, talep edilen konularda sözlü ve yazılı hukuki görüş verebilecek, Meslek Birliğimizin faaliyet konusu ile ilgili olarak yürürlükteki mevzuatı ve mevzuattaki değişikleri takip edebilecek.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Hukuk Fakültelerinden mezun, En az 5 yıl mesleki tecrübesi bulunan, Dava takip tecrübesi olan, Sözleşme Hukuku, Borçlar Hukuku, Ticaret Hukuku, İcra İflas Hukuku, İş Hukuku ve tercihen Fikri Mülkiyet Hukuku alanında deneyimli, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Sorumluluk sahibi, çözüm odaklı, süreç/iş takibini yapabilen, planlı, takım çalışması ve zaman yönetimi konularında yetkin, MS Office uygulamalarına, raporlama ve yazışma diline hakim, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Seyahat engeli olmayan, Sigara içmeyen.

 • Yönetici Asistanı
  Randstad Türkiye
  İstanbul Anadolu 21 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Randstad 4.587 sube ve 28.030 çalışan ile 5 kıtada, 39 ülkede, toplam 567.700 kişiye istihdam sağlayan dünyanın en büyük İnsan Kaynakları ve danışmanlık hizmetleri şirketidir. Randstad Arjantin, Belçika Lüksemburg, Kanada, Şili, Fransa, Almanya, Yunanistan, Hindistan, Meksika, Hollanda, Polonya, Portekiz, İspanya, İsviçre ve İngiltere gibi önemli pazarlarda ilk üçte ve Avustralya ile ABD’de ise önde gelen pozisyonlarda yer almaktadır.Randstad Holding, nv’nin merkezi, Hollanda’nın Diemen kentinde olup ve hisseleri NYSE Euronext Amsterdam borsasında işlem görmekte olan bir şirketin 2013 yılı cirosu 16.6 milyar Euro'dur. Danışmanlığını yaptığımız insan kaynakları sektöründe sivil toplum kuruluşu olan bir müşterimizin Anadolu yakasında bulunan ofisinde görevlendirilmek üzere,"yönetici asistanı" arıyoruz. -genel sekterliğe ait tüm telefon trafiğinin kontrolü ve takviminin düzenlenmesi, -toplantı programlarının takibinin yapılması, -periyodik olarak yapılan yönetim kurulu toplantılarının tüm katılımcılar/asistanlarına ulaşılarak planlanması, -belirtilen görevler haricinde yürütülen faaliyetler için ihtiyaç duyulan konularda dernek çalışanlarına destek verilmesi.

  Aranan Nitelikler -ön lisans ya da lisans mezunu, -min.orta seviyede derecede ingilizce bilgisi bulunan, -sözlü ve yazılı iletişimi kuvvetli, -ofis programlarını iyi derecede kullanabilen, raporlama yeteneğine sahip, -daha önce en az 2 yıl yönetici asistanlığı ya da ofis yönetimi yapmış, -takım çalışmasına yatkın, -tercihen Anadolu yakasında ikamet eden.

 • İçerik Yönetimi Uzmanı
  Randstad Türkiye
  İstanbul Anadolu 21 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Randstad 4.587 sube ve 28.030 çalışan ile 5 kıtada, 39 ülkede, toplam 567.700 kişiye istihdam sağlayan dünyanın en büyük İnsan Kaynakları ve danışmanlık hizmetleri şirketidir. Randstad Arjantin, Belçika Lüksemburg, Kanada, Şili, Fransa, Almanya, Yunanistan, Hindistan, Meksika, Hollanda, Polonya, Portekiz, İspanya, İsviçre ve İngiltere gibi önemli pazarlarda ilk üçte ve Avustralya ile ABD’de ise önde gelen pozisyonlarda yer almaktadır.Randstad Holding, nv’nin merkezi, Hollanda’nın Diemen kentinde olup ve hisseleri NYSE Euronext Amsterdam borsasında işlem görmekte olan bir şirketin 2013 yılı cirosu 16.6 milyar Euro'dur. Danışmanlığını yaptığımız insan kaynakları sektöründe sivil toplum kuruluşu olan bir müşterimizin Anadolu yakasında bulunan ofisinde görevlendirilmek üzere,"içerik yönetimi uzmanı" arıyoruz. -dernek araştırmaları ile ilgili süreçlerin yürütülmesi ve yıllık planlamaların/raporlarının yapılması, -dernek yayınlarına ait içeriğinin üretilmesi, takip ve koordinasyonu, -sektörel çalışma gruplarının koordinasyonun sağlanması, -ilgili çalışma gruplarının koordinasyonun yapılması, -üye iletişiminde kullanılan duyuru, e-bülten, e-kart vb. araçlara içerik üretilmesi ve gönderiminin sağlanması, -web sitesinin içerik yönetiminin yapılması ve takip edilmesi,

  Aranan Nitelikler -üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, -min.orta seviyede derecede ingilizce bilgisi bulunan, -insan kaynakları uygulamaları konusunda min.2 yıl tecrübeli, -ofis programlarını iyi derecede kullanabilen, raporlama yeteneğine sahip, -planlama ve organizasyon becerisi yüksek, -takım çalışmasına yatkın, -tercihen Anadolu yakasında ikamet eden.

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Videolu İlan

  Eski Hükümlü

 • Staj

  Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

 • Sorulu İlan

  Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - Dernek ve Vakıf İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?