ENPLUS MAĞAZA İŞLETMECİLİĞİ ANONİM ŞİRKETİ

Mağazacılık / Perakendecilik  

www.enplus.com.tr/

ENPLUS MAĞAZA İŞLETMECİLİĞİ ANONİM ŞİRKETİ hakkında:

Enkay Group, 30 yılı aşkın süredir beyaz eşya ve elektronik sektöründe dünyanın en kaliteli ürünleri arasında bulunan General Electric, Sub-Zero/Wolf, Küppersbusch , Homeier, Loewe, Kenwood, Onkyo, Fujitsu gibi saygın markaların Türkiye distribütörlüğünü başarıyla yürüten bir firmadır.

Enkay Group, mümessillik ve Perakendecilik hizmet alanlarında Enkay Elektronik Elektronik ve DTM Ltd.Şti. başta olmak üzere, Enkay Mağaza İşletmeciliği Tic .A.Ş. adı altında İstanbul genelinde Akmerkez, Metrocity, Galleria, Levent, Sirkeci(2), Suadiye, Çiftehavuzlar , Kalamış, Erenköy, Şişli(Cevahir),Eskişehir, İzmir, Bursa,Ankara mağazaları olmak üzere toplam 15 parekende mağazası, bunlara ek olarak Tepe Home Corner Shoplar ile hizmetlerini devam ettirmektedir. İthal edilen tüm cihazlar başta Enplus mağazaları olmak üzere, seçkin bayiler ve mimari-mutfakçı firmalar ile tüketiciye Enkay Group güvencesiyle ulaşmaktadır.

Enkay Group’un perakende mağazacılık zincirini oluşturan Enplus mağazaları, kendine özgü havası, sıcak atmosferi, yüksek teknolojiyle donanımlı ürünleri ve konusunda uzman ekibiyle birlikte mağazacılıkta standartların üzerinde bir çizginin temsilcileridir.

Enkay Group, üstün ve özgün teknolojiye sahip ürünlerini içten ve güvenilir bir pazarlama anlayışıyla Türk pazarına taşıyan ve hedeflerini her geçen gün büyüten bir şirket olması dolayısıyla da başarılara imza atan bir firma olarak; yüzünü her zaman değişim ve gelişime açık tutmuştur ve tutacaktır.

web:www.enkaygroup.com

Firma Bilgileri

  • Çalışma Saatleri
    • Haftaiçi: 00:00-00:00
    • Cumartesi: 00:00-00:00
    • Pazar: 00:00-00:00

ENPLUS MAĞAZA İŞLETMECİLİĞİ ANONİM ŞİRKETİ İş İlanları