ENPLUS MAĞAZA İŞLETMECİLİĞİ ANONİM ŞİRKETİ

ENPLUS MAĞAZA İŞLETMECİLİĞİ ANONİM ŞİRKETİ
ENPLUS MAĞAZA İŞLETMECİLİĞİ ANONİM ŞİRKETİ www.enplus.com.tr İK'nın Yıldızı IK'nın Yıldızı
Firmayı Şikayet Et
ENPLUS MAĞAZA İŞLETMECİLİĞİ ANONİM ŞİRKETİ İş İlanı Ara

ENPLUS MAĞAZA İŞLETMECİLİĞİ ANONİM ŞİRKETİ İş İlanları

ENPLUS MAĞAZA İŞLETMECİLİĞİ ANONİM ŞİRKETİ İş İlanları

ENPLUS MAĞAZA İŞLETMECİLİĞİ ANONİM ŞİRKETİ İş İlanları için hemen cv oluştur. ENPLUS MAĞAZA İŞLETMECİLİĞİ ANONİM ŞİRKETİ firmasının yayınladığı iş ilanlarına başvuru yaparak aradığın işi bul.

Cv Oluştur

ENPLUS MAĞAZA İŞLETMECİLİĞİ ANONİM ŞİRKETİ Hakkında

Enkay Group, 30 yılı aşkın süredir beyaz eşya ve elektronik sektöründe dünyanın en kaliteli ürünleri arasında bulunan General Electric, Sub-Zero/Wolf, Küppersbusch , Homeier, Loewe, Kenwood, Onkyo, Fujitsu gibi saygın markaların Türkiye distribütörlüğünü başarıyla yürüten bir firmadır.

Enkay Group, mümessillik ve Perakendecilik hizmet alanlarında Enkay Elektronik Elektronik ve DTM Ltd.Şti. başta olmak üzere, Enkay Mağaza İşletmeciliği Tic .A.Ş. adı altında İstanbul genelinde Akmerkez, Metrocity, Galleria, Levent, Sirkeci(2), Suadiye, Çiftehavuzlar , Kalamış, Erenköy, Şişli(Cevahir),Eskişehir, İzmir, Bursa,Ankara mağazaları olmak üzere toplam 15 parekende mağazası, bunlara ek olarak Tepe Home Corner Shoplar ile hizmetlerini devam ettirmektedir. İthal edilen tüm cihazlar başta Enplus mağazaları olmak üzere, seçkin bayiler ve mimari-mutfakçı firmalar ile tüketiciye Enkay Group güvencesiyle ulaşmaktadır.

Enkay Group’un perakende mağazacılık zincirini oluşturan Enplus mağazaları, kendine özgü havası, sıcak atmosferi, yüksek teknolojiyle donanımlı ürünleri ve konusunda uzman ekibiyle birlikte mağazacılıkta standartların üzerinde bir çizginin temsilcileridir.

Enkay Group, üstün ve özgün teknolojiye sahip ürünlerini içten ve güvenilir bir pazarlama anlayışıyla Türk pazarına taşıyan ve hedeflerini her geçen gün büyüten bir şirket olması dolayısıyla da başarılara imza atan bir firma olarak; yüzünü her zaman değişim ve gelişime açık tutmuştur ve tutacaktır.

web:www.enkaygroup.com

Firma Bilgileri
Çalışma Saatleri Haftaiçi: Yok Cumartesi: Yok Pazar: Yok

ENPLUS MAĞAZA İŞLETMECİLİĞİ ANONİM ŞİRKETİ İş Başvurusu

ENPLUS MAĞAZA İŞLETMECİLİĞİ ANONİM ŞİRKETİ, kariyerinizi zirveye taşımanız için kapılarını açıyor!

ENPLUS MAĞAZA İŞLETMECİLİĞİ ANONİM ŞİRKETİ firmasına iş başvurusu yaparak heyecan verici bir kariyerin kapılarını aralayabilirsiniz. Siz de ENPLUS MAĞAZA İŞLETMECİLİĞİ ANONİM ŞİRKETİ ailesine katılarak profesyonel gelişiminize katkı sağlamak ve keyifli bir çalışma ortamında yer almak için hemen başvurun.

En güncel ENPLUS MAĞAZA İŞLETMECİLİĞİ ANONİM ŞİRKETİ iş ilanlarına göz atın ve hayalinizdeki işe bir adım daha yaklaşın!

ENPLUS MAĞAZA İŞLETMECİLİĞİ ANONİM ŞİRKETİ iş ilanlarına iş başvurusu yapmak için aday girişi yapın veya cv oluşturun.

Anasayfa CV Oluştur İş Ara Aday Giriş İş İlanı Ver